Nissan Forklift Europe B.V. CEN-RT-NFE/ Printed in the Netherlands

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nissan Forklift Europe B.V. http://www.nissan-nfe.com CEN-RT-NFE/05-08-5000 Printed in the Netherlands"

Transkrypt

1 Nissan Forklift Europe B.V. CEN-RT-NFE/ Printed in the Netherlands Nissan Motor Co., Ltd. reserves the right to make any changes without notice concerning colours, equipment or specifications detailed in this brochure, or to discontinue individual models. The colours of vehicles delivered may differ slightly from those in this brochure. The specifications vary for different countries depending on local market conditions. Please consult your local dealer to ensure that the vehicle delivered accords with your expectations. All values are determined based on the standard condition and may vary, due to motor and system tolerances, condition of the truck and operational conditions. Some equipment shown on photos are optional.

2 UNS/UHS, USS, UFS & URF WÓZKI PODNOŚNIKOWE

3 Podnosimy Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu, firma Nissan projektuje i produkuje wysoko wydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na światowe rynki. Obecnie, działając w aliansie Renault -Nissan, firma wykorzystuje swoją przewagę konkurencyjną i jest liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych, po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora. Z kolei klienci Nissan Forklift mogą również korzystać z wielu innych korzyści, dzięki którym Nissan stał się naprawdę globalną marką są to jakość, cena i obsługa klienta. Strategiczna lokalizacja fabryk Fabryki Nissan Forklift znajdują się w strategicznych miejscach w Europie, Japonii i Stanach Zjednoczonych i zapewniają ogromną elastyczność dostaw, dopasowując się do wymagań klientów na różnych rynkach. Europejska fabryka wózków widłowych, znajduje się w miejscowości Pamplona w Hiszpanii. Wysoką jakość produkcji potwierdzają certyfikaty ISO 9001: 2000, ISO oraz certyfikat Systemów Zarządzania Środowiskowego (EMS) Fabryka wózków magazynowych Nissan mieści się w Gothenburgu, w Szwecji i szczyci się certyfikatami ISO 9001: 2000 oraz 14001: Wizja przyszłości Projekty Nissan Forklift wykorzystują wyniki badań prowadzonych na szeroką skalę w zakresie sprawności, trwałości, bezpieczeństwa, użytkowania, wpływu na środowisko, a także informacje pozyskane od szerokiego grona klientów. Dzięki przywiązaniu do detali, urządzenia do przeładunku towarów charakteryzują się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i najwyższą jakością. Technologia silnika Silniki są jednocześnie ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Wszystkie silniki na gaz Nissan Forklift wyposażone są w standardzie w unikalny trzy stopniowy katalizator pracujący w układzie zamkniętym, dzięki czemu emisja spalin zostaje ograniczona aż o 95%, natomiast system sterowania pracą silnika umożliwia ekonomiczne zużycie paliwa. Silniki wysokoprężne Nissan są również wyjątkowo ekologiczne i ekonomiczne.

4 wyżej WÓZKI PODNOŚNIKOWE Pełna gama produktów Jako jeden z czołowych producentów na świecie, Nissan Forklift oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów. Firma oferuje wózki widłowe z silnikami na gaz i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 7 ton oraz trzy- i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton. Ponadto firma oferuje szeroki zakres urządzeń magazynowych: Wózki podnośnikowe Wózki widłowe magazynowe Unoszące wózki paletowe Podnośnikowe wózki paletowe Szeroki zakres dostępnych urządzeń umożliwia klientowi wybór produktu optymalnie dostosowanego do jego potrzeb. Światowa sieć sprzedaży Produkty Nissan Forklift są dostępne w sieci ponad 800 dealerów w 75 krajach na świecie. Kompetentni i doświadczeni handlowcy pomogą wybrać odpowiednie urządzenie i zaproponują najlepszą formę zakupu - od sprzedaży bezpośredniej do wynajmu krótko- lub długoterminowego. Profesjonalny serwis Firma Nissan Forklift jest świadoma, że klienci potrzebują, by ich urządzenia były zawsze sprawne, szczególnie w przypadku zadań, które muszą być wykonane bez opóźnienia. Nasi doskonale przeszkoleni i technicy serwisu są gotowi do działania. Nissan Forklift doradza również klientom posiadającym park maszynowy, jak tworzyć harmonogramy serwisowe, skuteczne procedury przeglądów, listy części zamiennych niezbędnych na wypadek awarii, wszystko po to, aby zapewnić jak największą efektywność. Nissan Forklift oferuje również specjalistyczne szkolenia dla operatorów wózków widłowych. Dostępność i terminowość dostaw części stanowi dodatkowy element niezawodności pracy urządzeń Nissan Forklift. Oprócz dostępności wielu części zamiennych w lokalnych sieciach sprzedaży, części dostępne są również na poziomie paneuropejskim, w centrach w Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, które zapewniają dostawy do sieci dystrybutorów Nissan Forklift lub bezpośrednio do klienta w ciągu jednego dnia.

