Załącznik nr 1 do siwz ZP 12/2015/CZP opis przedmiotu zamówienia. Nazwa:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Załącznik nr 1 do siwz ZP 12/2015/CZP opis przedmiotu zamówienia. Nazwa:"

Transkrypt

1 Załącznik nr 1 do siwz ZP 12/2015/CZP opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Inkubatora Technologicznego wraz z Centrum Obsługi Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego -III etap PPNT realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej , Priorytet I: Nowoczesna gospodarka, Działanie I.3 Wspieranie innowacji, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Źródło finansowania: Projekt pn.: Rozbudowa Inkubatora Technologicznego wraz z Centrum Obsługi Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego - III etap PPNT realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej , Priorytet I: Nowoczesna gospodarka, Działanie I.3 Wspieranie innowacji, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Opis przedmiotu zamówienia: I. Postanowienia ogólne: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, naniesienie logotypów oraz dostawa materiałów promocyjnych na zasadach określonych poniżej. 2. Wszystkie materiały promocyjne muszą byd oznakowane zgodnie z wytycznymi dot. Promocji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej na stronie internetowej (str ). 3. Wykonawca dostarczy zamawiającemu wyłącznie materiały promocyjne z naniesionymi logotypami zgodnymi z projektami graficznymi wcześniej zaakceptowanymi przez Zamawiającego.

2 4. Zamówienie podzielone będzie na dwa etapy: I etap dostawa materiałów promocyjnych do 24 czerwca 2015 roku II etap dostawa materiałów promocyjnych do 24 lipca 2015 roku 5. Po każdym etapie realizacji zamówienia Wykonawca wystawi Zamawiającemu fakturę dotyczącą danego etapu realizacji zamówienia. 6. Dostawa materiałów promocyjnych po każdym etapie realizacji zamówienia zastanie potwierdzona poprzez sporządzenie protokołu zdawczo odbiorczego podpisanego przez obie strony w ciągu trzech dni roboczych od dostarczenia przez Wykonawcę ostatniego materiału promocyjnego przewidzianego do dostarczenia w danym etapie realizacji przedmiotu zamówienia. 7. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia co najmniej 6 miesięcznego okresu gwarancji na wszystkie dostarczone materiały promocyjne oraz na wykonane nadruki, grawerunki, tłoczenia itp. 8. Wykonawca przedstawi Zamawiającemu w formie pisemnej lub elektronicznej projekty graficzne wszystkich materiałów promocyjnych w ciągu 3 dni od daty otrzymania od Zamawiającego w formie elektronicznej materiałów niezbędnych do wykonania projektów graficznych (tekst, zdjęcia, logotypy itp.:) 9. Zamawiający zaakceptuje projekty graficzne w formie pisemnej lub mailowej w ciągu 3 dni roboczych od daty ich dostarczenia do Zamawiającego. 10. Wszystkie materiały promocyjne z naniesionymi logotypami wykonane według wcześniej zaakceptowanych przez Zamawiającego projektów graficznych, Wykonawca zobowiązany jest dostarczyd do Inkubatora Technologicznego Jasionka 954, Jasionka (własnośd RARR S.A.)do 24 czerwca 2015 roku (I etap) oraz do 24lipca 2015 roku ( II etap). Dostawa może się odbywad w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 13: Każdorazowo gdy mowa o: ecoskóra należy przez to rozumieć materiał wyglądający jak skóra, wykonany z poliuretanu na siatce bawełnianej lub sztucznej skóra należy przez to rozumieć skóra naturalna II. Szczegółowy opis zamówienia: ETAP I Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia pod wskazany adres (Jasionka 954) najpóźniej do dnia 24czerwiec 2015 roku następujących materiałów promocyjnych z naniesionymi logotypami:

3 Produkt Rysunek poglądowy Ilośd sztuk Znakowanie Opis Kubek 40 Trwała metoda znakowania w kolorze granatowym z jednej stronu kubka. W środkowej części kubka logo Aeropolis, poniżej mniejsze loga Unii Europejskiej(UE) oraz Rozwój Polski Wschodniej (RPW) Biały kubek z granatowym wnętrzem. Wykonany z wysokogatunkowej porcelany Royal White. Uchwyt w kształcie zbliżonym do trójkąta. Pojemnośd: 250 ml. Wysokośd: 94 mm, Średnica: 79 mm Kubek 40 Trwała metoda znakowania w kolorze granatowym z jednej stronu kubka. W środkowej części kubka logo aeropolis, poniżej mniejsze loga UE oraz RPW Kubek o delikatnych, lekko zakrzywionych kształtach. Wykonany z porcelany Royal White Pojemnośd: 210 ml. Wysokośd:90 mm, Średnica: 78 mm Kolor kubka-biały Na uchu granatowy pasek w tym samym odcieniu co loga, wykonany wzdłuż ucha.

