1. Główne powody stosowania systemów UPS 2. Architektury systemów UPS, ich zalety i wady 3. Jak dobrad UPSa? 4. Dlaczego CyberPower

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "1. Główne powody stosowania systemów UPS 2. Architektury systemów UPS, ich zalety i wady 3. Jak dobrad UPSa? 4. Dlaczego CyberPower"

Transkrypt

1 S Y S T E M Y U P S

2 Agenda 1. Główne powody stosowania systemów UPS 2. Architektury systemów UPS, ich zalety i wady 3. Jak dobrad UPSa? 4. Dlaczego CyberPower Szeroka gama produktów Realne oszczędności opatentowana technologia Green Power UPS Gwarancja podłączonego sprzętu Gwarancja jakości i najlepszych materiałów Rozbudowane oprogramowanie Świadomośd marki Konkurencyjne ceny

3 Kilka faktów o problemach z zasilaniem Czyli po co UPS? Problemy z zasilaniem są drugą najważniejszą i jednocześnie najprostszą do rozwiązania przyczyną przestoju w pracy systemów komputerowych [ Źródło: HP White-paper: Increasing Single System Availability ] Problemy z zasilaniem są głównym powodem utraty danych, nawet 15 razy częściej niż wirusy komputerowe [ Źródło: Contingency Planning ] Problemy z zasilaniem są uważane za przyczynę około 1/3 awarii serwerów [ Źródło: IDC ] Nagłe spadki napięcia odpowiadają nawet za 87 % awarii komponentów w komputerach [ Źródło AT&T Bell Labs ] A to nie wszystko. Po wystąpieniu awarii zasilania w sieci z pracą terminalową, niechronionej przez system zasilania awaryjnego jej ponowne przekonfigurowanie może zająd nawet do 48 godzin!

4 Typowe problemy z zasilaniem Przepięcia/nagłe wzrosty napięcia Co to jest? Bardzo krótkie wystąpienie, (około 1 ms), nagłego podniesienia napięcia w sieci, nawet do tysięcy woltów i amperów. Nagłe wzrosty napięcia występują codziennie na całym świecie, kilkukrotne narażenie sprzętu elektronicznego na ich wystąpienie może spowodowad jego trwałe uszkodzenie lub utratę danych. Co jest powodem wystąpienia? Głównie pioruny, ale również włączanie/wyłączanie w pobliżu sprzętu o dużym poborze mocy, np. silnik elektryczny etc. RFI Co to jest? Interferencje częstotliwości radiowych i elektro-magnetyczne lub szumy na liniach, zdarzenia występujące często w różnych środowiskach jedna z głównych przyczyn utraty danych. Co jest powodem wystąpienia? Głównie szumy częstotliwości powodowane przez TV, odbiorniki radiowe, telefony komórkowe, suszarki, kuchenki mikrofalowe, włączanie/wyłączanie urządzeo o większym obciążeniu, niektóre świetlówki etc.. Typowy objawem interferencji magnetycznej lub szumów na linii jest śnieg pojawiający się na ekranie telewizora gdy w pobliżu, jest włączony silnik elektryczny, np. odkurzacza lub inny rodzaj urządzenia elektrycznego.

5 Typowe problemy z zasilaniem Wzrost napięcia Co to jest? Zdarzenie o wydłużonym czasie wystąpienia, podczas którego poziom napięcia wzrasta ponad limit akceptowany przez urządzenia. W zależności od poziomu do jakiego napięcie wzrośnie uszkodzenia mogą byd niewielkie lub nieodwracalne! Co jest powodem wystąpienia? Nagły powrót zasilania AC, pomiędzy często występującymi spadkami napięcia może charakteryzowad się podwyższonym ponad dopuszczalny limit napięciem. Spadek napięcia Co to jest? Zdarzenie o wydłużonym czasie wystąpienia, podczas którego poziom napięcia spada ponad limit akceptowany przez urządzenia. Wydłużone i częste spadki napięcia mają bezpośredni wpływ na prawidłową pracę komponentów elektronicznych, mogą byd przyczyną zawieszania się urządzeo sieciowych. Spadki napięcia są szczególnie niebezpieczne dla komputerów, silników, kompresorów. ¾ problemów z zasilaniem to spadki napięcia! Co jest powodem wystąpienia? Często występują w rejonach, gdzie linie energetyczne są długie, przeciążone lub słabej jakości, a także w miejscach gdzie źródłem prądu są elektrownie wodne.

6 Typowe problemy z zasilaniem Piorun Co to jest? Wyładowanie atmosferyczne, w ich wyniku obserwuje się przepięcia, nagłe wzrosty napięcia a także zaniki napięcia. Co jest powodem wystąpienia? Przepięcie powstaje w wyniku bezpośredniego uderzenia błyskawicy w linię napowietrzną lub uderzenia pośredniego w linie podziemne, za pośrednictwem linii przepięcie dociera do budynków i podłączonych w nich urządzeo. Zanik zasilania Co to jest? Zanik zasilania to zdarzenie w wyniku którego prąd nie może zostad dostarczony do zasilanych urządzeo, może to spowodowad wiele uszkodzeo rozpoczynając na uszkodzeniu danych poprzez uszkodzenia mechaniczne sprzętu który pracował. Co więcej po przywróceniu zasilania często obserwuje się przepięcia, nagłe wzrosty czy spadki napięcia. Co jest powodem wystąpienia? Awaria elektrowni, uszkodzenie sieci dystrybucyjnej, zwarcia, PRZYPADKOWE wyciągnięcie wtyczki z gniazdka!

7 Typowe problemy z zasilaniem Podwyższone napięcie po przywróceniu zasilania Przepięcie telekomunikacyjne Co to jest? Najczęściej występują gdy następuje przywrócenie zasilania po jego zaniku, podłączone urządzenia wotrzymują w tym momencie napięcie często przekraczające dopuszczalny limit. Co jest powodem wystąpienia? Powodem są elektrownie, które przywracając zasilanie podają podwyższone napięcie, aby skompensowad straty jakie powoduje automatyczny, nagły rozruch wielu urządzeo elektrycznych. Co to jest? Krótkotrwałe zdarzenie, podczas którego na liniach telefonicznych obserwuje się wysokie napięcie. Może spowodowad nieodwracalne urządzenie praktycznie każdego urządzenia podłączonego do linii. W wyjątkowych wypadkach uszkodzeniu może ulec sama linia telefoniczna. Co jest powodem wystąpienia? Powodem są bezpośrednie lub pośrednie uderzenia błyskawic.

8 Typowe problemy z zasilaniem Co z nimi zrobid? Najpierw trzeba zainwestowad (-), ALE Zapewni stałe i pewne zasilanie (+) Zabsorbuje przepięcia, zaniki napięcia, szumy EMI i RFI. (+) Zasili urządzenia w razie awarii sieci energetycznej (+) Ochroni sprzęt przed błyskawicami i wysokim napięciem (+) Da Ci czas potrzebny na wyłączenie wrażliwych urządzeo (+)

9 Architektury systemów UPS Off-line/Stanby Przykładowa architektura UPSa w technologii Offline* Niski koszt (+) Znana od lat technologia, nadająca się do mniej krytycznych systemów (-) Przełączenie na zasilanie bateryjne jest wywoływane wystąpieniem problemu z siecią energetyczną (-) Przełączenie na zasilanie bateryjne zajmuję dłuższy czas (<10ms) (-) Źródło:

10 Architektury systemów UPS Line-Interactive Przykładowa architektura UPSa w technologii Offline* Świetny współczynnik Ceny/Wydajności/Efektywności, niskie koszty utrzymania(+) Nadają się do zastosowania w praktycznie każdym środowisku (+) Zawiera układ AVR, (Automatic Voltage Regulator), pozwalający podwyższyd lub obniżyd napięcie w wypadku wystąpienia jego spadku lub wzrostu! (+) Przełączenie na zasilanie bateryjne zajmuje krótką chwilę (<4ms) (-) Źródło:

11 Architektury systemów UPS On-line Zerowy czas przełączenia na baterię, UPS cały czas pracuje w trybie na baterii (+) Nadają się do zasilania ultra-krytycznych urządzeo, jak urządzenia do podtrzymywania życia(+) Wysokie koszty obsługi i krótki czas życia baterii (-) Duże wydzielanie ciepła powodujące obniżenie współczynnika efektywności o 20~30% (-)

