XII Międzynarodowy Kongres

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "XII Międzynarodowy Kongres"

Transkrypt

1 ORGANIZATOR PARTNER STRATEGICZNY XII Międzynarodowy Kongres listopada 2015, Wrocław Zaproszenie do współpracy sponsorskiej SZCZEGÓŁY NA

2 2 XII Międzynarodowy Kongres listopada 2015, Wrocław Najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, poświęcone tematyce optymalizacji procesów z wykorzystaniem narzędzi kaizen/lean. BUDOWANIE KULTURY KAIZEN rozwiązywanie problemów i systemy sugestii Jak skutecznie rozwijać zaangażowanie pracowników, usprawnić zarządzanie operacyjne, szybciej dotrzeć do tzw. przyczyn źródłowych problemów oraz działać z wyższą konsekwencją? PIERWSZY DZIEŃ KONGRESU DRUGI DZIEŃ KONGRESU MASAAKI IMAI Guru kaizen/lean 200 UCZESTNIKÓW Top Management 12 WIZYT w międzynarodowych firmach wdrażających kaizen CASE STUDIES Międzynarodowe firmy PRAKTYCY DLA PRAKTYKÓW Wymiana doświadczeń GEMBA WALK Pójdź, zobacz, zainspiruj się! STRUMIENIE TEMATYCZNE Warsztaty z ekspertami BANKIET Inspirujące rozmowy kuluarowe NARZĘDZIA I KULTURA KAIZEN Najlepsze praktyki i gotowe rozwiązania!

3 3 GEMBA KAIZEN PATRONAT KONFERENCJI: Mariusz Bryke PROFES, Członek Zarządu Kaizen Institute Poland Operations, CEO PREZYDENT MIASTA WROCŁAWIA Szanowni Państwo, Bardzo serdecznie zapraszam Państwa do współpracy w charakterze sponsora podczas XII edycji Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN. Organizowany we Wrocławiu przez firmę Kaizen Institute Poland Kongres GEMBA KAIZEN na trwałe wpisał się w kalendarze kadry zarządzającej. Co roku gościmy około 200 przedstawicieli najwyższego kierownictwa dostrzegających wymierne korzyści z wdrażania narzędzi ciągłego doskonalenia, tak bardzo poszukiwanych w tych niełatwych czasach. Każda kolejna edycja Kongresu gromadzi coraz liczniejszą rzeszę uczestników i umożliwia wymianę wiedzy i doświadczeń na temat najlepszych praktyk kaizen z polskiego i zagranicznego rynku. MEDIA WSPIERAJĄCE WYDARZENIE: 11 lat Kongresu to 140 prelekcji, 18 konsultacji i warsztatów, 66 wizyt Gemba Walk, ponad 1800 uczestników oraz ponad 400 firm z różnych branż. To dzięki zaufaniu naszych Klientów i Partnerów, ich wsparciu i sugestiom, Kongres tak mocno wkroczył w następną dekadę. Dla wszystkich Państwa, którzy razem z nami zdecydują się współtworzyć to wyjątkowe wydarzenie, będzie to doskonała okazja do nawiązania i budowania trwałych relacji biznesowych. Znakomite grono uczestników decydentów w różnych obszarach biznesowych firmy gwarantuje dotarcie do osób, które mogą stać się również Państwa Klientami. Mam nadzieję, że przedstawiona w dalszej części propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Z poważaniem OPINIE UCZESTNIKÓW: Bardzo dobra organizacja Kongresu, od prelegentów usłyszałem bardzo dużo praktycznych informacji o procesach. Organizacja Kongresu na wysokim poziomie. Prezentacje inspirujące, zachęcające do stosowania narzędzi Lean, poszerzania własnej drogi (wybranie tego, co jest dla nas najbardziej odpowiednie). Mariusz Bryke PROFES, Członek Zarządu Kaizen Institute Poland Operations, CEO Dużym plusem były kontakty, które udało się zawrzeć i które, mam nadzieję, że pozwolą na dalszą wymianę doświadczeń, nie tylko podczas Kongresu, ale również poza nim.

