Specyfikacja do zaproszenia do składania ofert

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Specyfikacja do zaproszenia do składania ofert"

Transkrypt

1 Specyfikacja do zaproszenia do składania ofert Zakres systemu: Stworzenie kompleksowego rozwiązania dla osób poszukujących porad medycznych oraz dla tych, którzy je zapewniają, czyli lekarzy i klinik. Serwis ma przede wszystkim umożliwiać Pacjentom kontakt z lekarzem (porady medyczne, zamawianie wizyt) oraz interakcję w czasie rzeczywistym za pomocą wybranych kanałów komunikacji. Pacjenci będą mieli możliwość wyboru lekarza, zapisania się na poradę lub na wizytę za pomocą kalendarza. Dla lekarzy świadczone będą również usługi dodatkowe w ramach e-gabinetu, który ma wspierać działalność tradycyjnego gabinetu lekarskiego. Dzięki e-gabinetowi lekarz będzie mógł zarządzać terminarzem wizyt oraz swoimi pacjentami zarówno tymi, którzy zgłosili się do niego online, jak i tymi którzy korzystają z tradycyjnych wizyt. CZĘŚĆ I Modułu Lekarz 1. Rejestracja e-gabinetu 2. Zarządzanie e-gabinetem a. Uzupełnia dane gabinetów tradycyjnych: b. Edytuje dane e-gabinetu c. Uzupełnia dane o swoim wykształceniu: d. Dodaje użytkowników e-gabinetu (np. rejestratorów wizyt) e. Przegląda statystyki swojego gabinetu: f. Odbiera wynagrodzenie g. Ponosi koszty za korzystanie z serwisu - Fakturowanie lekarzy automatyczne (integracja z oprogramowaniem FK). Faktury wysyłane do lekarzy mailem oraz dostępne w panelu. 3. Zarządzanie pacjentami a. Dodaje pacjentów tradycyjnego gabinetu i ich kartoteki b. Zarządza kartą pacjenta c. Korzysta z centrum wiadomości d. Wysyła akcje mailingowe, głosowe i smsowe do swoich pacjentów. 4. Zarządzanie wizytami i poradami a. Ustala swój cennik (cena zależna od czasu porady). b. Tworzy szablon wizyty zgodnie ze swoimi potrzebami lub korzysta z szablonu domyślnego. c. Zarządza terminarzem porad i wizyt 5. Udzielanie porad medycznych 6. Konsultacje z innymi lekarzami

2 Modułu Pacjent 1. Rejestracja 2. Dostęp do kartoteki pacjenta a. Zarządza swoją kartą pacjenta b. Zarządza wynikami badań c. Przegląda historię porad/wizyt d. Doładowuje stan swojego konta, z którego może opłacać przyszłe porady 3. Korzystanie z porad a. Wyszukiwanie lekarza b. Zarządzanie ulubionymi lekarzami c. Zarządza terminarzem wizyt d. Otrzymuje poradę od lekarza e. Korzysta z centrum wiadomości 7. Dodatkowe funkcjonalności konta pacjenta uzależnione od wyników przeprowadzonej ankiety, między innymi: a. Kalendarz pacjenta notowanie wizyt, tabletek, szczepień (wygaśnięcie ważności) itp. b. Biblioteka medyczna (badań medycznych) Moduł Admin 1. Zarządza użytkownikami systemu a. Dodawanie użytkownika: login, hasło, , imię i nazwisko. b. Kilka poziomów uprawnień np. przeglądanie, edycja, usuwanie. c. Uprawnienia nadawane dla każdego z modułów systemu na różnych poziomach. Każda czynność użytkownika powinna być logowana w systemie. 2. Zarządza treścią portalu (CMS) strony statyczne, miejsca reklamowe, komunikaty systemowe. 3. Obsługuje kolejkę pacjentów bez lekarzy Konsultant będzie dobierał odpowiedniego lekarza do podanego przez pacjenta problemu. W efekcie pacjentowi zostanie zaproponowanych 2-3 lekarzy, u których samodzielnie będą mogli się zarejestrować. a. Po pobraniu z kolejki pacjenta i jego problemu pojawia się możliwość wyszukania lekarza (parametry wyszukiwania takie jak ma pacjent). b. Po wyszukaniu pasujących lekarzy możliwość zaznaczenia wybranych lekarzy jako proponowanych. c. Po zatwierdzeniu wyboru system przesyła informację o propozycji lekarza do centrum wiadomości pacjenta. W wiadomości lekarze są prezentowani w takiej samej formie jak w wynikach wyszukiwania. 4. Definiuje parametry systemowe np. czas oczekiwania na połączenie z lekarzem, okres rezerwacji terminu porady oczekującej na płatność itp. Szczegółowa lista parametrów będzie możliwa do określenia na etapie tworzenia systemu. 5. Zarządza lekarzami i pacjentami a. Przegląda listę lekarzy/pacjentów, b. Wyszukuje lekarzy/pacjentów, c. Może wysłać wiadomość lekarzowi/pacjentowi, wygenerować dla niego kod promocji (po przypisaniu klientowi jednorazowego kodu promocji informacja do klienta wysyłana mailem w odpowiednim szablonie wraz z opisem kodu.) 6. Zarządza poradami a. Może anulować poradę.

