Instrukcja rejestracji i obsługi konta w programie AdHitProfits

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Instrukcja rejestracji i obsługi konta w programie AdHitProfits"

Transkrypt

1 Instrukcja rejestracji i obsługi konta w programie AdHitProfits Wiesław Moroz Skype: poverejay

2 A. Zakładanie konta rejestracja Wejdź na stronę AdHitProfits (AHP) korzystając z poniższego linku: Kopiując lub klikajac w niego zarejestrujesz się w AHP wchodziesz do mojej struktury. Dzięki temu otrzymasz ode mnie wszelką pomoc w zakresie obsługi programu. Dodatkowo służę swoim doświadczeniem w zakresie obsługi procesorów płatniczych Jest to mój link partnerski. Po kliknięciu w powyższy link pojawi Ci się strona jak na obrazku poniżej. Kliknij w Sign up, aby rozpocząć rejestrację w programie. Sprawdź czy się rejestrujesz pod odpowiedniego sponsora. W następnym okienku wypełnisz swoje dane: imię, nazwisko, adres . Wybierz swój username i hasło, powtórz je, a następnie zaznacz zgodę na warunki uczestnictwa w programie. W prawym górnym rogu okienka sprawdź, czy jest tam Twój sponsor. Jeżeli dane będą wypełnione, kliknij Register Me.

3 Wieslaw Moroz Twoje Imie Twoje Nazwisko Twój Twój Nick Kolejne okienko to informacja o tym, że należy wykonać ostatni krok w celu zakończenia rejestracji, poprzez otwarcie wiadomości wysłanej przez AHP na Twoją skrzynkę mailową. Przejdź do swojego konta pocztowego i otwórz wiadomość od AHP

4 Kliknij w link zamieszczony w wiadomości, jak pokazano na obrazku poniżej. Tu bedzie Twój username z AHP Pojawi Ci się okienko w którym należy wpisać ustalone przez siebie Username i Password, a następnie klinąć Activate!.

5 Otrzymasz kolejną wiadomość na swoją skrzynkę mailową, z informacją o prawidłowej aktywacji Twojego konta. W tej wiadomości zostaną wysłane do Ciebie dane do logowania. Ja takie wiadomości usuwam z konta pocztowego, bo przechowywanie ich na swoim koncie jest niebezpieczne z uwagi na możliwość włamania i wykorzystania ich przez niepowołane osoby. Oczywiście zapisuje te dane wcześniej w swoim notatniku Twój username z AHP Po zalogowaniu się na swoje konto trzeba będzie wykonać jeszcze parę czynności, aby było ono w pełni aktywne.

6 B. Uzupełnienie danych konta Jeżeli konto jest aktywne, to po zalogowaniu się zobaczysz na stronie informacje jak na obrazku poniżej. Kliknij w Your account details are not completed, w celu uzupełnienia Twoich danych. poverejay W kolejnym okienku zobaczysz możliwość kliknięcia w linki, które prowadzą do poszczególnych zakładek zawierających Twoje dane. Na początek kliknij w Account Details not completed.

7 W kolejnym okienku wpisz Twoje dane: ulicę, miejscowość, województwo, państwo, kod pocztowy, telefon. Następnie wybierz procesor płatniczy, z którego zasilać będziesz konto AHP i wpisz Twój login w tym procesorze lub username (w zależności od rodzaju wybranego procesora). Po wypełnieniu danych kliknij Update.

8 Twoje konto wymaga dalszego uzupełnienia danych, w związku z tym w następnym okienku kliknij ponownie w Your account details are not completed, jak na obrazku poniżej. poverejay Pojawi się kolejne okienko, kliknij w Secondary Password is not specified. W kolejnym okienku ustalasz drugie hasło dostępu do Twojego konta, czyli Secondary Password. Po wpisaniu go dwukrotnie kliknij Update.

