Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i"

Transkrypt

1

2 PRZEKROCZ GRANICE Natchnieniem dla projektu nowego Santa Fe były żywioły wiatru, ziemi i oceanu. Stylistyka Santa Fe nawiązuje klimatem do scenerii, które trudno utrwalić na zdjęciu ze względu na ich niepowtarzalność. To nowość, której można doświadczyć tylko wtedy, gdy zdecydujemy się przekroczyć znane nam do tej pory granice. Kiedy otworzysz się na nieznane - to właśnie nowe Santa Fe.

3

4 Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i jednocześnie potężnego momentu pomiędzy początkiem, a przejściem burzy. Takie właśnie krótkie chwile tworzą piękno, które łatwo przeoczyć, jednak zauważone - pozostaną w pamięci na długo. Kwintesencją tak rozumianego piękna jest sylwetka nowego Santa Fe, łącząca ostre krawędzie z bardzo dynamiczną linią.

5 Hyundai dąży, aby nowy Santa Fe był jak najbardziej przyjazny środowisku. Life Cycle Assessment (LCA) to procedura, będąca częścią ISO 14040s - międzynarodowego certyfikatu standardów ochrony środowiska, nadawanego przez niemiecki TUV NORD. Określa potencjalny wpływ wszystkich etapów produkcji pojazdu na środowisko, zaczynając od produkcji materiałów w fabrykach, dystrybucję, użytkowanie, naprawę, na recyklingu kończąc. Posiadając certyfikat LCA dla nowego i20, Hyundai zastosował podobne technologie projektując nowego Santa Fe. Wysiłki jakie poczyniono, aby zminimalizować emisję CO 2 w nowym Santa Fe były docenione przez Koreańskie Ministerstwo Środowiska i nagrodzone certyfikatem przyjazny środowisku.

6

7

8

9

10 Przekonaj się, jak przyjemna może być jazda samochodem. Ergonomiczne wnętrze, sportowe a zarazem luksusowe fotele, to cechy nowego Santa Fe zapewniające przyjemną jazdę. Najnowocześniejszym rozwiązaniom towarzyszy duża ilość miejsca dająca poczucie wolnej przestrzeni. Nowe Santa Fe stało się jeszcze bardziej komfortowe. Czyniąc każdą podróż ulubioną rozrywką, przypomina nam jak cenne są chwile, które spędzamy razem z rodziną.

11 Wnętrze i układ siedzeń nowego Santa Fe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej praktyczne rozwiązanie w danej sytuacji, zarówno podczas podróży służbowej, jak i wyjazdu rekreacyjnego. Tylne siedzenia można dzielić w proporcjach 4:2:4, dzięki czemu nawet podczas przewożenia długich przedmiotów zostanie dużo miejsca dla pasażerów. Bez znaczenia, czy potrzebujemy samochodu w pracy czy chcemy spędzić dzień z rodziną, Santa Fe oferuje wystarczającą wszechstronność oraz liczbę kombinacji siedzeń, aby zadowolić każdego.

12 PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE NOWOCZESNEJ TECHNOLOGI I ERGONOMiI WNĘTRZA. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze, optymalny układ przycisków, zdecydowane kształty. Wszystko, to sprawia, że osoba siedząca na fotelu kierowcy odczuwa prawdziwą przyjemność. Nawigacja i system audio 7-calowy monitor nawigacji satelitarnej pozwala wygodnie korzystać również z systemu audio. Z pewnością docenisz idealne brzmienie radia, płyt CD oraz plików MP3 oferowane przez zestaw nagłośnienia 6 głośników. Potężny system audio w wersji 10 głośników plus wzmacniacz sprawi natomiast, że dzięki nowemu Santa Fe na nowo odkryjesz ulubione brzmienia. Opcja Tarcze zegarów i wyświetlacz TFT LCD Wyraźny i bardzo dyskretny obraz pojawia się na 4,2 calowym wyświetlaczu komputera pokładowego, sprawiając, że wszystkie informacje o pojeździe są doskonale czytelne. Ponadto na wyświetlaczu pokazywane są również informacje z systemu utrzymywania toru jazdy (LDWS) oraz systemu kontroli ciśnienia w oponach (TPMS). PA30A Standard PA30B

13

14 Roleta bagażnika może być ulokowana w kilku pozycjach, umożliwiając pochylenie drugiego rzędu siedzeń dla wygody pasażerów. Roleta bagażnika jest dostępna tylko w wersji 5 osobowej.

