Rio de Janeiro - Brazylia Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program. Nr.: 1114

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Rio de Janeiro - Brazylia Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program. Nr.: 1114"

Transkrypt

1 Wyprawa do perły Ameryki Południowej - 7-dniowy program Nr.: 1114

2 Brazylia Największe pod względem powierzchni i liczby mieszkaoców paostwo Ameryki Południowej. Terytorium Brazylii zajmuje prawie połowę powierzchni kontynentu rozciągając się w centrum i na wschodzie. Paostwo położone jest nad Oceanem Atlantyckim. Przemieszanie elementów europejskich, afrykaoskich i amerykaoskich wytworzyło nową oryginalną kulturę. Najsłynniejszym festiwalem rozsławiającym Brazylię na cały świat jest odbywający się przed Wielkim Postem karnawał w Rio de Janeiro. Najpopularniejszym sportem w Brazylii jest piłka nożna. Reprezentacja Brazylii 5 razy zdobyła Mistrzostwo Świata. Za najlepszego w historii dyscypliny piłkarza na świecie wielu uważa Brazylijczyka Pelé. Na terytorium Brazylii można wyróżnid trzy duże krainy geograficzne: częśd Wyżyny Gujaoskiej na północy, Wyżynę Brazylijską na południowym wschodzie, oraz Nizinę Amazonki nazywaną Amazonią, na północy i północnym zachodzie. Poza tym na południowym zachodzie leży także częśd Niziny La Platy. Największe miasta kraju to: - Sao Paulo: blisko 16 mln ludności - Rio de Janeiro: ponad 11 mln ludności Skrócony program Dzieo 1 Przylot, powitanie na lotnisku, transfer do hotelu, specjalne powitanie w hotelu, kolacja. Dzieo 2 Fascynujący ciity-tour, lunch w restauracji Mio, kolacja w Rio Scenarium z muzyką na żywo. Dzieo 3 Dzieo konferencyjny, w tym dwie przerwy kawowe, buffet lunch. Kolacja w restauracji Zozo. Dzieo 4 Niezapomniany rejs Tropical Island prywatną łodzią, w trakcie rejsu open bar i muzyka na żywo z brazylijskimi tancerzami. Buffet lunch na pokładzie. Kolacja w restauracji Estrela. Dzieo 5 Wyprawa Jeepami do lasów Tijuca i Corcovado Tour. W międzyczasie lunch w restauracji Marius Crustaceos, kolacja w restauracji Photochart. Dzieo 6 Wizyta w dwóch highlights Rio de Janeiro: góra Sugar Loaf i stadion Maracana. W ciągu dnia lunch, kolacja w restauracji Real Astoria. Dzieo 7 Lunch w restauracji Porcao Rios. Transfer na lotnisko.

3 Program Dzieo 1 Witamy w Rio de Janeiro! Po przylocie na lotnisku czekał będzie na Paostwa opiekun grupy. Stąd zapraszamy do hotelu prywatnym klimatyzowanym autokarem. W hotelu Rio Othon Palace czeka Paostwa mała niespodzianka na powitanie. Następnie prywatny check-in do jednego z luksusowych pokoi pomiędzy 22 a 28 piętrem. Wszystkie pokoje zapewniają niezapomniany widok na ocean i słynną na całym świecie plażę Copacabana. Kolacja zostanie podana w hotelu. Zapraszamy również na ostatnie piętro hotelu, gdzie poza basenem możecie rozkoszowad się niczym nie ograniczonym widokiem na okoliczne góry i ocean. Panorama miasta i przyrody czyni to miejsce niezwykle pięknym. Wieczorami kiedy zapada zmrok z trudem można odróżnid światła miasta na wzgórzach otaczających zatokę od blasku gwiazd. Zapraszamy. Dzieo 2 Wcześnie rano zapraszamy Paostwa do hotelowej restauracji na przepyszne śniadanie. Zestaw przeróżnych dao w połączeniu z soczystymi jak nigdzie indziej owocami da Wam jedynie przedsmak kulinarnych przyjemności jakie czekają na Was w trakcie tego pobytu. Dziś rozpoczniecie Paostwo swoją przygodę z Rio der Janeiro. Już o 8.30 zapraszamy na city tour po mieście. Po drodze zatrzymamy się przy słynnym Sambodromie, katedrze Rio. Zobaczycie także centrum miasta, skąd udamy się na lunch. (13.30). W trakcie przejazdu pojawi się niezliczona ilośd okazji do zrobienia ciekawych zdjęd. Zobaczycie na własne oczy jak żyją mieszkaocy jednej z największych metropolii Ameryki Południowej. Jeśli słyszeliście o słynnych fawelas, dziś będziecie mogli popatrzed na nie z bliska. Po lunchu powrót na trasę city tour aż do czasu kolacji (19.30) w restauracji Rio Scenarium, gdzie towarzyszyd będzie Paostwu również muzyka na żywo. Następnie powrót do hotelu i nocleg. Osoby zainteresowane mogą udad się do hotelowego klubu.

