OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 1"

Transkrypt

1 Spr. 6/0 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, zabawek i artykułów papierniczych według wykazu. Zakres i warunki zamówienia:. Dostarczenie kompletu fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, zabawek i artykułów papierniczych spełniających minimalne wymagania wskazane w wykazie w niniejszym Opisie przedmiotu zamówienia.. Gry i pomoce edukacyjne muszą posiadać instrukcje w języku polskim.. Wykonawca musi dostarczyć przedmiot zamówienia do wskazanego pomieszczenia w szkole.. Zgłoszenie gotowości do protokolarnego odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia.. Dostawy będą dokonywane w dni robocze od poniedziałku do piątku. 6. Nie dopuszcza się dostaw częściowych w zakresie zamówienia dla danej szkoły. 7. W jednym dniu Wykonawca może dostarczyć zamówienie do maksimum dwóch szkół. 8. Wykonawca jest zobowiązany przy dostawie posiadać dokument dostawy z numerem każdego z przedmiotów zamówienia tożsamym z numerem umieszczonym na danym przedmiocie, przy czym poszczególne egzemplarze tego samego przedmiotu mogą być oznakowane tym samym numerem. WYKAZ POMOCY DYDAKTYCZNYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM NINIEJSZEGO ZAMÓWIENIA Lp Opis przedmiotu zamówienia Ilość Zespół Szkół Samorządowych nr w Opocznie Drewniany stolik z przykręcanymi śrubami i nakładkami z możliwością rozmontowania poszczególnych elementów i kompletem narzędzi, minimum: młotek, kombinerki, miarka, śrubokręt. Całość wykonana z drewna. Minimalny rozmiar zabawki: 9 x cm. Lalka z zamykanymi oczami, ubrana w ubranko z akcesoriami. W skład zestawu wchodzi również talerzyk, łyżeczka oraz widelec. Wysokość: +/- cm Drewniane łóżeczko dla lalek w kolorze brzoza z pościelą. Wymiary: x 6 +/-cm Dźwig wykonany z elementów z drzewa lakowanego i plastiku. Przedmioty podnosi za pomocą magnesu. Zestaw zawiera min. 6 elementy. Walec drogowy do składania. Wykonany z drewna lakowanego. Zestaw zawiera min. elementy. 6 Koparka do składania wykonana z drewna lakowanego. Zestaw zawiera min. elementów. 7 Plansze do zabaw tematycznych o mieście. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 8 Plansze do zabaw tematycznych o bajkach. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 9 Plansze do zabaw tematycznych o dżungli. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 0 Plansze do zabaw tematycznych o budowie. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm Plansze do zabaw tematycznych o farmie. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Plansze są kompatybilne z Tacą do gier. Średnica min. 9 cm Piłka z małymi wypustkami stymulującymi dotyk podczas ćwiczenia. Do masażu oraz innych ćwiczeń sensorycznych. Średnica min. 00 cm.

2 Piłki do skakania z uchwytami. Średnica min. cm. 6 Piłka z małymi wypustkami stymulującymi dotyk podczas ćwiczenia. Do masażu oraz innych ćwiczeń sensorycznych. Średnica min. cm. 6 Klocki kolorowe, drewniane, lakierowane w bawełnianym worku. Różne kształty, minimum 00 szt. 6 6 Zestaw zabawek zawiera elementy wykonane z drewna, minimum: ciężarówki, koparkę i walec 9 elementów do złożenia drogi, w tym do zbudowania mostu różne dźwigi (jeden obrotowy) w obu można zwijać i rozwijać linę znaków drogowych kolektory i słupów elektrycznych barierki i znak ostrzegawczy postaci ludzi łódki elementy do dźwigania 8 krzewów i 8 drzew do zagospodarowania terenu. 7 Gra edukacyjna "Znaki drogowe". 8 8 Koń na biegunach wykonany ze skaju i drewna wyposażony w drewniane uchwyty, mocne lejce, strzemiona oraz siodełko. Atest CE Wymiary w przybliżeniu: Długość: 0cm, Szerokość: 8cm, Wysokość: 8 cm, Wysokość do siedziska: 60cm. Wszystkie wymiary+/- cm. 9 Zestaw zabawek do piasku, który zawiera minimum: szt. konewek wiaderek małych łopatek szt. różnych foremek szt. grabek. 0 Jeździk można używać na sposoby wyposażony w zabezpieczenie przed wypadnięciem dziecka z siedzonka oraz podnóżek montowany w zależności od sposobu użytkowania, a także: oparcie, rączkę, skrytkę na zabawki, zabezpieczenie przed wywrotką. Dopuszczalne obciążenie 0 - kg Zabawka wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka - certyfikat CE 8 kolorowych woreczków tekstylnych, wypełnionych ziarnami grochu. Wymiar woreczka 0 cm x 0 cm+/- cm. 8 Zestaw lekarski w walizce zawierający narzędzia do badania pacjentów, minimum: stetoskop, ciśnieniomierz, aparat do sprawdzania słuchu, bezpieczne nożyczki, strzykawka w kuferku, wykonane z 8 plastiku. Zestaw gier - kręgle oraz obręcze. W skład zestawu wchodzi minimum: / kolorowe kręgle - 6 szt. / kule - szt. / podstawa 0x00 cm - szt. 6 / obręcze - szt. Materiał - drewno. Opakowanie - torba. Gra logiczna dla jednego gracza, rozwija koordynację wzrokowo - ruchową, orientację w przestrzeni, różnicowanie i nazywania emocji, zdolności analityczne i logiczne myślenie. W grze zawarte są platformy o różnym stopniu trudności. Zadaniem dzieci jest dopasowanie drewnianych kart do odpowiedniego miejsca na platformie. platforma to osoby i emocje, platforma to owoce i miejsce ich położenia, platforma to obiekty i kierunki położenia, platforma to dobieranie w pary figur geometrycznych. Zestaw zawiera minimum: wym. podstawy, x, cm drewniane, ilustrowane platformy 6 drewniane karty. Zestaw pomocy do ćwiczeń logicznego myślenia przy użyciu ciągów algorytmów obrazkowych. Dzieci dobierają odpowiednie elementy, aby ułożyć - lub -elementowy wzór wskazany na początku planszy. Zestaw zawiera minimum: karty zawierające 7 zadania z prostymi algorytmami o wym. x, cm 0 kartoników o wym., x, cm

3 6 7 8 Pomoc do kształcenia umiejętności logicznych powiązań. Karty ukazują tabele z różnymi zadaniami sortowania (w linii, w kolumnie, tablice z dwoma cechami) oraz elementów pod względem jednego lub większej ilości kryteriów np.: koloru, wielkości. Zestaw zawiera minimum: karty w zestawach po 6 kart o wym. x,, x i 0, x cm 6 kartoników o wym. x cm. Pomoc dydaktyczna, której celem jest zapoznanie z wyglądem i nazwą popularnych ptaków występujących w Polsce, ich trybem życia i charakterystycznymi odgłosami. Pakiet edukacyjny zawiera 0 plansz + krążek CD: gawron, kruk, wrona, kawka, szpak, łabędź, bocian, sójka, jaskółka, sikora, wróbel - samica, wróbel - samiec, kaczka krzyżówka - samica, kaczor - samiec, gołąb siniak, gołąb sierpówka, skowronek, gil, sroka, słowik. Pomoc dydaktyczna, której celem jest zapoznanie z wyglądem i nazwą popularnych ptaków występujących w Polsce, ich trybem życia i charakterystycznymi odgłosami. Pakiet zawiera układanki - lub - częściowe (format B-) + krążek CD: - częściowe dzielone w pionie kruk, kawka, sójka, sikora, słowik, - częściowe dzielone w pionie i poziomie gawron, wrona, szpak, bocian, jaskółki, - częściowe dzielone w po przekątnej wróbel - samiec, kaczka, kaczor, gołąb sierpówka, sroka, - częściowe dzielone po przekątnej łabędź, wróbel - samica, gołąb siniak, gil.

4 9 0 Pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczynających naukę języków obcych oraz rozwijających słownictwo polskie - plansze z obrazkami i wolnymi polami do przyczepiania nazw lub określeń poszczególnych elementów oraz przyczepiane plakietki ze stosownymi słowami. W skład pomocy dydaktycznej wchodzą dwa elementy: I. Zestaw podstawowy: II. Suplementy językowe:. Język polski, Zawartość: tablic podkładowych plansze z elementami ruchomymi, mocowane za pomocą "rzepów". Zestaw do nauki czytania i pisania. Zestaw składa się z minimum kart demonstracyjnych służących do wprowadzania liter, dwuznaków i zmiękczeń. Każda karta zawiera: obrazek ilustrujący wyraz podstawowy, litery drukowane małe i wielkie, litery pisane małe i wielkie umieszczone w liniaturze z dokładnie pokazanym wzorem kreślenia (drogą pisania), schemat wyrazu z zaznaczeniem poznanej litery, podział na głoski, podział na sylaby, wyraz podstawowy, ramki w kolorze niebieskim (oznaczenie spółgłosek) i czerwonym (oznaczenie samogłosek). Pomoc dydaktyczna o zwierzętach: dwie duże plansze przedstawiające podwórko i łąkę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami domowymi do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo, jak i w całym zestawie. W skład zestawu wchodzi minimum: Plansza przedstawia wiejskie podwórko, a na nim zwierzęta:. Kaczka z kaczątkami. Świnia z prosiętami. Kura z kurczętami. Pies z szczeniętami. Kot z kociętami Plansza przedstawia łąkę, a na niej zwierzęta:. Koń ze źrebakiem. Krowa z cielakiem. Owca z jagnięciem. Koza z koźlęciemi. Królik z króliczkiem Cyfry - przyczepiane na rzepy. Pomoc dydaktyczna Małe i duże zwierzęta leśne" zawierająca dwie duże plansze przedstawiające las i polanę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami leśnymi, do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy, np. wilk i wilczki. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo, jak i w całym zestawie. Pomoc jest wyposażona w cyfry -, przyczepiane na rzepy. Gra edukacyjna "Memory" po angielsku i po polsku. Obrazki są podpisane po angielsku, a ich odpowiedniki po polsku. Gra edukacyjna "Memory" Zawartość pudełka: min. 70 ilustrowanych tabliczek ze zwierzętami, instrukcja.

5 Gra ucząca i utrwalająca wiadomości związane z określeniem czasu na podstawie tarczy zegara. W pierwszym, łatwiejszym wariancie gry dzieci poznają sposób określania czasu w trzech różnych formach zapisu: ) w postaci zapisu cyframi, ) w postaci zapisu słownego, ) w postaci określenia czasu za pomocą wskazówek zegara. Drugi, trudniejszy wariant gry przeznaczony jest dla dzieci, które znają się już na zegarze. W tym wariancie mogą udoskonalić sobie technikę określania czasu, a zwycięzcą zostaje ten, kto bezbłędnie potrafi określić godzinę w przyszłości i przeszłości. Zawartość pudełka: - plansza do gry, - tarcze zegarowe, - 0 Kart Czasu, kostka do gry, - cztery pionki, - żetony: x7 sztuk (plus ), - instrukcja. Gra przeznaczona dla do graczy. Gra edukacyjna "Memory" Zawartość pudełka: min. 70 ilustrowanych tabliczek z psami, instrukcja. Komplet drewnianych klocków z literkami. Klocki na każdej stronie mają inną literkę alfabetu. Komplet składa się z min. 6 elementów zapakowanych w trwałe opakowanie. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67 x 7 (+/-) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 9, 0,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 0,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 9,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 9, 0. Geograficzna mapa ścienna świata dla dzieci z zaznaczonymi barwnie kontynentami wraz z ukształtowaniem terenu oraz za pomocą kolorowych piktogramów najbardziej znane budowle świata, zwierzęta, pomniki przyrody, wydarzenia. Oprawa: Rurki PCV Wodoodporna, laminowana Legenda w języku polskim Język mapy: polski Wymiary: 0x00+/- cm. Gra planszowa oparta na bajce "Calineczka". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. Zestaw gier Chińczyk/Warcaby. Zestaw zawiera minimum: plansza do gry, kostka 6 pionków w czterech kolorach 0 żetonów w dwóch kolorach instrukcja

