Rozwiązania Profesjonalne

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Rozwiązania Profesjonalne"

Transkrypt

1 Rozwiązania Profesjonalne

2 Kim jesteśmy? Professional Software rozpoczął swoją działalność w styczniu 1987 roku z misją zebrania najlepszych specjalistów świata badań, rozwoju i konsultingu. Analizując etapy jednego z naszych projektów można stwierdzić że nasza działalność skupia się na doradztwie, wdrożeniu, wsparciu i rozwoju standardowych oprogramowań dla systemów Zarządzania Firmą, Informacją i Dokumentami. Wszystkie lata pracy przyniosły nam ogromne doświadczenie w branżach zarządzania, konstrukcji i nieruchomości, doświadczenie które daje swoje odbicie w naszych aplikacjach. właściwy styl Wiedza, iż nasi pracownicy są równie ważni jak nasi klienci znacznie wpływa na jakość naszych usług, a co za tym idzie na satysfakcje naszych klientów. Obecnie nasz zespół składa się z 40 specjalistów dziedzin informatyki, architektury, inżynierii i administracji, gotowych zrobić wszystko co w ich mocy aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Czym się zaimujemy? Naszą misją jest ścisła współpraca z naszymi klientami, zobowiązująca nas do ich potrzeb i pomocy w zarządzaniu w sposób jak najbardziej wydajny. Ponieważ sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Jasny cel Mając na celu zapewnienie naszym klientom zintegrowanych rozwiązań w świecie technologii komputerowych i zarządzania firmą, podczas ostatnich 25 lat pracy na rynku, rozwineliśmy różne rozwiązania ; Menfis, Sigrid, Licita, Adaio, etc., stanowiące owoc wytrwałości i zaangażowania firmy i klientów. Obecnie wpółpracujemy z klientami posiadających licencji. Wartości W Professional Software od samego początku liczą się wartości budujące nas jako firmę; praca, zaangażowanie i profesjonalizm. Profesional Software pomaga przekształcić Twoje pomysły w rzeczywistość, powodując wzrost konkurencyjności i rozwój firmy dzięki naszemu oprogramowaniu i usługach zarządzania. Jednak zapewniamy również wsparcie naszych klientów w każdej sprawie, wymagającej zmian organizacyjnych aplikacji.

3 Rośniemy z Naszymi Klientami nasze doświadczenie, Twój sukces Dzięki naszemu doświadczeniu i bliskości, oferujemy zwinne wdrożenie jakiego potrzebuje Twoja firma aby odnieść sukces na najbardziej konkurencyjnych rynkach. Świat usług do Państwa dyspozycji Ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji zarządzania i rozwiązań technologicznych, dają nam atut bezpieczeństwa. W celu uzupełnienia swoich aplikacji Professional Software proponuje klientom takżę usługi konsultacji, programowania, wdrażania, szkolenia i obsługi, dostosowując się do potrzeb każdej firmy. W Professional Software dla każdego z naszych klientów dostarczamy rozwiązań opartych na jakości, zaangażowaniu, uczciwości i odpowiedzialności. Naszym zadaniem jest uczynić wszystko łatwiejszym Możliwość automatyzacji i kontroli każdego jednego z obszarów w który Twoja firma jest zaangażowana, jest fundamentem dla osiągnięcia wysokiego poziomu jakości. W tym celu, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu, Professional Software pomaga zarządzać ogranizacją jako całością, integrując każde jedno z zadań jakie ma w niej miejsce. Szybki wzrost liczby użytkowników programu Memphis od samego momento jego powstania, potwierdza najwyższą jakość pracy zespołu Professional Software. użycie odpowiednich narzędzi czyni łatwym Rozwój rozwiązań jakimi dziś dysponuje Professional Software, jest odpowiedzią na potrzeby klientów pojawiających się w ciągu ostatnich 25 lat. Dlatego też są one sprawdzone i posiadają wysoką jakość. Zaletą Professional Software jest doskonała znajomość rynku hiszpańskiego. Z klientami z sektorów budownictwa, prawa, zdrowia publicznego, etc.

