PROSTA DROGA DO SUKCESU 7 DNI DO TWOJEGO PIERWSZEGO POKAZU CORSENTIALS FIRMY LIFEWAVE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PROSTA DROGA DO SUKCESU 7 DNI DO TWOJEGO PIERWSZEGO POKAZU CORSENTIALS FIRMY LIFEWAVE"

Transkrypt

1 PROSTA DROGA DO SUKCESU 7 DNI DO TWOJEGO PIERWSZEGO POKAZU CORSENTIALS FIRMY LIFEWAVE

2 7 dni do Twojego pierwszego pokazu CORSENTIALS firmy LifeWave Rozpoczęcie własnej działalności może być łatwe, nieskomplikowane i interesujące! MÓJ NR DYSTRYBUTORA: Ten przejrzysty podręcznik Prosta droga do sukcesu ma pomóc z sukcesem rozpocząć działalność i osiągnąć pierwszy cel LifeWave już w ciągu 7 dni. Dzięki LifeWave osiągnięcie swojego pierwszego celu jest łatwe, bowiem cel ten jest skoncentrowany na MÓJ URL: lifewave.com/ jednym, tj. na dzieleniu się osobistymi doświadczeniami z innymi. Produkty LifeWave, ze szczególnym uwzględnieniem CORSENTIALS. CORSENTIALS firmy LifeWave składa się z trzech produktów oczekujących na opatentowanie, do których należą: opracowana przez nas skuteczna technologia plastrów niewprowadzających substancji leczniczych drogą przezskórną, Aeon, rewolucyjna formuła Theta Nutrition, Theta One oraz zastrzeżony system dostarczania substancji odżywczych Theta Activate. Najprościej rzecz ujmując, te trzy produkty współpracują ze sobą, aby zapewnić ich odbiorcom najwyższy poziom zdrowej energii, jakiego kiedykolwiek doświadczyli! Po prostu postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami, a znajdziesz się na drodze do sukcesu. LIFEWAVE CORPORATE: MÓJ SPONSOR: GŁÓWNA STRONA INTERNETOWA: lifewave.com STRONA INTERNETOWA SZKOLEŃ: lifewavetraining.com BIURO OBSŁUGI KLIENTA W STANACH ZJEDNOCZONYCH: 08:30 17:30 (PST) / poniedziałek piątek TEL: +1(866) FAKS: +1(858) BIURO OBSŁUGI KLIENTA W EUROPIE: 09:00 17:30 (czas GMT) / poniedziałek piątek TEL: FAKS: FACEBOOK: TWITTER: LINKEDIN: GOOGLE+: PINTEREST: INSTAGRAM: facebook.com/lifewavehq twitter.com/lifewavenews linkedin.com/company/lifewave-inc plus.google.com/+lifewave pinterest.com/lifewavecorp/ Nazwa użytkownika- LifeWaveCorporate IMIĘ I NAZWISKO: NR TELEFONU/ CELE: MÓJ 7-DNIOWY CEL LIFEWAVE TO: przeprowadzenie pokazu CORSENTIALS firmy LifeWave! MÓJ 30-DNIOWY CEL LIFEWAVE TO: NIEDZIELA: LISTA/HARMONOGRAM CZYNNOŚCI W PIERWSZYM TYGODNIU: Utwórz listę 25 potencjalnych klientów. MÓJ 90-DNIOWY CEL LIFEWAVE TO: PONIEDZIAŁEK: Wyślij klientom informacje i zaproś ich na pokaz CORSENTIALS. WTOREK: Rozmowa o możliwościach 18:00 18:30 (czas PST) (832) PIN: # ŚRODA: CZWARTEK: PIĄTEK: SOBOTA: Zapoznaj się ze stroną internetową, literaturą i materiałami zaplecza administracyjnego (back office). Skontaktuj się z zaproszonymi, aby potwierdzić ich obecność. Przygotuj się do pokazu CORSENTIALS. Przeprowadź swój pierwszy pokaz CORSENTIALS firmy LifeWave! MOJE POWODY dlaczego zdecydowałem się skorzystać z możliwości biznesowych LifeWave: Chcę więcej zarabiać. Chcę mieć więcej wolnego czasu. Chcę pomóc ludziom w prowadzeniu lepszego życia. Chcę zmieniać świat. Chcę być szefem dla siebie. Chcę pomóc innym w drodze do sukcesu. Chcę być częścią firmy, która mnie ceni i wspiera.

