NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PYTANIA DOTYCZĄCE FOTOKSIĄŻKI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PYTANIA DOTYCZĄCE FOTOKSIĄŻKI"

Transkrypt

1 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PYTANIA DOTYCZĄCE FOTOKSIĄŻKI 1 Jak długo trzeba czekać na realizację AB Fotoksiązki? Dokładamy starań, aby termin realizacji fotoksiążek był jak najkrótszy. Obecnie - w zależności od wyboru sposobu dostawy - kształtuje się on pomiędzy 8, a 10 dniami roboczymi. 2 Jaka jest jakość AB Fotoksiażki? Każda CEWE FOTOKSIĄŻKA drukowana jest na najwyższej jakości, specjalnym papierze, który nadaje się zwłaszcza do wydruku cyfrowego. Druk cyfrowy to połączenie druku laserowego i offsetowego. Wewnętrzne strony fotoksiążek drukowane są na papierze matowym, błyszczącym lub na papierze fotograficznym (w zależności od wyboru opcji w trakcie zamówienia). Papier matowy lub błyszczący ma gramaturę 200g/m². Jakie zdjęcia można umieszczać w AB Fotoksiążce? Czy to mogą być pliki JPG, PNG,BMP, TIFF itp.? Oprogramowanie akceptuje wyłącznie pliki z rozszerzeniem jpg. Zalecamy stosować pliki w wielkości do 1 MB, w rozdzieloczości od 10 do 00 dpi. W jakiej rozdzelczości najlepiej wrzucać zdjęcia do projektu AB Optymalna zalecana rozdzielczość to dpi. Czy moge przygotować AB Fotoksiążkę pomijając calkowicie Wasz program? Nasz program umożliwa optymalne projektowaniefotoksiążki. Nie ma możliwości przygotowania jej poza naszym oprogramowaniem i przesłania do druku. Istnieje jednak możliwość indywidualnego przygotowania plików, zapisania ich z rozszerzeniem jpg. i - następnie - umieszczenie ich, z wykorzystaniem oprogramowania, w fotoksiążce. Czy moge zrobic AB Fotoksiążkę i wyeksportowac do PDF? Fotoksiążka jest przygotowywana w naszym programie i gotowa do przesłania do druku. Edytowanie fotoksiążki jest możliwe wyłącznie w oprogramowaniu służącym do jej projektowania. 7 Dlaczego "poznikały" moje zdjęcia z części AB W przypadku bardzo niskiej jakości zdjęć, w trakcie tworzenie fotoksiążki, pojawia się odpowiednia informacja o jakości zdjęć. W przypadku niskiej jakości zdjęcia może on nie zostać zapisany w programie, a tym samym nie zostanie on umieszczony na serwerze. Brak zdjęć może też być spowodowany przerwą w transmisji danych na serwer lub złą jakością transferu. 8 Czy zdjęcia umieszczone w AB Fotoksiążce nie wyblakną po jakimś czasie? Do produkcji fotoksiązek stosujemy najwyższej jakości urządzenia do druku cyfrowego oraz najlepszej klasy pigmenty. Gwarantujemy wieloletnią trwałość kolorów oraz jednolitość fotoksiążki. Zalecamy równocześnie odpowiednie przechowywanie fotoksiążek - bez długotrwałej/ciagłej ekspozycji na światło.