12 Architektury systemów UPS - porównanie Off-Line UPS Funkcje Zastosowanie Środowisko Line-Interactive UPS Przełączenie w tryb pracy awaryjnej następuje zawsze przy wystąpieniu problemu z zasilaniem Użyta prosta struktura i technologia bez funkcji stabilizacji mocy na wyjściu Brak AVR (Automatycznego Regulatora Napięcia) Czas przełączania<10ms (typowy UPS) <6 ms (UPS Offline Cyber Power) Niska ochrona przeciwko szumom i przepięciom Łatwy w obsłudze Niski koszt Tylko dla komputerów PC i urządzeo nie pełniących funkcji krytycznych Ta seria UPS jest powszechnie stosowana w sekcji działalności gdzie dostarczane zasilanie jest najczęściej stabilne. DX800E-FR 800VA / 480W Funkcje Hybrydowe rozwiązanie będące połączeniem architektur Off-Line UPS oraz On-Line UPS AVR (Automatyczny Regulator Napięcia) regulujący niestabilne napięcie wejściowe Czas przełączania <4ms Dodatkowa filtracja oraz wysoka ochrona przeciwko szumom i przepięciom Średni koszt Zastosowanie Środowisko On-Line UPS Funkcje Zastosowanie Środowisko Odpowiedni dla komputerów PC, serwerów, stacji roboczych, urządzeo o znaczeniu krytycznym Średnia jakośd zasilania Zawsze w trybie pracy awaryjnej Najwyższa jakośd zasilania AVR (Automatyczny Regulator Napięcia) regulujący niestabilne napięcie wejściowe Brak czasu przełączania, podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej Najwyższa ochrona przeciwko szumom i przepięciom Niska wydajnośd, problem z nadmiernym generowaniem ciepła Duży koszt Odpowiedni dla urządzeo o znaczeniu krytycznym, serwerów, stacji roboczych, wrażliwych urządzeo sieciowych Ta seria UPS jest powszechnie stosowana w sekcji działalności gdzie dostarczane zasilanie jest niestabilne i niskiej jakości, a urządzenia elektryczne wymagają zasilania wysokiej jakości. BR650ELCD-FR 650VA / 390W OL6000ELCDRTXL3UED 6000VA / 5400W

13 Ogniwa i czas podtrzymania zasilania UPSy Cyber Power Systems wyposażone są w bezobsługowe baterie kwasowo ołowiowe. Większa pojemnośd pojedynczej baterii oraz ich całkowita ilośd przekłada się bezpośrednio na dłuższy czas podtrzymania urządzeo podłączonych do systemu UPS. Dołożenie dodatkowych baterii modele PR XL nie wpływa na pojemnośd znamionową której nigdy nie można przekroczyd. W jaki sposób dobrad UPS w zależności od potrzeb klienta: 1. Wylicz sumaryczną maksymalną moc jaką będą pobierały podłączone urządzenia 2. Określ wymagany czas podtrzymania podłączonych urządzeo 3. Skorzystaj z poniższego linka, aby dobrad urządzenie: Zwród uwagę aby całkowite obciążenie nie przekraczało 80 % pojemności systemu!

14 Dlaczego CyberPower 1. Szeroka gama produktów 2. Oszczędności opatentowana technologia Green Power UPS 3. Gwarancja podłączonego sprzętu 4. Gwarancja jakości i najlepszych materiałów 5. Rozbudowane oprogramowanie 6. Świadomośd marki 7. Konkurencyjne ceny

15 Z a s t o s o w a n i e Szeroka gama produktów Business & Corporate SOHO * * OR1000ELCDRM1U 1000VA / 600W CP1350EAVRLCD 1350VA / 810W PR1500ELCDRTXL2U PR2200ELCDRTXL2U 1500VA / 1125W 2200VA / 1650W OR1500ELCDRM1U 1500VA / 900W CP1500EAVRLCD 1500VA / 900W * * PR2200ELCDRT2U 2200VA / 1600W Value1200E Value1500E Value2200E 1200VA / 720W 1500VA / 900W 2200VA / 1320W BR450ELCD-FR BR650ELCD-FR BR850ELCD-FR 450VA / 270W 650VA / 390W 850VA / 510W * * PR3000ELCDRT2U 3000VA / 2250W PR6000ELCDRTXL5U 6000VA / 4500W Dom BS650LCD-FR 650VA / 390W BS850LCD-FR 850VA / 510W DX400E-FR DX600E-FR DX800E-FR 400VA / 240W 600VA / 360W 800VA / 480W Pojemnośd [VA/Watt]

16 Model Architektura Rodzaj sinusoidy na wyjściu Pojemnośd VA/Wat Czas podtrzymania obciążenie 50/100% [min] LCD AVR Serial USB Filtr RJ11/RJ45 Opcjonalne zarządzanie przez sied Ogniwa Możliwośd podłączenia zew. baterii DX400E-FR Offline symulowana 400VA / 240W 11/ o -/- - 1 * 12V, 4.5AH - DX600E-FR Offilne symulowana 600VA / 360W 9/ o -/- - 1 * 12V, 7AH - DX800E-FR Offline symulowana 800VA / 480W 8/ o -/- - 1 * 12V, 8.5AH - BS650LCD-FR Offline symulowana 650VA / 390W 10/2 o - - o o/o - 1 * 12V, 7AH - BS850LCD-FR Offline symulowana 850VA / 510W 7/1 o - - o o/o - 1 * 12V, 8.5AH - BR450ELCD-FR Line-Interactive symulowana 450VA / 270W 8/1 o o - o o/o - 1 * 12V, 4.5AH - BR650ELCD-FR Line-Interactive symulowana 650VA / 390W 9/1 o o - o o/o - 1 * 12V, 7AH - BR850ELCD-FR Line-Interactive symulowana 850VA / 510W 8/1 o o - o o/o - 1 * 12V, 8.5AH - Value1200E Line-Interactive symulowana 1200VA / 720W 10/2 o o o o o/o - 2 * 12V, 7AH - Value1500E Line-Interactive symulowana 1500VA / 900W 9/2 o o o o o/o - 2 * 12V, 8.5AH - Value2200E Line-Interactive symulowana 2200VA / 1320W 7/1 o o o o o/o - 2 * 12V, 9AH - CP1350EAVRLCD Line-Interactive symulowana 1350VA / 810W 9/2 o o - o o/o - 2 * 12V, 8AH - CP1500EAVRLCD Line-Interactive symulowana 1500VA / 900W 10/2 o o - o o/o - 2 * 12V, 8.5AH - OR1000ELCDRM1U Line-Interactive symulowana 1000VA / 600W 13/3 o o o o o/o o 4 * 6V, 7AH - OR1500ELCDRM1U Line-Interactive symulowana 1500VA / 900W 11/3 o o o o o/o o 4 * 6V, 9AH - PR2200ELCDRT2U Line-Interactive pełna 2200VA / 1600W 12/4 o o o o o/o o 4 * 12V, 9AH - PR3000ELCDRT2U Line-Interactive pełna 3000VA / 2250W 8/2 o o o o o/o o 4 * 12V, 9AH 10 PR1500ELCDRTXL2U Line-Interactive pełna 1500VA / 1125W 18/8 o o o o o/o o 4 * 12V, 9AH O PR2200ELCDRTXL2U Line-Interactive pełna 2200VA / 1650W 11/4 o o o o o/o o 4 * 12V, 9AH O PR6000ELCDRTXL5U Line-Interactive pełna 6000VA / 4500W 26/10 o o o o o/o o 16 * 12V, 9AH O

17 GreenPower UPS TM 075 % mniejszy Pobór Energii % mniejsza Emisja CO % mniejsze Wydzielanie Ciepła % Wydajności =

18 Pobór mocy, wydzielanie ciepła i CO 2 Wydzielanie 1) 2) Pobór mocy GreenPower UPS Standardowy UPS Wydzielanie ciepła 3) CO 2 w ciągu roku Pobór mocy 1) 2) ciepła 3) CO 2 w ciągu roku Value 1200E-GP 6,0 Watt 68 BTU/hour 32,7 kg 31, 6 Wat t 180 BTU/ hour 172, 2 k g Value 1500E-GP 6,0 Watt 104 BTU/hour 32,7 kg 31, 6 Wat t 180 BTU/ hour 172, 2 k g Value 2200E-GP 7,5 Watt 147 BTU/hour 40,9 kg 48, 3 Wat t 275 BTU/ hour 263, 2 k g BR450ELCD 2,9 Watt 22 BTU/hour 15,8 kg 7,7 Watt 52 BTU/hour 42,0 kg BR650ELCD 2,9 Watt 29 BTU/hour 15,8 kg 8,3 Watt 53 BTU/hour 45,2 kg BR850ELCD 3,0 Watt 36 BTU/hour 16,3 kg 12, 0 Wat t 71 BTU/ hour 65, 4 k g OR1000LCDRM1U 4,9 Watt 24 BTU/hour 26,7 kg 22, 8 Wat t 130 BTU/ hour 124, 2 k g OR1500LCDRM1U 5,3 Watt 24 BTU/hour 28,9 kg 23, 7 Wat t 135 BTU/ hour 129, 1 k g CP1350EAVRLCD 8,4 Watt 32 BTU/hour 45,8 kg 31, 6 Wat t 180 BTU/ hour 172, 2 k g CP1500EAVRLCD 8,4 Watt 46 BTU/hour 45,8 kg 31, 6 Wat t 180 BTU/ hour 172, 2 k g DX400E 4,5 Watt 24 BTU/hour 24,5 kg 7,7 Watt 52 BTU/hour 42,0 kg DX600E 4,5 Watt 40 BTU/hour 24,5 kg 8,3 Watt 53 BTU/hour 45,2 kg DX800E 4,5 Watt 44 BTU/hour 24,5 kg 12,0 Watt 71 BTU/hour 65,4 kg Opierając się na różnych środowiskach testowych, pobór mocy i wydzielanie ciepła mogą się wahad. Wartości bazują na średnich cenach energii z katalogu EUROSTAT ) Watów, 2) przy pracy sieciowej, w pełni naładowany Wartości emisji CO2 opierają się na informacjach z Bavarian State Office for Environment Protection (622g/kWh)

