Rozwiązania Profesjonalne

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Rozwiązania Profesjonalne"

Transkrypt

1 Rozwiązania Profesjonalne

2 Kim jesteśmy? Professional Software rozpoczął swoją działalność w styczniu 1987 roku z misją zebrania najlepszych specjalistów świata badań, rozwoju i konsultingu. Analizując etapy jednego z naszych projektów można stwierdzić że nasza działalność skupia się na doradztwie, wdrożeniu, wsparciu i rozwoju standardowych oprogramowań dla systemów Zarządzania Firmą, Informacją i Dokumentami. Wszystkie lata pracy przyniosły nam ogromne doświadczenie w branżach zarządzania, konstrukcji i nieruchomości, doświadczenie które daje swoje odbicie w naszych aplikacjach. właściwy styl Wiedza, iż nasi pracownicy są równie ważni jak nasi klienci znacznie wpływa na jakość naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcje naszych klientów. Obecnie nasz zespół składa się z 40 specjalistów dziedzin informatyki, architektury, inżynierii i administracji, gotowych zrobić wszystko co w ich mocy aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Czym się zaimujemy? Naszą misją jest ścisła współpraca z naszymi klientami, zobowiązująca nas do ich potrzeb i pomocy w zarządzaniu w sposób jak najbardziej wydajny. Ponieważ sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Jasny cel Mając na celu zapewnienie naszym klientom zintegrowanych rozwiązań w świecie technologii komputerowych i zarządzania firmą, podczas ostatnich 25 lat pracy na rynku, rozwineliśmy różne rozwiązania ; Menfis, Sigrid, Licita, Adaio, etc., stanowiące owoc wytrwałości i zaangażowania firmy i klientów. Obecnie wpółpracujemy z klientami posiadających licencji. Wartości W Professional Software od samego początku liczą się wartości budujące nas jako firmę; praca, zaangażowanie i profesjonalizm. Profesional Software pomaga przekształcić Twoje pomysły w rzeczywistość, powodując wzrost konkurencyjności i rozwój firmy dzięki naszemu oprogramowaniu i usługach zarządzania. Jednak zapewniamy również wsparcie naszych klientów w każdej sprawie, wymagającej zmian organizacyjnych aplikacji.

3 Rośniemy z Naszymi Klientami nasze doświadczenie, Twój sukces Dzięki naszemu doświadczeniu i bliskości, oferujemy zwinne wdrożenie jakiego potrzebuje Twoja firma aby odnieść sukces na najbardziej konkurencyjnych rynkach. Świat usług do Państwa dyspozycji Ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji zarządzania i rozwiązań technologicznych, dają nam atut bezpieczeństwa. W celu uzupełnienia swoich aplikacji Professional Software proponuje klientom takżę usługi konsultacji, programowania, wdrażania, szkolenia i obsługi, dostosowując się do potrzeb każdej firmy. W Professional Software dla każdego z naszych klientów dostarczamy rozwiązań opartych na jakości, zaangażowaniu, uczciwości i odpowiedzialności. Naszym zadaniem jest uczynić wszystko łatwiejszym Możliwość automatyzacji i kontroli każdego jednego z obszarów w który Twoja firma jest zaangażowana, jest fundamentem dla osiągnięcia wysokiego poziomu jakości. W tym celu, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu, Professional Software pomaga zarządzać ogranizacją jako całością, integrując każde jedno z zadań jakie ma w niej miejsce. Szybki wzrost liczby użytkowników programu Memphis od samego momento jego powstania, potwierdza najwyższą jakość pracy zespołu Professional Software. użycie odpowiednich narzędzi czyni łatwym Rozwój rozwiązań jakimi dziś dysponuje Professional Software, jest odpowiedzią na potrzeby klientów pojawiających się w ciągu ostatnich 25 lat. Dlatego też są one sprawdzone i posiadają wysoką jakość. Zaletą Professional Software jest doskonała znajomość rynku hiszpańskiego. Z klientami z sektorów budownictwa, prawa, zdrowia publicznego, etc.

4 Spraw aby Twoja firma Pracowała jako zespół Zwiększ wydajność Twojej firmy z Sigrid ERP. Dzięki automatyzacji procesów gdzie każdy użytkownik pracuje w sposób niezależny, zasilając system ulepszający organizacje poprzez pełną integracje. Ta koncepcja oprogramowania wpółpracującego pozwala na unikanie dublowania pracy dzięki automatycznemu wprowadzaniu danych. Eliminuje to też ryzyko błędu. Sigrid ERP z łatwością dostosowuje się do Twojej firmy Bez względu na branże, Professional Software proponuje Rozwiązania biznesowe doskonale dostosowujące się do zarządzania Twoją firmą. Znamy dokładnie Twoją sytuacje 25 lat pracy na takich samych warunkach i istnienia na rynku Hiszpańskim z resztą MŚP, pozwoliły nam poznać potrzeby innych firm jak nasza. Mniej znaczy więcej Rozwiązanie Sigrid ERP skonfigurowane jest w sposób pozwalający średnim firmą przechowywać wszystkie dane i zainstalować aplikacje na jednym serwerze, znacznie zmniejszając w ten sposób koszty inwestycji. Co więcej, ułatwia to wdrożenie i pomaga zmaksymalizować wydajność pracowników w jak najkrótszym czasie. Integracja Sigrid ERP integruje wszytkie procesy mające miejsce w Twojej firmie, czyniąc je mniej skomplikowanymi i zwiększając dokładność każdego z nich. Automatyzacja wszystkich procesów oszczędza czas i pieniądze Twojej firmy. Odporność W celu rozwoju naszych aplikacji, korzystamy z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych technologii, tworząc ich rdzeń w języku C++, a w celu personalizacji używając JavaScript. W ten sposób, bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować aplikacje do swoich potrzeb bez dodatkowej pomocy. Aplikacje opracowane są do pracy w środowisku Microsoft Windows, i pracują na podstawie najmocniejszych motorów Baz Danych rynku: SQL Server i Oracle. Intuicyjne aplikacje, wprowadzone i testowane w firmach w ich własnym środowisku, łączące jakość usług oferowanych przez doświadczonych konsultantów każdego z sektorów, przekształcają Rozwiązania Professional Software w bezcenne narzędzia.

