NIEKTÓRZY TEGO NIE PRZEŻYLI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NIEKTÓRZY TEGO NIE PRZEŻYLI"

Transkrypt

1 NIEKTÓRZY TEGO NIE PRZEŻYLI

2 NIEKTÓRZY TEGO NIE PRZEŻYLI

3 Witamy Fast Forward to przedsięwzięcie, które zainicjowane zostało w 2005 roku. Od samego początku głównym nurtem działalności było organizowanie imprez integracyjnych o charakterze sportowym i motoryzacyjnym. Uczestnikom oferuje dużą dawkę adrenaliny. Gwarantuje silne emocje podczas rywalizacji w wielu dziedzinach sportów ekstremalnych. Doświadczony zespół specjalistów i instruktorów dba o to, aby każdy niezależnie od umiejętności czerpał maksimum przyjemności z uczestnictwa w imprezach, zawodach czy szkoleniach organizowanych przez Fast Forward. Animatorami Fast Forward są Maciej Oleksowicz i Andrzej Obrębowski - kierowca i pilot rajdowy. Obaj przygodę z Rajdami rozpoczęli w 2001 roku. Do dziś z sukcesami rywalizują na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski za kierownicą Subaru Imprezy N12. Na swoim koncie mają tytuł v-ce mistrzów Polski w klasie N2. Więcej informacji na temat załogi znajdą Państwo na stronie: Szkołą Bezpiecznej Jazdy Fast Forward zajmuje się doświadczony instruktor Jacek Rathe, utytułowany pilot rajdowy. Obok niego za szkolenia odpowiedzialny jest również Jacek Sikora, wielokrotny Mistrz Polski w rajdach. Instruktorem jest od 1999 roku. Globalnie Fast Forward to niemal 20 doświadczonych osób na stałe związanych z motoryzacją i rajdami.

4 Motoryzacyjne imprezy integracyjne (rajdowe, OFF-Road) Co Drive Jazda na prawym fotelu w roli pilota rajdowego w jednym z najszybszych rajdowych samochodów startujących w Polsce - Subaru Impreza. Na zamkniętym dla ruchu i odpowiednio zabezpieczonym fragmencie drogi każdy z gości ma możliwość przeżyć to, co zawodnicy startujący w Rajdowych Mistrzostwach Polski. "To się nie może udać!" - obawiają się uczestnicy. Olbrzymie wrażenia robią momenty hamowania, zakręty przejechane poślizgami, hopy. Wszystko jest dokładnie przygotowane i zaplanowane. Dlatego - to się udaje!

5 Zawody i szkolenia rajdowe w profesjonalnych rajdówkach Dajemy gościom możliwość spróbowania swoich sił za kierownicą samochodu rajdowego. Do tego celu wykorzystujemy rajdówki wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, fotele, pasy rajdowe i cały niezbędny w rajdach ekwipunek związany z bezpieczeństwem. Na specjalnie do tego celu przygotowanym i zabezpieczonym torze, pod okiem doświadczonych instruktorów organizujemy szkolenia i zawody rajdowe, podczas których każdy ma możliwość sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.

6 Jak to robimy? System pomiaru czasu i wyświetlania wyników On Line Podczas zawodów wyniki prezentujemy w przejrzystej formie na dużym ekranie LCD. Dzięki temu budowane jest dodatkowe napięcie, a każdy ma motywację, aby pojechać jeszcze szybciej. TIR Amerykańska ciężarówka z namiotem jako baza - Jako centralne miejsce imprezy proponujemy TIR 'a z namiotem cateringowym, w którym uczestnicy mają możliwość odpoczynku i regeneracji sił przy posiłku. W bazie witamy gości, omawiamy poszczególne etapy imprezy, wyświetlamy filmy o tematyce rajdowej, komentujemy wyniki zawodników. Istnieje możliwość skorzystania z klimatyzowanego pomieszczenia, które znajduje się w naczepie. Serwis z Mistrzostw Polski Nad samochodami czuwają mechanicy na co dzień serwisujący samochody w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Dysponują oni odpowiednią wiedzą, doświadczeniem oraz częściami zapasowymi, aby naprawić ewentualne usterki samochodów w krótkim czasie.

