Ekspert w dziedzinie serwisu, remontu i produkcji opakowań.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Ekspert w dziedzinie serwisu, remontu i produkcji opakowań."

Transkrypt

1 Ekspert w dziedzinie serwisu, remontu i produkcji opakowań. POL-PACK SERVICE S.A. ul. Jasnogórska 23, Kraków tel./fax , NIP , REGON Pewny Partner W Twoim Biznesie Zawsze

2

3 OFERTA NA USŁUGI SERWISOWE OPAKOWAŃ TRANSPORTOWYCH ORAZ WIELOKROTNEGO UŻYTKU PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI Przedmiotem działalności POL-PACK SERVICE S.A. jest kompleksowa obsługa opakowań transportowych, dla przemysłu. Prowadzimy pełną obsługę w zakresie: ewidencji obrotu opakowaniami na każdym etapie obsługi, przyjęcia i rozładunku zwracanych z rynku lub nowych opakowań transportowych, sortowania i klasyfikacji opakowań i kontroli fitosanitarnej, przygotowanie spodów, oraz kompletacja opakowań zgodnie ze specyfikacją odbiorcy, serwisu i remontów opakowań, magazynowania i sezonowania opakowań, ubezpieczenia i ochrony opakowań, dostaw opakowań transportowych na wydziały produkcyjne zgodnie z zatwierdzonym planem produkcji, produkcji opakowań transportowych. Oferujemy usługi buy-back zasobu opakowań transportowych klienta w połączeniu z najmem tych opakowań. Poprzez możliwość odkupienia od klienta i przekazywania ich w formie najmu, uwalniamy kapitał obrotowy klienta zaangażowany w finansowanie opakowań. Obsługa obejmuje palety drewniane, palety plastikowe, ramy drewniane, ramy plastikowe, ramy metalowe, przekładki tekturowe i kartonowe, separatory kartonowe, boksy, skrzynki i inne opakowania wielokrotnego użytku. Poprzez właściwą obsługę i przechowywanie gwarantujemy zwiększenie opakowań co przekłada się na realne oszczędności naszych klientów. żywotności Obecnie swoją działalność operacyjną prowadzimy w trzech zakładach zlokalizowanych w Brzesku (woj. małopolskie) w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie), Orzeszu (woj. śląskie). Serwisem opakowań zajmujemy się od ponad 12 lat. W ciągu roku obsługujemy naszym klientom ponad sztuk palet, ponad ram oraz sztuk przekładek kartonowych przygotowujemy ponad sztuk spodów dla przemysłu hutniczego, kilkadziesiąt tysięcy skrzynek i innych opakowań. Zapewniamy najwyższe oczekiwane standardy, dotyczące jakości przechowywania opakowań oraz ich serwisu. Kierujemy się wykorzystywaniem jak największej ilości opakowań. Optymalizacja procesu obsługi ogranicza ich złomowanie. Materiały, których używamy do remontów oraz produkcji są certyfikowane i wysokiej jakości a zespół pracowników czuwających nad procesami jest doświadczony i profesjonalny.

4 EWIDENCJA OBROTU OPAKOWAŃ Na każdym etapie obsługi opakowania są ewidencjonowane w systemie elektronicznym. W momencie przyjęcia ewidencjonujemy zwroty opakowań dla klienta z rynku oraz dostawy nowych opakowań dla klienta. Na etapie sortowania ewidencjonujemy opakowania o różnych statusach (np. do uszkodzone do złomowania, uszkodzone do naprawy, zabrudzone do mycia) i kierujemy do właściwych procesów. Po serwisie ewidencjonujemy stany magazynowe i wydania opakowań klientowi do produkcji. Szczegółowa ewidencja pozwala na określenie wielkości strat i uszkodzeń na różnych etapach cyklu życia opakowania oraz u różnych klientów. Wnioski pozwalają na ograniczenie kosztów i wydłużenie cyklu życia opakowania.