3 5 łatwych kroków do zaplanowania pierwszego pokazu CORSENTIALS firmy LifeWave 1 2 Utwórz listę Pomyśl o 25 osobach, które znasz najlepiej. Kto byłby zainteresowany zarabianiem dodatkowych pieniędzy? Kto tak samo jak Ty bardzo fascynuje się tematyką zdrowia i utrzymania dobrego samopoczucia? Zaplanuj pokaz produktów CORSENTIALS firmy LifeWave Wspólnie ze sponsorem ustal termin pokazu za 4-7 dni: WSKAZÓWKA: W przypadku większości osób najlepszym terminem może być weekend! Wyślij każdemu klientowi zaproszenie i informacje na temat pokazu Informacje na temat CORSENTIALS Przed pokazem wyślij każdemu gościowi zaproszenie wraz z hiperłączem do strony internetowej LifeWave, na której można obejrzeć materiał wideo na temat CORSENTIALS. Skontaktuj się ponownie i przypomnij o pokazie CORSENTIALS! Zadzwoń do każdej z zaproszonych osób i potwierdź ich obecność. Wykorzystaj media społecznościowe (Facebook, Twitter, Google+ itp.), aby powiadomić o swoim pokazie CORSENTIALS i zaprosić jeszcze więcej osób. Umieść na Facebooku zaproszenie na wydarzenie i zaproś wszystkich swoich znajomych! Wyślij do wszystkich znajomych lub SMS z zaproszeniem. Przygotuj się do pokazu CORSENTIALS Miej wszystko przygotowane na kilka dni przed pokazem CORSENTIALS. Upewnij się, że system CORSENTIALS jest przygotowany do prezentacji jego działania. Będą Ci potrzebne: 1 plaster Aeon, 1 saszetka Theta One oraz 1 butelka wody (po jednej sztuce dla każdego gościa). Podczas demonstrowania działania systemu do każdej butelki wody należy dodać jedną porcję Theta Activate. Pobierz prezentację PowerPoint możliwości biznesowych, która pomoże w pokazie. Plik znajdziesz w oprogramowaniu back office. Wspólnie ze sponsorem przećwicz prezentację, aby lepiej zorganizować pokaz. Przećwicz sposób zademonstrowania produktów! Przeprowadź pokaz CORSENTIALS! Baw się dobrze!

4 Moja lista kontaktów: Znajomi i osoby, które mogą być zainteresowane zarabianiem większych pieniędzy: (tzn. znajomi, rodzina, współpracownicy, trenerzy osobiści, dietetycy, przedsiębiorcy, sąsiedzi, znajomi z siłown) IMIĘ I NAZWISKO: DATA: PONOWNY KONTAKT: WSKAZÓWKA: Zapytaj każdą osobę, z którą się kontaktujesz, czy zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany wzięciem udziału w pokazie CORSENTIALS. Możesz osobiście skontaktować się z takimi osobami lub poprosić o ich zaproszenie. Jest to świetny sposób na zwiększenie liczby gości!

