Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i"

Transkrypt

1

2 PRZEKROCZ GRANICE Natchnieniem dla projektu nowego Santa Fe były żywioły wiatru, ziemi i oceanu. Stylistyka Santa Fe nawiązuje klimatem do scenerii, które trudno utrwalić na zdjęciu ze względu na ich niepowtarzalność. To nowość, której można doświadczyć tylko wtedy, gdy zdecydujemy się przekroczyć znane nam do tej pory granice. Kiedy otworzysz się na nieznane - to właśnie nowe Santa Fe.

3

4 Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i jednocześnie potężnego momentu pomiędzy początkiem, a przejściem burzy. Takie właśnie krótkie chwile tworzą piękno, które łatwo przeoczyć, jednak zauważone - pozostaną w pamięci na długo. Kwintesencją tak rozumianego piękna jest sylwetka nowego Santa Fe, łącząca ostre krawędzie z bardzo dynamiczną linią.

5 Hyundai dąży, aby nowy Santa Fe był jak najbardziej przyjazny środowisku. Life Cycle Assessment (LCA) to procedura, będąca częścią ISO 14040s - międzynarodowego certyfikatu standardów ochrony środowiska, nadawanego przez niemiecki TUV NORD. Określa potencjalny wpływ wszystkich etapów produkcji pojazdu na środowisko, zaczynając od produkcji materiałów w fabrykach, dystrybucję, użytkowanie, naprawę, na recyklingu kończąc. Posiadając certyfikat LCA dla nowego i20, Hyundai zastosował podobne technologie projektując nowego Santa Fe. Wysiłki jakie poczyniono, aby zminimalizować emisję CO 2 w nowym Santa Fe były docenione przez Koreańskie Ministerstwo Środowiska i nagrodzone certyfikatem przyjazny środowisku.

6

7

8

9

10 Przekonaj się, jak przyjemna może być jazda samochodem. Ergonomiczne wnętrze, sportowe a zarazem luksusowe fotele, to cechy nowego Santa Fe zapewniające przyjemną jazdę. Najnowocześniejszym rozwiązaniom towarzyszy duża ilość miejsca dająca poczucie wolnej przestrzeni. Nowe Santa Fe stało się jeszcze bardziej komfortowe. Czyniąc każdą podróż ulubioną rozrywką, przypomina nam jak cenne są chwile, które spędzamy razem z rodziną.

11 Wnętrze i układ siedzeń nowego Santa Fe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najbardziej praktyczne rozwiązanie w danej sytuacji, zarówno podczas podróży służbowej, jak i wyjazdu rekreacyjnego. Tylne siedzenia można dzielić w proporcjach 4:2:4, dzięki czemu nawet podczas przewożenia długich przedmiotów zostanie dużo miejsca dla pasażerów. Bez znaczenia, czy potrzebujemy samochodu w pracy czy chcemy spędzić dzień z rodziną, Santa Fe oferuje wystarczającą wszechstronność oraz liczbę kombinacji siedzeń, aby zadowolić każdego.

12 PERFEKCYJNE POŁĄCZENIE NOWOCZESNEJ TECHNOLOGI I ERGONOMiI WNĘTRZA. Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze, optymalny układ przycisków, zdecydowane kształty. Wszystko, to sprawia, że osoba siedząca na fotelu kierowcy odczuwa prawdziwą przyjemność. Nawigacja i system audio 7-calowy monitor nawigacji satelitarnej pozwala wygodnie korzystać również z systemu audio. Z pewnością docenisz idealne brzmienie radia, płyt CD oraz plików MP3 oferowane przez zestaw nagłośnienia 6 głośników. Potężny system audio w wersji 10 głośników plus wzmacniacz sprawi natomiast, że dzięki nowemu Santa Fe na nowo odkryjesz ulubione brzmienia. Opcja Tarcze zegarów i wyświetlacz TFT LCD Wyraźny i bardzo dyskretny obraz pojawia się na 4,2 calowym wyświetlaczu komputera pokładowego, sprawiając, że wszystkie informacje o pojeździe są doskonale czytelne. Ponadto na wyświetlaczu pokazywane są również informacje z systemu utrzymywania toru jazdy (LDWS) oraz systemu kontroli ciśnienia w oponach (TPMS). PA30A Standard PA30B

13

14 Roleta bagażnika może być ulokowana w kilku pozycjach, umożliwiając pochylenie drugiego rzędu siedzeń dla wygody pasażerów. Roleta bagażnika jest dostępna tylko w wersji 5 osobowej.

15

16

17 Flex Steer Funkcja Flex Steer pozwala kierowcy wybrać pomiędzy trzema stylami prowadzenia (Normalny/Sportowy/Komfortowy) wedle jego preferencji. Dedykowany do obsługi tej funkcji przycisk znajduje się na kolumnie kierownicy, dzięki czemu może być wygodnie używany zarówno w czasie jazdy, jak i podczas postoju pojazdu. Panoramiczne okno dachowe Santa Fe jest opcjonalnie wyposażony w panoramiczne okno dachowe oferujące lepszy widok niż konwencjonalne szyberdachy poprzez wyeliminowanie środkowej belki na wysokości głowy oraz użycie elektrycznie sterowanej rolety. SPAS (Inteligenty System Wspomagania Parkowania) Ultradźwiękowe czujniki umiejscowione z tyłu samochodu wykrywają miejsce parkingowe, a siłowniki przejmują kontrolę nad układem kierowniczym. Wszystko po to, aby pomóc kierowcy przy parkowaniu. WYGODA, KTÓRA ZACHWYCA Poczuj się wygodnie w komfortowych siedzeniach i ciesz się otwartym niebem. Weź głęboki oddech i poczuj świeże powietrze. W takich warunkach, w nowym Santa Fe znane miejsca nabiorą nowego blasku. Klimatyzacja z jonizatorem Filtr klimatyzacji usuwa z powietrza nieczystości i zarazki, natomiast jonizator uwalnia aniony, tworząc wewnątrz samochodu przyjemną aurę.

