integrator bezpiecznych rozwiązań

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "integrator bezpiecznych rozwiązań"

Transkrypt

1 integrator bezpiecznych rozwiązań

2 Wiedza i doświadczenie Historia grupy MCX ma swój początek w 1988 roku, kiedy to pierwsza ze spółek rozpoczęła swoją działalność. Wraz z jej rozwojem powstawały kolejne wyspecjalizowane firmy. Spółka MCX Telecom została wyodrębniona w grudniu 2008 roku, a jej działania nakierowane są na realizację złożonych projektów teleinformatycznych. Własne, autorskie rozwiązania oraz współpraca z wiodącymi międzynarodowymi partnerami technologicznymi w zakresie rozwiązań teleinformatycznych zapewniają klientom MCX Telecom dostęp do najnowszych technologii. Rozwiązania MCX Telecom dedykowane są dla wielu sektorów rynku, w tym jednostek administracji publicznej i samorządowej, służb mundurowych, medycyny, bankowości, przemysłu, transportu i logistyki, handlu detalicznego i usług, hotelarstwa oraz obiektów infrastruktury sportowej. Współpraca z nami pozwoliła wielu firmom usprawnić działalność biznesową, a co za tym idzie zwiększyć efektywności pracy oraz obniżyć koszty operacyjne. Wieloletnie doświadczenie pracowników MCX Telecom pozwala na prowadzenie inwestycji u klienta począwszy od wykonania projektu, przez realizację po utrzymanie, a także świadczenie usług w zakresie: analizy potrzeb biznesowych klienta, opracowania koncepcji, w tym studium wykonalności, wykonania projektów technicznych kompleksowych rozwiązań, audytu bezpieczeństwa infrastruktury IT oraz zabezpieczeń technicznych i pożarowych obiektów, wynajmu infrastruktury wideokonferencyjnej, XaaS w Data Center MCX Telecom.

3 Technologie informatyczne MCX Telecom dostarcza klientom technologie informatyczne dostosowane do zmieniających się potrzeb klienta na każdym etapie rozwoju działalności: od prostych urządzeń, po zaawansowane rozwiązania. Zmieniające się technologie, powszechność zastosowania urządzeń mobilnych oraz korzystanie z narzędzi pracy do celów zawodowych i prywatnych zmieniają rolę działów IT. Coraz częściej wykorzystuje się wirtualizację środowisk pracy oraz przetwarzanie w chmurze, ograniczając inwestycje w sprzętowe rozwiązania informatyczne. Rozwój urządzeń mobilnych sprawia, że zmienił się sposób podejścia do przechowywania i zabezpieczenia kluczowych informacji w przedsiębiorstwie. Ważne jest nie tylko zastosowanie odpowiednich urządzeń, lecz także wdrożenie odpowiedniej polityki bezpieczeństwa. MCX Telecom projektuje odpowiednie dla danego przedsiębiorstwa rozwiązania w następujących obszarach: Data Center/Data Room - utrzymanie infrastruktury IT oraz dodatkowe usługi m.in. administracja serwerami i systemami operacyjnymi, administracja bazami danych, tworzenie kopii zapasowych, przechowywanie danych, bezpieczny dostęp do Internetu, Bezpieczeństwo i ochrona danych - systemy backupu i archiwizacji danych, Wirtualizacja środowisk fizycznych - rozwiązania do wirtualizacji serwerów i stacji roboczych, Ciągłość biznesu - usługa zapewniająca wysoki poziom dostępności systemów oraz kluczowych procedur w organizacji, minimalizująca skutki awarii, Bezpieczeństwo sieci korporacyjnych - systemy bezpieczeństwa chroniące funkcje biznesowe przedsiębiorstwa przed zagrożeniami, blokujące przed złośliwym kodem lub atakami typu zero-day oraz egzekwujące przestrzeganie polityki korzystania z dostępu do sieci, Bezpieczeństwo stacji roboczych i urządzeń mobilnych - zaawansowana ochrona danych i urządzeń przenośnych pracujących na systemach: (ios, Android, Symbian OS i Windows Mobile )*, Systemy transmisji radiowej - technologie: WiMAX, LTE, WiFi, radiolinie. Dokładna analiza potrzeb biznesowych klienta oraz opracowanie szczegółowej koncepcji pozwalają na dobór odpowiednich rozwiązań dla danego przedsiębiorstwa. Doświadczony zespół inżynierów i projektantów Infrastruktury IT w MCX Telecom zapewnia kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość realizowanych wdrożeń. *ios - jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Cisco i jest używany na podstawie licencji przez Apple Inc. Android - Android jest znakiem towarowym Google Inc. Symbian OS - jest znakiem towarowym Symbian Foundation Limited Windows Mobile - jest zarejestrowanym znakiem towarowym Microsoft Inc.