4 XII Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN to cykliczne wydarzenie, co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wszystkich osób doskonalących procesy zgodnie z filozofią i narzędziami kaizen. 4 Nowa dekada KONGRESU XII Międzynarodowy Kongres GEMBA KAIZEN , Wrocław Hotel HASTON City Każda edycja Kongresu to bogate merytorycznie spotkania promujące ideę efektywnego i konsekwentnego doskonalenia organizacji. Co roku prezentowane są liczne case study z rozwiązaniami wdrożonymi w polskich i międzynarodowych firmach. Oceny wystawione przez uczestników Kongresu potwierdzają, że jest to wiodące wydarzenie poświęcone filozofii kaizen w Polsce. Tematem wiodącym XII Kongresu GEMBA KAIZEN będzie BUDOWANIE KULTURY KAIZEN: rozwiązywanie problemów i systemy sugestii. Uznani prelegenci wraz z uczestnikami kongresu podejmą próbę odpowiedzi na pytania Jak skutecznie rozwijać zaangażowanie pracowników, usprawnić zarządzanie operacyjne, szybciej dotrzeć do tzw. przyczyn źródłowych problemów oraz działać z wyższą konsekwencją? Będziemy mieli przyjemność gościć 200 uczestników ze średniego i najwyższego poziomu zarządzania polskich i zagranicznych firm. Sprawdzona przez lata formuła Praktycy Dla Praktyków pozwoli wszystkim nie tylko zapoznać się z interesującymi case ami światowych firm, ale także w rzeczywistości zobaczyć wcześniej poznane narzędzia podczas jednej z 10 wizyt w firmach produkcyjnych. OPINIE UCZESTNIKÓW: Gemba Walk zwrócił moją uwagę na elementy, których nie uświadamiałem sobie na własnym wydziale. Zaraz po przyjeździe z Kongresu pierwsze zadania zostały od razu rozdane. Tak było w poprzednich edycjach: Prezentacje praktyków na wysokim poziomie, bardzo praktyczne. Brawo, będę wszędzie polecać udział w Państwa Kongresie.

5 5 Nasi uczestnicy Lista wybranych firm uczestniczących w Kongresie GEMBA KAIZEN: Osadkowski S.A. KS Logistik GMBH Polska BIELLA Szydlowiec Sanitec Koło Sp. z o.o. Doradztwo Podatkowe Wrocławskie Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o. Swedwood Poland Sp. z o.o. Philip Morris Polska S.A. FQS Poland Sp.z o.o. ENERGETYKA Sp. z o.o. FM Polska Sp. z o.o. Trilogiq Poland Sp. z o.o. Fabryki Mebli FORTE S.A. Orange - PTK Centertel Toruń Pacific Sp. z o.o. ESSILOR Optical Laboratory Polska Maco Productions Polonia Sp. z o.o. PODRAVKA Polska Sp. z o.o. FM Polska Sp. z o.o. Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Cargotec Poland Sp. z o.o. Royal Canin Polska Sp. z o.o. US Pharmacia Sp. z o.o. Oknoplast Sp. z o.o. WnD Sp. z o.o. Schenker Sp. z o.o. Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Sanden Manufacturing Poland Sp z o.o. Brembo Poland Sp. z o.o. ABB Sp. z o.o. Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A INPLAST Sp. z o.o. COLGATE Manufacturing Poland Sp. z o.o. EKOLAND Sp. z o.o. Akcine Bendrove GUARTIS ViaCon Polska Sp. z o.o. VIX Automation Sp. z o.o. SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. MODERN - EXPO S.A. EQ System Sp. z o.o. Mondelez Polska S.A. (dawne Kraft Foods) General Electric Coca-Cola Hellenic Polska WABCO Takata Petri Parts Polska Sp. z o.o. 3M Polska Mahle Polska Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Cząstkowa lista firm oraz branże uczestniczące w Międzynarodowym Kongresie GEMBA KAIZEN: 49% 1% Struktura stanowisk uczestników X Kongresu 24% 26% Menadżerowie, Kierownicy, Koordynatorzy, Inżynierowie, Konsultanci (49%) Specjaliści, Mistrzowie (26%) Prezesi, W-c Prezesi, Dyrektorzy, W-c Dyrektorzy (24%) Asystenci (1%) OPINIE UCZESTNIKÓW: Wysoki poziom, różnorodność firm i ich prezentacji, wszystko w jednym. Dużym plusem były kontakty, które udało się zawrzeć i które, mam nadzieję, że pozwolą na dalszą wymianę doświadczeń, nie tylko podczas Kongresu, ale również poza nim. Wrażenia bardzo pozytywne intensywne dwa dni alternatywnej pracy.