7 Pamiątki Całe wydarzenie dokumentowane jest przez zawodowego fotografa. Istnieje możliwość zatrudnienia ekipy filmowej, mającej doświadczenie w realizacji programów motoryzacyjnych o tematyce rajdowej (Automaniak, OES). Rejestrowane są najciekawsze momenty imprezy, wywiady z uczestnikami, ujęcia z wnętrza samochodów. Po imprezie każdy z uczestników otrzymuje płytę ze zdjęciami oraz materiałami efektownie zmontowanymi w formie reportażu lub teledysku. Bardzo dobrym pomysłem jest również przygotowanie dla gości drobnych upominków związanych z rajdowym charakterem imprezy. Koszulki z logo firmy oraz samochodem rajdowym, rękawiczki rajdowe itp.

8 Usługi towarzyszące Po ciężkim, pełnym emocji dniu przychodzi czas na wieczorny odpoczynek. Wspólna kolacja to dobry moment, aby podsumować dzień, obejrzeć zdjęcia, a także wręczyć nagrody dla zwycięzców. Urozmaiceniem wieczoru mogą być występy artystyczne, degustacje alkoholi, pokazy mody itp.

9 Profesjonalny catering Oferujemy catering w postaci prostego stołu szwedzkiego, grill'a, lub wykwintnego obiadu. Szczegółowe menu ustalane jest każdorazowo i dopasowywane do potrzeb klienta.

10 Inne atrakcje Organizujemy również: skoki na spadochronie, quady, poduszkowce, skutery wodne, strzelnicę policyjną itp. Atrakcje te mogą uzupełnić ofertę oraz dostarczyć gościom dodatkowej porcji adrenaliny.

11 Gdzie? Imprezy możemy organizować w wielu regionach Polski a także za granicą. Szczególnie polecamy: >> lotniska wojskowe (Nowe Miasto Nad Pilicą, Mińsk Mazowiecki, Modlin, Poznań - Bednary, Gryźliny koło Olsztyna), >> tory Rally Cross lub wyścigowe (Słomczyn, Toruń, Poznań, Kielce), >> tory szutrowe.

12 Szkoła bezpiecznej jazdy Ilu pracowników, korzystających z samochodów służbowych Waszej firmy uważa się za mistrzów kierownicy? Zapewne znajdą się tacy, dla których auto jest zabawką a nie narzędziem pracy. Niestety firma ponosi tego niemiłe konsekwencje: nieobecności pracowników z powodu zwolnień powiększające się koszty ubezpieczenia zbyt duże koszty napraw powypadkowych przestoje samochodów czasami prawdziwe tragedie Jeżeli zamierzacie coś zrobić z takim stanem rzeczy Fast Forward służy profesjonalnym wsparciem. NIE UCZYMY ODWAGI, LECZ ROZWAGI!!!

