Ładowacz czołowy ROBUST FZ ROBUST FZ 80.1 FZ 60 FZ 60.1 ROBUST FZ FZ+ 60 FZ+ 60.1

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Ładowacz czołowy ROBUST FZ ROBUST FZ 80.1 FZ 60 FZ 60.1 ROBUST FZ+ 80.1 FZ+ 60 FZ+ 60.1"

Transkrypt

1 Ładowacz czołowy ROBUST FZ ROBUST FZ 80.1 FZ 60 FZ 60.1 ROBUST FZ FZ+ 60 FZ+ 60.1

2 W przyszłości ładowacze czołowe będą mierzone inną miarą. Nowe ładowacze STOLL ROBUST FZ od 60 do 80.1 dla ciągników o najwyższej klasie mocy łączą wszystkie cechy takie, jak siła - stabilność - wydajność i nowoczesny wygląd z innowacyjną koncepcją ładowacza. Funkcjonalność i inteligentne rozwiązania techniczne wyróżniają ten niezwykły ładowacz, a dzięki wysokiej wydajności i komfortowej obsłudze mają Państwo wiele przyjemności w codziennej pracy.

3 Konstruktorom STOLL ponownie udało się w jednym nowoczesnym ładowaczu połączyć sprawdzoną technikę z nowymi rozwiązaniami technicznymi. Bardzo szybko docenią Państwo zalety mechanicznego prowadzenia równoległego z kinematyką Z, funkcją nabierania oraz szybkiego opróżniania przy pracy swoim ciągnikiem. STOLL zasłużył na najwyższą notę za rozmieszczenie przewodów. Każdy centymetr tego ładowacza promieniuje zaufaniem. Wejdźcie Państwo na ciągnik i cieszcie się swoim nowym ładowaczem ROBUST FZ.

4 KINEMATYKA "Z" Inteligentne rozwiązanie techniczne dla lepszej widoczności Kinematyka "Z" dla nowych ładowaczy STOLL ROBUST FZ. Litera Z oznacza kinematykę "Z". Kinematyka "Z" Jest to innowacja, jakiej oczekiwali Państwo od nowych ładowaczy STOLL. Mechanicznie równolegle prowadzony ładowacz z kinematyką "Z" istniał już wcześniej, ale pozycja drążków sterujących przy dźwigarach wahacza jest genialnie kreatywnym rozwiązaniem dającym nieznany dotychczas komfort pola widzenia przy pracach z ładowaczem, a także samej konstrukcji ładowacza. Koncepcja taka zawiera więcej możliwości, jakie dotychczas można było realizować tylko przy hydraulicznym równoległym prowadzeniu ładowacza. Dzięki specjalnej konstrukcji - bez górnych drążków sterujących - uzyskuje się pełny widok na ładowany materiał i na drogę z przodu przed ładowaczem oraz z jego boku, co umożliwia bezpieczny i szybki załadunek. Kinematyka "Z" punktuje także wydajnością siły udźwigu. Osiągane wartości od razu dają się zauważyć. Będą Państwo z całą pewnością zachwyceni potężną mocą tego ładowacza. Dobra widoczność dla kierującego ciągnikiem

5 Kinematyka "Z" otwarta szyba - lepszy środek ciężkości - odciążona oś przednia Doskonała wydajność poprzez ścisłą kombinację traktora i ładowacza Sposób budowy kinematyki "Z" z leżącym w dźwigarze drążkiem sterującym wywiera korzystny wpływ na idealne wypozycjonowanie ładowacza w stosunku do traktora - w szczególności odnośnie spełnienia wymagań co do otwierającej się szyby przedniej. Drążek sterujący, który w tym przypadku nie leży u góry, umożliwia ulokowanie ładowacza tuż obok kabiny - a więc w centralnym punkcie ciężkości traktora. Mimo tej bliskości szyba przednia daje się w większości przypadków otworzyć, a obciążenie osi przedniej się redukuje. Państwa traktor będzie mógł się Państwu odwdzięczyć poprzez niskie zużycie, wysoką trwałość i długi "żywot". Ładowacz czołowy ze stali drobnoziarnistej STOLL ma największe doświadczenie ze stalą drobnoziarnistą dla ładowaczy Wszystkie ładowacze czołowe z generacji ROBUST są wykonane ze stali drobnoziarnistej najwyższej klasy jakości. Ma to swoje uzasadnienie: Stal drobnoziarnista daje wahaczowi ładowacza nadzwyczajną stabilność i wytrzymałość, jakiej można oczekiwać od ładowacza tej jakości. STOLL pozostaje też dlatego przy stali drobnoziarnistej do produkcji ladowaczy z serii ROBUST FZ. To jest ładowacz, na którym mogą Państwo zawsze polegać. Sposób budowy nasuwających się na siebie wzajemnie ramion ładowacza gwarantuje najwyższą stabilność, zwłaszcza że obszar ten dodatkowo umacnia umieszczony na zakładce element w kształcie kołnierza. Przekrój poprzeczny dźwigara został także powiększony. W środku ładowacza szerokość wynosi 116 mm wobec 80 mm w ładowaczach serii ROBUST F. Możecie Państwo w 100% polegać na tym ładowaczu. najwyższa stabilność - od eksperta ładowaczy U - nowy rodzaj profilu ramienia z przekładką pomiędzy nim Blacha dźwigara zostaje wygięta z jednego kawałka i ustabilizowana blachą leżącą pomiędzy nią i przesuniętą do wewnątrz. W próżni ulokowany jest leżący wewnątrz drążek sterujący - w dolnej, otwartej części leżą optycznie ukryte przewody hydrauliczne. Mocowanie ładowacza Tysiąckrotnie sprawdzony niezawodny system najazdowy STOLL został przejęty również dla serii ROBUST FZ. Ilustracja pokazuje wzmocnioną wersję dla ładowacza pomiędzy 150 a 300 KM. Mocowanie ładowacza jest kompatybilne także ze starszymi "rocznikami" z przyłączami hakowymi (ROBUST 71).

6 Tuleje łożyskujące Ładowacz czołowy - w pełni tulejowany - podnosi jak nasmarowany Szerokie tuleje łożyskujące DX-tuleje łączące z tworzywa Smarowanie z zewnątrz Duża średnica sworzni Zanim zdecydują się Państwo na ładowacz, prosimy o krytyczny rzut oka na punkty łożyskowania. Tu stwierdzą Państwo bowiem wielkie różnice. Przy ładowaczach STOLL ROBUST FZ są Państwo w każdej sytuacji po bezpiecznej stronie. Ekstremalnie obciążane punkty łożysk, często z oszczędności wykonane tylko z użytkowanej grubości blachy, nie mogą sprostać wysokim wymaganiom firmy STOLL. Przy ładowaczach FZ- 60/60.1 i 80.1 wszystkie punkty łożyskowania są dlatego zawsze wzmacniane obustronnie i każdorazowo wspawanymi tulejami łożyskującymi 22 mm - dalszy dowód wysokich standardów jakościowych stosowanych przy ładowaczach czołowych STOLL. Wyjątek stanowią jedynie obciążane w niewielkim stopniu łożyska dźwigni sterujących. Wszystkie łożyska bez wyjątku, pracują w sprawdzonych tulejach łączących DX. Dzięki tym wysokowartościowym rozwiązaniom technicznym profitują Państwo poprzez wysoką trwałość i długi "żywot" ładowacza - także przy jego wieloletniej ciężkiej pracy. Można wygodnie nasmarować Serwis ładowacza czołowego także jest bardzo łatwy. Z tulejami łożyskującymi DX we wszystkich punktach obrotu, okresy między smarowaniami są długie, a wszystkie położone na zewnątrz smarownice są bardzo wygodnie dostępne.

