XII Międzynarodowy Kongres

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "XII Międzynarodowy Kongres"

Transkrypt

1 ORGANIZATOR PARTNER STRATEGICZNY XII Międzynarodowy Kongres listopada 2015, Wrocław Zaproszenie do współpracy sponsorskiej SZCZEGÓŁY NA

2 2 XII Międzynarodowy Kongres listopada 2015, Wrocław Najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, poświęcone tematyce optymalizacji procesów z wykorzystaniem narzędzi kaizen/lean. BUDOWANIE KULTURY KAIZEN rozwiązywanie problemów i systemy sugestii Jak skutecznie rozwijać zaangażowanie pracowników, usprawnić zarządzanie operacyjne, szybciej dotrzeć do tzw. przyczyn źródłowych problemów oraz działać z wyższą konsekwencją? PIERWSZY DZIEŃ KONGRESU DRUGI DZIEŃ KONGRESU MASAAKI IMAI Guru kaizen/lean 200 UCZESTNIKÓW Top Management 12 WIZYT w międzynarodowych firmach wdrażających kaizen CASE STUDIES Międzynarodowe firmy PRAKTYCY DLA PRAKTYKÓW Wymiana doświadczeń GEMBA WALK Pójdź, zobacz, zainspiruj się! STRUMIENIE TEMATYCZNE Warsztaty z ekspertami BANKIET Inspirujące rozmowy kuluarowe NARZĘDZIA I KULTURA KAIZEN Najlepsze praktyki i gotowe rozwiązania!

3 3 GEMBA KAIZEN PATRONAT KONFERENCJI: Mariusz Bryke PROFES, Członek Zarządu Kaizen Institute Poland Operations, CEO PREZYDENT MIASTA WROCŁAWIA Szanowni Państwo, Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do współpracy w charakterze sponsora podczas XII edycji Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN. Organizowany we Wrocławiu przez firmę Kaizen Institute Poland Kongres GEMBA KAIZEN na trwałe wpisał się w kalendarze kadry zarządzającej. Co roku gościmy około 200 przedstawicieli najwyższego kierownictwa dostrzegających wymierne korzyści z wdrażania narzędzi ciągłego doskonalenia, tak bardzo poszukiwanych w tych niełatwych czasach. Każda kolejna edycja Kongresu gromadzi coraz liczniejszą rzeszę uczestników i umożliwia wymianę wiedzy i doświadczeń na temat najlepszych praktyk kaizen z polskiego i zagranicznego rynku. MEDIA WSPIERAJĄCE WYDARZENIE: 11 lat Kongresu to 140 prelekcji, 18 konsultacji i warsztatów, 66 wizyt Gemba Walk, ponad 1800 uczestników oraz ponad 400 firm z różnych branż. To dzięki zaufaniu naszych Klientów i Partnerów, ich wsparciu i sugestiom, Kongres tak mocno wkroczył w następną dekadę. Dla wszystkich Państwa, którzy razem z nami zdecydują się współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie, będzie to doskonała okazja do nawiązania i budowania trwałych relacji biznesowych. Znakomite grono uczestników decydentów w różnych obszarach biznesowych firmy gwarantuje dotarcie do osób, które mogą stać się również Państwa Klientami. Mam nadzieję, że przedstawiona w dalszej części propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Z poważaniem OPINIE UCZESTNIKÓW: Bardzo dobra organizacja Kongresu, od prelegentów usłyszałem bardzo dużo praktycznych informacji o procesach. Organizacja Kongresu na wysokim poziomie. Prezentacje inspirujące, zachęcające do stosowania narzędzi Lean, poszerzania własnej drogi (wybranie tego, co jest dla nas najbardziej odpowiednie). Mariusz Bryke PROFES, Członek Zarządu Kaizen Institute Poland Operations, CEO Dużym plusem były kontakty, które udało się zawrzeć i które, mam nadzieję, że pozwolą na dalszą wymianę doświadczeń, nie tylko podczas Kongresu, ale również poza nim.

4 XII Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN to cykliczne wydarzenie, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich osób doskonalących procesy zgodnie z filozofią i narzędziami kaizen. 4 Nowa dekada KONGRESU XII Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN , Wrocław Hotel HASTON City Każda edycja Kongresu to bogate merytorycznie spotkania promujące ideę efektywnego i konsekwentnego doskonalenia organizacji. Co roku prezentowane są liczne case study z rozwiązaniami wdrożonymi w polskich i międzynarodowych firmach. Oceny wystawione przez uczestników Kongresu potwierdzają, że jest to wiodące wydarzenie poświęcone filozofii kaizen w Polsce. Tematem wiodącym XII Kongresu GEMBA KAIZEN będzie BUDOWANIE KULTURY KAIZEN: rozwiązywanie problemów i systemy sugestii. Uznani prelegenci wraz z uczestnikami kongresu podejmą próbę odpowiedzi na pytania Jak skutecznie rozwijać zaangażowanie pracowników, usprawnić zarządzanie operacyjne, szybciej dotrzeć do tzw. przyczyn źródłowych problemów oraz działać z wyższą konsekwencją? Będziemy mieli przyjemność gościć 200 uczestników ze średniego i najwyższego poziomu zarządzania polskich i zagranicznych firm. Sprawdzona przez lata formuła Praktycy Dla Praktyków pozwoli wszystkim nie tylko zapoznać się z interesującymi case ami światowych firm, ale także w rzeczywistości zobaczyć wcześniej poznane narzędzia podczas jednej z 10 wizyt w firmach produkcyjnych. OPINIE UCZESTNIKÓW: Gemba Walk zwrócił moją uwagę na elementy, których nie uświadamiałem sobie na własnym wydziale. Zaraz po przyjeździe z Kongresu pierwsze zadania zostały od razu rozdane. Tak było w poprzednich edycjach: Prezentacje praktyków na wysokim poziomie, bardzo praktyczne. Brawo, będę wszędzie polecać udział w Państwa Kongresie.

5 5 Nasi uczestnicy Lista wybranych firm uczestniczących w Kongresie GEMBA KAIZEN: Osadkowski S.A. KS Logistik GMBH Polska BIELLA Szydlowiec Sanitec Koło Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. Swedwood Poland Sp. z o.o. Philip Morris Polska S.A. FQS Poland Sp.z o.o. ENERGETYKA Sp. z o.o. FM Polska Sp. z o.o. Trilogiq Poland Sp. z o.o. Fabryki Mebli FORTE S.A. Orange - PTK Centertel Toruń Pacific Sp. z o.o. ESSILOR Optical Laboratory Polska Maco Productions Polonia Sp. z o.o. PODRAVKA Polska Sp. z o.o. FM Polska Sp. z o.o. Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Cargotec Poland Sp. z o.o. Royal Canin Polska Sp. z o.o. US Pharmacia Sp. z o.o. Oknoplast Sp. z o.o. WnD Sp. z o.o. Schenker Sp. z o.o. Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Sanden Manufacturing Poland Sp z o.o. Brembo Poland Sp. z o.o. ABB Sp. z o.o. Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A INPLAST Sp. z o.o. COLGATE Manufacturing Poland Sp. z o.o. EKOLAND Sp. z o.o. Akcine Bendrove GUARTIS ViaCon Polska Sp. z o.o. VIX Automation Sp. z o.o. SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. MODERN - EXPO S.A. EQ System Sp. z o.o. Mondelez Polska S.A. (dawne Kraft Foods) General Electric Coca-Cola Hellenic Polska WABCO Takata Petri Parts Polska Sp. z o.o. 3M Polska Mahle Polska Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Cząstkowa lista firm oraz branże uczestniczące w Międzynarodowym Kongresie GEMBA KAIZEN: 49% 1% Struktura stanowisk uczestników X Kongresu 24% 26% Menadżerowie, Kierownicy, Koordynatorzy, Inżynierowie, Konsultanci (49%) Specjaliści, Mistrzowie (26%) Prezesi, W-c Prezesi, Dyrektorzy, W-c Dyrektorzy (24%) Asystenci (1%) OPINIE UCZESTNIKÓW: Wysoki poziom, różnorodność firm i ich prezentacji, wszystko w jednym. Dużym plusem były kontakty, które udało się zawrzeć i które, mam nadzieję, że pozwolą na dalszą wymianę doświadczeń, nie tylko podczas Kongresu, ale również poza nim. Wrażenia bardzo pozytywne intensywne dwa dni alternatywnej pracy.