6 6 Istota kaizen Kaizen filozofia ciągłego doskonalenia. Nazwa kaizen pochodzi od japońskich słów kai zmiana oraz zen dobry. Kaizen ciągłe doskonalenie Kaizen to zapoczątkowana w Japonii filozofia zarządzania, która została rozwinięta do skutecznych metod doskonalenia procesów zarządzania produkcją. Kaizen konsekwentnie zwiększa swoje znaczenie i znajduje coraz szersze zainteresowanie wśród firm wszystkich branż. Najbardziej spektakularne korzyści z kaizen osiągnęły dotychczas głównie firmy produkcyjne. Flagowym i często przytaczanym przykładem zastosowania metod kaizen na tle innych metod jakościowego doskonalenia produkcji jest TOYOTA. Wielu ekspertów utrzymuje, że tzw. TOYOTA PRODUCTION SYSTEM najwięcej wynosi właśnie z metodologii kaizen. Oprócz firm produkcyjnych, filozofia kaizen znalazła także swoje zastosowanie w firmach usługowych oraz administracji, przyczyniając się do eliminacji marnotrawstwa, właściwego utrzymania stanowiska pracy oraz standaryzacji procesów. Kaizen jest praktyką biznesu, która przekonuje do siebie twardymi wynikami. Choć kaizen uznaje się za filozofię gdyż przede wszystkim zmienia sposób myślenia to w praktyce wdrożeń jest to zbiór twardych i skutecznych narzędzi wprowadzania i utrzymania zmian w procesach i zasobach organizacji. Dbamy o to, aby realizacja projektów wiązała się z osiągnięciem postawionych celów: aby został rozwiązany konkretny problem, zbudowany określony system, opracowane i wdrożone w życie mierzalne umiejętności. Gwarancja wysokiej jakości merytorycznej Partnerem Strategicznym Kongresu jest PROFES. PROFES to wiodąca na polskim rynku firma doradczo-szkoleniowa. Doskonali procesy zarządzania oraz rozwija kompetencje kadry zarządzającej i zespołów pracowników. Rozwiązania wdrażane przez PROFES to połączenie twardych elementów zarządzania, takich jak doskonalenie procesów i standaryzacja z obszarami miękkimi: umiejętnościami, motywacją i zaangażowaniem pracowników. PROFES doskonali procesy wewnątrz przedsiębiorstw, a dzięki szkoleniom wspiera wprowadzanie zmian i trenowanie kompetencji pracowników. Takie połączenie skutkuje wysoką efektywnością działań i satysfakcją Klientów. Informacje o Kaizen Institute Poland, organizatorze Kongresu. Kaizen Institute Poland wspomaga przedsiębiorstwa w Europie, Ameryce, Azji i Afryce. Wspomaga przedsiębiorstwa każdej wielkości bez względu na branżę również przedsiębiorstwa usługowe. Kaizen Institute Poland to jeden to jeden z najprężniej działających oddziałów Kaizen Institute Consulting Group na świecie. Realizuje projekty usprawniające procesy produkcyjne oraz administracyjne i przyczynia się do sukcesów polskich i międzynarodowych firm.