7 Przewody hydrauliczne Niewidocznie ułożone - jednak dostępne w każdej chwili Ukryte ułożenie przewodów hydraulicznych Maski silników są coraz szersze i przez to niewielki odstęp od wahaczy ładowacza staje się wręcz krytyczny. Także w tym wypadku STOLL oferuje szczególne rozwiązanie problemu. Genialnie proste, logiczne i ze wszelkich miar praktyczne okazało się ułożenie metalowych przewodów w chronionej strefie pod wahaczem ładowacza. Zdejmowana blacha osłony chroni przewody przed uszkodzeniami. STOLL uzyskał za to rozwiązanie wielki plus, gdyż wszystkie przewody a w szczególności ich połączenia śrubowe i zamocowania osiągalne są w każdej chwili, szybko i niewielkim wysiłkiem. Każdy technik rolnik i praktyk w technice rolnictwa zna problematykę wycieków oleju, która czasem pojawia się także w starannie wykonanych złączach hydraulicznych. Wielki plus za serwis uprzejmości Niewiele manewrów potrzeba do ściągnięcia blachy maskującej i wszystkie przewody hydrauliczne są wtedy dobrze dostępne. Możliwości parkowania STOLL pomyślał o wszystkim - jeśli odstawią Państwo swój ładowacz, mogą Pańtwo wtedy bezpiecznie schować węże hydrauliczne, Hydro-Fix i wtyczkę elektryczną do przewidzianego do tego zamocowania. ROBUST FZ - sprytne rozwiązania aż po detale. Gładkie strony wewnętrzne Firmie STOLL udało się najlepsze z możliwych ulokowanie przewodów hydraulicznych poniżej dźwigarów wahacza. Strony wewnętrzne są gładkie, żaden materiał załadunkowy nie może się zaplątać. Nie ma niebezpieczeństwa, że przewody hydrauliczne mogą zostać uszkodzone albo nawet oderwane.

8 Hydraulika i obsługa Centralny blok hydrauliczny - ścisła i zwarta jednostka Hydraulika porusza ładowacz W nowych ładowaczach ROBUST prawie wszystko zostało na nowo ukształtowane albo w różnych detalach polepszone. Dotyczy to oczywiście także hydrauliki. Rezultat jest przekonywujący. Centralny blok hydrauliczny razem z blokiem rozszerzonym został ściśle ulokowany na możliwie najlepszym miejscu za rurą poprzeczną. Tutaj nie utrudnia on bowiem widocznosci na narzędzie i ładunek. Cała hydraulika jest chroniona przed zabrudzeniami i uszkodzeniami stabilnym przykryciem. Podwójnie działający zawór ograniczający ciśnienie DBV, który zadziała przy ciśnieniu 210 bar, zabezpiecza siłownik narzędzia przed przeładowaniem przy ciężkich pracach ładunkowych. Olej Gaz STOLL służy nowym rozwiązaniem przy systemie tłumienia COMFORTDRIVE. Wrażliwe na nadmiar ciśnienia zasobniki membranowe zostały zastąpione niemal niezniszczalnym zasobnikiem ciśnieniowym tłokowym. Jest on wbudowany w większą rozmiarowo rurę poprzeczną. Zasobnik ciśnieniowy tłokowy przesuwa się przy największym obciążeniu do ogranicznika ruchu i staje się przez to niewrażliwy na zniszczenie. Dzięki dużej objętości wynoszącej 1 l i niskim ciśnieniu sprężonym system tłumi także przy mniejszych ciężarach. Zasobnik ciśnieniowy tłokowy można poza tym we właściwym punkcie specjalistycznym doładować dodatkowo także do większych ciśnień. Trzeci obwód sterowania jest przygotowany w centralnym bloku hydraulicznym. Mechaniczy lub elektrohydrauliczny zawór odcinający dla Comfort-Drive Elektro-hydrauliczne ryglowanie narzędzi Czwarty obwód sterowania Centralny blok hydrauliczny Blok rozszerzony Trzeci obwód sterowania + funkcje PLUS w pakiecie nagarnianie szybkie opróżnianie Hydro-Fix do narzędzi przy ramie szybkiej wymiany Obsługiwanie maszyny zostało polepszone dzięki łatwiejszej dostępności, kierunkowi obsługi ze zmniejszonym nakładem sił i optymalnemu doprowadzeniu węży.

9 Nowa ergonomiczna dźwignia obsługowa przy sterowaniu jedną dźwignią z cięgnami Bowdena. Joystick z trzema przyciskami do obsługi proporcjonalnego sterowania jedną dźwignią ECO-Pro. Joysticki z trzema przyciskami do obsługi proporcjonalnego układu sterowania ciągnika. + (Plus) - funkcje ładowacza FZ Nagarnianie - szybkie opróżnianie - podnoszenie i wysyp 24 stopnie dodatkowego nagarniania - tego nie potrafi żaden inny mechaniczny ładowacz równoległy Wadą wszystkich ładowaczy z mechanicznym prowadzeniem równoległym było dotąd to, iż przy pracach załadunkowych szuflą nie mogło być wyłączone prowadzenie równoległe. Dochodziło przez to nieuchronnie do wysypanych strat, a szufla była często niewystarczająco napełniona. Wprowadzenie nowych ładowaczy ROBUST FZ zmieniło całą sytuację dzięki ich innowacyjnej technice. Szufla ma kąt nasypu 45 w pobliżu ziemi. Wyjątkowy w ładowaczach STOLL jest pozostający w siłowniku narzędzia suw resztkowy 63 mm, który można wykorzystać przy unoszeniu ładowacza w celu "nagarniania". Szufla może mniej więcej na pierwszym metrze przechylać się o dalsze 24 - tak, że uzyskuje się do 69 przechyłu. Dzięki temu materiał jest nabierany przy unoszeniu szufli. Pozytywnym efektem jest eliminacja strat nabierania i zawsze całkowite napełnienie szufli dające wysoką wydajność pracy. Bardzo szybko rozpoznają Państwo tę zaletę i na pewno nie będą potem mogli się Państwo obejść bez tej praktycznej funkcji. Przy ładowaczach 60 i 80 + Plus mogą Państwo tę funkcję szybko i wygodnie uaktywnić poprzez naciśnięcie guzika na dźwigni obsługowej stopnie dodatkowego nagarniania Szybkie opróżnianie narzędzi Wersja + oferuje ponadto funkcję szybkiego opróżniania szufli z ładunkiem wykorzystując siłę ciążenia. Możliwa jest również funkcja łącząca unoszenie z równoczesnym opróżnianiem szufli.

