Oferta produktowa w zakresie szkoleń i wdrożeń

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta produktowa w zakresie szkoleń i wdrożeń"

Transkrypt

1 2 1 3

2

3 Oferta produktowa w zakresie szkoleń i wdrożeń Rozwiązania niestandardowe Dostosowanie do potrzeb wynikających z celów strategicznych, wizji lub oczekiwań klienta. Indywidualne dostosowanie elementów szkoleniowych i wdrożeń w celu osiągnięcia szybkich efektów. Rozwiązania pełne Oparte na pełnym zakresie wdrażania Nowego Stylu Pracy bazując na Lean Manufacturing i World Class Manufacturing, wykorzystując w pełni założenia metodologii w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej w branży, stabilizując procesy i eliminując straty w nich występujące. Zmiana kultury pracy Zaangażowanie 100% pracowników w proces zmian, koncentracja na przepływie strumienia wartości i ciągła poprawa procesów. Subsydiarność i przeniesienie decyzyjności na niższe poziomy organizacji. Doradztwo, konsulting, wdrożenia, wsparcie, ocena, audyt. Oferujemy pełne wsparcie przy wdrażaniu i rozwoju szczupłych systemów zarządzania i produkcji. Optymalizujemy działania biur, usług, szpitali, banków i administracji a działania te zapewniają ciągły wzrost organizacji i poprawę zadowolenia klienta poprzez eliminację strat i generowanie wartości dodanej. Dokonujemy oceny stanu obecnego i na podstawie tych informacji, proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, lub budujemy system w oparciu o potrzeby klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili. Zapewniamy stała współpracę oraz gwarantujemy wymierne wyniki prowadzonych działań, przy zaangażowaniu każdej ze stron projektu. Zmiana mentalności od błędy to zło ukrywaj je do błędy się zdarzają, ciesz się jeżeli uda ci się jakieś zauważyć Musimy okazywać szacunek naszym pracownikom poprzez sposób, w jaki planujemy i organizujemy ich pracę, tak aby pozwalała ona im coraz lepiej myśleć i coraz więcej odczuwać (Fujio Cho). Zadaniem lidera w środowisku Lean jest rozwijanie pracowników. Jeżeli pracownik się nie nauczył, to znaczy, że nauczyciel go nie nauczył

4 Lean Manufacturing Każdy proces zawiera w swoim tworzeniu zarówno wartość dodaną z punktu widzenia klienta jak i marnotrawstwa, które skutecznie obniżają efektywność, jakość i zwiększają koszt naszego działania. Lean Manufacturng jako element usprawniający procesy pozwala na eliminację wszystkich możliwych a występujących w każdym środowisku marnotrawstw: Nadprodukcja Zapasy Zbędny ruch Nadmierny transport Błędy Oczekiwanie Nadmierne przetwarzanie Obwinianie Zmarnowany potencjał ludzki Przykładowe narzędzia usprawniające procesy: 5S SMED Mapowanie Strumienia Wartości TPM Kanban One Piece Flow Kaizen - PDCA System operacyjny Lean powinien być nazywany Myślącym Systemem. Jednym słowem, aby wdrożyć Lean firma musi nauczyć się myśleć inaczej. Aby firma odniosła sukces, każdy pracownik musi się zaangażować w myślenie dla firmy. Nasze działania i wsparcie, skutecznie ułatwi Wam wdrażanie tych systemów w swoich obszarach i procesach biznesowych. Budujemy nową kulturę firmy, w której załoga wszystkich szczebli poprzez samodzielne myślenie, a nie odgórne nakazy, oraz inicjatywę przyczynia się do usprawnienia procesu produkcji i redukcji kosztów.

