WIECZORY TEMATYCZNE. Hawaii Party. PRL - Powrót do przeszłości

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WIECZORY TEMATYCZNE. Hawaii Party. PRL - Powrót do przeszłości"

Transkrypt

1 WIECZORY TEMATYCZNE Hawaii Party Aloha!!! Piaszczysta plaża, lekka bryza od morza delikatnymi podmuchami chłodzi naszą skórę wyzłoconą hawajskim słońcem, wokół panuje niczym nie zmącona atmosfera tropikalnego raju wszystkim towarzyszy wspaniały nastrój wyczekiwania, a to dopiero preludium do wieczornej uczty zmysłów. Na wejściu zostajemy oczarowani przez malowniczą scenerię: palmy, orientalne kwiaty, egzotyczne owoce i roślinność, wszystkie elementy mocno podkreślają bogate efekty świetlne obowiązkowo tylko w ciepłych kolorach. Nawet biały sufit na ten wieczór zamieniamy w niebo oplatane słonecznymi promieniami. W tle słychać już rytmy hula, przy wejściu witają nas malowniczo ubrane hostessy. Każdy z gości otrzyma kolorowe girlandy. Niekończącą się zabawę czas zacząć! PRL - Powrót do przeszłości Towarzyszki i towarzysze, robotnicy, rodacy! Dzisiejsze podsumowujące spotkanie to nasze wielkie, wspólne święto. Ciężką pracą, trudem i wzorową obywatelską postawą osiągnęliśmy stawiany przed nami cel. Dziś możemy już stwierdzić, że socjalizm wrósł głęboko w życie naszego zakładu pracy. Ukształtował myśli, ambicje i dążenia naszych pracowników i głęboko wierzę, że umożliwi ich jeszcze wydajniejszą pracę. Przed kilkoma miesiącami wytyczyliśmy program wynikający z patriotycznych aspiracji naszej załogi. Droga dalszego rozwoju przedsiębiorstwa i podniesienia jakości produkcji prowadzi poprzez wyższą jakość pracy. Na sali rozlegają się brawa.

2 Las Vegas Night USA, Stan Nevada. Dookoła pustynia Jest na niej jednak jedno miejsce, które po zmroku rozpala się niezliczoną ilością świateł tak, że widać je z wielu kilometrów Las Vegas światowa stolica rozrywki. Marzeniem każdego z nas jest znalezienie się w tym przesiąkniętym dolarami mieście hazardu. Nic prostszego Panie ubierają wieczorową suknię, Panowie garnitur, nie zapominając o swojej ulubionej i szczęśliwej koszuli. Szykowna, adekwatna do miejsca fryzura i makijaż, odrobina francuskich perfum. Zamykamy drzwi pokoju hotelowego i schodzimy na dół do jaskini hazardu, gdzie spędzimy niezapomniane chwile w klubie LAS VEGAS NIGHT. Kto z dzisiejszego pojedynku wyjdzie jako zwycięzca? Black Jack, Carribean Stud Poker, Amerykańska Ruletka, kości, wyścigi konne wszystko co wywołuje emocje i adrenalinę. Nad bezpieczeństwem gości czuwają uzbrojeni i muskularni ochroniarze, szczęściu w grze dopomóc mogą piękne hostessy. Gorączka sobotniej nocy Nastaje sobota wieczór, jak co weekend po ciężkiej tygodniowej pracy zmieniamy jeansy na poszerzane w nogawkach dzwony, ubieramy ulubioną lśniącą koszulę z dużym wykładanym kołnierzem i buty na wysokim koturnie, zakładamy disco okulary i wchodzimy do swojego ulubionego klubu. Tutaj czujemy się jak w domu - sami znajomi ludzie, obsługa za barem, no i super dj, który już od samego początku miksuje największymi przebojami disco. Nogi same zaczynają podrygiwać w rytm muzyki. Wiemy, że nasze pojawienie się na parkiecie nie pozostanie niezauważone, w końcu to My jesteśmy królami tej dyskoteki. Stoimy przy barze, wtem z głośników słychać kultowe Stain alive, poprawiamy fryzurę i do dzieła. Lekki humorek, mnóstwo błyskających dyskotekowych świateł, roztańczeni na parkiecie ludzie ta noc może się nie kończyć!

