OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 1

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 1"

Transkrypt

1 Spr. 6/0 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, zabawek i artykułów papierniczych według wykazu. Zakres i warunki zamówienia:. Dostarczenie kompletu fabrycznie nowych pomocy dydaktycznych, zabawek i artykułów papierniczych spełniających minimalne wymagania wskazane w wykazie w niniejszym Opisie przedmiotu zamówienia.. Gry i pomoce edukacyjne muszą posiadać instrukcje w języku polskim.. Wykonawca musi dostarczyć przedmiot zamówienia do wskazanego pomieszczenia w szkole.. Zgłoszenie gotowości do protokolarnego odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia.. Dostawy będą dokonywane w dni robocze od poniedziałku do piątku. 6. Nie dopuszcza się dostaw częściowych w zakresie zamówienia dla danej szkoły. 7. W jednym dniu Wykonawca może dostarczyć zamówienie do maksimum dwóch szkół. 8. Wykonawca jest zobowiązany przy dostawie posiadać dokument dostawy z numerem każdego z przedmiotów zamówienia tożsamym z numerem umieszczonym na danym przedmiocie, przy czym poszczególne egzemplarze tego samego przedmiotu mogą być oznakowane tym samym numerem. WYKAZ POMOCY DYDAKTYCZNYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM NINIEJSZEGO ZAMÓWIENIA Lp Opis przedmiotu zamówienia Ilość Zespół Szkół Samorządowych nr w Opocznie Drewniany stolik z przykręcanymi śrubami i nakładkami z możliwością rozmontowania poszczególnych elementów i kompletem narzędzi, minimum: młotek, kombinerki, miarka, śrubokręt. Całość wykonana z drewna. Minimalny rozmiar zabawki: 9 x cm. Lalka z zamykanymi oczami, ubrana w ubranko z akcesoriami. W skład zestawu wchodzi również talerzyk, łyżeczka oraz widelec. Wysokość: +/- cm Drewniane łóżeczko dla lalek w kolorze brzoza z pościelą. Wymiary: x 6 +/-cm Dźwig wykonany z elementów z drzewa lakowanego i plastiku. Przedmioty podnosi za pomocą magnesu. Zestaw zawiera min. 6 elementy. Walec drogowy do składania. Wykonany z drewna lakowanego. Zestaw zawiera min. elementy. 6 Koparka do składania wykonana z drewna lakowanego. Zestaw zawiera min. elementów. 7 Plansze do zabaw tematycznych o mieście. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 8 Plansze do zabaw tematycznych o bajkach. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 9 Plansze do zabaw tematycznych o dżungli. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm 0 Plansze do zabaw tematycznych o budowie. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Średnica: min. 9 cm Plansze do zabaw tematycznych o farmie. Wykonane są z PCV, łatwe w myciu i utrzymaniu w czystości. Plansze są kompatybilne z Tacą do gier. Średnica min. 9 cm Piłka z małymi wypustkami stymulującymi dotyk podczas ćwiczenia. Do masażu oraz innych ćwiczeń sensorycznych. Średnica min. 00 cm.

2 Piłki do skakania z uchwytami. Średnica min. cm. 6 Piłka z małymi wypustkami stymulującymi dotyk podczas ćwiczenia. Do masażu oraz innych ćwiczeń sensorycznych. Średnica min. cm. 6 Klocki kolorowe, drewniane, lakierowane w bawełnianym worku. Różne kształty, minimum 00 szt. 6 6 Zestaw zabawek zawiera elementy wykonane z drewna, minimum: ciężarówki, koparkę i walec 9 elementów do złożenia drogi, w tym do zbudowania mostu różne dźwigi (jeden obrotowy) w obu można zwijać i rozwijać linę znaków drogowych kolektory i słupów elektrycznych barierki i znak ostrzegawczy postaci ludzi łódki elementy do dźwigania 8 krzewów i 8 drzew do zagospodarowania terenu. 7 Gra edukacyjna "Znaki drogowe". 8 8 Koń na biegunach wykonany ze skaju i drewna wyposażony w drewniane uchwyty, mocne lejce, strzemiona oraz siodełko. Atest CE Wymiary w przybliżeniu: Długość: 0cm, Szerokość: 8cm, Wysokość: 8 cm, Wysokość do siedziska: 60cm. Wszystkie wymiary+/- cm. 9 Zestaw zabawek do piasku, który zawiera minimum: szt. konewek wiaderek małych łopatek szt. różnych foremek szt. grabek. 0 Jeździk można używać na sposoby wyposażony w zabezpieczenie przed wypadnięciem dziecka z siedzonka oraz podnóżek montowany w zależności od sposobu użytkowania, a także: oparcie, rączkę, skrytkę na zabawki, zabezpieczenie przed wywrotką. Dopuszczalne obciążenie 0 - kg Zabawka wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka - certyfikat CE 8 kolorowych woreczków tekstylnych, wypełnionych ziarnami grochu. Wymiar woreczka 0 cm x 0 cm+/- cm. 8 Zestaw lekarski w walizce zawierający narzędzia do badania pacjentów, minimum: stetoskop, ciśnieniomierz, aparat do sprawdzania słuchu, bezpieczne nożyczki, strzykawka w kuferku, wykonane z 8 plastiku. Zestaw gier - kręgle oraz obręcze. W skład zestawu wchodzi minimum: / kolorowe kręgle - 6 szt. / kule - szt. / podstawa 0x00 cm - szt. 6 / obręcze - szt. Materiał - drewno. Opakowanie - torba. Gra logiczna dla jednego gracza, rozwija koordynację wzrokowo - ruchową, orientację w przestrzeni, różnicowanie i nazywania emocji, zdolności analityczne i logiczne myślenie. W grze zawarte są platformy o różnym stopniu trudności. Zadaniem dzieci jest dopasowanie drewnianych kart do odpowiedniego miejsca na platformie. platforma to osoby i emocje, platforma to owoce i miejsce ich położenia, platforma to obiekty i kierunki położenia, platforma to dobieranie w pary figur geometrycznych. Zestaw zawiera minimum: wym. podstawy, x, cm drewniane, ilustrowane platformy 6 drewniane karty. Zestaw pomocy do ćwiczeń logicznego myślenia przy użyciu ciągów algorytmów obrazkowych. Dzieci dobierają odpowiednie elementy, aby ułożyć - lub -elementowy wzór wskazany na początku planszy. Zestaw zawiera minimum: karty zawierające 7 zadania z prostymi algorytmami o wym. x, cm 0 kartoników o wym., x, cm