6 Gra planszowa oparta na bajce "Kopciuszek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 6 Gra planszowa oparta na bajce "Jaś i Małgosia". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 7 Gra planszowa pozwalająca poznać dni tygodnia i ich następstwo zawierająca pionki, karty z poleceniami, puzzle. 8 Zestaw gier Bierki/Domino. 9 Gra planszowa oparta na bajce "Kot w butach". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 0 Zestaw tablic demonstracyjnych. Każda tablica przedstawia inną literę, z jednej strony znajduje się zapis litery oraz obrazek z podpisem, natomiast z drugiej kilka innych wyrazów zaczynających się na tę literę i odpowiadające im obrazki. Tablice służą do nauki liter metodą skojarzeń: litera wyraz obraz. Duże liczydło zawierające 00 korali rozłożonych w 0 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Wyposażone w stabilny, rozkładany stojak. Minimalne wymiary: 8 x 0 cm. Gra planszowa oparta na bajce "Czerwony Kapturek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. Zestaw przyborów trygonometrycznych tablicowych. Przybory posiadają uchwyty do trzymania. W skład zestawu wchodzi minimum: linijka o długości minimum 00 cm, ekierki, cyrkiel, kątomierz, magnesy pomocnicze umożliwiające przytwierdzanie przyborów do tablicy. Blok kartonów kolorowych technicznych. formatu bloku A, minimum 6 różnych kolorów w bloku, 0 w bloku minimum 00 kartek. Brystol biały A minimum 00 arkuszy, gramatura 60 g/m. 0 6 Wkład z kolorowego papieru rysunkowego A 00 arkuszy 8 kolorów 80 g/m. 0 7 Bibuła mix kolorów rolek. 8 Nożyczki przedszkolne komplet 0 szt. 6 9 Taśma samoprzylepna, szerokość minimum cm. 7 0 Klej biurowy, przezroczysty. Pojemność minimum 00 ml. 0 Klej wielofunkcyjny, gęsty, bezpieczny i nietoksyczny. Klei większość porowatych powierzchni takich jak papier i tkaniny, a także drewno i ceramikę. Minimalna poj. 000 g. 0 Papier pakowy szary. Minimum: 0 arkuszy wym. 0 x 6 cm 0 0g/m. Klasyczne markery zmywalne 8 szt, różne kolory. 0 Plastelina kolorów. 0 Kredki ołówkowe minimum kolorów. 60 6

7 6 Tempery 6 kolorów 6x000 ml. 7 Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt. 0 8 Tektura falista mix 0 arkuszy minimum B. 0 Zespół Szkół Samorządowych nr w Opocznie Kolorowe aplikacje z płyty MDF, do zamocowania na ścianę w kształcie wiewiórki z panelami manipulacyjnymi. Min. wym. wiewiórki 89 x 76 +/- cm. Bujak w kształcie kota. Pokrycie wykonane z trwałej tkaniny PCV, łatwej do utrzymania w czystości. Minimalne wym. 70 x 0 x cm. Bujak w kształcie ślimaka. Pokrycie wykonane z trwałej tkaniny PCV, łatwej do utrzymania w czystości. Minimalne wym. 70 x 0 x cm. Pojemnik z wytrzymałego tworzywa sztucznego z prowadnicami czerwony. Minimalny wym. 0 x x cm. Pojemnik z wytrzymałego tworzywa sztucznego z prowadnicami - zielony Minimalny wym. 0 x x cm. 6 Kosz z tworzywa z pokrywą, na okrągłej podstawie z otworami w ścianie. Minimalny wymiar: średnica 8 cm, wysokość cm. 7 Miękka lalka "szmacianka" do przytulania. Minimalna dł. 6 cm. 8 Miękki bobas w czapeczce i piżamce. Minimalny rozmiar 0 cm. 9 Zestaw zabawek - narzędzi w skrzynce z rączką łącznie minimum 0 elementów. (w tym młotek, śrubokręt, klucz, śruba, nakrętki) 0 Zestaw min. 6 instrumentów muzycznych - tamburyn, plastikowe marakasy, trójkąt z pałeczką, pałeczka z dzwoneczkami, jingle, klawesy. Miękka lalka. Korpus pokryty bawełną. Oczka ruchome, kiedy lalka śpi oczka zamykają się. Długość minimum 0 cm Łóżeczko dla lalek wykonane z naturalnego drewna z pościelą w zestawie. Wymiary minimalne 60 x x 7 cm. Jeździk w stylistyce sportowej. Wymiary min. 60 x 9 x 6 cm. Kasa sklepowa - zabawka - z kalkulatorem z wyświetlaczem. Zestaw zawiera: kalkulator z wyświetlaczem, mikrofon, kasetkę na pieniądze, banknoty i monety, produkty do sprzedaży. Wirujący talerz wykonany z plastiku. Średnica min. 7 cm. 6 Kolorowy tunel wykonany z ortalionowego materiału. Długość min. 8 cm. 7 Plastikowy serwis kawowy dla osób do zabawy w dom. Wymiary minimalne: filiżanki o śr. 6 cm, wys. cm talerzyki o śr. 9, cm łyżeczki o dł. 0 cm dzbanek o śr. 8 cm, wys. cm dzbanuszek do śmietanki o śr., cm cukiernica o śr. 7 cm, wys., cm taca x cm 8 Laleczka, która śpi kiedy ma zamknięte oczka, pochrapuje, a jej brzuszek rusza się w górę i w dół. Długość min. cm 9 Pojazd straży pożarnej z ruchomymi elementami podwozia i podnoszoną i wysuwaną drabiną. Wym. min. 7 x 7 x 6 cm 0 Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu cm Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. Puzzle z obrazkiem gabinetu lekarskiego, minimum 6 elementów. Puzzle z obrazkiem łazienki, minimum 6 elementów. Puzzle z obrazkiem ogrodu warzywnego, minimum 6 elementów. Wózek spacerowy, zabawka z koszem na akcesoria. Minimalne wymiary 8 x x, cm. 6 Koszyk sklepowy z tworzywa z imitacjami owoców. Minimalny wym., x 7, cm. 7 Dwupiętrowy domek dla lalek. W jego skład wchodzą ruchome drzwi, okna, schody, kolorowe meble, taras z basenem. Uchwyt do przenoszenia na dachu domku. Wymiary minimalne 9 x 9 x cm 7

8 8 Zestaw zabaw w, spełnia rolę kuchni i pralni. Wykonany z tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera różne akcesoria kuchenne. Klapki piekarnika i pralki otwierają się. Akcesoria to minimum: patelnia pokrywka łyżka nóż widelec czajnik koszyk keczup musztarda cytryna sałata żelazko wys. 69 cm. 9 Zestaw zabaw w, spełnia rolę kuchni i sklepiku. Wykonany z tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera różne akcesoria kuchenne. Klapka piekarnika otwiera się. Akcesoria to minimum: patelnia pokrywka łyżka nóż widelec talerz stek kiełbaski cytryna kiść winogron sałata plastikowe monety wys. 69 cm. 0 Zestawy drewnianych kostek z nadrukami wielkich oraz małych liter alfabetu. Zestaw zawiera minimum elem. o wym., x, x, cm. Domino. Chusta tekstylna, okrągła posiadająca grubą linię wszytą w środkowej części oraz uchwyty na brzegu. Minimalne parametry chusty: średnica, m, 8 uchwytów, wytrzymałość: minimum 0 kg. Bębenek. Tamburyn z membraną. Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu 8 cm. 6 0 dzwoneczków z rączką. 7 Puzzle cyfrowe z cyferkami wyjmowanymi z kartoników. Zestaw zawiera minimum 0 kartoników o wym. 9 x 8 cm. 8 Gra edukacyjna służąca nauce umiejętności mnożenia, na zasadzie gry memory. Zestaw zawiera: 8 kartoników z działaniami tabliczki mnożenia o wym., x, cm 8 kartoników z wynikami działań tabliczki mnożenia o wym., x, cm element zapasowy plansza Tabliczka mnożenia o wym., x 6, cm plan lekcji A instrukcja. 9 Zbiór zagadek wraz z rozwiązaniami w formie obrazków na kartonikach. Zestaw zawiera min. dwudzielne kartoniki o wym. 8, x, cm 8

9 0 Celem gry jest rozwijanie spostrzegawczości i pamięci wzrokowej poprzez znajdowanie ukrytych słów i tworzenie nowych. duża plansza z rozsypanką literową 8 klocki z nadrukiem klocków bez nadruku szczegółowa instrukcja ściąga z odpowiedziami Ażurowe klocki z tworzywa sztucznego, które łączą się ze sobą lub mogą być łączone z podstawą. Wymiary klocka 0 x 0 x cm Zestaw zawiera min. elem. Wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka oraz foremki do piasku. Komplet zabawek z tworzywa do zabaw w piasku zawierający minimum: pojazd wywrotka z ruchomymi elementami, foremkę oraz z poręcznych grabek i łopatek. Minimalna długość auta 6 cm. Zestaw do zabawy w piaskownicy - młynek, łopatka, grabki oraz foremki. Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. 6 Garaż czteropoziomowy zabawka wykonana z tworzywa sztucznego oraz samochód typu cysterna. 7 Skakanka sznurkowa z plastikowymi uchwytami. 0 8 Ringo o średnicy 7 +/- cm z poprzecznymi pierścieniami na obwodzie 7 +/- cm kolorowych woreczków tekstylnych, wypełnionych ziarnami grochu. Minimalny wymiar woreczka 0 cm x 0 cm+/- cm. 0 Pomoc - gąsienica - wykorzystywana do utrzymania porządku podczas spaceru grupy dzieci. Wykonana z bawełny, wypchana poliestrowym wypełniaczem. Pomoc wyposażona w uchwyty. Długość min. m. Telefon na kółkach, który można ciągnąć za pomocą przymocowanego do niego sznurka. Podczas jazdy wydaje dźwięki i przewraca oczami. Telefon ma również słuchawkę zamocowaną na gumce oraz obrotową tarczę z cyferkami. Wykręcanie numerków na telefonie powoduję, że słychać dźwięk dzwonka. Zabawkowy zestaw medyczny z lekarską torbą. W zestawie: stetoskop, przyrząd do pomiaru ciśnienia z działającą pompką, otoskop do badania ucha, termometr, strzykawka, opatrunek i torebka lekarska. Domino ze zwierzętami. Piłka do skakania z uchwytem - 0 cm. Piłka do skakania z uchwytem - 0 cm. 6 Zestaw do zabaw w piasku lub na śniegu. Zawiera minimum: taczka wym. min 68 x 6 x cm łopata dł. min. 68 cm 7 Wodoodporne klocki obrazkowe, z których można ułożyć 6 różnych obrazków z Reksiem. Zestaw zawiera min. klocków. 8 Piłki wykonane z bardzo sprężystej gumy. Minimum 6 piłek przedstawiających różne wyrazy twarzy. Średnica piłki 0+/- cm. 9 Klocki kolorowe, drewniane, lakierowane w bawełnianym worku. Różne kształty, minimum 00 szt. 60 Lalka miękka, z gumową twarzą. Długość min. 8 cm. 6 Plansza do przesuwania i sortowania kolorowych kuleczek za pomocą magnesu po wydrążonych torach. Minimalne wymiary planszy: 0 x 0 x, cm. 6 Domino z literami. 6 Domino z dodawaniem do 0. 6 Mata, na której umieszczony jest zegar. Plansza zawiera ruchome wskazówki w dwóch kolorach do maty dołączone są nadmuchiwane kostki. W zestawie min. 0 kart i instrukcję. winylowa mata o wym. 7 x 7 cm (± cm). min. kostki o boku cm (± cm). 6 Tekstylna pacynka rękawica zwierzęta - różne Makatka - drzewo z elementami do mocowania: liście, owoce, ptaki itp. Minimalne wymiary makatki: 0 x 80 cm. 9

10 67 Makatka ułatwiająca zrozumienie zasad odczytywania godzin i minut w ciągu doby, zjawisk astronomicznych, zmienności długości dnia i nocy w ciągu roku. Pod tarczą znajduje się pojemna kieszeń z dodatkowym wyposażeniem. Ruchome elementy to wskazówki, napisy: dzień i noc, pory roku i czynności przyczepiane na rzep. Minimalny wymiar makatki: 78 x 00 cm. 68 Makatka w kształcie garnuszka z warzywami, na której można umieścić jadłospis na dzień lub tydzień w przedszkolu. Minimalny wymiar makatki: 8 x 0 cm. 69 Gra warcaby/chińczyk Liczydło wykonane z drewna, lakierowane. Liczba koralików liczydła min. 00. Minimalne wymiary, x 7, x cm (± cm). 7 Liczydło z tablicą na stojaku. Jedna ze stron zawiera 0 rzędów korali (po w każdym kolorze), a druga tablicę magnetyczną, po której można pisać mazakiem zmywalnym. 7 Drewniana podstawa, na której należy ułożyć figury geometrycznie sortując je według kształtu i koloru oraz kierując się ilością otworów w danej figurze. 7 Plansza ze sklejki z wyjmowanymi owocami. Plansza o wymiarach min.: 0 x 0 x cm. 7 Puzzle edukacyjne przyporządkowujące obrazki na planszy do litery na puzzlu oraz wyraz z brakującą samogłoską do obrazka z podpisem na planszy. Zawartość: - zestawy ćwiczeń, - komplety puzzli. 7 Gra puzzle polegająca na uzupełnianiu brakujących liter w wybranych wyrazach pozwalająca poznać zasady pisowni U i Ó. Zawartość pudełka to 0 tabliczek puzzli, klepsydra, kostka z literami, instrukcja. 76 Gra puzzle polegająca na uzupełnianiu brakujących liter w wybranych wyrazach pozwalająca poznać zasady pisowni H i CH. Zawartość pudełka to 0 tabliczek puzzli, klepsydra, kostka z literami, instrukcja. 77 Gra polegająca na rzucaniu kostkami do gry i jak najszybszym odszukaniu odpowiedników wyrzuconych oczek na klockach z cyframi. Można też wprowadzić element dodawania bądź odejmowania oczek. Pudełko, cztery kostki, dwa komplety klocków z cyferkami -9 umieszczone w skrzyneczce, drewniane. 78 Gra planszowa oparta na bajce "Jaś i Małgosia". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 79 Gra planszowa oparta na bajce "Czerwony Kapturek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 80 Makatka elektrostatyczna z mapą Polski, na której punktami wyszczególnione zostały największe miasta Polski, zaznaczone zostały główne rzeki, morze Bałtyckie, granice z państwami ościennymi. Aplikacje z nazwami sąsiednich państw, polskimi miastami, symbole charakterystyczne dla poszczególnych regionów oraz Godło Polski do samodzielnego wycięcia. Minimalny wymiar makatki: 96 x 9 cm. 8 Memory z flagami państw. 8 Cztery duże kartonowe drzewa służące do omawiania zjawisk zachodzących w przyrodzie związanych z każdą z pór roku. Wykonane z tektury; sezonowe drzewa (wys. min. 6, cm) wraz z nazwami pór roku w języku angielskim. 8 Magnetyczna plansza ścienna o wym. min. 8 cm x 7, cm, trójkolorowa, podzielona na kwadratowe pola w układzie x kwadratów. 8 Zestaw magnetycznych elementów - plakietek do tablicy magnetycznej do ćwiczeń z zakresu podstawowych operacji matematycznych. Zawiera minimum 00 elementów z liczbami od do 0; elem. z cyframi od 0 do 0; 0 elem. ze znakiem matematycznym +; 0 elem. ze znakiem matematycznym =; dwustronna karta pracy; instrukcja. 8 Zestaw kredek świecowych kolorów po sztuk kredek każdego koloru. Minimalna długość kredki 7 cm. 86 Zestaw zmywalnych markerów, minimum 8 kolorów, zestaw minimum 00 sztuk. 87 Plastelina minimum kolorów. Minimalna waga plasteliny w jednym kolorze: 0 g. 0