18 Drugi rząd siedzeń dzielony w proporcjach 4:2:4. Siedzenia w drugim rzędzie dzielone są w praktycznych proporcjach 4:2:4, co pozwala na idealne dopasowanie wnętrza do potrzeb zależnie od liczby pasażerów i wielkości bagażu który, chcemy przewieźć. ELEGANCKA I PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ. W nowym Santa Fe przestrzeń i wygoda dostępne są nie tylko w pierwszym rzędzie siedzeń. Również tylne siedzenia zadowalają wysokiej klasy komfortem jazdy, tak aby cała rodzina mogła cieszyć się podróżą. System składania tylnej kanapy Układ tylnej kanapy został zaprojektowany tak, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort. Złożenie siedzeń jest proste i wygodne, dzięki czemu możemy kilkoma ruchami powiększyć przestrzeń bagażową do 1680 litrów. Przestrzeń bagażowa D u ż a p r z e s t r z e ń b a g a ż o w a p o z w a l a n a m n a z a ł a d o w a n i e p r z e d m i o t ó w p o k a ź n y c h r o z m i a r ó w, a roleta bagażnika zapewnia estetyczny wygląd i chroni bagaże przed niechcianymi spojrzeniami. Podłokietnik z uchwytem na napoje Centralnie umieszony podłokietnik został zaprojektowany z myślą o pasażerach siedzących z tyłu. Posiada wbudowane uchwyty na napoje co sprzyja dłuższym podróżom.

19

20 Powodem, dla którego silniki samochodów powinny być ulepszane jest nie tylko wzrost mocy, przyśpieszenia, czy kultury pracy. Równie ważne jest zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu emisji nieprzyjaznych środowisku substancji. Jednostki napędowe Diesla o pojemności 2,0l i 2,2l w nowym Santa Fe zapewniają kierowcy niezapomniane wrażenia oraz pewność i poczucie osiągów nieporównywalne z innymi silnikami.

21 6,1l/100km (M/T, 4WD) silnik R 2.0 VGT (M/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) ,7l/100km (A/T, 4WD) Silnik R 2.2 VGT (A/T) Moment obrotowy (kg.m) Moc (KM) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min) Moment obr. Moc 0 0 1,000 2,000 3,000 4,000 Obroty silnika (obr/min)

22

23 PRZYSZŁOŚĆ JEST PEWNA. Z nowym Hyundaiem Santa Fe nie doświadczysz tylko jednego problemów. Zamiast kłopotów, otrzymujesz godny zaufania program gwarancyjny, który zapewnia całkowity spokój ducha. Program 5 Lat Potrójnej Gwarancji odzwierciedla nasze starania, by każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości oraz odpowiadającą mu obsługę serwisową. Dzięki temu, nasi klienci w ciągu najbliższych kilku lat mogą skupić się jedynie na czerpaniu radości z jazdy. 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów Pięcioletnia gwarancja bez limitu kilometrów* jest pierwszym składnikiem programu 5-ciu Lat Potrójnej Gwarancji. Zapewnia ona 5 lat gwarancji mechanicznej, z układem napędowym włącznie oraz 12 lat gwarancji na perforację. 5 lat assistance Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy: holowanie do najbliższego dealera Hyundai, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów. 5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu kluczowych punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych. * Pojazdy wykorzystywane jako taksówki oraz auta z wypożyczalni objęte są 3-letnią gwarancją z limitem 100 tys. kilometrów.

24

25 Przednie i tylne zawieszenie Zaprojektowane na nowo kolumny McPhersona są oparciem przedniego zawieszenia prowadząc do lepszej przyczepności i stabilności pojazdu podczas jazdy i hamowania. Zawieszenie wielowahaczowe z tyłu pojazdu dostarcza komfort podróżującym oferując wygodę i dużą ilość miejsca. 6-biegowa skrzynia biegów Udoskonalenie przełożeń skrzyń biegów w nowym Santa Fe poprawiło przyśpieszenie, wytrzymałość oraz efektywność 6-biegowych przekładni zarówno automatycznej, jak i manualnej. Dzięki temu kierowca ma możliwość doświadczenia przyjemności i pewności w prowadzeniu. PRZYJEMNE Z UŻYTECZNYM - OSIĄGI I EFEKTYWNOŚĆ. Wspaniała moc, najbardziej zaawansowane parametry prowadzenia i efektywne przełożenia skrzyni biegów sprawiają, że prowadzenie Santa Fe zawsze jest wyjątkowym doświadczeniem bez względu na warunki panujące na drodze. System stabilizacji pojazdu ESC / 4WD Asystent kontroli ESC / 4WD zapobiega wypadnięciu z toru jazdy nawet, kiedy wejdziemy w zakręt z dużą prędkością. Napęd na cztery koła rozprowadza odpowiednio trakcję, podczas gdy system ESC przyhamowuje wewnętrzne koło, aby pomóc wprowadzić pojazd na wybrany tor jazdy. Prowadzi to do bardziej stabilnego prowadzenia samochodu i pomaga kierowcy mieć wszystko pod kontrolą.

