RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE"

Transkrypt

1 RENAULT CLIO GRANDTOUR DRIVE THE CHANGE

2

3

4 FOCUS ANATOMIA POŻĄDANIA RENAULT CLIO GRANDTOUR PRZYCIĄGA SILNĄ OSOBOWOŚCIĄ, ZAINSPIROWANĄ SPORTOWYMI KOMBI. ZMYSŁOWA LINIA NADWOZIA, WYRAZISTY PRZÓD I SILNIE ZARYSOWANE TYLNE NADKOLA DOSKONALE ODZWIERCIEDLAJĄ DYNAMIKĘ I ZWINNOŚĆ TEGO AUTA. UMIESZCZONE CENTRALNIE LOGO RENAULT ZDOBI OSŁONĘ CHŁODNICY. ZMYSŁOWOŚĆ EMANUJE Z KAŻDEGO DETALU.

5 1. ZMYSŁOWOŚĆ KUSI KSZTAŁTEM Świetnie wyeksponowane na czarnym tle logo. 2. Światła do jazdy dziennej z diodami LED, zapewniające charakterystyczny dla Clio, atrakcyjny wygląd przodu. 3. Opływowe kształty dobrze oddające dynamikę auta, w szczególności dzięki niewidocznym, umieszczonym przy tylnych słupkach klamkom tylnych drzwi, pełnemu elegancji, smukłemu profilowi i przeszklonym powierzchniom. 4. Silnie zarysowana, solidnie osadzona na drodze sylwetka auta dobrze oddaje jego sportowe zacięcie.

6 FOCUS WYPOSAŻENIE NA MIARĘ XXI WIEKU SĄDZIŁEŚ, ŻE NIEKTÓRE ELEMENTY WYPOSAŻENIA SĄ WYŁĄCZNĄ DOMENĄ AUT WYSOKIEJ KLASY? RENAULT CLIO GRANDTOUR POSIADA WYJĄTKOWO BOGATE WYPOSAŻENIE JAK NA TĘ KLASĘ SAMOCHODÓW: MULTIMEDIA, NAWIGACJA, UNIKALNY SYSTEM DŹWIĘKOWY RENAULT BASS REFLEX, KARTA RENAULT HANDS FREE, SYSTEM WSPOMAGANIA RUSZANIA POD GÓRĘ, FUNKCJA EKO (TRYB EKOLOGICZNEJ JAZDY)... TO TYLKO NIEKTÓRE SPOŚRÓD NICH.

7 UŁATW SOBIE ŻYCIE Renault R-Link. Multimedialny tablet z ekranem dotykowym 7, systemem poleceń głosowych*, nawigacją TomTom, radioodtwarzaczem 4x35W z przestrzennym dźwiękiem 3D Sound by Arkamys, Bluetooth, gniazdem USB i jack oraz dostępem do usług on-line i informacji na temat samochodu. 2. Automatyczna klimatyzacja. 3. Łopatki sterujące zmianą biegów, umieszczone przy kierownicy, w wersji GT 120 EDC. 4. System Renault Bass Reflex. Jest to unikalny, opatentowany przez Renault system nagłośnienia, zapewniający optymalne odtwarzanie niskich tonów. Dostępny seryjnie już od pierwszej wersji wyposażenia. 5. Regulator / ogranicznik prędkości dostępny w standardzie. 6. Funkcja EKO (tryb ekologicznej jazdy)**. Jest aktywowany pojedynczym wciśnięciem przycisku ECO w konsoli środkowej i zależnie od stylu jazdy pozwala obniżyć zużycie paliwa i emisję CO 2 nawet o 10%. 7. System multimedialny MEDIA NAV z dotykowym ekranem 7, nawigacją, radioodtwarzaczem 4x20W, Bluetooth oraz gniazdem USB i jack. 8. Systemy wspomagania parkowania. Wspomaganie parkowania tyłem z 4 czujnikami. Kamera cofania (zawierająca już 4 czujniki cofania) możliwa do zamówienia w wersjach wyposażonych w R-Link, przekazuje obraz na ekran Renault R-Link i wyświetla obrysy pojazdu i wolnego miejsca oraz tor jazdy zmieniający się zależnie od kąta obrotu kierownicy. 9. Karta Renault Hands Free. Dostępna seryjnie od poziomu Intens. Wystarczy mieć ją przy sobie. Otwieranie i uruchamianie samochodu odbywa się bez konieczności wkładania jej do czytnika. Po oddaleniu się od samochodu drzwi blokują się automatycznie. * System poleceń głosowych nie jest dostępny w języku polskim. ** Funkcja EKO jest niedostępna w wersjach z silnikiem V 75.

8 FOCUS Eleganckie i sportowe Clio Grandtour w wersji GT 120 EDC nawiązuje do rozwiązań stylistycznych Renault Sport: światła do jazdy dziennej z diodami LED umieszczone po bokach specjalnie zaprojektowanego zderzaka przedniego, tylny zderzak z dyfuzorem oraz podwójną chromowaną rurą wydechu, specjalne oznakowanie GT. Podczas jazdy wersja GT 120 EDC łączy w sobie komfort i dynamikę, a to dzięki 120-konnemu silnikowi z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią EDC, łopatkom sterującym biegami umieszczonym przy kierownicy oraz możliwości wyboru trybu jazdy Normal lub Sport.

9

10 INNOVATION BY RENAULT ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE SYSTEM RENAULT R-LINK DZIĘKI SWEMU DOTYKOWEMU EKRANOWI, FUNKCJI POLECEŃ GŁOSOWYCH* I PILOTOWI STERUJĄCEMU, OFERUJE WYJĄTKOWO PROSTY DOSTĘP DO SZEREGU INNOWACYJNYCH I PRAKTYCZNYCH FUNKCJI: NAWIGACJI TOMTOM, MULTIMEDIÓW, ŁĄCZNOŚCI TELEFONICZNEJ, INFORMACJI O POJEŹDZIE, JAK RÓWNIEŻ DO KATALOGU APLIKACJI R-LINK STORE. RENAULT R-LINK NA DOBRE ŁĄCZY ŚWIAT SAMOCHODÓW I CYFROWYCH TECHNOLOGII. * System poleceń głosowych nie jest dostępny w języku polskim.

