Jokey Group Twój Partner przy rozwiązaniach premium

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Jokey Group Twój Partner przy rozwiązaniach premium"

Transkrypt

1 Jokey Group Twój Partner przy rozwiązaniach premium

2 Editorial 3 Doświadczenie na nowo zaaranżowane Od ponad 45 lat Jokey to wyjątkowa kompetencja we wtrysku tworzyw sztucznych. Potwierdzamy to codziennie w czterech obszarach przetwórstwa tworzyw. Łączy je jeden cel: zaoferowanie naszym klientom rozwiązań najwyższej jakości. Aby udokumentować naszą nagromadzoną kompetencję, przeorganizowaliśmy Jokey Group: Packaging Jokey należy do globalnych liderów w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Nasz wyjątkowo szeroki program wiaderek, szalek i puszek oferuje rozwiązania o najwyższej jakości. Przyjazne w użyciu dodatki oraz najnowocześniejsze techniki dekoracyjne wspierają Cię przy sprzedaży Twoich produktów na rynku. Individual Nasz obszar kompetencji dla opakowań Custom Mould realizuje indywidualne opakowania wg życzenia i wytycznych klienta. Nasz dział projektowy i własne przedsiębiorstwo produkujące formy wtryskowe doprowadzą Twoje opakowanie do produkcji seryjnej. Technics Jokey technics produkuje precyzyjne elementy techniczne z tworzywa sztucznego dla przemysłu samochodowego, elektrycznego i na rynek konsumencki. W naszym zakładzie w Sohland oferujemy wyjątkowy serwis: od planowania poprzez budowę formy aż do montażu całych grup elementów. Spa Obszar Spa wykonuje meble łazienkowe i sanitarne o najnowocześniejszym designie i przemyślanej funkcjonalności. Program ten obejmuje szafki z lustrami marki Jokey, lustra Imagolux i szafki z lustrami oraz meble łazienkowe Sieper. Przedsiębiortswo rodzinne i Twój ogólnoświatowy partner Dzięki firmie Jokey możesz skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw związanych z przedsiębiorstwem rodzinnym: Twoje cele, wyzwania stają się naszymi. Pracujemy całym sercem i oddaniem nad tym, aby zaoferować Ci wysokiej jakości, innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Ci sukces na rynku. Nastawienie na klienta jest w Jokeyu priorytetem stąd wyjątkowa struktura sprzedażowa oparta na kompetentnych partnerach w 14 zakładach produkcyjnych w 11 krajach oraz sieci dystrybucyjnej na całym świecie. Wysokie wymagania wobec samych siebie oraz solidny wzrost uczyniły z nas to, czym jesteśmy obecnie: międzynarodową grupą przedsiębiorstw o wyjątkowej fachowości w obszarze wtrysku tworzyw sztucznych oraz chętnie branego pod uwagę partnera przez kooperantów z sektora przemysłowego. Herbert Kemmerich Prezes Zarządu odpowiada za strategiczne ukierunkowanie Jokey Group. Najważniejsze kwestie, jakie podejmuje, to sprzedaż, marketing i rozwój. Wraz ze swoimi braćmi Herbert Kemmerich przejął od swojego ojca na początku lat 70-tych Jokey Plastik i doprowadził do rozwoju tego małego zakładu do obecnego rozmiaru. Ralf Kemmerich Ralf Kemmerich jest odpowiedzialny za operatywny obszar Jokey Group. Wraz z Herbertem Kemmerichem w trzeciej generacji kontynuuje pomyślny rozwój przedsiębiorstwa.

3 Editorial 6 Tworzywami sztucznymi poprawiamy jakość życia Główna siedziba Jokey Group znajduje się w Wipperfürth, Niemcy. Chcemy by nasze produkty sprawiały, że świat będzie trochę mniej skomplikowany, bezpieczniejszy i dający radość z życia. Opakowania Jokey dzień w dzień transportują, zabezpieczają i przechowują produkty żywnościowe, chemiczne, budowlane i wiele innych. Nasze lekkie i bezpieczne opakowania tworzywowe zapewniają zaopatrzenie milionów ludzi. Nowoczesność techniczna prowadząca do poprawy funkcjonalności i wygody. Stale poprawiamy funkcjonalność naszych opakowań, aby stały się jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika i środowiska: dzięki małym, łatwym do otwarcia opakowaniom odpowiadamy na zmiany upodobań i potrzeb ludzkich. Rozwijamy lżejsze opakowania i zużywamy poprzez to mniej zasobów. Dzięki inteligentnej konstrukcji optymalizujemy procesy produkcyjne i logistyczne oraz zmniejszamy poziom emisji CO 2. Opakowania Jokey można znaleźć w każdym gospodarstwie domowym, na każdej budowie i każdym warsztacie domowym. Przedsiębiortswo rodzinne i Twój ogólnoświatowy partner Dzięki firmie Jokey możesz skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw związanych z przedsiębiorstwem rodzinnym: Twoje cele, wyzwania stają się naszymi. Pracujemy całym sercem i oddaniem nad tym, aby zaoferować Ci wysokiej jakości, innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Ci sukces na rynku. Nastawienie na klienta jest w Jokeyu priorytetem stąd wyjątkowa struktura sprzedażowa oparta na kompetentnych partnerach w 14 zakładach produkcyjnych w 11 krajach oraz sieci dystrybucyjnej na całym świecie. Wysokie wymagania wobec samych siebie oraz solidny wzrost uczyniły z nas to, czym jesteśmy obecnie: międzynarodową grupą przedsiębiorstw o wyjątkowej fachowości w obszarze wtrysku tworzyw sztucznych oraz chętnie branego pod uwagę partnera przez kooperantów z sektora przemysłowego. Herbert Kemmerich Prezes Zarządu odpowiada za strategiczne ukierunkowanie Jokey Group. Najważniejsze kwestie, jakie podejmuje, to sprzedaż, marketing i rozwój. Wraz ze swoimi braćmi Herbert Kemmerich przejął od swojego ojca na początku lat 70-tych Jokey Plastik i doprowadził do rozwoju tego małego zakładu do obecnego rozmiaru. Ralf Kemmerich Ralf Kemmerich jest odpowiedzialny za operatywny obszar Jokey Group. Wraz z Herbertem Kemmerichem w trzeciej generacji kontynuuje pomyślny rozwój przedsiębiorstwa.

4 Przedsiębiorstwo 8 To, co najlepsze jeszcze nigdy nam nie wystarczało Jokey Group posiada najnowocześniejsze wyposażenie techniczne we wszystkich obszarach projektowych i produkcyjnych. Na ile cenna jest innowacja, okazuje się dopiero po czasie. Jokey definiuje od ponad 45 lat przemysł opakowaniowy: dzięki temu nasze opakowanie Jokey Euro Tainer (JET) stało się niedoścignionym wzorem wszechstronnego, okrągłego wiaderka. Innym przykładem z wielu jest: nagrodzony Jokey Coating Tainer (JCT), pierwsza puszka tworzywowa dla przemysłu lakierniczego nadająca się do sztaplowania jedną w drugą. Siła innowacyjności i technologii idą u nas w parze: dzięki nam zawsze skorzystasz na nowych procesach produkcyjnych i dekoracyjnych. Byliśmy pierwsi, którzy wprowadzili składający się z 8 kolorów druk offsetowy oraz druk cyfrowy. Obecnie otwieramy nowe, fascynujące możliwości nadruku In Mould Labeling. Poczucie pewności z bezpiecznym produktem. Wszystkie nasze zakłady produkcyjne przestrzegają surowego systemu zarządzania jakością i higieną zg. z DIN EN ISO 9001:2008 oraz DIN EN ISO 22000:2005, BRC/IoP Global Standard dla opakowań i materiałów opakunkowych, ISO 14001:2004 i ISO 50001:2011. W zakładzie Jokey Plastics North America Inc. gwarantujemy ponadto przestrzeganie normy FDA/IMS oraz przepisów normatywnych C-TPAT. Bezpieczeństwo Twoich odbiorców jest dla nas priorytetowe. Dlatego nasz system zarządzania jakością kieruje się najsurowszymi międzynarodowymi standardami. Wysoka świadomość w odniesieniu do higieny i wierne dotrzymywanie działań związanych z nią, jest dla nas oczywiste. Niezależne zewnętrzne laboratoria kontrolują w regularnych odstępach nasze produkty oraz zakłady i procesy produkcyjne. Wszystkie nasze opakowania nadają się do kontaktu z żywnością. Dotyczy do wszelkich dodatków, farb i typów PP, które są u nas stosowane.

