Oferta sieci IDMnet. Tworzymy właściwe powiązania

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta sieci IDMnet. Tworzymy właściwe powiązania"

Transkrypt

1 Oferta sieci IDMnet Tworzymy właściwe powiązania

2 Jesteśmy najstarszym, działającym od kwietnia 1997r., wyłącznie w Internecie, Domem Mediowym. Współpracujemy obecnie z ponad 200 witrynami. Wiele z nich deklaruje chęć przystąpienia do naszej Sieci Reklamowej, którą nazwaliśmy IDMnet. Dysponujemy zaawansowaną technologią serwowania reklam AdServer DoubleClick 4.1, która umożliwia profesjonalne zarządzanie kampaniami bannerowymi. AdServer pozwala bardzo dokładnie mierzyć skuteczność kampanii reklamowej, nawet w trakcie jej trwania. Umożliwia to optymalizuję CTR jak również pozwala na sprawdzenie czy osoba, która kliknęła w banner, wykonała pożądaną akcję na reklamowanym serwsie. W pracy z agencją oferujemy nasze doświadczenie w planowaniu mediów internetowych. Wspomagając się badaniami potrafimy doradzić i wybrać witryny do media planu. Daje to gwarancję optymalizacji kosztu dotarcia do grupy celowej. Stosując technologię DoubleClick 4.1 możemy przeprowadzać w polskiej sieci targetowane oraz profilowane kampanie. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy możliwość serwowania reklam w zależności od rejonu kraju z jakiego łączy się użytkownik (geotargeting). Wszystkie raporty dostępne są w jednym miejscu z poziomu strony WWW. Po podaniu hasła agencja ma pełny dostęp do raportów z realizowanych kampanii. To zaawansowane narzędzie przekonuje naszych klientów do możliwości, jakie niesie ze sobą reklama interaktywna. Przekłada się to w rzeczywistości na inwestowanie coraz większych budżetów reklamowych w profesjonalne kampanie w Internecie. Zapraszamy do współpracy. Adam Dyba Dyrektor Generalny IDMnet

3 Nowości WIELKA JESIENNA PROMOCJA W SIECI IDMnet! Reklama w Internecie nigdy nie byla tańsza! Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z jesiennej promocji sieci IDMnet. Państwa reklamę zobaczą tylko mieszkańcy wskazanego miasta lub regionu Polski! Jeśli teraz zamówią Państwo reklamę w Internecie, zaoszczędzicie nawet 25%! Szczegóły oferty dostępne są pod adresem Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Nowe witryny - Trader.pl - Edu.com.pl Nowa usługa IDMnet - IDMmeteo IDMmeteo to zupełnie nowatorski na skale światową system pozwalający uzależnić wyświetlanie reklam od aktualnej pogody. System jest zasilany informacjami o aktualnej sytuacji meteorologicznej z całej Polski z podziałem na rejony odpowiadające nowym województwom. Dzięki temu można go wykorzystać wspólnie z systemem geolokalizującym IDMgeo. W przypadku nierozpoznanego rejonu kraju podawana jest uśredniona prognoza dla całej Polski. Więcej informacji na temat systemu IDMmeteo znajdziecie Państwo w dalszej części oferty. Nowa forma mediabreak. Z przyjemnością informujemy, że IDMnet we współpracy z Super Media Interactive stworzył nowe narzędzie reklamowe o nazwie mediabreak. mediabreak pozwala na tworzenie pełnoekranowych animacji. Jako jedyne w Polsce narzędzie nie ogranicza kreatorów do technologii Flash, pozwala na użycie buforowania również w DHTML. Stworzona technologia realizuje ideę polite delivery, nie obciąża połączenia klienta w momencie, kiedy ściąga stronę, a wyłącznie wtedy, kiedy pasmo jest wolne. Wzorowany na klasycznym interstitialu, mediabreak posiada trzy odmiany: - mediabreak classic - mediabreak medium - mediabreak advanced Szczegółowe informacje dotyczące typu mediabreak znajdziecie Państwo w dziale Formy w Sieci IDMnet. Zapraszamy!

4 Formy w sieci IDMnet W sieci IDMnet dostępne są następujące form internetowej: - banner - pop-up - link tekstowy - sponsoring (artykuły, serwisy) - mailing - mediabreak Bannery Akceptujemy wszystkie rozmiary reklam zgodne ze standardem IAB; najpopularniejszy format to IAB full banner (468x60). Ostatnio zostały wprowadzone nowe rozmiary bannerów i nowe miejsce ich emisji. Są to tzw. bannery wewnątrz tekstu, które rozdzielają treści artykułów zamieszczanych w serwisach. Zmusza to czytelnika do zapoznania się z reklamą. Rozmiary to 300x125 lub 300x250. Pop-up Reklama pokazuje się w automatycznie otwieranym, samodzielnym oknie przeglądarki, zwykle bez pasków nawigacyjnych i możliwości skalowania. Istnieje wiele kombinacji wyświetlania pop-up. W towarzystwie bannera reklamowego tej samej firmy jest to tzw. daughter window. Zwykle pojawia się przed oknem przeglądarki. Może także pojawić się pod oknem, będzię wówczas zauważone dopiero po zamknięciu głównego okna przeglądarki. Może pojawiać się sam pop-up, bez dodatkowego towarzystwa w postaci bannera. Istnieje także możliwość, aby pop-up pojawiał się jedynie raz użytkownikowi w obrębie jednej sesji. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze klienta i jednocześnie uniknąć irytacji użytkowników odwiedzanego serwisu. Możliwy do zamieszczenia na większości serwisów, nawet jeśli nie ma tego zaznaczonego w ofercie. Ceny są negocjowane indywidualnie. Bardzo mocno rozwijająca się forma promocji. Większość serwisów posiada ofertę sponsorowania całości lub podstron serwisu. Ceny są negocjowane indywidualnie. Mailing Bardzo skuteczna forma. W sieci IDMnet istnieje możliwość wykupienia mailingu. Lista serwisów, wraz z cennikiem znajduje się w dalszej części oferty.

5 mediabreak zaawansowany interstitial, rozwiązanie na miarę. IDMnet we współpracy z Super Media Interactive stworzył nowy instrument reklamowy o nazwie mediabreak. mediabreak pozwala na tworzenie pełnoekranowych animacji. Jako jedyny w Polsce instrument nie ogranicza kreatorów do technologii Flash, pozwala na użycie buforowania również w DHTML. Stworzona technologia realizuje ideę polite delivery, nie obciąża połączenia klienta w momencie, kiedy ściąga stronę, a wyłącznie wtedy, kiedy pasmo jest wolne. Dodatkowe ograniczenia to maksymalna objętość w kb (od 10kB do 50kB) i maksymalny czas trwania w sekundach (od 10 do 15 sek). Każda reklama musi zawierać ciągle widoczny napis pozwalający zamknąć prezentację. Wzorowany na klasycznym interstitialu, posiada trzy odmiany: mediabreak classic pełnoekranowa reklama w DHTML lub Flash wyświetlająca się po zadanym przez reklamodawcę czasie. mediabreak medium - pełnoekranowa reklama w DHTML lub Flash wyświetlająca się dopiero po załadowaniu całego filmu. Pozwala to na ominięcie problemu zacięcia się wyświetlania filmu w trakcie ściągania. mediabreak advanced pełnoekranowa reklama w DHTML lub Flash z mechanizmem buforowania. Ten zaawansowany instrument, porównywalny z Superstitial firmy Unicast pozwala na załadowanie w trakcie, gdy użytkownik ogląda stronę z zaimplementowanym interstitialem mediabreak. Dzięki temu animacja (lub jej elementy) przed wyświetleniem znajdą się już w buforze przeglądarki i nie dojdzie do zacięcia animacji. Przewaga nad rozwiązaniami konkurencyjnymi polega również na tym, że wykorzystuje się moment, kiedy przeglądarka nie pobiera innych danych, a użytkownik przegląda stronę. mediabreak advanced może więc być rozbudowaną animacją z dźwiękiem lub krótkim klipem wideo. Może być zaopatrzony w mechanizm informowania użytkownika o pozostałej do załadowania ilości danych. Reklama może być umieszczona niezależnie od bannera reklamowego, może też stanowić jego uzupełnienie. Dodatkowo możliwości AdServera DoubleClick 4.1 pozwalają ograniczyć wyświetlanie mediabreak do zadanej liczby emisji (np. 1) dla jednego użytkownika odwiedzającego witrynę lub wszystkie witryny z sieci IDMnet. Pozwala to sterować liczbą kontaktów z reklamą i uniknąć irytacji użytkowników oglądających tę samą kreację wielokrotnie przy serfowaniu po Internecie. Dla witryny ma to ogromne znaczenie, ponieważ nie zmniejsza to ilości lojalnych gości na serwisie, którzy mogliby odejść w wypadku ciągłego przerywania im czytania serwisu. Cennik CPM w PLN (do 10 kb, 10 sek.) CPM w PLN (do 50kB, 15 sek.) Mediabreak classic Mediabreak medium Mediabreak advanced Pomagamy w wykonaniu w DHTML lub Flash. Prezentację z dźwiękiem może wykonać SMI. Dokładną specyfikację przesyłamy na życzenie.

