Oferta swojej branży. Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta 2011. swojej branży. Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas."

Transkrypt

1 Oferta 2011 O nas: Firma KSGRAN EVENTS z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od kilku lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad sześciu lat zajmujemy się również organizacją imprez integracyjnych i pikników firmowych. Jako jedna z niewielu firm zajmujących się organizacją imprez działamy w 98 % na własnym sprzęcie oraz na własnym ponad 20 hektarowym terenie przystosowanym do tego typu zadań. Wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, elastyczność, dostosowanie się do potrzeb klienta, sprzęt najwyższej jakości, prywatny teren, niezależność oraz profesjonalizm to nasze główne atuty. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zdjęć z imprez, zobaczycie, z jakimi firmami współpracowaliśmy do tej pory. KSGRAN EVENTS jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w swojej branży. Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas. Od nas nie usłyszycie Państwo Tego nie można zrobić. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony.

2 Oferujemy kompleksową obsług ugę i organizację: Imprez i wyjazdów integracyjno - szkoleniowych. Pikników. Biesiad. Imprez survivalowych. Zawodów i szkoleń narciarskich. Promocji, prezentacji i pokazów. Konferencji. Zapewniamy: Kompleksową obsługę wyjazdu, Opracowanie indywidualnego scenariusza imprezy wyjazdu, dostosowanego to Państwa potrzeb i możliwości, Ubezpieczenie i transport uczestników, Pomoc przy planowaniu wyjazdu i fachowe doradztwo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, Pomoc przy wyprodukowaniu gadżetów reklamowych, Dokumentację wyjazdu (foto video), Bogatą ofertę atrakcji wieczornych.

3 Destruction Derby Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: osób. Mega Park. 4-8 godzin. Destruction Derby nowość na rynku imprez integracyjnych zabawa dla prawdziwych twardzieli. Wyścigi wraków to nie tylko ściganie się po torze ale przede wszystkim budowanie zespołu, planowanie i strategia. Na sukces ekipy składają się te wszystkie czynniki. Zawody odbywają się na zamkniętym terenie, na wcześniej przygotowanej trasie pokonywanej na czas Tag Heuer profesjonalny pomiar czasu. Zadaniem grupy jest przygotowanie pojazdu, opracowanie strategii oraz odpowiednie obsadzenie stanowisk w zespole rajdowym. Pojazdy wystawiane do wyścigów: Fiat 126p, Fiat 125p, Polonez, Łada, Skoda.

4 Gokarty Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: osób. Mega Park. 4-8 godzin. Gokarty nowość w ofercie KSGRAN EVENTS. Na ponad 400 metrowym asfaltowym torze rozgrywamy zawody gokartowe przy użyciu profesjonalnego pomiaru czasu. Imprezę możemy przeprowadzić w różnych wariantach od prostego ścigania po przez rozbudowane scenariusze imitujące zachowanie ekip znane z torów F1, takie jak pit stop, zmiana kierowców, wykonywanie prostych zadań serwisowych. Ten rodzaj integracji uzupełniony o wyścigi wraków i ponad 20 maszynową stajnię quadów może być prawdziwą ucztą dla smakoszy motoryzacji.

5 Adventure Race Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: osób. Dowolna. 4-8 godzin. Adventure Race to nowe i cieszące się wielkim uznaniem wśród uczestników imprez rozwiązanie na zacieśnianie więzi w zespole. Zabawa polega na pokonaniu wytyczonej trasy polegając jedynie na wskazaniach nawigacji GPS oraz prawidłowym odczytaniu mapy. Na sukces grupy wpływa bezpośrednio współpraca i zaufanie do członków drużyny, co jest podstawą w tworzeniu więzi wśród pracowników. Zespół zostaje wyposażony w plecak przetrwania, w którym znajdują się niezbędne rzeczy do pokonania trasy Adventure Race, takie jak: Nawigacja GPS, mapa, opis trasy, podział na poszczególne funkcje w drużynie. Ten rodzaj zabaw Team Buldingowych, oprócz podstawowych zadań budowa zespołu, daje wiele satysfakcji i możliwości. Zabawę możemy rozpocząć z np. holu hotelowego i trasę poprowadzić w sposób dowolny korzystając z ciekawych miejsc takich jak muzea, punkty widokowe, ale również wykorzystywać podczas zabawy atrakcje typu: Quady, Techniki linowe, Paintball, Itp. Trasę Adventure Race drużyna może pokonywać na wiele sposobów: Pieszo, Busami, Quadami, Pontonem, Samochodami terenowymi.