6 6 Istota kaizen Kaizen filozofia ciągłego doskonalenia. Nazwa kaizen pochodzi od japońskich słów kai zmiana oraz zen dobry. Kaizen ciągłe doskonalenie Kaizen to zapoczątkowana w Japonii filozofia zarządzania, która została rozwinięta do skutecznych metod doskonalenia procesów zarządzania produkcją. Kaizen konsekwentnie zwiększa swoje znaczenie i znajduje coraz szersze zainteresowanie wśród firm wszystkich branż. Najbardziej spektakularne korzyści z kaizen osiągnęły dotychczas głównie firmy produkcyjne. Flagowym i często przytaczanym przykładem zastosowania metod kaizen na tle innych metod jakościowego doskonalenia produkcji jest TOYOTA. Wielu ekspertów utrzymuje, że tzw. TOYOTA PRODUCTION SYSTEM najwięcej wynosi właśnie z metodologii kaizen. Oprócz firm produkcyjnych, filozofia kaizen znalazła także swoje zastosowanie w firmach usługowych oraz administracji, przyczyniając się do eliminacji marnotrawstwa, właściwego utrzymania stanowiska pracy oraz standaryzacji procesów. Kaizen jest praktyką biznesu, która przekonuje do siebie twardymi wynikami. Choć kaizen uznaje się za filozofię gdyż przede wszystkim zmienia sposób myślenia to w praktyce wdrożeń jest to zbiór twardych i skutecznych narzędzi wprowadzania i utrzymania zmian w procesach i zasobach organizacji. Dbamy o to, aby realizacja projektów wiązała się z osiągnięciem postawionych celów: aby został rozwiązany konkretny problem, zbudowany określony system, opracowane i wdrożone w życie mierzalne umiejętności. Gwarancja wysokiej jakości merytorycznej Partnerem Strategicznym Kongresu jest PROFES. PROFES to wiodąca na polskim rynku firma doradczo-szkoleniowa. Doskonali procesy zarządzania oraz rozwija kompetencje kadry zarządzającej i zespołów pracowników. Rozwiązania wdrażane przez PROFES to połączenie twardych elementów zarządzania, takich jak doskonalenie procesów i standaryzacja z obszarami miękkimi: umiejętnościami, motywacją i zaangażowaniem pracowników. PROFES doskonali procesy wewnątrz przedsiębiorstw, a dzięki szkoleniom wspiera wprowadzanie zmian i trenowanie kompetencji pracowników. Takie połączenie skutkuje wysoką efektywnością działań i satysfakcją Klientów. Informacje o Kaizen Institute Poland, organizatorze Kongresu. Kaizen Institute Poland wspomaga przedsiębiorstwa w Europie, Ameryce, Azji i Afryce. Wspomaga przedsiębiorstwa każdej wielkości bez względu na branżę również przedsiębiorstwa usługowe. Kaizen Institute Poland to jeden to jeden z najprężniej działających oddziałów Kaizen Institute Consulting Group na świecie. Realizuje projekty usprawniające procesy produkcyjne oraz administracyjne i przyczynia się do sukcesów polskich i międzynarodowych firm.

7 7 Warunki współpracy PRZED KONGRESEM: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Nadanie tytułu Sponsora XII Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN Logo firmy wyświetlane na głównej stronie internetowej Kongresu wraz z logotypami innych Partnerów/Sponsorów, z przekierowaniem do strony firmy. Notka o firmie na stronie internetowej Kongresu, w zakładce Partnerzy/Sponsorzy Logo firmy na okładce folderu z programem zapowiadającym Kongres, folder dystrybuowany wśród potencjalnych uczestników poprzez mailing, w trakcie spotkań handlowych, wydarzeń otwartych np. konferencje branżowe, szkolenia, itp. Ekspozycja logo i/lub publikowanie informacji o współpracy w mailingu tradycyjnym i mailingu towarzyszącym imprezie (akcja telemarketingowa/mailingowa do bazy 1700 rekordów) Logo Sponsora na reklamach prasowych (gazety branżowe m.in. Kaizen, Top Logistyk, Zarządzanie Jakością), w których umieszczane będą loga innych Partnerów/Sponsorów Baner reklamowy na stronie Kongresu (rotacyjnie z banerami innych Partnerów/ Sponsorów) projekt dostarcza Sponsor Multimedialna prezentacja o Sponsorze zamieszczona na stronie Kongresu (max 2MB, max 5 minut) przy profilu Sponsora; prezentacja przygotowana i dostarczona przez Sponsora Ostateczne warunki współpracy ustalane są w drodze rozmów. Kaizen i Lean Management to obecnie bardzo popularne zagadnienia, które jednocześnie są rzeczywistą praktyką biznesu. Zaangażowanie do tego projektu to niewątpliwa korzyść dla Państwa wizerunku.

8 8 Warunki współpracy W CZASIE KONGRESU: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Logo firmy wyświetlane na tablicy w przerwach między prelekcjami wraz z innymi logotypami Partnerów/Sponsorów/Wystawców. Dystrybucja materiałów promocyjnych (folderów, ulotek) oraz baner Sponsora podczas Kongresu w wyznaczonym miejscu w lobby hotelowym. Możliwość przekazania do pakietu powitalnego dla uczestników upominku brandingowego np. smycze, notesy, długopisy (decyduje kolejność podjęcia ustaleń o dodatkowych formach promocji); koszt produkcji leży po stronie firmy (ok. 200 sztuk), pakiet do uzgodnienia z Organizatorem. Możliwość przeprowadzenia konkursu dla uczestników Kongresu i ufundowania nagrody (forma konkursu do uzgodnienia z Organizatorem); promocja konkursu na stronie www Kongresu oraz podczas samego wydarzenia (liczba konkursów ograniczona). Miejsce na stoisko promocyjne podczas Kongresu na ekspozycję Sponsora o powierzchni ok. 4m 2 (do ustalenia, w zależności od ilości Sponsorów) Rollup w lobby hotelowym. Rollup w sali konferencyjnej. Logo firmy umieszczone na stronie tytułowej prezentacji wyświetlanych podczas Kongresu. Dystrybucja materiałów promocyjnych Sponsora (folderów, ulotek) podczas Kongresu dla każdego z uczestników. Bezpłatny udział w Kongresie osób z firmy Sponsorskiej (pierwszy, drugi dzień + bankiet). Udział 2 osób Udział 1 osoby PO KONGRESIE: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Logo Partnera w podziękowaniach dla uczestników Kongresu (mailing). Jednorazowa mailowa dystrybucja materiałów Sponsora do uczestników Kongresu, którzy wyrażą na to zgodę. WARTOŚĆ U: ZŁ NETTO ZŁ NETTO ZŁ NETTO