4 Dzieo 3 Dziś zapraszamy na dzieo konferencyjny. W trakcie konferencji przewidziane zostały: - dwie przerwy kawowe (kawa, napoje i ciastka) - buffet lunch (13.00) Czas trwania konferencji oraz jej harmonogram pozostaje w tej chwili do ustalenia. Czas wolny po spotkaniu możecie Paostwo spędzid na plaży, która znajduje się dokładnie po drugiej stronie Avenida de Atlantica. Po dniu spędzonym w hotelu wystarczy zabrad ze sobą strój kąpielowy i ręcznik aby po chwili wtopid się w szum oceanu i poczud na skórze dotyk niezwykle drobnego, perlistego piasku plaży. O godzinie zapraszamy Paostwa na kolację do restauracji Zozo. Dzieo 4 Pobudka - zapraszamy na śniadanie. Następnie wyruszamy (8.30) na całodzienny rejs w stronę Tropical Island. Po dotarciu do miasta Itacuruca zapraszamy na pokład łodzi. Ten kto chod raz doświadczył tej niewiarygodnej podróży, zapamięta ją do kooca życia. Przepiękne pejzaże, promienie słooca, szum wody i odświeżająca bryza to wytrwali towarzysze tej podróży. Każde zdjęcie z tej wyprawy stanie się znakomitą pocztówką. W trakcie rejsu zapraszamy do wspólnych gier i zabaw, śpiewu i taoców w rytm muzyki granej na żywo. Wszyscy z uczestników poczują się tu jak zgrana drużyna podążająca wspólnie do celu. Na pokładzie do Paostwa dyspozycji pozostaje open bar. O godzinie zapraszamy do restauracji Estrela do Sul na kolację i show. Wieczorem osoby zainteresowane mogą przejśd do hotelowego klubu lub wg. własnego uznania spędzid czas przy Copacabana.

5 Dzieo 5 Po śniadaniu (8.30) czas na wyprawę Jeepami do zielonego serca Rio. W lasach Tijuca zobaczycie tropikalną roślinnośd, zwierzęta, które poza ogrodami zoologicznymi nie łatwo jest spotkad. W drodze czekają na Was również niezapomniane widoki z góry Corcovado. Na jej szczycie znajduje się znany na cały świat pomnik Chrystusa Zbawiciela, który otwartymi ramionami roztacza opiekę nad miastem rzeki styczniowej (tłumaczenie nazwy Rio de Janeiro). Pomnik jest jednym z siedmiu cudów świata, a także najsłynniejszym symbolem Rio de Janeiro. Żadno ze zdjęd nie odda monumentalnych rozmiarów pomniku. Tylko tam można poczud symbolikę opieki nad doliną roztaczającą się przed pomnikiem. Dzieo 6 Niezwykłych doznad ciąg dalszy. Tym razem zaraz po śniadaniu wyruszymy na największy na świecie stadion Maracana symbol brazylijskiego sportu narodowego. Już najmłodsze dzieci trenują grę ucząc się łączyd niezwykłe umiejętności z finezją ruchów. Wieczorami możecie Paostwo obserwowad liczne drużyny piłkarskie trenujące na piaskach Copacabany. Kolejnym punktem programu jest równie słynna góra Sugar Loaf głowa cukrowa. Góra należy do ścisłej czołówki najbardziej znanych miejsc w tej części świata. Na jej szczyt dotrzemy kolejką linową. Ta góra to także nie lada wyzwanie dla wszystkich kochających wspinaczkę. Na zakooczenie pożegnalna kolacja i farewell night (pożegnalna noc). W programie brazylijski musical show w Canecao Hall. Bawiąc się we wspólnym gronie w otoczeniu przepięknych tancerek i tancerzy z Brazylii doświadczycie radości, zabierając ze sobą dużo wspomnieo.