6 Adventure Race Imprezy typu Adventure Race podzielone zostały na dwie kategorie: Adventure Race impreza stacjonarna z elementami nawigacji. Adventure Race VIP typowo terenowa zabawa, ze startem i metą usytuowanym w różnych miejscach (np. hotel Mega Park). W tym wariancje na trasie budujemy specjalnie pod grupę kolejki tyrolskie, zjazdy na linach, mosty nad rzekami oraz punkty cateringowe. Istnieje również możliwość zamawiania ciepłych potraw przez drużynę podczas trwania zabawy w każde miejsce trasy Adventure Race. W skład każdej organizowanej imprezy przez KSGRAN wchodzi: Przystosowanie terenu i przygotowanie wyraźnych stanowisk siatki, namioty, namioty pneumatyczne. Obsługa sędziowska - na każdym stanowisku znajduje się sędzia, który służy pomocą oraz ocenia wykonanie konkurencji. Obsługa speakera oraz muzyka nagłośnienie zabawy, cała impreza prowadzona jest przez speakera. Obsługa medyczna. Przygotowanie i adaptacja terenu zabezpieczenie konkurencji strzeleckich, każde stanowisko posiada swój boks, oświetlenie terenu. Obsługa fotograficzna po zakończeniu zabawy dostajecie Państwo płytę ze zdjęciami z zabawy. Ustawienie artykułów reklamowych banery, balony.

7 Imprezy Integracyjne Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: osób. Dowolna. 2-6 godzin. Team building poza niezapomnianymi wrażeniami to doskonały sposób na integrację zespołu. W obecnej chwili wymaga się od pracowników wysokich kwalifikacji zawodowych, kreatywności i silnej osobowości. Największym problemem pracodawcy może być scalenie tych indywidualności tak, aby potrafiły współpracować w grupie nie narażając ich na problem wypalenia. W takich wypadkach zajęcia integracyjne czy motywacyjne prowadzone pod okiem psychologa są doskonałym narzędziem pogłębienia więzi i podniesienia wzajemnego zaufania współpracowników. Poniżej przedstawiamy Państwu pięć wariantów organizacji imprez integracyjnych: Small Małe imprezy integracyjne, idealne w połączeniu z mocno rozbudowanym programem szkoleniowym. Czas trwania imprezy nie przekracza 2 godzin i dzięki temu łatwo ją wkomponować w napięty plan dnia. Atrakcje przygotowane dla uczestników dostarczą niezapomnianych wrażeń jak również pozwolą odpocząć po wielogodzinnych konferencjach. Standard Impreza Integracyjna pełnowymiarowa zajmująca centralny punkt dnia. Na imprezie w tym wariancie nie zabraknie takich atrakcji jak: mini wycieczki cross country, mini wojny Paintballowe.