4 Pendrive 8GB 50 Trwała metoda znakowania. Z jednej strony metalowego zamknięcia logo aeropolis, z drugiej strony logo UE i RPW Nieduża, wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego, przenośna pamięd usb o pojemności 8 GB. Typ pamięci USB 3.0. Kolor niebieski. Prędkośd zapisu minimum 18 MB/sec. Prędkośd odczytu minimum 100MB/sec. Torba papierowa 150 Nadruk wielokolorowy, logo Aeropolis w środkowej części torby, 2 dodatkowe loga na dole po przeciwnych koocach Opis: Torba papierowa z białym uchwytem, biała, laminowana, błyszcząca Wymiary:format A4

5 Teczka A4 z notesem 15 Znakowanie metodą tłoczenia /laser na przedniej okładce logo Aeropolis oraz UE i RPW Teczka konferencyjna A4 z kalkulatorem. W kolorze czarnym. Zapinana na zamek. Wykonana z ekoskóry. Posiada 7 kieszonek, przegródki na dokumenty, kalkulator, uchwyt na długopis oraz kieszeo z zamkiem i wkład papierowy A4. Pakowana w kartonowe pudełko. Wymiary około 260x340x25 mmm. Na przedniej okładce wzdłuż prawej strony ozdobne przeszycie. Podkładka pod kubek 80 Nadruk full kolor. Logo Aeropolis oraz UE i RPW Podkładka pod kubek. Wymiary około 100x100mm. Akrylowa z papierową zadrukowaną wkładką. Opracowanie indywidualnego projektu graficznego, zawierającego budynek Inkubatora Technologicznego i wkomponowane loga.

6 Portfel skórzany męski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej okładce logo aeropolis UE oraz RPW Portfel wykonany ze skóry. Kolor brązowy. Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe, 5 kieszeni na dokumenty. Wymiary około 122 x 96 mm Portfel pakowany w drewniane, ozdobne pudełko. Portfel skórzany męski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej okładce logo Aeropolis UE oraz RPW Portfel wykonany ze skóry Exclusive w kolorze czarnym. Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe, 3 kieszenie na dokumenty. Wymiary około 105 x 90 mm Pakowany w ozdobne drewniane pudełko.

7 Portfel skórzany damski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej stronie portfela logo aeropolis oraz UE oraz RPW Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na kart kredytowe, 6 kieszeni na dokumenty, w tym 1 transparentną. Wymiary: około 10 x 12,5 cm Materiał: Skóra Classic Kolor czerwony. Portfel zamykany zaokrąglonym paskiem na klips. Pakowany w ozdobne drewniane pudełko. Portfel skórzany damski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej stronie portfela logo Aeropolis oraz UE oraz RPW Portfel damski wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, kieszeo zamykaną na suwak, 6 miejsc na karty kredytowe, 7 kieszeni na dokumenty, w tym 1 transparentną. Wykonany ze skóry. Kolor czerwony. Wymiary około 105 x 170 mm. Pakowany w czarne, ozdobne tekturowe pudełko.

8 Power Bank 25 Znakowanie; grawer, 3 loga; Aeropolis, UE oraz RPW Power Bank o pojemności nie mniejszej niż 6000mAh. Wykonany z metalu. Kolor srebrny. Wymiary: około 100 x 40 x 11 mm. W kompleciekabel zasilający z wtykiem USB oraz kabel 4 w 1. Pakowny w tekturowe pudełko. Power Bank 25 Trwałe znakowanie full kolor logo; Aeropolis, UE oraz RPW Power bank o pojemności nie mniejszej niż 2500mAh. wymiary: około 96 x 62 x 0,6 mm W komplecie; kabel zasilający z wtykiem USB i kabel 4 w Pakowany w białe pudełko tekturowe. Kabel chowany w obudowie. Kolor powerbanku biały.