5 PRZYJĘCIE I ROZŁADUNEK ZWRACANYCH Z RYNKU OPAKOWAŃ TRANSPORTOWYCH. Serwisowi podlegają wszystkie opakowania transportowe takie jak: palety drewniane, palety plastikowe, ramy drewniane, ramy plastikowe, ramy metalowe, przekładki tekturowe i kartonowe, separatory kartonowe, boksy, skrzynki i inne opakowania wielokrotnego użytku. W centrach sortowania przyjmujemy w imieniu klienta opakowania wielokrotnego użytku, zwracane z rynku klientowi oraz dostawy nowych opakowań uzupełniających wolumeny zużyte lub uszkodzone.

6 SORTOWANIE I KLASYFIKACJA OPAKOWAŃ ORAZ KONTROLA FITOSANITARANA. Po odbiorze opakowań klasyfikujemy je według: rodzaju, stopnia ich zużycia i przydatności. W wyniku sortowania opakowaniom w zależności od ich stanu nadawane są różne statusy, które uruchamiają kolejne procesy serwisowe: naprawy drobne, remont kapitalny, mycie, suszenie, złomowanie, przekazanie na magazyn opakowań spełniających specyfikację. Kompletowanie odbywa się zgodnie z zaleceniami odbiorcy. W zależności od wymagań klienta opakowania poddawane są kontroli na stopień wilgotności, zabrudzenia i czystość mikrobiologiczną. PRZYGOTOWANIE SPODÓW, ORAZ KOMPLETACJA OPAKOWAŃ ZGODNIE ZE SPECYFIKACJĄ ODBIOIRCY. Zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji, opakowania są odpowiednio przygotowywane i kompletowane. Dla przemysłu szklarskiego za pomocą właściwych urządzeń przygotowujemy tzw. spody umożliwiające późniejsze właściwe spakowanie gotowego wyrobu. Jest to miedzy innymi obijanie palety płytą z tektury oraz przymocowanie folii. Kompletowanie odbywa się zgodnie z zaleceniami odbiorcy.

7 SERWIS I REMONT OPAKOWAŃ TRANSPORTOWYCH: Po procesie sortowania i uzyskaniu statusu kierującego opakowania do mycia, naprawy bieżącej, remontu kapitalnego opakowania przekazywane są na stanowiska remontowe. Uszkodzone elementy opakowań wymieniane są na nowe. Dotyczy to zarówno palet drewnianych i plastikowych, jak również ram z tego samego tworzywa. Materiały używane do remontu są najwyższej jakości, z właściwego rodzaju drewna: sezonowanego i o odpowiedniej wilgotności. W przypadku palet plastikowych, podczas remontu wykorzystywane są nowe elementy, dostarczane przez producenta. W przypadku innych rodzajów opakowań remonty wykonywane są za pomocą odpowiednich technik takich jak, spawanie, zgrzewanie, piaskowanie, cynkowanie, malowanie (opakowania stalowe). Opakowania zabrudzone poddawane są myciu. Opakowania nadmiernie wilgotne przekazywane są do suszenia i sezonowania. Priorytetem jest maksymalne wydłużenie ilości cykli rotacji opakowań oraz minimalizacja ich złomowania. Właściwy sposób rozładunków, załadunków oraz przechowywanie w magazynach, wpływa na zwiększenie żywotności opakowań.

8 MAGAZYNOWANIE I SEZONOWANIE OPAKOWAŃ. Po sortowaniu, serwisie i remoncie opakowania poddawane są magazynowaniu w warunkach dostosowanych do rodzaju opakowania (wiaty, magazyny zamknięte nieogrzewane, magazyny ogrzewane). Opakowania drewniane poddawane są sezonowaniu tak aby ich parametry spełniały uzgodnioną z klientem specyfikację. UBEZPIECZENIE I OCHRONA OPAKOWAŃ. W opcji usługi zakładającej magazynowanie w obiektach POL-PACK SERVICE S.A. zakres obejmuje również fizyczną ochronę opakowań oraz ubezpieczenie typu all risk pokrywające ryzyko utraty lub zniszczenia opakowań.

