Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej."

Transkrypt

1 Ei Group-Polska tel / 41 fax kom , Ei Group Rok zał O FIRMIE HISTORIA FIRMY W 1990r. w Gliwicach powstała Agencja Reklamowa "Music Market" założona przez Krzysztofa Markiewicza. W tym samym czasie w Nowym Jorku powstała firma "International Entertainment Group" założył ją Sylwester Czervinsky. Grupa Ei przez pierwsze osiem lat w USA używała nazwy "Ei Entertainment Group", w Polsce natomiast po "Music Market" od 1996r. "P.W. Kris-Pol" aż do maja 2002r. kiedy to firma przyjęła nazwę "Ei Group-Polska" Nasza misja to: My stworzymy dla Ciebie i Twoich przyjaciół każdą formę rozrywki. Jesteśmy w stanie zorganizować koncert każdej gwiazdy i ściągnąć dosłownie każdego do poprowadzenia imprezy. Współpracowały z nami Kate Ryan, In-Grid, Benassi Bros feat. Sandy, September, Alexia i inne zachodnie gwiazdy. Zorganizowaliśmy również kilkaset imprez na specjalne zamówienie. Nie możemy zapomnieć również o zorganizowanych przez nas koncertach czołówki polskiej sceny muzycznej. K.A.S.A., KOMBII, United, Perfect, Łzy, Sumptuastic, Vergin, Doda, Boys, Ich troje, Feel, Big Cyc, Czarno-Czarni, to tylko część gwiazd, których koncerty zorganizowaliśmy. Przez kilkanaście lat stworzyliśmy mnóstwo widowisk artystycznych, jak również byliśmy impresario kilku czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. ZESPÓŁ FIRMY Grupa Ei to zespół ludzi i firm, profesjonalnie zajmujących się różnymi dziedzinami aktywnego i niebanalnego spędzania czasu, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się ze wszystkimi zainteresowanymi. Nie brakuje wśród nas paintballistów, kierowców 4x4, alpinistów, curlingowców, narciarzy, żeglarzy, jak również nurków. Naszą grupę tworzą oczywiście również artyści i osoby od lat związane z działalnością artystyczną.

2 Polecamy występy taneczne w wykonaniu zawodowych tancerzy: Kwiaty Paryża Rewia Kabaret Varietes w wyk. grupy tanecznej Fleure Paris Kwiaty Paryża, to wspaniała podróż poprzez epoki. To program z najwyższej półki wspaniale nadający się na wszelkie imprezy. Występowaliśmy na balach karnawałowych, bankietach, imprezach integracyjnych, galach boksu, a nawet w dyskotekach. Program ten powstał w październiku 2005r. Od tego czasu do końca karnawału 2008r. grupa wystąpiła z tym programem ponad 100 razy. Pracowaliśmy m.in. dla KGHM Polska Miedź S.A., Mine Master, Mostostal Zabrze Holding S.A., Grupa ITI, TP S.A., Dominet Bank S.A., Knauff, Roca Polska, GM Polska, NOKIA, APART S.A., Mercedes i Toyota. To tylko kilka z kilkudziesięciu firm, dla których wystąpiła grupa. W programie: 1. Moulin Rouge rok 1900 Pióra, Francja elegancja, wspólny układ choreograficzny, kolorowe, seksowne ciuszki. Dużo kolorowych piór, cekiny, świecące koraliki itp. Wspólny układ choreograficzny taneczny połączony ze zmysłowym chodzeniem w wyk. trzech pań. Czas trwania ok. 6 min. 2. Acrobatic Show Niesamowity występ duetu akrobatycznego. Artyści podczas występu wykonują skomplikowane figury akrobatyczne w połączeniu z elementami tańca współczesnego, hip hop i dance. To niezwykłe połączenie styli wspaniale współgra z muzyką i dopasowuje się do atmosfery dosłownie każdej imprezy. Muzyka została skomponowana specjalnie do tego pokazu. Czas trwania ok. 5 min. Uwaga! W sytuacji, kiedy warunki lokalowe nie pozwalają wykonać pokazu akrobatycznego możliwa jest zamiana pokazu na np. taniec brzucha, czy też inny program w duecie lub solowy. 3. Chicago lub Prohibicja Wspólny układ choreograficzny nawiązujący do wielkiego musicalu Chicago Seksowne fraki, laseczki w rękach i cylinderki na głowach rozpalają publiczność do czerwoności. Tancerki wykonują ciekawy układ choreograficzny. Możliwe jest wykorzystanie tancerek w tych strojach jako hostessy zapraszające uczestników imprezy do zabawy lub na salę. Muzyka oczywiście w klimacie wielkiego Chicago. Czas trwania ok. 6 min.