11 88 Farby plakatowe. Minimum kolorów w zestawie, min. pojemność jednego koloru 00 ml. 89 Teczka tekturowa z gumką z kolorowym nadrukiem. Zestaw materiałów plastycznych zawierający minimum: Zestaw papierów kolorowych: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A - 00 szt., 80 g/m papier kolorowy wycinankowy nabłyszczany A - 00 szt., g/m brystol biały A - 00 szt., 00 g/m brystol kolorowy A - 00 szt., 00 g/m; 90 Klej wielofunkcyjny 00 ml; Plastelina kolorów -,8 kg, Tempery 6 kolorów x 00 ml; Krepina kolorów; Kredki świecowe - 6 x kol.; Nożyczki przedszkolne 0 szt.; Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt. 9 Zestaw papierów zawierający minimum: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A - 00 szt., 80 g/m papier kolorowy wycinankowy nabłyszczany A - 00 szt., g/m brystol biały A - 00 szt., 00 g/m brystol kolorowy A - 00 szt., 00 g/m. 9 Blok rysunkowy biały A. 9 Blok rysunkowy biały A. 9 Taśma samoprzylepna, szerokość minimum cm. 9 Pędzle zestaw szt. Różne grubości. 0 Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym Biała tablica magnetyczna. Minimalne wymiary 0x0 cm. Tablica korkowa. Minimalne wymiary 90x0 cm. Naścienny panel manipulacyjny ze sklejki w kształcie kwiatka. Minimalne wymiary x cm. Dekoracja naścienna przedstawiająca łąkę z kwiatkami. Wymiary minimalne 0 x 6 cm. Dekoracja naścienna, kolorowa z tektury: motyl, pszczoła, ptak. Wymiary minimalne każdej z dekoracji: 0 x cm. 6 Warsztat mechanika wykonany z tworzywa w kształcie stolika. Minimalne wymiary warsztatu: x 7 x 7 cm. Zestaw zawiera minimum 0 dodatkowych akcesoriów: narzędzi do majsterkowania. 7 Dekoracja naścienna, kolorowa z tektury: chmury i słońce. Wymiary minimalne każdej z dekoracji: 0 x cm. 8 Naklejka naścienna przedstawiająca sowę na drzewie. Minimalny wymiar 0 x 70 cm. 9 Zestaw drewnianych, kolorowych klocków w kształcie drzew, figurek zwierząt itp., z których można zbudować wesołe miasteczko. Zestaw zawiera minimum 80 elementów. 0 Zestaw drewnianych, kolorowych klocków w kształcie drzew, figurek zwierząt itp., z których można zbudować leśne miasteczko. Zestaw zawiera minimum 0 elementów. Zestaw kolorowych klocków, drewnianych: sześciany z otworem i dopasowane do otworów sworznie. Zestaw minimum 0 elementów. Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu 8 cm. Wywrotka z ruchomym kiprem, z zaczepem do mocowania sznurka wykonana z tworzywa. Minimalne wymiary wywrotki: 8 cm x cm x cm Komplet zabawek z tworzywa do zabaw w piasku zawierający minimum: pojazd wywrotka z ruchomymi elementami, foremkę oraz z poręcznych grabek i łopatek. Minimalna długość auta 6 cm. Laleczka, która śpi kiedy ma zamknięte oczka, pochrapuje, a jej brzuszek rusza się w górę i w dół. Długość min. cm. 6 Pudełko- wózek z tworzywa z narzędziami do majsterkowania wykonane z tworzywa. W zestawie m. in. piła, młotek, śrubokręt, klucz, kombinerki. Zestaw zawiera minimum akcesoria o wym -7 cm. 7 Bujak z tworzywa z uchwytami w kształcie krokodyla. Minimalne wymiary: 0 x x 6 cm. 8 Plansza z tkaniny o wymiarach minimum 0 x 0 cm z nadrukiem stawu z żabkami i koncentrycznymi, punktowanymi okręgami.

12 9 Zestaw klocków w kształcie trójkątów i kwadratów, z możliwością łączenia bokami oraz tradycyjnie. Zestaw liczy minimum 00 elementów. Zawiera instrukcję z przykładowymi konstrukcjami. 0 Klocki matematyczne. W skład zestawu wchodzi minimum: 6 kolorowych klocków z oznaczeniem liczbowym od do 0, o różnej długości i z podziałem na jednostki w ilości jednostek i długości odpowiadającej wartości klocka. Każdy klocek posiadający tą samą wartości oznakowany tym samym kolorem. Plansza o długości 0 jednostek zaznaczonych na klocku z zaznaczoną podziałką na jednostki. Duże i lekkie klocki do zabaw konstrukcyjnych. Elementy w łatwy sposób mają łączyć się ze sobą na płaszczyźnie i w przestrzeni. dł. boku kwadratowego klocka 0, cm Zestaw minimum 8 elementów. Zestaw klocków z tworzywa z nadrukowanymi małymi literami łączonych bokami oraz klocków konstrukcyjnych. Zestaw zawiera minimum elementów. Drewniane łóżeczko dla lalek w kolorze brzoza z pościelą. Wymiary minimalne: x 6 +/-cm Miękka laleczka przytulanka z gumy w ubranku. Lalka przy zmianie pozycji zamyka i otwiera oczy, a po naciśnięciu jej na miękki brzuszek płacze i mówi "mama" i "tata". Zasilana bateriami. Minimalna wysokość 0 cm. Zestaw klocków z tworzywa z nadrukowanymi dużymi literami łączonych bokami oraz klocków konstrukcyjnych. Zestaw zawiera minimum elementów. 6 Zestaw minimum czterech aut z tworzywa, osobowych, w tym przynajmniej jeden jeep. Minimalne wymiary auta: x x cm. 7 Traktor z przyczepą z tworzywa. Rozmiar minimalny zestawu: 8 x x, cm. 8 Pojazd koparko - ładowarka z ruchomą łyżką z tworzywa. Minimalne wymiary pojazdu: 6 x 6 x cm. 9 Miękka lalka "szmacianka" do przytulania. Minimalna dł. 6 cm 0 Samochód śmieciarka z tworzywa z ruchomymi elementami i podnoszoną naczepą. Minimalna wielkość pojazdu x x 6 cm. Samochód straży pożarnej z ruchomą i wysuwaną drabiną. Minimalny wymiar pojazdu: 7 x 7 x 6 cm. Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. Kącik zabaw - kuchenka z kolorowego tworzywa. Posiada otwierany piekarnik, dwie boczne szafki oraz zlew i okap. Zawiera akcesoria minimum: metalowy wielofunkcyjny garnek z przykrywką, patelnię oraz rondelek, talerzyki, kubeczki, komplety sztućców, solniczkę i pieprzniczkę. Pokrętła od zlewozmywaka i piekarnika są ruchome i wydają charakterystyczny dźwięk. Minimalne wymiary kuchenki: 6 x 6 x 0 cm. Gra polegająca na utrzymaniu równowagi przez gracza trzymając ręce i stopy na polach o kolorze wyznaczonym przez ruletkę. Zawartość gry: mata o wym. 6 x 8 cm(± 0 cm), ruletka. Pomoc dydaktyczna w postaci patyczków polegająca na układaniu ich według wzorów umieszczonych na planszach poprzez nakładanie, układanie na podstawie wzoru w mniejszej skali lub tworzeniu własnej kompozycji. Zestaw zawiera min. 8 plastikowych patyczaków w kolorach. Trzypiętrowa, drewniana remiza strażacka. Znajduje się w niej jadalnia, sypialnia oraz duży garaż z 6 zasuwanymi drzwiami. Minimalny wymiar 8 x 8 x 7 cm. Zestaw 6 historii obrazkowych przedstawiających przygody dzieci, które uczą się jak w prosty sposób 7 oszczędzać energię i wodę. Każda opowieść ilustrowana jest na kartach. Zestaw zawiera minimum0 kart o wym. min. 6, x, cm. Budynek dla zwierząt z drewna, w którym znajdują się zwierzęta (minimum): krówka, konik, świnki, 8 kurki, kotek oraz urządzenia i akcesoria (minimum): traktor, taczka, pasza dla zwierząt, stolik i krzesła. Minimalny wymiar 0 x x 7 cm. 9 Zestaw minimum 6 sztuk zwierząt domowych gospodarskich z tworzywa. Wysokość zwierząt ok. 0 cm. 0 Drewniane domino z figurami geometrycznymi. Minimalny wymiar klocka:,7 x 9,7 x cm. Pomoc do kształcenia umiejętności logicznych powiązań. Karty ukazujące tabele z różnymi zadaniami sortowania (w linii, w kolumnie, tablice z dwoma cechami) oraz elementów pod względem jednego lub większej ilości kryteriów np.: koloru, wielkości. Zestaw zawiera minimum: karty w zestawach po 6 kart o wym. x,, x i 0, x cm 6 kartoników o wym. x cm. Plansza winylowa do gry w chińczyka. Minimalny wymiar planszy 0 x 0 cm. W zestawie szpilki do mocowania maty w podłożu. Zestaw minimum sześciu pacynek na rękę, których twarze wyrażają różne emocje.

13 Zestaw minimum 6 szt. plastikowych sztućców w pudełeczku z przegródkami. Na zestaw składają się widelce, noże, łyżki, o dł. minimum cm oraz łyżeczki o dł. 9 cm. Zestaw minimum garnków z uchwytami i pokrywkami z kolorowego tworzywa. Minimalna średnica garnka cm. 6 Wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka oraz foremki do piasku. 7 Czajnik z tworzywa z otwieraną pokrywką. Wysokość minimum cm. 8 Koło latające Frisbee. 9 Kolorowy tunel wykonany z ortalionowego materiału. Długość min. 8 cm 0 Zestaw obiadowy - zabawka z kolorowego tworzywa. Zestaw zawiera minimum: widelce noże łyżki kubki głębokie talerzyki płaskie talerzyki rondelek. Waga szalkowa z tworzywa. Minimalne wymiary: 8, x 6 x 9 cm. Zestaw warzyw z tworzywa zawierający minimum po 6: pomidorów, cebul, czerwonych i zielonych papryk, porów, ziemniaków, marchewek, kabaczków. 0 % wielkości naturalnej; 8 szt. Zabawka - wózek spacerowy - parasolka. Minimalne wymiary: x 7 x cm. Zestaw audiobooków: "O dwóch takich co ukradli księżyc", "Plastusiowy pamiętnik", "Calineczka", "Legendy: O złotej kaczce.", "Legendy: O Bazyliszku.", "Legendy: Wars i Sawa.", "Dzieci Pana Astronoma", "Pan Twardowski na kogucie", "Szelmostwa Lisa Witalisa", "Tomcio Paluch". nośnik CD. Gra planszowa polegająca na "łowieniu" rybek" Zestaw zawiera: - 80 plakietek - rybek - pionków - spławików w sześciu kolorach: - planszę - staw - woreczek do losowania- instrukcję gry. 6 "Uczymy się słówek" - książka z ćwiczeniami. 7 Skojarzenia - karty do angielskiego. Zestaw zawierający minimum: 0 plastikowych kart o wym. x cm kart przedstawiające przedmioty z najbliższego otoczenia dziecka. Każda ilustracja zawiera nazwę po angielsku. 8 Lupa z pojemnikiem do obserwowania żywych organizmów. Dno pojemnika wyposażone w siatkę pozwalającą określić wielkość modelu. Ruchome wieczko zapewnia podwójne powiększenie: x i x. Min. śr. szkła i 0 mm. 9 Gra planszowa, której celem jest zdobywanie flag państw Unii Europejskiej. Zestaw zawiera: dwustronna plansza do gry 00 kartoników z flagami państw Unii Europejskiej (po flagi każdego z krajów) podkładki do układania flag kostka sześcienna pionki o różnych kolorach instrukcja gry w języku polskim. 60 Cztery duże kartonowe drzewa służące do omawiania zjawisk zachodzących w przyrodzie związanych z każdą z pór roku. Wykonane z tektury; sezonowe drzewa (wys. min. 6, cm) wraz z nazwami pór roku w języku angielskim. 6 Gra planszowa ucząca recyklingu i segregacji śmieci. 6 Gra liczbowa, która pomoże dzieciom poznać liczby w zakresie -0 i opanować podstawowe działania matematyczne. Zestaw zawiera minimum: pasków magnetycznych o wym. 0 x cm, podzielonych na okienek 60 żetonów o dł. boku,8 cm, prezentujących liczby od do 0 na kilka różnych sposobów. 6 Piłka gimnastyczna o średnicy cm. 6 Piłka gimnastyczna o średnicy 6 cm. 0 6 Piłka gimnastyczna o średnicy 7 cm. 66 Piłka do skakania z uchwytami o średnicy cm. 67 Piłka do skakania z uchwytami o średnicy cm. 68 Wieloelementowy zestaw gimnastyczny składający się: drążki gimnastyczne o dł. 70 cm (± cm)- min. 8 szt., obręcze o śr. 0 cm (± cm)- min. szt., cegły łączniki -min. szt., zaciski - min. 0 szt., pachołki - min. szt. (min. kolory).

