Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i"

Transkrypt

1

2 PRZEKROCZ GRANICE Natchnieniem dla projektu nowego Santa Fe były żywioły wiatru, ziemi i oceanu. Stylistyka Santa Fe nawiązuje klimatem do scenerii, które trudno utrwalić na zdjęciu ze względu na ich niepowtarzalność. To nowość, której można doświadczyć tylko wtedy, gdy zdecydujemy się przekroczyć znane nam do tej pory granice. Kiedy otworzysz się na nieznane - to właśnie nowe Santa Fe.

3

4 Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i jednocześnie potężnego momentu pomiędzy początkiem, a przejściem burzy. Takie właśnie krótkie chwile tworzą piękno, które łatwo przeoczyć, jednak zauważone - pozostaną w pamięci na długo. Kwintesencją tak rozumianego piękna jest sylwetka nowego Santa Fe, łącząca ostre krawędzie z bardzo dynamiczną linią.

5 Hyundai dąży, aby nowy Santa Fe był jak najbardziej przyjazny środowisku. Life Cycle Assessment (LCA) to procedura, będąca częścią ISO 14040s - międzynarodowego certyfikatu standardów ochrony środowiska, nadawanego przez niemiecki TUV NORD. Określa potencjalny wpływ wszystkich etapów produkcji pojazdu na środowisko, zaczynając od produkcji materiałów w fabrykach, dystrybucję, użytkowanie, naprawę, na recyklingu kończąc. Posiadając certyfikat LCA dla nowego i20, Hyundai zastosował podobne technologie projektując nowego Santa Fe. Wysiłki jakie poczyniono, aby zminimalizować emisję CO 2 w nowym Santa Fe były docenione przez Koreańskie Ministerstwo Środowiska i nagrodzone certyfikatem przyjazny środowisku.

6

7

8

9

10 Przekonaj się, jak przyjemna może być jazda samochodem. Ergonomiczne wnętrze, sportowe a zarazem luksusowe fotele, to cechy nowego Santa Fe zapewniające przyjemną jazdę. Najnowocześniejszym rozwiązaniom towarzyszy duża ilość miejsca dająca poczucie wolnej przestrzeni. Nowe Santa Fe stało się jeszcze bardziej komfortowe. Czyniąc każdą podróż ulubioną rozrywką, przypomina nam jak cenne są chwile, które spędzamy razem z rodziną.

11 Wnętrze i układ siedzeń nowego Santa Fe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej praktyczne rozwiązanie w danej sytuacji, zarówno podczas podróży służbowej, jak i wyjazdu rekreacyjnego. Tylne siedzenia można dzielić w proporcjach 4:2:4, dzięki czemu nawet podczas przewożenia długich przedmiotów zostanie dużo miejsca dla pasażerów. Bez znaczenia, czy potrzebujemy samochodu w pracy czy chcemy spędzić dzień z rodziną, Santa Fe oferuje wystarczającą wszechstronność oraz liczbę kombinacji siedzeń, aby zadowolić każdego.

12 PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE NOWOCZESNEJ TECHNOLOGI I ERGONOMiI WNĘTRZA. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze, optymalny układ przycisków, zdecydowane kształty. Wszystko, to sprawia, że osoba siedząca na fotelu kierowcy odczuwa prawdziwą przyjemność. Nawigacja i system audio 7-calowy monitor nawigacji satelitarnej pozwala wygodnie korzystać również z systemu audio. Z pewnością docenisz idealne brzmienie radia, płyt CD oraz plików MP3 oferowane przez zestaw nagłośnienia 6 głośników. Potężny system audio w wersji 10 głośników plus wzmacniacz sprawi natomiast, że dzięki nowemu Santa Fe na nowo odkryjesz ulubione brzmienia. Opcja Tarcze zegarów i wyświetlacz TFT LCD Wyraźny i bardzo dyskretny obraz pojawia się na 4,2 calowym wyświetlaczu komputera pokładowego, sprawiając, że wszystkie informacje o pojeździe są doskonale czytelne. Ponadto na wyświetlaczu pokazywane są również informacje z systemu utrzymywania toru jazdy (LDWS) oraz systemu kontroli ciśnienia w oponach (TPMS). PA30A Standard PA30B

13

14 Roleta bagażnika może być ulokowana w kilku pozycjach, umożliwiając pochylenie drugiego rzędu siedzeń dla wygody pasażerów. Roleta bagażnika jest dostępna tylko w wersji 5 osobowej.

15

16

17 Flex Steer Funkcja Flex Steer pozwala kierowcy wybrać pomiędzy trzema stylami prowadzenia (Normalny/Sportowy/Komfortowy) wedle jego preferencji. Dedykowany do obsługi tej funkcji przycisk znajduje się na kolumnie kierownicy, dzięki czemu może być wygodnie używany zarówno w czasie jazdy, jak i podczas postoju pojazdu. Panoramiczne okno dachowe Santa Fe jest opcjonalnie wyposażony w panoramiczne okno dachowe oferujące lepszy widok niż konwencjonalne szyberdachy poprzez wyeliminowanie środkowej belki na wysokości głowy oraz użycie elektrycznie sterowanej rolety. SPAS (Inteligenty System Wspomagania Parkowania) Ultradźwiękowe czujniki umiejscowione z tyłu samochodu wykrywają miejsce parkingowe, a siłowniki przejmują kontrolę nad układem kierowniczym. Wszystko po to, aby pomóc kierowcy przy parkowaniu. WYGODA, KTÓRA ZACHWYCA Poczuj się wygodnie w komfortowych siedzeniach i ciesz się otwartym niebem. Weź głęboki oddech i poczuj świeże powietrze. W takich warunkach, w nowym Santa Fe znane miejsca nabiorą nowego blasku. Klimatyzacja z jonizatorem Filtr klimatyzacji usuwa z powietrza nieczystości i zarazki, natomiast jonizator uwalnia aniony, tworząc wewnątrz samochodu przyjemną aurę.

