RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE"

Transkrypt

1 RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE

2

3

4 FOCUS ANATOMIA POŻĄDANIA RENAULT CLIO GRANDTOUR PRZYCIĄGA SILNĄ OSOBOWOŚCIĄ, ZAINSPIROWANĄ SPORTOWYMI KOMBI. ZMYSŁOWA LINIA NADWOZIA, WYRAZISTY PRZÓD I SILNIE ZARYSOWANE TYLNE NADKOLA DOSKONALE ODZWIERCIEDLAJĄ DYNAMIKĘ I ZWINNOŚĆ TEGO AUTA. UMIESZCZONE CENTRALNIE LOGO RENAULT ZDOBI OSŁONĘ CHŁODNICY. ZMYSŁOWOŚĆ EMANUJE Z KAŻDEGO DETALU.

5 1. ZMYSŁOWOŚĆ KUSI KSZTAŁTEM Świetnie wyeksponowane na czarnym tle logo. 2. Światła do jazdy dziennej z diodami LED, zapewniające charakterystyczny dla Clio, atrakcyjny wygląd przodu. 3. Opływowe kształty dobrze oddające dynamikę auta, w szczególności dzięki niewidocznym, umieszczonym przy tylnych słupkach klamkom tylnych drzwi, pełnemu elegancji, smukłemu profilowi i przeszklonym powierzchniom. 4. Silnie zarysowana, solidnie osadzona na drodze sylwetka auta dobrze oddaje jego sportowe zacięcie.

6 FOCUS WYPOSAŻENIE NA MIARĘ XXI WIEKU SĄDZIŁEŚ, ŻE NIEKTÓRE ELEMENTY WYPOSAŻENIA SĄ WYŁĄCZNĄ DOMENĄ AUT WYSOKIEJ KLASY? RENAULT CLIO GRANDTOUR POSIADA WYJĄTKOWO BOGATE WYPOSAŻENIE JAK NA TĘ KLASĘ SAMOCHODÓW: MULTIMEDIA, NAWIGACJA, UNIKALNY SYSTEM DŹWIĘKOWY RENAULT BASS REFLEX, KARTA RENAULT HANDS FREE, SYSTEM WSPOMAGANIA RUSZANIA POD GÓRĘ, FUNKCJA EKO (TRYB EKOLOGICZNEJ JAZDY)... TO TYLKO NIEKTÓRE SPOŚRÓD NICH.

7 UŁATW SOBIE ŻYCIE Renault R-Link. Multimedialny tablet z ekranem dotykowym 7, systemem poleceń głosowych*, nawigacją TomTom, radioodtwarzaczem 4x35W z przestrzennym dźwiękiem 3D Sound by Arkamys, Bluetooth, gniazdem USB i jack oraz dostępem do usług on-line i informacji na temat samochodu. 2. Automatyczna klimatyzacja. 3. Łopatki sterujące zmianą biegów, umieszczone przy kierownicy, w wersji GT 120 EDC. 4. System Renault Bass Reflex. Jest to unikalny, opatentowany przez Renault system nagłośnienia, zapewniający optymalne odtwarzanie niskich tonów. Dostępny seryjnie już od pierwszej wersji wyposażenia. 5. Regulator / ogranicznik prędkości dostępny w standardzie. 6. Funkcja EKO (tryb ekologicznej jazdy)**. Jest aktywowany pojedynczym wciśnięciem przycisku ECO w konsoli środkowej i zależnie od stylu jazdy pozwala obniżyć zużycie paliwa i emisję CO 2 nawet o 10%. 7. System multimedialny MEDIA NAV z dotykowym ekranem 7, nawigacją, radioodtwarzaczem 4x20W, Bluetooth oraz gniazdem USB i jack. 8. Systemy wspomagania parkowania. Wspomaganie parkowania tyłem z 4 czujnikami. Kamera cofania (zawierająca już 4 czujniki cofania) możliwa do zamówienia w wersjach wyposażonych w R-Link, przekazuje obraz na ekran Renault R-Link i wyświetla obrysy pojazdu i wolnego miejsca oraz tor jazdy zmieniający się zależnie od kąta obrotu kierownicy. 9. Karta Renault Hands Free. Dostępna seryjnie od poziomu Intens. Wystarczy mieć ją przy sobie. Otwieranie i uruchamianie samochodu odbywa się bez konieczności wkładania jej do czytnika. Po oddaleniu się od samochodu drzwi blokują się automatycznie. * System poleceń głosowych nie jest dostępny w języku polskim. ** Funkcja EKO jest niedostępna w wersjach z silnikiem V 75.

8 FOCUS Eleganckie i sportowe Clio Grandtour w wersji GT 120 EDC nawiązuje do rozwiązań stylistycznych Renault Sport: światła do jazdy dziennej z diodami LED umieszczone po bokach specjalnie zaprojektowanego zderzaka przedniego, tylny zderzak z dyfuzorem oraz podwójną chromowaną rurą wydechu, specjalne oznakowanie GT. Podczas jazdy wersja GT 120 EDC łączy w sobie komfort i dynamikę, a to dzięki 120-konnemu silnikowi z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią EDC, łopatkom sterującym biegami umieszczonym przy kierownicy oraz możliwości wyboru trybu jazdy Normal lub Sport.

9

10 INNOVATION BY RENAULT ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE SYSTEM RENAULT R-LINK DZIĘKI SWEMU DOTYKOWEMU EKRANOWI, FUNKCJI POLECEŃ GŁOSOWYCH* I PILOTOWI STERUJĄCEMU, OFERUJE WYJĄTKOWO PROSTY DOSTĘP DO SZEREGU INNOWACYJNYCH I PRAKTYCZNYCH FUNKCJI: NAWIGACJI TOMTOM, MULTIMEDIÓW, ŁĄCZNOŚCI TELEFONICZNEJ, INFORMACJI O POJEŹDZIE, JAK RÓWNIEŻ DO KATALOGU APLIKACJI R-LINK STORE. RENAULT R-LINK NA DOBRE ŁĄCZY ŚWIAT SAMOCHODÓW I CYFROWYCH TECHNOLOGII. * System poleceń głosowych nie jest dostępny w języku polskim.

11 Wprowadzając innowacje, Renault dostosowuje samochód do twoich codziennych potrzeb Możesz jeździć i mieć dostęp do aplikacji on-line! Dzięki Renault R-Link zyskujesz dostęp do swojej książki teleadresowej, plików muzycznych i aplikacji internetowych. Renault R-Link obsługuje się dotykowo za pośrednictwem 7-calowego ekranu lub za pomocą pilota sterującego pod kierownicą. 1. Dzięki innowacjom nasze samochody stają się jeszcze bardziej pożądane i łatwiejsze w użytkowaniu Dzięki R-Link Store możesz przeglądać i pobierać aplikacje samochodowe: społecznościowe, informacyjne, praktyczne, rozrywkowe, kulturalne bądź turystyczne Wprowadzając innowacje, budujemy przyszłość, która wyprzedza twoje oczekiwania Codzienne zmniejszanie zużycia paliwa jest teraz łatwe dzięki programowi Driving eco² i jego spersonalizowanym poradom, a aplikacja R-Sound Effect pozwoli spersonalizować dźwięk silnika słyszanego wewnątrz auta! Dotykowy ekran z możliwością personalizacji ustawień. Prosty dostęp do ulubionych funkcji. 2. Menu główne. Z 6 ikonami prezentującymi dostęp do głównych funkcji: nawigacja, multimedia, telefon, pojazd, usługi, system. 3. Muzyka z przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Możesz jej słuchać w audio streamingu dzięki funkcji Bluetooth * lub poprzez złącze USB. 4. Łączność telefoniczna. Dostępna jest bezprzewodowo dzięki funkcji Bluetooth *. 5. Informacje na temat samochodu. Program Driving eco² i jego spersonalizowane porady pozwalają obniżyć codzienne zużycie paliwa. 6. Dostęp do aplikacji. Załóż konto na portalu i ciesz się zawartością pełnego katalogu aplikacji w R-Link Store. 7. R.S. Monitor 2.0. System telemetryczny pozwalający śledzić na bieżąco parametry jazdy: pracę silnika, pracę skrzyni biegów oraz zachowanie auta podczas jazdy. * w zależności od posiadanego telefonu i jego kompatybilności z systemem

12 SCANNER MOC OSZCZĘDNOŚCI, PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA OD FORMUŁY F1 DO SAMOCHODÓW SERYJNYCH W Renault nowe pomysły technologiczne rodzą się z pasji pracujących tu ludzi. Rob White, Dyrektor techniczny Renault Sport F1, stworzył wraz ze swoim zespołem silniki Renault, które napędzają jedną czwartą bolidów startujących w Formule 1. Silniki, które zwyciężają już od 35 lat! 12 tytułów Mistrza Świata. Jeśli chodzi o silniki do samochodów produkowanych wielkoseryjnie, Alain Raposo, Dyrektor ds. konstrukcji silników Renault, skonstruował wraz ze swoim zespołem nową gamę silników Energy. Uważasz, że nie ma to żadnego związku? Wprost przeciwnie! Rob i Gaspar mają ze sobą codzienny kontakt, wymieniają się nowymi pomysłami i wspólnie je rozwijają, korzystając nawzajem ze swojego know-how z entuzjazmem godnym odwiecznych pionierów. Celem jest zredukowanie o 25% zużycia paliwa i emisji CO 2, przetestowanie wytrzymałości silników w ekstremalnych warunkach i zapewnienie najwyższego poziomu przyjemności prowadzenia samochodów Renault. Połączenie sił i umiejętności dwóch zespołów konstruktorskich wyzwala podwójną dynamikę i umożliwia zaprojektowanie jednych z najlepszych na świecie silników.