5 9 Trwałość Trwałość 10 Wszyscy powinniśmy zadbać o przyszłość,bo w niej spędzimy resztę naszego życia. Charles F. Kettering, amerykański przemysłowiec ( ) Jokey Group w swojej polityce handlowej dąży do zrównoważonego rozwoju. Dla naszych klientów jesteśmy solidnym, zorientowanym na wzrost partnerem, na którym można polegać również w przyszłości. Chcemy, żeby nasi pracownicy chętnie u nas pracowali i z entuzjazmem doprowadzali do sukcesu Jokey Group. Chcemy też, żeby nasze dzieci otrzymały od nas w spadku świat warty życia zdrową przyrodę, zdrowe warunki życiowe i gospodarczy dobrobyt. Ekonomia Jokey Group stawia na trwały, solidny wzrost i umocnienie swojej przodującej pozycji na rynku. Ponad 500 maszyn wtryskowych w 14 zakładach na całym świecie, to nasze elastyczne możliwości wytwórcze. Inwestujemy regularnie w budowę nowych zakładów, modernizację istniejących, w nowoczesne technologie oraz w badania i rozwój. Dla branży napełniającej jesteśmy w stanie zaoferować każdy rozmiar pojemnika, co czyni z nas niezawodnego i skutecznego partnera. Ekologia Odpady produkcyjne w Jokeyu są włączane w ponowny obieg surowca. Już na początku cyklu produkcyjnego uwzględniamy aspekty ekologiczne. Stosujemy rozwiązania, które łączą w sobie sukces handlowy i odpowiedzialne nastawienie w stosunku do człowieka i środowiska. > 100% recykling > tworzywa nadające się do recyklingu PE i PP > cienkościenne opakowania zużywające mniej surowca i redukujące obciążenie dla środowiska > opakowania barierowe, które podnoszą termin ważności produktu bez dodatkowego chłodzenia (Safe Food) > alternatywne opakowania z regranulatów, recyklatów oraz certyfikowanych biopolimerów dla branży non food > opakowania nadające się do sztaplowania jedno w drugie, które redukują koszty i emisję CO 2 podczas transportu i ułatwiają logistykę > możliwość ponownego zastosowania opakowania na inne przedmioty Nasz system zarządzania energią jest certyfikowany wg DIN ISO i DIN ISO Podłoże socjalne Przejmujemy odpowiedzialność za ludzi, którzy u nas pracują i regiony, w których zlokalizowane są nasze zakłady. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne miejsca pracy w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Ich stan zdrowia wspieramy poprzez nowoczesną organizację miejsca pracy oraz programy związane z profilaktyką zdrowotną. Jokey Group przestrzega zasad Kodeksu zachowania się opracowanego przez Gesamtverband Kunststoff verarbeitende Industrie (GKV) [Federalne Stowarzyszenie Przemysłu Przetwarzającego Tworzywa Sztuczne] i poprzez to zobowiązuje się do działania opartego na światowych wymaganiach moralnych i etycznych.

6 Packaging 12 Zawsze odpowiednie opakowanie dla Ciebie Opakowania tworzywowe firmy Jokey są codziennie napełniane zarówno produktami food jak i non food w ilościach milionowych. Producenci wszystkich branż, m.in. międzynarodowi liderzy z przemysłu i handlu, ufają rozwiązaniom opakowaniowym marki Jokey. Przyszłościowe rozwiązania branżowe. Czy to lody, kleje, farba ścienna czy proszki do prania: znamy najnowsze trendy na Twoim rynku i oczekiwania Twoich odbiorców. Jako techniczny lider w obszarze opakowań z tworzyw sztucznych projektujemy wysokiej jakości rozwiązania, które zapewnią Ci wyraźne korzyści w stosunku do konkurencji. Dostosowujemy przy tym dokładnie materiał, funkcjonalność i dodatki do specyfiki Twojego produktu i wymagań technologicznych. Opakowania Jokey dbają o efektywne procesy produkcyjne i logistyczne, spełniają standardy handlowe i oferują użytkownikowi najwyższą wygodę. Większość serii Jokey obejmuje szeroki zakres pojemności. Znajdują się tu zarówno produkty dla małych gospodarstw domowych jak i duże opakowania dla użytkownika przemysłowego. Każda rodzina produktowa Jokey wykonana jest w jednym wtrysku.

7 13 Packaging Packaging 14 Doświadcz tego: program standardowy Packaging Puszki i szalki Trend idzie w kierunku małych porcji: jest coraz więcej małych gospodarstw domowych i wzrasta segment związany z wygodą. Czy to delikatesy, czy też produkty chemii budowlanej w puszkach i szalkach firmy Jokey małe ilości produktu są znakomicie zapakowane. Wiaderko owalne Owalne wiaderko Jokey Euro Tainer sprawdza się codziennie jako opakowanie na farby, kleje i tynki oraz jako pojemnik na karmę dla zwierząt. Wiele możliwych dodatków zwiększa korzyści dla użytkownika. Wiaderko okrągłe Jokey oferuje Ci wyjątkowy wybór wśród okrągłych wiaderek na wsady stałe i ciekłe. Są one dostosowane do skutecznego napełniania gorącego i zimnego, logistyki oszczędzającej zasoby i do wygody przy użytkowaniu. Wiaderka prostokątne i kwadratowe Czy to na palecie, czy w regale - nasze kwadratowe wiaderka optymalnie wykorzystują dostępne dla nich miejsce. Proste boki są idealną powierzchnią reklamową. Dzięki temu Twój przekaz marketingowy jest skutecznie i efektownie prezentowany w PoS. Przemyślana funkcjonalność. Nasz szeroki program standardowy oferuje Ci opakowania we wszystkich kształtach i pojemnościach od 120 ml do 34 l. Pojemniki są wytrzymałe, elastyczne i dostosowane do paletyzacji. Duży wybór wśród dodatków, zamknięcie typu Easy Opening i ergonomiczne uchwyty zapewniają użytkownikowi komfort. Różnorodne możliwości zgrzania dają poczucie bezpieczeństwa. Chcesz zapakować mięso, kiełbasę lub rybę? Dzięki funkcji bariery Twój produkt jest chroniony przed tlenem i parą wodną i tym samym przedłuża się jego data ważności. Nasz serwis skupiony wokół opakowania. Jokey posiada długoletnie doświadczenie jako partner dla przemysłu napełniającego. Znamy Twoje rynki, wymagania Twoich klientów końcowych i wytyczne handlowe. Doradzamy Ci przy wyborze idealnego dla Ciebie opakowania, odpowiednich dodatków oraz wyglądu efektywnej marketingowo dekoracji. W razie pytań dotyczących automatyzacji i zgrzewania jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze i wszędzie. Nasz serwis techniczny wesprze Cię przy regulacjach na linii rozlewczej. A jeśli miałoby dojść do jakichkolwiek problemów, od razu podążamy z pomocą. Opakowania Jokey to: > wydajne napełnianie na dużą skalę > logistyka i magazynowanie oszczędzające surowce i koszty > najwyższe międzynarodowe standardy dotyczące jakości i higieny > optymalna funkcjonalność i wygoda > design opakowania tworzący markę i wspierający sprzedaż

8 Packaging 16 Wyjątkowe. Zmysłowe. Interaktywne. Opakowanie jako multisensoryczne, inteligentne narzędzie marketingowe Wyróżnij Twój produkt! Zapewnij sobie korzyści marketingowe za pomocą atrakcyjnego wyglądu opakowania! Nasze techniki dekoracyjne oferują Twojemu Product Branding wszystkie techniczne możliwości, od prostoty i skuteczności po wyjątkowy pozim grafiki i wyjątkowość. Nie ma granic dla Twoich pomysłów. Nawet najbardziej wymagające projekty realizujemy w najwyższej jakości i to we wszystkich ilościach. Twojej rodzinie produktowej nadajemy niezawodną rozpoznawalność w PoS. Kolory kompletów Nasze opakowania można wykonać w każdym kolorze. Oczywiście też w transparencie, z efektem translucencji, luminescencji lub perłowym. In-Mould-Labeling (IML) Wyjatkowa jakosć fotograficzna o wysokiej rozdzielczości pozwala na zaprezentowanie Twojej marki efektywnie i efektownie. Efekty: nowa edycja IML Jokey Dzięki naszym innowacyjnym etykietom IML jest możliwe wszystko: kolory, zapachy, efekty haptyczne a teraz też interakcja z przenośnymi urządzeniami elektronicznymi, zoptymalizowane możliwości skanowania i brak możliwości usunięcia zabezpieczenia. Nadruk offsetowy Przy dużych ilościach nadruk offsetowy składający się z 8 kolorów zapewni Ci cenne korzyści cenowe. Nadruk cyfrowy Chcesz najpierw wprowadzić partię testową? A może planujesz szczególną akcję? Nadruk cyfrowy dostarcza Ci wyjątkową jakość fotograficzną przy małych i średnich ilościach. Jaka dekoracja nadaje się do Twojego produktu i celu marketingowego? Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci w kwestiach możliwości technicznych i projektowych.

