KATALOG PRODUKTÓW 2010/2011

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG PRODUKTÓW 2010/2011"

Transkrypt

1 KATALOG PRODUKTÓW 2010/2011 PROFESJONALNE INTROLIGATORSTWO I POLIGRAFIA

2 Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością chciałbym przedstawić naszą firmę. GRAFMASZ jest jedynym polskim producentem krajarek do papieru przeznaczonych dla poligrafii, drukarń offsetowych i cyfrowych. Produkcją oraz serwisem zajmują się doświadczeni pracownicy mający ponad 20-letnią praktykę w przemyśle poligraficznym. Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy własne zaplecze techniczno-produkcyjne pozwalające nam na: szybki czas reakcji serwisu wykonanie części zamiennych modyfikację specyfikacji maszyn na życzenie klientów remont używanych maszyn Wysoka jakość naszych maszyn poligraficznych, a także ilość instalacji krajarek zapewnia nam czołową pozycję na polskim rynku oraz znajduje uznanie w innych krajach, do których eksportowane są nasze gilotyny do papieru. jest również oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku urządzeń czołowych, europejskich producentów: światowy lider maszyn do oprawy spiralnej bigówko- perforówki i systemy do kopertowania zbieraczki, linie do broszur, systemy mailingowe oklejarki wiertarki, utrząsarki, zszywacze, okrawacze naroży pasy transmisyjne, przepycharki foliarki do papieru

3 KRAJARKI Produkcją krajarek zajmujemy się od wielu lat i posiadamy ugruntowaną pozycję, nie tylko na polskim rynku. Oferujemy Państwu nowe urządzenia, a także wysoce wyspecjalizowany, doświadczony serwis, który w każdej chwili jest do Państwa dyspozycji. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy urządzenia o dwóch szerokościach roboczych 53 oraz 73 cm, w kilku wersjach, o różnym stopniu zautomatyzowania. Jeśli poszukują Państwo solidnego urządzenia za rozsądną cenę na pewno nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Seria G73 Maszyna posiada wysoką stabilność oraz dokładność cięcia. Wyposażona jest w sprawdzony mechanizm noża oraz docisku papieru, które zapewniają precyzję cięcia 0,1mm. Relatywnie lekka konstrukcja oraz możliwość demontażu podstawy umożliwia zainstalowanie w każdym miejscu. W standardzie oferujemy zabezpieczenie pola pracy fotokomórkami oraz boczne stoły. Typ G 73 program + stoły powietrzne G73 program Szerokość cięcia (cm) Wysokość stosu (cm) Wyposażenie fotokomórki -mechaniczny napęd noża, docisku oraz dosuwu fotokomórki -mechaniczny napęd noża, docisku oraz dosuwu Odczyt wymiaru Programator (100 prog., 100 kroków) Programator (100 prog., 100 kroków)

4 SERIA G53 Uniwersalna seria gilotyn G53 umożliwia pracę na materiale o szerokości do 53 cm. Urządzenie znajdują zastosowanie głównie w drukarniach cyfrowych, ze względu na wysoką precyzję cięcia. Może być wyposażone w programator, oferujący pamięć 100 programów cięcia oraz program do wycinania wizytówek. Typ DOCISK DOSUW ZABEZPIECZENIE ODCZYT WYMIARU G 53 PRO Mechaniczny Mechaniczny -fotokomórki G 53 MR Mechaniczny Ręczny -fotokomórki Programator dotykowy LCD, 100 programów, 50 kroków w każdym Wyświetlacz cyfrowy bez opcji programowania Programator

5 ZBIERACZKI I LINIE DO BROSZUR W naszej ofercie znajduje się kilka systemów do broszur dostarczanych przez szwedzką firmę. Duża liczba proponowanych rozwiązań, a także możliwość łączenia różnych modułów ze sobą sprawiają, że oferta ta spełni wymagania zarówno drukarń offsetowych jak i cyfrowych. SYSTEM 300 to połączenie modułu szyjąco-falcującego z wieżą cierną ACF510.(aircollator-feeder). Jest to pierwsza na świecie wieża cierna łącząca funkcję zbieraczki z podajnikiem arkuszy. Ponadto zbieraczka posiada boczny rozdmuch stosu. System 300 posiada zszywarkę na zszywki lub drut (System 300S). Dodatkowo w linii pracują trymer oraz prasa do grzbietów broszur. SYSTEM 1000 wyposażony jest w 8-półkową zbieraczkę podciśnieniową z funkcją podajnika (3 bloki półek). Istnieje możliwość podłączenia do 3 wież jednocześnie. Możliwe jest zastosowanie zszywarko-falcerki na zszywki lub drut z szyciem oczkowym (System 1000S). Dodatkowo w linii pracują trymer oraz prasa do grzbietów broszur.

6 OPRAWA SPIRALNA Proponujemy Państwu urządzenia do oprawy spiralnej niemieckiej firmy. Renz to światowy lider w produkcji urządzeń do perforacji, oprawy spiralnej, funkcjonujący na światowym rynku od ponad 100 lat. Urządzenia firmy Renz sprzedawane są w ponad 80 krajach na całym świecie. W celu zachowania najwyższej jakości ich produkcja odbywa się w fabryce zlokalizowanej bezpośrednio w Niemczech. Ważną cechą produkowanych przez firmę Renz urządzeń jest ich innowacyjność w zakresie wprowadzanych w nich rozwiązań. Oferta obejmuje trzy linie urządzeń przeznaczone dla różnych grup klientów. Urządzenia biurowe do pracy na małych formatach i niskich nakładach SRW 360 Comfort Linia obejmuje bindownice o szerokości roboczej mm. Dzięki opcji indywidualnego wyłączania igieł istnieje możliwość pracy również na mniejszych formatach. Zacisk spirali jest ręczny, natomiast perforacja w zależności wybranego modelu ręczna bądź za pomocą pedału nożnego. Linia Semi Professional dla małych i średnich drukarń Perforator DTP340-M Perforator Punch 500 Zaciskarka ECL 500 Urządzenia umożliwiaja pracę na materiale o szerokości mm, pozwalając osiągnąć wydajność pracy nawet do 400 gotowych zestawów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom listew perforujących takich jak możliwość indywidualnego wyłączania igieł bez konieczności wyjmowania listwy z urządzenia czy opcja listwy dwuczęściowej umożliwiająca perforację z lub bez wybrania pod zawieszkę za pomocą tej samej listwy, praca jest szybka i ekonomiczna.

7 Linia Professional duże nakłady Perforator SUPER 700/900 Półautomat Mobi 500 Półautomat AUTOBIND 500/700/900 Linia Professional to urządzenia charakteryzujące się wysoką wydajnością i innowacyjnością proponowanych rozwiązań, a jednocześnie prostą obsługą. Możliwa jest oprawa materiału o szerokości nawet do 900 mm, spiralami o wszystkich dostępnych na rynku średnicach. Półautomaty z serii MOBI i AUTOBIND są wybierane przez czołowe drukarnie specjalizujące się w produkcji kalendarzy na całym świecie. W zależności od wybranego zestawu sprzętu możliwe jest osiągnięcie wydajności przekraczającej 1000 zestawów na godzinę.

8 BIGÓWKO-PERFORÓWKI LISTWOWE W naszej ofercie znajdują się urządzenia dostarczane przez angielską firmę KAS PAPER SYSTEMS. C150 AUTO 50 Półautomatyczną bigówkę listwową C150 polecamy średnim i dużym drukarniom cyfrowym. Charakteryzuje ją wysoka wydajność - nawet do 2000 arkuszy na godzinę. Maszyna może wykonać jednocześnie do 9 big. Programator umożliwia ustawienie 5 różnych programów pracy. Maksymalna szerokość robocza urządzenia to 330 mm. Opcja perforacji kreskowej. Automatyczna bigówko-perforówka AUTO50 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wydajność urządzenia to do 7000 arkuszy na godzinę. Programator umożliwia ustawienie 99 unikalnych programów, a maksymalna liczba big w jednym cyklu wynosi 28. Papier podawany jest za pomocą cylindra podciśnieniowego. W standardzie krążek do perforacji kreskowej.