13 NOWE SILNIKI ENERGY, ŁĄCZĄCE W SOBIE SZEREG INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII, Z KTÓRYCH CZĘŚĆ WYWODZI SIĘ BEZPOŚREDNIO ZE ŚWIATA WYŚCIGÓW SAMOCHODOWYCH, ZREWOLUCJONIZOWAŁY AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCE STANDARDY. DZIĘKI NIM RENAULT CLIO GRANDTOUR BIJE KOLEJNE REKORDY POD WZGLĘDEM OBNIŻANIA ZUŻYCIA PALIWA I EMISJI CO 2 PRZY ZACHOWANIU WYSOKIEGO POZIOMU PRZYJEMNOŚCI PROWADZENIA. Renault Clio Grandtour jest napędzane nowym silnikiem benzynowym Energy TCe 90, po raz pierwszy zastosowanym w wersji hatchback. W znakomity sposób łączy on niskie zużycie paliwa z dużą przyjemnością prowadzenia. Ten 3-cylindrowy, benzynowy, turbodoładowany silnik o pojemności 898 cm 3 i mocy 90 KM pozwala na dynamiczne ruszanie z miejsca i przyspieszenia na kolejnych biegach. Jazda po mieście jest dzięki niemu znacznie przyjemniejsza, gdyż 90% maksymalnego (135 Nm) momentu obrotowego jest dostępne już od 1650 obr./min, co pozwala uniknąć zbyt częstej zmiany biegów. Jest wyposażony w system Stop & Start i zużywa (w cyklu mieszanym) zaledwie 4,5 l/100 km* oraz emituje 105 g CO 2 /km* Jeśli chodzi o jednostki wysokoprężne, nowy silnik Energy dci 90 jest po prostu najlepszy! Przy zużyciu paliwa wynoszącym (w cyklu mieszanym) 3,5 l/100 km* i emisji CO 2 na poziomie 90 g/km*, Renault Clio Grandtour zapewnia bardzo ekonomiczną jazdę. Nie zapomniano przy tym o przyjemności prowadzenia: moc 90 KM i moment obrotowy 220 Nm zapewniają dynamiczne przyspieszenie już od najniższych obrotów i przyjemność prowadzenia w każdych warunkach. Silnik benzynowy TCe 120 EDC to doskonałe połączenie mocy i elastyczności z niskim poziomem zużycia paliwa i emisji CO 2. Ten dynamiczny i zrywny silnik o mocy 120 KM, dysponuje bardzo korzystnym, sięgającym 190 Nm maksymalnym momentem obrotowym, dostępnym przy obr./min. Co więcej połączono go z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią EDC zapewniającą niezwykle wysoki poziom komfortu prowadzenia. AUTOMATYCZNA SKRZYNIA EDC Skrzynia biegów Efficient Dual Clutch (EDC) jest w pełni zgodna z filozofią Renault, polegającą na łączeniu komfortu, przyjemności prowadzenia i poszanowania środowiska pod znakiem Renault eco². Ta automatyczna, 6-przełożeniowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem pozwala utrzymać zużycie paliwa i emisję CO 2 na poziomie porównywalnym do wersji z mechaniczną skrzynią biegów. Oparta na technologii podwójnego sprzęgła, stanowi prawdziwy przełom w stosunku do klasycznych automatycznych skrzyń biegów dzięki: szybkiej i płynnej, automatycznej zmianie przełożeń; natychmiastowym reakcjom pojazdu na polecenia kierowcy; emisji CO 2 i zużyciu paliwa na poziomie porównywalnym z autami wyposażonymi w mechaniczną skrzynię biegów * Zużycie paliwa i emisja CO 2 określone zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. TO CO NAJLEPSZE W ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGIACH SYSTEM STOP & START Powoduje automatyczne wyłączenie silnika, gdy pojazd stoi, a skrzynia biegów jest ustawiona w położeniu luzu. SYSTEM ESM (ENERGY SMART MANAGEMENT) Pozwala zoptymalizować zużycie energii elektrycznej i ładowanie akumulatora poprzez odzyskiwanie i przetwarzanie energii kinetycznej w fazach zwalniania i hamowania. STEROWANE PRZEPUSTNICE POWIETRZA Umożliwiają optymalizację aerodynamiki pojazdu poprzez regulację przepływu przez chłodnicę (będącą źródłem oporów aerodynamicznych) strumienia powietrza niezbędnego do chłodzenia silnika.

14 SCANNER POŁĄCZENIE ESTETYKI I PRAKTYCZNOŚCI RENAULT CLIO GRANDTOUR DYSPONUJE STARANNIE WYKOŃCZONYM, FUNKCJONALNYM WNĘTRZEM, WYPOSAŻONYM W ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE, UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE AUTA. ODKRYJ JEGO KOMFORT I WIDOCZNĄ NA PIERWSZY RZUT OKA WYSOKĄ JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA. Czyste linie deski rozdzielczej, łatwo dostępna środkowa konsola, wyjątkowo czytelny cyfrowy prędkościomierz, fotel kierowcy z regulacją w pionie w niespotykanym zakresie 70 mm, kolumna kierownicy z regulacją w pionie i w poziomie, bogaty wybór kolorów, elementy wykończenia w kolorze chromu i lśniącej czerni to wnętrze będące połączeniem nowoczesności i ergonomii. Funkcjonalne i bezpieczne Renault Clio Grandtour wyposażono w kierunkowskazy z autostradowym trybem pracy. To bardzo praktyczne rozwiązanie przy manewrach wyprzedzania - jedno naciśnięcie przełącznika powoduje 3 mignięcia kierunkowskazów. Potrzebujesz praktycznego auta? Renault Clio Grandtour oferuje liczne schowki: otwarty schowek przy dźwigni biegów, 7-litrowy schowek w desce rozdzielczej, otwarta wnęka po stronie pasażera, uchwyt na kubki i kieszenie w drzwiach. Renault Clio Grandtour to kombi o zaskakująco pojemnym bagażniku: dokładnie 443 dm 3, z czego 85 litrów pomysłowo umieszczonych pod wyjmowaną podłogą. Dzięki składanej w układzie 1/3-2/3 tylnej kanapie i możliwości złożenia fotela pasażera z przodu do położenia stolika*, wnętrze jest zdecydowanie bardziej praktyczne i oferuje liczne możliwości aranżacji. W ten sposób powstaje wyjątkowo obszerna przestrzeń, mogąca pomieścić przedmioty o długości do 2,48 m. Załadunek bagaży ułatwia próg bagażnika umieszczony na wysokości zaledwie 604 mm. * Składany fotel pasażera z przodu jest dostępny seryjnie w wersji Intens.

15

16 SCANNER JAKOŚĆ DŹWIĘKU ATRAKCYJNA STYLISTYKA RENAULT CLIO GRANDTOUR WYRAŻA SIĘ RÓWNIEŻ POPRZEZ DŹWIĘK. DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU JEST DOSTĘPNA W CLIO DZIĘKI DWÓM INNOWACYJNYM SYSTEMOM, DO TEJ PORY ZAREZERWOWANYM WYŁĄCZNIE DLA SAMOCHODÓW KLASY WYŻSZEJ. Jazda Renault Clio Grandtour, to przyjemność, która pozwala cieszyć się muzyką w warunkach najwyższego komfortu dźwiękowego. Renault Clio inauguruje unikalny, montowany w standardzie we wszystkich wersjach modelu, objęty patentem Renault system Bass Reflex pomysłowy, wbudowany w głośniki w przednich drzwiach system kanałów akustycznych, umożliwiających odtworzenie wrażenia przestrzeni oraz zapewnienie komfortu słuchania muzyki, jak przy zastosowaniu subwoofera o objętości 30 l. Jakość odtwarzania niskich tonów została zoptymalizowana, tony wysokie są czyste i wyraźne, z jeszcze dalej przesuniętymi progami dystorsji. Ten unikalny świat doznań muzycznych czeka na ciebie! Wersje Renault Clio Grandtour z systemem multimedialnym Renault R-Link są równocześnie wyposażone w system nagłośnienia 3D Sound by Arkamys : program cyfrowego przetwarzania sygnałów dźwiękowych, umożliwiający uprzestrzennienie sceny dźwiękowej i uzyskanie jeszcze większej wyrazistości i głębi. Kierowca może również wybrać strefy nagłośnienia: tylko miejsce kierowcy, obydwa przednie siedzenia lub całe wnętrze pojazdu.