9 9 Pakiet Platynowy Wyjątkowa oferta dla wymagających Partnerów Pakiet Platynowy! W ramach Pakietu Platynowego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną możliwość zaprezentowania na żywo swoich produktów o rozmiarach wielkogabarytowych. Jeśli chcieliby Państwo pokazać najnowszy model samochodu, najszybsze motocykle, nowoczesne wózki widłowe, roboty Oferujemy unikalną możliwość dotarcia z produktem bezpośrednio do Klienta. Zapraszamy do zaprezentowania Państwa produktów w lobby Hotelu HASTON City. produkcyjne nowej generacji lub inne produkty zapraszamy do współpracy! Zapewniamy przestrzeń w Hotelu HASTON City (lobby konferencyjne oraz parking przed Centrum Konferencyjnym). Istnieje możliwość zadaszenia eksponatu dysponujemy trzema namiotami o wymiarach 8 m x 4 m. Czas wystawy 2 dni (23 24 listopada 2015).

10 10 Pakiet Platynowy W ramach Pakietu Platynowego otrzymają Państwo: PRZED KONGRESEM: Nadanie tytułu Sponsora XII Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN Logo firmy wyświetlane na głównej stronie internetowej Kongresu wraz z logotypami innych Partnerów/Sponsorów, z przekierowaniem do strony firmy. Notka o firmie na stronie internetowej Kongresu, w zakładce Partnerzy/Sponsorzy Logo firmy na okładce folderu z programem zapowiadającym Kongres, folder dystrybuowany wśród potencjalnych uczestników poprzez mailing, w trakcie spotkań handlowych, wydarzeń otwartych np. konferencje branżowe, szkolenia, itp. Ekspozycja logo i/lub publikowanie informacji o współpracy w mailingu tradycyjnym oraz mailingu towarzyszącym imprezie (akcja telemarketingowa/mailingowa do bazy 1700 rekordów) Logo Sponsora na reklamach prasowych (gazety branżowe m.in. Kaizen, Top Logistyk, Zarządzanie Jakością), w których umieszczane będą loga innych Partnerów/Sponsorów Baner reklamowy na stronie Kongresu (rotacyjnie z banerami innych Partnerów/Sponsorów) projekt dostarcza Sponsor Multimedialna prezentacja o Sponsorze zamieszczona na stronie Kongresu (max 2MB, max 5 minut) przy profilu Sponsora; prezentacja przygotowana i dostarczona przez Sponsora W CZASIE KONGRESU: Logo firmy wyświetlane na tablicy w przerwach między prelekcjami wraz z innymi logotypami Partnerów/Sponsorów/Wystawców. Dystrybucja materiałów promocyjnych (folderów, ulotek) oraz baner Sponsora podczas Kongresu w wyznaczonym miejscu w lobby hotelowym. Możliwość przekazania do pakietu powitalnego dla uczestników upominku brandingowego np. smycze, notesy, długopisy (decyduje kolejność podjęcia ustaleń o dodatkowych formach promocji); koszt produkcji leży po stronie firmy (ok. 200 sztuk), pakiet do uzgodnienia z Organizatorem. Możliwość przeprowadzenia konkursu dla uczestników Kongresu i ufundowania nagrody (forma konkursu do uzgodnienia z Organizatorem); promocja konkursu na stronie www Kongresu oraz podczas Kongresu (liczba konkursów ograniczona). Miejsce na stoisko promocyjne podczas Kongresu na ekspozycję Sponsora o powierzchni ok. 4m 2 (do ustalenia, w zależności od ilości Sponsorów) Rollup w lobby hotelowym. Rollup w sali konferencyjnej. Logo firmy umieszczone na stronie tytułowej prezentacji wyświetlanych podczas Kongresu. Dystrybucja materiałów promocyjnych Sponsora (folderów, ulotek) podczas Kongresu dla każdego z uczestników. Bezpłatny udział w Kongresie 2 osób z firmy Sponsorskiej (pierwszy, drugi dzień + bankiet). PO KONGRESIE: Logo Sponsora w podziękowaniach dla uczestników Kongresu (mailing). Jednorazowa mailowa dystrybucja materiałów Sponsora do uczestników Kongresu którzy wyrazili na to zgodę. WARTOŚĆ U: ZŁ NETTO Ostateczne warunki współpracy ustalane są w drodze rozmów.

11 11 Masaaki Imai Masaaki Imai urodzony w Tokio w roku 1930, absolwent Uniwersytetu Tokijskiego, znany jako Guru Lean i architekt ciągłego doskonalenia, jest pionierem i liderem w szerzeniu filozofii kaizen na całym świecie. Jako pierwszy zaszczepił idee kaizen w świadomości Zachodu, opisując i propagując na całym świecie zasady zarządzania, znane jako Toyota Production System, współcześnie rozumiane jako zasady szczupłego wytwarzania i myślenia, czy też lean management. Masaaki Imai był długoletnim współpracownikiem Taiichi Ohno, głównego architekta Toyota Production System. W roku 1985 założył Kaizen Institute Consulting Group, organizację o zasięgu światowym, obecną dziś w ponad 30 krajach świata. Od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie we wdrażaniu koncepcji, systemów i narzędzi kaizen. Pionier i lider kaizen Masaaki Imai całe życie poświęcił filozofii kaizen, a najważniejsze jej zasady zebrał w swoich trzech fundamentalnych dziełach Kaizen, klucz do konkurencyjnego sukcesu Japonii (1986), Gemba KAIZEN (1997) oraz Gemba KAIZEN II (2012). Już jego pierwsza książka była olbrzymim sukcesem. Przetłumaczona została na ponad 20 języków osiągając sprzedaż ponad 300 tys. egzemplarzy. Równą popularnością cieszą się jego oba wydania Gemba KAIZEN. Wszystkie trzy pozycje zostały wydane również w Polsce. Zanim jeszcze Masaaki Imai założył Kaizen Institute, był prezesem i założycielem firmy Cambridge Corporation (1962), międzynarodowej organizacji zajmującej się konsultingiem i rekrutacją bezpośrednią. Jako konsultant działał aktywnie m.in. w obszarach rekrutacji, zarządzania personelem, ścieżek karier i coachingu. Osobiście asystował w rozwoju menedżerom z ponad 200 spółek zagranicznych i spółek typu joint venture w Japonii. W latach był Prezydentem Japońskiej Federacji Rekrutacji i Biur Pośrednictwa Pracy. Przez cały czas jest zapraszany na międzynarodowe konferencje, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przemawiał w ponad 30 krajach świata propagując filozofię kaizen. Przeprowadza Gemba Tours oraz edukuje najwyższych menedżerów w zakresie wdrażania technik, koncepcji i narzędzi kaizen, także w Polsce. W tym roku Masaaki Imai zagości w Polsce po raz 13, począwszy od roku 2004, w którym powstał polski krajowy Instytut Kaizen. Był honorowym mówcą podczas dziesięciu edycji Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN we Wrocławiu. Odwiedził szereg znaczących polskich przedsiębiorstw, którym udzielał swoich rad w obszarze funkcjonowania biznesu i zasad kaizen. Udzielił wielu wywiadów polskiej prasie, radiu i telewizji. Masaaki Imai będzie głównym mówcą podczas XII edycji Kongresu GEMBA KAIZEN w dniu 24 listopada 2015 we Wrocławiu.