5 Co oferujemy? Professional Software oferuje zaawansowane Rozwiązania, o wysokiej rentowności. Ich wartość zwiększa profesjonalna obsługa, nie tylko pozwalająca nam poznać osobiste uwagi klientów, ale również na konsultacje rozwoju poprzez analize i badanie ich rzeczywistych potrzeb. Gwarantuje to możliwość doradztwa i pomocy w wyborze najlepszych aplikacji dla Twojej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas profesjonalizmu w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań zarządzania, zarówno firmą produkcyjnym jak i usługowym. Naszym obowiązkiem względem klientów jest dostarczenie wysokiej wartości rozwiązań, opartych na najlepszej i najwłaściwszej technologii, umożliwiających profesjonalizm w środowisku pracy. Professional Software dostarcza rozwiązań opartych na jakości, zaangażowaniu, uczciwości i odpowiedzialności dla każdego ze swoich klientów. Wynik doświadczenia Od 25 lat pracujemy na tych samych narzedziach które rozwijamy dla naszych klientów. Dlatego też, dzieląc ich potrzeby i obowiązki, wiemy jak ważna jest możliwość polegania na narzędziu w pełni dostosowanym. Ten nieustanny proces zmian i adaptacji, połączony z doświadczeniem naszego zespołu, czyni nasze rozwiązania nieocenionymi. Naszą przewagą jest tworzenie na podstawie doświadczenia. standardowe oprogramowanie Kluczem modelu Professional Software jest rozwój standardowych programów, stanowiących solidną podstawę i dających możliwość uzupełnienia i wprowadzenia korekt dla wszystkich naszych klientów w szybki i prosty sposób. Jesteśmy pierwszą hiszpańską firmą rozwijającą zintegrowane systemy dla branży budowlanej. Co więcej dostarczamy naszych aplikacji wspomagających zarządzanie różnym sektorom profesjonalnym, szczególnie tym wymagającym narzędzi wysokiej wydajności, dzięki którym bedziesz mógł konsolidować Twoje procesy biznesowe łatwo i skutecznie. 25 lat temu nie istniała ani telefonika, ani Internet, ani żaden komputer. Jednak w Professional Software, badając problemy i perspektywy rozwoju naszych klientów, dostarczaliśmy już rozwiązań, używając zawsze najlepszej istniejącej w danym momencie technologii. Rozwiązanie jakie oferuje Professional Software ułatwi szybki dostęp do całej informacji Twojej firmy, co przyczyni się do poprawy zarządzania i jakości usług.

6 Rozwiązania w zarządzaniu firmą W każdej firmie nie jest istotny wyłącznie fakt posiadania aplikacji która spełnia wyłącznie bieżące potrzeby, ale także uwzględnienie specyficznych potrzeb wynikających z formy pracy czy kontroli firmy. Efektywny, zintegrowany system zarządzania, umożliwi przedsiębiorstwom określić już dziś gdzie chcą być jutro, i jak chcą tam dotrzeć. Sigrid Zarządzanie to przemyślany system stworzony z myślą o prawdziwym użytkowniku. Rozwiązanie stworzone do pełnej obsługi procesów zarządzania, od systemu płac do prowadzenia księgowości każdej firmy, niezależnie od rodzaju jej aktywności i rozmiaru. Dzięki Sigrid Zarządzanie możesz dysponować nawet portalem pracowników, posiadając niezbędne informacje dotyczące każdego z nich. Ponieważ zarządzanie wymaga niezawodnego i bezpiecznego narzędzia, Sigrid Zarządzanie jest rozwiązaniem zapewniającym Twój spokój. Dlatego też oferujemy rozwiązanie całkowicie dostosowane do realnych potrzeb, tworząc nowe koncepty w programach do zarządzania firmą: Sigrid. Sigrid, oparty na swoim własnym języku, zawiera kompletny projekt który zapewni Ci pełną kontrolę. Rozwiązanie dla zarządzania zasobami ludzkimi Sigrid Zarządzanie Zasobami Ludzkimi zrodził się w celu optymalizacji działania najważniejszej sfery środowiska pracy, kapitału ludzkiego. Cel ten realizuje się poprzez grupowanie wszystkich zadań związanych z personelem, płacami, i automatyczne integrowanie wszystkich procesów. Ludzie są najważniejszym i najbardziej zróżnicowanym elementem firmy Zapewnienie swobody i autonomii kapitału ludzkiego przy jednoczesnej optymalizacji wyników, jest jednym z podstawowych filarów każdej firmy. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Sigrid, umożliwia w łatwy i bezpieczny sposób zarządzanie całym cyklem związanym z pracownikiem, od momento rejestracji, poprzez szkolenia, rozwój zawodowy, ocenę, wynagrodzenia pracowników etc. zarządzanie dokumentami Dziś coraz bardziej potrzebne są rozwiązania wspomagające zarządzanie, organizowanie i szybkie odzyskiwanie całej dostępnej w firmie informacji (faktury, taryfy, umowy, wiadomości elektroniczne, portale web, etc.), niezależnie od faktu kto tą informacje wygenerował lub zmagazynował, lub czy ma ona formę elektroniczną czy papierową. Właśnie dlatego wszystkie nasze aplikacje dysponują potężnym narzędziem Zarządzanie Dokumentacją.

7 Rozwiązanie dla finansów Wiemy że sprawne kontrolowanie wszyskich ekonomicznych, wewnętrznych i zewnętrznych procesów firmy jest niezbędne. Z tego powodu oferujemy innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi Ci zdefiniowanie, zarządzanie i monitorowanie transakcji biznesowych, oraz usprawni planowanie i kontrole środków finansowych. Sigrid Finanse to kompleksowe narzędzie przeznaczone do analizy, które dzięki łatwości użycia i personalizacji pomoże Ci ułatwić wszystkie procesy zarządzania finansami i rachunkowością. Wymyśliliśmy nowe podejście do zarządzania finansami zapewniając wysoką rentowność Twojej firmy. Stworzony w celu rozwiązania realnych potrzeb działu finansowego, Sigrid Finanse działa na bazie najbezpieczniejszych baz danych rynku: Oracle i SQL Server. Połączyliśmy w jedność system informacji finansowej i rachunkowej, oraz systemem zarządzania dokumentami. Dzięki temu Sigrid Financials to nowe i zaawansowane rozwiązanie, które zapewnia dostęp do całej informacji Twojej firmy bez względu na jej rozmiar i ilość informacji jakiej wymaga. Nigdy nie było tak ważne Zarządzanie Relacjami z Klientem Złożoność dzisiejszego rynku wymaga dbania o każdą szansę sprzedaży jaka pojawia się na naszej drodze. Dlatego niezbędbne jest posiadanie natychmiastowego dostępu do informacji, pozwalającego skupić się na rzeczywistych szansach bisnesowych, oraz zwiększającego tym samym rentowność każdego z naszych działań. Rozwiązania w Zarządzaniu Handlem Wiemy, że jedynym sposobem zapewniającym realne rozwiązanie w zarządzaniu handlem, jest połączenie w jednym standardowym modelu możliwości konfiguracji wszystkich procesów biznesowych, oraz szybkie i łatwe dostosowanie do każdej aktywności firmy. Zgodnie z tym założeniem rozwineliśmy Sigrid CRM, aplikacje stworzoną i zaprojektowaną aby utrzymywać pod ścisłą kontrolą zarządzanie handlem Twojej firmy. Rozwiązanie to usprawnia proces podejmowania decyzji, planowania zakupów, zarządzania sprzedażą, kontroli zapasów i monitorowania klientów. Sigrid CRM zawiera cały szereg możliwości pozwalających na kontrolę wszystkich procesów, generowanie dziesiątek raportów natychmiastowo przedstawiających dokłądny stan firmy. Sigrid CRM został stworzony jako rozwiązanie w zakresie planowania i kontroli działań firmy. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób, ponieważ oprogramowanie oparte jest na najbardziej krzepkich platformach rynku. Interfejs systemu utworzony został z myślą o rzeczywistym użytkowniku oraz zwiększeniu produktywności. Portal klienta Należy jeszcze dodać kilka słów na temat naszego unikatowego rozwiązania na rynku standardowych oprogramowań którym jest Portal Klientów. Platforma stworzona odpowiednią techniką pozwalająca na dostęp klientów ze strony Web z odpowiednimi ograniczeniami i wysokim bezpieczeństwem. Pozwala na przegląd produktów, generowanie podań i budżetów, na utrzymanie relacji komercyjnej z każdym klientem czy dostawcą.