7 7 Warunki współpracy PRZED KONGRESEM: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Nadanie tytułu Sponsora XII Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN Logo firmy wyświetlane na głównej stronie internetowej Kongresu wraz z logotypami innych Partnerów/Sponsorów, z przekierowaniem do strony firmy. Notka o firmie na stronie internetowej Kongresu, w zakładce Partnerzy/Sponsorzy Logo firmy na okładce folderu z programem zapowiadającym Kongres, folder dystrybuowany wśród potencjalnych uczestników poprzez mailing, w trakcie spotkań handlowych, wydarzeń otwartych np. konferencje branżowe, szkolenia, itp. Ekspozycja logo i/lub publikowanie informacji o współpracy w mailingu tradycyjnym i mailingu towarzyszącym imprezie (akcja telemarketingowa/mailingowa do bazy 1700 rekordów) Logo Sponsora na reklamach prasowych (gazety branżowe m.in. Kaizen, Top Logistyk, Zarządzanie Jakością), w których umieszczane będą loga innych Partnerów/Sponsorów Baner reklamowy na stronie Kongresu (rotacyjnie z banerami innych Partnerów/ Sponsorów) projekt dostarcza Sponsor Multimedialna prezentacja o Sponsorze zamieszczona na stronie Kongresu (max 2MB, max 5 minut) przy profilu Sponsora; prezentacja przygotowana i dostarczona przez Sponsora Ostateczne warunki współpracy ustalane są w drodze rozmów. Kaizen i Lean Management to obecnie bardzo popularne zagadnienia, które jednocześnie są rzeczywistą praktyką biznesu. Zaangażowanie do tego projektu to niewątpliwa korzyść dla Państwa wizerunku.

8 8 Warunki współpracy W CZASIE KONGRESU: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Logo firmy wyświetlane na tablicy w przerwach między prelekcjami wraz z innymi logotypami Partnerów/Sponsorów/Wystawców. Dystrybucja materiałów promocyjnych (folderów, ulotek) oraz baner Sponsora podczas Kongresu w wyznaczonym miejscu w lobby hotelowym. Możliwość przekazania do pakietu powitalnego dla uczestników upominku brandingowego np. smycze, notesy, długopisy (decyduje kolejność podjęcia ustaleń o dodatkowych formach promocji); koszt produkcji leży po stronie firmy (ok. 200 sztuk), pakiet do uzgodnienia z Organizatorem. Możliwość przeprowadzenia konkursu dla uczestników Kongresu i ufundowania nagrody (forma konkursu do uzgodnienia z Organizatorem); promocja konkursu na stronie www Kongresu oraz podczas samego wydarzenia (liczba konkursów ograniczona). Miejsce na stoisko promocyjne podczas Kongresu na ekspozycję Sponsora o powierzchni ok. 4m 2 (do ustalenia, w zależności od ilości Sponsorów) Rollup w lobby hotelowym. Rollup w sali konferencyjnej. Logo firmy umieszczone na stronie tytułowej prezentacji wyświetlanych podczas Kongresu. Dystrybucja materiałów promocyjnych Sponsora (folderów, ulotek) podczas Kongresu dla każdego z uczestników. Bezpłatny udział w Kongresie osób z firmy Sponsorskiej (pierwszy, drugi dzień + bankiet). Udział 2 osób Udział 1 osoby PO KONGRESIE: ZŁOTY SREBRNY BRĄZOWY Logo Partnera w podziękowaniach dla uczestników Kongresu (mailing). Jednorazowa mailowa dystrybucja materiałów Sponsora do uczestników Kongresu, którzy wyrażą na to zgodę. WARTOŚĆ U: ZŁ NETTO ZŁ NETTO ZŁ NETTO

9 9 Pakiet Platynowy Wyjątkowa oferta dla wymagających Partnerów Pakiet Platynowy! W ramach Pakietu Platynowego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną możliwość zaprezentowania na żywo swoich produktów o rozmiarach wielkogabarytowych. Jeśli chcieliby Państwo pokazać najnowszy model samochodu, najszybsze motocykle, nowoczesne wózki widłowe, roboty Oferujemy unikalną możliwość dotarcia z produktem bezpośrednio do Klienta. Zapraszamy do zaprezentowania Państwa produktów w lobby Hotelu HASTON City. produkcyjne nowej generacji lub inne produkty zapraszamy do współpracy! Zapewniamy przestrzeń w Hotelu HASTON City (lobby konferencyjne oraz parking przed Centrum Konferencyjnym). Istnieje możliwość zadaszenia eksponatu dysponujemy trzema namiotami o wymiarach 8 m x 4 m. Czas wystawy 2 dni (23 24 listopada 2015).