9 Zestaw długopis + pióro w etui 25 Znakowanie; grawer na metalowym etui, oraz na każdym elemencie piśmienniczym zawierający logo Aeropolis, UE oraz RPW Komplet piśmienniczy - zawiera długopis z niebieskim wkładem oraz pióro kulkowe z koocówką do ekarnów dotykowych (touch). Zapakowany w metalową puszkę w tym samym kolorze, co artykuły piśmiennicze. Długopis i pióro wykonane z metalu w kolorze białym ze srebrnymi wykooczeniami. Całośd pakowana w czarny rękaw. Wymiary; puszka około 49x170x18 mm Długopis-około 140x9, pióro-około 141x9 Teczka A4 z notesem 10 Znakowanie metodą tłoczenia logo aeropolis oraz UE i RPW na przedniej okładce. Teczka A4. Wyposażona w notatnik. Posiada liczne małe i duże kieszonki oraz miejsce na długopis. Wykonana z ekoskóry. Kolor czarny. Pakowana w pudełko kartonowe. ETAP II Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia pod wskazany adres (Jasionka 954) najpóźniej do dnia 24 lipca 2015 roku następujących materiałów promocyjnych:

10 Produkt Rysunek poglądowy Ilośd sztuk Znakowanie Opis Kubek 100 Trwała metoda znakowania w kolorze granatowym z jednej stronu kubka. W środkowej części kubka logo Aeropolis, poniżej mniejsze loga Unii Europejskiej(UE) oraz Rozwój Polski Wschodniej (RPW) Biały kubek z granatowym wnętrzem. Wykonany z wysokogatunkowej porcelany Royal White. Uchwyt w kształcie zbliżonym do trójkąta. Pojemnośd: 250 ml. Wysokośd: 94 mm, Średnica: 79 mm Kubek 100 Trwała metoda znakowania w kolorze granatowym z jednej stronu kubka. W środkowej części kubka logo aeropolis, poniżej mniejsze loga UE oraz RPW Kubek o delikatnych, lekko zakrzywionych kształtach. Wykonany z porcelany Royal White Pojemnośd: 210 ml. Wysokośd:90 mm, Średnica: 78 mm Kolor kubka-biały Na uchu granatowy pasek w tym samym odcieniu co loga, wykonany wzdłuż ucha.

11 Pendrive 8GB 50 Trwała metoda znakowania. Z jednej strony metalowego zamknięcia logo aeropolis, z drugiej strony logo UE i RPW Nieduża, wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego, przenośna pamięd usb o pojemności 8 GB. Typ pamięci USB 3.0. Kolor niebieski. Prędkośd zapisu minimum 18 MB/sec. Prędkośd odczytu minimum 100MB/sec. Torba papierowa 295 Nadruk wielokolorowy, logo Aeropolis w środkowej części torby, 2 dodatkowe loga na dole po przeciwnych koocach Opis: Torba papierowa z białym uchwytem, biała, laminowana, błyszcząca Wymiary:format A4

12 Notatanik A5 200 Trwałe znakowanie w kolorze białym, w środkowej części logo Aeropolis, poniżej dwa mniejsze loga UE i RPW Notatnik A5 Wymiary: 130x210x12 mm Surowiec: papier kremowy chamois o gramaturze nie mniejszej niż 70 g/m 2, okładka sztywna z moleskiny, zamykany elastyczną taśmą. Wyposażony w uchwyt na długopis. Objętośd: nie mniej niż 80 kartek Wykooczenie; kartki w kratkę Okładka w kolorze niebieskim, każdy notatnik pakowany w folię. Parasol 30 Trwałe znakowanie na jednym panelu w kolorze białym. Logo Aeropolis, UE, RPW Automatyczny, wiatroodporny, kieszonkowy parasol trzyczęściowy, metalowy trzon, szkielet z aluminium, plastiku i włókna szklanego, metalowe koocówki, rączka z gumową powłoką, poliestrowe poszycie ze specjalną wodoodporną powłoką, zapinany na rzep. Średnica; 97 cm Wyposażony w podwójny automat. Zapakowany w pokrowiec. Kolor granatowy.