9 Następnie klikasz w Transaction PIN is not specified. PIN będzie potrzebny do transakcji finansowych wykonywanych przez Ciebie i jest dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy. W kolejnym okienku wpisujesz dwukrotnie wymyślony przez siebie PIN do transakcji. Powinien się składać zarówno z liter, jak i cyfr. Następnie klikasz Update.

10 W ten sposób wszystkie dane Twojego konta zostały uzupełnione.

11 B. Kupowanie akcji Warunkiem rozpoczęcia zarabiania w programie Ad Hit Profits jest wykupienie przynajmniej jednej akcji. Akcja kosztuje 45$. Można jednocześnie zakupić kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt akcji. Im więcej pracuje, tym więcej i szybciej zarabiasz. Zakup można zrealizować zasilając Twoje konto AHP z procesora płatniczego. Mamy do dyspozycji 3 możliwości. 1. Solid Trust Pay do wartości kupowanych akcji dodaj prowizję wg wzoru: $ ($45.00 / 100% * 2.50% + $0.3) / 0.97 = $ Payza do wartości kupowanych akcji dodaj prowizję wg wzoru: $ ($45.00 / 100% * 3.90% + $0.59) / 0.96 = $ Liberty Reserve do wartości kupowanych akcji dodaj prowizję wg wzoru: $ ($45.00 / 100% * 1.00% + $0) / 0.98 = $45.46 Nie musisz tego liczyć samodzielnie bo program sam policzy konieczną kwotę i zobaczysz ją w trakcie zakupu akcji Zakup akcji pokażę na przykładzie wykorzystania środków z procesora Solid Trust Pay (STP). Na stronie głównej klikamy w Purchase/Bump Listing.

12 Otwiera nam się strona, na której wpisujemy ilość akcji, które chcemy zakupić (nie kwotę!), wybieramy procesor, na którym mamy środki i klikamy Preview. W kolejnym okienku zobaczysz informację, jaką kwotą powinieneś dysponować aby zakupić odpowiednią ilość akcji. Kwota uwzględnia prowizję potrącaną przy wpłacie pieniędzy do AHP. Jeżeli masz co najmniej taką kwotę, klikasz Pay Now. Zostajesz przeniesiony (w tym wypadku) na stronę logowania STP. Wpisujesz dane logowania i klikasz Log In Now.

13 W kolejnym okienku widzisz informację o odbiorcy Twojego przelewu oraz kwotę. Wpisujesz drugie hasło, wymagane do przeprowadzania transakcji w STP oraz klikasz CHECKOUT. Kolejne okienko to informacja o prawidłowym dokonaniu przelewu na konto AHP. Klikasz CONTINUE.

14 Ostatecznym potwierdzeniem przekazania środków jest komunikat ze strony AHP, który widzisz na kolejnym obrazku. Jednocześnie otrzymujesz wiadomość na swoją skrzynkę pocztową o dokonaniu płatności na rzecz AHP

15 B.1. Kupowanie akcji w przypadku nie posiadania pełnej kwoty na koncie w programie AHP lub na procesorze Może się zdarzyć taki przypadek, że nie posiadasz wystarczającej kwoty na zakup akcji ani na procesorze, ani na koncie w AHP. Można sobie z tym poradzić łącząc kwotę posiadaną w programie z kwotą z procesora. Zakup rozpoczynasz również od kliknięcia w Purchase/Bump Listing. W kolejnym okienku wpisujesz ilość akcji, którą chcesz zakupić, wybierasz procesor i klikasz Preview.

16 W następnym okienku pojawi Ci się możliwość wykorzystania zarobionych środków do zakupu akcji. Zaznacz kwadracik obok kwoty Twoich zarobków. W tym wypadku jest to 14$. Natomiast z konta STP zostanie przelana kwota 31$ powiększona o prowizję. Aby dokonać zakupu kliknij w Pay Now. Kolejne kroki są identyczne jak w przypadku zakupu akcji omówionym w punkcie B.