15

16

17 Flex Steer Funkcja Flex Steer pozwala kierowcy wybrać pomiędzy trzema stylami prowadzenia (Normalny/Sportowy/Komfortowy) wedle jego preferencji. Dedykowany do obsługi tej funkcji przycisk znajduje się na kolumnie kierownicy, dzięki czemu może być wygodnie używany zarówno w czasie jazdy, jak i podczas postoju pojazdu. Panoramiczne okno dachowe Santa Fe jest opcjonalnie wyposażony w panoramiczne okno dachowe oferujące lepszy widok niż konwencjonalne szyberdachy poprzez wyeliminowanie środkowej belki na wysokości głowy oraz użycie elektrycznie sterowanej rolety. SPAS (Inteligenty System Wspomagania Parkowania) Ultradźwiękowe czujniki umiejscowione z tyłu samochodu wykrywają miejsce parkingowe, a siłowniki przejmują kontrolę nad układem kierowniczym. Wszystko po to, aby pomóc kierowcy przy parkowaniu. WYGODA, KTÓRA ZACHWYCA Poczuj się wygodnie w komfortowych siedzeniach i ciesz się otwartym niebem. Weź głęboki oddech i poczuj świeże powietrze. W takich warunkach, w nowym Santa Fe znane miejsca nabiorą nowego blasku. Klimatyzacja z jonizatorem Filtr klimatyzacji usuwa z powietrza nieczystości i zarazki, natomiast jonizator uwalnia aniony, tworząc wewnątrz samochodu przyjemną aurę.

18 Drugi rząd siedzeń dzielony w proporcjach 4:2:4. Siedzenia w drugim rzędzie dzielone są w praktycznych proporcjach 4:2:4, co pozwala na idealne dopasowanie wnętrza do potrzeb zależnie od liczby pasażerów i wielkości bagażu który, chcemy przewieźć. ELEGANCKA I PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ. W nowym Santa Fe przestrzeń i wygoda dostępne są nie tylko w pierwszym rzędzie siedzeń. Również tylne siedzenia zadowalają wysokiej klasy komfortem jazdy, tak aby cała rodzina mogła cieszyć się podróżą. System składania tylnej kanapy Układ tylnej kanapy został zaprojektowany tak, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort. Złożenie siedzeń jest proste i wygodne, dzięki czemu możemy kilkoma ruchami powiększyć przestrzeń bagażową do 1680 litrów. Przestrzeń bagażowa D u ż a p r z e s t r z e ń b a g a ż o w a p o z w a l a n a m n a z a ł a d o w a n i e p r z e d m i o t ó w p o k a ź n y c h r o z m i a r ó w, a roleta bagażnika zapewnia estetyczny wygląd i chroni bagaże przed niechcianymi spojrzeniami. Podłokietnik z uchwytem na napoje Centralnie umieszony podłokietnik został zaprojektowany z myślą o pasażerach siedzących z tyłu. Posiada wbudowane uchwyty na napoje co sprzyja dłuższym podróżom.

19

20 Powodem, dla którego silniki samochodów powinny być ulepszane jest nie tylko wzrost mocy, przyśpieszenia, czy kultury pracy. Równie ważne jest zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu emisji nieprzyjaznych środowisku substancji. Jednostki napędowe Diesla o pojemności 2,0l i 2,2l w nowym Santa Fe zapewniają kierowcy niezapomniane wrażenia oraz pewność i poczucie osiągów nieporównywalne z innymi silnikami.