6 Dzieo 7 To już ostatni poranek w Rio de Janeiro. Zapraszamy na śniadanie. Ważne informacje: - check-out do godziny wyjazd z hotelu o lunch w restauracji Porcao Rios - wyjazd z restauracji o i przejazd na lotnisko Hotel Rio Othon Palace: Hotel Rio Othon Palace oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach z balkonem i widokami na ocean okalający plażę Copacabana. Od Ipanemy będzie Paostwa dzielił tylko krótki spacer. Na najwyższym piętrze hotelu mieści się basen z podgrzewaną wodą, sauna oraz centrum fitness. Na terenie obiektu znajduje się również odkryty basen i siłownia. Położony na dachu bar/restauracja Skylab oferuje lekkie posiłki i piękne, panoramiczne widoki. Kolejny bar mieści się w hotelowym holu, a na 3. piętrze znajdą Paostwo dwie restauracje. Do dyspozycji Gości hotelu Rio Othon Palace jest również wiele sal konferencyjnych oraz centrum biznesowe. Na terenie całego hotelu można korzystad z dostępu do Internetu.

7 Pakiet zawiera: - przelot Europa Ameryka Pd. - Europa - transfery na miejscu jak w programie - nocleg w 4* hotelu Rio Othon Palace - pakiet konferencyjny (sala, wyposażenie, przerwy) - serwis bagażowy - przewodnik/opiekun anglo lub niemiecko języczny - pełne wyżywienie (śniadanie obiad kolacja) + 1 napoje all inclusive - lokalne podatki i opłaty - ubezpieczenie Pakiet nie zawiera: - wydatków osobistych i atrakcji nie ujętych w programie - kosztów dodatkowych napojów i alkoholu - wszelkich pozycji nie ujętych w programie Lot: Proponowane połączenia lotnicze w trzech wariantach: 22 luty Warszawa Paryż Rio de Janeiro 1 marzec Rio de Janeiro Paryż - Warszawa 01 marzec Warszawa Lizbona Rio de Janeiro 08 marzec Rio de Janeiro Lizbona Warszawa 8 marzec Warszawa Paryż Rio de Janeiro 15 marzec Rio de Janeiro Paryż Warszawa Wiza Polscy obywatele udający się do Brazylii w celach turystycznych na okres do 90 dni nie potrzebują wizy turystycznej. Jedynym wymogiem jest posiadanie paszportu ważnego przynajmniej na sześd miesięcy. Ubezpieczenie KL: EURO NW: PLN BP: 1800 PLN OC: EURO Przy organizacji programów turystycznych obowiązuje regulamin jak i warunki umowy o realizacji programów turystycznych Quintus Sp. z o.o.

Hong Kong i Makau Europejskie miasta w Azji. Nr.: 1113

Hong Kong i Makau Europejskie miasta w Azji. Nr.: 1113 Nr.: 1113 Hong Kong Oficjalnie zwany Specjalnym Regionem Administracyjnym Hongkong (SAR HK) Chioskiej Republiki Ludowej został utworzony 1 lipca 1997 roku. Podstawę do istnienia regionu w obecnej formie

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Oferta 1 Zakynthos Zante Village 01.05.2015 08.05.2015 1333.00 PLN 2667.71 * Cena całkowita: Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) Dorosły: 1333.85 PLN (28.04.1985) z: do Zakinthos dnia: 01.05.2015 godz. 02:45-06:10

Bardziej szczegółowo

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985)

PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Oferta 1 Turcja Alanya Millennium Park 25.04.2015 02.05.2015 1099.00 PLN 2198.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) Dorosły: 1099.00 PLN (20.04.1985) z: do Antalya dnia: 25.04.2015 godz.

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już siedem lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015.