17 B.2. Zakup akcji innemu uczestnikowi programu Istnieje jeszcze jedna metoda zakupu akcji. Mając środki na procesorze płatniczym możesz kupić akcje innemu uczestnikowi programu. W tym celu należy przejść na stronę główną Dashboard i kliknąć w Pay it Forward. Otworzy się okienko jak poniżej. Wpisujesz w nie informację o ilości zakupowanych akcji oraz username odbiorcy akcji. Następnie wybierasz procesor płatniczy, z którego zapłacisz za akcje i klikasz Preview. Kolejne kroki, jak w przykładach powyżej.

18 C. Obowiązkowo klikaj w 10 banerów dziennie Warunkiem naliczania wynagrodzenia dla Ciebie jest obejrzenie 10 stron reklamowych w AHP. Nie ma potrzeby klikania większej ilości reklam, ale to minimum należy wykonać codziennie. Po zalogowaniu na stronę AHP klikamy w You Havent Clicked 10 Ads Today. poverejay Otworzy się nowa strona zawierająca wiele banerów reklamowych. Możesz klikać w dowolny baner.

19 Po kliknięciu w baner, w osobnym oknie otworzy się nowa strona reklamowa. W górnej części strony pojawi się licznik odmierzający czas oglądania przez Ciebie strony. Odliczanie będzie przebiegało od 10 do zera. Po zakończeniu odliczania pojawi się komunikat jak poniżej i będzie można zamknąć stronę i kliknąć w kolejny baner, otwierający kolejną stronę. Uwaga doszła opcja figur w które musisz kliknąć.

20 Jak widzisz na poniższym obrazku pierwszy baner jest już nieaktywny ( VISITED ), klikamy więc w kolejny. Jeżeli chcesz usunąć informację o obejrzanych stronach reklamowych możesz kliknąć w Reload page. Ilość obejrzanych stron reklamowych zobaczysz na stronie głównej, kliknij w Dashboard i przewiń stronę na dół, jak na obrazku poniżej. O tym, że wyklikany został dzienny limit informuje również zielony baner na stronie głównej

21 Jeżeli osiągnięta została liczba dziesięciu obejrzanych reklam, to rozpocznie się naliczanie Twoich zarobków.

22 D. Wypłata Jak wiadomo inwestujemy i pracujemy, żeby zarabiać, a dokładnie wypłacać zarobione pieniądze. Poniżej znajdziesz informację, w jaki sposób dokonać wypłaty z AHP. Minimalna kwota, którą można wypłacić z AHP to 10$. W celu rozpoczęcia procesu kliknij na stronie głównej w Withdrawal. poverejay Otworzy się kolejne okienko, w którym wpisz kwotę Enter the Sum, którą chcesz wypłacić, Transaction PIN, a następnie kliknij w Process.

23 Informacja o zleceniu wypłaty pojawi się w następnym okienku. Kliknij w Withdrawal History. W tym okienku będziesz mógł zobaczyć wszystkie zlecone wypłaty oraz ich aktualny status. Na początku będzie to status Pending. Dopóki taki jest możesz wycofać wypłatę klikając czerwony krzyżyk.

24 Po tym jak Twoja wypłata zostanie zrealizowana, jej status zmieni się na Completed. Zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Jeżeli będą jakieś niejasności to skontaktuj się ze mną: gg: Skype: poverejay

Prosty interfejs, szybka obsługa, łatwe przelewy między rachunkami...

Prosty interfejs, szybka obsługa, łatwe przelewy między rachunkami... System zarządzania rachunkami Prosty interfejs, szybka obsługa, łatwe przelewy między rachunkami... a to tylko kilka z wielu zalet nowego Pokoju Inwestora Noble Securities! Pokój Inwestora to narzędzie

Bardziej szczegółowo

Tutorial Direct.FxPro

Tutorial Direct.FxPro Tutorial Direct.FxPro Direct.FxPro to miejsce zarządzania kontami. Można tu m.in. złożyć depozyt, zlecić wypłatę środków, otworzyć nowy rachunek czy też zobaczyć najświeższe wiadomości lub skorzystać z

Bardziej szczegółowo

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent!