19 Realne oszczędności GreenPower UPS Standardowy UPS Oszczędności - 1 Rok Pobór mocy 1) 2) Pobór mocy w ciągu roku Pobór mocy 1) 2) Pobór mocy w ciągu roku PLN CO 2 Value 1200E-GP 6,0 Watt 53 kw 31,6 Watt 277 kw 94,10 zł 139,5 kg Value 1500E-GP 6,0 Watt 53 kw 31,6 Watt 277 kw 94,10 zł 139,5 kg Value 2200E-GP 7,5 Watt 66 kw 48,3 Watt 423 kw 149,97 zł 222,3 kg BR450ELCD 2,9 Watt 25 kw 7,7 Watt 67 kw 17,64 zł 26,2 kg BR650ELCD 2,9 Watt 25 kw 8,3 Watt 73 kw 19,85 zł 29,4 kg BR850ELCD 3,0 Watt 26 kw 12,0 Watt 105 kw 33,08 zł 49,0 kg OR1000LCDRM1U 4,9 Watt 43 kw 22,8 Watt 200 kw 65,79 zł 97,5 kg OR1500LCDRM1U 5,3 Watt 46 kw 23,7 Watt 208 kw 67,63 zł 100,3 kg CP1350EAVRLCD 8,4 Watt 74 kw 31,6 Watt 277 kw 85,28 zł 126,4 kg CP1500EAVRLCD 8,4 Watt 74 kw 31,6 Watt 277 kw 85,28 zł 126,4 kg DX400E 4,5 Watt 39 kw 7,7 Watt 67 kw 11,76 zł 17,4 kg DX600E 4,5 Watt 39 kw 8,3 Watt 73 kw 13,97 zł 20,7 kg DX800E 4,5 Watt 39 kw 12,0 Watt 105 kw 27,57 zł 40,9 kg Opierając się na różnych środowiskach testowych, pobór mocy i wydzielanie ciepła mogą się wahad. Wartości bazują na średnich cenach energii z katalogu EUROSTAT ) Watów, 2) przy pracy sieciowej, w pełni naładowany Wartości emisji CO2 opierają się na informacjach z Bavarian State Office for Environment Protection (622g/kWh)

20 Skąd te oszczędności? Dzięki wyposażeniu UPSów w moduł GreenPower UPS TM W tradycyjnych UPSach zawierających układy AVR, napięcie do urządzeo przy normalnej pracy najczęściej dostarczane jest z wykorzystaniem układu z auto trasformatorem. Prąd przepływa przez transformator, przy którego pracy pobierana jest dodatkowa energia i wydzielane jest ciepło, prowadzi to do strat energii i większych kosztów jakie musi ponieśd użytkownik! Opatentowana technologia GreenPower UPS TM modyfikuje układ zasilania wykorzystywany w urządzeniach CPS i jest odpowiedzią na straty energii obserwowane w tradycyjnych rozwiązaniach. Gdy dostarczone z sieci energetycznej zasilanie jest w normie, GreenPower UPS TM pracuje w Trybie Bypass. Przekazuje energię na wyjście bezpośrednio z sieci energetycznej. Gdy pojawiają się zakłócenia w zasilaniu dostarczanym na wejściu lub wystąpi zanik zasilania, UPS zaczyna pracę w trybie AVR lub Bateryjnym, czyli pracuje jak każdy inny UPS w architekturze Line Interactive. Oszczędności kumulują się w czasie gdy zasilanie dostarczane w sieci energetycznej jest w normie, czyli przez większośd cyklu życia produktu!

21 Gwarancja Podłączonego Sprzętu Kilka prostych kroków aby skorzystad z Gwarancji Podłączonego Sprzętu (Connected Equipment Guarantee) 1. Sprawdź czy spełniasz warunki, aby uzyskad zwrot kosztów z tytułu gwarancji podłączonego sprzętu odpowiadając sobie na pytania: 2. W ciągu 10 dni od daty uszkodzenia zgłoś zdarzenie do Cyber Power Telefonicznie: +31 (0) Poprzez Listownie: CyberPower at Flight Forum 3545, 5657DW Eindhoven, The Netherlands Rodzina produktów BS Series DX Series BRICs LCD Series Value GP LCD Series Intelligent LCD Series Office Rack Mount Series Professional Rackmount LCD Series Wartośd gwarancji Do 50,000 Euro Do 50,000 Euro Do 50,000 Euro Do 50,000 Euro Do 50,000 Euro Do 100,000 Euro Do 100,000 Euro

22 CyberPower = Wysoka jakośd Czynniki gwarantujące wysoką jakośd UPSów CPS: 1. Rozbudowany dział R&D 53 patenty w ciągu ostatnich 18 miesięcy Dedykowane grupy inżynierów

23 Dedykowany dział R&D Inżynierowie Elektronicy Inżynierowie Bezpieczeostwa Inżynierowie Mechanicy Inżynierowie Oprogramowania Inżynierowie Programiści Inżynierowie Produkcji

24 CyberPower = Wysoka jakośd Czynniki gwarantujące wysoką jakośd UPSów CPS: 1. Rozbudowany dział R&D 53 patenty w ciągu ostatnich 18 miesięcy Dedykowane grupy inżynierów 2. Zarządzanie jakością potwierdzone certyfikatem ISO9001: Właściciel jednego z dwóch obecnych na Tajwanie certyfikowanych laboratoriów UL/TUV 4. Rozbudowane zaplecze produkcyjne 2 nowoczesne fabryki w Schenzen (zbudowane w 2000 i 2004 roku) i własna produkcja niektórych komponentów QC080000

25 Rozbudowane oprogramowanie PowerPanel Personal Edition Zarządzanie: pojedynczym systemem UPS Połączenie: USB Dostępnośd: wszystkie modele UPS Kompatybilnośd: Windows 2000, Server 2003, XP 32/64, Vista 32/64, Server 2008, oraz Windows 7. Nie zapominamy o: Linux - PowerPanel for Linux Mac OS wskazówki do konfiguracji Mac Energy Saver Business Edition Zarządzanie: do 25 systemów UPS Połączenie: USB, szeregowe, sied(rmcard) Dostępnośd: seria PR Kompatybilnośd: 32-Bit : Windows 7 / Vista / XP / 2000, Server 2008 / Bit : Windows 7 / Vista / XP, Server 2008 / 2003 Oprogramowanie klienckie(na stacje robocze): Powyższe + Red Hat Enterprise 5.1 / Fedora 7 / SUSE 10.1 / Debian 5.1 / Ubuntu 9.10 / VMware ESX/ESXi 4

26 Świadomośd marki CyberPower Systems to nie jest producent OEM! Rosja (2008) Meksyk (2008) Japonia (2009) EMEA Head Office Eindhoven Holandia 2004 USA Head Office Minneapolis USA, 1997 Francja (2009) LATAM (2008) Produkcja Fabryka 1 Shenzhen, Chiny Produkcja Fabryka 2 Shenzhen, Chiny Australia (2009) Head Office & Centrum R&D Taipei Tajawan, 1997

27 obracaj zielonymi

28 Cyber Power Systems to jedyny producent na świecie, który oferuje prawdziwie zielone systemy UPS 5 powodów, dla których warto mied sprzęt Cyber Power w ofercie: 1. Jeden z największy producentów UPS na świecie: marka nr 2 na rynku retail Ameryki Północnej marka nr 3 na rynku rosyjskim marka nr 1 na rynku systemów DC UPS dla Telekomunikacji na świecie 2. Lider technologiczny na rynku UPS: 53 patenty w ciągu ostatnich 18 miesięcy własne laboratorium certyfikujące UL/TUV 3. Technologia GreenPower UPS TM realne oszczędności: 75% mniejszy pobór energii, to ok. 30 PLN oszczędności w ciągu roku na każdym biurowym UPSie najbardziej ekologiczny z UPSów: 75% mniejsza emisja CO, to do 220 kg CO mniej w ciągu roku 2 2 aż o 80% mniejsze wydzielanie ciepła - czyli o 80% mniej problemów w serwerowniach 4. Gwarancja jakości: jeden z najniższych współczynników awaryjności (AFR) w branży < 0,7 ogniwa od najlepszych dostawców (B.B.Battery) polisa ubezpieczająca podłączony sprzęt - aż do Euro 5. Konkurencyjne ceny: UPS 800V za: zł netto 2010 Cyber Power Systems B.V., All rights Reserved.