6 Modele emisji W sieci IDMnet funkcjonują trzy modele umieszczania kampanii reklamowych: Reklama emitowana jest na wszystkich stronach należących do konkretnej witryny. W przypadku witryny z różnotematycznymi ROS Run On Site podserwisami istnieje możliwość wybrania serwisu. W większości serwisów istnieje możliwość wybrania emisji tylko na stronie głównej (SG). Reklama emitowana jest na witrynach należących do wybranej ROC Run On Category kategorii. W ramach kategorii jest możliwość wyłączenia wskazanych przez klienta witryn. Reklama emitowana jest na wszystkich stronach należących do RON Run On Network sieci. Decydując się na model ROS Klient może dotrzeć do użytkowników o profilu zgodnym z profilem odwiedzających konkretną witrynę. Informacje o profilach użytkowników poszczególnych witryn znajdują się przy szczegółowym opisie witryny, w dalszej części oferty. Model ROC warto stosować, gdy reklamowany produkt lub usługa wiąże się z tematyką całej kategorii lub profil odwiedzających kategorię odpowiada profilowi grupy docelowej. Ceny w takim modelu są naliczane według poniższego cennika: Cena (PLN) Biznes i finanse 60 Technika i Technologia 60 Motoryzacja 50 Rozrywka i Hobby 50 Sport i Turystyka 50 Kobiety i Zdrowie 50 Nauka i Edukacja 50 E-commerce 70 RON jest stosowany tylko w przypadku gdy Klient nie ma mocno sprecyzowanej grupy docelowej, a chce dotrzeć do użytkowników Internetu, jest to bardzo tania forma, bo CPM = 30 PLN. Modele cenowe CPM FF CPC CPA Cost Per Mile Flat Fee Cost Per Click Cost Per Action Opłata za 1000 wyświetleń. Zdecydowanie najpopularniejszy model. Opłata za czas emisji (dzień, zwykle tydzień) wymierający model sprzedaży. Opłata za kliknięcie w reklamę. Cena jest negocjowana indywidualnie i zależy od celu kampanii i kreacji. Opłata za pożądane działanie użytkownika (np. rejestracja, złożenie zamówienia). Cena jest negocjowana indywidualnie i zależy od celu kampanii, rodzaju akcji i kreacji.

7 BrandImpact TM Brand Impact jest nowym projektem służącym pomiarowi świadomości marki przy wykorzystaniu zaawansowanych metodologicznie narzędzi internetowych. Ma on na celu maksymalizację efektywności internetowej, poprzez dostarczenie precyzyjnych danych ilościowych określających: Poziom świadomości i rozpoznawalności marki wśród respondentów Wspomaganą i spontaniczną świadomość marki Postrzeganie marki Lojalność wobec marki Zwyczaje zakupowe Metodologia badania Brand Impact Próba do badania obejmuje dwie równoliczne (600 respondentów) grupy użytkowników Sieci, dobierane droga losową na podstawie identyfikacji cookie. Jedna z grup stanowi grupę kontrolną, druga testową. W celu uzyskania istotnych metodologicznie danych wykorzystuje się dwa rodzaje, jaka wyświetlana jest respondentom. Jednej z grup badanych wyświetlany jest banner z reklamą klienta, drugiej banner placebo. W przypadku bannerów placebo stosuje się o charakterze społecznym: fundacji, akcji społecznych, organizacji społecznych. Gwarantują one obiektywne porównanie odpowiedzi w obu grupach badawczych i ustalenie siły testowanej marki w procesie badawczym. Ponadto zastosowanie bannerów placebo wpływa w naturalny sposób na promocję witryny reklamodawcy zwiększając jej oglądalność wśród użytkowników Internetu. W momencie opuszczania witryny zawierającej banner klienta lub placebo respondenci proszeni są o wypełnienie kwestionariusza badania (pop-up window). Badanie Brand Impact dostarcza odpowiedzi na pytania dotyczące efektywności internetowej, reakcji na reklamę zarówno wśród uczestników grupy testowej oraz kontrolnej oraz wielkości wskaźnika ROI (Return On Investment). Warto podkreślić, że badanie Brand Impact, bada nie tylko zmianę świadomości marki, ale także daje informacje do kogo tak naprawdę trafił przekaz reklamowy i u kogo tę świadomość marki budował. Dotychczas projekt prowadzony był w USA, Kanadzie oraz Australii przez grupę Millward Brown Interactive. W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie projektu w krajach Europy Zachodniej (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania) oraz w Polsce i na Węgrzech.

8 Targeting System AdServer DoubleClick 4.1 pozwala na targetowanie bannerowej, na witrynach należących do sieci IDMnet. Możemy wyróżnić dwa rodzaje targetowania: proste i złożone. Targetowanie proste realizuje się w oparciu o informacje zaczerpnięte z nagłówka HTTP (np. wersja przeglądarki, rodzaj systemu operacyjnego). Dodatkowo system może serwować w określonych porach dnia i wybranych dniach tygodnia. Na przykład reklama skierowana do firm, może być emitowana tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 17:00, a reklama kawy może mieć specjalnie przygotowaną kreację na godziny poranne, inną zaś na resztę dnia. Targetowanie złożone oparte jest na wykorzystaniu do profilowania dodatkowych baz danych oraz identyfikacji użytkownika na podstawie jego cookie lub numeru IP. Targetowanie proste może być realizowane w obrębie sieci IDMnet. Cenę za targetowanie stanowi dopłata do wartości netto rate card obowiązującej na witrynie lub kategorii, gdzie ma nastąpić emisja. W przypadku wyboru kilku usług dopłaty naliczane są od podstawy Rate Card. usługi Dopłata emisja wyłącznie w określonych przedziałach godzinowych: 08:00-17:00 godziny pracy 17:00-22:00 po godzinach +10% 17:00-08:00 po godzinach + noc 22:00-06:00 nocne piwo ustawienia godzinowe na życzenie +20% emisja wyłącznie w określone dni tygodnia +10% limitowana liczba odsłon dla jednego użytkownika +30% (minimum trzy odsłony) wyświetlanie sekwencji bannerów jednemu użytkownikowi +30% (do 3 bannerów) i każdy następny bannner