11 Wprowadzając innowacje, Renault dostosowuje samochód do twoich codziennych potrzeb Możesz jeździć i mieć dostęp do aplikacji on-line! Dzięki Renault R-Link zyskujesz dostęp do swojej książki teleadresowej, plików muzycznych i aplikacji internetowych. Renault R-Link obsługuje się dotykowo za pośrednictwem 7-calowego ekranu lub za pomocą pilota sterującego pod kierownicą. 1. Dzięki innowacjom nasze samochody stają się jeszcze bardziej pożądane i łatwiejsze w użytkowaniu Dzięki R-Link Store możesz przeglądać i pobierać aplikacje samochodowe: społecznościowe, informacyjne, praktyczne, rozrywkowe, kulturalne bądź turystyczne Wprowadzając innowacje, budujemy przyszłość, która wyprzedza twoje oczekiwania Codzienne zmniejszanie zużycia paliwa jest teraz łatwe dzięki programowi Driving eco² i jego spersonalizowanym poradom, a aplikacja R-Sound Effect pozwoli spersonalizować dźwięk silnika słyszanego wewnątrz auta! Dotykowy ekran z możliwością personalizacji ustawień. Prosty dostęp do ulubionych funkcji. 2. Menu główne. Z 6 ikonami prezentującymi dostęp do głównych funkcji: nawigacja, multimedia, telefon, pojazd, usługi, system. 3. Muzyka z przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Możesz jej słuchać w audio streamingu dzięki funkcji Bluetooth * lub poprzez złącze USB. 4. Łączność telefoniczna. Dostępna jest bezprzewodowo dzięki funkcji Bluetooth *. 5. Informacje na temat samochodu. Program Driving eco² i jego spersonalizowane porady pozwalają obniżyć codzienne zużycie paliwa. 6. Dostęp do aplikacji. Załóż konto na portalu i ciesz się zawartością pełnego katalogu aplikacji w R-Link Store. 7. R.S. Monitor 2.0. System telemetryczny pozwalający śledzić na bieżąco parametry jazdy: pracę silnika, pracę skrzyni biegów oraz zachowanie auta podczas jazdy. * w zależności od posiadanego telefonu i jego kompatybilności z systemem

12 SCANNER MOC OSZCZĘDNOŚCI, PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA OD FORMUŁY F1 DO SAMOCHODÓW SERYJNYCH W Renault nowe pomysły technologiczne rodzą się z pasji pracujących tu ludzi. Rob White, Dyrektor techniczny Renault Sport F1, stworzył wraz ze swoim zespołem silniki Renault, które napędzają jedną czwartą bolidów startujących w Formule 1. Silniki, które zwyciężają już od 35 lat! 12 tytułów Mistrza Świata. Jeśli chodzi o silniki do samochodów produkowanych wielkoseryjnie, Alain Raposo, Dyrektor ds. konstrukcji silników Renault, skonstruował wraz ze swoim zespołem nową gamę silników Energy. Uważasz, że nie ma to żadnego związku? Wprost przeciwnie! Rob i Gaspar mają ze sobą codzienny kontakt, wymieniają się nowymi pomysłami i wspólnie je rozwijają, korzystając nawzajem ze swojego know-how z entuzjazmem godnym odwiecznych pionierów. Celem jest zredukowanie o 25% zużycia paliwa i emisji CO 2, przetestowanie wytrzymałości silników w ekstremalnych warunkach i zapewnienie najwyższego poziomu przyjemności prowadzenia samochodów Renault. Połączenie sił i umiejętności dwóch zespołów konstruktorskich wyzwala podwójną dynamikę i umożliwia zaprojektowanie jednych z najlepszych na świecie silników.

13 NOWE SILNIKI ENERGY, ŁĄCZĄCE W SOBIE SZEREG INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII, Z KTÓRYCH CZĘŚĆ WYWODZI SIĘ BEZPOŚREDNIO ZE ŚWIATA WYŚCIGÓW SAMOCHODOWYCH, ZREWOLUCJONIZOWAŁY AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCE STANDARDY. DZIĘKI NIM RENAULT CLIO GRANDTOUR BIJE KOLEJNE REKORDY POD WZGLĘDEM OBNIŻANIA ZUŻYCIA PALIWA I EMISJI CO 2 PRZY ZACHOWANIU WYSOKIEGO POZIOMU PRZYJEMNOŚCI PROWADZENIA. Renault Clio Grandtour jest napędzane nowym silnikiem benzynowym Energy TCe 90, po raz pierwszy zastosowanym w wersji hatchback. W znakomity sposób łączy on niskie zużycie paliwa z dużą przyjemnością prowadzenia. Ten 3-cylindrowy, benzynowy, turbodoładowany silnik o pojemności 898 cm 3 i mocy 90 KM pozwala na dynamiczne ruszanie z miejsca i przyspieszenia na kolejnych biegach. Jazda po mieście jest dzięki niemu znacznie przyjemniejsza, gdyż 90% maksymalnego (135 Nm) momentu obrotowego jest dostępne już od 1650 obr./min, co pozwala uniknąć zbyt częstej zmiany biegów. Jest wyposażony w system Stop & Start i zużywa (w cyklu mieszanym) zaledwie 4,5 l/100 km* oraz emituje 105 g CO 2 /km* Jeśli chodzi o jednostki wysokoprężne, nowy silnik Energy dci 90 jest po prostu najlepszy! Przy zużyciu paliwa wynoszącym (w cyklu mieszanym) 3,5 l/100 km* i emisji CO 2 na poziomie 90 g/km*, Renault Clio Grandtour zapewnia bardzo ekonomiczną jazdę. Nie zapomniano przy tym o przyjemności prowadzenia: moc 90 KM i moment obrotowy 220 Nm zapewniają dynamiczne przyspieszenie już od najniższych obrotów i przyjemność prowadzenia w każdych warunkach. Silnik benzynowy TCe 120 EDC to doskonałe połączenie mocy i elastyczności z niskim poziomem zużycia paliwa i emisji CO 2. Ten dynamiczny i zrywny silnik o mocy 120 KM, dysponuje bardzo korzystnym, sięgającym 190 Nm maksymalnym momentem obrotowym, dostępnym przy obr./min. Co więcej połączono go z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią EDC zapewniającą niezwykle wysoki poziom komfortu prowadzenia. AUTOMATYCZNA SKRZYNIA EDC Skrzynia biegów Efficient Dual Clutch (EDC) jest w pełni zgodna z filozofią Renault, polegającą na łączeniu komfortu, przyjemności prowadzenia i poszanowania środowiska pod znakiem Renault eco². Ta automatyczna, 6-przełożeniowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem pozwala utrzymać zużycie paliwa i emisję CO 2 na poziomie porównywalnym do wersji z mechaniczną skrzynią biegów. Oparta na technologii podwójnego sprzęgła, stanowi prawdziwy przełom w stosunku do klasycznych automatycznych skrzyń biegów dzięki: szybkiej i płynnej, automatycznej zmianie przełożeń; natychmiastowym reakcjom pojazdu na polecenia kierowcy; emisji CO 2 i zużyciu paliwa na poziomie porównywalnym z autami wyposażonymi w mechaniczną skrzynię biegów * Zużycie paliwa i emisja CO 2 określone zgodnie z obowiązującymi wytycznymi. TO CO NAJLEPSZE W ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGIACH SYSTEM STOP & START Powoduje automatyczne wyłączenie silnika, gdy pojazd stoi, a skrzynia biegów jest ustawiona w położeniu luzu. SYSTEM ESM (ENERGY SMART MANAGEMENT) Pozwala zoptymalizować zużycie energii elektrycznej i ładowanie akumulatora poprzez odzyskiwanie i przetwarzanie energii kinetycznej w fazach zwalniania i hamowania. STEROWANE PRZEPUSTNICE POWIETRZA Umożliwiają optymalizację aerodynamiki pojazdu poprzez regulację przepływu przez chłodnicę (będącą źródłem oporów aerodynamicznych) strumienia powietrza niezbędnego do chłodzenia silnika.