17 Prezentacja kanałów akustycznych systemu Bass Reflex zapewniających wzmocnienie basów.

18 SAFETY BY RENAULT NASZ PRIORYTET BEZPIECZEŃSTWO DLA WSZYSTKICH Prezentowany model: Clio 5-drzwiowe. ODPOWIEDZIALNA WIZJA RENAULT OZNACZA ZAPEWNIENIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH I NAJSKUTECZNIEJSZYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA CZYNNEGO I BIERNEGO, NIEZALEŻNIE OD POZIOMU WYPOSAŻENIA AUTA. CLIO GRANDTOUR GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

19 ZAPOBIEGAĆ Przewidywać ryzyko i informować o nim kierowcę KORYGOWAĆ Zaawansowane technologie, które zmieniają wszystko CHRONIĆ Zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pasażerom i innym użytkownikom drogi ESP + CONTRÔLE SOUS-VIRAGE + ASR Ochrona. Wzmocniona struktura, przednie i boczne poduszki powietrzne, chroniące głowę i klatkę piersiową kierowcy i pasażera z przodu, czujniki zderzenia, pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami napięcia (przednie fotele), zagłówki z regulacją wysokości, belka zabezpieczająca bagaż, fotele przednie i tylne zapobiegające nurkowaniu (Fix4sure). 2. Isofix. Trzypunktowy system Isofix fotela pasażera z przodu i bocznych siedzeń z tyłu. 3. Regulator-ogranicznik prędkości. Dostępny seryjnie, umożliwia ustawienie stałej prędkości pojazdu lub prędkości maksymalnej. Umieszczony w konsoli środkowej przełącznik umożliwia zmianę wybranej prędkości. 4. System wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist). Podczas ruszania na drodze o znacznym nachyleniu, system ten utrzymuje przez ok. 2 sekundy ciśnienie w układzie hamulcowym dając kierowcy czas na ruszenie z miejsca. 5. System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC (Electronic Stability Control) nowej generacji wraz z systemem zapobiegającym poślizgowi kół (ASR) zapewnia doskonałą stabilność pojazdu podczas trudnych warunków jazdy. 6. ASR. System zapobiegający poślizgowi kół zapewnia ruszanie auta z warunkach słabej przyczepności. 7. ABS. System zapobiegający blokowaniu się kół ABS wraz z układem wspomagania nagłego hamowania (AFU) i korektorem siły hamowania (EBV) zapewnia kontrolę toru jazdy w warunkach nagłego hamowania. UŚWIADAMIAĆ I RATOWAĆ Działanie na rzecz bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg Firma Renault stawia człowieka na pierwszym miejscu w swoich działaniach i angażuje się w liczne inicjatywy społecznościowe, w celu zapobiegania wypadkom i edukowania w zakresie zagrożeń drogowych, prowadzone w szkołach i na uczelniach, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i do instytucji międzynarodowych. Marka podejmuje również działania na rzecz poprawy skuteczności służb ratowniczych wzywanych do wypadków. Bezpieczeństwo Renault w liczbach: ponad 600 osób w koncernie zajmujących się wyłącznie systemami bezpieczeństwa naszych samochodów 100 milionów euro inwestowanych jest co roku na rzecz badań w dziedzinie bezpieczeństwa 400 rzeczywistych crash testów zderzeniowych oraz komputerowych symulacji przeprowadzanych każdego roku.

20 CARLAB PERSONALIZACJA RENAULT CLIO GRANDTOUR OFERUJE DO WYBORU 3 STYLE PERSONALIZACJI: TRENDY, ELEGANT I SPORT. MOŻESZ ZMIENIĆ ZARÓWNO ELEMENTY WNĘTRZA JAK I ELEMENTY ZEWNĘTRZNE. TO WYSTARCZY, ABY TWOJE CLIO GRANDTOUR STAŁO SIĘ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE. WYGLĄD ZEWNĘTRZNY 1 Zewnętrzne elementy ozdobne w kolorze lśniącej czerni (obudowy lusterek bocznych, ozdobna listwa chłodnicy, boczne listwy ochronne drzwi, listwa zderzaka tylnego) z wstawkami w kolorze chromowanym / czarnym / czerwonym / niebieskim / kości słoniowej Aluminiowe obręcze kół 16 lub 17 ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion Standardowe 16" Passion Czarne 16" Passion Kość słoniowa* 17" Drenalic Niebieskie* 17" Drenalic Czerwone 17" Drenalic Czarne 17" Drenalic Kość słoniowa ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE W KOLORZE LŚNIĄCEJ CZERNI Z KOLOROWYMI WSTAWKAMI Listwy chromowane Listwy niebieskie* Listwy czerwone Listwy czarne Listwy w kolorze kości słoniowej *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

21 WNĘTRZE 1 Wystrój wnętrza: deska rozdzielcza, elementy tapicerki i płatów drzwi. 2 Wewnętrzne elementy ozdobne: dekoracyjny element kierownicy, obramowanie dźwigni zmiany biegów, ozdobne listwy drzwi i obramowania nawiewów DESKA ROZDZIELCZA Niebieska* Czerwona Czarna Brązowa Havane ELEMENTY OZDOBNE WNĘTRZA Niebieskie* Czerwone Czarne Kość słoniowa z motywem Trendy* z motywem Sport* z motywem Elegant *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

22 CARLAB TRENDY (TONACJA NIEBIESKA) kolor Niebieski France ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze niebieskim* ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy niebieskie* Niebieskie* Czarne Trendy* DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze niebieskim z elementami ozdobnymi Trendy* *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Niebieska Czarna

23 TRENDY (TONACJA CZERWONA) kolor Czerwony Flamme ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czerwonym ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy czerwone Czerwone Czarne Trendy* DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czerwonym z elementami ozdobnymi Trendy *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Czerwona Czarna

24 CARLAB SPORT kolor Kość Słoniowa ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane Ozdobne listwy czarne Czarne z motywem Sport* WYSTROJE WNĘTRZA DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czarno-szarym z elementami ozdobnymi Sport Czarna *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

25 ELEGANT kolor Brązowy Ardent ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE 16" Passion w kolorze w kolorze kości słoniowej* 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE 17" Drenalic w kolorze kości słoniowej Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy kość słoniowa Kość słoniowa Czarne z motywem Elegant DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czarno-szarym z elementami ozdobnymi Elegant *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Brązowa Czarna

26 CARLAB WYPOSAŻENIE LIFE / BUSINESS WYPOSAŻENIE SERYJNE LIFE ABS z elektronicznym korektorem siły hamowania EBV + system wspomagania nagłego hamowania Czołowe i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z przodu System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC System wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist) System mocowania fotelików dla dzieci Isofix Regulator ogranicznik prędkości Komputer pokładowy Zespół wskaźników analogowo- -cyfrowych Karta Renault ze zdalnym sterowaniem centralnego zamka drzwi Instalacja do montażu radioodtwarzacza System Renault BASS REFLEX Fotel kierowcy z regulacją wysokości Zagłówki z regulacją wysokości Tylna kanapa dzielona w układzie 1/3-2/3 (oparcie) Kierownica z regulacją wysokości i głębokości Światła do jazdy dziennej z diodami LED Elektrycznie regulowane szyby przednie Lusterka boczne regulowane elektrycznie w czarnej obudowie o ziarnistej fakturze Zestaw do naprawy opon Przednia listwa z logo Renault w kolorze lśniącej czerni Boczne listwy ochronne i listwa zderzaka tylnego w kolorze czarnym o ziarnistej fakturze Wewnętrzne klamki drzwi w kolorze matowego chromu Relingi dachowe w kolorze czarnym Tapicerka czerwono-czarna Stalowe obręcze kół 15, wzór Extreme Tapicerka czerwono-czarna, wzór Fortunate Stalowe obręcze kół 15, wzór Extreme ALIZE / ZEN* WYPOSAŻENIE SERYJNE ALIZE = LIFE + Multimedialny ekran dotykowy 7": dotykowy ekran 7" + radioodtwarzacz 4X20W (bez CD) + Bluetooth + USB = gniazdo jack Zewnętrzne klamki drzwi i obudowy lusterek bocznych w kolorze nadwozia Przednia listwa z logo Renault w kolorze lśniącej czerni z chromowanymi wstawkami Wstawka w dole kierownicy w kolorze lśniącej czerni Relingi dachowe w kolorze matowego chromu Tapicerka czarno-szara (w opcji bezpłatnej czarno-czerwona) Stalowe obręcze kół 15, wzór Paradise** WYPOSAŻENIE SERYJNE ZEN = ALIZE + Multimedialny system MEDIA NAV*** z nawigacją: dotykowy ekran 7 + nawigacja + radioodtwarzacz 4X20W (bez CD) + Bluetooth + USB + gniazdo jack * Wersja ZEN dotyczy samochodów możliwych do zamawiania do produkcji do T.14 / wersja ALIZE dotyczy samochodów możliwych do zamawiania do produkcji od T.14 ** Wersje ZEN/ALIZE z silnikiem Tce 120 EDC posiadają koło zapasowe oraz aluminiowe obręcze kół 16 seryjnie. *** Wersje z multimedialnym systemem MEDIA NAV seryjnym bądź opcjonalnym produkowane od T.27 posiadają system MEDIA NAV Evolution Tapicerka czarno-szara, wzór Fortunate Stalowe obręcze kół 15, wzór Caraibes (opcja bezpłatna) Stalowe obręcze kół 15, wzór Paradise (seryjnie)