9 IDMgeo IDMgeo to nowa usługa dostępna w sieci IDMnet. Daje możliwość wyświetlania reklam w zależności od rejonu geograficznego, z którego użytkownik łączy się z Internetem. System rozpoznaje użytkownika na podstawie jego adresu IP, z którego się łączy z Internetem. W sieci TP SA użytkownicy nie mają stałych adresów IP. Są one przydzielane dynamicznie, jednak zawsze z jednego rejonu (miasta), co pozwala na dokładną identyfikację. System doskonale radzi sobie z identyfikacją użytkowników łączących się przez modemy i łącza stałe oferowane przez TP SA (SDI). Jego dokładność wynosi ponad 70%. W przypadku użytkowników połączonych przez łącza stałe od providerów internetu system lokalizuje sieci niektórych providerów w tym także Super Media oraz MANy akademickie. Jest to pierwsza tego rodzaju usługa na rynku polskim oferowana przez sieć reklamową. Przykłady zastosowania IDMgeo: 1. Lokalny dealer samochodowy Reklama lokalnego dealera samochdowego, którego oferta ma ograniczony zasięg terytorialny. W tym przypadku dobierane są witryny z sieci IDMnet, których audytorium pasuje do profilu klienta dealera, następnie zawężany jest zasięg terytorialny do wybranego rejonu lub nawet miasta. 2. Firma ubezpieczeniowa Firma ubezpieczeniowa o zasięgu ogólnopolskim dzięki IDMgeo może różnicować przekaz marketingowy w zależności od miejsca skąd się użytkownik łączy. 3. Lokalna telefonia Prezentacja swojej oferty tylko wybranym użytkownikom w rejonie Polski, gdzie oferuje swoje usługi. Dodatkowo system jest w stanie określić czy użytkownicy łączą się z wykorzystaniem łącz TPSA z rozróżnieniem czy jest to połączenie modemowe, czy SDI! 4. Producent samochodów Może podawać na reklamach adresy do najbliższych dealerów. Reklamy te mogą bezpośrednio kierować na podstrony serwisu z informacjami skierowanymi do osób z konkretnego rejonu kraju. Oferta na geotargeting obejmuje wszystkie witryny należące do sieci IDMnet, w przypadku wyboru kryterium targetowania cena Rate Card rośnie o podany w tabeli procent. Od tak obliczonej kwoty przysługuje agencji, ustalany indywidualnie, rabat. usługi Geo_country Geo_region tylko z Polski (Uzasadnione w przypadku, gdy witryna jest odwiedzana przez polonię lub ma strony anglojęzyczne) Dopłata +3% z dowolnego innego kraju (za każdy kraj) +5% województwo kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, świętokrzyskie, +25% warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie województwo dolnośląskie, małopolskie, śląskie lub wielkopolskie +40% województwo mazowieckie +100% Geo_city dowolne miasto poza Warszawą +100% Warszawa i okolice +150% UWAGA! Dopłatę stosuje się tylko do rozpoznanych użytkowników. Jeżeli w kampanii jest zdefiniowana emisja dla użytkowników nierozpoznanych przez system IDMgeo, wówczas cena za emisję takich bannerów pozostaje bez żadnych dodatkowych opłat. Zobacz jak działa IDMgeo

10 IDMmeteo nowość! IDMmeteo to zupełnie nowatorski na skale światową system pozwalający uzależnić wyświetlanie reklam od aktualnej pogody. Na pierwszy rzut oka wydaje się być pomysłem szalonym, ale już po chwili namysłu i po zapoznaniu się z kilkoma raportami, jawi się godnym zastosowania. System jest zasilany informacjami o aktualnej sytuacji meteorologicznej z całej Polski z podziałem na rejony odpowiadające nowym województwom. Dzięki temu można go wykorzystać wspólnie z systemem geolokalizującym IDMgeo. W przypadku nierozpoznanego rejonu kraju podawana jest uśredniona prognoza dla całej Polski. System aktualizuje informacje co godzinę i bierze pod uwagę następujące zmienne: - zachmurzenie, - temperatura, - temperatura odczuwalna, - wilgotność, - ciśnienie, - zjawiska atmosferyczne (opady: deszcz, śnieg, grad, burza) Jest to pierwsza tego rodzaju usługa na świecie oferowana przez sieć reklamową. Przykłady zastosowania IDMmeteo: 1. Kawa Reklama może być serwowana w zależności od ciśnienia atmosferycznego, gdy spada można nasilić wyświetlanie reklam użytkownikom z odpowiednich rejonów Polski lub odpowiednio formować przekaz reklamowy. 2. Pizza Badania wskazują, że obserwuje się wzrost zamówień, gdy pada deszcz. Można więc wyświetlać reklamę podczas opadów deszczu, aby w ten sposób stymulować zamówienia. Nie należy zapomnieć o odpowiedniej kreacji. 3. Lody Jak jest gorąco, temperatura przekracza 30 stopni C, bezchmurne niebo, tylko lody mogą przyjemnie ochłodzić atmosferę. 4. Napoje Gdy jest gorąco, chce się pić. Mogą to być napoje chłodzące jak i łagodnie wyskokowe (piwo bezalkoholowe ;-) Ważna w tym przypadku jest kreacja, która, odpowiednio przygotowana, może zaskoczyć użytkownika tym, że wiemy co się wokół niego dzieje. Oferta na IDMmeteo obejmuje wszystkie witryny należące do sieci IDMnet. W przypadku wyboru kryterium targetowania cena Rate Card rośnie o podany w tabeli procent. Od tak obliczonej kwoty agencji przysługuje, ustalany indywidualnie, rabat. Promocyjna oferta do końca listopada 2001 to tylko 25% dopłaty do ceny Rate Card.

11 Witryny w sieci IDMnet Lista witryn sieci IDMnet z podziałem na kategorie Biznes i Finanse Euromoney Puls Biznesu Ubezpieczyciel Serwis informacji giełdowych i gospodarczych Wydanie elektroniczne gazety Puls Biznesu Wiadomości o rynku ubezpieczeń Elfin Informacje finansowe Technika i Technologia TechTech Serwis z informacjami z pogranicza kultury i IT Sonda.pl Serwis oferujący interaktywne sondaże 4free Serwis dla webmasterów Mapapolski Internetowa mapa Polski Wydawnictwo Murator Serwis wydawnictwa Murator Murator Plus Budowlany serwis dla profesjonalistów Pilot Rozbudowana mapa Polski Wideokamera Informacje dla amatorów wideo filmowania Motoryzacja Automobile Ogłoszenia motoryzacyjne Motonews Dobry serwis motoryzacyjny Rally Online Wiadomości z rajdów samochodowych Rozrywka i Hobby 311 Strona o szeroko pojętej sztuce Aktivist Informator o imprezach rozrywkowych (obsługa techniczna) Akwarystyka Najlepszy serwis z informacjami dla akwarystów Cupido Vortal z ogłoszeniami towarzyskimi Filmowiec Serwis poświęcony technice video Fotopstryk Foto-net Infofilm Archiwum tabulatur Internetowy serwis fotograficzny Magazyn poświecony fotografii cyfrowej Serwis o nowościach filmowych Serwis dla miłośników gry na gitarze Skylove Wirtualne pogawędki Wirtualny Komputer Serwis o grach komputerowych Hejnet Portal internetowy

12 Wideokamera Podróże.pl Studio Sport Liga online Bajbus Dla Zdrowia Dziecko-info Sport i Turystyka Kobiety i Zdrowie Informacje dla amatorów wideo filmowania Wydanie elektroniczne magazynu Podróże Najnowsze wiadomości z piłkarskich stadionów Informacje o wydarzeniach z piłkarskich stadionów Internetowy poradnik dla młodych rodziców Serwis poświecony w całości zdrowiu Serwis informacyjny o ciąży, porodzie i macierzyństwie Puella Internetowe pismo kobiece Zdrowo Serwis poświęcony zdrowiu Nauka i Edukacja Edu.com.pl Vortal poświęcony edukacji Gimnazjum Serwis dla gimnazjalistów Ściąga online Serwis dla maturzystów Matura Portal edukacyjny Student Serwis dla studentów epakiet Kontakt e-commerce Sieć sklepów internetowych z różnych branż, w miejscach autoryzacji kart kredytowych. Sprzedaż powierzchni reklamowej: Rafał Kudriawcew tel. (22) Pytania techniczne Arkadiusz Szulc tel. (22) Anna Tarkowska (22) Piotr Winiarz tel. (22) Dominik Tokarzewski tel. (22)

13 Witryny współpracujące aktualności Gazeta Wyborcza Internet Standard PAI Polityka Polska Agencja Prasowa Polskie Książki Telefoniczne Reporter Rzeczpospolita Super Express Teleinfo Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne Trójmiejski Serwis Informacyjny WebKurier- magazyn internetowy Wprost aukcje Allegro Interaukcja.pl Kto da więcej finanse Bankier.pl BiznesPolska ebusinessman Euro-Info Service Euromoney Gazeta Bankowa Money.pl Olimp Parkiet Pieniądz Pilot Finansowy Portfel.pl Pyramid Tygodnik Finansowy kobiety Kobiety OnLine Sekrety Kobiet komputery i internet Internet Internetowy Serwis Informacyjny HCP Komputer Świat Magazyn WWW Magazyn x86 Netforum PC Kurier Strefa TomShardware Guide Networld PC World Komputer Pc.com.pl PcInfo Reset marketing emarketing ModernMarketing motoryzacja Auto Giełda Auto Nowości Autoklub.pl Giełda Samochodowa Motoklub Tuning.pl Rally on line ogłoszenia Alfanet (Ogłoszenia) Gratka Oferty Property.info Trader portale Ahoj Arena Hoga.pl Interia Internetia Onet.pl Panorama Firm Poland.com Polska Online Portal.pl Radio Zet Wirtualna Polska YOYO.pl praca Jobs.pl rozrywka Aktivist.pl Dvd.com.pl FilmWeb FotoNet InfoFilm Kino domowe DVD Kinoman Kolorowe strony Książki MP3 MZG Nuta.pl Po godzinach Rockmetal Stopklatka Valhalla sklep Emarket Empik Prószyński i S-ka To czy to sport Futbol Piłka Nożna Piłkarska Agencja Informacyjna PVP telekomunikacja FKN Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne Liberty Mobile.net turystyka Intertour Virtual Trip Wakacje Wakacje.pl wymiana Bannermania Benchmark 3d TopNames wyszukiwarki Alfanet (Plikoskop) Emulti Altavista zdrowie Zdrowie Klinika witryny zagraniczne Yahoo Altavista