14 SCANNER POŁĄCZENIE ESTETYKI I PRAKTYCZNOŚCI RENAULT CLIO GRANDTOUR DYSPONUJE STARANNIE WYKOŃCZONYM, FUNKCJONALNYM WNĘTRZEM, WYPOSAŻONYM W ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE, UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE AUTA. ODKRYJ JEGO KOMFORT I WIDOCZNĄ NA PIERWSZY RZUT OKA WYSOKĄ JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA. Czyste linie deski rozdzielczej, łatwo dostępna środkowa konsola, wyjątkowo czytelny cyfrowy prędkościomierz, fotel kierowcy z regulacją w pionie w niespotykanym zakresie 70 mm, kolumna kierownicy z regulacją w pionie i w poziomie, bogaty wybór kolorów, elementy wykończenia w kolorze chromu i lśniącej czerni to wnętrze będące połączeniem nowoczesności i ergonomii. Funkcjonalne i bezpieczne Renault Clio Grandtour wyposażono w kierunkowskazy z autostradowym trybem pracy. To bardzo praktyczne rozwiązanie przy manewrach wyprzedzania - jedno naciśnięcie przełącznika powoduje 3 mignięcia kierunkowskazów. Potrzebujesz praktycznego auta? Renault Clio Grandtour oferuje liczne schowki: otwarty schowek przy dźwigni biegów, 7-litrowy schowek w desce rozdzielczej, otwarta wnęka po stronie pasażera, uchwyt na kubki i kieszenie w drzwiach. Renault Clio Grandtour to kombi o zaskakująco pojemnym bagażniku: dokładnie 443 dm 3, z czego 85 litrów pomysłowo umieszczonych pod wyjmowaną podłogą. Dzięki składanej w układzie 1/3-2/3 tylnej kanapie i możliwości złożenia fotela pasażera z przodu do położenia stolika*, wnętrze jest zdecydowanie bardziej praktyczne i oferuje liczne możliwości aranżacji. W ten sposób powstaje wyjątkowo obszerna przestrzeń, mogąca pomieścić przedmioty o długości do 2,48 m. Załadunek bagaży ułatwia próg bagażnika umieszczony na wysokości zaledwie 604 mm. * Składany fotel pasażera z przodu jest dostępny seryjnie w wersji Intens.

15

16 SCANNER JAKOŚĆ DŹWIĘKU ATRAKCYJNA STYLISTYKA RENAULT CLIO GRANDTOUR WYRAŻA SIĘ RÓWNIEŻ POPRZEZ DŹWIĘK. DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU JEST DOSTĘPNA W CLIO DZIĘKI DWÓM INNOWACYJNYM SYSTEMOM, DO TEJ PORY ZAREZERWOWANYM WYŁĄCZNIE DLA SAMOCHODÓW KLASY WYŻSZEJ. Jazda Renault Clio Grandtour, to przyjemność, która pozwala cieszyć się muzyką w warunkach najwyższego komfortu dźwiękowego. Renault Clio inauguruje unikalny, montowany w standardzie we wszystkich wersjach modelu, objęty patentem Renault system Bass Reflex pomysłowy, wbudowany w głośniki w przednich drzwiach system kanałów akustycznych, umożliwiających odtworzenie wrażenia przestrzeni oraz zapewnienie komfortu słuchania muzyki, jak przy zastosowaniu subwoofera o objętości 30 l. Jakość odtwarzania niskich tonów została zoptymalizowana, tony wysokie są czyste i wyraźne, z jeszcze dalej przesuniętymi progami dystorsji. Ten unikalny świat doznań muzycznych czeka na ciebie! Wersje Renault Clio Grandtour z systemem multimedialnym Renault R-Link są równocześnie wyposażone w system nagłośnienia 3D Sound by Arkamys : program cyfrowego przetwarzania sygnałów dźwiękowych, umożliwiający uprzestrzennienie sceny dźwiękowej i uzyskanie jeszcze większej wyrazistości i głębi. Kierowca może również wybrać strefy nagłośnienia: tylko miejsce kierowcy, obydwa przednie siedzenia lub całe wnętrze pojazdu.