27 INTENS WYPOSAŻENIE SERYJNE INTENS = ZEN+ Klimatyzacja manualna Czujnik światła i deszczu Światła przeciwmgłowe Karta Renault Hands Free Skórzana kierownica z chromowanym dekoracyjnym elementem* Funkcja EKO (z wyjątkiem silnika V 75) Przedni fotel pasażera składany Szyby przednie regulowane elektrycznie z włącznikiem impulsowym po stronie kierowcy Boczne listwy ochronne w kolorze lśniącej czerni z chromowaną wstawką Listwa zderzaka tylnego w kolorze lśniącej czerni z ozdobną listwą chromowaną Chromowana listwa szyb bocznych Ozdobne elementy wnętrza w kolorze lśniącej czerni Tapicerka czarno-szara (w opcji bezpłatnej: czarno-czerwona, czarnoniebieska lub czarno-brązowa)** Deska rozdzielcza w kolorze czarnym (w opcji bezpłatnej: czerwona, niebieska lub brązowa)** Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16, wzór Passion*** * Wersje INTENS produkowane od T.27 posiadają chromowane wstawki po bokach kierownicy oraz dolny element w kształcie trapezu z chromową obwódką i wypełnieniem w kolorze lśniącej czerni. ** Elementy ozdobne w kolorze niebieskim dostępne dla samochodów wyprodukowanych do T.27. *** Dla wersji INTENS zamawianych do produkcji do T.14 stalowe obręcze kół 16", wzór Fairway. OPCJE Tapicerka czarno-szara Stalowe obręcze kół 16, wzór Fairway Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16, wzór Passion GT WYPOSAŻENIE SERYJNE GT = INTENS + System multimedialny Renault R-Link*: z ekranem dotykowym 7, nawigacją TomTom, radioodtwarzaczem z przestrzennym dźwiękiem 3D Sound by Arkamys, Bluetooth, złączem USB i jack oraz dostępem do informacji na temat samochodu i usług on line Klimatyzacja regulowana automatycznie Sportowe zawieszenie typowe dla wersji GT Funkcja R.S. Drive z 2 trybami działania: Normal i Sport Skórzana kierownica GT z szarymi łopatkami do sterowania biegami Szyby tylne regulowane elektrycznie Boczne lusterka elektrycznie składane Szyby tylne boczne i tylna przyciemniane Specjalna tapicerka szaro-grafitowa GT, ze wzmocnieniami bocznymi oraz oznaczeniem GT na przednich zagłówkach Deska rozdzielcza w kolorze szarym z oznaczeniem Renault Sport Aluminiowe pedały Pasy bezpieczeństwa w kolorze szarym Ozdobna listwa bagażnika w kolorze szarym (przy zamówieniu opcji kamera cofania) Elementy zewnętrze w kolorze ciemnoszarym: wstawki w listwach bocznych, tylny dyfuzor z podwójna rurą wydechu chromowaną, obudowy lusterek bocznych Obramowanie świateł LED w kolorze szarym dla nadwozia w kolorze Czarny Etoile i Niebieski Malte, dla pozostałych kolorów nadwozia w kolorze lśniącej czerni Oznaczenie GT z przodu i na klapie bagażnika Specjalny zderzak przedni ze światłami LED po bokach (bez świateł przeciwmgłowych) Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17 GT ciemnoszare Koło zapasowe Silnik TCe 120 z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią biegów EDC * Wersje GT produkowane od T.27 posiadają system R-Link Evolution. Tapicerka szaro-grafitowa GT Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17 w kolorze ciemnoszarym

28 CARLAB STREFA KOLORÓW BIEL ALPEJSKA (NIEMETALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC CZERWONY FLAMME (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC CZARNY ETOILE (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC NIEBIESKI FRANCE (NIEMETALIZOWANY) BRĄZOWY ARDENT (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC SZARY PLATYNOWY (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC KOŚĆ SŁONIOWA (NIEMETALIZOWANY) SZARY KASJOPEA (METALIZOWANY) NIEBIESKI MALTE (METALIZOWANY) Dostępny wyłącznie w GT 120 EDC WYMIARY OBJĘTOŚĆ (DM 3 ) Objętość VDA (norma ISO 3832) (do wysokości tylnej półki), w tym objętość 443 schowka pod wyjmowaną podłogą bagażnika 85 Objętość maksymalna przy złożonych tylnych siedzeniach (do wysokości dachu) 1380 WYMIARY (MM) A Rozstaw osi 2589 B Długość całkowita 4267/4277 (GT) C Przedni zwis 853/863 (GT) D Tylny zwis 825 E Rozstaw kół przednich 1506 / 1499* F Rozstaw kół tylnych 1506 / 1498* G Szerokość całkowita bez lusterek / z lusterkami bocznymi 1732 / 1945 H Wysokość pojazdu nieobciążonego 1445/1433 (GT) H1 Wysokość z otwartą tylną klapą pojazdu nieobciążonego 2087 J Wysokość progu bagażnika pojazdu nieobciążonego 604 K Prześwit pojazdu obciążonego 120 L Ilość miejsca na wysokości kolan w 2. rzędzie 140 M Szerokość nad przednimi podłokietnikami 1363 M1 Szerokość nad tylnymi podłokietnikami 1378 N Szerokość na wysokości barków z przodu 1370 N1 Szerokość na wysokości barków z tyłu (m) 1307 P Wysokość od siedzenia do dachu pod kątem 14 w 1. rzędzie (przednie miejsca) 880 P1 Wysokość od siedzenia do dachu pod kątem 14 w 2. rzędzie (tylne miejsca) 862 Y Szerokość otworu bagażnika u góry 800 Maksymalna szerokość otworu bagażnika 1038 Y1 Szerokość otworu bagażnika u dołu 994 Y2 Szerokość wewnętrzna między wnękami kół 1011 Z Wysokość otworu bagażnika 685 Maksymalna długość załadunku Z1 (od tylnej klapy do tylnych siedzeń w położeniu złożonym) 1616 Z2 Długość bagażnika za tylną kanapą 830 Z3 Wysokość pod tylną półką / w bagażniku z wyjmowaną podłogą 575 / 396 Maksymalna długość załadunku (ze złożonymi tylnymi siedzeniami i fotelem Z4 pasażera z przodu złożonym do położenia stolika) 2480 * Koła 15 i 16 / 17