12 ORGANIZATOR PARTNER STRATEGICZNY Zapraszamy do kontaktu: Kaizen Institute Poland Wrocław, ul. Koreańska 13 tel , fax

II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014

II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014 II konferencja CMS w Polsce! Zapraszamy do Poznania 21-22 listopada 2014 TYPO3Camp Poland 2014 to konferencja o nowoczesnych systemach zarządzania treścią i o zaawansowanych portalach internetowych. Organizowana

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE 31 MARCA 2015 / EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI / 400 UCZESTNIKÓW / 15 PRELEGENTÓW KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE najważniejsze wydarzenie branży turystycznej na Pomorzu OFERTA PARTNERSKA Partner

Bardziej szczegółowo

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław SPONSOR STRATEGICZNY PATRONI HONOROWI ORGANIZATORZY X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres 9-10 października 2013, Wrocław Total Change Management, jako kluczowy czynnik sukcesu, zwłaszcza w dobie kryzysu.

Bardziej szczegółowo

ABC LEAN MANAGEMENT,

ABC LEAN MANAGEMENT, ABC LEAN MANAGEMENT, czyli jak wyszczuplać, żeby nie doprowadzić firmy do śmierci głodowej 27 28 lutego 2017 r Miejsce realizacji kursu: Centrum Konferencyjne WPP, Wrocław, ul. Fabryczna 10 - III piętro

Bardziej szczegółowo

OFERTA dla sponsorów partnerów wystawców reklamodawców

OFERTA dla sponsorów partnerów wystawców reklamodawców 18-19 października 2012 r., hotel Marriott, Warszawa OFERTA dla sponsorów partnerów wystawców reklamodawców Kongres Badaczy Rynku i Opinii Kongres organizowany przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i

Bardziej szczegółowo

18-19.05 OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA. www.atmosphere-conference.com

18-19.05 OFERTA PARTNERSKA WARSZAWA. www.atmosphere-conference.com 18-19.05 WARSZAWA OFERTA PARTNERSKA with www.atmosphere-conference.com Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy podczas trzeciej edycji konferencji Atmosphere dedykowanej firmom dynamicznie rozwijającym

Bardziej szczegółowo

www.logistics.pl Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016 Poznań, 18-20 maja 2016 Logistyka w cyfrowym świecie

www.logistics.pl Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016 Poznań, 18-20 maja 2016 Logistyka w cyfrowym świecie Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2016 Poznań, 18-20 maja 2016 Logistyka w cyfrowym świecie 18-20 maja 2016 Poznań stanie się znów miejscem spotkania logistyków z całej Polski. XIII edycja Polskiego

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE

KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE 31 MARCA 2015 / EUROPEJSKIE CENTRUM SOLIDARNOŚCI / 400 UCZESTNIKÓW / 15 PRELEGENTÓW KONFERENCJA NOWE TRENDY W TURYSTYCE najważniejsze wydarzenie branży turystycznej na Pomorzu OFERTA PARTNERSKA Partner

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy przy projekcie Festiwal BOSS. Mamy nadzieję, że poniższa oferta będzie dla Państwa

Bardziej szczegółowo

Lean Management Fundament. Certyfikowany Program Szkoleniowy

Lean Management Fundament. Certyfikowany Program Szkoleniowy Lean Management Fundament Certyfikowany Program Szkoleniowy Program Lean Management Fundament Nr zjazdu Zakres Czas trwania Termin 1 Wprowadzenie do Lean Management Lean Intro Game 2 dni 17-18.11.2016

Bardziej szczegółowo

i wirtualizacja 2010

i wirtualizacja 2010 Konferencja Cloud Computing i wirtualizacja 2010 21 października 2010 r. Warszawa, ul. Twarda 18, Aula Multimedialna Wspólna konferencja Telekomunikacji Polskiej i Computerworld Kontakt: Program merytoryczny:

Bardziej szczegółowo

LEAN OFFICE - Kompleksowe zarządzanie sferą biurową zgodnie z zasadami

LEAN OFFICE - Kompleksowe zarządzanie sferą biurową zgodnie z zasadami specjalistyczne warsztaty z optymalizacji procesów usługowych Wzrost kosztów biurowych, problemy z jakością pracy na stanowiskach i spadek satysfakcji klientów to podstawowe przyczyny nieefektywnych standardów

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY ORGANIZATOR: Szanowni Państwo, Jubileuszowa dziesiąta Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem w Polsce

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY. Konferencji E-ADMINISTRACJA DLA BIZNESU 2015 E-USŁUGI DLA BIZNESU

OFERTA WSPÓŁPRACY. Konferencji E-ADMINISTRACJA DLA BIZNESU 2015 E-USŁUGI DLA BIZNESU OFERTA WSPÓŁPRACY PARTNER, SPONSOR, WYSTAWCA E-USŁUGI DLA BIZNESU 14 i 15 kwietnia 2015 w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji e-administracja dla Biznesu 2015 stanowiącej platformę wymiany informacji

Bardziej szczegółowo

Podstawowe informacje o konferencji

Podstawowe informacje o konferencji Oferta sponsorska 2013 Szanowni Państwo, W imieniu Komitetu Sterującego konferencji PyCon PL 2013 mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia tegorocznej edycji. W związku z tym chciałbym zachęcić Państwa

Bardziej szczegółowo

16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa. dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców

16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa. dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców 16-17 października 2008 r., hotel Marriott, Warszawa dla sponsorów, partnerów, wystawców, reklamodawców Kongres organizowany przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii (www.ptbrio.pl) oraz Organizację

Bardziej szczegółowo

18-21 SIERPNIA BYDGOSZCZ

18-21 SIERPNIA BYDGOSZCZ II Ogólnopolska Konferencja Toastmasters EFEKT TOASTMASTERS 18-21 SIERPNIA BYDGOSZCZ OFERTA SPONSORSKA Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sponsorską dotyczącą współpracy przy organizacji

Bardziej szczegółowo

Podstawowe Informacje: Data: 18 marca 2015

Podstawowe Informacje: Data: 18 marca 2015 Podstawowe Informacje: Data: 18 marca 2015 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, ul. 17 stycznia 24 Grupa docelowa: Dyrektorzy Szpitali, Właściciele Prywatnych Centrów Medycznych, Dział IT, Jakości, Ordynatorzy,

Bardziej szczegółowo

XI Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych

XI Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych X DYSKUSYJNE FORUM UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH 6 GRUDNIA 2016 AIRPORT HOTEL OKĘCIE, WARSZAWA, UL. 17 STYCZNIA 24 www.forumubezpieczen.com XI Dyskusyjne Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych pod patronatem

Bardziej szczegółowo

VIII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2016 Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju

VIII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2016 Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY VIII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2016 ORGANIZATOR: Szanowni Państwo, Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju, jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych

Bardziej szczegółowo

W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PyCon PL 2011 mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PyCon PL 2011 mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji. W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PyCon PL 2011 mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji. W związku z tym chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SPONSORÓW. PUCHAR ŚWIATA W ROCK & ROLL U AKROBATYCZNYM 12 KWIETNIA 2014 R. KRAKÓW