14 69 Gra zręcznościowa polegająca na umieszczeniu piłeczek w plastikowych koszyczkach lub obręczy na kołkach. Zestaw zawiera: podstawę do mocowania kołeczków bądź koszyczków koszyczków z dopasowanymi piłeczkami kołeczków do mocowania w podstawie obręczy. 70 Worki do skakania z uchwytami do ćwiczeń sportowych. Wym. x x 60 cm (± cm) 7 Ringo o średnicy 7 +/- cm z poprzecznymi pierścieniami na obwodzie 7 +/- cm. 7 Min.8 szt. kręgli wykonane z tworzywa sztucznego Wys. cm (± cm) szt. piłek do kręgli średnica 0 cm (± cm). 7 Zestaw czterech uchwytów "łyżek" z otworami oraz dopasowanych do nich piłeczek kolorowych woreczków tekstylnych, wypełnionych ziarnami grochu. Minimalny wymiar woreczka 0 cm x 0 cm+/- cm. 0 7 Zestaw czterech kolczastych piłeczek gumowych do treningu dłoni. Średnica piłeczki 0 cm+/- cm. 76 Zestaw trzech pałeczek z obręczą z przymocowaną sznurkiem piłeczką. Długość różdżki 8 cm, śr. piłki 6, cm+/- cm. 77 Duży pakiet zdjęć zapewniający możliwość pracy z całą grupą na różnorodne tematy. W poręcznym pudełku z przegródkami zawarte są popularne karty zdjęciowe: środki transportu, zwierzęta i ilustracje, których angielskie nazwy rymują się. Zawartość: 7 karty zdjęciowe - wym. x cm - pudełko z przegródkami. 78 Blok kartonów kolorowych technicznych. formatu bloku A, minimum 6 różnych kolorów w bloku, w bloku minimum 00 kartek. 79 Brystol biały A, 00 arkuszy, gramatura minimum 60 g/m. 80 Zestaw kolorowych papierów rysunkowych. Zestaw zawiera minimum: 00 arkuszy w 8 kolorach, format A, gramatura 80g/m. 0 8 Bibuła mix kolorów rolek. 8 Nożyczki przedszkolne komplet 0 szt. 8 Taśma samoprzylepna, szerokość minimum cm. 0 8 Klej biurowy, przezroczysty. Pojemność minimum 00 ml. 0 8 Klej wielofunkcyjny. Klei większość porowatych powierzchni takich jak: papier, tkaniny, drewno, ceramika. Min. litr 86 Papier pakowy szary. Minimum: 0 arkuszy wym. 0 x 6 cm 0 0g/m 87 Plastelina minimum kolorów. Minimalna waga plasteliny w jednym kolorze: 0 g. 88 Komplet kredek świecowych minimum kolorów Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt Tektura falista mix 0 arkuszy minimum B. 9 Komplet farb - tempera. Minimum 6 kolorów, litr każdego koloru. 9 Zestaw foremek do modeliny 6 szt. (kaczka, świnka, krówka, zając, owca, pies). Minimalne wymiary 9 x 6 x, cm. 9 Zestaw czterech sztuk temperówek - różne wzory. 9 Zestaw minimum 6 okrągłych stempli z motywami orientalnymi. Minimalna średnica: 7 cm. 9 Zestaw kółek do origami. Zestaw liczy minimum: 00 szt. 0 kolorów średnica 00 mm gramatura papieru 70 g/m. 96 Klasyczne markery zmywalne 8 szt. Zespół Szkół w Ogonowicach Zestaw minimum czterech kostek z nadrukowanymi na ściankach: znakami matematycznymi, liczbami wraz odpowiadającą liczbą kropek. Pacynka na rękę - król. Pacynka na rękę - królowa. Zestaw minimum czterech pacynek na rękę - rodzina.

15 Klocki drewniane typu "pentomino" z podstawą. 7 Puzzle matematyczne. Zestaw składa się z tabliczek plastikowych będących wielokrotnością kwadratu z otworami od do 0 na każdej z tabliczek. 8 Zestaw instrumentów perkusyjnych, zawierający minimum: - drewniane marakasy szt., - plastikowe kastaniety szt., - taneczne jajka - szt., - trójkąt z pałeczką, - bębenek, 0 - podwójny tonblok z tarką, - pałeczki z dzwoneczkami, - talerze szt., - drewniane agogo, - cymbałki z pałeczką. 0 Zestaw do gry w Bingo z zastosowaniem działań matematycznych - dodawanie i odejmowanie w zakresie do 0. Zestaw zawiera: zestawy po 6 kart (dodawanie - kolor pomarańczowy i odejmowanie - kolor jasnozielony) 08 kartoników z działaniami (dodawanie - kolor czerwony i odejmowanie - kolor zielony). Gra liczbowa, która pomoże dzieciom poznać liczby w zakresie -0 i opanować podstawowe działania matematyczne. Zestaw zawiera minimum: pasków magnetycznych o wym. 0 x cm, podzielonych na okienek 60 żetonów o dł. boku,8 cm, prezentujących liczby od do 0 na kilka różnych sposobów. Gra mająca na celu wzbogacanie słownictwa. Zestaw minimum kart. Każda karta podzielona jest na dwie części: pierwsza to rysunki przykładowych desygnatów należących do danej kategorii nadrzędnej, druga to miejsce, w którym dzieci samodzielnie mogą dorysować lub wkleić inne rysunki przedstawiające przedmioty z omawianej kategorii. Do gry dołączone są wzory do budowania zdań. Zestaw zawiera: karty formatu A wzory do budowy zdań o różnej długości. Pomoc dydaktyczna wykorzystywana do poznawania i utrwalania umiejętności rozpoznawania części mowy. Zadaniem dziecka jest zapełnienie planszy kartonikami z obrazkami pasującymi do danej kategorii rzeczownika. Pomoc składa się minimum z plansz A, 0 kartoników i kart pracy. Pomoc dydaktyczna z czterema rodzajami ćwiczeń na temat czasownika. Zestaw zawiera minimum: 6 kartoników z obrazkami czynności o wym. 6 x 6 cm plansza czasu formatu A plansze do ćw. odmiany czasownika przez osoby formatu A kontrolnych kart pracy formatu A (do kserowania). Pałeczka z obręczą z przymocowaną sznurkiem piłeczką. Długość różdżki 8 cm, śr. piłki 6, cm+/- cm. 0 6 Klocki piankowe z magnesem typu "pentomino". 7 Miękka lalka - niemowlak w kombinezonie ze smoczkiem. Minimalna długość cm. 8 Lalka - niemowlak, mierzy około 7 cm z akcesoriami. W zestawie minimum: lalka krzesełko do karmienia wanienka łóżeczko grzechotka buteleczki. 9 Zestaw: lalka niemowlak w kombinezonie, wózek spacerowy typu parasolka dopasowany rozmiarem do lalki i akcesoria: buteleczka, miseczka ze sztućcami. Min. dł. 0 cm. 0 Lalka niemowlak płacząca po wyciągnięciu smoczka. Minimalna długość cm. Wózek spacerowy, zabawka z koszem na akcesoria. Minimalne wymiary 8 x x, cm. Zestaw trzech samochodzików Formuły z plastiku. Minimalny rozmiar samochodu: 8 x 7 x, cm. Wielopoziomowy tor dla zjeżdżających samochodzików wraz z czterema samochodzikami. Całość wykonana z drewna. Minimalne wymiary toru: x 8 x, cm, minimalne wymiary samochodzika: x,7 x,8 cm. Samochód śmieciarka z figurką pracownika. Całość wykonana z plastiku. Minimalne wymiary samochodu: cm.

16 Samochód budowlany z dźwigiem W skład zestawu wchodzi rur oraz dźwig, który ma możliwość ściągania ich z ruchomej naczepy. Zastosowany system wzajemnego łączenia rur daje możliwość budowy systemu kanalizacji. Minimalny rozmiar zabawki: 77 cm. 6 Auto policyjne z dwoma figurkami policjantów. Minimalny wymiar: cm. 7 Zabawka helikopter policyjny z tworzywa wraz z dwiema figurkami policjantów. Minimalna długość cm. 8 Zabawka samolot pasażerski z tworzywa wraz z dwiema figurkami pilotów. Minimalna długość 0 cm. 9 Traktor z przyczepą z tworzywa. Rozmiar minimalny zestawu: 8 x x, cm. 0 Zestaw kwadratowych puzzli z pianki z wyjmowanymi cyferkami od 0 do 9. Zestaw zawiera minimum 0 piankowych kawałków o rozmiarze min. cm x cm. Zestaw kwadratowych puzzli z pianki z wyjmowanymi literami alfabetu. Zestaw zawiera minimum 6 piankowych kawałków o rozmiarze min. cm x cm. Wózek z gondolą i budką wykonany z materiałów w pastelowych kolorach. Minimalne wymiary: 8 x 8 x 6 cm. Zabawka - auto medyczne z dwiema figurkami sanitariuszy w zestawie. Minimalna długość auta: cm. Dywanik do zabaw grupowych przedstawiający kalendarz i zjawiska charakterystyczne dla czterech pór roku. Minimalny rozmiar m x m. Samochód - wywrotka z tworzywa. Minimalna długość: cm. 7 Miękka lalka - niemowlak w ubranku. Minimalna długość: 0 cm. 8 Zestaw rozkładanych bramek z tworzywa sztucznego z siatką i 8 palików do przymocowywania bramki. W zestawie piłka i pokrowiec na komplet. Minimalny wymiar x 90 x 90 cm. 9 Zestaw mat, które należy przewlekać za pomocą dołączonych pasków. Zestaw zawiera minimum: paski z motywem zwierzęcym o wym. x cm papierowe maty do przewlekania o wym. x cm. 0 Labirynt na płaskiej sklejce z 8 kuleczkami do prowadzenia za pomocą drewnianego sztyftu z magnesem. Minimalny wymiar podstawy x x cm. Przewlekanka płaska w kształcie buta do nauki sznurowania. Minimalny rozmiar: 0 cm x 0 cm. Zestawy miękkich, kolorowych, bajkowych pacynek zapakowanych w torbę z gumkami i uchwytami. W zestawie znajduje się minimum pacynek - postacie z bajek oraz zwierzątka: Czerwony Kapturek, babcia, myśliwy, wilk, rycerz, smok, królewna, wróżka, słoń, miś, pies, żaba, krowa, kot. Domino - puzzle. Tematem przewodnim jest ekosystem, cykl wodny, energii i odpadów. Gra polega na dopasowaniu kart z pozytywnymi zachowaniami do kart z zachowaniami negatywnymi. Zawiera system samokontroli. Zestaw zawiera minimum: 8 szt. domina wym. po złożeniu 0 x 0 cm. Pomoc dydaktyczna z czterema rodzajami ćwiczeń na temat czasownika. Zestaw zawiera minimum: 6 kartoników z obrazkami czynności o wym. 6 x 6 cm plansza czasu formatu A plansze do ćw. odmiany czasownika przez osoby formatu A kontrolnych kart pracy formatu A (do kserowania). Chusta tekstylna, okrągła posiadająca grubą linię wszytą w środkowej części oraz uchwyty na brzegu. Minimalne parametry chusty: średnica, m, 8 uchwytów, wytrzymałość: minimum 0 kg. 6 Pomoc dydaktyczna wykorzystywana do poznawania i utrwalania umiejętności rozpoznawania części mowy. Zadaniem dziecka jest zapełnienie planszy kartonikami z obrazkami pasującymi do danej kategorii rzeczownika. Pomoc składa się minimum z plansz A, 0 kartoników i kart pracy. 7 Duże liczydło zawiera 00 korali rozłożonych w 0 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Wyposażone w stabilny, rozkładany stojak. Minimalne wymiary: 8 x 0 cm 8 Przewlekanka - but, trójwymiarowy, wykonany ze sklejki, ze sznurówkami zakończonymi pałeczkami. Minimalny wymiar zabawki: 8x9x9 cm. 9 Pomoc edukacyjna - zegary do nauki odczytywania godzin na tarczy oraz zapisywania ich w formie elektronicznej. Tworzywo tarczy pozwala na łatwe ścieranie zapisanej godziny. W zestawie: min. szt. zegarów wym., x 6 cm. 6