10 10 Pakiet Platynowy W ramach Pakietu Platynowego otrzymają Państwo: PRZED KONGRESEM: Nadanie tytułu Sponsora XII Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN Logo firmy wyświetlane na głównej stronie internetowej Kongresu wraz z logotypami innych Partnerów/Sponsorów, z przekierowaniem do strony firmy. Notka o firmie na stronie internetowej Kongresu, w zakładce Partnerzy/Sponsorzy Logo firmy na okładce folderu z programem zapowiadającym Kongres, folder dystrybuowany wśród potencjalnych uczestników poprzez mailing, w trakcie spotkań handlowych, wydarzeń otwartych np. konferencje branżowe, szkolenia, itp. Ekspozycja logo i/lub publikowanie informacji o współpracy w mailingu tradycyjnym oraz mailingu towarzyszącym imprezie (akcja telemarketingowa/mailingowa do bazy 1700 rekordów) Logo Sponsora na reklamach prasowych (gazety branżowe m.in. Kaizen, Top Logistyk, Zarządzanie Jakością), w których umieszczane będą loga innych Partnerów/Sponsorów Baner reklamowy na stronie Kongresu (rotacyjnie z banerami innych Partnerów/Sponsorów) projekt dostarcza Sponsor Multimedialna prezentacja o Sponsorze zamieszczona na stronie Kongresu (max 2MB, max 5 minut) przy profilu Sponsora; prezentacja przygotowana i dostarczona przez Sponsora W CZASIE KONGRESU: Logo firmy wyświetlane na tablicy w przerwach między prelekcjami wraz z innymi logotypami Partnerów/Sponsorów/Wystawców. Dystrybucja materiałów promocyjnych (folderów, ulotek) oraz baner Sponsora podczas Kongresu w wyznaczonym miejscu w lobby hotelowym. Możliwość przekazania do pakietu powitalnego dla uczestników upominku brandingowego np. smycze, notesy, długopisy (decyduje kolejność podjęcia ustaleń o dodatkowych formach promocji); koszt produkcji leży po stronie firmy (ok. 200 sztuk), pakiet do uzgodnienia z Organizatorem. Możliwość przeprowadzenia konkursu dla uczestników Kongresu i ufundowania nagrody (forma konkursu do uzgodnienia z Organizatorem); promocja konkursu na stronie www Kongresu oraz podczas Kongresu (liczba konkursów ograniczona). Miejsce na stoisko promocyjne podczas Kongresu na ekspozycję Sponsora o powierzchni ok. 4m 2 (do ustalenia, w zależności od ilości Sponsorów) Rollup w lobby hotelowym. Rollup w sali konferencyjnej. Logo firmy umieszczone na stronie tytułowej prezentacji wyświetlanych podczas Kongresu. Dystrybucja materiałów promocyjnych Sponsora (folderów, ulotek) podczas Kongresu dla każdego z uczestników. Bezpłatny udział w Kongresie 2 osób z firmy Sponsorskiej (pierwszy, drugi dzień + bankiet). PO KONGRESIE: Logo Sponsora w podziękowaniach dla uczestników Kongresu (mailing). Jednorazowa mailowa dystrybucja materiałów Sponsora do uczestników Kongresu którzy wyrazili na to zgodę. WARTOŚĆ U: ZŁ NETTO Ostateczne warunki współpracy ustalane są w drodze rozmów.