5 Dobre wyważenie W celu zapewnienia maksymalnej stabilności podczas transportu ładunku widły chowane są w podwoziu. Przy układaniu ładunków maszt i widły wysuwają się, by umożliwić precyzyjne umiejscowienie ładunku w wąskim przejściu. By zapewnić idealne rozwiązanie do transportu ładunków, dostępna jest szeroka gama masztów i wideł. Zasilanie i sterowanie Zasilanie prądem zmiennym gwarantuje błyskawiczną reakcję na każde polecenie operatora, jednocześnie zapewniając dłuższy żywot akumulatora. Przy takim rozwiązaniu nie ma szczotek, które się zużywają. Wózek można zaprogramować tak, by odpowiadał odmiennym stylom prowadzenia różnych operatorów - pamięć pozwala na zapisanie maksymalnie 350 profilów. Pełen komfort Zaprojektowany ergonomicznie fotel operatora odchyla się do tyłu do optymalnej pozycji wykorzystując wagę ciała, zapewniając optymalne widzenie ładunku na wszystkich poziomach. Ruchomy podłokietnik można doskonale dopasować pod względem wysokości i kąta nachylenia.

6 Wyjątkowo wszechstronne 5 UNS/UHS Wózki podnośnikowe Nissan, cechujące się wysoką sterownością i wyjątkową wszechstronnością, mogą wykonywać największą liczbę funkcji związanych z przenoszeniem materiałów w magazynie. Ich nowoczesna i atrakcyjna konstrukcja o wybitnej ergonomii i bezpieczeństwie sprawia, że praca jest przyjemnością. Są one doskonałe do precyzyjnego ustawiania palet w wąskich przejściach na wysokim lub niskim poziomie, do pracy z długimi ładunkami oraz na wysokości do 10,8 m. Wózki UNS posiadają największe przyspieszenie na rynku - od 0 do 10 km/godz. w zaledwie 2,5 sekundy, a przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa osiągają maksymalną prędkość 14 km/godz. By dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo, System Wspomagania Stabilności S3 Nissan automatycznie zmniejsza prędkość na ostrych zakrętach. Zapobiega to przewracaniu się wózka i zapewnia operatorowi łatwiejsze, energooszczędne prowadzenie. Wózki te, wykorzystywane głównie do prac pod dachem, szczególnie nadające się do intensywnej pracy, są także przystosowane do załadunku i rozładunku z poziomu gruntu na twardych nawierzchniach na zewnątrz. Niskie koszty utrzymania i wysoka dostępność zapewniają optymalną produktywność, której poszukujesz. Składowanie podwójnej głębokości Teleskopowe widły pozwalają na głębokie składowanie palet. Ten rodzaj magazynowania pozwala oszczędzić nawet do 25% miejsca w porównaniu do konwencjonalnych systemów składowania. Jest on doskonały do składowania towarów o dużej rotacji.

7 Wąski wybór Spec Konstrukcja o niewielkiej szerokości została inteligentnie połączona z przestronną, wygodną kabiną operatora, dzięki czemu USS jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań przy regałach jezdnych UNS USS Chłodnia 45 lat doświadczeń w zakresie chłodni zaowocowało tym, że wózek Nissan USS można dopasować do indywidualnych potrzeb tak, by móc z niego korzystać w temperaturach sięgających nawet -35 ºC. Standardowe modyfikacje techniczne można uzupełnić o takie opcje, jak ogrzewane, dobrze izolowane kabiny umożliwiające pracę w komfortowych warunkach przez całą zmianę. Maksymalny komfort Dużo miejsca w kabinie, mini kierownica ze wspomaganiem, w pełni regulowane ruchome podłokietniki oraz kompaktowy pulpit sterowania pozwalają zmniejszyć zmęczenie i podnoszą wydajność pracy.

8 jalista od wąskich przejść 7 USS Wózek Nissan USS został specjalnie zaprojektowany do poruszania się w pomieszczeniach, gdzie konieczny jest wyjątkowo wąski wózek podnośnikowy - szczególnie przy regałach jezdnych. Zasilanie prądem zmiennym oraz zastosowane technologie zapewniają natychmiastową reakcję, a oddzielne kontrolery trakcji i hydrauliki pozwalają na optymalne działanie. Model ten posiada przyspieszenie o 0 do 10 km/godz. w zaledwie 2,5 sekundy, największe na rynku, a najwyższa prędkość jazdy wynosi 14 km/godz., prędkość podnoszenia to 0,7 m/sek. Energia wytwarzana w trakcie hamowania jest kierowana do akumulatora, dzięki czemu wózek może pracować dłużej i wydajniej. Całkowicie programowalny dla maksymalnej produktywności, model USS wyposażony jest w uchylny, przezroczysty maszt nie ograniczający widoczności oraz mini kierownicę ze wspomaganiem, redukującą zmęczenie operatora. Ponieważ prędkość operacyjna i warunki stale ulegają zmianom, System Wspomagania Stabilności Nissan zapewnia maksymalne bezpieczeństwo operatora i ładunku. Dwa w jednym Model USS, zaprojektowany specjalnie do składowania blokowego, ale doskonały także do standardowego składowania i obsługi palet, jest jak dwa wózki w jednym. 2 1 w

9 Elastyczność na wszystkie strony Sterow Tylnemu koło skrętne o 360º powoduje, że wózek Nissan UFS może jechać w dowolnym kierunku przy zachowaniu precyzji kierunku. Szerokie ładunki w wąskich przejściach Model UFS może z łatwością przewozić szerokie ładunki w wąskich przejściach. Dostępna w opcji hydrauliczna rama chwytna (maksymalna szerokość od 1550 mm do 2220 mm) zapewnia jeszcze większą stabilność ładunku. Pełen komfort Całkowicie regulowany odchylany fotel z doskonałą widocznością poprzez maszt i dach kabiny zapewnia operatorowi kontrolę i pełen komfort. Funkcje przycisków na pulpicie obejmują dostęp dla autoryzowanych operatorów, ustawienia parametrów zgodnie z ładunkiem lub doświadczeniem operatora oraz wyłącznik awaryjny.

10 anie na wszystkie strony 9 UFS Sterowanie na wszystkie strony pozwala na prowadzenie wózka podnośnikowego Nissan UFS w dowolnym kierunku z zachowaniem absolutnej precyzji. Standardowe zastosowanie obejmuje załadunek i wyładunek z poziomu gruntu, przetransportowanie wewnątrz magazynu i ułożenie ładunków normalnych, szerokich lub o długości do 9700 mm. Model UFS może przewozić szerokie i długie ładunki o wadze do 2,5 tony w wąskich przejściach, co pozwala ma maksymalne wykorzystanie miejsca składowania. Wózek ten służy do przewożenia wszystkich rodzajów palet, w tym także palet zamkniętych. Teleskopowy maszt pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni. Podobnie jak w przypadku wszystkich pozostałych wózków Nissan, koszty utrzymania są niskie, części łatwo dostępne i standardowe w całej gamie produktów. Technologia CAN Bus została wykorzystana w systemie diagnostycznym BITE by zapewnić monitorowanie pracy pojazdu oraz autodiagnostykę. Precyzyjne informacje o usterkach pojawiające się na ekranie LCD wózka pozwalają na skrócenie czasu konserwacji i naprawy, co powoduje niższe koszty i dłuższy czas pracy. Precyzyjne układanie Widły chowają się, by zapewnić większą stabilność w trakcie transportu oraz wyciągają się, by ostrożnie umieścić ładunek na regale. Uchylny maszt to kolejna funkcja zwiększająca precyzję.