4 Spraw aby Twoja firma Pracowała jako zespół Zwiększ wydajność Twojej firmy z Sigrid ERP. Dzięki automatyzacji procesów gdzie każdy użytkownik pracuje w sposób niezależny, zasilając system ulepszający organizacje poprzez pełną integracje. Ta koncepcja oprogramowania wpółpracującego pozwala na unikanie dublowania pracy dzięki automatycznemu wprowadzaniu danych. Eliminuje to też ryzyko błędu. Sigrid ERP z łatwością dostosowuje się do Twojej firmy Bez względu na branże, Professional Software proponuje Rozwiązania biznesowe doskonale dostosowujące się do zarządzania Twoją firmą. Znamy dokładnie Twoją sytuacje 25 lat pracy na takich samych warunkach i istnienia na rynku Hiszpańskim z resztą MŚP, pozwoliły nam poznać potrzeby innych firm jak nasza. Mniej znaczy więcej Rozwiązanie Sigrid ERP skonfigurowane jest w sposób pozwalający średnim firmą przechowywać wszystkie dane i zainstalować aplikacje na jednym serwerze, znacznie zmniejszając w ten sposób koszty inwestycji. Co więcej, ułatwia to wdrożenie i pomaga zmaksymalizować wydajność pracowników w jak najkrótszym czasie. Integracja Sigrid ERP integruje wszytkie procesy mające miejsce w Twojej firmie, czyniąc je mniej skomplikowanymi i zwiększając dokładność każdego z nich. Automatyzacja wszystkich procesów oszczędza czas i pieniądze Twojej firmy. Odporność W celu rozwoju naszych aplikacji, korzystamy z najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych technologii, tworząc ich rdzeń w języku C++, a w celu personalizacji używając JavaScript. W ten sposób, bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować aplikacje do swoich potrzeb bez dodatkowej pomocy. Aplikacje opracowane są do pracy w środowisku Microsoft Windows, i pracują na podstawie najmocniejszych motorów Baz Danych rynku: SQL Server i Oracle. Intuicyjne aplikacje, wprowadzone i testowane w firmach w ich własnym środowisku, łączące jakość usług oferowanych przez doświadczonych konsultantów każdego z sektorów, przekształcają Rozwiązania Professional Software w bezcenne narzędzia.

5 Co oferujemy? Professional Software oferuje zaawansowane Rozwiązania, o wysokiej rentowności. Ich wartość zwiększa profesjonalna obsługa, nie tylko pozwalająca nam poznać osobiste uwagi klientów, ale również na konsultacje rozwoju poprzez analize i badanie ich rzeczywistych potrzeb. Gwarantuje to możliwość doradztwa i pomocy w wyborze najlepszych aplikacji dla Twojej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas profesjonalizmu w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań zarządzania, zarówno firmą produkcyjnym jak i usługowym. Naszym obowiązkiem względem klientów jest dostarczenie wysokiej wartości rozwiązań, opartych na najlepszej i najwłaściwszej technologii, umożliwiających profesjonalizm w środowisku pracy. Professional Software dostarcza rozwiązań opartych na jakości, zaangażowaniu, uczciwości i odpowiedzialności dla każdego ze swoich klientów. Wynik doświadczenia Od 25 lat pracujemy na tych samych narzedziach które rozwijamy dla naszych klientów. Dlatego też, dzieląc ich potrzeby i obowiązki, wiemy jak ważna jest możliwość polegania na narzędziu w pełni dostosowanym. Ten nieustanny proces zmian i adaptacji, połączony z doświadczeniem naszego zespołu, czyni nasze rozwiązania nieocenionymi. Naszą przewagą jest tworzenie na podstawie doświadczenia. standardowe oprogramowanie Kluczem modelu Professional Software jest rozwój standardowych programów, stanowiących solidną podstawę i dających możliwość uzupełnienia i wprowadzenia korekt dla wszystkich naszych klientów w szybki i prosty sposób. Jesteśmy pierwszą hiszpańską firmą rozwijającą zintegrowane systemy dla branży budowlanej. Co więcej dostarczamy naszych aplikacji wspomagających zarządzanie różnym sektorom profesjonalnym, szczególnie tym wymagającym narzędzi wysokiej wydajności, dzięki którym bedziesz mógł konsolidować Twoje procesy biznesowe łatwo i skutecznie. 25 lat temu nie istniała ani telefonika, ani Internet, ani żaden komputer. Jednak w Professional Software, badając problemy i perspektywy rozwoju naszych klientów, dostarczaliśmy już rozwiązań, używając zawsze najlepszej istniejącej w danym momencie technologii. Rozwiązanie jakie oferuje Professional Software ułatwi szybki dostęp do całej informacji Twojej firmy, co przyczyni się do poprawy zarządzania i jakości usług.