5 World Class Manufacturing To kompleksowe rozwiązanie, koncentrujące się na ciągłym wzroście efektywności organizacji, poprzez wdrożenie ustandaryzowanego podejścia w kwestiach zarządzania i wytwarzania opartego na filarach technicznych i zarządczych. Problem dobrze określony to problem w połowie rozwiązany. Takie elementy jak: Productive Maintenance; Total Industral Enginering; Just in Time; oraz Lean Manufacturing są elementami, które budują World Class Manufacturing i działają w oparciu o kilka fundamentalnych zasad, dzięki którym potrafimy identyfikować i eliminować powstające problemy. Zaangażowanie ludzi jest kluczem zmian ponieważ to nie jest kolejny projekt, tylko Nowy Styl Pracy. Prewencja w zakresie wypadków jest konieczna, głos klienta musi być słyszalny w każdym dziale i biurze, wszyscy liderzy muszą być przekonani do wprowadzania i stosowania standardów a metodologia musi być wprowadzana rygorystycznie i bez sprzeczności. Żadna forma MUDA i strat nie może być tolerowana a wszystkie błędy muszą być uwidaczniane by eliminować źródła problemów a nie efekt jaki wywołują. Szkolenia i Coaching Coaching biznesowy - cel: Podwyższyć efektywność działania menedżera Wzrost określonych działań Zmiana kompetencji i efektywności kluczowych pracowników Eliminacja konfliktów personalnych Inwestycja w rozwój indywidualny Adaptacja pracownika do nowej sytuacji - awans Dostosowanie kompetencji do zmian organizacyjnych Efektywne i długotrwałe wykorzystanie wiedzy ze szkoleń Punktem wyjściowym procesu rozwoju pracowników jest analiza sytuacji firmy, charakteru jej działania i specyfiki otoczenia rynkowego. Przygotowanie szkolenia rozpoczyna rozpoznanie poziomu wiedzy i umiejętności pracowników, dokonywane w badaniu potrzeb szkoleniowych. Wyniki badania służą do określenia potencjału własnego pracowników, obszarów wiedzy i umiejętności, które należy wzmocnić, problemów występujących w pracy oraz deficytów. W efekcie końcowym, wyniki badania służą do opracowania programu szkolenia, w pełni zaspokajającego rozpoznane potrzeby pracowników. Celem jak najlepszego dopasowania szkolenia do Państwa potrzeb, proponujemy następujące działania diagnostyczne prowadzone przed szkoleniem:

6 Rozmowy indywidualne z uczestnikami szkolenia, pracownikami działu HR, managerami prowadzone zgodnie z usystematyzowanym scenariuszem. Spotkanie trenera z uczestnikami - diagnoza potrzeb grupy jako całości. Ta metoda jest szczególnie cenna przy szkoleniu pracowników ściśle współpracujących ze sobą lub zajmujących podobne stanowiska. Rozmowy telefoniczne z uczestnikami szkolenia, prowadzone zgodnie z usystematyzowanym scenariuszem. Anonimowe ankiety wypełniane przez uczestników przed szkoleniem, określające postawy zawodowe, styl pracy i problemy występujące przy wykonywaniu obowiązków zawodowych. Badanie metodą mystery shopping. Polega ono na ukrytej obserwacji uczestników przez obiektywnych, niezależnych audytorów. Audytorzy wcielają się w rolę klientów. Prowadząc rozmowy z pracownikami, zbierają informacje na temat deficytów ich umiejętności a w efekcie - potrzeb szkoleniowych. Powyższe działania dobierane są indywidualnie, w zależności od tematu szkolenia i wstępnej diagnozy potrzeb grupy. Na ich podstawie, określany jest szczegółowy program oraz metodologia prowadzenia szkolenia. Wnioski z badania są opisywane w raporcie i przekazywane zamawiającemu.

7 Szkolenia rozwojowe Rozwój umiejętności przywódczych Skuteczna komunikacja Coaching sprzedażowy Zarządzanie zespołem Zarządzanie projektem Zarządzanie zmianą - warsztat dla menedżerów zmian Kompetencje menedżerskie - rozwój - cykl szkoleniowy Budowanie zespołu (także outdoor) Motywowanie i motywacja Rozwiązywanie konfliktów Prowadzenie rozmowy rekrutacyjnej Decyzje menedżerskie - jak je podejmować Narzędzia i techniki menedżerskie Delegowanie zadań i uprawnień Szkolenia menedżerskie nie powinny być jednorazowymi, oderwanymi od strategii personalnej wydarzeniami. Najczęściej tworzymy długie programy rozwojowe, które trwale kształtują umiejętności menedżerskie i rozwijają postawy liderów. Rozwój osobisty Prezentacje publiczne i autoprezentacja Asertywność Komunikacja Praca w zespole (także outdoor) Komunikacja i współpraca międzykulturowa Radzenie sobie ze stresem Twórcze myślenie Zarządzanie czasem Szkolenia sprzedażowe prowadzone przez naszych trenerów są ciekawe, interaktywne, ale przede wszystkim skuteczne. W sprzedaży, jak nigdzie indziej, istotny jest przecież wynik. Z tego właśnie powodu staramy się wspierać szkolenia innymi działaniami: coachingiem sprzedażowym, doradztwem związanym z organizacją działu sprzedaży, itp. Zarządzanie sprzedażą Zarządzanie zespołem handlowym Optymalizacja pracy handlowca i działu sprzedaży Motywowanie w działach sprzedaży Coaching sprzedażowy Rozwiązywanie konfliktów w zespole sprzedaży Kształtowanie strategii handlowej firmy Sprzedaż Proces i techniki sprzedaży Negocjacje Sprzedaż poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań dla istniejących ograniczeń Sprzedaż przez telefon Obrona ceny w procesie sprzedaży Obsługa klienta Budowanie trwałych związków z klientami Analiza transakcyjna w sprzedaży Sprzedaż doradcza i praca z kluczowymi klientami Zarządzanie czasem dla handlowców pracujących w terenie i stacjonarnych Prezentacje sprzedażowe - prowadzenie prezentacji dla małych i dużych grup Wiemy, że pojedynczy, dwudniowy warsztat nie przełoży się na wyniki sprzedażowe tak, jak mądrze skonstruowany, długofalowy program rozwojowy. Z większością naszych klientów wspólnie rozwijamy umiejętności sprzedażowe ich handlowców, pracując z nimi od wielu lat. Wiemy, że pojedynczy, dwudniowy warsztat nie przełoży się na wyniki sprzedażowe tak, jak mądrze skonstruowany, długofalowy program rozwojowy. Z większością naszych klientów wspólnie rozwijamy umiejętności sprzedażowe ich handlowców, pracując z nimi od wielu lat.