13 Dlaczego szkoła jazdy... Ogromna liczba tragicznych wypadków drogowych, źle przystosowany do rzeczywistych warunków program nauczania na kursach nauki jazdy, a co za tym idzie wzrost zainteresowania doskonaleniem techniki jazdy samochodem skłoniły Fast Forward do stworzenia Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Szkoła Bezpiecznej Jazdy Fast Forward uczy bezpiecznego i rozważnego poruszania się po drogach. Choć nasi wykwalifikowani instruktorzy, będący czynnymi zawodnikami sportu samochodowego, czerpią z doświadczeń jazdy wyczynowej, nie będą wpajać uczestnikom kursów umiejętności jazdy szybkiej i agresywnej. Wręcz przeciwnie. Poczynając od właściwej pozycji za kierownicą, nauki prawidłowego ruszania i hamowania, poprzez technikę ekonomicznego i bezpiecznego pokonywania zakrętów w trudnych warunkach drogowych, będą starali się uświadomić, jak poważnym zadaniem jest bezpieczne i kulturalne prowadzenie samochodu i jak wiele błędów popełniają na co dzień przeciętni kierowcy. W niesprzyjających warunkach błędy te mogą doprowadzić do tragedii, lub przynajmniej do strat materialnych. Kierowca - amator nie może w czasie kilkudniowego kursu osiągnąć mistrzostwa w prowadzeniu auta. Ale może przekonać się, jakie są skutki utraty panowania nad samochodem i jak podwyższyć bezpieczeństwo w czasie codziennej jazdy. Naszym celem jest wpajanie zasad jazdy defensywnej tak, aby prawdopodobieństwo uwikłania się w niebezpieczną sytuację drogową było jak najmniejsze. Gdzie zatem jest w tym programie miejsce dla instruktorów - zawodników sportu samochodowego? W rzeczywistości, najwięksi mistrzowie kierownicy są właśnie specjalistami od jazdy defensywnej. Tylko precyzyjne poznanie granic własnych możliwości oraz możliwości samochodu, pozwala im dojeżdżać do mety. Kierowca - amator dowie się od nich, jakie najczęściej popełnia błędy i jak się ich ustrzec, nad czym powinien popracować, i jakich manewrów musi unikać, by zawsze bezpiecznie osiągnąć cel podróży.

14 Program Szkoły Bezpiecznej Jazdy Fast Forward Ergonomia w samochodzie: prawidłowa pozycja za kierownicą posługiwanie się kołem kierownicy obsługa przyżądów w samochodzie podczas jazdy Ruszanie i przyspieszanie Na suchej nawierzchni Na śliskiej nawierzchni Hamowanie: z wykorzystaniem systemu ABS opcjonalnie hamowanie pulsacyjne hamowanie na wprost i w zakręcie hamowanie z ominięciem przeszkody poślizg przy hamowaniu Poślizg jazda samochodem wyposażonym w troleje nadsterowność i podsterowność samochodu poślizg w zakręcie przednich i tylnich kół poślizg przednich i tylnych kół przy jeździe na wprost omijanie przeszkody + test "łosia" systemy wspomagające bezpieczeństwo jazdy Jazda szosowa przygotowanie samochodu do zakrętu zakręt Jazda miejska - defensywna poruszanie się w ruchu miejskim - kultura jazdy. obserwacja i przewidywanie zachowania innych kierowców koncentracja w trakcie jazd

15 Certyfikat Każdy uczestnik kursu dostaje skrypt ze wszystkimi informacjami, jakie przekazywaliśmy podczas szkolenia oraz certyfikat ukończenia kursu. W zależności od wybranego zakresu szkolenie może trwać od jednego do czterech dni. Na życzenie klienta program może być wydłużony o dodatkowe elementy. Do realizacji każdego tematu wykorzystujemy odpowiednio przygotowane i sprawdzone ćwiczenia, które wykonujemy na odpowiednio przygotowanym do tego celu terenie. Ćwiczenia zawsze wykonywane są przy asyście instruktora, który wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w każdej chwili służy radą, a w wyjątkowych sytuacjach może odpowiednio zareagować.

16 Miejsce, samochody oraz dodatkowe usługi Większość szkoleń przeprowadzamy na lotnisku wojskowym w miejscowości Modlin (około 30km od Warszawy - przy trasie numer 7 na Gdańsk). Na życzenie klienta zapewnimy odpowiednie miejsce do przeprowadzenia szkolenia w dowolnym regionie polski i świata. W trakcie zajęć wykorzystujemy samochody marki Ford Focus II, Opel Astra III lub z napędem na cztery koła - Subaru Impreza.