29 DANE TECHNICZNE V 75 TCe 90 ENERGY TCe 90 TCe 120 EDC dci 75 dci 90 ENERGY dci 90 Rodzaj paliwa benzyna benzyna benzyna benzyna olej napędowy olej napędowy olej napędowy Rodzaj wtrysku wielopunktowy wielopunktowy wielopunktowy bezpośredni bezpośredni bezpośredni bezpośredni sekwencyjny sekwencyjny sekwencyjny sekwencyjny Common Rail Common Rail Common Rail SILNIK Pojemność skokowa (cm 3 ) Ilość cylindrów / zaworów 4 / 16 3 / 12 3 / 12 4 / 16 4 / 8 4 / 8 4 / 8 Moc maksymalna w kw EWG (KM) przy obrotach na minutę 54 (75) przy (90) przy (90) przy (120) przy (75) przy (90) przy (90) przy Maksymalny moment obrotowy w Nm EWG przy obrotach na minutę 107 przy przy przy przy (2000) 200 przy przy przy Filtr cząstek stałych tak tak tak Stop & Start i układ odzyskiwania energii podczas hamowania - - tak tak SKRZYNIA BIEGÓW Typ skrzyni biegów mechaniczna, 5-biegowa automatyczna EDC, 6-biegowa mechaniczna, 5-biegowa UKŁAD KIEROWNICZY Układ kierowniczy zmienne, elektryczne, wspomaganie układu kierowniczego (w standardzie) Promień skrętu min./całkowity (m) 10,6 / 11 10,6 / 11 10,6 / 11 Całkowita liczba obrotów koła kierownicy (między skrajnymi położeniami - wartości mogące się różnić zależnie od modelu) 2,71 obrotu 2,71 obrotu 2,71 obrotu KOŁA I OPONY Wymiary opon* 15" : 185/65 R15 88T; 16" : 195/55 R16 87H; 17" : 205/45 R17 88V OSIĄGI Prędkość maksymalna (km/h) Przyspieszenie od 0 do 100 km/h (s) 14"50 12"20 12" " " m ze startu zatrzymanego (s) 19"50 18"20 18" "10 brak danych 18" m ze startu zatrzymanego (s) 35"90 33"60 33" "80 brak danych 33"30 Przyspieszenia: od 80 do 120 km/h na 4. / 5. biegu (s) 15"40 / 24"80 11"70 / 17"90 11"70 / 17" "60 / 19"40 brak danych 9"90 / 13"50 ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO 2 CO 2 (g / km) W cyklu miejskim (l/100 km) 7 6,2 5,6 6,6 4,3 4,3 4,0 W cyklu pozamiejskim (l/100 km) 4,7 4,2 3,9 4,4 3,2 3,2 3,2 W cyklu mieszanym (l/100 km) 5,5 4,9 4,5 5,2 3,6 3,6 3,5 POJEMNOŚĆ Zbiornik paliwa (l) MASA (KG) Masa własna pojazdu (bez opcji) Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) * W zależności od wersji. Wartości zużycia paliwa i emisji CO 2 ustalone zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji pojazdów. Identyczna dla wszystkich producentów metoda pomiaru umożliwia porównanie samochodów. Zużycie paliwa w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji pojazdu, wyposażenia i stylu jazdy kierowcy. W celu optymalizacji spalania zachęcamy do zapoznania się z poradami dostępnymi na Samochody Renault podlegają recyklingowi, odzyskowi zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz innymi przepisami dotyczącymi wymogów ochrony środowiska. Demontażu samochodów i ich zużytych części dokonuje się zgodnie ze stosownymi przepisami o odpadach. Szczegółowe informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska na i w autoryzowanych punktach Renault.

RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE

RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE RENAULT CLIO DRIVE THE CHANGE Renault Clio i concept car DeZir. ÉDITORIAL RENAULT CLIO INSPIROWANE POŻĄDANIEM Samochody są po to, żeby jeździć, ale niektóre budzą w nas marzenia i pragnienia. Od deski

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS Energy TCe 90 53 900 58 900 63 900 TCe 120 EDC - 67 400 72 400 Energy dci 90 61 650 66 650 71 650

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS Energy TCe 90 53 900 58 900 63 900 TCe 120 EDC - 67 400 72 400 Energy dci 90 61 650 66 650 71 650 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK Energy TCe 90 53 900 58 900 63 900 TCe 120 EDC - 67 400 72 400 Energy dci 90 61 650 66 650 71 650 Cennik obowiązuje od dnia 08.05.2013 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych

Bardziej szczegółowo

NOWE. clio. drive the change

NOWE. clio. drive the change NOWE renault clio drive the change Nowe Renault Clio i concept car DeZir. ÉDITORIAL NOWE renault clio INSPIROWANE PoŻĄdaniem Samochody są po to, żeby jeździć, ale niektóre budzą w nas marzenia i pragnienia.

Bardziej szczegółowo

nowe renault clio GRANDToUR drive the change

nowe renault clio GRANDToUR drive the change nowe renault clio GRANDToUR drive the change FOCUS ANATOMIA PO ÑDANIA Nowe ReNault Clio GRaNdtouR przyciąga silną osobowością, zainspirowaną sportowymi kombi. zmysłowa linia Nadwozia, wyrazisty przód

Bardziej szczegółowo

NOWE RENAULT. clio GRANDTOUR. drive the change

NOWE RENAULT. clio GRANDTOUR. drive the change NOWE RENAULT clio GRANDTOUR drive the change FOCUS ANATOMIA POŻĄDANIA Nowe Renault Clio Grandtour przyciąga silną osobowością, zainspirowaną sportowymi kombi. Zmysłowa linia nadwozia, wyrazisty przód

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 5 ROK PRODUKCJI 2015 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 WYPRZEDANY 44 900 47 900 52 200 Energy TCe 90 Euro 6 - WYPRZEDANY

Bardziej szczegółowo

Teraz z Renault Clio Grandtour zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (1)

Teraz z Renault Clio Grandtour zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (1) 2 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 44 950 46 000 47 400 50 400 - TCe 90 - - - 54 350 - Energy TCe 90 Euro 6-50 450 51 850 54

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 5 ROK PRODUKCJI 2015 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 WYPRZEDANY 44 900 47 900 52 200 Energy TCe 90 Euro 6 - WYPRZEDANY

Bardziej szczegółowo

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link Evolution, praktyczne technologie.

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link Evolution, praktyczne technologie. 7 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 43 000 44 400 47 400 51 400 TCe 90 - - 48 350 51 350 - Energy TCe 90 - - - - 56 350

Bardziej szczegółowo

Teraz z Renault Clio zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (1)

Teraz z Renault Clio zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (1) 2 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 43 000 44 400 47 400 51 400 TCe 90 - - - 51 350 - Energy TCe 90 Euro 6-47 450 48 850

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS Energy TCe 90 54 900 59 900 65 900 TCe 120 EDC - 68 400 74 400 Energy dci 90 63 050 68 050 74 050 dci 90 EDC - 74 550 80 550 Cennik obowiązuje od dnia 01.04.2014

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio Grandtour z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio Grandtour z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 3 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 44 950 46 000 47 400 50 400 - TCe 90 - - - 54 350 - Energy TCe 90 Euro 6-50 450 51 850 54

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS Energy TCe 90 54 900 59 900 65 900 TCe 120 EDC - 68 400 74 400 Energy dci 90 63 050 68 050 74 050 dci 90 EDC - 74 550 80 550 Cennik obowiązuje od dnia 06.02.2014

Bardziej szczegółowo

clio GRANDTOUR drive the change

clio GRANDTOUR drive the change NOWE RENAULT clio GRANDTOUR drive the change FOCUS ANATOMIA POŻĄDANIA Nowe Renault Clio Grandtour przyciąga silną osobowością, zainspirowaną sportowymi kombi. Zmysłowa linia nadwozia, wyrazisty przód

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio R.S. i GT z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio R.S. i GT z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 5 ROK PRODUKCJI 2015 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. TROPHY 220 EDC Energy TCe 120 EDC Euro 6 67 500 - - Turbo RS 200 Euro 6 - WYPRZEDANY - Turbo RS 220 Euro 6 - - 96 900 Wyprzedaż

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Clio z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 3 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 43 000 44 400 47 400 51 400 TCe 90 - - - 51 350 - Energy TCe 90 Euro 6-47 450 48 850

Bardziej szczegółowo

Liczne możliwości aranżacji wnętrza i bagażnik o pojemności aż 443 dm 3 z wyjmowaną podłogą.

Liczne możliwości aranżacji wnętrza i bagażnik o pojemności aż 443 dm 3 z wyjmowaną podłogą. 4 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 44 450 45 500 46 900 49 900 - TCe 90-49 450 50 850 53 850 - Energy TCe 90 - - - - 58 850

Bardziej szczegółowo

Kredyt ENERGY Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing od 102% Leasing All-in-one Pakiet ubezpieczeń za 1zł (2) Renault Business Plan

Kredyt ENERGY Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing od 102% Leasing All-in-one Pakiet ubezpieczeń za 1zł (2) Renault Business Plan 6 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ZEN TECHNO FEEL INTENS 1.2 16V 75 48 500 50 700 - TCe 90-54 650 - Energy TCe 90 53 450-58 850 TCe 120 EDC 63 450 64 150 - dci 75 57 400 - - dci 90-62 400 Energy dci 90 61

Bardziej szczegółowo

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia.