8

OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU

OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU SPIS TREŚCI: 1. Czym się zajmujemy?... 3 2. Usługi konsultingowe... 3 3. Opracowanie programów modułów szkoleniowych i przeprowadzenie szkoleń... 5 a)

Bardziej szczegółowo

CIĄGŁE DOSKONALENIE. "byliśmy tam - jesteśmy tu..." KATALOG WARSZTATÓW. BestPractice. - Projekty doskonalące. - Konsultacje z ekspertami

CIĄGŁE DOSKONALENIE. byliśmy tam - jesteśmy tu... KATALOG WARSZTATÓW. BestPractice. - Projekty doskonalące. - Konsultacje z ekspertami KATALOG WARSZTATÓW CIĄGŁE DOSKONALENIE BestPractice - Projekty doskonalące - Konsultacje z ekspertami - Metody i narzędzia w kompleksowym utrzymaniu maszyn - Poprawa produktywności - Eliminacja marnotrawstwa

Bardziej szczegółowo

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH Ciągłe Doskonalenie! Zobacz. Naucz się. Zastosuj. BestPractice... zobacz na żywo > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów

Bardziej szczegółowo

Pełny program Polsko-Niemieckiego Studium dla Kadry Kierowniczej Nowoczesne zarządzanie produkcją

Pełny program Polsko-Niemieckiego Studium dla Kadry Kierowniczej Nowoczesne zarządzanie produkcją przy współpracy z Pełny program Polsko-Niemieckiego Studium dla Kadry Kierowniczej Nowoczesne zarządzanie produkcją SPIS TREŚCI. 1.Informacja ogólna o programie Studium... str. 1 2.Program sesji nr 1 Wprowadzenie

Bardziej szczegółowo

Szkolenia wewnętrzne. Jeśli nie masz przewagi konkurencyjnej, nie konkuruj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szkolenia wewnętrzne. Jeśli nie masz przewagi konkurencyjnej, nie konkuruj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szkolenia wewnętrzne Naszą ofertę kierujemy do Firm zarządzanych w sposób przemyślany - które budując swoją pozycję na rynku, dostrzegają siłę kapitału ludzkiego. Dostarczamy skuteczne narzędzia do realizacji

Bardziej szczegółowo

CIĄGŁE DOSKONALENIE!

CIĄGŁE DOSKONALENIE! CIĄGŁE DOSKONALENIE! ROZWÓJ PROCESU I PRODUKTU PROCESY TRANSAKCYJNE PRZYWÓDZTWO I ZARZ DZANIE ZAKUPY PRODUKCJA PROGRAM Operational Excellence SIX SIGMA KATALOG SZKOLEŃ 2015 1 Przywództwo i zarządzanie

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA MENEDŻERA ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W NOWOCZESNEJ ORGANIZACJI

AKADEMIA MENEDŻERA ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W NOWOCZESNEJ ORGANIZACJI ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W PROGRAMIE AKADEMIA MENEDŻERA ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO W NOWOCZESNEJ ORGANIZACJI DLA KADRY KIEROWNICZEJ FIRM DZIAŁAJĄCYCH W POMORSKIEJ SPECJALNEJ STREFIE EKONOMICZNEJ Gdańsk 2014