2 9 Czy jest możliwość zamawiania AB Fotoksiążek na papierze fotograficznym? Trwają finalne prace nad rozszerzeniem zakresu naszych usług o - między innymi - fotoksiążki na papierze fotograficznym. O wprowadzeniu nowych usług poinformujemy Państwa poprzez stronę www. oraz za pomocą naszych newsletterów. 10 Zdjęcie w AB Fotoksiążce jest mniej ostre niż na wykonanej odbitce fotograficznej. Jakie są przyczyny? Różnice w ostrości mogą mieć wiele przyczyn. Najczęstszą przyczyną jest znaczne skadrowanie zdjęcia umieszczonego w fotoksiążce. Prosimy pamiętać, że obraz fotoksiążki widziany na ekranie najczęściej używanych komputerów jest znacznie mniejszy niż jej realny rozmiar. Prosimy zwracać uwagę na informacje dotyczące jakości użytego zdjęcia, wyświetlane w naszym oprogramowaniu. 11 Ile czasu może zająć tworzenie AB Tworzenie fotoksiążki w naszym oprogramowaniu jest bardzo proste i łatwe. W zależności od wyboru opcji - np.poprzez wybór jednego z naszych licznych szablonów - może ono potrwać zaledwie kilka minut. Można też fotoksiążkę tworzyć dłużej - wprowadzając swoje indywidualne pomysły i korygując poszczególne zdjęcia. Fotoksiążkę możemy tworzyć w wielu etapach, zapisując (bezpłatnie) projekt roboczy na naszych serwerach lub - w przypadku tworzenia za pomocą programu offline - na twardym dysku komputera. 12 Na jakim rodzaju papieru drukowana AB Fotoksiążka? Do produkcji fotoksiążek stosujemy najwyższej jakości papier przystosowany do zadruku w technologii cyfrowej. Gramatura papieru to minimum 200g/m2. W zależności od wybranej opcji - może to być papier o powierzchni błyszczącej lub matowej. 1 Jakie okładki AB Fotoksiążek mam do wyboru? Cały czas staramy się rozwijać zakres naszych produktów. Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy formaty fotoksiążek - 0x0 cm, 20x0 cm oraz 20x20 cm, które można zamówić z okładką twardą, lub twardą z gąbką. Prosimy o systematyczne zapoznawanie się ze szczegółami, umieszczonymi w naszym cenniku na stronie www. 1 Jakie formaty AB Fotoksiążek są dostępne? Cały czas staramy się rozwijać zakres naszych produktów. Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy formaty fotoksiążek - 0x0 cm, 20x0 cm oraz 20x20 cm, które można zamówić z okładką twardą, lub twardą z gąbką. Prosimy o systematyczne zapoznawanie się ze szczegółami, umieszczonymi w naszym cenniku na stronie www.

3 1 Ile kosztuje dodatkowa strona fotoksiążki? W trakcie projektowania fotoksiążki można dodawać kolejne strony. Z przyczyn technicznych każdorazowo można dodać minimum 2 strony. Szczegóły dotyczące cen dodatkowych stron są umieszczone w naszym cenniku na stronie www. 1 Czy w celu zaprojektowania AB Fotoksiążki muszę przyjść ze zdjęciami do sklepu? Cały proces tworzenia fotoksiążki odbywa się za pomocą plików elektronicznych. Tak więc nie ma żadnej potrzeby, aby przychodzić ze zdjęciami do sklepu. Ale - zawsze do niego zapraszamy - nasi Pracownicy bardzo chętnie we wszytskim Państwu pomogą. 17 Ile zdjęć można zmieścić w AB Fotoksiążce? W fotoksiążce można umieścić dowolną ilość zdjęć. W tym celu można posłużyć się jednym z licznych szablonów, przez nas proponowanych lub też osobno dodawać poszczególne zdjęcia. Prosimy pamiętać, iż użycie szablonu nie wyklucza możliwości dowolnej korekcji i projektowania stron fotoksiążki. 18 Czy poradzę sobie z obsługą programu do stworzenia i zamówienia AB Program do tworzenia fotoksiążek jest bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. Przed przystąpieniem do użytkowania zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmem instruktażowym, umieszczonym na naszje stronie www. 19 Jakie są szczególne zalety AB Nasze oprogramowanie jest wysokiej jakości, a jednoczesnie bardzo prostym narzędziem do tworzenia Fotoksiążek. Do Państwa należy wybórmożecie Państwo zdecydować, czy każdą poszczególną stronę CEWE FOTOKSIĄŻKI chcesz zaprojektować samodzielnie, czy za pomocą asystenta stworzyć cały projekt w kilka minut. Do dyspozycji podczas projektowania macie Państwo wiele bogatych szablonów, masek, Clip Artów, układów i teł, które można pobrać za darmo, klikając jedynie kilka razy w naszym programie. Dzięki różnorodnym formatom i rodzajom okładek macie Państwo wiele możliwych kombinacji do zaprojektowania swojej własnej, indywidualnej CEWE FOTOKSIĄŻKI, która dzięki takiej formie będzie unikatowa. Bezpłatne oprogramowanie i dalsze informacje dotyczące CEWE FOTOKSIĄŻKI znajdują się na stronie: PYTANIA DOTYCZĄCE EDYCJI FOTOKSIĄŻKI 1 Czy mogę uzyć innej przeglądarki niż CHROME? Przygotowanie fotoksiążki online jest możliwe we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Zalecamy jednak używanie przegladarki Google Chrome, z uwagi na możliwość skorzystania ze wszystkich opcji oprogramowania, które w innych przeglądarkach mogą nie działać.