10 Rama szybkiej wymiany Sprawdzona i pewna obsługa od zewnątrz EURO - rama szybkiej wymiany Rama szybkiej wymiany jest sprawdzoną konstrukcją STOLL i tworzy stabilne oraz bezpieczne przyłącze od wahacza do narzędzia. Automatyczne ryglowanie zamyka narzędzie samoczynnie przy zakładaniu na ramę szybkiej wymiany. Jednym ruchem ręki zostają zwolnione obydwa sworznie ryglujące, aby móc odstawić narzędzie. Do dyspozycji jest ponadto ryglowanie z elektrohydraulicznym komfortem obsługi, które zaoszczędzi Państwu wysiadania. Rama szybkiej wymiany narzędzi jest kompatybilna według ISO/FDIS ze wszystkimi narzędziami EURO z wałem 40 mm i bolcami 20 mm. Bezpieczna i prosta jest obsługa ramy szybkiej wymiany od zewnątrz - nie ma żadnego zginania się i wchodzenia pod wahacz. Wskaźnik do ustawienia narzędzi Wszystko, co ułatwia i polepsza ładowanie, zostało wprowadzone w czyn w nowych ładowaczach serii ROBUST FZ. Również wskaźnik do ustawienia narzędzi został kompletnie przerobiony - łatwiejszy do nastawienia - lepszy do zauważenia. Wsporniki zabezpieczające Te nowe ładowacze oferują wszystko, co sprawia, że ładowanie jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Ładowacz stoi bezpiecznie na silnych i pewnych wspornikach zabezpieczających. Zaryglowanie i odryglowanie jest teraz rozwiązane bardziej inteligentnie i uskutecznione w zastosowaniu bez nakładu siły. Rozłożone podczas użytkowania wsporniki zabezpieczające zasłaniają ulokowane w ramieniu ładowacza przewody hydrauliczne.

11 ROBUST FZ 60/+ Ciągnik KM / kw ROBUST FZ 60.1/+ Ciągnik KM / kw szeroki wahacz ROBUST FZ 80.1/+ Ciągnik KM / kw szeroki wahacz Dane techniczne FZ 60 / 60.1 FZ 60+ / FZ FZ 80.1 FZ Q1 dan Udźwig przy ciśn.18,5 MPa (185 bar) w dolnym punkcie obr. wahacza* Q2 dan Udźwig przy ciśn.18,5 MPa (185 bar) w górnym punkcie obr. wahacza* R dan Max. siła zrywania krawędzi szufli H mm Max. wys. unosz. punktu obrotu wahacza L mm Wys. przeład. równol. do krawędzi szufli S mm Głębokość kopania V Kąt wysypu, przy wahaczu na wysokości ziemi Z Kąt wysypu, przy maksymalnej wysokości unoszenia X Kąt nasypu, przy opuszczonym wahaczu X1 Kąt nasypu, przy nagarnianiu szuflą (ok. 1 m od ziemi) A mm Wys. przeład. z opuszcz. krawędzią szufli W mm Wysunięcie, narzędzie opuszczone B mm Punkt obrotu wahacza przy kolumnie mocowania s Czas podnoszenia z dołu do góry (70 l/min) s Wysyp szufli, u góry (70 l/min) s Nabieranie szufli, na dole (70 l/min) kg Ciężar ROBUST FZ 60 / 60.1 ROBUST FZ 80.1 Udźwig / dan Punkt obrotu narzędzia Siła zrywania krawędzi szufli Udźwig / dan Punkt obrotu narzędzia Siła zrywania krawędzi szufli

12 Tabela wyposażenia ROBUST FZ Wyposażenie seryjne Wahacz ładowacza czołowego ze stali drobnoziarnistej Kinematyka "Z", leżący wewnątrz drążek sterujący Ukryte rurki hydrauliczne z dostępnością serwisową Działające dwukierunkowo cylindry hydrauliczne Siłowniki narzędzia, współbieżność Wskaźnik DX - tuleje łożyskowe dla wszystkich punktów obr. ładowacza Automatyczne mechaniczne ryglowanie narzędzi Wyposażenie na życzenie Elektro.-hydrauliczne ryglowanie narzędzi Hydro-Fix - szybkie połączenie hydrauliczne Trzeci i czwarty obwód sterowania Sterowanie jedną dźwignią, cięgno Bowdena Proporcjonalne elektr. sterowanie jedną dźwignią ECO-Pro sterowanie proporcjonalne Comfort-Drive (także włączany elektr.) Funkcja nagarniania włączana elektr. Szybkie opróżnianie narzędzi Równocześne podnoszenie wahacza - opróżnianie narzędzi 60.1 i 80.1 szeroki wahacz FZ 60 / 60.1 FZ seria Program szufli funkcjonalne - stabilne - odporne na zużycie Ciągnik, ładowacz czołowy i narzędzia muszą tworzyć perfekcyjnie dostosowaną do siebie jednostkę, jeśli ma być wykonana profesjonalna praca ładunkowa! Nowy program szufli STOLL spełnia wszystkie wymagania z praktyki odnośnie funkcjonalności, stabilności i odporności na zużycie. Kształt stożkowy - szufle otwierają się do przodu - łatwy wyładunek Stal drobnoziarnista -Blacha na spodzie, boczne i tylne ściany ze stali drobnoziarnistej HARDOX-krawędź tnąca - wysokoodporna na zużycie, twarda i stabilna Mocowanie EURO - pasujące do wszystkich ładowaczy z wałem 40 i wtyczką 20 mm Szczegółowe informacje w specjalnym prospekcie z programem szufli P 1498 ROBUST S - seria ciężka ROBUST T - seria ciężka z zębami zrywającymi ROBUST U - szufla uniwersalna ROBUST M - duża pojemnościowo szufla Maxi do materiałów sypkich Ilustracje i dane liczbowe przybliżone i niezobowiązujące. Zmiany konstrukcyjne zastrzeżone. Przedstawiciel handlowy maszyn rolniczych Wilhelm Stoll Maschinenfabrik GmbH Bahnhofstr. 21 D Lengede Postfach 3 D Lengede Tel.: 05344/20-0 Fax 05344/ /

JAKOŚĆ MA W FIRMIE STOLL DŁUGĄ TRA

JAKOŚĆ MA W FIRMIE STOLL DŁUGĄ TRA 2 JAKOŚĆ MA W FIRMIE STOLL DŁUGĄ TRA Już od ponad 130 lat maszyny STOLL ułatwiają rolnikom ich codzienną pracę. 1900 STOLL produkuje już od ponad 130 lat wysokowartościowe maszyny rolnicze. Założone w

Bardziej szczegółowo

Dzisiaj. Jakość ma w firmie STOLL długą tra dycję. Już od ponad 130 lat maszyny STOLL ułatwiają rolnikom ich codzienną pracę.