26 tryb V (~30km/h) tryb C (30~100km/h) tryb E (100km/h~) Dynamiczne doświetlanie zakrętu AFLS (adaptacyjne reflektory ksenonowe) Przednie reflektory podążają za ruchami kierownicy umożliwiając kierowcy zwiększenie widoczności i bezpieczeństwa podczas nocnych podróży. D y n a m i c z n y p r o m i e ń ś w i a t ł a p r z y s t o s o w u j e się do zmiennych warunków podróży i zmienia kształt zależnie od prędkości. Rodzina na pierwszym miejscu Od sztywnego nadwozia ze specjalnego stopu stali po najnowocześniejszy system poduszek powietrznych. Szeroki wachlarz cech nowego Santa Fe został zaprojektowany, aby zbliżyć się do perfekcji w kwestii bezpieczeństwa. Santa Fe wyznacza nowe kierunki w zakresie ochrony kierowcy i pasażerów, jak i bezpieczeństwa pieszych. 7 poduszek powietrznych i czujnik przechyłu nadwozia Niższe ciśnienie poduszek powietrznych zapobiega powstawaniu obrażeń przy ich aktywacji. System poduszek powietrznych zawiera boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne plus poduszkę chroniącą kolana kierowcy. Czujniki przechyłu nadwozia monitorują położenie pojazdu, zapobiegając dachowaniu, oraz w razie potrzeby, uruchamiają poduszki powietrzne, aby zapewnić bezpieczeństwo. System kontroli zjazdu (DBC) System kontroluje prędkość zjazdu i automatycznie redukuje ją przy zjeździe z pochyłości. Jest, to jedna z cech Santa Fe, która zapewnia stabilne prowadzenie podczas różnych warunków drogowych. System dostępny jest dla automatycznej skrzyni biegów.

27

28 PRZEDMIOT POŻĄDANIA Santa Fe nowej generacji bezsprzecznie przyciąga uwagę. Fascynacja wyglądem zewnętrznym jest jednak niczym przy satysfakcji z jazdy. Przygotuj się na zazdrosne spojrzenia, gdy będziesz nim jechać oraz chęć powrotu do środka, gdy z niego wysiądziesz.

29

30 Oświetlenie pozycyjne LED Grill chromowany + powłoka w kolorze nadwozia Grill chromowany + czarna powłoka Ksenonowe reflektory przednie Chromowane obramowanie okien Chromowane klamki zewnętrzne Tylne światła w technologi LED

31 ZAPROJEKTOWANY ZE STYLEM I WDZIĘKIEM 7.5JX19 Obręcze aluminiowe Duże, stylowe, aluminiowe obręcze poprawiają właściwości jezdne i prowadzenie oraz uatrakcyjniają wygląd. 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach (TPMS) 19-calowe obręcze, które łączą w sobie elegancki styl i dynamikę prowadzenia są oferowane z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach. Monitoruje on ciśnienie w oponach w czasie rzeczywistym, wpływając na poprawę bezpieczeństwa. Reflektory przeciwmgielne i żarówki doświetlające zakręty. Reflektory przeciwmgielne poprawiają widoczność nawet w bardzo gęstej mgle lub podczas wzmożonych opadów, a światła doświetlające zakręty zwiększają bezpieczeństwo podczas zmiany kierunku jazdy. Wysoko osadzone światło stop. Wysoko położone światło stop zintegrowane z tylną klapą wykonane w technologii LED zwiększa Twoje bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, gdy nagle zahamujesz. Relingi dachowe Relingi dachowe są dopełnieniem dynamicznego, wyrafinowanego i nowoczesnego designu miejskiego SUVa. Podwójne zakończenie układu wydechowego Sportowe, podwójne zakończenie tłumika zdecydowanie podkreśla wysokie parametry i obrazuje europejski sportowy styl. Lusterka zewnętrzne Podgrzewane lusterka zewnętrzne poprawiają widoczność nawet w złych warunkach pogodowych. Ich elektryczne sterowanie i składanie, to kolejne praktyczne rozwiązanie. Wbudowane w lusterka lampki oświetlają obrzeża samochodu zwiększając funkcjonalność i pozwalając bezpiecznie wsiąść do pojazdu. 7.0JX17 Obręcze aluminiowe 7.5JX18 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe 7.5JX19 Obręcze aluminiowe z wbudowanym czujnikiem ciśnienia w oponach.

32 Przełączniki tempomatu Sterowanie systemem audio na kierownicy Premium sound system (dostępne tylko z nawigacją) Czarne, skórzane fotele Fotochromatyczne lusterko wsteczne

33 FUNKCJONALNOŚĆ, KTÓRA PRZEKONUJE Podgrzewane fotele Podgrzewane fotele są przydatne w zimie. Pomogą Ci się rozgrzać w mroźny dzień. Inteligentny kluczyk i przycisk Start/Stop Inteligentny kluczyk znacząco ułatwia zamykanie i otwieranie drzwi, a gdy już wsiądziemy możemy wygodnie uruchomić silnik przyciskiem Start/Stop. Pamięć foteli i lusterek Pamięć ustawienia dwóch profili fotela kierowcy oraz lusterek bocznych, to przydatna opcja pozwalająca na zapisanie ulubionej pozycji do jazdy. USB / ipod / iphone Wejścia audio pozwalają na wygodne odtwarzanie utworów zarówno w formacie MP3 i innych przez wysokiej jakości system nagłośnienia. Szyby odbijające promienie słoneczne Zatrzymują promieniowanie UV i zapobiegają odbarwieniom wnętrza. Chłodzony schowek pasażera Jest wystarczająco duży aby pomieścić i schłodzić napoje podczas gorących dni. EPB (Elektroniczny hamulec ręczny) Hamulec ręczny aktywuje się automatycznie przy zatrzymaniu samochodu. Zapobiega to stoczeniu się pojazdu przy wznowieniu jazdy pod górę. Boczne rolety Boczne rolety blokują promienie słoneczne i zwiększają prywatność we wnętrzu. Elektrycznie sterowany fotel kierowcy Fotel kierowcy można regulować w ośmiu różnych kierunkach. Ponadto wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa w dodatkowych czterech kierunkach gwarantuje najwyższy komfort podróży. Gniazdo 220V w bagażniku Uwolni Cię od zbędnych przejściówek.