9 DOSTAWA OPAKOWAŃ TRANSPORTOWYCH NA WYDZIAŁY PRODUKCYJNE ZGODNIE Z ZATWIERDZONYM PLANEM PRODUKCJI KLIENTA. Ostatnim etapem usługi jest terminowa dostawa opakowań transportowych do fabryk klienta w ilości i asortymencie zgodnym ze zleceniami produkcyjnymi klienta. Do klienta dostarczane są opakowania niezbędne do realizacji planu produkcji bez konieczności utrzymywania nadmiernych stanów magazynowych w fabrykach oraz bez zajmowania miejsca w obiektach produkcyjnych.

10 PRODUKCJA OPAKOWAŃ TRANSPORTOWYCH. Część opakowań jesteśmy gotowi wyprodukować samodzielnie, a odpowiednio wykwalifikowany zespół i niezbędny park maszynowy zapewnia wykonanie opakowań w najwyższym standardzie. Produkcja części opakowań odbywa się na podstawie odrębnych zleceń oraz indywidualnych potrzeb klienta.

11 USŁUGI FINANSOWE BUY-BACK i LEASING OPAKOWAŃ. W ramach realizacji indywidualnych projektów oferujemy możliwość wykupu od klienta całego zasobu opakowań transportowych będących własnością klienta. W takim przypadku klient uwalnia kapitał obrotowy zaangażowany w finansowanie opakowań transportowych i nie ponosi kosztów związanych z utratą lub zniszczeniem opakowań. Klient nadal korzysta z opakowań na zasadzie wynajmu połączonego z obsługą świadczoną przez POL-PACK SERVICE S.A. Uzupełnienie zasobu opakowań w wyniku zniszczenia lub utraty dokonywane jest przez nas. Klient określa asortyment, ilość i wymagania jakościowe opakowań oraz terminy i ilości w jakich mają być dostarczone do jego fabryk. Rozliczenia i ryzyko zwrotów opakowań transportowych z rynku dokonywane jest przez nas jako właścicieli zasobu. W miejsce jednorazowych dużych wydatków na sfinansowanie zakupu opakowań i kosztów finansowania pojawia się opłata za najem i obsługę powiązana bezpośrednio z ilościami opakowań zużytych przez klienta w procesie produkcyjnym. Usługi serwisowe w zależności od potrzeb klienta wykonujemy w kilku opcjach. I. Usługi serwisowe opakowań klienta w magazynach klienta. Klient zapewnia niezbędne magazyny, place i wiaty i obsługa odbywa się w lokalizacji zapewnionej przez klienta II. Usługi serwisowe opakowań klienta w magazynach POL-PACK SERVICE S.A. Zapewniamy place i obiekty magazynowe niezbędne do obsługi opakowań. Najczęściej obiekty zlokalizowane są poza fabrykami klienta. Do zakładów produkcyjnych dostarczane są wyłącznie opakowania gotowe do użycia w ilościach wymaganych przez klienta. III. Wypożyczanie opakowań przez POL-PACK SERVICE S.A. Zapewniamy nie tylko obiekty magazynowe ale również finansujemy zakup opakowań transportowych i ponosimy ryzyko ich zużycia i utraty. Klient otrzymuje we wskazanych miejscach wymagane opakowania i ponosi koszt najmu oraz obsługi, nie angażując środków w ich zakup. Cena obsługi jest indywidualnie ustalana w zależności od przyjętej opcji obsługi. POL-PACK SERVICE S.A. ul. Jasnogórska Kraków tel./fax , NIP , REGON

12

8. MAGAZYN 8.1. Magazynowanie i obsługa zapasów Magazynowanie 8.1.1. Przebieg procesu magazynowania

8. MAGAZYN 8.1. Magazynowanie i obsługa zapasów Magazynowanie 8.1.1. Przebieg procesu magazynowania 8. MAGAZYN 8.1. Magazynowanie i obsługa zapasów Magazynowanie zespół czynności związanych z gospodarowaniem zapasami lub organizowanie wejścia i wyjścia, przypływów i odpływów towarów w organizacji. Produkty