18 Drugi rząd siedzeń dzielony w proporcjach 4:2:4. Siedzenia w drugim rzędzie dzielone są w praktycznych proporcjach 4:2:4, co pozwala na idealne dopasowanie wnętrza do potrzeb zależnie od liczby pasażerów i wielkości bagażu który, chcemy przewieźć. ELEGANCKA I PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ. W nowym Santa Fe przestrzeń i wygoda dostępne są nie tylko w pierwszym rzędzie siedzeń. Również tylne siedzenia zadowalają wysokiej klasy komfortem jazdy, tak aby cała rodzina mogła cieszyć się podróżą. System składania tylnej kanapy Układ tylnej kanapy został zaprojektowany tak, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort. Złożenie siedzeń jest proste i wygodne, dzięki czemu możemy kilkoma ruchami powiększyć przestrzeń bagażową do 1680 litrów. Przestrzeń bagażowa D u ż a p r z e s t r z e ń b a g a ż o w a p o z w a l a n a m n a z a ł a d o w a n i e p r z e d m i o t ó w p o k a ź n y c h r o z m i a r ó w, a roleta bagażnika zapewnia estetyczny wygląd i chroni bagaże przed niechcianymi spojrzeniami. Podłokietnik z uchwytem na napoje Centralnie umieszony podłokietnik został zaprojektowany z myślą o pasażerach siedzących z tyłu. Posiada wbudowane uchwyty na napoje co sprzyja dłuższym podróżom.

19

20 Powodem, dla którego silniki samochodów powinny być ulepszane jest nie tylko wzrost mocy, przyśpieszenia, czy kultury pracy. Równie ważne jest zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu emisji nieprzyjaznych środowisku substancji. Jednostki napędowe Diesla o pojemności 2,0l i 2,2l w nowym Santa Fe zapewniają kierowcy niezapomniane wrażenia oraz pewność i poczucie osiągów nieporównywalne z innymi silnikami.

21 6,1l/100km (M/T, 4WD) silnik R 2.0 VGT (M/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) ,7l/100km (A/T, 4WD) Silnik R 2.2 VGT (A/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min)

22

23 PRZYSZŁOŚĆ JEST PEWNA. Z nowym Hyundaiem Santa Fe nie doświadczysz tylko jednego problemów. Zamiast kłopotów, otrzymujesz godny zaufania program gwarancyjny, który zapewnia całkowity spokój ducha. Program 5 Lat Potrójnej Gwarancji odzwierciedla nasze starania, by każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz odpowiadającą mu obsługę serwisową. Dzięki temu, nasi klienci w ciągu najbliższych kilku lat mogą skupić się jedynie na czerpaniu radości z jazdy. 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów Pięcioletnia gwarancja bez limitu kilometrów* jest pierwszym składnikiem programu 5-ciu Lat Potrójnej Gwarancji. Zapewnia ona 5 lat gwarancji mechanicznej, z układem napędowym włącznie oraz 12 lat gwarancji na perforację. 5 lat assistance Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy: holowanie do najbliższego dealera Hyundai, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów. 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu kluczowych punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych. * Pojazdy wykorzystywane jako taksówki oraz auta z wypożyczalni objęte są 3-letnią gwarancją z limitem 100 tys. kilometrów.

24

25 Przednie i tylne zawieszenie Zaprojektowane na nowo kolumny McPhersona są oparciem przedniego zawieszenia prowadząc do lepszej przyczepności i stabilności pojazdu podczas jazdy i hamowania. Zawieszenie wielowahaczowe z tyłu pojazdu dostarcza komfort podróżującym oferując wygodę i dużą ilość miejsca. 6-biegowa skrzynia biegów Udoskonalenie przełożeń skrzyń biegów w nowym Santa Fe poprawiło przyśpieszenie, wytrzymałość oraz efektywność 6-biegowych przekładni zarówno automatycznej, jak i manualnej. Dzięki temu kierowca ma możliwość doświadczenia przyjemności i pewności w prowadzeniu. PRZYJEMNE Z UŻYTECZNYM - OSIĄGI I EFEKTYWNOŚĆ. Wspaniała moc, najbardziej zaawansowane parametry prowadzenia i efektywne przełożenia skrzyni biegów sprawiają, że prowadzenie Santa Fe zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem bez względu na warunki panujące na drodze. System stabilizacji pojazdu ESC / 4WD Asystent kontroli ESC / 4WD zapobiega wypadnięciu z toru jazdy nawet, kiedy wejdziemy w zakręt z dużą prędkością. Napęd na cztery koła rozprowadza odpowiednio trakcję, podczas gdy system ESC przyhamowuje wewnętrzne koło, aby pomóc wprowadzić pojazd na wybrany tor jazdy. Prowadzi to do bardziej stabilnego prowadzenia samochodu i pomaga kierowcy mieć wszystko pod kontrolą.

26 tryb V (~30km/h) tryb C (30~100km/h) tryb E (100km/h~) Dynamiczne doświetlanie zakrętu AFLS (adaptacyjne reflektory ksenonowe) Przednie reflektory podążają za ruchami kierownicy umożliwiając kierowcy zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa podczas nocnych podróży. D y n a m i c z n y p r o m i e ń ś w i a t ł a p r z y s t o s o w u j e się do zmiennych warunków podróży i zmienia kształt zależnie od prędkości. Rodzina na pierwszym miejscu Od sztywnego nadwozia ze specjalnego stopu stali po najnowocześniejszy system poduszek powietrznych. Szeroki wachlarz cech nowego Santa Fe został zaprojektowany, aby zbliżyć się do perfekcji w kwestii bezpieczeństwa. Santa Fe wyznacza nowe kierunki w zakresie ochrony kierowcy i pasażerów, jak i bezpieczeństwa pieszych. 7 poduszek powietrznych i czujnik przechyłu nadwozia Niższe ciśnienie poduszek powietrznych zapobiega powstawaniu obrażeń przy ich aktywacji. System poduszek powietrznych zawiera boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne plus poduszkę chroniącą kolana kierowcy. Czujniki przechyłu nadwozia monitorują położenie pojazdu, zapobiegając dachowaniu, oraz w razie potrzeby, uruchamiają poduszki powietrzne, aby zapewnić bezpieczeństwo. System kontroli zjazdu (DBC) System kontroluje prędkość zjazdu i automatycznie redukuje ją przy zjeździe z pochyłości. Jest, to jedna z cech Santa Fe, która zapewnia stabilne prowadzenie podczas różnych warunków drogowych. System dostępny jest dla automatycznej skrzyni biegów.