3 b. Może dokonać zwrotu środków za poradę na konto pacjenta lub na konto bankowe. c. Przegląda listę porad. d. Wyszukuje porady (parametry wyszukiwania do określenia). 7. Zarządza finansami a. Definiuje opłaty za autopromocję lekarza, mailingi wysyłane przez lekarzy itp. b. Definiuje stawki prowizji i abonamentów dla użytkowników systemu c. Może ustalić okres zwolniony z opłat na wybrany okres wg daty rejestracji lekarza itp. d. Dodaje opłaty dodatkowe dla lekarzy. 8. Zarządza promocjami 9. Fakturowanie a. Generuje rozliczenia do zewnętrznego programu księgowego. Szczegółowa specyfikacja zostanie przygotowana w późniejszym etapie. 10. Komunikacja z lekarzami i pacjentami 11. Raporty i statystyki a. raporty prezentowane w systemie, dodatkowo możliwość sortowania po każdej kolumnie i wiersz podsumowania dla każdego raportu - szczegółowa specyfikacja zostanie przygotowana w późniejszym etapie. b. Integracja z Google Analytics. CZĘŚĆ II Moduł Porada medyczna online poprzez czat i videoczat lub formularz 1. Porada przez videoczat i czat 2. Porada przez formularz Oprócz czata i videoczata (video i głos) lekarz może również udzielać porad przez formularz moduł analogiczny do konsultacji lekarz-lekarz. W tej sytuacji jest to jednak połączenie pacjent-lekarz. Pacjent opisuje swój problem i dołącza pliki. Lekarz ustala cenę za poradę (chyba, że jest ona zdefiniowana wcześniej przez lekarza), pacjent ją zatwierdza i dokonuje płatności. Lekarz otrzymuje potwierdzenie i dokonuje porady. Lekarz decyduje o udzielaniu porad przez formularz w ustawieniach gabinetu (Lekarz pkt.4). 3. Opcje w trakcie porady Po akceptacji połączenia przez lekarza startuje licznik czasu porady i pojawia się okno udzielania porady. W trakcie porady pacjent może: Pisać z lekarzem na czacie a. Rozmawiać lekarzem rozmowa video lub rozmowa głosowa. b. Udostępniać wyniki badań lekarzowi i dokumentację medyczną (np. podsumowanie porady odbytej z innym lekarzem) c. Wydłużyć czas porady - dwie opcje: albo korzysta ze środków przedpłaconych na swoje konto, albo przy definiowaniu porady/w ustawieniach konta podaje dane do płatności i jego karta kredytowa jest automatycznie obciążana na jego żądanie. Na minutę przed końcem porady zegar z pozostałym czasem miga i pojawia się przy nim link do przedłużenia porady. Koszt za wydłużenie naliczany zgodnie z cennikiem lekarza. d. Zakończyć poradę klikając na odpowiedni guzik. W trakcie porady lekarz może:

4 e. Przeglądać dane pacjenta oraz udostępnioną przez niego dokumentację medyczną. f. Uzupełniać szablon podsumowania porady. g. Opcje pacjenta z punktów 1 i 2. Każda z form komunikacji (czat, video rozmowa, rozmowa głosowa) powinna być wbudowana w ekran porady, z możliwością korzystania bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. 4. Zakończenie porady a. Po zakończeniu porady (przez pacjenta lub ze względu na upłynięcie czasu porady) lekarz ostatecznie uzupełnia szablon podsumowania porady. Dodatkowo może oznaczyć poradę jako bezpłatną np. ze względu na problemy techniczne podczas porady, albo pacjent wybrał nieodpowiedniego lekarza. W przypadku jeśli pacjent już dokonał płatności, to następuje automatyczny zwrot środków do puli na koncie w serwisie. b. Pacjentowi po zakończeniu porady wyświetlane jest okienko do oceny porady medycznej. Pacjent ma do wyboru gwiazdki (od 1-5) i za ich pomocą ocenia swoje zadowolenie z porady. Dodatkowo ma link pozwalający na dodanie lekarza do ulubionych lekarzy oraz link do apteki w celu zamówienia leków. c. Zarówno pacjent, jak i lekarz może zobaczyć podsumowanie porady (wraz z zaleceniami, lekami do przyjmowania, skierowaniem) po kliknięciu na szczegóły zakończonej porady. Jeśli pacjent będzie chciał obejrzeć szczegóły zanim lekarz skończy uzupełniać podsumowanie to pacjentowi wyświetli się odpowiedni komunikat np. Podsumowanie porady jest w trakcie przygotowania. Prosimy o cierpliwość. Moduł Zarządzanie terminarzem porad/wizyt 5. Pacjent Pacjent samodzielnie rejestruje się na porady online, a jeśli lekarz zaakceptował opcję rejestracji online w gabinecie tradycyjnym, to również na zwykłe wizyty. a. Rejestracja na tradycyjną wizytę b. Rejestracja pacjentów i. Wyszukiwanie wolnych terminów na wizytę ii. Zapisywanie pacjenta na wolny termin c. Zarządzanie umówionymi wizytami Moduł Centrum wiadomości Centrum wiadomości ma służyć konsultacjom po udzielonej poradzie. Wiadomości mogą wysyłać tylko pacjenci, którzy wcześniej skorzystali z porady danego lekarza. Dodatkowo każdy może ustawić sobie powiadomienia na o nowej wiadomości w centrum wiadomości. Interfejs centrum wiadomości będzie przypominał tradycyjna pocztę. 1. Wiadomości odebrane 2. Wiadomości wysłane 3. Napisz nową Moduł Komunikacja z lekarzami i pacjentami kampanie promocyjne Użytkownik o odpowiednich uprawnieniach ma możliwość wysyłania z panelu administracyjnego kampanii mailowych i smsowych do pacjentów oraz lekarzy.