14 Mailing Z naszego doświadczenia wynika, że skuteczność tego typu jest zazwyczaj dwukrotnie większa od kampanii opartej tylko na banerach. Nie oznacza to, że należy zrezygnować z wykorzystania banerów, ponieważ zauważalny jest wyraźny efekt synergii pomiędzy banerami a mailingiem. Mailing w towarzystwie nawet niewielkiej kampanii banerowej, charakteryzuje się znacznie wyższą skutecznoscią. Mailing charakteryzuje się stosunkowo niskim kosztem dotarcia oraz wysokim wskaźnikiem odpowiedzi. Podstawową kwestią jest odpowiednie przygotowanie treści listu. Oprócz zgodności z wszelkimi wymogami Netykiety konieczne jest stworzenie wiarygodnej i atrakcyjnej treści, która zaciekawi i skłoni (dzięki linkom umieszczonym w liście) do bezpośredniej reakcji, czyli wejścia na promowany serwis. Nie bez znaczenia jest też efekt jaki wywoła sama treść listu, przy założeniu, że nie nastąpi dalsza reakcja ze strony użytkownika Internetu. Lista serwisów obsługiwanych przez IDMnet na których można wysyłać reklamę w postaci direct wraz z opisem i cenami. Nazwa serwisu ilość kont opis cena* PLN (CPM) Euromoney Newsletter Na życzenie 70 (txt) / 120 (html) Student.pl konta darmowe Na życzenie Box43.gnet.pl Na życzenie 120 (txt) / 220 (html) Onet Na życzenie 60 (txt/html) Interia Na życzenie 59 Wirtualna Polska Na życzenie 140 (txt) / 280 (html) Poland.com Na życzenie 60 (txt) / 90 (html) KKI Na życzenie (txt) / 3000 (html) za wszystkie konta LogoMedia Na życzenie * - cena podstawowa. Nie wliczono targetowania. Nie dotyczy KKI. Dokładny pomiar skuteczności jest możliwy dzięki naszemu autorskiemu systemowi pomiaru direct e- mail e-mma 1.3. System ten pozwala na dokładne zbadanie ilości wejść na stronę klienta z listów reklamowych wysyłanych na poszczególne konta. Dodatkowo można określić, które z poszczególnych aktywnych linków w treści listu cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowników. To z kolei pozwala na lepsze sformułowanie przekazu reklamowego w kolejnych listach. W sprawie mailingów prosimy o kontaktowanie się z: Rafał Kudriawcew tel. (22) Anna Tarkowska (22) Dominik Tokarzewski tel. (22)

15 Agencje współpracujące 3d art AMCStudio4 AMG.net Biuro Reklamy S.A. HMS Carat Capitol ComPress CR-media D Arcy Greit Instytut Rozwoju Reklamy Martis MediaCom MindShare Net Markets OMD Poland Oskar Wegner PanMedia Western e Pulsar Media StoClassic Super Media Interactive Time&Space Media House Testardo Universal McCann WebService Internet Klienci IDM i IDMnet Alko Volvo Archibald Bank Ochrony Środowiska Bank Przemysłowo Handlowy Bertelsmann Media Businessman Magazine Canal Plus Centrum Daewoo DialogOK E.C. Będzin SA Emax S.A. Empik.com Erste Bank Hewlett Packard Intel Jobpilot Magazyn WWW Orbis ORFE SA Partenium Siemens Suzuki Motor Polska Trader Polska Unilever Polska WBK SA WGPW

16 311.arts.pl Rozrywka i Hobby 311.arts jest pierwszym i największym serwisem w Polsce poświęconym tematyce kina niezależnego. 311.arts informuje o najnowszych wydarzeniach świata filmu oraz prezentuje filmy realizowane przez młodych twórców. Bogate archiwum gromadzi setki pomocnych twórcom filmowym plików. Pionierska na skalę kraju Szkoła Filmowa OnLine pomaga zrozumieć czym jest film, w jaki sposób realizuje się filmy oraz pomóc je zrealizować. 311.arts jest serwisem, który zawiera wszystkie informacje niezbędne adeptom sztuki filmowej. ROS: Rozrywka i Hobby Banner A1 468x60, 15 kb ROS 60 Pop-up 200x kb ROS 100 Mediabreak. full screan 50 kb ROS 200 Medialayer

17 4 Free Technika i Technologia Witryna ta bezpłatnie udostępnia komponenty dla webmasterów, które pozwalają urozmaicić prywatne strony domowe. Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby móc je wykorzystać, jest założenie darmowego konta na witrynie oraz przesłanie opisu swojej strony. Dostępne komponenty to: sondaże internetowe (sonda.pl); zarządzanie listami owymi (subskrypcja); konkursy, zagadki (quiz); gromadzenie opinii odwiedzających stronę osób (księga gości); proste ankiety (ankieta TakNie) oraz narzędzie umożliwiające powiadomienie innych internautów w sposób szybki i łatwy o danej stronie (powiadamiacz). ROS: Technika i Technologia Allegro Banner A1 468x60, 15 kb 60 Pop-up 200x kb 90

18 Aktivist Rozrywka i Hobby AKTIVIST MULTIMEDIA jest interaktywnym, lokalnym, miejskim medium poświęconym rozrywce, sposobom spędzania wolnego czasu i wydarzeniomkulturalnym. Publikowany jest poprzez portal internetowy, usługi WAP i SMS oraz jako dwutygodnik (co drugi piątek). Portal internetowy to: - klabing, muzyka, filmy, galerie i restauracje - informacje z 8 miast o 5000 wydarzeniach dziennie gdzie pójść, co kupić, czego słuchać, co zobaczyć, co zjeść - transfer muzyki i wideo - czaty, dyskusje, ankiety, głosowania, nagrody - aktivist tv- klipy i animacje - aktivist radio - niezależny kanał muzyczny ROS : (miasta + sms) Warszawa: Kraków: Wrocław: Poznań: Katowice: Szczecin: Trójmiasto: Łódź: Rozrywka i Hobby Volt, Żywiec, Britannia, Inteligo Cennik Ważny do dnia Banner A1468x60, 15 kb Vibrator/ 120 SMS/ 110 Dyskusje/110 Half banner B1 120x240, 10 kb SMS/50 cena stron SMS Button B2 120x60, 10 kb Vibrator/60 Pop-up 200x kb SG Miejskie/ 180 Mediabreak Full screen 50 kb Medialayer Do negocjacji

19 Akwarystyka Rozrywka i hobby Portal Akwarystyczny IFP to jedyny portal o tematyce akwarystycznej w Polsce, a także najbardziej rozbudowana witryna akwarystyczna (obok niekomercyjnego Serwisu Akwarystycznego). Skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych akwarystyką - młodszych i starszych, całkiem początkujących i bardzo zaawansowanych. Portal oferuje artykuły tematyczne, katalog odnośników, bazę ponad 13 tys. gatunków ryb i wiele innych interesujących informacji. W ramach portalu funkcjonuje także internetowy sklep akwarystyczny OCEAN ROS: Rozrywka i Hobby Banner A1 468x60, 15 kb ROS 50 Half banner Button Do negocjacji kb Pop-up 200x200 do 25 kb ROS 75

20 AutoMobile Motoryzacja AutoMobile.pl to jedna z największych giełd motoryzacyjnych w polskim Internecie. Wszyscy zainteresowani znajdą tutaj ogłoszenia kupna lub sprzedaży samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, rowerów, jachtów-łodzi oraz giełdę części nowych lub używanych. Serwis oferuje wiele sposobów przeszukiwania jego zasobów: według marki, modelu, pojemności, rocznika, przebiegu, ceny, województwa, a także wyposażenia. ROS Motoryzacja Multibank Banner A1 468x60, 15 kb SG 120 PS 100 ROS 70 Half banner B1 120x60, 8 kb B1 120x90 8 kb ROS 680 ROS 990 Tydzień emisji Tydzień emisji Button Pop-up

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Obowiązuje od dnia 15 września 2014 Spis treści 1 Regionalne pasmo czasowe... 3 2 Regionalne pakiety zasięgowe... 5 3 Zakładka regionalna... 6 4 Button regionalny...