17 Prezentacja kanałów akustycznych systemu Bass Reflex zapewniających wzmocnienie basów.

18 SAFETY BY RENAULT NASZ PRIORYTET BEZPIECZEŃSTWO DLA WSZYSTKICH Prezentowany model: Clio 5-drzwiowe. ODPOWIEDZIALNA WIZJA RENAULT OZNACZA ZAPEWNIENIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH I NAJSKUTECZNIEJSZYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA CZYNNEGO I BIERNEGO, NIEZALEŻNIE OD POZIOMU WYPOSAŻENIA AUTA. CLIO GRANDTOUR GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

19 ZAPOBIEGAĆ Przewidywać ryzyko i informować o nim kierowcę KORYGOWAĆ Zaawansowane technologie, które zmieniają wszystko CHRONIĆ Zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pasażerom i innym użytkownikom drogi ESP + CONTRÔLE SOUS-VIRAGE + ASR Ochrona. Wzmocniona struktura, przednie i boczne poduszki powietrzne, chroniące głowę i klatkę piersiową kierowcy i pasażera z przodu, czujniki zderzenia, pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami napięcia (przednie fotele), zagłówki z regulacją wysokości, belka zabezpieczająca bagaż, fotele przednie i tylne zapobiegające nurkowaniu (Fix4sure). 2. Isofix. Trzypunktowy system Isofix fotela pasażera z przodu i bocznych siedzeń z tyłu. 3. Regulator-ogranicznik prędkości. Dostępny seryjnie, umożliwia ustawienie stałej prędkości pojazdu lub prędkości maksymalnej. Umieszczony w konsoli środkowej przełącznik umożliwia zmianę wybranej prędkości. 4. System wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist). Podczas ruszania na drodze o znacznym nachyleniu, system ten utrzymuje przez ok. 2 sekundy ciśnienie w układzie hamulcowym dając kierowcy czas na ruszenie z miejsca. 5. System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC (Electronic Stability Control) nowej generacji wraz z systemem zapobiegającym poślizgowi kół (ASR) zapewnia doskonałą stabilność pojazdu podczas trudnych warunków jazdy. 6. ASR. System zapobiegający poślizgowi kół zapewnia ruszanie auta z warunkach słabej przyczepności. 7. ABS. System zapobiegający blokowaniu się kół ABS wraz z układem wspomagania nagłego hamowania (AFU) i korektorem siły hamowania (EBV) zapewnia kontrolę toru jazdy w warunkach nagłego hamowania. UŚWIADAMIAĆ I RATOWAĆ Działanie na rzecz bezpieczeństwa wszystkich użytkowników dróg Firma Renault stawia człowieka na pierwszym miejscu w swoich działaniach i angażuje się w liczne inicjatywy społecznościowe, w celu zapobiegania wypadkom i edukowania w zakresie zagrożeń drogowych, prowadzone w szkołach i na uczelniach, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i do instytucji międzynarodowych. Marka podejmuje również działania na rzecz poprawy skuteczności służb ratowniczych wzywanych do wypadków. Bezpieczeństwo Renault w liczbach: ponad 600 osób w koncernie zajmujących się wyłącznie systemami bezpieczeństwa naszych samochodów 100 milionów euro inwestowanych jest co roku na rzecz badań w dziedzinie bezpieczeństwa 400 rzeczywistych crash testów zderzeniowych oraz komputerowych symulacji przeprowadzanych każdego roku.

20 CARLAB PERSONALIZACJA RENAULT CLIO GRANDTOUR OFERUJE DO WYBORU 3 STYLE PERSONALIZACJI: TRENDY, ELEGANT I SPORT. MOŻESZ ZMIENIĆ ZARÓWNO ELEMENTY WNĘTRZA JAK I ELEMENTY ZEWNĘTRZNE. TO WYSTARCZY, ABY TWOJE CLIO GRANDTOUR STAŁO SIĘ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE. WYGLĄD ZEWNĘTRZNY 1 Zewnętrzne elementy ozdobne w kolorze lśniącej czerni (obudowy lusterek bocznych, ozdobna listwa chłodnicy, boczne listwy ochronne drzwi, listwa zderzaka tylnego) z wstawkami w kolorze chromowanym / czarnym / czerwonym / niebieskim / kości słoniowej Aluminiowe obręcze kół 16 lub 17 ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion Standardowe 16" Passion Czarne 16" Passion Kość słoniowa* 17" Drenalic Niebieskie* 17" Drenalic Czerwone 17" Drenalic Czarne 17" Drenalic Kość słoniowa ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE W KOLORZE LŚNIĄCEJ CZERNI Z KOLOROWYMI WSTAWKAMI Listwy chromowane Listwy niebieskie* Listwy czerwone Listwy czarne Listwy w kolorze kości słoniowej *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

21 WNĘTRZE 1 Wystrój wnętrza: deska rozdzielcza, elementy tapicerki i płatów drzwi. 2 Wewnętrzne elementy ozdobne: dekoracyjny element kierownicy, obramowanie dźwigni zmiany biegów, ozdobne listwy drzwi i obramowania nawiewów DESKA ROZDZIELCZA Niebieska* Czerwona Czarna Brązowa Havane ELEMENTY OZDOBNE WNĘTRZA Niebieskie* Czerwone Czarne Kość słoniowa z motywem Trendy* z motywem Sport* z motywem Elegant *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

22 CARLAB TRENDY (TONACJA NIEBIESKA) kolor Niebieski France ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze niebieskim* ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy niebieskie* Niebieskie* Czarne Trendy* DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze niebieskim z elementami ozdobnymi Trendy* *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Niebieska Czarna

23 TRENDY (TONACJA CZERWONA) kolor Czerwony Flamme ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czerwonym ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy czerwone Czerwone Czarne Trendy* DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czerwonym z elementami ozdobnymi Trendy *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Czerwona Czarna

24 CARLAB SPORT kolor Kość Słoniowa ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE Ozdobne listwy chromowane Ozdobne listwy czarne Czarne z motywem Sport* WYSTROJE WNĘTRZA DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czarno-szarym z elementami ozdobnymi Sport Czarna *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27

