Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej."

Transkrypt

1 Ei Group-Polska tel / 41 fax kom , Ei Group Rok zał O FIRMIE HISTORIA FIRMY W 1990r. w Gliwicach powstała Agencja Reklamowa "Music Market" założona przez Krzysztofa Markiewicza. W tym samym czasie w Nowym Jorku powstała firma "International Entertainment Group" założył ją Sylwester Czervinsky. Grupa Ei przez pierwsze osiem lat w USA używała nazwy "Ei Entertainment Group", w Polsce natomiast po "Music Market" od 1996r. "P.W. Kris-Pol" aż do maja 2002r. kiedy to firma przyjęła nazwę "Ei Group-Polska" Nasza misja to: My stworzymy dla Ciebie i Twoich przyjaciół każdą formę rozrywki. Jesteśmy w stanie zorganizować koncert każdej gwiazdy i ściągnąć dosłownie każdego do poprowadzenia imprezy. Współpracowały z nami Kate Ryan, In-Grid, Benassi Bros feat. Sandy, September, Alexia i inne zachodnie gwiazdy. Zorganizowaliśmy również kilkaset imprez na specjalne zamówienie. Nie możemy zapomnieć również o zorganizowanych przez nas koncertach czołówki polskiej sceny muzycznej. K.A.S.A., KOMBII, United, Perfect, Łzy, Sumptuastic, Vergin, Doda, Boys, Ich troje, Feel, Big Cyc, Czarno-Czarni, to tylko część gwiazd, których koncerty zorganizowaliśmy. Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. ZESPÓŁ FIRMY Grupa Ei to zespół ludzi i firm, profesjonalnie zajmujących się różnymi dziedzinami aktywnego i niebanalnego spędzania czasu, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się ze wszystkimi zainteresowanymi. Nie brakuje wśród nas paintballistów, kierowców 4x4, alpinistów, curlingowców, narciarzy, żeglarzy, jak również nurków. Naszą grupę tworzą oczywiście również artyści i osoby od lat związane z działalnością artystyczną.

2 Polecamy występy taneczne w wykonaniu zawodowych tancerzy: Kwiaty Paryża Rewia Kabaret Varietes w wyk. grupy tanecznej Fleure Paris Kwiaty Paryża, to wspaniała podróż poprzez epoki. To program z najwyższej półki wspaniale nadający się na wszelkie imprezy. Występowaliśmy na balach karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, galach boksu, a nawet w dyskotekach. Program ten powstał w październiku 2005r. Od tego czasu do końca karnawału 2008r. grupa wystąpiła z tym programem ponad 100 razy. Pracowaliśmy m.in. dla KGHM Polska Miedź S.A., Mine Master, Mostostal Zabrze Holding S.A., Grupa ITI, TP S.A., Dominet Bank S.A., Knauff, Roca Polska, GM Polska, NOKIA, APART S.A., Mercedes i Toyota. To tylko kilka z kilkudziesięciu firm, dla których wystąpiła grupa. W programie: 1. Moulin Rouge rok 1900 Pióra, Francja elegancja, wspólny układ choreograficzny, kolorowe, seksowne ciuszki. Dużo kolorowych piór, cekiny, świecące koraliki itp. Wspólny układ choreograficzny taneczny połączony ze zmysłowym chodzeniem w wyk. trzech pań. Czas trwania ok. 6 min. 2. Acrobatic Show Niesamowity występ duetu akrobatycznego. Artyści podczas występu wykonują skomplikowane figury akrobatyczne w połączeniu z elementami tańca współczesnego, hip hop i dance. To niezwykłe połączenie styli wspaniale współgra z muzyką i dopasowuje się do atmosfery dosłownie każdej imprezy. Muzyka została skomponowana specjalnie do tego pokazu. Czas trwania ok. 5 min. Uwaga! W sytuacji, kiedy warunki lokalowe nie pozwalają wykonać pokazu akrobatycznego możliwa jest zamiana pokazu na np. taniec brzucha, czy też inny program w duecie lub solowy. 3. Chicago lub Prohibicja Wspólny układ choreograficzny nawiązujący do wielkiego musicalu Chicago Seksowne fraki, laseczki w rękach i cylinderki na głowach rozpalają publiczność do czerwoności. Tancerki wykonują ciekawy układ choreograficzny. Możliwe jest wykorzystanie tancerek w tych strojach jako hostessy zapraszające uczestników imprezy do zabawy lub na salę. Muzyka oczywiście w klimacie wielkiego Chicago. Czas trwania ok. 6 min.

3 4. Średniowiecze Występ min. trzech tancerek i jednego tancerza we wspólnym układzie choreograficznym. W tańcu wykorzystują sztuki walki połączone z akrobatyką i tańcem współczesnym. Stroje stylizowane na rycerskie, miecze, tarcze i w końcu przeciekawa choreografia i muzyka dodają pokazowi jeszcze więcej atrakcji. Pod koniec tego niepowtarzalnego widowiska artyści wykonują rytualny taniec z płonącymi pochodniami. Czas trwania ok. 9 min. 5 Kankan klasyczny kankan w wyk min. trzech tancerek i jednego tancerza lub trzech/czterech tancerek. Ekipa po wykonaniu tańca zaprasza publiczność do wspólnej zabawy. Tancerze uczą wszystkich tańczyć kankana. Jest to tak komiczne, że sprawdza się na dosłownie każdej imprezie. Później publiczność w pełni rozbawiona zostaje na parkiecie i wspaniale się bawi. Czas trwania: sam kankan ok. 4 min. Kankan wraz z nauką publiczności ok. 10/12 min. Cena 2900zł + dojazd z Gliwic Rewia NOVA Pragniemy zaproponować Państwu wspaniały i profesjonalny występ kabaretowo-rewiowy w wyk. tancerek z grupy Fleure Paris. Grupa taneczna istnieje od 2005r. Pierwsze widowisko grupy Fleure Paris, to program Kwiaty Paryża Rewia Kabaret Varietes. Piękne stroje z piórami na głowach i ciekawe układy choreograficzne zrobiły furorę na wielu imprezach, zarówno zamkniętych, jak i biletowanych. Program ten sprzedaje się tak dobrze, iż postanowiliśmy wyprodukować siostrzaną rewię bogatszą w pióra cekiny, błyszczące koraliki oraz kamienie. Bogate stroje z kolorowych piór, jak również bardzo kolorowy kankan, zbliża nas bardziej do prawdziwego kabaretu Moulin Rouge. Program: 1. Gladiatorzy : Występ tancerek w strojach stylizowanych na rycerskie. Miecze, płonące pochodnie, średniowieczna muzyka. Dziewczęta tańczą taniec współczesny w połączeniu z tańcem klasycznym z elementami akrobatyki i sztuk walki. Występ, który śmiało może być wykonany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu.

4 Występ celowo zaczynamy od Gladiatorów, gdyż tylko to jedno wyjście trwa ok. 10 min. i jest niezwykle atrakcyjne i widowiskowe (efektowne). Wspaniale dobrana muzyka, ciekawa choreografia, taniec z elementami sztuki walk. Odsłona pierwsza Gladiatorzy jest tak atrakcyjna, że postanowiliśmy przenieść ją z programu Kwiaty Paryża Czas trwania ok. 7 min. 2. Laser show W zależności od warunków scenicznych program ten posiada dwie wersje. Jest to połączenie akrobatyki z tańcem współczesnym. Muzyka napisana specjalnie do tego widowiska. Możemy zobaczyć wiele skomplikowanych figur akrobatycznych, wspaniałą i dynamiczną choreografię. Stroje raczej obcisłe, nie wyszukane, bowiem przeszkadzałyby podczas występu. Czas trwania ok. 7 min. 3. Chicago Odsłona w klimacie kabaretów lat 20-tych, która jest akcentem - ukłonem dla słynnego musicalu Chicago Tancerki występują w seksownych, eleganckich frakach z odkrytymi biodrami, z cylinderkami na głowach, z muszką, mankiecikami i czarno-białymi laseczkami w ręku. Chicago to kolejny wspaniały pokaz taneczny, który przeniesie nas w ramiona lat 20-tych. Czas trwania ok. 5 min.