34 WYKOŃCZENIE WNĘTRZA Materiał siedzenia > Szary - dwa odcienie Materiał siedzenia > Czarny Materiał siedzenia > Beżowy - dwa odcienie Materiał siedzenia > Brązowy z czarnym Tkanina GL Tkanina GL Tkanina GL Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Skóra GL Opcja / GLS Wykończenie > Szare - dwa odcienie Wykończenie > Czarne Wykończenie > Beżowe - dwa odcienie Wykończenie > Brązowe z czarnym Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL Wzór metaliczny GL 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS 3D Carbon GLS Kolory nadwozia Creamy white NCW Vanilla white 3M Sleek silver N3S Glacier V8U Titanium silver T6S Ocean view W8U Mystic beige Y8Y Beach sand S8N Arabian mocha N8N Red merlot VR6 Phantom black NKA

35 SPECYFIKCJE Silnik typ r 2.0 VGT r 2.2 VGT Skrzynia biegów Manual Manual Automat Pojemność (cm 3 ) Moc maksymalna (KM / przy obr./min.) 150 / 4, / 3,800 Maksymalny moment obrotowy (Nm / przu obr./min.) 383 /1800~ /1800~ /1800~2500 Napęd Typ napędu 2WD 4WD 4WD Emisja CO 2 - wartość uśredniona (g/km) Cykl miejski 8,1 8,1 7,3 8,8 Zużycie paliwa (l/100km) Cykl pozamiejski 4,9 4,9 4,7 5,4 Cykl mieszany 6,1 6,1 5,7 6,7 Pojemność zbiornika paliwa (l) 64 Przekładnia 6-ścio biegowa 4WD Elektroniczny system sterowania napędem 4WD Zawieszenie Typ Przód / Tył Niezależne typu McPherson, sprężyny śrubowe / wielowahaczowe Amortyzatory Przód / Tył Teleskopowe hydrauliczne gazowe Wymiary wewnętrzne Miejsce na nogi (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / 765 Miejsce na głowę (mm) długość/wysokość/szerokość / 992 /875 Na wysokości ramion (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Na wysokości bioder (mm) 1 / 2 / 3 rząd / / Min pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 585 / 516 Maks pojemność bagażnika (l) VDA 5/7 miejsc 1680 / 1615 Minimalny promień zawracania (mm) 5450 Hyundai Motor Poland zastrzega sobie prawo do zmiany danych technicznych i wyposażenia bez uprzedniego powiadomienia. Wzory kolorów przedstawione w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów z powodu ograniczeń technologii druku. Pełne informacje na temat kolorów nadwozia, wariantów wykończenia i wyposażenia można uzyskać u lokalnego dealera. Uwaga! Nie wszystkie elementy wyposażenia, specyfikacje i kolory zawarte w tym folderze mogą być dostępne na rynku polskim. Informacje podane w katalogu nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. WYMIARY W milimetrach 1680 (Łącznie z relingami : 1690) *Rozstaw kół: 17 cali: 1633 przód / 1644 tył 18 / 19 cali: 1628 przód / 1639 tył 1628* *

36 HYUNDAI MOTOR COMPANY NEW THINKING. NEW POSSiBILITIES. Oczekiwania względem indywidualnej mobilności wykraczają dziś poza konwencjonalne środki transportu. Tradycyjne pojmowanie samochodów zdezaktualizowało się, Obecnie pojazdy odzwierciedlają indywidualne style bycia użytkowników i stanowią nieodłączny element ich życia. Jednocześnie przemysł motoryzacyjny przechodzi rewolucyjne zmiany. Za sprawą dynamicznego rozwoju firma Hyundai Motor Company stała s i ę j e d n y m z n a j w i ę k s z y c h p r o d u c e n t ó w s a m o c h o d ó w, k t ó r ą w y r ó ż n i a n a j w y ż s z ą w y d a j n o ś ć p r o d u k c y j n a i niezrównana jakość. Osiągnęliśmy punkt, w którym musimy obrać nowe podejście jakościowe, aby móc o f e r o w a ć n a s z y m k l i e n t o m j e s z c z e l e p s z e p o m y s ł y i d o s t o s o w a n e r o z w i ą z a n i a. J e s t t o d l a n a s s z a n s a, aby wykonać kolejny krok naprzód. W tym celu opracowaliśmy nowe motto marki, które podsumowuje naszą chęć wykonania kolejnego znacznego postępu. Dzięki temu mottu i stojącemu za nim nowemu sposobowi myślenia staniemy się firmą nieustannie szukającą wyzwań w celu odkrywania nowych możliwości korzystnych dla ludzkości i dla naszej planety. Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Kopiowanie zabronione 2012 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. facebook.com/hyundaipolska

Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i

Szanse na uchwycenie prawdziwego piękna bywają bardzo rzadkie. Storm Edge, to koncepcja wzornictwa Santa Fe, która odwołuje się do krótkiego i Hyundai SantaFe PRZEKROCZ GRANICE Natchnieniem dla projektu nowego Santa Fe były żywioły wiatru, ziemi i oceanu. Stylistyka Santa Fe nawiązuje klimatem do scenerii, które trudno utrwalić na zdjęciu ze

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 68 KM + 28990 zł 30990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.Fin-Ad.6086/32/2013 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013

Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013 Informacja prasowa Paryż, 27.09.2012 Nowa Kia pro_cee d w sprzedaży już od wiosny 2013 DANE TECHNICZNE / EUROPA Nadwozie i napęd Nadwozie trzydrzwiowe, pięciomiejscowe coupe, konstrukcja stalowa, samonośna.