5 Skrypt przykłady zaproszeń na pokaz CORSENTIALS Rozmowa telefoniczna: Dzień dobry (wpisać imię i nazwisko)! Z tej strony (wpisać swoje imię i nazwisko). Dzwonię, ponieważ przydarzyło mi się coś niezwykłego i chciałbym się tym podzielić. Nie mam zbyt wiele czasu, ale myślę, że może być Pan(i) zainteresowany(-a)... WSKAZÓWKA: Uśmiechaj się, kiedy mówisz! Nawet podczas rozmowy telefonicznej, kiedy rozmówca nas nie widzi, uśmiechanie się sprawi, że będziemy brzmieli jak osoba podekscytowana, szczęśliwa i nastawiona przyjaźnie. Przykłady: CORSENTIALS...uzyskaniem informacji na temat niezwykłe łatwego w użyciu systemu, który zapewnił mi najwyższy poziom zdrowej energii, jakiego kiedykolwiek doświadczyłem. PRODUKTY ODŻYWCZE THETA naturalnymi preparatami odżywczymi, które zaczynają działać w ciągu kilku minut od spożycia! Wyślę Panu/Pani wiadomość zawierającą łącze do materiału wideo. Zachęcam Pana/Panią do jego obejrzenia. Jestem tak bardzo zadowolony z osiągniętych wyników, że w (wpisać dzień/godzinę) organizuję spotkanie i chciałbym Pana(-ią) na nie zaprosić. Wpiszę Pana/Panią na listę gości składającą się z kilku zaproszonych osób. WSKAZÓWKA: Rozmowa telefoniczna powinna być krótka. Już na początku wspomnij, że nie masz zbyt dużo czasu. Dzięki temu osoba, do której dzwonisz, będzie bardziej otwarta na to, co masz do powiedzenia, ponieważ będzie wiedziała, że nie chcesz zabierać jej zbyt wiele czasu.

6 Skrypt przykłady zaproszeń na pokaz CORSENTIALS ciąg dalszy... CORSENTIALS Sz.P. (wpisać imię i nazwisko)! Przydarzyło mi się coś niezwykłego i chciałbym się tym z Panem(-ią) podzielić, ponieważ wiem, że będzie to dla Pana(-i) interesujące. Jak Panu/Pani wiadomo, od lat mój stan zdrowia nie był najlepszy, jednak ostatnio co jest niesamowite zaprezentowano mi system produktów zdrowotnych, który jest łatwy w użyciu i zapewnia niezwykle wiele korzyści zdrowotnych dla całego organizmu! Tych korzyści jest zbyt wiele, aby przedstawiać je w wiadomości . Jestem tak bardzo zadowolony z osiągniętych wyników, że postanowiłem zorganizować w dniu (wpisać dzień/godzinę) spotkanie, aby opowiedzieć swoją historię. Wpiszę Pana/Panią na listę gości składającą się z kilku zaproszonych osób. ICEWAVE Sz.P. (wpisać imię i nazwisko)! Przydarzyło mi się coś niezwykłego i chciałbym się tym z Panem(-ią) podzielić, ponieważ wiem, że będzie to dla Pana(-i) interesujące. To niesamowite od wielu lat cierpiałem na okropne bóle, ale ostatnio wypróbowałem niezwykły produkt, który zupełnie uśmierzył ból i nie był to lek! Tak mnie to ucieszyło, że postanowiłem zorganizować w (wpisać dzień/godzinę) spotkanie, aby opowiedzieć swoją historię. Zapraszam Pana/Panią na to spotkanie. Wpiszę Pana/Panią na listę gości składającą się z kilku zaproszonych osób. Dziękuję! Wiadomość tekstowa: Dzień dobry! Chcę Cię zaprosić na spotkanie dotyczące. Przydarzyło mi się coś niesamowitego i chcę się tym podzielić ze wszystkimi znajomymi i rodziną. Wpiszę Cię na listę gości składającą się z kilku zaproszonych osób. WSKAZÓWKA: Pozostań w kontakcie! Po kilku dniach możesz ponownie zadzwonić, napisać lub wysłać wiadomość. Zapytaj, czy dostali wiadomość i ponownie zaproś na pokaz CORSENTIALS. Podkreśl, że będzie to bardzo interesujące! Jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść, zapytaj, czy możesz mu wysłać informacje o swoich doświadczeniach, o których nie będą mogli usłyszeć osobiście.