8 Rozwiązania dla budownictwa Doświadczenie ponad 25 lat w branży budowniczej oraz wykwalifikowani pracownicy tego sektora przekształciły naszą firmę w jedyną będącą w stanie zaproponować konkretne rozwiązania. Umożliwiają to wdrożone już narzędzia i koncepty. Nasze aplikacje zostały zaprojektowane i opracowane do zarządzania wszystkimi typami projektów z bezpieczeństwem i kontrolą, przy użyciu wygodnego i prostego w użyciu interfejsu. Dzięki pełnej integracji z zewnętrznymi aplikacjami i naszym programem Sigrid w Budownictwie, Twoja firma będzie mogła zarządzać budową na wszystkich etapach, bez względu na jej wielkość czy specjalizacje. Z Sigrid Budownictwo uzyskasz pełny obraz wszystkich Twoich prac, na co pozwala m.in. funkcja analizy kosztów i korzyści, przenosząca kontrole analityczno finansową na poziom potwierdzenia zakupu. Menfis i Sigrid Budownictwo to dwie powiązane ze sobą aplikacje dbające o każdy szczegół Twojego biznesu i planowania projektów. Są one rozwiązaniem przeznaczonym do kontroli i monitoringu jakich wymaga Twoja firma. Rozwiązania dla deweloperów Obok sektora budowlanego, specjalizujemy się również w sektorze nieruchomości, w którym możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania dla konkretnych problemów i sprawnego funkcjonowania całej firmy deweloperskiej. Aby dostosować nasze rozwiązania do Twojej firmy rozwineliśmy produkt skoncentrowany na funkcjonalności, elastyczności i łatwości obsługi. Z Sigrid Deweloperzy osiągniesz wydajność działań i pełną kontrolę zarządzania. narzędzia Włączamy naszą wiedzę i doświadczenie w rozwój aplikacji Sigrid Deweloperzy i Menfis, pozwalające znacznie zwiększyć wydajność Twojej firmy. Niezależnie czy kwestia dotyczy bezpośrednio zadań deweloperów, czy też menadżerów, organizmów publicznych czy odpowiedzialnych za budowę, w Sigrid Deweloperzy odnajdziesz narzędzia dastarczające rozwiązań dla zarządzania Twoją firmą. To zintegrowana i modułowa aplikacja rozwijająca się równolegle z Twoją działalnością. Może działać niezależnie lub w sposób zintegrowany z Memphis, pozwalając na spełnienie wszystkich potrzeb Twojej firmy. elastyczność Stworzyliśmy aplikacje opartą na naszym doświadczeniu. Przyjazny interfejs oraz łatwość obsługi umożliwia intuicyjną obsługę co pozwala na uzyskanie maksymalnych korzyści od samego początku. Duża elastyczność pozwala na całkowitą integracje z programami pakietu Office. Sigrid Deweloperzy został opracowany z myślą o pełnej integracji pozwalając na: kontrolę kosztów i projektów; zarządzanie i przypisywanie fotografii, planów i tekstów opisowych do konkretnych konceptów; tworzenie akt i raportów klientów, etc. wszystkie usługi Jako uzupełnienie dla właściwych oprogramowań zarządzania firmą, Professional Software oferuje swoim klientom cały wachlarz usług dodatkowych, Konsultacje, pozwalające definiować procesy biznesowe naszych klientów w celu odnalezienia najbardziej efektywnych sposobów zarządzania Wdrożenie i programowanie, których celem jest dostosowanie narzędzi do Twoich procesów i włączenie istniejących już danych Szkolenia, pokazujące jak korzystać z naszych narzędzi Osługa i utrzymanie, poprzez stałe aktualizacje i ulepszanie naszych programów.

9 Dlaczego wybrać Sigrid? Dbamy o to samo Ponieważ codziennie pracujemy z tymi samymi aplikacjami jakie rozwijamy dla naszych klientów i współdzielimy ich potrzeby, wiemy jak ważna jest możliwość polegania na narzędziu które może być w pełni dostosowane do nowych wymagań, zarówno rynku jak i Administracji Publicznej. Dostosowujemy się do Twojej firmy Oferujemy rozwiązania biznesowe, które pozwalają nam zaprojektować narzędzia ukierunkowane szczególnie na zarządzanie Twoją firmą. Nasze 25 letnie doświadczenie pracy w branży z całą pewnością pomoże Ci usprawnić procesy jakie w niej zachodzą. Trudne czynimy łatwym Sigrid oparty jest na aplikacji zaprojektowanej specjalnie dla firm z danego sektoru i zaadaptowany do danego sposobu pracy, co pozwala ne jego łatwe i szybkie wdrożenie. Znamy się? Od samego początku, dzięki obsłudze w środowisku Windows zaprzyjaźnisz się z interfejsem Sigrid. Sigrid wyróżnia wśród innych systemów łatwość użycia i personalizacja, usprawniające wykonywanie codziennych zadań firmy. Wpływa to znacznie na ograniczenie czasu reakcji w sytuacjach zagrożeń. Z każdego miejsca Narzędzie integruje wszystkie procesy Twojej firmy i pozwala na dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Zdalne sterowanie pozwala natomiast na dostęp z każdego miejsca. W Professional Software tworzymy jedną wielką rodzinę która dostarcza rozwiązań dla wyzwań każdego dnia.

10 MADRID Maria Tubau, 4, 3º Madrid Tel.: Fax.: Mail: BARCELONA Castillejos, Barcelona Tel.: Fax.: Mail: A CORUÑA Avda. Fernando Pérez de Traba Culleredo - A Coruña Tel.: Fax.: Mail: Rozwiązania Profesjonalne

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

więcej niż system HR

więcej niż system HR więcej niż system HR Wspieramy ludzi i biznes Od 2010 roku wspieramy lokalne i globalne organizacje, wdrażając w działach HR rozwiązania IT pozwalające na sprawne zarządzanie kapitałem ludzkim. Efektem

Bardziej szczegółowo

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA POCZTOWA Z OBIEGIEM DOKUMENTÓW BY CTI. Opis programu

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA POCZTOWA Z OBIEGIEM DOKUMENTÓW BY CTI. Opis programu ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA POCZTOWA Z OBIEGIEM DOKUMENTÓW BY CTI Opis programu 1. Opis programu W dzisiejszych czasach prawidłowe funkcjonowanie firmy w dużym stopniu uzależnione jest od sprawności wymiany

Bardziej szczegółowo

2014-03-17. Misja. Strategia. Cele UNIT4 TETA BI CENTER. Plan prezentacji. Grupa UNIT4 TETA. Grupa kapitałowa UNIT4 UNIT4 TETA BI CENTER

2014-03-17. Misja. Strategia. Cele UNIT4 TETA BI CENTER. Plan prezentacji. Grupa UNIT4 TETA. Grupa kapitałowa UNIT4 UNIT4 TETA BI CENTER Plan prezentacji Prowadzący: Mateusz Jaworski m.jaworski@tetabic.pl 1. Grupa kapitałowa UNIT4. 2. Grupa UNIT4 TETA. 3. UNIT4 TETA BI CENTER. 4. TETA Business Intelligence. 5. Analiza wielowymiarowa. 6..