9 17 Packaging Packaging 18 Jokey Individual Opakowanie wyjątkowe jak Twój produkt Nasze know how skierowane na Twoje indywidualne Opakowanie. Dzięki opakowaniu, które skrojone jest na miarę Twoich potrzeb i Twojego produktu zapewnimy Ci jasne korzyści marketingowe. Opakowanie ma natychmiast rzucać się w oczy w obszarze konsumenckim? A może chcesz podnieść funkcjonalność opakowania dla Twoich odbiorców? Przy projektowaniu opakowania typu Custom Mould jesteśmy u Twojego boku i zapewniamy Ci nasze know how, najnowocześniejszą technikę oraz poświęcenie. Nasz kompetentny zespół Jokey Individual poprowadzi Twój projekt aż do wprowadzenia na rynek. Rozwój opakowań realizowany przez technologicznego lidera. Jokey oferuje Ci zawsze najnowocześniejszą technikę produkcji opakowań w odniesieniu do formowania, funkcjonalności, systemów zamykania, właściwości materiałowych i dekoracji. Dzięki własnemu przedsiębiorstwu produkującemu formy zapewniamy formy wtryskowe o najlepszej precyzji, wydajności i trwałości. Opakowanie Jokey Individual powstaje przy ścisłej współpracy z Tobą. Podczas projektowania takiego opakowania naświetlamy każdy aspekt: Jakie są trendy? Czego chce użytkownik, czego handel? Jak wygląda dobrze sprzedające się opakowanie? I jak można zoptymalizować produkcję oraz logistykę? Dzięki naszemu nagromadzonemu doświadczeniu i kompetencji jesteśmy dla Ciebie ogromnym wsparciem na każdym etapie realizacji nowego projektu. Projektujemy i produkujemy opakowania indywidualne: > w każdym kształcie nadającym się do wtrysku > o pojemności od 25 ml do 50 l > z wszystkich polimerów nadających się do wtrysków od PP i PE po PS

10 Packaging 20 Rozwiązania specjalne Dodatkowa wartość Dzięki know how lidera produkującego opakowania wytwarzamy pojemniki, które odpowiadają bardzo surowym wymaganiom. To robi z nas specjalistów nasze opakowania też. Poniżej kilka przykładów. Bariera przeciw tlenowi i parze wodnej Jokey Barrier Tainer (JBT) ma zamontowaną barierę, która przedłuża termin ważności produktu zawartego w pojemniku Odporność na wstrząsarkach i wytrzymałość JET+ i JETO+, kompaktowe wiaderka na farby i dla chemii budowlanej Możliwość założenia folii typu peel oraz wyjątkowa lekkość Jokey Seal Tainer i Jokey Seal Tainer kwadrat (JST/JSTQ) to specjaliści w kuchni z poszerzoną krawędzią górną Dopuszczenie UN Jokey UN nadaje się do transportu substancji niebezpiecznych do klasy II Moduły opakowaniowe dla Euroboxów E2 Jokey szakla E (JETSE), szalka modułowa Opakowania tworzywowe na lakiery Jokey Coating Tainer (JCT), odporna na pęknięcia puszka, którą można sztaplować jedna w drugą Opakowania na lody Duży wybór puszek i szalek z dekoracją IML powalający na kolana Porcje dla singli Małe opakowania od 120 ml w programie standardowym, od 50 ml jako projekt Jokey Individual Szukasz rozwiązania opakowaniowego przeznaczonego do specjalnego zastosowania? Skontaktuj się z nami! Nasz obszar Jokey Individual skonstruuje opakowanie dokładnie wg. Twoich wyobrażeń.

11 Technics 22 Jokey Technics Części techniczne o bezkompromisowej jakości Części techniczne o wyjątkowej jakości skierowane na Twoje induwidualne wymagania. Potrzebujesz obudowę na komputer lub komponent samochodowy? Jako wysoko wyspecjalizowany partner outsourcingowy Jokey Technics oferuje indywidualne doradztwo produktowe, planowanie procesowe i rozwiązania produkcyjne w jednym pakiecie. Skorzystasz na wyjątkowej dokładności produkcyjnej: od wtrysku, kondycjonowania i dekoracji aż po montaż całych elementów. Wszystkie tworzywa wykonane każdą techniką wtrysku. Jokey Technics przetwarza wszystkie ogólnie znane termoplasty jak PP, PS, PS, ABS oraz surowce wtórne i biopolimery. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają wiedzę dotyczącą technik wtrysku tworzyw sztucznych oczywiście znana jest im też technika 2K. Produkujemy części z tworzyw sztucznych metodą wtrysku wspomaganego płynem (FIT). Przy dalszej obróbce wykorzystujemy m.in. technologię zgrzewania wibracyjnego. Siły docisku do kn. Nasze nowoczesne wyposażenie maszynowe i własny warsztat zapewniają jakość i efektywność Twoich elementów technicznych. Siły docisku naszych maszyn wtryskowych obejmują zakres 400 kn do kn. Dzięki temu produkujemy duże serie do wagi jednostkowej wynoszącej 10 kg i to zawsze terminowo.

12 23 Technics Technics 24 Nasze komponenty zapewnią dobrą opinię o Twojej marce Część techniczna jest na tyle dobra, na ile dobra jest forma. Zapewniliśmy sobie kompetencje pod własnym dachem: Jokey Werkzeugbau GmbH produkuje precyzyjne formy dla całej Grupy Jokey. Na życzenie zamawiamy również formy u naszych sprawdzonych partnerów na całym świecie. Ten sprawny system produkcyjny dodatkowo wspierany jest przez własny dział budowy form na miejscu w zakładzie w Sohland. Wszystkie technologie obróbki powierzchni. Uszlachetniamy Twój detal wg Twoich wytycznych do wyboru jest tłoczenie na gorąco, lakierowanie, tampondruk, etykietowanie lub In Mould Labeling. Pod koniec poddajemy Twój element surowej kontroli jakościowej, w przypadku komponentów elektronicznych zapewniamy dodatkową kontrolę bezpieczeństwa i funkcjonalności. Forma to sedno sprawy Za pomocą precyzyjnych form wytworzonych przez Jokey Werkzeugbau GmbH zapewnimy jakość i dopasowanie Twoich części technicznych. Zrobimy to za Ciebie! Montujemy, konfekcjonujemy, magazynujemy, komisjonujemy, pakujemy, wysyłamy i dostarczamy: jako wykonawca części Twojej produkcji jesteśmy do Twojej dyspozycji w formie outsourcingu.

13 Spa 26 Jokey Spa Różnorodność marek do prywatnej oazy relaksu Silna oferta w segmencie nowoczesnych mebli łazienkowych. Nasz obszar gospodarczy Jokey Spa obejmuje marki Jokey, Sieper i Imagolux. Na bazie tej kompetencji oferujemy szafki z lustrami, meble łazienkowe i lustra o wysokiej jakości od klasycznego wyglądu po designerski. Żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, każdy znajdzie coś dla siebie. Jokey Spa zmieni łazienkę w oazę odpoczynku i relaksu, która zachwyci Twoich klientów. Jakość, na której możesz polegać. Nasze estetyczne i innowacyjne serie produktowe sprostają najwyższym wymaganiom jakościowym począwszy od starannego wyboru surowca, skończywszy na pracochłonnej kontroli końcowej. Trzy marki, wiele korzyści. Jako nasz partner handlowy możesz korzystać z naszego szerokiego asortymentu łazienkowego, który zamawiasz u jednego dostawcy. Oferujemy Ci partnerskie stosunki handlowe, które wyróżniają się poprzez otwarcie, elastyczność, terminowość i szeroko rozumianą sieć serwisową.