3 4. Średniowiecze Występ min. trzech tancerek i jednego tancerza we wspólnym układzie choreograficznym. W tańcu wykorzystują sztuki walki połączone z akrobatyką i tańcem współczesnym. Stroje stylizowane na rycerskie, miecze, tarcze i w końcu przeciekawa choreografia i muzyka dodają pokazowi jeszcze więcej atrakcji. Pod koniec tego niepowtarzalnego widowiska artyści wykonują rytualny taniec z płonącymi pochodniami. Czas trwania ok. 9 min. 5 Kankan klasyczny kankan w wyk min. trzech tancerek i jednego tancerza lub trzech/czterech tancerek. Ekipa po wykonaniu tańca zaprasza publiczność do wspólnej zabawy. Tancerze uczą wszystkich tańczyć kankana. Jest to tak komiczne, że sprawdza się na dosłownie każdej imprezie. Później publiczność w pełni rozbawiona zostaje na parkiecie i wspaniale się bawi. Czas trwania: sam kankan ok. 4 min. Kankan wraz z nauką publiczności ok. 10/12 min. Cena 2900zł + dojazd z Gliwic Rewia NOVA Pragniemy zaproponować Państwu wspaniały i profesjonalny występ kabaretowo-rewiowy w wyk. tancerek z grupy Fleure Paris. Grupa taneczna istnieje od 2005r. Pierwsze widowisko grupy Fleure Paris, to program Kwiaty Paryża Rewia Kabaret Varietes. Piękne stroje z piórami na głowach i ciekawe układy choreograficzne zrobiły furorę na wielu imprezach, zarówno zamkniętych, jak i biletowanych. Program ten sprzedaje się tak dobrze, iż postanowiliśmy wyprodukować siostrzaną rewię bogatszą w pióra cekiny, błyszczące koraliki oraz kamienie. Bogate stroje z kolorowych piór, jak również bardzo kolorowy kankan, zbliża nas bardziej do prawdziwego kabaretu Moulin Rouge. Program: 1. Gladiatorzy : Występ tancerek w strojach stylizowanych na rycerskie. Miecze, płonące pochodnie, średniowieczna muzyka. Dziewczęta tańczą taniec współczesny w połączeniu z tańcem klasycznym z elementami akrobatyki i sztuk walki. Występ, który śmiało może być wykonany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu.

4 Występ celowo zaczynamy od Gladiatorów, gdyż tylko to jedno wyjście trwa ok. 10 min. i jest niezwykle atrakcyjne i widowiskowe (efektowne). Wspaniale dobrana muzyka, ciekawa choreografia, taniec z elementami sztuki walk. Odsłona pierwsza Gladiatorzy jest tak atrakcyjna, że postanowiliśmy przenieść ją z programu Kwiaty Paryża Czas trwania ok. 7 min. 2. Laser show W zależności od warunków scenicznych program ten posiada dwie wersje. Jest to połączenie akrobatyki z tańcem współczesnym. Muzyka napisana specjalnie do tego widowiska. Możemy zobaczyć wiele skomplikowanych figur akrobatycznych, wspaniałą i dynamiczną choreografię. Stroje raczej obcisłe, nie wyszukane, bowiem przeszkadzałyby podczas występu. Czas trwania ok. 7 min. 3. Chicago Odsłona w klimacie kabaretów lat 20-tych, która jest akcentem - ukłonem dla słynnego musicalu Chicago Tancerki występują w seksownych, eleganckich frakach z odkrytymi biodrami, z cylinderkami na głowach, z muszką, mankiecikami i czarno-białymi laseczkami w ręku. Chicago to kolejny wspaniały pokaz taneczny, który przeniesie nas w ramiona lat 20-tych. Czas trwania ok. 5 min.

5 4. Sexapil Klasyczny rewiowy występ z początku ubiegłego wieku. Piękne, seksowne, kolorowe kostiumy, bogate w cekiny, koraliki, niezwykle kolorowe pióra. Rodem z kabaretu/rewii Moulin Rouge z Paryża. Odsłona niezwykle oklaskiwana nie tylko przez męską część publiczności, a to za sprawą atrakcyjnych tancerek, pięknych strojów, muzyki i ciekawej choreografii. Czas trwania ok. 6 min. 5. Kankan - Niezwykle kolorowy kankan. Wspólny układ choreograficzny trzech lub więcej tancerek. Dziewczęta tańczą klasycznego kankana, a w chwilkę po występie zapraszają na parkiet wszystkich gości i uczą ich tańczyć kankana. Zabawa jest wspaniała, gdyż większość ludzi nie potrafi tak wysoko podnosić nóg. Mnóstwo śmiechu i wspaniałej zabawy. Na ogół po tym występie prezenter lub zespół zaprasza publiczność do zabawy. Publiczność, jakby nie było jest już rozbawiona i wspaniale się bawi. Czas trwania wraz ze wspólną zabawą ok. 10/12 min. Czas trwania całego programu non-stop ok. 40 min., ale potrzebujemy przerwy na przebranie w sumie cztery przerwy. W przerwach nasz konferansjer może zabawiać publiczność programem satyrycznokabaretowym. (konferansjer w cenie) Cena pokazu 2900zł + zwrot kosztów dojazdu z Gliwic.

6 Rewia NOVA REVUE istnieje od listopada 2007r. i jest kontynuacją programu Kwiaty Paryża powstałego dwa lata wcześniej. Do końca karnawału 2008r. grupa wystąpiła z tym programem już 27 razy. Do dnia 23 sierpnia 2008r. Nova Revue wystąpiła 58 razy. Występowaliśmy m.in. dla KGHM Polska Miedź S.A., Knauff, Roca Polska, TOSHIBA, SIEMENS, CHITACHI, Remedium i PLAY, jak również dla wielu restauracji i hoteli. Program prowadzony jest przez naszego konferansjera. Możliwy jest również krótki felieton na temat historii programów rewiowych. Nasz konferansjer może również zagrać na fortepianie w klimacie lat 20-tych. Zarówno francuskie, jak i jazzowe klimaty zadymionego klubu na Brooklynie. Czas trwania programu 35/40 min non stop. W programie potrzebujemy przerwy na przebranie po 5/10 min. Gorąco polecamy występy par tanecznych. Jeżeli poszukują Państwo par tanecznych, to w naszej ofercie jest ich kilkadziesiąt. W razie pytań proszę pisać na maila. Poniżej pragniemy zaprezentować tylko cząstkę programów, które posiadamy w swojej ofercie. Duet Art - Agnieszka Mielczarek i Jacek Walasik. Występowali m.in. na deskach kabaretu Moulin Rouge w Paryżu. Duet Art wykonuje tańce, które są niezwykłym połączeniem baletu z elementami akrobatyki i tańca współczesnego. Ich występ jest piękną formą wyrażania uczuć tańcem. Występ ten nadaje się na każdą imprezę, bez względu na wiek uczestników imprezy. Cena pokazu 2000/2500zł + zwrot kosztów dojazdu z Warszawy.

7 Taniec Towarzyski pokazy. Pragniemy zaproponować Państwu występy par tanecznych. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt mistrzowskich par z całej Polski. Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Ceny w zależności od pary.

8 Swing Step Joanna Malik i Michał Woźnica. Niezwykle sympatyczna para z Tarnowskich Gór. Uczestnicy programu Mam talent w TV TVN. Wspaniali tancerze, sympatyczni i uwielbiani przez publiczność w całej Polsce. Wykonują amerykańskie swingi. Rock n roll czy boogie woogie, to tylko namiastka tego, co można zobaczyć podczas występu duetu Swing Step. Cena występu na telefon (ok. 2000/2500zł.) Zobacz film z programu Mam Talent w TV TVN kliknij na link: 2finale%20MAM%20TALENT!,uczestnicy_detal.html W naszej ofercie znajdą Państwo również występy fakirów, hipnotyzerów i magików/iluzjonistów:. GIN ALIF światowej sławy człowiek guma i fakir, który ze swoim ciałem robi wręcz nieprawdopodobne rzeczy. Technika, którą prezentuje jest najtrudniejszą z technik akrobatyki i giętkości ciała ludzkiego kauczuk Gin Alif ponad to chodzi i kładzie się na szkle, strzela nogami z łuku do tarczy, jak i nosi na czubku sztyletu różne przedmioty. Jak przystało na fakira połyka również ognie. Nie ma sensu pisać gdzie występował, gdyż łatwiej byłoby napisać gdzie nie wystąpił. Cena ok. 2000zł + zwrot kosztów dojazdu z Giżycka.

9 Jurij Mokriszczew Wielkie HIPNO-SHOW To wielki zaszczyt przedstawić państwu ofertę występu wielkiego George a. Pochodzący z Ukrainy, zajmujący się niegdyś leczeniem uzależnień metodą psycho - hipnotyczną, zaczął uprawiać hipnozę na wesoło tworząc niepowtarzalne show. Hipno Show w wyk. Jurija, to widowisko zapierające dech w piersiach. Jurij wyciąga z publiczności ochotnika, którego hipnotyzuje i kładzie na dwóch krawędziach krzeseł, ten leżący w powietrzu środkiem tułowia członek publiczności jest sztywny jak deska. Wielkie oczy robią wszyscy uczestnicy zabawy, gdy Jurij wchodzi na tego człowieka i staje na nim dokładnie po środku jego ciała. Człowiek ten nawet się nie ugina, a pokaz iluzjonisty przy tym widowisku to coś zupełnie naturalnego. Jurij zaskakuje największych sceptyków, a po jego występach publiczność przeżywa jego wyczyny jeszcze przez kilka miesięcy. Cena na telefon (ok. 4000zł) + zwrot kosztów dojazdu z Krakowa.

10 Zobacz film Jurija Mokriszczewa. Kliknij na link: Arsene Lupin światowej sławy iluzjonista. Sławomir Piestrzeniewicz, lekarz z wykształcenia. Porzucił pracę zawodową i cały poświęcił się iluzji. Jest dwukrotnym vice-mistrzem świata w sztuce iluzji. W jego progamie zobaczymy m.in. cięcie kobiety na dziewięć części, przenikanie przez szybę, czy też lewitację przedmiotów i ludzi. Element integracyjny artysta może indywidualnie uczyć trików uczestników imprezy. Każdy z nich później może zaprezentować trik przed innymi uczestnikami. Można podzielić uczestników imprezy na grupy. Lewitacja lewitację człowieka Arsene Lupin wykonuje z osobą z publiczności. Iluzjonista wykonuje zarówno duże triki, jak i mikro iluzję. Występował na scenach całego Świata. Jest jednym z niewielu iluzjonistów, na których występy chce się wracać. Należy do ścisłej czołówki polskich, a nawet światowych iluzjonistów. Cena pokazu 6000/8000zł. + zwrot kosztów dojazdu z Łodzi 1zł/1km cena zależna jest od rodzaju trików, terminu i miejsca występu. Uwaga! Ceny nie dotyczą świąt i Sylwestra.

11 Marcin Muszyński iluzjonista. Jest jednym z najlepszych polskich iluzjonistów. Magic Show Marcina Muszyńskiego, to bardzo bogaty program, wspaniałe zaplecze techniczne. Własna duża i profesjonalna scena z kurtyną. Duża iluzja w wykonaniu tego artysty, to prawdziwe dzieło. Na jego pokazach możemy zobaczyć lewitację zarówno przedmiotów, jak i ludzi. Jego asystentką jest niezwykła Ewelina Lesiak - Miss Slav 2007 w Paryżu. Cena pokazu na telefon.