Bardziej szczegółowo

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji.

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji. Wspieramy w doborze, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych. Od wielu lat dostarczamy technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT, jak i całych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy!

Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy! Jest wiele powodów, dla których nasi partnerzy instalują nasze systemy! www.jablotron.com C-7INST0314PL0 Moi Drodzy, Firma Jablotron swój sukces zawdzięcza między innymi dobrej współpracy z instalatorami.

Bardziej szczegółowo

Platforma Cognos. Agata Tyma CMMS Department Marketing & Sales Specialist atyma@aiut.com.pl. 2011 AIUT Sp. z o. o.

Platforma Cognos. Agata Tyma CMMS Department Marketing & Sales Specialist atyma@aiut.com.pl. 2011 AIUT Sp. z o. o. Platforma Cognos Agata Tyma CMMS Department Marketing & Sales Specialist atyma@aiut.com.pl Business Intelligence - Fakty Kierownicy tracą około 2 godzin dziennie na szukanie istotnych informacji. Prawie

Bardziej szczegółowo

Investing f or Growth

Investing f or Growth Investing for Growth Open Business Solution OB One - zintegrowane oprogramowanie modułowe wspomagające zarządzanie firmą w łatwy i przejrzysty sposób pozwala zaspokoić wszystkie potrzeby księgowe, administracyjne

Bardziej szczegółowo

DESIGNER APPLICATION. powered by

DESIGNER APPLICATION. powered by DESIGNER APPLICATION powered by O FIRMIE HiddenData specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie złożonych, funkcjonalnych aplikacji internetowych i mobilnych. Budujemy

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy ReWistA Wms GLOBAL

Kim jesteśmy ReWistA Wms GLOBAL Kim jesteśmy REWISTA WMS GLOBAL Zmienia się technologia, zmieniają się potrzeby. Nasza misja wciąż pozostaje ta sama. Usprawnić życie firmy, ułatwić pracę człowieka, udoskonalić proces. Od blisko 15 lat

Bardziej szczegółowo

Aplikacje Dynamics 365.

Aplikacje Dynamics 365. Microsoft Dynamics 365 to usługa dająca możliwość wyboru. Połączenie aplikacji biznesowych w tym CRM i ERP na jednej platformie pozwala rozwijać firmę na własnych warunkach. Możesz dodawać aplikacje wraz

Bardziej szczegółowo

Sage ACT! Twój CRM! Zdobywaj, zarządzaj, zarabiaj! Zdobywaj nowych Klientów! Zarządzaj relacjami z Klientem! Zarabiaj więcej!

Sage ACT! Twój CRM! Zdobywaj, zarządzaj, zarabiaj! Zdobywaj nowych Klientów! Zarządzaj relacjami z Klientem! Zarabiaj więcej! Sage ACT! Twój CRM! Zdobywaj, zarządzaj, zarabiaj! Zdobywaj nowych Klientów! Zarządzaj relacjami z Klientem! Zarabiaj więcej! Sage ACT! Sprawdzone przez miliony Użytkowników i skuteczne rozwiązanie z rodziny

Bardziej szczegółowo

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Warszawa, 6 lutego 2014 www.hypermixer.pl 01 1 2 3 4 Rynkowe wyzwania Poszukiwania

Bardziej szczegółowo

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników systemu Belisama4CRM Czym jest CRM? Termin CRM, czyli Customer Relationship Management, ma wiele definicji i jest dość szerokim pojęciem. W ogólnym zarysie jest to takie zarządzanie relacjami z klientem, które ma prowadzić

Bardziej szczegółowo

AUREA BPM HP Software. TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7

AUREA BPM HP Software. TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7 AUREA BPM HP Software TECNA Sp. z o.o. Strona 1 z 7 HP APPLICATION LIFECYCLE MANAGEMENT Oprogramowanie Application Lifecycle Management (ALM, Zarządzanie Cyklem życia aplikacji) wspomaga utrzymanie kontroli

Bardziej szczegółowo

Większe możliwości dzięki LabVIEW 2009: programowanie równoległe, technologie bezprzewodowe i funkcje matematyczne w systemach czasu rzeczywistego

Większe możliwości dzięki LabVIEW 2009: programowanie równoległe, technologie bezprzewodowe i funkcje matematyczne w systemach czasu rzeczywistego Większe możliwości dzięki LabVIEW 2009: programowanie równoległe, technologie bezprzewodowe i funkcje matematyczne w systemach czasu rzeczywistego Dziś bardziej niż kiedykolwiek narzędzia używane przez

Bardziej szczegółowo

Nowe spojrzenie na prawo

Nowe spojrzenie na prawo LEX 2 Nowe spojrzenie na prawo Od 25 lat informujemy o prawie i tworzymy narzędzia przekazujące tę wiedzę. Szybko. Intuicyjnie. Nowocześnie. Stawiamy sobie za cel sprostanie wymaganiom naszych Klientów.

Bardziej szczegółowo

smartdental PRZYJAZNE, NOWOCZESNE I KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE STOMATOLOGICZNE

smartdental PRZYJAZNE, NOWOCZESNE I KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE STOMATOLOGICZNE smartdental PRZYJAZNE, NOWOCZESNE I KOMPLEKSOWE OPROGRAMOWANIE STOMATOLOGICZNE 2 Efektywna praca Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej oszczędza czas, zwiększa jakość świadczonych usług oraz

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1. 80-855 Gdańsk. www.torpol.eu

Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1. 80-855 Gdańsk. www.torpol.eu Dane Klienta: PUW Torpol Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1 80-855 Gdańsk www.torpol.eu PUW Torpol Sp. z o.o. rozpoczęło działalność w 1987 roku. W branży tekstylnej obecni są od 1994 roku. Torpol jest

Bardziej szczegółowo

SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH. info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42

SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH. info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42 SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42 1. WPROWADZENIE... 3 2. KORZYŚCI BIZNESOWE... 4 3. OPIS FUNKCJONALNY VILM... 4 KLUCZOWE FUNKCJE

Bardziej szczegółowo

Wiedza i inwestycje. Polski lider rynku ERP. Biznesowe partnerstwo

Wiedza i inwestycje. Polski lider rynku ERP. Biznesowe partnerstwo Wiedza i inwestycje Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w trakcie realizacji kolejnych projektów wdrożeniowych jest kapitałem, który pomnażamy inwestując w rozwój firmy i produktów. W oparciu o zaawansowane

Bardziej szczegółowo

TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU

TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU TWORZYMY BIURO BEZ PAPIERU 2,5 MILIARDA dokumentów w archiwum papierowym 200 MLN obiektów w archiwum cyfrowym 60 MILIONÓW stron digitalizowanych rocznie 200 TB danych w e-archiwum 40 MILIONÓW dokumentów

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu

PRODUKCJA BY CTI. Opis programu PRODUKCJA BY CTI Opis programu 1. Opis produktu. Moduł Produkcja by CTI jest programem w pełni zintegrowanym z systemem Comarch ERP Optima. Program ten daje pełną kontrolę nad produkcją, co pozwala zmniejszyć

Bardziej szczegółowo

Wdrożenie infrastruktury Cisco Spark w kancelarii DGP w Krakowie

Wdrożenie infrastruktury Cisco Spark w kancelarii DGP w Krakowie CASE STUDY Wdrożenie infrastruktury Cisco Spark w kancelarii DGP w Krakowie Kraków 2017 DGP jest nowoczesną firmą doradczą świadczącą usługi profesjonalne z zakresu finansowania przedsięwzięć, kreowania

