Meeting Menedżerski - Hotel Patria*** r.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Meeting Menedżerski - Hotel Patria*** 19-21.11.2013r."

Transkrypt

1 Meeting Menedżerski - Hotel Patria*** r.

2 S t r o n a 2 MEETING MENEDŻERSKI w wyjątkowym miejscu... wśród wyjątkowych ludzi... znajdziemy indywidualne odpowiedzi i rozwiązania na wdrożenie strategii będącej jednocześnie hasłem przewodnim Meetingu: Uczyń z każdej przeszkody swoją szansę. Trzy dni to mało czy dużo na to żeby zdobyć wiedzę, nabyć umiejętności, wymienić się doświadczeniami, poznać wyjątkowego menedżera radzącego sobie nie tylko podczas hossy, ale również podczas kryzysu? W odpowiednich warunkach i w odpowiednim towarzystwie to zdecydowanie wystarczy, o czym przekonają się Państwo przyjeżdżając na Meeting Menedżerski w Hotelu Patria w Wiśle. Najbliższa edycja już w dniach r.

3 S t r o n a 3 Czym jest Meeting Menedżerski Lauren Peso Polska S.A.? Jest przede wszystkim tym, czego menedżer potrzebuje na co dzień, a do czego rzadko ma dostęp, a mianowicie do wiedzy i doświadczenia innych menedżerów. Niezwykle częste pytania, jakie nurtują kadrę menedżerską, dotyczą tego czy podejmowane decyzje są słuszne, czy przyniosą pożądane efekty? Lauren Peso Polska S.A. stworzyło Meeting właśnie z myślą o wymianie doświadczeń, z możliwością przetrenowania ich w formie warsztatów prowadzonych przez trenera biznesu, który jest moderatorem i aktywnym uczestnikiem całego Meetingu. Dużo aktywności, wysiłku umysłowego, zabawy i refleksji to wszystko czeka Cię na spotkaniu z nami. Meeting skierowany jest wyłącznie do osób na stanowiskach menedżerskich. Jeśli uważasz się za osobę ambitną, której zależy na rozwoju i maksymalizowaniu efektów swojej pracy dołącz do tej edycji Meetingu (w końcu czas, kiedy to zrobisz, ma ogromne znaczenie).

4 S t r o n a 4 I DZIEŃ Czekamy na Ciebie o godzinie Przywitamy Cię lunchem, podczas którego poznasz trenera prowadzącego Meeting oraz pozostałych uczestników. Pierwszym elementem Meetingu jest gra wprowadzająca do decyzji menedżerskich i omawianych kompetencji symulacja Rozprawy Sądowej, gdzie uczestnicy Meetingu wejdą w poszczególne role. Podczas ekscytującej wymiany argumentów rozpoczniemy trzydniową przygodę z meandrami skutecznego zarządzania i odnajdywaniem drogi do zwiększenia własnej skuteczności. Po zakończonym dniu będzie czas na chwilę wytchnienia, po czym zapraszamy na kolację. Na wieczór przygotowaliśmy dwie niespodzianki. Pierwsza z nich to gość wieczoru, którym będzie Menedżer zarządzający jedną z wiodących firm w swojej branży. To czas na dyskusje z gościem przy lampce wyśmienitego wina, to czas na rozmowy o skutecznych rozwiązaniach i o tym, co można zmienić. Wieczór to również czas na chwilę relaksu. Przygotowaliśmy dedykowany dla Państwa występ znanego kabaretu, który przedstawi skecze o tematyce zarządzania (angażujące publiczność).

5 S t r o n a 5 II DZIEŃ Zaraz po śniadaniu rozpoczynamy zajęcia na sali szkoleniowej. Program będzie obejmował następującą tematykę: Zespół Wysokiej Skuteczności - na zadanie czy na ludzi alchemia skuteczności menedżera: Przywództwo sytuacyjne Blanchard'a - 4. podstawowe style przewodzenia (diagnoza i dopasowanie). Expose szefa z dopasowaniem do celu, poziomu rozwoju zespołu i bieżącej sytuacji. Czym jest i jakie ma znaczenie rozwój pracowników przez menedżera na efektywność całej organizacji? o perspektywa bezpośredniego podwładnego, menedżera, dyrektora wyższego szczebla. Jakie są różnice w starym i nowym podejściu do rozwoju pracownika? Ocena zdolności wspierania rozwoju pracowników. Nieformalne sposoby nauki związane z pracą: o zadania "na wyrost", o rotacja stanowisk, o e-nauka we własnym tempie, o nauka poprzez działanie,

6 S t r o n a 6 o coaching i informacje zwrotne od menedżera, o mentoring i ich wykorzystanie w realiach funkcjonowania firmy. Jakie są najczęstsze powody i niebezpieczeństwa zaniedbywania rozwoju pracowników przez menedżerów? Jak oceniać efektywność pracownika? Metoda klasyfikacji na podstawie efektywności pracy i potencjału. Zastosowanie klasyfikacji na siatce do ustalania dalszego postępowania. Jak zapewniać odpowiednie wyzwania z uwględnieniem realiów wewnątrzfirmowych? Jak dbać o rozwój sumiennych pracowników i ile czasu im poświęcać? Jak podtrzymywać motywację wybitnych pracowników? Jak zarządzać talentami w zespole? Jak obliczać stopę zwrotu z zarządzania? Trening tworzenia planu rozwoju. Trening pracy z siatką efektywności i potencjału.

7 S t r o n a 7 Wieczorem zapraszamy na wieczór refleksji, autorefleksji i dalszej wymiany doświadczeń. Rozpocznie się dość nietypowo, od wyprawy offroadowej samochodami terenowymi. Nie będzie to zwykła przejażdżka, tylko początek przygód wieczornych. Zdobyte przez ostatnie dwa dni doświadczenia będą miały wpływ na nasze zachowania i przeszkody, które napotkamy na trasie. Cel wieczornej eskapady to miejsce wyjątkowe. Czas wykorzystamy efektywnie, w końcu dużą sztuką jest umiejętność stosowania rady, jaką dał Teodore Roosevelt: Zrób wszystko, co możesz, z tym, co masz, tam, gdzie jesteś.

8 S t r o n a 8 III DZIEŃ W trzecim dniu (oczywiście po śniadaniu) będziemy rozpracowywać tematy motywacji i motywowania, gdyż w końcu jak słusznie zauważył Ralph Waldo Emerson 99% naszych pracowników dokonale wkomponowuje się w postawę: "Potrzebuję kogoś, kto zmusi mnie do osiągnięcia tego, do czego jestem zdolny." Program będzie obejmował następującą tematykę: Motywacja i motywowanie: Motywatory indywidualne i zespołowe. Narzędzie: Kotwice Kariery - autodiagnoza i diagnoza. Wzmocnienia motywacyjne i reguły motywowania. Współpraca kontra rywalizacja w zespole. Wykorzystanie informacji zwrotnej w motywowaniu.

9 S t r o n a 9 Odkrywanie i stosowanie indywidualnych motywacji każdego pracownika: Kotwice Kariery jako narzędzie do wzbudzania entuzjazmu i zaangażowania. Indywidualne strategie motywacyjne: dążenie i unikanie. Efekt Pigmaliona czyli praktyczne działanie samospełniającej się przepowiedni. Wykorzystanie pytań w samodzielnym dochodzeniu do rozwiązań pracowników. Zakończenie Meetingu to duży krok w kierunku optymalizacji Państwa skuteczności, jednocześnie absolutnie nie koniec możliwości rozwoju z Lauren Peso. Oprócz Certyfikatu uczestnictwa w Meetingu Menedżerskim możecie Państwo otrzymać również Certyfikat Kompetencyjny. Aby wejść w jego posiadanie, należy zmierzyć się z trzema zadaniami, które będą docierać w odstępach tygodniowych. Ich wykonanie będzie warunkiem otrzymania Certyfikatu z wybranych dwóch kompetencji menedżerskich. Brzmi fantastycznie? A nawet w 10% nie oddaje magii tego wydarzenia w końcu tworzą je wyjątkowi uczestnicy i realizujemy je w wyjątkowym miejscu. Podejmij decyzję już dzisiaj, decyduje kolejność zgłoszeń.

10 S t r o n a 10 TERMIN WARSZTATÓW: r. INWESTYCJA: 2490 PLN netto / 1 osoba PLN netto za osobe przy dwóch osobach z firmy 2000 PLN netto / za osobe przy trzech lub wie cej osobach z jednej firmy 1950 PLN netto za jeden zjazd od osoby przy wykupieniu edycji wiosennej

11 S t r o n a 11 CENA ZAWIERA: akcesoria do symulacji Rozprawy Sądowej, udział we wszystkich dniach warsztatów merytorycznych, materiały szkoleniowe, pełne zakwaterowanie i wyżywienie, wszystkie dodatkowe spotkania i atrakcje, wieczorną wyprawę offroadową samochodami terenowymi, dostęp do strefy mini spa w hotelu, certyfikaty obecnościowe, możliwość uzyskania certyfikatów kompetencyjnych, zdjęcia oraz dodatkowy voucher do wykorzystania w barze.

12 S t r o n a 12 MIEJSCE SZKOLENIA : HOTEL PATRIA - WISŁA HOTEL PATRIA*** W WIŚLE ul. Kopydło 20, Wisła

13 S t r o n a 13 TRENER PROWADZĄCY MEETING Dominika Matczak Posiada 16 lat doświadczeń zawodowych w zakresie pracy z klientem, 1 lat doświadczeń menedżerskich oraz 11 lat doświadczeń trenerskich. Obecnie zarządza markami: treco.pl, Bądż Bardziej, Akademia Menedżerów Muzycznych, Dobry MC, StreetRaport i Miejsce Przyjazne Szkoleniowcom. Od 1 roku z sukcesami współpracuje z największymi polskimi firmami, a od 4 prowadzi szkolenia oraz panele na konferencjach branżowych. Od kilku lat współpracuje z czołowymi instytucjami branżowymi, takimi jak: Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami, Instytut Management Mastery Club Harvard Business Review, czy American Society for Training & Development. Założyła i była pierwszym koordynatorem Śląskiego Klubu Trenerów Zarządzania Matrik, a w latach była członkiem Instytutu Zarządzania. Często jest zapraszana przez firmy do udziału w negocjacjach biznesowych. Podstawą jej działań jest nowoczesny warsztat szkoleniowy, opierający się w dużej mierze na praktycznym zastosowaniu przekazanych informacji, a co za tym idzie - na aktywnym udziale osób szkolonych.

14 S t r o n a 14 Działania te są wysoko oceniane przez uczestników, aż 98, % z nich wystawiło Dominice Matczak najwyższe noty za przeprowadzone szkolenia. Jest specjalistką z zakresu zarządzania zespołem, sprzedaży i negocjacji oraz wywierania wpływu i walki ze stresem. Przeprowadziła blisko 4 godzin szkoleń o takiej tematyce, w których uczestniczyło przeszło menadżerów oraz około tysiąca handlowców i osób związanych ze sprzedażą. Pasjonuje się psychologią zachowań i motywacji, co wiąże się bezpośrednio ze stylem prowadzonych szkoleń. Dzięki temu potrafi nawiązać lepszy kontakt z grupą szkoleniową, co przekłada się na skuteczność zastosowanych technik i na wyniki szkolenia. Ukończyła studia z zakresu Zarządzanie firmą w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Jest także absolwentką studiów podyplomowych Zarządzanie zasobami ludzkimi w prestiżowej Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Międzynarodowych Studiów Menedżerskich w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach. Uważa, że należy ciągle podnosić własne kwalifikacje. Dlatego też stale doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Posiada certyfikat trenerów zarządzania wydany przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania Matrik. Jest także posiadaczem certyfikatu Master Practitioner In The Art Of Neuro Linguistic Programming, który gwarantuje najwyższy stopień znajomości technik programowania neurolingwistycznego.

15 S t r o n a 15 Jest autorem wielu innowacyjnych projektów zwiększających efektywność wdrożeń, m. in.: certyfikatów kompetencyjnych - przygotowywanie i weryfikowanie zadań w ramach procesu, budowania zmian nawyków w ramach systemu 1 3, warsztatów w konwencji: o Rozprawy Sądowej, o Spektaklu Teatralnego, o Spotkania Rodzin Mafijnych, o... - innych konwencji zwiększających zaangażowanie w trening kompetencji i przynoszących zwiększone rezultaty dla organizacji. Prowadziła panele na konferencjach: XI Kongres Kadry, Nowoczesna Firma, Warszawa KWIECIEŃ 1 : "Frustracja wynikająca z niskiego poziomu wdrożenia wiedzy szkoleniowej? Już nie! Wykorzystanie starych i nowych technologii w świadomym podnoszeniu praktycznych kompetencji podwładnych.

16 S t r o n a 16 X Kongres Kadry, Nowoczesna Firma, Warszawa PAŹDZIERNIK 9: "Prezes też człowiek" - działania HRowe oczami Zarządu czyli dyskusja o sposobach wzajemnego zrozumienia i zwiększenia skuteczności przekonywania do proponowanych rozwiązań. Seminaria Ludzie Najważniejszym Kapitałem FIrmy, Nowoczesna Firma w Europie, Kraków, Katowice, październik 2009: "Kariera HRa - kompetencje profesjonalnego menedźera HR. Czy w Polsce jest już czas na programy certyfikacyjne?" IX Kongres Kadry, Nowoczesna Firma, Warszawa KWIECIEŃ 9: "Rola przywództwa i kształtowania kadry menedżerskiej w wykorzystaiu możliwości nadchodzących zmian." Seminaria Ludzie Najważniejszym Kapitałem Firmy, Nowoczesna Firma, Wrocław, Katowice, Kraków, marzec - kwiecień 9: "Cięcia i co dalej? Co faktycznie jest ważne dla pracowników a co dla pracodawców w zakresie inwestiowania w kapitał ludzki w trudniejszych czasach." Seminaria Ludzie Najważniejszym Kapitałem Firmy, Nowoczesna Firma, Wrocław, Katowice, Kraków marzec - kwiecień 9: "Po co mam się znów szkolić z tego samego? czyli o przewadze procesowego podejścia do szkoleń."

17 S t r o n a 17 Konferencja Sprzedaż, Instytut Zarządzania, Warszawa 7: "Sprzedaż w warunkach trudnej konkurencji". Forum Zdrowia, Muszyna 2006: "Rola umiejętności komunikacyjnych farmaceutów w podwyższaniu zadowolenia pacjentów z obsługi". Kongres Kadry, Nowoczesna Firma, Warszawa 2005: "Jak wzmacniać własny potencjał przywódczy i budować trwały rozwój organizacji?". XIII Konferencja Sprzedaż, Instytut Zarządzania, Warszawa 4: Chcąc trafić w sedno trzeba celować w inne części ciała niż głowa umiejętne zarządzanie zespołem handlowców warunkiem sukcesu firmy. "Świat ustępuje z drogi, by pozwolić przejść każdemu, kto wie, dokąd zdąża." /Dawid Star Jordan/

18 S t r o n a 18 K I M J E S T E Ś M Y Firma Lauren Peso Polska S.A powstała, by tworzyć i wdrażać kompleksowe i skuteczne rozwiązania w zakresie najważniejszych aspektów zarządzania, rozwoju działów handlowych oraz podnoszenia kompetencji kadry menedżerskiej. Lauren Peso Polska S.A. zrzesza grupę specjalistów o bogatym doświadczeniu zawodowym oraz przygotowaniu merytorycznym na najwyższym poziomie. Codziennie pomagamy naszym klientom podejmować kluczowe decyzje. Jesteśmy dumni, że staliśmy się dla nich PARTNERAMI w biznesie Misją Lauren Peso Polska S.A. jest tworzenie i wdrażanie innowacji skutecznie wspierających działania naszych partnerów biznesowych. Zatrudniamy kadrę szkoleniową, której wiedza i doświadczenie osiągnęły najwyższy poziom. Dysponujemy szerokim zakresem szkoleń i usług doradztwa personalnego, dbając o to, aby były perfekcyjnie dopasowane do strategii firm naszych Klientów.

19 S t r o n a 19 CO JESZCZE DORADZTWO BIZNESOWE Jesteśmy gotowi Państwu pomóc na wielu płaszczyznach biznesowych. Poczynając od restrukturyzacji firmy, diagnozy i wprowadzenia nowych rozwiązań oraz modeli biznesowych, usprawnieniu działań poszczególnych działów, zbudowania działów sprzedażowych oraz stworzenia systemów franczyzowych. Nasi specjaliści pomogą również w pozyskaniu środków finansowych, pomogą wprowadzić firmę na GPW, służą pomocą przy przekształceniach i innych procesach, które wpływają na sukces funkcjonowania Państwa firmy. INTEGRACJA Firma Lauren Peso proponuje niezwykle interesującą ofertę integracyjną dla Państwa pracowników. Podczas wspólnych wyjazdów, imprez tematycznych i eskapad, pracujemy nad budowaniem zespołu, rozwojem umiejętności komunikacji i zarządzania w grupie, zdefiniowaniem ról zespołowych, tworzeniem relacji międzyludzkich i motywacją pracowników. Poprzez wspólne zadania, gry symulacyjne, fabuły przygodowe, elementy sportów ekstremalnych i zadań survivalowych rozwijamy, tak ważną w osiąganiu sukcesu, integrację Państwa zespołu. DORADZTWO PERSONALNE W świecie biznesu profesjonalne doradztwo personalne jest pierwszym i jednym z najważniejszych przystanków na drodze do sukcesu. Dlatego też chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasza firma zajmuje się doradztwem personalnym oraz profesjonalną rekrutacją pracowników - zależy nam na tym, aby byli oni idealnie dopasowani do specyfiki danej firmy.

20 DANE KONTAKTOWE WYBRANE ZREALIZOWANE PROJEKTY NALEŻYMY DO: Lauren Peso Polska S.A. ul. Dąbrowskiego 48 Chorzów Informacje:

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl

KATALOG SZKOLEŃ. IWMnews.pl KATALOG SZKOLEŃ 2013 SPIS TREŚCI O instytucie 3 Oferta 3 Szkolenia zamknięte 4 Szkolenia otwarte 5 Jak pracujemy?...6 Z jakich metod korzystamy na szkoleniu?...7 ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM I ORGANIZACJĄ 8 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca tylko 120 miejsc edycja 2015 W drodze na szczyt ważne są pierwsze kroki Advanced General Basic Basic Management Program Kompleksowy program doskonalenia kluczowych

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleń w 2013 r.

Oferta szkoleń w 2013 r. Oferta szkoleń w 2013 r. RCS Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok tel./fax 85 653 72 21, 653 74 75 e-mail: rcs@pfrr.pl www.rcs-hr.pl Spis treści I. Akademia sprzedaży....3 Szkolenie I. Profesjonalna

Bardziej szczegółowo

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji!

Management. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Ponad 1800 absolwentów poprzednich edycji! General Management Program Dwunasta edycja w Polsce! Nowość: Portal Wiedzy Management Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Advanced General Basic Management

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Pracy ci u nas dostatek. IT Factor: Polska szuka programistów. Specjalista IT potrzebny od zaraz. Między słowami menedżera IT i działu HR

Spis treści. Pracy ci u nas dostatek. IT Factor: Polska szuka programistów. Specjalista IT potrzebny od zaraz. Między słowami menedżera IT i działu HR Kadry IT 1 Spis treści Pracy ci u nas dostatek Robert Jesionek 3 IT Factor: Polska szuka programistów. Rozmowa z Anną Wicha... 4 Specjalista IT potrzebny od zaraz Adam Sanocki, Maciej Sokołowski... 7 Między

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

Przełom w rozwoju nowo mianowanych menedżerów

Przełom w rozwoju nowo mianowanych menedżerów poleca Basic Management Program UWAGA: Start jesienią 2013 r. Przełom w rozwoju nowo mianowanych menedżerów Kompleksowy program rozwojowy dla nowych menedżerów, eliminujący problemy i zagrożenia związane

Bardziej szczegółowo

OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU

OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU OFERTA USŁUG DORADCZYCH, SZKOLENIOWYCH, I COACHINGU SPIS TREŚCI: 1. Czym się zajmujemy?... 3 2. Usługi konsultingowe... 3 3. Opracowanie programów modułów szkoleniowych i przeprowadzenie szkoleń... 5 a)

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2012/2013

studia podyplomowe 2012/2013 studia podyplomowe 2012/2013 www.wsb.pl NOWA LOKALIZACJA, SZERSZA OFERTA STUDIA PODYPLOMOWE TERAZ TAKŻE W ŁODZI! INTERAKTYWNA FORMA ZAJĘĆ Gry biznesowe, case studies, warsztaty PROGRAM FIRMA Kompleksowa

Bardziej szczegółowo

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI SPECJALNYCH BOB KELLEHER WAYNE F. CASCIO

NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI SPECJALNYCH BOB KELLEHER WAYNE F. CASCIO 26 28 XI EDYCJA KWIETNIA 2010 HOTEL SHERATON KNOWLEDGE VILLAGE WARSZAWA NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWE WYDARZENIE W BRANŻY HR OWY SESJE PLENARNE Z UDZIAŁEM GOŚCI ECJALNYCH ŚWIAT PRACY USA 3 SESJE PLENARNE INIRUJĄCE

Bardziej szczegółowo

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów

100 MIEJSC. Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016. Nowe tematy, studia przypadków i przykłady sukcesów TYLKO 100 MIEJSC ZAJĘCIA I MATERIAŁY W JĘZYKU POLSKIM! (dostępne także materiały źródłowe w języku angielskim) EDYCJA 2016 Wizja poprawia jakość przywództwa Strategic Leadership Academy 2016 Nowe tematy,

Bardziej szczegółowo

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIE OTWARTE Coaching operacyjny w skutecznym zarządzaniu Działem Sprzedaży. Program i wycena

SZKOLENIE OTWARTE Coaching operacyjny w skutecznym zarządzaniu Działem Sprzedaży. Program i wycena SZKOLENIE OTWARTE Coaching operacyjny w skutecznym zarządzaniu Działem Sprzedaży Program i wycena Informacje zawarte w niniejszym dokumencie są poufne i skierowane wyłącznie do Firmy wymienionej na wstępie

Bardziej szczegółowo

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: BŁAŻEJ PIANOWSKI TEL: 22 314 14 82 BLAZEJ.PIANOWSKI@NF.PL

DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: BŁAŻEJ PIANOWSKI TEL: 22 314 14 82 BLAZEJ.PIANOWSKI@NF.PL 27 28 września 2010 Hotel Polonia Palace Knowledge Village Warszawa BADANIE RAPORT KONFERENCJA WARSZTATY DOŁĄCZ DO UCZESTNIKÓW WYDARZENIA! Poznaj najnowsze wyniki badań na temat rynku telemarketingu oraz

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Program studiów realizowany we współpracy z brytyjskim partnerem WSB Dyplom MBA z klauzulą

Program studiów realizowany we współpracy z brytyjskim partnerem WSB Dyplom MBA z klauzulą Program studiów realizowany we współpracy z brytyjskim partnerem WSB Dyplom MBA z klauzulą gwarancji jakości University of Northampton 100% zajęć w języku polskim Międzynarodowe standardy zapewnienia jakości

Bardziej szczegółowo

Europe & International. The Mondi Academy. Mondi Academy - Polska. Program szkoleń 2011 ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ KARIERY.

Europe & International. The Mondi Academy. Mondi Academy - Polska. Program szkoleń 2011 ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ KARIERY. Europe & International The Mondi Academy Mondi Academy - Polska Program szkoleń 2011 ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ KARIERY. Kalendarz szkoleń Umiejętności osobiste Financial Update Human Resources Short News

Bardziej szczegółowo

Management 2014. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Management 2014. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! POLECA General Management Program UWAGA: Tylko 175 miejsc. Start od jesieni 2013 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów! Management 2014 ADVANCED Uznany

Bardziej szczegółowo

DNA MENADŻERA SZKOŁA ZARZĄDZANIA AKADEMII SET. Kompleksowy projekt rozwijający kompetencje menadżera XXI wieku. Edycja 2 WARSZAWA

DNA MENADŻERA SZKOŁA ZARZĄDZANIA AKADEMII SET. Kompleksowy projekt rozwijający kompetencje menadżera XXI wieku. Edycja 2 WARSZAWA Nasi partnerzy: DNA MENADŻERA SZKOŁA ZARZĄDZANIA AKADEMII SET Kompleksowy projekt rozwijający kompetencje menadżera XXI wieku. Edycja 2 WARSZAWA DLACZEGO GRUPA SET?....... 2 ZAŁOŻENIA SZKOŁY ZARZĄDZANIA.....

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

Perfected to your needs

Perfected to your needs Perfected to your needs Firma TTS CONSULTING Training & Translation Services współpracowała z nami przez 4 lata w obszarze szkoleń językowych dla pracowników banku oraz najwyższej kadry menedżerskiej.

Bardziej szczegółowo

Temat numeru Rekrutacja w branży telekomunikacyjnej

Temat numeru Rekrutacja w branży telekomunikacyjnej Wrzesień (47) 2013 ISSN 2083-5302 Temat numeru Rekrutacja w branży telekomunikacyjnej O tym się mówi Oko na Poznań Świat HR Jak grać o HR-owy sukces? The CEE Rekruter The CEE Rekruter focus on Latvia A

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca tylko 175 miejsc edycja 2015 Wiedza najlepiej wspiera doświadczenie Advanced General General Management Program Basic Uznany program rozwoju menedżerów praktyków,

Bardziej szczegółowo

Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008

Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008 Lider przyszłości Personel i Zarządzanie, maj 2008 Rozwój kompetencji menedżerskich w firmie Hager Polo - studium przypadku Anna Syrek-Kosowska Autorka jest doktorem psychologii, trenerem rekomendowanym

Bardziej szczegółowo

18 Program rozwoju menadżerów i doradców w bankowości oddziałowej i regionalnej

18 Program rozwoju menadżerów i doradców w bankowości oddziałowej i regionalnej katalog szkolen' 1 strona 2 Szkolenia dla menadżerów 2 1. Przywództwo 3 2. Zarządzanie przez cele 4 3. Prezentacja 5 4. Negocjacje 6 5. Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych 7 6. Zarządzanie zespołem sprzedażowym

Bardziej szczegółowo

Najlepsi Pracodawcy. Jak budować angażujące miejsca pracy i trwałe wyniki biznesowe. Dodatek Harvard Business Review Polska

Najlepsi Pracodawcy. Jak budować angażujące miejsca pracy i trwałe wyniki biznesowe. Dodatek Harvard Business Review Polska Najlepsi Pracodawcy 2013 Jak budować angażujące miejsca pracy i trwałe wyniki biznesowe Dodatek Harvard Business Review Polska Szanowni Państwo, Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce podsumowanie wyników

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

Art, Science & Craft of Business

Art, Science & Craft of Business SKUTECZNOŚĆ W BIZNESIE Art, Science & Craft of Business WARSZTATY SZKOLENIOWE: Droga współczesnego lidera - wojownika: Kompetencje biznesowe i sztuka wojenna 2013 Value Creation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bardziej szczegółowo

Human Partner Sp. z o. o.

Human Partner Sp. z o. o. JESIENNA OFERTA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH Human Partner Sp. z o. o. 1 Szkolenia nic nie zmieniają w życiu firm y. Nie usprawniają jej działania, nie zwiększają zysków ani nie obniżają kosztów. Cóż z tego, że

Bardziej szczegółowo