Maroko Agadir. Blue Sea Le Tivoli. PLN* * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) 06.02.2015. Oferta 1 Maroko Agadir Blue Sea Le Tivoli Warszawa 30.01.2015 06.02.2015 1359.00 PLN 2718.00 * Cena całkowita: Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) Dorosły: 1359.00 PLN (27.01.1985) z: Warszawa do Agadir

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny Rejsy Wycieczkowe Rejsy Rzeczne Ekspedycje i Wyprawy Polski Pilot 7 Kontynentów wrzesień 2013 - kwiecień 2014 Silversea to siedem luksusowych i kameralnych statków oferujących

Bardziej szczegółowo

WCZASY. młodzieżowe. awangarda wakacji www.steja.pl

WCZASY. młodzieżowe. awangarda wakacji www.steja.pl WCZASY obozy młodzieżowe 2014 awangarda wakacji www.steja.pl STEJA TRAVEL ul. Wielkopolska 77 44 335 Jastrzębie-Zdrój tel/fax: 32 470 20 61, 471 12 74, 728 04 64 Infolinia: 669 009 009 www.steja.pl email:

Bardziej szczegółowo

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985)

2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah. * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Oferta 1 Emiraty Citymax 12.03.2015 2690.00 PLN 5380.00 Arabskie Sharjah 19.03.2015 Sharjah * Cena całkowita: Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) Dorosły: 2690.00 PLN (09.03.1985) z: do Dubaj dnia: 12.03.2015

Bardziej szczegółowo

FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel, 4.06.2011 7.06.2011

FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel, 4.06.2011 7.06.2011 FRENCH OPEN FINAL 2011 Program VIP travel, PARYŻ Witamy w Paryżu! W mieście świateł, fascynującej francuskiej metropolii. Paryż i jego tętniące życiem dzielnice, wspaniałe bulwary, pełne gwaru kafejki,

Bardziej szczegółowo

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul

Oferta Promocyjna. Oferta 1 Organizator Kierunek Hotel Wylot Termin Kategoria Cena za os. Suma Gambia Bandżul Oferta 1 Gambia Bandżul Golden Beach Warszawa 27.11.2015 04.12.2015 3349.00 PLN 6699.06 * Cena całkowita: Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Dorosły: 3349.53 PLN (26.08.1985) Podróż tam: Wylot z: Warszawa

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni Państwo! Jesteśmy z Wami już sześć lat. W tym czasie ponad 15000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też

Bardziej szczegółowo

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele 2010-10-18 23:18 Page 1 ISSN 1429-3145 Seszele_i_inne.qxd ion n u e R Mauritius askar g a d a M Seszele Zanzib ar Seszele Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 ZAPRASZAMY NAD OCEAN INDYJSKI SPIS

Bardziej szczegółowo

164 Hiszpania/portugalia

164 Hiszpania/portugalia 164 Hiszpania/portugalia COSTA DE HUELVA/ALGARVE Luz Lagos PORTUGALIA Praia de Alvor Praia de Rocha Armacãcao de Pera Albufeira Praia de Falesia Faro HISZPANIA Isla Canela OCEAN ATLANTYCKI Stała cena dla

Bardziej szczegółowo

Spis treści: Konkurs fotograficzny! Zapraszamy! Drodzy Rodzice:

Spis treści: Konkurs fotograficzny! Zapraszamy! Drodzy Rodzice: Spis treści: Hiszpania Lloret de Mar - W rytmie disco... 3 Bułgaria Złote Piaski - Uśmiech i słońce na letnie miesiące... 4 Bułgaria Słoneczny Brzeg - Po słonecznej stronie życia... 5 Grecja Paralia -

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

LATO 2014. Związek Zawodowy Kolejarzy Okręgu Centralnego 03-734 Warszawa ul. Wileńska 2/4 ; III p. pok.37

LATO 2014. Związek Zawodowy Kolejarzy Okręgu Centralnego 03-734 Warszawa ul. Wileńska 2/4 ; III p. pok.37 LATO 2014 Związek Zawodowy Kolejarzy Okręgu Centralnego 03-734 Warszawa ul. Wileńska 2/4 ; III p. pok.37 Informacje i zgłoszenia: tel/fax: 47-33-683 tel kom 609-661-021 Kolonie 7-13 oraz 14-17 lat Jastrzębia