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia. 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS XMOD Energy TCe 90 60 900 67 400 Energy TCe 90 Euro 6 55 400 60 900 67 400 69 400 Energy TCe 120 EDC Euro 6 69 400 75 900 77 900 Energy dci 90 69 550 Energy

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Captur z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Captur z oponami zimowymi (1) Zyskaj także 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ALIZE ZEN INTENS XMOD Energy TCe 90 Euro 6 55 400 55 900 60 900 67 400 69 400 Energy TCe 120 EDC Euro 6 69 400 75 900 77 900 Energy dci 90 Euro 6 64 050 64 550 69 550

Bardziej szczegółowo

Pakiet Ubezpieczeń 0,9% (1) Rewolucyjny Kredyt 3x30=100 Od Ciebie 3x30%, pozostałe 10% po stronierenault (2)

Pakiet Ubezpieczeń 0,9% (1) Rewolucyjny Kredyt 3x30=100 Od Ciebie 3x30%, pozostałe 10% po stronierenault (2) CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. MONACO GP 200 EDC TCe 120 EDC 67 000 - - Turbo RS 200-89 900 94 900 Cennik obowiązuje od dnia 02.06.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych

Bardziej szczegółowo

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link, praktyczne technologie.

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link, praktyczne technologie. 4 ROK MODELOWY 2014/2015 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ZEN TECHNO FEEL INTENS 1.2 16V 75 45 500 47 700 50 900 TCe 90-51 650 - Energy TCe 90 50 450-55 850 TCe 120 EDC 60 450 61 150 - dci 75 54 400 - - dci

Bardziej szczegółowo

Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna skrzynia biegów EDC, łopatki zmiany biegów przy kierownicy.

Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna skrzynia biegów EDC, łopatki zmiany biegów przy kierownicy. 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. TROPHY 220 EDC TCe 120 EDC 67 000 - - Turbo RS 200-89 900 - Turbo RS 220 - - 96 900 Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna

Bardziej szczegółowo

Liczne możliwości aranżacji wnętrza i bagażnik o pojemności aż 443 dm 3 z wyjmowaną podłogą.

Liczne możliwości aranżacji wnętrza i bagażnik o pojemności aż 443 dm 3 z wyjmowaną podłogą. 4 ROK MODELOWY 2014/2015 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK TECHNO FEEL TCe 90 54 650 Liczne możliwości aranżacji wnętrza i bagażnik o pojemności aż 443 dm 3 z wyjmowaną podłogą. Odkup Rabat 1500 zł za pozostawienie

Bardziej szczegółowo

RENAULT FINANSOWANIE: Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing 3 raty gratis Leasing od 102% Leasing All-in-one Ubezpieczenie 0,9%

RENAULT FINANSOWANIE: Kredyt 50/50 0% Kredyt 4x25 Kredyt Ulgowy Leasing 3 raty gratis Leasing od 102% Leasing All-in-one Ubezpieczenie 0,9% CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NIGHT & DAY 1.2 16V 75 35 990 Cennik obowiązuje od dnia 02.06.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014 r. Prezentowana cena jest ceną i katalogową. Oferty promocyjne

Bardziej szczegółowo

Przestrzenne wnętrze oraz duży bagażnik o pojemności 911 dm 3 i ładowności do ponad 520 kg.

Przestrzenne wnętrze oraz duży bagażnik o pojemności 911 dm 3 i ładowności do ponad 520 kg. 5 ROK RODUKCJI 2015 CENA NETTO W ZŁ SILNIK 1.2 16V 75 Euro 6 Energy dci 75 Euro 6 38 200 45 900 rzestrzenne wnętrze oraz duży bagażnik o pojemności 911 dm 3 i ładowności do ponad 520 kg. RABAT SRAWDŹ OFERTĘ

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1)

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS 1.6 16V 115 56 000 59 900 63 400 67 400 dci 95-67 300 70 800 - dci 110-70 200 73 700 77 700 Rabat 6 000 zł Odkup Rabat 2 500 zł za pozostawienie

Bardziej szczegółowo

Wyróżniające się płynną i elegancką sylwetką oraz przestronnym i komfortowym wnętrzem, oferuje nowy wymiar przyjemności.

Wyróżniające się płynną i elegancką sylwetką oraz przestronnym i komfortowym wnętrzem, oferuje nowy wymiar przyjemności. 5 ROK PRODUKCJI 2015 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS 1.6 16V 115 56 700 60 600 64 100 68 100 dci 95 - - 71 500 - dci 110 - - 74 400 78 400 Wyróżniające się płynną i elegancką sylwetką

Bardziej szczegółowo

Teraz z Renault Clio R.S. i GT zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Teraz z Renault Clio R.S. i GT zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 2 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. TROPHY 220 EDC Energy TCe 120 EDC Euro 6 67 500 - - Turbo RS 200 Euro 6-90 400 - Turbo RS 220 Euro 6 - - 96 900 Teraz z Renault Clio R.S. i GT

Bardziej szczegółowo

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK EXPRESSION LIMITED BOSE EDITION 2.0 16V 140 85 800 89 600 97 900 1.5 dci 110 91 800 - - 2.0 dci 130-100 100-2.0 dci 150-104 100 112 400 2.0 dci 175 aut. - - 126 400 Skorzystaj

Bardziej szczegółowo

RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE

RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE RENAULT KANGOO DRIVE THE CHANGE AUTENTYCZNIE ORYGINALNE NIEZMIENNIE ORYGINALNE JUŻ OD 15 LAT RENAULT KANGOO PODLEGA NIEUSTANNYM PRZEMIANOM - DESIGN ZGODNY Z NOWĄ STYLISTYKĄ RENAULT, BOGATE WYPOSAŻENIE.

Bardziej szczegółowo

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-LINK Evolution, praktyczne technologie.

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-LINK Evolution, praktyczne technologie. 2 ROK PRODUKCJI 2016 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 41 950 43 400 44 900 47 900 - TCe 90-47 350 48 850 - - Energy TCe 90-47 850 49 350 52 350 57 150 Energy TCe

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ RENAULT COLLECTION 2014 ZYSK NAWET DO 17 360 ZŁ (1), w tym:

WYPRZEDAŻ RENAULT COLLECTION 2014 ZYSK NAWET DO 17 360 ZŁ (1), w tym: CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE Energy TCe 90 54 900 60 400 66 900 68 900 TCe 120 EDC - 68 900 75 400 77 400 Energy dci 90-68 550 75 050 - dci 90 EDC - 75 050 81 550 - Cennik obowiązuje od dnia 03.11.2014

Bardziej szczegółowo

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia.

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia. 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS HELLY HANSEN Energy TCe 90 55 400 60 900 67 400 69 400 Energy TCe 90 Euro 6 55 400 60 900 67 400 TCe 120 EDC 69 400 75 900 77 900 Energy dci 90 64 050 69 550

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D

CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D CENY I WYPOSAŻENIE CRUZE 5D ROK MODELOWY 2013, ROK PRODUKCJI 2012 CENY CENNIKOWE MOC MAKSYMALNA CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Unikalny design i pełne ekspresji, sportowe linie nadwozia przyciągające spojrzenia. Zapowiedź wyjątkowej przyjemności z jazdy.

Unikalny design i pełne ekspresji, sportowe linie nadwozia przyciągające spojrzenia. Zapowiedź wyjątkowej przyjemności z jazdy. 5 ROK PRODUKCJI 2015 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIMITED BOSE Energy TCe 115 72 700 80 550 Unikalny design i pełne ekspresji, sportowe linie nadwozia przyciągające spojrzenia. Zapowiedź wyjątkowej przyjemności

Bardziej szczegółowo

Płynna i dynamiczna sylwetka, a jednocześnie uniwersalny styl i praktyczny charakter. Idealna równowaga.

Płynna i dynamiczna sylwetka, a jednocześnie uniwersalny styl i praktyczny charakter. Idealna równowaga. 1 ROK PRODUKCJI 2016 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED BOSE GT TCe 115 70 950 73 600 81 450 - TCe 130 EDC - 81 900 89 750-2.0 T Renault Sport 220 - - - 95 650 dci 95 73 450 76 100 - - dci 110 76

Bardziej szczegółowo

Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny.

Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny. 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NAPĘD AMBIANCE LAUREATE 1.5 dci 110 Euro 5 (homologacja ciężarowa, 2-miejscowa) 4WD 65 800 71 400 Prawdziwie terenowy, wersje 4WD, 2-miejscowy, funkcjonalny i przestronny.

Bardziej szczegółowo

renault kangoo drive the change

renault kangoo drive the change NOWE renault kangoo drive the change AUTENTYCZNA NOWOŚĆ NIEZMIENNIE ORYGINALNE JUŻ OD 15 LAT RENAULT KANGOO PODLEGA NIEUSTANNYM PRZEMIANOM - NOWY DESIGN, ZGODNY Z NOWĄ STYLISTYKĄ RENAULT, BOGATSZE WYPOSAŻENIE.