Bardziej szczegółowo

firmy produkty intranet handel B2B projekty raporty notatki

firmy produkty intranet handel B2B projekty raporty notatki firmy mail intranet produkty DOKUMENTY handel raporty B2B projekty notatki serwis zadania Dlaczego warto wybrać Pakiet ITCube? Najczęściej wybierany polski CRM Pakiet ITCube jest wykorzystywany przez ponad

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: ZLP Trokotex Sp. z o.o. ul. Wapienna 10. 87-100 Toruń. www.trokotex.pl

Dane Klienta: ZLP Trokotex Sp. z o.o. ul. Wapienna 10. 87-100 Toruń. www.trokotex.pl Dane Klienta: ZLP Trokotex Sp. z o.o. ul. Wapienna 10 87-100 Toruń www.trokotex.pl Zakłady Laminatów Poliestrowych Trokotex Sp. z o.o. są obecne na polskim rynku od 1987 roku, a ich produkty, głównie zbiorniki

Bardziej szczegółowo

DEBT COLLECTION OPTIMIZATION

DEBT COLLECTION OPTIMIZATION DATAWALK DEBT COLLECTION OPTIMIZATION Znaczenie szybkiego analizowania rozproszonych danych i testowania dowolnych hipotez w branży windykacyjnej na przykładzie wybranych projektów DataWalk pomaga zwiększyć

Bardziej szczegółowo

Canon Essential Business Builder Program. Wszystko, co potrzebne, by odnieść sukces w biznesie

Canon Essential Business Builder Program. Wszystko, co potrzebne, by odnieść sukces w biznesie Canon Essential Business Builder Program Wszystko, co potrzebne, by odnieść sukces w biznesie Essential Business Builder Program wprowadzenie Prowadzenie działalności w obszarze druku nie jest łatwym zadaniem.

Bardziej szczegółowo

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o.

Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. Pomagamy firmom podejmować trafne decyzje biznesowe. Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. HURO Sp. z o.o. O HURO EKSPERCI TECHNOLOGII MICROSOFT.NET 10 letnie doświadczenie w dostarczaniu

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO DORADZTWO W ZAKRESIE DORADZTWO MARKETINGOWE MARKETINGOWE SZKOLENIA SZKOLENIA

DORADZTWO DORADZTWO W ZAKRESIE DORADZTWO MARKETINGOWE MARKETINGOWE SZKOLENIA SZKOLENIA ZAKRES DZIAŁALNOŚCI PMG CONSULTING PMG CONSULTING PMG CONSULTING PROJEKTY PROJEKTY POMOCOWE POMOCOWE UNII UNII EUROPEJSKIEJ EUROPEJSKIEJ W ZAKRESIE ZAKRESIE ZARZĄDZANIA ZARZĄDZANIA MARKETINGOWE MARKETINGOWE

Bardziej szczegółowo

enxoo properto Kompleksowy system do zarządzania sprzedażą i wynajmem nieruchomości

enxoo properto Kompleksowy system do zarządzania sprzedażą i wynajmem nieruchomości enxoo properto Kompleksowy system do zarządzania sprzedażą i wynajmem nieruchomości Szybka i trafna ocena potrzeb nabywców nieruchomości Pełen obraz procesu sprzedaży oraz umiejętność kontroli całego procesu

Bardziej szczegółowo

WYBÓR OPROGRAMOWANIA. Co nas wyróżnia od innych firm doradczych? - niezależne od dostawców szablony specyfikacji wymagań funkcjonalnych

WYBÓR OPROGRAMOWANIA. Co nas wyróżnia od innych firm doradczych? - niezależne od dostawców szablony specyfikacji wymagań funkcjonalnych IT-MATCHMAKER WYBÓR OPROGRAMOWANIA Co nas wyróżnia od innych firm doradczych? - niezależne od dostawców szablony specyfikacji wymagań funkcjonalnych - bezstronne prowadzenie przetargów na oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

Dane Klienta: Inter Szyk J. Kozikowski Sp.J. ul. Narwicka 11a. 80-557 Gdańsk. www.interszyk.pl

Dane Klienta: Inter Szyk J. Kozikowski Sp.J. ul. Narwicka 11a. 80-557 Gdańsk. www.interszyk.pl Dane Klienta: Inter Szyk J. Kozikowski Sp.J. ul. Narwicka 11a 80-557 Gdańsk www.interszyk.pl InterSzyk jest jedną z największych hurtowni odzieżowych działających na terenie całej Polski. Poza sprzedażą

Bardziej szczegółowo

Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności

Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności Wsparcie dla klienta i underwritera Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności Czołowy dostawca TOP provider of IT solutions for insurance Pierwszy dostawca IT dla ubezpieczeń

Bardziej szczegółowo

29. kwietnia 2013 roku

29. kwietnia 2013 roku 29. kwietnia 2013 roku "Aby móc zachować konkurencyjność na rynku konieczna była decyzja o wdrożeniu nowoczesnego i zintegrowanego rozwiązania, które usprawni i ujednolici nasze procesy, a także zautomatyzuje

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne zarządzanie pracą serwisu w terenie

Nowoczesne zarządzanie pracą serwisu w terenie Nowoczesne zarządzanie pracą serwisu w terenie Film promocyjny Kliknij w zdjęcie Kliknij w TECHNOLOGIĘ PRZYSZŁOŚCI TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI WYRÓŻNIENIE Międzynarodowych Targów ENEX 2014 Zarządzanie pracą

Bardziej szczegółowo

SYSTEM WSPOMAGANIA PRACY NOTARIUSZY

SYSTEM WSPOMAGANIA PRACY NOTARIUSZY SYSTEM WSPOMAGANIA PRACY NOTARIUSZY Edytor aktów i czynności notarialnych Elektroniczne księgi notarialne Integracja z systemami eadministracji Sprawozdania, analizy i raporty www.notaris.pl PAKIET NOTARIS

Bardziej szczegółowo

Hosting aplikacji on-line

Hosting aplikacji on-line Klient Sp. z o.o. Branża gospodarka i biznes, IT Okres realizacji Od września 2010 do chwili obecnej Rodzaj usługi doradztwo, hosting, hosting danych osobowych, zarządzanie serwerami Doradztwo Hosting

Bardziej szczegółowo

medavis RIS. W sercu diagnostyki obrazowej.

medavis RIS. W sercu diagnostyki obrazowej. European Medical Distribution s.r.o. Svätoplukova 30 821 08 Bratysława Słowacja Tel: +48 784 312 903 Fax: +48 22 203 51 14 e-mail: polska@emd-company.eu www.emd-company.eu 2012 medavis GmbH. All rights

Bardziej szczegółowo

bo od menedżera wymaga się perfekcji ANKIETY ONLINE W SYSTEMIE BUSINESS NAVIGATOR

bo od menedżera wymaga się perfekcji ANKIETY ONLINE W SYSTEMIE BUSINESS NAVIGATOR bo od menedżera wymaga się perfekcji ANKIETY ONLINE W SYSTEMIE BUSINESS NAVIGATOR SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O FIRMIE... 3 2. CHARAKTERYSTYKA PLATFORMY BUSINESS NAVIGATOR... 4 3. WYKORZYSTANIE USŁUGI ANKIETY

Bardziej szczegółowo

MindsEater Sp. z o.o. Biuro: ul. Górna Wilda 68/5 61-564 Poznań tel. 61 668 22 99, 664 974 120 info@mindseater.com http://www.mindseater.