6 Rozwiązania w zarządzaniu firmą W każdej firmie nie jest istotny wyłącznie fakt posiadania aplikacji która spełnia wyłącznie bieżące potrzeby, ale także uwzględnienie specyficznych potrzeb wynikających z formy pracy czy kontroli firmy. Efektywny, zintegrowany system zarządzania, umożliwi przedsiębiorstwom określić już dziś gdzie chcą być jutro, i jak chcą tam dotrzeć. Sigrid Zarządzanie to przemyślany system stworzony z myślą o prawdziwym użytkowniku. Rozwiązanie stworzone do pełnej obsługi procesów zarządzania, od systemu płac do prowadzenia księgowości każdej firmy, niezależnie od rodzaju jej aktywności i rozmiaru. Dzięki Sigrid Zarządzanie możesz dysponować nawet portalem pracowników, posiadając niezbędne informacje dotyczące każdego z nich. Ponieważ zarządzanie wymaga niezawodnego i bezpiecznego narzędzia, Sigrid Zarządzanie jest rozwiązaniem zapewniającym Twój spokój. Dlatego też oferujemy rozwiązanie całkowicie dostosowane do realnych potrzeb, tworząc nowe koncepty w programach do zarządzania firmą: Sigrid. Sigrid, oparty na swoim własnym języku, zawiera kompletny projekt który zapewni Ci pełną kontrolę. Rozwiązanie dla zarządzania zasobami ludzkimi Sigrid Zarządzanie Zasobami Ludzkimi zrodził się w celu optymalizacji działania najważniejszej sfery środowiska pracy, kapitału ludzkiego. Cel ten realizuje się poprzez grupowanie wszystkich zadań związanych z personelem, płacami, i automatyczne integrowanie wszystkich procesów. Ludzie są najważniejszym i najbardziej zróżnicowanym elementem firmy Zapewnienie swobody i autonomii kapitału ludzkiego przy jednoczesnej optymalizacji wyników, jest jednym z podstawowych filarów każdej firmy. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Sigrid, umożliwia w łatwy i bezpieczny sposób zarządzanie całym cyklem związanym z pracownikiem, od momento rejestracji, poprzez szkolenia, rozwój zawodowy, ocenę, wynagrodzenia pracowników etc. zarządzanie dokumentami Dziś coraz bardziej potrzebne są rozwiązania wspomagające zarządzanie, organizowanie i szybkie odzyskiwanie całej dostępnej w firmie informacji (faktury, taryfy, umowy, wiadomości elektroniczne, portale web, etc.), niezależnie od faktu kto tą informacje wygenerował lub zmagazynował, lub czy ma ona formę elektroniczną czy papierową. Właśnie dlatego wszystkie nasze aplikacje dysponują potężnym narzędziem Zarządzanie Dokumentacją.