5 Grupy odbiorców kampanii 1. Pacjenci online 2. Lekarze: a. Udzielający porad online b. Nieudzielający porad online 3. Grupa testowa: adresy do tej grupy są dodawane ręcznie przez admina. Umożliwianie generowanie własnej grupy odbiorców: 1. Wybór grupy nadrzędnej, z której aktywnych użytkowników będzie generowana podgrupa: a. Pacjenci online b. Lekarze 2. Wybór parametrów do zdefiniowania przy generowaniu grupy pacjentów 3. Wybór parametry możliwe do zdefiniowania przy generowaniu grupy lekarzy: Po wygenerowaniu grupy odbiorców system powinien eliminować te same adresy lub nr telefonów (aby uniknąć wysłania tego samego komunikatu dwa razy do jednej osoby). Dodawanie kampanii promocyjnej 1. Wybór grupy odbiorców kampanii 2. Do przekazania komunikatu może służyć: telefon, telefon kom., . a. Wybór parametru kampanii (Data i godzina wysyłki) 3. Dodanie promocji do kampanii - możliwość wygenerowania indywidualnych kodów promocji dla każdego maila. 4. Wybór parametru kodu promocyjnego 5. Wybór komunikatu i uzupełnienie jego treści: a. sms (tekst) b. mail (html) c. telefon głosowy (tekst). d. Możliwość personalizacji komunikatu Moduł Wysyłanie kampanii promocyjnych do pacjentów Jest to uproszczona wersja modułu wysyłania kampanii promocyjnych do lekarzy i pacjentów z panelu administracyjnego systemu. Lekarz ma możliwość wysyłanie do swoich pacjentów kampanii mailowych i smsowych. Po wysłaniu kampanii lekarz ma dostęp do jej statystyk. Generowanie grupy odbiorców kampanii Parametry możliwe do zdefiniowania przy generowaniu grupy odbiorców kampanii promocyjnych: 1. Typ pacjenta (online/offline) obowiązkowy. 2. Data ostatniego badania możliwość wyboru przedziału lub konkretnego dnia lub ponad x miesięcy temu. 3. Płeć kobieta/mężczyzna. 4. Wiek pacjenta możliwość wyboru przedziału lub konkretnego rocznika. Po wygenerowaniu grupy odbiorców system powinien eliminować te same adresy lub nr telefonów (aby uniknąć wysłania tego samego komunikatu dwa razy do jednej osoby).

6 Dodawanie kampanii promocyjnej 1. Wybór grupy odbiorców kampanii a. Grupy zdefiniowane przez system: pacjenci online, pacjenci offline b. Grupa wygenerowana przez lekarza. c. Możliwość wybrania kilku grup dla jednej kampanii

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA Spis treści 1. Wstęp...3 2. Rejestracja i wybór planu taryfowego...4 3. Pierwsze logowanie i konfiguracja...5 3.1 Przewoźnicy...6 3.2 Szablony

Bardziej szczegółowo

BizDesk. Dokumentacja Oprogramowania BizDesk w wersji 2.5. Copyright 2006 TRASKO NETWORK Wszelkie Prawa Zastrzeżone

BizDesk. Dokumentacja Oprogramowania BizDesk w wersji 2.5. Copyright 2006 TRASKO NETWORK Wszelkie Prawa Zastrzeżone Dokumentacja Oprogramowania w wersji 2.5 SPIS TREŚCI 1. 2. Pierwsze kroki z systemem 4 1.1. Wstęp 4 1.2. Opcja darmowa 4 1.3. Opcja płatna 4 1.4. Instalacja systemu 4 Moduły systemu 6 2.1. Licencje 7 2.2.

Bardziej szczegółowo

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA Spis treści 1. Wstęp...2 2. Rejestracja i wybór planu taryfowego...3 3. Pierwsze logowanie i konfiguracja...4 3.1 Przewoźnicy...5 3.2 Szablony

Bardziej szczegółowo

Program dla praktyki lekarskiej

Program dla praktyki lekarskiej Program dla praktyki lekarskiej ErLab Instrukcja konfiguracji i obsługi Spis Treści 1. Wstęp... 2 2. Konfiguracja... 3 2.1. Serwer... 3 2.2. Laboratorium... 3 2.3. Punkt pobrań... 4 3. Wysyłanie skierowania...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Użytkownika

Instrukcja Użytkownika Instrukcja Użytkownika www.crmvision.pl YourVision - IT solutions ul. Arkońska 51 80-392 Gdańsk +48 58 783-39-64 +48 515-229-793 biuro@yourvision.pl SPIS TREŚCI Działania...3 Szczegóły zadania...4 Powiadomienia...5

Bardziej szczegółowo

NDot System. N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi. Spis treści. Spis treści. www.ndot.pl