11 11 Masaaki Imai Masaaki Imai urodzony w Tokio w roku 1930, absolwent Uniwersytetu Tokijskiego, znany jako Guru Lean i architekt ciągłego doskonalenia, jest pionierem i liderem w szerzeniu filozofii kaizen na całym świecie. Jako pierwszy zaszczepił idee kaizen w świadomości Zachodu, opisując i propagując na całym świecie zasady zarządzania, znane jako Toyota Production System, współcześnie rozumiane jako zasady szczupłego wytwarzania i myślenia, czy też lean management. Masaaki Imai był długoletnim współpracownikiem Taiichi Ohno, głównego architekta Toyota Production System. W roku 1985 założył Kaizen Institute Consulting Group, organizację o zasięgu światowym, obecną dziś w ponad 30 krajach świata. Od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie we wdrażaniu koncepcji, systemów i narzędzi kaizen. Pionier i lider kaizen Masaaki Imai całe życie poświęcił filozofii kaizen, a najważniejsze jej zasady zebrał w swoich trzech fundamentalnych dziełach Kaizen, klucz do konkurencyjnego sukcesu Japonii (1986), Gemba KAIZEN (1997) oraz Gemba KAIZEN II (2012). Już jego pierwsza książka była olbrzymim sukcesem. Przetłumaczona została na ponad 20 języków osiągając sprzedaż ponad 300 tys. egzemplarzy. Równą popularnością cieszą się jego oba wydania Gemba KAIZEN. Wszystkie trzy pozycje zostały wydane również w Polsce. Zanim jeszcze Masaaki Imai założył Kaizen Institute, był prezesem i założycielem firmy Cambridge Corporation (1962), międzynarodowej organizacji zajmującej się konsultingiem i rekrutacją bezpośrednią. Jako konsultant działał aktywnie m.in. w obszarach rekrutacji, zarządzania personelem, ścieżek karier i coachingu. Osobiście asystował w rozwoju menedżerom z ponad 200 spółek zagranicznych i spółek typu joint venture w Japonii. W latach był Prezydentem Japońskiej Federacji Rekrutacji i Biur Pośrednictwa Pracy. Przez cały czas jest zapraszany na międzynarodowe konferencje, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Przemawiał w ponad 30 krajach świata propagując filozofię kaizen. Przeprowadza Gemba Tours oraz edukuje najwyższych menedżerów w zakresie wdrażania technik, koncepcji i narzędzi kaizen, także w Polsce. W tym roku Masaaki Imai zagości w Polsce po raz 13, począwszy od roku 2004, w którym powstał polski krajowy Instytut Kaizen. Był honorowym mówcą podczas dziesięciu edycji Międzynarodowego Kongresu GEMBA KAIZEN we Wrocławiu. Odwiedził szereg znaczących polskich przedsiębiorstw, którym udzielał swoich rad w obszarze funkcjonowania biznesu i zasad kaizen. Udzielił wielu wywiadów polskiej prasie, radiu i telewizji. Masaaki Imai będzie głównym mówcą podczas XII edycji Kongresu GEMBA KAIZEN w dniu 24 listopada 2015 we Wrocławiu.

12 ORGANIZATOR PARTNER STRATEGICZNY Zapraszamy do kontaktu: Kaizen Institute Poland Wrocław, ul. Koreańska 13 tel , fax

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław PATRONI HONOROWI ORGANIZATORZY wojewoda dolnośląski prezydent miasta wrocławia X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres 9-10 października 2013, Wrocław Total Change Management, jako kluczowy czynnik sukcesu,

Bardziej szczegółowo

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław

X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres. 9-10 października 2013, Wrocław SPONSOR STRATEGICZNY PATRONI HONOROWI ORGANIZATORZY X Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres 9-10 października 2013, Wrocław Total Change Management, jako kluczowy czynnik sukcesu, zwłaszcza w dobie kryzysu.

Bardziej szczegółowo

O rozwiązaniu PSI Just in Sequence czytaj na stronie 52. kwartalnik nr 4[9]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT

O rozwiązaniu PSI Just in Sequence czytaj na stronie 52. kwartalnik nr 4[9]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT kwartalnik nr 4[9]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT LOGISTYKA PRODUKCJI INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU Partner merytoryczny czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu ISSN 2083-9901

Bardziej szczegółowo

Robot dobry na wszystko

Robot dobry na wszystko kwartalnik nr 1[2]/2012 cena 35 PLN w tym 5% VAT logistyka PRODUKCJI inżynieria utrzymania ruchu Partner merytoryczny czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu Robot dobry na

Bardziej szczegółowo

JAK KANBAN. kwartalnik nr 1[6]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu ISSN 2083-9901

JAK KANBAN. kwartalnik nr 1[6]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu ISSN 2083-9901 kwartalnik nr 1[6]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT logistyka PRODUKCJI inżynieria utrzymania ruchu Partner merytoryczny czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu Nowa generacja

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH Ciągłe Doskonalenie! Zobacz. Naucz się. Zastosuj. BestPractice... zobacz na żywo > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów

Bardziej szczegółowo

WÓZKI W ZESTAWIE. kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu

WÓZKI W ZESTAWIE. kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT. czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu kwartalnik nr 3[8]/2013 cena 35 PLN w tym 5% VAT LOGISTYKA PRODUKCJI INŻYNIERIA UTRZYMANIA RUCHU Partner merytoryczny czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu ISSN 2083-9901