25 ELEGANT kolor Brązowy Ardent ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ 16" Passion standardowe ZEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE 16" Passion w kolorze w kolorze kości słoniowej* 16" Passion w kolorze czarnym 17" Drenalic w kolorze czarnym WEWNĘTRZNE ELEMENTY OZDOBNE 17" Drenalic w kolorze kości słoniowej Ozdobne listwy chromowane WYSTROJE WNĘTRZA Ozdobne listwy kość słoniowa Kość słoniowa Czarne z motywem Elegant DESKA ROZDZIELCZA Wystrój wnętrza w kolorze czarno-szarym z elementami ozdobnymi Elegant *Opcja dostępna dla samochodów wyprodukowanych do T.27 Brązowa Czarna

26 CARLAB WYPOSAŻENIE LIFE / BUSINESS WYPOSAŻENIE SERYJNE LIFE ABS z elektronicznym korektorem siły hamowania EBV + system wspomagania nagłego hamowania Czołowe i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera z przodu System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC System wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist) System mocowania fotelików dla dzieci Isofix Regulator ogranicznik prędkości Komputer pokładowy Zespół wskaźników analogowo- -cyfrowych Karta Renault ze zdalnym sterowaniem centralnego zamka drzwi Instalacja do montażu radioodtwarzacza System Renault BASS REFLEX Fotel kierowcy z regulacją wysokości Zagłówki z regulacją wysokości Tylna kanapa dzielona w układzie 1/3-2/3 (oparcie) Kierownica z regulacją wysokości i głębokości Światła do jazdy dziennej z diodami LED Elektrycznie regulowane szyby przednie Lusterka boczne regulowane elektrycznie w czarnej obudowie o ziarnistej fakturze Zestaw do naprawy opon Przednia listwa z logo Renault w kolorze lśniącej czerni Boczne listwy ochronne i listwa zderzaka tylnego w kolorze czarnym o ziarnistej fakturze Wewnętrzne klamki drzwi w kolorze matowego chromu Relingi dachowe w kolorze czarnym Tapicerka czerwono-czarna Stalowe obręcze kół 15, wzór Extreme Tapicerka czerwono-czarna, wzór Fortunate Stalowe obręcze kół 15, wzór Extreme ALIZE / ZEN* WYPOSAŻENIE SERYJNE ALIZE = LIFE + Multimedialny ekran dotykowy 7": dotykowy ekran 7" + radioodtwarzacz 4X20W (bez CD) + Bluetooth + USB = gniazdo jack Zewnętrzne klamki drzwi i obudowy lusterek bocznych w kolorze nadwozia Przednia listwa z logo Renault w kolorze lśniącej czerni z chromowanymi wstawkami Wstawka w dole kierownicy w kolorze lśniącej czerni Relingi dachowe w kolorze matowego chromu Tapicerka czarno-szara (w opcji bezpłatnej czarno-czerwona) Stalowe obręcze kół 15, wzór Paradise** WYPOSAŻENIE SERYJNE ZEN = ALIZE + Multimedialny system MEDIA NAV*** z nawigacją: dotykowy ekran 7 + nawigacja + radioodtwarzacz 4X20W (bez CD) + Bluetooth + USB + gniazdo jack * Wersja ZEN dotyczy samochodów możliwych do zamawiania do produkcji do T.14 / wersja ALIZE dotyczy samochodów możliwych do zamawiania do produkcji od T.14 ** Wersje ZEN/ALIZE z silnikiem Tce 120 EDC posiadają koło zapasowe oraz aluminiowe obręcze kół 16 seryjnie. *** Wersje z multimedialnym systemem MEDIA NAV seryjnym bądź opcjonalnym produkowane od T.27 posiadają system MEDIA NAV Evolution Tapicerka czarno-szara, wzór Fortunate Stalowe obręcze kół 15, wzór Caraibes (opcja bezpłatna) Stalowe obręcze kół 15, wzór Paradise (seryjnie)

27 INTENS WYPOSAŻENIE SERYJNE INTENS = ZEN+ Klimatyzacja manualna Czujnik światła i deszczu Światła przeciwmgłowe Karta Renault Hands Free Skórzana kierownica z chromowanym dekoracyjnym elementem* Funkcja EKO (z wyjątkiem silnika V 75) Przedni fotel pasażera składany Szyby przednie regulowane elektrycznie z włącznikiem impulsowym po stronie kierowcy Boczne listwy ochronne w kolorze lśniącej czerni z chromowaną wstawką Listwa zderzaka tylnego w kolorze lśniącej czerni z ozdobną listwą chromowaną Chromowana listwa szyb bocznych Ozdobne elementy wnętrza w kolorze lśniącej czerni Tapicerka czarno-szara (w opcji bezpłatnej: czarno-czerwona, czarnoniebieska lub czarno-brązowa)** Deska rozdzielcza w kolorze czarnym (w opcji bezpłatnej: czerwona, niebieska lub brązowa)** Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16, wzór Passion*** * Wersje INTENS produkowane od T.27 posiadają chromowane wstawki po bokach kierownicy oraz dolny element w kształcie trapezu z chromową obwódką i wypełnieniem w kolorze lśniącej czerni. ** Elementy ozdobne w kolorze niebieskim dostępne dla samochodów wyprodukowanych do T.27. *** Dla wersji INTENS zamawianych do produkcji do T.14 stalowe obręcze kół 16", wzór Fairway. OPCJE Tapicerka czarno-szara Stalowe obręcze kół 16, wzór Fairway Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16, wzór Passion GT WYPOSAŻENIE SERYJNE GT = INTENS + System multimedialny Renault R-Link*: z ekranem dotykowym 7, nawigacją TomTom, radioodtwarzaczem z przestrzennym dźwiękiem 3D Sound by Arkamys, Bluetooth, złączem USB i jack oraz dostępem do informacji na temat samochodu i usług on line Klimatyzacja regulowana automatycznie Sportowe zawieszenie typowe dla wersji GT Funkcja R.S. Drive z 2 trybami działania: Normal i Sport Skórzana kierownica GT z szarymi łopatkami do sterowania biegami Szyby tylne regulowane elektrycznie Boczne lusterka elektrycznie składane Szyby tylne boczne i tylna przyciemniane Specjalna tapicerka szaro-grafitowa GT, ze wzmocnieniami bocznymi oraz oznaczeniem GT na przednich zagłówkach Deska rozdzielcza w kolorze szarym z oznaczeniem Renault Sport Aluminiowe pedały Pasy bezpieczeństwa w kolorze szarym Ozdobna listwa bagażnika w kolorze szarym (przy zamówieniu opcji kamera cofania) Elementy zewnętrze w kolorze ciemnoszarym: wstawki w listwach bocznych, tylny dyfuzor z podwójna rurą wydechu chromowaną, obudowy lusterek bocznych Obramowanie świateł LED w kolorze szarym dla nadwozia w kolorze Czarny Etoile i Niebieski Malte, dla pozostałych kolorów nadwozia w kolorze lśniącej czerni Oznaczenie GT z przodu i na klapie bagażnika Specjalny zderzak przedni ze światłami LED po bokach (bez świateł przeciwmgłowych) Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17 GT ciemnoszare Koło zapasowe Silnik TCe 120 z automatyczną, dwusprzęgłową i 6-biegową skrzynią biegów EDC * Wersje GT produkowane od T.27 posiadają system R-Link Evolution. Tapicerka szaro-grafitowa GT Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17 w kolorze ciemnoszarym