13 Teczka A4 z notesem 10 Znakowanie metodą tłoczenia logo aeropolis oraz UE i RPW na przedniej okładce. Teczka A4. Wyposażona w notatnik. Posiada liczne małe i duże kieszonki oraz miejsce na długopis. Wykonana z ekoskóry. Kolor czarny. Pakowana w pudełko kartonowe. Teczka A4 z notesem 20 Znakowanie tłoczenie/laser w dolnej części przedniej okładki logo Aeropolisoraz UE i RPW Czarna teczka wykonana z ekoskóry.wyposażona w kieszonkę na wizytówki, przegródkę na dokumenty, wkład papierowy A4 oraz miejsce na długopis. Zapinana na klips. Pakowana w pudełko kartonowe. Wymiary teczki około; 240x320x20 mm

14 Zestaw długopis + pióro w etui 27 Znakowanie; grawer na metalowym etui, oraz na każdym elemencie piśmienniczym zawierający logo aeropolis, UE oraz RPW Komplet piśmienniczy - zawiera długopis z niebieskim wkładem oraz pióro kulkowe z koocówką do ekarnów dotykowych (touch). Zapakowany w metalową puszkę w tym samym kolorze, co artykuły piśmiennicze. Długopis i pióro wykonane z metalu w kolorze białym ze srebrnymi wykooczeniami. Całośd pakowana w czarny rękaw. Wymiary; puszka około 49x170x18 mm Długopis-około 140x9, pióro-około 141x9 Podkładka pod kubek 100 Nadruk full kolor. Logo Aeropolis oraz UE i RPW Podkładka pod kubek. Wymiary około 100x100mm. Akrylowa z papierową zadrukowaną wkładką. Opracowanie indywidualnego projektu graficznego, zawierającego budynek Inkubatora Technologicznego i wkomponowane loga.

15 Wizytownik Skórzany 30 Znakowanie; tłoczenie/ laser na przedniej okładce logo Aeropolisoraz UE i RPW Etui na wizytówki w kolorze czarnym. Wyposażone w trzy płaskie kieszonki, kieszonkę na wizytówki osobiste i kieszonkę z okienkiem. Blat zewnętrzny łączony z trzech elementów. Etui wykonane ze skóry Exclusive. Wymiary około 105 x 75 mm Długopis metalowy 200 Trwała metoda znakowania logo Aeropolis oraz UE i RPW Długopis wykonany w całości z metalu aluminium. Wymiary około 135mm x 10mm. Wykooczenie: wkład wymienny koloru niebieskiego, mechanizm chowania wkładu. Kolor długopisu -niebieski ze srebrnym wykooczeniem.

16 Portfel skórzany męski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej okładce logo Aeropolis UE oraz RPW Portfel wykonany ze skóry. Kolor brązowy. Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na karty kredytowe, 5 kieszeni na dokumenty. Wymiary około 122 x 96 mm Portfel pakowany w drewniane, ozdobne pudełko. Portfel skórzany męski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej okładce logo Aeropolis UE oraz RPW Portfel wykonany ze skóry Exclusive w kolorze czarnym. Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 3 miejsca na karty kredytowe, 3 kieszenie na dokumenty. Wymiary około 105 x 90 mm Pakowany w ozdobne drewniane pudełko.

17 Portfel skórzany damski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej stronie portfela logo Aeropolis oraz UE oraz RPW Portfel wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, 6 miejsc na kart kredytowe, 6 kieszeni na dokumenty, w tym 1 transparentną. Wymiary: około 10 x 12,5 cm Materiał: Skóra Classic Kolor czerwony. Portfel zamykany zaokrąglonym paskiem na klips. Pakowany w ozdobne drewniane pudełko. Portfel skórzany damski 15 Znakowanie; tłoczenie na przedniej stronie portfela logo Aeropolis oraz UE oraz RPW Portfel damski wyposażony w miejsce na bilon, 2 kieszenie na banknoty, kieszeo zamykaną na suwak, 6 miejsc na karty kredytowe, 7 kieszeni na dokumenty, w tym 1 transparentną. Wykonany ze skóry. Kolor czerwony. Wymiary około 105 x 170 mm. Pakowany w czarne, ozdobne tekturowe pudełko.

18 Power Bank 75 Znakowanie; grawer, 3 logaaeropolis, UE oraz RPW Power Bank o pojemności nie mniejszej niż 6000mAh. Wykonany z metalu. Kolor srebrny. Wymiary: około 100 x 40 x 11 mm. W kompleciekabel zasilający z wtykiem USB oraz kabel 4 w 1. Pakowny w tekturowe pudełko. Power Bank 70 Znakowanie full kolor logo; Aeropolis UE RPW Power bank o pojemności nie mniejszej niż 2500mAh. wymiary: około 96 x 62 x 0,6 mm W komplecie; kabel zasilający z wtykiem USB i kabel 4 w Pakowany w białe pudełko tekturowe. Kabel chowany w obudowie. Kolor powerbanku biały.