Bardziej szczegółowo

Instrukcja o prowadzeniu gospodarki materiałowej i magazynowej. Im-1

Instrukcja o prowadzeniu gospodarki materiałowej i magazynowej. Im-1 Załącznik do zarządzenia Nr 33/2014 Zarządu PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z dnia 03.10.2014 r. Instrukcja o prowadzeniu gospodarki materiałowej i magazynowej Im-1 Warszawa, 2014 rok Tekst ujednolicony

Bardziej szczegółowo

Organizacja transportu i magazynowania

Organizacja transportu i magazynowania Organizacja transportu i magazynowania Anczurowski Krzysztof Przymusiak Tomasz ZIM ZP Rok IV, semestr VIII Spis treści Spis treści 1. Cel projektu. 2. Zakres projektu. 3. Terminologia. 4. Miejsce pracy.

Bardziej szczegółowo

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań

PrintManager. Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań PrintManager Zintegrowany system zarządzania dla drukarń oraz producentów opakowań System PrintManager Wdrożenie produktu PrintManager MIS ma na celu między innymi umożliwienie precyzyjnego planowania

Bardziej szczegółowo

Systemy logistyczne na rynku mięsnym

Systemy logistyczne na rynku mięsnym 84 temat wydania Systemy logistyczne na rynku mięsnym Logistyka produkcji to system wsparcia procesu produkcji we wszelkie niezbędne zasoby (materiały, informacje, zasoby ludzkie i pieniężne) drogą integracji

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie

Microsoft Dynamics NAV. Przewodnik po systemie Microsoft Dynamics NAV Przewodnik po systemie Spis treści MICROSOFT DYNAMICS NAV 6 W JAKI SPOSÓB KUPIĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV? 10 FUNKCJONALNOŚĆ MICROSOFT DYNAMICS NAV 13 ZARZĄDZANIE FINANSAMI I KSIĘGOWOŚĆ

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI

KSIĘGA JAKOŚCI ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI Strona 1 KSIĘGA JAKOŚCI ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I BEZPIECZEŃSTWEM ŻYWNOŚCI W Przedsiębiorstwie Produkcyjno- Handlowo- Gastronomicznym SWISS POL obowiązuje od dnia: 1 października 2005r.

Bardziej szczegółowo

Strefa kompletacji w odsłonach: wózki kompletacyjne s. 68.

Strefa kompletacji w odsłonach: wózki kompletacyjne s. 68. CENA 25,00 zł w tym VAT 5 % ISSN 1898-6420 MAGAZYNOWANIE czasopismo o technice magazynowej i logistyce dystrybucji 1/2015 ISSN 1898-6420 www.logistyczny.com styczeń luty 1 (43) R. Strefa kompletacji w

Bardziej szczegółowo

NARZĘDZIA. Planowanie i harmonogramowanie produkcji w zmiennych czasach kryzysu. Szczupły plan. Fotolia

NARZĘDZIA. Planowanie i harmonogramowanie produkcji w zmiennych czasach kryzysu. Szczupły plan. Fotolia NARZĘDZIA Planowanie i harmonogramowanie produkcji w zmiennych czasach kryzysu Szczupły plan Fotolia 44 KAIZEN nr 4 / listopad 2013 Tekst: Michał Klecha Muda nadprodukcji, zapasów, braków, zbędnego ruchu,

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN BUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DRUGIEJ HALI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA

BIZNES PLAN BUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DRUGIEJ HALI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA BIZNES PLAN BUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA DRUGIEJ HALI WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Lokalizacja projektu: Sped-Log Sp. z o.o. Ul. Hutnicza 36/18 91-756 Łódź Łódź, styczeń 2004 r. SPIS TREŚCI 1. CEL I ZAKRES PROJEKTU...

