ELITARNA SZKółKA BRAMKARSKA!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ELITARNA SZKółKA BRAMKARSKA!"

Transkrypt

1 ELITARNA SZKółKA BRAMKARSKA!

2 O SZKOLE Goalkeepers Academy to elitarna szkółka bramkarska dla zawodników w wieku 4-12 i lat bazująca na unikalnym systemie szkolenia stworzonym przez centralny Dział Sportu naszej akademii pod przewodnictwem Marka Dragosza - uznanego, światowej klasy specjalisty w dziedzinie bramkarstwa. Goalkeepers Academy jest projektem stworzonym przy współpracy z Football Academy - największą siecią dziecięcych szkółek piłkarskich w Polsce. Goalkeepers Academy w swoich działaniach wyróżnia najwyższa jakość pod kątem treningowym oraz organizacyjnym i marketingowym. Tworzymy sieć szkółek bramkarskich, które dzięki ujednoliconemu systemowi szkoleniu i zarządzania, dają rodzicom naszych podopiecznych pewność jakości i bezpieczeństwa w całej Polsce oraz sprawią, że Polscy bramkarze na stałe zagoszczą w europejskim i światowym futbolu jako zawodnicy najwyższej klasy. Oficjalny start projektu zaplanowano na 1 maja By dołączyć do grona managerów i trenerów Goalkeepers Academy, musisz wyróżniać się doświadczeniem, odpowiedzialnością, zaangażowaniem w wykonywaną pracę, dobrą jej organizacją oraz umiejętnością współpracy z ludźmi. Równie ważna będzie znajomość lokalnego środowiska piłkarskiego w Twoim otoczeniu (miejscowości, regionie). Najważniejsza jednak jest pasja i miłość do piłki nożnej i bramkarstwa. Jeśli zatem bliskie są Ci zasady FAIR PLAY, chcesz zaangażować się w rozwój dziecięcego i młodzieżowego treningu bramkarskiego w Polsce i Europie poprzez budowanie wraz z nami sieci Goalkeepers Academy, zapraszamy Cię do współpracy!

3 NASZA MISJA Goalkeepers Academy to sieć elitarnych szkółek bramkarskich dedykowanych zawodnikom w wieku 4-12 i lat. Nasza inicjatywa powstała z myślą o podnoszeniu poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcego bramkarstwa w Polsce i Europie. Bazujemy na unikalnych metodach treningowych oraz sprawdzonych rozwiązaniach organizacyjnych, administracyjnych oraz marketingowych wywodzących się z Football Academy. Co nas wyróżnia? Dzieci: Bramkarstwo to nasza pasja. Dlatego zarażamy nią dzieci już od najmłodszych lat. Stawiamy na ich zdrowy rozwój, aktywną rekreację oraz wychowanie w duchu zasad fair play na boisku i poza nim. Uczymy sztuki bramkarskiej każdego, bez względu na umiejętności. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników lecz nie zwalniamy z obowiązku czynienia postępów. Z nami dzieci po prostu dobrze się bawią! Trening: Z naszymi podopiecznymi dzielimy się pasją piłkarską, zachęcamy do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystujemy potencjał każdego z nich. Proponujemy treningi poprzez zabawę oraz edukację przez sport. Do trenowania dzieci podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nasze plany szkoleniowe zostały opracowane przez zawodową kadrę trenerską na czele której stoją uznani w Polsce i Europie specjaliści w osobach Marka Dragosza oraz Adama Kanii.

4 NASZA MISJA Wyposażenie: By właściwie kształtować estetykę ruchu dzieci, rozwijać ich sprawność fizyczną i podnosić umiejętności bramkarskie, sprzęt sportowy dostosowujemy do wieku oraz możliwości naszych zawodników. Korzystamy z produktów renomowanych firm, wybieramy najlepsze, najbardziej ergonomiczne boiska i hale. Dla nas jakość, bezpieczeństwo i komfort podczas treningów to najważniejsze priorytety. Goalkeepers Academy to po prostu: pasja do bramkarstwa; najwyższa jakość nauczania osiągnięta dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej i unikalnym metodom szkoleniowym, wsparta renomowanym sprzętem piłkarskim oraz najlepszymi obiektami treningowymi.

5 SYSTEM SZKOLENIA GŁÓWNE ZAŁOŻENIA SYSTEMU SZKOLENIA Nadrzędnym celem w szkoleniu Goalkeepers Academy jest zaszczepienie młodemu zawodnikowi miłości do sportu i piłki nożnej, a sztuki bramkarskiej w szczególności. W formule L.I.S.T. wyróżniliśmy kluczowe elementy procesu szkolenia - liderowanie, inteligencję, szybkość i technikę. Ta ostatnia jest podstawą każdej fazy nauczania i szkolenia. W każdym okresie kładziemy na nią największy nacisk. Nauczanie techniki nie polega jednak na instruowaniu ćwiczeniami istotą jest by stymulować rozwiązaniami tych ćwiczeń oraz gier treningowych. W ten sposób bramkarze uczą się kiedy i gdzie należy tę technikę zastosować, aby skutecznie rozwiązać daną sytuację na boisku. Stosujemy unikalne rozwiązania i pomysły oparte na kilkunastu latach doświadczeń własnych oraz obserwacji i współpracy z najlepszymi klubami i ośrodkami piłkarskimi na świecie.

6 SYSTEM SZKOLENIA Grupy treningowe (4-12 lat): Grupy treningowe (13-18 lat): # 4-5 lat # lat # 6-7 lat # lat # 8-9 lat # lat # lat Integralnym elementem systemu szkolenia jest trener bramkarzy. To on umie obserwować trening i umiejętnie analizować grę, a w ich wyniku formułować właściwe środki treningowe do doskonalenia umiejętności podopiecznych. Bramkarz winien otrzymywać od trenera pytania i wskazówki naprowadzające do samodzielnego rozwiązywania problemów i błędów oraz poszukiwania właściwych rozwiązań w sytuacjach meczowych. Tym sposobem segment edukacji bramkarza tworzy nieustannie pracujący obwód: ćwiczenie i trening zdobywanie doświadczenia refleksje i przemyślenia zdobywanie informacji ćwiczenie i trening Łańcuch jednostki treningowej rozpięty jest pomiędzy określeniem celu i meczem. Nie ma wytycznych dotyczących czasu trwania jednej sesji treningowej. Kolejne ogniwa łańcucha w drodze do gry to: rozgrzewka integralna z celem treningu przygotowanie metodą 4x4 wdrożenie w sytuacje meczowe zarówno te wymagające reakcji jak i antycypacji sytuacje meczowe

7 SYSTEM SZKOLENIA Zwracamy uwagę na najmniejsze nawet detale. Dla przykładu - nie istnieje w dorosłym futbolu system gry Istnieje Bramkarz nie wyrzuca piłki do obrońcy - bramkarz otwiera grę z zamiarem budowania akcji bramkowej. Podstawowym narzędziem treningowym jest piłka, dlatego wszystkie zadania są wykonywane z piłką. Podobnie w strukturze treningu. Dbamy o prawidłowość każdego ruchu i komunikowanie dotyczące każdej sytuacji treningowej i meczowej. Bramkarze biorą udział również w treningach formacyjnych z zawodnikami z pola oraz grach taktycznych, małych grach również pełniąc rolę gracza z pola. Integralną częścią szkolenia są treningi funkcjonalne i mentalne. Aby uzyskać możliwie największą poprawną powtarzalność grupa treningowa nie powinna przekroczyć czterech bramkarzy tę liczbę ze względu na strukturę wysiłku przyjmujemy za optymalną. Program szkoleniowy nie jest jednorazowo zamkniętym dokumentem. Ma ciągle ewoluować, być poddawany stałemu monitoringowi, a na podstawie analiz i obserwacji oraz testów systematycznie uzupełniany, poprawiany i udoskonalany.

8 NASI PARTNERZY Ujednolicony system szkolenia oraz zarządzania ośrodkami Goalkeepers Academy gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość i profesjonalizm. Do współpracy zapraszamy partnerów, których produkty i usługi wpisują się w nasze zasady i przyjęty sposób działania. Wśród naszych ogólnopolskich partnerów znajdują się m.in.: adidas - producent asortymentu sportowego. Wspiera Goalkeepers Academy w zakresie odzieży sportowej oraz sprzętu piłkarskiego dostosowanego do wieku oraz warunków fizycznych naszych podopiecznych. arish producent wysokiej klasy asortymentu bramkarskiego specjalizujący się w rękawicach. Firma dostarcza precyzyjnie zaprojektowane i dostosowane dla dzieci rękawice treningowe i meczowe. Isostar producent napojów izotonicznych. Zaopatruje zawodników w napoje, które nawadniają i uzupełniają niezbędne składniki tracone podczas wysiłku. Empik School sieć szkół językowych. Oferuje naszym zawodnikom zniżki na kursy językowe oraz udział w licznych promocjach.

9 NASI PARTNERZY Playarena portal sportowy. Oferuje system darmowych rozgrywek piłkarskich organizowanych przez internet. Rozgrywki ligowe prowadzone są w miastach w całej Polsce. Magazyn Kaczor Donald - znane i lubiane czasopismo dla dzieci, ukazujące się na rynku już od 20 lat. Goalkeepers Academy jest partnerem merytorycznym ukazujących się na łamach Kaczora Donalda artykułów i ciekawostek związanych z trenowaniem piłki nożnej. EA Sports wydawca najpopularniejszej gry komputerowej na świecie FIFA 14. Nasz nowy partner jest w tej chwili niezaprzeczalnie jednym z największych wydawców gier sportowych na świecie. Branżowy gigant skupia się na rozwijaniu oraz dopieszczaniu swoich sztandarowych marek takich jak FIFA, NBA, NHL, MADDEN.

10 NASI PARTNERZY W ramach partnerstwa sportowego, Goalkeepers Academy współpracuje także z najlepszymi klubami piłkarskimi w Polsce i za granicą. Dla zawodników, którzy kończą przygodę z Goalkeepers Academy, stanowią one niejednokrotnie furtkę do futbolu juniorskiego i dalszego rozwoju. Dla Goalkeepers Academy to przede wszystkim wsparcie wizerunkowe oraz merytoryczne, możliwość wymiany doświadczeń, metod treningowych oraz wspólnie organizowane przedsięwzięcia sportowe. Wśród naszych partnerów sportowych znajdują się obecnie: Bolton Wanderers F.C. do niedawna klub angielskiej Premier League, powstał w roku Bolton Wanderers był jednym z założycieli The Football League, Drużyna czterokrotnie zdobyła Puchar Anglii oraz dotarła do ćwierćfinału Pucharu UEFA. 11 lat z rzędu uczestniczyła w rozgrywkach Premier League ( ), KKS LECH Poznań Klub z Wielkopolski założony w roku Sześciokrotny Mistrz Polski, ostatnio w sezonie 2009/2010. Pięciokrotny zdobywca Pucharu Polski, uczestnik Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Pucharu UEFA oraz Pucharu Zdobywców Pucharów. Lech Poznań słynie w Polsce m.in. ze szkolenia młodzieży. Wisła Płock - Klub z Mazowsza powstały w roku Finalista rozgrywek o Puchar Polski oraz uczestnik Pucharu UEFA. Wisła Płock w swojej strategii stawia przede wszystkim na zrównoważony piłkarski rozwój swoich podopiecznych oraz pielęgnowanie tradycji i historii Klubu.

11 GOALKEEPERS ACADEMY - DOŁąCZ DO NAS! Współpraca z Goalkeepers Academy odbywa się na zasadach partnerstwa. Szkółki w sieci Goalkeepers Academy są szkółkami macierzystymi tzn. nadzorowane i prowadzone są przez Centralę projektu przy pomocy zatrudnionych trenerów i managerów w danym mieście lub szkółkami franczyzowymi, gdzie w związku z prowadzeniem szkółki przez managera na własny rachunek, lecz przy pomocy i pod nadzorem Centrali Goalkeepers Academy, ponosi się niską zryczałtowana opłatę miesięczną. W obu przypadkach nie wymagamy zakładania własnej działalności gospodarczej formą współpracy z nami jest prowadzenie ośrodka pod osobowością prawną Goalkeepers Academy. Korzyści, czyli co oferujemy w ramach współpracy? przekazanie know-how i koncepcji prowadzenia ośrodka pełne materiały oraz zasady w zakresie organizacyjnym (szkolenie krok po kroku z rozpoczęcia i prowadzenia działalności) oraz szkoleniowym (unikatowe plany i metody treningowe opracowane przez trenerów Goalkeepers Academy); stałe wynagrodzenie (szkółki macierzyste) lub niską zryczałtowaną opłatę miesięczną (szkółki franczyzowe); wsparcie marketingowe (m.in. spersonalizowane materiały reklamowe takie, jak druki, gadżety itp., obsługa strony www dedykowanej dla szkółki, wsparcie działaniami PR oraz pomoc w organizacji eventów); udostępnienie prawa do wykorzystywania marki Goalkeepers Academy.

12 GOALKEEPERS ACADEMY - DOŁąCZ DO NAS! Wymagania wobec przyszłego managera: zlokalizowanie i rezerwacja odpowiedniego obiektu treningowego (boisko ze sztuczną murawą lub wysokiej klasy trawą naturalną, hala); znalezienie odpowiednich trenerów - specjalistów treningu bramkarskiego przeprowadzenie kampanii reklamowej (rozmiar zależny od rozmiaru miasta oraz wybranych rozwiązań marketingowych) Otwartość na rozwiązania treningowe, organizacyjne i marketingowe stosowane przez Goalkeepers Academy

13 zapraszamy do GOALKEEPERS ACADEMY! W celu nawiązania współpracy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową. Goalkeepers Academy ul. Niedziałkowskiego 16A/ Opole Tel : Tel : Fax: Goalkeepers Academy all rights reserved - wszelkie prawa zastrzeżone

OTWORZ szkolke pilkarska. z football. academy

OTWORZ szkolke pilkarska. z football. academy OTWORZ szkolke pilkarska z football academy Kim jestesmy?. Kim jestesmy?. Football Academy to największa w Polsce sieć elitarnych szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nasza inicjatywa

Bardziej szczegółowo

FASE współtworzona jest przez sieć szkółek piłkarskich Football Academy oraz Prywatną Szkołę Leonarda Piwoni.

FASE współtworzona jest przez sieć szkółek piłkarskich Football Academy oraz Prywatną Szkołę Leonarda Piwoni. INFORMATOR # Czym jest FASE? FASE - Football Academy School of Excellence to Szkoła Mistrzostwa Sportowego dla piłkarzy w wieku 13-19 lat (gimnazjaliści oraz uczniowie liceum) mająca na celu kompleksowy

Bardziej szczegółowo

Unifikacja Organizacji Szkolenia i Systemu współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Piłkarskiej

Unifikacja Organizacji Szkolenia i Systemu współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Piłkarskiej Unifikacja Organizacji Szkolenia i Systemu współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży Piłkarskiej w Polsce komisja techniczna komisja Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego Warszawa 2013 2 Unifikacja Organizacji

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPONSORSKA SZKOŁY FUTBOLU STANIĄTKI

OFERTA SPONSORSKA SZKOŁY FUTBOLU STANIĄTKI OFERTA SPONSORSKA SZKOŁY FUTBOLU STANIĄTKI Szanowni Państwo, Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją współpracy z Szkołą Futbolu Staniątki największą szkółką piłkarską na terenie powiatu wielickiego,

Bardziej szczegółowo

Piotr Matecki SPORT W KSZTAŁTOWANIU WIZERUNKU MIAST

Piotr Matecki SPORT W KSZTAŁTOWANIU WIZERUNKU MIAST Piotr Matecki SPORT W KSZTAŁTOWANIU WIZERUNKU MIAST I. SPORT JAKO WAŻNY ELEMENT STRATEGII Jednostki samorządu terytorialnego coraz częściej traktują sport jako narzędzie komunikacji z lokalną społecznością.

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE MERYTORYCZNE AKADEMII PIŁKI NOŻNEJ GKS TYCHY

SPRAWOZDANIE MERYTORYCZNE AKADEMII PIŁKI NOŻNEJ GKS TYCHY SPRAWOZDANIE MERYTORYCZNE AKADEMII PIŁKI NOŻNEJ GKS TYCHY za okres: grudzień 2011-sierpień 2012 Opracował : Marcin Kuśmierz Prezes APN GKS Tychy 2012-08-29 WSTĘP Niniejsze opracowanie zawiera okres pracy

Bardziej szczegółowo

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014 Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013 Lipiec 2014 w raporcie 1. WPROWADZENIE 1 1.1. List Prezesa 1 1.2. O raporcie 2 2. O FIRMIE 3 2.1. Charakterystyka działalności 3 2.2. Kalendarium

