I Ogólnopolski Plebiscyt ZŁOTA PIĘĆDZIESIĄTKA SZKÓŁ OTWARTYCH NA UNIĘ EUROPEJSKĄ 2004

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "I Ogólnopolski Plebiscyt ZŁOTA PIĘĆDZIESIĄTKA SZKÓŁ OTWARTYCH NA UNIĘ EUROPEJSKĄ 2004"

Transkrypt

1 Biuro Wyjazdów Językowych ATAS sp. z o.o Warszawa ul. Noakowskiego 4 tel fax Agencja Turystyczna ATAS Sp. z o.o. organizuje dla szkół promujących wiedzę o Unii Europejskiej I Ogólnopolski Plebiscyt ZŁOTA PIĘĆDZIESIĄTKA SZKÓŁ OTWARTYCH NA UNIĘ EUROPEJSKĄ 2004 Pod patronatem:

2 Cele przedsięwzięcia: * Promowanie wyjazdów edukacyjnych i poznawczych młodzieży jako istotnego czynnika wychowawczo-edukacyjnego, rozwijającego wyobraźnię i wiedzę, podnoszącego motywację do nauki, zwłaszcza języków obcych. * Popularyzacja idei włączania tego rodzaju wyjazdów w stałe ramy programów nauczania jako elementu wzbogacającego o nowe, atrakcyjne elementy oddziaływania edukacyjnego. * Uhonorowanie wysiłku nauczycieli wnoszących wkład w organizację tego typu wyjazdów. Ich ogromna praca i poświęcenie, a także wielka odpowiedzialność, którą ponoszą często nie są należycie doceniane. * Promocja edukacji proeuropejskiej. * Poszukiwanie możliwości dofinansowywania tego typu form edukacyjnych przez gminy, sponsorów, fundacje, ew. środki pomocowe z Unii Europejskiej. Założenia plebiscytu * Plebiscyt ma zasięg ogólnopolski i dotyczy wszystkich szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, zarówno w sektorze szkolnictwa publicznego jak i niepublicznego. * Plebiscyt przeprowadzony będzie z wykorzystaniem ankiet wysyłanych do szkół drogą mailową i pocztową (treść ankiety znajduje się w załączniku ). * Udział w Plebiscycie jest dla szkół całkowicie dobrowolny. * Inicjatorem Plebiscytu jest ATAS Sp. z o.o od 15 lat jeden z czołowych w kraju organizatorów zagranicznych wyjazdów edukacyjnych i językowych dla szkół. ATAS przyjmując rolę organizatora, przygotuje szczegółowy harmonogram prac przygotowawczych oraz uzgodni skład Jury Plebiscytu wspólnie z patronami i sponsorami Plebiscytu. W składzie Jury znajdą się uznane autorytety życia publicznego oraz przedstawiciele władz oświatowych. * Zadaniem Jury będzie wyłonienie spośród nadesłanych zgłoszeń laureatów nagrody Złota Pięćdziesiątka Szkół Otwartych Na Unię Europejską * Plebiscyt będzie prowadzony w trzech kategoriach: dla szkół podstawowych, dla szkół gimnazjalnych i szkół średnich. Przewidywane są również wyróżnienia specjalne dla gmin wspierających, sponsorów i fundacji, aktywnych nauczycieli, dyrektorów oraz ewentualnie w innych kategoriach zaproponowanych przez Jury. * Zakłada się, że z uwagi na wysokie walory poznawcze i edukacyjne Plebiscyt Złota Pięćdziesiątka Szkół Otwartych na Unię Europejską będzie organizowany co roku.

3 Termin realizacji plebiscytu: * Plebiscyt przeprowadzony zostanie w dniach od 1 do 30 września 2004 r. Nagrody: Nagrodą dla każdej z wyłonionych szkół-laureatek będzie: * Honorowy tytuł i dyplom Szkoła otwarta na Unię Europejską * 6-dniowy wyjazd studyjny do Londynu połączony z wizytą w Brukseli dla najbardziej aktywnych nauczycieli lub dyrektorów szkół laureatek * przewidywna jest także możliwość zorganizowania wyjazdu do Paryża i Brukseli Planowany termin realizacji wyjazdu: 14 październik 2004 r. Dzień Nauczyciela Serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół i nauczycieli do wzięcia udziału w Plebiscycie. ORGANIZATOR Agencja Turystyczna ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro obchodzi w tym roku 15 lecie działalności. Od 10 lat jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki. ATAS specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą i posiada w swej ofercie kilkaset kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych, wyjazdów grupowych. ATAS organizuje również wyjazdy językowe połączone z praktykami do Irlandii oraz programy: rok szkolny - szkoła średnia w USA, Irlandii i Niemczech. Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii. ATAS jest również czołowym organizatorem turystyki młodzieżowej w Polsce. W ciągu roku wysyła wiele grup na zagraniczne wycieczki szkolne (m. in. na bardzo popularne Warsztaty językowe w Londynie). W każdym roku ATAS rozszerza swoją ofertę obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży o nowe ośrodki, miejscowości, programy sportowe i kulturalne. ATAS prowadzi także regularną linię autokarową do Anglii. Oferuje szybki przejazd luksusowymi autokarami gwarantując komfort, bezpieczeństwo oraz fachową i miłą obsługę.