4 2 Dlaczego zawiesza mi sie przeglądarka przy wejściu do programu AB Przyczyny mogą być bardzo różne. Najczęściej występujące to konieczność zaktualizowania flasha, potrzeba odświeżenia strony internetowej lub słaba jakość łącza internetowego. Co mam zrobić, gdy w trakcie tworzenia AB Fotoksiążki pojawia mi się kod błędu? Prosimy o przesłanie szczegółowych informacji za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www. wraz z informacją o numerze kodu, drodze jego uzyskania (newsletter, salon firmowy, sklep internetowy itp..). Niezwłocznie wyjaśnimy przyczynę wystąpienia problemu. Prosimy w tej sytuacji nie finalizować zamówienia, ponieważ uwzględnienie kodu rabatowego, po zatwierdzeniu ostatecznej wartości zlecenia nie będzie możliwe. Jak długo powinny ładować się zdjęcia, z których chcę stworzyć AB Fotoksiażkę?? Tworzenie fotoksiążki odbywa się w oparciu o miniatury zdjęć. Transfer zdjęć w ich źródłowej wielkości odbywa się w momencie wysyłki zamówienia. Czas transferu może być bardzo różny - w zalezności od wielkości zdjęć, ich ilości z zaprojektowanej fotoksiążce, a przede wszystkim - od prędkości łącza internetowego. Prosimy pamiętać, iż wiele łączy ma tzw. niesymetryczny transfer (z reguły o niższej prędkości wysyłania niż odbierania danych). Z reguły transfer projektu fotoksiążki nie powinien jednak trwać dłużej niż - minut. Mam problem z przekierowywaniem w trakcie realizowania płatności Prosimy o sprawdzenie ustawień opcji przeglądarki oraz sprawdzenie opcji programu antywirusowego lub firewall. Czy można zapisywać projekt AB Fotoksiążki w trakcie jego tworzenia i jak do niego następnie powrócić? Fotoksiążkę możemy tworzyć w wielu etapach, zapisując (bezpłatnie) projekt roboczy na naszych serwerach lub - w przypadku tworzenia za pomocą programu offline - na twardym dysku komputera. W każdej chwili można powrócić do roboczej wersji projektu - logując się w programie i wybierając opcję "projekty niezakończone". 7 Czy muszę się logować na stronie aby zamówić fotoksiążkę? Dokładamy wszelkich starań, aby tworzenie fotoksiążki było jak najbardziej komfortowe. Logowanie się jest wymagane w trakcie zapisywania projektu fotoksiążki (gdyż jest jedyną możliwością przyporządkowania projektu do właściwego Klienta) oraz w trakcie zamawiania - gdyż umożliwia identyfikację płatności z konkretną fotoksiążką. 8 Czy mogę umieścić w AB Fotoksiążce zdjęcia automatycznie według kolejności ustalonej osobiście? Taka opcja jest możliwa i bardzo ułatwia tworzenie fotoksiążki. Aby skorzystać z tej opcji należy załadowac zdjęcia we wczesniej ustalonej kolejności,a następnie wybrać opcję "Autouzupełnianie"