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

Prezentacja wortalu Plastech

Prezentacja wortalu Plastech Prezentacja wortalu Plastech Plastech.pl to profesjonalny, internetowy serwis stanowiący centrum informacji dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Wspieramy menedżerów w realizacji zadań promocji firmy,

Bardziej szczegółowo

REKLAMA NA STRONIE WYPOZYCZ.PL

REKLAMA NA STRONIE WYPOZYCZ.PL REKLAMA NA STRONIE WYPOZYCZ.PL Proponujemy Państwu możliwość zareklamowania swojej oferty wśród użytkowników portalu wypozycz.pl. Zakres oferty, której szczegóły znajdą Państwo poniżej, obejmuje moduły

Bardziej szczegółowo

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Szanowni Państwo, Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamy. na portalu Laboratoria.net

Oferta reklamy. na portalu Laboratoria.net Oferta reklamy na portalu Laboratoria.net (2) 364-6-95 m.czerwinski@laboratoria.net 885 222 000 Chcesz poznać ceny? Skontaktuj się przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę PROMOCJA FIRM I LABORATORIÓW

Bardziej szczegółowo

Internetowe Imperium Książki

Internetowe Imperium Książki Poniżej przedstawiamy ofertę reklamy na stronach serwisu. Reklamy wyświetlane w naszym serwisie są serwowane przez profesjonalne oprogramowanie, tzw. Ad Server. Dzięki temu mają Państwo dostęp do zawsze

Bardziej szczegółowo

CENNIK. produktów reklamowych Serwisu. Net Line s.c. 20-361 Lublin ul. Wilcza 30 Biuro: 20-328 Lublin ul. Lucyny Herc 58 tel./fax (81) 746 11 78

CENNIK. produktów reklamowych Serwisu. Net Line s.c. 20-361 Lublin ul. Wilcza 30 Biuro: 20-328 Lublin ul. Lucyny Herc 58 tel./fax (81) 746 11 78 Net Line s.c. 20-361 Lublin ul. Wilcza 30 Biuro: 20-328 Lublin ul. Lucyny Herc 58 tel./fax (81) 746 11 78 http://www.net-line.pl e-mail: info@net-line.pl CENNIK produktów reklamowych Serwisu Oferta reklamowa

Bardziej szczegółowo

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL formy, cennik, warunki emisji 1. PODSTAWOWE GRAFICZNE FORMY REKLAMOWE 2. INNE ELEMENTY REKLAMOWE 3. ZNIŻKI 4. SPECYFIKACJE TECHNICZNE ELEMENTÓW GRAFICZNYCH Obowiązuje

Bardziej szczegółowo

Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl

Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl Grupa portali biznesowych IPO: IPO.pl NoweBiuro.pl Excluzive.pl Oferta ważna do 30 czerwca 2009 tel.: (71) 780 27 31 fax: (71) 780 28 16 NIP 8992609747 Informacje o IPO Spółka IPO jest wydawcą portali

Bardziej szczegółowo

www.sciaga-online.pl

www.sciaga-online.pl OFERTA USŁUG REKLAMOWYCH w serwisach edukacyjnych Agencja Interaktywna CATALIST www.matura.pl www.sciaga-online.pl Informacje ogólne Matura.PL Vortal edukacyjny przeznaczony dla maturzystów i osób wybierających

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa. w serwisie HRNews.pl. O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt

Oferta reklamowa. w serwisie HRNews.pl. O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt Oferta reklamowa w serwisie O serwisie Reklama na www.hrnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt O serwisie Oficjalna premiera HRNews miała miejsce na początku 2007 roku. Od tego czasu serwis zgromadził

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa Portal drogowy -

Oferta reklamowa Portal drogowy - Oferta reklamowa Portal drogowy - www.edroga.pl Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-22.06.2013 KIM JESTEŚMY? Portal drogowy edroga.pl to profesjonalny portal branżowy kompleksowo prezentujący

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa. w serwisie SalesNews.pl. O serwisie Reklama na www.salesnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt

Oferta reklamowa. w serwisie SalesNews.pl. O serwisie Reklama na www.salesnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt Oferta reklamowa w serwisie O serwisie Reklama na www.salesnews.pl Inne formy reklamy Oferty pracy Kontakt O serwisie, dzięki starannemu doborowi publikowanych materiałów, eksperckim poradom, bezpłatnym

Bardziej szczegółowo

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR OFERTA PortalRtrendy.pl REKLAMOWA 2014 Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2014.05.26 do odwołania. Poprzednie

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA 2014

OFERTA REKLAMOWA 2014 OFERTA REKLAMOWA 2014 PortalRtrendy.pl Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2014.01.20 do 2014.06.30. O PORTALU

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu Uroda.com. Cennik reklam

Oferta reklamowa portalu Uroda.com. Cennik reklam Oferta reklamowa portalu Uroda.com Cennik reklam Zakup reklamy na portalu Uroda.com Warunki formalne Wszystkie ceny podane w cenniku są cenami netto i obowiązują do odwołania Minimalna wartość zamówienia

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Obowiązuje od dnia 2 kwietnia 2012

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Obowiązuje od dnia 2 kwietnia 2012 Obowiązuje od dnia 2 kwietnia 2012 1 Spis treści 1 Dniówka regionalna... 3 2 Regionalne pasmo czasowe... 4 3 Regionalne pakiety zasięgowe... 6 4 Zakładka regionalna... 7 5 Button regionalny... 8 6 AdSearch

Bardziej szczegółowo

Innow o a w cyj y na Reklama w grupie portali

Innow o a w cyj y na Reklama w grupie portali Innowacyjna Reklama w grupie portali Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. Priorytety Reklamy 1. Dostrzegamy potrzeby Klienta, jego indywidualność i cele. Każdą reklamę przygotowujemy wspólnie z Klientem,

Bardziej szczegółowo

E-oborniki.pl. Portal powiatu obornickiego. Aktualności, kultura i rozrywka, sport, technika i nauka, galerie zdjęć, informacje o powiecie.

E-oborniki.pl. Portal powiatu obornickiego. Aktualności, kultura i rozrywka, sport, technika i nauka, galerie zdjęć, informacje o powiecie. E-oborniki.pl Portal powiatu obornickiego. Aktualności, kultura i rozrywka, sport, technika i nauka, galerie zdjęć, informacje o powiecie. ecentrum.pl Regionalny Portal Wielkopolski Południowej - informacje

Bardziej szczegółowo

PORTAL TURYSTYCZNY. Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą

PORTAL TURYSTYCZNY. Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą PORTAL TURYSTYCZNY Zapraszamy do zapoznania się z profilem serwisu oraz naszą ofertą SPIS TREŚCI 1. Informacja o serwisie - str. 2 2. Statystyki - str. 3 3. Oferta reklamy - str. 4 4. Kontakt - str. 11

Bardziej szczegółowo

JEDZJEDZ.PL. Kim jesteśmy? Co proponujemy? Oferta banerowa:

JEDZJEDZ.PL. Kim jesteśmy? Co proponujemy? Oferta banerowa: JEDZJEDZ.PL Kim jesteśmy? Jedź i Jedz to portal poświęcony turystyce żywności i wina tworzony z myślą o propagowaniu tej formy rekreacji wśród wszystkich miłośników jedzenia i podróży. Śledzimy bieżące

Bardziej szczegółowo

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR OFERTA PortalRtrendy.pl REKLAMOWA 2015 Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2015.01.01 do odwołania. Poprzednie

Bardziej szczegółowo

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL formy, cennik, warunki emisji 1. PODSTAWOWE GRAFICZNE FORMY REKLAMOWE 2. INNE ELEMENTY REKLAMOWE 3. ZNIŻKI 4. SPECYFIKACJE TECHNICZNE ELEMENTÓW GRAFICZNYCH Obowiązuje

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR. Portal biznesowy dla automatyków. informuje o nowościach produktowych i ważnych wydarzeniach w branży,

INFORMATOR. Portal biznesowy dla automatyków. informuje o nowościach produktowych i ważnych wydarzeniach w branży, INFORMATOR 2012 Portal biznesowy dla automatyków informuje o nowościach produktowych i ważnych wydarzeniach w branży, opisuje to, co dzieje się w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach, adresowany

Bardziej szczegółowo

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Baner 468x60 : Wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Baner 468x60 450 zł /msc (lub 90 zł /CPM*) Baner wyświetla się w konkretnym rejonie poszukiwań (np.