Bardziej szczegółowo

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl KATALOG SZKOLEŃ 2013 SPIS TREŚCI O instytucie 3 Oferta 3 Szkolenia zamknięte 4 Szkolenia otwarte 5 Jak pracujemy?...6 Z jakich metod korzystamy na szkoleniu?...7 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I ORGANIZACJĄ 8 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Analiza potrzeb. szkoleniowych w MŚP. www.marr.pl

Analiza potrzeb. szkoleniowych w MŚP. www.marr.pl Analiza potrzeb szkoleniowych w MŚP www.marr.pl Publikacja sfinansowana ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Leonardo da Vinci Publikacja odzwierciedla jedynie

Bardziej szczegółowo

NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH

NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH W oparciu o doświadczenie płynące z wdrażania programów optymalizacji produkcji proponujemy program szkoleniowy, skierowany do

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. SZKOLENIA GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROZWOJU SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

Skuteczność => Efekty => Sukces

Skuteczność => Efekty => Sukces O HBC Współczesne otoczenie biznesowe jest wyjątkowo nieprzewidywalne. Stała w nim jest tylko nieustająca zmiana. Ciągłe doskonalenie się poprzez reorganizację procesów to podstawy współczesnego zarządzania.

Bardziej szczegółowo

Perfected to your needs

Perfected to your needs Perfected to your needs Firma TTS CONSULTING Training & Translation Services współpracowała z nami przez 4 lata w obszarze szkoleń językowych dla pracowników banku oraz najwyższej kadry menedżerskiej.

Bardziej szczegółowo

demos Szkolenia Finanse, Rachunkowość, Prawo Szkolenia IT Szkolenia dla Administracji Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem

demos Szkolenia Finanse, Rachunkowość, Prawo Szkolenia IT Szkolenia dla Administracji Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem demos 2013 Strategia i Kierowanie Przedsiębiorstwem Zarządzanie Zespołem i Przywództwo Sprzedaż i Marketing Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Rozwój Osobisty i Efektywność Umiejętności Komunikacyjne

Bardziej szczegółowo

Członek EI Consulting Group. Programy szkoleniowe. DORADCA Consultants Ltd.

Członek EI Consulting Group. Programy szkoleniowe. DORADCA Consultants Ltd. Programy szkoleniowe DORADCA Consultants Ltd. Gdynia, marzec 2012 Spis treści: DORADCA Consultants Ltd.... 3 Lista szkoleń DORADCA Consultants Ltd.... 3 Standardy zarządzania... 4 Sprzedaż business-to-business

Bardziej szczegółowo

KAIZEN College. Uczmy się od najlepszych

KAIZEN College. Uczmy się od najlepszych KAIZEN College Uczmy się od najlepszych Szanowni Państwo! KAIZEN Oddajemy w Państwa ręce folder poświęcony cyklowi seminariów dla wszystkich, którzy nadzorują, kierują i biorą udział w procesach tworzących

Bardziej szczegółowo

OFERTA SZKOLENIOWA. Sznowni Państwo,

OFERTA SZKOLENIOWA. Sznowni Państwo, OFERTA SZKOLENIOWA Sznowni Państwo, Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę szkoleniową. Odnajdą w niej Państwo obszary szkoleniowe wraz z przykładowymi tematami szkoleń, cele, zakresy tematyczne oraz kosztorys

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo

e dzisiejszej. Stosowanie opisywanych narzędzi je

e dzisiejszej. Stosowanie opisywanych narzędzi je Edited with the trial version of Foxit Advanced PDF Editor To remove this notice, visit: www.foxitsoftware.com/shopping Gry i Symulacje e dzisiejszej. Stosowanie opisywanych narzędzi je o w biznesie oraz

Bardziej szczegółowo

SCHEMAT REALIZACJI USŁUG W RAMACH PROJEKTU METODA NA KRYZYS. Indywidualne sesje coachingowe; Konsultacje z doradcą biznesu; I spotkanie 2 h/os.