5 9 Czy mogę umieścić, w wybranym przeze mnie szablonie, po jednym zdjęciu na stronie mimo że szablon sugeruje inne opcje? Tak. Wystarczy tylko, w prawym dolnym rogu programu wybrać opcję modyfikacji strony. Można wtedy ustawić na podwójnej stronie manualnie po jednym zdjęciu i"sklonować" ten układ na kolejne strony. 10 Jak długo są przechowywane dane dotyczące mojego zamówienia? Dane dotyczące zamówienia są kasowane z systemu niezwłocznie po jego realizacji. Jedynie dane dotyczące zamówienia w toku i niezakończonych projektów są przechowywane przez dłuższy okres. PYTANIA DOTYCZĄCE KUPONÓW RABATOWYCH 1 Czy jest możliwość przedłużenia ważności kuponu rabatowego? Kupony rabatowe mają minimum kilka tygodni wazności. Prosimy o przestrzeganie granicznych dat, gdyż nie ma możliwości przedłużenia ważności kuponów. 2 Czy kupon promocyjny obejmuje konkretny format AB Kupon promocyjny dotyczy w każdym przypadku produktu, który jest na nim szczegółowo opisany. W przypadku zamówienia innego produktu - kupon nie zadziała, co wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty za zamówiony produkt, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Do kiedy można zamówić AB Fotoksiążkę z użyciem kuponu promocyjnego? Kupon promocyjny ważny jest do ostatniego dnia ważności, podanej na kuponie, do godziny Jeżeli minął termin jego ważności - nie zostanie on uwzględniony przy naliczeniu wartości zamówienia, która zaostanie obliczona na podstawie aktualnie obowiązującego cennika. Czy - jeśli minął termin ważności kuponu promocyjnego,to czy moje zlecenie zostanie jeszcze przyjęte do realizacji? Kupon promocyjny ważny jest do ostatniego dnia ważności, podanej na kuponie, do godziny Jeżeli minął termin jego ważności - nie zostanie on uwzględniony przy naliczeniu wartości zamówienia, która zaostanie obliczona na podstawie aktualnie obowiązującego cennika. Jak mogę aktywować kod z kuponu promocyjnego? Klient posiadający kod rabatowy na fotoksiążkę nie musi go już specjalnie aktywować. Kod rabatowy należy wykorzystać w trakcie zamawiania gotowej fotoksiążki - wpisując go w odpowiednie miejsce, widoczne na ekranie, bezpośrednio przed dokonaniem płatności. Jeżeli kod jest aktywny (ma ważną datę wazności) oraz został prawidłowo wpisany (prosimy wpisac go ze szczególną uwagą) - cena końcowa zostanie skorygowana o wartość kodu rabatowego. Co zrobić, jeśli mój kod rabatowy nie zostanie zaakceptowany w procesie składania zamówienia? Prosimy o informację, przez formularz kontaktowy na stronie, jaki numer kodu Państwo użyli oraz jak go Państwo otrzymaliście (na adres , w newsletterze, w gazecie czy inną drogą?). Sprawdzimy zgłoszenie i w razie potrzeby pomożemy zrealizować poprawnie posiadany kod rabatowy. W takiej sytuacji - proszę nie finalizować zamówienia, gdyż uwzględnienie rabatu po zatwierdzeniu wartości zlecenia nie będzie możliwe