7 Rozwiązanie dla finansów Wiemy że sprawne kontrolowanie wszyskich ekonomicznych, wewnętrznych i zewnętrznych procesów firmy jest niezbędne. Z tego powodu oferujemy innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi Ci zdefiniowanie, zarządzanie i monitorowanie transakcji biznesowych, oraz usprawni planowanie i kontrole środków finansowych. Sigrid Finanse to kompleksowe narzędzie przeznaczone do analizy, które dzięki łatwości użycia i personalizacji pomoże Ci ułatwić wszystkie procesy zarządzania finansami i rachunkowością. Wymyśliliśmy nowe podejście do zarządzania finansami zapewniając wysoką rentowność Twojej firmy. Stworzony w celu rozwiązania realnych potrzeb działu finansowego, Sigrid Finanse działa na bazie najbezpieczniejszych baz danych rynku: Oracle i SQL Server. Połączyliśmy w jedność system informacji finansowej i rachunkowej, oraz systemem zarządzania dokumentami. Dzięki temu Sigrid Financials to nowe i zaawansowane rozwiązanie, które zapewnia dostęp do całej informacji Twojej firmy bez względu na jej rozmiar i ilość informacji jakiej wymaga. Nigdy nie było tak ważne Zarządzanie Relacjami z Klientem Złożoność dzisiejszego rynku wymaga dbania o każdą szansę sprzedaży jaka pojawia się na naszej drodze. Dlatego niezbędbne jest posiadanie natychmiastowego dostępu do informacji, pozwalającego skupić się na rzeczywistych szansach bisnesowych, oraz zwiększającego tym samym rentowność każdego z naszych działań. Rozwiązania w Zarządzaniu Handlem Wiemy, że jedynym sposobem zapewniającym realne rozwiązanie w zarządzaniu handlem, jest połączenie w jednym standardowym modelu możliwości konfiguracji wszystkich procesów biznesowych, oraz szybkie i łatwe dostosowanie do każdej aktywności firmy. Zgodnie z tym założeniem rozwineliśmy Sigrid CRM, aplikacje stworzoną i zaprojektowaną aby utrzymywać pod ścisłą kontrolą zarządzanie handlem Twojej firmy. Rozwiązanie to usprawnia proces podejmowania decyzji, planowania zakupów, zarządzania sprzedażą, kontroli zapasów i monitorowania klientów. Sigrid CRM zawiera cały szereg możliwości pozwalających na kontrolę wszystkich procesów, generowanie dziesiątek raportów natychmiastowo przedstawiających dokłądny stan firmy. Sigrid CRM został stworzony jako rozwiązanie w zakresie planowania i kontroli działań firmy. Wszystko odbywa się w bezpieczny sposób, ponieważ oprogramowanie oparte jest na najbardziej krzepkich platformach rynku. Interfejs systemu utworzony został z myślą o rzeczywistym użytkowniku oraz zwiększeniu produktywności. Portal klienta Należy jeszcze dodać kilka słów na temat naszego unikatowego rozwiązania na rynku standardowych oprogramowań którym jest Portal Klientów. Platforma stworzona odpowiednią techniką pozwalająca na dostęp klientów ze strony Web z odpowiednimi ograniczeniami i wysokim bezpieczeństwem. Pozwala na przegląd produktów, generowanie podań i budżetów, na utrzymanie relacji komercyjnej z każdym klientem czy dostawcą.