19 III. Kody CPV : Długopisy kulkowe Ceramika Portfele Notatniki Wizytowniki Pamięci do przechowywania danych Przybory do pisania Parasole Usługi drukowania Usługi projektów graficznych Usługi tworzenia matryc Usługi składu Usługi drukowania i dostawy IV. Wymagania dodatkowe: a) Przy obliczaniu kosztów realizacji przedmiotu zamówienia należy w przypadku wszystkich materiałów promocyjnych uwzględnid ilośd miejsc w których będą naniesione logotypy tak, aby na każdym materiale promocyjnym umieszczone były wszystkie wymagane przez Zamawiającego logotypy (np.: jeśli zajdzie taka potrzeba należy uwzględnid naniesienie logotypów z dwóch stron pamięci USB, długopisu, portfela itp.). b) Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia przy wycenie wykonania projektów graficznych materiałów promocyjnych objętych przedmiotem zamówienia. c) Logotypy na materiałach promocyjnych powinny byd zamieszczone zgodnie z wytycznymi dotyczącymi Promocji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej zamieszczonymi na stronie internetowej (str ).

20 d) Wykonawca jest zobowiązany do naniesienia na każdej sztuce dostarczonego materiału promocyjnego następujących logotypów: e) W szczególnie uzasadnionym przypadku Zamawiający dopuszcza zmianę umiejscowienia logotypów po uprzednim uzyskaniu zgody Zamawiającego na przedmiotową zmianę. Powyższa zmiana objęta jest ceną zaoferowaną przez Wykonawcę. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 1.3 Wspieranie Innowacji Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap Załącznik nr 1 do siwz ZP 45/2013/CZP Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia Opis zamówienia Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego

Bardziej szczegółowo

Strona1. Załącznik nr 1 do SIWZ nr ZP 45/2014/CES

Strona1. Załącznik nr 1 do SIWZ nr ZP 45/2014/CES Strona1 Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia 1) Nazwa zamówienia. 2) Źródło finansowania. 3) Ogólny opis i zakres przedmiotu zamówienia. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 5) Termin

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia związany jest z realizacją działań informacyjno-promocyjnych Projektu pn. Modernizacja infrastruktury tramwajowej i trolejbusowej

Bardziej szczegółowo

PAKIET A Korporacyjne PARP

PAKIET A Korporacyjne PARP LP. NAZWA Nakład PAKIET A Korporacyjne OPIS WYKONANIA 1. Kalendarz książkowy 2016 z logo 2. Planner, biuwar na biurko 100 szt. Format: B5. Rozmiar: ok. 172 x 240 mm. Surowiec: okładka skóra naturalna w

Bardziej szczegółowo

UMOWA. Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie. Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych.

UMOWA. Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie. Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych. UMOWA zawarta w Gorzowie Wlkp., w dniu...05 r. pomiędzy: Lubuskim Urzędem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp., ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wlkp., reprezentowanym przez Dyrektora Generalnego Lubuskiego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Zał. nr 1 do SIWZ i zał. nr 1 do umowy Dot.: przetargu nieograniczonego na Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych. 1. Aluminiowy notes z długopisem: Opis produktu notes

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY

FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY Strona1 FORMULARZ CENOWO-PRZEDMIOTOWY Uwaga! Zgodnie z Rozdziałem II pkt. 9 ppkt. 2) SIWZ w przypadku zaoferowania materiału równoważnego należy przekreślić opis przedmiotu zamówienia w odpowiednim wierszu

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie A. Część ogólna Przedmiotem zamówienia jest wykonanie

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Strona 1 z 8 I. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, znakowanie oraz dostawa artykułów promocyjnoreklamowych do

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa)

Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa) Opis przedmiotu zamówienia/ Formularz ofertowo cenowy (część szczegółowa) Opis przedmiotu zamówienia Formularz ofertowy/ część wypełniana przez Wykonawcę 1 Lp. Rodzaj Materiału Promocyjnego Opis wymagań

Bardziej szczegółowo

Zakup upominków reklamowych

Zakup upominków reklamowych Sygn. postępowania: BZP/7/DK/2014 SPECYFIKACJA Zakup upominków reklamowych ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE WYMAGANIA OGÓLNE

ZAPYTANIE OFERTOWE WYMAGANIA OGÓLNE RNWK 042.2.2014-74 Swarzędz, dnia 05.09.2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz zaprasza do złożenia oferty na wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla zadania Przeciwdziałanie

Bardziej szczegółowo

CPV: 22.46.20.00-6 I.