21 6,1l/100km (M/T, 4WD) silnik R 2.0 VGT (M/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) ,7l/100km (A/T, 4WD) Silnik R 2.2 VGT (A/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min)

22

23 PRZYSZŁOŚĆ JEST PEWNA. Z nowym Hyundaiem Santa Fe nie doświadczysz tylko jednego problemów. Zamiast kłopotów, otrzymujesz godny zaufania program gwarancyjny, który zapewnia całkowity spokój ducha. Program 5 Lat Potrójnej Gwarancji odzwierciedla nasze starania, by każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz odpowiadającą mu obsługę serwisową. Dzięki temu, nasi klienci w ciągu najbliższych kilku lat mogą skupić się jedynie na czerpaniu radości z jazdy. 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów Pięcioletnia gwarancja bez limitu kilometrów* jest pierwszym składnikiem programu 5-ciu Lat Potrójnej Gwarancji. Zapewnia ona 5 lat gwarancji mechanicznej, z układem napędowym włącznie oraz 12 lat gwarancji na perforację. 5 lat assistance Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy: holowanie do najbliższego dealera Hyundai, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów. 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu kluczowych punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych. * Pojazdy wykorzystywane jako taksówki oraz auta z wypożyczalni objęte są 3-letnią gwarancją z limitem 100 tys. kilometrów.

24

25 Przednie i tylne zawieszenie Zaprojektowane na nowo kolumny McPhersona są oparciem przedniego zawieszenia prowadząc do lepszej przyczepności i stabilności pojazdu podczas jazdy i hamowania. Zawieszenie wielowahaczowe z tyłu pojazdu dostarcza komfort podróżującym oferując wygodę i dużą ilość miejsca. 6-biegowa skrzynia biegów Udoskonalenie przełożeń skrzyń biegów w nowym Santa Fe poprawiło przyśpieszenie, wytrzymałość oraz efektywność 6-biegowych przekładni zarówno automatycznej, jak i manualnej. Dzięki temu kierowca ma możliwość doświadczenia przyjemności i pewności w prowadzeniu. PRZYJEMNE Z UŻYTECZNYM - OSIĄGI I EFEKTYWNOŚĆ. Wspaniała moc, najbardziej zaawansowane parametry prowadzenia i efektywne przełożenia skrzyni biegów sprawiają, że prowadzenie Santa Fe zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem bez względu na warunki panujące na drodze. System stabilizacji pojazdu ESC / 4WD Asystent kontroli ESC / 4WD zapobiega wypadnięciu z toru jazdy nawet, kiedy wejdziemy w zakręt z dużą prędkością. Napęd na cztery koła rozprowadza odpowiednio trakcję, podczas gdy system ESC przyhamowuje wewnętrzne koło, aby pomóc wprowadzić pojazd na wybrany tor jazdy. Prowadzi to do bardziej stabilnego prowadzenia samochodu i pomaga kierowcy mieć wszystko pod kontrolą.

26 tryb V (~30km/h) tryb C (30~100km/h) tryb E (100km/h~) Dynamiczne doświetlanie zakrętu AFLS (adaptacyjne reflektory ksenonowe) Przednie reflektory podążają za ruchami kierownicy umożliwiając kierowcy zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa podczas nocnych podróży. D y n a m i c z n y p r o m i e ń ś w i a t ł a p r z y s t o s o w u j e się do zmiennych warunków podróży i zmienia kształt zależnie od prędkości. Rodzina na pierwszym miejscu Od sztywnego nadwozia ze specjalnego stopu stali po najnowocześniejszy system poduszek powietrznych. Szeroki wachlarz cech nowego Santa Fe został zaprojektowany, aby zbliżyć się do perfekcji w kwestii bezpieczeństwa. Santa Fe wyznacza nowe kierunki w zakresie ochrony kierowcy i pasażerów, jak i bezpieczeństwa pieszych. 7 poduszek powietrznych i czujnik przechyłu nadwozia Niższe ciśnienie poduszek powietrznych zapobiega powstawaniu obrażeń przy ich aktywacji. System poduszek powietrznych zawiera boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne plus poduszkę chroniącą kolana kierowcy. Czujniki przechyłu nadwozia monitorują położenie pojazdu, zapobiegając dachowaniu, oraz w razie potrzeby, uruchamiają poduszki powietrzne, aby zapewnić bezpieczeństwo. System kontroli zjazdu (DBC) System kontroluje prędkość zjazdu i automatycznie redukuje ją przy zjeździe z pochyłości. Jest, to jedna z cech Santa Fe, która zapewnia stabilne prowadzenie podczas różnych warunków drogowych. System dostępny jest dla automatycznej skrzyni biegów.