3 Tajemnice Jedwabnego Szlaku Jedwabny Szlak to dawna droga handlowa przebiegająca przez Indie oraz Bliski Wschód, czyli rejon leżący na styku trzech kontynentów: Europy, Azji i Afryki. Dla najsłynniejszego współcześnie króla handlarzy Abdula, był on polem do popisu jak, z kim i na czym najlepiej zarobić. Dziś zabierze on Was mili Państwo w podróż drogami, którymi już od 2500 lat przewozi się na Wschód złoto, perfumy, wyroby jubilerskie i rośliny uprawne, a w powrotnej drodze przywozi się jedwab, żelazo i najdelikatniejszy papier trzcinowy. A ponieważ nasz przewodnik ma troszkę na pieńku z celnikami mongolskimi, poprowadzi Was południowym szlakiem przez Egipt, Turcję oraz Indie. We wszystkich tych miejscach czekają nas niezwykłe atrakcje. Przemierzymy razem z Abdulem szlak Bliskiego i Dalekiego Wschodu poznając jego największe i najpiękniejsze tajemnice. Życie korsarza Czy nie znudziło Ci się marne życie szczura lądowego? Może w końcu przyszedł czas na niezwykłą, pełną niespodzianek, nieprzewidywalną podróż, podczas której nigdy nie będziesz pewien czy to, co Cię za chwile spotka, nie pozbawi Cię złudzeń, że wiesz co to znaczy prawdziwe życie? Masz szansę doświadczyć czegoś co zmieni całą twoją marną egzystencję! Oto On: Kapitan Big JJ, stary korsarz pływający pod hiszpańską banderą, który wraz ze swymi towarzyszami kompletuje nową załogę. Muszą to być żeglarze odważni, bezwzględnie oddani i posłuszni nawet najbardziej absurdalnym rozkazom. Jeżeli stwierdzisz, że nic nie wiesz o żeglowaniu, nie przejmuj się! W trakcie podróży wszyscy uczestnicy przejdą ekspresowe przeszkolenie i zostaną rzuceni na głębokie wody. W każdym porcie, do którego zapłyniemy napotkamy piękne miejscowe tancerki, które swym wdziękiem oczarują każdą załogę

4 Osobliwe lata 80-te i 90-te czyli Kicz Party Któż nie pamięta osobliwego klimatu lat 80-tych i 90-tych? Wszyscy mieliśmy wtedy dużo dystansu do siebie i otaczającego świata! Bujna wyobraźnia w dziedzinie mody i muzyki przekraczała wszelkie granice! Przenieśmy się więc dwie dekady wstecz, do lat popularyzacji walkmanów, kostki rubika i muzyki rozrywkowej. Minęło niby niewiele czasu, ale gdy sięgamy pamięcią do tamtych lat, wiele rzeczy wspominamy z uśmiechem i sentymentem. Dzisiejszego wieczoru znajdziemy się wśród najlepszych wspomnień tamtego okresu. Impreza (anty)kryzysowa HIT 2009 Kryzys to obecnie najczęściej używany zwrot w Polsce, a może również i na świecie (oprócz Włoch, tam akurat prym wiodą finałowe odcinki Big Brothera). Stał się niezastąpionym tematem wielu programów, debat, gier politycznych, aktualności i można by długo wymieniać czego jeszcze. Postanowiliśmy nie być gorsi i wykorzystać ten slogan w nieco weselszej i sympatyczniejszej konwencji. No ale do rzeczy. Otóż, jak wieść niesie, znaleźliśmy receptę na poskromienie trapiącego wszystkich problemu. Jest ona bardzo prosta i polega na przebyciu terapii szokowo-urazowej w trakcie specjalnie stworzonego na tą sytuację programu imprezy. Zasada jest bardzo prosta im bardziej się zaangażujesz, tym bardziej pomożesz sobie, swojej firmie, a w konsekwencji wpłyniesz pozytywnie na globalny wynik ujemny dodawania światowej finansjery. Tego wieczoru od wszystkich uczestników imprezy wymagany będzie strój w postaci białej maklerskiej koszuli, my ze swojej strony dostarczymy szelki, o ile kryzys pozwoli będą w kolorze czerwonym. Uczestnicy zostaną podzieleni na specjalne podgrupy, których zadaniem będzie pozyskanie jak największej ilości środków finansowych, pozwalających ich firmie przetrwać w dobie kryzysu. Drużyna, która najaktywniej, najambitniej i najagresywniej stawi czoła czekającym tego wieczoru wyzwaniom, zostanie okrzyknięta Brygadą (anty)kryzysową. Następnie do białego rana (i kolejnego notowania) na parkietach będą rządziły wyłącznie byki.