29 Upusty na popularne modele CyberPower BS650ELCD CyberPower CP1350EAVRLCD Program szkoleniowy Baza wiedzy UPS dedykowana dla Partnerów i ich klientów, wsparcie inżynierskie i projektowe Sprzedaż premiowa nagrody gwarantowane Zakupy CP za łączną kwotę min zł w kwartale (marzec, kwiecieo, maj) Zakupy CP za łączną kwotę min zł w kwartale (marzec, kwiecieo, maj) PQI U819L 4GB PQI H567L 500GB 2010 Cyber Power Systems B.V., All rights Reserved.

30 BS650ELCD Urządzenie zaprojektowane w technologiach bazujących na wysokich częstotliwościach High Frequency Inverter oraz High Efficiency Charger. Posiada wbudowane 3 gniazda zapewniające jednocześnie ochronę dla podłączonych urządzeo jak i zasilanie z baterii (w razie awarii w sieci energetycznej) oraz 3 gniazda chroniące sprzęt przed przepięciami, pozbawione zasilania bateryjnego. OR1500LCDRM1U Office Rack Mount Series UPS jest najwyższej klasy urządzeniem UPS przeznaczonym do współpracy z serwerami, sprzętem sieciowym, stacjami roboczymi i innych aplikacjami o krytycznym znaczeniu. Automatyczny regulator napięcia (AVR) stabilizuje prąd wejściowy, aby zapobiec spadkami mocy, odpowiedni przebieg sinusoidy zapewnienie zgodności z wszelkiego typu urządzeniami. CP1350EAVRLCD Energooszczędna nowoczesna platforma sprzętowa zaprojektowana, aby sprostad praktycznie wszystkim dzisiejszym potrzebom (dom, SOHO, średni biznes). Zarządzanie UPS jest proste i intuicyjne, odbywa się poprzez wyświetlacz LCD i umieszczone pod nim przyciski. Urządzenie jest wyposażone w trzy gniazda UPS i przeciwprzepięciowe oraz trzy następne, które zabezpieczają podłączone urządzenia. PR1500ELCDRT2U Zapewnia wysoki poziom ochrony zasilania dla serwerów o znaczeniu strategicznym, sprzętu telekomunikacyjnego, VoIP i urządzeo sieciowych. System posiada na wyjściu pełną falę sinusoidalną jak i technologię AVR (Automatyczny Regulator Napięcia), co wspólnie zapewnia czysty i spójny sygnał AC chroniąc podłączone urządzenia i zapobiegając kosztownym przerwom technicznym, które utrudniają działanie np. firmy.

31 Konsorcjum FEN Sp. z o.o. Autoryzowany dystrybutor CyberPower w Polsce ul. Dąbrowskiego 273A, Poznao Tel

Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack

Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack FIDELTRONIK I N I G O sp. z o.o. www.fideltronik-inigo.com.pl Biuro Handlowe : WARSZAWA 03-933 Obrońców 25 tel. 22 871 43 36..38, NIP 552-14-27-790 Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack Charakterystyka

Bardziej szczegółowo

Ogólne. Założona: Lipiec 1997

Ogólne. Założona: Lipiec 1997 Ogólne Założona: Lipiec 1997 Odziały: Zatrudnienie: Produkty: Azja Taipei, Taiwan USA Minneapolis Europa Eindhoven, Holandia Ameryka Łacińska Meksyk 2.000 pracowników w ośmiu lokalizacjach Zaawansowane

Bardziej szczegółowo

ZASILACZE AWARYJNEUPS. Dbamy o stabilną pracę.

ZASILACZE AWARYJNEUPS. Dbamy o stabilną pracę. AWARYJNE ZASILACZE Uninterruptible Power Supply Dbamy o stabilną pracę ZASILACZE AWARYJNE TECHNOLOGIA Zasilacze awaryjne marki EAST wyposażone zostały w zaawansowane technologie zapewniające niewrażliwość

Bardziej szczegółowo

SKOMPUTERYZOWANY INSTRUKCJA OBSŁUGI WSPÓŁDZIAŁAJĄCY Z SIECIĄ SERIA DN PRZED UŻYCIEM PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ NINIEJSZY PODRĘCZNIK OBSŁUGI.

SKOMPUTERYZOWANY INSTRUKCJA OBSŁUGI WSPÓŁDZIAŁAJĄCY Z SIECIĄ SERIA DN PRZED UŻYCIEM PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ NINIEJSZY PODRĘCZNIK OBSŁUGI. SKOMPUTERYZOWANY PS WSPÓŁDZIAŁAJĄCY Z SIECIĄ SERIA DN Cyfrowy wyświetlacz LCD PRZED UŻYCIEM PROSZĘ UWAŻNIE PRZECZYTAĆ NINIEJSZY PODRĘCZNIK OBSŁUGI. INSTRUKCJA OBSŁUGI WPROWADZENIE: Seria DN, współdziałająca

Bardziej szczegółowo

ZASILACZE AWARYJNEUPS

ZASILACZE AWARYJNEUPS UPS ZASILACZE AWARYJNEUPS Uninterruptible Power Supply AKUMULATORY Sealed Lead-Acid Battery Dbamy o stabilną pracę www.eastups.pl Zasilacze UPS awaryjne UPS650P-LED / UPS850P-LED Zasilacze awaryjne offline

Bardziej szczegółowo

Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack

Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack FIDELTRONIK I N I G O sp. z o.o. www.fideltronik-inigo.com.pl Biuro Handlowe : WARSZAWA 03-933 Obrońców 25 tel. 22 871 43 36..38, NIP 552-14-27-790 Zasilacz awaryjny LUPUS KR Pro 1/2/3 kva Rack Charakterystyka

Bardziej szczegółowo

DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika

DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika PL DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika K01-xxxxxxx-00 WAŻNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Ten podręcznik zawiera ważne instrukcje z którymi powinno się zapoznać i kierować podczas instalacji i

Bardziej szczegółowo

Zasilanie rezerwowe - UPS

Zasilanie rezerwowe - UPS power solutions 2011 Zasilanie rezerwowe - UPS Urządzenia tego typu stosowane są najczęściej do zasilania komputerów, a zwłaszcza serwerów. Dzięki ich zastosowaniu, w przypadku awarii zasilania zmniejsza

Bardziej szczegółowo

ORVALDI 520/620/820 PL/GE/Black INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA

ORVALDI 520/620/820 PL/GE/Black INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA ORVALDI 520/620/820 PL/GE/Black INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA 1 Środki ostrożności. Niniejsza instrukcja obsługi UPS-a ORVALDI omawia instalację i użytkowanie urządzenia. Przed rozpakowaniem i uruchomieniem urządzenia

Bardziej szczegółowo

Obecnie na rynku przeważają dwa rodzaje zasilaczy awaryjnych. Noszą one nazwy według układu połączeń swoich elementów składowych.

Obecnie na rynku przeważają dwa rodzaje zasilaczy awaryjnych. Noszą one nazwy według układu połączeń swoich elementów składowych. chesia@paset te 74 873 54 63 ZASILACZE AWARYJNE Zasilacze awaryjne (UPS) są urządzeniami gwarantującymi pracę podłączonego do nich sprzętu w momentach zaniku prądu. Urządzenia podtrzymujące mają dosłownie

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY ZASILANIA AWARYJNEGO UPS

SYSTEMY ZASILANIA AWARYJNEGO UPS SYSTEMY ZASILANIA AWARYJNEGO UPS SERIA Z MODYFIKOWANĄ SINUSOIDĄ AKTYWOWANE SIECIĄ (LINE-INTERACTIVE) obudowa wolnostojąca (Tower), obudowa leżąca (Desktop) jednofazowe wejście / wyjście, 230 V AC, 50 Hz,

Bardziej szczegółowo

DX400E-FR / DX600E-FR / DX800E-FR Instrukcja obsługi

DX400E-FR / DX600E-FR / DX800E-FR Instrukcja obsługi PL DX400E-FR / DX600E-FR / DX800E-FR Instrukcja obsługi 17 WAŻNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Niniejsza instrukcja zawiera ważne wskazówki, które należy stosować podczas instalacji oraz obsługi zasilacza

Bardziej szczegółowo

SMT750RMI2U 750VA 2U USB/SERIAL/LCD

SMT750RMI2U 750VA 2U USB/SERIAL/LCD SMT750RMI2U 750VA 2U USB/SERIAL/LCD KOD PRODUCENT GWARANCJA AUAPCMR0702 APC 24 miesięcy gwarancja normalna Opis APC Smartups 750VA LCD RM 2U 230V APC SmartUPS, 500 Watts /750 VA, na wejściu 230V /na wyjściu

Bardziej szczegółowo

1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive

1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive GTM 1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive WYPOSAŻENIE OPCJONALNE szyny montażowe karty komunikacyjne by-pass serwisowy Jedne z najbardziej uniwersalnych na rynku możliwość zasilania z generatorów

Bardziej szczegółowo

Double Conversion On-Line UPS Zasilacze pracujące w trybie on-line (true) Delta Conversion On-Line UPS

Double Conversion On-Line UPS Zasilacze pracujące w trybie on-line (true) Delta Conversion On-Line UPS JAKOŚĆ ENERGII ELEKTRYCZNEJ Analiza pracy bezprzerwowych układów zasilania UPS z wykorzystaniem rejestratora TOPAS 1000 dr inż. Andrzej Firlit 11.06.2014 1 Rodzaje UPS-ów Standby UPS Zasilacze pracujące