14 Spa 28 Jokey Szafki z lustrami. Marka Jokey łączy w sobie funkcjonalność i design oraz duży wybór produktów: nasze szafki z lustrami obejmują zarówno te praktyczne i korzystne cenowo, jak i szlachetne oraz eleganckie. Imagolux lustra. Dzięki lustrom można optycznie powiększyć łazienkę i nadać jej głębi designerskie lustra marki Imagolux. Szeroki wybór luster z pewnością odpowie na wymagania każdego projektanta wnętrz. Sieper meble łazienkowe i szafki z lustrami. Dzięki świeżej koncepcji wystroju wnętrza marka Sieper czyni z łazienki pomieszczenie relaksu i spokoju. Meble łazienkowe tej marki to maksymalny komfort i inspiracja. Klarowne linie, staranne wykończenie, wszystko jest dokładnie przemyślane. Program produktowy marki Sieper oferuje szafki z lustrami w wielu kolorach, kształtach i z wykwintnym wyposażeniem. Meble łazienkowe, które zachwycają Jokey Spa oferuje meble łazienkowe dla każdego i na każdą kieszeń. Duży wybór wśród nowoczesnych projektów, funkcjonalności oraz wysokie wymagania jakościowe z pewnością przysporzą Ci dodatkowych zadowolonych klientów. Spa w domu Łazienka służy do pielęgnacji ciała i duszy oraz do relaksu. Jest odskocznią od dnia codziennego i zarazem oazą spokoju. Dzięki estetyce Jokey, Sieper i Imagolux pomieszczenia łazienkowe staną się rajem na ziemi.

15 29 Zakłady Jokey Sprzedaż Jokey Dostępni dla Ciebie na całym świecie W każdej chwili do Twojej dyspozycji Packaging without Limits Jokey Group posiada ponad 14 zakładów w 11 krajach oraz rozbudowaną siec sprzedażową w 80 państwach. Nasi klienci w każdym miejscu mogą liczyć na taki sam wysoki poziom jakościowy i zorientowany na klienta międzynarodowy serwis. Jokey Plastik Sohland GmbH Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Poland Jokey Plastik Praha CZ s.r.o. Czech Republic Headquarters Jokey Plastik Wipperfürth GmbH Jokey Werkzeugbau GmbH Jokey Plastik Gummersbach GmbH Jokey Plastik Fähnrichstüttem Serwis dedykowany klientowi to nasza silna strona. W Jokey zawsze znajdziesz odpowiednią osobę kontaktową, która w każdej chwili jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania. Udzielamy porad we wszystkich kwestiach dotyczących naszych produktów, automatyzacji i logistyki. Jesteśmy elastyczni, pragmatyczni i działamy zawsze w odniesieniu do klienta. Tworzymy nowe pomysły i znajdujemy rozwiązania często jeszcze zanim o to zapytasz. Jeśli marzy Ci się indywidualne opakowanie, wówczas oferujemy całą naszą kompetencję grupową do realizacji Twojego celu. Jesteśmy w stanie dostarczyć towar do każdego zakątku tego świata. W przypadku problemów na linii rozlewczej nasz serwis techniczny natychmiast się u Ciebie pojawi i znajdzie rozwiązanie. Nasza pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji również przez Internet: odwiedź nas pod adresem Jokey Plastics North America Inc. Canada Jokey France S. A. France Joktal S. A. R. L. Algeria Jokey BG d.o.o. Serbia Jokey Egypt for Plastic Packaging Industries Egypt

16 31 Zakłady Jokey Sprzedaż Jokey Dostępni dla Ciebie na całym świecie Daty i fakty Jokey Goup w skrócie Packaging without Limits Jokey Group posiada ponad 14 zakładów w 11 krajach oraz rozbudowaną siec sprzedażową w 80 państwach. Nasi klienci w każdym miejscu mogą liczyć na taki sam wysoki poziom jakościowy i zorientowany na klienta międzynarodowy serwis. Jokey Plastik Sohland GmbH Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o. Poland Jokey Plastik Praha CZ s.r.o. Czech Republic Jokey Plastik Uljanovsk OOO Russia Rok założenia: 1968 Główna siedziba: Wipperfürth, Nadrenia Północna-Westfalia Zarząd: Herbert Kemmerich Ralf Kemmerich Obroty: 420 mln Euro (2013) Headquarters Jokey Plastik Wipperfürth GmbH Ilosć pracowników: (2013) Zakłady: 14, w Niemczech, Francji, Polsce, Turcji, Czechach, Algierii, Kanadzie, Białorusi, Egipcie, Serbii i Rosji (2013) Jokey Werkzeugbau GmbH Maszyny wtryskowe: Przedstawicielstwa handlowe na wszystkich kontynentach 500 (2013) z siłą docisku Od 40 do ton Roboty IML: 300 (2013) Powierzchnia produkcyjna i administracyjna: m² Jokey Plastik Gummersbach GmbH Jokey Plastik Mogilev OOO Belarus Jokey Plastik Fähnrichstüttem Jokey Plastics North America Inc. Canada Jokey France S. A. France Joktal S. A. R. L. Algeria Jokey BG d.o.o. Serbia Jokey Egypt for Plastic Packaging Industries Egypt Jokey Plastik Istanbul San. ve Tic. A. S. Turkey

17 HQ: Jokey Plastik Wipperfürth GmbH August-Mittelsten-Scheid-Straße Wipperfürth / Fon Fax Mail / PL jokey.com

Przemysłowe Bramy Segmentowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe Przemysłowe Bramy Segmentowe KRISPOL BRAMY DLA WYMAGAJĄCYCH Firma KRISPOL jest czołowym europejskim producentem bram i stolarki otworowej oraz liderem innowacji w zakresie technologii i designu produktów.

Bardziej szczegółowo

Różnorodność opakowań

Różnorodność opakowań Różnorodność opakowań Spis treści Nasze początki... 3 Polityka cenowa... 4 Nasz park maszynowy... 6 Recycling i własny warsztat... 7 Jakości według ISO... 8 Patenty i certyfikaty... 9 Ochrona środowiska

Bardziej szczegółowo

DuoSmart Zrób dobre wrażenie

DuoSmart Zrób dobre wrażenie DuoSmart Zrób dobre wrażenie Dlaczego DuoSmarty są wyjątkowe? Dzięki zastosowaniu zewnętrznej tekturowej owijki DuoSmart oferuje większą przestrzeń dla komunikacji marki i promocji niż jakiekolwiek inne

Bardziej szczegółowo

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control

Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Technika termostatowania i chłodzenia First Choice in Temperature Control Kompetencje SINGLE Pierwszy wybór w zakresie techniki termostatowania 2 Lider technologii z tradycjami 1958 1968 1970 1980 1990

Bardziej szczegółowo

Techniczne profile Döllken. Jakość i kompetencja na wymiar.

Techniczne profile Döllken. Jakość i kompetencja na wymiar. Techniczne profile Döllken. Jakość i kompetencja na wymiar. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem Profile techniczne decydują o funkcjonalności i estetyce wielu produktów. Od ponad 50 lat Döllken specjalizuje

Bardziej szczegółowo

dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze

dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze In dustrial Packaging Materiały opakowaniowe Systemy pakujące Rozwiązania opakowaniowe Usługi doradcze In ternational Europa u Twoich stóp Jesteśmy tam, gdzie Ty. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji

Bardziej szczegółowo

Kierunki w druku etykiet. Skanem Poznań Maciej Skwara

Kierunki w druku etykiet. Skanem Poznań Maciej Skwara Kierunki w druku etykiet Skanem Poznań Maciej Skwara Agenda Etykieta samoprzylepna liderem w branży opakowaniowej Przewaga etykiety samoprzylepnej Aktualne kierunki w druku o Materiały do druku o Folie

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Słowo wstępne. Grupa. Historia. Rozwój międzynarodowy. IMS zintegrowany system zarządzania. Procesy. Wizja. Cele.