5 Hej Wesele Zaszyci gdzieś daleko od ruchliwej szosy, słychać jedynie szum wiatru, śpiew ptaków, przerywany co chwilę odgłosem pasących się na łące zwierząt. Sielankowa, rozleniwiająca atmosfera, oderwani od otaczającej nas codzienności, w miejscu w którym życie toczy się swoim wolnym tempem. Najwyższy czas jednak zacząć się szykować, dzisiaj czeka nas prawdziwe staropolskie wesele. Obie rodziny pojawią się pewnie w komplecie, nas tam też nie może zabraknąć. Biją kościelne dzwony, muzykanci już grają marsza weselnego, nadeszła pora przekazać sierp tatowy. Jadźka i Wicia - Młoda Para już po ślubie, zaprasza przybyłych gości. Ojcowie krzątają się po sali, sadzając biesiadników za stoły. Jadło i napoje już przygotowane, barbelucha napędzona, dla wybrednych trochę importowanego wina. Za chwilę rozlegają się pierwsze toasty za zdrowie świeżo upieczonych nowożeńców. Dawno już nie zdarzyło się, aby rodziny Pawlaków i Karguli spotkały się razem. Dziś będzie okazja na udowodnienie, który ze zwaśnionych rodów jest lepszy. Ojcowie Kaźmierz i Władek co chwilę zaskoczą uczestników niespotykanymi na co dzień zadaniami. Będziemy mogli popróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak dojenie krowy, ubijanie masła, rąbanie drewna na opał, zbijanie płotu, wyżymanie koszuli. W międzyczasie czeka nas wspólne śpiewanie biesiadne za stołami. Wesele zwieńczą tradycyjne oczepiny Młodej Pary. Piwne Fanaberie Piwo towarzyszy wielu ważnym momentom w naszym życiu. Obok najbardziej popularnego w Polsce piwa jasnego, istnieje całe bogactwo jego odmian i gatunków, które pija się w różnych zakątkach świata. W wielu krajach z zamawianiem i piciem piwa wiążą się niezwykłe rytuały, a piwna tradycja jest pełna mitów i legend. Część z nich poznamy dzisiejszego wieczoru, zabierzemy Państwa w piwną podróż dookoła świata. Piloci naszej wycieczki to wyborni znawcy piwnych tematów, pokażą nam ciekawe miejsca i opowiedzą o zwyczajach picia bursztynowego trunku. Już przy wejściu do udekorowanej i oświetlonej sali wszyscy goście otrzymają piwne gadżety.

6 La Bomba Latina W każdym z nas tkwi odrobina szaleństwa i chęć dobrej zabawy. Zapraszamy więc na Kubę, do jednego z najbardziej charakterystycznych miejsc, w których królują klimaty latynoamerykańskie. Dzisiejszego wieczoru w oparach aromatycznych cygar rozbrzmiewać będzie gorąca taneczna południowa muzyka. Pod okiem profesjonalistów nauczymy się Salsy - najpopularniejszego tańca pochodzącego rodem z Karaibów. W tle słychać już kubańskie rytmy a to dopiero początek, za chwilę wszystko zacznie się rozkręcać. Imprezę prowadzi dwóch Amigo z Hawany: Diego o Jose, ci panowie wiedzą co to dobra zabawa i już od samego początku podrywają gości do tańca. Wśród wielu hitów muzyki latino, tego wieczoru znaleźć będziemy mogli te najbardziej znane: Konga, Mambo nr 5, Macarena, Asereje, Chihuahua, La Bamba, Volare, Quantanamera, La Cucaracha. Jeżeli ktoś nie do końca pewnie czuje się na parkiecie, będzie miał okazję podszlifować swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych tancerzy klimatów południowych, oni pokażą wszystkim, że w tańcu nie ma żadnych ograniczeń.