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna modułów reklamowych na rok 2010

Specyfikacja techniczna modułów reklamowych na rok 2010 Specyfikacja techniczna modułów reklamowych na rok 2010 Strona 1 SPIS TREŚCI MODUŁÓW REKLAMOWYCH WWW.CARPPASSION.EU 1. ARTYKUŁ SPONSOROWANY....03 2. NOWOŚCI RYNKOWE.....03 3. KALENDARZ IMPREZ......03 4.

Bardziej szczegółowo

STATYSTYKA. Dodatkowe informacje na temat statystyki dostępne są na zamówienie.

STATYSTYKA. Dodatkowe informacje na temat statystyki dostępne są na zamówienie. wersja 1.0/2011 Oferta reklamowa Ważna od 2012 do odwołania Zapraszamy do umieszczenia reklamy w serwisie PoloniaInfo! Nasza oferta zwraca się do firm, które chcą dotrzeć z informacją o swojej działalności

Bardziej szczegółowo

Portal motocyklowy Bikers.pl

Portal motocyklowy Bikers.pl 1/5 Portal motocyklowy Bikers.pl Bikers.pl to nowa jakość, świeże spojrzenie na branżę motocyklową jej odbiorców i ich oczekiwania. Motocykle w Bikers.pl to nie tylko testy, relacje z wydarzeń sportowych

Bardziej szczegółowo

Rozmieszczenie form reklamowych

Rozmieszczenie form reklamowych Cennik reklam Rozmieszczenie form reklamowych Formy reklamowe Billboard 750x100 px/double Billboard 750x200 px Medium Rectangle 300x250 px Promo Box 325x310 px Animowany (gif) lub statyczny (jpg, gif,

Bardziej szczegółowo

Reklama na portalu Świata Przemysłu Farmaceutycznego specyfikacja techniczna

Reklama na portalu Świata Przemysłu Farmaceutycznego specyfikacja techniczna Reklama na portalu Świata Przemysłu Farmaceutycznego specyfikacja techniczna Formy reklamowe: 1. Billboard UP 1100zł netto Graficzny prostokąt reklamowy umieszczony centralnie w górnej części portalu,

Bardziej szczegółowo

Możliwości reklamowe portalu

Możliwości reklamowe portalu Możliwości reklamowe portalu wszczecinie.pl w liczbach: Ponad 5 letni portal lokalny Ponad 83 tys. odwiedzin miesięcznie (wg Google Analytics) Prawie 14 tys. zarejestrowanych profili Zespół blisko 20 młodych,

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Blisko 2 000 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

Twoja reklama w portalu

Twoja reklama w portalu Twoja reklama w portalu Itezone.pl to nowy, prężnie rozwijający się portal, tworzony przez młodych, pełnych pasji ludzi. Naszą misją jest udostępnianie rzetelnych informacji z dolnego śląska oraz Polski

Bardziej szczegółowo

Piłkarska Platforma Promocyjna - oferta handlowa

Piłkarska Platforma Promocyjna - oferta handlowa Piłkarska Platforma Promocyjna - oferta handlowa Piłkarska Platforma Promocyjna - oferta handlowa Piłkarska Platforma Promocyjna - Pakiet Premium Pakiet Premium - banner na stronie głównej www.naszeligi.pl

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Serwis inwestycyjno - przetargowy Pressinfo.pl to jedyny serwis w Polsce, w którym użytkownik może dokonać tak precyzyjnego wyboru rodzaju poszukiwanych

Bardziej szczegółowo

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Obowiązuje od dnia 3 marca 2014

Cennik Regionalnych Produktów Reklamowych Obowiązuje od dnia 3 marca 2014 Obowiązuje od dnia 3 marca 2014 1 Spis treści 1 Dniówka regionalna... 3 2 Regionalne pasmo czasowe... 4 3 Regionalne pakiety zasięgowe... 6 4 Zakładka regionalna... 7 5 Button regionalny... 8 6 AdSearch

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. Szanowni Państwo,

WSTĘP. Szanowni Państwo, WSTĘP Szanowni Państwo, Jesteśmy największym portalem ekologicznym w Polsce. Skupiamy wokół siebie zarówno środowisko biznesowe, jak również użytkowników indywidualnych zainteresowanych tematyką ekologii.

Bardziej szczegółowo

Podane ceny są cenami netto za 1000 odsłon (CPM), nie zawierają podatku VAT. 100 zł 150 zł 180 zł 200 zł

Podane ceny są cenami netto za 1000 odsłon (CPM), nie zawierają podatku VAT. 100 zł 150 zł 180 zł 200 zł [mojeauto.pl cennik] Podane ceny są cenami netto za 1000 odsłon (CPM), nie zawierają podatku VAT Billboard, Rectangle, Skyscraper Double Billboard, Halfpage Triple Billboard, Wideboard, Banderola* Toplayer,

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Ponad 2 500 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl

Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl Zespół Ecoeurope.eu Sp. z o.o. Wita Państwa serdecznie w firmie. Na kolejnych stronach znajdą Państwo: 1. korzyści

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu Mierzyn24.pl

Oferta reklamowa portalu Mierzyn24.pl Oferta reklamowa portalu Mierzyn24.pl Niniejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę reklamową portalu Mierzyn24.pl na rok 2012 uwzględniającą atrakcyjne i skuteczne formy promocji. Informacje podstawowe

Bardziej szczegółowo

Kilka słów o Portalu

Kilka słów o Portalu Oferta współpracy RECENZJE INSTRUKCJE RANKINGI PORADY Kilka słów o Portalu Zasięg (UU): 320k Emisja (PV): 700k YouTube: 38.5k Facebook: 4.5k dane: Google Analytics październik 2014 Serwis VideoTesty.pljest

Bardziej szczegółowo

Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse

Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse Obowiązuje od dnia 01.01.2008 do odwołania Grupa Polskapresse* *Źródło danych: *Megapanel PBI marzec 2009, **Gemius Traffic maj 2009

Bardziej szczegółowo

Reklama cennik i specyfikacja techniczna

Reklama cennik i specyfikacja techniczna Reklama cennik i specyfikacja techniczna Reklama na stronach Klubu MazdaSpeed Reklama na stronach serwisu i forum Klubu MazdaSpeed to możliwość dotarcia do ponad 200 tys. osób miesięcznie. Naszymi czytelnikami

Bardziej szczegółowo

Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych

Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych Warszawa, 14 września 2010 r. Informacja prasowa IAB Polska Rola internetu w zakupach artykułów spożywczych Wyniki badania przeprowadzonego dla IAB przez PBI wskazują, że internauci aktywnie interesują

Bardziej szczegółowo

Informator _2017. ElektronikaB2B.pl. Portal branżowy dla elektroników

Informator _2017. ElektronikaB2B.pl. Portal branżowy dla elektroników Informator ElektronikaB2B.pl Portal branżowy dla elektroników _2017 Informator 2017 www.elektronikab2b.pl Portal biznesowy dla elektroników informuje o nowościach produktowych i ważnych wydarzeniach w

Bardziej szczegółowo

W W I E L K I M M I E Ś C I E

W W I E L K I M M I E Ś C I E BEZPŁATNY MAGAZYN DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUSZKÓW 0-3 SUPERMAMA W W I E L K I M M I E Ś C I E PREZENTACJA OFERTOWA MAGAZYNU 2013 OGÓLNOPOLSKI OGÓLNOPOLSKI NOWY WWW.MAGAZYNSUPERMAMA.PL 03 PROFIL MAGAZYNU

Bardziej szczegółowo

CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL

CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL 1. WIZYTÓWKA W WYSZUKIWARCE SZKÓŁ JOGI 2. DZIAŁ INFORMACJE, INFORMACJE SPECJALNE 3. ARTYKUŁY TEMATYCZNE ( wakacje z jogą, majówka z jogą, zima z jogą etc) 4. ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bardziej szczegółowo

U nas zawsze otrzymasz

U nas zawsze otrzymasz U nas zawsze otrzymasz gorących informacji PROMOCJA FIRM I LABORATORIÓW 1 Wykorzystaj możliwości jakie niesie ze sobą Internet Co oferuje portal INT Laboratoria.net? I. Pakiet reklamowy 3 II. Wpis do Katalog

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

www.miastodzieci.pl Miastodzieci.pl to serwis Kto odwiedza miasto? dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających

www.miastodzieci.pl Miastodzieci.pl to serwis Kto odwiedza miasto? dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających Miastodzieci.pl to serwis dla rodziców tworzony przez rodziców. To miejsce dla szukających informacji na temat możliwości aktywnego spędzania czasu z dziećmi, zajęć pozalekcyjnych, gier i zabaw oraz informacji

Bardziej szczegółowo

Raciborski Portal Internetowy Reklama w portalu raciborz.com.pl cennik i specyfikacja techniczna

Raciborski Portal Internetowy Reklama w portalu raciborz.com.pl cennik i specyfikacja techniczna Raciborski Portal Internetowy Reklama w portalu raciborz.com.pl cennik i specyfikacja techniczna Obowiązuje od maja 2007 r. Wydawnictwo Raciborski Portal Internetowy, działające w oparciu o witrynę Internetową

Bardziej szczegółowo

Cennik produktów reklamowych portalu 4tuning.pl Obowiązuje od 10.11.2008 r.