NDot System. N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi. Spis treści. Spis treści. www.ndot.pl N.S New Image - wersja lokalna Instrukcja obsługi Spis treści Spis treści 1.Wymagania programu N.S New Image wersja lokalna...2 2.Instalacja programu... 3 3.Aktualizacja programu do nowszej wersji...6

Bardziej szczegółowo

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit

Biuletyn. Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Biuletyn Przesyłki kurierskie za pośrednictwem serwisu Sendit Data ostatniej aktualizacji: 25.07.2014 Spis treści 1 INFORMACJE OGÓLNE... 3 2 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA... 8 JAK ZAŁOŻYĆ KONTO W SENDIT?...

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie... 4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy... 7 *Kredyty ( Dodatkowe funkcjonalności - SaldeoSMART)...8 Menu Główne... 8 Dodanie nowego konta dla Firmy - Klienta Biura...10 Wybór formatu

Bardziej szczegółowo

Plany rabatowe... 99 Prowizje... 100 Kontrola dostępu... 101 Zakupy hurtowe firm... 103 Analizy... 104 Statystyki... 112 Rachunki i księgowość...

Plany rabatowe... 99 Prowizje... 100 Kontrola dostępu... 101 Zakupy hurtowe firm... 103 Analizy... 104 Statystyki... 112 Rachunki i księgowość... System SPA v4.2 Spis treści Podstawowe informacje... 3 Program... 4 Uruchomienie i menu główne... 5 Zmiana użytkownika/logowanie... 8 Pasek szybkiego dostępu... 9 Zamykanie programu... 14 Poruszanie się

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do OPZ

Załącznik nr 2 do OPZ Lista funkcji SZPITALNY SYSTEM INFORMATYCZNY HIS L.p. Opis parametru ADMINISTRATOR I OGÓLNE WYMAGANIA WYMAGANIA OGÓLNE Wszystkie moduły systemu zaopatrzone są w graficzny interfejs użytkownika. Zapewniona

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 2 / 37 www.belisama4crm.pl. Strona Spis treści. Strona

Spis treści. 2 / 37 www.belisama4crm.pl. Strona Spis treści. Strona www.belisama4crm.pl Spis treści. Strona Strona Spis treści 1. Instalacja 1.1 Wersja serwerowa 1.2. Wersja sieciowa 2. Informacje dodatkowe 3. Panel administracyjny 3.1. użytkownicy, grupy uprawnień, działy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Baza Danych 2012 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Baza Danych 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Użytkownika Oprogramowanie Integra 7 Moduły dodatkowe

Podręcznik Użytkownika Oprogramowanie Integra 7 Moduły dodatkowe Podręcznik Użytkownika Oprogramowanie Integra 7 Moduły dodatkowe Spis treści SPIS TREŚCI... 1 1. MODUŁ ZDJĘĆ I USZKODZEŃ... 4 1.1 KARTA ZLECENIA... 4 1.2 DOŁĄCZANIE ZDJĘĆ DO KARTOTEK TOWARÓW... 7 1.3 DOŁĄCZANIE

Bardziej szczegółowo

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl

Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl Nowy Przewodnik po Panelu Klienta AZ.pl 1 SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI... 2 WPROWADZENIE... 4 KORZYSTANIE Z PRZEWODNIKA PO PANELU KLIENTA... 6 LOGOWANIE... 7 BUDOWA PANELU KLIENTA... 9 MOJE DOMENY... 13 ZMIANA

Bardziej szczegółowo

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Bank Millennium Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Spis treści Millenet tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu...3 Co należy zrobić, aby otworzyć Millenet dla Przedsiębiorstw?...4

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA SKLEPU INTERNETOWEGO MaxShop Spis treści I: WSTĘP 1. INSTALACJA SKLEPU 2. LOGOWANIE DO PANELA ADMNISTRACYJNEGO 2.1 PRZYWRACANIE ZAPOMNIANEGO HASŁA 3. WSTĘPNA KONFIGURACJA 3.1 WYŁĄCZENIE

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Faktura 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8 4.1 Kreator