6 PYTANIA DOTYCZĄCE ZAMÓWIENIA, TERMINÓW, PŁATNOŚCI I REKLAMACJI 1 W jaki sposób mogę zlożyć reklamację? Prosimy o przesłanie szczegółowych informacji za pomocą formularza zamieszczonego na stronie www. wraz z informacją o numerze kodu, drodze jego uzyskania (newsletter, salon firmowy, sklep internetowy itp..). Niezwłocznie wyjaśnimy przyczynę wystąpienia problemu. 2 Czy można zapłacić za AB Fotoksiążkę przy odbiorze? W celu uproszczenia procedury zamawiania fotoksiążek oraz obniżenia ich kosztów dostawy wprowadziliśmy wyłącznie opcję zapłaty w trakcie zamówienia. Zapłata przy odbiorze nie jest możliwa. Ile kosztuje przesyłka AB Zachęcamy do bezpłatnego, osobistego odbioru fotoksiążki w jednym z naszych salonów firmowych. W przypadku wyboru innej formy dostawy (przesyłka kurierska lub odbiór w paczkomacie) - prosimy o zapoznanie się ze szczegółami, umieszczonymi w naszym cenniku na stronie www. Czy i w jakiej formie otrzymam informację, kiedy AB Fotoksiążka będzie gotowa do odbioru? Po wykonaniu zamówienia wysyłamy maila (na adres podany przy rejestracji) z informacją o wykonaniu fotoksiążki i możliwości jej odbioru, zgodnie z opcją wybraną przez Klienta. Czy mogę anulować lub edytować złożone już zamówienie? Dokładamy wszelkich starań, aby w interesie naszych Klientów utrzymać możliwe krótki czas produkcji i terminy wysyłki. Z tego powodu Państwa dane, zaraz po dotarciu na nasz Serwer są kompleksowo przetwarzane i przekazywane do w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego, w celu bezzwłocznego rozpoczęcia produkcji. Po zatwierdzeniu Regulaminu i przesłaniu zamówienia na serwer nie mają już Państwo możliwości anulowania lub modyfikowania takiego zlecenia. Czy można zamowić przesyłkę z dostawą do domu? W procesie zamówienia produktu są do wyboru trzy opcje dostawy: odbiór w salonie (bez dodatkowych kosztów), dostawa przez kuriera oraz odbiór przez paczkomat (szczegółowe koszty określone są w cenniku umieszczonym na stronie www). 7 Czy mogę przyspieszyć czas realizacji mojego zlecenia? Każda indywidualna obróbka, taka jak przyspieszenie procesu realizacji zlecenia, ekspresowe wysyłki czy wybór innej firmy transportowej, zamiast poprawić szybkość obsługi, może doprowadzić do pogorszenia serwisu. W trosce o najwyższą jakość usług - nawet za doplatą - nie możemy spełnić takiego życzenia. PYTANIA DOTYCZĄCE REJESTRACJI I LOGOWANIA

7 1 Jak zlikwidować konto Użytkownika w serwisie? Usunięcie konta w naszym Serwisie jest możliwe po przesłaniu stosowanej prośby na adres podany w kontakcie. Na podstawie tej wiadomości dane osobowe Użytkownika zostaną usunięte przez Administratora. 2 Jak mogę się zarejestrować lub zalogowac w systemie? Aby skorzystać z naszego serwisu fotograficznego, niezbędne jest zarejestrowanie się w systemie. Należy wypełnić wszystkie pola zaznaczone gwiazdką (*) oraz ustalić hasło dostępu do swojego konta w naszym serwisie. Zalogowanie odbywa się na naszej stronie poprzez wpisanie w odpowiednie pola swojego adresu oraz, określonego w trakcie rejestracji, odpowiedniego hasła dostępu. Czy i jak mogę zmienić swoje hasło i dane osobowe (np.adres , adres zamieszkania itp.) na swoim koncie? Swoje dane osobowe lub hasło dostępu można zawsze zmienić w zakładce "Konto Użytkownika". Jak zlikwidować konto Użytkownika w serwisie foto? Usunięcie konta w naszym Serwisie jest możliwe po przesłaniu stosowanej prośby na adres podany w kontakcie. Na podstawie tej wiadomości dane osobowe Użytkownika zostaną usunięte przez Administratora. Co mogę zrobić, gdy zapomniałem hasła dostępu do serwisu foto? Aby wygenerować nowe hasło do konta należy skorzystać z opcji "nie pamiętam hasła". W następnym kroku należy swój adres (identyczny z podanym w trakcie rejestracji) i kliknąć "Wyślij". Nowe hasło zostanie wysłane na podany adres .

INSTRUKCJA OBSŁUGI DO SYSTEMU

INSTRUKCJA OBSŁUGI DO SYSTEMU [Nazwa firmy] [Tytuł dokumentu] [Podtytuł dokumentu] INSTRUKCJA OBSŁUGI DO SYSTEMU 2.0 Spis treści INSTRUKCJA OBSŁUGI DO SYSTEMU 2.0... 0 PANEL Sprawdź jak funkcjonuje Twoja drukarnia... 3 ASORTYMENT,