Spis treści. Słowo wstępne. Grupa. Historia. Rozwój międzynarodowy. IMS zintegrowany system zarządzania. Procesy. Wizja. Cele. Spis treści Słowo wstępne Grupa Historia Rozwój międzynarodowy IMS zintegrowany system zarządzania Procesy Wizja Cele Dokumentacja Słowo wstępne Grupa AUNDE powstała z firmy Achter & Ebels, założonej w

Bardziej szczegółowo

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Nie poprzestawaj na standardzie. Lohmann odpowiedź na rosnące wymagania wobec druku fleksograficznego. Zapotrzebowanie wciąż rosnącego

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA OPAKOWAŃ

ROZWIĄZANIA OPAKOWAŃ Polski ELEMENTY GŁĘBOKO TŁOCZONE ARTYKUŁY TYPU DISPLAY BLISTRY / PIECZĘCIE PRODUKTY AKRYLOWE PRACE FREZERSKIE KONSTRUKCJA NARZĘDZI RECYKLING ROZWIĄZANIA OPAKOWAŃ TAK INDYWIDUALNE, JAK TWÓJ PRODUKT Rossel-Display

Bardziej szczegółowo

Green Cleaning. Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków

Green Cleaning. Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków Green Cleaning Ekologiczne i ekonomiczne sprzątanie budynków Dlaczego green? Green znaczy więcej niż ekologiczny green to zrównoważony rozwój. HECTAS jest jedną z wiodących firm - ruchomości w całej Europie.

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX Styl i Komfort Różnice we współczesnym przemyśle meblarskim są szczególnie widoczne w małych szufladach funkcyjnych, zaprojektowanych z twórczą wizją. Firma SAMET połączyła

Bardziej szczegółowo

Konstrukcje nosne dla. przemysłu solarnego.

Konstrukcje nosne dla. przemysłu solarnego. Konstrukcje nosne dla przemysłu solarnego. Indywidualnie dopasowane, gotowe do montażu konstrukcje nośne urządzeń fotowoltaicznych i solarnych: Wymagania te spełnia SCHRAG Polska niezawodny partner budownictwa

Bardziej szczegółowo

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów

Elastyczny system. Apteki Automatyzacja komisjonowanie ECOMAT MEDIMAT ROBOMAT Fill IN BOX SPEED BOX Blistrowanie. Trójwymiarowe rozpoznawanie obrazów Elastyczny system Każde rozwiązanie systemowe jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb danej apteki. Takie podejście umożliwia optymalną lokalizację, która zapewni najlepszą efektywność. Przy tym nie

Bardziej szczegółowo

Jakość, którą poczujesz

Jakość, którą poczujesz Herkules zaprasza do współpracy z dostawcą, którego produkty sprawią, że Wasi klienci poczują jakość Wszystkim nam brakuje czasu dlatego potrzebujemy chwili relaksu i efektywnego wypoczynku. Pomóżcie spełnić

Bardziej szczegółowo

Pojemniki spożywcze dekorowane w technologii IML w sekundowych taktach

Pojemniki spożywcze dekorowane w technologii IML w sekundowych taktach Informacja prasowa 03.02.2015 Wysokowydajna linia produkcyjna z szybkobieżną wtryskarką El-Exis SP Pojemniki spożywcze dekorowane w technologii IML w sekundowych taktach Demag Plastics Group Sp. z. o.o

Bardziej szczegółowo

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ

tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ tesa Automotive Design Masking - Precyzja najwyższego stopnia Zastosowanie taśm w branży motoryzacyjnej FOLDER ZASTOSOWAŃ INFORMACJE OGÓLNE Maskowanie precyzyjne 1 2 3 4 Zderzaki Dwukolorowe obszary dachowe

Bardziej szczegółowo

WSTĘP FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS.

WSTĘP FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS. OPIS > FIRMY FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS. WSTĘP W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji materiałów reklamowych wspierających

Bardziej szczegółowo

technicznie rzecz biorąc, NAJBIELSZA BIEL

technicznie rzecz biorąc, NAJBIELSZA BIEL technicznie rzecz biorąc, NAJBIELSZA BIEL Permedia jest obecna na rynku już 120 lat, a od 65 lat dostarcza środki barwiące w postaci proszków oraz past. W ostatnich latach oferta firmy została rozbudowana

Bardziej szczegółowo

ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE

ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE ENERGOOSZCZĘDNE PRALNICOWIRÓWKI D-LINE Z IPSO wierzymy w wyższy poziom efektywności. Oznacza to tworzenie pomysłowych rozwiązań, które ograniczają odpady, oszczędzają

Bardziej szczegółowo

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań.

Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Indywidualne potrzeby drukarskie wymagają indywidualnych rozwiązań. Żądaj więcej niż tylko standardu. Lohmann odpowiedź na wzrastające wymagania w druku fleksograficznym. Zapotrzebowanie wciąż rosnącego

Bardziej szczegółowo

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej.

Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej. Eksperci w wyposażeniu przestrzeni handlowej www.caps-group.com 2 CO ROBIMY? Grupa CAPS oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania dla kompleksowego wyposażenia powierzchni handlowych, edukacyjnych, biurowych,

Bardziej szczegółowo

We create chemistry. Nasza strategia korporacyjna

We create chemistry. Nasza strategia korporacyjna We create chemistry Nasza strategia korporacyjna Filozofia firmy BASF Od czasu założenia firmy w roku 1865, nasz rozwój jest odpowiedzią na zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. W naszym wyobrażeniu

Bardziej szczegółowo

Jokey Katalog Produktów

Jokey Katalog Produktów Jokey Katalog Produktów Spis treści Katalog produktów Jokey 1 Opakowania bez ograniczeń. Jokey program standardowy. Opakowania z tworzyw sztucznych Jokey są używane miliony razy każdego dnia do napełnienia

Bardziej szczegółowo

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE Jesteśmy znaną na całym świecie rodzinną firmą działającą globalnie jako lider rynku pomiarów ciśnienia i temperatury oraz technologii kalibracji. Dzięki włączeniu KSR-Kübler

Bardziej szczegółowo

Wszystko w porządku. HECTAS Twój Partner w obsłudze nieruchomości.

Wszystko w porządku. HECTAS Twój Partner w obsłudze nieruchomości. Wszystko w porządku. HECTAS Twój Partner w obsłudze nieruchomości. Czyste otoczenie Solidna usługa. Praca w uporządkowanym otoczeniu to także przyjemna atmosfera pracy. HECTAS jako wiodący oferent infrastrukturalnych

Bardziej szczegółowo

Rolety Döllken otwierają kreatywności drzwi

Rolety Döllken otwierają kreatywności drzwi Rolety Döllken otwierają kreatywności drzwi Pole popisu dla wyobraźni Tworzenie nowoczesnych mebli jest zależne od kreatywności projektanta oraz zastosowanych materiałów. Nadrzędnym celem jest uzyskanie

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER

TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER TECHNOLOGIA RECYKLINGU TECNOFER ZAPRASZAMY DO ŚWIATA TECNOFER Polityka naszej firmy odzwierciedla pewne wartości takie jak odwaga i intelektualna dociekliwość, które są inspiracją dla egzystencji oraz

Bardziej szczegółowo

Łożyska i Obudowy HFB.

Łożyska i Obudowy HFB. Łożyska i Obudowy HFB. Technologia w ruchu. 2 Używając wysokiej jakości sprawdzonych surowców stosujemy najnowocześniejsze urządzenia do obróbki żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego, staliwa, stali nierdzewnej,

Bardziej szczegółowo

List intencyjny o strategicznym partnerstwie między AC SA. a Politechniką Białostocką

List intencyjny o strategicznym partnerstwie między AC SA. a Politechniką Białostocką Informacja prasowa Białystok, 1 grudnia 2012 List intencyjny o strategicznym partnerstwie między AC SA a Politechniką Białostocką W dniu 30.11.2012 r. w siedzibie Politechniki Białostockiej doszło do podpisania

Bardziej szczegółowo

FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS.

FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS. FIRMA DAGO DISPLAY POWSTAŁA WE WRZEŚNIU 2005 ROKU I JEST PRODUCENTEM INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ POS. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w produkcji materiałów reklamowych wspierających sprzedaż. Początkowo

Bardziej szczegółowo

Niezwykła struktura w niezwykłych kolorach

Niezwykła struktura w niezwykłych kolorach Niezwykła struktura w niezwykłych kolorach 2 Odkryj fascynujàcy Êwiat VEKA SPECTRAL W nowoczesnych oknach z tworzyw sztucznych kryje się wiele innowacji i technicznego know-how. Muszą one sprostać ekstremalnym

Bardziej szczegółowo

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z WIELOMA TRADYCJAMI RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 15 lat działalności na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Otwartość na nowe rynki

Bardziej szczegółowo

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych

HEMPACORE. Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych HEMPACORE Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych Trwałość Duża wytrzymałość farb minimalizuje uszkodzenia, które mogą powstać podczas transportu, przeładunku lub pod wpływem czynników pogodowych.

Bardziej szczegółowo

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych

The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych The reliable brand! niezawodne systemy rozdrabniania dla bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych 1 Niezawodność od wielu lat Urządzenia do niszczenia danych firmy UNTHA można porównać do czerwonych

Bardziej szczegółowo

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów

TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów TKT kontenery termoizolacyjne do higienicznego, oszczędnego i bezpiecznego transportu świeżych i mrożonych produktów Obniżanie kosztów, elastyczność transportu. TKT kontenery termoizolowane: sprawny transport

Bardziej szczegółowo

KLUCZOWE INDYKATORY OSIĄGNIĘĆ O CHARAKTERZE POWSZECHNYM

KLUCZOWE INDYKATORY OSIĄGNIĘĆ O CHARAKTERZE POWSZECHNYM Spis treści Wstęp 15 KLUCZOWE INDYKATORY OSIĄGNIĘĆ O CHARAKTERZE POWSZECHNYM A.1. Płaszczyzna finansowa 19 A.1.1. Tworzenie wartości przedsiębiorstwa 19 A.1.2. Tworzenie wartości dla akcjonariuszy przez

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku Doskonałe rezultaty dzięki wysokiej jakości piance polimerowej Asortyment ukierunkowany

Bardziej szczegółowo

Folie termoplastyczne do termoformowania

Folie termoplastyczne do termoformowania Folie termoplastyczne do termoformowania Katalog 2011 Spis treści O firmie strona 2 Folie termoplastyczne do termoformowania strona 3 Folia poliestrowa (PET) strona 4 Folia polistyrenowa (HIPS) strona

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Najwyższa jakość indywidualne podejście Jesteśmy polskim producentem odzieży działającym od 2002 roku. W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2014 roku rozszerzyliśmy

Bardziej szczegółowo

Innowacyjne rozwiązania!

Innowacyjne rozwiązania! R O Z W I Ą Z A N I A B R A N Ż O W E P r z e m y s ł s p o ż y w c z y i o p a k o w a ń Innowacyjne rozwiązania! Firma SCHUNK GmbH & Co. KG to lider w dziedzinie automatyki przemysłowej i systemów mocowań.

Bardziej szczegółowo

TranSpOrT usługi magazyn

TranSpOrT usługi magazyn TranSpOrT usługi magazyn NAJLEPSZĄ DROGĄ JEST CEL... Matthias Gödecke (prezes Gödecke Eurotrans GmbH) 2 GÖDECKE LOGISTIK DEwIza FIrmy GÖDECKE LOGISTIK zapewnia jakość i bezpieczeństwo. Od ponad 60 lat

Bardziej szczegółowo

Bez problemu, bez uchwytu: System elektromechanicznego otwierania Easys do lodówek

Bez problemu, bez uchwytu: System elektromechanicznego otwierania Easys do lodówek Bez problemu, bez uchwytu: System elektromechanicznego otwierania Easys do lodówek Lodówka jako designerski mebel - w każdym segmencie: Szerokie zastosowanie Wykorzystaj nowy potencjał rynku. Dzięki Easys

Bardziej szczegółowo

Organizator systemu HYDROPRESS

Organizator systemu HYDROPRESS Organizator systemu HYDROPRESS Organizatorem systemu HYDROPRESS jest firma Hydropress Wojciech Górzny z siedzibą przy ul. Rawskiej 19B w Elblągu, działający od 1997 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Bardziej szczegółowo

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl Twój partner w gastronomii! www.mmgastro.pl FIRMA M&M Gastro to lider sprzedaży profesjonalnego sprzętu dla gastronomii, firma gwarantująca każdemu klientowi profesjonalną i kompleksową obsługę od projektu

Bardziej szczegółowo

Nasze Mocne Strony. Druk kopert

Nasze Mocne Strony. Druk kopert Nasze Mocne Strony Druk kopert - standardowych - ozdobnych Druk offsetowy - wysokonakładowy - niskonakładowy Druk wielkoformatowy - solwentowy - uv Projektowanie Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

Łożyska Klasy Premium Najwyższa Jakość, Nowe Możliwości

Łożyska Klasy Premium Najwyższa Jakość, Nowe Możliwości Łożyska Klasy Premium Najwyższa Jakość, Nowe Możliwości Wspólnie tworzymy nowe możliwości! W NKE wszystko podporządkowane jest potrzebom Klienta: niezależnie od tego, czy chciałbyś poprawić wydajność stosowanych

Bardziej szczegółowo

Witamy w świecie wyłączników i automatyzacji budynków

Witamy w świecie wyłączników i automatyzacji budynków Hager Polo sp. z o.o. PL 43-100 Tychy ul. Fabryczna 10 tel. (48) 32 32 40 100 fax (48) 32 32 40 150 www.hager.pl e-mail: office@hager.pl Energy meets Design Wspieramy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w

Bardziej szczegółowo

Historia. Strategia. Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu. To co nas wyróżnia na tle innych producentów artykułów

Historia. Strategia. Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu. To co nas wyróżnia na tle innych producentów artykułów Historia Strategia Firma HIRSCH-POL powstała w 1981 roku. Z małego zakładu zatrudniającego kilka osób staliśmy się znaczącym zakładem produkcyjnym zaopatrującym w swoje wyroby europejskich jak i azjatyckich

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania na opakowania

Kompleksowe rozwiązania na opakowania Kompleksowe rozwiązania na opakowania Opakowania dla branży spożywczej i przemysłowej HD Flexo-Qualität o nas: Firma Akat-Folia istnieje od 1993 roku. Od tego czasu działamy w branży producentów opakowań

Bardziej szczegółowo

Usługi dystrybucyjne FMCG

Usługi dystrybucyjne FMCG Usługi dystrybucyjne FMCG 1990 powstaje firma handlowa Mister w Tychach 1992 rozpoczynamy współpracę z firmą Procter&Gamble jako jedna z 650 polskich hurtowni 1993 25 firm zostaje regionalnymi dystrybutorami

Bardziej szczegółowo

20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989

20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989 20 LAT DOŚWIADCZEŃ Rok założenia 1989 Nowa jakość konstrukcji stalowych Konstrukcje specjalne Quinto Sp. z o.o. 41-922 Radzionków, ul. Objazdowa 5-9 tel. +48 32 289 04 15, fax.: +48 32 289 57 82 Dział

Bardziej szczegółowo

Kompetencja w stali w najlepszej formie. ThyssenKrupp Stahl-Service-Center

Kompetencja w stali w najlepszej formie. ThyssenKrupp Stahl-Service-Center Kompetencja w stali w najlepszej formie. ThyssenKrupp Stahl-Service-Center Przedsiębiorstwo należące do ThyssenKrupp Steel tk Całościowo zorientowana filozofia ThyssenKrupp Stahl-Service-Center określona

Bardziej szczegółowo

GRUPA MCC OBECNIE. MCC w 2010 roku to jedna z głównych grup biznesowych w Europie. Obecnie zrzesza ponad 250 firm i zatrudnia ponad ludzi.