7 5 kroków do przeprowadzenia udanego pokazu produktów LifeWave! Lista potrzeb: CORSENTIALS firmy LifeWave Komputer Połączenie z Internetem Butelki wody Produkt na sprzedaż Prezentacja PowerPoint możliwości biznesowych Pobrany materiał wideo na temat CORSENTIALS Formularze rejestracyjne (tylko USA) Broszura na temat planu wynagrodzeń Broszury nt. firmy Członkowie zespołu, którzy przedstawią rekomendacje WSKAZÓWKA: Prezentacja CORSENTIALS, aby była interesująca, powinna trwać maksymalnie 45 minut! Wstęp i podziękowanie Zacznij od podziękowania gościom za przyjście i przedstaw swoje własne doświadczenia ze stosowania produktów LifeWave. Pokaż wideo o możliwościach biznesowych Materiał wideo jest narzędziem, które pozwala przykuć uwagę uczestników już na początku prezentacji. Wideo można pobrać z oprogramowania back office. Przedstaw produkt i rekomendacje W przypadku pokazu CORSENTIALS poproś każdego uczestnika o umieszczenie plastra Aeon z tyłu szyi. Następnie podaj każdemu gościowi butelkę wody, do której dodaj Theta Activate oraz saszetkę Theta One. Mocno wstrząśnij i ciesz się efektami! W przypadku pokazu IceWave naklej jednemu z gości plaster zwalczający ból. Pozwól gościom podzielić się wrażeniami natychmiast po nałożeniu plastra. W przypadku pokazu Theta Nutrition przygotuj dla każdej osoby pełną butelkę wody, saszetkę Theta One i dodaj aktywator Theta Activate. Pozwól gościom podzielić się wrażeniami po wypiciu otrzymanej próbki. Ponieważ nasze produkty charakteryzują się natychmiastowym działaniem, pozwól gościom podzielić się wrażeniami po upływie około 10 minut. Ponad 90% ludzi doświadcza wzrostu energii, zwiększonej jasności umysłu oraz wielu innych wyjątkowych korzyści zdrowotnych. 4 5 Poproś sponsora o przedstawienie prezentacji PowerPoint możliwości biznesowych Prezentację PowerPoint można przedstawić na komputerze. Jeśli nie masz dostępu do komputera, stwórz broszurę, drukując prezentację i umieszczając kopie w segregatorze. Zarejestruj gości jako członków LifeWave! Zaprezentuj złote, platynowe i diamentowe pakiety rejestracyjne. Poproś gości o wybór pakietu rejestracyjnego, który najbardziej im odpowiada.

8 Lista kontrolna pierwszych 7 dni stosowania LifeWave Czy... wyznaczyłeś sobie 30- i 90-dniowe cele? określiłeś osobiste Moje powody skorzystania z możliwości biznesowych LifeWave? stworzyłeś listę zaproszeń na pokaz CORSENTIALS? ustaliłeś datę i godzinę pokazu CORSENTIALS? wysłałeś każdemu klientowi zaproszenie na pokaz CORSENTIALS? skontaktowałeś się z zaproszonymi, aby potwierdzić ich obecność? promowałeś swój pokaz CORSENTIALS w mediach społecznościowych? pobrałeś prezentację PowerPoint o możliwościach biznesowych? pobrałeś materiał wideo o możliwościach biznesowych? przejrzałeś ponownie pokaz CORSENTIALS? przećwiczyłeś sposób zademonstrowania CORSENTIALS? przygotowałeś się do pokazu CORSENTIALS? wydrukowałeś broszurę dotyczącą planu płatności? wydrukowałeś formularze rejestracyjne? Fakty o LifeWave Firma istniejąca od 2004 roku Członek organizacji Direct Selling Association (DSA) Obecna na liście najszybciej rozwijających się firm prywatnych czasopisma Inc. Magazine w latach 2009, 2010 i 2011 Poparcie olimpijskich i zawodowych sportowców Centra realizacji jednoczesnych przesyłek w ponad 100 krajach świata Produkty opracowane na podstawie rzetelnych badań naukowych i ponad 70 badań klinicznych Poparcie Suzanne Somers, czołowej zwolenniczki zdrowego trybu życia, znanej osobistości i popularnej pisarki Jedne z najwyższych prowizji w branży marketingu sieciowego Rozwiązania technologiczne i produkty zalecane przez lekarzy na całym świecie Zastrzeżone technologie promujące zdrowie, oczekujące na patenty Produkty przynoszące wymierne i natychmiastowe efekty L-379 SMS-GUIDE-PL