27

28 PRZEDMIOT POŻĄDANIA Santa Fe nowej generacji bezsprzecznie przyciąga uwagę. Fascynacja wyglądem zewnętrznym jest jednak niczym przy satysfakcji z jazdy. Przygotuj się na zazdrosne spojrzenia, gdy będziesz nim jechać oraz chęć powrotu do środka, gdy z niego wysiądziesz.

29

30 Oświetlenie pozycyjne LED Grill chromowany + powłoka w kolorze nadwozia Grill chromowany + czarna powłoka Ksenonowe reflektory przednie Chromowane obramowanie okien Chromowane klamki zewnętrzne Tylne światła w technologi LED

31 ZAPROJEKTOWANY ZE STYLEM I WDZIĘKIEM 7.5JX19 Obręcze aluminiowe Duże, stylowe, aluminiowe obręcze poprawiają właściwości jezdne i prowadzenie oraz uatrakcyjniają wygląd. 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach (TPMS) 19-calowe obręcze, które łączą w sobie elegancki styl i dynamikę prowadzenia są oferowane z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach. Monitoruje on ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym, wpływając na poprawę bezpieczeństwa. Reflektory przeciwmgielne i żarówki doświetlające zakręty. Reflektory przeciwmgielne poprawiają widoczność nawet w bardzo gęstej mgle lub podczas wzmożonych opadów, a światła doświetlające zakręty zwiększają bezpieczeństwo podczas zmiany kierunku jazdy. Wysoko osadzone światło stop. Wysoko położone światło stop zintegrowane z tylną klapą wykonane w technologii LED zwiększa Twoje bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, gdy nagle zahamujesz. Relingi dachowe Relingi dachowe są dopełnieniem dynamicznego, wyrafinowanego i nowoczesnego designu miejskiego SUVa. Podwójne zakończenie układu wydechowego Sportowe, podwójne zakończenie tłumika zdecydowanie podkreśla wysokie parametry i obrazuje europejski sportowy styl. Lusterka zewnętrzne Podgrzewane lusterka zewnętrzne poprawiają widoczność nawet w złych warunkach pogodowych. Ich elektryczne sterowanie i składanie, to kolejne praktyczne rozwiązanie. Wbudowane w lusterka lampki oświetlają obrzeża samochodu zwiększając funkcjonalność i pozwalając bezpiecznie wsiąść do pojazdu. 7.0JX17 Obręcze aluminiowe 7.5JX18 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach.

32 Przełączniki tempomatu Sterowanie systemem audio na kierownicy Premium sound system (dostępne tylko z nawigacją) Czarne, skórzane fotele Fotochromatyczne lusterko wsteczne

33 FUNKCJONALNOŚĆ, KTÓRA PRZEKONUJE Podgrzewane fotele Podgrzewane fotele są przydatne w zimie. Pomogą Ci się rozgrzać w mroźny dzień. Inteligentny kluczyk i przycisk Start/Stop Inteligentny kluczyk znacząco ułatwia zamykanie i otwieranie drzwi, a gdy już wsiądziemy możemy wygodnie uruchomić silnik przyciskiem Start/Stop. Pamięć foteli i lusterek Pamięć ustawienia dwóch profili fotela kierowcy oraz lusterek bocznych, to przydatna opcja pozwalająca na zapisanie ulubionej pozycji do jazdy. USB / ipod / iphone Wejścia audio pozwalają na wygodne odtwarzanie utworów zarówno w formacie MP3 i innych przez wysokiej jakości system nagłośnienia. Szyby odbijające promienie słoneczne Zatrzymują promieniowanie UV i zapobiegają odbarwieniom wnętrza. Chłodzony schowek pasażera Jest wystarczająco duży aby pomieścić i schłodzić napoje podczas gorących dni. EPB (Elektroniczny hamulec ręczny) Hamulec ręczny aktywuje się automatycznie przy zatrzymaniu samochodu. Zapobiega to stoczeniu się pojazdu przy wznowieniu jazdy pod górę. Boczne rolety Boczne rolety blokują promienie słoneczne i zwiększają prywatność we wnętrzu. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy Fotel kierowcy można regulować w ośmiu różnych kierunkach. Ponadto wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa w dodatkowych czterech kierunkach gwarantuje najwyższy komfort podróży. Gniazdo 220V w bagażniku Uwolni Cię od zbędnych przejściówek.