Bardziej szczegółowo

EPPL 1-1. KOMUNIKACJA - Interfejs komunikacyjny RS 232 - Sieciowa Karta Zarządzająca SNMP/HTTP

EPPL 1-1. KOMUNIKACJA - Interfejs komunikacyjny RS 232 - Sieciowa Karta Zarządzająca SNMP/HTTP EPPL 1-1 Najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy klasy On-Line (VFI), przeznaczonych do współpracy z urządzeniami zasilanymi z jednofazowej sieci energetycznej ~230V: serwery, sieci komputerowe

Bardziej szczegółowo

Technologie Oszczędzania Energii OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY

Technologie Oszczędzania Energii OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY EUROPE Sp. z o.o. Technologie Oszczędzania Energii OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY Innowacyjny system oszczędzania energii elektrycznej Smart-Optimizer ECOD WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR

Bardziej szczegółowo

Technologie Oszczędzania Energii. w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY

Technologie Oszczędzania Energii. w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY EUROPE Sp. z o.o. Technologie Oszczędzania Energii w kooperacji z OSZCZĘDNOŚĆ TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA ZARABIANIE PIENIĘDZY Innowacyjny system oszczędzania energii elektrycznej Smart-Optimizer ECOD WYŁĄCZNY

Bardziej szczegółowo

POWERLINE RT 1000, 2000, 3000 VA

POWERLINE RT 1000, 2000, 3000 VA 000, 000, 000 VA Karta produktu Seria zaawansowanych technologicznie UPS-ów On-Line (VFI) skonstruowana w topologii podwójnej konwersji zapewnia doskonałą ochronę podłączonym odbiornikom na przykład systemom

Bardziej szczegółowo

1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive

1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive GTM 1kVA - 3kVA RACK 19 / TOWER line-interactive WYPOSAŻENIE OPCJONALNE szyny montażowe karty komunikacyjne by-pass serwisowy Jedne z najbardziej uniwersalnych na rynku zasilacze UPS GTM, znajdują zastosowanie

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 23 listopad 2014

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 23 listopad 2014 Model : - Producent : - BE400-CP Zalety Powiadomienie o awarii akumulatora Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi zasilaczy awaryjnych serii AT-UPS

Instrukcja obsługi zasilaczy awaryjnych serii AT-UPS Instrukcja obsługi zasilaczy awaryjnych serii AT-UPS 1. Uwagi o bezpieczeństwie 2. Zasady pracy: 1. Normalny tryb pracy 2. Awaryjny tryb pracy 3. Akumulator i ładowanie 3. Główne cechy: 1. Bezobsługowa

Bardziej szczegółowo

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Szczecinie

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Szczecinie S A M O D Z I E L N Y P U B L I C Z N Y Z A K Ł A D O P I E K I Z D R O W O T N E J Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Szczecinie ul. Jagiellońska 44, 70-382 Szczecin, sekretariat: (0-91) 43-29-500, fax

Bardziej szczegółowo

OL/251-83/13 ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. Dotyczy: przetargu nieograniczonego:

OL/251-83/13 ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. Dotyczy: przetargu nieograniczonego: OL/251-83/13 ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: przetargu nieograniczonego: Dostawa sprzętu komputerowego i drukarek dla Urzędu Skarbowego w Gnieźnie. Zamawiający, stosownie

Bardziej szczegółowo

AVANSA PREMIUM STAŁE ŹRÓDŁO ZASILANIA DLA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH. Czyste napięcie sinusoidalne

AVANSA PREMIUM STAŁE ŹRÓDŁO ZASILANIA DLA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH. Czyste napięcie sinusoidalne AVANSA STAŁE ŹRÓDŁO ZASILANIA AVANSA PREMIUM STAŁE ŹRÓDŁO ZASILANIA DLA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH Czyste napięcie sinusoidalne 300W/500 VA-12 V DC 500W/800 VA-12 V DC 700W/1000 VA-12 V DC

Bardziej szczegółowo

DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika

DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika PL DX400E / DX600E / DX800E Podręcznik Użytkownika K01-xxxxxxx-00 WAŻNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA Ten podręcznik zawiera ważne instrukcje z którymi powinno się zapoznać i kierować podczas instalacji i

Bardziej szczegółowo

UPS. Daker DK JEDNOFAZOWY od 1000 do 10000 VA SYSTEMY ZASILANIA GWARANTOWANEGO

UPS. Daker DK JEDNOFAZOWY od 1000 do 10000 VA SYSTEMY ZASILANIA GWARANTOWANEGO SYSTEMY ZASILANIA GWARANTOWANEGO UPS JEDNOFAZOWY od 1000 do 10000 VA LEGRAND IS THE GLOBAL SPECIALIST IN ELECTRICAL AND DIGITAL BUILDING INFRASTRUCTURES UPS konwencjonalny jednofazowy UPS o podwójnej konwersji

Bardziej szczegółowo

EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU

EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA ZIMNY START RT 6/0 k OBUDOWA RACK / TOWER PRACA RÓWNOLEGŁA EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU Seria zaawansowanych technologicznie

Bardziej szczegółowo

Eaton 5115 Modele: VA

Eaton 5115 Modele: VA SPECYFIKACJA TECHNICZNA Eaton 5115 Modele: 500-750 - 1000-1400 VA DANE OGÓLNE Topologia (klasyfikacja IEC 62040-3) Line Interactive (VI) Model wolnostojący Moc wyjściowa VA 500 750 1000 1400 Moc rzeczywista

Bardziej szczegółowo

Eaton 5125 Modele: VA

Eaton 5125 Modele: VA SPECYFIKACJA TECHNICZNA Eaton 5125 Modele: 1000-1500 - 2200 VA DANE OGÓLNE Topologia (klasyfikacja IEC 62040-3) Line Interactive (VI) Model wolnostojący Moc wyjściowa VA 1000 1500 2200 Moc rzeczywista

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Instrukcja obsługi ładowarki XTAR SP1

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Instrukcja obsługi ładowarki XTAR SP1 Instrukcja obsługi ładowarki XTAR SP1 Wstęp SP1 jest profesjonalną jednokanałową ładowarką z możliwością ładowania trzema różnymi prądami oraz dla trzech różnych napięd. Odpowiednia dla ogniw litowo-żelazowo-fosforanowych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. HES-SINUS home inverter. HES przetwornice domowe z funkcją UPS

INSTRUKCJA OBSŁUGI. HES-SINUS home inverter. HES przetwornice domowe z funkcją UPS INSTRUKCJA OBSŁUGI HES przetwornice domowe z funkcją UPS Dotyczy modeli: - HES-SINUS-500/12 - HES-SINUS-800/12 - HES-SINUS-1500/24 - HES-SINUS-2000/24 - HES-SINUS-2500/24 - HES-SINUS-3000/48 - HES-SINUS-5000/48

Bardziej szczegółowo

NOWY APC Smart-UPS. Zaawansowana ochrona zasilania w technologii line interactive dla serwerów i urządzeń sieciowych.

NOWY APC Smart-UPS. Zaawansowana ochrona zasilania w technologii line interactive dla serwerów i urządzeń sieciowych. NOWY APC Smart-UPS Zaawansowana ochrona zasilania w technologii line interactive dla serwerów i urządzeń sieciowych. > Najpopularniejsze na świecie zasilacze UPS do serwerów i sieci. Znakomite zasilacze

Bardziej szczegółowo

OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 4 do SIWZ/ załącznik do umowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 serwerów, licencji oprogramowania wirtualizacyjnego wraz z konsolą zarządzającą oraz

Bardziej szczegółowo

g GE Industrial Systems

g GE Industrial Systems GE Industrial Systems Opis Produktu Digital Energy Seria ML System Bezprzerwowego Zasilania - UPS 350-500-700-1000 VA Wyprodukowany przez: GE Digital Energy General Electric Company Telephone +41 (0)91

Bardziej szczegółowo

Cennik detaliczny produktów marki EAST - Zasilacze UPS offline - Zasilacze UPS online - Zasilacze UPS RACK - Akcesoria

Cennik detaliczny produktów marki EAST - Zasilacze UPS offline - Zasilacze UPS online - Zasilacze UPS RACK - Akcesoria Cennik detaliczny produktów marki EAST - Zasilacze UPS offline - Zasilacze UPS online - Zasilacze UPS RACK - Akcesoria 1. Niniejszy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i

Bardziej szczegółowo

ORVALDI MBS-PDU 1U. Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu

ORVALDI MBS-PDU 1U. Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ORVALDI MBS-PDU 1U Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ul. Wrocławska 33d; 55-090 Długołęka k/wrocławia www.sklep.orvaldi.pl www.orvaldi.com

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 Do Umowy nr z dnia. . Wymagania techniczne sieci komputerowej.