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Imprezy tematyczne ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE SCENARIUSZE OSADA ŚREDNIOWIECZNA Opis: Impreza zaczyna się od powitania gości przez Komesa, który zapoznaje wszystkich z programem imprezy i wprowadza

Bardziej szczegółowo

www.facebook.com/zycieczestochowyipowiatu PIĄTEK-NIEDZIELA, 27-29 GRUDNIA 2013

www.facebook.com/zycieczestochowyipowiatu PIĄTEK-NIEDZIELA, 27-29 GRUDNIA 2013 REKLAMA CZĘSTOCHOWY I POWIATU www.facebook.com/zycieczestochowyipowiatu Nr 151 (204) Nr ISSN 22 99 4440 PIĄTEK-NIEDZIELA, 27-29 GRUDNIA 2013 Cena 1,20 zł (w tym 8% VAT) Sylwester pod chmurką Jak co roku

Bardziej szczegółowo

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Imprezy tematyczne ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Integracje w pobliżu Hotelu TWIERDZA Opis: Śmiałkowie podzieleni na 8 drużyn wyruszają na spotkanie z przygodą, każda z nich otrzymuje mapę fortu

Bardziej szczegółowo

Mont Blanc 2006 - relacja z wyprawy

Mont Blanc 2006 - relacja z wyprawy Artykuł pobrano ze strony eioba.pl Mont Blanc 2006 - relacja z wyprawy Relacja z wyprawy na szczyt Białej Góry (Mont Blanc 4808 m n.p.m) zrealizowanej w czerwcu 2006. Wyprawa zrealizowana w czercu 2006.

Bardziej szczegółowo

Robert Rowiński. wicemistrz Anglii z Koszalina. Podróże. Pionierzy koszalińskiego handlu. Burn Reynolds. Rowerem wokół Bałtyku. Odkrywa polski funk

Robert Rowiński. wicemistrz Anglii z Koszalina. Podróże. Pionierzy koszalińskiego handlu. Burn Reynolds. Rowerem wokół Bałtyku. Odkrywa polski funk miesięcznik bezpłatny nr 07 (08) wrzesień 2009 r. www.magazynprestiz.com.pl Burn Reynolds Odkrywa polski funk Podróże Rowerem wokół Bałtyku Pionierzy koszalińskiego handlu Robert Rowiński wicemistrz Anglii

Bardziej szczegółowo

nr 2 (2014/2015) zima Konkurs teatralny Za sto dni matura Pasja i praca JESTEŚMY AKTYWNI!!!

nr 2 (2014/2015) zima Konkurs teatralny Za sto dni matura Pasja i praca JESTEŚMY AKTYWNI!!! nr 2 (2014/2015) zima Konkurs teatralny Za sto dni matura Pasja i praca JESTEŚMY AKTYWNI!!! W numerze: 3 Co w Ekonomiku piszczy? 19 Ruch to zdrowie 24 Muzyka łagodzi obyczaje 25 Hotelarium 27 Kącik ekonomisty

Bardziej szczegółowo

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz

Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007. Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Copyright by Złote Myśli & Ireneusz Tomczyk, rok 2007 Autor: Ireneusz Tomczyk Tytuł: Tylko Ty Decydujesz Nr zamówienia: 996620-20110608 Nr Klienta: 1213056 Data realizacji: 08.06.2011 Zapłacono: 0,00 zł

Bardziej szczegółowo

WSTĘPNIAK. rok 2013/14, nr 3

WSTĘPNIAK. rok 2013/14, nr 3 Cena 2 zł Czy szkodzi? Czy masz problem z wagą? Co ciekawego na projekcie unijnym? 11 listopadaczy ważny? Co na siebie włożyć w zimie? Czy to Święto? Opiekun Gazetki: mgr Jolanta Wątorczyk Redaktor Naczelny:

Bardziej szczegółowo

1-2 Dłonie i Słowo. Magazyn Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. Maraton w Nowym Jorku. s. 4. Wyprawa na rowerach. s. 11. Biblioteka dla wszystkich

1-2 Dłonie i Słowo. Magazyn Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym. Maraton w Nowym Jorku. s. 4. Wyprawa na rowerach. s. 11. Biblioteka dla wszystkich 2013 rok 1-2 Dłonie i Słowo Magazyn Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym Maraton w Nowym Jorku s. 4 Wyprawa na rowerach s. 11 Biblioteka dla wszystkich s. 63 od redakcji Drodzy Czytelnicy, za nami gorące

Bardziej szczegółowo

O krok od ideału czyli jak polskie gwiazdy dbają o siebie?!