3 6 7 8 Pomoc do kształcenia umiejętności logicznych powiązań. Karty ukazują tabele z różnymi zadaniami sortowania (w linii, w kolumnie, tablice z dwoma cechami) oraz elementów pod względem jednego lub większej ilości kryteriów np.: koloru, wielkości. Zestaw zawiera minimum: karty w zestawach po 6 kart o wym. x,, x i 0, x cm 6 kartoników o wym. x cm. Pomoc dydaktyczna, której celem jest zapoznanie z wyglądem i nazwą popularnych ptaków występujących w Polsce, ich trybem życia i charakterystycznymi odgłosami. Pakiet edukacyjny zawiera 0 plansz + krążek CD: gawron, kruk, wrona, kawka, szpak, łabędź, bocian, sójka, jaskółka, sikora, wróbel - samica, wróbel - samiec, kaczka krzyżówka - samica, kaczor - samiec, gołąb siniak, gołąb sierpówka, skowronek, gil, sroka, słowik. Pomoc dydaktyczna, której celem jest zapoznanie z wyglądem i nazwą popularnych ptaków występujących w Polsce, ich trybem życia i charakterystycznymi odgłosami. Pakiet zawiera układanki - lub - częściowe (format B-) + krążek CD: - częściowe dzielone w pionie kruk, kawka, sójka, sikora, słowik, - częściowe dzielone w pionie i poziomie gawron, wrona, szpak, bocian, jaskółki, - częściowe dzielone w po przekątnej wróbel - samiec, kaczka, kaczor, gołąb sierpówka, sroka, - częściowe dzielone po przekątnej łabędź, wróbel - samica, gołąb siniak, gil.

4 9 0 Pomoc dydaktyczna dla dzieci w wieku przedszkolnym rozpoczynających naukę języków obcych oraz rozwijających słownictwo polskie - plansze z obrazkami i wolnymi polami do przyczepiania nazw lub określeń poszczególnych elementów oraz przyczepiane plakietki ze stosownymi słowami. W skład pomocy dydaktycznej wchodzą dwa elementy: I. Zestaw podstawowy: II. Suplementy językowe:. Język polski, Zawartość: tablic podkładowych plansze z elementami ruchomymi, mocowane za pomocą "rzepów". Zestaw do nauki czytania i pisania. Zestaw składa się z minimum kart demonstracyjnych służących do wprowadzania liter, dwuznaków i zmiękczeń. Każda karta zawiera: obrazek ilustrujący wyraz podstawowy, litery drukowane małe i wielkie, litery pisane małe i wielkie umieszczone w liniaturze z dokładnie pokazanym wzorem kreślenia (drogą pisania), schemat wyrazu z zaznaczeniem poznanej litery, podział na głoski, podział na sylaby, wyraz podstawowy, ramki w kolorze niebieskim (oznaczenie spółgłosek) i czerwonym (oznaczenie samogłosek). Pomoc dydaktyczna o zwierzętach: dwie duże plansze przedstawiające podwórko i łąkę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami domowymi do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo, jak i w całym zestawie. W skład zestawu wchodzi minimum: Plansza przedstawia wiejskie podwórko, a na nim zwierzęta:. Kaczka z kaczątkami. Świnia z prosiętami. Kura z kurczętami. Pies z szczeniętami. Kot z kociętami Plansza przedstawia łąkę, a na niej zwierzęta:. Koń ze źrebakiem. Krowa z cielakiem. Owca z jagnięciem. Koza z koźlęciemi. Królik z króliczkiem Cyfry - przyczepiane na rzepy. Pomoc dydaktyczna Małe i duże zwierzęta leśne" zawierająca dwie duże plansze przedstawiające las i polanę ze zwierzętami oraz dziesięć ilustracji ze zwierzętami leśnymi, do których dołączone są małe zwierzęta przypinane na rzepy, np. wilk i wilczki. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo, jak i w całym zestawie. Pomoc jest wyposażona w cyfry -, przyczepiane na rzepy. Gra edukacyjna "Memory" po angielsku i po polsku. Obrazki są podpisane po angielsku, a ich odpowiedniki po polsku. Gra edukacyjna "Memory" Zawartość pudełka: min. 70 ilustrowanych tabliczek ze zwierzętami, instrukcja.

5 Gra ucząca i utrwalająca wiadomości związane z określeniem czasu na podstawie tarczy zegara. W pierwszym, łatwiejszym wariancie gry dzieci poznają sposób określania czasu w trzech różnych formach zapisu: ) w postaci zapisu cyframi, ) w postaci zapisu słownego, ) w postaci określenia czasu za pomocą wskazówek zegara. Drugi, trudniejszy wariant gry przeznaczony jest dla dzieci, które znają się już na zegarze. W tym wariancie mogą udoskonalić sobie technikę określania czasu, a zwycięzcą zostaje ten, kto bezbłędnie potrafi określić godzinę w przyszłości i przeszłości. Zawartość pudełka: - plansza do gry, - tarcze zegarowe, - 0 Kart Czasu, kostka do gry, - cztery pionki, - żetony: x7 sztuk (plus ), - instrukcja. Gra przeznaczona dla do graczy. Gra edukacyjna "Memory" Zawartość pudełka: min. 70 ilustrowanych tabliczek z psami, instrukcja. Komplet drewnianych klocków z literkami. Klocki na każdej stronie mają inną literkę alfabetu. Komplet składa się z min. 6 elementów zapakowanych w trwałe opakowanie. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67 x 7 (+/-) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 9, 0,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 0,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 9,. Pudełko zawierające układanki (puzzle) o wymiarach 67/7 (+/- cm) cm. Po jednej stronie każdej układanki znajduje się kolorowy obrazek do złożenia. Po drugiej strony znajduje się konturowy rysunek do złożenia i kolorowania. Kolorowe puzzle są jednocześnie wzorem do rysowania (lub malowania) puzzli czarno - białych. Rysunek inny niż w pozycji 8, 9, 0. Geograficzna mapa ścienna świata dla dzieci z zaznaczonymi barwnie kontynentami wraz z ukształtowaniem terenu oraz za pomocą kolorowych piktogramów najbardziej znane budowle świata, zwierzęta, pomniki przyrody, wydarzenia. Oprawa: Rurki PCV Wodoodporna, laminowana Legenda w języku polskim Język mapy: polski Wymiary: 0x00+/- cm. Gra planszowa oparta na bajce "Calineczka". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. Zestaw gier Chińczyk/Warcaby. Zestaw zawiera minimum: plansza do gry, kostka 6 pionków w czterech kolorach 0 żetonów w dwóch kolorach instrukcja