Bardziej szczegółowo

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska

III edycja projektu. Siła telemarketingu. oferta współpracy. 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska III edycja projektu Siła telemarketingu oferta współpracy 8 9 października 2007 Centrum Finansowe Puławska Oferta Siła Telemarketingu 2007 - strona 2 Fundacja Obserwatorium Zarządzania we współpracy z

Bardziej szczegółowo

12 LAT OD 12 LAT NAJWIĘKSZA KONFERENCJA LEAN MANAGAMENT W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ. Prof. dr hab. inż. Tomasz Koch Lean Enterprise Institute Polska

12 LAT OD 12 LAT NAJWIĘKSZA KONFERENCJA LEAN MANAGAMENT W EUROPIE ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ. Prof. dr hab. inż. Tomasz Koch Lean Enterprise Institute Polska WSTĘP O KONFERENCJI Szanowni Państwo, Lean Management znajduje obecnie zastosowanie w każdej dziedzinie życia ekonomicznego, i to nie tylko jako zestaw narzędzi czy lista zasad, ale także jako najlepszy

Bardziej szczegółowo

PRACODAWCY WYDAWNICTWA WIĘCEJ. 10 października 2013 roku TYTUŁ MNIEJSZY RTE FEUGAIT NULLA FACILISI. Lorem ipsum dolor sit

PRACODAWCY WYDAWNICTWA WIĘCEJ. 10 października 2013 roku TYTUŁ MNIEJSZY RTE FEUGAIT NULLA FACILISI. Lorem ipsum dolor sit DEBATA: TYTUŁ PRACODAWCY WYDAWNICTWA RAZEM WEWNĘTRZNEGO MOGĄ WIĘCEJ TYTUŁ MNIEJSZY RTE FEUGAIT NULLA FACILISI. 10 października 2013 roku Lorem ipsum dolor sit Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im.

Bardziej szczegółowo

czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu

czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu kwartalnik nr 1 [1]/2011 dodatek do czasopism Top Logistyk MAGAZYNOWANIE ISSN 2083-9901 czasopismo o narzędziach ciągłego doskonalenia w lean manufacturingu Osiągnięcie doskonałości w produkcji wymaga

Bardziej szczegółowo

KAIZEN College. Uczmy się od najlepszych

KAIZEN College. Uczmy się od najlepszych KAIZEN College Uczmy się od najlepszych Szanowni Państwo! KAIZEN Oddajemy w Państwa ręce folder poświęcony cyklowi seminariów dla wszystkich, którzy nadzorują, kierują i biorą udział w procesach tworzących

Bardziej szczegółowo

WaRSztaty WROCŁAW. 10 12 Ian Glenday, Repetitive Flexible Supply. Lean RFS powtarzalność i elastyczność w działaniach operacyjnych zgodnie

WaRSztaty WROCŁAW. 10 12 Ian Glenday, Repetitive Flexible Supply. Lean RFS powtarzalność i elastyczność w działaniach operacyjnych zgodnie 2014 English version available at Transformacja firm w bardziej efektywne organizacje Mark Hamel, KaizenFieldbook.com 8:00 16:00 WROCŁAW XIV z zasadami Lean: połączenie części w całość 10 Ian Glenday,

Bardziej szczegółowo

XIII. lean management. produkcja i usługi. 11 13 CZeRwCA 2013, wrocław. Liderzy doskonalenia biznesu. nowość. 6 ZAGRAnICZnYCH GośCI specjalnych

XIII. lean management. produkcja i usługi. 11 13 CZeRwCA 2013, wrocław. Liderzy doskonalenia biznesu. nowość. 6 ZAGRAnICZnYCH GośCI specjalnych Liderzy doskonalenia biznesu Arthur Byrne XIII konferencja lean management produkcja i usługi james franz Drew locher 11 CZeRwCA 20, wrocław nowość specjalny blok zajęć dla dyrektorów i prezesów mike orzen

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego BIZNES EXPO - szansa na zysk Wydawnictwo bezpłatne. ISSN: 1424-610X Wrzesień 2011 Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Konferencja