PODRĘCZNIK KOMUNIKACJI I IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ ORAZ WYMOGI DOTYCZĄCE INFORMACJI I PROMOCJI

PODRĘCZNIK KOMUNIKACJI I IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ ORAZ WYMOGI DOTYCZĄCE INFORMACJI I PROMOCJI PODRĘCZNIK KOMUNIKACJI I IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ ORAZ WYMOGI DOTYCZĄCE INFORMACJI I PROMOCJI SPIS TREŚCI PODRĘCZNIK KOMUNIKACJI I IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ...3 WPROWADZENIE... 3 CZĘŚĆ PIERWSZA WYTYCZNE W

Bardziej szczegółowo

9 nawyków dla skutecznego Network Marketingu

9 nawyków dla skutecznego Network Marketingu KTO JESZCZE CHCE ZARABIAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY MNIEJSZYM NAKŁADEM ENERGII, PIENIĘDZY I CZASU? 9 nawyków dla skutecznego Network Marketingu Lektura obowiązkowa dla przedsiębiorców działających w oparciu o Network

Bardziej szczegółowo

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał

Discover WellStar. Success Planer. Modul 1 WellStar Faststart. Uwolnij swój potencjał Discover WellStar Success Planer Uwolnij swój potencjał Modul 1 WellStar Faststart Tak, uda Ci się! Witam, To zaszczyt, że mogę Cię powitać w WellStar, firmie która jest światowym liderem w Bionicznej

Bardziej szczegółowo

Podjąłeś decyzję o współpracy z Earth Power International i teraz stałeś się przedsiębiorcą, więc pamiętaj o kilku zasadach:

Podjąłeś decyzję o współpracy z Earth Power International i teraz stałeś się przedsiębiorcą, więc pamiętaj o kilku zasadach: 1 THE WAY TO SUCCESS WSTĘP Marketing sieciowy nie jest idealny... Jest po prostu lepszy. Cieszymy się, że podjąłeś decyzję o wzięciu odpowiedzialności za swoje życie i przyszłość. W odróżnieniu od innych

Bardziej szczegółowo

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących PRAKTYCZNY PRZEWODNIK FM group dla początkujących Witaj w Klubie FM GROUP! Poznaj naszą misję: Tworzymy produkty, którymi możesz się dzielić i styl życia, który zapewni Ci wolność finansową! Poznaj naszą

Bardziej szczegółowo

MARKETING 4 GENERACJI

MARKETING 4 GENERACJI MARKETING 4 GENERACJI poleca: Daniel Kubach MARKETING czwartej generacji Klient jest coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko dobrego produktu, wzorowej obsługi, ale również czegoś więcej bonusu,

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wstęp Droga do udanej sprzedaży 7. Krok pierwszy Kontakt telefoniczny 13. Krok drugi Spotkania 43. Krok trzeci Rozpoznawanie potrzeb 53

Spis treści. Wstęp Droga do udanej sprzedaży 7. Krok pierwszy Kontakt telefoniczny 13. Krok drugi Spotkania 43. Krok trzeci Rozpoznawanie potrzeb 53 Spis treści Wstęp Droga do udanej sprzedaży 7 Krok pierwszy Kontakt telefoniczny 13 Krok drugi Spotkania 43 Krok trzeci Rozpoznawanie potrzeb 53 Krok czwarty Produktywna aktywność 63 Krok piąty Śledzenie

Bardziej szczegółowo

MARKETING I PR W OGRANIZACJI POZARZĄDOWEJ Trener: Marcin Krukar NERAIDA szkolenia z pasją 1 SPIS TREŚCI PUBLIC RELATIONS - WPROWADZENIE... 3 ELEMENTY PUBLIC RELATIONS W PRAKTYCE... 4 AUTOPREZENTACJA...