CPV: 22.46.20.00-6 I. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia na wykonanie oraz dostawę artykułów reklamowych dla Ministerstwa Środowiska promujących Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko oraz fundusze Europejskiego

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części II Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie artykułów informacyjnopromocyjnych na potrzeby projektu pn.

Bardziej szczegółowo

Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych.

Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych. SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych. Zatwierdził: Z up. DYREKTORA GENERALNEGO

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA załącznik nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA I. Część ogólna I części zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów promujących Priorytet II Programu

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA dla zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust.

Bardziej szczegółowo

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer.

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer. Lp. Nazwa ilość sztuk Opis przedmiotu Rodzaj i kolor nadruku Przykładowe zdjęcie 1 Roll-up 1x2m dwustronny kolorowy z wydrukiem 2 2 Roll-up 1x2m jednostronny kolorowy z wydrukiem 2 Podłoże najwyższego

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA Dostawę materiałów promocyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 2013 dla Mazowieckiej Jednostki WdraŜania Programów

Bardziej szczegółowo

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E LORP.41235-1/51/MK/14 I. ZAMAWIAJĄCY. Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie ul. Obywatelska 4, 20-092 Lublin Regon: 430123913 NIP: 712-193-69-39 Z A P Y T A N I E O F E R T O W E II. TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany Część II Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych na konferencję

Bardziej szczegółowo

200 szt. d) Sposób zapakowania: Pendrivy pakowane w kartony zbiorcze po 50 szt. Wykonawca dostarczy pendrivy do

200 szt. d) Sposób zapakowania: Pendrivy pakowane w kartony zbiorcze po 50 szt. Wykonawca dostarczy pendrivy do Załącznik nr 3 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Przedmiot zamówienia: Pendrive USB w formacie karty kredytowej Wielkość karty kredytowej : 85 mm x 54 mm x 3 mm - tolerancja +/- 3 mm b) Pojemność

Bardziej szczegółowo

(pieczęć zamawiającego ) Wolin, dn. 6.10.2014 r. Znak sprawy: AB.0543.4.2014.JN ZAPYTANIE OFERTOWE

(pieczęć zamawiającego ) Wolin, dn. 6.10.2014 r. Znak sprawy: AB.0543.4.2014.JN ZAPYTANIE OFERTOWE (pieczęć zamawiającego ) Załącznik nr 2 do Regulaminu udzielenia zamówień, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30000 euro Wolin, dn. 6.10.2014 r. Znak sprawy: AB.0543.4.2014.JN

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa upominków reklamowych o niżej wymienionych parametrach: L p. Tytuł Opis Ilość 1 Notes samoprzylepny Część I Notes samoprzylepny o parametrach:

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA część I zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ i Umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu

Bardziej szczegółowo

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, 02.10.13 r. 00-9 Warszawa, ul. Wspólna Dyrektor Generalny BDGzp 21B 64/13 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia dot. postępowania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 Załącznik nr 1a do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1 1. Pióro wieczne Senator Image lub równoważne (równoważny, tzn. wykonany z wytrzymałego, metalowego korpusu z chromowanymi

Bardziej szczegółowo

WAŻNE! Produkty, przy których nie ma wymogu minimalnego pułapu sztuk, można zamawiać w dowolnych ilościach.

WAŻNE! Produkty, przy których nie ma wymogu minimalnego pułapu sztuk, można zamawiać w dowolnych ilościach. WAŻNE! Podane kwoty są cenami brutto (czyli z VAT) i zawierają koszty nadruku w jednym kolorze lub graweru. Przy zamówieniu do 500 zł koszty przesyłki wynoszą 15 zł brutto. Przy zamówieniu powyżej 500

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia Gadżety Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie L.P. Nazwa Opis ilość 1. Długopis Długopis metalowy Ø 11 mm Materiał: aluminium Wymiary: 145 mm x 11 mm; kolor długopisu:

Bardziej szczegółowo