17 Oferujemy również wykłady związane z tematem bezpieczeństwa w ruchu drogowym szkolenie teoretyczne z zakresu techniki jazdy analiza sytuacji drogowych uczestników wykładu rozmowa z ratownikami drogowymi, strażakami, funkcjonaruszami policji dynamiczne prezentacje samochodów Na potrzeby prezentacji organizujemy próby sportowe odbywające się w bezpiecznych warunkach, pokazujące walory, możliwości i zalety demonstrowanych pojazdów. Każdy z uczestników prezentacji ma mozliwość przetestować i zapoznać się z prezentowanymi samochodami. Podczas prezentacji wprowadzamy elementy współzawodnictwa i bezpiecznej jazdy, co w bezpośredni sposób przenosi się na postrzeganie danej marki jako dynamicznej, bezpiecznej i godnej zaufania.

18 Pomoc Elementy uzupełniające kurs bezpiecznej jazdy Bezpieczeństwo na drodze to nie tylko zapobieganie wypadkom, dlatego proponujemy dodatkowe szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Doskonałym uzupełnieniem kursu może być również pokaz ratownictwa drogowego, prowadzony przez wyspecjalizowane jednostki ratowników PZM oraz straży pożarnej.

19 Nasi Instruktorzy Jacek Rathe Swoją przygodę ze sportem samochodowym rozpoczął w 1986 roku. Wówczas swych sił próbował w kartingu. W 1991 wystartował w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W 1993 roku zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie N-1. Po trzech latach postanowił spróbować swoich sił w rajdach, tym razem jako pilot. Jeździł z Marcinem Turskim, Jerzym Dyszym, Włodzimierzem Skrodzkim, a w połowie 1998r. został pilotem Roberta Herby. Z tym kierowcą dwukrotnie zdobywali tytuł mistrza Polski w grupie N oraz tytuł II wicemistrza w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W sezonie 2007 wspólnie z Sebastianem Fryczem ponownie zdobył tytuł II wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej. Pracuje jako instruktor od 1996 roku. Jacek Sikora Początkowo odnosił sukcesy jeżdżąc Fiatem 126p. Po przesiadce do Cinquecento zwyciężał w Pucharze Cinquecento Abarth w 1994 i 1995 r. Dwukrotnie ukończył prestiżowy Rajd Monte Carlo. W następnych latach zdobywał tytuły Wicemistrza Polski w klasie Cinquecento Sporting (1996 i 1997) oraz Mistrza Polski w 1998 Pracuje jako instruktor od 1999 roku Krzysztof Ruciński Wielokrotnie startował jako kierowca w wyścigach górskich oraz jako pilot w rajdach samochodowych. Karierę instruktorską rozpoczął w 1999 roku. Paweł Kabat Pracuje w szkołach jazdy od 2001 roku

20 Amerykański Event Truck Organizujesz event, roadshow, imprezy promocyjne, koncert w plenerze, chcesz wywrzeć wrażenie, przyciagnąć uwagę potencjalnych klientów? Potrzebujesz czegoś specjalnego, co wyróżnia Twoje wydarzenie od tysiąca innych. Dlatego wlaśnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy naszą nową propozycję. Dwa efektowne pojazdy specjalne.

21 Mobilna scena Oryginalny amerykański ciągnik siodłowy z rozkładaną naczepą. Pojazd używany jako punkt promocyjny, scena estradowa czy też ruchoma wystawa. Po rozłożeniu scena ma 8,5 m szerokości i 3,5 m głębokości. Istnieje możliwość dowolnego powiększenia sceny jak i jej pełnego zadaszenia na potrzeby danej imprezy. Po obu stronach sceny znajdują sie schody. Truck wyposażony jest w dodatkowy, klimatyzowany pokój o powierzchni 10m2, posiada też dwa zintegrowane agregaty prądotwórcze o łącznej mocy 6kW.

22 Mobilne Centrum Dowodzenia Przepiękny amerykański TIR bogato zdobiony chromowanymi dodatkami. Posiada specjalnie przygotowaną naczepę, która spełnia rolę mobilnego biura podczas wszelkiego rodzaju imprez w plenerze. W naczepie znajdują się dwa oddzielne pomieszczenia: Pierwsze to gabinet z łóżkiem, stolikiem, toaletą i klimatyzacją. Drugie to wolna przestrzeń, której aranżacja zależy od zapotrzebowań klienta. Idealnie nadaje się do zorganizowania m.in., biura imprezy, vip room, prezentacji produktów, studia telewizyjnego itd.