27

28 PRZEDMIOT POŻĄDANIA Santa Fe nowej generacji bezsprzecznie przyciąga uwagę. Fascynacja wyglądem zewnętrznym jest jednak niczym przy satysfakcji z jazdy. Przygotuj się na zazdrosne spojrzenia, gdy będziesz nim jechać oraz chęć powrotu do środka, gdy z niego wysiądziesz.

29

30 Oświetlenie pozycyjne LED Grill chromowany + powłoka w kolorze nadwozia Grill chromowany + czarna powłoka Ksenonowe reflektory przednie Chromowane obramowanie okien Chromowane klamki zewnętrzne Tylne światła w technologi LED

31 ZAPROJEKTOWANY ZE STYLEM I WDZIĘKIEM 7.5JX19 Obręcze aluminiowe Duże, stylowe, aluminiowe obręcze poprawiają właściwości jezdne i prowadzenie oraz uatrakcyjniają wygląd. 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach (TPMS) 19-calowe obręcze, które łączą w sobie elegancki styl i dynamikę prowadzenia są oferowane z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach. Monitoruje on ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym, wpływając na poprawę bezpieczeństwa. Reflektory przeciwmgielne i żarówki doświetlające zakręty. Reflektory przeciwmgielne poprawiają widoczność nawet w bardzo gęstej mgle lub podczas wzmożonych opadów, a światła doświetlające zakręty zwiększają bezpieczeństwo podczas zmiany kierunku jazdy. Wysoko osadzone światło stop. Wysoko położone światło stop zintegrowane z tylną klapą wykonane w technologii LED zwiększa Twoje bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, gdy nagle zahamujesz. Relingi dachowe Relingi dachowe są dopełnieniem dynamicznego, wyrafinowanego i nowoczesnego designu miejskiego SUVa. Podwójne zakończenie układu wydechowego Sportowe, podwójne zakończenie tłumika zdecydowanie podkreśla wysokie parametry i obrazuje europejski sportowy styl. Lusterka zewnętrzne Podgrzewane lusterka zewnętrzne poprawiają widoczność nawet w złych warunkach pogodowych. Ich elektryczne sterowanie i składanie, to kolejne praktyczne rozwiązanie. Wbudowane w lusterka lampki oświetlają obrzeża samochodu zwiększając funkcjonalność i pozwalając bezpiecznie wsiąść do pojazdu. 7.0JX17 Obręcze aluminiowe 7.5JX18 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach.

32 Przełączniki tempomatu Sterowanie systemem audio na kierownicy Premium sound system (dostępne tylko z nawigacją) Czarne, skórzane fotele Fotochromatyczne lusterko wsteczne

33 FUNKCJONALNOŚĆ, KTÓRA PRZEKONUJE Podgrzewane fotele Podgrzewane fotele są przydatne w zimie. Pomogą Ci się rozgrzać w mroźny dzień. Inteligentny kluczyk i przycisk Start/Stop Inteligentny kluczyk znacząco ułatwia zamykanie i otwieranie drzwi, a gdy już wsiądziemy możemy wygodnie uruchomić silnik przyciskiem Start/Stop. Pamięć foteli i lusterek Pamięć ustawienia dwóch profili fotela kierowcy oraz lusterek bocznych, to przydatna opcja pozwalająca na zapisanie ulubionej pozycji do jazdy. USB / ipod / iphone Wejścia audio pozwalają na wygodne odtwarzanie utworów zarówno w formacie MP3 i innych przez wysokiej jakości system nagłośnienia. Szyby odbijające promienie słoneczne Zatrzymują promieniowanie UV i zapobiegają odbarwieniom wnętrza. Chłodzony schowek pasażera Jest wystarczająco duży aby pomieścić i schłodzić napoje podczas gorących dni. EPB (Elektroniczny hamulec ręczny) Hamulec ręczny aktywuje się automatycznie przy zatrzymaniu samochodu. Zapobiega to stoczeniu się pojazdu przy wznowieniu jazdy pod górę. Boczne rolety Boczne rolety blokują promienie słoneczne i zwiększają prywatność we wnętrzu. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy Fotel kierowcy można regulować w ośmiu różnych kierunkach. Ponadto wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa w dodatkowych czterech kierunkach gwarantuje najwyższy komfort podróży. Gniazdo 220V w bagażniku Uwolni Cię od zbędnych przejściówek.

34 WYKOŃCZENIE WNĘTRZA Materiał siedzenia > Szary - dwa odcienie Materiał siedzenia > Czarny Materiał siedzenia > Beżowy - dwa odcienie Materiał siedzenia > Brązowy z czarnym Tkanina GL Tkanina GL Tkanina GL Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Wykończenie > Szare - dwa odcienie Wykończenie > Czarne Wykończenie > Beżowe - dwa odcienie Wykończenie > Brązowe z czarnym Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS Kolory nadwozia Creamy white NCW Vanilla white 3M Sleek silver N3S Glacier V8U Titanium silver T6S Ocean view W8U Mystic beige Y8Y Beach sand S8N Arabian mocha N8N Red merlot VR6 Phantom black NKA