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ RENAULT COLLECTION 2013 RABAT 2 000 ZŁ BOGATE WYPOSAŻENIE OPONY ZIMOWE OD 1 ZŁ (1) UBEZPIECZENIE 2,9% (2)

WYPRZEDAŻ RENAULT COLLECTION 2013 RABAT 2 000 ZŁ BOGATE WYPOSAŻENIE OPONY ZIMOWE OD 1 ZŁ (1) UBEZPIECZENIE 2,9% (2) CENA PROMOCYJNA W ZŁ ZEN INTENS SILNIK Collection 2013 Collection 2013 1.2 16V 75 46 500 48 500 - Energy TCe 90 Energy dci 90 51 450 53 450 59 200 61 200 56 850 58 850 64 600 66 600 Cennik obowiązuje od

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Teraz Renault TALISMAN w niezwykle atrakcyjnej, bogato wyposażonej serii limitowanej PREMIERE EDITION w cenie 99 900 zł.

Teraz Renault TALISMAN w niezwykle atrakcyjnej, bogato wyposażonej serii limitowanej PREMIERE EDITION w cenie 99 900 zł. CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS INITIALE PARIS TCe 150 EDC - 104 900 111 900 - TCe 200 EDC - - - 144 400 dci 110 92 900 - - - dci 130-104 900 111 900 - dci 130 EDC - - 118 400 - dci 160 EDC

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Megane z oponami zimowymi (1)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Megane z oponami zimowymi (1) 3 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED TCe 115 66 250 68 900 dci 95 68 750 71 400 dci 110 72 250 74 900 Wyprzedaż Renault Teraz Renault Megane z oponami zimowymi (1) ZYSKAJ NAWET DO 11 500 ZŁ (1) UBEZPIECZENIE

Bardziej szczegółowo

NOWE. clio R.S. drive the change

NOWE. clio R.S. drive the change NOWE renault clio R.S. 200 edc drive the change Nowe Renault Clio R.S. 200 EDC jest oferowane z dwoma rodzajami zawieszenia, pozwalającymi spełnić oczekiwania użytkowników: zawieszenie Sport i zawieszenie

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

SILNIK BUSINESS LIFE ZEN BOSE

SILNIK BUSINESS LIFE ZEN BOSE CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK BUSINESS LIFE ZEN BOSE GT 1.6 16V 110 61 750 65 750 68 750 - - TCe 115-69 750 72 750 - - TCe 130 - - 74 250 80 450-2.0 T Renault Sport 220 - - - - 94 950 dci 95 67 750 71 750

Bardziej szczegółowo

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl 1 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED BOSE 1.6 16V 110 62 250 64 900 - TCe 115 66 250 68 900 - TCe 130-70 400 78 250 TCe 130 EDC - 77 200 85 050 dci 95 68 750 71 400 - dci 110 72 250 74 900 82 750

Bardziej szczegółowo

Dostosowuje się do wszelkich potrzeb, dzięki licznym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza.

Dostosowuje się do wszelkich potrzeb, dzięki licznym możliwościom zmiany konfiguracji wnętrza. CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK BUSINESS ZEN LIMITED EXTREM Energy TCe 115 Euro 6 70 400 75 850 - - Energy dci 75 Euro 6 69 100 - - - Energy dci 90 Euro 6 71 100 76 550 79 050 - Energy dci 110 Euro 6-80 550-83

Bardziej szczegółowo

Dacia Logan & Logan MCV

Dacia Logan & Logan MCV Dacia Logan & Logan MCV Komfort i inteligentne technologie System multimedialny MEDIA NAV z nawigacją*. Regulator i ogranicznik prędkości*. System wspomagania parkowania tyłem*. * Dostępny w zależności

Bardziej szczegółowo

UBEZPIECZENIE ZA 1 ZŁ (2) INSTALACJA GAZOWA LPG GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DACIA FINANSOWANIE W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3)

UBEZPIECZENIE ZA 1 ZŁ (2) INSTALACJA GAZOWA LPG GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DACIA FINANSOWANIE W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) 8 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE seria limitowana CELEBRATION 1.2 16V 75-33 250 37 750 40 650 1.2 16V 75 Euro 6 29 900 33 250 37 750 40 650 1.2 16V 75-36 750 41 250 - TCe 90 S&S Euro

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Promocja. Ubezpieczenie. VAT gratis (1)

Promocja. Ubezpieczenie. VAT gratis (1) 2 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED BOSE GT 1.6 16V 110 66 250 68 900 - - TCe 115 70 250 72 900 - - TCe 130-74 400 82 250 - TCe 130 EDC - 81 200 89 050-2.0 T Renault Sport 220 - - - 94 950 dci 95

Bardziej szczegółowo

Teraz instalacja gazowa w cenie 2 500 zł brutto z montażem (3)

Teraz instalacja gazowa w cenie 2 500 zł brutto z montażem (3) CENA PROMOCYJNA W ZŁ START LIFE LIMITED INTENS SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 1.6 16V 110 46 500 50 400 52 900 57 900 55 500 59 400 61 900 66 900 dci 95 dci 110

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

NOWE RENAULT LAGUNA COUPÉ DRIVE THE CHANGE

NOWE RENAULT LAGUNA COUPÉ DRIVE THE CHANGE NOWE RENAULT LAGUNA COUPÉ DRIVE THE CHANGE FOCUS Z ZAPARTYM TCHEM LAGUNA COUPÉ TO KLEJNOT Z SERII ZRODZONYCH Z PASJI. TO POŁĄCZENIE RASOWEGO DESIGNU, WYSOKICH OSIĄGÓW I WYPOSAŻENIA KLASY PREMIUM. DAJ

Bardziej szczegółowo

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa:

Oferta Cena: 31500 PLN brutto Vin: Drzwi: Skrzynia biegów: Rodzaj paliwa: Moc: Rocznik: Przebieg: Pojemność skokowa: Oferta Škoda Citigo 2014 1.0 benzyna 75 KM - Salon Polska - Serwi Cena: 31500 PLN brutto Vin: TMBZZZAAZED637415 Drzwi: 3 Skrzynia biegów: manualna Rodzaj paliwa: benzyna Moc: 75 Rocznik: 2014 Przebieg:

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS BOSE Energy TCe 130 (1) 79 900 88 900 - Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1)

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS BOSE Energy TCe 130 (1) 79 900 88 900 - Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS BOSE TCe 130 (1) 79 900 88 900 - dci 110-88 400 97 400 - dci 110 EDC - 95 400 104 400 - dci 130-94 900 103 900 - dci 130 4x4-102 900 111 900 119 900 (1) Wersja

Bardziej szczegółowo

renault kangoo drive the change

renault kangoo drive the change NOWE renault kangoo drive the change AUTENTYCZNA NOWOÂå NIEZMIENNIE ORYGINALNE JUŻ OD 15 LAT RENAULT KANGOO PODLEGA NIEUSTANNYM PRZEMIANOM - NOWY DESIGN, ZGODNY Z NOWĄ STYLISTYKĄ RENAULT, BOGATSZE WYPOSAŻENIE.

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS SCe 70 35 900 37 900 41 900 Energy TCe 90 - - 45 900

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS SCe 70 35 900 37 900 41 900 Energy TCe 90 - - 45 900 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS SCe 70 35 900 37 900 41 900 Energy TCe 90 - - 45 900 Cennik obowiązuje od dnia 01.09.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014 r. Prezentowane ceny

Bardziej szczegółowo

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i sprawdź dostępne samochody na www.renaultodreki.pl 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED BOSE GT 1.6 16V 110 66 250 68 900 - - TCe 115 70 250 72 900 - - TCe 130-74 400 82 250 - TCe 130 EDC - 81 200 89 050-2.0 T Renault Sport 220 - - - 94 950 dci 95

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V 75 40 950 44 550 49 350 Energy TCe 90-49 500 54 300 TCe 120 EDC - 58 000 - dci 75 50 450 53 450 58 250 Energy dci 90-57 250 62 050 Energy

Bardziej szczegółowo

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13

Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Żuromin, dnia 4 listopada 2013 r. Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Wykonawcy wszyscy Zmiana treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.Fin-Ad.6086/32/2013 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

GAMA 2014 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIMITED GT 2.0 dci 150

GAMA 2014 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIMITED GT 2.0 dci 150 GAMA 2014 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 2.0 dci 150 98 910 109 900 2.0 dci 180-136 900 Cennik obowiązuje od dnia 01.09.2014 r. i dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2014 r. Prezentowane ceny są cenami

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego

INFORMACJA. Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego OR.272.4.2013.EL Mielec, dnia 29 maja 2013 roku INFORMACJA Dotyczy : postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego w przedmiocie dostawy samochodu osobowego dla Powiatu Mieleckiego Działając

Bardziej szczegółowo

GAMA 2014 CENA PROMOCYJNA W ZŁ EXPRESSION LIMITED BOSE EDITION SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 2.