8 Imprezy Integracyjne Standard Plus Impreza Integracyjna trwająca ok. 3-4 godzin. Na uczestników czekają niezapomniane wrażenia zdobyte na takich konkurencjach jak m.in.: Zajęcia na Quadach. Skutery śnieżne. Konkurencje z wykorzystaniem sprzętu wspinaczkowego. Konkurencje z wykorzystaniem sprzętu pneumatycznego. VIP Oferta skierowana do Firm, które zabawy integracyjne stawiają sobie na pierwszym miejscu podczas planowania wyjazdu. Impreza trwająca 3 4 godziny, na której nie zabraknie najbardziej popularnych i lubianych konkursów z np. wykorzystaniem urządzeń pneumatycznych. VIP Plus Kolejna propozycja skierowana dla Firm kładących duży nacisk na zabawy w terenie. Wariant przygotowany głównie z myślą o małych i średnich grupach (do ok. 150 osób). Zabawa toczy się najczęściej w kilku miejscach gdzie na uczestników czekają takie atrakcje jak: Przeloty samolotem An-2. Samochody terenowe. Paint Ball wszystkie możliwe odmiany. Wycieczki cross country na ATV, UTV lub skuterach śnieżnych. Rozbudowane techniki linowe.

9 Studium Przygody Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: 4 80 osób. Dowolna. 2-8 godzin. Studium Przygody to kolejna propozycja przygotowana przez KSGRAN EVENTS dla wymagających klientów. Na tą propozycję składają się przede wszystkim atrakcje o mocno podniesionym poziomie ekstremalności atrakcje z dużą dawką adrenaliny. W tej propozycji opieramy się najczęściej o jedną lub dwie atrakcje, zabawa trwa kilka godzin i jest maksymalnie rozbudowana. W skład Studium Przygody wchodzą: Ekstremalne wyprawy Quadami lub samochodami terenowymi, trwające nawet do 4 5 godzin. Tu liczy się tylko i wyłącznie współpraca ekipy, uczestnicy mają do pokonania bagna, rzeki, pionowe podjazdy, które pokonać można jedynie przy użyciu wyciągarek. Zajęcia wysokościowe. Rozbudowane techniki linowe, połączone ze szkoleniem z zakresu asekuracji i autoasekuracji. Zabawę możemy przeprowadzać praktycznie w każdym miejscu. Wycieczki reżyserowane pełne niespodzianek, trudnych i ekstremalnych zadań. Eskapady w trudne i niedostępne dla zwykłych śmiertelników, zakątki Karkonoszy połączone z noclegiem. Skoki spadochronowe. Szybowce. Eksploracja jaskiń - zjazdy i wychodzenie po linie, trawersy, przejścia wąskich, krętych korytarzy, zwiedzanie większych komór uczestnicy zostają wyposażeni w niezbędny sprzęt i pod opieką wykwalifikowanych instruktorów odbywają podziemny spacer.

10 Studium Przygody Paint ball: Wojny: Standard rozegranie wojny Paintballowej w kilku scenariuszach (np. zdobycie flagi itp.) bez ingerencji w teren. Ilość kul na osobę. Czas trwania około minut. Standard Plus rozegranie wojny na terenie wyposażonym w przeszkody pneumatyczne (znane z rozgrywek SpeedBall) w zależność od ilości uczestników i wielkości terenu do 30 przeszkód. Minimum 200 kul na osobę, czas trwania około 2 godzin. VIP zabawa z wykorzystaniem świec dymnych, min i granatów paintballowych. Dodatkowo podczas zabawy możemy wykorzystać sprzęt ciężki czyli quady i pojazdy Rhino oraz w zależności od terenu nawigację GPS. Ilość kul na osobę 400. Czas trwania zabawy około 3-4 godzin.