Bardziej szczegółowo

Podręcznikużytkownika KS-CRMMobile

Podręcznikużytkownika KS-CRMMobile SYSTEM WSPOMAGANIA PRACY PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH Podręcznikużytkownika KS-CRMMobile Katowice 2011 2213PI01.00 Nazwa dokumentu: Podręcznik użytkownika KS-CRM Mobile Wersja dokumentu: 2012.00.0.0 Data

Bardziej szczegółowo

System Comarch OPT!MA v. 17. Moduł Comarch isklep24 5.0. 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00

System Comarch OPT!MA v. 17. Moduł Comarch isklep24 5.0. 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00 System Comarch OPT!MA v. 17 Moduł Comarch isklep24 5.0 31-864 Kraków, Al. Jana Pawła II 41g tel. (12) 681 43 00, fax (12) 687 71 00 Dział Wsparcia Klienta i Partnera: (12) 681 43 00 http://www.comarch.pl/erp/

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent CRM 2014 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent CRM 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8 4.1 Kreator pierwszego

Bardziej szczegółowo

Platforma e-learning Dokumentacja użytkownika Pracownik

Platforma e-learning Dokumentacja użytkownika Pracownik Dotyczy projektu nr WND-RPPD.04.01.00-20-002/11 pn. Wdrażanie elektronicznych usług dla ludności województwa podlaskiego część II, administracja samorządowa realizowanego w ramach Decyzji nr UDA- RPPD.04.01.00-20-002/11-00

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Rejestr Pojazdów 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Rejestr Pojazdów 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Rejestr Pojazdów 2014 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Rejestr Pojazdów 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie

Bardziej szczegółowo

Obieg dokumentów v. 4.2.8

Obieg dokumentów v. 4.2.8 Obieg dokumentów v. 4.2.8 2 Obieg Dokumentów - SPIS TREŚCI: 1. Wstęp... 5 2. Uruchomienie... 6 3. Funkcje... 7 4. Obieg dokumentów... 9 4.1. Skrzynka... 9 4.1.1. Panel statusów, folderów, segregatorów....

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie...3 Menu Główne...4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy...7 Kredyty...8 Dodanie nowego konta dla Firmy...9 Lista Firm...11 Baza kontrahentów...13 Import Kontrahentów dla Firmy (3)...14

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika sklepu internetowego Polski Tytoń S.A.

Instrukcja użytkownika sklepu internetowego Polski Tytoń S.A. Instrukcja użytkownika sklepu internetowego Polski Tytoń S.A. Spis treści Wstęp... 3 1. Strona główna... 3 2. Profil... 10 2.1. Oferta dla Ciebie... 11 2.2. Szablony zamówień... 12 2.3. Zarządzaj profilem...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM Załącznik nr 1 do Regulaminu usług SBE w Banku Spółdzielczym w Bielsku Podlaskim. INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM https://konto.bsbielsk.pl SPIS

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH. Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH. Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki Poznań, dnia 12-12-2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NA REALIZACJĘ DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH Zapytanie dotyczy realizowanego projektu w ramach: Działania 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Bardziej szczegółowo

COMARCH ERP E-SKLEP...

COMARCH ERP E-SKLEP... Ulotka Wersja 7.5 Spis treści COMARCH ERP E-SKLEP... 3 1 NOWOŚCI... 4 1.1 INDYWIDUALNE CENY DLA KONTRAHENTÓW W SKLEPIE (WERSJA ENTERPRISE).... 4 1.2 PARAMETR ZAPYTAJ O CENĘ TOWARU.... 5 1.2.1 ZAPYTANIE

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie Bankowości Internetowej

Przewodnik po systemie Bankowości Internetowej Przewodnik po systemie Bankowości Internetowej www.fmbank24.pl Str. 2 Witamy w Systemie Bankowości Internetowej FM Bank! Bankowość Internetowa FM Banku umożliwia dokonywanie operacji bankowych przez Internet

Bardziej szczegółowo