Załącznik nr 1 Do Umowy nr z dnia. . Wymagania techniczne sieci komputerowej. Załącznik nr 1 Do Umowy nr z dnia.. Wymagania techniczne sieci komputerowej. 1. Sieć komputerowa spełnia następujące wymagania techniczne: a) Prędkość przesyłu danych wewnątrz sieci min. 100 Mbps b) Działanie

Bardziej szczegółowo

MAŁA PRZYDOMOWA ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 3200

MAŁA PRZYDOMOWA ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 3200 www.swind.pl MAŁA PRZYDOMOWA ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 3200 Producent: SWIND Elektrownie Wiatrowe 26-652 Milejowice k. Radomia ul. Radomska 101/103 tel. 0601 351 375, fax: 048 330 83 75. e-mail: biuro@swind.pl

Bardziej szczegółowo

NOWY OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

NOWY OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NOWY OPIS TECHNICZNY PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 4 do SIWZ/ załącznik do umowy Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 serwerów, licencji oprogramowania wirtualizacyjnego wraz z konsolą zarządzającą

Bardziej szczegółowo

EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU

EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA ZIMNY START RT // kva OBUDOWA RACK / TOWER EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU DODATKOWY MODUŁ(Y) BATERYJNE Seria zaawansowanych

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA ZABEZPIECZENIA

CHARAKTERYSTYKA ZABEZPIECZENIA GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA ROZBUDOWANY PANEL LCD (EVS) UPS zabezpiecza urządzenia do niego podłączone przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, a także eliminuje możliwość uszkodzeń

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/POIG_8.2/2014

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/POIG_8.2/2014 ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/POIG_8.2/2014 Warszawa, 7.04.2014 r. Szanowni Państwo! W związku z realizacją projektu Stymulowanie współpracy Spółki Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI-MED z partnerami biznesowymi

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH

FORMULARZ PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH FORMULARZ PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH ZAŁĄCZNIK NR 1.2 DO SIWZ 1. Zasilacz awaryjny UPS 1 szt Obudowa Moc, napięcie i prąd Ilośd i rodzaj gniazd zasilanych awaryjnie Próg przełączenia Częstotliwośd

Bardziej szczegółowo

Prezentowany katalog zawiera przetwornice prądu oraz akcesoria. Wszystkie ceny zawarte w katalogu to ceny euro netto za 1 szt.

Prezentowany katalog zawiera przetwornice prądu oraz akcesoria. Wszystkie ceny zawarte w katalogu to ceny euro netto za 1 szt. PRZETWORNICE PRZETWORNICE PRĄDU Prezentowany katalog zawiera przetwornice prądu oraz akcesoria. Wszystkie ceny zawarte w katalogu to ceny euro netto za 1 szt. Katalog stale aktualizowany, ceny mogą ulec

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II. spawana

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II. spawana Załącznik nr 2 do zapytania z dnia 10.12.2014 r. Kody CPV: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II Dostawa sprzętu serwerowego i akcesoriów sieciowych 32520000-4 Sprzęt i kable telekomunikacyjne

Bardziej szczegółowo

Projektowanie miejsc pracy przy komputerze. Wykład: Projektowanie dedykowanej sieci elektrycznej dla pracowni komputerowej

Projektowanie miejsc pracy przy komputerze. Wykład: Projektowanie dedykowanej sieci elektrycznej dla pracowni komputerowej Projektowanie miejsc pracy przy komputerze Wykład: Projektowanie dedykowanej sieci elektrycznej dla pracowni komputerowej dr inż. Walery Susłow Zasilanie przyczyną utraty danych Najważniejszą przyczyną

Bardziej szczegółowo

Jednofazowe systemy zasilania gwarantowanego. broszura UPS 2012

Jednofazowe systemy zasilania gwarantowanego. broszura UPS 2012 www.eaton.eu www.moeller.pl/ups Jednofazowe systemy zasilania gwarantowanego broszura UPS 2012 Zakłócenia występujące w sieci oraz sposoby zapobiegania ich skutkom W poniższej tabeli zostały przedstawione

Bardziej szczegółowo

Projekt Pierwszy krok współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Pierwszy krok współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olszance Olszanka 42 08-207 Olszanka ops.olszanka@poczta.fm Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Olszance zwraca się z zapytaniem o przedstawienie oferty cenowej dotyczącej

Bardziej szczegółowo

1. Instalacja jednostanowiskowa...3 2. Instalacja sieciowa...4 3. Instalacja w środowisku rozproszonym...5 4. Dodatkowe zalecenia...

1. Instalacja jednostanowiskowa...3 2. Instalacja sieciowa...4 3. Instalacja w środowisku rozproszonym...5 4. Dodatkowe zalecenia... SYBILLA WYMAGANIA TECHNICZNE 1. Instalacja jednostanowiskowa...3 2. Instalacja sieciowa...4 3. Instalacja w środowisku rozproszonym...5 4. Dodatkowe zalecenia...6 1998 2005 TELEPORT.PL WYMAGANIA TECHNICZNE

Bardziej szczegółowo

ORVALDI RBS 10A/16A. (Redundant Backup Switch) Podręcznik użytkownika

ORVALDI RBS 10A/16A. (Redundant Backup Switch) Podręcznik użytkownika ORVALDI RBS 10A/16A (Redundant Backup Switch) Podręcznik użytkownika ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ul. Wrocławska 33d; 55-090 Długołęka k/wrocławia www.orvaldi.com.pl

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 09 listopad 2014

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 09 listopad 2014 Model : - Producent : - Zasilacz awaryjny 1500VA APC Smart-UPS 230V SMT1500I Zalety Intuicyjny interfejs z wyświetlaczem LCD Dostarcza przejrzystych i precyzyjnych informacji w wielu językach, umożliwia

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK NR 2 A DO SIWZ GWARANCJA PARAMETRY TECHNICZNE SPRZĘTU OFEROWANEGO PRZEZ WYKONAWCĘ

ZAŁĄCZNIK NR 2 A DO SIWZ GWARANCJA PARAMETRY TECHNICZNE SPRZĘTU OFEROWANEGO PRZEZ WYKONAWCĘ ZAŁĄCZNIK NR 2 A DO SIWZ PARAMETRY TECHNICZNE SPRZĘTU OFEROWANEGO PRZEZ WYKONAWCĘ GWARANCJA Na wyroby będące przedmiotem postępowania Wykonawca udzieli gwarancji na okres 36 miesięcy, licząc od daty podpisania

Bardziej szczegółowo

Interfejs komunikacyjny RS232 Niezależna ładowarka akumulatorów

Interfejs komunikacyjny RS232 Niezależna ładowarka akumulatorów GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU KARTA PRODUKTOWA 6/0 kva BYPASS ZEWNĘTRZNY ZIMNY START Najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III Załącznik nr 3 do SIWZ ZP.342-7/PW/14 Kody CPV: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III Dostawa sprzętu serwerowego i akcesoriów sieciowych 32520000-4 Sprzęt i kable telekomunikacyjne 30230000-0

Bardziej szczegółowo

Delta Energy Systems Poland. Wykorzystanie fotowoltaiki w systemach zasilania UPS GREEN DATA CENTER SOLUTION

Delta Energy Systems Poland. Wykorzystanie fotowoltaiki w systemach zasilania UPS GREEN DATA CENTER SOLUTION Delta Energy Systems Poland Wykorzystanie fotowoltaiki w systemach zasilania UPS GREEN DATA CENTER SOLUTION 2 Dostarczamy innowacyjne, czyste i efektywne energetycznie rozwiązania dla lepszego jutra Czy

Bardziej szczegółowo

Opis parametrów techniczno użytkowych przedmiotu zamówienia służący przygotowaniu oferty

Opis parametrów techniczno użytkowych przedmiotu zamówienia służący przygotowaniu oferty Załącznik Nr 1 Opis parametrów techniczno użytkowych przedmiotu zamówienia służący przygotowaniu oferty Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu informatycznego przeznaczonego do prac

Bardziej szczegółowo

Sposób funkcjonowania

Sposób funkcjonowania Stratus Avance został zaprojektowany w sposób, który w przypadku wystąpienia awarii ma zminimalizować czas przestoju i zapobiec utracie danych. Jednocześnie rozwiązanie ma być tanie i łatwe w zarządzaniu.

Bardziej szczegółowo

PSPower.pl MULTIFAL. Najbardziej wszechstronne urządzenie do zasilania. Parametry Sposób pracy. www.pspower.pl. v1.0 2014-05-21 PSPower

PSPower.pl MULTIFAL. Najbardziej wszechstronne urządzenie do zasilania. Parametry Sposób pracy. www.pspower.pl. v1.0 2014-05-21 PSPower Najbardziej wszechstronne urządzenie do zasilania MULTIFAL Parametry Sposób pracy v1.0 2014-05-21 PSPower Główne cechy: MUTIFAL Basic: Funkcja zasilacza UPS (automatyczne przełączanie źródeł zasilania).