Bardziej szczegółowo

WGSM.pl. ver. 2.0. Profesjonalne rozwiązania dla branży GSM

WGSM.pl. ver. 2.0. Profesjonalne rozwiązania dla branży GSM ver. 2.0. Profesjonalne rozwiązania dla branży GSM Spis treści 1. Wstęp... 1.1. Czym jest?... 1.2. Wymagania systemu... 2. Logowanie do systemu 3. Panel Zarządzanie sklepami 3.1. Menu panelu Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA Spis treści 1. Wstęp...2 2. Rejestracja i wybór planu taryfowego...3 3. Pierwsze logowanie i konfiguracja...4 3.1 Przewoźnicy...5 3.2 Szablony

Bardziej szczegółowo

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA Spis treści 1. Wstęp...3 2. Rejestracja i wybór planu taryfowego...4 3. Pierwsze logowanie i konfiguracja...5 3.1 Przewoźnicy...6 3.2 Szablony

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego

Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego shopgold instrukcja obsługi panelu zarządzania Instrukcja obsługi panelu zarządzania w programie shopgold do prowadzenia sklepu internetowego Najbardziej aktualną wersję instrukcji możecie Państwo wygenerować

Bardziej szczegółowo

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Bank Millennium Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Spis treści Millenet tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu...3 Co należy zrobić, aby otworzyć Millenet dla Przedsiębiorstw?...4

Bardziej szczegółowo

wersja 5.0 Podręcznik Administratora

wersja 5.0 Podręcznik Administratora wersja 5.0 Podręcznik Administratora River Jacek Bator Spółka Jawna, 30-148 Kraków, ul. Lindego 2, Polska tel. +48 012 638-66-55, fax: +48 012 636-97-36, http://www.river.com.pl e-mail: diphoto_help@river.com.pl

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP Optima z wszystko.pl

Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP Optima z wszystko.pl Przewodnik po konfiguracji Comarch ERP Optima z wszystko.pl Spis treści 1 INFORMACJE WSTĘPNE... 3 2 KONFIGURACJA WSZYSTKO.PL... 4 2.1 SPRAWDZENIE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z SERWISU WSZYSTKO.PL... 4 2.2 KONFIGURACJA

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA WERSJA 13.05.a SYSTIM 1 Spis treści SYSTIM...1 Rozdział 1. Wstęp...5 1.1 logowanie do systemu...5 Rozdział 2. Handel i Magazyn...7 2.1 Sprzedaż...7 2.1.1 sprzedaż...7 2.1.2 nowa

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Instrukcja użytkownika 1/49 1.Historia zmian dokumentu. L.p. Opis zmian Data zmiany 1 Utworzenie dokumentu 2011-11-18 2 Uzupełnienie dokumentu 2012-08-27 3 Uzupełnienie dokumentu 2012-11-26 4 Uzupełnienie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Baza Danych 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8

Bardziej szczegółowo

1 Postanowienia ogólne

1 Postanowienia ogólne 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy dostępny na stronie internetowej pod adresem www.izi.sklep.pl jest prowadzony przez Firma Usługowo-Handlowa IZI Bartłomiej Ledwiński z siedzibą w Wrząca 64,

Bardziej szczegółowo

Poradnik Użytkownika. bankowość internetowa. Bankowość Korporacyjna. Szanowni Państwo,

Poradnik Użytkownika. bankowość internetowa. Bankowość Korporacyjna. Szanowni Państwo, bankowość internetowa Poradnik Użytkownika Szanowni Państwo, Współczesna technika stwarza coraz większe możliwości. Za pomocą Internetu można błyskawicznie komunikować się z całym światem, przesyłać i

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2012 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Faktura 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8 4.1 Kreator

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Wersja 2.9.0

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Wersja 2.9.0 INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA Wersja 2.9.0 ZAWARTOŚĆ 1. ibard24 backup online... 5 2. Rozpoczęcie przygody to takie proste!... 6 2.1. Rejestracja nowego konta... 6 2.1. Instalacja programu... 8 2.1.1. Jak pobrać

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO

INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO INSTRUKCJA OBSŁUGI PANELU ADMINISTRACYJNEGO Spis treści znajduje się na końcu niniejszej instrukcji. Instrukcja ta stanowi załącznik do przekazanego Państwu, razem z adresem www sklepu internetowego, adresu

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2012 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent CRM 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8 4.1 Kreator pierwszego

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po konfiguracji Comarch OPT!MA z imall24 Instrukcja krok po kroku