4 Technologie zarządzania i bezpieczeństwa obiektów Nowoczesne technologie, które zapewniają sprawne monitorowanie oraz niezawodne sterowanie są dziś podstawowymi elementami, które każdy nowoczesny i bezpieczny obiekt musi spełniać. Rozwiązania MCX Telecom w zakresie technologii zarządzania i bezpieczeństwa obiektów odpowiadają oczekiwaniom stawianym przez najnowsze normy i technologiczne standardy. Systemy bezpieczeństwa - zabezpieczają obiekt przed nieautoryzowanym dostępem, a w przypadku wystąpienia zagrożenia wysyłają odpowiednie powiadomienie do administratora systemu. Systemy automatyki pożarowej - wykrywają pożar i rozpoczynają automatyczne wysterowanie urządzeń umożliwiających ewakuację ludzi. Systemy audiowizualne - instalacje nagłośnieniowe, prezentacji treści wideo oraz automatyki w pomieszczeniu. Serwerownie - kompleksowe wyposażenie pomieszczeń serwerowni. Rozwiązania automatyki i sterowania - systemy pozwalające efektywnie zarządzać całym obiektem z dowolnego miejsca. Okablowanie teleinformatyczne. Usługi serwisowe świadczone przez MCX Telecom w zakresie systemów zarządzania i bezpieczeństwa obiektów realizowane są zgodnie z wytycznymi stawianymi przez: przepisy zabezpieczenia pożarowego, prawa budowlanego, standardów branżowych oraz kodeks dobrych praktyk.

5 Unified Communications and Collaboration Stały kontakt firmy z pracownikami i współpracownikami to podstawa udanego biznesu, zadowolenia klientów i szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby rynku. Unified Communications dostarcza narzędzia i zapewnia udogodnienia, których nie mogła zapewnić tradycyjna telefonia. Zunifikowana komunikacja to możliwość korzystania z różnych kanałów kontaktu, wymiany informacji i danych. W ramach jednego interfejsu użytkownika integrowane są narzędzia takie jak: telefon stacjonarny, telefon komórkowy, wideoterminal, komunikator internetowy, faks i poczta głosowa. Integracja narzędzi daje użytkownikowi możliwość elastycznej zmiany sposobu komunikacji oraz zapewnia kontakt w czasie rzeczywistym bez względu na miejsce pobytu. Rozwiązania te, budowane w oparciu o otwarte standardy komunikacji, są dostosowywane do potrzeb danego przedsiębiorstwa, co pozwala na łatwą integrację z jego systemami informatycznymi. chat wideokonferencje Dokładne przeanalizowanie procesów zachodzących w danej organizacji pozwala na dostosowanie odpowiedniego produktu do pełnionej w przedsiębiorstwie funkcji i roli oraz wymagań użytkownika. Praca grupowa, w pojęciu platform UC, rozumiana jest jako możliwość wymiany informacji, współdzielenie: zasobów, dokumentów, pulpitu, przejęcie kontroli nad komputerem użytkownika. Utworzona konferencja wideo umożliwia przekaz obrazu. Użytkownicy, wyposażeni w kamerę internetową mogą połączyć się ze sobą lub zestawić konferencję wideo i rozpocząć wspólną pracę nad jednym dokumentem. Praca grupowa zapewnia bezpieczeństwo i niezawodną komunikację, zmniejsza koszty składowania danych. Rozwiązania Unified Communications wspierają nowe podejście działów IT do współpracy zwane Bring Your Own Device (BYOD), czyli wykorzystanie urządzeń prywatnych w miejscu pracy. Pozwala to ograniczyć ilość używanego w przedsiębiorstwie sprzętu przy zwiększeniu potencjału współpracy. 26 dostepnosc telefon Wdrożenie rozwiązania komunikacji zintegrowanej warto przeprowadzić z doświadczoną firmą, która potrafi połączyć poszczególne elementy Unified Communications z istniejącymi w firmie procesami biznesowymi. smartfon fax