Bardziej szczegółowo

Alcatel-Lucent Polska z SA 8000

Alcatel-Lucent Polska z SA 8000 Jakosc Magazyn TÜV Rheinland Polska 3/2014 ISSN 2299-6249 Zarządzanie kompetencjami w firmie eksperckiej Technologie Alcatel-Lucent Polska z SA 8000 Wiedza Projekt - jak to łatwo powiedzieć Jakosc Słowo

Bardziej szczegółowo

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Słowo wstępne: PATRONAT GRZEGORZ LATO PREZES PZPN ANTONI

Bardziej szczegółowo

RYNEK FRANCZYZY W POLSCE

RYNEK FRANCZYZY W POLSCE 28 Od idei do przecięcia wstęgi czyli jak długo trwa otworzenie własnego biznesu w różnych branżach? Rozwój franczyzy w naszym kraju datuje się na ostatnią dekadę XX wieku. To właśnie od tego czasu rynek

Bardziej szczegółowo

Nauczyciel w szkole. uczącej się. Informacje o nowym systemie wspomagania pracy szkół. fotolia.com

Nauczyciel w szkole. uczącej się. Informacje o nowym systemie wspomagania pracy szkół. fotolia.com fotolia.com Nauczyciel w szkole uczącej się Informacje o nowym systemie wspomagania pracy szkół 2 W pracy nauczycieli uczenie się jest równie ważne jak uczenie innych Nauczyciele powinni i chcą poszerzać

Bardziej szczegółowo

RAPORT CDBWMS, CHILDREN S HOUSE SP. Z O.O.

RAPORT CDBWMS, CHILDREN S HOUSE SP. Z O.O. RAPORT CDBWMS, CHILDREN S HOUSE SP. Z O.O. SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU SPIS TREŚCI 1. KIM JESTEŚMY?... 3 1.1. Główne obszary działalności firmy... 3 1.2. O raporcie... 5 1.3. Strategia Firmy...

Bardziej szczegółowo

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011 Zrównoważony rozwój w RWE Polska Strategia zrównoważonego rozwoju stanowi integralną część strategii biznesowej RWE Polska. Zarząd RWE Polska zatwierdza kierunek działań strategicznych oraz otrzymuje roczne

Bardziej szczegółowo

przyjemnością oddajemy w Państwa ręce materiał edukacyjny powstały w ramach realizacji projektu Współpraca międzysektorowa projekt

przyjemnością oddajemy w Państwa ręce materiał edukacyjny powstały w ramach realizacji projektu Współpraca międzysektorowa projekt Współpraca międzysektorowa projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu 3 przyjemnością oddajemy w Państwa ręce materiał edukacyjny powstały w ramach realizacji projektu Współpraca międzysektorowa projekt

Bardziej szczegółowo

DanonePL. Przegląd CSR

DanonePL. Przegląd CSR DanonePL Przegląd CSR Spis treści: 26 3 4 5 6 Trzy filary Danone a Katalog wartości Historia CSR w Danone Nasi interesariusze 1. Ludzie 8 9 9 10 11 12 13 13 14 15 16 17 19 20 20 Danone to ludzie Po pierwsze,

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY. w latach 2014-2020

PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY. w latach 2014-2020 PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY w latach 2014-2020 Spis treści 1. Założenia projektu Ochotnicy warszawscy... 3 1.1. Wizja i misja projektu... 3 1.2. Definicja wolontariatu

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2012/2013

studia podyplomowe 2012/2013 studia podyplomowe 2012/2013 www.wsb.pl NOWA LOKALIZACJA, SZERSZA OFERTA STUDIA PODYPLOMOWE TERAZ TAKŻE W ŁODZI! INTERAKTYWNA FORMA ZAJĘĆ Gry biznesowe, case studies, warsztaty PROGRAM FIRMA Kompleksowa

Bardziej szczegółowo

Program Master of Business Administration Zarządzanie w Biznesie Międzynarodowym

Program Master of Business Administration Zarządzanie w Biznesie Międzynarodowym Program Master of Business Administration Zarządzanie w Biznesie Międzynarodowym Program realizowany we współpracy z Franklin University, USA Pierwszy i jedyny Program MBA z partnerem amerykańskim w województwie

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Realizatorzy projektu

Realizatorzy projektu 1 Realizatorzy projektu Lider Projektu: Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej ul. Warszawska 28a/2 40-008 Katowice www.swr.pl Stowarzyszenie Współpracy Regionalnej powstało w 2002 roku. To organizacja

