Szanowni Państwo! Jerzy Krawczyk, prezes zarządu Łukasz Mięsiak, wiceprezes zarządu BUDREM GROUP Sp z o.o.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szanowni Państwo! Jerzy Krawczyk, prezes zarządu Łukasz Mięsiak, wiceprezes zarządu BUDREM GROUP Sp z o.o."

Transkrypt

1 wiemy jak budować

2 Szanowni Państwo! Zapraszamy Państwa do lektury katalogu obrazującego dokonania i zamierzenia grupy BUDREM. Od lat robimy to, co potrafimy najlepiej budujemy domy, mieszkania i obiekty przemysłowe. Cieszą nas opinie, że nasze domy mają charakter i duszę, a oddawane przez nas obiekty komercyjne wyróżnia funkcjonalność i dobra architektura. Mamy za sobą długą drogę. Nie brakowało na niej trudności. Jednak nie tylko przetrwaliśmy ale zaszliśmy dalej, niż mogliśmy sądzić. Ten sukces to przede wszystkim zasługa otaczających nas współpracowników: od menadżerów, po zbrojarzy, cieśli czy murarzy. To oni stanowią najcenniejszy kapitał firmy. Wartością dodaną jest także znaczący potencjał techniczny, w postaci nowoczesnych maszyn i sprzętu budowlanego. W budownictwie dobrą opinię buduje się latami, ale stracić ją można na jednej budowie. Dlatego w kwestii jakości naszej pracy nie idziemy na żadne kompromisy. Ta postawa skutkuje spektakularnym rozwojem firmy w ostatnich latach. Mamy wyraźnie sprecyzowane cele. Zdobywamy uznanie na rynku przede wszystkim jako generalny wykonawca inwestycji w budownictwie ogólnym. Właśnie w tej specjalizacji wymagającej dużej kultury budowlanej i zdolności logistycznych widzimy swoją przyszłość. Sztandarowym dokonaniem na tym polu jest generalne wykonawstwo i realizacja kilku sortowni owoców wraz z chłodniami i zapleczem sanitarno-biurowym, realizowanych na rzecz grup producenckich w różnych miejscach kraju. Nie zapominamy także o znaczącym dorobku, jakim możemy wykazać się na rynku mieszkaniowym. Podjęliśmy już w tej mierze stosowne decyzje i zwiększamy swoje zaangażowanie na tym bardzo obiecującym polu. Już dziś myślmy o jutrze. Mamy wizję tego, co musimy zrobić, aby sprostać wyzwaniom, jakie czekają nas w następnych latach. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to nam spełnić nasze plany i aspiracje. Jerzy Krawczyk, prezes zarządu Łukasz Mięsiak, wiceprezes zarządu BUDREM GROUP Sp z o.o.

3 Misja Naszą misją jest oddawanie dobrze zbudowanych mieszkań i obiektów spełniających oczekiwania naszych klientów. Nie jesteśmy i nie chcemy być budowlanym molochem, w którym pogoń za ilością odbywa się kosztem jakości. My mieszkania czy przemysłowe hale przygotowujemy na miarę jak u dobrego krawca. Naszym priorytetem jest wysoka jakość oddawanych obiektów. Wartością nadrzędną zadowolenie inwestorów. Wysoko cenimy sobie wypracowaną przez lata renomę i dobrą opinię u naszych kontrahentów. Działalności Budremu przyświeca motto: Wiemy jak budować. Robimy to, co potrafimy najlepiej.