6 Gra planszowa oparta na bajce "Kopciuszek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 6 Gra planszowa oparta na bajce "Jaś i Małgosia". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 7 Gra planszowa pozwalająca poznać dni tygodnia i ich następstwo zawierająca pionki, karty z poleceniami, puzzle. 8 Zestaw gier Bierki/Domino. 9 Gra planszowa oparta na bajce "Kot w butach". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 0 Zestaw tablic demonstracyjnych. Każda tablica przedstawia inną literę, z jednej strony znajduje się zapis litery oraz obrazek z podpisem, natomiast z drugiej kilka innych wyrazów zaczynających się na tę literę i odpowiadające im obrazki. Tablice służą do nauki liter metodą skojarzeń: litera wyraz obraz. Duże liczydło zawierające 00 korali rozłożonych w 0 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Wyposażone w stabilny, rozkładany stojak. Minimalne wymiary: 8 x 0 cm. Gra planszowa oparta na bajce "Czerwony Kapturek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. Zestaw przyborów trygonometrycznych tablicowych. Przybory posiadają uchwyty do trzymania. W skład zestawu wchodzi minimum: linijka o długości minimum 00 cm, ekierki, cyrkiel, kątomierz, magnesy pomocnicze umożliwiające przytwierdzanie przyborów do tablicy. Blok kartonów kolorowych technicznych. formatu bloku A, minimum 6 różnych kolorów w bloku, 0 w bloku minimum 00 kartek. Brystol biały A minimum 00 arkuszy, gramatura 60 g/m. 0 6 Wkład z kolorowego papieru rysunkowego A 00 arkuszy 8 kolorów 80 g/m. 0 7 Bibuła mix kolorów rolek. 8 Nożyczki przedszkolne komplet 0 szt. 6 9 Taśma samoprzylepna, szerokość minimum cm. 7 0 Klej biurowy, przezroczysty. Pojemność minimum 00 ml. 0 Klej wielofunkcyjny, gęsty, bezpieczny i nietoksyczny. Klei większość porowatych powierzchni takich jak papier i tkaniny, a także drewno i ceramikę. Minimalna poj. 000 g. 0 Papier pakowy szary. Minimum: 0 arkuszy wym. 0 x 6 cm 0 0g/m. Klasyczne markery zmywalne 8 szt, różne kolory. 0 Plastelina kolorów. 0 Kredki ołówkowe minimum kolorów. 60 6

7 6 Tempery 6 kolorów 6x000 ml. 7 Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt. 0 8 Tektura falista mix 0 arkuszy minimum B. 0 Zespół Szkół Samorządowych nr w Opocznie Kolorowe aplikacje z płyty MDF, do zamocowania na ścianę w kształcie wiewiórki z panelami manipulacyjnymi. Min. wym. wiewiórki 89 x 76 +/- cm. Bujak w kształcie kota. Pokrycie wykonane z trwałej tkaniny PCV, łatwej do utrzymania w czystości. Minimalne wym. 70 x 0 x cm. Bujak w kształcie ślimaka. Pokrycie wykonane z trwałej tkaniny PCV, łatwej do utrzymania w czystości. Minimalne wym. 70 x 0 x cm. Pojemnik z wytrzymałego tworzywa sztucznego z prowadnicami czerwony. Minimalny wym. 0 x x cm. Pojemnik z wytrzymałego tworzywa sztucznego z prowadnicami - zielony Minimalny wym. 0 x x cm. 6 Kosz z tworzywa z pokrywą, na okrągłej podstawie z otworami w ścianie. Minimalny wymiar: średnica 8 cm, wysokość cm. 7 Miękka lalka "szmacianka" do przytulania. Minimalna dł. 6 cm. 8 Miękki bobas w czapeczce i piżamce. Minimalny rozmiar 0 cm. 9 Zestaw zabawek - narzędzi w skrzynce z rączką łącznie minimum 0 elementów. (w tym młotek, śrubokręt, klucz, śruba, nakrętki) 0 Zestaw min. 6 instrumentów muzycznych - tamburyn, plastikowe marakasy, trójkąt z pałeczką, pałeczka z dzwoneczkami, jingle, klawesy. Miękka lalka. Korpus pokryty bawełną. Oczka ruchome, kiedy lalka śpi oczka zamykają się. Długość minimum 0 cm Łóżeczko dla lalek wykonane z naturalnego drewna z pościelą w zestawie. Wymiary minimalne 60 x x 7 cm. Jeździk w stylistyce sportowej. Wymiary min. 60 x 9 x 6 cm. Kasa sklepowa - zabawka - z kalkulatorem z wyświetlaczem. Zestaw zawiera: kalkulator z wyświetlaczem, mikrofon, kasetkę na pieniądze, banknoty i monety, produkty do sprzedaży. Wirujący talerz wykonany z plastiku. Średnica min. 7 cm. 6 Kolorowy tunel wykonany z ortalionowego materiału. Długość min. 8 cm. 7 Plastikowy serwis kawowy dla osób do zabawy w dom. Wymiary minimalne: filiżanki o śr. 6 cm, wys. cm talerzyki o śr. 9, cm łyżeczki o dł. 0 cm dzbanek o śr. 8 cm, wys. cm dzbanuszek do śmietanki o śr., cm cukiernica o śr. 7 cm, wys., cm taca x cm 8 Laleczka, która śpi kiedy ma zamknięte oczka, pochrapuje, a jej brzuszek rusza się w górę i w dół. Długość min. cm 9 Pojazd straży pożarnej z ruchomymi elementami podwozia i podnoszoną i wysuwaną drabiną. Wym. min. 7 x 7 x 6 cm 0 Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu cm Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. Puzzle z obrazkiem gabinetu lekarskiego, minimum 6 elementów. Puzzle z obrazkiem łazienki, minimum 6 elementów. Puzzle z obrazkiem ogrodu warzywnego, minimum 6 elementów. Wózek spacerowy, zabawka z koszem na akcesoria. Minimalne wymiary 8 x x, cm. 6 Koszyk sklepowy z tworzywa z imitacjami owoców. Minimalny wym., x 7, cm. 7 Dwupiętrowy domek dla lalek. W jego skład wchodzą ruchome drzwi, okna, schody, kolorowe meble, taras z basenem. Uchwyt do przenoszenia na dachu domku. Wymiary minimalne 9 x 9 x cm 7

8 8 Zestaw zabaw w, spełnia rolę kuchni i pralni. Wykonany z tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera różne akcesoria kuchenne. Klapki piekarnika i pralki otwierają się. Akcesoria to minimum: patelnia pokrywka łyżka nóż widelec czajnik koszyk keczup musztarda cytryna sałata żelazko wys. 69 cm. 9 Zestaw zabaw w, spełnia rolę kuchni i sklepiku. Wykonany z tworzywa sztucznego. Zestaw zawiera różne akcesoria kuchenne. Klapka piekarnika otwiera się. Akcesoria to minimum: patelnia pokrywka łyżka nóż widelec talerz stek kiełbaski cytryna kiść winogron sałata plastikowe monety wys. 69 cm. 0 Zestawy drewnianych kostek z nadrukami wielkich oraz małych liter alfabetu. Zestaw zawiera minimum elem. o wym., x, x, cm. Domino. Chusta tekstylna, okrągła posiadająca grubą linię wszytą w środkowej części oraz uchwyty na brzegu. Minimalne parametry chusty: średnica, m, 8 uchwytów, wytrzymałość: minimum 0 kg. Bębenek. Tamburyn z membraną. Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu 8 cm. 6 0 dzwoneczków z rączką. 7 Puzzle cyfrowe z cyferkami wyjmowanymi z kartoników. Zestaw zawiera minimum 0 kartoników o wym. 9 x 8 cm. 8 Gra edukacyjna służąca nauce umiejętności mnożenia, na zasadzie gry memory. Zestaw zawiera: 8 kartoników z działaniami tabliczki mnożenia o wym., x, cm 8 kartoników z wynikami działań tabliczki mnożenia o wym., x, cm element zapasowy plansza Tabliczka mnożenia o wym., x 6, cm plan lekcji A instrukcja. 9 Zbiór zagadek wraz z rozwiązaniami w formie obrazków na kartonikach. Zestaw zawiera min. dwudzielne kartoniki o wym. 8, x, cm 8

9 0 Celem gry jest rozwijanie spostrzegawczości i pamięci wzrokowej poprzez znajdowanie ukrytych słów i tworzenie nowych. duża plansza z rozsypanką literową 8 klocki z nadrukiem klocków bez nadruku szczegółowa instrukcja ściąga z odpowiedziami Ażurowe klocki z tworzywa sztucznego, które łączą się ze sobą lub mogą być łączone z podstawą. Wymiary klocka 0 x 0 x cm Zestaw zawiera min. elem. Wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka oraz foremki do piasku. Komplet zabawek z tworzywa do zabaw w piasku zawierający minimum: pojazd wywrotka z ruchomymi elementami, foremkę oraz z poręcznych grabek i łopatek. Minimalna długość auta 6 cm. Zestaw do zabawy w piaskownicy - młynek, łopatka, grabki oraz foremki. Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. 6 Garaż czteropoziomowy zabawka wykonana z tworzywa sztucznego oraz samochód typu cysterna. 7 Skakanka sznurkowa z plastikowymi uchwytami. 0 8 Ringo o średnicy 7 +/- cm z poprzecznymi pierścieniami na obwodzie 7 +/- cm kolorowych woreczków tekstylnych, wypełnionych ziarnami grochu. Minimalny wymiar woreczka 0 cm x 0 cm+/- cm. 0 Pomoc - gąsienica - wykorzystywana do utrzymania porządku podczas spaceru grupy dzieci. Wykonana z bawełny, wypchana poliestrowym wypełniaczem. Pomoc wyposażona w uchwyty. Długość min. m. Telefon na kółkach, który można ciągnąć za pomocą przymocowanego do niego sznurka. Podczas jazdy wydaje dźwięki i przewraca oczami. Telefon ma również słuchawkę zamocowaną na gumce oraz obrotową tarczę z cyferkami. Wykręcanie numerków na telefonie powoduję, że słychać dźwięk dzwonka. Zabawkowy zestaw medyczny z lekarską torbą. W zestawie: stetoskop, przyrząd do pomiaru ciśnienia z działającą pompką, otoskop do badania ucha, termometr, strzykawka, opatrunek i torebka lekarska. Domino ze zwierzętami. Piłka do skakania z uchwytem - 0 cm. Piłka do skakania z uchwytem - 0 cm. 6 Zestaw do zabaw w piasku lub na śniegu. Zawiera minimum: taczka wym. min 68 x 6 x cm łopata dł. min. 68 cm 7 Wodoodporne klocki obrazkowe, z których można ułożyć 6 różnych obrazków z Reksiem. Zestaw zawiera min. klocków. 8 Piłki wykonane z bardzo sprężystej gumy. Minimum 6 piłek przedstawiających różne wyrazy twarzy. Średnica piłki 0+/- cm. 9 Klocki kolorowe, drewniane, lakierowane w bawełnianym worku. Różne kształty, minimum 00 szt. 60 Lalka miękka, z gumową twarzą. Długość min. 8 cm. 6 Plansza do przesuwania i sortowania kolorowych kuleczek za pomocą magnesu po wydrążonych torach. Minimalne wymiary planszy: 0 x 0 x, cm. 6 Domino z literami. 6 Domino z dodawaniem do 0. 6 Mata, na której umieszczony jest zegar. Plansza zawiera ruchome wskazówki w dwóch kolorach do maty dołączone są nadmuchiwane kostki. W zestawie min. 0 kart i instrukcję. winylowa mata o wym. 7 x 7 cm (± cm). min. kostki o boku cm (± cm). 6 Tekstylna pacynka rękawica zwierzęta - różne Makatka - drzewo z elementami do mocowania: liście, owoce, ptaki itp. Minimalne wymiary makatki: 0 x 80 cm. 9