Dzisiaj. Jakość ma w firmie STOLL długą tra dycję. Już od ponad 130 lat maszyny STOLL ułatwiają rolnikom ich codzienną pracę. 2 3 Jakość ma w firmie STOLL długą tra dycję. Już od ponad 130 lat maszyny STOLL ułatwiają rolnikom ich codzienną pracę. 1900 STOLL produkuje już od ponad 130 lat wysokowartościowe maszyny rolnicze. Założone

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNE ŁADOWACZE CZOŁOWE D L

INNOWACYJNE ŁADOWACZE CZOŁOWE D L FZ / FS PROFILINE. 2 INNOWACYJNE ŁADOWACZE CZOŁOWE D L Profesjonalne ładowacze czołowe STOLL ułatwiają profesjonalistom ciężką, codzienną pracę. Przykładam wielką wagę do wysokiej jakości, dlatego zdecydowałem

Bardziej szczegółowo

Program szufli do ładowaczy czołowych

Program szufli do ładowaczy czołowych Progra szufli do ładowaczy czołowych ROBUST S ROBUST T ROBUST U ROBUST M seria ciężka seria ciężka z zębai zrywającyi szufle uniwersalne Maxi szufle do ateriałów sypkich szufla ROBUST S wersja ciężka ROBUST

Bardziej szczegółowo

Program narzędzi roboczych do ładowaczy. z nowym programem szufli ROBUST

Program narzędzi roboczych do ładowaczy. z nowym programem szufli ROBUST Program narzędzi roboczych do ładowaczy z nowym programem szufli ROBUST Ciągnik, ładowacz czołowy i narzędzia muszą tworzyć perfekcyjnie dostosowaną do siebie jednostkę, jeśli ma być wykonana profesjonalna

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09

Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09 Zespół sterowania jedną dźwignią Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09 Montaż Dźwignia obsługowa: Dźwignię obsługową należy zamontować w kabinie ciągnika w miejscu wygodnym dla

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZ CZOŁOWY PEŁNA SIŁA I MOC DLA PROFESJONALISTÓW!

ŁADOWACZ CZOŁOWY PEŁNA SIŁA I MOC DLA PROFESJONALISTÓW! ŁADOWACZ CZOŁOWY PEŁNA SIŁA I MOC DLA PROFESJONALISTÓW! NAJWYŻSZA KLASA Zamontować, rozpocząć pracę i doświadczyć pełnej siły: STOLL Profi Line zachwyca najlepszymi wartościami we wszystkich dziedzinach

Bardziej szczegółowo

Systemy czołowe do traktorów marki John Deere i oprzyrządowanie

Systemy czołowe do traktorów marki John Deere i oprzyrządowanie Systemy czołowe do traktorów marki i oprzyrządowanie Systemy czołowe firmy Degenhart do traktorów marki : Estetyczna integracja podnośnika czołowego w traktorze Spawana budowa ramowa Konstrukcja dostosowana

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZ CZOŁOWY MOCNY I WSZECHSTRONNY!

ŁADOWACZ CZOŁOWY MOCNY I WSZECHSTRONNY! ŁADOWACZ CZOŁOWY MOCNY I WSZECHSTRONNY! PRODUKT STOLL DLA WSZYSTKICH PRZYPADKÓW Szeroki zakres zastosowania to oferuje Państwu ClassicLine w ośmiu różnych modelach: Ładowacze czołowe pasujące do Państwa

Bardziej szczegółowo

Ciągnik, jako maszyna uniwersalna.

Ciągnik, jako maszyna uniwersalna. Ciągnik, jako maszyna uniwersalna. Ładowacze czołowe CLAAS mają do dyspozycji szerokie spektrum narzędzi roboczych. Wszystkie serie oparte na praktycznym doświadczeniu profesjonalnych użytkowników, zostały

Bardziej szczegółowo

MODELE. Max. moc. Model KM

MODELE. Max. moc. Model KM MODELE Max. moc Model 30 40 50 KM 35 41 47 ZASTOSOWANIE Wszechstronne ciągniki sprawdzają się w: sadach szklarniach ogrodnictwie parkach i ogrodach utrzymaniu zieleni sektorze komunalnym SYLISTYKA Zwarta

Bardziej szczegółowo

Ciągnik, jako maszyna uniwersalna.

Ciągnik, jako maszyna uniwersalna. Ciągnik, jako maszyna uniwersalna. Ładowacze czołowe CLAAS mają do dyspozycji szerokie spektrum narzędzi roboczych. Wszystkie serie oparte na praktycznym doświadczeniu profesjonalnych użytkowników, zostały

Bardziej szczegółowo

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Podnośniki OPaTenTOWane hydrauliczne urządzenie zamykające widły Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Długa żywotność DZIĘKI ZaSTOSOWanIu WYSOKIeJ

Bardziej szczegółowo

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania!

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! i HAUTAU ATRIUM HKS 200 przesuwanie... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! Pomieszczenia dobrze naświetlone to jest HAUTAU ATRIUM HKS 200. Duże, na wysokość pomieszczenia elementy poruszają

Bardziej szczegółowo

drobnoziarnista stal wąski słupek świetna widoczność

drobnoziarnista stal wąski słupek świetna widoczność To idzie w górę! Będziecie chcieli go mieć nowy ładowacz STOLL ROBUST F Jesteście dumnymi właścicielami ciągnika. Wyszukaliście go starannie, krytycznie rozważając wszystkie za i przeciw - i dopiero wtedy

Bardziej szczegółowo

Technika w szczegółach.

Technika w szczegółach. w szczegółach. ładunku (LSP) 00 mm z blokadą osi z blokadą osi ładunku (LSP) 00 mm bez blokady osi bez blokady osi 0,0 LSP 00 w szczegółach. SCORPION 70 SCORPION 700 ładunku (LSP) 00 mm SCORPION 70 SCORPION

Bardziej szczegółowo

HAKOWCE PALIFT T18 - T30

HAKOWCE PALIFT T18 - T30 HAKOWCE PALIFT T18 - T30 PRAWDZIWI SIŁACZE NIEZAWODNI, EKONOMICZNI I UNIWERSALNI PALIFT - UTALENTOWANY MISTRZ ŁADOWNOŚCI Hakowce z serii PALIFT TELESCOPIC z optymalną proporcją masy własnej do mocy załadunkowej

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ NOVACAT S12. Kombinacja kosząca 97+018.09.1013. Wszystkie informacje online

NOWOŚĆ NOVACAT S12. Kombinacja kosząca 97+018.09.1013. Wszystkie informacje online NOWOŚĆ NOVACAT S12 Kombinacja kosząca 97+018.09.1013 Wszystkie informacje online 25 % większa wydajność 25 % mniejsze zużycie paliwa Mimo olbrzymiej szerokości roboczej 11,20m kombinacja koszącą S12 może

Bardziej szczegółowo

EZ 80. Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność

EZ 80. Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność EZ 80 Koparki Gąsienicowe Zero Tail Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność Model EZ80 to największa koparka zero tail marki Wacker Neuson. Kompaktowe wymiary, zmniejszone zużycie paliwa

Bardziej szczegółowo

100C 140C 160C 180C. Najlepsze osiągi w najmniejszych szczegółach Seria ładowaczy Quicke do Twojego ciągnika kompaktowego

100C 140C 160C 180C. Najlepsze osiągi w najmniejszych szczegółach Seria ładowaczy Quicke do Twojego ciągnika kompaktowego C 4C 6C 8C Najlepsze osiągi w najmniejszych szczegółach Seria ładowaczy Quicke do Twojego ciągnika kompaktowego PL Zaprojektowane do profesjonalnego użytku. Tylko od Quicke. Najlepsze na świecie osiągi

Bardziej szczegółowo

Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm

Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm Hiab XS 044 Moment udźwigu 3,7-4,0 Tm Broszura produktu Zapewnia doskonały wysięg Hiab XS 044 jest prawdziwie wszechstronnym żurawiem Firma Hiab od zawsze kojarzy się z wysoką jakością i ciągłym udoskonalaniem

Bardziej szczegółowo

Hiab XS 033 Moment udźwigu 2,8-3,3 Tm

Hiab XS 033 Moment udźwigu 2,8-3,3 Tm Hiab XS 033 Moment udźwigu 2,8-3,3 Tm Broszura produktu Wszechstronne narzędzie Hiab XS 033 oferuje nieco więcej Hiab XS 033 zapewnia wydajność, jakiej wymagacie w codziennej pracy. Jest to mały, wszechstronny