11 Obrotowy zasięg Działanie w b Obracające się o 180 obrotowe widły w modelu URF można znakomicie wykorzystywać do przewozu towarów zarówno na posadzce magazynu jak i w przejściach. Bardzo wąskie przejście Model URF nadaje się do transportu ładunków w przejściach szerszych od transportowanego ładunku o zaledwie 300 mm. Dla zwiększenia bezpieczeństwa funkcja Autostop automatycznie zatrzymuje wózek na końcu przejść. Precyzyjne sterowanie Terminale danych i sprzęt pomocniczy można zainstalować bez trudności. Wideopodgląd pozwala operatorowi widzieć ładunek na każdym etapie przenoszenia, a dostęp do wózka jest ułatwiony w pozycji operator poza wózkiem.

12 ardzo wąskich przejściach 11 URF Wózek URF Nissan jest wysoce zaawansowanym technicznie wózkiem podnośnikowym z podnośnikiem obrotowym do bardzo wąskich przejść. Jego widły obracają się poziomo o 180, by umożliwiać składowanie po obu stronach przejścia oraz z przodu. Wózek może być wykorzystywany przy swobodnej pracy w magazynie lub wzdłuż prowadnic w przejściach mających zaledwie 1,5 metra szerokości. Pozwala to na optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej oraz jest szybszym, prostszym rozwiązaniem niż praca z operatorem w wózku. Mini kierownica ze wspomaganiem, ruchome podłokietniki, całkowicie regulowany odchylany fotel oraz sterowanie opuszkami palców sprawiają, że praca z tym modelem jest bezpieczna, komfortowa i wydajna. Fast operation Poziome rolki prowadzące pomagają w precyzyjnej jeździe modelu URF. Pozostałe opcje obejmują rolki pionowe do prowadnic u-kształtnych oraz technologię sterowania prowadnikami do bardzo wąskich przejść.

Przestronne miejsce pracy. Regulowany układ kierowniczy. Samochodowe dźwignie przełączników

Przestronne miejsce pracy. Regulowany układ kierowniczy. Samochodowe dźwignie przełączników Seria 1,6 2,0 Tony Podnosimy Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu, firma Nissan projektuje i produkuje wysoko wydajne i innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów na

Bardziej szczegółowo

Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck

Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck Logistyka technologia TSL biznes 11/2010 Wysoko, jeszcze wyżej wózki typu Reach Truck Wózki wysokiego składowania tzw. Reach Trucks pod względem osiągów i poziomu technologicznego ustępują jedynie wózkom

Bardziej szczegółowo

Maj 2007 HURT & DETAL. Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl DODATEK

Maj 2007 HURT & DETAL. Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl DODATEK Maj 2007 HURT & DETAL Ogólnopolskie pismo rynku FMCG www.hurtidetal.pl Nowoczesny Magazyn DODATEK 1 Wózki magazynowe Firma Zeppelin Polska Sp. z o. o. powstała na bazie ponad 25 lat doświadczeń w dziedzinie

Bardziej szczegółowo

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta

IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY. Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta IVECO WPROWADZA NA RYNEK NOWY MODEL STRALIS HI-WAY Nowe standardy wydajności, jakości i wartości ważnych dla klienta Obniżone koszty utrzymania Niższe zużycie paliwa Silniki Euro VI wyposażone w unikalną

Bardziej szczegółowo

Obsługa logistyczna Boehringer

Obsługa logistyczna Boehringer Logistyka Fiege obsłuży Boehringer Ingelheim Boehringer Ingelheim, firma z sektora farmaceutycznego zdecydował się na outsourcing usług logistycznych podpisując umowę z Fiege. Realizacja usług dla tego

Bardziej szczegółowo

Kompletny przegląd produktów i usług

Kompletny przegląd produktów i usług Kompletny przegląd produktów i usług Wizjonerskie myślenie. Pasja działania. Potrzeby naszych Klientów stają się inspiracją technologii. Jungheinrich należy do światowej czołówki przedsiębiorstw świadczących

Bardziej szczegółowo

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo!