6 Wideokonferencje efektywna komunikacja Komunikacja wizualna znacząco usprawnia procesy biznesowe takie jak: prowadzenie szkoleń, rekrutacji, rozmów z klientami i współpracownikami. Rozmowy wideo mogą w znacznym stopniu zastąpić tradycyjne spotkania, dlatego wideokonferencje są coraz częściej wybieraną formą przy analizowaniu bieżących zadań i planów, spotkaniach grup projektowych czy negocjacjach. Największą zaletą wideokonferencji jest oszczędność czasu i kosztów związanych z podróżami biznesowymi. Możliwość kontaktu wizualnego w czasie rzeczywistym przyspiesza proces podejmowania kluczowych decyzji i zwiększa zrozumienie przekazu. MCX Telecom projektuje i wdraża proste oraz złożone systemy wideokonferencyjne, jak również zapewnia wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych. Systemy oferowane przez MCX Telecom są kompletnymi rozwiązaniami, implementowanymi z uwzględnieniem istniejących uwarunkowań infrastruktury sieciowej zainstalowanej w przedsiębiorstwie klienta. Ich zastosowanie nie wymaga budowy specjalnych łączy komunikacyjnych. W ofercie MCX Telecom znajduje się cała gama urządzeń infrastruktury sieci wideokonferencyjnej, zapewniająca pełną skalowalność oferowanych rozwiązań. Dostarczamy również dedykowane oprogramowanie do zarządzania systemem i planowania konferencji.

7 System Zintegrowanej Łączności Dyspozytorskiej profesjonalna koordynacja łączności System przeznaczony dla stanowisk dyspozytorskich obsługujących dużą ilość połączeń telefonicznych i radiowych, stworzony z myślą o straży pożarnej, policji i wojsku, ale mający zastosowanie wszędzie, gdzie niezbędna jest koordynacja łączności z centralnego punktu. To dedykowane dyspozytorom narzędzie może być również wykorzystywane w biznesie np. w firmach transportowych lub rozległych terytorialnie zakładach produkcyjnych. Zaletą systemu jest prosta obsługa i łatwy dostęp do zaawansowanych funkcji, co skraca czas realizacji połączeń i podnosi wydajności dyspozytorów. Nasz system współpracuje z różnymi sieciami telefonicznymi opartymi o platformy telekomunikacyjne, pracujące pojedynczo i w trybie sieciowym. Konsola dyspozytorska współpracuje również z centralami łączności radiowej oraz rejestratorami rozmów. Oprogramowanie konsoli dyspozytorskiej jest skonstruowane modułowo, a dzięki otwartej architekturze umożliwia dopasowanie zarówno wyglądu ekranów, jak i funkcjonalności do indywidualnych wymagań. Przykładowe funkcje systemu: współpraca z każdym system radiowym w tym: DMR Mototrbo, CDMA 2000, TETRA, EDACS, monitorowanie do wielu linii telefonicznych oraz stacji radiowych, prezentacja dzwoniącego z wyszukiwaniem informacji o nim w różnych bazach danych, zawieszanie, przekazywanie połączeń, przypisanie wybranego aparatu telefonicznego, obsługa telekonferencji wielostronnych, statystyki pracy i połączeń dostępne przez www, integracja z modułem radiowym - nasłuch kanałów radiowych, prowadzenie rozmów z kanałami radiowymi oraz przyłączanie kanałów do prowadzonych konferencji, wyświetlanie oraz odtwarzanie listy nagrań wprost z okna konsoli, sieciowanie systemów pozwalające na używanie radiów ze zdalnych lokalizacji - zwiększenie obszaru działania dyspozytora, automatyczne aktualizacje umożliwiające szybkie i bezobsługowe przywrócenie danego stanowiska dyspozytorskiego w przypadku awarii. MCX Telecom oferuje integracje oprogramowania konsoli z dowolnymi systemami łączności telefonicznej oraz radiowej, a także z systemami klasy SWD.

8 MCX Telecom Sp. z o.o. ul. Gotarda 9, Warszawa, Dział Sprzedaży tel.: , faks:

Unified Communications

Unified Communications Unified Communications 1 Spis treści Komunikaty zintegrowane Robert Jesionek Polski rynek otwarty na rozwiązania zunifikowanej komunikacji Barbara Mejssner Na czym polega koncepcja Unified Communications?