MindsEater Sp. z o.o. Biuro: ul. Górna Wilda 68/5 61-564 Poznań tel. 61 668 22 99, 664 974 120 info@mindseater.com http://www.mindseater. MindsEater Sp. z o.o. Biuro: ul. Górna Wilda 68/5 61-564 Poznań tel. 61 668 22 99, 664 974 120 info@mindseater.com http://www.mindseater.com OFERTA HANDLOWA Szanowni Państwo, firma MindsEater z powodzeniem

Bardziej szczegółowo

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy?

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy? Dlaczego outsourcing informatyczny? Przeciętny informatyk firmowy musi skupić w sobie umiejętności i specjalizacje z wielu dziedzin informatyki. Równocześnie musi być administratorem, specjalistą od sieci

Bardziej szczegółowo

ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH

ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH ZALETY KORZYSTANIA Z TRAKA TOUCH SERVER Klucze dostępne 24/7, ale tylko dla autoryzowanych użytkowników Rozwiązanie standalone oparte o oprogramowanie Windows CE Pełny audyt pobrań i zwrotów kluczy, a

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu

Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu POŁĄCZ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROCESU Jedna platforma IT wszystko pod kontrolą Rozwiązania SCM i Portal dla handlu i przemysłu Jedna platforma IT wszystko pod kontrolą Rozwiązania SCM i Portal Świat kręci

Bardziej szczegółowo

System Profesal. Zarządzanie przez fakty

System Profesal. Zarządzanie przez fakty System Profesal Zarządzanie przez fakty Obecny Profesal jest systemem powstałym w wyniku 25 lat doświadczeń firmy ASTOR 150 użytkowników Ponad 450 000 notatek Ponad 11 000 artykułów bazy wiedzy Ponad 35

Bardziej szczegółowo

InPro BMS InPro BMS SIEMENS

InPro BMS InPro BMS SIEMENS InPro Siemens OPC InPro BMS Produkt InPro BMS jest w sprzedaży od 2000 roku. W ostatnich kilku latach staliśmy się liderem wśród dostawców informatycznych rozwiązań dla systemów bezpieczeństwa. Oferowane

Bardziej szczegółowo

CUSTOMER SUCCESS STORY

CUSTOMER SUCCESS STORY D ATA W A L K CUSTOMER SUCCESS STORY Scentralizowana informacja o posiadanych produktach w Banku Zachodnim WBK Siłę elastycznego modelu danych DataWalk poznaliśmy w pełni pod koniec wdrożenia. Zdecydowaliśmy

Bardziej szczegółowo

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny I. INFORMACJE OGÓLNE Focus Telecom Polska Sp. z o.o. działa w branży ICT od 2008 roku. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

E-commerce w exporcie

E-commerce w exporcie E-commerce w exporcie Radosław BARTOCHOWSKI International Trade Technologies Sp. z o.o. Jasionka 954, 36-002 Jasionka Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny www.itt-poland.com 1. Możliwości automatyzacji

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleniowa Yosi.pl 2012/2013

Oferta szkoleniowa Yosi.pl 2012/2013 Oferta szkoleniowa Yosi.pl 2012/2013 "Podróżnik nie posiadający wiedzy, jest jak ptak bez skrzydeł" Sa'Di, Gulistan (1258 rok) Szanowni Państwo, Yosi.pl to dynamicznie rozwijająca się firma z Krakowa.

Bardziej szczegółowo

W książce omówiono: SAP zostań ekspertem w 24 godziny!

W książce omówiono: SAP zostań ekspertem w 24 godziny! System SAP jest uznanym zintegrowanym systemem informatycznym do zarządzania firmą. Charakteryzuje się ogromnym bogactwem funkcjonalności i elastycznością, ułatwiającą zmianę skali lub profilu działalności

Bardziej szczegółowo

Commit Polska. Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY

Commit Polska. Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY Commit Polska Retail Management CENTRALNE ZARZĄDZANIE SIECIĄ SPRZEDAŻY Sprawdź nas! www.commit.pl +48 17 850 74 00 Retail Management NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI KIEROWANIA DZIAŁANIAMI CAŁEJ SIECI SPRZEDAŻY

Bardziej szczegółowo

Procesy dynamiczne BPM+SOA+CLOUD. Mariusz Maciejczak

Procesy dynamiczne BPM+SOA+CLOUD. Mariusz Maciejczak Procesy dynamiczne BPM+SOA+CLOUD Mariusz Maciejczak Źródło: Tomasz Gzik, Dynamiczne aspekty procesów biznesowych, Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Cybernetyki, Instytut Systemów Informatycznych Źródło:

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki

System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie zarządzania dokumentacją, procesami i budżetem w jst Kuba Lewicki System Informatyczny dla Administracji Samorządowej SIDAS - narzędzie

Bardziej szczegółowo

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online

Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online 2012 Zastosowania aplikacji B2B dostępnych na rynku zalety aplikacji online Sławomir Frąckowiak Wdrożenie systemu B2B Lublin, 25 października 2012 Aplikacje B2B do czego? Realizacja najważniejszych procesów

Bardziej szczegółowo

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej 19 listopada 2009 Targi PROTECH 09 Michał Rok Professional Services Manager, update CRM Sp. z o.o. widok

Bardziej szczegółowo

Możliwość dodawania modułów pozwala na dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych w firmie.

Możliwość dodawania modułów pozwala na dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych w firmie. zajmuje się wdrażaniem koncepcji CRM Eroica CRM bazującej na najczęściej używanym rozwiązaniu Open Source vtiger. Eroica CRM posiada wiele funkcji ułatwiających zarządzanie relacjami z klientem w kancelarii.

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania i usługi SAP

Rozwiązania i usługi SAP Rozwiązania i usługi SAP Rozwiązania SAP SAP ERP SAP ERP (SAP Enterprise Resource Planning) jest oprogramowaniem oferującym skuteczne i sprawdzone zarządzanie przedsiębiorstwem. System SAP został stworzony

Bardziej szczegółowo

DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór.

DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór. Connecting the Dots DynaDo łączy i organizuje komunikację, zadania i dokumenty wokół klientów i projektów. Usprawnia pracę, zwiększa produktywność i ułatwia nadzór. Obniża koszty, eliminuje frustracje

Bardziej szczegółowo

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy.

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. 27 kwietnia br. w Warszawie odbyła się premiera LOG Global Edition, produktu polskiej firmy LOG Systems. Zaprezentowane oprogramowanie znacznie ułatwi

Bardziej szczegółowo

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI cloud.callcenter Cloud.CallCenter to innowacyjne call center wspierające procesy sprzedaży i umożliwiające monitorowanie pracy telemarketerów. Cloud.CallCenter tym różni się

Bardziej szczegółowo

"ROZWIĄZANIA PEŁNE ŻYCIA. Grupa Sage, Sage w Polsce System Symfonia System zarządzania FORTE ver.2010. 26 październik 2009

ROZWIĄZANIA PEŁNE ŻYCIA. Grupa Sage, Sage w Polsce System Symfonia System zarządzania FORTE ver.2010. 26 październik 2009 "ROZWIĄZANIA PEŁNE ŻYCIA Grupa Sage, Sage w Polsce System Symfonia System zarządzania FORTE ver.2010 26 październik 2009 Sage na świecie Jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań wspomagających

Bardziej szczegółowo

LANDINGI.COM. Case Study. Klient Landingi.com. Branża IT, marketing i PR. Okres realizacji od grudnia 2013 do chwili obecnej.