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA. www.betterware.pl

PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA. www.betterware.pl PRZEWODNIK PRZEDSTAWICIELA www.betterware.pl Nasza historia Był rok 1928......we wschodnim Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernest Willis założyli firmę Betterwear. Bezpośrednia sprzedaż sprzętu i

Bardziej szczegółowo

Twój przewodnik po.tel

Twój przewodnik po.tel Twój przewodnik po.tel Maj 2009 SPIS TREŚCI KONCEPCJA 3 CO MOGĘ ZROBIĆ Z.TEL? 4 CZEGO NALEŻY UNIKAĆ PODCZAS KORZYSTANIA Z.TEL? 6 SKONFIGURUJ SWOJĄ STRONĘ.TEL 7 Ustawienia konta 7 Ustawienia e-mail 8 PANEL

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0

7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę WWW - v2.0 1 Spis treści Wstęp... 3 Dla kogo jest ten e- book?... 4 Komu polecam tego e- booka?... 4 Czego dowiesz się, czytając tego e- booka?... 4 Rozdział 1 - Co zyskujesz dzięki posiadaniu własnej strony WWW?...

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK DO METODY COLLABORATIVE BLENDED LEARNING VER. 1 WWW.WEBQUESTS.EU KONSORCJUM PROJEKTU:

PODRĘCZNIK DO METODY COLLABORATIVE BLENDED LEARNING VER. 1 WWW.WEBQUESTS.EU KONSORCJUM PROJEKTU: Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie. Niniejszy materiał odzwierciedla jedynie stanowisko autora i Komisja Europejska

Bardziej szczegółowo

Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika.

Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika. Office 365 prosty przepis na nowoczesną firmę. Podręcznik użytkownika. KATHERINE MURRAY Spis treści Wstęp 7 Katherine Murray autorka książek o Microsoft Office 7 Microsoft Office 365 dla kogo został stworzony

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE INFORMACJE O MNIE: Imię: Kiedy zacząłem? Telefon: Email: MÓJ SPONSOR: Telefon: Telefon: Email:

PODSTAWOWE INFORMACJE O MNIE: Imię: Kiedy zacząłem? Telefon: Email: MÓJ SPONSOR: Telefon: Telefon: Email: PODSTAWOWE INFORMACJE O MNIE: Imię: Kiedy zacząłem? Telefon: Email: MÓJ SPONSOR: Imię: Telefon: Telefon: Email: ZAWARTOŚĆ: Krok 1: Rejestracja i podpisanie umowy z Herbalife Krok 2: Przestudiuj Broszurę

Bardziej szczegółowo

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Z ELEMENTAMI NETWORKINGU DLA SEKTORA POZARZĄDOWEGO

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Z ELEMENTAMI NETWORKINGU DLA SEKTORA POZARZĄDOWEGO NOWOCZESNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE Z ELEMENTAMI NETWORKINGU DLA SEKTORA POZARZĄDOWEGO Spis treści NISKOBUDŻETOWE FORMY PROMOCJI 5 I. KWALIFIKACJA DO GOOGLE AD GRANTS DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH 5 1.