28 CARLAB STREFA KOLORÓW BIEL ALPEJSKA (NIEMETALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC CZERWONY FLAMME (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC CZARNY ETOILE (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC NIEBIESKI FRANCE (NIEMETALIZOWANY) BRĄZOWY ARDENT (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC SZARY PLATYNOWY (METALIZOWANY) Dostępny również w GT 120 EDC KOŚĆ SŁONIOWA (NIEMETALIZOWANY) SZARY KASJOPEA (METALIZOWANY) NIEBIESKI MALTE (METALIZOWANY) Dostępny wyłącznie w GT 120 EDC WYMIARY OBJĘTOŚĆ (DM 3 ) Objętość VDA (norma ISO 3832) (do wysokości tylnej półki), w tym objętość 443 schowka pod wyjmowaną podłogą bagażnika 85 Objętość maksymalna przy złożonych tylnych siedzeniach (do wysokości dachu) 1380 WYMIARY (MM) A Rozstaw osi 2589 B Długość całkowita 4267/4277 (GT) C Przedni zwis 853/863 (GT) D Tylny zwis 825 E Rozstaw kół przednich 1506 / 1499* F Rozstaw kół tylnych 1506 / 1498* G Szerokość całkowita bez lusterek / z lusterkami bocznymi 1732 / 1945 H Wysokość pojazdu nieobciążonego 1445/1433 (GT) H1 Wysokość z otwartą tylną klapą pojazdu nieobciążonego 2087 J Wysokość progu bagażnika pojazdu nieobciążonego 604 K Prześwit pojazdu obciążonego 120 L Ilość miejsca na wysokości kolan w 2. rzędzie 140 M Szerokość nad przednimi podłokietnikami 1363 M1 Szerokość nad tylnymi podłokietnikami 1378 N Szerokość na wysokości barków z przodu 1370 N1 Szerokość na wysokości barków z tyłu (m) 1307 P Wysokość od siedzenia do dachu pod kątem 14 w 1. rzędzie (przednie miejsca) 880 P1 Wysokość od siedzenia do dachu pod kątem 14 w 2. rzędzie (tylne miejsca) 862 Y Szerokość otworu bagażnika u góry 800 Maksymalna szerokość otworu bagażnika 1038 Y1 Szerokość otworu bagażnika u dołu 994 Y2 Szerokość wewnętrzna między wnękami kół 1011 Z Wysokość otworu bagażnika 685 Maksymalna długość załadunku Z1 (od tylnej klapy do tylnych siedzeń w położeniu złożonym) 1616 Z2 Długość bagażnika za tylną kanapą 830 Z3 Wysokość pod tylną półką / w bagażniku z wyjmowaną podłogą 575 / 396 Maksymalna długość załadunku (ze złożonymi tylnymi siedzeniami i fotelem Z4 pasażera z przodu złożonym do położenia stolika) 2480 * Koła 15 i 16 / 17

29 DANE TECHNICZNE V 75 TCe 90 ENERGY TCe 90 TCe 120 EDC dci 75 dci 90 ENERGY dci 90 Rodzaj paliwa benzyna benzyna benzyna benzyna olej napędowy olej napędowy olej napędowy Rodzaj wtrysku wielopunktowy wielopunktowy wielopunktowy bezpośredni bezpośredni bezpośredni bezpośredni sekwencyjny sekwencyjny sekwencyjny sekwencyjny Common Rail Common Rail Common Rail SILNIK Pojemność skokowa (cm 3 ) Ilość cylindrów / zaworów 4 / 16 3 / 12 3 / 12 4 / 16 4 / 8 4 / 8 4 / 8 Moc maksymalna w kw EWG (KM) przy obrotach na minutę 54 (75) przy (90) przy (90) przy (120) przy (75) przy (90) przy (90) przy Maksymalny moment obrotowy w Nm EWG przy obrotach na minutę 107 przy przy przy przy (2000) 200 przy przy przy Filtr cząstek stałych tak tak tak Stop & Start i układ odzyskiwania energii podczas hamowania - - tak tak SKRZYNIA BIEGÓW Typ skrzyni biegów mechaniczna, 5-biegowa automatyczna EDC, 6-biegowa mechaniczna, 5-biegowa UKŁAD KIEROWNICZY Układ kierowniczy zmienne, elektryczne, wspomaganie układu kierowniczego (w standardzie) Promień skrętu min./całkowity (m) 10,6 / 11 10,6 / 11 10,6 / 11 Całkowita liczba obrotów koła kierownicy (między skrajnymi położeniami - wartości mogące się różnić zależnie od modelu) 2,71 obrotu 2,71 obrotu 2,71 obrotu KOŁA I OPONY Wymiary opon* 15" : 185/65 R15 88T; 16" : 195/55 R16 87H; 17" : 205/45 R17 88V OSIĄGI Prędkość maksymalna (km/h) Przyspieszenie od 0 do 100 km/h (s) 14"50 12"20 12" " " m ze startu zatrzymanego (s) 19"50 18"20 18" "10 brak danych 18" m ze startu zatrzymanego (s) 35"90 33"60 33" "80 brak danych 33"30 Przyspieszenia: od 80 do 120 km/h na 4. / 5. biegu (s) 15"40 / 24"80 11"70 / 17"90 11"70 / 17" "60 / 19"40 brak danych 9"90 / 13"50 ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO 2 CO 2 (g / km) W cyklu miejskim (l/100 km) 7 6,2 5,6 6,6 4,3 4,3 4,0 W cyklu pozamiejskim (l/100 km) 4,7 4,2 3,9 4,4 3,2 3,2 3,2 W cyklu mieszanym (l/100 km) 5,5 4,9 4,5 5,2 3,6 3,6 3,5 POJEMNOŚĆ Zbiornik paliwa (l) MASA (KG) Masa własna pojazdu (bez opcji) Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) * W zależności od wersji. Wartości zużycia paliwa i emisji CO 2 ustalone zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji pojazdów. Identyczna dla wszystkich producentów metoda pomiaru umożliwia porównanie samochodów. Zużycie paliwa w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji pojazdu, wyposażenia i stylu jazdy kierowcy. W celu optymalizacji spalania zachęcamy do zapoznania się z poradami dostępnymi na Samochody Renault podlegają recyklingowi, odzyskowi zgodnie z ustawą o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz innymi przepisami dotyczącymi wymogów ochrony środowiska. Demontażu samochodów i ich zużytych części dokonuje się zgodnie ze stosownymi przepisami o odpadach. Szczegółowe informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska na i w autoryzowanych punktach Renault.