LANDINGI.COM. Case Study. Klient Landingi.com. Branża IT, marketing i PR. Okres realizacji od grudnia 2013 do chwili obecnej. Klient Landingi.com Branża IT, marketing i PR Okres realizacji od grudnia 2013 do chwili obecnej Rodzaj usługi doradztwo, hosting, Cloud Computing Amazon Web Services, zarządzanie serwerami Doradztwo Hosting

Bardziej szczegółowo

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji.

produkować, promować i sprzedawać produkty, zarządzać i rozliczać przedsięwzięcia, oraz komunikować się wewnątrz organizacji. Wspieramy w doborze, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów informatycznych. Od wielu lat dostarczamy technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT, jak i całych przedsiębiorstw. Nasze oprogramowanie

Bardziej szczegółowo

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej

System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej System CRM jako wsparcie procesów sprzedaży i serwisu w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej bez inwestycji» Nasi klienci odnoszą więcej sukcesów. Michał Rok CEE Business Unit Director, Update CRM

Bardziej szczegółowo

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym

Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym Oferta na system Marketing Automation SALESmanago z bezpłatnym pakietem aktywacyjnym SALESmanago to pierwszy polski i jeden z pierwszych w Europie systemów marketing automation z którego korzysta kilkaset

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Serwer danych lokalnych. Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Serwer danych lokalnych. Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06 2012 Firma Informatyczna ASDER Prezentacja Serwer danych lokalnych Przemysław Kroczak ASDER 2012-08-06 Szanowni Państwo, W dzisiejszej coraz częściej trzeba współdzielić pliki między pracownikami/działami

Bardziej szczegółowo

Aurea BPM Dokumenty pod kontrolą

Aurea BPM Dokumenty pod kontrolą Aurea BPM Dokumenty pod kontrolą 1 Aurea BPM unikalna platforma o wyróżniających cechach Quality Software Solutions Aurea BPM Aurea BPM system informatyczny wspomagający zarządzanie procesami biznesowymi

Bardziej szczegółowo

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu

Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning. E-learning. dla biznesu Experience. Excellence. Efektywne rozwiązania e-learning E-learning. dla biznesu Profesjonalizm i doświadczenie 9 lat doświadczenia 50 osobowy zespół specjalistów ponad 100 000 przeszkolonych osób Dla

Bardziej szczegółowo

Zyskaj więcej czasu na swój biznes. MSP Finance Outsourcing finansowy.

Zyskaj więcej czasu na swój biznes. MSP Finance Outsourcing finansowy. Zyskaj więcej czasu na swój biznes MSP Finance Outsourcing finansowy. Rachunkowość zarządcza i budżetowanie projektów Projekt musi być zarządzany, aby mógł przynieść sukces. Najpopularniejszym narzędziem

Bardziej szczegółowo

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more...

Szkolenie. Kontakt. Dla wzrostu wydajności. Achieve more... Kontakt Agie Charmilles Sp. z o.o. Al. Krakowska 81, Sękocin Nowy 05-090 Raszyn tel. +48 22 326 50 50 fax +48 22 326 50 99 www.gfac.com/pl Szkolenie Dla wzrostu wydajności Achieve more... Czy wiecie? 50%

Bardziej szczegółowo

Rynek IT w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020

Rynek IT w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020 2 Język: polski, angielski Data publikacji: sierpień 2015 Format: pdf Cena od: 2000 Sprawdź w raporcie Jaka jest wartość rynku IT w Polsce? Jakie są prognozy dla rynku IT w Polsce do roku 2020? Jaka jest

Bardziej szczegółowo

Zyskaj więcej czasu na swój biznes. MSP Finance Outsourcing finansowy.

Zyskaj więcej czasu na swój biznes. MSP Finance Outsourcing finansowy. Zyskaj więcej czasu na swój biznes MSP Finance Outsourcing finansowy. Zadbamy o Twoje finanse jak nikt inny. MSP Finance oferuje przełomową formułę usług zapewniającą profesjonalną obsługę finansową, ważną

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania branżowe dla dostawców energii. Kompleksowa oferta BTC

Rozwiązania branżowe dla dostawców energii. Kompleksowa oferta BTC Rozwiązania branżowe dla dostawców energii Kompleksowa oferta BTC 2 Rozwiązania branżowe dla dostawców energii Rozwiązania branżowe dla dostawców energii 3 Wydajne rozwiązania IT dla energetyki Dla zachowania

Bardziej szczegółowo

Xopero Backup Appliance

Xopero Backup Appliance Niezawodna ochrona danych w oparciu o Xopero i serwer QNAP Xopero Backup Appliance Bezpieczna kopia zapasowa, przywracanie danych oraz zarządzanie backupem na wszystkich urządzeniach w firmie, dzięki kompletnemu

Bardziej szczegółowo

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Warszawa, 13 maja 2014 www.hyperone.pl 01 1 2 3 4 Rynkowe wyzwania Poszukiwania

Bardziej szczegółowo

Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych

Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych www.streamsoft.pl Obserwować, poszukiwać, zmieniać produkcję w celu uzyskania największej efektywności. Jednym słowem być jak Taiichi Ohno, dyrektor

Bardziej szczegółowo

Nowe spojrzenie na systemy monitoringu i sterowania sieciami ciepłowniczymi

Nowe spojrzenie na systemy monitoringu i sterowania sieciami ciepłowniczymi Nowe spojrzenie na systemy monitoringu i sterowania sieciami ciepłowniczymi Leszek Jabłoński Cele optymalizacja pracy sieci ciepłowniczej zwiększenie efektywności energetycznej większe bezpieczeństwo dostaw

Bardziej szczegółowo

System DEPTHeuresis stanowi odpowiedź na wyzwania HR, czyli: SYSTEM ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM DEPTHeuresis

System DEPTHeuresis stanowi odpowiedź na wyzwania HR, czyli: SYSTEM ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM LUDZKIM DEPTHeuresis SYSTEM DEPTHeuresis System DEPT stanowi odpowiedź na wyzwania HR, czyli: Pozwala w łatwy sposób zarządzać różnorodnością kompetencji, kwalifikacji. Udrażnia komunikację dzięki wprowadzeniu naturalnego

Bardziej szczegółowo

Systemy bezpieczeństwa i ochrony zaprojektowane dla obiektów logistycznych.