17 0 Zestaw klocków do nauki matematyki. Zestaw zawiera minimum: kształty - płaskie klocki będące wielokrotnością kwadratu z otworami od do 0 kołeczki podstawa książeczka zyg-zak sznurówka dwustronne plansze z wzorami zestaw kart 0-0 woreczek na elementy przewodnik z ćwiczeniami. Chusta tekstylna, okrągła posiadająca grubą linię wszytą w środkowej części oraz uchwyty na brzegu. Minimalne parametry chusty: średnica, m, 8 uchwytów, wytrzymałość: minimum 0 kg. Układanka logiczna składająca się z kwadratów, z których każdy podzielony jest wzdłuż przekątnej na dwa kolory. Każda połówka ma przypisaną konkretną wartość, co umożliwia wykorzystanie zabawki w ciekawych grach o różnych stopniach trudności. Z kwadratów można także układać rozmaite kompozycje mozaikowe. Zestawy kolorowych klocków drewnianych. Mogą być układane wg kart zadań lub własnej wyobraźni. 0 elem. wym. od, x, cm do x, cm. Puzzle matematyczne. Zestaw składa się z tabliczek plastikowych będących wielokrotnością kwadratu z otworami od do 0 na każdej z tabliczek. Gra liczbowa, która pomaga dzieciom poznać liczby w zakresie -0 i opanować podstawowe działania matematyczne. Gra pozwala zrozumieć następstwo liczb i proste działania, znaczenie i pojęcie liczb parzystych i nieparzystych. Zestaw zawiera minimum: pasków magnetycznych o wym. 0 x cm, podzielonych na okienek 60 żetonów o dł. boku,8 cm, prezentujących liczby od do 0 na kilka różnych sposobów 6 Przewlekanka w kształcie drzewa z mocowanymi za pomocą sznurków listkami, ptakami, owocami itp.. Zestaw zawiera minimum: drewniane drzewo (wym., x 8, x 0,6 cm); drewniane elementy ( ptaszki, lisek, krzaczek, jabłka, motylki, gniazdo, 0 listków); sznurki do przewleczenia na sylwetce drzewa. 7 Dzwonki chromatyczne minimum -tonowe z pałeczkami. 0 8 Zestaw do ćwiczeń: logicznego myślenia sortowania według koloru kształtu wielkości i grubości przeliczania porównywania. Zestaw zawiera minimum: 60 elem. w kształtach, kolorach, rozmiarach i grubościach; max. dł. boku 7, cm, grubość 6 mm; Globus fizyczny podświetlany. Zasilanie z sieci. śr. 9 cm(± cm), wys. 8 cm (± cm). 60 Klepsydra piaskowa -cio minutowa. Minimalna wysokość cm. 6 Mata, na której umieszony jest zegar. Plansza zawiera ruchome wskazówki w dwóch kolorach do maty dołączone są nadmuchiwane kostki. W zestawie min. 0 kart i instrukcja. winylowa mata o wym. 7 x 7 cm (± cm) min. kostki o boku cm (± cm). 6 Zestaw pojemników - miarek o różnych pojemnościach. Wszystkie wyposażone w podziałkę widoczną z dwóch stron oraz zakończone są dziobkiem. Wykonane z tworzywa. Zestaw zawiera minimum szt. o pojemnościach 000 ml, 00 ml, 0 ml, 00 ml, 0 ml. 6 Zestaw minimum czterech odważników metalowych: 00 g, x 00 g, 00 g. 6 Waga szkolna metalowa, szalkowa. Minimalny rozmiar x 7 x 0 cm, max ciężar kg. 6 Klocki piankowe z magnesem typu "pentomino". 66 Zestaw narzędzi i materiałów plastycznych. Zestaw zawiera minimum: Kółka do origami-zestaw mix, 800 szt., Dziurkacz mały-ptak szt., Dziurkacz mały-samochód szt., Dziurkacz mały-krówka szt., Dziurkacz mały-miś szt., Dziurkacz mały-świnka szt., Dziurkacz mały-kot szt., Dziurkacz mały-pies szt., Dziurkacz mały-listek szt., Dziurkacz mały-serce szt., Dziurkacz mały-kwiatek szt., Nożyczki wzorki, 0 szt., Paletka do farb 0 szt., Brokat różnokolorowy szt., Brokat złoty szt., Brokat srebrny szt., Brokat czerwony szt., Brokat zielony szt., Patyczki kolorowe 0 szt., Oczy czarne 00 szt., Pompony 00 szt., Piórka małe kpl, Małe kształty piankowe-serca 00 szt., Kwiatki fantazyjne 00 szt., Drut cienki 0 szt. 67 Zestaw filcowych arkuszy 0 x 0 cm +/- cm, minimum 0 kolorów. 0 7

18 68 Zestaw różnorodnych produktów do prac plastycznych dla całej grupy. Zawiera minimum: Kółka do origami-zestaw mix, 800 szt. kpl, Duży mix kwadratów do origami, 00 szt. kpl, Pompony, 00 szt. kpl, Kolorowe druciki, 00 szt. kpl, Oczka mix, 0 g kpl, Piankowe kształty 000 szt. kpl, Przedszkolny blok rysunkowy A, 0 ark. kpl, Tektura falista kolorowa A, 0 ark. kpl, Jednokolorowy papier przestrzenny, ark. kpl, Tektura strecz kolory, ark. kpl, Cekiny małe jesień-zima, 0 g kpl, Cekiny małe wiosna-lato, 0 g kpl, Kulki styropianowe śr. 7 cm, 0 szt. kpl, Brokatowe pudełeczko, 80 g szt., Klej introligatorski, 60 g szt. 69 Zestaw papierów rysunkowych, zawiera minimum: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A szt., 80 g/m papier kolorowy rysunkowy A - 60 szt., 80 g/m papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m. 70 Nożyczki przedszkolne komplet 0 szt. 7 Podstawka z tworzywa do przechowywania minimum 0 nożyczek. 7 Nożyczki dla leworęcznych. 7 Zestaw dziesięciu dziurkaczy, z których każdy wycina inny, mały wzór. 7 Zestaw dziesięciu dziurkaczy, z których każdy wycina inny, średni wzór. 0 7 Zestaw dziurkaczy wycinających wielkie litery. 76 Zestaw materiałów plastycznych złożony z filcu i dodatków zdobniczych, składający się minimum z: szt. filcu, mm, wym. 0 x 0 cm szt. filcu, mm, wym. 0 x 0 cm 9 kolorowych nici, dł. m kolorowych motków wełny, g igły do filcu 0 szt. cekinów szt. kwiatków różowych 0 szt. kwiatków czarnych szt. kwiatków złotych 0 szt. kwiatków przezroczystych 00 szt. zielonych koralików - słomek 0 szt. koralików przezroczystych, opalizujących 80 koralików złotych i srebrnych 0 szt. koralików zielonych, żółtych, czerwonych, niebieskich wzorów. 77 Klej do filcu, minimum 00 ml. 78 Tektura falista z brokatem różnokolorowa 0 arkuszy minimum B. 79 Tektura falista metalizowana różnokolorowa 0 arkuszy minimum B. 80 Tektura falista różnokolorowa 0 arkuszy minimum B. 8 Zestaw minimum 00 cienkich pasków papierowych, różnokolorowych do przeplatania. Długość jednego minimum 6 cm. 8 Klej o konsystencji pasty, łatwozmywalny. Minimum 00 g. 8 Klej wielofunkcyjny. Klei większość porowatych powierzchni takich jak: papier, tkaniny, drewno, ceramika. Minimum 0, l. 8 Kredki - pastele olejne, minimum kolory, długość minimalna jednej 9 cm. 8 Kredki - pastele suche, minimum kolorów, długość minimalna jednej 6 cm. 86 Plastelina minimum kolorów. Minimalna waga plasteliny w jednym kolorze: 0 g. 87 Farby akwarelowe. Minimum kolorów w zestawie. 88 Farby plakatowe. Minimum kolorów w zestawie, min. pojemność jednego koloru 00 ml. 89 Papier ksero A minimum 00 sztuk, gramatura 80 g/m. 6 8

19 Zestaw materiałów plastycznych zawierający minimum: Zestaw papierów kolorowych: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A - 00 szt., 80 g/m papier kolorowy wycinankowy nabłyszczany A - 00 szt., g/m brystol biały A - 00 szt., 00 g/m brystol kolorowy A - 00 szt., 00 g/m; Klej wielofunkcyjny 00 ml; Plastelina kolorów -,8 kg, Tempery 6 kolorów x 00 ml; Krepina kolorów; Kredki typu bambino - 6 x kol.; Nożyczki przedszkolne 0 szt.; Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt. Zestaw materiałów plastycznych. W skład zestawu wchodzi minimum: Walizka z rączką szt., ołówki z nadrukiem + gumka szt., Kredki świecowe kolorów opak., Kredki ołówkowe kolorów opak., Blok rysunkowy szt., Zeszyt papierów wycinankowych szt., Plastelina opak., Farby akwarelowe opak. Zestaw przyborów plastycznych do tworzenia, składający się z minimum elementów: 8 szt. kolorowego papieru ( x cm, 0 g/m) szt. kolorowych brystoli ( x, 0 g/m) szt. papierów dekoracyjnych ( x cm, 0 g/m) papier tęczowy ( x cm, 00 g/m) szt. transparentnych papierów z motywami ( x cm, g/m) 6 szt. tektury falistej ( x cm) szt. bibuły ( x cm, 0 g/m) 0 szt. składanego papieru ( x cm) szt. białego papieru wodoodpornego (0 x 0 cm) 0 kartonowych pasków (8 mm x, cm) 0 kamyczków 0 elementów z folii piankowej 9 naklejek D. 0 0 (sporządził data i podpis) (sprawdzono pod względem merytorycznym i zatwierdzono data i podpis) 9

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zabawki

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zabawki Załącznik nr do zapytania ofertowego nr 6/POKL.0.03.0-00-3/0 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zabawki Przedmiotem zamówienia jest dostawa zabawek. Lp. Wyszczególnienie Opis Liczba sztuk/opakowań

Bardziej szczegółowo

Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć w Punktach Przedszkolnych

Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć w Punktach Przedszkolnych Załącznik nr 1 Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć w Punktach Przedszkolnych Lp. Rodzaj asortymentu Opis Ilość 1 Pojazdy duże 6 pojazdów z tworzywa sztucznego, ok. 40-50 cm długości, tematyczne (tzn.

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego CZĘŚĆ III Pomoce dydaktyczne Lp. Nazwa produktu Cena jednostkowa brutto 1. Tablica manipulacyjna na ścianę z aplikacją ryby (drewniany, zawieszany na ścianę labirynt dzięki charakterystycznym uchwytom

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pomoce dydaktyczne

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pomoce dydaktyczne Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego nr 9/POKL.01.03.02-00-113/10 Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia pomoce dydaktyczne Lp. Wyszczególnienie

Bardziej szczegółowo

Zabawki i pomoce dydaktyczne 6.000 zł brutto*

Zabawki i pomoce dydaktyczne 6.000 zł brutto* Przedszkole przy Szkole Projekt systemowy 9.1.1 Zabawki i pomoce dydaktyczne 6.000 zł brutto* * Na 1 oddział przedszkolny Klocki z drewna / Kształty do układania Klocki - duże opakowanie, 102 sztuki Drewniane

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do Zaproszenia nr 22/2012 Formularz ofertowy. Wykaz zabawek dla Przedszkola w Bałtowie. Wartość netto.