renault KOLEOS drive the change

renault KOLEOS drive the change renault KOLEOS drive the change FOCUS ELEGANCJA Z CHARAKTEREM Crossover, który przykuwa uwagę. Elegancja z pazurem. Płynne linie nadwozia skrywają silnik gotowy pokazać swoją moc. Wyrazista osłona chłodnicy,

Bardziej szczegółowo

Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Dacia Duster, rzetelna i solidna. Dacia Duster Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest przestarzałe,

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. Nowa Dacia Duster Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie.

Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie. Nowa Dacia Sandero Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie. Czego oczekujesz od samochodu? Atrakcyjnego wyglądu, dopracowanego, dobrze wyposażonego wnętrza, dużo miejsca dla całej rodziny, starannego

Bardziej szczegółowo

Dacia Duster gama 2013

Dacia Duster gama 2013 Dacia Duster gama 2013 (Niezwykle) dużo miejsca za (zupełnie) niewielkie pieniądze Dacia Duster jest laureatem nagrody Autobest 2011 za najlepszą ofertę samochodową na rynku w 2010 roku. W Dacii Duster

Bardziej szczegółowo

Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna skrzynia biegów EDC, łopatki zmiany biegów przy kierownicy.

Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna skrzynia biegów EDC, łopatki zmiany biegów przy kierownicy. 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. TROPHY 220 EDC TCe 120 EDC 67 000 - - Turbo RS 200-89 900 - Turbo RS 220 - - 96 900 Poczuj moc R.S.: 220 KM w wersji Trophy, dwusprzęgłowa, automatyczna

Bardziej szczegółowo

Teraz z Renault Clio R.S. i GT zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2)

Teraz z Renault Clio R.S. i GT zyskaj 10% rabatu w Kredycie 3x30 (2) 2 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK GT 120 EDC R.S. 200 EDC R.S. TROPHY 220 EDC Energy TCe 120 EDC Euro 6 67 500 - - Turbo RS 200 Euro 6-90 400 - Turbo RS 220 Euro 6 - - 96 900 Teraz z Renault Clio R.S. i GT

Bardziej szczegółowo

Dacia Lodgy również. Dbasz o swoją rodzinę?

Dacia Lodgy również. Dbasz o swoją rodzinę? Dacia Lodgy Dbasz o swoją rodzinę? Dacia Lodgy również Dacia Lodgy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodzin. Ten dostępny w wersji 5- i 7-osobowej van posiada wiele zalet. Dla zapewnienia maksimum

Bardziej szczegółowo

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link Evolution, praktyczne technologie.

Niezwykle zmysłowy design, system multimedialny Renault R-Link Evolution, praktyczne technologie. 7 ROK MODELOWY 2015 NOWA GAMA CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BUSINESS ALIZE LIMITED INTENS+ 1.2 16V 75 Euro 6 41 950 43 000 44 400 47 400 51 400 TCe 90 - - 48 350 51 350 - Energy TCe 90 - - - - 56 350

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK AUTHENTIQUE EXPRESSION DYNAMIQUE 1.2 16V 75 40 950 44 550 49 350 Energy TCe 90-49 500 54 300 TCe 120 EDC - 58 000 - dci 75 50 450 53 450 58 250 Energy dci 90-57 250 62 050 Energy

Bardziej szczegółowo

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia.

Dwukolorowe nadwozie, pełna personalizacja na zewnątrz i wewnątrz, abyś mógł dostosować swojego Captura do własnego stylu życia. 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE ZEN INTENS XMOD Energy TCe 90 60 900 67 400 Energy TCe 90 Euro 6 55 400 60 900 67 400 69 400 Energy TCe 120 EDC Euro 6 69 400 75 900 77 900 Energy dci 90 69 550 Energy

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE BOSE TCe 115 78 500 87 850 TCe 130-89 350 dci 110 86 300 95 650 dci 110 EDC 92 300 101 650 dci 130-102 150 Cennik obowiązuje od dnia 02.06.2014 r. i dotyczy samochodów

Bardziej szczegółowo

CENA PROMOCYJNA W ZŁ LIFE LIMITED BOSE GT SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 1.6 16V 110

CENA PROMOCYJNA W ZŁ LIFE LIMITED BOSE GT SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 1.6 16V 110 ROK MODELOWY 2015 CENA PROMOCYJNA W ZŁ LIFE LIMITED BOSE GT SILNIK Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 Collection 2014 1.6 16V 110 59 250 65 750 Energy TCe 115 - Energy TCe 130-61 900 68 400

Bardziej szczegółowo

RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A

RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A KOMUNIKAT PRASOWY RENAULT TWORZY NA NOWO ESPACE A Renault Espace, jeden z flagowych modeli marki, powraca jako duży crossover o płynnej linii i masywnej, eleganckiej sylwetce. Ten innowacyjny crossover

Bardziej szczegółowo

Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1)

Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK LIFE LIMITED BOSE TCe 115 78 500 81 400 - TCe 130-82 900 92 350 dci 110 86 500 89 400 98 850 dci 110 EDC - 96 200 105 650 dci 130-96 700 106 150 Gotowe na przyjęcie każdej

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1)

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS. Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,5% z ofertą Renault Finansowanie (1) 1 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK START LIFE LIMITED INTENS 1.6 16V 115 56 000 59 900 63 400 67 400 dci 95-67 300 70 800 - dci 110-70 200 73 700 77 700 Rabat 6 000 zł Odkup Rabat 2 500 zł za pozostawienie

Bardziej szczegółowo

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia.