4 O firmie Początki firmy sięgają roku 1996, kiedy to założone zostało Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych BUD-REM Jerzy Krawczyk. W swoim dorobku posiada ono wiele zrealizowanych inwestycji budowlanych: od domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych po biura, hotele i wielkogabarytowe obiekty przemysłowe. W grudniu 2010 roku powstała BUDREM GROUP Sp. z o.o., która odgrywa dzisiaj w grupie kluczową rolę i jest właścicielem kilku spółek zależnych. Korzystając z dorobku i doświadczenia P.U.B. BUD-REM Jerzy Krawczyk, przejęła od niego część zadań i realizację nowych kontraktów. Swoje cele realizujemy w ramach grupy BUDREM poprzez spółki celowe zakładane dla realizowania konkretnych zadań. BUDREM GROUP spełniający obecnie w grupie rolę spółki podstawowej przejął większość kontraktów wykonywanych na rzecz grup producenckich. BUDREM Apartments uzupełnia ofertę grupy o segment budownictwa mieszkaniowego. BUDREM PODLASIE powołaliśmy dla realizowania inwestycji budowlanych na bardzo perspektywicznym rynku Podlasia. Wszystkie nasze spółki, tworzące budremowską rodzinę, posiadają własny profil ale jednocześnie korzystają z doświadczenia, zasobów kadrowych i technicznych całej grupy. P. U. B. BUD-REM Jerzy Krawczyk

5 Oferta Dzięki przemyślanej strategii i renomie wypracowanej na wielu placach budów BUDREM cieszy się dzisiaj opinią firmy stabilnej i oferującej usługi na wysokim, profesjonalnym poziomie. W ostatnich latach zgodnie z przyjętą strategią koncentruje się na dwóch podstawowych kierunkach: działalności budowlanej i deweloperskiej oraz generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych. W tym drugim obszarze szczególne znaczenie BUDREM przywiązuje do generalnego wykonawstwa wielkogabarytowych obiektów przemysłowych dla rolnictwa, takich jak sortownie owoców wraz komorami chłodniczymi, magazynami i kompletnym zapleczem biurowym. W zakres oferowanych usług budowlanych wchodzi: budownictwo mieszkaniowe budownictwo użyteczności publicznej budynki przemysłowe, handlowe, usługowe (hale produkcyjne, biurowce, siedziby firm, magazyny). Jesteśmy w stanie zrealizować nawet duże metrażowo inwestycje: od centrów handlowo usługowych, poprzez budynki przemysłowo magazynowe aż po kompleksy mieszkaniowe.

6 Potencjał Firmy wchodzące w skład grupy Budrem dysponują odpowiednim potencjałem zarówno w postaci doświadczonych, fachowych kadr jak i wyposażenia technicznego. Posiadamy własną ekipą wykonawczą (zbrojarze, murarze, tynkarze) od lat lojalnie pracującą na rzecz firmy. BUDREM posiada także nowoczesny, stale uzupełniany park maszynowy w pełni pozwalający na realizację nawet wielkogabarytowych inwestycji budowlanych.

7 Projektowanie Wielką wagę przykładamy do estetycznych walorów oddawanych przez nas obiektów. Dlatego w zakres oferowanych przez nas kompleksowych usług budowlanych wchodzi także: projektowanie nowoczesnych hal i obiektów przemysłowych fachowe doradztwo projektowe i techniczne proponowanie optymalnych rozwiązań funkcjonalno- technicznych, dopasowanych do potrzeb klienta

8 Nasze dokonania budownictwo przemysłowe Budynek sortowni owoców z chłodniami i zapleczem sanitarnohigienicznym i biurowym Biała Rawska Biała Rawska, ul. 15 Grudnia Soska Owoce i Warzywa Sp. z o.o. I etap rok, II etap rok Jeden z największych w Polsce kompleksów, obejmujących nie tylko nowoczesną sortownię owoców wraz z komorami chłodniczymi i częścią sanitarno-higieniczną oraz magazynową ale także pomieszczenia biurowe. Nowoczesny obiekt powstał na zlecenie grupy producenckiej. Łączna powierzchnia obiektu to 11 tysięcy m² ( I i II etap).

9 Sortownia Owoców Owoc Wysoczyn Siedzów, gmina Sobienie Jeziory Owoc Wysoczyn Sp. z o.o rok Zaprojektowany z dużą dbałością o estetykę i detale - nowoczesny budynek sortowni owoców, obejmujący chłodnie i zaplecze sanitarno-higieniczne dla pracowników. W obiekcie znajdują się także biura spółki. Powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnego obiektu wynosi m². Utwardzony i wyłożony kostką teren przed budynkiem stanowi drogę dojazdową dla samochodów dostarczających i wywożących towar. Sortownia Owoców Applex Sadkowice, gmina Sadkowice Applex Sp z o.o rok Dwukondygnacyjny budynek sortowni owoców z zapleczem sanitarno-higienicznym oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi m². Cały teren jest ogrodzony i utwardzony kostką. Obiekt podzielony jest na 4 strefy: techniczną, technologiczną, część socjalną i część biurową.

10 Sortownia owoców Wilsad Wicie, pow. Wilga : Wilsad 2011 rok Sortownia owoców z komorami chłodniczymi oraz zapleczem sanitarno-biurowym o łącznej powierzchni m². Obejmuje ona halę o pow m², (plus m² antresola) oraz pow. biurową 500 m². Przykład nowych trendów w projektowaniu tego typu obiektów przemysłowych, łączących estetykę architektury z funkcjonalnością użytkowania.

11 Sortownia owoców Polsad Nosy Poniatki, gm. Mszczonów Polsad 2012 rok Wybudowany obiekt obejmuje sortownię owoców z komorami chłodniczymi oraz zapleczem sanitarnym i biurowym. Łączna powierzchnia użytkowa hali to m² (w tym antresola), a części socjalno-biurowej 766 m². Nowoczesny obiekt łączący estetykę architektury z walorami użytkowymi. Sortownia owoców Sadco Choceń Sadco spółka jawna 2012 Funkcjonalny kompleks obejmujący sortownię owoców z komorami chłodniczymi oraz segmentem biurowym. Obiekt wyróżnia nowoczesna, modernistyczna architektura dzięki czemu pierwsza inwestycja BUDREMU realizowana na Kujawach stanowi udany mariaż walorów estetycznych i funkcjonalności.

12 Nasze dokonania budownictwo mieszkaniowe Osiedle Hubala Pruszków ul. Armii Krajowej EBB Sp. z.o.o rok Mała, kameralna kamienica z 23 mieszkaniami jedno i dwupoziomowymi oraz lokalami usługowymi na parterze. Kamienica posiada wewnętrzny zielony dziedziniec. Metraż od 34 m 2 do 130m 2.

13 Windsor Palace Hotel & Conference Centre Jachranka k. Zalewu Zegrzyńskiego 2006 Windsor Palace Hotel & Conference Centre jest położony w zaciszu pięknego parku, w otoczeniu kompleksów leśnych w miejscowości Jachranka tuż nad Zalewem Zegrzyńskim, ok. 35 km od centrum Warszawy. Budynek mieszkalny Makolągwy Warszawa ul. Makolągwy 2007 Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny. Obiekt podpiwniczony wraz z parkingiem podziemnym. Usytuowany w zielonej części Ursynowa tuż obok Lasu Kabackiego. Siedziba firmy Rollfix (stan surowy) ul. Bakalarska 19, Warszawa Rollfix : 2007 rok Centrala firmy Rollfix to nowoczesny budynek biurowy. O jego modernistycznym charakterze przesądza lekka architektura, z oryginalną elewacją utrzymaną w wyrazistej tonacji.

14 Osiedle Łabędzia Piaseczno, ul. Łabędzia Elmis Invest 2008 rok Osiedle sześciu budynków czterokondygnacyjnych o nowoczesnej formie architektonicznej, usytuowanych po obu stronach ul. Złotej Kaczki. Osiedle wyróżnia niska, kameralna zabudowa. Budynki są wyposażone w garaże podziemne oraz platformy dla niepełnosprawnych.

15 Apartamenty Wyrzyska ul. Wyrzyska 8, Warszawa Elmis Invest 2008 rok Apartament usytuowany w willowej części dzielnicy Stare Włochy, w wyjątkowo cichym i spokojnym miejscu. W czterokondygnacyjnym budynku znajduje się jedynie 18 funkcjonalnie zaprojektowanych komfortowych mieszkań. Budynek wyposażony jest w windę łączącą poziom garaży podziemnych z najwyższymi kondygnacjami. Apartamenty wykończone są z materiałami o najwyższej jakości. Osiedle Kępa Tarchomińska ul. Kępa Tarchomińska, Warszawa Elmis Invest maj 2009 Malowniczo położone na zielonym Tarchominie osiedle 24 domków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 170 m 2 każdy. Osiedle Grafitowe Pruszków, ul. Ołówkowa EBB Sp. z o.o Grafitowe Osiedle to kompleks mieszkaniowy położony w centrum Pruszkowa, składający się z 300 mieszkań, usytuowanych w pięciu budynkach 3 i 4 - piętrowych, otoczonych zielenią. Budynki charakteryzują się prostotą i elegancją architektury oraz wysokim standardem wykonania.

16 Budynek biurowy i osiedle 40 segmentów w Jabłonowie. Wólka Kosowska, Al. Krakowska Aseanpl Finance 2009 rok Nowoczesne osiedle 40 segmentów w zabudowie szeregowej przy Al. Krakowskiej w Jabłonowie. Przestronne centrum liczy m² powierzchni użytkowej. Zaprojektowano w nim także powierzchnie biurowe. Obiekt wybudowany dla firmy Aseanpl Finance stanowi udane połączenie lekkiej, przestrzennej architektury z funkcjonalnością wnętrza.

17 Ulimex S.C. Konfekcja damska Janki k/ Warszawy Ulimex S.C roku. Budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w Jankach k/ Warszawy. Siedziba firmy Ulimex s.c. Siedziba firmy Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo, Wesoła 1b i 1c : Seyko Sp. z o.o Budynek magazynowo biurowy usytuowany w Jabłonowie k. Warszawy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 2000 m², a powierzchnia biurowa 300 m². Projekt charakteryzują ciekawe rozwiązania architektoniczne, przyjazna kolorystyka oraz precyzja wykonania. Cały teren jest ogrodzony i utwardzony, z wydzielonymi miejscami parkingowymi.

18 Referencje Do grona naszych stałych partnerów należą największe firmy działające na polskim rynku budowlanym. Ich zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług dokumentują wystawiane nam pozytywne referencje. Wymownym potwierdzeniem satysfakcji z dotychczasowej współpracy jest także powierzanie BUDREM-owi rozbudowy zrealizowanych wcześniej obiektów.

19 Nagrody i wyróżnienia BUDREM stale umacnia swoją pozycję rynkową. Potwierdzeniem jego renomy i dobrej opinii wśród klientów są nie tylko liczne referencje, ale także nagrody i wyróżnienia, zdobyte w konkursach branżowych przez poszczególne spółki wchodzące w skład grupy. Jesteśmy m.in. laureatem Konkursu EuroCertyfikat 2010 (nagroda za wysoką jakość oferowanych produktów i usług), uhonorowani zostaliśmy dwukrotnie w konkursie Orły Polskiego Budownictwa, w latach 2009, 2010, w kategorii Generalny Wykonawca. Jesteśmy także zdobywcą statuetki TopBuilder 2011 w tej samej kategorii oraz wyróżnienia Budowlana Firma Roku BUDREM jest także dobrze postrzegany w mediach i prasie branżowej, czego dowodem są liczne publikacje prasowe, podkreślające profesjonalizm i wysoką jakość oferowanych usług.

20 BUDREM Group Sp. z o.o. Grenadierów 71/5, Warszawa Siedziba firmy Aleja Krakowska 67 c, budynek 1 i 2, Jabłonowo tel.: w. 8550, fax: w GPS: N E Biuro w Warszawie Grenadierów 71/5, Warszawa tel./fax: ,

17 LAT DOŚWIADCZENIA. 2 Firma

17 LAT DOŚWIADCZENIA. 2 Firma Budujemy z klasą 2 Firma 17 LAT DOŚWIADCZENIA Początki firmy sięgają roku 1996, kiedy to założone zostało Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych BUD-REM Jerzy Krawczyk. W grudniu 2010 roku powstała BUDREM

Bardziej szczegółowo

PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE

PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE PRESTIŻ I PEWNOŚĆ INWESTYCJI BUDUJĄ ZAUFANIE DEWELOPER BUDOWLANA INWESTYCJA PRODUKT Dyrektor Programowy CBCK Marcin Andrzejewski Statuetka Polish Exclusive Rozmowa z Marcinem Andrzejewskim, dyrektorem

Bardziej szczegółowo

PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA.

PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA. HOCHTIEF POLSKA PONIEWAŻ ŚWIAT JUŻ DZISIAJ POTRZEBUJE ROZWIĄZAŃ JUTRA. POLSKA HOCHTIEF POLSKA NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA BAZUJĄ NA KOMPETENCJACH I DOŚWIADCZENIU. Elektrownia węglowa Walsum, blok 10 (750 MW),

Bardziej szczegółowo

Wschodni Klaster Budowlany

Wschodni Klaster Budowlany EGZEMPLARZ BEZPŁATNY Wschodni Klaster Budowlany FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU POLSKI WSCHODNIEJ Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach

Bardziej szczegółowo

Myjnia Parking na 260 tirów. Magazyny. Sklep Biura. Hotel. Bar. Restauracja. Agencje Celne Spedycja. Bank. Pierwsze, takie centrum w Polsce

Myjnia Parking na 260 tirów. Magazyny. Sklep Biura. Hotel. Bar. Restauracja. Agencje Celne Spedycja. Bank. Pierwsze, takie centrum w Polsce Przystanek w ruchu Pierwsze, takie centrum w Polsce GCL unikalna koncepcja połączenia wszystkich potrzeb logistycznych w jednym miejscu. Restauracja Bar Hotel Sklep Biura Magazyny Myjnia Parking na 260

Bardziej szczegółowo

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014

DEWELOPER ROKU ROKU. deweloper roku 2014 DEWELOPER deweloper roku 2014 ROKU ROKU Jakub Rusak Mamy zaszczyt złożyć na Państwa ręce kolejną edycję raportu Deweloper Roku, tworzonego przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięczniki Gentleman i Home&Market.

Bardziej szczegółowo

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6

spis treści GRUPA rexbud inwestycje zadowolonych klientów zadowolonych klientów Sasanki Plaza 78 Realizacje przemysłowe 6 GRUPA rexbud QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl spis treści inwestycje zadowolonych klientów Realizacje przemysłowe 6 magazynowe 22 handlowe 32 logistyczne 48 biurowe 58 przetwórstwo 72 properties

Bardziej szczegółowo

profesjonalizm, dobra lokalizacja swoich inwestycji. Miniony rok był trudny dla deweloperów mieszkaniowych.

profesjonalizm, dobra lokalizacja swoich inwestycji. Miniony rok był trudny dla deweloperów mieszkaniowych. Gazeta Finansowa DEWELOPER ROKU 2012 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Mamy zaszczyt oddać w Państwa ręce raport Deweloper Roku 2012. Jest to kontynuacja wspólnego

Bardziej szczegółowo

- «.,,, Pł-u *!ł II DEWELOPER ROKU 2011 RAPORT SPECJALNY: GENTLEMAN, HOME&MARKET, GAZETA FINANSOWA

- «.,,, Pł-u *!ł II DEWELOPER ROKU 2011 RAPORT SPECJALNY: GENTLEMAN, HOME&MARKET, GAZETA FINANSOWA 1 Z* In -M; Jl in - «.,,, Pł-u *!ł II DEWELOPER ROKU 2011 RAPORT SPECJALNY: GENTLEMAN, HOME&MARKET, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Mamy zaszczyt oddać w Państwa ręce zestawienie Deweloper roku 2011".

Bardziej szczegółowo

Biuranet.pl CBRE. Jones Lang LaSalle. e-magazyn. Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie. Nr 3. Echo Investment

Biuranet.pl CBRE. Jones Lang LaSalle. e-magazyn. Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie. Nr 3. Echo Investment Biuranet.pl e-magazyn 07/2013 - Nr 3 Q22 nowy projekt biurowy Echo Investment w Warszawie Echo Investment e-magazyn biuranet.pl Nr 3 07/2013 CBRE Raport - TRÓJMIASTO PRZEWODNIK DLA INWESTORÓW Jones Lang

Bardziej szczegółowo

LISTA REFERENCJI 2011

LISTA REFERENCJI 2011 LISTA REFERENCJI 2011 LISTA REFERENCJI 2011 www.klima-therm.pl 4 LISTA REFERENCJI 2011 wstęp LISTA REFERENCJI 2011 Firma KLIMA THERM jest obecna na polskim rynku od 1996 roku. Naszym celem, jako Generalnego