5 4. Sexapil Klasyczny rewiowy występ z początku ubiegłego wieku. Piękne, seksowne, kolorowe kostiumy, bogate w cekiny, koraliki, niezwykle kolorowe pióra. Rodem z kabaretu/rewii Moulin Rouge z Paryża. Odsłona niezwykle oklaskiwana nie tylko przez męską część publiczności, a to za sprawą atrakcyjnych tancerek, pięknych strojów, muzyki i ciekawej choreografii. Czas trwania ok. 6 min. 5. Kankan - Niezwykle kolorowy kankan. Wspólny układ choreograficzny trzech lub więcej tancerek. Dziewczęta tańczą klasycznego kankana, a w chwilkę po występie zapraszają na parkiet wszystkich gości i uczą ich tańczyć kankana. Zabawa jest wspaniała, gdyż większość ludzi nie potrafi tak wysoko podnosić nóg. Mnóstwo śmiechu i wspaniałej zabawy. Na ogół po tym występie prezenter lub zespół zaprasza publiczność do zabawy. Publiczność, jakby nie było jest już rozbawiona i wspaniale się bawi. Czas trwania wraz ze wspólną zabawą ok. 10/12 min. Czas trwania całego programu non-stop ok. 40 min., ale potrzebujemy przerwy na przebranie w sumie cztery przerwy. W przerwach nasz konferansjer może zabawiać publiczność programem satyrycznokabaretowym. (konferansjer w cenie) Cena pokazu 2900zł + zwrot kosztów dojazdu z Gliwic.

6 Rewia NOVA REVUE istnieje od listopada 2007r. i jest kontynuacją programu Kwiaty Paryża powstałego dwa lata wcześniej. Do końca karnawału 2008r. grupa wystąpiła z tym programem już 27 razy. Do dnia 23 sierpnia 2008r. Nova Revue wystąpiła 58 razy. Występowaliśmy m.in. dla KGHM Polska Miedź S.A., Knauff, Roca Polska, TOSHIBA, SIEMENS, CHITACHI, Remedium i PLAY, jak również dla wielu restauracji i hoteli. Program prowadzony jest przez naszego konferansjera. Możliwy jest również krótki felieton na temat historii programów rewiowych. Nasz konferansjer może również zagrać na fortepianie w klimacie lat 20-tych. Zarówno francuskie, jak i jazzowe klimaty zadymionego klubu na Brooklynie. Czas trwania programu 35/40 min non stop. W programie potrzebujemy przerwy na przebranie po 5/10 min. Gorąco polecamy występy par tanecznych. Jeżeli poszukują Państwo par tanecznych, to w naszej ofercie jest ich kilkadziesiąt. W razie pytań proszę pisać na maila. Poniżej pragniemy zaprezentować tylko cząstkę programów, które posiadamy w swojej ofercie. Duet Art - Agnieszka Mielczarek i Jacek Walasik. Występowali m.in. na deskach kabaretu Moulin Rouge w Paryżu. Duet Art wykonuje tańce, które są niezwykłym połączeniem baletu z elementami akrobatyki i tańca współczesnego. Ich występ jest piękną formą wyrażania uczuć tańcem. Występ ten nadaje się na każdą imprezę, bez względu na wiek uczestników imprezy. Cena pokazu 2000/2500zł + zwrot kosztów dojazdu z Warszawy.

7 Taniec Towarzyski pokazy. Pragniemy zaproponować Państwu występy par tanecznych. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt mistrzowskich par z całej Polski. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Ceny w zależności od pary.

8 Swing Step Joanna Malik i Michał Woźnica. Niezwykle sympatyczna para z Tarnowskich Gór. Uczestnicy programu Mam talent w TV TVN. Wspaniali tancerze, sympatyczni i uwielbiani przez publiczność w całej Polsce. Wykonują amerykańskie swingi. Rock n roll czy boogie woogie, to tylko namiastka tego, co można zobaczyć podczas występu duetu Swing Step. Cena występu na telefon (ok. 2000/2500zł.) Zobacz film z programu Mam Talent w TV TVN kliknij na link: 2finale%20MAM%20TALENT!,uczestnicy_detal.html W naszej ofercie znajdą Państwo również występy fakirów, hipnotyzerów i magików/iluzjonistów:. GIN ALIF światowej sławy człowiek guma i fakir, który ze swoim ciałem robi wręcz nieprawdopodobne rzeczy. Technika, którą prezentuje jest najtrudniejszą z technik akrobatyki i giętkości ciała ludzkiego kauczuk Gin Alif ponad to chodzi i kładzie się na szkle, strzela nogami z łuku do tarczy, jak i nosi na czubku sztyletu różne przedmioty. Jak przystało na fakira połyka również ognie. Nie ma sensu pisać gdzie występował, gdyż łatwiej byłoby napisać gdzie nie wystąpił. Cena ok. 2000zł + zwrot kosztów dojazdu z Giżycka.

9 Jurij Mokriszczew Wielkie HIPNO-SHOW To wielki zaszczyt przedstawić państwu ofertę występu wielkiego George a. Pochodzący z Ukrainy, zajmujący się niegdyś leczeniem uzależnień metodą psycho - hipnotyczną, zaczął uprawiać hipnozę na wesoło tworząc niepowtarzalne show. Hipno Show w wyk. Jurija, to widowisko zapierające dech w piersiach. Jurij wyciąga z publiczności ochotnika, którego hipnotyzuje i kładzie na dwóch krawędziach krzeseł, ten leżący w powietrzu środkiem tułowia członek publiczności jest sztywny jak deska. Wielkie oczy robią wszyscy uczestnicy zabawy, gdy Jurij wchodzi na tego człowieka i staje na nim dokładnie po środku jego ciała. Człowiek ten nawet się nie ugina, a pokaz iluzjonisty przy tym widowisku to coś zupełnie naturalnego. Jurij zaskakuje największych sceptyków, a po jego występach publiczność przeżywa jego wyczyny jeszcze przez kilka miesięcy. Cena na telefon (ok. 4000zł) + zwrot kosztów dojazdu z Krakowa.

10 Zobacz film Jurija Mokriszczewa. Kliknij na link: Arsene Lupin światowej sławy iluzjonista. Sławomir Piestrzeniewicz, lekarz z wykształcenia. Porzucił pracę zawodową i cały poświęcił się iluzji. Jest dwukrotnym vice-mistrzem świata w sztuce iluzji. W jego progamie zobaczymy m.in. cięcie kobiety na dziewięć części, przenikanie przez szybę, czy też lewitację przedmiotów i ludzi. Element integracyjny artysta może indywidualnie uczyć trików uczestników imprezy. Każdy z nich później może zaprezentować trik przed innymi uczestnikami. Można podzielić uczestników imprezy na grupy. Lewitacja lewitację człowieka Arsene Lupin wykonuje z osobą z publiczności. Iluzjonista wykonuje zarówno duże triki, jak i mikro iluzję. Występował na scenach całego Świata. Jest jednym z niewielu iluzjonistów, na których występy chce się wracać. Należy do ścisłej czołówki polskich, a nawet światowych iluzjonistów. Cena pokazu 6000/8000zł. + zwrot kosztów dojazdu z Łodzi 1zł/1km cena zależna jest od rodzaju trików, terminu i miejsca występu. Uwaga! Ceny nie dotyczą świąt i Sylwestra.