12 Zobacz film Marcina Muszyńskiego z programu Gwiezdny Cyrk w TV Polsat. Kliknij na link: Arex Show magiczne show. Arkadiusz Cywiński iluzjonista. Kolejna dawka iluzji. Artysta prezentuje zarówno mikro iluzję, jak i dużą iluzję. Podczas pokazu możemy podziwiać także elementy akrobatyki w ciekawych układach choreograficznych. Na pokazach Erexa zobaczymy: Mikro i makro iluzję, iluzję kontaktową, transformację, lewitację i telepatię. Cena pokazu na telefon.

13

14 Estrada i koncerty. Zapraszamy do korzystania z naszej agencji koncertowej. Jesteśmy w stanie ściągnąć dla Państwa dosłownie każdą gwiazdę, a już po koncercie George Michaela w Polsce wszystko jest możliwe, a zależy to tylko od środków, które chcemy przeznaczyć na imprezę. Możemy wynająć scenę, oświetlenie i nagłośnienie estradowe o największej mocy w Europie!!! posiadamy wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości! Pirotechnika sceniczna wewnętrzna i zewnętrzna. Duże pokazy pirotechniczne. Malujemy ogniem, możemy wymalować na niebie Państwa logo firmy. Ogniem możemy zrobić wszystko. Wszelkie efekty efekty stosowane podczas pokazów są w 100% bezpieczne i atestowane!

15 ZAUFALI NAM: Zaufaj i Ty UWAGA Ceny imprez kalkulujemy indywidualnie znając datę i miejsce. Zbyt wiele czynników wpływa na cenę imprezy, dlatego znając wszelkie niezbędne informacje dokonujemy kalkulacji. My stworzymy dla Ciebie i Twoich przyjaciół każdą formę rozrywki!

Zespół SaxAndSix to: Zespół muzyczny idealny na: koncert, event, imprezę (firmową), bankiet, wesele, studniówkę, połowinki etc.

Zespół SaxAndSix to: Zespół muzyczny idealny na: koncert, event, imprezę (firmową), bankiet, wesele, studniówkę, połowinki etc. Zespół muzyczny idealny na: koncert, event, imprezę (firmową), bankiet, wesele, studniówkę, połowinki etc. 100% na Żywo! Zespół SaxAndSix to: 6 osób w zespole zawodowi muzycy wiele lat doświadczenia bogaty

Bardziej szczegółowo

L-Dee. Basta Maxel Okej Diadem Norbi Avanti Kalimero Monia K Vexel

L-Dee. Basta Maxel Okej Diadem Norbi Avanti Kalimero Monia K Vexel ZESPOŁY DISCO POLO NASZE ZESPOŁY L-Dee Basta Maxel Okej Diadem Norbi Avanti Kalimero Monia K Vexel Bartek Abramski Diament Milano Orginal Faster Avinion Dance Shine Tarzan Boy 4Ever Marvel Dj Kriss Dj

Bardziej szczegółowo

TEATR MUZYKA ESTRADA. Syndykat Artystyczny Leszek Kwiatkowski. 30-611 Kraków, ul. Halszki 7/3 +48 604 257 681 +48 602 676 164 +48 604 257 687

TEATR MUZYKA ESTRADA. Syndykat Artystyczny Leszek Kwiatkowski. 30-611 Kraków, ul. Halszki 7/3 +48 604 257 681 +48 602 676 164 +48 604 257 687 TEATR MUZYKA ESTRADA KATALOG KONCERTOWY 2015 A g e n c j a P r o m o c y j n o - k o n c e r t o w a Syndykat Artystyczny Leszek Kwiatkowski 30-611 Kraków, ul. Halszki 7/3 +48 604 257 681 +48 602 676 164

Bardziej szczegółowo

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Imprezy tematyczne ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE SCENARIUSZE OSADA ŚREDNIOWIECZNA Opis: Impreza zaczyna się od powitania gości przez Komesa, który zapoznaje wszystkich z programem imprezy i wprowadza

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

ISSN 1732-9302. Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej. Najlepszy przewodnik po JUWENALIACH s.11 Odtwarzacze MP3 do wygrania!