Bardziej szczegółowo

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business

Pion Infrastruktury. Szanowni Państwo, Solutions for Demanding Business Szanowni Państwo, od ponad dekady jesteśmy świadkami przeobrażania informatyki w dobro powszechnie dostępne. Jeśli przyjmiemy, że pojęcie to oznacza towar, który może być dostarczony w dowolne miejsce

Bardziej szczegółowo

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions SA Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions S.A. (Asseco BS) dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje gotowe

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

zaawansowane technologie informatyczne

zaawansowane technologie informatyczne zaawansowane technologie informatyczne 1 Profil działalności Poznańska spółka informatyczna TALEX powstała w 1989 roku. TALEX świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More.

Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu. Connect Better. Do More. Rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu Connect Better. Do More. LG-Ericsson jest południowokoreańskim producentem wysokiej klasy urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych dla Operatorów Telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino

Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Oprogramowanie IBM Rozwiązania do pracy grupowej Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Jak lepiej tworzyć, komunikować, współpracować 2 Oprogramowanie Lotus Notes i Lotus Domino Odkryj możliwości platformy

Bardziej szczegółowo

Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej

Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej Zakład Sieci (Z 2) Analiza kierunków i możliwości rozwoju systemów komunikacji elektronicznej w jednostkach administracji samorządowej Zadanie 2 Koncepcja zastosowania konwergentnej platformy komunikacyjnej

Bardziej szczegółowo

Zakład Systemów Komputerowych Sp. z o.o. oferta wyrobów

Zakład Systemów Komputerowych Sp. z o.o. oferta wyrobów Zakład Systemów Komputerowych Sp. z o.o. oferta wyrobów Kraków 2014 Spis treści 1) SYSTEMY INTELIGENTNEGO BUDYNKU... 5 a) System Zarządzania Bezpieczeństwem w obiekcie... 5 i) System Kontroli Dostępu...

Bardziej szczegółowo

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

COMPANY PROFILE DISTRIBUTION COMPANY PROFILE DISTRIBUTION CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości

Bardziej szczegółowo

COMPUTERWORLDGUiDE. Office 365 w Sygnity

COMPUTERWORLDGUiDE. Office 365 w Sygnity COMPUTERWORLDGUiDE Office 365 w Sygnity wypróbuj bezpłatnie Office 365 w Sygnity Computerworld Guide Office 365 w Sygnity Sygnity uczyniła duży krok naprzód w rozwoju organizacji, rewolucjonizując sposób

Bardziej szczegółowo

KX-NCP500/1000 KAŻDE POŁĄCZENIE MA ZNACZENIE A ZNACZENIE. Sieciowa Platforma Komunikacyjna

KX-NCP500/1000 KAŻDE POŁĄCZENIE MA ZNACZENIE A ZNACZENIE. Sieciowa Platforma Komunikacyjna KX-NCP500/1000 AŻDE KAŻDE POŁĄCZENIE MA ZNACZENIE POŁĄCZENIE A ZNACZENIE Sieciowa Platforma Komunikacyjna ZINTEGROWANA KOMUNIKACJA ULEPSZONA A MIMO TO ŁATWIEJSZA Sieciowe platformy komunikacyjne Panasonic

Bardziej szczegółowo

Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager

Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager Rodzina produktów IBM Lotus Notes i Domino IBM DB2 Document Manager Szybka i bezpieczna wymiana informacji wewnątrz firmy, z partnerami zewnętrznymi oraz sprawny obieg dokumentów i automatyzacja procesów

Bardziej szczegółowo

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży SFA stworzyliśmy system na miarę nowej ery ery post PC, w której mobilność jest codziennością, zaś smartfony oraz tablety stanowią sprzęty powszechnego

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY PORTFOLIO PRODUKTÓW O NAS INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) DATA CENTER O NAS SPIS TREŚCI 1 2 3 DATA CENTER O NAS DATA CENTER 4 5 6 O NAS 1 O NAS DATA CENTER Grupa Kapitałowa Comarch na

Bardziej szczegółowo

Systemy Ochrony Informacji

Systemy Ochrony Informacji 1 Systemy Ochrony Informacji Enigma Systemy Ochrony Informacji jest producentem, dostawcą i integratorem zaawansowanych dedykowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa systemów ze szczególnym naciskiem