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Wykonawcy wszyscy Zmiana treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY Końskie: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego w wersji combi do przewozu 5-ciu osób, rok produkcji 2012 Numer ogłoszenia: 56704-2013; data zamieszczenia: 12.02.2013 OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt.

Załącznik nr 1 do Umowy. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu. Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. OPIS PRZEDMIOTU UMOWY po sprostowaniu Załącznik nr 1 do Umowy Zadanie 1 - Dostawa samochodów osobowych klasy C/D - 10 szt. Marka, model oferowanego samochodu:. 1. Specyfikacja techniczna samochodu: o Rok

Bardziej szczegółowo

SOLIDNY I PEŁen KLASY.

SOLIDNY I PEŁen KLASY. SOLIDNY I PEŁen KLASY. Marka Ludzi Aktywnych WERSJE 2014 r. * 2015 r. Diesel RX200 e-xdi (1.998 cm³, 155 KM, 6MT) CRYSTAL (napęd 2WD) 94 000 zł 99 000 zł QUARTZ (napęd 4WD) 114 000 zł 119 000 zł SAPPHIRE

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

Oferta na zakup samochodu marki: BMW

Oferta na zakup samochodu marki: BMW Oferta na zakup samochodu marki: BMW Informacje podstawowe: Marka: BMW Model: F31 320d Sport Line Rodzaj nadwozia: Touring/kombi Numer VIN: WBA3K31020F662650 Pierwsza rejestracja/produkcja: 07.03.2013/22.02.2013

Bardziej szczegółowo

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl

Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl Katowice, 24 kwietnia 2012 Salon Katowice Tel. 32/743 70 00 www.lexus-katowice.pl C E N N I K M O D E L U G S 3 5 0 A W D o d d o s t a w y l i p c o w e j 2 0 1 2 MODEL CENA W PLN* GS 350 ELITE 253 000,00

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Lista kategorii zdjęć

Lista kategorii zdjęć Lista kategorii zdjęć Z zewnątrz - przód widok z przodu Centralne miejsce (ok. 80% szerokości): Przód i ewentualnie fragment boku auta z dalszej perspektywy. przód - reflektory wyłączone Centralne miejsce

Bardziej szczegółowo

Bardziej przestronna, stylowa i porywająca

Bardziej przestronna, stylowa i porywająca Nowa Kia Bardziej przestronna, stylowa i porywająca Na świecie jest tyle wspaniałych i ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Oto samochód, który idealnie sprawdzi się w każdej podróży. To właśnie dzięki

Bardziej szczegółowo

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie,

Sz. P. ANNA KONIK. Peugeot 208 ACCESS 1.4 95 KM OFERTE PRZYGOTOWAŁ: Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012. Szanowni Panie, Rybnik dnia, 25 sierpnia 2012 Sz. P. ANNA KONIK Szanowni Panie, W nawiązaniu do rozmowy, mam przyjemność przedstawić kompleksową ofertę zakupu samochodu Peugeot. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE Informacja prasowa Warszawa, 20.04.2012 Nowa Kia cee d DANE TECHNICZNE Konstrukcja Pięciodrzwiowy, pięciomiejscowy hatchback; nadwozie samonośne stalowe. Do wyboru cztery zabudowane poprzecznie silniki

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja TRENDY: klimatyzacja automatyczna felgi aluminiowe 16 lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 300 ZŁ wersja PREMIUM: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 100

Bardziej szczegółowo

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min DANE TECHNICZNE / EUROPA (cee d Sportswagon) Nowa Kia cee d Sportswagon Nadwozie i napęd Nadwozie pięciodrzwiowe, pięciomiejscowe typu station wagon (kombi), konstrukcja stalowa, samonośna. Silnik benzynowy

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA 2015-07-08 INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA Szanowni Państwo, w nawiązaniu do naszych ustaleń dotyczących obecnych potrzeb zakupowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu informację

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640.

Oferta. Cena: 70900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja. Vin: WVWZZZAUZEP597640. Oferta Poznań - Przeźmierowo / Volkswagen Golf 2014 1.4 TSI 140KM SalonPL VAT23% Gwarancja Cena: 70900 PLN brutto Vin: WVWZZZAUZEP597640 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 140

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163.

Oferta. Cena: 82900 PLN brutto. Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio. Vin: WVWZZZ3CZDE556163. Oferta Poznań - Wysogotowo / Volkswagen CC 2013 DSG SalonPL SerwASO Navi Dynaudio Cena: 82900 PLN brutto Vin: WVWZZZ3CZDE556163 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: automatyczna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 160 Rocznik:

Bardziej szczegółowo

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Gorzów Wlkp., 28.11.2012 r. Postępowanie: BG-IV.272.43.2012 Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Zgodnie z art. 38 ust.4 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29.01.2004 r. (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV)

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) DANE TECHNICZNE 1. Silnik z zapłonem iskrowym ZI 2. Maksymalna moc [ KW ] min. 220 3. Długość pojazdu [mm] 4850-5110

Bardziej szczegółowo

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI.

SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI. SIĘGNIJ PO WIĘCEJ PRZESTRZENI. Marka Ludzi Aktywnych WERSJE ROK MODELOWY 2015 (EURO-5) CRYSTAL CRYSTAL PLUS QUARTZ SAPPHIRE Diesel SV200 (1.998 cm³, 155 KM, 6MT, 2WD) 99 900 zł 102 900 zł 113 000 zł 123

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 3 sztuk samochodów osobowych

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. 2015-12-22 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Informacje handlowe przygotowane przez: Wiktor Brzeziński Tel. 603177726 Informacje handlowe przygotowane

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE Informacja prasowa Genewa, 06.03.2012 Nowa Kia cee d: DANE TECHNICZNE Konstrukcja Pięciodrzwiowy, pięciomiejscowy hatchback; nadwozie samonośne stalowe. Do wyboru cztery zabudowane poprzecznie silniki

Bardziej szczegółowo

Nowy silnik 2.0 CRDi (185 KM) 6AT

Nowy silnik 2.0 CRDi (185 KM) 6AT CENNIK MODELU Rok produkcji 2016 Teraz w edycji Nowy silnik (185 KM) 6AT Upust aż do 20 000 zł dla edycji Upust 10 000 zł dla pozostałych wersji Odkup 4 000 zł Twojego obecnego samochodu Cennik promocyjny

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego OR.272.4.2013.EL Mielec, dnia 29 maja 2013 roku INFORMACJA Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego Działając

Bardziej szczegółowo

Sz.P. Katarzyna Janicka

Sz.P. Katarzyna Janicka Sz.P. Katarzyna Janicka Warszawa, 11.02.2013 r. Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani zgłoszenie na portalu internetowym mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na zakup samochodu PEUGEOT,

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR. Active. Active.

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR. Active. Active. CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.01.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na styczeń: 4,2509 PLN/EUR XV 14MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA manual (5MT) 19 000 21 700 23 700

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 200

Państwa Klasa C: C 200 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 200 13920 Model specjalny i pakiety 2356 PLN Lakier Czerń obsydianu metalik 4084 PLN Obręcze kół Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 17"

Bardziej szczegółowo

57 900 PLN cena do uzgodnienia

57 900 PLN cena do uzgodnienia LELLEK GROUP Źródło: http://portal.lellek.pl/lel/komis/auto8281,seat.pdf?grupa=2 Wygenerowano: Piątek, 24 czerwca 2016, 00:43 Seat Toledo Reference 1.2 TSI 110 KM Auto Demo 2015 Używany ROK2015 MOC110

Bardziej szczegółowo

Data zamieszczenia na stronie www.sar.gov.pl : 14.03.2011 r.

Data zamieszczenia na stronie www.sar.gov.pl : 14.03.2011 r. Data zamieszczenia na stronie www.sar.gov.pl : 14.03.2011 r. Załącznik nr 5 do SIWZ Ujednolicony tekst, uwzględniający zmianę SIWZ nr 1 z dnia 14.03.2011r., która dotyczyła poz. 13 i 18 Tabeli. Dokonane

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 ZAPYTANIE OFERTOWE Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup samochodu osobowego o

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 66900 PLN brutto. Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business

Oferta. Cena: 66900 PLN brutto. Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business Oferta Poznań - Komorniki / Volkswagen Jetta 2014 SalonPL TDI CR 110KM ASO 1 rej. 02.2015 Pakiet Business Cena: 66900 PLN brutto Vin: WVWZZZ16ZFM008172 Drzwi: 4 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa:

Bardziej szczegółowo

ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu

ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/03 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FCA Leasing Polska Sp. z

Bardziej szczegółowo

Życie rodzinne to także przygoda

Życie rodzinne to także przygoda Nowy OUTLANDER Niezawodny silnik Diesla Dynamiczny 2-litrowy silnik Diesla z 6 biegową manualną skrzynią biegów, który zapewnia ekonomiczne zużycie paliwa i niezapomniane wrażenia z jazdy. Teraz Mitsubishi

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

OFERTA CENOWA Peugeot 208

OFERTA CENOWA Peugeot 208 1 OFERTA CENOWA Peugeot 208 APD LUBOS AUTORYZOWANY DEALER 2 Szanowna Pani, Irena Rodasik Bytom, 2014-07-23 Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę cenową samochodu marki Peugeot 208 Active 1,2 82km

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

Eos - cennik rok modelowy 2011

Eos - cennik rok modelowy 2011 rok modelowy 2011 Ceny PLN z VAT 1.4 TSI 122 KM (90 kw), 6 biegowy 98 140 1.4 TSI 160 KM (118 kw), 6 biegowy 106 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), 6 biegowy 115 040 2.0 TSI 210 KM (155 kw), DSG 122 240 2.0

Bardziej szczegółowo

Passat Variant Business Line - cennik rok modelowy 2014 rok produkcji 2014

Passat Variant Business Line - cennik rok modelowy 2014 rok produkcji 2014 rok modelowy 2014 rok produkcji 2014 Ceny PLN z VAT 1.4 TSI 122 KM (90 kw), 6 biegowy 80 690 1.6 TDI CR 105 KM (77 kw), 6 biegowy, BlueMotion Technology 89 990 Oferta specjalna Pakiet "Komfort" - System

Bardziej szczegółowo

0,00 Komputer pokładowy 0,00 Listwy ozdobne na progach z logo Mercedes-Benz

0,00 Komputer pokładowy 0,00 Listwy ozdobne na progach z logo Mercedes-Benz Mercedes-Benz PKW Typ C 220 BlueTEC Typ: 205.004.1 Pojazd z wyposażeniem podstawowym od zakładu producenta 132 926,83 Lakier: 197 Czerń obsydianu metalik Tapicerka: 251 Tapicerka skórzana - czarna Zakres

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;.

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;. NO-223/XVI/15 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP;. TEL; FAX;...e-mail;. (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 99900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23. Vin: WAUZZZ8V2EA138879.