11 Marcin Muszyński iluzjonista. Jest jednym z najlepszych polskich iluzjonistów. Magic Show Marcina Muszyńskiego, to bardzo bogaty program, wspaniałe zaplecze techniczne. Własna duża i profesjonalna scena z kurtyną. Duża iluzja w wykonaniu tego artysty, to prawdziwe dzieło. Na jego pokazach możemy zobaczyć lewitację zarówno przedmiotów, jak i ludzi. Jego asystentką jest niezwykła Ewelina Lesiak - Miss Slav 2007 w Paryżu. Cena pokazu na telefon.

12 Zobacz film Marcina Muszyńskiego z programu Gwiezdny Cyrk w TV Polsat. Kliknij na link: Arex Show magiczne show. Arkadiusz Cywiński iluzjonista. Kolejna dawka iluzji. Artysta prezentuje zarówno mikro iluzję, jak i dużą iluzję. Podczas pokazu możemy podziwiać także elementy akrobatyki w ciekawych układach choreograficznych. Na pokazach Erexa zobaczymy: Mikro i makro iluzję, iluzję kontaktową, transformację, lewitację i telepatię. Cena pokazu na telefon.

13

14 Estrada i koncerty. Zapraszamy do korzystania z naszej agencji koncertowej. Jesteśmy w stanie ściągnąć dla Państwa dosłownie każdą gwiazdę, a już po koncercie George Michaela w Polsce wszystko jest możliwe, a zależy to tylko od środków, które chcemy przeznaczyć na imprezę. Możemy wynająć scenę, oświetlenie i nagłośnienie estradowe o największej mocy w Europie!!! posiadamy wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości! Pirotechnika sceniczna wewnętrzna i zewnętrzna. Duże pokazy pirotechniczne. Malujemy ogniem, możemy wymalować na niebie Państwa logo firmy. Ogniem możemy zrobić wszystko. Wszelkie efekty efekty stosowane podczas pokazów są w 100% bezpieczne i atestowane!

15 ZAUFALI NAM: Zaufaj i Ty UWAGA Ceny imprez kalkulujemy indywidualnie znając datę i miejsce. Zbyt wiele czynników wpływa na cenę imprezy, dlatego znając wszelkie niezbędne informacje dokonujemy kalkulacji. My stworzymy dla Ciebie i Twoich przyjaciół każdą formę rozrywki!

Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. O FIRMIE HISTORIA FIRMY W 1990r. w Gliwicach powstała Agencja Reklamowa "Music Market" założona przez Krzysztofa Markiewicza. W tym samym czasie w Nowym Jorku powstała firma "International Entertainment

Bardziej szczegółowo

MIĘDZYNARODOWA REWIA TANECZNA - zjawiskowe tancerk

MIĘDZYNARODOWA REWIA TANECZNA - zjawiskowe tancerk MIĘDZYNARODOWA REWIA TANECZNA - zjawiskowe tancerk [] Pozostałe REWIA "CARNIVAL STARS" - zjawiskowe tancerki, bogaty repertuar, wspaniałe stylizacje! O NAS (w skrócie): Międzynarodowy zespół taneczny -

Bardziej szczegółowo

Impreza W kraju Samurajów

Impreza W kraju Samurajów Impreza W kraju Samurajów Jeżeli chcą Państwo przeżyć naprawdę wyjątkowy wieczór proponujemy imprezę W kraju Samurajów! Nastrojowa scenografia, tradycyjna japońska kuchnia i mnóstwo atrakcji sprawią, że

Bardziej szczegółowo

Oferta Iluzjonisty Adriana Mitoraja

Oferta Iluzjonisty Adriana Mitoraja Oferta Iluzjonisty Adriana Mitoraja Przedstawiamy Państwu ofertę programową przeznaczoną dla różnych grup wiekowych i uwzględniającą dobór tematyki okolicznościowej. Iluzja sceniczna Program dla dorosłych

Bardziej szczegółowo

Impreza Noc w Haremie

Impreza Noc w Haremie Impreza Noc w Haremie Orientalne rytmy, gorący taniec brzucha, aromatyczna kuchnia oraz mnóstwo świetnej zabawy w klimatach wschodu to to tylko niektóre atrakcje Nocy w Haremie jaką możemy dla Państwa

Bardziej szczegółowo

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA KOLOROWA IMPREZA BALONOWA Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako

Bardziej szczegółowo

ARTMANN Your event creator!

ARTMANN Your event creator! ARTMANN Your event creator! Jeśli planujesz event, szukasz atrakcji na imprezę, konferansjera, muzykę lub potrzebujesz wsparcia organizacyjnego jesteśmy dla Ciebie! Zapewnimy profesjonalną obsługę artystyczną

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA to lokal z wieloletnią tradycją. Na warszawskim rynku klubowym, tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsce z niepowtarzalną muzyką i klimatem, a oryginalne

Bardziej szczegółowo

Twoje Ogniste Atrakcje. Katalog 2017

Twoje Ogniste Atrakcje. Katalog 2017 Twoje Ogniste Atrakcje Katalog 2017 O firmie Teatr ognia Nam-Tara istnieje od 2008 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność wykonać kilkaset pokazów na scenach ogólnopolskich oraz europejskich. Od początku

Bardziej szczegółowo

Grupa Weselna - orkiestra weselna z Trójmiasta telefon: 0-660-271-210, e-mail: kontakt@grupaweselna.pl www.grupaweselna.pl

Grupa Weselna - orkiestra weselna z Trójmiasta telefon: 0-660-271-210, e-mail: kontakt@grupaweselna.pl www.grupaweselna.pl Wita Państwa Grupa Weselna czyli zespół muzyczny z Trójmiasta! Jeśli poszukujecie dobrego, profesjonalnego i doświadczonego zespołu na wesele, bankiet, imprezę plenerową, integracyjną, dancing czy koktajl

Bardziej szczegółowo

Mikołaj Kubowicz OFERTA. 1. O mnie 2. LightShow Magia Światła 3. Żonglerka kontaktowa 4. FireShow Magia Ognia 5. Warsztaty

Mikołaj Kubowicz OFERTA. 1. O mnie 2. LightShow Magia Światła 3. Żonglerka kontaktowa 4. FireShow Magia Ognia 5. Warsztaty Mikołaj Kubowicz OFERTA 1. O mnie 2. LightShow Magia Światła 3. Żonglerka kontaktowa 4. FireShow Magia Ognia 5. Warsztaty 6. Jeden dzień z życia cyrkowca 7. Bańki i Szczudła 8. Laser + Pixel Show 9. Cennik

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstream - owy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstream - owy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstream - owy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją jest generowanie pozytywnych emocji głównie poprzez

Bardziej szczegółowo

EVENTOVSKY. wieczór góralski

EVENTOVSKY. wieczór góralski EVENTOVSKY wieczór góralski Propozycja programu góralskiego na imprezę Ramowy program imprezy: POCZĄTEK Z PRZYTUPEM! Impreza odbywa się w Karczmie/Hotelu. My przyjeżdżamy trochę wcześniej, aby przygotować

Bardziej szczegółowo

Dzień Kobiet i Dzień Św. Patryka w Muzie

Dzień Kobiet i Dzień Św. Patryka w Muzie Teatr Variete Muza E-Mail Dzień Kobiet i Dzień Św. Patryka w Muzie Odsłona I - 8 Marca godz. 20.00 Zapraszamy na specjalnie przygotowany program z okazji Dnia Kobiet w którym wystąpi Grupa N.A.S.A. oraz

Bardziej szczegółowo

X Imieniny Henryka 2015

X Imieniny Henryka 2015 X Imieniny Henryka 2015 Ogólnopolskie Imieniny Henryka Henryki i Henrykowa w Henrykowie Lubańskim to cykliczna impreza organizowana na terenie Gminy Lubań. Każdego roku na scenie plenerowej w centralnej

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa

KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA UL. GRÓJECKA 19/25 Warszawa KLUB DEKADA to lokal z wieloletnią tradycją. Niezwykłe miejsce na wzór legendarnych nowojorskich klubów disco. Od 16 lat na Warszawskim rynku klubowym, tworzymy

Bardziej szczegółowo

Szczegóły współpracy:

Szczegóły współpracy: TEATR NA CO DZIEN Cennik ofert FIRESHOW/LED Fireshow to niecodzienne widowisko pełne emocji i spektakularnych wyczynów. Jego esencją jest połączenie ruchu ciała z płonącym rekwizytem. Małe formy teatralne

Bardziej szczegółowo

fotomodelki Fotomodelki, które znajdują się w naszej bazie cechuje duże doświadczenie, piękno i profesjonalne podejście do

fotomodelki Fotomodelki, które znajdują się w naszej bazie cechuje duże doświadczenie, piękno i profesjonalne podejście do Oferta artystyczna fotomodelki Fotomodelki, które znajdują się w naszej bazie cechuje duże doświadczenie, piękno i profesjonalne podejście do pracy. Dziewczyny współpracujące z nami są kreatywne i świetnie

Bardziej szczegółowo

"W kręgu Straussów" - koncert sylwestrowy w OiFP

W kręgu Straussów - koncert sylwestrowy w OiFP "W kręgu Straussów" - koncert sylwestrowy w OiFP Opera i Filharmonia Podlaska zaprasza 31 grudnia na niezapomniany koncert sylwester "W kręgu Straussów" i powitanie Nowego Roku z artystami OiFP. Początek

Bardziej szczegółowo

Centrum Rekreacyjno Rozrywkowe Mega Music Wilga należy do grona największych, najnowocześniejszych oraz najbardziej prestiżowych centrów rozrywki w

Centrum Rekreacyjno Rozrywkowe Mega Music Wilga należy do grona największych, najnowocześniejszych oraz najbardziej prestiżowych centrów rozrywki w Centrum Rekreacyjno Rozrywkowe Mega Music Wilga należy do grona największych, najnowocześniejszych oraz najbardziej prestiżowych centrów rozrywki w Polsce. HISTORIA Nasz obiekt został stworzony w IX-wiecznej

Bardziej szczegółowo

OFERTA ORGANIZACJI EVENTÓW, IMPREZ INTEGRACYJNYCH, PLENEROWYCH ORAZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

OFERTA ORGANIZACJI EVENTÓW, IMPREZ INTEGRACYJNYCH, PLENEROWYCH ORAZ OKOLICZNOŚCIOWYCH OFERTA ORGANIZACJI EVENTÓW, IMPREZ INTEGRACYJNYCH, PLENEROWYCH ORAZ OKOLICZNOŚCIOWYCH Szanowni Państwo, Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę firmy Fun Events. Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą oraz

Bardziej szczegółowo

OFERTA WIDOWISKA ESTRADOWEGO

OFERTA WIDOWISKA ESTRADOWEGO OFERTA WIDOWISKA ESTRADOWEGO ZESPOŁU OREGANKI, KTÓREGO MISJĄ JEST PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PRZEZ ZABAWĘ I SZTUKĘ www.oreganki.pl Strona 1 SPIS TREŚCI Strona 2 1. Oreganki informacje o zespole str.

Bardziej szczegółowo

PATRONAT: BURMISTRZ LIBIĄŻA ORGANIZATOR FESTIWALU: LIBIĄSKIE CENTRUM KULTURY STUDIO TAŃCA FLASH

PATRONAT: BURMISTRZ LIBIĄŻA ORGANIZATOR FESTIWALU: LIBIĄSKIE CENTRUM KULTURY STUDIO TAŃCA FLASH PATRONAT: BURMISTRZ LIBIĄŻA ORGANIZATOR FESTIWALU: LIBIĄSKIE CENTRUM KULTURY STUDIO TAŃCA FLASH REGULAMIN I. TERMIN IMPREZY: 8-9 maj 2010 r. II. MIEJSCE: Hala Sportowa w Libiążu III. BIURO ORGANIZACYJNE:

Bardziej szczegółowo

FESTYN ŚWIĘTO RODZINY

FESTYN ŚWIĘTO RODZINY FESTYN ŚWIĘTO RODZINY Dobrze się baw! Baw się dobrze każdego dnia! Nawet kiedy napotkasz lwa, nawet gdy popełnisz sto gaf, smerfnie żyj i dobrze sie baw! Już w tradycję naszego przedszkola wplótł się Festyn

Bardziej szczegółowo

NOWINKA W PRZYTOCZNEJ

NOWINKA W PRZYTOCZNEJ NOWINKA W PRZYTOCZNEJ Zaproszenie do nowej grupy tanecznej i akrobatycznej w Przytocznej NOWINKA ZESPÓŁ TANECZNY NOWINKA Skwierzyński Zespół Taneczny Nowinka istnieje od 24 lata, już w marcu 2013 roku

Bardziej szczegółowo

W świecie Bollywood Orientalny hotel, niezwykłe miejsce, niecodzienne wydarzenie...

W świecie Bollywood Orientalny hotel, niezwykłe miejsce, niecodzienne wydarzenie... W świecie Bollywood Orientalny hotel, niezwykłe miejsce, niecodzienne wydarzenie... (Hotel, Spa, Ayurveda, Konferencja) Trzy Korony sp.j. Ul.Zamkowa-6, 34-436 CZORSZTYN, POLAND Tel./Fax. + 48 182650367,

Bardziej szczegółowo

Wokaliści Instrumentaliści Harcerska orkiestra dęta Kwartet gitarowy Zespół wokalno-instrumentalny CONSONANS Zespoły taneczne

Wokaliści Instrumentaliści Harcerska orkiestra dęta Kwartet gitarowy Zespół wokalno-instrumentalny CONSONANS Zespoły taneczne MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY Ul. Kozia 10 a 25-514 Kielce tel/fax:(41)344 34 23 (41)343 64 20 mail: poczta@mdkkielce.pl OFERTA ARTYSTYCZNA Wokaliści Instrumentaliści Harcerska orkiestra dęta Kwartet gitarowy

Bardziej szczegółowo

Ogólnopolski Festiwal Tańca MAZOVIA FREESTYLE CUP

Ogólnopolski Festiwal Tańca MAZOVIA FREESTYLE CUP Mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolski Festiwal Tańca MAZOVIA FREESTYLE CUP Patronat nad imprezą objęli: Starosta powiatu Białobrzeskiego Pan Andrzej Oziębło Burmistrz miasta Białobrzegi Pan Adam Bolek

Bardziej szczegółowo

V TANECZNE OTWARTE GRAND PRIX POLSKI "KOTWICE 2016" ORGANIZATOR: Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center w Brzegu

V TANECZNE OTWARTE GRAND PRIX POLSKI KOTWICE 2016 ORGANIZATOR: Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center w Brzegu V TANECZNE OTWARTE GRAND PRIX POLSKI "KOTWICE 2016" ORGANIZATOR: Szkoła Tańca i Baletu Coco Dance Center w Brzegu WSPÓŁORGANIZATOR: Brzeskie Centrum Kultury TERMIN: 23 kwiecień 2016 roku MIEJSCE: Brzeg,

Bardziej szczegółowo

Impreza z dreszczykiem czyli Thriller Night

Impreza z dreszczykiem czyli Thriller Night Impreza z dreszczykiem czyli Thriller Night Jeżeli mają Państwo dosyć standardowych imprez, szukacie czegoś nowego i niezwykłego, ta oferta jest dla Was! Proponujemy zabawę w niesamowitej scenerii i oprawie,

Bardziej szczegółowo

Mikołajkowy Turniej Tańca. Battle of Małomice II

Mikołajkowy Turniej Tańca. Battle of Małomice II Mikołajkowy Turniej Tańca Battle of Małomice II MAŁOMICE 04.12.2015 1. Nazwa imprezy: Mikołajkowy Turniej Tańca Battle of Małomice II MAŁOMICE 2015 2. Termin i miejsce imprezy: 04.12.2015 godz. 17.00 Restauracja

Bardziej szczegółowo

KARTA ZGŁOSZEŃ JUBILEUSZOWEGO XV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TANECZNEGO BALLO ŻORY 2017 ŁACZY NAS TANIEC. Nazwa zespołu...