23 Namiot Istnieje możliwość dołączenia specjalnego namiotu do obydwu pojazdów. Po jego rozłożeniu uzyskujemy zadaszoną i chronioną od warunków atmosferycznych przestrzeń o wymiarach 6x12 metrów. Namiot nadaje się na ustawienie cateringu, symulatorów rajdowych, wyświetlania filmów promocyjnych, prezentacji oraz innych atrakcji podczas imprez. Obydwa pojazdy posiadają system mocowań banerów reklamowych. Istnieje również możliwość dowolnego oznakowania pojazdów. Poza przeznaczeniem promocyjnym pojazdy mogą być również wykorzystane do transportu sprzętu niezbędnego podczas imprezy.

24 Symulatory rajdowe i wyścigowe Dysponujemy profesjonalnymi symulatorami jazdy samochodem rajdowym lub wyścigowym. Symulator składa się z rajdowego fotela kubełkowego, kierownicy z systemem Force Feedback (sprzężenie zwrotne), pedałów, dużego ekranu LCD i jednostki sterującej. Pojedyncze symulatory często wykorzystujemy jako dodatkowa atrakcja podczas organizowanych szkoleń oraz imprez. Przy urzyciu większej ilości symulatorów organizujemy zawody lub niezależne imprezy. Do każdego symulatora przypisana jest osoba z obsługi, która tłumaczy zasady działania gry oraz pomaga odpowiednio wyregulować fotel i kierownicę. Dysponujemy również unikalnym, jedynym w Polsce symulatorem, zawieszonym na siłownikach. Dzięki specjalnej konstrukcji symulator imituje przeciążenia działające na kierowcę podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów. Całość uzupełnia system wyświetlania wyników.

25 Profesjonalny system wyświetlania wyników on-line Stworzyliśmy swój własny system pokazujący na dowolnej ilości wyświetlaczy aktualne czasy na poszczególnych odcinkach specjalnych oraz klasyfikację zawodów. System działa w czasie rzeczywistym i może być wykorzystany do wyświetlania wyników zarówno zawodów samochodowych, które organizujemy jak i zawodów organizowanych na symulatorach rajdowych. Ekran z wynikami może być dowolnie dostosowywany tak, aby w tle widniał odpowiedni znak graficzny lub dowolna grafika.

26 Dynamiczne prezentacje samochodów Dynamiczne prezentacje samochodów to nie tylko oferta dla producentów, to także specjalne pokazy jazdy dla urozmaicenia oraganizownych przez Fast Forward imprez.

27 Wypożyczanie pojazdów na pokazy, targi itp. Dysponujemy ciekawymi pojazdami, które mogą uatrakcyjnić wszelkiego rodzaju imprezy, targi czy pokazy. Wśród nich znaleźć można jedynego na świecie czteronapędowego Chevroleta Corvette o mocy ponad 1000 KM czy też prawdziwego amerykańskiego Dragstera. Oprócz tych superszybkich samochodów mamy do dyspozycji profesjonalne samochody rajdowe, wyścigowe oraz przeznaczone do off roadu.

28

29

30 opracowanie i skład KALAMUS ART FOCUS

Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy

Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy 2013 Oferta organizacji spotkania szkoleniowego z zakresu doskonalenia techniki jazdy Sobiesław Zasada Centrum Bednary 17, 62-010 Pobiedziska www.szc-zasada.pl Szanowni Państwo, Na wstępie pragniemy podziękować

Bardziej szczegółowo

OFERTA ORGANIZACJI IMPREZY SZKOLENIOWEJ DLA KIEROWCÓW Z ZAKRESU DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY TOMASZA CZOPIKA SP. Z O.O.