Cennik produktów reklamowych portalu 4tuning.pl Obowiązuje od 10.11.2008 r. Cennik produktów reklamowych portalu 4tuning.pl Obowiązuje od 10.11.2008 r. 4tuning ten adres zna każdy fascynat tuningu w Polsce! Mamy przyjemność przedstawić Państwu pierwszy serwis internetowy prezentujący

Bardziej szczegółowo

www.plastech.pl » Wiadomości codzienne aktualności » Targi i Wydarzenia wydarzenia Prezentacja wortalu Plastech

www.plastech.pl » Wiadomości codzienne aktualności » Targi i Wydarzenia wydarzenia Prezentacja wortalu Plastech www.plastech.pl Prezentacja wortalu Plastech Plastech.pl to profesjonalny, internetowy serwis stanowiący centrum informacji dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie

Bardziej szczegółowo

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji

Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL. formy, cennik, warunki emisji Reklama w portalu MaratonyPolskie.PL formy, cennik, warunki emisji 1. PODSTAWOWE GRAFICZNE FORMY REKLAMOWE 2. INNE ELEMENTY REKLAMOWE 3. ZNIŻKI 4. SPECYFIKACJE TECHNICZNE ELEMENTÓW GRAFICZNYCH Obowiązuje

Bardziej szczegółowo

Największe serwisy medyczne dla pacjentów

Największe serwisy medyczne dla pacjentów Największe serwisy medyczne dla pacjentów Warszawa 2013 Nr 1 w Zdrowiu i medycynie Najszybciej rozwijające się media medyczne w Internecie - I miejsce w kategorii Zdrowie i medycyna wg Megapanelu marzec

Bardziej szczegółowo

Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań. e-mail: biuro@bissport.pl

Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań. e-mail: biuro@bissport.pl Wydawca BIS Sport Sebastian Krystek ul. Chwiałkowskiego 22/6 61-571 Poznań e-mail: biuro@bissport.pl Redaktor Naczelny Sebastian Krystek tel: 783-426-277 e-mail: sebastiankrystek@wp.pl reklama Biathlon.pl

Bardziej szczegółowo

Reklama w portalu Zacznij Biegać formy, cennik, warunki emisji

Reklama w portalu Zacznij Biegać formy, cennik, warunki emisji Reklama w portalu Zacznij Biegać formy, cennik, warunki emisji 1. PODSTAWOWE FORMY REKLAMY GRAFICZNEJ 2. INNE FORMY REKLAMY 3. ZNIŻKI 4. SPECYFIKACJA TECHNICZNA ELEMENTÓW REKLAMOWYCH Mocna strona biegacza

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Statystyki miesięczne portalu FIT.PL:

Szanowni Państwo, Statystyki miesięczne portalu FIT.PL: Zdrowy styl życia Szanowni Państwo, Serwis FIT.PL jest największym niezależnym w kraju serwisem internetowym poświęconym tematyce fitnessowej. Istniejemy na Polskim rynku od 2000 roku, a zdobyte w tym

Bardziej szczegółowo

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl Prosta droga do informacji Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl O portalu... Gdzie znajdziesz największą grupę polskich drogowców? W portalu drogowym edroga.pl. Ten największy portal branżowy

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

reklama display zaprezentuj się potencjalnym Klientom

reklama display zaprezentuj się potencjalnym Klientom reklama display zaprezentuj się potencjalnym Klientom dlaczego interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany przede wszystkim do osób

Bardziej szczegółowo

MEDIAKIT

MEDIAKIT MEDIAKIT WWW.CZASNAWNETRZE.PL CzasNaWnetrze.pl to serwis skierowany do wszystkich miłośników pięknych wnętrz. Wśród naszych czytelników są architekci, projektanci, ale także pasjonaci. Serwis stanowi prawdziwą

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 04.2008. Case study. Pierwsza w Polsce reklama w grach komputerowych Counter Strike, Colin McRae: DiRT

Warszawa, 04.2008. Case study. Pierwsza w Polsce reklama w grach komputerowych Counter Strike, Colin McRae: DiRT Warszawa, 04.2008 Case study Pierwsza w Polsce reklama w grach komputerowych Counter Strike, Colin McRae: DiRT Kim jesteśmy? AdAction jest nową spółką, powstałą w strukturach grupy ZPR SA. Zajmujemy się

Bardziej szczegółowo

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki Poznajmy się! NASZANOWAZELANDIA.PL jest serwisem internetowym łączącym w sobie funkcje informacyjne, społecznościowe oraz sprzedażowe. Główny cel to dzielenie się aktualnymi informacjami dotyczącymi organizacji

Bardziej szczegółowo

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 Gdzie jesteśmy Polska (Adkontekst.pl & 6 innych sieci) Ukraina (Adpower.com.ua) Dania (Openadex.com) Litwa, Łotwa (Textads) Norwegia (Adpower) Bułgaria,

Bardziej szczegółowo

netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1

netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1 netsprint Firma i produkty artur.banach@netsprint.eu 1 Oferta artur.banach@netsprint.eu 2 Sieć kontekstowo-behawioralna Adkontekst największa polska sieć reklamy kontekstowej umożliwiająca emisję reklam

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamy w portalu Polonia.dk

Oferta reklamy w portalu Polonia.dk Dział Reklamy portalu Polonia.dk Postboks 1232 DK-2300 København S Tel.+45 21498307 http://www.polonia.dk e-mail: polonia@polonia.dk Oferta reklamy w portalu Polonia.dk Dział Reklamy serwisu Polonia.dk

Bardziej szczegółowo

Tygodnik Kurier Kolejowy

Tygodnik Kurier Kolejowy Tygodnik Kurier Kolejowy Jedyny w Polsce tygodnik poświęcony wyłącznie branży kolejowej. Piszemy o wszystkim, co najważniejsze w tym kluczowym sektorze gospodarki - inwestycjach, technologiach, firmach

Bardziej szczegółowo

kompleksowa prezentacja oferty

kompleksowa prezentacja oferty kompleksowa prezentacja oferty Wydawcy gwarantujemy dostęp do wydawców pracujących w wielu modelach biznesowych wyszukiwarki i porównywarki produktów serwisy społecznościowe i zakupowe fora i blogi tematyczne

Bardziej szczegółowo

Grupa docelowa portalu Mogilno.in:

Grupa docelowa portalu Mogilno.in: .inna reklama! nowe możliwości! I. O PORTALU Portal Mogilno.in istnieje na rynku od 1 stycznia 2011 roku. Jest to jedyny serwis regionalny, skupiający się wyłącznie na tematyce związanej z Gminą Mogilno.