Bardziej szczegółowo

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE Kosiarki dla profesjonalistów KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE c s APPLE v a r i o - SAR X 26-90 KM 1 Odkryj zalety maszyn INNOWACJA > 70 lat doświadczenia; od 30 lat wiodący producent kosiarkorozdrabniaczy

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZE MX SERII U300 WIELOZADANIOWOŚĆ I WYDAJNOŚĆ W JEDNYM

ŁADOWACZE MX SERII U300 WIELOZADANIOWOŚĆ I WYDAJNOŚĆ W JEDNYM ŁADOWACZE MX SERII U300 WIELOZADANIOWOŚĆ I WYDAJNOŚĆ W JEDNYM 9 modeli ładowaczy z nowej serii U300, zaprezentowanych na wystawach rolniczych w 2013 roku, dysponuje tym samym wyposażeniem, co ładowacze

Bardziej szczegółowo

P.H.P.U EXPORT IMPORT Wojciech Piotrowicz Warszawa ul. Płużańska 23

P.H.P.U EXPORT IMPORT Wojciech Piotrowicz Warszawa ul. Płużańska 23 Uniwersalna i funkcjonalna łopata. Idealnie nadaje się do odśnieżania dużych powierzchni, takich jak podwórka, podjazdy czy chodniki. Łopata wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających jej lekkość,

Bardziej szczegółowo

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52 WL52 Przegubowe ładowarki Kołowe Klasyka na placu budowy: WL 52 Na profesjonalnym placu budowy nie powinno zabraknąć ładowarki kołowej WL 52. Poza mocną hydrauliką oferuje ona również łatwą w obsłudze

Bardziej szczegółowo

Komfort i produktywność. WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki m³

Komfort i produktywność. WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki m³ WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki 0.7-1.8 m³ Komfort i produktywność Ładowarka kołowa WL55 punktuje dzięki wysokości podnoszenia 3,41 m. W ten sposób można załadować praktycznie każdą ciężarówkę.

Bardziej szczegółowo

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność .pl https://www..pl Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność Autor: materiały firmowe Data: 7 grudnia 2016 Ciągniki rolnicze Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-

Bardziej szczegółowo

Hiab XS 022 Moment udźwigu 2,2-2,6 Tm

Hiab XS 022 Moment udźwigu 2,2-2,6 Tm Hiab XS 022 Moment udźwigu 2,2-2,6 Tm Broszura produktu Prostota i wydajno Hiab XS 022 uprości Waszą codzienną pracę Hiab XS 022 to mały, kompaktowy i wszechstronny żuraw przeznaczony do rozmaitych zastosowań.

Bardziej szczegółowo

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania!

HAUTAU ATRIUM HKS 200. przesuwanie.... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! i HAUTAU ATRIUM HKS 200 przesuwanie... i nic już nie zakłóci przytulnego komfortu mieszkania! Pomieszczenia dobrze naświetlone to jest HAUTAU ATRIUM HKS 200. Duże, na wysokość pomieszczenia elementy poruszają

Bardziej szczegółowo

By wznieść się ponad przeciętność

By wznieść się ponad przeciętność By wznieść się ponad przeciętność Podnośniki do każdego warsztatu Każdy warsztat samochodowy dysponuje wyposażeniem specjalnym, które zawsze musi być w doskonałym stanie. Zaliczają się do niego żurawie

Bardziej szczegółowo

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe 4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe Parametry techniczne Dane silnika Producent Deutz Typ silnika TCD 2,9 L4 Liczba cylindrów 4 Moc (maks.) 55,4 (75*) kw (KM) przy (maks.) 2,3 obr./min. Pojemność skokowa

Bardziej szczegółowo

Adept Machines. MASTER SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 719 MV 819 MV 921 MV 921HD MV 1124 MV 1124HD

Adept Machines. MASTER SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 719 MV 819 MV 921 MV 921HD MV 1124 MV 1124HD FOREST LINE Żurawie i przyczepy leśne HK 2752 HK 3567 HK 3868 HK 4472 HK 4780 MV 719 MV 819 MV 921 MV 921HD MV 1124 MV 1124HD ŻURAWIE I PRZYCZEPY LEŚNE Adept Machines. 1 Adept Machines HK 4780 I MV 1124HD

Bardziej szczegółowo

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył)

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) ZASTOSOWANIE - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne - Szerokość min. od 1100mm standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) SILNIK - EURO II - Duża pojemność 3,0 lub 4,0 L -Chłodzenie

Bardziej szczegółowo

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD FOREST LINE Żurawie i przyczepy leśne HK 5070 HK 5076 HK 5469 HK 5482 MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD ŻURAWIE I PRZYCZEPY LEŚNE Adept Machines. 1 Adept Machines. Machines I MV 1530

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem elektronicznym Automatyczne poziomowanie RTH5.18 OPIS MASZYNY

Bardziej szczegółowo

Wielofunkcyjna maszyna: Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy...

Wielofunkcyjna maszyna: Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy... Polski Wielofunkcyjna maszyna: Mocny i solidny silnik benzynowy 20 KM Niezwykła moc Rama ROPS/FOPS i pas bezpieczeństwa w wersji standardowej Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy... Silnik Kohler 25

Bardziej szczegółowo

ET16. Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych

ET16. Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych ET16 Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych Kompaktowe rozmiary, a przy tym najlepsza w swojej klasie w dziedzinie wielkości kabiny -to może

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219 WyposaŻenie robocze 1 dodatkowy obwód hydrauliczny z zaworami wysokiego ciśnienia Ramię ły ki 1000 mm Osłona siłownika podnoszącego w formie V Reflektory robocze na wysięgniku

Bardziej szczegółowo

TB 219. Koparka kompaktowa

TB 219. Koparka kompaktowa TB 219 Koparka kompaktowa 1 8 Nakrętkami koronowymi na przegubie łyżki i ramieniu można likwidować powstające luzy. Przez to zmniejsza się zużycie. Bezpieczny transport TB 219 jest wyposażony w pierścienie

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA WyposaŻenie robocze 1 dodatkowy obwód hydrauliczny z zaworami wysokiego ciśnienia Długie ramię łyżki 1130 mm Długi lemiesz Osłona siłownika podnoszącego Reflektory robocze

Bardziej szczegółowo

POTĘGA MOCY GLEBOGRYZARKI SPALINOWE. Glebogryzarki spalinowe

POTĘGA MOCY GLEBOGRYZARKI SPALINOWE. Glebogryzarki spalinowe Glebogryzarki GLEBOGRYZARKI SPALINOWE POTĘGA MOCY Spulchnianie, mieszanie nawozów z glebą, rozdrabnianie, uprawa wąskich międzyrzędzi to tylko niektóre z zastosowań glebogryzarek spalinowych VIKING. Dzięki

Bardziej szczegółowo

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI:

Zdjęcia i dane zabudowy firmy SKIBICKI: OFERTA Samochód ciężarowy do przewozu kontenerów- hakowiec: 2 szt. MB 1218 produkcja - 2006 rok napęd 4x2 124 i 174 tyś. km manualna skrzynia biegów zawieszenie przód resor, tył poduszka pow. blokada mostu,

Bardziej szczegółowo

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe

Made for the future: ArciTech. Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech Informacje podstawowe Made for the future: ArciTech 2 Niewiarygodnie szeroki program produktów na bazie jednej platformy: Nieskończona różnorodność Maksymalna elastyczność

Bardziej szczegółowo

MIKRO-KOPARKA SV05-B. 690 kg. Call for Yanmar solutions

MIKRO-KOPARKA SV05-B. 690 kg. Call for Yanmar solutions MIKRO-KOPARKA 690 kg Call for Yanmar solutions KOMPAKTOWOŚĆ Yanmar, jedyny producent oferujący mikro-koparki w tej klasie wagowej. Kompaktowe wymiary > Szerokość: tylko 690 mm. > Promień obrotu rufy zredukowany

Bardziej szczegółowo

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości Seria Jubileuszowa Każda sprężarka śrubowa z przetwornicą częstotliwości posiada regulację obrotów w zakresie od 50 do 100%. Jeżeli zużycie powietrza

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250

Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250 Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250 Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 Stabilizator doczepny WS 250 Maksymalna szerokość robocza 2.150 mm 2.500 mm Głębokość robocza 0-500 mm

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS

NOWOŚĆ. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE STIHL RE 88, RE 98, RE 109, RE 119, RE 129 PLUS 0461 655 5123. M15. K4.S0914. F&W. Wydrukowano w Niemczech ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2014. Ekologiczny papier bielony bez użycia chloru. Wybór: Szeroki. Ciśnienie: Wysokie. Wynik: Doskonały. MYJKI WYSOKOCIŚNIENIOWE

Bardziej szczegółowo

GHU. Łyżki wysokiego wysypu

GHU. Łyżki wysokiego wysypu GHU Łyżki wysokiego wysypu GÖWEIL / Łyżki wysokiego wysypu / Strona 02-03 GÖWEIL Maschinenbau GmbH Davidschlag 11 / A-4202 Kirchschlag Tel: +43 (0)7215 2131-0 / Fax: +43 (0)7215 2131-9 office@goeweil.com

Bardziej szczegółowo

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy Integracja systemowa lub pojedyńcze posadowienie Multifunkcjonalny Zagęszczanie dużych objętości Podajniki agęszczanie dużych objętości Recykling-Technika Pozioma belownica kanałowa Integracja systemowa

Bardziej szczegółowo

(57) 1. Przenośnik ślimakowy do materiałów ziarnistych i PL B1 (13) B1 B60P 1/40. Pracowniczy Ośrodek Maszynowy Sp z o.o.

(57) 1. Przenośnik ślimakowy do materiałów ziarnistych i PL B1 (13) B1 B60P 1/40. Pracowniczy Ośrodek Maszynowy Sp z o.o. R Z E C Z PO SPO L IT A (12) OPIS PATENTOWY (19) PL (11) 184018 PO LSK A (13) B1 (21 ) N u m er zgłoszenia: 323615 (5 1 ) In tc l7 B60P 1/40 U rząd P atentow y ( 2 2 ) D ata zgłoszenia: 09.12.1997 B65G

Bardziej szczegółowo

CLAAS. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy

CLAAS. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy CLAAS Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Doskonała technika do pracy w polu najwyższa jakość najnowocześniejsza technika kompaktowa budowa światowa renoma Koncepcja - SAUTER Konstrukcja, produkcja,

Bardziej szczegółowo

Instrukcja oslugi. Szufla chwytakowa

Instrukcja oslugi. Szufla chwytakowa Instrukcja oslugi Szufla chwytakowa 3 46 95 90 P 1310 PL Wydanie: 2010 Spis treści Zastosowanie zgodne z przeznaczeniem... 3 Ogólne zasady bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom... 4 Opis i sposób działania...

Bardziej szczegółowo

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych.

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. Potrzebujesz niezawodnego młota hydraulicznego do koparki? Prezentujemy młoty hydrauliczne serii EC Nasze nowe młoty

Bardziej szczegółowo

SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ. PONSSE fox

SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ. PONSSE fox SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ PONSSE fox HARWESTER PONSSE FOX REGULARNA WYDAJNOŚĆ Harwester PONSSE Fox oferuje najnowszą technologię oraz niezawodne rozwiązania gwarantujące doskonałą sprawność ogólną maszyny.

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200.

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Spis treści Nowy ATOS 3 Silnik i przekładnia 4 Wyposażenie przodu 6 Wyposażenie tyłu 8 Kabina 10 Obsługa 12 Dane techniczne 14 Nowy ATOS Tak wszechstronne, jak Ty. Ciągniki

Bardziej szczegółowo

MX KONTYNUUJE WZNAWIANIE GAMY ŁADOWACZY COMPACT PRZEZNACZONEJ DO PRAC NA TERENACH ZIELONYCH

MX KONTYNUUJE WZNAWIANIE GAMY ŁADOWACZY COMPACT PRZEZNACZONEJ DO PRAC NA TERENACH ZIELONYCH MX KONTYNUUJE WZNAWIANIE GAMY ŁADOWACZY COMPACT PRZEZNACZONEJ DO PRAC NA TERENACH ZIELONYCH Zapoczątkowane w 2010 i 2012 roku pojawieniem się mikro-ładowaczy C1 i C2, wznowienie gamy COMPACT zostaje teraz

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny. Rozrzutnik

Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny. Rozrzutnik Rozrzutnik 75-1401 W zależności od zapotrzebowania dostępne 2 walce, 4 walce lub 2 talerzowy agregat szerokiego rozrzutu (oprócz BE75) Ocynkowane rozrzutniki BE znane jako Siloblitz oferowane są w pięciu

Bardziej szczegółowo

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom.

COMPACT MSL seria 2,2-15 kw. Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT MSL seria 2,2-15 kw Proste i kompletne rozwiązanie odpowiadające podstawowym wymogom. COMPACT Seria MSL Sprężarki MSL, w sposób idealny łączą w sobie prostotę budowy oraz przystępność cenową sprężarek

Bardziej szczegółowo

Program narzędzi do ładowaczy z ramą szybkiej wymiany. Właściwe narzędzia - dobra praca

Program narzędzi do ładowaczy z ramą szybkiej wymiany. Właściwe narzędzia - dobra praca Progra narzędzi do ładowaczy z raą szybkiej wyiany Właściwe narzędzia - dobra praca Nr. Stoll Szufla do ziei Szerok. Pojen. nasyp. Objętość zęby* 2436750 1.10 0.40 0.35 3 150 2436690 1.30 0.46 0.40 4 170

Bardziej szczegółowo

Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny. Rozrzutnik

Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny. Rozrzutnik Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny Rozrzutnik 75-1401 Rozrzutnik obornika / Rozrzutnik uniwersalny W zależności od zapotrzebowania dostępne 2 walce, 4 walce lub 2 talerzowy agregat szerokiego

Bardziej szczegółowo

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver EKONOMICZNY I WYDAJNY PONSSE BEAver PRAWDZIWE ŹRÓDŁO MOCY W KLASIE MAŁYCH HARWESTERÓW PONSSE Beaver to wszechstronna maszyna, która idealnie sprawdza się zarówno w trzebieżach wczesnych jak i na zrębach

Bardziej szczegółowo

803 dual power. 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power

803 dual power. 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power 803 dual power Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power Dual power marki Wacker Neuson jest innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym dodatkowy napęd bez emisji

Bardziej szczegółowo

FE EcoLine. Instrukcja obsługi Ładowacz czołowy. Niebezpieczeń stwo Przed użyciem ładowacza czołowego proszę przeczytać całą instrukcję obsługi.

FE EcoLine. Instrukcja obsługi Ładowacz czołowy. Niebezpieczeń stwo Przed użyciem ładowacza czołowego proszę przeczytać całą instrukcję obsługi. Instrukcja obsługi Ładowacz czołowy FE EcoLine Przed użyciem ładowacza czołowego proszę przeczytać całą instrukcję obsługi. 3 51 56 70 P 1520 PL Spis treści - oryginalna instrukcja obsługi - 1 Wprowadzenie...

Bardziej szczegółowo

COMBIBIRD CB KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI. KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA

COMBIBIRD CB KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI.  KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI DO CIĄGNIKÓW O MOCY OD 250 DO 450 KM KRÓTKA BRONA TALERZOWA Z ZĘBAMI PODSTAWOWA CHARAKTERYSTYKA www.rabe-gb.de UPROSZCZENIE UPRAWY Świat rolniczy jest dzisiaj konfrontowany

Bardziej szczegółowo

Z CIŚNIENIOWĄ ZABUDOWĄ DO CZYSZCZENIA KANALIZACJI I ODSYSANIA NIECZYSTOŚCI Typ Schäfer NA MERCEDESIE Sprinterze 412 D

Z CIŚNIENIOWĄ ZABUDOWĄ DO CZYSZCZENIA KANALIZACJI I ODSYSANIA NIECZYSTOŚCI Typ Schäfer NA MERCEDESIE Sprinterze 412 D OFERTA NA UŻYWANY KOMBINOWANY SAMOCHÓD Z CIŚNIENIOWĄ ZABUDOWĄ DO CZYSZCZENIA KANALIZACJI I ODSYSANIA NIECZYSTOŚCI Typ Schäfer NA MERCEDESIE Sprinterze 412 D OFERTA nr 066/11 Samochód Używany Mercedes Benz

Bardziej szczegółowo

Mobile Air System - dwa w jednym!

Mobile Air System - dwa w jednym! Mobile Air System - dwa w jednym! Kompletne centrum sprężonego powietrza Sprężarka mobilna Nowatorskie urządzenie Mobile Air System : kompletne centrum sprężonego powietrza z mobilną sprężarką. Pierwsza

Bardziej szczegółowo

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II Sulmierzyce dnia 12 lutego 2014r. Zamawiający GMINA SULMIERZYCE Regon 590648184 Wszyscy nabywcy Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia ZP.271.1.3.2014.AS Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia

Bardziej szczegółowo

UKŁADY HYDRAULIKI WYSOKIEGO CIŚNIENIA

UKŁADY HYDRAULIKI WYSOKIEGO CIŚNIENIA UWAGA! NALEŻY ZAWSZE UŻYWAĆ SIŁOWNIKA O SILE I SKOKU, MIN. 25% WIĘKSZYCH NIŻ RZECZYWISTE WARTOŚCI WYNIKAJĄCE Z WYKONANYCH OBLICZEŃ, DOTYCZĄCYCH REALIZACJI DANEJ OPERACJI UNOSZENIA LUB OPUSZCZANIA. Siłownik

Bardziej szczegółowo

FREEDOMLIFT 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW

FREEDOMLIFT 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW FREEDOMLIFT Nowoczesny, uniwersalny podnośnik 2-kolumnowy zapewniający optymalną wydajność pracy w warsztacie. Udźwig: 5,5 tony, 7 ton oraz 9 ton

Bardziej szczegółowo

3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe

3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe 3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe Parametry techniczne Dane silnika Producent Perkins Typ silnika 404 D-22 Liczba cylindrów 4 Moc (maks.) 35,7 (49*) kw (KM) przy (maks.) 2,6 obr./min. Pojemność skokowa

Bardziej szczegółowo

LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU

LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU Doświadczenie w budowie pojazdów od ponad 75 lat! LIDER W TECHNOLOGJI I ROZWOJU PONAD 75 LAT JAKOSC MADE IN GERMANY Dziękujemy za Państwa zainteresowanie produktami firmy GERGEN Kipper- und Fahrzeugbau

Bardziej szczegółowo

ET18. ET18 ewolucja pracującego świata. Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem

ET18. ET18 ewolucja pracującego świata. Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem ET18 Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem ET18 ewolucja pracującego świata. Wacker Neuson ustanawia nowe standardy koparek kompaktowych z ich nową generacją modeli w klasie wagowej od 1,7 do

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

ŁADOWACZ CZOŁOWY MAŁE CZYNI BARDZO DUŻYM!

ŁADOWACZ CZOŁOWY MAŁE CZYNI BARDZO DUŻYM! ŁADOWACZ CZOŁOWY MAŁE CZYNI BARDZO DUŻYM! WARTOŚĆ DODATKO- WA DLA MAŁYCH CIĄGNIKÓW Ciasne pomieszczenia, małe powierzchnie i wąskie uliczki. W takich warunkach małe kompaktowe ciągniki czują się komfortowo.

Bardziej szczegółowo

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!!

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!! ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

Nowoczesna pielęgnacja trawnika

Nowoczesna pielęgnacja trawnika Robolinho 3000 Nowoczesna pielęgnacja trawnika wysoce skuteczna pomoc w ogrodzie, zadbany i wypielęgnowany trawnik. Robolinho 3000 łączy w sobie niezależność, wygodę, przyjemną i cichą pracę. Funkcjonalne

Bardziej szczegółowo

Crédits photos : Haulotte, Fotolia, istock, Matias Antoniassi Lovenly 11359e

Crédits photos : Haulotte, Fotolia, istock, Matias Antoniassi Lovenly 11359e Crédits photos : Haulotte, Fotolia, istock, Matias Antoniassi Lovenly 11359e NAPĘD ELEKTRYCZNY NIGDY NIE PRZESTAJE PRACOWAĆ! NAPĘD ELEKTRYCZNY Prosty, solidny i niezawodny Optimum 8 został stworzony do

Bardziej szczegółowo

Sprężarki tłokowe

Sprężarki tłokowe Sprężarki tłokowe Sprężarki tłokowe jednostopniowe Sprężarki tłokowe ABAC Sprężarki tłokowe ABAC to najwyższej jakości produkt, który jest wynikiem wieloletnich doświadczeń w branży profesjonalnych i przemysłowych

Bardziej szczegółowo

RAV PODNOŚNIKI NOŻYCOWE DO POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

RAV PODNOŚNIKI NOŻYCOWE DO POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH od 1958 roku (0) 32-352-40-33, fax (0) 32-254-86-63 (0) 501-567-447, (0) 509-815-919 biuro@autotechnika.net www.autotechnika.net ul. 1-go Maja 79 41-706 Ruda Śląska PODNOŚNIKI NOŻYCOWE DO POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH

Bardziej szczegółowo

Brony wirnikowe Hk25 - Hk31 - Hk32

Brony wirnikowe Hk25 - Hk31 - Hk32 Brony wirnikowe HK25 - HK31 - HK32 Brona wirnikowa HK 25 Brona aktywna HK 25 jest maszyną przeznaczoną dla gospodarstw średniej wielkości, które posiadają ciągniki o mocy około 130 KM. Wychodząc naprzeciw