10 67 Makatka ułatwiająca zrozumienie zasad odczytywania godzin i minut w ciągu doby, zjawisk astronomicznych, zmienności długości dnia i nocy w ciągu roku. Pod tarczą znajduje się pojemna kieszeń z dodatkowym wyposażeniem. Ruchome elementy to wskazówki, napisy: dzień i noc, pory roku i czynności przyczepiane na rzep. Minimalny wymiar makatki: 78 x 00 cm. 68 Makatka w kształcie garnuszka z warzywami, na której można umieścić jadłospis na dzień lub tydzień w przedszkolu. Minimalny wymiar makatki: 8 x 0 cm. 69 Gra warcaby/chińczyk Liczydło wykonane z drewna, lakierowane. Liczba koralików liczydła min. 00. Minimalne wymiary, x 7, x cm (± cm). 7 Liczydło z tablicą na stojaku. Jedna ze stron zawiera 0 rzędów korali (po w każdym kolorze), a druga tablicę magnetyczną, po której można pisać mazakiem zmywalnym. 7 Drewniana podstawa, na której należy ułożyć figury geometrycznie sortując je według kształtu i koloru oraz kierując się ilością otworów w danej figurze. 7 Plansza ze sklejki z wyjmowanymi owocami. Plansza o wymiarach min.: 0 x 0 x cm. 7 Puzzle edukacyjne przyporządkowujące obrazki na planszy do litery na puzzlu oraz wyraz z brakującą samogłoską do obrazka z podpisem na planszy. Zawartość: - zestawy ćwiczeń, - komplety puzzli. 7 Gra puzzle polegająca na uzupełnianiu brakujących liter w wybranych wyrazach pozwalająca poznać zasady pisowni U i Ó. Zawartość pudełka to 0 tabliczek puzzli, klepsydra, kostka z literami, instrukcja. 76 Gra puzzle polegająca na uzupełnianiu brakujących liter w wybranych wyrazach pozwalająca poznać zasady pisowni H i CH. Zawartość pudełka to 0 tabliczek puzzli, klepsydra, kostka z literami, instrukcja. 77 Gra polegająca na rzucaniu kostkami do gry i jak najszybszym odszukaniu odpowiedników wyrzuconych oczek na klockach z cyframi. Można też wprowadzić element dodawania bądź odejmowania oczek. Pudełko, cztery kostki, dwa komplety klocków z cyferkami -9 umieszczone w skrzyneczce, drewniane. 78 Gra planszowa oparta na bajce "Jaś i Małgosia". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 79 Gra planszowa oparta na bajce "Czerwony Kapturek". Zestaw zawiera minimum: plansza do gry pionki kostka do gry bajka instrukcja. 80 Makatka elektrostatyczna z mapą Polski, na której punktami wyszczególnione zostały największe miasta Polski, zaznaczone zostały główne rzeki, morze Bałtyckie, granice z państwami ościennymi. Aplikacje z nazwami sąsiednich państw, polskimi miastami, symbole charakterystyczne dla poszczególnych regionów oraz Godło Polski do samodzielnego wycięcia. Minimalny wymiar makatki: 96 x 9 cm. 8 Memory z flagami państw. 8 Cztery duże kartonowe drzewa służące do omawiania zjawisk zachodzących w przyrodzie związanych z każdą z pór roku. Wykonane z tektury; sezonowe drzewa (wys. min. 6, cm) wraz z nazwami pór roku w języku angielskim. 8 Magnetyczna plansza ścienna o wym. min. 8 cm x 7, cm, trójkolorowa, podzielona na kwadratowe pola w układzie x kwadratów. 8 Zestaw magnetycznych elementów - plakietek do tablicy magnetycznej do ćwiczeń z zakresu podstawowych operacji matematycznych. Zawiera minimum 00 elementów z liczbami od do 0; elem. z cyframi od 0 do 0; 0 elem. ze znakiem matematycznym +; 0 elem. ze znakiem matematycznym =; dwustronna karta pracy; instrukcja. 8 Zestaw kredek świecowych kolorów po sztuk kredek każdego koloru. Minimalna długość kredki 7 cm. 86 Zestaw zmywalnych markerów, minimum 8 kolorów, zestaw minimum 00 sztuk. 87 Plastelina minimum kolorów. Minimalna waga plasteliny w jednym kolorze: 0 g. 0

11 88 Farby plakatowe. Minimum kolorów w zestawie, min. pojemność jednego koloru 00 ml. 89 Teczka tekturowa z gumką z kolorowym nadrukiem. Zestaw materiałów plastycznych zawierający minimum: Zestaw papierów kolorowych: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A - 00 szt., 80 g/m papier kolorowy wycinankowy nabłyszczany A - 00 szt., g/m brystol biały A - 00 szt., 00 g/m brystol kolorowy A - 00 szt., 00 g/m; 90 Klej wielofunkcyjny 00 ml; Plastelina kolorów -,8 kg, Tempery 6 kolorów x 00 ml; Krepina kolorów; Kredki świecowe - 6 x kol.; Nożyczki przedszkolne 0 szt.; Komplet pędzli różne grubości z włosiem i gąbką szt. 9 Zestaw papierów zawierający minimum: papier rysunkowy biały A - 00 szt., 80 g/m papier rysunkowy kolorowy A - 00 szt., 80 g/m papier kolorowy wycinankowy nabłyszczany A - 00 szt., g/m brystol biały A - 00 szt., 00 g/m brystol kolorowy A - 00 szt., 00 g/m. 9 Blok rysunkowy biały A. 9 Blok rysunkowy biały A. 9 Taśma samoprzylepna, szerokość minimum cm. 9 Pędzle zestaw szt. Różne grubości. 0 Zespół Szkół w Mroczkowie Gościnnym Biała tablica magnetyczna. Minimalne wymiary 0x0 cm. Tablica korkowa. Minimalne wymiary 90x0 cm. Naścienny panel manipulacyjny ze sklejki w kształcie kwiatka. Minimalne wymiary x cm. Dekoracja naścienna przedstawiająca łąkę z kwiatkami. Wymiary minimalne 0 x 6 cm. Dekoracja naścienna, kolorowa z tektury: motyl, pszczoła, ptak. Wymiary minimalne każdej z dekoracji: 0 x cm. 6 Warsztat mechanika wykonany z tworzywa w kształcie stolika. Minimalne wymiary warsztatu: x 7 x 7 cm. Zestaw zawiera minimum 0 dodatkowych akcesoriów: narzędzi do majsterkowania. 7 Dekoracja naścienna, kolorowa z tektury: chmury i słońce. Wymiary minimalne każdej z dekoracji: 0 x cm. 8 Naklejka naścienna przedstawiająca sowę na drzewie. Minimalny wymiar 0 x 70 cm. 9 Zestaw drewnianych, kolorowych klocków w kształcie drzew, figurek zwierząt itp., z których można zbudować wesołe miasteczko. Zestaw zawiera minimum 80 elementów. 0 Zestaw drewnianych, kolorowych klocków w kształcie drzew, figurek zwierząt itp., z których można zbudować leśne miasteczko. Zestaw zawiera minimum 0 elementów. Zestaw kolorowych klocków, drewnianych: sześciany z otworem i dopasowane do otworów sworznie. Zestaw minimum 0 elementów. Samochód - wywrotka z kolorowego tworzywa, z podnoszoną skrzynią ładunkową oraz otwieraną tylną klapą. Minimalne wymiary samochodu 8 cm. Wywrotka z ruchomym kiprem, z zaczepem do mocowania sznurka wykonana z tworzywa. Minimalne wymiary wywrotki: 8 cm x cm x cm Komplet zabawek z tworzywa do zabaw w piasku zawierający minimum: pojazd wywrotka z ruchomymi elementami, foremkę oraz z poręcznych grabek i łopatek. Minimalna długość auta 6 cm. Laleczka, która śpi kiedy ma zamknięte oczka, pochrapuje, a jej brzuszek rusza się w górę i w dół. Długość min. cm. 6 Pudełko- wózek z tworzywa z narzędziami do majsterkowania wykonane z tworzywa. W zestawie m. in. piła, młotek, śrubokręt, klucz, kombinerki. Zestaw zawiera minimum akcesoria o wym -7 cm. 7 Bujak z tworzywa z uchwytami w kształcie krokodyla. Minimalne wymiary: 0 x x 6 cm. 8 Plansza z tkaniny o wymiarach minimum 0 x 0 cm z nadrukiem stawu z żabkami i koncentrycznymi, punktowanymi okręgami.