Systemy bezpieczeństwa i ochrony zaprojektowane dla obiektów logistycznych. BRB Doradztwo Biznesowe doradzamy, szkolimy, rozwijamy Systemy bezpieczeństwa i ochrony zaprojektowane dla obiektów logistycznych. Krzysztof Bełdycki Właściciel tel. 722-529-820 e-mail: biuro@brb-doradztwobiznesowe.pl

Bardziej szczegółowo

A:\> Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. B:\> Kompleksowe wyposazenie biura w sprzet komputerowy

A:\> Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. B:\> Kompleksowe wyposazenie biura w sprzet komputerowy A:\> Oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy B:\> Kompleksowe wyposazenie biura w sprzet komputerowy C:\> Opieka posprzedazowa D:\> Gwarancja najwyzszej jakosci uslug Dla biznesu od PROfesjonalistow

Bardziej szczegółowo

Login_R Software. Korzyści jakie może przynieść wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions NAVISION są następujące:

Login_R Software. Korzyści jakie może przynieść wdrożenie systemu Microsoft Business Solutions NAVISION są następujące: MBS Navision Microsoft Business Solutions NAVISION jest systemem zintegrowanym służącym do zarządzania średnimi przedsiębiorstwami. Jest stosowany w 40 000 przedsiębiorstwach w 130 krajach. Korzyści Korzyści

Bardziej szczegółowo

TWÓJ BIZNES. Nasze rozwiązanie

TWÓJ BIZNES. Nasze rozwiązanie Innowacyjny System Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Spraw opracowany przez firmę WASKO S.A., na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych na rynku systemów teleinformatycznych. TWÓJ BIZNES Nasze

Bardziej szczegółowo

Prowadzący Andrzej Kurek

Prowadzący Andrzej Kurek Prowadzący Andrzej Kurek Centrala Rzeszów Oddziały Lublin, Katowice Zatrudnienie ponad 70 osób SprzedaŜ wdroŝenia oprogramowań firmy Comarch Dopasowania branŝowe Wiedza i doświadczenie Pełna obsługa: Analiza

Bardziej szczegółowo

INTERNATIONAL CONSULT jest firmą świadczącą usługi doradcze głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

INTERNATIONAL CONSULT jest firmą świadczącą usługi doradcze głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kim jesteśmy INTERNATIONAL CONSULT jest firmą świadczącą usługi doradcze głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem,

Bardziej szczegółowo

Mateusz Kurleto NEOTERIC. Analiza projektu B2B Kielce, 18 października 2012

Mateusz Kurleto NEOTERIC. Analiza projektu B2B Kielce, 18 października 2012 2012 Pierwsze przymiarki do zakresu informatyzacji (rodzaj oprogramowania: pudełkowe, SaaS, Iaas, CC, PaaS. Zalety i wady: dostępność, koszty, narzędzia, ludzie, utrzymanie, bezpieczeństwo, aspekty prawne)

Bardziej szczegółowo

Katalog handlowy e-production

Katalog handlowy e-production 1 / 12 Potęga e-innowacji Katalog handlowy e-production 2 / 12 e-production to zaawansowany system informatyczny przeznaczony do opomiarowania pracy maszyn produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Istotą systemu

Bardziej szczegółowo

Dla ROS-SWEET Sp. z o.o. kluczowe przy wdrożeniu oprogramowania CRM było przede wszystkim :

Dla ROS-SWEET Sp. z o.o. kluczowe przy wdrożeniu oprogramowania CRM było przede wszystkim : Success story ROS-SWEET Sp. z o.o. Firma i specyfika branży ROS-SWEET Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem najlepszej jakości bakalii, a orzechy, ziarna oraz suszone owoce to główna

Bardziej szczegółowo

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS

YOU. Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS YOU Łączymy Ciebie z Twoimi pacjentami w Europie Środkowo-Wschodniej CEE BRIDGE YOUR PATIENTS Odkryj WIĘCEJ możliwości pomiędzy Tobą a Twoimi pacjentami Jako dostawca zintegrowanych usług w sektorze ochrony

Bardziej szczegółowo

...według obecnych Klientów wpływa na zwiększenie sprzedaży szkoleń...

...według obecnych Klientów wpływa na zwiększenie sprzedaży szkoleń... CRM dla firm szkoleniowych...według obecnych Klientów wpływa na zwiększenie sprzedaży szkoleń... Łatwy dostęp do informacji Budowanie dobrych relacji z Klientami jest podstawową zasadą działania firmy

Bardziej szczegółowo

Klient SmartMedia Sp. z o.o., Dziennikus Sp. z o.o. Branża. IT, software. Okres realizacji. Lipiec 2015 - nadal. Rodzaj usługi:

Klient SmartMedia Sp. z o.o., Dziennikus Sp. z o.o. Branża. IT, software. Okres realizacji. Lipiec 2015 - nadal. Rodzaj usługi: Klient SmartMedia Sp. z o.o., Dziennikus Sp. z o.o. Branża IT, software Okres realizacji Lipiec 2015 - nadal Rodzaj usługi: Projekt i wdrożenie infrastruktury opartej o chmurę obliczeniową AWS, doradztwo,

Bardziej szczegółowo

System Digital Signage System Kolejkowy Analiza i przekaz informacji multimedialnych. www.q-better.com

System Digital Signage System Kolejkowy Analiza i przekaz informacji multimedialnych. www.q-better.com V4 System Digital Signage System Kolejkowy Analiza i przekaz informacji multimedialnych www.q-better.com PRODUKTY CZYM JEST V4? V4 jest najbardziej rozwiniętą linią systemów firmy Q-better. Jest to aplikacja

Bardziej szczegółowo

Case Study. aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0. Wdrożenie w firmie Finder S.A.

Case Study. aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0. Wdrożenie w firmie Finder S.A. Case Study aplikacji Microsoft Dynamics CRM 4.0 Wdrożenie w firmie Finder S.A. PRZEDSTAWIENIE FIRMY Finder jest operatorem systemu lokalizacji i monitoringu, wspomagającego zarządzanie pracownikami w terenie

Bardziej szczegółowo

Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie. posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje się hurtową sprzedażą

Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie. posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje się hurtową sprzedażą Dane Klienta: ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. ul. Twarda 6C 80-871 Gdańsk www.acel.pl Firma ACEL J.M. Ciskowscy Sp. K. powstała w 1987 roku w Gdańsku. Obecnie posiada oddziały w Rumi, Gdyni i Warszawie. Zajmuje

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa Outsourcing usług

Oferta handlowa Outsourcing usług Oferta handlowa Outsourcing usług Informacja o firmie Towarzystwo Zarządzające SKOK oferuje nowoczesne produkty i usługi przede wszystkim Kasom Stefczyka oraz podmiotom systemu SKOK w Polsce. Specjalizujemy

Bardziej szczegółowo

PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski r ref. PA/2017

PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski r ref. PA/2017 PROJEKTANT APLIKACJI / DOKUMENTÓW PERSONALIZOWANYCH r ref. PA/2017 Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie i optymalizację baz danych produkcyjnych oraz nadzorowanie

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie procesami w Twojej firmie Wygodne. Mobilne. Sprawdzone.

Zarządzanie procesami w Twojej firmie Wygodne. Mobilne. Sprawdzone. - monitorowanie zgłoszeń serwisowych - kontrola pracy serwisantów - planowanie przeglądów i odbiorów - mobilna obsługa zgłoszeń - historia serwisowania urządzeń - ewidencja przepływu części serwisowych

Bardziej szczegółowo

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie

System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie System CMMS Profesal Maintenance wspiera prace UR w firmie MC Bauchemie Firma MC Bauchemie Firma MC Bauchemie w Środzie Wielkopolskiej to wyspecjalizowany zakład produkcyjny dodatków do betonu, produktów

Bardziej szczegółowo