OFERTA ORGANIZACJI IMPREZY SZKOLENIOWEJ DLA KIEROWCÓW Z ZAKRESU DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY TOMASZA CZOPIKA SP. Z O.O. OFERTA ORGANIZACJI IMPREZY SZKOLENIOWEJ DLA KIEROWCÓW Z ZAKRESU DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY TOMASZA CZOPIKA SP. Z O.O. Szanowni Państwo Na wstępie pragniemy podziękować za zaproszenie

Bardziej szczegółowo

EVENTY MOTORYZACYJNE

EVENTY MOTORYZACYJNE EVENTY MOTORYZACYJNE Poza standardową działalnością szkoleniową z powodzeniem zajmujemy się także organizacją i prowadzeniem imprez o charakterze sportowym oraz integracyjnym. Na przestrzeni ostatnich

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZIALNY KIEROWCA BEZPIECZNA DROGA

ODPOWIEDZIALNY KIEROWCA BEZPIECZNA DROGA ODPOWIEDZIALNY KIEROWCA BEZPIECZNA DROGA Raport 2012 Priorytetem firmy Sobiesław Zasada Centrum jest osiągnięcie poprawy bezpieczeństwa na drogach Spis treści I. Cel raportu... 4 II. Prezentacja firmy...

Bardziej szczegółowo

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech www.contitech.de/airspring-aftermarket Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech q Bezkompromisowa jakość pierwszego montażu odpowiedni produkt do każdego zastosowania

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Pierwsze półrocze Grupy Ergo Hestia Rentowność mocno w górę, stabilny wzrost STREFA DILERA. Spis treści

Szanowni Państwo, Pierwsze półrocze Grupy Ergo Hestia Rentowność mocno w górę, stabilny wzrost STREFA DILERA. Spis treści Spis treści STREFA Szanowni Państwo, rozpatrując rolę likwidacji szkody w procesie ubezpieczeniowym należy pamiętać przede wszystkim o tym, że stanowi ona realizację obietnicy udzielonej klientowi przy

Bardziej szczegółowo

W numerze: SPIS TREŚCI. Rally CUP 4 / 2 0 1 2 l u t y NEWS STR. 34 RELACJA ZAWODNICY WYWIAD PSYCHOLOGIA KIER. RAJDOWEGO

W numerze: SPIS TREŚCI. Rally CUP 4 / 2 0 1 2 l u t y NEWS STR. 34 RELACJA ZAWODNICY WYWIAD PSYCHOLOGIA KIER. RAJDOWEGO NR 4 LUTY 2012 SPIS TREŚCI W numerze: NEWS STR. 34 RELACJA KJS Rajdowa Orkiestra w Bolesławcu STR. 56 Kłodzko jeździ dla WOŚP STR. 7 Motoorkiestra we Wrocławiu STR. 7 Wirtualne ściganie w Kłodzku STR.

Bardziej szczegółowo

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie »» www.jazdamiejska.pl AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI WYWIADY magazyn Polacy to zdolni kierowcy rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem, byłym rajdowym mistrzem Polski oraz Europy, obecnie zawodnikem ORLEN Teamu

Bardziej szczegółowo

rajdy to nasza pasja OFERTA REKLAMOWA

rajdy to nasza pasja OFERTA REKLAMOWA OFERTA REKLAMOWA Mówią o WRC: Krzysztof Hołowczyc Kajetan Kajetanowicz Wojtek Brzozowski (trzykrotny rajdowy Mistrz Polski, Mistrz Europy z 1997, wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar) (Rajdowy Mistrz Polski

Bardziej szczegółowo

RAPORT KOŃCOWY Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 2013

RAPORT KOŃCOWY Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 2013 RAPORT KOŃCOWY Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 2013 RAPORT z realizacji Projektu: Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie pt.: Droga do bezpiecznej służby (numer Projektu: POKL.05.02.03-00-003/10) w ramach

Bardziej szczegółowo

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 e g z e m p l a r z b e z p ł a t n y n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 ContiTech Rubber and plastics technology Power Transmission Group Części zamienne - gwarantowana jakość producenta oryginału CONTI