11 Pikniki Firmowe Info: Ilość uczestników: Lokalizacja: Czas trwania: osób. Dowolna. 5-8 godzin. Pikniki Firmowe są coraz częściej wybierane jako sposób komunikacji z dużą ilością osób, np. pracownikami firmy, klientami lub mieszkańcami danej gminy, miasta. Na piknikach przedstawiane są nowe produkty firmy, spotkania takie sprzyjają podsumowaniu roku, nagradzaniu i wyróżnieniu grupy pracowników lub klientów, łączą się z ważnymi datami w kalendarzach gmin, firm. Posiadamy bogatą ofertę atrakcji rekreacyjno integracyjnych specjalnie przygotowanych pod duże grupy (od 100 do 5000 osób). Jako organizator do przedsięwzięcia podchodzimy kompleksowo. Na rozmowie wstępnej przedstawiamy zarys pikniku, oparty o normy prawne i techniczne takie jak: ilość ochroniarzy, zabezpieczenie medyczne, możliwości terenu. Po naszej stronie pozostaje dopilnowanie wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem pikniku na Policję, do Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Zaiksu. Po stronie zamawiającego pozostaje określenie terminu, ilości uczestników i określenie budżetu. Zapewniamy: Kompleksową obsługę pikniku, Opracowanie indywidualnego scenariusza pikniku, dostosowanego to Państwa potrzeb i możliwości, Ubezpieczenie uczestników, Pomoc przy planowaniu pikniku i fachowe doradztwo w oparciu o wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, Pomoc przy wyprodukowaniu gadżetów takich jak: zaproszenia, smyczki, identyfikatory, Dokumentację (foto video).

12 Pikniki Firmowe Oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych w skład której wchodzą: Adaptacja terenu, Ogrodzenie i oświetlenie miejsca pikniku, Organizacja gier, konkursów dla dorosłych i dzieci, Oprawa artystyczna scena, nagłośnienie, występy zespołów, pokazy ogni sztucznych, Transport, Zabezpieczenie Medyczne, Ochrona, Zabezpieczenie sanitariatów i służb sprzątających, Zespoły i kabarety wielkoformatowe.

13 Podsumowanie. Otrzymujecie Państwo od nas jedną fakturę zawierającą wszystkie przeprowadzone przez naszą firmę atrakcje. Imprezy integracyjne mogą być zorganizowane na terenie hotelu jak również w wielu ciekawych miejscach Karpacza i okolic, takich jak: Mega Park (prywatny teren firmy), Krucze Skały, Lotnisko Aeroklubu Jeleniogórskiego, Western City, Zapora, szczyt Grabowca, i wiele innych. Na Państwa życzenie grupa zostanie dowieziona na miejsce zabaw. KSGRAN EVENTS współpracuje z wieloma stokami narciarskimi na terenie miasta, na których możemy zorganizować np. zawody narciarskie. Oferta obejmuje: obsługę i zabezpieczenie wszystkich zadań i konkurencji przez doświadczonych instruktorów, specjalistów i ratowników, przygotowanie terenu i dostosowanie go do charakteru imprezy, zabezpieczenie i ochronę, catering (bogaty wybór menu), organizację transportu (dowolna ilość osób), opiekę medyczną, przeprowadzenie imprezy i oprawę artystyczną, dokumentację foto lub video, przygotowanie materiałów promocyjnych (np. zaproszenia, banery). Istnieje również możliwość organizacji imprezy kilkudniowej. Nasza firma jest firmą mobilną, co oznacza, że jesteśmy wstanie zorganizować imprezę na terenie całego kraju. Działamy na własnym sprzęcie co sprawia, ze jesteśmy firmą niezależną, a zleconego nam przedsięwzięcia zależy tylko od nas. sukces Wedle wielu jesteśmy najlepsi i oto walczymy. Sprawdź Nas. Mamy nadzieję, że oferta KSGRAN zaspokoi Państwa oczekiwania i doprowadzi do współpracy. Z wyrazami szacunku, Mariusz Pleśniarski Właściciel Firmy KSGRAN EVENTS tel tel skype: m.plesniarski

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również

Bardziej szczegółowo

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Zapraszamy Paostwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się organizacją eventów dla firm, imprez integracyjno- motywacyjnych,

Bardziej szczegółowo

Rajdy samochodami terenowymi 4X4. Bungee i skoki na linach z mostów, wieżowców i dźwigów To kolejna okazja by

Rajdy samochodami terenowymi 4X4. Bungee i skoki na linach z mostów, wieżowców i dźwigów To kolejna okazja by REKRUTACJA SZKOLENIA EVENTS NEW VISION Personal Vision ul. Narzymskiego 10/2 31-463 Kraków tel.:+48(12) 633 27 76 tel.:+48(12) 413 23 31 biuro@personalvision.pl www.personalvision.pl Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl Firma BARTBO istnieje od 1997 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od stworzenia małej bazy noclegowej na Mazurach. Zauważyliśmy wówczas zainteresowanie klientów aktywnym spędzaniem czasu i słabą ofertą

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Staramy się być jak ludzie z cytatu klasyka...