Przewodnik po konfiguracji Comarch OPT!MA z imall24 Instrukcja krok po kroku Przewodnik po konfiguracji Comarch OPT!MA z imall24 Instrukcja krok po kroku 1 W PODRĘCZNIKU ZNAJDZIESZ INFOMACJE O TYM: 1. Kto i na jakich warunkach może sprzedawać w imall24...3 2. Jak dokonać połączenia

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop Spis treści I: WSTĘP 1. INSTALACJA SKLEPU 2. LOGOWANIE DO PANELA ADMNISTRACYJNEGO 2.1 PRZYWRACANIE ZAPOMNIANEGO HASŁA 3. WSTĘPNA KONFIGURACJA 3.1 WYŁĄCZENIE

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet SPIS TREŚCI DZIEŃ DOBRY...3 I. WYMAGANIA TECHNICZNE...4 Podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z ipkonet... 5 II. POCZĄTEK...5

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ASAJ Sklep internetowy dostępny na stronie internetowej pod adresem http://www.sklep.asaj.pl/ prowadzony jest przez ASAJ Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika)

(instrukcja użytkownika) BANK SPÓŁDZIELCZY w Smętowie Granicznym Internet Banking dla Firm (instrukcja użytkownika) Wersja 008 http://www.bssmetowo.com.pl Spis treści 1. SŁOWNIK POJĘĆ... 4 2. BEZPIECZEŃSTWO... 5 2.1 CERTYFIKAT...

Bardziej szczegółowo

NDot System. N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi. Spis treści. Spis treści. www.ndot.pl

NDot System. N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi. Spis treści. Spis treści. www.ndot.pl N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi Spis treści Spis treści 1.Wymagania programu N.S New Image wersja lokalna...2 2.Instalacja programu... 3 3.Aktualizacja programu do nowszej wersji...6

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla konsumentów

Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla konsumentów Regulamin sklepu internetowego sklep.paradyz.com dla konsumentów 1 Postanowienia ogólne i definicje 1. Niniejszy Regulamin jest dokumentem, określającym prawa i obowiązki Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. oraz

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO działającego pod adresem elektronicznym http://markus-sklep.celtur.com

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO działającego pod adresem elektronicznym http://markus-sklep.celtur.com REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO działającego pod adresem elektronicznym http://markus-sklep.celtur.com Treść niniejszego Regulaminu udostępniona jest przed zawarciem Umowy sprzedaży, nieodpłatnie w formie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRZY WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW POROZUMIEWANIA SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ ORAZ ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ EZDROWIE.ORG.

REGULAMIN SPRZEDAŻY PRZY WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW POROZUMIEWANIA SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ ORAZ ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ EZDROWIE.ORG. REGULAMIN SPRZEDAŻY PRZY WYKORZYSTANIU ŚRODKÓW POROZUMIEWANIA SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ ORAZ ŚWIADCZENIA USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ EZDROWIE.ORG.PL Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi aplikacji. FedEx Domestic Shipping

Instrukcja obsługi aplikacji. FedEx Domestic Shipping Instrukcja obsługi aplikacji FedEx Domestic Shipping Uwagi Niniejszy dokument ma charakter wyłącznie informacyjny i może zostać zmieniony przez FedEx Express Polska Sp. z o.o. w każdym czasie bez uprzedzenia.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik. wersja 2.0

Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik. wersja 2.0 Instrukcja użytkownika administracji FastCentrik wersja 2.0 Obowiązuje od 16. 08. 2010 Spis treści: 1. Wprowadzenie... 5 1.1. Słownik... 5 1.2. Logowanie... 6 1.3. Wylogowanie... 7 1.4. Zamówienia modułów

Bardziej szczegółowo

Wersja 2008. Solution, RAKS Spółka z o.o., Warszawa 2008

Wersja 2008. Solution, RAKS Spółka z o.o., Warszawa 2008 NT Podręcznik użytkownika Wersja 2008 RAKSSQL e-commerce Solution, RAKS Spółka z o.o., Warszawa 2008 Spis treści Rozdział 1 Wstęp 1-1 Warunki licencji na użytkowanie aplikacji e- commerce dla systemu

Bardziej szczegółowo