8 Rozwiązania dla budownictwa Doświadczenie ponad 25 lat w branży budowniczej oraz wykwalifikowani pracownicy tego sektora przekształciły naszą firmę w jedyną będącą w stanie zaproponować konkretne rozwiązania. Umożliwiają to wdrożone już narzędzia i koncepty. Nasze aplikacje zostały zaprojektowane i opracowane do zarządzania wszystkimi typami projektów z bezpieczeństwem i kontrolą, przy użyciu wygodnego i prostego w użyciu interfejsu. Dzięki pełnej integracji z zewnętrznymi aplikacjami i naszym programem Sigrid w Budownictwie, Twoja firma będzie mogła zarządzać budową na wszystkich etapach, bez względu na jej wielkość czy specjalizacje. Z Sigrid Budownictwo uzyskasz pełny obraz wszystkich Twoich prac, na co pozwala m.in. funkcja analizy kosztów i korzyści, przenosząca kontrole analityczno finansową na poziom potwierdzenia zakupu. Menfis i Sigrid Budownictwo to dwie powiązane ze sobą aplikacje dbające o każdy szczegół Twojego biznesu i planowania projektów. Są one rozwiązaniem przeznaczonym do kontroli i monitoringu jakich wymaga Twoja firma. Rozwiązania dla deweloperów Obok sektora budowlanego, specjalizujemy się również w sektorze nieruchomości, w którym możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania dla konkretnych problemów i sprawnego funkcjonowania całej firmy deweloperskiej. Aby dostosować nasze rozwiązania do Twojej firmy rozwineliśmy produkt skoncentrowany na funkcjonalności, elastyczności i łatwości obsługi. Z Sigrid Deweloperzy osiągniesz wydajność działań i pełną kontrolę zarządzania. narzędzia Włączamy naszą wiedzę i doświadczenie w rozwój aplikacji Sigrid Deweloperzy i Menfis, pozwalające znacznie zwiększyć wydajność Twojej firmy. Niezależnie czy kwestia dotyczy bezpośrednio zadań deweloperów, czy też menadżerów, organizmów publicznych czy odpowiedzialnych za budowę, w Sigrid Deweloperzy odnajdziesz narzędzia dastarczające rozwiązań dla zarządzania Twoją firmą. To zintegrowana i modułowa aplikacja rozwijająca się równolegle z Twoją działalnością. Może działać niezależnie lub w sposób zintegrowany z Memphis, pozwalając na spełnienie wszystkich potrzeb Twojej firmy. elastyczność Stworzyliśmy aplikacje opartą na naszym doświadczeniu. Przyjazny interfejs oraz łatwość obsługi umożliwia intuicyjną obsługę co pozwala na uzyskanie maksymalnych korzyści od samego początku. Duża elastyczność pozwala na całkowitą integracje z programami pakietu Office. Sigrid Deweloperzy został opracowany z myślą o pełnej integracji pozwalając na: kontrolę kosztów i projektów; zarządzanie i przypisywanie fotografii, planów i tekstów opisowych do konkretnych konceptów; tworzenie akt i raportów klientów, etc. wszystkie usługi Jako uzupełnienie dla właściwych oprogramowań zarządzania firmą, Professional Software oferuje swoim klientom cały wachlarz usług dodatkowych, Konsultacje, pozwalające definiować procesy biznesowe naszych klientów w celu odnalezienia najbardziej efektywnych sposobów zarządzania Wdrożenie i programowanie, których celem jest dostosowanie narzędzi do Twoich procesów i włączenie istniejących już danych Szkolenia, pokazujące jak korzystać z naszych narzędzi Osługa i utrzymanie, poprzez stałe aktualizacje i ulepszanie naszych programów.

9 Dlaczego wybrać Sigrid? Dbamy o to samo Ponieważ codziennie pracujemy z tymi samymi aplikacjami jakie rozwijamy dla naszych klientów i współdzielimy ich potrzeby, wiemy jak ważna jest możliwość polegania na narzędziu które może być w pełni dostosowane do nowych wymagań, zarówno rynku jak i Administracji Publicznej. Dostosowujemy się do Twojej firmy Oferujemy rozwiązania biznesowe, które pozwalają nam zaprojektować narzędzia ukierunkowane szczególnie na zarządzanie Twoją firmą. Nasze 25 letnie doświadczenie pracy w branży z całą pewnością pomoże Ci usprawnić procesy jakie w niej zachodzą. Trudne czynimy łatwym Sigrid oparty jest na aplikacji zaprojektowanej specjalnie dla firm z danego sektoru i zaadaptowany do danego sposobu pracy, co pozwala ne jego łatwe i szybkie wdrożenie. Znamy się? Od samego początku, dzięki obsłudze w środowisku Windows zaprzyjaźnisz się z interfejsem Sigrid. Sigrid wyróżnia wśród innych systemów łatwość użycia i personalizacja, usprawniające wykonywanie codziennych zadań firmy. Wpływa to znacznie na ograniczenie czasu reakcji w sytuacjach zagrożeń. Z każdego miejsca Narzędzie integruje wszystkie procesy Twojej firmy i pozwala na dostęp do danych w czasie rzeczywistym. Zdalne sterowanie pozwala natomiast na dostęp z każdego miejsca. W Professional Software tworzymy jedną wielką rodzinę która dostarcza rozwiązań dla wyzwań każdego dnia.