Oferta. Cena: 99900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23. Vin: WAUZZZ8V2EA138879. Oferta Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23 Cena: 99900 PLN brutto Vin: WAUZZZ8V2EA138879 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: automatyczna Rodzaj paliwa: diesel Moc: 150 Rocznik:

Bardziej szczegółowo

Przekrocz granice miasta. Kia Sportage. Przedstawiamy nową

Przekrocz granice miasta. Kia Sportage. Przedstawiamy nową Nowa Kia Przekrocz granice miasta Nowa Kia Sportage to żywy dowód na to, że pod pierwszym wrażeniem można pozostawać bardzo długo. Jej odświeżona, niepowtarzalna stylistyka zyskuje uznanie osób o wyjątkowym

Bardziej szczegółowo

Oferta na zakup samochodu marki: BMW

Oferta na zakup samochodu marki: BMW Oferta na zakup samochodu marki: BMW AUTOMERITUM s.c. S. Wojdak-Chałupczak, C. Chałupczak ul. Królowej Jadwigi 243A, 30-218 Kraków email: biuro@automeritum.pl, tel.: +48 12 307 77 66, fax: +48 12 395 39

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,234,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 265 KM Nadwozie Coupe Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

I M P R EZA W R X 265

I M P R EZA W R X 265 IMPREZA WRX265 Większa moc pod Twoją kontrolą. Przedstawiamy nową Imprezę WRX 265. Silnik SUBARU BOXER z turbosprężarką dysponuje zapierającą dech w piersiach mocą 265 KM większą niż potrzeba aby wzbudzić

Bardziej szczegółowo

NOWA KIA VENGA. Business Line. www.kia.com CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE. Wersja limitowana

NOWA KIA VENGA. Business Line. www.kia.com CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE. Wersja limitowana www.kia.com NOWA KIA VENGA CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Wersja limitowana Business Line atrakcyjne wyposażenie dodatkowe do wersji L o wartości 7500 zł w cenie 2500 zł zyskujesz 5000 zł cena Cena

Bardziej szczegółowo

LAND ROVER DISCOVERY IV 3.0 SDV6 HSE

LAND ROVER DISCOVERY IV 3.0 SDV6 HSE LAND ROVER DISCOVERY IV 3.0 SDV6 HSE Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,80,html Silnik Diesel Pojemność 2.993 cm3 Moc 256 KM Nadwozie Terenowe Skrzynia biegów 8 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt.

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. OD LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. MAGIA DESIGNU SPRAWIA, ŻE FORMA WYRAŻA EMOCJE. Zaprojektowany przez fi rmę MOMODESIGN model DELTA S został stworzony w oparciu o sportowy design i elegancką stylistykę.

Bardziej szczegółowo

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy

Przedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 146855/4/16-9527 Data raportu Kacper Lesiak Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/19783/16/04/08 Miejsce oględzin Nr zlecenia 12-04-2016 12-04-2016

Bardziej szczegółowo

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.02.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na luty: 4,2509 PLN/EUR

CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.02.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na luty: 4,2509 PLN/EUR CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE Obowiązuje od 01.02.2016. Wszystkie ceny są cenami brutto. Kurs na luty: 4,2509 PLN/EUR OUTBACK 15MY MODEL WERSJA SKRZYNIA BIEGÓW CENA Trend manual (6MT) 34 400 Active

Bardziej szczegółowo

89 400 PLN cena do uzgodnienia

89 400 PLN cena do uzgodnienia LELLEK GROUP Źródło: http://portal.lellek.pl/lel/komis/auto10966,seat.pdf?grupa=3 Wygenerowano: Sobota, 28 maja 2016, 13:48 Seat Leon ST X-Perience / Scout / Alltrack 1.4 TSI 125 KM Nowy ROK2015 MOC125

Bardziej szczegółowo

OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301

OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301 Drewnikowski Sp. z o.o. Ul. Bagienna 36d 70-772 Szczecin Szczecin 7 grudnia 2013 Ofertę przygotował: Darek Ostrowski OFERTA NA SAMOCHÓD PEUGEOT 301 PRZYGOTOWANA DLA: PAN WIKTOR SZELIGA Szanowny Panie Dziękujemy

Bardziej szczegółowo

Peugeot 208 1.6 e-hdi 115KM Allure. Cena (brutto): 63 000 zł. Komfort. Bezpieczeństwo

Peugeot 208 1.6 e-hdi 115KM Allure. Cena (brutto): 63 000 zł. Komfort. Bezpieczeństwo Peugeot 208 1.6 e-hdi 115KM Allure Cena (brutto): 63 000 zł Typ nadwozia hatchback Pojemność silnika (ccm) 1560 Moc silnika 115 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 1.6 e-hdi 115KM Częstotliwość przeglądu

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 205/0/7 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK Zleceniodawca: Idea Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b 53-6 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe Włodzimierz Bieranowski

Informacje handlowe Włodzimierz Bieranowski Informacje handlowe Włodzimierz Bieranowski Szczegółowe informacje dotyczące oferty: Telefon: 52 320 56 50 E-mail: salon@bieranowski.pl ŠKODA Superb Combi Style Kolor: Biel Moon Metalizowany Wersja wnętrza:

Bardziej szczegółowo

(Szary Aluminium) 3 990 zł 3 990 zł 3 990 zł

(Szary Aluminium) 3 990 zł 3 990 zł 3 990 zł 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja PRESENCE: Radio CD z MP3 lusterka sterowane elektrycznie lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 4 050 ZŁ wersja TRENDY: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 4

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA II. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Aktualizacja 8.02.2010

SKODA FABIA II. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Aktualizacja 8.02.2010 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA II Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele mogą