Bardziej szczegółowo

Inwestycje, które dają oszczędności

Inwestycje, które dają oszczędności Jak zaoszczędzić dzięki strategicznym inwestycjom w rozwiązania komunikacyjne Inwestycje, które dają oszczędności Wielu menedżerów IT musi dziś sprostać trudnemu zadaniu, jakim jest zarządzanie wydatkami

Bardziej szczegółowo

JAK NOWE NARZĘDZIA WSPÓŁPRACY ON-LINE WPŁYWAJĄ NA WZROST EFEKTYWNOŚCI PRACY ZESPOŁOWEJ ALCATEL-LUCENT OPENTOUCH SUITE DLA ŚREDNICH I DUŻYCH FIRM:

JAK NOWE NARZĘDZIA WSPÓŁPRACY ON-LINE WPŁYWAJĄ NA WZROST EFEKTYWNOŚCI PRACY ZESPOŁOWEJ ALCATEL-LUCENT OPENTOUCH SUITE DLA ŚREDNICH I DUŻYCH FIRM: JAK NOWE NARZĘDZIA WSPÓŁPRACY ON-LINE WPŁYWAJĄ NA WZROST EFEKTYWNOŚCI PRACY ZESPOŁOWEJ ALCATEL-LUCENT OPENTOUCH SUITE DLA ŚREDNICH I DUŻYCH FIRM: KIERUNKI ROZWOJU KOMUNIKACJI SPIS TREŚCI Abstrakt / 1 Rozwój

Bardziej szczegółowo

Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013

Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013 Kierunki rozwoju grupy kapitałowej ATM Systemy Informatyczne S.A. na lata 2012-2013 Warszawa, czerwiec 2012 roku 1. Wprowadzenie W wyniku realizacji strategii ATM S.A. ogłoszonej na lata 2010-2011 nastąpiło

Bardziej szczegółowo

DATA CENTER COIG S.A.

DATA CENTER COIG S.A. DATA CENTER Powierz swoje IT ekspertom Nowoczesne Data Center Ponad 60-lat doświadczenia na rynku usług IT Technologie Green Data Center Bezpieczeństwo ISO/IEC 27001:2005 Redundancja zasilanie i klimatyzacja

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA PRZEMYSŁU I ADMINISTRACJI PARTNERZY www.kadry.tv telewizja interaktywna dla mened erów wykorzystaj multimedia w ogl daj prezentacje produktu

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy

PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy PRZEWODNIK PO PLANOWANIU Nowoczesne technologie współpracy Tworzenie procesów współpracy nowej generacji w zmieniającym się środowisku roboczym DLACZEGO WARTO PRZECZYTAĆ TEN DOKUMENT Niniejszy przewodnik

Bardziej szczegółowo

Integrator Systemów Informatycznych

Integrator Systemów Informatycznych Integrator Systemów Informatycznych Profil Działalności Nasze działania są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych, firm handlowych i usługowych oraz instytucji finansowych, sektora publicznego

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom

Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom Podsumowanie oferty rozwiązań firmy Polycom Rozwiązania wideo Polycom Rozwiązania Polycom RealPresence Polycom RealPresence Immersive Studio Specjalnie zaprojektowane środowisko, gdzie każdy szczegół jest

Bardziej szczegółowo

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000 ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ Panasonic NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000

ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ. Panasonic NS1000 ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ Panasonic NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo

Komunikacja dla rozwijającej się działalności. avaya.com/pl 1

Komunikacja dla rozwijającej się działalności. avaya.com/pl 1 Komunikacja dla rozwijającej się działalności avaya.com/pl 1 Czy system komunikacyjny Twojej firmy rozwija się wraz z nią? Jest to pytanie, które stawia sobie wiele małych i średnich przedsiębiorstw oraz

Bardziej szczegółowo

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA Implementacja Systemu B2B w firmie Lancelot i w przedsiębiorstwach partnerskich Przygotowane dla: Przygotowane przez: Lancelot Marek Cieśla Grzegorz Witkowski Constant Improvement

Bardziej szczegółowo

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ

PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ ZAWSZE WIĘCEJ, NIŻ OCZEKUJESZ PANASONIC NS1000 SERWER KOMUNIKACYJNY SIP DLA FIRM JAKOŚĆ HD W PEŁNI PRZEJRZYSTE FUNKCJE SIECIOWE ORAZMOŻLIWOŚĆ ZWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI NA ŻĄDANIE NS1000 KRÓTKI OPIS Serwer

Bardziej szczegółowo