10 MADRID Maria Tubau, 4, 3º Madrid Tel.: Fax.: Mail: BARCELONA Castillejos, Barcelona Tel.: Fax.: Mail: A CORUÑA Avda. Fernando Pérez de Traba Culleredo - A Coruña Tel.: Fax.: Mail: Rozwiązania Profesjonalne

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań

Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Rozwiązania wspomagające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach Przegląd rozwiązań Spis treści Wstęp 3 SAP Business One: kluczowe cechy 4 Korzyści biznesowe 5 Przegląd funkcjonalności 6 Finanse

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA PRZEMYSŁU I ADMINISTRACJI PARTNERZY www.kadry.tv telewizja interaktywna dla mened erów wykorzystaj multimedia w ogl daj prezentacje produktu

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA

PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA MANUFACTURING 1 Yourcegid Manufacturing siłą napędowątwojej działalności - od etapu projektowania po dostawę produktu do klienta. Produkcja Zarządzanie relacjami z klientem Planowanie

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Exact Synergy Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Synergy jako produkt 6 Narzędzia dostępne w Exact Synergy 10 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS. IFS Applications TM IFS - GLOBALNY DOSTAWCA APLIKACJI BIZNESOWYCH

BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS. IFS Applications TM IFS - GLOBALNY DOSTAWCA APLIKACJI BIZNESOWYCH reklama IFS Applications TM IFS - GLOBALNY DOSTAWCA APLIKACJI BIZNESOWYCH www.ifsworld.com NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 15 GRUDNIA 2009 BUSINESS SOFTWARE SOLUTIONS

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie łańcuchem dostaw Dokument oficjalny Niniejszy dokument opisuje sposób, w jaki aplikacja Microsoft Dynamics NAV 2009 może poprawić przejrzystość łańcucha dostaw,

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo

Business Intelligence

Business Intelligence Business Intelligence Business Intelligence nowe podejście do zarządzania Szybka i właściwa reakcja na zmienne preferencje Klientów, działania konkurencji i zmiany na rynku oto jeden z najważniejszych

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Microsoft Dynamics NAV 2009 Analiza biznesowa Wiedza gwarancją sukcesu Dokument oficjalny www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis treści Zarys... 3 Na czym polega analiza biznesowa?... 3 Wiedza...3

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

Czas na Profe al. Profesal Basic Premium na start _5. Skuteczne zarządzanie w organizacji pozarządowej _10. Zarządzanie systemem celów w Profesalu _14

Czas na Profe al. Profesal Basic Premium na start _5. Skuteczne zarządzanie w organizacji pozarządowej _10. Zarządzanie systemem celów w Profesalu _14 Czas na Profe al MAGAZYN EFEKTYWNYCH FIRM NR 6 2/2013 wydawca: Profesal Sp. z o.o. Profesal Basic Premium na start _5 Skuteczne zarządzanie w organizacji pozarządowej _10 Zarządzanie systemem celów w Profesalu

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie finansami Dokument oficjalny Wykorzystywanie informacji związanych z zarządzaniem finansami w celu poprawy wyników firmy www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis

Bardziej szczegółowo

W jaki sposób Comarch ALTUM usprawni pracę w firmie: Nazwa firmy

W jaki sposób Comarch ALTUM usprawni pracę w firmie: Nazwa firmy W jaki sposób Comarch ALTUM usprawni pracę w firmie: Nazwa firmy Propozycja handlowa dla NAZWA KLIENTA SPIS TRESCI 1. SYNTEZA DOKUMENTÓW... 3 2. WPROWADZENIE... 4 2.1. ZAKRES DZIAŁALNOŚCI FIRMY... 4 2.2.