Bardziej szczegółowo

Integracja i elastyczność

Integracja i elastyczność nr 34 III/2010 Integracja i elastyczność Rozmowa z Mariuszem Bielawą, Dyrektorem ds. IT i Łańcucha Dostaw w AD Polska Rynek motoryzacyjny wg GiPA Tadeusz Kuncy Gadżety samochodowe Co nowego? Spis treści

Bardziej szczegółowo

Coroczne spotkanie. Ubezpiezpieczenie warsztatu samochodowego. Inteligentne samochody. Relacja. Branża. Rynek. dla klientów AD Polska Aftermarket

Coroczne spotkanie. Ubezpiezpieczenie warsztatu samochodowego. Inteligentne samochody. Relacja. Branża. Rynek. dla klientów AD Polska Aftermarket nr 49 październik 2014 - grudzień 2014 Rynek Inteligentne samochody Relacja Coroczne spotkanie dla klientów AD Polska Aftermarket Branża Ubezpiezpieczenie warsztatu samochodowego Pokonaj mrok Podczas rajdu

Bardziej szczegółowo

Polski. Naprawy samochodów na drodze. Na północy. Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK. Rynek. nr 43

Polski. Naprawy samochodów na drodze. Na północy. Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK. Rynek. nr 43 nr 43 marzec 2013-czerwiec 2013 Na północy Polski Paweł Łaszcz Dyrektor Sprzedaży - Obszar Północ AD Polska Aftermarket Relacja Spotkanie z klientami Filii AD NYSA i AD PRUDNIK Rynek Naprawy samochodów

Bardziej szczegółowo

Sportowa jazda O. A. BOGDANOW E. S. CYGANKOW. samochodem

Sportowa jazda O. A. BOGDANOW E. S. CYGANKOW. samochodem Sportowa jazda O. A. BOGDANOW E. S. CYGANKOW samochodem 1 Dane o oryginale Олег Андеевнч Богданов Эрнеет Сергеевич Цыганков ОСНОВЫ МАСТЕРСТВА Азбука начинающего автоспортсмена Издатељство ДОСААФ Москва

Bardziej szczegółowo

11 lat ITD VOLVO FH SCANIA G Caravan Salon 2013. Rok XIV NR 3/4 2013 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO.

11 lat ITD VOLVO FH SCANIA G Caravan Salon 2013. Rok XIV NR 3/4 2013 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO. 11 lat ITD VOLVO FH SCANIA G Caravan Salon 2013 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIV NR 3/4 2013 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO 10 lat akcji bezpieczna

Bardziej szczegółowo

SZEROKOŚCI! ZMĘCZENIE KOŁEM SIĘ TOCZY. DK2 wszystko ma swoje granice. Dobry parking jak nie dać się naciąć? Magazyn sympatyków branży transportowej

SZEROKOŚCI! ZMĘCZENIE KOŁEM SIĘ TOCZY. DK2 wszystko ma swoje granice. Dobry parking jak nie dać się naciąć? Magazyn sympatyków branży transportowej Magazyn sympatyków branży transportowej NUMER 2 (5) 2014 ZMĘCZENIE KOŁEM SIĘ TOCZY Zegar na desce rozdzielczej to nie budzik, a fotel kierowcy to nie kanapa... Skutki jazdy mimo zmęczenia również mogą

Bardziej szczegółowo

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również

Bardziej szczegółowo

release perły z lamusa

release perły z lamusa NUMER 2 lato 2011 LEASEPLAN release LeaseFun 10 LAT LeasePlan W POLSCE perły z lamusa Motoryzacyjne podróże w czasie 3 edytorial Drodzy czytelnicy, na wstępie chciałbym serdecznie podziękować za to, że