Bardziej szczegółowo

Przyjazny Deweloper 2013. Gazeta Finansowa. Projektem tym pragniemy docenić i pokazać. Prawdziwy przyjaciel powinien być

Przyjazny Deweloper 2013. Gazeta Finansowa. Projektem tym pragniemy docenić i pokazać. Prawdziwy przyjaciel powinien być Gazeta Finansowa 0 Raport Specjalny: Gazeta Finansowa, Home&Market, Gentelman 2013 Przyjazny Deweloper 2013 Grażyna Stefańska Prawdziwy przyjaciel powinien być uczciwy, życzliwy, a także godny zaufania

Bardziej szczegółowo

DEWELOPERSKA. RaportNieruchomości2013. TABLICe OFERT. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje przy ul. Bukowskiej w Poznaniu

DEWELOPERSKA. RaportNieruchomości2013. TABLICe OFERT. Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje przy ul. Bukowskiej w Poznaniu g a z e t a DEWELOPERSKA Gazeta Deweloperska nr 2 (09) luty 2013 r. Magazyn Platformy Deweloperskiej Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje przy ul. Bukowskiej w Poznaniu Rok 2012 na rynku Marzenia rzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

N 2012. Gazeta Finansowa R S : H M, G, G F

N 2012. Gazeta Finansowa R S : H M, G, G F N 2012 R S : H M, G, G F Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik Gazeta Finansowa i miesięczniki Home&Market oraz Gentleman. Tym razem oddajemy

Bardziej szczegółowo

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Gazeta Finansowa NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik

Bardziej szczegółowo

Obiekty biurowe i konferencyjne

Obiekty biurowe i konferencyjne Obiekty biurowe i konferencyjne Malta House, Poznań Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Polsce jest liderem branży budowlanej. Realizuje

Bardziej szczegółowo

Lublin, czerwiec 2013 r.

Lublin, czerwiec 2013 r. Analiza obszaru aglomeracji miasta Lublin w zakresie rozwoju bazy usług logistycznych i nowoczesnych powierzchni magazynowych w odniesieniu do zapotrzebowania rynku lokalnego i ruchu transgranicznego Lublin,

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności DEKPOL S.A. za rok 2014

Sprawozdanie Zarządu z działalności DEKPOL S.A. za rok 2014 Sprawozdanie Zarządu z działalności DEKPOL S.A. za rok 2014 Pinczyn, dnia 29 kwietnia 2015 roku Spis treści: 1. WYBRANE DANE FINANSOWE... 4 2. ORGANIZACJA DEKPOL SA... 6 2.1. Podstawowe informacje o Spółce...

Bardziej szczegółowo

nr 1/2014 wersja elektroniczna

nr 1/2014 wersja elektroniczna nr 1/2014 wersja elektroniczna Spis treści OD REDAKCJI ODZNACZENIA BUDOWNICTWO STATYSTYKA PRAWO Identyfikacja głównych problemów sektora budowlanego i wskazanie możliwości ich rozwiązania Porozumienie

Bardziej szczegółowo

Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność. O F i r m i e Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność. F.B.I. TASBUD została założona w 1985 roku. Od samego początku charakteryzowała się prężnym działaniem i indywidualnym podejściem

Bardziej szczegółowo

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA

NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA NAJCIEKAWSZE INWESTYCJE 2013 RAPORT SPECJALNY: HOME&MARKET, GENTLEMAN, GAZETA FINANSOWA Grażyna Stefańska Przed Państwem kolejna odsłona wspólnego projektu realizowanego przez tygodnik Gazeta Finansowa"

Bardziej szczegółowo

Biuranet.pl. Jones Lang LaSalle. Jak znaleźć powierzchnię biurową. Brochocki Dobra końcówka roku w Kancelarii Brochocki. Warsaw Spire.

Biuranet.pl. Jones Lang LaSalle. Jak znaleźć powierzchnię biurową. Brochocki Dobra końcówka roku w Kancelarii Brochocki. Warsaw Spire. Biuranet.pl e-magazyn Marca 2013 - Nr 1 Jak znaleźć powierzchnię biurową przewodnik krok po kroku Jones Lang LaSalle Jones Lang LaSalle podsumowuje polski rynek nieruchomości biurowych na koniec IV kw.