35 SPECYFIKCJE Silnik typ r 2.0 VGT r 2.2 VGT Skrzynia biegów Manual Manual Automat Pojemność (cm 3 ) Moc maksymalna (KM / przy obr./min.) 150 / 4, / 3,800 Maksymalny moment obrotowy (Nm / przu obr./min.) 383 /1800~ /1800~ /1800~2500 Napęd Typ napędu 2WD 4WD 4WD Emisja CO 2 - wartość uśredniona (g/km) Cykl miejski 8,1 8,1 7,3 8,8 Zużycie paliwa (l/100km) Cykl pozamiejski 4,9 4,9 4,7 5,4 Cykl mieszany 6,1 6,1 5,7 6,7 Pojemność zbiornika paliwa (l) 64 Przekładnia 6-ścio biegowa 4WD Elektroniczny system sterowania napędem 4WD Zawieszenie Typ Przód / Tył Niezależne typu McPherson, sprężyny śrubowe / wielowahaczowe Amortyzatory Przód / Tył Teleskopowe hydrauliczne gazowe Wymiary wewnętrzne Miejsce na nogi (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / 765 Miejsce na głowę (mm) długość/wysokość/szerokość / 992 /875 Na wysokości ramion (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Na wysokości bioder (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Min pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 585 / 516 Maks pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 1680 / 1615 Minimalny promień zawracania (mm) 5450 Hyundai Motor Poland zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych i wyposażenia bez uprzedniego powiadomienia. Wzory kolorów przedstawione w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów z powodu ograniczeń technologii druku. Pełne informacje na temat kolorów nadwozia, wariantów wykończenia i wyposażenia można uzyskać u lokalnego dealera. Uwaga! Nie wszystkie elementy wyposażenia, specyfikacje i kolory zawarte w tym folderze mogą być dostępne na rynku polskim. Informacje podane w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. WYMIARY W milimetrach 1680 (Łącznie z relingami : 1690) *Rozstaw kół: 17 cali: 1633 przód / 1644 tył 18 / 19 cali: 1628 przód / 1639 tył 1628* *

36 HYUNDAI MOTOR COMPANY NEW THINKING. NEW POSSiBILITIES. Oczekiwania względem indywidualnej mobilności wykraczają dziś poza konwencjonalne środki transportu. Tradycyjne pojmowanie samochodów zdezaktualizowało się, Obecnie pojazdy odzwierciedlają indywidualne style bycia użytkowników i stanowią nieodłączny element ich życia. Jednocześnie przemysł motoryzacyjny przechodzi rewolucyjne zmiany. Za sprawą dynamicznego rozwoju firma Hyundai Motor Company stała s i ę j e d n y m z n a j w i ę k s z y c h p r o d u c e n t ó w s a m o c h o d ó w, k t ó r ą w y r ó ż n i a n a j w y ż s z ą w y d a j n o ś ć p r o d u k c y j n a i niezrównana jakość. Osiągnęliśmy punkt, w którym musimy obrać nowe podejście jakościowe, aby móc o f e r o w a ć n a s z y m k l i e n t o m j e s z c z e l e p s z e p o m y s ł y i d o s t o s o w a n e r o z w i ą z a n i a. J e s t t o d l a n a s s z a n s a, aby wykonać kolejny krok naprzód. W tym celu opracowaliśmy nowe motto marki, które podsumowuje naszą chęć wykonania kolejnego znacznego postępu. Dzięki temu mottu i stojącemu za nim nowemu sposobowi myślenia staniemy się firmą nieustannie szukającą wyzwań w celu odkrywania nowych możliwości korzystnych dla ludzkości i dla naszej planety. Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Kopiowanie zabronione 2012 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. facebook.com/hyundaipolska

Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i

Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i Hyundai SantaFe PRZEKROCZ GRANICE Natchnieniem dla projektu nowego Santa Fe były żywioły wiatru, ziemi i oceanu. Stylistyka Santa Fe nawiązuje klimatem do scenerii, które trudno utrwalić na zdjęciu ze

Bardziej szczegółowo

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny Oferta specjalna dla Pekao Leasing Przedstawiciel handlowy: Jakub Czerniak Handlowiec tel: 504-243-977 jakub.czerniak@autobroker.pl Auto Broker Mełgiewska 10 Hyundai Nowy i20 Wersja: CLASSIC PLUS, silnik:

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 36 990 zł 86 KM 75 KM 40 490 zł 46 990 zł 1.4 MT Start/Stop 1.3d MT Start/Stop 86 KM 75 KM 43 990 zł 46 990 zł 51 490

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 87 990 zł 101 990 zł 112 990 zł 100 990 zł 93 990 zł 107 990 zł 184 KM 114 990 zł 123 990 zł 184 KM 184 KM 258 KM 115 990

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.2 5MT 70 KM 138 g/km 38 490 zł 1.2 5MT 86 KM 129 g/km 41 990 zł Start/Stop 75 KM 97

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 29 990 zł LS+ 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 31 990 zł 1.0 MT ESC 68

Bardziej szczegółowo

Hyundai Grand SantaFe

Hyundai Grand SantaFe Hyundai Grand SantaFe ŻYCIE PEŁNE WRAŻEŃ W Twoim życiu zagości jeszcze więcej radosnych chwil i poczucie absolutnego relaksu. Grand Santa Fe pozwoli Ci otworzyć się na przestrzeń. Zasmakuj odprężenia,

Bardziej szczegółowo

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE 83635 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://autorud.seat-auto.pl/samochody/2016-11-18-14794790096 47 Numer oferty: 2016-11-18-1479479009647 Przebieg: 0

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY Promocja "Euro 2012" Samochód rok produkcji Dodatkowo do każdej opcji oferowany jest upust:

CENNIK PROMOCYJNY Promocja Euro 2012 Samochód rok produkcji Dodatkowo do każdej opcji oferowany jest upust: CENNIK PROMOCYJNY Promocja "Euro 2012" Samochód rok produkcji 2012. Nowy Opcje promocji do wyboru: - Roczny pakiet ubezpieczeń (OC/AC/NW/Assistance) gratis - Promocyjny pakiet akcesoriów "Euro 2012*" w