GAMA 2014 CENA PROMOCYJNA W ZŁ EXPRESSION LIMITED BOSE EDITION SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 2. GAMA 2014 CENA PROMOCYJNA W ZŁ EXPRESSION LIMITED BOSE EDITION SILNIK 2.0 16V 140-1.5 dci 110 79 620 91 800 2.0 dci 130-2.0 dci 150-2.0 dci 175 aut. - - Cennik obowiązuje od dnia 03.11.2014 r., dotyczy

Bardziej szczegółowo

JUBILEUSZOWA SERIA LIMITOWANA DACIA CELEBRATION

JUBILEUSZOWA SERIA LIMITOWANA DACIA CELEBRATION 1 Cennik obowiązuje od dnia 14.07.2015 r., dotyczy samochodów wyprodukowanych w 2015 r., spełniających normę emisji spalin Euro 6. Prezentowane ceny są cenami katalogowymi. Liczba samochodów w promocji

Bardziej szczegółowo

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Kangoo z oponami zimowymi (1)

Wyprzedaż Renault Teraz Renault Kangoo z oponami zimowymi (1) 3 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK BUSINESS ZEN LIMITED EXTREM Energy TCe 115 Euro 6 70 400 75 850 - - Energy dci 75 Euro 6 69 100 - - - Energy dci 90 Euro 6 71 100 76 550 79 050 - Energy dci 110 Euro 6-80

Bardziej szczegółowo

5-drzwiowe nadwozie, zawraca niemal w miejscu: średnica zawracania jedynie 8,6 m.

5-drzwiowe nadwozie, zawraca niemal w miejscu: średnica zawracania jedynie 8,6 m. ROK PRODUKCJI 2016 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS TWINGO BIZUU SCe 70 35 900 37 900 - - Energy TCe 90 - - 45 300 45 300 5-drzwiowe nadwozie, zawraca niemal w miejscu: średnica zawracania jedynie

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Sandero oraz Sandero Stepway Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014

Nowa Dacia Sandero oraz Sandero Stepway Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 Nowa Dacia Sandero oraz Sandero Stepway Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 WYGLĄD WNĘTRZA I NA ZEWNĄTRZ PERSONALIZACJA WYGLĄD WNĘTRZA KOŁA I FELGI Ozdobna obudowa świateł przeciwmgłowych 82 01 289 771

Bardziej szczegółowo

NA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM

NA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM CENA KATALOGOWA NETTO W ZŁ SILNIK KOMFORT KOMFORT CLIM PACK CLIM TCe 115 55 150 - - 1.5 dci 75 Compact 51 600 - - 1.5 dci 75 53 250 55 650 58 000 1.5 dci 90-57 750 60 100 1.5 dci 90 Maxi - - 63 350 1.5

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE TCe 115 78 500 87 850 TCe 130-89 350 dci 110 86 300 95 650 dci 110 EDC 92 300 101 650 dci 130-102 150 Cennik obowiązuje od dnia 02.06.2014 r. i dotyczy samochodów

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 68 KM + 28990 zł 30990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Teraz Nowe Renault MÉGANE w atrakcyjnej serii limitowanej PREMIERE EDITION w cenie od 64 990 zł. (1) Szczegóły na megane.renault.

Teraz Nowe Renault MÉGANE w atrakcyjnej serii limitowanej PREMIERE EDITION w cenie od 64 990 zł. (1) Szczegóły na megane.renault. CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS BOSE GT SC e 115 59 900 (1) 62 900 (1) 67 600 (1) - - Energy TC e 100 62 900 65 900 70 600 - - Energy TC e 130-68 900 73 600 81 600 - Energy TC e 130 EDC - -

Bardziej szczegółowo

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM

PAKIET KLIMATYZACJA Z RADIOODTWARZACZEM CENA PROMOCYJNA W ZŁ SILNIK seria specjalna BUSINESS ZEN LIMITED EXTREM TCe 115 1.5 dci 75 1.5 dci 90 62 460 69 400 61 290 68 100 63 090 70 100 ENERGY 1.5 dci 90 1.5 dci 110 67370 74850 68 000 75 550 69

Bardziej szczegółowo

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE BLACKSTORM PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 46 300 51 900 54 400-1.6 16V 105-49 800 55 900 -

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE BLACKSTORM PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 46 300 51 900 54 400-1.6 16V 105-49 800 55 900 - CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE BLACKSTORM PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 46 300 51 900 54 400-1.6 16V 105-49 800 55 900 - TCe 125 4X2 - - 57 900 62 700 1.5 dci

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016 Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 26/01/2016 WYGLĄD WNĘTRZA I NA ZEWNĄTRZ PERSONALIZACJA KOŁA I FELGI WYGLĄD WNĘTRZA Ozdobna obudowa świateł przeciwmgłowych 82 01 289 771 191 Naklejki

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 3 sztuk samochodów osobowych

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Nr sprawy: PIW.FIN.236-1/13 Załącznik nr 7 do SIWZ SPECYFIKACJA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Składając ofertę w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014

Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 Nowa Dacia Logan oraz Logan MCV Cennik akcesoriów Ważny od 25/06/2014 WYGLĄD WNĘTRZA I NA ZEWNĄTRZ PERSONALIZACJA KOŁA I FELGI WYGLĄD WNĘTRZA Ozdobna obudowa świateł przeciwmgłowych 82 01 289 771 191 Naklejki

Bardziej szczegółowo

Pakiet Navigation o wartości 2 500 zł dla wersji Start, Life i Zen Pakiet Techno o wartości 3 000 zł dla wersji Intens i Bose

Pakiet Navigation o wartości 2 500 zł dla wersji Start, Life i Zen Pakiet Techno o wartości 3 000 zł dla wersji Intens i Bose CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE ZEN INTENS BOSE 1.6 16V 110 69 990 - - - - TCe 115-75 000 - - - TCe 130 - - 79 850 86 350 87 350 dci 110-82 000 85 350 - - dci 110 EDC - 88 800 92 150 98 650 99 650

Bardziej szczegółowo

RENAULT FLUENCE ROK MODELOWY 2015 DRIVE THE CHANGE

RENAULT FLUENCE ROK MODELOWY 2015 DRIVE THE CHANGE RENAULT FLUENCE ROK MODELOWY 2015 DRIVE THE CHANGE STYL BUDZĄCY POŻĄDANIE PRZEDE WSZYSTKIM W JEGO DESIGNIE PRZYCIĄGA UWAGĘ KSZTAŁT PRZEDNIEGO ZDERZAKA SYMBOL NOWEJ STYLISTYKI MARKI RENAULT, A TAKŻE KSZTAŁT

Bardziej szczegółowo

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4)

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4) 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE seria limitowana CELEBRATION 1.2 16V 75 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75 Euro6 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75-40 450 44 950 TCe 90 - - 45 950 49 350

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja TRENDY: klimatyzacja automatyczna felgi aluminiowe 16 lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 300 ZŁ wersja PREMIUM: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 100

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

Pakiet Navigation o wartości 2 500 zł dla wersji Start, Life i serii specjalnej Limited Pakiet Techno o wartości 3 000 zł dla wersji Intens i Bose

Pakiet Navigation o wartości 2 500 zł dla wersji Start, Life i serii specjalnej Limited Pakiet Techno o wartości 3 000 zł dla wersji Intens i Bose CENA PROMOCYJNA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS BOSE 1.6 16V 110 61 990-65 900 69 990 73 900 TCe 115-67 000 75 000 69 900 77 900 TCe 130 71 400 79 400 - EDC - 74 000 82 000 80 800 88 800 dci 130

Bardziej szczegółowo

renault captur drive the change

renault captur drive the change renault captur drive the change urodzony ODKRYWCA Piękny. Więcej niż piękny! Captur, pierwszy miejski crossover Renault. jest zwinny, dynamiczny i elegancki. Zarówno w środku jak i na zewnątrz. Zainspirowany

Bardziej szczegółowo

PLANNING NOWEGO ESPACE (SP5)

PLANNING NOWEGO ESPACE (SP5) PLANNING NOWEGO ESPACE (SP5) Otwarcie zamówień T.6/2015 T.19/2015 Produkcja wolumenu początkowego kwiecień 2015 Dossier szkoleniowe T.5/2015 Aktualizacja systemów informatycznych Cenniki taryfowe i promocyjne

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (3) UBEZPIECZENIE ZA 1 ZŁ (2) DACIA FINANSOWANIE

GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (3) UBEZPIECZENIE ZA 1 ZŁ (2) DACIA FINANSOWANIE 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION SCe 115 S&S Euro 6 39 900 46 500 52 100 - TCe 125 S&S Euro 6 - - 58 100 62 400 2WD 1.5 dci 90 S&S Euro 6-52 800

Bardziej szczegółowo

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD 2 CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD - 50 000 56 100-1.5 dci 110 - - 62 400 66 700 1.6 16V 105-54 000

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo