Do wydruków zawsze w większej skali.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Do wydruków zawsze w większej skali."

Transkrypt

1 Wielkoformatowy druk kolorowy Do wydruków zawsze w większej skali. W6400 / W8400

2 Twoi klienci oczekują najwyższej jakości i najkrótszego czasu realizacji dla swoich wielkoformatowych projektów. Potrzebujesz więc drukarki, która pracuje równie ciężko i równie szybko jak Ty. Drukarki W6400 i W8400 firmy Canon łączą w sobie wysoką wydajność z najlepszymi w swojej klasie możliwościami reprodukcji obrazu, co gwarantuje opłacalne wyniki, które z pewnością przyczynią się do sukcesu Twojej firmy. Obie drukarki są kompaktowe, co pozwala oszczędzić cenną przestrzeń, a fakt, że są to produkty Canon, gwarantuje, że otrzymasz wsparcie techniczne i obsługą najwyższej jakości. Wybór drukarek Canon daje dwa zdecydowane atuty. W produkcji wydruków kolorowych Canon pozwala Ci wyprzedzić konkurencję. Kiedy obraz jest wszystkim, możesz liczyć na Canon. Zarówno urządzenie W6400 jak i W8400 jest wyposażone w nową, jednocalową głowicę firmy Canon o wysokiej gęstości rozmieszczenia dysz, która pozwala na stworzenie wyjątkowo ostrych obrazów wielkoformatowych bez widocznych ziaren. Oprócz drukowania żywych, intensywnych kolorów, nowa głowica sprawia, że obie drukarki oferują jedne z większych, dostępnych w branży szybkości drukowania. Zaawansowana technika natryskiwania mikrokropli (MicroFine droplet Technology ) umożliwia natryskiwanie większej ilości kropli w większym tempie, co jeszcze bardzie przyspiesza drukowanie. Oba modele drukują prace rozmiaru A1 w czasie około 1,3 minuty na stronę.

3 W6400 / W8400 Nowa technologia rozszerza zakres zastosowań. Drukarki W6400 i W8400 posiadają pakiet oprogramowania, co daje zwiększone Na drukarce W6400 można tworzyć wydruki do 24" szerokości możliwości ich wykorzystania, a także zwiększoną kompatybilność ze standardowym oprogramowaniem. Obie drukarki są teraz wyposażone w plug-in do Adobe Photoshop i sterowniki HDI do programów AutoCAD i AutoCAD LT. Możliwość łatwego tworzenia plakatów zapewnia oprogramowanie firmy Canon - Poster Artist. W celu uzyskania znakomitych efektów i łatwej reprodukcji wielkoformatowych zdjęć, obie drukarki są kompatybilne z Digital Photo Print PRO, co gwarantuje rzeczywistą wszechstronność aplikacji. Wielkie zalety, kompaktowe rozmiary. Możesz być pewien najdoskonalszych reprodukcji dzięki 1280 dyszom na chip dla każdego koloru, a także kroplom wielkości 4 pl na każdy kolor. Oba urządzenia są wyposażone w funkcje pozwalające na wydruki z wykorzystaniem czerni matowej lub fotograficznej, co daje dodatkową elastyczność w zakresie tworzenia wydruków. Ten szereg możliwości i funkcji nie wyklucza małych rozmiarów urządzeń. Kompaktowe wymiary pozwalają na pełne wykorzystanie zalet drukarek nawet w najmniejszym biurze. Pierwsze w branży w drukowaniu bez marginesu. Oba modele, oferując wyjątkową maksymalną rozdzielczość, wynoszącą 2400 x 1200 dpi, pozwalają także na produkcję znakomitych wydruków bez marginesów w standardowych wymiarach 10" x 11" i 8" x 10". A po raz pierwszy w historii branży, możesz drukować bez marginesów plakaty w popularnych rozmiarach B2 i A1, Na drukarce W8400 można tworzyć wydruki do 44" szerokości 1175 mm (wys.) 860 mm (gł.) a na drukarce W8400 także w rozmiarach A0 i B mm (szer.) Wystarczająco kompaktowa, by pasowała do każdego biura. Innowacyjna 1- calowa głowica firmy Canon zapewnia wyjątkową jakość kolorów i szybkość drukowania. Drukarki W6400 i W8400 pozwalają oszczędzić czas bez kompromisu niższej jakości. 7-kolorowy proces druku zapewnia zwiększoną precyzję koloru i większą głębię barw.

4 Nowa drukarka Canon W6400 przynosi więcej korzyści biznesowych, niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki zwiększonej maksymalnej rozdzielczości, nowemu sterownikowi drukarki i zwiększonym możliwościom zastosowania oraz kompatybilności urządzenia, wydajna i produktywna drukarka W6400 pozwala na dotrzymanie nawet najbardziej napiętych terminów, zachowując wysoką jakość druku. Jako urządzenie kompaktowe i jednocześnie kompletne, profesjonalne rozwiązanie drukujące o niewielkich wymiarach, może odegrać nieocenioną rolę w budowaniu rozwoju Twojej firmy. Duża zaleta dla rozwijającej się firmy. Produkująca wydruki A1 w 1,3 minuty drukarka W6400 zapewnia przewagę nad konkurencją w zakresie wydruków kolorowych.

5 W6400 / W8400 Więcej prac w krótszym czasie. Wyjątkowe drukowanie dwukierunkowe jest możliwe dzięki jednocalowej głowicy firmy Canon o wysokiej gęstości rozmieszczenia dysz. Głowica jest wyposażona w 7680 dysz (1280 dla każdego koloru) i pozwala na wysoką rozdzielczość druku na dużym obszarze w jednym przebiegu, tym samym oszczędzając czas i gwarantując całkowitą stabilność kolorów. Atramenty odporne na promieniowanie UV gwarantują trwałe obrazy. Trwałość to podstawowe wymaganie w przypadku reklam zewnętrznych i wydruków narażonych na działanie ostrego światła. Drukarka W6400 stosuje pełnokolorowe atramenty pigmentowe odporne na blaknięcie. Dzięki temu wydruki osiągają niezrównany poziom trwałości kolorów. Drukowanie bez marginesów ożywia obrazy. Jeśli chcesz osiągnąć maksymalny efekt, nie ma nic lepszego niż druk pozwalający na pełne pokrycie arkusza. W6400 umożliwia szybkie drukowanie bez marginesów na wszystkich czterech krawędziach arkuszy w formacie 10" x 12", 8" x 10" oraz plakatów A1, B2 i B3. Duże pojemniki i stały dopływ atramentu są idealnie dostosowane do druku wyjątkowo długich prac i stałego wydruku. Produktywne wsparcie sieciowe i elastyczność. Drukarka W6400 obsługuje środowiska Mac i Windows, dzięki czemu bezproblemowo dostosowuje się do Twojej sieci. Teraz także jest wyposażona w plug-in do Adobe Photoshop i sterowniki HDI do programów AutoCAD i AutoCAD LT. Dodatkowo urządzenie współpracuje z oprogramowaniem NetSpot Suite firmy Canon, który pozwala na zintegrowanie zarządzanie każdej drukarki przyłączonej do Twojej sieci. Idealne dla agencji reklamowych i biur projektowych. Wymienne atramenty czarny matowy i czarny fotograficzny gwarantują doskonałą precyzję na nośnikach matowych i większą głębię na nośnikach błyszczących. Odporne na blaknięcie atramenty i dwukierunkowe drukowanie gwarantują, że wydruki próbne będą wykonane w terminie i zyskają aprobatę klienta. Niezbędne dla zawodowych fotografików. 6-cio kolorowy proces drukowania zapewnia zwiększoną precyzję odwzorowania kolorów i głębię tonalną, co ma zasadnicze znaczenie dla tworzenia wiarygodnych wydruków próbnych oraz powtarzalnych, wysokiej jakości reprodukcji fotograficznych. Wydruki do 24" do użytku firmowego. W6400 jest bezcennym urządzeniem do tworzenia ważnych prezentacji, które dodatkowo pozwala na wewnętrzną kontrolę kosztów. Obsługa platform Mac i PC oznacza łatwą integrację z istniejącymi systemami.

6 Nowa drukarka W8400, największa i najwydajniejsza z naszych drukarek wielkoformatowych, jest urządzeniem wiodącym w swojej branży i jest tak wyposażona, abyś mógł sobie z najbardziej wymagającymi projektami w sposób terminowy i bezproblemowy. Bazując na sukcesie wspaniałej drukarki W8200, otrzymujesz teraz do swojej dyspozycji niewiarygodną maksymalną rozdzielczość wynoszącą 2400 x 1200 dpi, nową, jednocalową głowicę o wysokiej gęstości dysz, nowy sterownik drukarki oraz zwiększoną możliwość zastosowań i kompatybilność. Drukarka W8400 wyznacza także standard w swojej branży w zakresie wydajnego drukowania bez marginesów, w popularnych wymiarach B2 i A1, a także A0 i B0. Dzięki W8400 szybciej zrealizujesz wielkie pomysły. Szybkie, pigmentowe wydruki wysokiej jakości, na których widać każdy szczegół nawet w formacie B0. Kiedy najważniejszy jest czas, W8400 sprawdza się znakomicie. Drukując arkusz A0 zaledwie w 2,2 minuty, W8400 stanowi ważny atut w walce z czasem. Dzięki dwukierunkowej technologii druku i innowacyjnej, 1-calowej głowicy Canon, nakładającej atrament za pośrednictwem 7680 maleńkich dysz wydruk jest szybszy, a efekt końcowy spójny i powtarzalny.

7 W6400 / W8400 Najwyższa jakość obrazów, aż do najdrobniejszych szczegółów. Dzięki 6-kolorowemu procesowi drukowania firmy Canon, obejmującemu barwniki cyjan i magenta o obniżonej gęstości optycznej (Photo cyjan, Photo magenta) kolory są dokładniejsze i mają większą głębię tonalną. Nowa głowica zapewnia dokładne nakładanie mikroskopijnych kropli atramentu, jednolitych pod względem kształtu, rozmiaru i gęstości. Dzięki maksymalnej rozdzielczości wynoszącej 2400 x 1200 dpi możesz być pewien, że nawet najmniejsze litery i szczegóły obrazu będą wyglądać na papierze równie świeżo, jak w rzeczywistości. Zaprojektowana by zmniejszać koszty. Nowa drukarka W8400 jest wyposażona w najnowszą technologię i funkcje zwiększające produktywność. Duże pojemniki z atramentem można wymieniać niezależnie, co zmniejsza marnotrawstwo, i ogranicza koszty, a dostępna w opcji rolka odbiorcza umożliwia nienadzorowany wydruk na materiale z roli i tym samym zapewnia możliwość produkcji wydruków w nocy. Drukarka W8400 o szerokości wydruku do 44" ma budowę kompaktową, a ponieważ wszystkie operacje wykonywane są od przodu drukarki, W8400 może wykonywać duże zadania nawet na niewielkiej przestrzeni. Zaprojektowana dla pełnej elastyczności. Łatwy w użyciu panel kontrolny sprawia, że drukarka W8400 jest niezwykle prosta w obsłudze. Obsługuje zarówno arkusze jak i materiały w roli. Odcinanie nośnika jest automatyczne, a ładowanie materiałów jest niezwykle proste. Drukarka W8400 jest kompatybilna ze środowiskami Mac i Windows oraz obsługuje oprogramowanie NetSpot Suite firmy Canon, co pozwala na zintegrowane zarządzanie każdą drukarkę w Twojej sieci. Doskonała do wydruków próbnych. Drukarka W8400 drukuje z chirurgiczną precyzją, aż do formatu B0, tak więc możesz być pewny, że wydruki próbne będą miały właściwy układ. Niezbędne do drukowania plakatów i oznaczeń. Dla plakatów zewnętrznych W8400 oferuje trwałe atramenty pigmentowe, które są tak istotne, gdy chcemy stworzyć trwałe obrazy. A szybkość i jakość dwukierunkowego druku firmy Canon umożliwia Ci błyskawiczne wyprodukowanie oznaczeń do zastosowań we wnętrzach. Usługi reprograficzne. Ponieważ atrament jest natryskiwany z 7680 dysz, użytkownicy mogą być pewni, że wydruki uzyskają szybko i będą one dokładne i spójne, powtarzalne w każdym egzemplarzu, za który zapłacili. Reprodukcje artystyczne. Niezwykle wyraźne reprodukcje wytwarzane przez W8400 gwarantują, że obrazy są wierne oryginałowi, niezależnie od tego, czy jest to obiekt z muzeum sztuk pięknych czy owoc pracy fotografika. Nic innego nie odtworzy tak wiernie Twojej ciężkiej pracy i oryginalnej wizji.

8 Specyfikacja W6400 Metoda drukowania Szybkość drukowania Rozdzielczość Ilość dysz Rozmiar kropli Konfiguracja głowicy Kolory* Rodzaj atramentu Pojemność atramentu Podawanie papieru Rodzaje nośników Rozmiary nośników/arkuszy Rozmiary nośników/rola Maks. szerokość nośników Grubość nośników Interfejsy standardowe Interfejsy opcjonalne Specyfikacja W8400 Atramentowa Bubble Jet Zwykły papier: Wydruk próbny: 1,3 min./a1 Zwykły: 3 min./a1 2,400 x 1,200 dpi 1,280 na każdy kolor 4 pl na każdy kolor Zintegrowana, 6-kolorowa (1 głowica z 6 rzędami dysz) Czarny fotograficzny, czarny matowy, cyjan, magenta, żółty, cyjan fotograficzny, magenta fotograficzna Pigmentowy 130 ml, dla każdego koloru Arkusze lub materiał z roli Papier zwykły, papier zwykły wysokiej jakości, papier powlekany, gruby papier powlekany, błyszczący papier fotograficzny, półmatowy papier fotograficzny, folia do podświetleń, tkanina ogniotrwała, papier do odbitek próbnych, papier do druku grafiki i zwykły papier do zastosowań CAD A4 A1 / B4 B2 / A D A3 A1 / 10" 24" 609,6 mm 0,07 0,8 mm USB 2.0 IEEE1394, Ethernet Sterownik Panel kontrolny Język Poziom hałasu Źródło zasilania Pobór mocy Rozmiary, waga (netto) Wymogi bezpieczeństwa (elektryczne) Zakłócenia elektromagnetyczne Środowisko Opcje Windows 95/98/Me/NT4.0/2000/XP, Mac OS 8.6/9/X Wyświetlacz LCD (16 kolumn x 2 rzędy), Diody LED x 5, klawisze x 10 Angielski (USA), francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i japoński Drukowanie: 58dB lub mniej, stan oczekiwania: 35dB lub mniej AC V (50/60Hz) Drukowanie: 160W lub mniej Jednostka główna: 1,420 mm (szer.) x 745 mm (głęb.) x 721 mm (wys.) Waga: Około 57 kg Podstawa: 900 mm (szer.) x 550 mm (głęb.) x 307 mm (wys.) Waga: Około 13 kg UL, znak CE mark, TUV, certyfikat CB FCC klasa B, IC klasa B, znak CE, VCCI klasa B Energy Star, Eco Mark, RoHS, WEEE Podstawa, 2-calowy uchwyt do roli, 3-calowy uchwyt do roli, karta IEEE1394, karta 10/100BaseTx * koloru czarnego o czarnego matowego nie można używać jednocześnie. (zamienne) Niektóre obrazy są imitowane dla przejrzystości wydruku. Wszystkie dane zostały oparte na podstawie standartowych metod testowych firmy Canon. Ta ulotka i specyfikacje produktu zostały opracowane przed premierą produktu. Firma Canon zastrzega sobie prawo do zmian specyfikacji bez uprzedniego powiadomienia. i : Wszystkie nazwy firm i/lub produktów są znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich producentów w poszczególnych rynkach i/lub krajach. Metoda drukowania Szybkość drukowania Rozdzielczość Ilość dysz Rozmiar kropli Konfiguracja głowicy Kolory* Rodzaj atramentu Pojemność atramentu Podawanie papieru Rodzaje nośników Rozmiary nośników/arkuszy Rozmiary nośników/rola Maks. szerokość nośników Grubość nośników Interfejsy standardowe Interfejsy opcjonalne Atramentowa Bubble Jet Zwykły papier: Wydruk próbny: 2,2 min./a0 Standardowo: 5,4 min./a0 2,400 x 1,200 dpi 1280 na każdy kolor 4 pl na każdy kolor Zintegrowana, 6-kolorowa (1 głowica z 6 rzędami dysz) Czarny Fotograficzny, czarny matowy, cyjan, magenta, żółty, cyjan fotograficzny, magenta fotograficzna Pigmentowy 330 ml, dla każdego koloru Arkusze lub materiał z roli Papier zwykły, papier zwykły wysokiej jakości, papier powlekany, gruby papier powlekany, błyszczący papier fotograficzny, półmatowy papier fotograficzny, folia do podświetleń, tkanina ogniotrwała, papier do odbitek próbnych, papier do druku grafiki i zwykły papier do zastosowań CAD A4 A0 / B4 B0 / A E A3 A0 / 10" 44" 1,117,6 mm 0,07 0,8 mm USB 2.0 IEEE1394, Ethernet Sterownik Panel kontrolny Język Poziom hałasu Źródło zasilania Pobór mocy Rozmiary, waga (netto) Wymogi bezpieczeństwa (elektryczne) Zakłócenia elektromagnetyczne Środowisko Opcje Windows 95/98/Me/NT4.0/2000/XP, Mac OS 8.6/9/X Wyświetlacz LCD (16 kolumn x 2 rzędy), Diody LED x 5, klawisze x 10 Angielski (USA), francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i japoński Drukowanie: 58dB lub mniej, stan oczekiwania: 35dB lub mniej AC V (50/60Hz) Drukowanie: 160W lub mniej Jednostka główna: 1,830 mm (szer.) x 960 mm (głęb.) x 748 mm (wys.) Waga: Około 111 kg Podstawa: 1,720 mm (szer.) x 800 mm (głęb.) x 160 mm (wys.) Waga: Około 29 kg UL, znak CE mark, TUV, certyfikat CB FCC klasa B, IC klasa B, znak CE, VCCI klasa B Energy Star, Eco Mark, RoHS, WEEE Rolka odbiorcza, nóż obrotowy, 2-calowy uchwyt do roli, 3-calowy uchwyt do roli, karta IEEE1394, karta 10/100BaseTx * koloru czarnego o czarnego matowego nie można używać jednocześnie. (zamienne) Niektóre obrazy są imitowane dla przejrzystości wydruku. Wszystkie dane zostały oparte na podstawie standartowych metod testowych firmy Canon. Ta ulotka i specyfikacje produktu zostały opracowane przed premierą produktu. Firma Canon zastrzega sobie prawo do zmian specyfikacji bez uprzedniego powiadomienia. i : Wszystkie nazwy firm i/lub produktów są znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami handlowymi odpowiednich producentów w poszczególnych rynkach i/lub krajach. WIELKOFORMATOWE URZĄDZENIA CANON DO WYDRUKÓW GRAFICZNYCH I ZASTOSOWAŃ CADCAM W2200 Wydruki A3+ W3000 System CAD A0 W6400 Wydruki A1 W7200 Wydruki A0 W8400 Wydruki B0 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DRUKU JEDYNIE DZIĘKI ATRAMENTOM I NOŚNIKOM FIRMY CANON Canon Polska Sp. z o.o. ul. Mołdawska Warszawa tel faks Conforms to the International Energy Star program as an MFP Twój Partner

EPSON STYLUS PRO 7700 EPSON STYLUS PRO 9700 EPSON DRUKOWANIE NA ŻĄDANIE

EPSON STYLUS PRO 7700 EPSON STYLUS PRO 9700 EPSON DRUKOWANIE NA ŻĄDANIE EPSON STYLUS PRO 7700 EPSON STYLUS PRO 9700 EPSON DRUKOWANIE NA ŻĄDANIE 2 IDEALNY KOLOR Dzięki zastosowaniu technologią Vivid Magenta w atramentach Epson UltraChrome szybkie, wszechstronne drukarki 24"

Bardziej szczegółowo

ZAUWAŻ RÓŻNICĘ OFERTA FIRMY EPSON DO TWORZENIA PROFESJONALNEJ GRAFIKI

ZAUWAŻ RÓŻNICĘ OFERTA FIRMY EPSON DO TWORZENIA PROFESJONALNEJ GRAFIKI ZAUWAŻ RÓŻNICĘ OFERTA FIRMY EPSON DO TWORZENIA PROFESJONALNEJ GRAFIKI PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DRUKU Lepsze, profesjonalne wyniki dzięki ofercie urządzeń Epson Stylus Pro do tworzenia grafiki. Od proofingu

Bardziej szczegółowo

Precyzyjny druk bez ograniczeń. Plotery płaskie serii Océ Arizona UV

Precyzyjny druk bez ograniczeń. Plotery płaskie serii Océ Arizona UV Precyzyjny druk bez ograniczeń Plotery płaskie serii Océ Arizona UV Wyjątkowa jakość obrazu na sztywnych i elastycznych mediach Seria ploterów Océ Arizona oferuje jakość, która przenosi produkcję grafiki

Bardziej szczegółowo

Wspaniałe w czerni i bieli. Jeszcze lepsze z inteligentnym kolorem.

Wspaniałe w czerni i bieli. Jeszcze lepsze z inteligentnym kolorem. ir 3170C/Ci ir 2570C/Ci Drukarki wielofunkcyjne Wspaniałe w czerni i bieli. Jeszcze lepsze z inteligentnym kolorem. ir 2570C/Ci / ir 3170C/Ci Czarno-białe drukarki wielofunkcyjne, które potrafią pracować

Bardziej szczegółowo

Broszura. Broszura. Precyzyjne rozwiązania do zastosowań profesjonalnych

Broszura. Broszura. Precyzyjne rozwiązania do zastosowań profesjonalnych Broszura Broszura Precyzyjne rozwiązania do zastosowań profesjonalnych Zostań liderem na rynku profesjonalnej fotografii dzięki produktom firmy Epson. Ciesz się jakością i wszechstronnością oraz osiągnij

Bardziej szczegółowo

Pro C901/C901S Graphic Arts Edition. Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego

Pro C901/C901S Graphic Arts Edition. Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego Pro C901/C901S Graphic Arts Edition Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego Innowacyjność mamy we krwi. Urządzenia produkcyjne Ricoh powstają w oparciu o bogate dziedzictwo ciągłych badań i rozwoju.

Bardziej szczegółowo

Urządzenie wielofunkcyjne C9800 MFP. Formaty A4 i A3. Kolor i czerń. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie*. Wszystko w jednym urządzeniu.

Urządzenie wielofunkcyjne C9800 MFP. Formaty A4 i A3. Kolor i czerń. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie*. Wszystko w jednym urządzeniu. Dlaczego OKI Printing Solutions? Uważamy, iż drukowane dokumenty stanowią jeden z fundamentów sukcesu firmy. Z tego względu skupiamy się całkowicie na zrozumieniu rozmaitych wymagań dotyczących drukowania.

Bardziej szczegółowo

COOLSCAN_143A_Pl.qxd 06-06-2006 16:51 Pagina 1 SKANERY 35MM/IX240 ORAZ WIELOFORMATOWE SKANERY DO FILMÓW

COOLSCAN_143A_Pl.qxd 06-06-2006 16:51 Pagina 1 SKANERY 35MM/IX240 ORAZ WIELOFORMATOWE SKANERY DO FILMÓW COOLSCAN_143A_Pl.qxd 06-06-2006 16:51 Pagina 1 SKANERY 35MM/IX240 ORAZ WIELOFORMATOWE SKANERY DO FILMÓW COOLSCAN_143A_Pl.qxd 06-06-2006 16:51 Pagina 2 Trzy nowe osiągnięcia wiodącego producenta s Dynamiczne,

Bardziej szczegółowo

Phaser 7800 Kolorowa drukarka A3. Xerox Phaser 7800 Drukarka kolorowa Złoty standard w dziedzinie grafiki

Phaser 7800 Kolorowa drukarka A3. Xerox Phaser 7800 Drukarka kolorowa Złoty standard w dziedzinie grafiki Phaser 7800 Kolorowa drukarka A3 Xerox Phaser 7800 Drukarka kolorowa Złoty standard w dziedzinie grafiki Drukarka kolorowa Phaser 7800 Niezrównane drukowanie kolorów. Czołowa w branży elastyczność w zakresie

Bardziej szczegółowo

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650

bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 bizhub C650 Centralny dział reprodukcji System biurowy bizhub C650 System biurowy bizhub C650 Połączenie druku monochromatycznego, kolorowego, prędkości oraz jakości Nowe urządzenie wielofunkcyjne, bizhub

Bardziej szczegółowo

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty.

Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 ir 6570 Idealna harmonia zaawansowanej technologii i prostoty. ir 5570 / ir 6570 Inteligentne, szybkie, czarno-białe rozwiązanie sieciowe. Teraz możesz pobierać i tworzyć dokumenty oraz komunikować

Bardziej szczegółowo

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych.

Seria ir1020 (A4) imagerunner 2500 Seria (A3) Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla małych i średnich grup roboczych. Seria ir1020 (A4) ir1020j, ir1020, ir1024a, ir1024f, ir1024i, ir1024if. imagerunner 2500 Seria (A3) imagerunner 2520/i, 2525/i, 2530/i, 2535/i, 2545/i. Kompaktowe czarno-białe drukarki wielofunkcyjne dla

Bardziej szczegółowo

Raport z testu niestandardowego

Raport z testu niestandardowego Raport z testu niestandardowego Ocena porównawcza wydajności wykonana przez organizację BLI Styczeń 1 MARCA 2014 2012 Canon imageprograf ipf8400se kontra Epson SureColor T7000 Canon imageprograf ipf8400se

Bardziej szczegółowo

NOWA SERIA DRUKAREK KOLOROWYCH OKI

NOWA SERIA DRUKAREK KOLOROWYCH OKI NOWA SERIA DRUKAREK KOLOROWYCH OKI l C7100, C7300 & C7500 l C9300 & C9500 Poznaj kolory sukcesu Proponowane przez Oki rozwiązania druku kolorowego zmieniają spojrzenie na miejsce pracy. Projektując nową

Bardziej szczegółowo

"Smart COLOUR" najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych

Smart COLOUR najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych ir 3100C ir 3100CN Wielofunkcyjna drukarka "Smart COLOUR" najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych Nowa, inteligentna, wielofunkcyjna drukarka czarno-biała, oferująca inteligentną

Bardziej szczegółowo

Kreda i tablica dziś już nie wystarczy

Kreda i tablica dziś już nie wystarczy 08-2011 Katalog informacyjny dla szkół i uczelni Programy komputerowe i rozwiązania sprzętowe dla sektora edukacyjnego Eksperci firmy Cortland pomogą w wyborze kompleksowej oferty adekwatnej do Państwa

Bardziej szczegółowo

MP C6502SP MP C8002SP

MP C6502SP MP C8002SP MP C6502SP MP C8002SP Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne Kopiarka Drukarka Faks Skaner MP C6502SP MP C8002SP 65 Mono Kolor str./m 80 Mono Kolor str./m Zrewolucjonizuj kolorowe wydruki w swoim biurze. Potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

Kolorowy szeroki format marki Nashuatec. Nashuatec MP CW2200SP. Kopiarka Drukarka Skaner RICOH MP CW2200SP. Mono 3,2 str./min Kolor 1,1 str.

Kolorowy szeroki format marki Nashuatec. Nashuatec MP CW2200SP. Kopiarka Drukarka Skaner RICOH MP CW2200SP. Mono 3,2 str./min Kolor 1,1 str. Kolorowy szeroki format marki Nashuatec Nashuatec MP CW2200SP Kopiarka Drukarka Skaner RICOH MP CW2200SP A1 Mono 3,2 str./min Kolor 1,1 str./min Najnowszy kolorowy szeroki format Nashuatec to najwyższa

Bardziej szczegółowo

Xerox. WorkCentre System wielofunkcyjny serii 7500 Nadzwyczajny kolor. Niezawodne działanie.