OFERTA DLA SPONSORÓW. PUCHAR ŚWIATA W ROCK & ROLL U AKROBATYCZNYM 12 KWIETNIA 2014 R. KRAKÓW OFERTA DLA SPONSORÓW. PUCHAR ŚWIATA W ROCK & ROLL U AKROBATYCZNYM 12 KWIETNIA 2014 R. KRAKÓW Proponujemy Państwu następujące pakiety sponsorskie: Sponsoring Hali Zawodów - 7000 PLN świadczenia w tej wysokości

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. honor. W poprzednich edycjach zaufali nam m.in.: Patronatem honorowym konferencję objęli do tej pory m.in.:

SPIS TREŚCI. honor. W poprzednich edycjach zaufali nam m.in.: Patronatem honorowym konferencję objęli do tej pory m.in.: OFERTA PARTNERSKA SPIS TREŚCI 1. Informacje o konferencji 2. Podsumowanie korzyści dla Partnerów konferencji 3. Strategiczny Partner VII Forum 2014 4. Partner VII Forum 2014 5. Zasady współpracy 6. Kontakt

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA FIRM DNI REKRUTACJI I DORADZTWA

OFERTA DLA FIRM DNI REKRUTACJI I DORADZTWA OFERTA DLA FIRM DNI REKRUTACJI I DORADZTWA KIEDY? 8-9 marca 2016 r. godz. 11:00-15:00 GDZIE? Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Pawilon dydaktyczno-sportowy ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków DLACZEGO WARTO

Bardziej szczegółowo

Filip Kłębczyk Przewodniczący Komitetu Sterującego PyCon PL 2012 http://pl.pycon.org Oferta sponsorska

Filip Kłębczyk Przewodniczący Komitetu Sterującego PyCon PL 2012 http://pl.pycon.org Oferta sponsorska W imieniu Komitetu Sterującego konferencji PyCon PL 2012 mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia tegorocznej edycji. W związku z tym chciałbym zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską.

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo! urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, ludzie ze świata showbusinessu, ludzie polityki i biznesu oraz media.

Szanowni Państwo! urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, ludzie ze świata showbusinessu, ludzie polityki i biznesu oraz media. Szanowni Państwo! MIT MEDIA Group Sp. z o.o., wydawca największego magazynu mobilnych technologii Mobility, zaprasza do współpracy przy kolejnej uroczystości Gala Mobility Trends 2013. Podczas tej uroczystości

Bardziej szczegółowo

III TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEJ ENERGII AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R.

III TYDZIEŃ ZRÓWNOWAŻONEJ ENERGII AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R. I AGH W KRAKOWIE, 25-29 MAJA 2015 R. Szanowni Państwo! W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Tygodnia Zrównoważonej Energii mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia tegorocznej edycji. Tydzień Zrównoważonej

Bardziej szczegółowo

I Międzynarodowe Forum Lean Management marca 2017 Wrocław, KINO Arkady Wrocławskie Zapraszamy do współpracy partnerskiej

I Międzynarodowe Forum Lean Management marca 2017 Wrocław, KINO Arkady Wrocławskie Zapraszamy do współpracy partnerskiej I Międzynarodowe Forum Lean Management 9 10 marca 2017 Wrocław, KINO Arkady Wrocławskie Zapraszamy do współpracy partnerskiej Forum Lean Management Wśród wielu konferencji i kongresów od lat realizowanych

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY Szanowni Państwo! To już XXI edycja największych targów pracy na Dolnym Śląsku, organizowanych na Politechnice Wrocławskiej. Od 11 lat realizujemy projekt, który utwierdza nas

Bardziej szczegółowo

Możliwości inwestycyjne na Rynkach Wschodzących

Możliwości inwestycyjne na Rynkach Wschodzących Konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Profesjonalistów Finansowych CFA Society Poland & Puls Biznesu - ogólnopolski dziennik specjalistyczny poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie. Oferta

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORINGU XII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI LEAN MANAGEMENT

OFERTA SPONSORINGU XII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI LEAN MANAGEMENT Wrocław, 02.03.2012 r. OFERTA SPONSORINGU XII MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI LEAN MANAGEMENT Wrocław, 29-31 maja 2012 Zawartość: I. Organizatorzy konferencji s. 2 II. Międzynarodowa Konferencja Lean Management

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORINGOWA BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI CENTER OF EXCELLENCE

OFERTA SPONSORINGOWA BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI CENTER OF EXCELLENCE OFERTA SPONSORINGOWA BIURO KARIER I WSPÓŁPRACY Z ABSOLWENTAMI CENTER OF EXCELLENCE Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt zaprezentować naszą ofertę współpracy sponsoringowej. Specjalnie dla Państwa zaprojektowaliśmy

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsoringowa

Oferta sponsoringowa Oferta sponsoringowa XI Kongres Menedżerów Zarządzania Łańcuchem Dostaw 2013 Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw - najlepsze praktyki na lądzie, morzu i w powietrzu. Warszawa, 24-25.10.2013 Polskie

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji PHPCon Poland 2015 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PHPCon Poland 2015 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do partnerstwa. Warszawa, 23.12.2013

Zaproszenie do partnerstwa. Warszawa, 23.12.2013 Zaproszenie do partnerstwa Warszawa, 23.12.2013 Zaproszenie do partnerstwa Zapraszam Państwa do partnerstwa w ramach 5. Targów CSR Biznes. Społeczeństwo. Środowisko. To jedyne poświęcone tematyce odpowiedzialnego

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 14-15 maja 2015. Ogólnopolski Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej re-challenge.pl, info@re-challenge.pl

Warszawa, 14-15 maja 2015. Ogólnopolski Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej re-challenge.pl, info@re-challenge.pl Ogólnopolski Turniej Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej re-challenge.pl, info@re-challenge.pl Wersja oferty: 29/01-2015 Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. Zapraszamy Państwa Firmę do udziału w targach ATP Trójmiasto 2016 w roli sponsora, partnera i wystawcy. OFERTA WSPÓŁPRACY

WSTĘP. Zapraszamy Państwa Firmę do udziału w targach ATP Trójmiasto 2016 w roli sponsora, partnera i wystawcy. OFERTA WSPÓŁPRACY Szanowni Państwo, Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedno z największych wydarzeń na terenie województwa pomorskiego organizowane przez Biura Karier z pięciu uczelni na Pomorzu: WSTĘP OFERTA WSPÓŁPRACY

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA WYSTAWCÓW

OFERTA DLA WYSTAWCÓW OFERTA DLA WYSTAWCÓW Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE (Warsaw International Healthcare Exhibition). To wyjątkowa okazja do spotkań,

Bardziej szczegółowo

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu:

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu: SZANOWNI PAŃSTWO Studenckie Koło Naukowe Logistyki i Transportu działające przy Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie, w związku z organizacją IX Ogólnopolskiego

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji Jesień Linuksowa 2013 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji Jesień Linuksowa 2013 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej

Bardziej szczegółowo

Konferencja Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości stycznia 2017 r. - Warszawa

Konferencja Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości stycznia 2017 r. - Warszawa Konferencja Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości 19 20 stycznia 2017 r. - Warszawa Kreator Bezpieczeństwa - potrzeby i możliwości Obecnie zagadnienia związane z obszarem Bezpieczeństwa Informacji

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH. 2015 Businessface Sp. z o.o. 01-199 Warszawa ul. Leszno 21 DALEJ

PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH. 2015 Businessface Sp. z o.o. 01-199 Warszawa ul. Leszno 21 DALEJ PROFESJONALNY OUTSOURCING PARTNERSKI DLA INSTYTUCJI FINANSOWYCH 1 KIM JESTEŚMY? KIM JESTEŚMY 2 O NAS Profesjonalny Outsourcing Partnerski dla Instytucji Finansowych. NASZĄ MISJĄ jest uwalnianie biznesu

Bardziej szczegółowo

XIII Forum Wymiany Doświadczeń Branży Motoryzacyjnej - Oferta Partnerska

XIII Forum Wymiany Doświadczeń Branży Motoryzacyjnej - Oferta Partnerska - Oferta Partnerska TÜV Rew.18/05/17, 10:36 Szanowni Państwo, już po raz 13-sty TÜV NORD Polska tradycyjnie jesienią zaprasza na: XIII Forum Wymiany Doświadczeń Branży 5-6 października 2017 Hotel Novotel

Bardziej szczegółowo

Już dziś masz szansę stać się uczestnikiem projektu "Fabryka Innowacji!"

Już dziś masz szansę stać się uczestnikiem projektu Fabryka Innowacji! Już dziś masz szansę stać się uczestnikiem projektu "Fabryka Innowacji!" Jeśli Twoja firma należy do sektora przemysłu: CHEMICZNEGO FARMACEUTYCNZEGO MOTORYZACYJNEGO ELEKTRYCZNEGO ELEKTRONICZNEGO WYDOBYWCZEGO

Bardziej szczegółowo

IX Polish Outsourcing Forum w Niemczech

IX Polish Outsourcing Forum w Niemczech IX Polish Outsourcing Forum w Niemczech 24 kwietnia 2014, Berlin Hotel Novotel Am Tiergarten Pakiety sponsorskie* Platynowy Sponsor 100 000 PLN (1 firma) Złoty Sponsor 60 000 PLN (2 firmy) Srebrny Sponsor

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. W poprzednich edycjach zaufali nam m.in.: Patronatem honorowym konferencję objęli do tej pory m.in.:

SPIS TREŚCI. W poprzednich edycjach zaufali nam m.in.: Patronatem honorowym konferencję objęli do tej pory m.in.: OFERTA PARTNERSKA SPIS TREŚCI 1. Informacje o konferencji 2. Program VII Forum 2014 3. Podsumowanie korzyści dla Partnerów konferencji 4. Strategiczny Partner VII Forum 2014 5. Partner VII Forum 2014 6.

Bardziej szczegółowo

Sukces to dopiero początek. Prezentacja firmy PROFES

Sukces to dopiero początek. Prezentacja firmy PROFES Sukces to dopiero początek Prezentacja firmy PROFES Misja i wartości Misja Doskonalić biznes, otoczenie i siebie Fascynuje nas uwalnianie potencjału tkwiącego w ludziach i w organizacjach. Pomagamy ustanawiać

Bardziej szczegółowo

Oferta współpracy. Samorząd Studentów UE we Wrocławiu

Oferta współpracy. Samorząd Studentów UE we Wrocławiu Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy z Samorządem Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Samorząd Studentów zrzesza kilkuset aktywnych działaczy, tworząc

Bardziej szczegółowo

NAJBARDZIEJ ROZWOJOWE WYDARZENIE W WIELKOPOLSCE

NAJBARDZIEJ ROZWOJOWE WYDARZENIE W WIELKOPOLSCE NAJBARDZIEJ ROZWOJOWE WYDARZENIE W WIELKOPOLSCE DLACZEGO KONWENT ROZWOJU? ROZWÓJ TO NASZ CEL Nowe rozwiązania, świeże spojrzenie, innowacje. Wszystko to, by wciąż ulepszać swoje kompetencje. Dlatego organizujemy

Bardziej szczegółowo

Wędkarskie Mistrzostwa Polski Branży IT

Wędkarskie Mistrzostwa Polski Branży IT OFERTA SPONSORSKA Składamy propozycję sponsorowania Spinningowych Mistrzostw Polski branży IT "JESIENNY SZCZUPAK 2006", odbywających się już III raz w ramach cyklu IT FISH. Impreza odbędzie się w dniach

Bardziej szczegółowo

17 polskich miast. Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy

17 polskich miast. Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy 2014 17 polskich miast Tworzymy lepsze jutro! Oferta Sponsoringu i Reklamy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu różne kategorie sponsoringu i reklamy podczas Kongresu Smart City. Sponsoring tego wydarzenia

Bardziej szczegółowo

Cena netto 5 000,00 zł Cena brutto 5 000,00 zł. 2016-10-01 Termin zakończenia usługi. 2016-04-01 Termin zakończenia rekrutacji

Cena netto 5 000,00 zł Cena brutto 5 000,00 zł. 2016-10-01 Termin zakończenia usługi. 2016-04-01 Termin zakończenia rekrutacji Lean management Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/01/7405/7333 Cena netto 5 000,00 zł Cena brutto 5 000,00 zł Cena netto za godzinę 31,25 zł Cena brutto za godzinę 31,25 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2015. Oferta dla Sponsorów

Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2015. Oferta dla Sponsorów Więcej niż agencja badawcza ASM CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU ASM CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2015 Oferta dla Sponsorów www.asm-poland.com.pl Potrzebujesz pozyskać

Bardziej szczegółowo

TYPO3Camp Poland 2013 Poznań po raz pierwszy w Polsce

TYPO3Camp Poland 2013 Poznań po raz pierwszy w Polsce TYPO3Camp Poland 2013 Poznań po raz pierwszy w Polsce TYPO3Camp Poland 2013 to konferencja organizowana pod patronatem TYPO3 Association i przy współpracy z TYPO3 Społeczność Polska dla wszystkich zainteresowanych

Bardziej szczegółowo

Noworoczna Oferta Specjalna! *szczegóły na ostatniej stronie

Noworoczna Oferta Specjalna! *szczegóły na ostatniej stronie Noworoczna Oferta Specjalna! *szczegóły na ostatniej stronie specjalistyczne warsztaty z optymalizacji procesów usługowych Wzrost kosztów biurowych, problemy z jakością pracy na stanowiskach i spadek satysfakcji

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI PODSTAWOWE INFORMACJE O KONFERENCJI SIWE

SPIS TREŚCI PODSTAWOWE INFORMACJE O KONFERENCJI SIWE Chcielibyśmy przedstawić Państwu różne możliwości sponsoringu i reklamy możliwe podczas XIII Konferencji Systemy informatyczne w energetyce SIwE 14. Sponsoring konferencji to doskonała okazja do zareklamowania

Bardziej szczegółowo

LEAN MANAGEMENT OPTYMALIZACJA PRODUKCJI OFERTA SZKOLENIA

LEAN MANAGEMENT OPTYMALIZACJA PRODUKCJI OFERTA SZKOLENIA LEAN MANAGEMENT OPTYMALIZACJA PRODUKCJI OFERTA SZKOLENIA Gdynia, 2012 SZKOLENIA W PERFECT CONSULTING W Perfect Consulting programy szkoleniowe opracowywane są i realizowane z punktu widzenia, jakie mają

Bardziej szczegółowo

Podstawowe informacje o konferencji

Podstawowe informacje o konferencji Oferta sponsorska Szanowni Państwo, W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PyCon PL 2016 mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia tegorocznej edycji. W związku z tym chciałbym zachęcić Państwa

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji PHPCon Poland 2012 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PHPCon Poland 2012 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji

Bardziej szczegółowo

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja)