Bardziej szczegółowo

WARSZAWA I.RYNEK POWIERZCHNI BIUROWYCH.

WARSZAWA I.RYNEK POWIERZCHNI BIUROWYCH. Ober-Haus Nieruchomości Marszałkowska 111 Warszawa 00-102, Polska Tel.: +48 22 528 54 54 Fax: +48 22 528 54 55 warszawa@ober-haus.com www.ober-haus.pl Raport Komercyjny IV kwartał 2008 1 WARSZAWA I.RYNEK

Bardziej szczegółowo

10 lat gwarancji. Działki NAJWIĘKSZA OFERTA MIESZKAŃ I DOMÓW. Metraż. Cena już od 50 zł/m 2. Ostatnie wolne domy i mieszkania blisko Poznania

10 lat gwarancji. Działki NAJWIĘKSZA OFERTA MIESZKAŃ I DOMÓW. Metraż. Cena już od 50 zł/m 2. Ostatnie wolne domy i mieszkania blisko Poznania Cena już od 50 zł/m 2 Metraż 900-1700 m 2 ANNOWO CZERWONAK MIĘKOWO Działki na sprzedaż w malowniczej okolicy Puszczy Zielonka Tel. 501 363 533 (właściciel) 11 kwietnia 2013 numer 15/13 (438) Artykuł tematyczny:

Bardziej szczegółowo

STRONA 61 STRONA 72 STRONA 65. REDAKCJA redaktor naczelny - Piotr Ruszewski, sekretarz redakcji - Waldemar Gabis

STRONA 61 STRONA 72 STRONA 65. REDAKCJA redaktor naczelny - Piotr Ruszewski, sekretarz redakcji - Waldemar Gabis EXPRESS BIZNESU 1 2 EXPRESS BIZNESU Po wakacyjnych urlopach wracamy do pracy uśmiechnięci i wypoczęci, by ze zdwojoną siłą podbijać świat. Zanim jednak ruszycie Państwo na ten podbój, zapraszam do poczytania

Bardziej szczegółowo

NAGRODY. Od kilku lat kształtujemy wewnętrzne struktury. Aktualnie możemy wyróżnić 4 filary, na których opiera się działalność Grupy.

NAGRODY. Od kilku lat kształtujemy wewnętrzne struktury. Aktualnie możemy wyróżnić 4 filary, na których opiera się działalność Grupy. grupa rosa NAGRODY Grupa ROSA to ponad 1000 zatrudnionych osób, profesjonalna kadra techniczna i biurowa, wyspecjalizowani pracownicy produkcyjni, szeroka, nowoczesna baza sprzętowa oraz zaplecze techniczne.

Bardziej szczegółowo

Budynki dla administracji publicznej

Budynki dla administracji publicznej Budynki dla administracji publicznej Centrum Przetwarzania Danych (zdjęcie: archiwum Ministerstwa Finansów) Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską.

Bardziej szczegółowo

Obiekty mieszkalne i hotelowe

Obiekty mieszkalne i hotelowe Obiekty mieszkalne i hotelowe Park Ostrobramska w Warszawie Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Polsce jest liderem branży budowlanej.

Bardziej szczegółowo

Obiekty handlowousługowe

Obiekty handlowousługowe Obiekty handlowousługowe Centrum Handlowe Galardia w Starachowicach Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Polsce jest liderem branży

Bardziej szczegółowo

OKNA DRZWI ZACISZNE OSIEDLE W SIEKIERKACH WIELKICH. 4 maja 2012, numer 18/12 (389)

OKNA DRZWI ZACISZNE OSIEDLE W SIEKIERKACH WIELKICH. 4 maja 2012, numer 18/12 (389) 4 maja 2012, numer 18/12 (389) Tematy tygodnia: Starając się o kredyt hipoteczny, musisz o tym pamiętać! - str. 4 Ile wynoszą dodatkowe koszty zakupu mieszkania? - str. 4 NAJWIĘKSZA OFERTA MIESZKAŃ I DOMÓW

Bardziej szczegółowo