ISSN 1732-9302. Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej. Najlepszy przewodnik po JUWENALIACH s.11 Odtwarzacze MP3 do wygrania! ISSN 1732-9302 Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER 41 MAJ 2008 Najlepszy przewodnik po JUWENALIACH s.11 Odtwarzacze MP3 do wygrania! + STUDENCI 3. Cemex konkurs Case Study

Bardziej szczegółowo

#59maj FALLAS ŚWIĘTO PAMIĘĆ O BARDZIE HUKU I OGNIA. w numerze: ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl

#59maj FALLAS ŚWIĘTO PAMIĘĆ O BARDZIE HUKU I OGNIA. w numerze: ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl #59maj ISSN 1732-9302 www.ipewu.pl w numerze: FALLAS ŚWIĘTO HUKU I OGNIA PAMIĘĆ O BARDZIE kalendarium maj Marcus Miller koncert Macy Gray koncert Warszawski ferment wystawa fotografii Teatr Palladium 140-250

Bardziej szczegółowo

lipiec 2015 nr 8(218)

lipiec 2015 nr 8(218) lipiec 2015 nr 8(218) 2 Z ŻYCIA GMINY Ryszard Piotr Haczek nowy zastępca wójta gminy Izabelin Zdniem 29 czerwca 2015 r. na stanowisko zastępcy wójta gminy Izabelin został powołany Ryszard Piotr Haczek

Bardziej szczegółowo

ATRAKCJE DODATKOWE INDOOR. Special Events. Show Barmańskie. Kasyno

ATRAKCJE DODATKOWE INDOOR. Special Events. Show Barmańskie. Kasyno ATRAKCJE DODATKOWE Hotel Mościcki**** chętnie podniesie prestiż szkolenia lub wyjazdu integracyjnego Państwa firmy. Proponujemy szeroki wachlarz atrakcji przeprowadzanych zarówno w środku jak i na świeżym

Bardziej szczegółowo

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10

Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 INSPIRACJA DLA EVENT MANAGERA NR 8 STYCZEŃ 2014 CASE STUDY Party Like a Lord str. 6 CASE STUDY Orange Warsaw Festival 2013 str. 10 CASE STUDY Snow DJ Week in Laax str. 38 CASE STUDY - wybrane realizacje

Bardziej szczegółowo

edycja targowa ORGANIZATOR: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA TORWAR

edycja targowa ORGANIZATOR: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA TORWAR edycja targowa ORGANIZATOR: PATRON MEDIALNY: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA partnerzy: www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl www.emmimariage.pl Salon firmowy, Warszawa ul.targowa 20B, tel 697 023 693 Katalog targowy

Bardziej szczegółowo

LIPIEC / 14 / 2014 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 TANGO BAR / 24 / 16

LIPIEC / 14 / 2014 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 TANGO BAR / 24 / 16 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL LIPIEC / 14 / 2014 NA TEMAT CASE STUDY PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW / 16 TANGO BAR / 24 ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 OD REDAKCJI... Morza szum, ptaków śpiew,

Bardziej szczegółowo

eventy imprezy dla firm

eventy imprezy dla firm eventy imprezy RAPORT IPO Szanowni Państwo Branża eventów i konferencji wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju. Działania nastawione na zewnątrz firmy lub do jej wewnątrz, czynią z niej ważne narzędzie

Bardziej szczegółowo

Granie na Bieganie. Wieluńska Restauracyjna. Paralotnie Mixer Aneta Nawrot. Zabytkowe pojazdy. Grzegorz Nita Maria Cześnik

Granie na Bieganie. Wieluńska Restauracyjna. Paralotnie Mixer Aneta Nawrot. Zabytkowe pojazdy. Grzegorz Nita Maria Cześnik BEZPŁATNY MIESIĘCZNIK MIASTA CZĘSTOCHOWY MIASTO ROZRYWKA KULTURA KALENDARIUM SPORT NR 5 / LIPIEC 2012 ISSN 2084-6207 Paralotnie Mixer Aneta Nawrot Wieluńska Restauracyjna Zabytkowe pojazdy Grzegorz Nita