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

MEKSYK ACAPULCO ACAPULCO

MEKSYK ACAPULCO ACAPULCO Położone w jednej z najpiękniejszych zatok wybrzeża Pacyfiku, cieszy się światową renomą już od lat 40-tych XX w. Wtedy przyjeżdżały tu hollywoodzkie gwiazdy i amerykańscy milionerzy, teraz Acapulco otwarte

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 KOLONIE OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY STUDENCKIE WŁOCHY GRECJA HISZPANIA BUŁGARIA FRANCJA WĘGRY CHORWACJA ANGLIA AUSTRIA

LATO 2014 KOLONIE OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY STUDENCKIE WŁOCHY GRECJA HISZPANIA BUŁGARIA FRANCJA WĘGRY CHORWACJA ANGLIA AUSTRIA LATO 2014 KOLONIE OBOZY MŁODZIEŻOWE OBOZY STUDENCKIE WŁOCHY GRECJA HISZPANIA BUŁGARIA FRANCJA WĘGRY CHORWACJA ANGLIA AUSTRIA POLSKA MORZE GÓRY JEZIORA NAJFAJNIEJSZE MIEJSCA NA LETNI WYPOCZYNEK WŁOCHY Riwiera

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;)

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. zabawnie i bezpiecznie ;) LATO 2015 KOLONIE I OBOZY zabawnie i bezpiecznie ;) Biuro Turystyczne Elin s.c 50-015 Wrocław, ul. Rejtana 9 +48 71/341 90 11, +48 71/342 06 20 www.elin.pl elin@elin.pl zabawnie i bezpiecznie ;) safe and

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE

WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE WEEKENDY LOTNICZE WYCIECZKI AUTOKAROWE 2014 Spis treści 2014 3 Powitanie 4 Program lojalnościowy 5 Bagaż / wczesna rezerwacja 6-7 Informacje praktyczne 8 Izrael 9 Izrael 6 dni NOWOŚĆ! 10 Gruzja 11 Gruzja

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl

CENTRUM PODRÓŻY KOLIBER Tomasz Jurkowski. ul. Chopina 7/26 20-026 Lublin tel. 81 534 66 30 tel/fax 81 534 66 40. www.e-koliber.pl Szanowni aństwo! Jesteśmy z ami już osiem lat. tym czasie ponad 16000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Dlatego też z przyjemnością

Bardziej szczegółowo

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA

TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA 2009 TURCJA WŁOCHY / GRECJA EGIPT HISZPANIA MEKSYK USA KANADA ALASKA www.sopol.pl Po 16 latach doświadczeń na rynku turystycznym pragniemy zaproponować naszym klientom nowy katalog z propozycjami letniego

Bardziej szczegółowo

Propozycja wyjazdu do Meksyku dla firmy

Propozycja wyjazdu do Meksyku dla firmy Propozycja wyjazdu do Meksyku dla firmy przygotowana przez JUST FLY INCENTIVE Meksyk Termin wyjazdu: 05-14.03.2013 Liczba uczestników: 55 Miejsce: Mexico City - Taxco - Acapulco Czas trwania: 10 dni (8

Bardziej szczegółowo

ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE!

ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE! ROBIMY LEPIEJ TO, CO INNI ROBIĄ DOBRZE! Elite Club Travel Polska Sp. z o.o. 00-710 Warszawa, al. W. Witosa 31, lok. 201B; tel.: 22 640 14 65, 22 640 14 66, fax: 22 858 33 00 bilety lotnicze email: biletyeliteclub@ectp.pl;

Bardziej szczegółowo

Lato. Kwiecień Październik. Wakacje. Samolotem.

Lato. Kwiecień Październik. Wakacje. Samolotem. Lato 2015 Kwiecień Październik Wakacje. Samolotem. Kreta Zakynthos Rodos Korfu Kos Majorka Costa del Sol www.7islands.pl 3 Drodzy Klienci, Oddajemy w Państwa ręce katalog z propozycjami letnich wyjazdów

Bardziej szczegółowo

MALTA KRAJ SIEDMIU WYSP

MALTA KRAJ SIEDMIU WYSP . MALTA KRAJ SIEDMIU WYSP Valletta pozostaje architektoniczną perłą Morza Śródziemnego, Mdina ma więcej uroku niż Taormina, a przy Golden Bay jak w plażowym domku czuliby się nawet Brazylijczycy. Siła

Bardziej szczegółowo