Niespokojne (bo spokój nie pobudza do działania) Waleczne (bo tylko walka daje możliwość wygranej) Spełnione (bo eventy to nasza pasja) wersja Polska Firma CENTRUM EDUKACJI I BIZNESU jest firmą zorientowaną na organizację szkoleń i eventów działajacą na rynku już 10 lat. Dział EVENTS przeżywa swój intensywny rozwój. Dzięki elastyczności

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA. Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT. Współsponsor - od 5 000 zł + VAT

OFERTA SPONSORSKA. Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT. Współsponsor - od 5 000 zł + VAT Sponsor Wspierający - od 2 000 zł + VAT OFERTA SPONSORSKA 1. zapewnienie zaproszenia dwuosobowego na wybrany przez organizatora koncert 2. umieszczenie logo wraz z linkiem do strony Sponsora na stronie

Bardziej szczegółowo

23 sierpnia 2013 Teatr Capitol Warszawa Organizatorzy Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce & speakerslair

23 sierpnia 2013 Teatr Capitol Warszawa Organizatorzy Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce & speakerslair 23 sierpnia 2013 Teatr Capitol Warszawa Organizatorzy Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców w Polsce & speakerslair 23-08-2013 O nas Organizatorem u jest Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców wraz z firmą

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY WARSZTATY ENERGETYKI WIATROWEJ 15 PAŹDZIERNIKA 2014, CENTRUM ZIELNA, WARSZAWA OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY Mamy przyjemność przedstawić Państwu różne kategorie sponsoringu

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji Jesień Linuksowa 2012 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji Jesień Linuksowa 2012 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej

Bardziej szczegółowo

ZAWARTOŚĆ INFORMACJE NA TEMAT KAIZEN INSTITUTE

ZAWARTOŚĆ INFORMACJE NA TEMAT KAIZEN INSTITUTE ZAWARTOŚĆ ZAWARTOŚĆ...1 INFORMACJE NA TEMAT KAIZEN INSTITUTE...1 DLACZEGO KAIZEN?...2 JAK ELIMINOWAĆ MARNOTRAWSTWO I OBNIŻAĆ KOSZTY W SYTUACJI KRYZYSU NA RYNKU?...3 UCZESTNICY...5 WARTOŚĆ WARSZTATÓW I

Bardziej szczegółowo

Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność

Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność 21 22 kwietnia 2010 r., Warszawa Konferencja Call Contact Center 2010 Bądźmy w kontakcie! Ludzie, zarządzanie, wydajność Kontakt: Informacje na temat sponsoringu: Iwona Polowczyk tel.: 22 321 77 23 kom.:

Bardziej szczegółowo

Ul. Adama Mickiewicza 16 lok. 12A, 01-517 Warszawa, Polska tel. + 48 022 215 72 22 fax + 48 022 435 60 00 WWW.PAFERE.ORG pafere@pafere.

Ul. Adama Mickiewicza 16 lok. 12A, 01-517 Warszawa, Polska tel. + 48 022 215 72 22 fax + 48 022 435 60 00 WWW.PAFERE.ORG pafere@pafere. Ul. Adama Mickiewicza 16 lok. 12A, 01-517 Warszawa, Polska tel. + 48 022 215 72 22 fax + 48 022 435 60 00 WWW.PAFERE.ORG pafere@pafere.org VOLKSWAGEN BANK DIRECT 33 2130 0004 2001 0409 4215 0001 Szanowni

Bardziej szczegółowo

16-17 stycznia 2014 r. Kraków, hotel Park Inn by Radisson

16-17 stycznia 2014 r. Kraków, hotel Park Inn by Radisson 16-17 stycznia 2014 r. Kraków, hotel Park Inn by Radisson MOBILE TRENDS CONFERENCE Największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technologiom, skierowana dla biznesu, marketingowców i deweloperów.

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY

OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY OFERTA SPONSORINGU I REKLAMY Konferencja Offshore Rozwój Regionów Nadmorskich Słupsk, 29-30 Września 2014 Organizatorzy: Mamy przyjemność przedstawić Państwu różne kategorie sponsoringu i reklamy podczas

Bardziej szczegółowo

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu:

W zamian za udzieloną pomoc Koło Naukowe oferuje Państwu: SZANOWNI PAŃSTWO Studenckie Koło Naukowe Logistyki i Transportu działające przy Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie, w związku z organizacją X Ogólnopolskiego Sympozjum

Bardziej szczegółowo

Skuteczność => Efekty => Sukces

Skuteczność => Efekty => Sukces O HBC Współczesne otoczenie biznesowe jest wyjątkowo nieprzewidywalne. Stała w nim jest tylko nieustająca zmiana. Ciągłe doskonalenie się poprzez reorganizację procesów to podstawy współczesnego zarządzania.

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsorska. Zostań sponsorem największej konferencji poświęconej WordPressowi w Polsce i dotrzyj do ponad 350 związanych z nim profesjonalistów

Oferta sponsorska. Zostań sponsorem największej konferencji poświęconej WordPressowi w Polsce i dotrzyj do ponad 350 związanych z nim profesjonalistów Oferta sponsorska Zostań sponsorem największej konferencji poświęconej WordPressowi w Polsce i dotrzyj do ponad 350 związanych z nim profesjonalistów WordCamp Lublin 2017, 2-4 czerwca 2017.lublin.wordcamp.org

Bardziej szczegółowo

FESTIWAL FILMOWY HOMMAGE Á KIEŚLOWSKI KINA PLENEROWE PROJEKCJE W KINIE ZDROWIE KONCERTY MUZYKI FILMOWEJ SPOTKANIA Z TWÓRCAMI PAKIETY SPONSORSKIE

FESTIWAL FILMOWY HOMMAGE Á KIEŚLOWSKI KINA PLENEROWE PROJEKCJE W KINIE ZDROWIE KONCERTY MUZYKI FILMOWEJ SPOTKANIA Z TWÓRCAMI PAKIETY SPONSORSKIE FESTIWAL FILMOWY HOMMAGE Á KIEŚLOWSKI KINA PLENEROWE PROJEKCJE W KINIE ZDROWIE KONCERTY MUZYKI FILMOWEJ SPOTKANIA Z TWÓRCAMI PAKIETY SPONSORSKIE Festiwal Hommage á Kieślowski 2013 MARKETINGOWY POTENCJAŁ

Bardziej szczegółowo

dla odmiany... zostań mecenasem kultury

dla odmiany... zostań mecenasem kultury zostań mecenasem kultury Twoja firma 02 mecenasem Muzeum Narodowe w Kielcach pragnie zaprosić Państwa fi rmy do współpracy i wsparcia przedsięwzięć, które mają na celu propagowanie kultury wysokiej. Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

DOSKONALENIE PROCESÓW

DOSKONALENIE PROCESÓW KATALOG SZKOLEŃ DOSKONALENIE PROCESÓW - Tworzenie projektów ciągłego doskonalenia - Konsultacje z ekspertami - Poprawa jakości oraz produktywności - Eliminacja marnotrawstwa - Redukcja kosztów - Metody

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016 Oferta dla Patrona medialnego

Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016 Oferta dla Patrona medialnego Więcej niż agencja badawcza Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016 Oferta dla Patrona medialnego www.asm-poland.com.pl DATA I MIEJSCE Potrzebujesz pozyskać nowych klientów? Chcesz

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsoringu konferencji

Oferta sponsoringu konferencji Oferta sponsoringu konferencji Sejmik Młodych Informatyków (SMI 2013, VIII edycja) Systemy Czasu Rzeczywistego (SCR 2013, XX edycja) Krajowa Konferencja Inżynierii Oprogramowania (KKIO 2013, XV edycja)