O krok od ideału czyli jak polskie gwiazdy dbają o siebie?! magazyn bezpłatny nr 10 czerwiec - sierpień 2008 Numer Wakacyjny Konkurencja mnie podnieca! Wywiad z Marylą Rodowicz O krok od ideału czyli jak polskie gwiazdy dbają o siebie?! W stronę słońca. Wakacyjne

Bardziej szczegółowo

HALLOWEEN. w Trójmieście. Krochmalska, Liroy, Skiba, Kaliszuk. EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku. NASZA AKCJA! Łowcy stylu

HALLOWEEN. w Trójmieście. Krochmalska, Liroy, Skiba, Kaliszuk. EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku. NASZA AKCJA! Łowcy stylu miesięcznik bezpłatny nr 10 (18) październik 2011 r. www.magazynprestiz.com.pl NASZA AKCJA! Łowcy stylu MASAKRA W KADRZE Mariusz Kowal Kobaru EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku HALLOWEEN w Trójmieście

Bardziej szczegółowo

Lato 2009. Newsletter

Lato 2009. Newsletter Lato 2009 Newsletter Prawdziwe piękno przekracza granice zmysłów. Podziwiam diament muśnięciem dłoni, poznaję miejsca chłonąc ich atmosferę, wyjątkowych słów słucham sercem. Gdy coś jest niezwykłe, po

Bardziej szczegółowo

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Tw ó j p r z e w o d n i k p o e v e n t a c h Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Maj 2010 Podróże biznesowe z EventMapa.pl Cykl e-przewodników po Atrakcjach i Destynacjach dla biznesu

Bardziej szczegółowo

Misie Ratownisie trafiły do chorych dzieci

Misie Ratownisie trafiły do chorych dzieci l POWIAT PIASECZYŃSKI l POWIAT GRÓJECKI l URSYNÓW l Czytaj str. VII ROK XII NR 4 5 ( 4 6 4 ) 07-13 GRUDNIA 2012 ISSN 1643-2843 G A Z E TA B E Z P Ł AT N A Czytaj str. VIII-IX l POWIAT GRODZISKI l POWIAT

Bardziej szczegółowo

str. 5 Warszawskie Hospicjum dla Dzieci Informator bezpłatny nr 3 (49) wrzesień 2009 r.

str. 5 Warszawskie Hospicjum dla Dzieci Informator bezpłatny nr 3 (49) wrzesień 2009 r. Warszawskie Hospicjum dla Dzieci Informator bezpłatny nr 3 (49) wrzesień 2009 r. str. 5 1% podatku Organizacja Pożytku Publicznego www.hospicjum.waw.pl Aktualności Opieka paliatywna nad dziećmi w Polsce

Bardziej szczegółowo

#59maj FALLAS ŚWIĘTO PAMIĘĆ O BARDZIE HUKU I OGNIA. w numerze: ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl

#59maj FALLAS ŚWIĘTO PAMIĘĆ O BARDZIE HUKU I OGNIA. w numerze: ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl #59maj ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl w numerze: FALLAS ŚWIĘTO HUKU I OGNIA PAMIĘĆ O BARDZIE kalendarium maj Marcus Miller koncert Macy Gray koncert Warszawski ferment wystawa fotografii Teatr Palladium 140-250

Bardziej szczegółowo

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka. zapraszają na

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka. zapraszają na Rok 16 Nr 11 (140) 11-12 października 2012 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi oraz Pub Biblioteka zapraszają na Szanowni Państwo, Pierwsza edycja Dni Gutenberga

Bardziej szczegółowo

tem at NUMERU StREEt art s. 4

tem at NUMERU StREEt art s. 4 tu jestem! Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER 48 ISSN 1732-9302 ' GRUDZIEN 2009 tem at NUMERU StREEt art s. 4 ZabawkI Z winylu s. 8 OCEaN wielu StylOw wywiad Z M ackiem wasio

Bardziej szczegółowo

PIECIUŁKO LUBIĘ POMAGAĆ STANISŁAWA. SzKOLENIE FM GROUP W Warszawie i na Majorce. NIE BĄDŹ TROLLEM! Poznaj etykietę obowiązującą w Internecie

PIECIUŁKO LUBIĘ POMAGAĆ STANISŁAWA. SzKOLENIE FM GROUP W Warszawie i na Majorce. NIE BĄDŹ TROLLEM! Poznaj etykietę obowiązującą w Internecie JESIEń / zima 2010 nr 4 cena 3,00 PLN (w tym 22% VAT) MiędzyNARODOwe SzKOLENIE FM GROUP W Warszawie i na Majorce NIE BĄDŹ TROLLEM! Poznaj etykietę obowiązującą w Internecie FUNDACJA GOLDEN TULIP Rok dla

Bardziej szczegółowo

Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28. Mamy Pulitzera!!!

Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28. Mamy Pulitzera!!! Gimnazjum S.T.O., 71-761 Szczecin, ul. Tomaszowska 1, tel. 091 442 30 28 Mamy Pulitzera!!! Zacznę od końca. WYGRALIŚMY!!! Tak, dostaliśmy PULITZERA - nagrodę dla najlepszej szkolnej gazetki gimnazjalnej,

Bardziej szczegółowo

czasemwarto.pl czasemwarto.pl czasem warto w drodze 1

czasemwarto.pl czasemwarto.pl czasem warto w drodze 1 czasemwarto.pl czasemwarto.pl czasem warto w drodze 1 CZASEM WARTO W DRODZE /opowieść w produkcji/ Bo widzisz... w życiu to jest tak, że znajdujemy w nim wiele, wiele drzwi... i część z tych drzwi jest

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER GRUDZIEŃ 2010 ISSN 1732-9302

Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER GRUDZIEŃ 2010 ISSN 1732-9302 WIĘCEJ SUDOKU! Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej ISSN 1732-9302 NUMER 52 GRUDZIEŃ 2010 KALENDARIUM Jagórfest: Jelonek, Chainsaw, Testor, Wojciech Hoffmann i inni (Progresja) 39-50

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

www.artmedicalcenter.eu

www.artmedicalcenter.eu www.artmedicalcenter.eu miesięcznik bezpłatny nr 06 72 czerwiec 2014 r. www.prestizszczecin.pl MODNY SZCZECIN Paweł Żuchowski NA TROPIE AMERYKI NIEZWYCZAJNA PARA KSIĄŻĘCA DZIEŃ Z ŻYCIA CHIRURGA 4 od

Bardziej szczegółowo

Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010

Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010 Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010 SZTANDAR WPROWADZIĆ WYWIAD Z PROF. BARBARĄ FORTUNĄ! PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, CZYLI TOK MYŚLENIA MIESZKAŃCÓW

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

TAPINDER SHARMA IWONA GUZOWSKA. KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! BERNARD SZYC Swój chłop! Kobieta z żelaza. Sukces ma smak curry

TAPINDER SHARMA IWONA GUZOWSKA. KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! BERNARD SZYC Swój chłop! Kobieta z żelaza. Sukces ma smak curry miesięcznik bezpłatny nr 9 (2013 r.) 37 BERNARD SZYC Swój chłop! KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! www.magazynprestiz.com.pl IWONA GUZOWSKA Kobieta z żelaza TAPINDER SHARMA Sukces ma smak curry Wyjątkowy

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 97 obóz wyprawa 98 obóz piłkarsko-żeglarski 99 obóz przyrodniczy 100 obóz tenisowy 101 obóz tenisowy intensywny 102 wioska językowa

SPIS TREŚCI. 97 obóz wyprawa 98 obóz piłkarsko-żeglarski 99 obóz przyrodniczy 100 obóz tenisowy 101 obóz tenisowy intensywny 102 wioska językowa SPIS TREŚCI 4 O nas / Nasze hasło / Nasza misja 5 Dlaczego my? 6 Czego uczy Camp? 8 Campy, Bazy, Wędrówki - lokalizacja 9 Campy, Bazy, Wędrówki - charakterystyka 10 Tabela wybranych aktywności 11 Odznaki

Bardziej szczegółowo

1. Okres przedświąteczny - czas, w którym przygotowujemy się na przeżycie świąt... taaaa...jasne... 2. Święta idą. My biegniemy...

1. Okres przedświąteczny - czas, w którym przygotowujemy się na przeżycie świąt... taaaa...jasne... 2. Święta idą. My biegniemy... 1. Okres przedświąteczny - czas, w którym przygotowujemy się na przeżycie świąt... taaaa...jasne... 2. Święta idą. My biegniemy... 3. Niesamowite przeżycie 4. Iść za marzeniem i znów iść za marzeniem 5.

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE. z miesięcznej praktyki w Granadzie Hiszpania (11.05.2014 07.06.2014)

SPRAWOZDANIE. z miesięcznej praktyki w Granadzie Hiszpania (11.05.2014 07.06.2014) SPRAWOZDANIE z miesięcznej praktyki w Granadzie Hiszpania (11.05.2014 07.06.2014) DOŚWIADCZENIE ZDOBYTE NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY POPRZEZ STAŻ ZAGRANICZNY BEZCENNE Projekt został zrealizowany przy wsparciu

Bardziej szczegółowo