Bardziej szczegółowo

1900 Czteroramienna PLN skórzana kierownica wielofunkcyjna (obsługa: radio, telefon GSM) 100 PLN Elektrycznie otwierane szyby tylne

1900 Czteroramienna PLN skórzana kierownica wielofunkcyjna (obsługa: radio, telefon GSM) 100 PLN Elektrycznie otwierane szyby tylne Skoda Yeti 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM AMBITION Cena (brutto): 104 350 zł Typ nadwozia minivan Pojemność silnika (ccm) 1968 Moc silnika 170 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.0 TDI CR DPF 4x4 170KM Klasa/segment

Bardziej szczegółowo

OCENA TECHNICZNA nr: 2816/MERCEDES B/WE8660GU Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop

OCENA TECHNICZNA nr: 2816/MERCEDES B/WE8660GU Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop z dnia: 2015/11/09 OCENA TECHNICZNA nr: Wykonawca opinii : mgr inż. Mieczysław Krop Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu.

Bardziej szczegółowo

Nowa Kia Optima. Czy stworzyliśmy samochód doskonały?

Nowa Kia Optima. Czy stworzyliśmy samochód doskonały? Nowa Kia Czy stworzyliśmy samochód doskonały? Dynamizm i elegancja: Optima przyciąga wzrok niczym doskonale skrojony włoski garnitur mówi Peter Schreyer, szef zespołu projektantów Kia Motors. Praca projektanta

Bardziej szczegółowo

230 000 PLN* AUDI Q5 Premium Plus GWARANCJA PRODUCENTA. * cena brutto kalkulowana po opłaceniu cła, podatku akcyzowego oraz podatku VAT (23%).

230 000 PLN* AUDI Q5 Premium Plus GWARANCJA PRODUCENTA. * cena brutto kalkulowana po opłaceniu cła, podatku akcyzowego oraz podatku VAT (23%). AUDI Q5 Premium Plus 230 000 PLN* 2014 GWARANCJA PRODUCENTA * cena brutto kalkulowana po opłaceniu cła, podatku akcyzowego oraz podatku VAT (23%). Benzynowy 2.0 TFSI 225 KM Automatyczna 8-BIEGOWA TIPTRONIC

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-05-13 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Marek Grzędziński Tel. 601 824 109 Informacje handlowe przygotowane dla: Plichta

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

ZUPEŁNIE NOWE. volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE

ZUPEŁNIE NOWE. volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE ZUPEŁNIE NOWE volvo V40 ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE poznaj zupełnie nowe V40 MAŁE VOLVO, WIELKI CHARAKTER Projektując nowy samochód, zawsze zaczynamy od myślenia o ludziach to typowe, bardzo skandynawskie podejście

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 2015-11-19 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla:

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy. Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy. Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01. OR.272.48.2012.EL Mielec, dnia 24 stycznia 2013 roku OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - dostawy Dostawa samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego numer ogłoszenia: 33964-2013; data zamieszczenia: 24.01.2013 Zamieszczanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. 1. Samochód I

SPECYFIKACJA TECHNICZNA. 1. Samochód I Załącznik 3B SPECYFIKACJA TECHNICZNA 1. Samochód I 1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy samochodu typu BUS (6- osobowego) do celów informacyjno-promocyjnych RPO WK-P na lata 2007-2013

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO. 14. Dwa komplety kół na obręczach stalowych letnie i zimowe (w sumie z zamontowanymi)

WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO. 14. Dwa komplety kół na obręczach stalowych letnie i zimowe (w sumie z zamontowanymi) Załącznik Nr 1 do SIWZ CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO 1. Rok produkcji: 2015 2. Typ nadwozia: sedan/limuzyna 3. Liczba drzwi: 4 4. Silnik: diesel 5. Pojemność silnika:

Bardziej szczegółowo

Oferta na samochód. PEUGEOT 208 Dla Pana Waldemara Kruka

Oferta na samochód. PEUGEOT 208 Dla Pana Waldemara Kruka Expak Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot ul. Kalinowszczyzna 43 20-201 Lublin Tel. 81 445 01 15, Fax 81 445 01 45 www.expak.peugeot.com.pl Maciej Bojko e-mail: maciejbojko.expak@peugeot.com.pl Data:

Bardziej szczegółowo

NOWA KIA RIO SEDAN LPG. dedykowana instalacja firmy BRC w cenie 4 200 PLN. cena od 43 490 PLN. www.kia.com CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE

NOWA KIA RIO SEDAN LPG. dedykowana instalacja firmy BRC w cenie 4 200 PLN. cena od 43 490 PLN. www.kia.com CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE www.kia.com NOWA KIA RIO SEDAN CENNIK WYPOSAŻENIE DANE TECHNICZNE LPG dedykowana instalacja firmy BRC w cenie 4 200 PLN cena od 43 490 PLN Cennik promocyjny ważny od 29.01.2015 r. M L XL Wersja 4-drzwiowa

Bardziej szczegółowo

Nowy hyundai JedeN samochód. wiele zmysłów.

Nowy hyundai JedeN samochód. wiele zmysłów. Nowy hyundai Jeden samochód. Wiele zmysłów. Stworzony, aby pobudzać wszystkie zmysły. Oto Hyundai i20 nowej generacji. Samochód idealny, który pobudza zmysły za każdym razem, gdy się do niego wsiada. Taki

Bardziej szczegółowo

Nowy RAV4 Nowe spojrzenie Toyotę RAV4 stworzono po to, aby niezmiennie stanowiła wzór dla samochodów klasy SUV. Jej najnowsza generacja łączy w sobie właśnie wszystkie te cechy, które decydują, że jest

Bardziej szczegółowo