Bardziej szczegółowo

nowość Najbardziej profesjonalna Konferencja poświęcona Lean Management w Europie Środkowo-Wschodniej www.lean.org.pl

nowość Najbardziej profesjonalna Konferencja poświęcona Lean Management w Europie Środkowo-Wschodniej www.lean.org.pl lean dla usług Najbardziej profesjonalna Konferencja poświęcona Lean Management w Europie Środkowo-Wschodniej SPECJALNY STRUMIEŃ DLA FIRM USŁUGOWYCH I FINANSOWYCH 11 13 czerwca 2013, Wrocław Arthur Byrne

Bardziej szczegółowo

oferta współpracy medium wiedzy dla biznesu

oferta współpracy medium wiedzy dla biznesu nowe media oferta współpracy 2011 wysoka jakość grupy docelowej ponad 1 200 000 reprezentantów kadry zarządzającej i specjalistów z dużych, średnich i małych firm życie zawodowe to zdobywanie doświadczeń

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Peter Jahn Założyciel, Właściciel QRM Danmark. Największe doroczne spotkanie strategii szybkiego wytwarzania w Polsce!

Peter Jahn Założyciel, Właściciel QRM Danmark. Największe doroczne spotkanie strategii szybkiego wytwarzania w Polsce! 2nd QRM Central Europe Conference Sound Garden Hotel, Żwirki i Wigury 18 14 kwietnia 2015 r., konferencja, Warszawa 15 kwietnia 2015 r., warsztaty, Warszawa 16 kwietnia 2015 r., wizyty w firmach, które

Bardziej szczegółowo

Six Sigma Upgrade: Green to Black!

Six Sigma Upgrade: Green to Black! Wrocław, 5 sierpnia 2015 Trudniejsze problemy, większa odpowiedzialność, lepsze uzbrojenie Six Sigma Upgrade: Green to Black! edycja 2. 12 dniowe szkolenie uzupełniające dla absolwentów kursu Six Sigma

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca tylko 120 miejsc edycja 2015 W drodze na szczyt ważne są pierwsze kroki Advanced General Basic Basic Management Program Kompleksowy program doskonalenia kluczowych

Bardziej szczegółowo

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ WSPARCIE 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ PUBLIKACJA RAPORT BADAWCZY PODSUMOWUJE REALIZACJĘ ROJEKTU PT.: Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF)

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 RAPORT 2014 Raport 2014 Spis treści Wprowadzenie Rok 2014 w PSZK Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 ` Projekty realizowane przez firmy wyróżnione certyfikatem HR Najwyższej Jakości CSR Allianz Centrum Rozwoju

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Strona 1 I INFORMACJE OGÓLNE Nowoczesna Firma S.A.. została zarejestrowana w Sądzie Rejowym dla m. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Bardziej szczegółowo

Ludzie pomagają Ludziom

Ludzie pomagają Ludziom Raport społecznej odpowiedzialności Polpharmy -2013 Niniejszy Raport powstał z myślą o naszych interesariuszach, dlatego też każda Państwa opinia będzie dla nas cennym źródłem informacji. Wszelkie opinie

Bardziej szczegółowo

VII Międzynarodowy Kongres

VII Międzynarodowy Kongres VII Międzynarodowy Kongres pozwól przepływowi zarządzać procesem, i nie pozwalaj kierownictwu zarządzać przepływem. Taiichi Ohno ORGANIZATOR PARTNERZY PATRONI MEDIALNI www.pl.kaizen.com TOTAL FLOW MANAGEMENT

Bardziej szczegółowo

XI FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI

XI FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI Doroczne spotkanie najlepszych ekspertów branży logistycznej 7-8 października 2014 r., Regent Warsaw Hotel XI FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI 2014 2014 Szanowni Państwo, Już po raz 11. zapraszamy do

Bardziej szczegółowo

NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH

NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH NASZA PROPOZYCJA SZKOLENIOWA DLA PRZEDSIĘBIORSTW PRODUKCYJNYCH I HANDLOWYCH W oparciu o doświadczenie płynące z wdrażania programów optymalizacji produkcji proponujemy program szkoleniowy, skierowany do

Bardziej szczegółowo

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer projektu: POKL.04.01.01-00-311/10 FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE Magazyn nr 2/2013 (6) KUŹNIA KADR IV Dlaczego

Bardziej szczegółowo