Załącznik nr 1 do Zaproszenia nr 22/2012 Formularz ofertowy. Wykaz zabawek dla Przedszkola w Bałtowie. Wartość netto. Załącznik nr do Zaproszenia nr /0 Formularz ofertowy Wykaz zabawek dla Przedszkola w Bałtowie Lp. Nazwa towaru Ilość Cena jednostkowa netto. Lalka, wys. 30 cm Wartość netto Stawka podatku VAT Cena jednostkowa

Bardziej szczegółowo

Nazwa wyrobu i opis ilość cena netto wartość netto

Nazwa wyrobu i opis ilość cena netto wartość netto ZAŁĄCZNIK NR 9 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zajęcia z uczniami przejawiającymi trudności w zdobywaniu umiejętności matematycznych Nazwa wyrobu i opis ilość cena netto wartość netto Multimedialny program

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia SEK.271.7.2.2014 Załącznik nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia DROBNE WYPOSAŻENIE, ART. PLASTYCZNE, ZABAWKI I POMOCE DYDAKTYCZNE 1. Odkurzacz: odkurzacz jednofunkcyjny klasy kompakt do odkurzania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 5

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 5 Załącznik nr 5 do siwz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia do części nr 5 Lp. Opis przedmiotu zamówienia jm ilość 1 Układanka typu domino polegająca na dopasowaniu odpowiednich sylab w taki sposób,

Bardziej szczegółowo

załącznik nr 7 do SIWZ SP nr 11 SP nr 5 SP nr 9 SP nr 15 SP nr 1 SP nr 8 SP nr 2 SP nr 10 SP nr 3 SP nr 14 SP nr 18 SP nr 23 SP nr 20 SP nr 17

załącznik nr 7 do SIWZ SP nr 11 SP nr 5 SP nr 9 SP nr 15 SP nr 1 SP nr 8 SP nr 2 SP nr 10 SP nr 3 SP nr 14 SP nr 18 SP nr 23 SP nr 20 SP nr 17 załącznik nr 7 do SIWZ Lp. Przedmiot zamówienia SP nr 1 2 SP nr 3 SP nr 5 SP nr 8 9 10 11 14 15 17 18 20 SP nr 23 SP w ZSSdNiSS SP w SOSW RAZEM część I: pomoce dydaktyczne, oprogramowanie multimedialne,

Bardziej szczegółowo

Z E S T A W I E N I E K O S Z T Ó W

Z E S T A W I E N I E K O S Z T Ó W Załącznik nr 6 do SIWZ Z E S T A W I E N I E K O S Z T Ó W Część V - dostawa zabawek, pomocy dydaktycznych i artykułów plastycznych Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Miastkowie L.p. Nazwa

Bardziej szczegółowo

LP NAZWA WYROBU WYMIAR, OPIS, UWAGI ILOŚĆ CENA jednostkowa (brutto) Powierzchnia naklejki- mat. Wymiary: 70x50 cm.

LP NAZWA WYROBU WYMIAR, OPIS, UWAGI ILOŚĆ CENA jednostkowa (brutto) Powierzchnia naklejki- mat. Wymiary: 70x50 cm. FORMULARZ CENOWY ZADANIE NR 3 Załącznik nr 1.3 do SIWZ LP NAZWA WYROBU WYMIAR, OPIS, UWAGI ILOŚĆ CENA jednostkowa (brutto) 1. Siedzisko - smok Siedzisko-zestaw kształtek 6 szt. połączonych ze sobą za pomocą

Bardziej szczegółowo

...... ZAPYTANIE OFERTOWE

...... ZAPYTANIE OFERTOWE SOSW I 0412/1/2010 Piła, 02 luty 2011 r......... ZAPYTANIE OFERTOWE Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Pile w związku z realizacją projektu Coraz lepsi zajęcia pozalekcyjne dla uczniów z trudnościami

Bardziej szczegółowo

PRACOWNIA MATEMATYCZNA LICZMANY

PRACOWNIA MATEMATYCZNA LICZMANY ul. POW 25 90-248 Łódź tel. 42 630 17 28 NIP: 725-001-33-78 nowaszkola.com PRACOWNIA MATEMATYCZNA LICZMANY TWNS0543 Liczydło na stelażu 339 23 Stabilny, składany stojak utrzymuje liczydło oraz pozwala

Bardziej szczegółowo

Zabawki i pomoce dydaktyczne - 6 000 zł na każdy oddział

Zabawki i pomoce dydaktyczne - 6 000 zł na każdy oddział Zabawki i pomoce dydaktyczne - 6 000 zł na każdy oddział Kod Nazwa Ilość Cena brutto Wartość brutto Zdjęcie Opis SI 2864 Klocki drewniane kolorowe 50 3 39 zł 117 zł niezliczone możliwości konstrukcyjne.

Bardziej szczegółowo

Kosztorys OFERTOWY. Część I - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju:

Kosztorys OFERTOWY. Część I - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju: Załącznik Nr 2 Kosztorys OFERTOWY Część I - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Piwnicznej-Zdroju: L.p. Nazwa produktu: Jednostka miary szt./kpl./zestaw Cena jednostkowa 1 odkurzacz 2 froterka

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTY

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTY Załącznik nr.5 do zapytania Znak sprawy: 1/POKL/2014 FORMULARZ OFERTY Do zapytania ofertowego na: Dostawa i montaż urządzeń oraz wyposażenia w ramach projektu Modernizacja oddziału przedszkolnego w Niepublicznej

Bardziej szczegółowo

2szt. 2szt. 2 szt. 2szt. 1szt. 1szt

2szt. 2szt. 2 szt. 2szt. 1szt. 1szt Załącznik nr 2A do siwz Formularz asortymentowo cenowy ZABAWKI, POMOCE DYDAKTYCZNE I PLASTYCZNE Szkoła Podstawowa w Gnojnie Lp Nazwa Opis Ilość Jednostka Cena jednost. netto Zabawki i pomoce dydaktyczne

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Szkoły Podstawowej w Samoklęskach

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Szkoły Podstawowej w Samoklęskach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Szkoły Podstawowej w Samoklęskach Zabawki i pomoce dydaktyczne komplet zabawek L p Nazwa produktu Opis. Jednostk a miary Ilość. Kasa z kalkulatorem Kasa wykonana

Bardziej szczegółowo

Jednostkowa cena brutto (zł) Jedn. miary. Ilość. Łączna wartość brutto (zł)

Jednostkowa cena brutto (zł) Jedn. miary. Ilość. Łączna wartość brutto (zł) Lp. Opis przedmiotu zamówienia Liczydło na stojaku Liczydło powinno zawierać 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Stelaż ze sklejki

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa produktu Ilość Opis Przykładowy wygląd Cena jedn. brutto Wartość brutto

Lp. Nazwa produktu Ilość Opis Przykładowy wygląd Cena jedn. brutto Wartość brutto Załącznik do zapytania ofertowego Lp. Nazwa produktu Ilość Opis Przykładowy wygląd Cena jedn. brutto Wartość brutto 1 Gra "Kocham Cię Polsko" 6 Gra zespołowa.pytania dot. polskiej historii i geografii,

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ RGK.271.9.2014 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu pomoce dydaktyczne i zamontować wyposażenie do oddziałów przedszkolnych

Bardziej szczegółowo

Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka

Od super przedszkolaka do wzorowego uczniaka Nr poz. Przedmiot zamówienia ilość/szt/ kpl VAT Cena netto za 1/szt/ kpl Cena brutto za 1/szt/ kpl Razem brutto 1 ŻELAZKO ZABAWKA 2 TELEFON ZABAWKA INTERAKTYWNA 3 ZEGAR MÓWIĄCY INTERAKTYWNY 4 5 KASA SKLEPOWA

Bardziej szczegółowo

ARKUSZ CENOWY DO ZAŁACZNIKA NR 8 (zabawki, pomoce dyd.,art. plastyczne)

ARKUSZ CENOWY DO ZAŁACZNIKA NR 8 (zabawki, pomoce dyd.,art. plastyczne) ARKUSZ CENOWY DO ZAŁACZNIKA NR 8 (zabawki, pomoce dyd.,art. plastyczne) L.P Nazwa J.m. Ilość Cena jednostkowa netto Cena jednostkowa brutto Wartość netto Stawka VAT III.2.1. Zabawki, pomoce dydaktyczne,

Bardziej szczegółowo

Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielna 29; 26-110 Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć logopedycznych Lp. Nazwa Opis przedmiotu Ilość

Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielna 29; 26-110 Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć logopedycznych Lp. Nazwa Opis przedmiotu Ilość Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielna 9; 6-0 Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć logopedycznych Lp. Nazwa Opis przedmiotu Ilość J.M. zabawy logopedyczne. z buzią Zabawy logopedyczne. Magnetyczny

Bardziej szczegółowo

Projekt: Przedszkole to dobry początek współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTOWY

Projekt: Przedszkole to dobry początek współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTOWY Zamawiający: Gmin Brzeziny ul. Sienkiewicza 16A 95-060 Brzeziny FORMULARZ OFERTOWY Wykonawca:. Nazwa, adres:... tel. / fax: e- mail:.. Załącznik nr 1 Przedmiot przetargu: doposażenie oddziałów przedszkolnych

Bardziej szczegółowo

Cena jednostkowa zł Wartość zł Uwagi. brutto. netto brutto netto. Pierwsza pomoc dla uczniów z dysortografią Różnicowanie głosek dźwięcznych

Cena jednostkowa zł Wartość zł Uwagi. brutto. netto brutto netto. Pierwsza pomoc dla uczniów z dysortografią Różnicowanie głosek dźwięcznych Załącznik nr 3 Zapotrzebowanie na pomoce dydaktyczne dla PSP Bieliny w ramach programu POKL Indywidualizacja nauczania uczniów klas I-III szkół podstawowych gminy Ulanów współfinansowanego ze środków EFS

Bardziej szczegółowo

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis

Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis ul. POW 25 90-248 Łódź tel.42 630 17 28 NIP: 725-001-33-78 nowaszkola.com Kod Nazwa Ilość J.Brutto W.Brutto Zdjęcie Opis Szafka z półeczkami WMNS2414 1 589,00 zł 589,00 zł X Szafka z półeczkami X, stelaż

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia część II

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia część II Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia część II L.p. Nazwa produktu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Ilość Gwarancja 24 m-ce 1 Komplet zabawek W skład zestawy wchodzi: 1. klocki drewniane (kpl. 3)

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego. Część I Zabawki, pomoce dydaktyczne i artykuły plastyczne. Lp. Nazwa i opis artykułu Jednostka miary

Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego. Część I Zabawki, pomoce dydaktyczne i artykuły plastyczne. Lp. Nazwa i opis artykułu Jednostka miary Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego Część I Zabawki, pomoce dydaktyczne i artykuły plastyczne Lp. Nazwa i opis artykułu Jednostka miary Ilość Cena jednostkowa Wartość brutto (4x5) 1 2 3 4 5 6 1. Komplet

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Druk nr 2.6 Zamawiający: Gmina Zgierz (Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz) (Wykonawca). (adres wykonawcy) - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do

Bardziej szczegółowo

Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek do Przedszkola Publicznego w Konarzewie w ramach projektu pt. Przedszkole Publiczne w Konarzewie.

Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek do Przedszkola Publicznego w Konarzewie w ramach projektu pt. Przedszkole Publiczne w Konarzewie. Załącznik nr 3. do SIWZ Nr sprawy: ROA.7.56.0 Dostawa pomocy dydaktycznych i zabawek do Przedszkola Publicznego w Konarzewie w ramach projektu pt. Przedszkole Publiczne w Konarzewie. Dostawa zamówienia

Bardziej szczegółowo

Drewniana ramka MO8668. Cena w PLN 5,08. Dzecięcy fartuch MO8604. Cena w PLN 7,26. Wymiary: 14,5x8 cm. Wymiary: 22x21.5cm.

Drewniana ramka MO8668. Cena w PLN 5,08. Dzecięcy fartuch MO8604. Cena w PLN 7,26. Wymiary: 14,5x8 cm. Wymiary: 22x21.5cm. Drewniana ramka MO8668 Drewniana ramka do kolorowania w kształcie piłkarza. Zestaw zawiera 6 flamastrów Wymiary: 14,5x8 cm Cena w PLN 5,08 Dzecięcy fartuch MO8604 Dziecięcy fartuch z fizeliny (non-woven)

Bardziej szczegółowo

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zwycięzców 13; Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć przeciwdziałających dysleksji:

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Zwycięzców 13; Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć przeciwdziałających dysleksji: Szkoła Podstawowa nr, ul. Zwycięzców 3; -0 Skarżysko-Kamienna Pomoce dydaktyczne do zajęć przeciwdziałających dysleksji: Lp. Nazwa Opis przedmiotu Ilość J.M. składający się z 90 fotografii podzielonych

Bardziej szczegółowo

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 1.7 do SIWZ Wyposażenie - zabawki i pomoce dydaktyczne - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do wskazanych szkół zlokalizowanych na terenie Gminy Zgierz (woj. łódzkie

Bardziej szczegółowo

Spr. 02/2011 Załącznik nr 1. Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia. Wartość brutto (kolumna 3 x kolumna 4 + VAT) Stawka podatku VAT (%)

Spr. 02/2011 Załącznik nr 1. Formularz cenowy. Przedmiot zamówienia. Wartość brutto (kolumna 3 x kolumna 4 + VAT) Stawka podatku VAT (%) Formularz cenowy Lp. Przedmiot zamówienia Ilość (sztuki/ zestawy / komplety) Cena netto za szt. Stawka podatku VAT (%) 4 Meble. krzesełka 6 Spr. 0/0 Załącznik nr Wartość brutto (kolumna x kolumna 4 + VAT).