34 WYKOŃCZENIE WNĘTRZA Materiał siedzenia > Szary - dwa odcienie Materiał siedzenia > Czarny Materiał siedzenia > Beżowy - dwa odcienie Materiał siedzenia > Brązowy z czarnym Tkanina GL Tkanina GL Tkanina GL Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Wykończenie > Szare - dwa odcienie Wykończenie > Czarne Wykończenie > Beżowe - dwa odcienie Wykończenie > Brązowe z czarnym Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS Kolory nadwozia Creamy white NCW Vanilla white 3M Sleek silver N3S Glacier V8U Titanium silver T6S Ocean view W8U Mystic beige Y8Y Beach sand S8N Arabian mocha N8N Red merlot VR6 Phantom black NKA

35 SPECYFIKCJE Silnik typ r 2.0 VGT r 2.2 VGT Skrzynia biegów Manual Manual Automat Pojemność (cm 3 ) Moc maksymalna (KM / przy obr./min.) 150 / 4, / 3,800 Maksymalny moment obrotowy (Nm / przu obr./min.) 383 /1800~ /1800~ /1800~2500 Napęd Typ napędu 2WD 4WD 4WD Emisja CO 2 - wartość uśredniona (g/km) Cykl miejski 8,1 8,1 7,3 8,8 Zużycie paliwa (l/100km) Cykl pozamiejski 4,9 4,9 4,7 5,4 Cykl mieszany 6,1 6,1 5,7 6,7 Pojemność zbiornika paliwa (l) 64 Przekładnia 6-ścio biegowa 4WD Elektroniczny system sterowania napędem 4WD Zawieszenie Typ Przód / Tył Niezależne typu McPherson, sprężyny śrubowe / wielowahaczowe Amortyzatory Przód / Tył Teleskopowe hydrauliczne gazowe Wymiary wewnętrzne Miejsce na nogi (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / 765 Miejsce na głowę (mm) długość/wysokość/szerokość / 992 /875 Na wysokości ramion (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Na wysokości bioder (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Min pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 585 / 516 Maks pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 1680 / 1615 Minimalny promień zawracania (mm) 5450 Hyundai Motor Poland zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych i wyposażenia bez uprzedniego powiadomienia. Wzory kolorów przedstawione w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów z powodu ograniczeń technologii druku. Pełne informacje na temat kolorów nadwozia, wariantów wykończenia i wyposażenia można uzyskać u lokalnego dealera. Uwaga! Nie wszystkie elementy wyposażenia, specyfikacje i kolory zawarte w tym folderze mogą być dostępne na rynku polskim. Informacje podane w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. WYMIARY W milimetrach 1680 (Łącznie z relingami : 1690) *Rozstaw kół: 17 cali: 1633 przód / 1644 tył 18 / 19 cali: 1628 przód / 1639 tył 1628* *

36 HYUNDAI MOTOR COMPANY NEW THINKING. NEW POSSiBILITIES. Oczekiwania względem indywidualnej mobilności wykraczają dziś poza konwencjonalne środki transportu. Tradycyjne pojmowanie samochodów zdezaktualizowało się, Obecnie pojazdy odzwierciedlają indywidualne style bycia użytkowników i stanowią nieodłączny element ich życia. Jednocześnie przemysł motoryzacyjny przechodzi rewolucyjne zmiany. Za sprawą dynamicznego rozwoju firma Hyundai Motor Company stała s i ę j e d n y m z n a j w i ę k s z y c h p r o d u c e n t ó w s a m o c h o d ó w, k t ó r ą w y r ó ż n i a n a j w y ż s z ą w y d a j n o ś ć p r o d u k c y j n a i niezrównana jakość. Osiągnęliśmy punkt, w którym musimy obrać nowe podejście jakościowe, aby móc o f e r o w a ć n a s z y m k l i e n t o m j e s z c z e l e p s z e p o m y s ł y i d o s t o s o w a n e r o z w i ą z a n i a. J e s t t o d l a n a s s z a n s a, aby wykonać kolejny krok naprzód. W tym celu opracowaliśmy nowe motto marki, które podsumowuje naszą chęć wykonania kolejnego znacznego postępu. Dzięki temu mottu i stojącemu za nim nowemu sposobowi myślenia staniemy się firmą nieustannie szukającą wyzwań w celu odkrywania nowych możliwości korzystnych dla ludzkości i dla naszej planety. Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Kopiowanie zabronione 2012 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. facebook.com/hyundaipolska

Nowy hyundai JedeN samochód. wiele zmysłów.