Szanowni Państwo, Staramy się być jak ludzie z cytatu klasyka... Szanowni Państwo, Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie i cenionym przez naszych Klientów organizatorem wydarzeń firmowych wyjazdów motywacyjnych, konferencji i szkoleń. Lubimy to, co robimy i to jest

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU OFERTA DLA FIRM I INSTYTUCJI Cudotwórnia Events - kim jesteśmy? Cudotwórnia Events jest firmą zajmującą się kompleksową organizacją różnego typu wydarzeń oraz imprez. W naszej ofercie

Bardziej szczegółowo

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu!

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu! Katalog ofertowy 2015 Od rozrywki do biznesu! Kim jesteśmy? Sukcesywnie od 1997 roku pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych

Bardziej szczegółowo

wynajem i produkcja sprzętu do organizacji imprez www.sportevent.pl

wynajem i produkcja sprzętu do organizacji imprez www.sportevent.pl wynajem i produkcja sprzętu wynajem do i organizacji produkcja sprzętu imprez do organizacji imprez www.sportevent.pl . : SPORT EVENT Szanowni Państwo! Agencja SPORT EVENT przygotowała dla Państwa wyjątkową

Bardziej szczegółowo

WINTER. Template. Kim jesteśmy? Tomascon. Advertising. Tomascon GCP

WINTER. Template. Kim jesteśmy? Tomascon. Advertising. Tomascon GCP Prezentacja firmy Firma Tomascon założona została w marcu 1999 roku. Obecnie w skład Tomascon Group wchodzą: Tomascon Advertising Kim jesteśmy? Tomascon GCP Tomascon Advertising swoją działalność koncentruje

Bardziej szczegółowo

EVENTY MOTORYZACYJNE

EVENTY MOTORYZACYJNE EVENTY MOTORYZACYJNE Poza standardową działalnością szkoleniową z powodzeniem zajmujemy się także organizacją i prowadzeniem imprez o charakterze sportowym oraz integracyjnym. Na przestrzeni ostatnich

Bardziej szczegółowo

WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE

WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE WSTĘP Drodzy Państwo, Nasza firma od lat przeciera szlaki w innowacyjności działań szkoleniowo-doradczych. Śpieszymy zatem z informacją,

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA programy integracyjne PROGRAMOWA gry scenariuszowe NA imprezy IMPREZY integracyjno-szkoleniowe INTEGRACYJNE pikniki i festyny W PLENERZE programy

Bardziej szczegółowo

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Tw ó j p r z e w o d n i k p o e v e n t a c h Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Maj 2010 Podróże biznesowe z EventMapa.pl Cykl e-przewodników po Atrakcjach i Destynacjach dla biznesu

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk:

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk: 2 Szanowni Państwo, Po głośnej targowej premierze I edycji z 2010 roku, na rynek powraca! Przedstawiamy Państwu najnowszą branżową publikację w odświeżonej szacie graficznej, z nowym podziałem na kategorie

Bardziej szczegółowo

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET:

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET: O NAS ARK świadczy usługi szkoleniowe dla firm oraz zajmuje się organizacją eventów i imprez pracowniczych. Nasze działania cechuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego projektu, który

Bardziej szczegółowo

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 INSPIRACJA DLA EVENT MANAGERA NR 8 STYCZEŃ 2014 CASE STUDY Party Like a Lord str. 6 CASE STUDY Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 CASE STUDY Snow DJ Week in Laax str. 38 CASE STUDY - wybrane realizacje