Mobilna rewolucja! więcej na str. 26. STILL na warsztatach LogDays. Nowy siłacz - RX70-40/50. Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Biuletyn informacyjny 2/2013 STILL na warsztatach LogDays Nowy siłacz - RX70-40/50 Blue Safety Light - zwiększa bezpieczeństwo! Mobilna rewolucja! więcej na str. 26 OD REDAKCJI 3 Spis treści biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

33,5 39,0 t 426 476 KM. Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E

33,5 39,0 t 426 476 KM. Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E 33,5 39,0 t 426 476 KM Wozidła przegubowe Volvo A35E, A40E ZAPRACOWALIŚMY NA TWOJE ZAUFANIE Czy wiesz, że co drugie wozidło przegubowe produkowane obecnie na świecie to Volvo? Koncepcję wozideł jako pierwsi

Bardziej szczegółowo

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011!

MX-X Nowa odsłona. Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk. Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL. RX 50 produktem roku 2011! Biuletyn informacyjny 2/2012 Uroczyste otwarcie Oddziału Gdańsk Pomarańczowa rewolucja E-samochody pod okiem STILL RX 50 produktem roku 2011! MX-X Nowa odsłona OD REDAKCJI 3 SPIS TREŚCI biuletyn informacyjny

Bardziej szczegółowo

P5770c ABG, P5870c ABG, P6870c ABG. ROZŚCIEŁACZE KOŁOWE VOLVO 2.5-9.0 m 129 kw

P5770c ABG, P5870c ABG, P6870c ABG. ROZŚCIEŁACZE KOŁOWE VOLVO 2.5-9.0 m 129 kw P5770c ABG, P5870c ABG, P6870c ABG ROZŚCIEŁACZE KOŁOWE VOLVO 2.5-9.0 m 129 kw 1 Zamiłowanie do wydajności. W Volvo Construction Equipment nie pracujemy tylko z poczucia obowiązku. Produkty i usługi opracowujemy

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 5600 85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Spis treści Strona 04 Skonstruowane przez nas, stworzone dla Was Strona 06 Duża moc i niezawodność od firmy Massey Ferguson Strona 10 Moc nowej

Bardziej szczegółowo

www.toyota-forklifts.pl Systemy regałowe

www.toyota-forklifts.pl Systemy regałowe www.toyota-forklifts.pl Systemy regałowe Systemy regałowe oferowane przez firmę Toyota Material Handling Firma Toyota Material Handling zawsze skłaniała się ku ukierunkowanemu podejściu do przeładunku

Bardziej szczegółowo

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS.

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Najlepszy pakiet mocy 630 CVT 645 CVT 660 CVT 670 CVT 685 CVT 605 CVT 65 CVT 630 CVT www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Nasze plony. Nasza przyszłość. NAsz steyr. 03 WproWaDzeNIe 04 05 TeCHNoloGIa

Bardziej szczegółowo

Koparko-ładowarka 432F

Koparko-ładowarka 432F Koparko-ładowarka 432F Silnik wysokoprężny Cat 3054C DIT* Znamionowa moc maksymalna (wg normy ISO 14395) przy 2200 obr./min 74,5 kw (101 KM) Znamionowa moc użyteczna (wg normy ISO 9249) przy 2200 obr./min

Bardziej szczegółowo

Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5

Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5 Koparki gąsienicowe DX420/490/530LC-5 STAGE IV COMPLIANT TIER 4 FINAL Moc maksymalna: 345/380/380 KM Ciężar roboczy: 42,6/49,5/52,1 t Maks. pojemność łyżki: 2,31/3,60/3,60 m³ Grupa Doosan buduj przyszłość

Bardziej szczegółowo

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe

06 informatyczny system zarządzania EasyWMS 08 regały paletowe tradycyjne 10 regały paletowe wjezdne 12 regały paletowe przepływowe Spis treści 06 informatyczny system zarządzania EasyWMS system integrujący magazynowanie oraz dystrybucję. 08 regały paletowe tradycyjne uniwersalny system, zapewniający bezpośredni dostęp do każdej palety.