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie procesami logistycznymi studium przypadku

Zarządzanie procesami logistycznymi studium przypadku Joanna Dyczkowska * Zarządzanie procesami logistycznymi studium przypadku Wstęp Logistyka wywiera wpływ na kształtowanie ekonomiki przedsiębiorstw dynamiki przychodów, poziomu kosztów, optymalizacji stanów

Bardziej szczegółowo

raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA

raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA raport bpc BRANŻA SPOŻYWCZA Przewodnik po klasach systemów Kluczowe wymagania wobec rozwiązań Korzyści z wdrożenia Opinie użytkowników Katalog stosowanych rozwiązań 150 PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH W GRUPIE

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Informatycznych CIBEH S.A. impuls 5. Oferta Wstępna KONTAKT: tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035

Centrum Usług Informatycznych CIBEH S.A. impuls 5. Oferta Wstępna KONTAKT: tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035 Centrum Usług Informatycznych impuls 5 Oferta Wstępna KONTAKT: GRZEGORZ KOZYRA Wiceprezes Zarządu KRZYSZTOF FIGIEL Specjalista Informatyk tel. (32) 2514858 tel. (32) 2518035 gk@cibeh.com.pl kf@cibeh.com.pl

Bardziej szczegółowo

MAGAZYNOWANIE. Alternatywy palet drewnianych Kiedy można naprawić paletę? Transport na paletach wózki i nadstawki

MAGAZYNOWANIE. Alternatywy palet drewnianych Kiedy można naprawić paletę? Transport na paletach wózki i nadstawki MAGAZYNOWANIE Alternatywy palet drewnianych Kiedy można naprawić paletę? Transport na paletach wózki i nadstawki Nowatorska paleta plastikowa rmy Becker Sp z o.o. przenosząca obciążenia do 1200 kg na

Bardziej szczegółowo

6. Opisać obszary funkcjonalne systemu MES.

6. Opisać obszary funkcjonalne systemu MES. 6. Opisać obszary funkcjonalne systemu MES. Obszar funkcjonalny: 1. Produkcja a. Elektroniczne przydzielanie zadań wraz z instrukcjami wykonawczymi (karta technologiczna). b. Raportowanie produkcji w czasie

Bardziej szczegółowo

Księga Jakości PN-EN ISO 9001:2009

Księga Jakości PN-EN ISO 9001:2009 Księga Jakości 1 / 32 Dokument wyłącznie do użytku wewnętrznego w Instytucie Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy. Zastrzega się wszelkie prawa do niniejszego dokumentu i zawartych w nim informacji. Powielanie

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ V Dane o działalności Emitenta

ROZDZIAŁ V Dane o działalności Emitenta ROZDZIAŁ V Dane o działalności Emitenta 1. Produkty i usługi Emitenta PTS Plast-Box S.A. koncentruje swą działalność produkcyjną na wytwarzaniu nowoczesnych opakowań z tworzyw sztucznych na masową skalę.

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Strona 1 z 21 KSIĘGA JAKOŚCI WYDANIE 1 Egzemplarz nr 1 Zatwierdzamy niniejszą Księgę Jakości opisującą System Zarządzania Jakością oparty na wymaganiach normy ISO 9001:2008 Financial Expert Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

ESCO USŁUGI ENERGETYCZNE KONTRAKTOWANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

ESCO USŁUGI ENERGETYCZNE KONTRAKTOWANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ ESCO USŁUGI ENERGETYCZNE KONTRAKTOWANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ Materiał informacyjny USŁUGI ENERGETYCZNE ESCO KONTRAKTOWANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ Znaczna część zasobów komunalnych w Polsce charakteryzuje

Bardziej szczegółowo

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI. ELKA ul. Kosowa 3A 66-008 Wilkanowo

KSIĘGA JAKOŚCI KSIĘGA JAKOŚCI. ELKA ul. Kosowa 3A 66-008 Wilkanowo 1 z 36 Sporządził: ELKA Wilkanowo Zatwierdził: Radosław Miczyński... ELKA ul. Kosowa 3A 66-008 Wilkanowo Telefony: 68 3247780; 68 4533165; 68 4552111 e-mail: elka@elka.zgora.pl www: http://www.elka.zgora.pl

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

mysap ERP; mysap Business Suite (zawiera mysap ERP) 1996 TETA Constellation ver.18.5. Jesień 2010 24. 10. 2005 30-06-2010 2009 SAP ERP 2005

mysap ERP; mysap Business Suite (zawiera mysap ERP) 1996 TETA Constellation ver.18.5. Jesień 2010 24. 10. 2005 30-06-2010 2009 SAP ERP 2005 Raport ERP MRP II 2010 - cz. 6 Powrót Słownik Koniec Identyfikacja wersji oprogramowania Sage mysap ERP; mysap Business Suite (zawiera mysap ERP) SENTE TETA Constellation Uwagi Poprzednia nazwa oprogramowania,

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ OMIDA SP. Z O.O.