12 9 Zestaw klocków w kształcie trójkątów i kwadratów, z możliwością łączenia bokami oraz tradycyjnie. Zestaw liczy minimum 00 elementów. Zawiera instrukcję z przykładowymi konstrukcjami. 0 Klocki matematyczne. W skład zestawu wchodzi minimum: 6 kolorowych klocków z oznaczeniem liczbowym od do 0, o różnej długości i z podziałem na jednostki w ilości jednostek i długości odpowiadającej wartości klocka. Każdy klocek posiadający tą samą wartości oznakowany tym samym kolorem. Plansza o długości 0 jednostek zaznaczonych na klocku z zaznaczoną podziałką na jednostki. Duże i lekkie klocki do zabaw konstrukcyjnych. Elementy w łatwy sposób mają łączyć się ze sobą na płaszczyźnie i w przestrzeni. dł. boku kwadratowego klocka 0, cm Zestaw minimum 8 elementów. Zestaw klocków z tworzywa z nadrukowanymi małymi literami łączonych bokami oraz klocków konstrukcyjnych. Zestaw zawiera minimum elementów. Drewniane łóżeczko dla lalek w kolorze brzoza z pościelą. Wymiary minimalne: x 6 +/-cm Miękka laleczka przytulanka z gumy w ubranku. Lalka przy zmianie pozycji zamyka i otwiera oczy, a po naciśnięciu jej na miękki brzuszek płacze i mówi "mama" i "tata". Zasilana bateriami. Minimalna wysokość 0 cm. Zestaw klocków z tworzywa z nadrukowanymi dużymi literami łączonych bokami oraz klocków konstrukcyjnych. Zestaw zawiera minimum elementów. 6 Zestaw minimum czterech aut z tworzywa, osobowych, w tym przynajmniej jeden jeep. Minimalne wymiary auta: x x cm. 7 Traktor z przyczepą z tworzywa. Rozmiar minimalny zestawu: 8 x x, cm. 8 Pojazd koparko - ładowarka z ruchomą łyżką z tworzywa. Minimalne wymiary pojazdu: 6 x 6 x cm. 9 Miękka lalka "szmacianka" do przytulania. Minimalna dł. 6 cm 0 Samochód śmieciarka z tworzywa z ruchomymi elementami i podnoszoną naczepą. Minimalna wielkość pojazdu x x 6 cm. Samochód straży pożarnej z ruchomą i wysuwaną drabiną. Minimalny wymiar pojazdu: 7 x 7 x 6 cm. Plastikowy pojazd betoniarka z obrotową gruszką na korbę, zwijanym wężem, drabinką oraz z szuflą. Minimalne wym. 8 x 6 x 6 cm. Kącik zabaw - kuchenka z kolorowego tworzywa. Posiada otwierany piekarnik, dwie boczne szafki oraz zlew i okap. Zawiera akcesoria minimum: metalowy wielofunkcyjny garnek z przykrywką, patelnię oraz rondelek, talerzyki, kubeczki, komplety sztućców, solniczkę i pieprzniczkę. Pokrętła od zlewozmywaka i piekarnika są ruchome i wydają charakterystyczny dźwięk. Minimalne wymiary kuchenki: 6 x 6 x 0 cm. Gra polegająca na utrzymaniu równowagi przez gracza trzymając ręce i stopy na polach o kolorze wyznaczonym przez ruletkę. Zawartość gry: mata o wym. 6 x 8 cm(± 0 cm), ruletka. Pomoc dydaktyczna w postaci patyczków polegająca na układaniu ich według wzorów umieszczonych na planszach poprzez nakładanie, układanie na podstawie wzoru w mniejszej skali lub tworzeniu własnej kompozycji. Zestaw zawiera min. 8 plastikowych patyczaków w kolorach. Trzypiętrowa, drewniana remiza strażacka. Znajduje się w niej jadalnia, sypialnia oraz duży garaż z 6 zasuwanymi drzwiami. Minimalny wymiar 8 x 8 x 7 cm. Zestaw 6 historii obrazkowych przedstawiających przygody dzieci, które uczą się jak w prosty sposób 7 oszczędzać energię i wodę. Każda opowieść ilustrowana jest na kartach. Zestaw zawiera minimum0 kart o wym. min. 6, x, cm. Budynek dla zwierząt z drewna, w którym znajdują się zwierzęta (minimum): krówka, konik, świnki, 8 kurki, kotek oraz urządzenia i akcesoria (minimum): traktor, taczka, pasza dla zwierząt, stolik i krzesła. Minimalny wymiar 0 x x 7 cm. 9 Zestaw minimum 6 sztuk zwierząt domowych gospodarskich z tworzywa. Wysokość zwierząt ok. 0 cm. 0 Drewniane domino z figurami geometrycznymi. Minimalny wymiar klocka:,7 x 9,7 x cm. Pomoc do kształcenia umiejętności logicznych powiązań. Karty ukazujące tabele z różnymi zadaniami sortowania (w linii, w kolumnie, tablice z dwoma cechami) oraz elementów pod względem jednego lub większej ilości kryteriów np.: koloru, wielkości. Zestaw zawiera minimum: karty w zestawach po 6 kart o wym. x,, x i 0, x cm 6 kartoników o wym. x cm. Plansza winylowa do gry w chińczyka. Minimalny wymiar planszy 0 x 0 cm. W zestawie szpilki do mocowania maty w podłożu. Zestaw minimum sześciu pacynek na rękę, których twarze wyrażają różne emocje.