Bardziej szczegółowo

VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA POLSKI MOODLEMOOT 2016

VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA POLSKI MOODLEMOOT 2016 VII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA POLSKI MOODLEMOOT 2016 19-20 MAJA 2016, CZĘSTOCHOWA, HOTEL OSTANIEC, PODLESICE/KROCZYCE Szanowni Państwo, mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy przy organizacji

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA PRASOWA. 3 5 kwietnia 2006 Hotel Jan III Sobieski Warszawa

INFORMACJA PRASOWA. 3 5 kwietnia 2006 Hotel Jan III Sobieski Warszawa INFORMACJA PRASOWA 3 5 kwietnia 2006 Hotel Jan III Sobieski Warszawa 3-5 kwietnia 2006, Warszawa, Hotel Jan III Sobieski, www.kadry.nf.pl/kongres 2 Szanowni Państwo, W imieniu Fundacji Obserwatorium Zarządzania

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska konferencji

Oferta Sponsorska konferencji Oferta Sponsorska konferencji Jesień Linuksowa 2015 W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji Jesień Linuksowa 2015 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej

Bardziej szczegółowo

I Zlot Programistów i Entuzjastów Języka PHP. PHPCon Poland 2010. hotel Jodłowy Dwór Huta Szklana, Góry Świętokrzyskie

I Zlot Programistów i Entuzjastów Języka PHP. PHPCon Poland 2010. hotel Jodłowy Dwór Huta Szklana, Góry Świętokrzyskie I Zlot Programistów i Entuzjastów Języka PHP PHPCon Poland 2010 hotel Jodłowy Dwór Huta Szklana, Góry Świętokrzyskie Bardzo mi miło, w imieniu Komitetu Organizacyjnego PHPCon Poland 2010, zaprosić Państwa

Bardziej szczegółowo

jubileuszowej, dziesiątej edycji PyData PyLadies Poland

jubileuszowej, dziesiątej edycji PyData PyLadies Poland Oferta sponsorska Szanowni Państwo, W imieniu Komitetu Organizacyjnego konferencji PyCon PL 2017 mam przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia jubileuszowej, dziesiątej edycji wydarzenia. Będę wdzięczny

Bardziej szczegółowo

Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań

Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań . Polska Dołącz dzisiaj: Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań Uzyskaj prawo posługiwania się znakiem Zgodny z GS1 Promuj swoją firmę oraz oferowane rozwiązania wśród 19 tysięcy Uczestników systemu

Bardziej szczegółowo

BIAŁYSTOK JOB DAYS 2012

BIAŁYSTOK JOB DAYS 2012 BIAŁYSTOK JOB DAYS 2012 OFERTA TARGOWA Spis treści Zaproszenie do współpracy... 3 Informacje organizacyjne... 4 Korzyści dla wystawców... 4 Promocja targów... 5 Oferta uczestnictwa... 6 Organizatorzy...

Bardziej szczegółowo

Oferta Sponsorska kongresu

Oferta Sponsorska kongresu Oferta Sponsorska kongresu PHPCon Poland 2016 W imieniu Komitetu Organizacyjnego kongresu PHPCon Poland 2016 przypada mi zaszczyt zaproszenia Państwa do współpracy przy organizacji tegorocznej edycji spotkania.

Bardziej szczegółowo

Oferta sponsorska. 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014

Oferta sponsorska. 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014 Oferta sponsorska 9. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter Warszawa, 24-26.11.2014 02 *O nas Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich, we

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP

Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprosić Państwa firmę do udziału w Usłudze

Bardziej szczegółowo

Wysoką jakość prelekcji, na temat trendów obowiązujących aktualnie na rynku, zagwarantują, jak co roku, ciekawi polscy i zagraniczni prelegenci.

Wysoką jakość prelekcji, na temat trendów obowiązujących aktualnie na rynku, zagwarantują, jak co roku, ciekawi polscy i zagraniczni prelegenci. Oferta sponsorska 2014 Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wsparcia już trzeciej edycji konferencji poświęconej szeroko rozumianym rozwiązaniom typu smart devices. W związku z tym zachęcamy

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA WYSTAWCÓW

OFERTA DLA WYSTAWCÓW OFERTA DLA WYSTAWCÓW Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy na trzecią edycję Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE (Warsaw International Healthcare Exhibition). To wyjątkowa okazja do spotkań,

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: BUDOWANIE I ROZWÓJ EFEKTYWNYCH STRUKTUR TRENERSKICH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

dzień otwarty Akademii Białego Kruka 3 grudnia 2013, Wrocław

dzień otwarty Akademii Białego Kruka 3 grudnia 2013, Wrocław dzień otwarty Akademii Białego Kruka 3 grudnia 2013, Wrocław Zapisy oraz szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie O wydarzeniu Dzień otwarty ABK W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszył

Bardziej szczegółowo

IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWA SPORTOWEGO. Uniwersytet Gdański, 24 kwietnia 2015 roku

IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWA SPORTOWEGO. Uniwersytet Gdański, 24 kwietnia 2015 roku IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PRAWA SPORTOWEGO PRAWO SPORTOWE W EUROPIE I NA ŚWIECIE. W POSZUKIWANIU NAJLEPSZYCH WZORCÓW Uniwersytet Gdański, 24 kwietnia 2015 roku Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa

Bardziej szczegółowo

Uniwersyteckie Targi Pracy to coroczna inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego, która łączy studentów i absolwentów z pracodawcami.

Uniwersyteckie Targi Pracy to coroczna inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego, która łączy studentów i absolwentów z pracodawcami. Idea Uniwersyteckie Targi Pracy to coroczna inicjatywa Uniwersytetu Łódzkiego, która łączy studentów i absolwentów z pracodawcami. Bezpośrednie spotkanie umożliwia wymianę informacji, zaprezentowanie profilu

Bardziej szczegółowo

Z poważaniem, Ilona Chodorowska Brytyjsko-Polska Izba Handlowa Dyrektor Oddziału we Wrocławiu M +48 668 820 206 ilona.chodorowska@bpcc.org.

Z poważaniem, Ilona Chodorowska Brytyjsko-Polska Izba Handlowa Dyrektor Oddziału we Wrocławiu M +48 668 820 206 ilona.chodorowska@bpcc.org. Szanowni Państwo, 15 września 2011 r. we Wrocławiu, w należącym do Muzeum Miejskiego Arsenale, odbędzie się kolejna edycja INTERNATIONAL OKTOBERFEST, wydarzenia organizowanego wspólnie przez Amerykańską

Bardziej szczegółowo

Hotel Double Tree by Hilton****, Łódź, 22 25 marca 2015 FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH

Hotel Double Tree by Hilton****, Łódź, 22 25 marca 2015 FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH FORMULARZ PAKIETÓW SPONSORSKICH I. Warunki ogólne. 1. Organizatorem Forum jest Fundacja Wspierania Nowych Technologii Telekomunikacyjnych PROTELKO, Związek Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacji

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016. Oferta dla reklamodawców

PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016. Oferta dla reklamodawców PRZEWODNIK PARADY RÓWNOŚCI 2016 Oferta dla reklamodawców PARADA RÓWNOŚCI 2016 11 czerwca 2016, start ok. 15:00 Przemarsz ulicami Warszawy i koncert na zakończenie wydarzenia Największa regularnie organizowana

Bardziej szczegółowo