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ OMIDA SP. Z O.O. OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ OMIDA SP. Z O.O. OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ OMIDA SP. Z O.O. (ZWANE DALEJ OGÓLNYMI WARUNKAMI ) Niniejsze Ogólne Warunki Świadczenia Usług przez Omida

Bardziej szczegółowo

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego Tom Modernizacja systemu sterowania transportu i załadunku osadu odwodnionego na stacji pras wraz z układem synoptyki w centralnej dyspozytorni w oczyszczalni

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ Skyfox Poland SP. Z O.O.

OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ Skyfox Poland SP. Z O.O. OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ Skyfox Poland SP. Z O.O. OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG PRZEZ Skyfox Poland SP. Z O.O. (ZWANE DALEJ OGÓLNYMI WARUNKAMI ) Niniejsze Ogólne Warunki Świadczenia Usług

Bardziej szczegółowo

IX. PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH 1. ELEMENTY WEJŚCIA I WYJŚCIA W SYSTEMIE PRODUKCYJNYM. System produkcyjny składa się z 5 elementów: wektora

IX. PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH 1. ELEMENTY WEJŚCIA I WYJŚCIA W SYSTEMIE PRODUKCYJNYM. System produkcyjny składa się z 5 elementów: wektora IX. PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH 1. ELEMENTY WEJŚCIA I WYJŚCIA W SYSTEMIE PRODUKCYJNYM. System produkcyjny składa się z 5 elementów: wektora wejścia X- wszystkie czynniki produkcji wektora wyjścia

Bardziej szczegółowo

SEW-EURODRIVE Driving the world. Jakość Środowisko Bezpieczeństwo. Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE

SEW-EURODRIVE Driving the world. Jakość Środowisko Bezpieczeństwo. Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE SEW-EURODRIVE Driving the world Jakość Środowisko Bezpieczeństwo Zasady korporacyjne SEW-EURODRIVE 2 Zasady korporacyjne Jako ważny czynnik trwałego sukcesu kładziemy nacisk na Jakość we wszystkich obszarach

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE TECHNICZNE Specyfikacje techniczne SPECYFIKACJE TECHNICZNE dla robót instalacyjnych w budynku SPZOZ przy ul. Kwiatkowskiego 2 w Stalowej Woli: 1) WYMIANA INSTALACJI GRZEWCZEJ. 2) GAZOWA KOTŁOWNIA KONDENSACYJNA DLA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ZAMÓWIEŃ NA ODLEGŁOŚĆ W FIRMIE LUXUM

REGULAMIN ZAMÓWIEŃ NA ODLEGŁOŚĆ W FIRMIE LUXUM REGULAMIN ZAMÓWIEŃ NA ODLEGŁOŚĆ W FIRMIE LUXUM OBOWIĄZUJE DLA UMÓW SPRZEDAŻY ZAWARTYCH OD DNIA 25 GRUDNIA 2014 ROKU Preambuła: Luxum to uznany, jeden z największych w Polsce dostawców jakościowego wyposażenia

Bardziej szczegółowo

MEMORANDUM INFORMACYJNE. LZMO spółka akcyjna z siedzibą w Lubsku

MEMORANDUM INFORMACYJNE. LZMO spółka akcyjna z siedzibą w Lubsku MEMORANDUM INFORMACYJNE LZMO spółka akcyjna z siedzibą w Lubsku sporządzone w związku z ofertą publiczną 7.000 Obligacji na okaziciela serii B o wartości nominalnej 1.000 zł każda i cenie emisyjnej jednej

Bardziej szczegółowo