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja Strona1 Załącznik nr 1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 16/06/2011/POKL.01.03.02-00-111/10 Lp. Przedmiot zamówienia Jedn. Ilość 1. Szafka z szufladami: - kolor: zielony;

Bardziej szczegółowo

Piłkarzyki - stół ze sklejki. Piłkarzyki - stół laminowany. Gry i zabawy. Piłkarzyki - stół z pokrywą. 1888,- zł. 1418,- zł. 1878,- zł.

Piłkarzyki - stół ze sklejki. Piłkarzyki - stół laminowany. Gry i zabawy. Piłkarzyki - stół z pokrywą. 1888,- zł. 1418,- zł. 1878,- zł. Piłkarzyki Piłkarzyki - stół ze sklejki Konstrukcja: skrzynia wykonana ze sklejki, podstawa stalowa z nogami ze stalowego profilu kwadratowego 60 mm, 22 figurki graczy z tworzywa, malowane na 2 kolory

Bardziej szczegółowo

Nazwa i opis. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ZADANIE III załącznik nr 4 do SIWZj.m.

Nazwa i opis. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ZADANIE III załącznik nr 4 do SIWZj.m. Nazwa i opis Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ZADANIE III załącznik nr 4 do SIWZj.m. Liczba Labirynt ósemka szt 1 Drewniana leniwa ósemka szt 1 Tablica ze szlaczkami szt 1 Tablica ze szlaczkami szt

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 - Katalog wydatków kwalifikowalnych

Załącznik nr 4 - Katalog wydatków kwalifikowalnych Załącznik nr 4 Katalog wydatków kwalifikowalnych LP Zadanie Kategoria wydatków (do ujęcia w szczegółowym budżecie projektu) Przykładowa lista wydatków kwalifikowalnych (dotyczy przypadków, gdzie nie jest

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ILOŚĆ. Zestaw 160 arkuszy, 8 kolorów zestaw 10. Zestaw 400 arkuszy, 8 kolorów zestaw 15

FORMULARZ CENOWY ILOŚĆ. Zestaw 160 arkuszy, 8 kolorów zestaw 10. Zestaw 400 arkuszy, 8 kolorów zestaw 15 Zadanie nr 2 pomoce dydaktyczne FORMULARZ CENOWY Załącznik nr 1.2 do SIWZ LP NAZWA WYROBU, WYMIARY, OPIS UWAGI Jednostka ILOŚĆ Cena jednostkowa brutto Wartość brutto 1. Papier rysunkowy kolorowy A3 60

Bardziej szczegółowo

Gmina Cegłów w związku z realizacją projektu pn. Moje Przyjazne Przedszkole

Gmina Cegłów w związku z realizacją projektu pn. Moje Przyjazne Przedszkole wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9. Wyrównywanie szans edukacyjnych i 9.. Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej. Gmina Cegłów w związku z realizacją

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 22/07/2011/POKL.01.03.02-00-111/10. Lp. Przedmiot zamówienia Jedn.

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 22/07/2011/POKL.01.03.02-00-111/10. Lp. Przedmiot zamówienia Jedn. Strona1 Załącznik nr 1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 22/07/2011/POKL.01.03.02-00-111/10 Lp. Przedmiot zamówienia Jedn. Ilość 1. Szafka z szufladami: - kolor: zielony;

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostawa Pomocy do prowadzenia zajęć rozwijających kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w grupie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostawa Pomocy do prowadzenia zajęć rozwijających kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w grupie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostawa Pomocy do prowadzenia zajęć rozwijających kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w grupie. lp. Nazwa pomocy przedmiot zamówienia Opis pomocy przedmiotu

Bardziej szczegółowo

Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu

Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu Strona 1 _ Postępowanie nr 05/WKS/9.1.2 Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego Wykaz materiałów i pomocy dydaktycznych w ramach projektu Współpraca i wiedza kluczem do sukcesu Lp. Nazwa produktu Opis produktu

Bardziej szczegółowo

Elementy wyposażenia pracowni

Elementy wyposażenia pracowni Załącznik Nr do SIWZ Zadanie nr - Dostawa, montaż i ustawienie mebli szkolnych oraz do nowoutworzonych przyrodniczych Lp. Ławki szkolne 5 Krzesła szkolne 5 4 5 Regał biblioteczka Regał na pomoce dydaktyczne

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. 2.Krzesła razem 25 sztuk. 104) 1 szt.

Załącznik nr 1. 2.Krzesła razem 25 sztuk. 104) 1 szt. ZAPYTANIE OFERTOWE Gmina Ułęż Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie zwraca się z zapytaniem ofertowym wyposażenie sali przedszkolnej w mebelki, krzesełka, stoliki, wykładzinę, siedzisko wieloosobowe,

Bardziej szczegółowo

Nazwa i adres dostawcy, telefon, osoba do kontaktu

Nazwa i adres dostawcy, telefon, osoba do kontaktu Projekt nr RPLD..0.0-0-002/6 Mała Akademia Przedszkolaka współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 204-2020

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA TABELA ELEMENTÓW CENOTWÓRCZYCH ZADANIE III ARTYKUŁY PAPIERNICZE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA TABELA ELEMENTÓW CENOTWÓRCZYCH ZADANIE III ARTYKUŁY PAPIERNICZE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA TABELA ELEMENTÓW CENOTWÓRCZYCH ZADANIE III ARTYKUŁY PAPIERNICZE Lp. Nazwa Opis Ilość jdn. Szkoła Podstawowa nr 2 1. Papier rysunkowy A4 Papier rysunkowy w formacie

Bardziej szczegółowo

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTY

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego FORMULARZ OFERTY Druk Nr 1.7 /pieczęć wykonawcy/ FORMULARZ OFERTY Nazwa i siedziba wykonawcy:......... Nazwa i siedziba Zamawiającego: Gmina Zgierz ul. Łęczycka 4 95-100 Zgierz Wyposażenie - zabawki i pomoce dydaktyczne

Bardziej szczegółowo

Zawartość: 40 korali z solidnego tworzywa 12 kart zadaniowych 5 sznurówek

Zawartość: 40 korali z solidnego tworzywa 12 kart zadaniowych 5 sznurówek 1. ALFABET OBRAZKOWY Plansze edukacyjne Alfabet obrazkowy przygotowane są z myślą o rozwoju umiejętności dziecka, w szczególności zdolności językowych. Plansze doskonalą umiejętności nazywania i rozróżniania

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. Nazwa wykonawcy.. Adres wykonawcy. Miejscowość i data. Cena jednostkowa netto 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Część I

FORMULARZ CENOWY. Nazwa wykonawcy.. Adres wykonawcy. Miejscowość i data. Cena jednostkowa netto 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Część I Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego nr 2/2014/9.1.1 POKL FORMULARZ CENOWY Nazwa wykonawcy.. Adres wykonawcy. Miejscowość i data. Cena ofertowa za wykonanie przedmiotu zamówienia z części I - III Lp.

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE Nr 24/2013 WÓJTA GMINY MIKOŁAJKI POMORSKIE z dnia 27 maja 2013 r.

ZARZĄDZENIE Nr 24/2013 WÓJTA GMINY MIKOŁAJKI POMORSKIE z dnia 27 maja 2013 r. ZARZĄDZENIE Nr 24/2013 WÓJTA GMINY MIKOŁAJKI POMORSKIE z dnia 27 maja 2013 r. w sprawie nieodpłatnego przekazania mienia ruchomego wyposażenia E-zespołu przedszkolnego w świetlicy wiejskiej w Krasnej Łące.

Bardziej szczegółowo

Człowiek najlepsza inwestycja OFERTA

Człowiek najlepsza inwestycja OFERTA .. (pełna nazwa i adres wykonawcy).. telefon/fax NIP. Człowiek najlepsza inwestycja OFERTA Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego Gminne Centrum Kultury ul. Kazimierza wielkiego 15 28-130 Stopnica Dostawa

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapytanie ofertowe

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapytanie ofertowe Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Rawa Mazowiecka, dnia 31 lipca 2014 roku Zapytanie ofertowe Na dostawę pomocy edukacyjnych i zabawek dla

Bardziej szczegółowo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE FORMULARZ CENOWY

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE FORMULARZ CENOWY Załącznik nr 4 do Zapytania ofertowego Formularz cenowy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE FORMULARZ CENOWY l.p. Przedmiot Ilość Wyszczególnienie, opis oferowanego wyposażenia 1. Biurko -

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik 5A do SIWZ Dostawa wyposażenia dydaktycznego do punktów dziennego opiekuna Zespołu Żłobków m.st. Warszawy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Tunel zygzak. Wykonany z kolorowego, ortalionowego materiału

Bardziej szczegółowo

Miejscowość, data. FORMULARZ OFERTOWY Pomoce dydaktyczne. Nazwa wykonawcy: Adres wykonawcy:

Miejscowość, data. FORMULARZ OFERTOWY Pomoce dydaktyczne. Nazwa wykonawcy: Adres wykonawcy: Działanie 9. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.. Zmniejszenie nierówności w stopniu Zał. Formularz ofertowy

Bardziej szczegółowo

GKR. 041.3.2013 Wilków, 09.08.2013 r.

GKR. 041.3.2013 Wilków, 09.08.2013 r. GMINA WILKÓW Ul. Wrocławska 11 46-113 Wilków tel. +48 77 419 55 11-15 fax. +48 77 419 55 11 w w w. w i l k o w. p l e-mail:ug@wilkow.pl GKR. 041.3.2013 Wilków, 09.08.2013 r. Działając na podstawie art.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część 1- zakup i sukcesywna dostawa materiałów biurowych dla MOPS w Mikołowie Lp. Artykuł Przewidywana ilość 1 2 3 1 Koperta DL białe okienko prawe 6000 szt. 2 Koperta C4 500

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek- najlepsza inwestycja

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek- najlepsza inwestycja Strona1 Załącznik nr 1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 6/06/2011/POKL.01.03.02-00-111/10 Lp. Przedmiot zamówienia Jedn. Ilość 1. Domino zwierzęta 72 elementy 2. Domino

Bardziej szczegółowo

Formularz asortymentowy cenowy część III artykuły plastyczne

Formularz asortymentowy cenowy część III artykuły plastyczne Załącznik Nr 3 do SIWZ Pieczęć Wykonawcy Formularz asortymentowy cenowy część III artykuły plastyczne Nazwa Opis Ilość Cena netto Cena brutto Wartość brutto komplet 5 Kredki komplet 5. komplet Plastelina

Bardziej szczegółowo

KOSZTORYS OFERTOWY Część I art. biurowe i papiernicze

KOSZTORYS OFERTOWY Część I art. biurowe i papiernicze KOSZTORYS OFERTOWY Część I art. biurowe i papiernicze Załącznik nr 2A do siwz Miejsce Cena Wartość netto (kol.4 x Podatek VAT Wartość towaru brutto Lp. realizacji Nazwa produktu i/lub opis artykułu Ilość

Bardziej szczegółowo

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego L.dz. /203 Wysoka, dnia 27.0.204 r. Zapytanie ofertowe I. Zamawiający Przedszkole

Bardziej szczegółowo

M o j a m a m a i d z i e d o p r a c y

M o j a m a m a i d z i e d o p r a c y _ Postępowanie nr 05/MM/1.5 Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego Pieczątka Wykonawcy Zamawiający: Krajowe Stowarzyszenie Inicjatyw ul. Majdańska 9 lok. 62 04-088 Warszawa OFERTA w odpowiedzi na zapytanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, edukacyjnych dla przedszkoli

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, edukacyjnych dla przedszkoli SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych, edukacyjnych dla przedszkoli Załącznik nr. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy edukacyjnych i dydaktycznych

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT D.W. 042.01.8/15 Bolesławiec, dnia 27 lutego 2015 r. (znak sprawy) ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT w trybie art. 4 pkt 8 Ustawy prawo zamówień publicznych ( t. j. Dz. U. z 2013 r., poz. 907 ze zm.) W ramach

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE z dnia roku. Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy, ul. Szkolna 4, Morawica. Artykuły Biurowe

ZAPYTANIE z dnia roku. Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy, ul. Szkolna 4, Morawica. Artykuły Biurowe Morawica, dn. 02.11.2016 roku Nazwa Wykonawcy. Adres Wykonawcy ZAPYTANIE z dnia 02.11.2016 roku 1. Zamawiający: Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy, ul. Szkolna 4, 26-026 Morawica 2. Przedmiot zamówienia:

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Druk nr 2.3 Zamawiający: Gmina Zgierz (Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz) (Wykonawca). (adres wykonawcy) - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ WYBORU OFERT

PROTOKÓŁ WYBORU OFERT B-FE.271.43.2014 1. Nazwa i opis przedmiotu zamówienia: PROTOKÓŁ WYBORU OFERT Czeladź, dnia 03.09.2014 r. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na dostawie elementów wyposażenia oddziałów

Bardziej szczegółowo

Wymagania zamawiającego: Puzzle ze sklejki lakierowanej pokazujące krok po kroku cykl życia owadów. wym. 21 x 21 x 3,5 cm

Wymagania zamawiającego: Puzzle ze sklejki lakierowanej pokazujące krok po kroku cykl życia owadów. wym. 21 x 21 x 3,5 cm ZABAWKI I POMOCE DYDAKTYCZNE CZ. 3 1. Puzzle 5-warstwowe z motywem kury i koguta szt. 3 Puzzle ze sklejki lakierowanej pokazujące krok po kroku cykl życia zwierząt. wym. 21 x 21 x 3,5 cm 2. Puzzle 5-warstwowe

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna Lp. 1 Typ: Ilość: 500 Kubek Ocean (M/040/B) Kubek typu Ocean (M/040/B) Kubek wykonany z porcelany poj. 300 ml. Średnica: 68 mm. Wysokość: 125 mm. Pojemność: 300 mm.

