nr 6/ wrzesień 2010 Na dobry początek... = extra oferta + extra obsługa + extra usługi Szanowni Państwo,

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "nr 6/ wrzesień 2010 Na dobry początek... = extra oferta + extra obsługa + extra usługi Szanowni Państwo,"

Transkrypt

1 nr 6/ wrzesień 2010 Na dobry początek... Szanowni Państwo, Jedna z podstawowych wartości Tesco mówi, że dla Klientów staramy się bardziej niż ktokolwiek inny. Chcemy być wyjątkowi dla naszych Klientów, czyli oferować im więcej. Z taką myślą pod koniec sierpnia otworzyliśmy pierwszy w Polsce hipermarket Tesco Extra w Częstochowie. W ciągu zaledwie sześciu tygodni zmieniliśmy działający od 11 lat sklep w najbardziej nowoczesny i przestronny hipermarket w Polsce. Tesco Extra dla Klienta oznacza ekstra usługi: optyk, punkt foto oraz punkt sprzedaży telefonów komórkowych. Nowością, którą zaoferujemy w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie również apteka. Tesco Extra to format, który będziemy sukcesywnie wprowadzać na polski rynek. Na nowym formacie nie kończą się nasze plany rozwoju. Do końca roku otworzymy kilkanaście nowych sklepów, w różnych rejonach Polski. Będziemy otwierać zarówno hipermarkety, supermarkety, a także tzw. hipermarkety kompaktowe. Nowe sklepy dają szansę na znalezienie stabilnego zatrudnienia. W tym roku nasza firma stworzy 4 tysiące nowych miejsc pracy. Aby spełniać oczekiwania Klientów- stopniowo będziemy modernizować wszystkie nieco starsze obiekty. Wszystko to robimy, aby Tesco było sklepem pierwszego wyboru. Zachęcam Państwa, naszych Partnerów Handlowych, do współpracy z nami. Jesteśmy jedną z największych i najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze więcej! Z pozdrowieniami, Marek Miętka Dyrektor Operacyjny Hipermarkety/Hipermarkety kompaktowe Tesco Polska = extra oferta + extra obsługa + extra usługi

2 Konferencja dla dostawców Tesco i Dunnhumby Perspektywy dla nowoczesnego handlu Clubcard to nie tylko program lojalnościowy. Jest to skarbnica wiedzy o potrzebach i zwyczajach zakupowych klientów Tesco. Dzięki współpracy z firmą analityczną Dunnhumby z wiedzy tej może skorzystać każdy z naszych dostawców. Clubcard był jednym z tematów konferencji dla dostawców, którą w połowie lipca zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Dunnhumby. Jak korzystać z Clubcard i informacji Dunnhumby? Tę wiedzę zyskało ponad 200 uczestników konferencji Korzyści, jakie niesie współpraca Tesco, Dunnhumby i dostawców to m.in. budowanie wzrostu całej kategorii, dotarcie do określonej grupy klientów oraz szybszy wzrost na rynku w porównaniu do konkurencji. Anna Grabowska, Dyrektor działu zakupów artykułów spożywczych podkreślała, że Tesco chce bardziej efektywnie współpracować z dostawcami, a dzięki danym dostarczanym przez Dunnhumby dostawcy dowiedzą się jeszcze więcej na temat klientów. Na przykładach konkretnych firm pokazano, jakich można użyć narzędzi i jak wpływa to na wynik sprzedaży w danej kategorii. Anna Matlak - Dyrektor Marketingu Tesco szerzej przedstawiła korzyści jakie może przynieść współpraca w ramach programu Clubcard. Anna Grabowska- Dyrektor działu zakupów żywności Tesco Konferencja była okazją do wręczenia wyróżnień dla tych partnerów handlowych, którzy podzielili się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą. Nagrody dla firm: Nestle, Coca-Cola, Henkel, Kraft oraz Diaego wręczyła Anna Grabowska, dziękując za szczególne zaangażowanie we wspólne budowanie biznesu. Uczestnicy konferencji podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami: to międzynarodowa firma doradcza, współpracująca z Tesco i dostawcami Tesco nad ulepszaniem oferty dla klientów. Ciągle zmieniające się zachowania i potrzeby konsumenckie wymagają od nas i naszych dostawców nowoczesnego i otwartego podejścia do handlu. Jan Suchocki Customer Relationship Manager Unilever Polska Spotkanie było świetną okazją do zapoznania się ze strategią Tesco odnośnie nowego sposobu pracy i podejścia do kategorii. Konferencja pokazała też, że klient jest najważniejszy dla Tesco. Narzędzia oferowane przez Dunnhumby, pozwalają odpowiedzieć na większość nurtujących dostawców pytań. Michał Rubaszko -Key Account Manager NESTLE Polska Znajomość klienta i umiejętność odpowiedzi na jego oczekiwania jest istotnym elementem decydującym o konkurencyjności sieci handlowych oraz współpracujących z nimi dostawców. Podczas konferencji Tesco i Dunnhumby mieliśmy okazję zapoznać się z prezentacjami licznych przypadków biznesowych. Jestem przekonany, że współpraca z Tesco oparta na wnioskach płynących z tak zaawansowanych analiz ma duże szanse, by prowadzić do realizacji celów biznesowych.

3 Uczymy się wzajemnie Akademia Dostawców w Regionalnych Zapraszamy producentów i dostawców regionalnych oraz lokalnych do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach w ramach Akademii Dostawców Regionalnych. W trakcie jednodniowych spotkań szkoleniowych chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami z zakresu m.in. aktywnej promocji produktów regionalnych, bezpieczeństwa produktu oraz sposobów wspierania sprzedaży. Naszymi wykładowcami będą m.in. dr Agnieszka Borowska z SGGW, znana z aktywnej działalności naukowej w dziedzinie rozwoju produktów regionalnych, Przedstawiciele Agencji Rynku Rolnego oraz wielu ekspertów z dziedziny zapewniania jakości, promocji sprzedaży i marketingu z Tesco Polska. Warszaty odbędą się w terminie października w 4 miastach Polski: 11 październik: Hotel MAZURKAS - Ożarów Mazowiecki k. Warszawy 12 październik: Hotel INTER SZABLEWSKI - Dymaczewo Nowe k. Poznania 13 październik: Hotel PARK PLAZA - Wrocław 14 październik: Hotel WITEK KRAKÓW - Modlnica k. Krakowa Zaproszenia do wzięcia udziału w warsztatach zostały rozesłane pocztą elektroniczną do wszystkich dostawców produktów regionalnych oraz lokalnych z bazy danych Tesco. W przypadku braku zaproszenia prosimy o kontakt: Potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu mija 20 września. Nowa kampania reklamowa Tesco Eksperci Tesco zapraszają na jesienne zakupy Z początkiem września ruszyła nowa odsłona kampanii reklamowej Tesco. Znani i lubiani Eksperci- Henio i Krystyna zachęcają tym razem do robienia przetworów, oczywiście z produktów dostępnych w sklepach sieci Tesco. Nowy film reklamowy jak zwykle zawiera dużą dawkę poczucia humoru, z którego słyną nasi Eksperci. Odsłona ta jest kontynuacją dotychczasowych kampanii takich jak Przesuń boczek czy Jestem mięski, wspierających wizerunek jakości świeżych produktów. Filmy można zobaczyć w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych w Polsce: TVP, Polsat, TVN, TV i TVN 7.

4 Inwestuj z nami! Pasaże e Tesco - dobre miejsce na biznes Tesco to nie tylko jedna z największych sieci handlowych, ale również jeden z największych zarządców centrów handlowych w Polsce. Pod marką Tesco działa obecnie blisko 350 sklepów, w tym ponad 75 galerii i pasaży handlowych. Nowe galerie handlowe Tesco, powstające w kolejnych miastach, przyczyniają się do znacznego zmniejszenia lokalnego bezrobocia i stwarzają nowe szanse rozwoju dla lokalnych przedsiębiorców. Każda galeria to średnio 40 sklepów, które tworzy nawet do 700 nowych etatów dla lokalnych mieszkańców. Ważnym elementem wyróżniającym galerie Tesco na rynku jest podejście do współpracy z małymi lokalnymi firmami. Obecnie spośród ponad 2000 najemców, około 40% stanowią lokalni przedsiębiorcy. Dzięki stałej współpracy z Tesco mają szansę na rozwój nie tylko w swoim mieście, ale także w skali regionu, a nawet całego kraju. Galerie Tesco są zlokalizowane w małych, średnich i dużych miastach, w których dostosowują swoją ofertę do lokalnych potrzeb. Współpracujemy! WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH WYNEJMEM LOKALI LUB POWIERZCHNI W PASAŻACH TESCO ZACHĘCAMY DO KONTAKTU: Dział Wynajmu i Zarządzania Pasażami ul. Górczewska 212/ Warszawa tel. (22) Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem współpracy z Tesco, prosimy o przesłanie swojej oferty na adres mailowy: Wstępne oferty powinny zawierać: Listę produktów i cenę zakupu netto. Wymagane są również następujące dokumenty: Struktura firmy (schemat organizacyjny)/krs, regon, NIP. Ważne jest też upoważnienie do negocjowania i podpisywania umowy dla osoby nie występującej w KRS oraz nazwa i adres zakładu produkcyjnego ewentualnego podwykonawcy. Rozwijaj się razem z nami - weź udział w przetargu Produkty marki własnej Tesco zyskują coraz większe uznanie w oczach Klientów i coraz częściej trafiają do ich koszyków. Aby ulepszać naszą ofertę, nieustannie poszerzamy bazę o nowych dostawców. Przez cały rok prowadzimy przetargi, oferując możliwość współpracy jak największej liczbie producentów. Zachęcamy również tych, którzy wcześniej nie mieli takiej okazji. Dajemy także możliwości rozszerzenia współpracy o kolejne linie asortymentowe. Dynamiczny rozwój Tesco zapewnia zbyt, co tym samym zwiększa zapotrzebowanie na nowych dostawców.

5 Najwyższa jakość mięs Jakość przede wszystkim W maju tego roku Tesco wprowadziło nowy asortyment świeżych mięs. Nowe produkty charakteryzuje najwyższa jakość, co tym samym wyróżnia je na tle konkurencji. Zmiany wprowadzono na każdym etapie łańcucha dostaw. Najważniejszą było zmniejszenie ilości otłuszczenia mięsa oraz usuniecie jego wszystkich bezwartościowych części. Dzięki temu klient dostaje wyłącznie najcenniejsze mięso. Kolejny rewolucyjny krok to wprowadzenie najnowszej formy pakowania MAP, czyli hermetycznego pakowania w modyfikowanej mieszaninie gazów. Zmodyfikowaliśmy również etykiety produktów, na których umieściliśmy informacje o wartościach odżywczych. Asortyment mięs został także wzbogacony o nowe pozycje. Jednymi z najciekawszych produktów, godnych polecenia smakoszom są mięsa linii Finest, otrzymane z irlandzkiej wołowiny dojrzewającej. Poprzez chów na wolnym wybiegu, zachowanie reżimu żywieniowego zwierząt oraz starannie przeprowadzony proces selekcji i dojrzewania, mięso w opakowaniach Finest posiada najwyższe walory smakowe. Tesco przykłada dużą uwagę do zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa produkcji żywności według sprawdzonych, brytyjskich wzorców. Standardy te są sukcesywnie wdrażane u naszych dostawców. W rezultacie klienci otrzymują nie tylko dobrej jakości świeże mięso, ale mają również gwarancję, że produkt jest bezpieczny. Drodzy Czytelnicy! Nasz biuletyn tworzymy dla Was. Dlatego zależy nam na Waszej opinii. Czekamy na uwagi i sugestie chcemy pisać o tym, co dla Państwa jest interesujące, dlatego liczymy na propozycje tematów, którymi zajmiemy się w kolejnych numerach. Piszcie do nas również, jeśli chcecie otrzymywać Biuletyn bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową:

6 Angażujemy się! Razem dla dzieci Tesco jest firmą odpowiedzialną społecznie, dlatego doceniamy współpracę z partnerami, dla których ważne są te same wartości. Pamiętając, że wspólnie możemy zdziałać więcej, zachęcamy do aktywnego wsparcia projektu budowy Rodzinnych Domów Dziecka. Fundacja Happy Kids Fundacja Pomocy Dzieciom Organizacja Pożytku Publicznego ul. Żniwna 10/ Łódź Nr rachunku bankowego W jaki sposób można pomóc? -przekazując pieniądze na konto Fundacji, Nasi pracownicy są ambasadorami akcji Tesco Dzieciom już od 2 lat wspólnie prowadzimy zbiórki we wszystkich sklepach. -organizując zbiórkę pieniędzy wśród pracowników i klientów własnej firmy, -ustawiając skarbony w Państwa firmie, -zachęcając swoich pracowników i klientów do przekazania 1% od podatku na konto Fundacji. To tylko przykłady działań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. O wszystkich działaniach organizowanych przez Państwa firmę na rzecz fundacji Happy Kids, będziemy informować na naszej stronie internetowej. Zbudujmy wspólnie dom, który będzie szansą na szczęśliwe dzieciństwo. Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z Bożeną Polak Kierownikiem Projektu, tel Bądź eko z Tesco Recykling to takie proste! Tesco to firma przyjazna z natury. Chcemy, aby nasi Klienci i pracownicy również troszczyli się o środowisko. Staramy się kształtować ich zachowania ekologiczne poprzez specjalne oznaczenia w sklepach, kampanie informacyjne, organizację różnych wydarzeń i ułatwianie recyklingu. Już od roku Klienci Tesco mogą korzystać z Eko-Punktów czyli pojemników na zużyte baterie, tonery i drobne elektrośmieci takie jak kable, ładowarki czy płyty CD. W ciągu tego okresu udało się zebrać 3,5 tony drobnych elektrosmieci (baterii i tonerów). Wynik ten pokazuje, że klienci są chętnie korzystają z udogodnień ekologicznych, które im proponujemy. Dużo łatwiej jest przy okazji codziennych zakupów wrzucić zbędne elektrośmieci do naszego pojemnika, niż bez potrzeby magazynować je w domach. Eko-Punkty można znaleźć w każdym sklepie Tesco I Savia, dzięki temu w całej Polsce mamy ich ponad 350. Jesteśmy świadomi zagrożeń ekologicznych, dlatego cały czas rozwijamy naszą strategię dotyczącą troski o środowisko naturalne. Cieszy nas fakt, że coraz więcej naszych klientów udowadnia, że i dla nich problem ten jest równie istotny.

7 Wspólnie się rozwiajamy Owocne Spotkanie Tesco już od ponad 8 lat kupuje jabłka i gruszki bezpośrednio od sadowników i grup producenckich. Dzięki wieloletniej współpracy, a także przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, już drugi rok z rzędu możemy oferować naszym klientom polskie jabłka przez 12 miesięcy w roku. Wszystkie jabłka i gruszki dostępne w Tesco pochodzą od producentów, którzy posiadają certyfikat GlobalGAP. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że nabywają dobry i bezpieczny produkt. W celu zacieśniania współpracy 26 sierpnia zorganizowaliśmy konferencję dla polskich producentów jabłek i gruszek dostarczających owoce do Tesco. Konferencja odbyła się w ramach szkoleń z cyklu Akademii Dostawców Regionalnych. Na spotkanie przybyło ponad 110 sadowników reprezentujących wszystkich naszych dostawców jabłek i gruszek. Mieli oni okazję zwiedzić centrum dystrybucyjne świeżej żywności Tesco w Teresinie, gdzie zapoznali się z systemem kontroli jakości owoców przy przyjęciu do magazynu. Podczas konferencji zaprezentowaliśmy jak wyglądamy na tle konkurencji, jeśli chodzi o sprzedaż jabłek i gruszek. Przedstawiliśmy główne problemy jakościowe, z jakimi mieliśmy do czynienia w minionym roku. Zapoznaliśmy naszych producentów z wynikami badań, jakie przeprowadziliśmy w ostatnich latach wśród naszych klientów. Wspólnie dyskutowaliśmy co możemy jeszcze zrobić, aby sprostać wymogom klientów. Prof. Kazimierz Tomala z SGGW, jeden z panelistów na konferencji Specjalnym gościem konferencji był profesor Kazimierz Tomala z SGGW w Warszawie- jeden z najwybitniejszych specjalistów w kraju zajmujący się tematyką jakości jabłek i gruszek. Profesor zaprezentował wiele ciekawych metod i technologii, które skutecznie mogą pomóc w podniesieniu standardów jakości owoców. Na zakończenie konferencji Adam Paradowski, przedstawiciel firmy Agrofresh, przedstawił dwuletnie wyniki stosowania w Polsce technologii Smart Fresh, pozwalającej owocom dłużej zachować świeżość. Tesco już od dwóch lat wspiera stosowanie tej nowoczesnej technologii, dzięki czemu klienci znajdują polskie jabłka w naszych sklepach przez cały rok. Po każdej prezentacji odbywały się bardzo interesujące dyskusje, które pozwoliły wspólnie znaleźć rozwiązania na wiele problemów.

8 Atrakcyjna forma reklamy czyli jak sprzedać więcej! część IV Kolejna część cyklu poświeconego możliwościom reklamowym dedykowana jest billboardom, czyli jednej z najbardziej skutecznych i rozpowszechnionych form reklamy zewnętrznej. Billboardy są jedną z najstarszych, a zarazem najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych form reklamy zewnętrznej. Główne zalety billboardów to możliwość ustalania ich zasięgu geograficznego oraz stosunkowo niski koszt. Jest to medium, które nie wymaga większej aktywności ze strony odbiorcy. Działają niczym magnes przyciągając wzrok i koncentrując na sobie uwagę. Billboardy zapewniają bezpośredni i wielokrotny kontakt z przekazem reklamowym. Największą zaletą jest niewątpliwie ich zasięg. Billboardy są wszechobecne. Znajdują się w centrach miast, przy głównych trasach czy choćby na dworcach. Najbardziej skuteczne są tablice zlokalizowane w pobliżu galerii handlowych czy supermarketów. Docierają wówczas ze swoim przekazem tuż przed podejmowaniem przez klienta decyzji zakupowych. Tesco posiada billboardy zlokalizowane zarówno przy hipermarketach, jak i sklepach mniejszego formatu, w różnych rejonach Polski. Przy zamówieniu usługi reklamowej oferujemy kompleksową obsługę- począwszy od druku, aż do umieszczenia jej bezpośrednio na nośniku. Sieć TESCO posiada 476 tablic zlokalizowanych na 161 parkingach przy sklepach Tesco. Więcej informacji udzieli Państwu Katarzyna Jędrszczyk Product Manager Tesco Media Service tel: Wielki powrót t POS TV Telewizja w hipermarkecie - Digital Signage (tzw. POS TV) to kolejna usługa dostępna w hipermarketach Tesco. System funkcjonuje obecnie w 28 dużych sklepach TESCO, a do końca roku pojawi się w pozostałych sklepach formatu HM. Finalnie do dyspozycji reklamodawców będzie ponad 1500 ekranów LCD o średnicy 42 cali umieszczonych w głównych ciągach komunikacyjnych oraz w strefach monopolowych sklepów Tesco, które każdego tygodnia odwiedzają tłumy Klientów. Więcej informacji na temat POS TV oraz oferty handlowej udzieli Rafał Tyborowski - Dyrektor Biura Reklamy Call2Action, tel

LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO

LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO LOKALE NA WYNAJEM PLATFORMA DLA HANDLU DETALICZNEGO TRENDY Od kilku lat na polskim rynku handlu zachodzą bardzo dynamiczne zmiany. Klienci cenią wygodę i szybkość zakupów dokonywanych blisko domu oraz

Bardziej szczegółowo

1/5. Dbamy o jakość produktów. Jak to działa? Gwarancja Satysfakcji. dlaczego? Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco

1/5. Dbamy o jakość produktów. Jak to działa? Gwarancja Satysfakcji. dlaczego? Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco Newsletter dla Partnerów Handlowych Tesco wydanie specjalne październik 2013 Gwarancja Satysfakcji Gwarancja Satysfakcji dlaczego? Jak to działa? Dbamy o jakość produktów 1/5 Redakcja Drodzy Czytelnicy!

Bardziej szczegółowo

Franczyza z Carrefour. ( nabierze kolorów! Niech Twój biznes

Franczyza z Carrefour. ( nabierze kolorów! Niech Twój biznes Franczyza z ( nabierze kolorów! Niech Twój biznes Franczyza z Szanowni Państwo! Właściciele sklepów spożywczych coraz chętniej korzystają z możliwości działania pod znaną marką. Obecnie na terenie kraju

Bardziej szczegółowo

MULTIFORMATOWE KONCEPCJE W ROZWOJU SIECI HANDLOWYCH

MULTIFORMATOWE KONCEPCJE W ROZWOJU SIECI HANDLOWYCH MULTIFORMATOWE KONCEPCJE W ROZWOJU SIECI HANDLOWYCH SKUTECZNE DOTARCIE DO KLIENTA INQUIRY, 6 listopada 2013 VI Forum Rynku Spożywczego MULTICHANNEL - koncepcja Definicja Strategia handlowo-marketingowa

Bardziej szczegółowo

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display

SMYK buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display buduje zasięg marki i zwiększa sprzedaż dzięki kampanii Display O to międzynarodowa sieć sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklep internetowy dostarczają

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

Polscy konsumenci a pochodzenie produktów. Raport z badań stowarzyszenia PEMI. Warszawa 2013.

Polscy konsumenci a pochodzenie produktów. Raport z badań stowarzyszenia PEMI. Warszawa 2013. Polscy konsumenci a pochodzenie produktów.. Spis treści Wstęp 3 1. Jak często sprawdzacie Państwo skład produktu na etykiecie? 4 2. Jak często sprawdzacie Państwo informację o kraju wytworzenia produktu

Bardziej szczegółowo

JAK PROWADZIĆ BIZNES Z JAPOŃCZYKAMI? JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE RELACJE BIZNESOWE W KONTAKTACH Z JAPOŃSKIMI KLIENTAMI, DOSTAWCAMI I WSPÓŁPRACOWNIKAMI?

JAK PROWADZIĆ BIZNES Z JAPOŃCZYKAMI? JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE RELACJE BIZNESOWE W KONTAKTACH Z JAPOŃSKIMI KLIENTAMI, DOSTAWCAMI I WSPÓŁPRACOWNIKAMI? JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE RELACJE BIZNESOWE W KONTAKTACH Z JAPOŃSKIMI KLIENTAMI, DOSTAWCAMI I WSPÓŁPRACOWNIKAMI? Warszawa OFERTA PDF Szanowni Państwo, Przedstawiamy ofertę szkolenia z zakresu biznesu z Japończykami

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. Szanowni Państwo,

WSTĘP. Szanowni Państwo, WSTĘP Szanowni Państwo, Jesteśmy największym portalem ekologicznym w Polsce. Skupiamy wokół siebie zarówno środowisko biznesowe, jak również użytkowników indywidualnych zainteresowanych tematyką ekologii.

Bardziej szczegółowo

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z WIELOMA TRADYCJAMI RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 15 lat działalności na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Otwartość na nowe rynki

Bardziej szczegółowo

Usługi dystrybucyjne FMCG

Usługi dystrybucyjne FMCG Usługi dystrybucyjne FMCG 1990 powstaje firma handlowa Mister w Tychach 1992 rozpoczynamy współpracę z firmą Procter&Gamble jako jedna z 650 polskich hurtowni 1993 25 firm zostaje regionalnymi dystrybutorami

Bardziej szczegółowo

Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz. i publikowanych w mediach i organizację imprez. widoczny na rynku.

Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz. i publikowanych w mediach i organizację imprez. widoczny na rynku. P O R T F O L I O Dejavu Zobaczysz, zapamiętasz Patrzymy w przyszłość. Nie mamy wątpliwości, że najlepsze efekty osiąga się dzięki pełnemu zaangażowaniu w tworzenie długofalowej, bazującej na wzajemnym

Bardziej szczegółowo

Launch. przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek

Launch. przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów na rynek Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt: e-mail: kontakt@mr-db.pl tel. +48 606 356 999 www.mr-db.pl MRDB Szkolenie otwarte: Launch przygotowanie i wprowadzanie nowych produktów

Bardziej szczegółowo

Rynek farb dekoracyjnych w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2021

Rynek farb dekoracyjnych w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2021 2 Język: polski, angielski Data publikacji: grudzień 2015 Format: pdf Cena od: 1700 Możesz mieć wpływ na zawartość tego produktu. Podziel się opinią! Sprawdź w raporcie Jak często polscy konsumenci zmieniają

Bardziej szczegółowo

Skuteczne relacje z mediami

Skuteczne relacje z mediami Wydawnictwo Raciborskie Media oraz agencja marketingu i public relations INTRO PR serdecznie zapraszają na szkolenia otwarte Akademii Kreowania Wizerunku Skuteczne relacje z mediami Płatne artykuły i reklamy

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIE! Strategie cenowe - efektywne zarządzanie cenami!

SZKOLENIE! Strategie cenowe - efektywne zarządzanie cenami! SZKOLENIE Strategie cenowe - efektywne zarządzanie cenami Termin szkolenia: 19-20 maja 2015 r., Warszawa Cena szkolenia dla 1 osoby: 1590 zł + VAT Przy zgłoszeniu 3 osób: rabat 10% ceny netto szkolenia

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Serwis inwestycyjno - przetargowy Pressinfo.pl to jedyny serwis w Polsce, w którym użytkownik może dokonać tak precyzyjnego wyboru rodzaju poszukiwanych

Bardziej szczegółowo

OWOCE I WARZYWA W HANDLU DETALICZNYM

OWOCE I WARZYWA W HANDLU DETALICZNYM OWOCE I WARZYWA W HANDLU DETALICZNYM W kilkunastu ostatnich latach polski rynek detaliczny produktów ogrodniczych wyraźnie zmienił się na lepsze. Obserwuje się poprawę jakości owoców i warzyw, ich przygotowania

Bardziej szczegółowo

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Spis treści: Użytkownicy Serwisów xtech.pl... 3 Promowanie komunikatów i wydarzeń firmowych... 4 Artykuły... 5 Kontakt:... 6 4

Bardziej szczegółowo

Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY

Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY Z NAMI BĘDZIESZ WIDOCZNY NASZYM ATUTEM JEST DOŚWIADCZENIE I LUDZIE PM MEDIA istnieje od 2003 roku. W 2015 roku PM MEDIA oraz drukarnia GRUPA PM połączyły siły tworząc markę GRUPA PM MEDIA. Dzięki wieloletniemu

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm

Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm +68% więcej odwiedzin przy tym samym budżecie O Super-Pharm Firma Super-Pharm Poland Sp. z o.o. to

Bardziej szczegółowo

Franczyza dla Ciebie. Sprawdzony model biznesu

Franczyza dla Ciebie. Sprawdzony model biznesu Sprawdzony model biznesu O FORNETTI Fornetti jest największą i najdłużej funkcjonującą w Polsce siecią minipiekarni i kawiarenek, specjalizującą się w wypieku w punkcie sprzedaży ciastek oraz przekąsek

Bardziej szczegółowo

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce umożliwia wizerunkową i merytoryczną reklamę Państwa biurowca. Dzięki zestawieniu wszystkich materiałów tekstowych i graficznych, potencjalny najemca ma w

Bardziej szczegółowo

Raport ecommerce 2012

Raport ecommerce 2012 Raport ecommerce Data wydania: 28.09. Termin na materiały: 21.09. Czytelnikami raportu ecommerce są osoby: prowadzące sklepy internetowe lub inną działalność e-commerce, uruchamiające kanał sprzedaży internetowej,

Bardziej szczegółowo

OPAKOWANIA A PROMOCJA PAKOWANYCH PRODUKTÓW

OPAKOWANIA A PROMOCJA PAKOWANYCH PRODUKTÓW OPAKOWANIA A PROMOCJA PAKOWANYCH PRODUKTÓW Opakowania są najlepszą promocją owoców i warzyw oraz kluczem do efektywnej sprzedaży świeżych produktów ogrodniczych. W procesie sprzedaży owoce i warzywa tworzą

Bardziej szczegółowo

Oferta organizacji wyjazdowej misji gospodarczej na targi FRUIT LOGISTICA Berlin 3 4 5 LUTY 2016

Oferta organizacji wyjazdowej misji gospodarczej na targi FRUIT LOGISTICA Berlin 3 4 5 LUTY 2016 Oferta organizacji wyjazdowej misji gospodarczej na targi FRUIT LOGISTICA NIP: 946 25 74 510 Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o.o. powstało w 2009 roku w Lublinie aby wspierać przedsiębiorczość i pokazywać

Bardziej szczegółowo

Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl

Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl Dzień dobry, Cieszymy się, że wybrali Państwo nasz portal internetowy EKO, OZE ekoenergia.pl Zespół Ecoeurope.eu Sp. z o.o. Wita Państwa serdecznie w firmie. Na kolejnych stronach znajdą Państwo: 1. korzyści

Bardziej szczegółowo

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014

LoveKraków.pl. Kraków, 03.06.2014 LoveKraków.pl Kraków, 03.06.2014 KIM JESTEŚMY? KRAKOWIANIE DOŚWIADCZENIE Kochamy Kraków! LoveKraków.pl to najszybciej rozwijający się portal informacyjny w Małopolsce. Codziennie bieżące informacje z życia

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

System do Analityki Biznesowej. Wspomagamy rozwój branży handlu detalicznego.

System do Analityki Biznesowej. Wspomagamy rozwój branży handlu detalicznego. System do Analityki Biznesowej Wspomagamy rozwój branży handlu detalicznego. 1 Znamy Twoje codzienne pytania Czy lepiej organizować promocje krótkoczy długoterminowe? Jakie produkty zalegają w magazynie?

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna

Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna Mój biznes Etap II. Analiza strategiczna Źródło: www.uniwersytet-dzieciecy.pl W pierwszym etapie Konkursu przygotowaliście bardzo ciekawe propozycje nowych biznesów, oferujących zarówno towary, jak i usługi.

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja i planowanie dostaw

Dystrybucja i planowanie dostaw Terminy szkolenia 15-16 październik 2015r., Kraków - Hotel Aspel*** Dystrybucja i planowanie dostaw 7-8 kwiecień 2016r., Poznań - Hotel Platinum Palace Residence**** Opis Efektywna dystrybucja produktów

Bardziej szczegółowo

POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM

POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM POŚREDNICTWO W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM SEKRETEM BIZNESU JEST WIEDZIEĆ TO, CZEGO NIE WIEDZĄ INNI Arystoteles Onassis SZANOWNI PAŃSTWO, Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o. o. powstało w 2009 roku w Lublinie

Bardziej szczegółowo

Kontekst sytuacyjny: Pytanie pozostaje tylko w jakich obszarach ich rozwijać?

Kontekst sytuacyjny: Pytanie pozostaje tylko w jakich obszarach ich rozwijać? WPŁYW POZIOMU ŚWIADOMOŚCI BIZNESOWEJ NA ROZWÓJ ORGANIZACJI SPRZEDAŻY NA RYNKU PRODUKTÓW FMCG Szanowni Państwo, Przedstawiamy Państwu poniższą ofertę dotyczącą wsparcia pracowników działu sprzedaży w Państwa

Bardziej szczegółowo

Instalacje fotowoltaiczne - praktyczne aspekty instalowania systemów PV

Instalacje fotowoltaiczne - praktyczne aspekty instalowania systemów PV Oferta szkolenia z zakresu PV: Instalacje fotowoltaiczne - praktyczne aspekty instalowania systemów PV Długo oczekiwana przez cały sektor energetyki odnawialnej Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii (OZE)

Bardziej szczegółowo

Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o. o.

Brytyjsko Polskie Usługi Sp. z o. o. Brytyjsko-Polska Izba Handlowa ul. Nowogrodzka 12/3 00-511 Warszawa Tel/Fax: +48 22 622 20 56 www.bpcc.org.pl Brytyjsko-Polska Izba Handlowa nieustannie stara się udoskonalać swój system medialnokomunikacyjny,

Bardziej szczegółowo

MARKA SUKCESU. program wsparcia rozwoju małych i średnich firm

MARKA SUKCESU. program wsparcia rozwoju małych i średnich firm MARKA SUKCESU program wsparcia rozwoju małych i średnich firm O czym przeczytają Państwo w prezentacji? 1. Marka sukcesu cele i założenia. 2. Zasady uczestnictwa w programie. 3. Dlaczego warto zostać marką

Bardziej szczegółowo

Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu

Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu Agencje zatrudnienia wiele usług w jednym miejscu Obecnie w Polsce funkcjonuje ponad 3800 agencji zatrudnienia, które działają w różnym obszarze usług i w różnym zasięgu geograficznym. Najwięcej dostawców

Bardziej szczegółowo

Liczy się tu i teraz!

Liczy się tu i teraz! Liczy się tu i teraz! 1. Musimy kupować, ale nie musimy sprzedawać. 2. Wszyscy chcemy żyć lepiej tzn. mieć więcej wolnego czasu i więcej pieniędzy. 3. Co powoduje, że nasz pomysł jest lepszy niż? a) brak

Bardziej szczegółowo

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r.

Dobrze służy ludziom. Nowa odsłona Banku BGŻ. Warszawa, 13 marca, 2012 r. Dobrze służy ludziom Nowa odsłona Banku BGŻ Warszawa, 13 marca, 2012 r. Kim jesteśmy dziś Prawie 400 oddziałów w 90 proc. powiatów w Polsce Bank lokalnych społeczności, wspierający rozwój polskich przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

Największe serwisy medyczne dla pacjentów

Największe serwisy medyczne dla pacjentów Największe serwisy medyczne dla pacjentów Warszawa 2013 Nr 1 w Zdrowiu i medycynie Najszybciej rozwijające się media medyczne w Internecie - I miejsce w kategorii Zdrowie i medycyna wg Megapanelu marzec

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa Portal drogowy -

Oferta reklamowa Portal drogowy - Oferta reklamowa Portal drogowy - www.edroga.pl Cztery wymiary informacji Oferta ważna od 22.04-22.06.2013 KIM JESTEŚMY? Portal drogowy edroga.pl to profesjonalny portal branżowy kompleksowo prezentujący

Bardziej szczegółowo

Specjalistyczna platforma informacyjno-biznesowa Twój zaufany partner w biznesie

Specjalistyczna platforma informacyjno-biznesowa Twój zaufany partner w biznesie www.biotechnologia.pl Specjalistyczna platforma informacyjno-biznesowa Twój zaufany partner w biznesie O portalu portal rozwija się od 13 lat lider mediów o tematyce innowacyjnego biobiznesu zespół portalu

Bardziej szczegółowo

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Ogólna informacja O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Spis treści O nas... 3 Historia firmy... 3 e-direct... 4 Struktura firmy... 4 Nasza oferta... 5 Strategia... 5 Promocja... 5 Kreacja...

Bardziej szczegółowo

Bezcenna wiedza o rynku i kontakty biznesowe!

Bezcenna wiedza o rynku i kontakty biznesowe! Bezcenna wiedza o rynku i kontakty biznesowe! O PRZEWODNIKU PRZEWODNIK PO HANDLU W POLSCE to kompendium wiedzy dla managerów związanych z branżą FMCG. Będzie zawierał aktualną bazę spożywczych sieci handlowych,

Bardziej szczegółowo

GDZIE POLACY KUPUJĄ ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚĆ? SKLEPY SPECJALISTYCZNE NADAL GÓRĄ Marzec 2013

GDZIE POLACY KUPUJĄ ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚĆ? SKLEPY SPECJALISTYCZNE NADAL GÓRĄ Marzec 2013 GDZIE POLACY KUPUJĄ ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚĆ? SKLEPY SPECJALISTYCZNE NADAL GÓRĄ Marzec 2013 POLACY NA ŚWIEŻĄ ŻYWNOŚĆ PRZEZNACZAJĄ 45% WSZYSTKICH WYDATKÓW NA ARTYKUŁY SPOŻYWCZE I ŚRODKI HIGIENY W przeciwieństwie

Bardziej szczegółowo

Portale internetowe o zakupach w Białymstoku w wersji polskiej i rosyjskiej

Portale internetowe o zakupach w Białymstoku w wersji polskiej i rosyjskiej Portale internetowe o zakupach w Białymstoku w wersji polskiej i rosyjskiej Co nas wyróżnia Własne, ekskluzywne treści" Dotarcie do wyselekcjonowanej grupy celowej" Nowoczesne formy komunikacji (content

Bardziej szczegółowo

W W I E L K I M M I E Ś C I E

W W I E L K I M M I E Ś C I E BEZPŁATNY MAGAZYN DLA KOBIET W CIĄŻY I MAM MALUSZKÓW 0-3 SUPERMAMA W W I E L K I M M I E Ś C I E PREZENTACJA OFERTOWA MAGAZYNU 2013 OGÓLNOPOLSKI OGÓLNOPOLSKI NOWY WWW.MAGAZYNSUPERMAMA.PL 03 PROFIL MAGAZYNU

Bardziej szczegółowo

Oceń efektywność polityki szkoleniowej Twojej firmy

Oceń efektywność polityki szkoleniowej Twojej firmy Oceń efektywność polityki szkoleniowej Twojej firmy Oceń efektywność polityki szkoleniowej Twojej firmy Co to jest polityka szkoleniowa? Polityka szkoleniowa to generalne podejście oraz sposób postepowania

Bardziej szczegółowo

OBNIŻANIE KOSZTÓW WŁASNYCH SPRZEDAŻY. - dzięki kupowaniu możliwie największych ilości oraz - poprzez korzystanie z upustów, rabatów i promocji

OBNIŻANIE KOSZTÓW WŁASNYCH SPRZEDAŻY. - dzięki kupowaniu możliwie największych ilości oraz - poprzez korzystanie z upustów, rabatów i promocji OBNIŻANIE KOSZTÓW Dostawcy sklepów spożywczych starannie wyliczają swoje WŁASNYCH SPRZEDAŻY ceny i z reguły nie można ich negocjować. Mimo to ich klienci (hurtownicy i detaliści) znajdują sposoby obniżenia

Bardziej szczegółowo

Reklama na ekologicznych torbach na pieczywo i produkty farmaceutyczne

Reklama na ekologicznych torbach na pieczywo i produkty farmaceutyczne Reklama na ekologicznych torbach na pieczywo i produkty farmaceutyczne www.mydej.pl Szanowni Państwo rozpoczynając działalność w kręgach reklamy, poszukiwaliśmy nowych, innowacyjnych metod, które oferując

Bardziej szczegółowo

Warsztaty - Wypracowania strategii marki i strategii promocji. Podsumowanie + sprawy bieżące sieci

Warsztaty - Wypracowania strategii marki i strategii promocji. Podsumowanie + sprawy bieżące sieci Leszno, 30.06.2011 Protokół ze spotkania roboczego sieci Leszczyńskie Smaki z dnia 29.06.2011. w ramach projektu Utworzenie sieci Leszczyńskie smaki szansą wzrostu innowacyjności firm sektora spożywczego

Bardziej szczegółowo

Skuteczna organizacja przestrzeni sklepowej czyli jak zwiększyć sprzedaż akcesoriów GSM

Skuteczna organizacja przestrzeni sklepowej czyli jak zwiększyć sprzedaż akcesoriów GSM Skuteczna organizacja przestrzeni sklepowej czyli jak zwiększyć sprzedaż akcesoriów GSM Merchandising to część operacji marketingowych stanowiąca pewną filozofię działania, która do komunikacji z klientami

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami

Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami Wykorzystanie przez Bank Pocztowy bezpiecznego podpisu elektronicznego do zawierania umów z Klientami 19 lutego 2009 roku Misja Banku Pocztowego Uczynienie usług finansowych dostępnych i przystępnych dla

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania finansowe, na których można polegać Financial Services

Rozwiązania finansowe, na których można polegać Financial Services Łatwiejszy leasing w Siemens Rozwiązania finansowe, na których można polegać Financial Services s 6% Struktura portfela środków trwałych sfinansowanych przez Siemens Finance Sp. z o.o. w roku 21 (w procentach)

Bardziej szczegółowo

BRAND TRACKER. Przykładowe wyniki badania wizerunku marki sieci sklepów obuwniczych. Inquiry sp. z o.o.

BRAND TRACKER. Przykładowe wyniki badania wizerunku marki sieci sklepów obuwniczych. Inquiry sp. z o.o. BRAND TRACKER Przykładowe wyniki badania wizerunku marki sieci sklepów obuwniczych Inquiry sp. z o.o. O INQUIRY Od ponad 10 lat prowadzimy badania konsumenckie dla sieci detalicznych i centrów handlowych.

Bardziej szczegółowo

Czym jest. Inbound Marketing?

Czym jest. Inbound Marketing? Czym jest Inbound Marketing? Co to jest Inbound Marketing? Inbound Marketing to skuteczny marketing internetowy służący do promocji biznesu i marki za pośrednictwem Internetu. Jest to strategia marketingowa

Bardziej szczegółowo

SKŁADOWE SUKCESU. Wiedza. Doświadczenie. Relacje. Zaangażowanie. Kreatywność. Współpraca

SKŁADOWE SUKCESU. Wiedza. Doświadczenie. Relacje. Zaangażowanie. Kreatywność. Współpraca Leaders Try More O NAS Jesteśmy prężną agencją PR. Zajmujemy się budowaniem efektywnej komunikacji oraz promocją firm i instytucji. Stawiamy na innowacyjne i skuteczne narzędzia. Ponad 10-letnie doświadczenie

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce 2015 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2015-2020

Handel internetowy w Polsce 2015 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2015-2020 2 Język: polski, angielski Data publikacji: wrzesień 2015 Format: pdf Cena od: 1800 Sprawdź w raporcie Jakie zmiany czekają rynek e-commerce w Polsce w 2020 roku? Jakie decyzje zakupowe podejmują Polacy?

Bardziej szczegółowo

WPROWADZANIE INWESTORÓW POLSKICH NA RYNKI OBCE

WPROWADZANIE INWESTORÓW POLSKICH NA RYNKI OBCE WPROWADZANIE INWESTORÓW POLSKICH NA RYNKI OBCE SEKRETEM BIZNESU JEST WIEDZIEĆ TO, CZEGO NIE WIEDZĄ INNI Arystoteles Onassis SZANOWNI PAŃSTWO, Lubelskie Centrum Consultingu sp. z o. o. powstało w 2009 roku

Bardziej szczegółowo

Marcin Rausch dyrektor działu reklamy Głos Dziennik Pomorza

Marcin Rausch dyrektor działu reklamy Głos Dziennik Pomorza Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę związaną ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Oferta obejmuje wszystkie nośniki Głosu Dziennika Pomorza największej i najchętniej

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA Octarius Group - Agencja Marketingu Zintegrowanego www.octarius.com.pl, tel. +48 530 903 500 A G E N C J A M A R K E T I N G U Z I N T E G R O WA N E G O Agencja Marketingu

Bardziej szczegółowo

Budynki biurowe w Polsce 2015-2020. Inwestycje - Firmy - Statystyki - Prognozy - Ceny

Budynki biurowe w Polsce 2015-2020. Inwestycje - Firmy - Statystyki - Prognozy - Ceny 2 Język: polski, angielski Data publikacji: kwiecień 2015 Format: pdf Cena od: 1000 Sprawdź w raporcie Jaka jest obecna wartość rynku budownictwa biurowego? Jakie są perspektywy rozwoju rynku na najbliższe

Bardziej szczegółowo

RAPORT POLSKI INTERNET 2009/2010. ul. Wołoska 7, budynek Mars, klatka D, II piętro 02-675 Warszawa, tel. (0 22) 874 41 00, fax (0 22) 874 41 01

RAPORT POLSKI INTERNET 2009/2010. ul. Wołoska 7, budynek Mars, klatka D, II piętro 02-675 Warszawa, tel. (0 22) 874 41 00, fax (0 22) 874 41 01 1 1 RAPORT POLSKI INTERNET 2009/2010 2 2 O raporcie Raport prezentuje kondycję rynku internetowego w Polsce w minionym roku 2009. Wzbogacony o dodatkowe analizy i komentarze, łączy rezultaty i jest wyborem

Bardziej szczegółowo

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie

Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Jak działa Brandle? Narzędzie online do organizacji i sprawdzania efektów marketingu szeptanego w internecie Brandle to narzędzie do organizacji, prowadzenia i sprawdzania efektów kampanii marketingu szeptanego

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

Jedyny tego typu w Polsce coroczny

Jedyny tego typu w Polsce coroczny Jedyny tego typu w Polsce coroczny kompleksowy przegląd aktualnej sytuacji na polskim rynku handlu detalicznego, uwzględniający całość sektora: sieci handlowe, w tym sklepy przy stacjach paliw, centra

Bardziej szczegółowo

RYNEK APTECZNY W ROKU 2016 trendy, strategie rozwój WARSZAWA STADION NARODOWY. 19 MAJA 2016r.

RYNEK APTECZNY W ROKU 2016 trendy, strategie rozwój WARSZAWA STADION NARODOWY. 19 MAJA 2016r. WARSZAWA STADION NARODOWY 19 MAJA 2016r. ORGANIZATOR: Business Point Sp. z o.o. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w pierwszym wyjątkowym spotkaniu organizowanym przez Business Point.

Bardziej szczegółowo

Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań

Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań . Polska Dołącz dzisiaj: Program Współpracy z Dostawcami Rozwiązań Uzyskaj prawo posługiwania się znakiem Zgodny z GS1 Promuj swoją firmę oraz oferowane rozwiązania wśród 19 tysięcy Uczestników systemu

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA. Cały Kraków w jednym miejscu. tel

OFERTA REKLAMOWA. Cały Kraków w jednym miejscu.  tel Cały Kraków w jednym miejscu OFERTA REKLAMOWA www.krknews.pl reklama@krknews.pl tel.+48 606-376-149 reklama@krknews.pl OFERTA REKLAMOWA STYCZEŃ 2017 1 "Razem tworzymy Kraków" Kim jesteśmy KRKnews.pl to

Bardziej szczegółowo

Akcje 5 razy dziennie warzywa i owoce Rys historyczny

Akcje 5 razy dziennie warzywa i owoce Rys historyczny Akcje 5 razy dziennie warzywa i owoce Rys historyczny Janusz Marek Jaworski Zakład Epidemiologii i Prewencji Nowotworów Centrum Onkologii-Instytut w Warszawie Warsztaty dla dziennikarzy i twórców filmów

Bardziej szczegółowo

kampania marketingowa

kampania marketingowa kampania marketingowa Zastanawiasz się co firmie przyniesie kampania marketingowa zorganizowana przez Grupę Medialną? Dotarcie do osób z branży MLM, która cały czas szkoli się i potrzebuje nieustannej

Bardziej szczegółowo

BIZNES Z HINDUSAMI JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE RELACJE BIZNESOWE W KONTAKTACH Z INDYJSKIMI PARTNERAMI?

BIZNES Z HINDUSAMI JAK PROWADZIĆ SKUTECZNE RELACJE BIZNESOWE W KONTAKTACH Z INDYJSKIMI PARTNERAMI? OFERTA PDF Szanowni Państwo, Przedstawiamy ofertę szkolenia z zakresu BIZNESU Z HINDUSAMI prowadzanego przez Krzysztofa Iwanka. Zapraszamy do zapoznania się z innymi propozycjami szkoleń. Z wyrazami szacunku

Bardziej szczegółowo

Jestem głęboko przekonany, że rozwój nauki służy przede wszystkim zaspokojeniu tęsknoty za czystą wiedzą. Albert Einstein

Jestem głęboko przekonany, że rozwój nauki służy przede wszystkim zaspokojeniu tęsknoty za czystą wiedzą. Albert Einstein Jestem głęboko przekonany, że rozwój nauki służy przede wszystkim zaspokojeniu tęsknoty za czystą wiedzą. Albert Einstein kliknij aby zobaczyć przykład Szanowni Państwo Ostatnie miesiące przyniosły kluczowe

Bardziej szczegółowo

Wrocław, 18 marca 2016 r. Szanowni Państwo, Drodzy Akcjonariusze, W imieniu Zarządu Libet S.A. przekazuję na Państwa ręce raport roczny Grupy Kapitałowej Libet za 2015 rok. Miniony rok był dla nas okresem

Bardziej szczegółowo

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA RAPORT KWARTALNY ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedziba w Bydgoszczy za okres 01.10.2012r. 31.12.2012r. Bydgoszcz, dnia 14.02.2013 roku 1 Spis treści 1. Wybrane dane finansowe Emitenta... 3 2. Podstawowe

Bardziej szczegółowo

Chcemy Wam opowiedzieć o.