Bardziej szczegółowo

Upust Euro 2012 w wysokości zł

Upust Euro 2012 w wysokości zł CENNIK PROMOCYJNY Promocja "Euro 2012" Samochód rok produkcji 2012. Upust Euro 2012 w wysokości 2.012 zł Oferta promocyjna obowiązuje od 1 do 30 czerwca 2012 r. Szczegóły oferty promocyjnej dostępne są

Bardziej szczegółowo

i10 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Cennik modelu Rocznik 2016 Cennik promocyjny Odkup zł Upust zł Atrakcyjne finansowanie

i10 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Cennik modelu Rocznik 2016 Cennik promocyjny Odkup zł Upust zł Atrakcyjne finansowanie Cennik modelu Rocznik 2016 i10 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 5 500 zł dla wszystkich wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie Ubezpieczenie 2,99% Cennik promocyjny

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE TRAX

CENY I WYPOSAŻENIE TRAX CENY I WYPOSAŻENIE TRAX ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 115 KM 59 990 zł 1.6 MT FWD 115 KM 140 KM 70 990 zł 82 990 zł 83 990 zł 88 790 zł 90 490 zł Z 1.7D MT AWD 140 KM 86 990 zł 87 990

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 60 990 zł 65 290 zł 69 790 zł 78 790 zł + 74 540 zł 80 540 zł 85 540 zł 90 540 zł Z 77 540

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D ROK MODELOWY 2011, ROK PRODUKCJI 2011 CENY CENNIKOWE CENA MOC SILNIKA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 31 690 zł 84 KM 200 zł 3 700 zł 34 490 zł 84 KM 200

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU

CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU CENY I WYPOSAŻENIE MALIBU ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 86 990 zł 94 990 zł 97 590 zł 103 590 zł 105 590 zł 111 590 zł Z 101 990 zł 107 990 zł 109 990 zł 115 990

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROK MODELOWY 2012, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 37 990 zł + 86 KM 75 KM 41 490 zł 47 990 zł 86 KM 75 KM 95 KM 44 990 zł 46 490 zł 51 490 zł 50 490

Bardziej szczegółowo

Nowy i10. Wyprzedaż PLUS rocznika Cennik modelu Rocznik Cennik promocyjny. Upust zł. Odkup zł.

Nowy i10. Wyprzedaż PLUS rocznika Cennik modelu Rocznik Cennik promocyjny. Upust zł. Odkup zł. Cennik modelu Rocznik 2016 Nowy i10 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 5 200 zł dla wersji Style Upust 4 000 zł dla pozostałych wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie

Bardziej szczegółowo

Seat Leon ST 1.4 TSI 125 KM FR SEAT Centrum Poznań

Seat Leon ST 1.4 TSI 125 KM FR SEAT Centrum Poznań Seat Leon ST 1.4 TSI 125 KM FR SEAT Centrum Poznań 83700 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://www.centrumpoznan.seat-auto.pl/samochody/2017-05-11-1 494506409958 Numer oferty: 2017-05-11-1494506409958 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 68 KM + 28990 zł 30990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t Cena (brutto): 102 450 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 2464 Moc silnika 146 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.5 CDTI 146KM Pojemność bagażnika

Bardziej szczegółowo

Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013

Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013 Informacja prasowa Paryż, 27.09.2012 Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013 DANE TECHNICZNE / EUROPA Nadwozie i napęd Nadwozie trzydrzwiowe, pięciomiejscowe coupe, konstrukcja stalowa, samonośna.

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE KOMBI

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE KOMBI CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE KOMBI ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA 52 990 zł 56 990 zł 141 KM 140 KM 60 990 zł 62 990 zł 66 990 zł 70 990 zł 141 KM 140 KM 130 KM 64 890 zł 66 890 zł 70

Bardziej szczegółowo

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie Numer wyceny 791 Data wyceny 2014-08-08 Wycena na dzień 2014-08-08 Numer licencji / użytkownik 19206 / EurotaxGlass's Polska Sp. z o.o. DANE POJAZDU - kod EC 0066490 Numer rejestracyjny / numer VIN / Data

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Seat Leon Seat Leon ST 1.6 TDI 115KM STYLE DEMO SEAT Centrum Poznań

Seat Leon Seat Leon ST 1.6 TDI 115KM STYLE DEMO SEAT Centrum Poznań Seat Leon Seat Leon ST 1.6 TDI 115KM STYLE DEMO SEAT Centrum Poznań 84500 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://www.centrumpoznan.seat-auto.pl/samochody/2017-03-02-1488473429755 Numer oferty: 2017-03-02-1488473429755

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO

Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO Seat Leon 1.4 TSI 150KM FR Wyprzedaż rocznika w ASO 83900 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://centrumpoznan.seat-auto.pl/samochody/2017-01-28-14855 96371740 Numer oferty: 2017-01-28-1485596371740 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT Gama (rynek polski) Logika gamy FRESH ACTIVE DYNAMIC Dodatkowo do wyposażenia FRESH Dodatkowo do wyposażenia ACTIVE - ABS z EBD - Poduszki powietrzne boczne przednie - Klimatyzacja manualna - Poduszki

Bardziej szczegółowo

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC CLASSIC PLUS COMFORT PREMIUM BlueDrive.

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC CLASSIC PLUS COMFORT PREMIUM BlueDrive. Cennik modelu Rocznik 2017 ix20 Upust 5 000 zł dla wszystkich wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Promocyjne finansowanie Atrakcyjne ubezpieczenie Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Grand Santa Fe. Wyprzedaż PLUS rocznika zł. Cennik modelu Rocznik Cennik promocyjny. Odkup zł. Upust. Atrakcyjne finansowanie

Grand Santa Fe. Wyprzedaż PLUS rocznika zł. Cennik modelu Rocznik Cennik promocyjny. Odkup zł. Upust. Atrakcyjne finansowanie Cennik modelu Rocznik 2016 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 14 000 zł Odkup 4 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie Ubezpieczenie 2,99% Cennik promocyjny EXECUTIVE PLATINUM Liczba

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

SEAT Leon Copa 1.4 TSI 125KM - Rocznik 2017, Face Lifting, MEGA Rabat!!!