Bardziej szczegółowo

Długopis- projekt. indywidualny

Długopis- projekt. indywidualny Europejski Fundusz Rybacki- Pomoc techniczna Programu Operacyjnego Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013 DOA-IV. 272.83.2011 Załącznik do SIWZ dot. Części

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 - Katalog wydatków kwalifikowalnych

Załącznik nr 4 - Katalog wydatków kwalifikowalnych Załącznik nr 4 Katalog wydatków kwalifikowalnych LP Zadanie 1. Organizacja placu zabaw 2. Dostosowanie pomieszczeń Kategoria wydatków (do ujęcia w szczegółowym budżecie projektu) Zakup wyposażenia i montaż

Bardziej szczegółowo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE,, MĄDRA SOWA W KONARZEWIE Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostawa wyposażenia do przedszkola w Konarzewie szczegółowy opis przedmiotu

Bardziej szczegółowo

KALKULACJA CENOWA załącznik nr 5B do SIWZ

KALKULACJA CENOWA załącznik nr 5B do SIWZ KALKULACJA CENOWA załącznik nr 5B do SIWZ P/08/0 l.p. Przedmiot zamówienia Ilość Gruszka rehabilitacyjna, która z łatwością dopasowuje się do ciała. Wypełniona granulatem piankowym. Pokryta wytrzymałą,

Bardziej szczegółowo

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 1.3 do SIWZ Wyposażenie - pomoce dydaktyczne - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do wskazanych szkół zlokalizowanych na terenie Gminy Zgierz (woj. łódzkie obszar

Bardziej szczegółowo

Człowiek najlepsza inwestycja

Człowiek najlepsza inwestycja Umowa nr... Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego zawarta w dniu... r. w...pomiędzy Gminnym Centrum Kultury mającym siedzibę przy ul. Kazimierza Wielkiego 15, 28-130 Stopnica reprezentowanym przez Dyrektora...

Bardziej szczegółowo

Rozszerzenie nr 2 do zał nr 2. Sp nr 2 w Busku Zdroju. ( dotyczy pozycji 228-332)

Rozszerzenie nr 2 do zał nr 2. Sp nr 2 w Busku Zdroju. ( dotyczy pozycji 228-332) Rozszerzenie nr do zał nr. Sp nr w Busku Zdroju. ( dotyczy pozycji 8 -) Pomoce dydaktyczne potrzebne do prowadzenia zajęć z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu szt. Łamigłówki słowne

Bardziej szczegółowo

Lp KATEGORIA BUDŻETOWA jm Ilość Cena netto VAT Cena brutto Wartość brutto SZKOŁA PODSTAWOWA W SUŚCU ODDZIAŁ I

Lp KATEGORIA BUDŻETOWA jm Ilość Cena netto VAT Cena brutto Wartość brutto SZKOŁA PODSTAWOWA W SUŚCU ODDZIAŁ I Załącznik nr 2.4 do SIWZ KOSZTORYS OFERTOWY-CZĘŚĆ IV Dostawa zabawek i pomocy dydaktycznych do oddziałów przedszkolnych obejmujący Szkoły Podstawowej w Suścu, Szkoły Podstawowej w Majdanie Sopockim I i

Bardziej szczegółowo

21 szt. 1 szt. Format: 70 x 100 cm Oprawa: - foliowanie dwustronne - metalowe listwy z zawieszeniem. 1 szt

21 szt. 1 szt. Format: 70 x 100 cm Oprawa: - foliowanie dwustronne - metalowe listwy z zawieszeniem. 1 szt ZAJĘCIA Z ZABURZENIAMI MATEMATYCZNYMI SP nr 7 Komplet przyborów dla ucznia zeszyty w kratkę, długopisy, ołówki, przybory geometr., Gumka 2 Liczmany magnetyczne 150 ilustracji oraz 50 cyfr i znaków na grubych

Bardziej szczegółowo

Zadanie 1 - Doposażenie bazy dydaktycznej

Zadanie 1 - Doposażenie bazy dydaktycznej Zadanie 1 - Doposażenie bazy dydaktycznej 1. Eduterapeutica-Dysleksja progrm kom. PSP Zwola, PSP Miastków 2. Sylaby do zabawy gra PSP Zwola, PSP Brzegi 3. Głoski do zabawy gra PSP Zwola, PSP Oziemkówka,

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA

ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA do zapytania ofertowego NR 1/2014/9.1.1 POKL z dnia 27.10.2014 r. Załącznik nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zapytania ofertowego w formie tabeli: Zakup wyposażenia

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA-POMOCE DYDAKTYCZNE I ARTYKUŁY PLASTYCZNE. Lp. Kategoria Opis artykułu j.m. ilość

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA-POMOCE DYDAKTYCZNE I ARTYKUŁY PLASTYCZNE. Lp. Kategoria Opis artykułu j.m. ilość Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego nr 2/2014/9.1.1 POKL SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA-POMOCE DYDAKTYCZNE I ARTYKUŁY PLASTYCZNE Lp. Kategoria Opis artykułu j.m. ilość Komplet materiałów edukacyjnych

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych I. Część ogólna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych, zwanych dalej materiałami.

Bardziej szczegółowo

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych.

ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego wyposażenia do nowoutworzonych pracowni przyrodniczych. Załącznik Nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 Dostawa, montaż i ustawienie fabrycznie nowych mebli szkolnych oraz pozostałego do nowoutworzonych przyrodniczych. Gimnazjum Lp. Ławki szkolne 3 Krzesła szkolne 3 3

Bardziej szczegółowo

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w Podgórze

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA w Podgórze /Nazwa wykonawcy oraz adres/ Załącznik nr. do SIWZ.. (miejscowość, data ) Przedmiot zamówienia : Dostawa dla uczniów klas I III szkół podstawowych na terenie gminy Gózd - pomocy dydaktycznych do miejsc

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. Szczegółowy wykaz pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Muszynie. Cena jedn. Podatek VAT. Wartość brutto.

FORMULARZ CENOWY. Szczegółowy wykaz pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Muszynie. Cena jedn. Podatek VAT. Wartość brutto. FORMULARZ CENOWY Szczegółowy wykaz pomocy dydaktycznych do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Muszynie Lp. Opis przedmiotu zamówienia J.m. Ilość 1. Waga szalkowa klasyczna. Waga posiadająca dwa zdejmowane pojemniki,

Bardziej szczegółowo

MZS.274.1.5.2014. Zadanie nr 1: Zabawki Zadanie nr 2: Pomoce dydaktyczne. Zadanie nr 1: Lp. Nazwa pomocy dydaktycznej/zabawki Ilość/

MZS.274.1.5.2014. Zadanie nr 1: Zabawki Zadanie nr 2: Pomoce dydaktyczne. Zadanie nr 1: Lp. Nazwa pomocy dydaktycznej/zabawki Ilość/ MZS.74..5.04 Załącznik Nr Formularz ofertowy Nazwa Wykonawcy:... Adres:... Tel./fax:... NIP:... NAZWABANKU... I NR KONTA BANKOWEGO... Dla (Zamawiający):... Nawiązując do zaproszenia do składania ofert

Bardziej szczegółowo

Mamo idę do przedszkola POKL /13 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Mamo idę do przedszkola POKL /13 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Mamo idę do przedszkola POKL.09.01.01-14-060/13 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Szydłowo, dnia 12.02.2015 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/POKL/2015

Bardziej szczegółowo

OFERTA - POMOCE DLA KLAS MŁODSZYCH ALFABETY, DOMINA

OFERTA - POMOCE DLA KLAS MŁODSZYCH ALFABETY, DOMINA OFERTA - POMOCE DLA KLAS MŁODSZYCH ALFABETY, DOMINA SPIS TREŚCI: STRONA 2 - ALFABETY DEMONSTRACYJNE STRONA 7 - ALFABETY I LITERY Staramy się aby sprzedawane przez nas produkty były w atrakcyjnych cenach.

Bardziej szczegółowo

W ramach przedstawionej kalkulacji, uprzejmie prosimy o wskazanie:

W ramach przedstawionej kalkulacji, uprzejmie prosimy o wskazanie: Wąbrzeźno, 21.11.2014 r. Stowarzyszenie Nasza Gmina ul. Mickiewicza 21 87-200 Wąbrzeźno Stowarzyszenie Nasza Gmina w związku z realizacją projektu pn."promyczek" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej,

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Jednostka miary Bibuła gładka Bibuła gładka formatu A3 (mix kolorów, 12 arkuszy w rolce) sztuka 57

ZAPYTANIE OFERTOWE. Jednostka miary Bibuła gładka Bibuła gładka formatu A3 (mix kolorów, 12 arkuszy w rolce) sztuka 57 Myszyniec, dn. 15.09.2014r. ZAPYTANIE OFERTOWE dotyczy dostawy artykułów do prac plastycznych oraz pomocy edukacyjnych i zabawek dla dzieci w wieku 3-5 lat, uczęszczających do 32 punktów przedszkolnych

Bardziej szczegółowo

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Świat dziecka współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 1.4 do SIWZ Wyposażenie artykuły plastyczne - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do wskazanych szkół zlokalizowanych na terenie Gminy Zgierz (woj. łódzkie obszar

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ZAPYTANIE OFERTOWE

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego ZAPYTANIE OFERTOWE ZAPYTANIE OFERTOWE Gdańsk, dn. 15-11-2013 Magdalena Pałacka-Rybak, "CHATKA PUCHATKA" DOMOWA OPIEKA NAD DZIECKIEM kieruje prośbę o przesłanie ofert na dostawę kompletu zabawek w ramach projektu Chatka Puchatka

Bardziej szczegółowo

OFERTA JĘZYK ROSYJSKI

OFERTA JĘZYK ROSYJSKI OFERTA JĘZYK ROSYJSKI SPIS TREŚCI: STRONA 2 - MAPY STRONA 3 - TABLICE POGLĄDOWE Str. 3 tablice pojedyncze Str. 5 tablice w kompletach STRONA 6 - POMOCE DYDAKTYCZNE STRONA 7 - GRY Staramy się aby sprzedawane

Bardziej szczegółowo

OPIS ZAMÓWIENIA. CZEŚĆ I LP Nazwa produktu Opis produktu Ilość. Szanowni Państwo,

OPIS ZAMÓWIENIA. CZEŚĆ I LP Nazwa produktu Opis produktu Ilość. Szanowni Państwo, Zapytanie ofertowe dotyczące dostawy pomocy dydaktycznych do sali oddziału Przedszkola Odyseja w Strumieniu (43-246), ul. Maja 20 CZEŚĆ II (pomoce dydaktyczne) Szanowni Państwo, ODYSEJA STRUMIEŃ SPÓŁKA

Bardziej szczegółowo

Szafa rogowa - 2 półki, wym. 74 x 47,5 x 88 cm +- 10 cm. 1 szt

Szafa rogowa - 2 półki, wym. 74 x 47,5 x 88 cm +- 10 cm. 1 szt Załącznik nr 2 Szczegłówy opis przedmiotu zamówienia - meble i wyposażenie Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa oraz montaż mebli i wyposażenia do Żłobka znajdującego się w pomieszczeniach budynku

Bardziej szczegółowo

Wsparcie na starcie. Opis przedmiotu zamówienia. Człowiek-najlepsza inwestycja!

Wsparcie na starcie. Opis przedmiotu zamówienia. Człowiek-najlepsza inwestycja! Opis przedmiotu zamówienia Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Dostawa mebli przedszkolnych w ramach projektu Wsparcie na starcie Rodzaj zamówienia: dostawa. Określenie przedmiotu oraz wielkości

Bardziej szczegółowo

ĆWICZEŃ TUNEL HILLTOPS (WIERZCHOŁKI) KRAJOBRAZ RZECZNY PATYCZAKI

ĆWICZEŃ TUNEL HILLTOPS (WIERZCHOŁKI) KRAJOBRAZ RZECZNY PATYCZAKI Przykładowe wyposażenie za 12000 zł. brutto ZESTAW RZ8 MIĘKKIE KLOCKI MATERAC TĘCZA DO ĆWICZEŃ MATERAC 18 - elementowy TORY PRZESZKÓD TUNEL HILLTOPS (WIERZCHOŁKI) KRAJOBRAZ RZECZNY PATYCZAKI DYSKI DOTYKOWE

Bardziej szczegółowo