Xerox. WorkCentre System wielofunkcyjny serii 7500 Nadzwyczajny kolor. Niezawodne działanie. WorkCentre 7525 / 7530 / 7535 / 7545 / 7556 A3 Kolorowy system wielofunkcyjny Xerox WorkCentre System wielofunkcyjny serii 7500 Nadzwyczajny kolor. Niezawodne działanie. farafel INTERIORS to spółka projektantów

Bardziej szczegółowo

bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS

bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS bizhub C452/C552/C652 bizhub C652DS Po prostu przekonujące Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS Systemy biurowe bizhub C452/C552/C652 i bizhub C652DS Przekonujące zalety wewnątrz i na

Bardziej szczegółowo

Urządzenia wielofunkcyjne serii C3500 MFP

Urządzenia wielofunkcyjne serii C3500 MFP Urządzenia wielofunkcyjne serii C3500 MFP Najszybsze w swojej klasie urządzenie wielofunkcyjne z możliwością drukowania w kolorze w formacie A4 C3520 MFP C3530 MFP WYDRUK A4 KOLOR/CZERŃ C3520 MFP / C3530

Bardziej szczegółowo

Wysoce produktywne rozwiązanie szerokoformatowe w konfiguracji wszystko w jednym

Wysoce produktywne rozwiązanie szerokoformatowe w konfiguracji wszystko w jednym Wysoce produktywne rozwiązanie szerokoformatowe w konfiguracji wszystko w jednym Spełnienie wszystkich wymagań w zakresie druku szerokoformatowego Maksymalna wydajność osiągana z minimalnym wysiłkiem,

Bardziej szczegółowo

dostawcy Festiwal Druku mediów i maszyn Zestawienie do druku cyfrowego NOWOŚCI PRODUKTOWE Laminowanie raport specjalny MAPA DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN

dostawcy Festiwal Druku mediów i maszyn Zestawienie do druku cyfrowego NOWOŚCI PRODUKTOWE Laminowanie raport specjalny MAPA DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN news kampanie out of home pos digital signage visual&print artykuły promocyjne 2 (31) kwiecień - czerwiec 2012 cena: 15 PLN(w tym 8% vat) www.oohmagazine.pl Laminowanie dostawcy mediów i maszyn raport

Bardziej szczegółowo

ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin

ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin MAC GRAFIKA DTP PREPRESS CAD - sprzęt oprogramowanie serwis szkolenia ipad 2 Smuklejszy Lżejszy Szybszy FaceTime Smart Cover Bateria na 10 godzin ŁATWE PUBLIKOWANIE NA IPADA QUARKXPRESS 9 NADCHODZI Wyjątkowy

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp Szczegółowa prezentacja oferty 1 22 Urządzenia wielofunkcyjne firmy

Bardziej szczegółowo

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU. MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W UNIKALNYM, OSZCZĘDZAJĄCYM MIEJSCE URZĄDZENIU MX-C381/MX-C311 Cyfrowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne 38 i 31 STRON/ MIN. PRZY DRUKU CZARNO-BIAŁYM I KOLOROWYM DUŻY DOTYKOWY

Bardziej szczegółowo

Wielkie możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym

Wielkie możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym Wielkie możliwości pracy zarówno w kolorze jak i w trybie monochromatycznym MP C2500/MP C3000 Stwórz dokumenty czarno-białe i kolorowe z oszałamiającym wykończeniem W dzisiejszym, chaotycznym środowisku

Bardziej szczegółowo

Czas na Twój kolejny krok

Czas na Twój kolejny krok Czas na Twój kolejny krok Urządzenia PIXMA dla przedsiębiorstw you can Drukarki Canon PIXMA zaprojektowane dla Twojej firmy Drukarki Canon PIXMA są kompletnym i praktycznym rozwiązaniem. Dzięki stylowemu

Bardziej szczegółowo

bizhub PRESS C6000 i bizhub PRESS C7000 Wyjątkowa jakość obrazu

bizhub PRESS C6000 i bizhub PRESS C7000 Wyjątkowa jakość obrazu bizhub PRESS C6000 i bizhub PRESS C7000 Wyjątkowa jakość obrazu Systemy produkcyjne bizhub PRESS C6000 i bizhub PRESS C7000/P Systemy produkcyjne bizhub PRESS C6000 i bizhub PRESS C7000/P Moc tworzenia

Bardziej szczegółowo

Wydajny, oszczędny obieg dokumentów w biurze.

Wydajny, oszczędny obieg dokumentów w biurze. ir3025/n ir3035/n ir3045/n Wielofunkcyjna drukarka. Wydajny, oszczędny obieg dokumentów w biurze. Wysoka jakość wydruków. Wielofunkcyjność. ir3025/n / ir3035/n / ir3045/n Spraw, aby wydajne, wielofunkcyjne

Bardziej szczegółowo