Bardziej szczegółowo

Robert Rowiński. wicemistrz Anglii z Koszalina. Podróże. Pionierzy koszalińskiego handlu. Burn Reynolds. Rowerem wokół Bałtyku. Odkrywa polski funk

Robert Rowiński. wicemistrz Anglii z Koszalina. Podróże. Pionierzy koszalińskiego handlu. Burn Reynolds. Rowerem wokół Bałtyku. Odkrywa polski funk miesięcznik bezpłatny nr 07 (08) wrzesień 2009 r. www.magazynprestiz.com.pl Burn Reynolds Odkrywa polski funk Podróże Rowerem wokół Bałtyku Pionierzy koszalińskiego handlu Robert Rowiński wicemistrz Anglii

Bardziej szczegółowo

Co najważniejsze. Sezon kulturalny 2007/2008. Bomba w górę! MIEJSCA KOLPORTAŻU GAZETY K:

Co najważniejsze. Sezon kulturalny 2007/2008. Bomba w górę! MIEJSCA KOLPORTAŻU GAZETY K: Sezon kulturalny 2007/2008. Bomba w górę! Nowy rok kulturalny został otwarty uroczyście. Uświetniła go Orkiestra Polskiego Radia AMADEUS pod dyrekcją Agnieszki Duczmal. Zorganizowali go wspólnie Prezydent

Bardziej szczegółowo

Turysto czy Ci nie żal...

Turysto czy Ci nie żal... W tym numerze: Teatry na murawie Przedstawiciele jeleniogórskich teatrów: im. C. K. Norwida i Zdrojowego Teatru Animacji korzystając z okazji, że w Polsce trwa gorączka Euro, i publiczność zamiast na scenę

Bardziej szczegółowo

i za darmo Marek Wawro Paweł Wójcik spis treści

i za darmo Marek Wawro Paweł Wójcik spis treści PROJEKTOWANIE SERWISÓW WWW NIE MARTW SIĘ... WIEMY JAK TO DZIAŁA KOMPLETNE USŁUGI W SIECI INTERNETOWEJ WWW.RAFA.WICI.INFO informacje tel. 601 077 830 słowo na wstępie cisza... spis treści wydarzenia 2.

Bardziej szczegółowo

Dla nas wrzesień jest zawsze miesiącem szczególnie miłym, gdyż Ikar obchodzi wtedy urodziny. W tym roku dziewiąte. Dziękujemy, że są Państwo z nami.

Dla nas wrzesień jest zawsze miesiącem szczególnie miłym, gdyż Ikar obchodzi wtedy urodziny. W tym roku dziewiąte. Dziękujemy, że są Państwo z nami. Fot. chadashim.pl Wakacje się skończyły, błogie lenistwo za nami, a więc do pracy! Wiemy jednak z własnego doświadczenia, że powrót do obowiązków bywa niełatwy i po okresie wypoczynku tym trudniej wdrożyć

Bardziej szczegółowo

HALLOWEEN. w Trójmieście. Krochmalska, Liroy, Skiba, Kaliszuk. EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku. NASZA AKCJA! Łowcy stylu

HALLOWEEN. w Trójmieście. Krochmalska, Liroy, Skiba, Kaliszuk. EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku. NASZA AKCJA! Łowcy stylu miesięcznik bezpłatny nr 10 (18) październik 2011 r. www.magazynprestiz.com.pl NASZA AKCJA! Łowcy stylu MASAKRA W KADRZE Mariusz Kowal Kobaru EVA MINGE & ESOTIQ Pokaz w Nowym Jorku HALLOWEEN w Trójmieście

Bardziej szczegółowo

Architektury nie da się wyłączyć

Architektury nie da się wyłączyć miesięcznik bezpłatny nr 05 (37) maj 2012 r. www.magazynprestiz.com.pl Rektor nie boi się atomu Co warto wziąć od Koreańczyków Prezydent na resorach Dojrzała 10-latka Architektury nie da się wyłączyć oferta

Bardziej szczegółowo

fot. Krzysztof Pęczalski

fot. Krzysztof Pęczalski fot. Krzysztof Pęczalski K I E L C E NR 4 STYCZEŃ 2006 KOMPLETNE USŁUGI W SIECI INTERNETOWEJ WWW.RAFA.WICI.INFO informacje tel. 601 077 830 PROJEKTOWANIE SERWISÓW WWW AKTUALIZACJA POZYCJONOWANIE REKLAMA