SEAT Leon Copa 1.4 TSI 125KM - Rocznik 2017, Face Lifting, MEGA Rabat!!! SEAT Leon Copa 1.4 TSI 125KM - Rocznik 2017, Face Lifting, MEGA Rabat!!! 72996 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://www.autogrouppolska.seat-auto.pl/samochody/2017-03-0 8-1488990767371 Numer oferty: 2017-03-08-1488990767371

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt.

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu Załącznik nr 1 do Umowy Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. Marka, model oferowanego samochodu:. 1. Specyfikacja techniczna samochodu: o Rok

Bardziej szczegółowo

NOWA GENERACJA ZAPROJEKTOWANY W NIEMCZECH. ZBUDOWANY W EUROPIE.

NOWA GENERACJA ZAPROJEKTOWANY W NIEMCZECH. ZBUDOWANY W EUROPIE. NOWA GENERACJA ZAPROJEKTOWANY W NIEMCZECH. ZBUDOWANY W EUROPIE. ZAPROJEKTOWANY, ABY ZACHWYCAĆ 3-drzwiowa wersja Hyundaia i30 dostarcza zupełnie nowych emocji na drodze. Nawet podczas postoju energetyzująca

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC CLASSIC PLUS COMFORT PREMIUM BlueDrive.

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC CLASSIC PLUS COMFORT PREMIUM BlueDrive. Cennik modelu Rocznik 2016 ix20 Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 6 000 zł dla wszystkich wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie Ubezpieczenie 2,99% Cennik promocyjny

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA 50 990 zł + 54 990 zł 57 490 zł 58 990 zł 61 490 zł 68 990 zł 130 KM 62 890 zł 65 390 zł 72 890 zł 72 890 zł 69 390 zł 76

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 4D CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA PRZYSTOSOWANIE DO INSTALACJI LPG LS 1.6 MT5 117 KM 50 990 zł - LS+ 1.6 MT5 117 KM 54 990 zł - 1.8

Bardziej szczegółowo

CENNIK MODELU Rok produkcji 2016

CENNIK MODELU Rok produkcji 2016 CENNIK MODELU Rok produkcji 2016 Upust 3 000 zł dla wersji Upust 1 000 zł dla pozostałych wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie Cennik promocyjny 1.0 MPI MT 1.0 MPI AT

Bardziej szczegółowo

Oferta na zakup samochodu marki: BMW

Oferta na zakup samochodu marki: BMW Oferta na zakup samochodu marki: BMW Informacje podstawowe: Marka: BMW Model: F31 320d Sport Line Rodzaj nadwozia: Touring/kombi Numer VIN: WBA3K31020F662650 Pierwsza rejestracja/produkcja: 07.03.2013/22.02.2013

Bardziej szczegółowo

Informacja prasowa. Nowa Kia Carens

Informacja prasowa. Nowa Kia Carens Informacja prasowa Warszawa, 14.03.2013 Nowa Kia Carens DANE TECHNICZNE / EUROPA Nadwozie i napęd Nadwozie pięciodrzwiowe, pięcio- lub siedmiomiejscowe typu MPV, konstrukcja stalowa, samonośna. lub wysokoprężny

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.06.2014. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na czeriwec 2014: 4,1885 PLN/EUR LEGACY 14MY MODEL Legacy KOMBI 2.0i WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA 2.0D

Bardziej szczegółowo

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY Końskie: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego w wersji combi do przewozu 5-ciu osób, rok produkcji 2012 Numer ogłoszenia: 56704-2013; data zamieszczenia: 12.02.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) TERMINY Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie w terminie nieprzekraczającym

Bardziej szczegółowo

Liderować, a nie aspirować.

Liderować, a nie aspirować. Opływowa rzeźba... Liderować, a nie aspirować. Opływowy. Dynamiczny. Poruszający się z jeszcze większą gracją. Tak właśnie zawsze wyobrażałeś sobie jazdę. Przedstawiamy ix35. Nową koncepcję użytkowego

Bardziej szczegółowo

320Nm/ 1800~2500(M/T) 392Nm/1800~2500(A/T)

320Nm/ 1800~2500(M/T) 392Nm/1800~2500(A/T) DANe TeCHNICzNe TYP BENZYNA DiEsEl Theta II 2.0 MPI R 2.0 CRDi (High) R 2.0 CRDi (Low) silnik 2WD 4WD 2WD 4WD 2WD 4WD M/T A/T M/T A/T M/T M/T A/T M/T M/T POJEMNOŚĆ SKOKOWA (cm 3 ) 1,998 1,995 ŚR. CYLINDRA

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

2595 mm (rozstaw osi) mm (długość) Executive Sport Elegance Comfort S. 1.8L i-vtec. 1.6L i-dtec. 1.4L i-vtec

2595 mm (rozstaw osi) mm (długość) Executive Sport Elegance Comfort S. 1.8L i-vtec. 1.6L i-dtec. 1.4L i-vtec 1 470 mm (wysokość z anteną) 1 795 mm (szerokość bez lusterek) 2 066 mm (szerokość z lusterkami) 2595 mm (rozstaw osi) 4 370 mm (długość) Silnik Rodzaj paliwa Pojemność (cm 3 ) 1798 1597 1798 1339 1597

Bardziej szczegółowo

Bardziej przestronna, stylowa i porywająca

Bardziej przestronna, stylowa i porywająca Nowa Kia Bardziej przestronna, stylowa i porywająca Na świecie jest tyle wspaniałych i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Oto samochód, który idealnie sprawdzi się w każdej podróży. To właśnie dzięki

Bardziej szczegółowo

SOLIDNY I PEŁen KLASY.