Wykaz pomocy dydaktycznych stanowiących przedmiot zamówienia

Wykaz pomocy dydaktycznych stanowiących przedmiot zamówienia Załącznik nr 5 do SIWZ Wykaz pomocy dydaktycznych stanowiących przedmiot zamówienia Podane w opisach przedmiotu zamówienia nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 29 i art. 7 ustawy z dnia 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. wyposażenie łazienek

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. wyposażenie łazienek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyposażenie łazienek Część I. Dostawa wyposażenia do łazienek, Szkoła Podstawowa Wydminy- oddział 0 Lp Nazwa Opis szczegółowy sztuki wc kompakt biały, waga: 0 kg,

Bardziej szczegółowo

Podajnik ręczników papierowych o pojemności 400 listków. Wykonany z białego tworzywa ABS, Wymiary 27x13x27 cm

Podajnik ręczników papierowych o pojemności 400 listków. Wykonany z białego tworzywa ABS, Wymiary 27x13x27 cm SPECYFIKACJA DOSTAW - DOSTOSOWANIE I WYPOSAŻENIE POMIESZCZEŃ Znak sprawy: RC-POKL./06/204 LP Nazwa Opis przedmiotu zamówienia Przykładowa wizualizacja Sztuk TOALETA DLA DZIECI 0. Podgrzewacz wody Elektryczny

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. ZADANIE 1 ZADANIE 5 W PROJEKCIE Wyposażenie oddziału przedszkolnego w SP Dorohucza

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. ZADANIE 1 ZADANIE 5 W PROJEKCIE Wyposażenie oddziału przedszkolnego w SP Dorohucza OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego ZADANIE 1 ZADANIE W PROJEKCIE Wyposażenie oddziału przedszkolnego w SP Dorohucza lp Przedmiot zamówienia: WYMAGANE MINIMALNE PARAMETRY

Bardziej szczegółowo

POMOCE DYDAKTYCZNE. LP nazwa opis szt/kpl cena

POMOCE DYDAKTYCZNE. LP nazwa opis szt/kpl cena POMOCE DYDAKTYCZNE LP nazwa opis szt/kpl cena Część I: Pomoce dydaktyczne dla oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Kotuni (oddział Kowalewo Opactwo i Wierzbocice). Kuchenny kącik Bezpieczny

Bardziej szczegółowo

ZADANIE NR 1 DOSTAWA ZABAWEK

ZADANIE NR 1 DOSTAWA ZABAWEK Załącznik nr do SIWZ FORMULARZ ASORTYMENTOWO- CENOWY Dotyczy: Dostawy pomocy dydaktycznych do obiektów Wrocławskiego Zespołu Żłobków z podziałem na trzy zadania. Znak postępowania: ZP-4/WZŻ/05 ZADANIE

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DOPOSAŻENIE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH W GMINIE KOŁACZKOWO

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DOPOSAŻENIE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH W GMINIE KOŁACZKOWO Załącznik nr 13 do SIWZ Tytuły i nazwy ujętych w wykazie pomocy dydaktycznych pochodzą z ofert katalogowych firm: Nowa Szkoła, www.nowaszkola.com.pl NOVUM, www.novumgrom.pl Moje Bambinowww.mojebambino.pl

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA

ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA ZAŁĄCZNIK A: SZCZEGÓŁOWY OPIS WYPOSAŻENIA WRAZ ZE ZDJĘCIAMI POGLĄDOWYMI dla zadania: Rozbudowa Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie - etap II. Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia SZP.5 / 341 / 1 / 2012 Zał. Nr 3 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ZADANIE 1 pomoce dydaktyczne dla Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 1, ul. Słoniny 1, 44-190 Knurów L.P. Nazwa 1 Dyslektyczne

Bardziej szczegółowo

POKL.09.01.01-24-008/13

POKL.09.01.01-24-008/13 Wrocław, 25.09.2013 r. ZAPYTANIE OFERTOWE W sprawie zakupu następującego wyposażenia: pomoce dydaktyczne, zabawki, sprzęt sportowy, pomoce logopedyczne, materiały plastyczne i związane ze sztuką do Punktu

Bardziej szczegółowo

dot. Wybór dostawcy mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz na rzecz Szkoły Podstawowej nr 80 we Wrocławiu.

dot. Wybór dostawcy mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz na rzecz Szkoły Podstawowej nr 80 we Wrocławiu. Wrocław, 1 czerwca 2015 r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 we Wrocławiu ul. Polna 4 52-120 Wrocław Wykonawcy zainteresowani udziałem w n/w postępowaniu dot. Wybór dostawcy mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY (Część 2)

FORMULARZ OFERTOWY (Część 2) Data... Załącznik nr... pieczęć adresowa FORMULARZ OFERTOWY (Część ) Gmina Koźmin Wielkopolski Stary Rynek 63-70 Koźmin Wlkp. W odpowiedzi na ogłoszenie nr 88393-0 z dnia 04..0r. do wzięcia udziału w zamówieniu

Bardziej szczegółowo

... Nazwa i adres Wykonawcy załącznik nr 1 do SIWZ

... Nazwa i adres Wykonawcy załącznik nr 1 do SIWZ ... Nazwa i adres Wykonawcy załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (formularz cenowy) lp. 1. przedmiot zamówiania Matematyka terapia pedagogiczna 2. Videoskop Pomoce dydaktyczne, wyposażenie

Bardziej szczegółowo

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl

Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl Nr sprawy: Zp.271.07.2014 Bałtów, dnia 29.04.2014r. Gmina Bałtów, Bałtów 32, 27-423 Bałtów tel. 41) 264 10 08, fax. 41) 264 13 03, e-mail:gmina@gminabaltow.pl SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Bardziej szczegółowo

