BMW i. Radość z jazdy. NOWE BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "BMW i. Radość z jazdy. NOWE BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE. www.bmw.pl/i"

Transkrypt

1 BMW i Radość z jazdy NOWE BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE.

2 NOWE BMW i NOWE BMW i. Poznaj BMW i... INNOWACJE I TECHNOLOGIE. Koncepcja pojazdu... BMW Effi cientdynamics... ELECTRIC... BMW i ConnectedDrive... Systemy wspomagające kierowcę BMW ConnectedDrive... Zrównoważony rozwój... INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ. Stylistyka BMW i wstęp BMW i Atelier... BMW i Loft... BMW i Lodge... BMW i Suite... Obręcze kół i kolory lakieru Wyposażenie standardowe i dodatkowe.... Usługi mobilnościowe... Usługi fi nansowe... Dane techniczne... WYPOSAŻENIE PRZEDSTAWIONEGO MODELU. Moc maksymalna: Zasięg całkowity w praktyce: Obręcze kół: Lakier: Stylistyka wnętrza Lodge: kw ( KM) km BMW i ze stopów lekkich Turbine Styling z ogumieniem mieszanym srebrny andezyt metalizowany z akcentem w kolorze niebieskim BMW i kierownica skórzana z akcentem w kolorze srebrnym, fotele obite tkaniną wełnianą i naturalną skórą Solaric w kolorze Cassia, powierzchnie wewnętrzne z drewna eukaliptusowego o otwartych porach, deska rozdzielcza obita skórą Oprócz tego na stronach przedstawione jest BMW i oraz BMW i w kolorze metalizowanego srebra jońskiego z akcentem w kolorze niebieskim BMW i. ODKRYWAJ CYFROWO NOWE BMW i. Na każdej stronie z kodem QR znajdziesz interesujące prezentacje cyfrowe: filmy, galerie zdjęć i wiele innych. Wszystko, czego potrzebujesz, to czytnik kodów QR. Wybierz jeden spośród bogatej oferty w swoim App Store. Uruchom czytnik kodów QR i przytrzymaj smartfon lub tablet ok. cm nad kodem QR. BMW KATALOGE A przy okazji: nowe BMW i można odkrywać też wirtualnie. Za pomocą aplikacji Katalogi BMW pobierz na swój tablet cyfrową wersję katalogu. Aplikację Katalogi BMW znajdziesz w App Store. W zależności od posiadanej umowy korzystanie z internetu może być odpłatne.

3 Poznaj nowe BMW i na krótkim fi lmie. NOWE BMW i BMW i. PRZYSZŁOŚĆ MOBILNOŚCI W MIEŚCIE. Świat jest w ciągłym ruchu. My jesteśmy w ciągłym ruchu. A ruch niesie ze sobą zawsze coś ciekawego: zmiany. Najlepszym przykładem autorstwa BMW jest BMW i innowacyjna koncepcja pojazdów i sieciowe usługi mobilnościowe, dzięki którym mobilność w mieście staje się prostsza, bardziej inteligentna i ekologiczna. I to nie kiedyś, w przyszłości, lecz już teraz: BMW i jest dowodem na to, że zrównoważony rozwój i czysta radość z jazdy doskonale się uzupełniają stale uwzględniając aktualne wymogi.

4 ELEKTRYCZNA REWOLUCJA: JEDNA MISJA, DWAJ PIONIERZY. Nowe BMW i zostało wymyślone i zbudowane z konsekwentnie odmiennym podejściem do jazdy elektrycznej na ruchliwych ulicach miast i wokół nich. Samochód ten daje zupełnie nowe wrażenia z jazdy, imponując przy tym zwinnością i przyjemnością prowadzenia oraz fascynując niemal bezgłośnym poruszaniem się. Nie mniej fascynująco prezentuje się najbardziej postępowy samochód spor towy obecnych czasów: nowe BMW i w innowacyjnej koncepcji hybrydowej typu plug-in. Samochód ten łączy napęd elektryczny na osi przedniej i wysokowydajny trzycylindrowy silnik spalinowy BMW TwinPower Turbo na osi tylnej.

5

6 NOWE BMW i NAPĘD NOWEJ ERY BMW edrive. Nowa generacja radości z jazdy: w pełni elektryczny napęd BMW edrive w nowym BMW i umoż liwia imponujące przyspieszenie i wysoki moment obrotowy już od chwili ruszenia z miejsca. Charakterystyka pracy pedału gazu umożliwia przyspieszanie i hamowanie za pomocą jednego pedału, co daje jeszcze bardziej bezpośrednie i intensywne wrażenia z jazdy. Inteligentne tryby jazdy ECO PRO i ECO PRO+ oferowane w ramach strategii BMW EfficientDynamics gwarantują przy tym wydajne wykorzystanie energii a tym samym imponujący zasięg.

7 NOWE BMW i MOBILNOŚĆ I ZWINNOŚĆ W NOWEJ ODSŁONIE. Nowe BMW i pokazuje swoje unikalne zalety przede wszystkim w mieście. Zwinny silnik elektryczny przenosi napęd bezpośrednio na tylne koła. W połączeniu z niewielką średnicą zawracania wynoszącą tylko, m i bezpośrednim układem kierowniczym pozwala to nawet przy niewielkich prędkościach cieszyć się jazdą jak nigdy dotąd.

8 NOWE BMW i SAMOCHÓD POD NAPIĘCIEM, TY NA CAŁKOWITYM LUZIE. Dzięki funkcjom BMW i ConnectedDrive opracowanym specjalnie na potrzeby nowego BMW i mobilność elektryczna jest wyjątkowo prosta i komfortowa. Na przykład system nawigacyjny może wskazać najbliższą stację ładowania i jej dostępność oraz uwzględnić ją przy kalkulacji trasy. Oprócz tego aplikacja BMW i Remote umożliwia dostęp do informacji o pojeździe, np. stan naładowania akumulatora czy zasięg elektryczny, na kompatybilnym smartfonie oraz sprawdzanie na nim na odległość informacji o procesie ładowania.

9 NOWE BMW i POCZĄTEK ERY KARBONU. Kabina pasażerska z wysokowytrzymałego karbonu jest nie tylko o procent lżejsza od aluminium, a więc zmniejsza masę pojazdu, ale oferuje też optymalne bezpieczeństwo i daje duże możliwości projektowania wnętrza. Brak tunelu środkowego, wolno stojąca kolumna kierownicy i podwyższona pozycja siedzenia nadają wnętrzu bardzo przestronny i otwarty charakter. Oprócz tego kanapa tylna i dwa indywidualne fotele przednie tworzą zupełnie nową, przytulną atmosferę wnętrza, którą dodatkowo podkreślają przeciwsobnie otwierane drzwi.

10 NOWE BMW i INTELIGENTNA SIEĆ INFORMACYJNA. Dynamiczna mapa zasięgu, aktualny stan naładowania i najbardziej ekonomiczna trasa dzięki inteligentnym usługom BMW i ConnectedDrive nowe BMW i na bieżąco informuje Cię o wszystkim, co istotne. Oczywiście w samochodzie, a z aplikacją na smartfon również poza nim.

11 NOWE BMW i PRZESTRZEŃ DLA EKOLOGII. W opcjonalnych wariantach wnętrza nowego BMW i idea zrównoważonego rozwoju widoczna jest w wykorzystaniu odnawialnych, naturalnie wykończonych surowców, takich jak drewno eukaliptusa o otwartych porach, skóra garbowana ekstraktem z liści oliwnych i oddychająca wełna. A nową wyśmienitą jakość tych materiałów czuć w dotyku. 1 Z certyfi katem Forest Stewardship Council (FSC ).

12 NOWE BMW i ŁATWE ŁADOWANIE. Nowe BMW i można bez problemu ładować za pomocą załączonego standardowego kabla z każdego zwykłego gniazdka domowego. Szybciej i wygodniej ładuje się za pomocą BMW i Wallbox. Na życzenie serwis instalacyjny BMW zamontuje go u Ciebie w domu.

13 BMW EfficientDynamics Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. INNOWACJE I TECHNOLOGIE INDYWIDUALNA MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA. ARCHITEKTURA LIFE DRIVE CZYNI NOWE BMW i LŻEJSZYM, DAJE WIELE MOŻLIWOŚCI PROJEKTOWANIA WNĘTRZA ORAZ OPTYMALIZUJE WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE I BEZPIECZEŃSTWO. Konstrukcja Life Drive obejmuje dwa niezależne od siebie, ale doskonale uzupełniające się moduły: górny moduł Life to kabina pasażerska. Odpowiada ona idei lekkiej konstrukcji, która jest nieodłącznym elementem strategii BMW EfficientDynamics, a wykonana jest ze wzmocnionego włóknem węglowym tworzywa sztucznego zwanego CFRP lub karbonem. Optymalny dobór materiałów zapewnia ponadto maksymalną dynamikę i najwyższą wydajność. Dolny moduł Drive zawiera napęd elektryczny BMW edrive i duży wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy. Ogniwa akumulatorowe są całkowicie zintegrowane z podłogą i wypełniają całą środkową strefę modułu Drive, co korzystnie wpływa na dynamikę jazdy. Zapewnia to również optymalny rozkład masy na osie oraz niski środek ciężkości. Wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy otoczony jest profilami aluminiowymi, które chronią go przed działaniem zewnętrznym. Ponieważ cały system BMW edrive jest znacznie bardziej zwarty niż porównywalny silnik spalinowy, to silnik elektryczny, przekładnię i elektronikę sterującą napędem można było zmieścić na bardzo niewielkiej przestrzeni nad napędzaną tylną osią. Unikalne połączenie dwóch modułów: kabina pasażerska z wysokowytrzymałego i niezwykle lekkiego karbonu (moduł Life) połączona jest z aluminiowym podwoziem (modułem Drive) przy użyciu innowacyjnej technologii klejenia. Ta rewolucyjna architektura pojazdu umożliwiła eliminację środkowego tunelu i słupków B, dzięki czemu nowe BMW i oferuje niespotykaną dotąd w tej klasie przestronność wnętrza. Niski środek ciężkości dla wysokiej dynamiki jazdy: aluminiowy układ jezdny, silnik elektryczny, wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy oraz inteligentny układ elektroniczny zgromadzone są w module Drive, nisko w pojeździe, co obniża środek ciężkości i podnosi zwinność i bezpieczeństwo nowego BMW i. Inteligentna, kompaktowa i bezpieczna konfiguracja: moduł Drive łączy wszystkie komponenty układu jezdnego i napędu oraz akumulator wysokowoltowy, przez co przyczynia się również do optymalnego wykorzystania przestrzeni. 1 Wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy wyróżnia się długą żywotnością. Jeżeli mimo to w ciągu 8 lat i do przebiegu km wystąpią w nim jakiekolwiek wady, to autoryzowany dealer BMW i usunie je bezpłatne. Szczegóły zawarte są w certyfikacie akumulatora BMW i.

14 BMW EfficientDynamics Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. INNOWACJE I TECHNOLOGIE Moment obrotowy (Nm) JEDNA MISJA: ZERO EMISJI. RADOŚĆ Z JAZDY BEZ EMISJI. % BMW EfficientDynamics. Napęd elektryczny BMW edrive w nowym BMW i oferuje imponującą moc maksymalną kw ( KM) i maksymalny moment obrotowy Nm. Napęd z silnika elektrycznego przenoszony jest przez jednobiegową przekładnię bezpośrednio na tylne koła. Nowo zaprojektowany napęd BMW edrive doskonale wpisuje się w strategię BMW EfficientDynamics: czerpie energię z wydajnego wysokowoltowego akumulatora litowo-jonowego całkowicie bez lokalnej emisji CO. Na życzenie nowe BMW i może.... Prędkość obrotowa (obr/min) Wykres momentu obrotowego. Moc (kw) Moment obrotowy (Nm) 1 Warunkiem jest 100-procentowe korzystanie z energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych. 2 Wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy wyróżnia się długą żywotnością. Jeżeli mimo to w ciągu 8 lat i do przebiegu km wystąpią w nim jakiekolwiek wady, to autoryzowany dealer BMW i usunie je bezpłatne. Szczegóły zawarte są w certyfikacie akumulatora BMW i. 3 Wynik badania zużycia paliwa przeprowadzonego przez BMW, zależnie od indywidualnego stylu jazdy. 4 Dokładne informacje o zużyciu paliwa, emisji CO 2 i klasie energetycznej BMW i3 (z Range Extenderem) na stronie Odpowiada masie własnej wg DIN. 6 Opcja niedostępna w BMW i3 z Range Extenderem. 7 W BMW i3 z Range Extenderem przyspieszenie od 0 do 100 km/h wynosi 7,9 s. Moc (kw) być wyposażone w Range Extender wydłużający zasięg. Range Extender to mały, bardzo cichy dwucylindrowy silnik benzynowy, który napędza generator i załącza się automatycznie, gdy stan naładowania wysokowoltowego akumulatora litowo-jonowego spadnie do minimum. Od % stanu naładowania Range Extendera można też załączyć ręcznie. Dzięki temu wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy zasilany jest energią i może danej napędzać silnik elektryczny. Nm momentu obrotowego od momentu ruszenia z miejsca: silnik elektryczny o wysokim momencie obrotowym daje BMW i niesamowite przyspieszenie już na starcie i na pierwszych metrach bez problemu pozwala zostawić w tyle samochody o wyższej mocy. g lokalnej TECHNOLOGIA BMW edrive W SKRÓCIE. Całkowicie bezemisyjny napęd elektryczny nowego BMW i umożliwia w normalnych warunkach zasięg od do km. Dzięki inteligentnym trybom jazdy ECO PRO i ECO PRO+ zasięg można zwiększyć niemal do km. W nowym BMW i z BMW Range Extenderem możliwe jest niemal do km. Oprócz tego opcjonalna pompa ciepła daje nawet o procent wyższą wydajność energetyczną niż konwencjonalne ogrzewanie przy takim samym komforcie ogrzewania. Umożliwia to wydłużenie zasięgu nawet o procent przy niskich temperaturach zewnętrznych. Podobnie jak klimatyzacja w lecie innowacyjna pompa ciepła również zimą wykorzystuje energię zawartą w otaczającym powietrzu. Wybrana temperatura powietrza regulowana jest całkowicie automatycznie przez ogrzewanie elektryczne i pompę ciepła. emisji CO to bezsprzeczny argument przemawiający za BMW edrive., kwh/ km zużycia energii kw Maksymalna moc kw przy zaledwie kg masy własnej daje nowemu BMW i dynamiczne właściwości jezdne., s od do km/h. Nowe BMW i daje się dynamicznie i nieprzerwanie przyspieszać i równie skutecznie hamować przy użyciu samego pedału gazu. Ten typowy dla BMW i one pedal feeling nagradza przewidujący styl jazdy, ponieważ przy hamowaniu odzyskiwana jest energia.

15 Dowiedz się więcej o ELECTRIC z krótkiego fi lmu. INNOWACJE I TECHNOLOGIE e-mobilność. ZAWSZE I WSZĘDZIE. ELECTRIC ZAPEWNIA ŁATWĄ I KOMFORTOWĄ MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNĄ W KAŻDEJ SYTUACJI. Czy to na publicznych stacjach ładowania, czy w domu dzięki ELECTRIC ładowanie wysokowoltowego akumulatora litowo-jonowego jest bardzo łatwe i elastyczne. Serwis instalacyjny BMW i na życzenie przeprowadzi kontrolę instalacji domowej i zamontuje BMW i Wallbox. Ale ładowanie jest wygodne również w drodze dzięki ChargeNow. Dzięki niemu masz łatwy dostęp do sieci publicznych stacji ładowania i możesz bezpośrednio w smartfonie lub systemie nawigacyjnym w Twoim aucie wyszukiwać stacje i wyświetlać ich dostępność a osobista karta ChargeNow umożliwi Ci bezgotówkowe ładowanie Twojego nowego BMW i. Oprócz tego stworzyliśmy usługę ParkNow Long Term, która pośredniczy w długoterminowym udostępnianiu miejsc parkingowych na parkingach współpracujących z BMW i oraz wyposażonych w stacje ładowania. Kompleksowe, nieskomplikowane i przejrzyste kosztowo świadczenia dla Twojego nowego BMW i oferują Usługi Assistance ze specjalnymi pakietami serwisowymi i naprawczymi Service Inclusive i Repair Inclusive a w razie awarii samochodu sieć serwisów BMW i ich wydajne procesy organizacyjne i naprawcze oraz pakiet BMW i Mobile Care zapewnią Ci nieograniczoną mobilność. Na dłuższe trasy, np. przy okazji wyjazdu na urlop, klienci BMW i dzięki ofercie Elastyczna Mobilność mogą na pewien czas przesiąść się po prostu na konwencjonalny model BMW. Pomyśleliśmy o wszystkim aby zapewnić Ci beztroską i bezpieczną jazdę Twoim nowym BMW i. ŁADOWANIE W DOMU USŁUGI ASSISTANCE 30 min Do bardzo szybkiego ładowania optymalnym rozwiązaniem jest opcjonalna funkcja szybkiego ładowania prądem przemiennym/prądem stałym do nowego BMW i : ładowanie z odpowiednich stacji ładowania, na przykład publicznych stacji szybkiego ładowania prądem stałym, trwa ok. minut. BMW i 360 ELECTRIC ELASTYCZNA MOBILNOŚĆ ŁADOWANIE W DRODZE ŁATWE ŁADOWANIE. Nowe BMW i można naładować w domu ze zwykłego gniazdka przez kabel oferowany w wyposażeniu standardowym w czasie od sześciu do ośmiu godzin (standardowy tryb ładowania ). Wallbox zapewnia naładowanie akumulatora już w trzy do sześciu godzin. 3 6 h BMW i Wallbox w Twoim domu naładuje wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy już w kilka godzin. 1 W zależności od lokalnej infrastruktury energetycznej i wybranego wyposażenia dodatkowego. Czas trwania ładowania odpowiada ładowaniu do 80 procent maksymalnej pojemności.

16 Daj się zafascynować BMW ConnectedDrive na krótkim fi lmie. BMW ConnectedDrive Rozwiązania, które dają wolność. INNOWACJE I TECHNOLOGIE ŁĄCZNOŚĆ SIECIOWA DLA WIĘKSZEJ SWOBODY. BMW i CONNECTED DRIVE. Innowacje na rzecz najbardziej wydajnych tras: Usługi nawigacyjne BMW i ConnectedDrive specjalnie dostosowane do wymogów mobilności elektrycznej zapewniają zawsze łatwy i bezpieczny dojazd do celu. Głównym elementem jest tu asystent zasięgu z dynamiczną mapą zasięgu. Pokazuje ona z dużą dokładnością pozostały zasięg w postaci okręgu. Uwzględnia przy tym stan naładowania akumulatora, styl jazdy, dane geograficzne oraz podawane w czasie rzeczywistym informacje o sytuacji na drogach. Jeżeli zasięg elektryczny będzie niewystarczający, to asystent zasięgu samoczynnie zaoferuje Ci propozycje rozwiązania problemu w postaci korzystniejszej pod względem zużycia energii trasy ECO albo poleci na przykład najbliższą stację ładowania. Oprócz tego kalkulacja trasy może też uwzględniać środki komunikacji publicznej i na życzenie wyświetlać je w systemie nawigacyjnym. Na monitorze pokładowym mogą być wyświetlane jednocześnie dwa zasięgi: w aktualnym trybie jazdy i w trybie ECO PRO+ oferowanym przez BMW EfficientDynamics i oferującym maksymalny zasięg. Nowe BMW i wyposażony jest w inteligentne funkcje ConnectedDrive, które kierowca może obsługiwać łatwo i wygodnie za pomocą swojego smartfonu. Aplikacja BMW i Remote oferowana do systemów ios i Android umożliwia planowanie trasy jeszcze przed rozpoczęciem jazdy i stałą kontrolę maksymalnego zasięgu. Ta aplikacja daje też zawsze i wszędzie dostęp na smartfonie do istotnych informacji o pojeździe, takich jak stan naładowania akumulatora czy zasięg. Oprócz tego można wyszukiwać POI (Point of Interest) i stacje ładowania w obrębie zasięgu i wysyłać je do pojazdu. Dla uzyskania dłuższego zasięgu i większego komfortu można też przed jazdą przygotować temperaturę wewnątrz auta i podgrzać wysokowoltowy akumulator litowo-jonowy. Gdy nowe BMW i jest podłączone do stacji ładowania, można odczytywać informacje o przebiegu ładowania. Schematyczna ilustracja na rynek niemiecki. Legenda zasięgu* BMW i w trybie COMFORT do km Tryb ECO PRO+ do km BMW i z Range Extenderem do km * Zasięg zależy od indywidualnego stylu jazdy i charakterystyki trasy. PRZED TOBĄ CEL I DOSTĘPNY ZASIĘG. Mobilność elektryczna na dłuższą metę: na jednym ładowaniu nowe BMW i przewiezie Cię w codziennej jeździe na napędzie elektrycznym i bezgłośnie nawet km. Oferowane w wyposażeniu standardowym tryby ECO PRO zwiększają zasięg niemal do km. W trybie ECO PRO+ widoczne jest możliwe wydłużenie zasięgu. Jeżeli potrzebujesz dłuższych zasięgów, to rozwiązaniem jest nowe BMW i z Range Extenderem pokonujące na jednym ładowaniu ok. km. 1 Informacje o kompatybilnych urządzeniach znaleźć można na stronie 2 Podgrzewanie wysokowoltowego akumulatora litoto-jonowego możliwe jest tylko w połączeniu z opcjonalnym ogrzewaniem foteli.

17 BMW ConnectedDrive Rozwiązania, które dają wolność. INNOWACJE I TECHNOLOGIE INNOWACJE JUTRA. DO WYKORZYSTANIA OD ZARAZ. BMW CONNECTED DRIVE: INTELIGENTNA SIEĆ ŁĄCZĄCA KIEROWCĘ, POJAZD I OTOCZENIE. BMW ConnectedDrive ze swoimi inteligentnymi usługami i systemami wspomagającymi kierowcę nowego BMW i oferuje właściwe wyposażenie dla każdego. Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive zapewniają więcej swobody poprzez różnorodne formy łączności pomiędzy kierowcą, samochodem i światem zewnętrznym. Systemy wspomagające kierowcę BMW ConnectedDrive podnoszą bezpieczeństwo i komfort jazdy BMW. Inteligentne systemy odciążają kierowcę i minimalizują zagrożenia w ruchu drogowym. Nowe BMW i z opcjonalnym systemem asystującym kierowcy plus i pakietem asystenta parkowania ma wiele innowacyjnych, działających na bazie kamery systemów wspomagających kierowcę niespotykanych w tym zakresie w innych samochodach elektrycznych. Ostrzeganie przed kolizją i ostrzeganie przed osobami z miejską funkcją hamowania. Wspiera Cię aktywnie w zapobieganiu kolizjom z pieszymi i łagodzeniu ich skutków. Jeżeli zdarzy Ci się nie zauważyć osoby lub przeszkody, system automatycznie wyhamuje pojazd. W idealnym przypadku zapobiega to całkowicie najechaniu na przeszkodę. System pracuje przy prędkościach do km/h i w świetle dziennym. Szereg czujników w pojeździe stale nadzoruje ruch drogowy przed pojazdem. Jeszcze zanim wystąpi zagrożenie kolizją, system ostrzeże Cię, przygotuje hamulce do nagłego zadziałania, a potem wyhamuje samochód. Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go. Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go i ostrzeganiem przed kolizją zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy. System reaguje na stojące pojazdy, samoczynnie utrzymuje ustawiony odstęp od poprzedzających pojazdów, automatycznie reguluje prędkość aż do zatrzymania i automatycznie przyspiesza ponownie do żądanej prędkości, gdy umożliwia to sytuacja na drodze. Asystent jazdy w korku. Przejmuje ruszanie z miejsca, hamowania oraz utrzymywanie pasa ruchu podczas jazdy w korkach. Przy dostatecznym oznakowaniu pasa ruchu, szerokości jezdni i przy poprzedzającym pojeździe system utrzymuje na autostradach i przy prędkościach do km/h żądany odstęp, samoczynnie reguluje w gęstym ruchu prędkość aż do zatrzymania i utrzymuje samochód pośrodku pasa ruchu w tym celu musisz mieć stale rękę na kierownicy. Pakiet asystenta parkowania. Obejmuje asystenta parowania, kamerę cofania i Park Distance Control z przodu. Oprócz ruchów kierownicą asystent parkowania steruje również pedałem jazdy, hamulcem oraz wyborem biegu i w pełni automatycznie parkuje nowe BMW i równolegle do jezdni. Kamera cofania wspiera Cię przy parkowaniu do tyłu i innych manewrach przez wyświetlanie na monitorze pokładowym strefy za pojazdem. A dźwiękowa i wizualna sygnalizacja odstępu systemu PDC ostrzega Cię przed przeszkodami z przodu. W razie potrzeby sygnały te można wyłączyć.

18 INFORMACJE O BMW i ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ ZACZYNA SIĘ TAM, GDZIE SIĘ KOŃCZY. NOWE BMW i JEST STUPROCENTOWO EKOLOGICZNE, OD FAZY PROJEKTOWANIA, POPRZEZ PRODUKCJĘ I EKSPLOATACJĘ, AŻ PO RECYKLING. Roczna produkcja energii z elektrowni wiatrowych w zakładach w Lipsku wynosi średnio o GWh więcej niż potrzeba do produkcji nowego BMW i. Nowe BMW i pokazuje wyraźnie swoje całościowe podejście do tematu zrównoważonego rozwoju w BMW i. W porównaniu z bardzo wydajnym samochodem z tego samego segmentu z silnikiem spalinowym nowe BMW i w całym cyklu życia produktu ma o procent niższą potencjalną emisję gazów cieplarnianych (CO ) przy korzystaniu z energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Aby zapewnić zgodność z ideą zrównoważonego rozwoju, już we wczesnej fazie projektowej ustalane są wymierne cele dla całego cyklu życia produktu, które są następnie nadzorowane i dokumentowane podczas procesu powstawania pojazdu. Uzyskane wyniki otrzymały certyfikat zgodności z ISO. Zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju energochłonna produkcja karbonu zlokalizowana została w Moses Lake (USA), aby móc tam korzystać z czystej energii z jednej z największych na świecie elektrowni wodnych. Również w zakładach BMW w Lipsku wzniesiono niedawno cztery imponujące elektrownie wiatrowe dostarczające energii do produkcji nowego BMW i oraz BMW i. Oprócz tego wybór prądu ze źródeł odnawialnych do ładowania samochodu zapewnia jazdę z zerową emisją CO na kilometr. A na wypadek osiągnięcia maksymalnego okresu żywotności nowego BMW i pomyślano też o recyklingu. Na przykład procent materiałów potrzebnych do produkcji nowego BMW i nadaje się do recyklingu. Pomyślano też o dalszym wykorzystaniu wysokowoltowych akumulatorów litowo-jonowych: na przykład jako buforów do elektrowni słonecznych lub wiatrowych. Również koszty eksploatacji nowego BMW i są dużo niższe, ponieważ sprawność samochodów elektrycznych ( - procent) jest znacznie wyższa niż w konwencjonalnych autach (ok. - procent). Koszty eksploatacji nowego BMW i wynoszą ok. euro na miesiąc, a więc jedną trzecią kosztów porównywalnego modelu z silnikiem spalinowym a to dzięki niższym kosztom energii i serwisowania. % % % mniej kosztów eksploatacji w zestawieniu z porównywalnym modelem z silnikiem spalinowym. mniej emisji CO w cyklu życia produktu w przypadku korzystania z energii ze źródeł odnawialnych. energii z zużywanej przy produkcji z elektrowni wiatrowych w zakładach BMW w Lipsku. 1 Założenia: koszty eksploatacji w Niemczech; benzyna1,60 /l, energia elektryczna 0,258 /kwh. Profil: trzy lata i km na rok.

19 INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ NOWA STYLISTYKA ZNAJOME WRAŻENIA Z JAZDY. Fascynująco nowa stylistyka w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju a mimo to nowe BMW i jest natychmiast rozpoznawalne jako prawdziwe BMW. Nowoczesna atrapa chłodnicy otoczona jest kontrastującą ramką w kolorze niebieskim lub srebrnoszarym zależnie od koloru karoserii. Również charakterystyczne reflektory diodowe w kształcie litery U są nową interpretacją stylistyki świateł BMW i dają bardzo wyrazisty wygląd przodu. Black Belt, pas w błyszczącym kolorze czarnym biegnący od maski silnika poprzez dach aż po tył, optycznie dzieli nowe BMW i na pół. Odpowiednia stylistyka w imponujący sposób odzwierciedla także kwestię lekkiej konstrukcji. Lotki aerodynamiczne za przednimi kołami i przed tylnymi kołami poprawiają aerodynamikę i zwiększają wydajność auta. Tzw. Stream Flow, kształty zbiegające się na słupkach C, nie tylko przyciągają wzrok, ale i poprawiają widoczność dookoła. Diodowe lampy tylne, również w kształcie litery U, umieszczone są za przeszkloną na czarno pokrywą bagażnika bardzo elegancki detal. A standardowe -calowe obręcze kół ze stopów lekkich (opcjonalnie -calowe) podkreślają sportowy charakter nowego BMW i.

20 Odkryj różne warianty wyposażenia nowego BMW i. INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ INNOWACYJNA STYLISTYKA WRAŻENIE PRZESTRZENI. Wnętrze nowego BMW i wyróżnia widoczne gołym okiem zastosowanie naturalnych surowców, takich jak drewno eukaliptusa. Również naturalne włókna na boczkach oraz desce rozdzielczej podkreślają ekologiczny charakter BMW i oraz łączą ideę zrównoważonego rozwoju z klasą premium w niespotykany dotąd sposób Next Premium. Zastosowana skóra garbowana jest naturalnym ekstraktem z liści oliwnych. Wyciąg z liści drzewa oliwnego chroni skórę i nadaje jej unikalny wygląd i charakter. Skóra bydlęca z południa Niemiec jest więc produkowana nie tylko ekologicznie, ale i pod kątem maksymalnej trwałości. Produkcja skóry w Europie oznacza krótkie drogi dostaw zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju na wszystkich etapach produkcji. Obróbka naturalnymi substancjami daje przy tym szlachetny wygląd skóry i indywidualną kolorystykę. Innym przykładem innowacyjnego doboru materiałów jest tapicerka foteli z oddychającego materiału wełnianego. Zapewnia on dobrą wymianę temperatur pomiędzy ciałem i powierzchnią fotela. Materiał mniej się nagrzewa przy wyższych temperaturach, a przy niższych ogrzewa ciało co pozwala oszczędzić energię zużywaną potencjalnie przez ogrzewanie foteli. Oprócz szerokiego zastosowania naturalnych włókien i naturalnie garbowanej skóry procent masy tworzyw sztucznych użytych wewnątrz auta pochodzi z recyklingu lub surowców odnawialnych. Tekstylia użyte na fotelach, podsufitce i podłodze wykonane są w większości z włókien z recyklingu. Tym samym nowe BMW i jeszcze bardziej obniża emisję szkodliwego dla środowiska CO. [ ] Regulują klimat w niskich i wysokich temperaturach: połączenie materiału wełnianego i naturalnej skóry w opcjonalnej stylistyce wnętrza Lodge. [ ] Widoczny karbon: po otwarciu drzwi uwagę zwraca innowacyjny materiał użyty na wejściu. [ ] Naturalny materiał o otwartych porach: listwy wewnętrzne ze szlachetnego drewna eukaliptusa wchodzą w skład opcjonalnej stylistyki wnętrza Lodge i Suite. [ ] Niezwykle wytrzymały dach nowego BMW i waży tylko ok., kg i wykonany jest w większości z włókien węglowych z recyklingu. 1 Z certyfi katem Forest Stewardship Council (FSC ).

21 INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ AUTENTYCZNA I SZLACHETNA: STYLISTYKA WNĘTRZA ATELIER. Stylistyka wnętrza Atelier stanowi atrakcyjne wyposażenie podstawowe nowego BMW i i wyróżnia się zastosowaniem szlachetnych materiałów. Kontrasty pomiędzy materiałami podkreślają żywotny i nowoczesny wygląd stylistyki wnętrza. Kontrasty w kolorze niebieskim BMW i na bokach foteli i szwach akcentują dodatkowo kontury wnętrza i nadają stylistyce Atelier wyjątkowej świeżości. Galwanizowane matowo akcenty i kierownica skórzana w kolorze czarnym z akcentem w niebieskim kolorze BMW i podkreśla szlachetny charakter tego wyposażenia. Lakiery niemetalizowane Lakiery metalizowane [ ] Stylistyka wnętrza Atelier (standard): kierownica skórzana z akcentem w kolorze niebieskim BMW i, tapicerka z tkaniny Neutronic w kolorze szarym Aragac z kontrastującymi szwami w kolorze niebieskim BMW i, listwy wewnętrzne w matowym kolorze srebrnego andezytu. [ ] Wygodne wsiadanie na tylne miejsca: brak słupka B i przeciwsobnie otwierane tylne drzwi. [ ] Listwy wewnętrzne w matowym kolorze srebrnego andezytu. [ ] Oparcie kanapy tylnej składane w proporcjach :. Dokładnie dopasowane do stylistyki wnętrza: pięć wyrazistych lakierów niemetalizowanych i metalizowanych w nowym BMW i. Więcej informacji na stronie I. 1 Ilustracja przedstawia wyposażenie standardowe i dodatkowe oraz akcesoria.

22 INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ STYLOWA I ZRÓWNOWAŻONA: STYLISTYKA WNĘTRZA LOFT. Stylistyka wnętrza Loft emanuje stylowym spokojem i równowagą. W stylistyce Loft zrezygnowano z szerszego użycia skóry i zdecydowano się na nowoczesne, miękkie połączenie tkaniny i Sensatecu o oddychających właściwościach. We wnętrzu dominuje kolor szarego kminku jasny, ciepły odcień szarości, który nadaje wnętrzu bardzo spokojny i purystyczny charakter. Jasna kolorystyka sprawia, że wnętrze wydaje się otwierać ku górze, i tworzy bardzo nowoczesny klimat. Estetycznie uformowane powierzchnie siedziska nawiązują do geometrycznych konturów stylistyki nowego BMW i i wspólnie z odpowiednio rozmieszczonymi akcentami w kolorze niebieskim BMW i na oparciu podkreślają purystyczny charakter tej stylistyki wnętrza. Jednoczęściowy jasny dywanik łączy wizualnie strefę kierowcy i pasażera oraz tworzy wrażenie lekkości i przestrzeni. Lakiery niemetalizowane Lakiery metalizowane [ ] Stylistyka wnętrza BMW i Loft (opcja): kierownica skórzana z akcentem w kolorze niebieskim BMW i, fotele obite tkaniną/sensatekiem Electronic w kolorze szarego kminku, listwy wewnętrzne w matowym kolorze ciemnego andezytu. [ ] Do ciepłego odcienia szarego kminku na fotelach doskonale pasują jednoczęściowe dywaniki w jasnym kolorze, co nadaje wyglądowi wnętrza lekkości. [ ] Akcent w kolorze niebieskim BMW i pod zagłówkami tworzy ciekawy kontrast w fotelach. [ ] Listwy wewnętrzne w matowym kolorze ciemnego andezytu. [ ] Po złożeniu oparcia kanapy tylnej dzielonej w proporcjach : powstaje niemal równa powierzchnia bagażowa. Opracowane specjalnie do tego auta: pięć wyrazistych lakierów niemetalizowanych i metalizowanych w nowym BMW i. Więcej informacji na stronie I. 1 Ilustracje przedstawiają wyposażenie dodatkowe i akcesoria.

23 INDYWIDUALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ FUNKCJONALNA I NATURALNA: STYLISTYKA WNĘTRZA LODGE. Stylistyka wnętrza Lodge łączy nowoczesny, szlachetny charakter z naturalną estetyką. Ten wariant wyposażenia reprezentuje ideę Next Premium BMW i w najczystszej postaci. Tapicerka skórzana w kolorze Cassia, ziemistym, naturalnym odcieniu, daje wnętrzu ciepłą atmosferę, a akcenty w kolorze szarego kminku rozjaśniają wnętrze. Szlachetne detale, takie jak deska rozdzielcza obita skórą, łączą się tu z ekologicznymi elementami takimi jak oddychający materiał wełniany i naturalnie garbowana skóra na fotelach i zagłówkach. Ekskluzywnym detalem jest wymyślnie wygięta powierzchnia drewniana na desce rozdzielczej. Czarne drewno eukaliptusowe o otwartych porach posiadające certyfikat Forest Stewardship Council (FSC ) pozwala w nowy sposób cieszyć się naturalnym materiałem wewnątrz auta. Lakiery niemetalizowane Lakiery metalizowane Wygląd zewnętrzny według Twojego indywidualnego gustu: sześć wyrazistych lakierów niemetalizowanych i metalizowanych w nowym BMW i. Więcej informacji na stronie I. [ ] Stylistyka wnętrza BMW i Lodge (opcja): kierownica skórzana z akcentem w kolorze srebrnoszarym, fotele obite materiałem wełnianym i naturalną skórą Solaric w kolorze Cassia, listwy wewnętrzne ze szlachetnego drewna eukaliptusa. [ ] Listwy wewnętrzne z szlachetnego drewna eukaliptusa. [ ] Kolor tapicerki skórzanej Cassia, ziemisty i naturalny, tworzy we wnętrzu ciepłą atmosferę rozjaśnioną akcentami w kolorze szarego kminku. 1 Z certyfi katem Forest Stewardship Council (FSC ). 2 Ilustracja przedstawia wyposażenie standardowe i dodatkowe oraz akcesoria. Oddychający materiał wełniany oferuje przy tym wyjątkowy kontrast. [ ] Oparcie kanapy tylnej dzielone w proporcjach : umożliwia indywidualne powiększenie bagażnika, który oferuje wiele rozwiązań ułatwiających ułożenie i zamocowanie bagażu. [ ] W tej stylistyce wnętrza ekskluzywny materiał wełniany połączony jest z naturalnie garbowaną skórą na fotelach i zagłówkach.

BMW i. Radość z jazdy. BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE. www.bmw.pl/i

BMW i. Radość z jazdy. BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE. www.bmw.pl/i BMW i Radość z jazdy BMW i. ELEKTRYCZNE. ELEKTRYZUJĄCE. www.bmw.pl/i BMW i3 02 03 BMW i. Poznaj BMW i... INNOWACJE I TECHNOLOGIE. Koncepcja pojazdu... BMW Effi cientdynamics... ELECTRIC... Usługi BMW i

Bardziej szczegółowo

BMW W OFERCIE DLA BIZNESU.

BMW W OFERCIE DLA BIZNESU. BMW W OFERCIE DLA BIZNESU. W TWOIM NAJLEPSZYM INTERESIE. BMW SERII 3. IKONA SPORTU. GWIAZDA BIZNESU. JUŻ ZA 99 900 PLN. WYPOSAŻENIE STANDARDOWE BMW SERII 3 - Inteligentne połączenie alarmowe + Teleservice

Bardziej szczegółowo

NOWE BMW SERII ACTIVE TOURER.

NOWE BMW SERII ACTIVE TOURER. BMW serii Active Tourer www.bmw.pl Radość z jazdy NOWE BMW SERII ACTIVE TOURER. BMW EfficientDynamics Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. IDEALNY KOMPAN. Z nowym BMW serii Active Tourer życie będzie

Bardziej szczegółowo

Twoje X1 xdrive18d.

Twoje X1 xdrive18d. Twoje X1 xdrive18d. www.bmw.pl/myconfig/v8n1z4j5 15.11.2016 1/8 Model X1 xdrive18d. Moc silnika: 150 KM Pojemność skokowa: 1.995 cm³ Zużycie paliwa: 4.7 l/100km [1] Emisja CO2: 124 g/km [1] 153 80 15.11.2016

Bardziej szczegółowo

Twoje X5 xdrive25d.

Twoje X5 xdrive25d. Twoje X5 xdrive25d. www.bmw.pl/myconfig/m2d0t8l0 24.05.2016 1/9 Model X5 xdrive25d. Model: 231KM Pojemność skokowa: 1995ccm Emisja CO2: 146.0g/km [1] Zużycie paliwa: 5.6l/100km [1] 253 50 24.05.2016 2/9

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. BMW Financial Services Ubezpieczenia

Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. BMW Financial Services Ubezpieczenia BMW Financial Services Ubezpieczenia www.bmwfs.pl Radość z jazdy Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich Bliskich. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. Rozwiązania dopasowane

Bardziej szczegółowo

Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go.

Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go. BMW Financial Services Ubezpieczenia Ubezpieczenie pojazdu Radość z jazdy Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go. Rozwiązania finansowe

Bardziej szczegółowo

Twoje X5 xdrive25d.

Twoje X5 xdrive25d. Twoje X5 xdrive25d. www.bmw.pl/myconfig/w0j6u2j3 16.03.2016 1/9 Model X5 xdrive25d. Model: 231KM Pojemność skokowa: 1995ccm Emisja CO2: 146.0g/km [1] Zużycie paliwa: 5.6l/100km [1] 251 60 16.03.2016 2/9

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES.

MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES. MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES. Wiele dróg prowadzi do MINI, właściwa jest tylko jedna. Dołącz do rodziny MINI dzięki MINI Financial Services. Wybierz swoje MINI, personalizuj sposób finansowania,

Bardziej szczegółowo

Presidents Sp. z o.o. Salon sprzedaży: Gdynia, ul. Morska 62. BMW X1 18d xdrive. Adres źródłowy:

Presidents Sp. z o.o. Salon sprzedaży: Gdynia, ul. Morska 62. BMW X1 18d xdrive. Adres źródłowy: BMW X1 18d xdrive Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,158,html Silnik Diesel Pojemność 1.995 cm3 Moc 143 KM Nadwozie SUV Skrzynia biegów 8 - biegowa; automatyczna Napęd 4x4 Kolor [B38]

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt.

LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. OD LANCIA DELTA S OD Miejski instynkt. MAGIA DESIGNU SPRAWIA, ŻE FORMA WYRAŻA EMOCJE. Zaprojektowany przez fi rmę MOMODESIGN model DELTA S został stworzony w oparciu o sportowy design i elegancką stylistykę.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

BMW 530 d xdrive Steptronic Gran Tourismo M PAKIET

BMW 530 d xdrive Steptronic Gran Tourismo M PAKIET BMW 530 d xdrive Steptronic Gran Tourismo M PAKIET Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,207,html Silnik Diesel Pojemność 2.993 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Hatchback Skrzynia biegów 8 - biegowa;

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa GL 500 BlueTEC 4MATIC DESIGNO

MERCEDES-BENZ Klasa GL 500 BlueTEC 4MATIC DESIGNO MERCEDES-BENZ Klasa GL 500 BlueTEC 4MATIC DESIGNO Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,186,html Silnik Benzyna Pojemność 4.663 cm3 Moc 435 KM Nadwozie Terenowe Skrzynia biegów 7 - biegowa;

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 29 990 zł LS+ 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 31 990 zł 1.0 MT ESC 68

Bardziej szczegółowo

Nowe BMW serii 5 Limuzyna. Najważniejsze cechy.

Nowe BMW serii 5 Limuzyna. Najważniejsze cechy. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. Najważniejsze cechy. 10/2016 strona 1 strona 2 Wraz z nowym BMW serii 5 swój światowy debiut ma siódma generacja najpopularniejszej biznesowej limuzyny świata. Sportowo smukła,

Bardziej szczegółowo

PRZESUWANIE GRANIC. Innowacyjna technika jazdy firmy Alber zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przyszłej mobilności.

PRZESUWANIE GRANIC. Innowacyjna technika jazdy firmy Alber zapewnia wydajne i elastyczne rozwiązanie dla przyszłej mobilności. 3 2 PRZESUWANIE GRANIC. W dzisiejszym świecie jedna rzecz liczy się ponad wszystko - mobilność. Dlatego potrzebujemy środka transportu, który jest dostosowany do naszego dynamicznego stylu życia: wydajnego,

Bardziej szczegółowo

Twoje BMW220d Coupé. u0l4l9t0. ID konfiguracji. Przegląd cen Ceny w zł [1] Cena modelu 135 100,00 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00

Twoje BMW220d Coupé. u0l4l9t0. ID konfiguracji. Przegląd cen Ceny w zł [1] Cena modelu 135 100,00 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00 Twoje BMW220d Coupé Przegląd cen [1] Cena modelu 135 10 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00 Cena całkowita zawiera 23% podatku VAT wynoszącego 36 369,36 zł ID konfiguracji u0l4l9t0 Data wydruku

Bardziej szczegółowo

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena

320d Touring. tasmański met Skóra Dakota szary. Cena 320d Touring tasmański met Skóra Dakota szary Cena Cena całkowita Wybrane opcje 195 692 zł 44 492 zł Szczegóły konfiguracji Model 320d Touring 151 200 zł Opcje wyposażenia zewnętrznego i tapicerka tasmański

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. 2015-12-22 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Informacje handlowe przygotowane przez: Wiktor Brzeziński Tel. 603177726 Informacje handlowe przygotowane

Bardziej szczegółowo

Radość z jazdy. BMW i3. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Radość z jazdy. BMW i3. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. BMW i3 Radość z jazdy BMW i3. BMW EFFICIENTDYNAMICS. MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. BMW i3 02 03 01 BMW i3. Poznaj BMW i3... 04 19 02 INNOWACJE I TECHNOLOGIE. Zrównoważony rozwój...20 ŁADOWANIE

Bardziej szczegółowo

BMW i. Informacja prasowa r.

BMW i. Informacja prasowa r. i 02.05.2016 r. Większy zasięg, wysoka dynamika jazdy: BMW i rozszerza ofertę modeli BMW i3. BMW i3 (94 Ah) z większym akumulatorem oferuje zasięg do 200 km w codziennej eksploatacji. BMW Group Polska

Bardziej szczegółowo

Najem konsumencki na Kilometry

Najem konsumencki na Kilometry Najem konsumencki na Kilometry Płać tyle ile wyjeździsz! Usługa Happy Miles jest unikalnym na polskim rynku rozwiązaniem, w którym miesięczna rata najmu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 2015-09-30 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla: PLICHTA

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long AMG Nowy Model

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long AMG Nowy Model MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long AMG Nowy Model Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,168,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa;

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) TERMINY Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie w terminie nieprzekraczającym

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Furgon kompakt z rozstawem osi 3200 mm. Dopuszczalna masa całkowita w kg Napęd na koła przednie 4 x 2

Furgon kompakt z rozstawem osi 3200 mm. Dopuszczalna masa całkowita w kg Napęd na koła przednie 4 x 2 Dane techniczne. Legenda do wymiarów: Wszystkie wymiary podano w milimetrach i są wartościami uśrednionymi. Dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym i bez obciążenia. a) Wysokość pojazdu w połączeniu

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,116,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 200

Państwa Klasa C: C 200 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 200 13920 Model specjalny i pakiety 2356 PLN Lakier Czerń obsydianu metalik 4084 PLN Obręcze kół Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 17"

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC

MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC MERCEDES-BENZ Klasa CLS 350 CDI 4MATIC Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,234,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 265 KM Nadwozie Coupe Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive.

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive. 10/2016 strona 1 Dane techniczne. 530i, 530i xdrive. BMW 530i Limuzyna BMW 530i xdrive Limuzyna Karoseria Liczba drzwi / miejsc 4 / 5 4 / 5 Dł. / szer. / wys. (pusty) mm 4936 / 1868 / 1479 4936 / 1868

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTEC Long Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,179,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 17 lipca 2017 r. Nowa Klasa E Kabriolet

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 36 990 zł 86 KM 75 KM 40 490 zł 46 990 zł 1.4 MT Start/Stop 1.3d MT Start/Stop 86 KM 75 KM 43 990 zł 46 990 zł 51 490

Bardziej szczegółowo

BMW 525 d xdrive Touring Steptronic Luxury Line 5 Lat Gwarancji

BMW 525 d xdrive Touring Steptronic Luxury Line 5 Lat Gwarancji BMW 525 d xdrive Touring Steptronic Luxury Line 5 Lat Gwarancji Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,212,html Silnik Diesel Pojemność 1.995 cm3 Moc 218 KM Nadwozie Kombi Skrzynia biegów

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit dr hab. inż. Jakub Bernatt, prof.

Bardziej szczegółowo

NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM.

NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i Sierpień Radość z jazdy NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i. BORN ELECTRIC. bmw.pl SPIS TREŚCI Ceny nowego BMW i3................................................

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BT LONG 4MATIC NIGHT VISION

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BT LONG 4MATIC NIGHT VISION MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BT LONG 4MATIC NIGHT VISION Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,153,html Silnik Diesel Pojemność 2.967 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa;

Bardziej szczegółowo

Twoje BMW114i 5-drzwiowe

Twoje BMW114i 5-drzwiowe Twoje BMW114i 5-drzwiowe Twoje BMW online : mybmw.pl/f0x4d9j1 Data wydruku 03/01/2016 Strona 1 / 11 Data wydruku 03/01/2016 Strona 2 / 11 Data wydruku 03/01/2016 Strona 3 / 11 Model Cena modelu 114i 5-drzwiowe

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC

MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC MERCEDES-BENZ Klasa S 350 BlueTec 4MATIC Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,28,html Silnik Diesel Pojemność 2.987 cm3 Moc 258 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna

Bardziej szczegółowo

BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM.

BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i Lipiec Radość z jazdy BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i. BORN ELECTRIC. bmw.pl SPIS TREŚCI Ceny BMW i3........................................................ 3 Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. SAMOCHÓD OSOBOWY KLASY NIŻSZEJ ŚREDNIEJ (TZW. SEGMENT C TYP 1) Udostępnienie samochodów Zamawiającemu musi nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

Bardziej szczegółowo

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010

CENNIK PROMOCYJNY PEUGEOT 308 ROK PRODUKCJI 2011 WAŻNY OD 22.12.2010 3 LATA GWARANCJI* PAKIET PROFIT wersja TRENDY: klimatyzacja automatyczna felgi aluminiowe 16 lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 300 ZŁ wersja PREMIUM: nawigacja WIP NAV lakier metalizowany ZYSKUJESZ: 5 100

Bardziej szczegółowo

NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM.

NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i Listopad Radość z jazdy NOWE BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i. BORN ELECTRIC. bmw.pl SPIS TREŚCI Ceny nowego BMW i3................................................

Bardziej szczegółowo

Sz.P. Katarzyna Janicka

Sz.P. Katarzyna Janicka Sz.P. Katarzyna Janicka Warszawa, 11.02.2013 r. Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani zgłoszenie na portalu internetowym mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na zakup samochodu PEUGEOT,

Bardziej szczegółowo

10 punktów zielonej jazdy

10 punktów zielonej jazdy Kampania Spraw, aby samochody stały się przyjazne środowisku, ma celu ograniczenie szkodliwego wpływu samochodów na środowisko naturalne oraz zachęcenie kierowców do ekologicznego podejścia do jazdy samochodem.

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY TYP A 19 SZTUK Samochód marki:., model. za cenę za sztukę: netto: złotych brutto:.. złotych L.p. 1. Dane ogólne Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 Minimalne wymagania

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150

Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 2016-02-19 Informacje handlowe PLICHTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 150 Informacje handlowe przygotowane przez: Mateusz Jaśniewski Tel. 605428187 Informacje handlowe przygotowane dla:

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

Do każdego typu schodów

Do każdego typu schodów Do każdego typu schodów PLATYNA ST Kompletne krzesełko schodowe Cechy produktu: Rewolucyjne siedzisko "Ergo" W pełni regulowany fotel i pad siedzenia Zasilany obrót krzesła Dźwignia manualna związana z

Bardziej szczegółowo

MERCEDES-BENZ Klasa SL 63 AMG

MERCEDES-BENZ Klasa SL 63 AMG MERCEDES-BENZ Klasa SL 63 AMG Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,147,html Silnik Benzyna Pojemność 5.461 cm3 Moc 537 KM Nadwozie Cabrio Skrzynia biegów 7 - biegowa; automatyczna Napęd

Bardziej szczegółowo

Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving

Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving Ekojazda Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving jest nurtem edukacyjnym i świadomość zainicjowanym w celu dostarczenia użytkownikom dróg porad i zasad, które pokazują, że regularne przeglądy pojazdu połączone ze

Bardziej szczegółowo

BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet

BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet BMW X6 40d xdrive Sport Pakiet Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,103,html Silnik Diesel Pojemność 2.993 cm3 Moc 306 KM Nadwozie SUV Skrzynia biegów 8 - biegowa; automatyczna Napęd 4x4

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA

INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA 2015-07-08 INFORMACJA HANDLOWA DOTYCZĄCA SAMOCHODÓW MARKI ŠKODA Szanowni Państwo, w nawiązaniu do naszych ustaleń dotyczących obecnych potrzeb zakupowych, mamy przyjemność przedstawić Państwu informację

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.2 5MT 70 KM 138 g/km 38 490 zł 1.2 5MT 86 KM 129 g/km 41 990 zł Start/Stop 75 KM 97

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Wg procedury uproszczonej-poniżej 30 000 -bez zastosowania upzp załącznik nr 1. Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) O F E R T A

Wg procedury uproszczonej-poniżej 30 000 -bez zastosowania upzp załącznik nr 1. Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) O F E R T A Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) REGON: O F E R T A Nawiązując do ogłoszenia postępowanie do 30 tys. EURO na dostawę pn.: Fabrycznie nowego ciągnika rolniczego w formie leasingu

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów:

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Część I samochód nr 1 sedan 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan... (producent/marka/model pojazdu) Oferowany samochód osobowy jest fabrycznie