SOLIDNY I PEŁen KLASY. SOLIDNY I PEŁen KLASY. Marka Ludzi Aktywnych WERSJE 2014 r. * 2015 r. Diesel RX200 e-xdi (1.998 cm³, 155 KM, 6MT) CRYSTAL (napęd 2WD) 94 000 zł 99 000 zł QUARTZ (napęd 4WD) 114 000 zł 119 000 zł SAPPHIRE

Bardziej szczegółowo

WZP/WO/D /12 FORMULARZ OFERTY. Imiona i nazwiska osób reprezentujących wykonawcę

WZP/WO/D /12 FORMULARZ OFERTY. Imiona i nazwiska osób reprezentujących wykonawcę WZP/WO/D-332-49/2 Załącznik nr do SIWZ Pieczęć wykonawcy(ów) Ja (my), FORMULARZ OFERTY Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ul. Jagiellońska 74 03 30 Warszawa działając w imieniu i na rzecz

Bardziej szczegółowo

Całkowicie nowa Kia Carens: elegancja, przestrzeń i funkcjonalność

Całkowicie nowa Kia Carens: elegancja, przestrzeń i funkcjonalność Informacja prasowa Całkowicie nowa Kia Carens: elegancja, przestrzeń i funkcjonalność Paryż, 27.09.2012 DANE TECHNICZNE / EUROPA Nadwozie i napęd Nadwozie pięciodrzwiowe, pięcio- lub siedmiomiejscowe typu

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE Informacja prasowa Warszawa, 20.04.2012 Nowa Kia cee d DANE TECHNICZNE Konstrukcja Pięciodrzwiowy, pięciomiejscowy hatchback; nadwozie samonośne stalowe. Do wyboru cztery zabudowane poprzecznie silniki

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA EMISJA CO2 CENA PRZYSTOSOWANIE DO INSTALACJI LPG LS 1.8 5MT 141 KM 164 g/km 60 990 zł - LS+ 1.8 5MT 141

Bardziej szczegółowo

Opel Zafira 1.7 CDTI ecoflex 110KM Family. Cena (brutto): zł. Komfort

Opel Zafira 1.7 CDTI ecoflex 110KM Family. Cena (brutto): zł. Komfort Opel Zafira 1.7 CDTI ecoflex 110KM Family Cena (brutto): 81 700 zł Typ nadwozia minivan Pojemność silnika (ccm) 1686 Moc silnika 110 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 1.7 CDTI ecoflex 110KM Ładowność (kg.)

Bardziej szczegółowo

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl Katowice, 24 kwietnia 2012 Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl C E N N I K M O D E L U G S 3 5 0 A W D o d d o s t a w y l i p c o w e j 2 0 1 2 MODEL CENA W PLN* GS 350 ELITE 253 000,00

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA 49 490 zł + 53 490 zł 55 990 zł 140 KM 57 490 zł 59 990 zł 63 490 zł 67 490 zł WTCC 130 KM 140 KM 61 390 zł 63 890 zł 71

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA 2015-07-08 INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA Szanowni Państwo, w nawiązaniu do naszych ustaleń dotyczących obecnych potrzeb zakupowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu informację

Bardziej szczegółowo

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min DANE TECHNICZNE / EUROPA (cee d Sportswagon) Nowa Kia cee d Sportswagon Nadwozie i napęd Nadwozie pięciodrzwiowe, pięciomiejscowe typu station wagon (kombi), konstrukcja stalowa, samonośna. Silnik benzynowy

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego.

SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY SEKCJA II: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA. Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. Katowice: Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych. Numer ogłoszenia: 195630-2011; data zamieszczenia: 12.07.2011 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640.

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640. Oferta Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja Cena: 70900 PLN brutto Vin: WVWZZZAUZEP597640 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 140

Bardziej szczegółowo

CENNIK MODELU Rok produkcji 2016

CENNIK MODELU Rok produkcji 2016 CENNIK MODELU Rok produkcji 2016 Upust 5 000 zł dla wersji Upust 3 000 zł dla wersji Style i Premium Odkup 4 000 zł Twojego obecnego samochodu Atrakcyjne finansowanie Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA

Bardziej szczegółowo

Lista kategorii zdjęć

Lista kategorii zdjęć Lista kategorii zdjęć Z zewnątrz - przód widok z przodu Centralne miejsce (ok. 80% szerokości): Przód i ewentualnie fragment boku auta z dalszej perspektywy. przód - reflektory wyłączone Centralne miejsce

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów:

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Część I samochód nr 1 sedan 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Informacja prasowa. Istotne zmiany odświeżonej Kia Sorento. Paryż, DANE TECHNICZNE (EUROPA)

Informacja prasowa. Istotne zmiany odświeżonej Kia Sorento. Paryż, DANE TECHNICZNE (EUROPA) Informacja prasowa Paryż, 27.09.2012 Istotne zmiany odświeżonej Kia Sorento DANE TECHNICZNE (EUROPA) Nadwozie i napęd Pięciodrzwiowe, siedmiomiejscowe typu SUV klasy średniej, konstrukcja stalowa, samonośna.

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja TRENDY: klimatyzacja automatyczna felgi aluminiowe 16 lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 300 ZŁ wersja PREMIUM: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 100

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy

Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy JD Kulej Sopot Sp. z o.o. Sopot, 27.03.2017 Oferta specjalna dla Szkół Nauki Jazdy Szanowni Państwo, Na wstępie chcielibyśmy poinformować o fakcie, że nasza firma zapewnia najlepszą ofertę cenową dla modelu

Bardziej szczegółowo

Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego samochodu dostawczo-osobowego

Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego samochodu dostawczo-osobowego Nr sprawy KW-P-19/2013 Załącznik nr 5 do SIWZ Formularz wymagań technicznych oraz opisu wyposażenia fabrycznie nowego dostawczo-osobowego Marka.(proszę podać nazwę marki samochodów), Nazwa modelu (proszę

Bardziej szczegółowo

i40 Sedan Cennik modelu Rocznik 2017 Cennik promocyjny Odkup zł Upust zł Promocyjne finansowanie Atrakcyjne ubezpieczenie

i40 Sedan Cennik modelu Rocznik 2017 Cennik promocyjny Odkup zł Upust zł Promocyjne finansowanie Atrakcyjne ubezpieczenie Cennik modelu Rocznik 2017 i40 Sedan Upust 8 000 zł dla wszystkich wersji Odkup 2 000 zł Twojego obecnego samochodu Promocyjne finansowanie Atrakcyjne ubezpieczenie Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 3 sztuk samochodów osobowych