9 OKLEJARKI Polecamy Państwa uwadze oklejarki produkowane przez węgierską firmę RIGO. Wyróżniają się one na polskim rynku prostych oklejarek wysoką jakością wykonania oraz trwałością materiałów. W zależności od wybranego modelu możliwe jest wykonanie do 600 cykli klejenia na godzinę. Dodatkowym atutem oklejarek RIGO jest dostępność w wybranych modelach wyposażenia tj. klejenie boczne, manualna lub elektryczna regulacja głębokości frezowania, wyciąg ścinek, wyposażenie w podajnik bigujący okładki (PERFECT BINDER). Millbind 420 Perfect Binder 420 FOLIARKI MATRIX Urządzenie oferowane przez angielską firmę VIVID LAMINATING TECHNOLOGIES. Foliarki (350mm oraz 500mm) do jednostronnego laminowania na gorąco. Urządzenie może być stosowane do laminowania arkuszy zarówno z cyfrowych jak i offestowych źródeł druku. Zajmuje niewiele powierzchni i posiada zintegrowany separator arkuszy. Zakładka ustawiana jest automatycznie przez fotokomórkę.

10 ZSZYWACZE I OKRAWACZE NAROŻNIKÓW Nasza oferta to produkty niemieckiej firmy. W zależności od Państwa potrzeb możliwy jest zakup zszywacza jednogłowicowego lub dwugłowicowego. Standardowo obsługiwany rozmiar arkusza to A3, jednakże na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie stołu o większych wymiarach. Wybrane modele umożliwiają również szycie oczkowe. Okrawacze do narożników umożliwiają precyzyjne cięcie za pomocą noża o jednym z 7 dostępnych promieni. WIERTARKI PAPIERU Jesteśmy dystrybutorem na polskim rynku wiertarek niemieckiej firmy. Oferta obejmuje jedno, dwu i czterogłowicowe wiertarki charakteryzujące się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Produkty posiadają certyfikat CE i GS.

11 PRZEPYCHARKI ETYKIET Przepycharki LABEL CUT produkcji czeskiej przeznaczone są do wycinania etykiet z papieru do 500g/m 2, kartonu, skóry, plastyku AK, również przy produkcji kart, zeszytów, notatników. Dzięki użyciu dodatkowego wyposażenia możliwe jest użycie maszyny także do innych materiałów, których standardowo wyposażona maszyna nie obsługuje. Umożliwia to wycinanie kształtów z materiałów o gramaturze do 15 g/m2 oraz materiałów giętkich lub bardzo cienkich (arkusze 0,05 mm i mniej). Maszyna wyróżnia się wysoką wydajnością produkcji. Bezpieczeństwo zapewniają fotokomórki (sześć promieni), które zabezpieczają całe pole pracy. Maszyna standardowo wyposażona jest w licznik cykli cięcia, który wskazuję rzeczywistą produkcję. Na życzenie klienta możliwe jest dodatkowe wyposażenie maszyny. PASY TRANSMISYJNE Oferujemy urządzenia produkcji niemieckiej firmy BUSCH Gmbh. Ostateczna konfiguracja dopasowywana jest do potrzeb klienta.

12 FINANSOWANIE ZAKUPU Naszym sprawdzonym partnerem jeśli chodzi o finansowanie zakupów naszych klientów na korzystnych warunkach jest firma SG Leasing należąca do grupy Societe Generale. Limit transakcji w procedurze uproszczonej wynosi złotych. Jeśli byliby Państwo zainteresowani tą formą zakupu nasz przedstawiciel firmy SG udzieli szczegółowych informacji. SHOWROOM Jeśli chcieliby Państwo obejrzeć konkretną maszynę zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności urządzenia którym są Państwo zainteresowani w wybranej przez Państwa lokalizacji Opatów/Warszawa.

13 SERWIS Jednym z najważniejszych elementów naszej oferty jest dobry serwis. Wszystkie zakupione u nas urządzeń objęte są gwarancją. Serwisy gwarancyjne wykonywane są tylko i wyłącznie przez naszych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i są systematycznie szkoleni u producentów z obsługi maszyn znajdujących się w ofercie. Naszym klientom proponujemy także wydłużenie okresu gwarancji na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji w przypadku przeglądów pogwarancyjnych, modernizacji posiadanych urządzeń i zakupu części zamiennych. ZAPYTANIE Jeśli nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie i chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji na temat poszczególnych urządzeń zachęcamy Państwa do kontaktu: stacjonarny Prezentacje wszystkich urządzeń znajdują się na stronie internetowej

PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie firmy. Jesteśmy obecni na całym świecie. Program na lata 2011/2012. PRACTIVE wszystko z jednej ręki

PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie firmy. Jesteśmy obecni na całym świecie. Program na lata 2011/2012. PRACTIVE wszystko z jednej ręki Przedstawicielstwo: www.martini-werbeagentur.de 05/2011 Kampania sukcesu oryginalnej technologii zorganizowana przez VDMA PRACTIVE wszystko z jednej ręki PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie

Bardziej szczegółowo

Systemy laserowe: Podejmujemy wyzwania. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Systemy laserowe: Podejmujemy wyzwania. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Systemy laserowe: Podejmujemy wyzwania Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Dajemy przewagę w obróbce laserowej Spis treści Dajemy przewagę w obróbce laserowej.

Bardziej szczegółowo

CENTRUM PLOTEROWE RSC NAJLEPSZE ŚWIATOWE MARKI KATALOG 2015

CENTRUM PLOTEROWE RSC NAJLEPSZE ŚWIATOWE MARKI KATALOG 2015 CENTRUM PLOTEROWE RSC KATALOG 2015 NAJLEPSZE ŚWIATOWE MARKI Spis treści mamy wszystko czego potrzebujesz do druku wielkoformatowego NAZWA RODZAJ PRODUKTU STR. Screen TPJ W3200 UV ploter UV 4-5 Screen TPJ

Bardziej szczegółowo

PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie firmy. Znajdziesz nas, gdziekolwiek jesteś! Nasza oferta na lata 2015/2016

PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie firmy. Znajdziesz nas, gdziekolwiek jesteś! Nasza oferta na lata 2015/2016 Przedstawicielstwo: MARTINI werbeagentur.de 04/2015 PRACTIVE wszystko, czego potrzebuje Twoja firma PRACTIVE wszystko, czego potrzebują małe i średnie firmy HOMAG Automation Handling und Verpackung www.homag-automation.com

Bardziej szczegółowo

Pro C901/C901S Graphic Arts Edition. Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego

Pro C901/C901S Graphic Arts Edition. Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego Pro C901/C901S Graphic Arts Edition Nowa definicja produkcyjnego druk cyfrowego Innowacyjność mamy we krwi. Urządzenia produkcyjne Ricoh powstają w oparciu o bogate dziedzictwo ciągłych badań i rozwoju.

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

KROJOWNIA. Nóż pionowy EASTMAN BLUE STREAK MODEL 629. Nóż pionowy EASTMAN BRUTE MODEL 627. Nóż pionowy KM MODEL KS-EU

KROJOWNIA. Nóż pionowy EASTMAN BLUE STREAK MODEL 629. Nóż pionowy EASTMAN BRUTE MODEL 627. Nóż pionowy KM MODEL KS-EU Noże krojcze Noże pionowe Nóż pionowy EASTMAN BLUE STREAK MODEL 629 Niezwykle uniwersalny: dedykowany do krojenia różnego rodzaju tkanin, jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wykorzystywania jednej maszyny

Bardziej szczegółowo

Gdy niedawno mieliśmy do wykonania kilka

Gdy niedawno mieliśmy do wykonania kilka Piąty element Uważny czytelnik dostrzegł już zapewne swoje imię i nazwisko na okładce tego numeru Vidartu. Wykonanie personalizacji było możliwe dzięki zaangażowaniu się naszego partnera firmy Canon, która

Bardziej szczegółowo

Przegląd maszyn: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Przegląd maszyn: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Przegląd maszyn: Program produkcji Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Wszystko, czego Państwo potrzebują. Spis treści TruLaser: Ekonomiczne cięcie grubych i

Bardziej szczegółowo

Mi dzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych. Mi dzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJÑCYCH

Mi dzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych. Mi dzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJÑCYCH Mi dzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Mi dzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych Mi dzynarodowe Targi Artykułów i Usług Reklamowych PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJÑCYCH REKLAMA

Bardziej szczegółowo

ZIGLER POLSKA AEROSOL & FILLING TECHNOLOGY KATALOG MASZYN

ZIGLER POLSKA AEROSOL & FILLING TECHNOLOGY KATALOG MASZYN ZIGLER POLSKA AEROSOL & FILLING TECHNOLOGY KATALOG MASZYN AUTOMATYZACJA PROCESÓW PRODUKCJI OD PROJEKTU DO URUCHOMIENIA www.zigler.pl SPIS TREŚCI: STRONA: DLACZEGO ZIGLER?...4 AEROZOLE...5-19 ATOMIZERY...