Bardziej szczegółowo

eventy imprezy dla firm

eventy imprezy dla firm eventy imprezy RAPORT IPO Szanowni Państwo Branża eventów i konferencji wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju. Działania nastawione na zewnątrz firmy lub do jej wewnątrz, czynią z niej ważne narzędzie

Bardziej szczegółowo

Oferta dla korporacji, firm, instytucji

Oferta dla korporacji, firm, instytucji 1 S t r o n a Witojcie Syćka Razym! O nas Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z brygadą i kapelą góralską Karpackie Zbóje podczas pikniku firmowego z wieloma atrakcjami w dowolnym miejscu

Bardziej szczegółowo

o nas ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE

o nas ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE ZGRANI, PROFESJONALNI, PEWNI SIEBIE o nas Zanim powstała nasza firma, przez wiele lat każdy z nas czynnie uprawiał sporty extemalne nurkowanie, spadochroniarstwo, wspinaczkę, żeglarstwo, survival oraz

Bardziej szczegółowo

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok. Przykładowy piknik rodzinny Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.100-500 Po przybyciu gości i przywitaniu, omówienie zasad i podział na grupy.

Bardziej szczegółowo

Imprezy integracyjne ZIMA

Imprezy integracyjne ZIMA Imprezy integracyjne ZIMA O nas Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych na własnym terenie, terenie wybranych przez Klienta hoteli lub w każdym innym miejscu Dysponujemy terenem o powierzchni

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę LATO 2015 Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę www.ctravel.pl KOLONIE I OBOZY Miasta, z których możesz dojechać na swoją kolonię /obóz SKĄD GDZIE Wdzydze Borków Rabka Zdrój Zakopane Rabka Zdrój

Bardziej szczegółowo

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08 www. eventmanagernews.pl wrzesień / 16 / 2014 Ludzie branży Na temat Prawo w eventach Szymon Biel / 08 Ekstremalne przeżycia / 10 Reklama i serwowanie alkoholu / 24 od redakcji... Dorota RogoZińska Redakcja

Bardziej szczegółowo

Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny.

Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny. Catering Kantyny Sp. z o.o. ul. Wejherowska 28, 54-239 Wrocław telefon: +48 503 611 313 e-mail: m.glinska@cateringkantyny.pl www.cateringkantyny.pl Z myślą o Państwa potrzebach, prezentujemy pakiet informacji

Bardziej szczegółowo

Polski. Naprawy samochodów na drodze. Na północy. Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK. Rynek. nr 43

Polski. Naprawy samochodów na drodze. Na północy. Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK. Rynek. nr 43 nr 43 marzec 2013-czerwiec 2013 Na północy Polski Paweł Łaszcz Dyrektor Sprzedaży - Obszar Północ AD Polska Aftermarket Relacja Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK Rynek Naprawy samochodów

Bardziej szczegółowo

Aby uniknąć wpadki str. 12

Aby uniknąć wpadki str. 12 Inspiracja dla event managera nr 5 PAŹDZIERNIK 2013 Okiem event managera Punkty krytyczne imprezy masowej str. 4 Okiem technika Aby uniknąć wpadki str. 12 CASE Study Strefa Play na Woodstock str. 22 Organizacja

Bardziej szczegółowo

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut, Jakub Obarek SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz

Bardziej szczegółowo

Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy

Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy 2013 Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy Sobiesław Zasada Centrum Bednary 17, 62-010 Pobiedziska www.szc-zasada.pl Szanowni Państwo, Na wstępie pragniemy podziękować

Bardziej szczegółowo

Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl

Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl KOLONIE DLA DZIECI 8 13 LAT OBOZY MŁODZIEŻOWE 13 18 LAT SZKOLENIA I REJSY DLA DOROSŁYCH Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl Telefony miejskie: Łódź

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZE ATRAKCJI

SCENARIUSZE ATRAKCJI SCENARIUSZE ATRAKCJI Firma Mega Fun powstała z chęci tworzenia i pasji ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży eventovej, hotelarstwie i lata spędzone w korporacjach, pozwoliło stworzyć firmę

Bardziej szczegółowo