Bardziej szczegółowo

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Gorzów Wlkp., 28.11.2012 r. Postępowanie: BG-IV.272.43.2012 Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Zgodnie z art. 38 ust.4 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29.01.2004 r. (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie,

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie, Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012 Sz. P. ANNA KONIK Szanowni Panie, W nawiązaniu do rozmowy, mam przyjemność przedstawić kompleksową ofertę zakupu samochodu Peugeot. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE Informacja prasowa Genewa, 06.03.2012 Nowa Kia cee d: DANE TECHNICZNE Konstrukcja Pięciodrzwiowy, pięciomiejscowy hatchback; nadwozie samonośne stalowe. Do wyboru cztery zabudowane poprzecznie silniki

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o.

Informacje handlowe. NOMA AUTO Sp. z o.o. 2016-12-15 Informacje handlowe Informacje handlowe przygotowane przez: Iwo LUBINA Tel. 661 350 326 Informacje handlowe przygotowane dla: NOMA AUTO SP. Z O.O. Leśna 2 42-600 Tarnowskie Góry Numer oferty:

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 200

Państwa Klasa C: C 200 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 200 13920 Model specjalny i pakiety 2356 PLN Lakier Czerń obsydianu metalik 4084 PLN Obręcze kół Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 17"

Bardziej szczegółowo

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena 320d Touring tasmański met Skóra Dakota szary Cena Cena całkowita Wybrane opcje 195 692 zł 44 492 zł Szczegóły konfiguracji Model 320d Touring 151 200 zł Opcje wyposażenia zewnętrznego i tapicerka tasmański

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163.

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163. Oferta Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio Cena: 82900 PLN brutto Vin: WVWZZZ3CZDE556163 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: automatyczna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 160 Rocznik:

Bardziej szczegółowo

Elantra. Wyprzedaż PLUS rocznika Upust zł dla silnika 1.6 MPI. Upust zł dla silnika 1.6 CRDi. Cennik modelu Rocznik 2016

Elantra. Wyprzedaż PLUS rocznika Upust zł dla silnika 1.6 MPI. Upust zł dla silnika 1.6 CRDi. Cennik modelu Rocznik 2016 Cennik modelu Rocznik 2016 Elantra Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 10 000 zł dla silnika 1.6 MPI Upust 12 000 zł dla silnika 1.6 CRDi Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA COMFORT STYLE PREMIUM BENZYNOWE

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: Zał. nr 1 do SIWZ WT.2370.10.2370 Załącznik nr 1 do Umowy nr... SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: 6 SZTUK SAMOCHODÓW SPECJALNYCH LEKKICH KWATERMISTRZOWSKICH. Wymagania minimalne

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV)

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) DANE TECHNICZNE 1. Silnik z zapłonem iskrowym ZI 2. Maksymalna moc [ KW ] min. 220 3. Długość pojazdu [mm] 4850-5110

Bardziej szczegółowo

57 900 PLN cena do uzgodnienia

57 900 PLN cena do uzgodnienia LELLEK GROUP Źródło: http://portal.lellek.pl/lel/komis/auto8281,seat.pdf?grupa=2 Wygenerowano: Piątek, 24 czerwca 2016, 00:43 Seat Toledo Reference 1.2 TSI 110 KM Auto Demo 2015 Używany ROK2015 MOC110

Bardziej szczegółowo

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC COMFORT STYLE PREMIUM BlueDrive.

Odkup zł. Twojego obecnego samochodu. Cennik promocyjny SILNIK / WERSJA CLASSIC COMFORT STYLE PREMIUM BlueDrive. Cennik modelu Rocznik 2016 Tucson Wyprzedaż PLUS rocznika 2016 Upust 10 000 zł dla silnika 1.7 CRDi (115 KM) Upust 9 000 zł dla silnika 1.6 GDi 132 KM Upust 8 000 zł dla pozostałych silników Odkup 2 000

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski

Informacje handlowe. Włodzimierz Bieranowski Informacje handlowe Szczegółowe informacje dotyczące oferty: Telefon: 52 320 56 50 E-mail: salon@bieranowski.pl ŠKODA Rapid Spaceback Ambition Kolor: Beż Cappuccino Metalizowany Wersja wnętrza: Czarny

Bardziej szczegółowo

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,91,html Silnik Benzyna Pojemność 2.792 cm3 Moc 325 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 6-biegowa, manualna Napęd

Bardziej szczegółowo

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI.

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI. SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI. Marka Ludzi Aktywnych WERSJE ROK MODELOWY 2015 (EURO-5) CRYSTAL CRYSTAL PLUS QUARTZ SAPPHIRE Diesel SV200 (1.998 cm³, 155 KM, 6MT, 2WD) 99 900 zł 102 900 zł 113 000 zł 123

Bardziej szczegółowo

ABARTH V T-JET 135 KM

ABARTH V T-JET 135 KM 2 3 ABARTH500 1.4 16V T-JET 135 KM SILNIK 4 cylindry w rzędzie, 4 zawory na cylinder, pojemność skokowa 1368 cm 3 moc maksymalna: 135 km (99kw) przy 5500 obr./min. maksymalny moment obrotowy 206 Nm przy

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

ATECA 2.0 TDI TDI Drive Start/Stop 4Drive 150KM (KH74PU) - XCELLENCE

ATECA 2.0 TDI TDI Drive Start/Stop 4Drive 150KM (KH74PU) - XCELLENCE ATECA 2.0 TDI TDI Drive Start/Stop 4Drive 150KM (KH74PU) - XCELLENCE 139775 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://autorud.seat-auto.pl/samochody/2016-11-18-14794676897 99 Numer oferty: 2016-11-18-1479467689799

Bardziej szczegółowo