KARTA ZGŁOSZEŃ JUBILEUSZOWEGO XV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TANECZNEGO BALLO ŻORY 2017 ŁACZY NAS TANIEC. Nazwa zespołu... KARTA ZGŁOSZEŃ JUBILEUSZOWEGO XV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU TANECZNEGO BALLO ŻORY 2017 ŁACZY NAS TANIEC 1. INFORMACJA O ZESPOLE Nazwa zespołu... solisty lub duetu Rodzaj zespołu... Kategoria wiekowa...

Bardziej szczegółowo

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją

KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją KLUB DEKADA to marka z wieloletnią tradycją, pierwszy prawdziwie mainstreamowy klub w Warszawie. To przede wszystkim klub muzyczny, którego misją jest generowanie pozytywnych emocji głównie poprzez dźwięk,

Bardziej szczegółowo

CreativeSound OFERTA FIRMY

CreativeSound OFERTA FIRMY CreativeSound OFERTA FIRMY USŁUGI LEKTORSKIE I KONFERANSJERSKIE Zależy Państwu na profesjonalnej oprawie muzycznej i konferansjerskiej? Poszukują Państwo osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu szeroko

Bardziej szczegółowo

Sprzęt... 4 Atrakcje... 6 Imprezy integracyjne i firmowe...10

Sprzęt... 4 Atrakcje... 6 Imprezy integracyjne i firmowe...10 Sprzęt... 4 Atrakcje... 6 Imprezy integracyjne i firmowe...10 ZESPOŁY Posiadamy kontakt z wieloma zespołami polskimi, jak i zagranicznymi. W zależności od Państwa upodobań możemy zapewnić muzykę w każdym

Bardziej szczegółowo

S Y L W E S T E R 2 0 1 6

S Y L W E S T E R 2 0 1 6 W E N E C K I B A L M A S K O W Y, C Z Y L I S Y L W E S T E R @ P A C H A P O Z N A Ń Kiedy ostatnio spędzaliście sylwestra na balu maskowym z prawdziwego zdarzenia? Czy kiedykolwiek byliście na imprezie,

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, www.show4events.pl O NAS:

Szanowni Państwo, www.show4events.pl O NAS: Szanowni Państwo, Z satysfakcją przedstawiamy ofertę Zawodowej Rewii Tanecznej MADNESS, którą tworzą uzdolnieni artyści od lat związani ze scenami tanecznymi zarówno w kraju, jak i za granicą. O NAS: MADNESS

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy na zajęcia taneczne z panią Eweliną Stasiuk w Centrum Kultury Wilanów na ul. Kolegiackiej 3!

Zapraszamy na zajęcia taneczne z panią Eweliną Stasiuk w Centrum Kultury Wilanów na ul. Kolegiackiej 3! Zapraszamy na zajęcia taneczne z panią Eweliną Stasiuk w Centrum Kultury Wilanów na ul. Kolegiackiej 3! 1 / 5 Grupa choreograficzna 7-14 lat, wszystkie style. Zajęcia odbywają się w środy w godz. 19.30-20.30.

Bardziej szczegółowo

to zbiór indywidualności artystycznych, animacyjnych, organizacyjnych.

to zbiór indywidualności artystycznych, animacyjnych, organizacyjnych. RADOŚĆ MIÓD MATERIA to zbiór indywidualności artystycznych, animacyjnych, organizacyjnych. Od lat nie tylko tworzymy, inicjujemy i realizujemy projekty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych lecz

Bardziej szczegółowo

Regulamin Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana

Regulamin Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana Regulamin Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana ORGANIZATOR: K.T.S. Poezja i Urząd Miejski Kościana TERMIN: 29.04.2017r. MIEJSCE: Hala Sportowa ul. 64-000 Kościan, ul. Wielichowska

Bardziej szczegółowo

Duan profesjonalny tradycyjnych Duan Marią Nowak

Duan profesjonalny tradycyjnych Duan Marią Nowak Projekt ten to uczta dla ucha i oka prawdziwa tradycyjna muzyka irlandzka zespołu Duan i profesjonalny taniec w wydaniu ślicznych dziewcząt w pięknych kostiumach. Koncerty grane przez grupę to opowieść

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej

Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej Zaproszenie do złożenia propozycji cenowej Brzeskie Centrum Kultury (Zwane dalej jako BCK lub Zamawiający) zaprasza do przedstawienia propozycji cenowej wykonania zamówienia obejmującego: Obsługę techniczną

Bardziej szczegółowo

Taneczne hity, fajerwerki, moc życzeń i serdeczności. Płock witał 2017 rok [FOTO]

Taneczne hity, fajerwerki, moc życzeń i serdeczności. Płock witał 2017 rok [FOTO] Taneczne hity, fajerwerki, moc życzeń i serdeczności. Płock witał 2017 rok [FOTO] Były fajerwerki, tańce i śpiew. A przede wszystkim była wspaniała atmosfera dużo uśmiechu, ciepłych słów i życzeń. O północy

Bardziej szczegółowo

II Festiwal Młodych Tancerzy AGRESYWNIE PROGRESYWNI

II Festiwal Młodych Tancerzy AGRESYWNIE PROGRESYWNI Miasto Maków Mazowiecki, Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim i Stowarzyszenie Rozwoju Poprzez Taniec PROGRES zapraszają II Festiwal Młodych Tancerzy AGRESYWNIE PROGRESYWNI Maków Mazowiecki 10 czerwca

Bardziej szczegółowo

EGURROLA DANCE STUDIO

EGURROLA DANCE STUDIO EGURROLA DANCE STUDIO Taniec to prawdziwa droga do wyrażenia swoich uczuć, emocji i pragnień - mówi Agustin Egurrola założyciel największej i najnowocześniejszej szkoły tańca w Polsce. To właśnie z pasji

Bardziej szczegółowo

Nazwa koła/pracowni Grupa taneczna CHILLI, CHILLOUT 3. Hip hop Team CHILLOUT 1, CHILLOUT 2

Nazwa koła/pracowni Grupa taneczna CHILLI, CHILLOUT 3. Hip hop Team CHILLOUT 1, CHILLOUT 2 Nazwa koła/pracowni Grupa taneczna CHILLI, CHILLOUT 3 Hip hop Team CHILLOUT 1, CHILLOUT 2 Imię i nazwisko instruktora oraz zdjęcie instruktora Hanna Wachowska Informacje o instruktorze Absolwentka Wydziału

Bardziej szczegółowo

Wiadomości. Ambient Festival 2017 w Gorlicach

Wiadomości. Ambient Festival 2017 w Gorlicach Wiadomości Poniedziałek, 17 lipca 2017 Ambient Festival 2017 w Gorlicach Odbywające się w Gorlickim Centrum Kultury w dniach 14-15 lipca br. 19. Międzynarodowe Prezentacje Multimedialne Ambient Festival

Bardziej szczegółowo

RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU

RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU RENDEZ-VOUS Z FRANCJĄ SOBOTA 14 LIPCA 2012 ULICA FRANCUSKA WARSZAWA OFERTA UDZIAŁU Z okazji święta narodowego Francji, Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce przy współpracy z Instytutem Francuskim

Bardziej szczegółowo

Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer,

Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer, Rafał Augusiewicz wokalista, konferansjer, prezenter. Współzałożyciel i Lider popularnego zespołu NIENEGATYWNI. Wraz z zespołem Nienegatywni, którego działalność zapoczątkowana została przed czterema laty

Bardziej szczegółowo

ANDRZEJ PODREZ kompleksowa oprawa muzyczna imprez

ANDRZEJ PODREZ kompleksowa oprawa muzyczna imprez ANDRZEJ PODREZ kompleksowa oprawa muzyczna imprez Muzyka do tańca Śluby, wesela Imprezy karaoke Bale dla dzieci Imprezy plenerowe Dj, discjockey One man band Człowiek orkiestra Podrez Band DUO Podrez Band

Bardziej szczegółowo

STUDIO Taneczno- Aktorskie

STUDIO Taneczno- Aktorskie STUDIO Taneczno- Aktorskie mam przyjemność prowadzić od 1995 roku. Przez ten czas przewinęło się przez kolejne etapy naszego nauczania tysiące dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Znalazły one tutaj spełnienie

Bardziej szczegółowo

XXII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PRZYSTAŃ DLA TAŃCA 2 6 lipca GORZÓW 2015

XXII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PRZYSTAŃ DLA TAŃCA 2 6 lipca GORZÓW 2015 Organizator Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wlkp. oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Artystycznego Buziaki Stowarzyszenie Promocji Wychowania Przez Taniec Aluzja Współorganizator Centrum Edukacji

Bardziej szczegółowo

W każdym konkursie można oczywiście wygrać gotówkę, którą należy jak najszybciej pomnożyć w kasynie.

W każdym konkursie można oczywiście wygrać gotówkę, którą należy jak najszybciej pomnożyć w kasynie. Przedstawiamy ofertę eventu przeznaczonego dla Państwa Gości w klimacie lat 20, prohibicji. Impreza oparta będzie na pomyśle zaaranżowania Kasyna z tamtej epoki. Do dyspozycji gości oddajemy profesjonalne

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2017

OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2017 OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2017 Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN I MIĘDZYGMINNEGO TURNIEJU TAŃCA o Puchar Burmistrza Pisza

REGULAMIN I MIĘDZYGMINNEGO TURNIEJU TAŃCA o Puchar Burmistrza Pisza PISZ 2017 REGULAMIN I MIĘDZYGMINNEGO TURNIEJU TAŃCA o Puchar Burmistrza Pisza I. Organizator: Piski Dom Kultury pl. Daszyńskiego 16 12 200 Pisz tel./fax. 87 423 26 75 e-meil: pdkpisz@op.pl II. Termin i

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2015/2016

OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2015/2016 OFERTA PROGRAMOWA BESKIDZKIEGO TEATRU ILUZJI 2015/2016 Mamy przyjemność zaprosić Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w

Bardziej szczegółowo

Cenni i szczegóły oferty weselnej

Cenni i szczegóły oferty weselnej Cenni i szczegóły oferty weselnej Wszystkie usługi świadczymy w ramach umowy o dzieło, w wyjątkowych przypadkach w ramach kontraktu ustnego Wszystkie ceny podane są w kwocie netto Ceny nie zawierają kosztów

Bardziej szczegółowo

Impreza "Super fajna":

Impreza Super fajna: Witamy serdecznie! Pragniemy zaoferować bardzo ciekawą i wesołą organizację imprezy dla dzieci. Oferujemy tutaj również atrakcje na Komunię, wesele, chrzest itp. Posiadamy doświadczenie wielu lat, bardzo

Bardziej szczegółowo

KATEGORIE MISTRZOSTW EUROPY MODERN JIVE I NAGRODY

KATEGORIE MISTRZOSTW EUROPY MODERN JIVE I NAGRODY KATEGORIE MISTRZOSTW EUROPY MODERN JIVE I NAGRODY Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymują tytuł Mistrza Europy i puchar. Dodatkowo 1, 2 i 3 miejsce nagradzamy medalami. Oprócz tego zostaną wręczone dodatkowe

Bardziej szczegółowo

organizacja wszelkich imprez dla dzieci i rodzin z dziećmi, profesjonalne prowadzenie imprez masowych, grupa doświadczonych animatorów, aktorów,

organizacja wszelkich imprez dla dzieci i rodzin z dziećmi, profesjonalne prowadzenie imprez masowych, grupa doświadczonych animatorów, aktorów, organizacja wszelkich imprez dla dzieci i rodzin z dziećmi, profesjonalne prowadzenie imprez masowych, grupa doświadczonych animatorów, aktorów, wokalistów i tancerzy, najlepsze pomysły na ciekawe animacje,

Bardziej szczegółowo

Oferta atrakcji weselnych. Amatum Agencja Artystyczna Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba

Oferta atrakcji weselnych. Amatum Agencja Artystyczna Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba Oferta atrakcji weselnych Amatum Agencja Artystyczna Bractwo Rycerskie Miasta Nowa Dęba Kierujemy do Państwa ofertę atrakcji i pokazów, które mogą uświetnić wyjątkowe chwile, jakimi są ślub i wesele. Chcielibyśmy

Bardziej szczegółowo

Choroba najpierw odbiera siły, ale najbardziej boli wtedy, kiedy to dzieci

Choroba najpierw odbiera siły, ale najbardziej boli wtedy, kiedy to dzieci Choroba najpierw odbiera siły, marzenia umieraj ą ostatnie, ale najbardziej boli wtedy, kiedy to dzieci przestaj ą marzy ć... POMÓŻCIE NAM OCALI Ć DZIECIĘ CE MARZENIA O Fundacji Fundacja Dziecięca Fantazja

Bardziej szczegółowo

Banasiak Kamil Tel. kom.: 693 254 476 E-mail: biuro@eventsystem.com.pl Strona Internetowa: www.eventsystem.com.pl

Banasiak Kamil Tel. kom.: 693 254 476 E-mail: biuro@eventsystem.com.pl Strona Internetowa: www.eventsystem.com.pl Banasiak Kamil Tel. kom.: 693 254 476 E-mail: biuro@eventsystem.com.pl Strona Internetowa: www.eventsystem.com.pl DRODZY PAŃSTWO! Jesteśmy firmą eventową działającą prężnie od kilku lat, w tym czasie zorganizowaliśmy

Bardziej szczegółowo

ATRAKCJE DODATKOWE INDOOR. Special Events. Show Barmańskie. Kasyno

ATRAKCJE DODATKOWE INDOOR. Special Events. Show Barmańskie. Kasyno ATRAKCJE DODATKOWE Hotel Mościcki**** chętnie podniesie prestiż szkolenia lub wyjazdu integracyjnego Państwa firmy. Proponujemy szeroki wachlarz atrakcji przeprowadzanych zarówno w środku jak i na świeżym

Bardziej szczegółowo

u Gatsby'ego N A J L E P S Z A I M P R E Z A A M E R Y K I

u Gatsby'ego N A J L E P S Z A I M P R E Z A A M E R Y K I Tu szampan leje się strumieniami, a na parkiecie najlepszy na świecie live show. Aby się tu dostać, nie wystarczy chcieć Trzeba zostać wybranym, dopuszczonym do tego szczególnego kręgu. Trzeba znać kogoś,

Bardziej szczegółowo

OFERTA 2010. Oferta. Brzmienie Sukcesu IMPREZY FIRMOWE KONFERENCJE SZKOLENIA KONFERANSJER KONCERTY IMPREZY TANECZNE DJ KONFERANSJER

OFERTA 2010. Oferta. Brzmienie Sukcesu IMPREZY FIRMOWE KONFERENCJE SZKOLENIA KONFERANSJER KONCERTY IMPREZY TANECZNE DJ KONFERANSJER OFERTA 2010 Oferta Brzmienie Sukcesu IMPREZY FIRMOWE KONFERENCJE SZKOLENIA KONFERANSJER KONCERTY IMPREZY TANECZNE DJ KONFERANSJER STUDIO NAGRAŃ REKLAMA RADIOWA FOTORELACJE FILMOWANIE K i m j e s t e ś

Bardziej szczegółowo

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl Centrum Adiutor od ponad pięciu lat zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Nasz profesjonalizm został doceniony

Bardziej szczegółowo

CO? GDZIE? KIEDY? DLA KOGO?

CO? GDZIE? KIEDY? DLA KOGO? CO? Wakacyjna impreza MUSIC & FASHION DAYS - Zegrze 2015 oraz wybory MISS LATA 2015 GDZIE? Hotel 500 nad Jeziorem Zegrzyńskim ul. Warszawska 31A, 05-130 Zegrze KIEDY? Dwa wakacyjne weekendy: 11-12 lipca

Bardziej szczegółowo

Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie Warsztaty barmańskie BARCOCKTAIL - CENTRUM USŁUG BARMAŃSKICH Firma BarCocktail powstała przede wszystkim z pasji tworzenia. Aby być dobrym barmanem trzeba mieć to w sercu. Komponowanie koktajli jest dla

Bardziej szczegółowo

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O...

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O... Rzeźby z lodu...piękno rodzi się w -20 st C O... ICE EVOLUTION to czołowa firma zajmująca się tworzeniem niesamowitych atrakcji w lodzie. Połączyliśmy pracę z pasją, dzięki czemu już od wielu lat uświetniamy

Bardziej szczegółowo

Szkolny Festiwal Sportowy z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2014 r.

Szkolny Festiwal Sportowy z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2014 r. Szkolny Festiwal Sportowy z okazji Dnia Dziecka 30 maja 2014 r. 30 maja był w naszej szkole prawdziwym świętem dzieci. Tego dnia nie było lekcji, była za to wspaniała zabawa dla dużych i małych. I chociaż

Bardziej szczegółowo

Rusza Kolejna Edycja Moto projekt Wojna Północ Południe.

Rusza Kolejna Edycja Moto projekt Wojna Północ Południe. Stań do Walki z najlepszymi Marka Twojej firmy musi tam być! Rusza Kolejna Edycja Moto projekt Wojna Północ Południe. CZYM SIĘ ZAJMUJEMY Organizujemy największą w Polsce serie imprez motoryzacyjnych o

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI

OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI OFERTA DLA PARTNERA FESTIWALU 4M - MIŃSK MAZOWIECKI MIASTO MUZYKI ORGANIZATORZY Organizatorami są trzy mińskie stowarzyszenia, które od lat zajmują się organizacją koncertów i innych wydarzeń kulturalnych,

Bardziej szczegółowo

Prezentacja Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września TALENTY 2011

Prezentacja Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września TALENTY 2011 Prezentacja Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Miasta i Gminy Września TALENTY 2011 Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie, w zamyśle której jest spotkanie i integracja dziecięcych i młodzieżowych

Bardziej szczegółowo

1. Termin i miejsce imprezy: r. (niedziela) Kompleks Hotelowo Sportowy Rokita Brzeg Dolny, ul. Wilcza 8 (35 km od Wrocławia).

1. Termin i miejsce imprezy: r. (niedziela) Kompleks Hotelowo Sportowy Rokita Brzeg Dolny, ul. Wilcza 8 (35 km od Wrocławia). 1. Termin i miejsce imprezy: 18.06.2017 r. (niedziela) Kompleks Hotelowo Sportowy Rokita Brzeg Dolny, ul. Wilcza 8 (35 km od Wrocławia). 2. Organizator: Szkoła Tańca GEMAR oraz Kompleks Hotelowo Sportowy

Bardziej szczegółowo

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę koncertową jednego z najlepszych w Polsce zespołu koncertowego Royal Sound, w skład którego wchodzą

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę koncertową jednego z najlepszych w Polsce zespołu koncertowego Royal Sound, w skład którego wchodzą Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę koncertową jednego z najlepszych w Polsce zespołu koncertowego Royal Sound, w skład którego wchodzą czołowi muzycy Wrocławskiej Sceny Muzycznej. Projekt ten zrodził

Bardziej szczegółowo

Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa

Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa Insenssion Music and Event Agency Al. 3-go Maja 14/77, 00-381 Warszawa tel. kom. +48 501 157 407, tel. kom. +48 502 30 30 60 email: office@insenssion.com O nas Jesteśmy kreatywną Agencją Eventową ze szczególnym

Bardziej szczegółowo

Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm

Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm Stowarzyszenie Klub Żeglarski Chełm Strona internetowa Klubu http://www.kzchelm.pl projekt i wykonanie: gawdzinski.com STRONA INTERNETOWA KLUBU jest miejscem promocji zarówno żeglarstwa w naszym regionie

Bardziej szczegółowo

ChDK Choszczeński Dom Kultury. Adres. ul. Bohaterów Warszawy Choszczno. tel/fax (95) www

ChDK Choszczeński Dom Kultury. Adres. ul. Bohaterów Warszawy Choszczno. tel/fax (95) www ChDK 16.11.2010. Choszczeński Dom Kultury Adres ul. Bohaterów Warszawy 17 73-200 Choszczno tel/fax (95) 765 72 96 www www.chdk.choszczno.pl e-mail: chdk@choszczno.pl Dyrektor: Małgorzata Kozłowska Oferta

Bardziej szczegółowo

BarBus wyposażony jest we wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia każdej t.j.:

BarBus wyposażony jest we wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia każdej t.j.: BarBus to amerykański autobus przystosowany do organizacji imprez, eventów oraz niestandardowych akcji reklamowych, które mogą odbywać się zarówno podczas jazdy jak również w trakcie postoju. BarBus wyposażony

Bardziej szczegółowo

KATEGORIE WIEKOWE - do 11 lat - od 12 do 15 lat pow 15 lat

KATEGORIE WIEKOWE - do 11 lat - od 12 do 15 lat pow 15 lat ORGANIZATORZY: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY IM. MIECZYSŁAWA KOZARA SŁOBÓDZKIEGO W ŚWIDNICY TERMIN: 30 maja (sobota) godz. 8.00 rejestracja zespołów godz. 10.00 rozpoczęcie Konkursu MIEJSCE PREZENTACJI: Świdnica.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "TOP"

REGULAMIN I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO TOP REGULAMIN I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "TOP" DEFINICJE 1. "Turniej" - I Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego "TOP" prowadzony na zasadach określonych niniejszym Regulaminem 2. "Organizator"

Bardziej szczegółowo

1. Nazwa imprezy: Festiwal Tańca STREET DANCE STORY Wrocław 2015. 2. Termin i miejsce imprezy:

1. Nazwa imprezy: Festiwal Tańca STREET DANCE STORY Wrocław 2015. 2. Termin i miejsce imprezy: WROCŁAW 28.02.2015 1. Nazwa imprezy: Festiwal Tańca STREET DANCE STORY Wrocław 2015 2. Termin i miejsce imprezy: 28.02.2015 (SOBOTA) Sala koncertowo-eventowa Zaklęte Rewiry ul. Krakowska 100 50-427 Wrocław