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Narzędzie, które oddajemy do Twojego użytku, pozwala reklamodawcom na szybkie, skuteczne i trwałe promowanie treści wśród wydawców, a wydawcom na budowanie

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I MAŁYCH FIRM Obowiązuje od dnia: 2013-09-30 2 Pierwsze kroki w BZWBK24 internet 1. Zaloguj się wykorzystując link na stronie www.bzwbk.pl UWAGA!

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO

Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO Przewodnik po aplikacji mobilnej IKO SPIS TREŚCI O APLIKACJI MOBILNEJ IKO 3 KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z APLIKACJI IKO? 4 JAKIE TELEFONY OBSŁUGUJĄ APLIKACJĘ IKO? 4 INSTALACJA I AKTYWACJA APLIKACJI IKO 5 Pobieranie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA DLA PACJENTA

INSTRUKCJA DLA PACJENTA INSTRUKCJA DLA PACJENTA Jak założyć konto?... 3 Jak się zalogować?... 5 Jak wyszukać specjalistę?... 6 Przypadek 1: Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na psycheon.pl... 6 Przypadek 2: Jeżeli posiadasz

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA REJESTRACJI DO PROGRAMU TWR POWER SYSTEM I ZAKŁADANIE KONTA W ALERTPAY

INSTRUKCJA REJESTRACJI DO PROGRAMU TWR POWER SYSTEM I ZAKŁADANIE KONTA W ALERTPAY INSTRUKCJA REJESTRACJI DO PROGRAMU TWR POWER SYSTEM I ZAKŁADANIE KONTA W ALERTPAY UWAGA!!! Do Programu Partnerskiego TWR Power System rejestrujemy się tylko z linku otrzymanego od osoby, która nas powiadomiła

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE INFORMACJE

PODSTAWOWE INFORMACJE PODSTAWOWE INFORMACJE STRONA GŁÓWNA REJESTRACJA/ LOGOWANIE ZASADY ZAMAWIANIA POSIŁKÓW Zamówienia należy składać tylko poprzez naszą stronę internetową: www.kuchniacateringowa.pl Zamówienie należy złożyć

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie... 4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy... 7 *Kredyty ( Dodatkowe funkcjonalności - SaldeoSMART)...8 Menu Główne... 8 Dodanie nowego konta dla Firmy - Klienta Biura...10 Wybór formatu

Bardziej szczegółowo

Zakupy bez wychodzenia z domu

Zakupy bez wychodzenia z domu Zakupy bez wychodzenia z domu USŁUGI INTERNETOWE SZKOLENIE DLA UCZESTNIKÓW Niniejsze opracowanie powstało w ramach projektu innowacyjnego Fifty-Fifty model sieci franczyzy społecznej metodą przeciwdziałania

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Klienta Indywidualnego

Podręcznik Klienta Indywidualnego Podręcznik Klienta Indywidualnego SGB-Bank S.A i Zrzeszone Banki Spółdzielcze SPIS TREŚCI WSTĘP... 3 KONFIGURACJA PRZEGLĄDARKI INTERNETOWEJ... 4 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PRZY KORZYSTANIU Z SGB ONLINE... 4

Bardziej szczegółowo

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Bank Millennium Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Spis treści Millenet tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu...3 Co należy zrobić, aby otworzyć Millenet dla Przedsiębiorstw?...4

Bardziej szczegółowo

Rejestracja w Procesorze Płatniczym Payza

Rejestracja w Procesorze Płatniczym Payza Rejestracja w Procesorze Płatniczym Payza UWAGA!!! Jeśli nie posiadasz konta bankowego np. w polskim banku, z którego będziesz zasilać konto Payza (oraz dokonywać wypłat na to konto z AdHitProfits za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Józefowie nad Wisła Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl Bank Spółdzielczy w Józefowie nad Wisłą SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 01

(instrukcja użytkownika) Wersja 01 BANK SPÓŁDZIELCZY w Nałęczowie Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 01 http://www.bsnaleczow.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

Przewodnik dla Klienta systemu EKONTO

Przewodnik dla Klienta systemu EKONTO systemu EKONTO Wersja 012 http://www.bspruszczgd.pl https://ekonto.bspruszczgd.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3 Konfiguracja...5 Logowanie do systemu...8 Menu główne programu...10 RACHUNKI...12

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 012

(instrukcja użytkownika) Wersja 012 Załącznik Nr 5 do Instrukcji Systemu Internet Banking Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 012 http://www.hexabank.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie...3 Menu Główne...4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy...7 Kredyty...8 Dodanie nowego konta dla Firmy...9 Lista Firm...11 Baza kontrahentów...13 Import Kontrahentów dla Firmy (3)...14

Bardziej szczegółowo

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl CZEŚĆ I GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY w STRZELINIE Internet Banking (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 5 Logowanie

Bardziej szczegółowo

http://www.bsframpol.pl

http://www.bsframpol.pl BANK SPÓŁDZIELCZY we Frampolu Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja uŝytkownika) http://www.bsframpol.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3 Konfiguracja...4 Logowanie do systemu...6 Menu

Bardziej szczegółowo

ICF System do obsługi zleceń zakupu i sprzedaży walut Platformy Handlu Walutami CUREX Panel transakcyjny Instrukcja Użytkownika

ICF System do obsługi zleceń zakupu i sprzedaży walut Platformy Handlu Walutami CUREX Panel transakcyjny Instrukcja Użytkownika ICF System do obsługi zleceń zakupu i sprzedaży walut Platformy Handlu Walutami CUREX Panel transakcyjny Instrukcja Użytkownika Spis treści Wstęp... 4 O tym dokumencie... 4 Przyjęte oznaczenia... 4 Cel

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 014

(instrukcja użytkownika) Wersja 014 Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 014 http://www.bslacko.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego rachunku przez klienta... 3

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 04

(instrukcja użytkownika) Wersja 04 BANK SPÓŁDZIELCZY w Końskowoli Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 04 http://www.bskonskowola.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 015

(instrukcja użytkownika) Wersja 015 BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE Przewodnik dla Klienta (instrukcja użytkownika) Wersja 015 http://www.bsbialogard.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 015

(instrukcja użytkownika) Wersja 015 BANK SPÓŁDZIELCZY w Łaskarzewie Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 015 http://www.bslaskarzew.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku

Internetowa Obsługa Rachunku BANK SPÓŁDZIELCZY w SKOCZOWIE Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bs.skoczow.pl https://online.bs.skoczow.pl Bank Spółdzielczy w Skoczowie Internetowa Obsługa Rachunku SPIS

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 011

(instrukcja użytkownika) Wersja 011 BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE PRZEWODNIK DLA KLIENTA (instrukcja użytkownika) Wersja 011 http://www.bsbialogard.pl https://ib.bsbialogard.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 09

(instrukcja użytkownika) Wersja 09 BANK SPÓŁDZIELCZY w Białej Podlaskiej Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 09 http://www.bsbialapodlaska.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie

Bardziej szczegółowo

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10 Załącznik nr 17. 2 do Instrukcji świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych, wydawania kart do rachunków oraz usług bankowości elektronicznej dla Klientów indywidualnych, SKO i PKZP w

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Wielkopolski system doradztwa. edukacyjno-zawodowego

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA. Wielkopolski system doradztwa. edukacyjno-zawodowego INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA DLA UCZNIÓW JAK KORZYSTAĆ Z MODUŁU UCZNIA narzędzia informatycznego opracowanego w ramach projektu Wielkopolski system doradztwa edukacyjno-zawodowego Poznań, styczeń 2013 Partnerzy

Bardziej szczegółowo