Bardziej szczegółowo

Zdobycie pozycji mistrzowskiej w biznesie wymaga precyzyjnej kontroli kosztów i szybkiego zwrotu nakładów z projektów inwestycyjnych.

Zdobycie pozycji mistrzowskiej w biznesie wymaga precyzyjnej kontroli kosztów i szybkiego zwrotu nakładów z projektów inwestycyjnych. SageERPX3 Zdobycie pozycji mistrzowskiej w biznesie wymaga precyzyjnej kontroli kosztów i szybkiego zwrotu nakładów z projektów inwestycyjnych. Utrzymanie tej pozycji wiąże się z elastycznym dostosowywaniem

Bardziej szczegółowo

WIĘCEJ KORZYŚCI. Microsoft Dynamics NAV 2009. Prosty, inteligentny, nowatorski

WIĘCEJ KORZYŚCI. Microsoft Dynamics NAV 2009. Prosty, inteligentny, nowatorski WIĘCEJ KORZYŚCI Microsoft Dynamics NAV 2009 Prosty, inteligentny, nowatorski Dzięki Microsoft Dynamics NAV 2009 znacznie zwiększyliśmy wydajność usprawniliśmy przepływ procesów i otworzyliśmy pracownikom

Bardziej szczegółowo

ANALIZY BIZNESOWE. Microsoft Dynamics NAV* ANALIZY BIZNESOWE. * Microsoft Dynamics NAV (wcześniej Microsoft Business Solutions Navision)

ANALIZY BIZNESOWE. Microsoft Dynamics NAV* ANALIZY BIZNESOWE. * Microsoft Dynamics NAV (wcześniej Microsoft Business Solutions Navision) ANALIZY BIZNESOWE Microsoft Dynamics NAV* ANALIZY BIZNESOWE Dokument oficjalny * Microsoft Dynamics NAV (wcześniej Microsoft Business Solutions Navision) www.microsoft.pl/dynamics/nav Spis treści 1. Wstęp...

Bardziej szczegółowo

Kluczowe informacje, jak je znaleźć?

Kluczowe informacje, jak je znaleźć? Kluczowe informacje, jak je znaleźć? Nowoczesne rozwiązania biznesowe do planowania i budżetowania, analiz i raportowania, sprawozdawczości i kontrolingu. CUSTOM PUBLISHING Advertising Supplement IBM Kluczowe

Bardziej szczegółowo

» lepsze rozwiązania. Funkcjonalności i rozwiązania branżowe. »Ona ma to coś. System ERPII dla Liderów www.semiramis.com

» lepsze rozwiązania. Funkcjonalności i rozwiązania branżowe. »Ona ma to coś. System ERPII dla Liderów www.semiramis.com » lepsze rozwiązania Funkcjonalności i rozwiązania branżowe»ona ma to coś System ERPII dla Liderów www.semiramis.com » Comarch Semiramis ma to, czego nie mają pozostali! Jako jeden z pierwszych produktów

Bardziej szczegółowo

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu

Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Office System 2007 korzyści dla biznesu Microsoft Corporation Wrzesień 2006 Informacja zawarta w tym dokumencie reprezentuje obecny pogląd Microsoft Corporation na sprawy poddane dyskusji od

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Możliwość adaptacji... 2. Otwartość... 3. Niezawodność... 6. Współpraca... 8. Technologia.NET...11

SPIS TREŚCI. Możliwość adaptacji... 2. Otwartość... 3. Niezawodność... 6. Współpraca... 8. Technologia.NET...11 MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION /STRUKTURA TECHNOLOGII Struktura technologii systemu Navision stanowi zbiór rozwiązań informatycznych, tworzących platformę użytkową systemu Microsoft Business Solutions

Bardziej szczegółowo

JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW

JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW JBOSS ENTERPRISE APPLICATION PLATFORM WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW STRATEGIA OTWARTEGO WYBORU JBOSS W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu zdolność szybkiej

Bardziej szczegółowo