Bardziej szczegółowo

PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika

PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika PQI Power 12000E Podręcznik Użytkownika Poznań 2015 Obsługa Jak ładować power bank Jako źródła energii używaj urządzeń DC 5V o natężeniu 0.5A do 2.5A Mogą to być urządzenia takie jak: port USB w komputerze,

Bardziej szczegółowo

Zasilacze awaryjne UPS

Zasilacze awaryjne UPS Zasilacze awaryjne UPS czyli pracujemy chociaż w gniazdku nie ma prądu Głównym zadaniem zasilacza awaryjnego jest podtrzymanie pracy zestawu komputerowego podczas zaniku napięcia w sieci zasilającej. Realizuje

Bardziej szczegółowo

MATRIX. Zasilacz DC. Podręcznik użytkownika

MATRIX. Zasilacz DC. Podręcznik użytkownika MATRIX Zasilacz DC Podręcznik użytkownika Spis treści Rozdział Strona 1. WSTĘP 2 2. MODELE 2 3 SPECYFIKACJE 3 3.1 Ogólne. 3 3.2 Szczegółowe... 3 4 REGULATORY I WSKAŹNIKI.... 4 a) Płyta czołowa.. 4 b) Tył

Bardziej szczegółowo

SITOP modular Modułowe zasilacze sieciowe

SITOP modular Modułowe zasilacze sieciowe SITOP modular Modułowe zasilacze sieciowe Specyfikacja techniczna Zasilacze SITOP 1- i 2-fazowe Zasilacze SITOP 3-fazowe SITOP Moduł podstawowy 24 V/5 A Moduł podstawowy 24 V/10 A Moduł podstawowy 24 V/20

Bardziej szczegółowo

Spełnia / nie spełnia poprzez wymianę uszkodzonego modułu, bez konieczności wyłączania zasilacza UPS Baterie

Spełnia / nie spełnia poprzez wymianę uszkodzonego modułu, bez konieczności wyłączania zasilacza UPS Baterie Załącznik nr 1 Specyfikacja produktu 1. Centralny system podtrzymania zasilania: SO Suwałki Nazwa Opis Producent: Potwierdzenie minimalnych parametrów i konfiguracji albo wskazanie konkretnego parametru

Bardziej szczegółowo

Przejściówka przeciwprzepięciowa

Przejściówka przeciwprzepięciowa INSTRUKCJA OBSŁUGI Przejściówka przeciwprzepięciowa Nr produktu: 611503 Strona 1 z 7 Spis treści WSTĘP... 2 ZAKRES DOSTAWY... 2 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA... 2 DLA WŁASNEGO BEZPIECZEŃSTWA... 3 PRZEZNACZENIE...

Bardziej szczegółowo

PQI i-power 3300 Instrukcja obsługi

PQI i-power 3300 Instrukcja obsługi PQI i-power 3300 Instrukcja obsługi Poznań 2013 Zewnętrzny akumulatorek dla tabletów i smartfonów. Skutecznie wydłuża czas użytkowania twojego urządzenia mobilnego, a pojemność 3300mAh pozwoli na prawie

Bardziej szczegółowo

PSPower.pl. PSPower MULTIFAL (Basic ; PV)

PSPower.pl. PSPower MULTIFAL (Basic ; PV) PSPower.pl PSPower (Basic ; PV) Seria zasilaczy to innowacyjne urządzenia zasilające przeznaczone do wielu aplikacji. Typowe aplikacje to: Zasilanie bezprzerwowe typowa aplikacja UPS; Zasilanie bezprzerwowe

Bardziej szczegółowo

Eaton Ellipse MAX. Ellipse MAX 1k5. Modele: 600; 850; 1100; 1500 VA. Seria Pulsar SPECYFIKACJA TECHNICZNA DANE OGÓLNE

Eaton Ellipse MAX. Ellipse MAX 1k5. Modele: 600; 850; 1100; 1500 VA. Seria Pulsar SPECYFIKACJA TECHNICZNA DANE OGÓLNE SPECYFIKACJA TECHNICZNA Seria Pulsar Eaton Ellipse MAX Modele: 600; 850; 1100; 1500 VA DANE OGÓLNE Topologia (klasyfikacja IEC 62040-3) Line-interactive (VI) z AVR i HF Model UPS wieżowy/stelażowy Ellipse

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Z PODZIAŁEM NA ZADANIA

PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Z PODZIAŁEM NA ZADANIA 2 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA 04-470 Warszawa, ul. Marsa 110 ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SIWZ PO ZMIANIE OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Z PODZIAŁEM NA ZADANIA 1. Przedmiot zamówieniaa : Sprzęt informatyczny 2. Ilość:

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI Przekaźnik na USB Nr katalogowy RELx-USB-00

INSTRUKCJA OBSŁUGI Przekaźnik na USB Nr katalogowy RELx-USB-00 INSTRUKCJA OBSŁUGI Przekaźnik na USB Nr katalogowy RELx-USB-00 data publikacji kwiecień 2010 Strona 2 z 8 SPIS TREŚCI 1. Charakterystyka ogólna... 3 1.1 Sygnalizacja... 3 1.2 Obudowa... 3 2. Zastosowanie...

Bardziej szczegółowo

Niky 1000/1500 Instrukcja obsługi Installation manual

Niky 1000/1500 Instrukcja obsługi Installation manual Niky 1000/1500 Instrukcja obsługi Installation manual Part. LE05207AC -09/14-01 GF Niky 1000/1500 Spis treści 1 Wprowadzenie 3 2 Warunki korzystania 3 3 Instalacja 4 4 Sygnały i kontrolki 4 5 Przeciążenie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Zestaw komputerowy A składających się z jednostki centralnej oraz monitora i UPS zgodnych z poniższą specyfikacją: Jednostka centralna: 1. Komplet zestawu

Bardziej szczegółowo

Zał. nr 1 do SIWZ OPS 341-1/07 WYKAZ I KONFIGURACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Komputer 1 szt.

Zał. nr 1 do SIWZ OPS 341-1/07 WYKAZ I KONFIGURACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. 1. Komputer 1 szt. Zał. nr 1 do SIWZ OPS 341-1/07 WYKAZ I KONFIGURACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Komputer 1 szt. LAN 10/100, zintegrowana karta dźwiękowa, częstotliwość szyny FSB 800 MHz, cache min. 2MB, złącza zewnętrzne:

Bardziej szczegółowo

Produkt Treść pochodzi ze strony AB (https://www.ab.pl) 24 miesięcy - gwarancja normalna

Produkt Treść pochodzi ze strony AB (https://www.ab.pl) 24 miesięcy - gwarancja normalna Symmetra LX 12kVA scalable to 16kVA N+1 Tower, 220/230/240V or 380/400/415 KOD PRODUCENT GWARANCJA AUAPCSA1216 APC 24 miesięcy gwarancja normalna Opis APC Symmetra LX 12kVA scalable to 16kVA N+1 Tower,

Bardziej szczegółowo

Interfejs komunikacyjny RS232 Niezależna ładowarka akumulatorów

Interfejs komunikacyjny RS232 Niezależna ładowarka akumulatorów GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA EPO (EMERGENCY POWER OFF) ODŁĄCZENIE ZASILANIA W RAZIE POŻARU KARTA PRODUKTOWA 0//0 kva BYPASS ZEWNĘTRZNY ZIMNY START Najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy

Bardziej szczegółowo

ZASILACZE BEZPRZERWOWE

ZASILACZE BEZPRZERWOWE ZASILACZE BEZPRZERWOWE seria falowników FM, FPM, FPTM FALOWNIKI PRZEZNACZENIE Nowoczesne przemysłowo-energetyczne zasilacze bezprzerwowe przystosowane do współpracy z zewnętrzną baterią 220 V (340 V) zapewniają

Bardziej szczegółowo

Katalog ogniw dla kolei

Katalog ogniw dla kolei Katalog ogniw dla kolei Systematyczny przegląd najnowszych rodzajów ogniw HOPPECKE Motive Power Systems Reserve Power Systems Special Power Systems Service Łatwa orientacja dzięki przejrzystej systematyce.