Bardziej szczegółowo

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08

wrzesień / 16 / 2014 www. eventmanagernews.pl Na temat Reklama i serwowanie alkoholu / 24 Szymon Biel przeżycia / 10 / 08 www. eventmanagernews.pl wrzesień / 16 / 2014 Ludzie branży Na temat Prawo w eventach Szymon Biel / 08 Ekstremalne przeżycia / 10 Reklama i serwowanie alkoholu / 24 od redakcji... Dorota RogoZińska Redakcja

Bardziej szczegółowo

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 INSPIRACJA DLA EVENT MANAGERA NR 8 STYCZEŃ 2014 CASE STUDY Party Like a Lord str. 6 CASE STUDY Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 CASE STUDY Snow DJ Week in Laax str. 38 CASE STUDY - wybrane realizacje

Bardziej szczegółowo

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV.

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV. Nr 1(5) styczeń-luty-marzec 2007 ReLease Magazyn Partnerów LeasePlan Fleet Management (Polska) Temat numeru: Wsparcie Pierwsze własne w każdej minucie ubezpieczenie i na każdym kilometrze firmy CFM na

Bardziej szczegółowo

płyny przed zimą akumulator zimowe LPG ZMIANY W OPROGRAMOWANIU DEFA CIEPŁE WNĘTRZE NOWA FUNKCJONALNOŚĆ DLA WARSZTATÓW POMOC TECHNICZNA DLA WARSZTATÓW

płyny przed zimą akumulator zimowe LPG ZMIANY W OPROGRAMOWANIU DEFA CIEPŁE WNĘTRZE NOWA FUNKCJONALNOŚĆ DLA WARSZTATÓW POMOC TECHNICZNA DLA WARSZTATÓW płyny zimowe akumulator przed zimą NOWA FUNKCJONALNOŚĆ DLA WARSZTATÓW DEFA CIEPŁE WNĘTRZE LPG ZMIANY W OPROGRAMOWANIU POMOC TECHNICZNA DLA WARSZTATÓW S P I S T R E Ś C I Szanowni Czytelnicy, S Ł O W

Bardziej szczegółowo

Imprezy integracyjne ZIMA

Imprezy integracyjne ZIMA Imprezy integracyjne ZIMA O nas Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych na własnym terenie, terenie wybranych przez Klienta hoteli lub w każdym innym miejscu Dysponujemy terenem o powierzchni

Bardziej szczegółowo

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 2/2015 WWW.SCANIA.PL W POLSCE YETD 2015 Marzenia się spełniają Europejski Kontrakt Serwisowy SPP OKNA NA CAŁY ŚWIAT Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna PKS Gdańsk-Oliwa NATURALNY

Bardziej szczegółowo

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu!

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu! Katalog ofertowy 2015 Od rozrywki do biznesu! Kim jesteśmy? Sukcesywnie od 1997 roku pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych

Bardziej szczegółowo

GENEVA MOTOR SHOW 2010

GENEVA MOTOR SHOW 2010 NUMER 1(26)2010 NEWS ŚWIATOWA PREMIERA DUNLOP SP QUATTROMAXX WISŁA GÓRY I GRUPA GOODYEAR BEZPIECZEŃSTWO UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH GENEVA MOTOR SHOW 2010 ŚWIATOWE PREMIERY NAJNOWSZYCH MODELI OPON TECHNOLOGIA

Bardziej szczegółowo

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych Puchar Polski w Rajdach Baja Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych

Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych Puchar Polski w Rajdach Baja Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych PRZEWODNIK RAJDOWY Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych Puchar Polski w Rajdach Baja Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych Harmonogram czasowy Listy zgłoszeń Mapki odcinków Historia rajdu

Bardziej szczegółowo

Siła marketingu. Marketing ma znaczenie. Aktualne oferty szkoleń i doradztwa na rynku zachodniopomorskim

Siła marketingu. Marketing ma znaczenie. Aktualne oferty szkoleń i doradztwa na rynku zachodniopomorskim dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 2 sierpień 2012 Siła marketingu Marketing ma znaczenie Aktualne oferty szkoleń i doradztwa na rynku zachodniopomorskim Człowiek

Bardziej szczegółowo