Zadanie 1. Organizacja placu zabaw. Zadanie 2: Dostosowanie pomieszczeń

Zadanie 1. Organizacja placu zabaw. Zadanie 2: Dostosowanie pomieszczeń Lp. 1. Karuzela 2. Ścianka wspinaczkowa 3. Zestaw placu zabaw 4. Ławeczka 5. Bezpieczna nawierzchnia Zespół Szkolno Przedszkolny w Śniadowie ZAŁĄCZNIK NR 5 Cena jedn. Nazwa OPIS ZAMÓWIENIA Jednostka ilość

Bardziej szczegółowo

CZ. I URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE

CZ. I URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE Załącznik nr 1 do siwz Opis przedmiotu zamówienia CZ. I URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE SZKOŁA PODSTAWOWA W GNOJNIE Laptop Procesor Intel Core i5-3210m. Dysk twardy 500 GB z oprogramowaniem Zestaw

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Lp. OPIS PARAMETRÓW ilość wartość brutto Zajęcia dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu 1. Klocki konstrukcyjne Tecno - zabawka rozwija

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu

Opis przedmiotu zamówienia. Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu Nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr Opis przedmiotu zamówienia Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu Lp. Przedmiot zamówienia Opis Ilość sztuk Cena jedn.

Bardziej szczegółowo

cena netto ogółem cena netto za sztukę Multimedialna gra edukacyjna kształcąca czytanie i pisanie dla dzieci w wieku 6-10 cena brutto za sztukę

cena netto ogółem cena netto za sztukę Multimedialna gra edukacyjna kształcąca czytanie i pisanie dla dzieci w wieku 6-10 cena brutto za sztukę ZSP Adamowice lp. nazwa pomocy ilość cena netto za sztukę stawka VAT Multimedialna gra edukacyjna kształcąca czytanie i pisanie dla dzieci w wieku 6-0 lat 4 Walizka z przyborami do pisania i rysowania

Bardziej szczegółowo

Pomoce dydaktyczne do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej Nr 1 w Strykowie. Opis: JM. ilo ść

Pomoce dydaktyczne do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej Nr 1 w Strykowie. Opis: JM. ilo ść Pomoce dydaktyczne do realizacji zajęć w Szkole Podstawowej Nr 1 w Strykowie Pakiet czytanie i pisanieprogram edusensus dysleksja - pakiet profesjonalnyprogram Opis: JM. ilo ść Pakiet zawiera: EduSensus

Bardziej szczegółowo

Cena jednostkowa brutto 1 2 3 4 5 I. PAKIET I Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Biórkowie Wielkim, Biórków Wielki 111, 32-104 Koniusza

Cena jednostkowa brutto 1 2 3 4 5 I. PAKIET I Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Biórkowie Wielkim, Biórków Wielki 111, 32-104 Koniusza LP Załącznik nr 1 formularz cen jednostkowych I CZĘŚĆ- POMOCE DYDAKTYCZNE OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Ilość sztuk/ zestawów Cena jednostkowa brutto 1 2 3 4 5 I. PAKIET I Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA

ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA ZAŁĄCZNIK NR 1 SPECYFIKACJA ZAMÓWIENIA do zapytania ofertowego NR 1/2014/9.1.1 POKL z dnia 27.10.2014 r. Załącznik nr 1 Szczegółowy opis przedmiotu zapytania ofertowego w formie tabeli: Zakup wyposażenia

Bardziej szczegółowo

1. Nazwa i adres zamawiającego: Nazwa: Adres: Kontakt: Strona internetowa: Rodzaj zamawiającego 2. Tryb udzielenia zamówienia.

1. Nazwa i adres zamawiającego: Nazwa: Adres: Kontakt: Strona internetowa: Rodzaj zamawiającego 2. Tryb udzielenia zamówienia. 1. Nazwa i adres zamawiającego: Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka w Komarnie Kolonii reprezentowana przez Dyrektora Szkoły Adres: Komarno Kolonia 13, 21-543 Konstantynów Kontakt: tel/fax:

Bardziej szczegółowo

Lp SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA zał. nr 2 do SIWZ J.m. ilość

Lp SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA zał. nr 2 do SIWZ J.m. ilość Lp SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA zał. nr 2 do SIWZ J.m. ilość 1 1, 2, 3 Magicz liczby w skrzynce; skrzynka- nierdzewna stal, nadrukowana liczbami blacha, wewnątrz znajduje się pole z 2 przestrzeniami

Bardziej szczegółowo

1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2.

1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2. 1. Ogłoszenie 1/2014 dotyczy: Modernizacji oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i dotyczy rozeznania rynku. 2. Nazwa i adres: Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dołholiska, Łyniew, Marylin, Polubicze,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Dostawa wyposażenia dla II oddziału przedszkola w Korzennej i biura

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Dostawa wyposażenia dla II oddziału przedszkola w Korzennej i biura Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Załącznik nr 3 do specyfikacji Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY

Bardziej szczegółowo

Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia

Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego GK-OS.7.4.03 Wymiarki, dnia 07 luty 03 r. Uszczegółowienie opisu przedmiotu zamówienia W związku z pytaniami,

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1do umowy na dostawę pomocy dydaktycznych i naukowych- formularz cen jednostkowych

Załącznik nr 1do umowy na dostawę pomocy dydaktycznych i naukowych- formularz cen jednostkowych Załącznik nr do umowy na dostawę pomocy dydaktycznych i naukowych- formularz cen jednostkowych Projekt Dodatkowe zajęcia dla klas I-III ze szkół podstawowych Gminy Szastarka, współfinansowanego przez Unię

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Kolekcja kostek z miękkiej i trwałej pianki, wym. 4,2cm. Kolekcja kostek z miękkiej i trwałej pianki, wym.

FORMULARZ OFERTOWY. Kolekcja kostek z miękkiej i trwałej pianki, wym. 4,2cm. Kolekcja kostek z miękkiej i trwałej pianki, wym. FORMULARZ OFERTOWY Załącznik Nr do Zapytania ofertowego Nr GGiOŚ.7.4.0 z dnia.0.0 r. Lp. Nazwa produktu Specyfikacja produktu Ilość sztuk, kpl Cena jedn. Cena netto Stawka VAT% Cena brutto Makatka-kalendarz

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do złożenia oferty dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro

Zaproszenie do złożenia oferty dla zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej równowartości 30.000 euro Gmina Gródek nad Dunajcem Siedziba: Urząd Gminy Gródek nad Dunajcem Gródek nad Dunajcem 54 33-38 Gródek nad Dunajcem Gródek nad Dunajcem, dnia 7 kwietnia 05 r. Znak: IZP.7.II.IV.5.05 Wykonawcy zainteresowani

Bardziej szczegółowo