SCHEMAT REALIZACJI USŁUG W RAMACH PROJEKTU METODA NA KRYZYS. Indywidualne sesje coachingowe; Konsultacje z doradcą biznesu; I spotkanie 2 h/os. SCHEMAT REALIZACJI USŁUG W RAMACH PROJEKTU METODA NA KRYZYS Indywidualne sesje coachingowe; Konsultacje z doradcą biznesu; I spotkanie 2 h/os.; Pierwszy cykl szkoleniowy pn. POZYSKAĆ; Wybór jednego kursu

Bardziej szczegółowo

Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008

Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008 Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008 Rozwój kompetencji menedżerskich w firmie Hager Polo - studium przypadku Anna Syrek-Kosowska Autorka jest doktorem psychologii, trenerem rekomendowanym

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Słowo wstępne. Konflikt na wschodzie może zaszkodzić polskim przedsiębiorcom. System zarządzania ludźmi a LM

Szanowni Państwo, Słowo wstępne. Konflikt na wschodzie może zaszkodzić polskim przedsiębiorcom. System zarządzania ludźmi a LM News 1 Słowo wstępne 3-4 Konflikt na wschodzie może zaszkodzić polskim przedsiębiorcom Szanowni Państwo, 5-6 System zarządzania ludźmi a LM mamy przyjemność oddać w Państwa ręce drugi już numer naszego

Bardziej szczegółowo

RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY

RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY RAPORT INTELIGENTNA FIRMA 2011 dodatek promocyjny DO NOT COPY SEKTOR DORADCZY w poszukiwaniu nowej oferty wartości W ciągu ostatnich trzydziestu lat byliśmy świadkami dynamicznej ekspansji największych

Bardziej szczegółowo

Wstęp. QES Consulting posiada w swojej ofercie następujące szkolenia:

Wstęp. QES Consulting posiada w swojej ofercie następujące szkolenia: Wstęp Kim jesteśmy? Przede wszystkim Najlepszymi trenerami audytorami praktykami! Z pasją i zaangażowaniem potrafimy nauczyć i pomóc wdrażać kulturę bezpieczeństwa.wyróżniamy się umiejętnością wbudowania

Bardziej szczegółowo

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy Artykuł pochodzi z publikacji: Zarządzanie kapitałem intelektualnym w organizacji inteligentnej, (Red.) W. Harasim, Wyższa Szkoła Promocji, Warszawa 2012 Joanna Konopka Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie

Bardziej szczegółowo

Oferta Ars Profectus: 1. Audyty 2. Projekty 3. Outsourcing Improvement Managera 4. Szkolenia

Oferta Ars Profectus: 1. Audyty 2. Projekty 3. Outsourcing Improvement Managera 4. Szkolenia Oferta Gdańsk 2014 Ars Profectus to firma doradczo szkoleniowa, która pomaga klientom poprawiać procesy zachodzące w przedsiębiorstwach. Głównym celem Ars Profectus jest wspieranie działalności firm, przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

LEAN MANAGEMENT LEKIEM DLA POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA?

LEAN MANAGEMENT LEKIEM DLA POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA? 5 Dekalog skutecznego wdrożenia 6-7 Bez reform polska gospodarka przestanie się rozwijać NEWS 10 Czy w Polsce można odchudzić administrację i zmniejszyć liczbę urzędników? LEAN MANAGEMENT LEKIEM DLA POLSKIEJ

Bardziej szczegółowo

Szkolenia wewnętrzne. Przygotujemy projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Zadzwoń 022 696 80 23 lub napisz strefa@langas.pl

Szkolenia wewnętrzne. Przygotujemy projekt dopasowany do Twoich potrzeb. Zadzwoń 022 696 80 23 lub napisz strefa@langas.pl Szkolenia wewnętrzne Szukasz nowych kierunków rozwoju dla kluczowych ludzi? Chcesz, aby Twoi ludzie korzystali z doświadczeń najlepszych ekspertów? Szukasz rozwiązań, które wprowadzą Twoją firmę na wyższy

Bardziej szczegółowo

przedsiębiorstwie. Politechnika Poznańska Wydział B M i Z Kierunek Zarządzanie i Marketing Studia Dzienne Praca końcowa z przedmiotu:

przedsiębiorstwie. Politechnika Poznańska Wydział B M i Z Kierunek Zarządzanie i Marketing Studia Dzienne Praca końcowa z przedmiotu: Politechnika Poznańska Wydział B M i Z Kierunek Zarządzanie i Marketing Studia Dzienne Praca końcowa z przedmiotu: Teoria i inżynieria systemów TEMAT: System TQM - Total Quality Management w przedsiębiorstwie.

Bardziej szczegółowo

Transformacja funkcji kadrowej

Transformacja funkcji kadrowej Human Capital Advisory Services Transformacja funkcji kadrowej Deloitte to jedna z najszybciej rozwijających się globalnych firm doradczych na świecie, świadcząca usługi w obszarach konsultingu, audytu,

Bardziej szczegółowo