Nowy hyundai JedeN samochód. wiele zmysłów. Nowy hyundai Jeden samochód. Wiele zmysłów. Stworzony, aby pobudzać wszystkie zmysły. Oto Hyundai i20 nowej generacji. Samochód idealny, który pobudza zmysły za każdym razem, gdy się do niego wsiada. Taki

Bardziej szczegółowo

Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI.

Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI. Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI. 1 NOWE MOŻLIWOŚCI. Opel Antara daje kierowcy poczucie dużej niezależności. Zaawansowany napęd na wszystkie koła i mocne silniki pozwalają posmakować prawdziwej wolności. A

Bardziej szczegółowo

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Nowy Auris Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Design Gotowy na wszelkie wyzwania to kwintesencja nowego, bardziej dynamicznego charakteru samochodów marki Toyota. Pojemność Nowy Auris to niezwykle pojemne

Bardziej szczegółowo

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis. Wyrafinowana sylwetka i niezawodna jakość klasy Premium. 2 lata 3 gwarancji Harmonia kształtu Dopracowane detale nadwozia nadają Toyocie Avensis zdecydowany

Bardziej szczegółowo

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia.

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. 2 3 Taki jest Doskonałe osiągi, sportowy styl. 4 5 Taki jest Jedyny w swoim rodzaju. Nadwozie Swifta emanuje pozytywną energią dając przedsmak dynamicznej

Bardziej szczegółowo

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę,

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, Avensis Przewodnik Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, jaką pokonałeś, i poznać cel, do

Bardziej szczegółowo

Nowy Land Cruiser V8

Nowy Land Cruiser V8 Nowy Land Cruiser V8 Nowy, odświeżony Land Cruiser V8 posiada wiele udoskonaleń technologicznych i zmian w linii nadwozia, które nadają mu jeszcze bardziej zdecydowany charakter. Jedź tam, gdzie tylko

Bardziej szczegółowo

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata.

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Land Cruiser 150 Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Od afrykańskich sawann i burz śnieżnych na Antarktydzie aż po dżungle Amazonii Land Cruiser odgrywał kluczową rolę

Bardziej szczegółowo

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Nowy Auris Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Design Gotowy na wszelkie wyzwania - to kwintesencja nowego, bardziej dynamicznego charakteru samochodów marki Toyota. Pojemność Nowy Auris to niezwykle

Bardziej szczegółowo

N O W Y J E E P C H E R O K E E

N O W Y J E E P C H E R O K E E NOWY JEEP CHEROKEE STWORZONY Z PRAWDZIWEGO DNA MARKI JEEP. Zupełnie nowy Jeep Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy

Bardziej szczegółowo

NOWA KONSTRUKCJA. Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy.

NOWA KONSTRUKCJA. Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy. www.mitsubishi.pl NOWA KONSTRUKCJA Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy. Wytrzymały, a jednocześnie wyrafinowany. Elegancka, śmiała i mocna konstrukcja

Bardziej szczegółowo

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Auris 2 Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Doświadcz nowoczesności, komfortu, przestrzeni i praktyczności. Odkryj możliwości systemu Toyota Optimal Drive, który zapewnia wspaniałą dynamikę

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3 Grand Vitara Klasyczny model Suzuki w nowym wydaniu. Jak zawsze wszechstronny i niezawodny, bezpieczny i komfortowy. Nic nie jest w stanie zatrzymać Grand Vitary, ani trudna droga, ani zła pogoda. Podróżuj

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE NOWA HONDA Detale specyfikacji wyposażeniowej zawarte w tym katalogu nie odnoszą się do konkretnego produktu, który jest dostarczany lub sprzedawany przez firmę. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

SUGUYA FUKUSATO, Główny inżynier

SUGUYA FUKUSATO, Główny inżynier IS RODZINA IS Kierowanie się tradycyjnymi wskaźnikami to tylko jedna z dróg do wybitnych osiągnięć. ednak tworząc nowego sportowego sedana Lexus IS, podążaliśmy innym szlakiem. Zamiast tego wyznaczyłem

Bardziej szczegółowo

Filozofia Subaru. Sprawia, że Subaru to właśnie Subaru.