Bardziej szczegółowo

studia II stopnia 2014/2015

studia II stopnia 2014/2015 studia II stopnia 2014/2015 www.wsb.pl STUDIA MAGISTERSKIE W FORMULE OPEN dla absolwentów wszystkich kierunków studiów I stopnia SZEROKA OFERTA 16 specjalności na 3 kierunkach OSZCZĘDNOŚĆ CZASU studia

Bardziej szczegółowo

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH

Ciągłe Doskonalenie! > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH KATALOG WARSZTATÓW SZKOLENIOWYCH Ciągłe Doskonalenie! Zobacz. Naucz się. Zastosuj. BestPractice... zobacz na żywo > Management Impulse > Trener Lean / Expert Lean > Szkolenia dla managerów i specjalistów

Bardziej szczegółowo

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR spis treści Wstęp List Prezesa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Sławomir Klimecki Beata Leśniewska Ewa Sieńkowska Anna Janczak Tomasz Gibas

Autorzy: Sławomir Klimecki Beata Leśniewska Ewa Sieńkowska Anna Janczak Tomasz Gibas Autorzy: Sławomir Klimecki Beata Leśniewska Ewa Sieńkowska Anna Janczak Tomasz Gibas Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław www.ue.wroc.pl Spis treści Wstęp...3 1.

Bardziej szczegółowo

studia II stopnia 2013/2014

studia II stopnia 2013/2014 studia II stopnia 2013/2014 www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU SUM tradycyjny 10 specjalności na 2 kierunkach SUM PLUS studia magisterskie wraz ze studiami podyplomowymi SUM on-line studia z wykorzystaniem najnowszych

Bardziej szczegółowo

Autorzy serdecznie dziękują za cenne wskazówki i inspiracje Rafałowi Brzychcy, Michałowi Cybula, Wisławie Grabarczyk-Kostka, Annie Juszczak, Lucynie

Autorzy serdecznie dziękują za cenne wskazówki i inspiracje Rafałowi Brzychcy, Michałowi Cybula, Wisławie Grabarczyk-Kostka, Annie Juszczak, Lucynie Autorzy serdecznie dziękują za cenne wskazówki i inspiracje Rafałowi Brzychcy, Michałowi Cybula, Wisławie Grabarczyk-Kostka, Annie Juszczak, Lucynie Roszak oraz Annie Paulinie Matczuk. Copyright by: Stowarzyszenie

Bardziej szczegółowo

Identyfikacja potrzeb szkoleniowych jako istotny obszar działań w zarządzaniu personelem

Identyfikacja potrzeb szkoleniowych jako istotny obszar działań w zarządzaniu personelem Problemy Zarządzania, vol. 9, nr 4 (34): 191 203 ISSN 1644-9584, Wydział Zarządzania UW Identyfikacja potrzeb szkoleniowych jako istotny obszar działań w zarządzaniu personelem Krystyna Serafin Inwestycja

Bardziej szczegółowo

tel.: Rektor (18) 4434428, centrala (18) 4434545, fax (18) 4434608, e-mail: sog@pwsz-ns.edu.pl; www.pwsz-ns.edu.pl WNIOSEK

tel.: Rektor (18) 4434428, centrala (18) 4434545, fax (18) 4434608, e-mail: sog@pwsz-ns.edu.pl; www.pwsz-ns.edu.pl WNIOSEK tel.: Rektor (18) 4434428, centrala (18) 4434545, fax (18) 4434608, e-mail: sog@pwsz-ns.edu.pl; www.pwsz-ns.edu.pl WNIOSEK o nadanie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu uprawnienia do prowadzenia

Bardziej szczegółowo

CSR Code. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013

CSR Code. Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013 CSR Code 2012/2013 CSR Code Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy Nowy Styl 2012/2013 Spis treści Grupa Nowy Styl w liczbach 4 1 Kim jesteśmy? 9 1.1 Nasza strategia 14 1.2 Władze spółki 16 1.3 Wyniki finansowe

Bardziej szczegółowo

BIULETYN INFORMACYJNY

BIULETYN INFORMACYJNY Projekt współfinansowany ze środków unii europejskiej w ramach europejskiego funduszu społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych

Bardziej szczegółowo