Bardziej szczegółowo

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Bez TruMark Z TruMark Znakowanie z TruMark. Osiągnij swój sukces łatwiej z prostym

Bardziej szczegółowo

Wstęp. Prasy krawędziowe. Nożyce gilotynowe. Zaginarki. Wykrawarki. Prasy mimośrodowe. Odwijaki, podajniki, prostowarki. Bezolejowe środki smarne

Wstęp. Prasy krawędziowe. Nożyce gilotynowe. Zaginarki. Wykrawarki. Prasy mimośrodowe. Odwijaki, podajniki, prostowarki. Bezolejowe środki smarne Spis treści Wstęp 1 Prasy krawędziowe 2 Nożyce gilotynowe 45 Zaginarki 7 Wykrawarki 89 Prasy mimośrodowe 10 Odwijaki, podajniki, prostowarki 11 Bezolejowe środki smarne 11 Zwijarki do blach 12 Zwijarki

Bardziej szczegółowo

KATALOG MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA

KATALOG MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA KATALOG MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA www.penny.pl Spis treści 2. TOS SVITAVY 20. O firmie 3. Pilarki wielotarczowe dwuwałowe PWR 20. DŘEVOSTROJ ČKYNĚ Mechanizacje tartaków 4. 4. Pilarki wielotarczowe jednowatowe

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY POLECANE. Niszczarka DS-1200Cs/1. Niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru OPUS CS 2208 AF

PRODUKTY POLECANE. Niszczarka DS-1200Cs/1. Niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru OPUS CS 2208 AF PRODUKTY POLECANE Niszczarka z automatycznym podajnikiem papieru OPUS CS 2208 AF Niszczarka DS-1200Cs/1 Specjalny podajnik papieru, skraca czas pracy Bardzo cicha i wydajna Niewielki rozmiar osobista niszczarka

Bardziej szczegółowo

PASJA TECHNOLOGIA WYDAJNOŚĆ

PASJA TECHNOLOGIA WYDAJNOŚĆ katalog promocyjny 2012 2 Scm Group jest grupą przemysłową składającą się z liderów w projektowaniu, produkcji i dystrybucji zaawansowanych technologicznie rozwiązań do obróbki szerokiej gamy materiałów:

Bardziej szczegółowo

ANDRE ABRASIVE ARTICLES

ANDRE ABRASIVE ARTICLES 2/2008 czerwiec NUMER 2 (35) 2008 FORUM NARZĘDZIOWE W numerze: Szanowni Państwo! Witam tuż przed wakacjami. Początek roku minął mi szybko, Wielkanoc była wcześnie, święta majowe odczułem jako krótkie,

Bardziej szczegółowo

12-15.04 2011. Wiosna Druku i Reklamy w Poznaniu PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJĄCYCH. Bilet on-line tylko 1 PLN

12-15.04 2011. Wiosna Druku i Reklamy w Poznaniu PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJĄCYCH. Bilet on-line tylko 1 PLN Wiosna Druku i Reklamy w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Bilet on-line tylko 1 PLN Salon Druku Cyfrowego. Maszyny, Materiały, Usługi digital printing expo EURO

Bardziej szczegółowo

Przegląd produktów: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Przegląd produktów: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Przegląd produktów: Program produkcji Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Produkty przedstawione w broszurze nie są dostępne we wszystkich krajach. Zastrzegamy

Bardziej szczegółowo

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce

kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym Wydanie Jubileuszowe lat w P olsce 15 lat w P olsce Wydanie Jubileuszowe kreator Bądź liderem w projektowaniu mechanicznym W środku między innymi: 15 lat Man and Machine w Polsce Quiz dla czytelników Pakiety narzędzi dla kreatywnego inżyniera

Bardziej szczegółowo

OEM Automatic - Twój dostawca! szeroki asortyment wiodących producentów

OEM Automatic - Twój dostawca! szeroki asortyment wiodących producentów numer 2 marzec 2012 OEM Automatic - Twój dostawca! szeroki asortyment wiodących producentów Nowość! Prowadniki kablowe CPS STRONA 4 Kolorowe wyświetlacze TFT do zastosowań przemysłowych STRONA 19 Szanowni

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach.

Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach. TruLaser: Ekonomiczne cięcie grubych i cienkich blach. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Podejmujemy wyzwania. Spis treści Podejmujemy wyzwania. 2 W rękach

Bardziej szczegółowo

BLACH-TECH-EXPO. ul. Galicyjska 9. 14-16 października 2014, Kraków. Szanowni Państwo! biuletyn 2014

BLACH-TECH-EXPO. ul. Galicyjska 9. 14-16 października 2014, Kraków. Szanowni Państwo! biuletyn 2014 EUROTOOL BLACH-TECH-EXPO 14-16 października 2014, Kraków Salon Technologii CAx Salon Kooperacji Przemysłowej Salon Automatyki i Robotyki Szanowni Państwo! biuletyn 2014 Na tę wiadomość czekaliśmy z utęsknieniem

Bardziej szczegółowo

Finansowanie poligrafii

Finansowanie poligrafii SPIS TREŒCI SPIS TREŒCI Finansowanie poligrafii 30 14 Cena i jakość Na rynku poligraficznym co i raz pojawiają się nowe maszyny, urządzenia i technologie. Te z kolei wymuszają stosowanie nowych gatunków

Bardziej szczegółowo

Złącza z serii IE-Line

Złącza z serii IE-Line październik grudzień 2007/nr 4 kwartalnik FEGA Poland Sp. z o.o. Złącza z serii IE-Line Rozruch i ochrona silnika UPSy General Electric Rozdział mocy w najlepszej formie: Rittal Ri4Power Zgodne z PN 60439-1

Bardziej szczegółowo

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA

Szczegółowa prezentacja oferty. Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Oferta produktów 2014 Cyfrowe urządzenia wielofunkcyjne NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ DLA WSPÓŁCZESNEGO BIURA Urządzenia wielofunkcyjne firmy Sharp Szczegółowa prezentacja oferty 1 22 Urządzenia wielofunkcyjne firmy

Bardziej szczegółowo

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów...

MEDYCYNA OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. BLOK OPERACYJNY. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... MEDYCYNA BLOK OPERACYJNY. OIOM. DIAGNOSTYKA.. MEBLE MEDYCZNE. Z myślą o Tobie... W trosce o Twoich Pacjentów... Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, mamy przyjemność zaprezentować

Bardziej szczegółowo

ISSN 1509-426X OBERON

ISSN 1509-426X OBERON ISSN 1509-426X OBERON KWARTALNIK INFORMACYJNO-TECHNICZNY NUMER 02 (31) 2007 OBRABIARKI F R E Z A R K I T O K A R K I C E N T R A O B R Ó B C Z E EC-400 Poziome centrum obróbcze z systemem 2 palet (400

Bardziej szczegółowo

Technologia żelowa, ogólna specyfikacja GX e3350n str. 2. Test urządzenia GX e3350n str. 3. Jakość i obsługa serwisowa str. 4

Technologia żelowa, ogólna specyfikacja GX e3350n str. 2. Test urządzenia GX e3350n str. 3. Jakość i obsługa serwisowa str. 4 Spis treści Technologia żelowa, ogólna specyfikacja GX e3350n str. 2 Test urządzenia GX e3350n str. 3 Jakość i obsługa serwisowa str. 4 Rozwiązania technologiczne str. 5 Koszt eksploatacji str. 6 Bezpieczeństwo,

Bardziej szczegółowo

ZNAKUJĄCY SYSTEM MV5 ZE 301

ZNAKUJĄCY SYSTEM MV5 ZE 301 MARKATOR - Informacje o produkcie ZNAKUJĄCY SYSTEM MV5 ZE 301 markator O nas Jesteśmy ekspertami w trwałym i ekonomicznym znakowaniu części przemysłowych. Firma MARKATOR od 25 lat opracowuje i produkuje

Bardziej szczegółowo