GRUPA MCC OBECNIE. MCC w 2010 roku to jedna z głównych grup biznesowych w Europie. Obecnie zrzesza ponad 250 firm i zatrudnia ponad ludzi. GRUPA MCC OBECNIE MCC w 2010 roku to jedna z głównych grup biznesowych w Europie. Obecnie zrzesza ponad 250 firm i zatrudnia ponad 95 000 ludzi. FAGOR W 2010 Aktualnie FAGOR to 11 fabryk zlokalizowanych

Bardziej szczegółowo

Silnik Podwozie Serwis. Elementy napędów paskowych

Silnik Podwozie Serwis. Elementy napędów paskowych Silnik Podwozie Serwis Elementy napędów paskowych ŻEBY Się dobrze kręciło. ROZWIĄzania dopasowane do WSzyStkich PotrzeB JakoŚĆ, której można W PEŁni ZAUFAĆ. Już od 90 lat firma RUVILLE jest znanym światowym

Bardziej szczegółowo

MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH MASZYNY I URZĄDZENIA DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH Z nami zawsze po drodze do sukcesu 02 Serdecznie zapraszamy na www.dopak.pl O FIRMIE Z NAMI ZAWSZE PO DRODZE DO SUKCESU DOPAK to ambitna firma działająca

Bardziej szczegółowo

SSAB Boron STWORZONE DLA CIEBIE I DO HARTOWANIA

SSAB Boron STWORZONE DLA CIEBIE I DO HARTOWANIA SSAB Boron STWORZONE DLA CIEBIE I DO HARTOWANIA Jeśli doświadczyłeś zakłóceń w produkcji ze względu na zmienne własności stali, zalecamy stosowanie stali borowych SSAB. SSAB BORON GWARANCJA ŁATWIEJSZEJ

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS YOU Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS Odkryj WIĘCEJ możliwości pomiędzy Tobą a Twoimi pacjentami Jako dostawca zintegrowanych usług w sektorze ochrony

Bardziej szczegółowo

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j.

Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j. Zakład Zaopatrzenia Ogrodniczego i Rolniczego Wia-Lan sp.j. O firmie Wia-Lan jest firmą obecną na polskim rynku od 1992 roku. Jest jedną z pierwszych firm działających w sektorze zaopatrzenia ogrodnictwa

Bardziej szczegółowo

Okładka LEADING PRODUCTS. www.binder-co.com

Okładka LEADING PRODUCTS. www.binder-co.com Okładka LEADING PRODUCTS www.binder-co.com Techniki obróbki materiałów Przesiewanie Suszenie Przesiewanie na mokro Rozdrabnianie Instalacje do obróbki materiałów Technika ochrony środowiska Obróbka starego

Bardziej szczegółowo

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Najwyższa jakość indywidualne podejście Jesteśmy polskim producentem odzieży działającym od 2002 roku. W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2014 roku rozszerzyliśmy

Bardziej szczegółowo

Zielono-żółte bezpieczeństwo. Filtry do pomp próżniowych

Zielono-żółte bezpieczeństwo. Filtry do pomp próżniowych Zielono-żółte bezpieczeństwo Filtry do pomp próżniowych Serwis to kwestia zaufania! Program filtrów do wszystkich pomp próżniowych Separatory oleju Filtry powietrza Filtry oleju Dobry serwis gwarantuje

Bardziej szczegółowo

Nadajemy stali formę. Meusburger gwarantuje Państwu. Odprężone cieplnie płyty, umożliwiające dalszę obróbkę przy minimalnym ryzyku wypaczenia

Nadajemy stali formę. Meusburger gwarantuje Państwu. Odprężone cieplnie płyty, umożliwiające dalszę obróbkę przy minimalnym ryzyku wypaczenia Nadajemy stali formę Nasza firma jest wiodącym producentem normalii do budowy form i narzędzi. Już ponad 10.000 uznanych na rynku klientów czerpie korzyści z naszego nienagannego serwisu oraz bogatego,

Bardziej szczegółowo

Scandia Cosmetics SA

Scandia Cosmetics SA Scandia Cosmetics SA 30 lat na rynku Produkcja kosmetyków Tworzenie i doradztwo w zakresie marek własnych receptury / opakowania / design www.scandiacosmetics.pl Firma Scandia Cosmetics SA obecna jest

Bardziej szczegółowo

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble

Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Poczuj inspirację, stwórz z nami swoje meble Kolekcja 2012 Gravity Meble sypialniane o unikalnym kształcie oraz charakterystycznie zaokrąglonymi krawędziami, które nadają wizualnej swobody. Przedstawianą

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX 5. Taśmy klejące 0,55 mm do mocowania klisz rozwiązania dla perfekcyjnego druku fleksograficznego.

DuploFLEX 5. Taśmy klejące 0,55 mm do mocowania klisz rozwiązania dla perfekcyjnego druku fleksograficznego. DuploFLEX 5 Taśmy klejące 0,55 mm do mocowania klisz rozwiązania dla perfekcyjnego druku fleksograficznego. Optymalna jakość druku również podczas drukowania z dużymi prędkościami Lepsze odtaczanie się

Bardziej szczegółowo

trwałość, połysk Technologia Part of Braas Monier Building Group

trwałość, połysk Technologia Part of Braas Monier Building Group NOWoczesność, trwałość, połysk Technologia Part of Braas Monier Building Group TECHNOLOGIA Cisar jest najnowocześniejszą technologią w produkcji dachówek betonowych. Wieloletnie doświadczenie Braas i ciągły

Bardziej szczegółowo

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna TruShear: Skuteczne cięcie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Rozwiązania na miarę Spis treści Rozwiązania na miarę 2 Technika cięcia, która przekonuje 3 Nożyce

Bardziej szczegółowo

Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja

Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja Trend: kolory brązowy, beżowy, beżowo-szary, szary Ton w ton. Ciepła paleta barw, w połączeniu z modnymi odcieniami drewna, wprowadza naturalne,

Bardziej szczegółowo

ITAB OD KONCEPCJI DO SATYSFAKCJI

ITAB OD KONCEPCJI DO SATYSFAKCJI ITAB OD KONCEPCJI DO SATYSFAKCJI ITAB Shop Concept Polska Sp. z o.o. to część jednego z europejskich liderów branży wyposażenia powierzchni handlowych. Grupa ITAB jest producentem towarów i dostawcą usług

Bardziej szczegółowo

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print.

DuploFLEX CB. Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. DuploFLEX CB Podkład kompresyjny dla najwyższych wymagań w wysokiej jakości druku post print. Optymalna jakość druku również podczas drukowania z dużymi prędkościami Maksymalna wydajność dzięki wysokiej

Bardziej szczegółowo

ERGOLOGIS Sp. z o.o. O firmie

ERGOLOGIS Sp. z o.o. O firmie www.ergologis.pl O firmie ERGOLOGIS Sp. z o.o. Jesteśmy grupą specjalistów w logistyce i doradztwie biznesowym. Stawiamy na ergonomię, wykonujemy zadania trudne i pomagamy w sytuacjach beznadziejnych.

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu PRODUKCJA BY CTI Opis programu 1. Opis produktu. Moduł Produkcja by CTI jest programem w pełni zintegrowanym z systemem Comarch ERP Optima. Program ten daje pełną kontrolę nad produkcją, co pozwala zmniejszyć

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne

Rozwiązania systemowe. Budynki logistyczne Rozwiązania systemowe Budynki logistyczne Bezkonkurencyjne zalety Przegląd urządzeń Przegląd produktów Korzyści dla klienta! Więcej niż tylko z A do B Logistyka to coś więcej niż tylko transport ciężarowy.

Bardziej szczegółowo

QUBO 2-5 MODERNO 6-7 SIERRA 8-11 ALASKA VERMONT RETRO Spis kolekcji

QUBO 2-5 MODERNO 6-7 SIERRA 8-11 ALASKA VERMONT RETRO Spis kolekcji QUBO 2-5 MODERNO 6-7 Dzięki dekoracjom ściennym firmy INCANA każde wnętrze zyska unikalny charakter. Powstają one na bazie naturalnych, ekologicznych surowców, ich jak woda, piasek czy keramzyt, co w połączeniu

Bardziej szczegółowo

TWK-ZAG Sp z o.o. waste management

TWK-ZAG Sp z o.o. waste management TWK-ZAG Sp z o.o. waste management targets REALIZUJEMY USŁUGI W ZAKRESIE KOMPLEKSOWEGO GOSPODAROWANIA ODPADAMI PRZEMYSŁOWYMI ROZWJĄZUJEMY PROBLEMY ODPADOWE FIRM PRODUKCYJNYCH, LOGISTYCZNYCH, HANDLOWYCH

Bardziej szczegółowo

Technologia budowy modułowej Cadolto. Fascynacja konstrukcją modułową. cadolto Budynki prefabrykowane Budowane jako moduły. Przekonujące jako całość.