Bardziej szczegółowo

Podręcznik do metody Collaborative Blended Learning ver. 2. www.webquests.eu

Podręcznik do metody Collaborative Blended Learning ver. 2. www.webquests.eu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie. Niniejszy materiał odzwierciedla jedynie stanowisko autora i Komisja Europejska

Bardziej szczegółowo

Video conference use for adult learning

Video conference use for adult learning Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZ (15) zastosować e-portfolio i blog do opisu pracy indywidualnej i zespołowej wg podanych kryteriów. Materiały dydaktyczne

SCENARIUSZ (15) zastosować e-portfolio i blog do opisu pracy indywidualnej i zespołowej wg podanych kryteriów. Materiały dydaktyczne SCENARIUSZ (15) Autorka: Urszula Małek Temat: E-promocja. Powiązanie z wcześniejszą wiedzą Wiedza o społeczeństwie, III etap edukacyjny Uczeń/uczennica: 29.3) wskazuje główne elementy działań marketingowych

Bardziej szczegółowo

DOTARCIE Z PRZESŁANIEM DO ODBIORCY. Przewodnik Public Relations dla Rad

DOTARCIE Z PRZESŁANIEM DO ODBIORCY. Przewodnik Public Relations dla Rad DOTARCIE Z PRZESŁANIEM DO ODBIORCY Przewodnik Public Relations dla Rad m I. Wstęp................................................................1 II. Słowniczek terminów...................................................2

Bardziej szczegółowo

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes?

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes? Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? Wsparcie medialne Marketing ofert nieruchomości 2 Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? www.lukaszkruszewski.pl

Bardziej szczegółowo

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Autorzy: Ben Yoskovitz i Susan Burns Wydawca w Polsce: HRstandard.pl Tłumaczenie: Magdalena Nowacka, SETENTA 1 Spis treści: Wstęp Dlaczego właśnie

Bardziej szczegółowo

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Copyright by Złote Myśli & Krzysztof Morawski, rok 2009 Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Nr zamówienia: 998756-20110615 Nr Klienta: 1212055

Bardziej szczegółowo

Siedem Kroków do Karty Obywatela zawierającej Standardy Usług

Siedem Kroków do Karty Obywatela zawierającej Standardy Usług Siedem Kroków do Karty Obywatela zawierającej Standardy Usług Plan wdrozenia w instytucjach publicznych Podrecznik praktyka Siedem Kroków do Karty Obywatela zawierającej Standardy Usług Warszawa, 2008

Bardziej szczegółowo

ZDECYDOWANIE I DETERMINACJA 5. Spis treści

ZDECYDOWANIE I DETERMINACJA 5. Spis treści Marketing partyzancki. Jak za darmo wypromowaæ swój biznes Autor: Jay Conrad Levinson T³umaczenie: Gra yna Bartkowiak ISBN: 83-246-0078-7 Tytu³ orygina³u: Guerrilla Marketing for Free: Dozensof No-Cost

Bardziej szczegółowo

Marketing SMS- owy Tanio i Wydajnie

Marketing SMS- owy Tanio i Wydajnie Marketing SMS- owy Tanio i Wydajnie Czy w Twoim salonie są puste pokoje, albo żaden z klientów nie dokonał na dzisiaj rezerwacji? Oto w jaki sposób można wykorzystać potęgę wiadomości tekstowych, aby uzyskać

Bardziej szczegółowo

Atrakcyjny Email. Twój przewodnik po Email Marketingu!

Atrakcyjny Email. Twój przewodnik po Email Marketingu! Atrakcyjny Email Marketing Twój przewodnik po Email Marketingu! Copyright 2012 Nowoczesny MLM www.atrakcyjny-email-marketing.pl pawelgrzech@gmail.com Paweł Grzech 1 SŁOWEM WSTĘPU Wysyłam miesięcznie wiadomości

Bardziej szczegółowo

ODWAŻNI DO PRACY! PORADNIK. Jak być aktywnym na rynku pracy

ODWAŻNI DO PRACY! PORADNIK. Jak być aktywnym na rynku pracy ODWAŻNI DO PRACY! PORADNIK Jak być aktywnym na rynku pracy Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Publikacja wydana w ramach projektu Wsparcie

Bardziej szczegółowo