Bardziej szczegółowo

STILLive. biuletyn informacyjny. First in intralogistics 3/2009

STILLive. biuletyn informacyjny. First in intralogistics 3/2009 3/2009 biuletyn informacyjny First in intralogistics Spis treści: WYDARZENIA 3. Nowe wózki niskiego podnoszenia EXU. 3. STILL wśród Gepardów Biznesu 2008. PRODUKTY 4. Nowe wózki w super cenie!!! 5-6. Trwałość,

Bardziej szczegółowo

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy Nowa seria A ciągnik jeszcze bardziej komfortowy 2 Spis treści 3. Valtra Dokładnie dla Was 4. Nowe, praktyczne zalety 6. Modele HiTech nowej serii A 8. Funkcjonalny komfort Valtra A HiTech 10. Valtra seria

Bardziej szczegółowo

Przegląd maszyn: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Przegląd maszyn: Program produkcji. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Przegląd maszyn: Program produkcji Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Wszystko, czego Państwo potrzebują. Spis treści TruLaser: Ekonomiczne cięcie grubych i

Bardziej szczegółowo

Optymalne połączenie dynamiki, wydajności i komfortu.

Optymalne połączenie dynamiki, wydajności i komfortu. Optymalne połączenie dynamiki, wydajności i komfortu. Czołowe wózki spalinowe (diesel lub gaz) z przekładnią hydrostatyczną o udźwigu od 1600 do 5000 kg Napęd hydrostatyczny to większa wydajność przy mniejszym

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo

Stworzenie najbardziej niezwykłego miasta na świecie

Stworzenie najbardziej niezwykłego miasta na świecie W Y D A N I E 1 2 0 0 8-3 E U R O n W W W. C A T. C O M CAT MAGAZINE Stworzenie najbardziej niezwykłego miasta na świecie Konkurs Operatorów Maszyn Caterpillar: Co przynosi zwycięstwo? W szczegółach: Nowa

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2013/1. www.sarpol.pl

CENNIK 2013/1. www.sarpol.pl CENNIK 2013/1 www.sarpol.pl BOBCAT Minikoparka Bobcat E16 Podnośnik teleskopowy Bobcat TL470 Minikoparka Bobcat E16 to maszyna w zakresie wagowym 1-2 T. Maszyna oferowana jest z rozsuwanym podwoziem. Po

Bardziej szczegółowo

Nowe kombajny John Deere serii W

Nowe kombajny John Deere serii W Nowe kombajny John Deere serii W Nowe kombajny serii W Zasiałeś. Nawoziłeś. Chroniłeś przed chwastami, chorobami i insektami. Teraz, gdy nadszedł czas żniw, zbierz tak dużo, jak to tylko możliwe oraz z

Bardziej szczegółowo

Kardex Remstar Shuttle XP Pionowy system windowy Zagęszczone składowanie na małej powierzchni.

Kardex Remstar Shuttle XP Pionowy system windowy Zagęszczone składowanie na małej powierzchni. Material Handling Solutions Kardex Remstar Shuttle XP Pionowy system windowy Zagęszczone składowanie na małej powierzchni. Kardex Remstar Shuttle XP Kardex Remstar Shuttle XP: niemal nieograniczone możliwości

Bardziej szczegółowo

Lely splendimo Kosiarki dyskowe

Lely splendimo Kosiarki dyskowe Lely splendimo Kosiarki dyskowe www.lely.com innovators in agriculture Wykorzystaj optymalnie krótki czas Zminimalizowane zanieczyszczenie Inteligentnie zaprojektowane kosiarki zapewniają doskonałe kopiowanie

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania automatyzacji STILL igo. Automatycznie w każdej sytuacji.

Rozwiązania automatyzacji STILL igo. Automatycznie w każdej sytuacji. Rozwiązania automatyzacji STILL igo. Automatycznie w każdej sytuacji. first in intralogistics @ 2 intro Najwyższej jakości produkty o wysokiej wydajności w połączeniu z szybką i niezawodną obsługą serwisową

Bardziej szczegółowo

Przedstawiamy nowe. KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej. Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota

Przedstawiamy nowe. KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej. Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota Przedstawiamy nowe KIEROWANIE JEDNYM PALCEM Biuro na kołach Mistrz wagi ciężkiej Zbudowane dla zabudowujących Obietnica na wagę złota Spodoba się Twoim kierowcom Księgowemu też Nowe Volvo FM uszczęśliwia

Bardziej szczegółowo