Filozofia Subaru. Sprawia, że Subaru to właśnie Subaru. OUTBACK Filozofia Subaru. Sprawia, że Subaru to właśnie Subaru. Wsiądź do Subaru, a dowiesz się, że nasza filozofia to pełne zaangażowanie w tworzenie samochodów w duchu innowacji. Koncentracja na rozwiązaniach

Bardziej szczegółowo

NOWY CT SPRAWDŹ NOWEGO CT

NOWY CT SPRAWDŹ NOWEGO CT NOWY CT NOWY CT SPIS TREŚCI NOWY CT Wprowadzenie 04-07 Dynamika jazdy 08-09 L-Finezja 1 0-1 1 Luksusowe wyposażenie wnętrza 1 2-1 5 Więcej kontroli 1 6-1 7 Napęd w pełni hybrydowy 1 8-1 9 F SPORT 20-2

Bardziej szczegółowo

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy.

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Nowy Prius * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Technologia Nowy Prius z systemem Hybrid Synergy Drive

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy towarzysz 4x4.

Prawdziwy towarzysz 4x4. Zawsze do celu. Suzuki Jimny to sprawdzony przyjaciel, gotowy na każdą wyprawę i przygodę. Poznawaj z nim nowe horyzonty. Pokonaj wszystkie przeszkody i zdobądź szczyt. Uwaga: Aluminiowe obręcze kół oraz

Bardziej szczegółowo

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie Verso-S Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie wszechstronność i komfort. 2 3 Podnieś swoje oczekiwania

Bardziej szczegółowo

Dla Toyoty jakość nie jest obietnicą. To sposób na życie

Dla Toyoty jakość nie jest obietnicą. To sposób na życie Hiace Dla Toyoty jakość nie jest obietnicą. To sposób na życie Nawet najlepsze rzeczy można poprawić. Dlatego we wszystkim, co robimy, zmierzamy do ciągłych udoskonaleń. To nie jest motto, hasło, które

Bardziej szczegółowo

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Uczucie zdumienia jest tak niezwykłe, jak poczucie radości. Aby zatrzymać w sobie to wyjątkowe uczucie, nie musisz zmieniać całego swojego życia. Czasami wystarczy spojrzeć

Bardziej szczegółowo

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków).

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 2 Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 Model GT86 został stworzony przez zespół pasjonatów motoryzacji, którym przyświecał jeden cel: pozwolić kierowcy czerpać czystą radość z jazdy. Design

Bardziej szczegółowo

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17.

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. X-TYPE X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. Mistrzowskie wykończenie i wszechstronność 18-23. technologia 24-27. bezpieczeństwo 28-29. Opcjonalne wyposażenie i specyfikacje techniczne

Bardziej szczegółowo

BEZGRANICZNA PEWNOŚĆ I ZAUFANIE. KAŻDEGO DNIA.

BEZGRANICZNA PEWNOŚĆ I ZAUFANIE. KAŻDEGO DNIA. Technologia BEZGRANICZNA PEWNOŚĆ I ZAUFANIE. KAŻDEGO DNIA. Przedstawiamy Państwu nowego Forestera. Ten komfortowy SUV o doskonałych i wszechstronnych możliwościach, pokona wiele przeszkód dzięki swemu

Bardziej szczegółowo

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY SEAT FOR BUSINESS SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNOLOGY TO ENJOY Jürgen Stackmann, Prezes, Komitet Wykonawczy SEAT S.A., Samochody SEAT charakteryzują się dużym zaawansowaniem technologicznym,

Bardziej szczegółowo

NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna.

NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna. NOWA ASTRA SEDAN 1 NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna. Nigdy też nie była tak dobrze wyposażona. Do modeli Hatchback, Sports Tourer oraz GTC z niezliczonymi

Bardziej szczegółowo