Bardziej szczegółowo

dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC)

dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) dwustrefowa klimatyzacja sterowana elektronicznie (ECC) WERSJA D2 DRIVe START-STOP POSIADA PONADTO oznaczenie DRIVe wskaźnik optymalnej zmiany biegu dłuższe przełożenia obniżone zawieszenie (o 10 mm) olej

Bardziej szczegółowo

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE

LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE LEON 1.6 TDI CR START/STOP 110KM (5F12NV) - STYLE 83635 PLN DANE OGÓLNE Adres oferty: http://autorud.seat-auto.pl/samochody/2016-11-18-14794790096 47 Numer oferty: 2016-11-18-1479479009647 Przebieg: 0

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 ZAPYTANIE OFERTOWE Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup samochodu osobowego o

Bardziej szczegółowo

Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja

Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja Księga inspiracji - szuflady Inspiracja Informacja Realizacja Trend: kolory brązowy, beżowy, beżowo-szary, szary Ton w ton. Ciepła paleta barw, w połączeniu z modnymi odcieniami drewna, wprowadza naturalne,

Bardziej szczegółowo

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t Cena (brutto): 102 450 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 2464 Moc silnika 146 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.5 CDTI 146KM Pojemność bagażnika

Bardziej szczegółowo

Renault KADJAR. Seria limitowana NIGHT & DAY

Renault KADJAR. Seria limitowana NIGHT & DAY Renault KADJAR Seria limitowana NIGHT & DAY Zew przygody w luksusowym wydaniu Kadjar Night & Day to prawdziwy crossover z klasą, wyróżniający się swoim wyglądem i osobowością już na pierwszy rzut oka.

Bardziej szczegółowo

Dlaczego Prius jest dla Ciebie najlepszym wyborem?

Dlaczego Prius jest dla Ciebie najlepszym wyborem? Dlaczego Prius jest dla Ciebie najlepszym wyborem? BETTER 1. 10 lat gwarancji 2. Legendarna hybryda 3. Wnętrze na miarę Twoich potrzeb 4. Centrum innowacji 5. Źródło oszczędności 6. Optymalna eksploatacja

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D ROK MODELOWY 2011, ROK PRODUKCJI 2011 CENY CENNIKOWE CENA MOC SILNIKA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 31 690 zł 84 KM 200 zł 3 700 zł 34 490 zł 84 KM 200

Bardziej szczegółowo

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4

OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 OPEL INSIGNIA OPC 2.8 Bi-Turbo 4x4 Adres źródłowy: http://www.presidents.pl/ogloszenie,91,html Silnik Benzyna Pojemność 2.792 cm3 Moc 325 KM Nadwozie Limuzyna Skrzynia biegów 6-biegowa, manualna Napęd

Bardziej szczegółowo

CLIO & CLIO GRANDTOUR

CLIO & CLIO GRANDTOUR renault CLIO & CLIO GRANDTOUR SERIA LIMITOWANA TECHNO FEEL Elegancja i łączność ze światem drive the change ELEGANCJA RENAULT CLIO W SERII LIMITOWANEJ TECHNO FEEL ZWRACA UWAGĘ AKCENTAMI W SZARYM KOLORZE

Bardziej szczegółowo

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie standardowe up! FL Wyposażenie standardowe Wyposażenie standardowe take up! zawiera elementy takie jak: ABS ESP z ASR, EBV, MSR Poduszki powietrzne przednie, dla kierowcy i pasażera Poduszki powietrzne boczne z przodu,

Bardziej szczegółowo

Zainspirowani... pełni radości życia i energii...... i naszych ukochanych miast: z chęci uczynienia ich bardziej przyjaznymi i zielonymi...

Zainspirowani... pełni radości życia i energii...... i naszych ukochanych miast: z chęci uczynienia ich bardziej przyjaznymi i zielonymi... 2 0 1 5 L A U R E A T N A G R O D Y M I N I S T R A Ś R O D O W I S K A E C O D E S I G N Zainspirowani... pełni radości życia i energii...... i naszych ukochanych miast: z chęci uczynienia ich bardziej

Bardziej szczegółowo

Oferta. Cena: 99900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23. Vin: WAUZZZ8V2EA138879.

Oferta. Cena: 99900 PLN brutto. Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23. Vin: WAUZZZ8V2EA138879. Oferta Poznań - Przeźmierowo / Audi A3 2014 2.0TDI 150KM S-Tronic SalonPL VAT23 Cena: 99900 PLN brutto Vin: WAUZZZ8V2EA138879 Drzwi: 5 Skrzynia biegów: automatyczna Rodzaj paliwa: diesel Moc: 150 Rocznik:

Bardziej szczegółowo

BMW Financial Services Kredyt. www.bmwfs.pl. r ć. radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć.

BMW Financial Services Kredyt. www.bmwfs.pl. r ć. radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć. BMW Financial Services Kredyt www.bmwfs.pl r ć radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć. indywidualnie dopasowane rozwiązania FiNaNSoWe. inf m bmw F n n

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA

CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA CENY I WYPOSAŻENIE NOWA CAPTIVA ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 87 990 zł 101 990 zł 112 990 zł 100 990 zł 93 990 zł 107 990 zł 184 KM 114 990 zł 123 990 zł 184 KM 184 KM 258 KM 115 990

Bardziej szczegółowo

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22

M{ZD{ CX-3 204210_15R1_CX3_V3_COVERS.indd 1-3 29/05/2015 16:22:22 M{ZD{ CX-3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1 1 2 2 3 5 2 4 3 16 17 SKYACTIV TECHNOLOGY 18 19 6 1 7 5 2 4 3 8 20 21 NAJBEZPIECZNIEJSZE MIEJSCE NA DRODZE Każda wyprodukowana Mazda jest wyposażona w szeroki

Bardziej szczegółowo

BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM.

BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i Lipiec Radość z jazdy BMW i. Z PAKIETEM SERWISOWYM BMW SERVICE INCLUSIVE LAT / KM. BMW i. BORN ELECTRIC. bmw.pl SPIS TREŚCI Ceny BMW i8........................................................ 3 Wyposażenie

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY. Przewidywana ilość miesięcy używania samochodu przedkontraktowego

FORMULARZ CENOWY. Przewidywana ilość miesięcy używania samochodu przedkontraktowego gwarantowana opcjonalna łączna Grupa pojazdów Okres leasingu w miesiącach Przewidywana ilość miesięcy używania samochodu przedkontraktowego Maksymalna przewidywana ilość samochodów przedkontraktowych FORMULARZ

Bardziej szczegółowo

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik.

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik. Marco Polo Marco Polo ACTIVITY Cennik. Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1 Średnie zużycie paliwa 2 (l/100 km) Emisja spalin 2 (g/km) Marco Polo

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Caravelle Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni

Bardziej szczegółowo

Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1. Emisja spalin 2 (g/km)

Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1. Emisja spalin 2 (g/km) Klasa V Cennik. Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1 Średnie zużycie paliwa 2 (l/100 km) Emisja spalin 2 (g/km) Klasa V V 200 d Kompakt 134 900

Bardziej szczegółowo

BMW i Marzec. Radość z jazdy. NOWE BMW i. BMW i. BORN ELECTRIC.

BMW i Marzec. Radość z jazdy. NOWE BMW i. BMW i. BORN ELECTRIC. BMW i Marzec Radość z jazdy NOWE BMW i. BMW i. BORN ELECTRIC. bmw.pl SPIS TREŚCI Ceny nowego BMW i8................................................ 3 Wyposażenie standardowe............................................

Bardziej szczegółowo

AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością

AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością AlphaElectric nowy wymiar mobilności Motoryzacja jest jednym z obszarów, w którym zmiany zachodzą w zawrotnym tempie. Obecnie jesteśmy świadkami postępu

Bardziej szczegółowo