Bardziej szczegółowo

Hydrauliczne dźwigniki podłogowe dla samochodów osobowych i dostawczych o udźwigu do 5 ton. Wyprodukowano zgodnie z DIN EN ISO 9001

Hydrauliczne dźwigniki podłogowe dla samochodów osobowych i dostawczych o udźwigu do 5 ton. Wyprodukowano zgodnie z DIN EN ISO 9001 Hydrauliczne dźwigniki podłogowe dla samochodów osobowych i dostawczych o udźwigu do 5 ton Wyprodukowano zgodnie z DIN EN ISO 9001 Układy hydrauliczne ZS Square 3.5 Zalety techniczne: niklowane stemple

Bardziej szczegółowo

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS pierwsza taka technologia Firma Uponor opracowała rewolucyjną rurę produkowaną w technologii SACP (rura z bezszwową wartwą aluminiową): Uni

Bardziej szczegółowo

Pojazd użytkowy John Deere GATOR

Pojazd użytkowy John Deere GATOR Pojazd użytkowy John Deere GATOR Seria tradycyjna Pojazdy Użytkowe - robocze Seria Kompakt Seria T Seria HPX CX TS HPX 4x2 TE Elec TH TX TX Turf Seria tradycyjna Pojazdy Użytkowe - Cross Over Seria XUV

Bardziej szczegółowo

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU

Zippie RS OPATENTOWANA TECHNOLOGIA ROTACYJNEGO PRZECHYŁU DANE TECHNICZNE Maksymalna waga użytkownika: Szerokość siedziska: Głębokość siedziska: Wysokość siedziska 125 kg 30 40 cm 37,5 45 cm 43 52 cm Kąt oparcia: 0 do +30 lub -5 do +25 Przechylenie: -5 do +40

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

PSK 200-Z i PSK 160. Zaawansowana technika okuć dla równolegle-uchylno-przesuwnych elementów z drewna, PCV i aluminium

PSK 200-Z i PSK 160. Zaawansowana technika okuć dla równolegle-uchylno-przesuwnych elementów z drewna, PCV i aluminium PSK 200-Z i PSK 160 Zaawansowana technika okuć dla równolegle-uchylno-przesuwnych elementów z drewna, PCV i aluminium Zaufaj fachowcom oni dobrze Ci doradzą Zawsze chodzi o technikę Stały dopływ świeżego

Bardziej szczegółowo

Cennik w. Rozdrabniacze Szczęki kruszące Nożyce uniwersalne. do koparek t 05/2011. doświadczenia niezawodności i nowych pomysłów.

Cennik w. Rozdrabniacze Szczęki kruszące Nożyce uniwersalne. do koparek t 05/2011. doświadczenia niezawodności i nowych pomysłów. Rozdrabniacze Szczęki kruszące Nożyce uniwersalne do koparek 18-65 t www.kinshofer.com Lat doświadczenia niezawodności i nowych pomysłów 05/2011 1 Cennik w Spis treści / Przegląd doczepianego oprzyrządowania

Bardziej szczegółowo

FREElift. FREEswing. FREEfold INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE TECHNICZNE NIEZAWODNE PODNOŚNIKI NIEWIELKIE WYMIARY, DUŻA MOC

FREElift. FREEswing. FREEfold INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE TECHNICZNE NIEZAWODNE PODNOŚNIKI NIEWIELKIE WYMIARY, DUŻA MOC FREEfold FREEswing INTELIGENTNE ROZWIĄZANIE TECHNICZNE FREElift NIEZAWODNE PODNOŚNIKI NIEWIELKIE WYMIARY, DUŻA MOC NOWOCZESNE, SMUKŁE, PRECYZYJNE. JEDNE Z NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH PODNOŚNIKÓW NA RYNKU

Bardziej szczegółowo

PH 1. Nitownica pneumatyczno-hydrauliczna. Nr art

PH 1. Nitownica pneumatyczno-hydrauliczna. Nr art PH 1 Nr art. 145 6766 Przeznaczona do Ø 4 mm ze wszystkich materiałów. Nie nadaje się do osadzania nitów zrywalnych CAP ze stali nierdzewnej. 1,2 kg Ciśnienie robocze: 5 7 barów Wydatek powietrza: 0,8

Bardziej szczegółowo

Zawory liniowe. Zawór zwrotny bliźniaczy sterowany. Zawór zwrotny bliźniaczy sterowany. Opis:

Zawory liniowe. Zawór zwrotny bliźniaczy sterowany. Zawór zwrotny bliźniaczy sterowany. Opis: Zawór zwrotny bliźniaczy sterowany Zawory zwrotne bliźniacze sterowane służą do blokowania odbiornika w obu kierunkach. Przepływ jest swobodny w jednym kierunku a w drugim jest kontrolowany ciśnieniem

Bardziej szczegółowo

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

Brony wirnikowe. HK 25, HK 31 i HK 32. Powered by Kongskilde

Brony wirnikowe. HK 25, HK 31 i HK 32. Powered by Kongskilde Brony wirnikowe HK 25, HK 31 i HK 32 Powered by Kongskilde Brona wirnikowa HK 25 HK 25 z wałem strunowym i sprzęgiem hydraulicznym. Brona aktywna HK 25 jest maszyną przeznaczoną dla gospodarstw średniej

Bardziej szczegółowo

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

TruShear: Skuteczne cięcie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna TruShear: Skuteczne cięcie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Rozwiązania na miarę Spis treści Rozwiązania na miarę 2 Technika cięcia, która przekonuje 3 Nożyce

Bardziej szczegółowo

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren. Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.com Wydajność, na której możesz polegać: ECOtronik 02 WSTĘP Silnik.

Bardziej szczegółowo

Nowa droga do sukcesu.

Nowa droga do sukcesu. TruBend Center: Nowa droga do sukcesu. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Intuicyjne gięcie. Spis treści Intuicyjne gięcie. 2 Funkcje, które przekonują. 4 Asystenci gięcia. 6

Bardziej szczegółowo

Zamiatarka bezpyłowa z operatorem siedzącym Hako-Jonas 980

Zamiatarka bezpyłowa z operatorem siedzącym Hako-Jonas 980 Pierwszorzędna technologia do czyszczenia przemysłowego Zamiatarka bezpyłowa z operatorem siedzącym Hako-Jonas 980 Wyjątkowo ekonomiczne zamiatanie bezpyłowe. Wybór wysokiego zrzutu śmieci. Do 7200 m2

Bardziej szczegółowo

Pneumatyczne wciągniki łańcuchowe. Urządzenia dźwignicowe. Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA. Udźwig kg.

Pneumatyczne wciągniki łańcuchowe. Urządzenia dźwignicowe. Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA. Udźwig kg. Dla zapewnienia bezawaryjnej pracy wciągnika pneumatycznego należy sprężone powietrze wcześniej oczyścić i naoleić! Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA Udźwig 125-990 Silnik tego

Bardziej szczegółowo

Tabela doboru produktów Narzędzia do opasek zaciskowych

Tabela doboru produktów Narzędzia do opasek zaciskowych Tabela doboru produktów 130 Kod produktu Cechy Zaciskanie Obcinanie Do opasek zaciskowych NARZĘDZIA DO OPASEK ZACISKOWYCH Z TWORZYWA ERG50 Ergonomiczne narzędzie pneumatyczne o najwyższej niezawodności

Bardziej szczegółowo