Technologia budowy modułowej Cadolto. Fascynacja konstrukcją modułową. cadolto Budynki prefabrykowane Budowane jako moduły. Przekonujące jako całość. Technologia budowy modułowej Cadolto Fascynacja konstrukcją modułową cadolto Budynki prefabrykowane cadolto Budynki prefabrykowane Fascynacja konstrukcją modułową cadolto Budynki prefabrykowane Technologia

Bardziej szczegółowo

Biazet S.A. Prezentacja Firmy

Biazet S.A. Prezentacja Firmy Biazet S.A. Prezentacja Firmy Biazet S.A. powstał w wyniku zakończonej sukcesem transformacji przedsiębiorstwa państwowego. Obecnie Biazet S.A. jest jednym z największych pracodawców w regionie. Dysponując

Bardziej szczegółowo

WEILBURGER Graphics GmbH w roli wystawcy na targach interpack 2014

WEILBURGER Graphics GmbH w roli wystawcy na targach interpack 2014 Oświadczenie prasowe do natychmiastowego opublikowania WEILBURGER Graphics GmbH w roli wystawcy na targach interpack 2014 Gerhardshofen, 11. marca 2014 W dniach 08-14. maja w Düsseldorfie odbędą się targi

Bardziej szczegółowo

DŹWIGNICE TO NASZA PASJA Firma, Ludzie, Produkty

DŹWIGNICE TO NASZA PASJA Firma, Ludzie, Produkty DŹWIGNICE TO NASZA PASJA Firma, Ludzie, Produkty VETTER TO MY VETTER W SKRÓCIE -Przedsiębiorstwo rodzinne z ponad 125-letnim doświadczeniem - 230 pracowników - Ponad 100.000 wyprodukowanych żurawi obrotowych

Bardziej szczegółowo

Nieznane życie. tworzyw sztucznych

Nieznane życie. tworzyw sztucznych Nieznane życie tworzyw sztucznych Dlaczego dzisiaj wiele produktów jest pakowanych w opakowania z tworzyw sztucznych? Co powinniśmy zrobić ze zużytymi opakowaniami? Tworzywa sztuczne mają wartość W fazie

Bardziej szczegółowo

Paszport Techniczny. Urządzenie. Użytkownik

Paszport Techniczny. Urządzenie. Użytkownik Paszport Techniczny Nr Urządzenie Użytkownik Tytuł Miss Application, autor Christina Lissmann Nie ma nic ważniejszego, niż wartości, na których można polegać. Dla coraz większego grona osób, wejście na

Bardziej szczegółowo

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA W SYSTEMACH USZCZELNIANIA

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA W SYSTEMACH USZCZELNIANIA NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIA W SYSTEMACH USZCZELNIANIA TRADYCJA DOBREGO ROZWIĄZANIA CZY PAŃSTWO WIEDZĄ, CZEGO CHCĄ? MY RÓWNIEŻ Witamy w firmie DS Dichtungstechnik GmbH będącej jednym z najbardziej innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

R u r y + B l a c h y. Wuppermann

R u r y + B l a c h y. Wuppermann R u r y + B l a c h y Wuppermann ONE-STOP- SHOPPING Nasz asortyment wyznacza standardy! Oferta całościowa wszystko z jednego źródła: Decydującą zaletą współpracy z Grupą Wuppermann jest szeroki wachlarz

Bardziej szczegółowo

Szanowni Klienci, Zapraszamy do zakupów blachy oraz profili aluminiowych w firmie Tuplex.

Szanowni Klienci, Zapraszamy do zakupów blachy oraz profili aluminiowych w firmie Tuplex. Szanowni Klienci, Jesteśmy z Państwem już od 25 lat! Przez cały ten czas z wielką uwagą konstruujemy swoją ofertę, starając się wyprzedzać potrzeby naszych Klientów oraz budować trwałe relacje biznesowe.

Bardziej szczegółowo

REGIONALNE ŚRODKI NA WSPIERANIE DZIAŁÓW R&D. Mariusz Frankowski p.o. Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

REGIONALNE ŚRODKI NA WSPIERANIE DZIAŁÓW R&D. Mariusz Frankowski p.o. Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych REGIONALNE ŚRODKI NA WSPIERANIE DZIAŁÓW R&D Mariusz Frankowski p.o. Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Jaka jest Rola MJWPU? Wprowadzanie w świat finansowania innowacji na Mazowszu

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO

MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO MAGAZYNOWANIE TWORZYWA SZTUCZNEGO Systemy magazynowania tworzywa 02 Dane techniczne oraz więcej informacji na www.dopak.pl SYSTEMY MAGAZYNOWANIA TWORZYWA MAGAZYNOWANIE TWORZYWA Szeroka gama profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

Przyszłość to technologia

Przyszłość to technologia Przyszłość to technologia - twórz ją z nami Innowacyjne projekty dla prestiżowych klientów Wdrażamy jedne z największych w kraju projekty z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii. Realizujemy

Bardziej szczegółowo

Akcjonariusze TIM S.A.

Akcjonariusze TIM S.A. Wrocław, 20.03.2015 r. Krzysztof Folta Prezes Zarządu TIM S.A. Akcjonariusze TIM S.A. Szanowni Państwo, Mam zaszczyt przekazać Państwu jednostkowy Raport Roczny TIM SA oraz skonsolidowany Raport Roczny

Bardziej szczegółowo

PHILIPS H1 12V 55W P14,5s Vision

PHILIPS H1 12V 55W P14,5s Vision 2017-09-13 PHILIPS H1 12V 55W P14,5s Vision Halogenowe żarówki samochodowe h2 Vision marki Philips. Przeznaczone do reflektorów głównych samochodu, dają o 30% więcej światła niż standardowe żarówki halogenowe.

Bardziej szczegółowo

Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych

Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych Specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych Państwa specjalista w dziedzinie mobilnych systemów przestrzennych CONTAINEX firma z grupy WALTER GROUP Nasze wartości CONTAINEX jest wiodącym

Bardziej szczegółowo

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more...

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more... Kontakt Agie Charmilles Sp. z o.o. Al. Krakowska 81, Sękocin Nowy 05-090 Raszyn tel. +48 22 326 50 50 fax +48 22 326 50 99 www.gfac.com/pl Szkolenie Dla wzrostu wydajności Achieve more... Czy wiecie? 50%

Bardziej szczegółowo

Wizje stają się rzeczywistością

Wizje stają się rzeczywistością w i z j e s t a j ą s i ę r z e c z y w i s t o ś c i ą Wizje stają się rzeczywistością Kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Firma MIB-POL umiejętnie łączy to co tradycyjne z nowoczesną aranżacją zewnętrznych

Bardziej szczegółowo

POLSKI KONGRES SEROWARSKI ZAWIERCIE 2016

POLSKI KONGRES SEROWARSKI ZAWIERCIE 2016 POLSKI KONGRES SEROWARSKI ZAWIERCIE 2016 Bezpieczne, wydajne pakowanie i budowa marki. Karol Woźniak Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej Supravis Group S.A. Nasza Firma. Nasza firma jest firmą rodzinną,

Bardziej szczegółowo

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Linia dozowników Clou Prestige Opracowana przez nas nowa linia dozowników Clou Prestige oferuje funkcjonalne rozwiązania higieniczne, zwłaszcza dla pomieszczeń intensywnie

Bardziej szczegółowo

Wtryskarki serii Dream firmy

Wtryskarki serii Dream firmy Wtryskarki serii Dream firmy Wprowadzenie Tederic Co., Ltd. Tederic to firma światowa działająca na zasadzie połączenia kapitału angielskiego i chińskiego W ostatnich latach znacznie zwiększyła swoje zdolności

Bardziej szczegółowo

Plastwil. Dookoła Ciebie

Plastwil. Dookoła Ciebie Plastwil. Dookoła Ciebie obróbka mechaniczna metali przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy formy wtryskowe JESTEŚMY DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĄ RODZINNĄ, DZIAŁAJĄCĄ W BRANŻY PRODUKCJI ELEMENTÓW Z

Bardziej szczegółowo