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. 2 3 Taki jest Doskonałe osiągi, sportowy styl. 4 5 Taki jest Jedyny w swoim rodzaju. Nadwozie Swifta emanuje pozytywną energią dając przedsmak dynamicznej

Bardziej szczegółowo

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4)

DACIA FINANSOWANIE INSTALACJA GAZOWA LPG W PROMOCYJNEJ CENIE 2 900 ZŁ (3) GWARANCJA PRZEDŁUŻONA NAWET DO 5 LAT W CENIE OD 499 ZŁ (4) 4 CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK ACCESS AMBIANCE LAUREATE seria limitowana CELEBRATION 1.2 16V 75 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75 Euro6 33 900 36 950 41 450-1.2 16V 75-40 450 44 950 TCe 90 - - 45 950 49 350

Bardziej szczegółowo

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD

SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD 2 CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION 1.6 16V 105 39 900 46 500 52 100-1.6 16V 105 2WD - 50 000 56 100-1.5 dci 110 - - 62 400 66 700 1.6 16V 105-54 000

Bardziej szczegółowo

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA

SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA SIMPLY CLEVER ŠKODA OCTAVIA Uczucie zdumienia jest tak niezwykłe, jak poczucie radości. Aby zatrzymać w sobie to wyjątkowe uczucie, nie musisz zmieniać całego swojego życia. Czasami wystarczy spojrzeć

Bardziej szczegółowo

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 45 900 51 500-1.6 16V 105 LPG - 49 400 55 500 -

CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 45 900 51 500-1.6 16V 105 LPG - 49 400 55 500 - CENA KATALOGOWA W ZŁ SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE PRESTIGE 1.6 16V 105 39 900 45 900 51 500-1.6 16V 105 LPG - 49 400 55 500 - TCe 125 4X2 - - 57 500 62 300 1.5 dci 90-51 900 57 500-1.5 dci 110-55

Bardziej szczegółowo

FAZA 3 CENA PROMOCYJNA W ZŁ LIMITED 4x4

FAZA 3 CENA PROMOCYJNA W ZŁ LIMITED 4x4 FAZA 3 CENA PROMOCYJNA W ZŁ SILNIK LIMITED 4x4 PRIVILÈGE 4x4 2.0 dci 150 2.0 dci 175 aut. 108 630 120 700 121 230 119 250 132500 131 850 134 700 146 500 Cennik obowiązuje od dnia 01.10.2014 r. i dotyczy

Bardziej szczegółowo

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy.

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Nowy Prius * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Technologia Nowy Prius z systemem Hybrid Synergy Drive

Bardziej szczegółowo

Nowy Caravelle. Samochody Użytkowe

Nowy Caravelle. Samochody Użytkowe Nowy Caravelle Samochody Użytkowe Idealny do przewozu osób. Od ponad 30 lat wzorzec w profesjonalnym transporcie osobowym. NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA. Dzięki najnowszej generacji silników. WNĘTRZE NA POZIOMIE

Bardziej szczegółowo

Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,7% (3) z ofertą Dacia Finansowanie lub przedłużoną gwarancją (2)

Ubezpieczenie. 3,5% lub 2,7% (3) z ofertą Dacia Finansowanie lub przedłużoną gwarancją (2) CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK NAPĘD DUSTER AMBIANCE LAUREATE CELEBRATION SCe 115 S&S Euro 6 39 900 45 500 50 600 - TCe 125 S&S Euro 6 - - 58 100 62 400 2WD 1.5 dci 90 S&S Euro 6-52 800 -

Bardziej szczegółowo

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Nowy Auris Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Design Gotowy na wszelkie wyzwania to kwintesencja nowego, bardziej dynamicznego charakteru samochodów marki Toyota. Pojemność Nowy Auris to niezwykle pojemne

Bardziej szczegółowo

SUGUYA FUKUSATO, Główny inżynier

SUGUYA FUKUSATO, Główny inżynier IS RODZINA IS Kierowanie się tradycyjnymi wskaźnikami to tylko jedna z dróg do wybitnych osiągnięć. ednak tworząc nowego sportowego sedana Lexus IS, podążaliśmy innym szlakiem. Zamiast tego wyznaczyłem

Bardziej szczegółowo

ACCESS AMBIANCE PLUS LAUREATE STEPWAY CELEBRATION

ACCESS AMBIANCE PLUS LAUREATE STEPWAY CELEBRATION 3 CENA KATALOGOWA W ZŁ seria limitowana SILNIK ACCESS AMBIANCE PLUS LAUREATE STEPWAY CELEBRATION 1.6 SCe 100 Euro 6 37 900 42 000 46 900-50 800 TCe 115 Euro 6 - - - 55 800-1.5 dci 75 Euro 6-47 800 52 700

Bardziej szczegółowo

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE NOWA HONDA Detale specyfikacji wyposażeniowej zawarte w tym katalogu nie odnoszą się do konkretnego produktu, który jest dostarczany lub sprzedawany przez firmę. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy towarzysz 4x4.

Prawdziwy towarzysz 4x4. Zawsze do celu. Suzuki Jimny to sprawdzony przyjaciel, gotowy na każdą wyprawę i przygodę. Poznawaj z nim nowe horyzonty. Pokonaj wszystkie przeszkody i zdobądź szczyt. Uwaga: Aluminiowe obręcze kół oraz

Bardziej szczegółowo