Bardziej szczegółowo

STOWARZYSZENIE JESTEM ALTERNATYWNE CENTRUM KULTURY

STOWARZYSZENIE JESTEM ALTERNATYWNE CENTRUM KULTURY STOWARZYSZENIE JESTEM ALTERNATYWNE CENTRUM KULTURY Alternatywne Centrum Kultury w akcji! Toruń 2014 Projekt Klub Integracji Społecznej Alternatywne Centrum Kultury dofinansowano ze środków Ministra Kultury

Bardziej szczegółowo

ESK WYSTAWA DLA DZIECI KONCERT JAZZ TEATR PIOSENKI MUZYKA

ESK WYSTAWA DLA DZIECI KONCERT JAZZ TEATR PIOSENKI MUZYKA WYSTAWA ESK DLA DZIECI KONCERT MUZYKA TEATR PIOSENKI JAZZ styczeń 2015 Szczęśliwego Nowego Roku! Drodzy Czytelnicy i Widzowie Nowy rok naszej kulturalnej aktywności z każdym dniem coraz szybciej przybliża

Bardziej szczegółowo

Opera i balet. Zeszyt edukacyjny

Opera i balet. Zeszyt edukacyjny Halina Guryn Opera i balet. Zeszyt edukacyjny I N S T Y T U C J A K U L T U R Y S A M O R Z Ą D U W O J E W Ó D Z T W A Ł Ó D Z K I E G O Opera i balet. Zeszyt edukacyjny Spis treści Wyobraźnia a nie inwencja

Bardziej szczegółowo

Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010

Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1. Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010 Dwumiesięcznik Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 Numer 17/2010 Wrzesień/Październik 2010 SZTANDAR WPROWADZIĆ WYWIAD Z PROF. BARBARĄ FORTUNĄ! PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA, CZYLI TOK MYŚLENIA MIESZKAŃCÓW

Bardziej szczegółowo

Maxwell. Bez miłości nie byłoby muzyki. Selah Sue. Atelier Marczewski. Aquarius. Praca na maksa, czyli jak nie zbzikować w show biznesie

Maxwell. Bez miłości nie byłoby muzyki. Selah Sue. Atelier Marczewski. Aquarius. Praca na maksa, czyli jak nie zbzikować w show biznesie CZERWIEC 2015 NUMER 06 (27) / WYDANIE BEZPŁATNE Maxwell Praca na maksa, czyli jak nie zbzikować w show biznesie Atelier Marczewski Aquarius Selah Sue Bez miłości nie byłoby muzyki 12 Maxwell i jego zdjęcia

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk:

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk: 2 Szanowni Państwo, Po głośnej targowej premierze I edycji z 2010 roku, na rynek powraca! Przedstawiamy Państwu najnowszą branżową publikację w odświeżonej szacie graficznej, z nowym podziałem na kategorie

Bardziej szczegółowo

Aranżacja przestrzeni str. 12

Aranżacja przestrzeni str. 12 Inspiracja dla event managera nr 3 SIERPIEŃ 2013 Okiem event managera Współpraca z podwykonawcą str. 6 Okiem Kreatora Aranżacja przestrzeni str. 12 Okiem PRAWNIKA Organizacja eventu od strony prawnej str.

Bardziej szczegółowo

TAPINDER SHARMA IWONA GUZOWSKA. KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! BERNARD SZYC Swój chłop! Kobieta z żelaza. Sukces ma smak curry

TAPINDER SHARMA IWONA GUZOWSKA. KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! BERNARD SZYC Swój chłop! Kobieta z żelaza. Sukces ma smak curry miesięcznik bezpłatny nr 9 (2013 r.) 37 BERNARD SZYC Swój chłop! KRZYSZTOF PODNIESIŃSKI Warto pomagać! www.magazynprestiz.com.pl IWONA GUZOWSKA Kobieta z żelaza TAPINDER SHARMA Sukces ma smak curry Wyjątkowy

Bardziej szczegółowo