Bardziej szczegółowo

EPPL , 15-31, 20-31

EPPL , 15-31, 20-31 Najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy klasy On-Line (VFI), przeznaczonych do współpracy z urządzeniami zasilanymi z jednofazowej sieci energetycznej ~230V: serwery, sieci komputerowe

Bardziej szczegółowo

Karta sieciowa, 10/100/1000Mbit Dopuszcza się możliwość stosowania kart sieciowych zintegrowanych z płyta główną 8. Nagrywarka DVD+-RW DL SATA

Karta sieciowa, 10/100/1000Mbit Dopuszcza się możliwość stosowania kart sieciowych zintegrowanych z płyta główną 8. Nagrywarka DVD+-RW DL SATA CZEŚĆ I Komputer PC Procesor w architekturze x86 Częstotliwość taktowania procesora nie mniejsza niż: 2,6GHz Ilość rdzeni: 4 Technologia zapewniającą oszczędność energii lub procesor równoważny wydajnościowo

Bardziej szczegółowo

Karta charakterystyki online. FX3-XTIO84002 Flexi Soft STEROWNIKI BEZPIECZEŃSTWA

Karta charakterystyki online. FX3-XTIO84002 Flexi Soft STEROWNIKI BEZPIECZEŃSTWA Karta charakterystyki online FX3-XTIO84002 Flexi Soft A B C D E F H I J K L M N O P Q R S T Szczegółowe dane techniczne Cechy Moduł Rodzaj konfiguracji Informacje do zamówienia Typ więcej wersji urządzeń

Bardziej szczegółowo

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze

7. zainstalowane oprogramowanie. 8. 9. 10. zarządzane stacje robocze Specyfikacja oprogramowania do Opis zarządzania przedmiotu i monitorowania zamówienia środowiska Załącznik nr informatycznego 1 do specyfikacji Lp. 1. a) 1. Oprogramowanie oprogramowania i do systemów

Bardziej szczegółowo

PL B1. Hajduczek Krzysztof,Opole,PL BUP 20/05. Budziński Sławomir, Jan Wierzchoń & Partnerzy

PL B1. Hajduczek Krzysztof,Opole,PL BUP 20/05. Budziński Sławomir, Jan Wierzchoń & Partnerzy RZECZPOSPOLITA POLSKA (12) OPIS PATENTOWY (19) PL (11) 205208 (13) B1 (21) Numer zgłoszenia: 366652 (51) Int.Cl. G06F 1/28 (2006.01) H02H 3/20 (2006.01) Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (22) Data

Bardziej szczegółowo

ORVALDI ATS. Automatic Transfer Switch (ATS)

ORVALDI ATS. Automatic Transfer Switch (ATS) ORVALDI ATS Automatic Transfer Switch (ATS) 1. Wprowadzenie ORVALDI ATS pozwala na zasilanie krytycznych odbiorów z dwóch niezależnych źródeł. W przypadku zaniku zasilania lub wystąpienia zakłóceń podstawowego

Bardziej szczegółowo

Składamy zapytanie ofertowe na wykonanie niniejszych dostaw urządzeń komputerowych i informatycznych oraz oprogramowania systemowego :

Składamy zapytanie ofertowe na wykonanie niniejszych dostaw urządzeń komputerowych i informatycznych oraz oprogramowania systemowego : Katowice, dnia 0.09.204 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Bumerang Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Gliwicka 5, 40-079 Katowice, NIP: 635-0-9-784, REGON: 27220875, Szanowni Państwo, W związku z realizacją

Bardziej szczegółowo

Wysokiej jakości trójkanałowy wzmacniacz LED / LED RGB przeznaczony do sterowania PWM, posiadający układ korekcji sygnału wejściowego oraz pełną

Wysokiej jakości trójkanałowy wzmacniacz LED / LED RGB przeznaczony do sterowania PWM, posiadający układ korekcji sygnału wejściowego oraz pełną Wysokiej jakości trójkanałowy wzmacniacz LED / LED RGB przeznaczony do sterowania PWM, posiadający układ korekcji sygnału wejściowego oraz pełną separację galwaniczną wejścia od wyjścia, przeznaczony do

Bardziej szczegółowo

Ładowanie akumulatorów kwasowo- ołowiowych

Ładowanie akumulatorów kwasowo- ołowiowych Prostownik Voltcraft VCW 12000 Instrukcja obsługi Nr produktu: 855980 Opis urządzenia 1 Uchwyt do przenoszenia urządzenia 2 Komora na kable (z tyłu prostownika) 3 Wyświetlacz 4 Gniazdko 12 V (z tyłu prostownika)

Bardziej szczegółowo

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA CTERA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO BACKUPU I ARCHIWIZACJI DANYCH DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM ORAZ KORPORACJI CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i ochrony danych, realizowanych

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia. Pakiet 1 (Gdańsk) Tabela 1. Komputer przenośny. Ilość 1 sztuka

Załącznik nr 6 Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia. Pakiet 1 (Gdańsk) Tabela 1. Komputer przenośny. Ilość 1 sztuka Załącznik nr 6 Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia Pakiet 1 (Gdańsk) Tabela 1 Komputer przenośny Lp. Opis minimalnych wymagań lub konfiguracji 1. W zakresie zastosowania 1.1. Komputer będzie wykorzystywany

Bardziej szczegółowo

Niky 600/800 Spis treści 1 Wprowadzenie 2 Warunki korzystania 3 Instalacja 4 Sygnały i kontrolki 5 Przeciążenie i samowyłączwenie 16 6 Cechy

Niky 600/800 Spis treści 1 Wprowadzenie 2 Warunki korzystania 3 Instalacja 4 Sygnały i kontrolki 5 Przeciążenie i samowyłączwenie 16 6 Cechy Spis treści 1 Wprowadzenie 14 2 Warunki korzystania 14 3 Instalacja 15 4 Sygnały i kontrolki 15 5 Przeciążenie i samowyłączwenie 16 6 Cechy 16 7 Wymiana akumulatorów 17 8 Możliwe usterki 18 9 Cechy techniczne

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie nr 3. Badanie instalacji fotowoltaicznej DC z akumulatorem

Ćwiczenie nr 3. Badanie instalacji fotowoltaicznej DC z akumulatorem Katedra Przyrządów Półprzewodnikowych i Optoelektronicznych Laboratorium Fotowoltaiki Ćwiczenie nr 3 Badanie instalacji fotowoltaicznej DC z akumulatorem OPIS STANOWISKA ORAZ INSTALACJI OGNIW SŁONECZNYCH.

Bardziej szczegółowo

Skrócona instrukcja obsługi

Skrócona instrukcja obsługi Line Interactive UPS PowerWalker VI 450 SE PowerWalker VI 650 SE PowerWalker VI 850 SE PowerWalker VI 1200 PowerWalker VI 2000 Skrócona instrukcja obsługi PL WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA ZACHOWAJ

Bardziej szczegółowo

POWERLINE 33 GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA. 60/80/100/120/ kva

POWERLINE 33 GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA.  60/80/100/120/ kva GWARANTUJEMY CIĄGŁOŚĆ ZASILANIA KARTA PRODUKTOWA 60-140 kva 60/80/100/120/140 kva Najnowsza seria zaawansowanych technologicznie zasilaczy klasy On-Line (VFI), przeznaczonych do współpracy z urządzeniami

Bardziej szczegółowo

ZASILACZE AWARYJNE UPS

ZASILACZE AWARYJNE UPS ZASILACZE AWARYJNE UPS Uninterruptible Power Supply AKUMULATORY Sealed Lead-Acid Battery www.eastups.pl 2014 Katalog produktów Zasilacze awaryjne UPS Nowoczesna technologia umo liwiaj¹ca pracê Nieprzerwane

Bardziej szczegółowo

1) NAZWA I DOKŁADNY ADRES WYKONAWCY a) firma:

1) NAZWA I DOKŁADNY ADRES WYKONAWCY a) firma: MZS.274..6.204 FORMULARZ OFERTOWY Dostawa fabrycznie nowego zestawu składającego się z tablicy interaktywnej z oprogramowaniem w języku polskim, projektora krótkoogniskowego oraz uchwytu ściennego ) NAZWA

Bardziej szczegółowo

Projekt "Maksymilian" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Maksymilian współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy dostawy pięciu sztuk laptopów komputerów przenośnych. Szczegółowe parametry wymagane, konfiguracja oraz inne wymagania zamawiającego wyszczególnione

Bardziej szczegółowo

Podręcznik szybkiej instalacji M-1000C

Podręcznik szybkiej instalacji M-1000C Podręcznik szybkiej instalacji M-1000C Poznań 2011 Zawartość opakowania: M-1000C Bluetooth GPS Logger x 1 Bateria x 1 Przewód Mini USB x 1 Płyta CD CD x 1 Podręcznik szybkiej instalacji x 1 Karta gwarancyjna

Bardziej szczegółowo

A B S O L U T N A P E W N O Ś Ć Z A S I L A N I A

A B S O L U T N A P E W N O Ś Ć Z A S I L A N I A VA1209-0 ZASILACZE AWARYJNE UPS COMEX S.A. ul. Azymutalna 5, 80-382 GDAŃSK http://www.comex.com.pl email: info@comex.com.pl Niezawodne elementy gwarantowanego zasilania elektrycznego 1.Klasyfikacja systemów

Bardziej szczegółowo

Mała przydomowa ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 6000

Mała przydomowa ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 6000 www.swind.pl Mała przydomowa ELEKTROWNIA WIATROWA SWIND 6000 Producent: SWIND Elektrownie Wiatrowe 26-652 Milejowice k. Radomia ul. Radomska 101/103 tel. 0601 351 375, fax: 048 330 83 75. e-mail: biuro@swind.pl

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA ORVALDI V6

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA ORVALDI V6 INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA ORVALDI V6 10k (L) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ul. Wrocławska 33d; 55-090 Długołęka k/wrocławia www.orvaldi.com.pl 1. Zasady bezpieczeństwa Proszę

Bardziej szczegółowo

2. ZASILANIE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNI

2. ZASILANIE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNI 2. ZASILANIE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNI WYTYCZNE PROJEKTOWE www.immergas.com.pl 12 ZASILANIE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNI 2. ZASILANIE ELEKTRYCZNE KOTŁOWNI NOWOCZESNE SYSTEMY GRZEWCZE Ogólnie Instalacje elektryczne

Bardziej szczegółowo