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Taoca SCENA OTWARTA Centrum Sztuki Mościce. 9-24 października 2015

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Taoca SCENA OTWARTA Centrum Sztuki Mościce. 9-24 października 2015 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Taoca SCENA OTWARTA Centrum Sztuki Mościce 9-24 października 2015 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Taoca SCENA OTWARTA to wyjątkowa szansa poznania aktualnych trendów w sztuce

Bardziej szczegółowo

ANKIETA - WROCŁAW - ANALIZA:

ANKIETA - WROCŁAW - ANALIZA: DANE OGÓLNE: ANKIETA - WROCŁAW - ANALIZA: Badana wielkość - respondenci sztuki ankiet wydanych: 358 100% osób biorących udział w badaniu ( liczba ankiet zwrotnych) - respondenci 261 72,91% -27,09% W celu

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA REWIA TANECZNA ZAHIRA, MOJA MIŁOŚĆ

OFERTA SPONSORSKA REWIA TANECZNA ZAHIRA, MOJA MIŁOŚĆ OFERTA SPONSORSKA REWIA TANECZNA ZAHIRA, MOJA MIŁOŚĆ Wrocław, 31.01.2011r. Szanowni Państwo, W imieniu organizatorów pierwszej w Polsce Orientalnej Rewii Tanecznej pt. Zahira, Moja Miłość pozwalam sobie

Bardziej szczegółowo

Amigo Party - DJ SŁAWEK

Amigo Party - DJ SŁAWEK Amigo Party - DJ SŁAWEK [Usługa] Zespoły muzyczne i DJ Każdą powierzoną mi imprezę bez względu czy jest to wesele, urodziny lub impreza firmowa, prowadzę osobiście! :) Oferta Amigo Party: - D.J. - Wodzirej

Bardziej szczegółowo

TRIXTER CIRCUS Trixter Circus

TRIXTER CIRCUS Trixter Circus TRIXTER CIRCUS Trixter Circus to grupa cyrkowo teatralna, zajmująca się realizacją zdarzeń artystycznych, będących uzupełnieniem róŝnego rodzaju imprez. Członkowie naszej grupy są aktorami i zarazem cyrkowcami,

Bardziej szczegółowo

ADDITIONAL Rule Changes with implementation from January 1st 2011 for Disco Dance, Disco Free Style, Hip Hop and Belly Dance :

ADDITIONAL Rule Changes with implementation from January 1st 2011 for Disco Dance, Disco Free Style, Hip Hop and Belly Dance : ADDITIONAL Rule Changes with implementation from January 1st 2011 for Disco Dance, Disco Free Style, Hip Hop and Belly Dance : 8. Belly Dance Przepisy 8.1.11: BELLY DANCE (2011) Belly Dance / Oriental

Bardziej szczegółowo

GiwerArt to firma zajmująca się od 2002 roku rzemiosłem artystycznym.

GiwerArt to firma zajmująca się od 2002 roku rzemiosłem artystycznym. GiwerArt to firma zajmująca się od 2002 roku rzemiosłem artystycznym. Wszystko co tworzymy, powstaje z pasji do drewna i koloru. Każde z naszych małych dzieł jest unikatowe, wykonywane i malowane własnoręcznie.

Bardziej szczegółowo

XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku. Ciechocinek r.

XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku. Ciechocinek r. XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku Ciechocinek 20-21.07.2007r. Trochę historii Co roku w Ciechocinku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów, który jest

Bardziej szczegółowo

GRAFIK ZAJĘĆ NA ROK 2014/2015 GMINNY OŚRODEK KULTURY W SUSZCU

GRAFIK ZAJĘĆ NA ROK 2014/2015 GMINNY OŚRODEK KULTURY W SUSZCU PONIEDZIAŁEK RODZAJ ZAJEĆ: OPIS: MIEJSCE ZAJĘĆ: GODZINA: CENA: OGNISKO MUZYCZNE Nauka gry na instrumentach klawiszowych od 6 roku życia. salka muzyczna 14:00 16:00 PRAWA JAZDY Wszystkich informacji udziela

Bardziej szczegółowo

25-26 lipca Zostań wystawcą!

25-26 lipca Zostań wystawcą! 25-26 lipca Zostań wystawcą! CZEKAMY NA WAS! Zapraszamy do wzięcia udziału w 13 edycji festiwalu tatuażu i muzyki z cyklu Tattoo Konwent. Trójmiasto to dla nas szczególne miejsce, bo to właśnie tutaj na

Bardziej szczegółowo

Oferta zespołu muzycznego Cover Pink WESELA 2015/2016

Oferta zespołu muzycznego Cover Pink WESELA 2015/2016 Oferta zespołu muzycznego Cover Pink WESELA 2015/2016 Zespół tworzy trójka doświadczonych muzyków, instrumentalistów, którzy od wielu lat grają i zachwycają publiczność swoimi występami. Ania - wokal,

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa. Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko. Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko. Ul. Białowieska 26/7, 54-235 Wrocław

Oferta handlowa. Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko. Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko. Ul. Białowieska 26/7, 54-235 Wrocław Oferta handlowa Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko Agencja Artystyczna Jama-Art Jarosław Zawartko Ul. Białowieska 26/7, 54-235 Wrocław Tel: +48 601298447 Fax: 713507670 Szanowni Państwo! Agencja

Bardziej szczegółowo

zakres usług septemberevents

zakres usług septemberevents zakres usług septemberevents Kompleksowo organizujemy eventy, imprezy i wydarzenia kulturalne. Naszym atutem jest kreatywna praca i profesjonalizm. Nasz team zadba o to, aby Państwa impreza lub wydarzenie

Bardziej szczegółowo

Karnawał w Wenecji. Wystawa fotografii Małgorzaty Kistryn. Fotoreportaż z wystawy

Karnawał w Wenecji. Wystawa fotografii Małgorzaty Kistryn. Fotoreportaż z wystawy Karnawał w Wenecji Wystawa fotografii Małgorzaty Kistryn Fotoreportaż z wystawy Dr Małgorzata Kistryn z wykształcenia jest fizykiem jądrowym. Do 2014 roku była pracownikiem naukowym Wydziału FAIS. Obecnie

Bardziej szczegółowo

KONKURS RECYTATORSKI. Nasze recytacje

KONKURS RECYTATORSKI. Nasze recytacje I - II 2015 KONKURS RECYTATORSKI Nasze recytacje Uwaga Koncert 04.02.2015r. w bibliotece Zespołu Szkół w Postominie odbył się doroczny konkurs recytatorski dla klas I III i IV VI Szkoły Podstawowej oraz

Bardziej szczegółowo

ANKIETA - LEGNICA - ANALIZA:

ANKIETA - LEGNICA - ANALIZA: ANKIETA - LEGNICA - ANALIZA: DANE OGÓLNE: Badana wielkość - respondenci sztuki udział procentowy ankiet wydanych: 119 100% osób biorących udział w badaniu ( liczba ankiet zwrotnych) - respondenci 93 78,15%

Bardziej szczegółowo

Hotel ARA ** Jastrzębia Góra

Hotel ARA ** Jastrzębia Góra Hotel ARA ** Jastrzębia Góra Hotel ARA ** położony jest w centrum Jastrzebiej Góry tylko 100 m. od piaszczystej plaży. Ta piękna miejscowość to malowniczy kurort na klifie, który jest krajobrazową atrakcją

Bardziej szczegółowo