Chcemy Wam opowiedzieć o. Chcemy Wam opowiedzieć o. Naszej agencji Naszych wybranych projektach Naszych Klientach Naszej ofercie Kontakcie do nas Nasza agencja Good One PR jest agencją Public Rela ons należącą do Good One Group.

Bardziej szczegółowo

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Baner 468x60 : Wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Baner 468x60 450 zł /msc (lub 90 zł /CPM*) Baner wyświetla się w konkretnym rejonie poszukiwań (np.

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Przeszkoleni Pracownicy. Wprowadzamy system szkoleń dla osób zatrudnianych poprzez naszą Agencję do pracy na terenie Zakładu Klienta

Przeszkoleni Pracownicy. Wprowadzamy system szkoleń dla osób zatrudnianych poprzez naszą Agencję do pracy na terenie Zakładu Klienta PR & RECRUITMENT SOLUTIONS jest zespołem osób wyspecjalizowanych w prowadzeniu rekrutacji. To, co nas wyróżnia, to zastosowanie innowacyjnych metod oraz nowych technologii, które jeszcze sprawniej pomagają

Bardziej szczegółowo

Adam Błuś Eurologistics, Truck&Business Polska, Logistyka Produkcji, Flota Auto Biznes, Log24.pl

Adam Błuś Eurologistics, Truck&Business Polska, Logistyka Produkcji, Flota Auto Biznes, Log24.pl Szanowni Państwo, Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Truck&Forum Awards 2015 Logistyczne spotkania handlowe. Ideą projektu jest poszerzenie kontaktów między firmami produkcyjnymi, handlowymi a dostawcami

Bardziej szczegółowo

SPOSÓB NA TAŃSZE, SZYBSZE I WYGODNE ZAKUPY DLA FMCG. www.hurtum.pl

SPOSÓB NA TAŃSZE, SZYBSZE I WYGODNE ZAKUPY DLA FMCG. www.hurtum.pl ŁĄCZY BRANŻĘ FMCG SPOSÓB NA TAŃSZE, SZYBSZE I WYGODNE ZAKUPY DLA FMCG. www.hurtum.pl Hurtum to platforma umożliwiająca zawieranie transakcji pomiędzy użytkownikami biznesowymi z branży FMCG. SPRZEDAWCY:

Bardziej szczegółowo

PR to nie potwór. Po co firmie PR?

PR to nie potwór. Po co firmie PR? Oferta W swojej codziennej pracy pomagamy firmom w budowaniu dobrego wizerunku i wzmocnieniu pozycji marki. Staramy się wykorzystać jak najwięcej dostępnych form i narzędzi komunikacji, aby dotrzeć z informacją

Bardziej szczegółowo

Angloville Immersja w Twojej Firmie

Angloville Immersja w Twojej Firmie Angloville Immersja w Twojej Firmie Marka Angloville Angloville rocznie szkoli około 300 osób reprezentujących środowiska biznesowe. Dzięki naszym programom specjaliści i managerowie wielu wiodących firm

Bardziej szczegółowo

InteractiveVision. agencja interaktywna. www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3

InteractiveVision. agencja interaktywna. www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3 InteractiveVision agencja interaktywna www.interactivevison.pl tel.: +48 510 069 9 9 3 WWW Agencja InteractiveVision zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz ich zarządzaniem dla klientów indywidualnych

Bardziej szczegółowo

SPECJALNY MAGAZYN BRANŻOWY 4 EDYCJA

SPECJALNY MAGAZYN BRANŻOWY 4 EDYCJA SPECJALNY MAGAZYN BRANŻOWY 4 EDYCJA KIM JESTEŚMY? Firma Bild Presse Polska to znany i ceniony przedsiębiorca na rynku mediowym, dostarczający niezawodne systemy informatyczne, ale także wyjątkowe podejście

Bardziej szczegółowo

e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2011 badanie Shoper

e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką 2011 badanie Shoper Raport z badania przeprowadzonego przez Shoper e-commerce pod szczęśliwą gwiazdką Edycja II Shoper - lider wśród dostawców oprogramowania sklepów internetowych, zrealizował badanie mające na celu poznanie

Bardziej szczegółowo

spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia

spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia spis streści prezentacja firmy atuty zakres naszych usług 3 4 5 oferta szkolenia agencja pracy tymczasowej serwis ochrona outsourcing nasze osiągniecia z kim współpracujemy kontakt 6 8 9 10 11 12 13 15

Bardziej szczegółowo

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko O nas 2 1 2 Efektywność ponad W skrócie: wszystko Nie uznajemy kompromisów i nie zadowalamy się średnimi wynikami. Naszym celem

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić

Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić Oferta Kim jesteśmy i co możemy dla Państwa zrobić SKRAWKI DOCFILM to zespół młodych, ambitnych ludzi, których połączyła pasja do tworzenia filmów. Zajmujemy się realizacją spotów reklamowych, teledysków,

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A.

MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. MOBILNE NARZĘ DZIE SPRZEDAŻ Y I LOJALNOŚ CI EVERYTAP SP. Z O.O. JEST CZĘŚCIĄ TVN GROUP S.A. Narzędzie, dzięki któremu klienci Twojego biznesu będą kupować więcej i odwiedzać Twój lokal częściej. Dzięki

Bardziej szczegółowo

Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych

Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych Od 2004 r. www.extrapolska.pl Wydawnictwo Gazet Regionalnych Spółka Extra Media jest wydawnictwem w 100% z kapitałem polskim, od ponad 10 lat działającym na krajowym rynku

Bardziej szczegółowo

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR

Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR OFERTA PortalRtrendy.pl REKLAMOWA 2015 Reklama Sponsoring Patronat medialny Baza wiedzy HR Wydawcą portalu jest spółka ENNOVA Wszelkie prawa zastrzeżone. Oferta ważna od 2015.01.01 do odwołania. Poprzednie

Bardziej szczegółowo

oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji.

oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji. oferta dla Agencji Szkolenia eksperckie Klient-Agencja. Szkolenia kompetencyjne dla Agencji. Sesje coachingu współpracy połączonych zespołów Klient-Agencja. SZKOLENIA EKSPERCKIE KLIENT - AGENCJA System

Bardziej szczegółowo