Bardziej szczegółowo

CENNIK OBOWIĄZUJE OD 9 LUTEGO 2015

CENNIK OBOWIĄZUJE OD 9 LUTEGO 2015 CENNIK OBOWIĄZUJE OD 9 LUTEGO 2015 KONTAKT BIURO REKLAMY telefon: (22) 621 07 85 faks: (22) 621 07 86 e-mail: reklama@eg Informacje ogólne Formy reklamy Mailing Kreacje odsłonowe Pozycje stałe Reklamy

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Statystyki miesięczne portalu FIT.PL:

Szanowni Państwo, Statystyki miesięczne portalu FIT.PL: Zdrowy styl życia Szanowni Państwo, Serwis FIT.PL jest największym niezależnym w kraju serwisem internetowym poświęconym tematyce fitnessowej. Istniejemy na Polskim rynku od 2000 roku, a zdobyte w tym

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny

Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Oferta reklamowa portalu internetowego Konstancina-Jeziorny Prezentujemy Państwu ofertę reklamową portalu internetowego mieszkańców Konstancina- Jeziorny. Oferta na 2015 rok uwzględnia atrakcyjne i skuteczne

Bardziej szczegółowo

Unikalna społeczność

Unikalna społeczność - Prezentacja portalu - PARTNER Innowacyjne funkcje - łączymy w pełni z Facebook i Youtube Rozbudowana wyszukiwarka języków Codzienne aktualizacje: artykuły, testy i porady Bardzo wysokie pozycjonowanie

Bardziej szczegółowo

OPIS FORM REKLAMOWYCH

OPIS FORM REKLAMOWYCH OPIS FORM REKLAMOWYCH : KATARZYNA PIĄTEK 600-25-33-25 REKLAMA@DDWLOCLAWEK.PL OPIS ZAWARTOŚCI 1. BILLBOARD 2. BILLBOARD PODSTRONA 3. BILLBOARD ROZWIJANY 4. BILLBOARD PŁYWAJĄCY 5. PODWÓJNY BILLBOARD 6. BANNER

Bardziej szczegółowo

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb

Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą. Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Dotarcie do atrakcyjnej grupy adresatów, posiadających realną siłę nabywczą Oferta dedykowana i formaty dopasowane do potrzeb Efekt synergii nasze pozycjonowanie, m.in. obecność w Google News i serwisie

Bardziej szczegółowo

Reklama za grosz a nawet za pół grosza

Reklama za grosz a nawet za pół grosza Reklama za grosz a nawet za pół grosza WIELE PROMOCJI W JEDNEJ OFERCIE!!! Średnio w miesiącu około 250 tysięcy odsłon wg. Gogle. Przy 10 reklamach w rotacji Billboardu II (780x200 px) masz gwarantowane

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu www.mypolacy.de

Oferta reklamowa portalu www.mypolacy.de Oferta reklamowa portalu www.mypolacy.de Portal mypolacy.de To szybko rozwijający się portal internetowy, który skupia wokół siebie Polaków w Niemczech. Portal informuje o najważniejszych wydarzeniach

Bardziej szczegółowo

Oferta dla organizatorów imprez

Oferta dla organizatorów imprez Oferta dla organizatorów imprez Reklama w portalu ImprezySportowe.pl Formy reklamowe, cennik i warunki emisji 1. PAKIETY REKLAMOWE 2. INNE FORMY REKLAMOWE 3. PATRONAT MEDIALNY 4. SZCZEGÓŁTY TECHNICZNE

Bardziej szczegółowo

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE PORTALU DENTONET.PL CMS

FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU REGIONU ŁÓDZKIEGO ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE PORTALU DENTONET.PL CMS Łódź, 22.08.2011 ZAPYTANIE OFERTOWE DOTYCZĄCE PORTALU DENTONET.PL CMS I. ZAMAWIAJĄCY Bestom Dentonet.pl Sp. z o.o. 94-302 Łódź ul. Wigury 15A, NIP 7282640463 II. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem

Bardziej szczegółowo

OFERTA MARKETINGOWA Jasło

OFERTA MARKETINGOWA Jasło OFERTA MARKETINGOWA Jasło 1.01.2016 Oferta reklamowa portalu internetowego www.jaslo4u.pl Przedstawiamy Państwu produkty reklamowe Jasielskiego Portalu Informacyjnego www.jaslo4u.pl. Na pewno sprostają

Bardziej szczegółowo

COFACE CONTACT ROZBUDUJ BAZĘ WIARYGODNYCH KONTAKTÓW, KTÓRE POPRAWIĄ TWOJE WYNIKI FINANSOWE

COFACE CONTACT ROZBUDUJ BAZĘ WIARYGODNYCH KONTAKTÓW, KTÓRE POPRAWIĄ TWOJE WYNIKI FINANSOWE COFACE CONTACT ROZBUDUJ BAZĘ WIARYGODNYCH KONTAKTÓW, KTÓRE POPRAWIĄ TWOJE WYNIKI FINANSOWE Coface Contact to unikalna aplikacja umożliwiająca pobranie informacji na temat firm polskich bezpośrednio z serwisu

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa. Portal drogowy - www.edroga.pl. Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-31.07.2013

Oferta reklamowa. Portal drogowy - www.edroga.pl. Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-31.07.2013 Oferta reklamowa Portal drogowy - www.edroga.pl Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-31.07.2013 KIM JESTEŚMY? Portal drogowy edroga.pl to profesjonalny portal branżowy kompleksowo prezentujący

Bardziej szczegółowo

Oferta promocyjna na stronie Milanówka

Oferta promocyjna na stronie Milanówka Oferta promocyjna na stronie Milanówka Niniejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę promocyjną portalu milanowek24.info zawierającą niezwykle atrakcyjne i skuteczne formy promocji na stronie poświęconej

Bardziej szczegółowo

Grupa ebroker. Formy reklamowe

Grupa ebroker. Formy reklamowe Grupa ebroker Formy reklamowe Billboard 750x100 Billboard to graficzna forma reklamowa umieszczona centralnie w górnej części strony pod jej nagłówkiem. Ekspozycja na górze strony zapewnia bardzo dobrą

Bardziej szczegółowo

Narzędzia marketingu internetowego (1): SEO, SEM, afiliacja, kampanie banerowe, e-mail marketing, inne.

Narzędzia marketingu internetowego (1): SEO, SEM, afiliacja, kampanie banerowe, e-mail marketing, inne. 2012 Narzędzia marketingu internetowego (1): SEO, SEM, afiliacja, kampanie banerowe, e-mail marketing, inne. Rafał Marek Kampania marketingowa e-usługi Rzeszów, 24.10.2012 Narzędzia marketingu internetowego

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu

Oferta reklamowa portalu Oferta reklamowa portalu Szanowni Państwo, Chcielibyśmy przedstawić ofertę reklamową portalu tarnowskieinfo.pl uwzględniającą atrakcyjne i skuteczne formy promocji Tarnowa i regionu. Informacje podstawowe

Bardziej szczegółowo

miesięcznik: Informator Medyczny Infolinia Medyczna 71 372-68-16 Internetowa Informacja Medyczna www.informed.com.pl

miesięcznik: Informator Medyczny Infolinia Medyczna 71 372-68-16 Internetowa Informacja Medyczna www.informed.com.pl miesięcznik: Informator Medyczny Infolinia Medyczna 71 372-68-16 Internetowa Informacja Medyczna www.informed.com.pl Szanowni Paostwo! Firma InforMed od 12 lat oferuje usługi informacyjne i ogłoszeniowe

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra

Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra Oferta reklamowa portali internetowych: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra Prezentujemy Państwu ofertę reklamową portali internetowych mieszkańców: Mierzyna, Bezrzecza, Gumieniec i gminy Dobra.

Bardziej szczegółowo

Portal pięknych wnętrz

Portal pięknych wnętrz Portal pięknych wnętrz O PORTALU Dobrzemieszkaj.pl to portal poświęcony urządzaniu i wyposażaniu wnętrz. Codziennie aktualizowany i tworzony przy aktywnym udziale ekspertów, inspiruje do zmian we wnętrzach,

Bardziej szczegółowo

Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse

Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse Cennik internetowych produktów reklamowych Wydawnictwa Polskapresse Obowiązuje od dnia 01.01.2008 do odwołania Grupa Polskapresse* *Źródło danych: Megapanel PBI lipiec 2008, Gemius Traffic sierpień 2008

Bardziej szczegółowo

Artykuły Sponsorowane

Artykuły Sponsorowane Artykuły Sponsorowane w największym polskim portalu Horeca i w efektach wyszukiwania z Gwarancją Skuteczności kim jesteśmy? Pierwszy polski portal gastronomiczny jest najstarszym i największym portalem

Bardziej szczegółowo

PLANERGIA CO TO JEST?

PLANERGIA CO TO JEST? PLANERGIA CO TO JEST? www.planergia.pl Czym jest Planergia? Planergia to ogólnopolski portal poświęcony tematyce budownictwa energooszczędnego, odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważonego rozwoju.

Bardziej szczegółowo