4 Patroni VisitBritain Brytyjska Centrala Turystyczna VisitBritain jest rządową organizacją, która zajmuje się promocją Wielkiej Brytanii na świecie. Poprzez kampanie marketingowe i promocyjne w różnych częściach świata VisitBritain realizuje swój zasadniczy cel, którym jest zwiększenie zainteresownia turystyką na terenie Zjednoczonego Królestwa. Współpracuje także z innymi organizacjami zainteresowanymi rozwojem turystyki zarówno na terenie całej Wielkiej Brytanii, jak i w samej Anglii. Rzeczpospolita Presspublica sp. z o.o. jest wydawcą dziennika Rzeczpospolita, ogólnopolskiej gazety opiniotwórczej, lidera na rynku informacji prawnej i ekonomicznej. Właścicielami Presspubliki są: Presspublica Holding Norway ( właściciel 51 % udziałów) i Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnicze Rzeczpospolita ( 49 % udziałów). Prezesem Zarządu Spółki Presspublica i Redaktorem Naczelnym dziennika Rzeczpospolita jest Grzegorz Gauden. Dziennik Rzeczpospolita ma opinię najbardziej wiarygodnej i rzetelnej gazety w Polsce. Średni nakład dziennika w 2003 roku wyniósł 247 tys. egzemplarzy. Ponad połowa nakładu Rzeczpospolitej dystrybuowana jest w prenumeracie. Przeciętnie każdego dnia po Rzeczpospolitą sięga ponad 600 tys. Polaków powyżej 15 roku życia. Co najmniej jedno wydanie gazety w tygodniu czyta ponad 1,3 mln osób. Presspublica jest właścicielem nowoczesnej drukarni prasowej w Koninku koło Poznania oraz współwłaścicielem drukarni prasowej w Raszynie pod Warszawą.

5 Rynek Turystyczny Rynek Turystyczny uznawany jest przez czytelników za najważniejsze w Polsce pismo specjalistyczne przeznaczone dla profesjonalistów branży turystycznej, hotelarskiej i przewoźników. Pismo ma charakter edukacyjny, opiniotwórczy i informacyjny. Zamieszczone w nim artykuły poświęcone są aktualnym wydarzeniom i problemom branży turystycznej w Polsce i na świecie. Starannie przygotowana struktura, dobór materiałów o charakterze poradnikowym, informacyjnym i analitycznym oraz wzorcowa wizualizacja graficzna czynią miesięcznik atrakcyjną i interesującą lekturą na rynku. Wydawcą Rynku Turystycznego są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia. Warszawska Izba Turystyki Warszawska Izba Turystyki jest jedną z 11 Regionalnych Izb Turystyki, działającą od 10 lat jako zarejestrowana przez Sąd Gospodarczy organizacja samorządu turystycznego. Zrzeszamy i rekomendujemy aktualnie 100 usługodawców turystycznych, w tym organizatora Plebiscytu. Głównym celem Warszawskiej Izby Turystyki jest promowanie Firm solidnych i profesjonalnych, wspomaganie ich działalności merytorycznej i handlowej, a także doradztwo klientom w sprawach związanych z uczestnictwem w różnych formach turystyki i wypoczynku, w tym przy wyjazdach poznawczych i edukacyjnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową Uczestnikom Plebiscytu - pedagogom i młodzieży życzymy skutecznej aktywności w działaniach edukacyjnych oraz sukcesów w przedsięwzięciu, którego jesteśmy jednym z patronów.

6 TVP 3 REGIONALNA TVP 3 Regionalna to 12 oddziałów terenowych telewizji, 4 ośrodki, 10 redakcji zamiejscowych i 32 punkty korespondencyjne dzięki temu szybko i w pierwszej kolejności podawane są informacje o tym, co się dzieje w każdym zakątku Polski. W jej zasięgu znajduje się 82 proc. gospodarstw domowych, czyli około 31 mln Polaków. Sztandarowym programem Trójki jest Kurier nadawany co godzinę, oparty na formule Region Kraj Świat. Największym atutem TVP 3 Regionalnej jest to, że jest dostępna niemal w całym kraju. Propozycja programowa Trójki to także programy publicystyczne, reportaże i dokumenty, programy ukazujące Polskę Regionów, jej historię i codzienność, programy o problematyce integracji z Unią Europejską i współpracy między regionami. Wiele miejsca Trójka poświęca także sprawom mniejszości narodowych i etnicznych oraz wspólnotom religijnym. Ważnym elementem TVP 3 są również programy kulturalne i edukacyjne oraz pasma sportowe i filmowe. BRITISH COUNCIL British Council jest instytucją reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem nauki języka angielskiego. British Council rozpoczęło swoją działalność w Polsce w roku 1938, a od 1948 główną siedzibą jest biuro przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. W roku 1999 został otwarty oddział British Council w Krakowie.

Poradnik. dla animatorów szkolnictwa polonijnego, nauczycieli i rodziców

Poradnik. dla animatorów szkolnictwa polonijnego, nauczycieli i rodziców Poradnik dla animatorów szkolnictwa polonijnego, nauczycieli i rodziców Poradnik dla animatorów szkolnictwa polonijnego, nauczycieli i rodziców 2 Poradnik dla animatorów szkolnictwa polonijnego, nauczycieli

Bardziej szczegółowo

Nr 102/2006. Europejska Wszechnica Samorządowa. Rozmowa z dyrektor KSAP Marią Gintowt-Jankowicz. Rozmowa z profesorem Witoldem Kieżunem

Nr 102/2006. Europejska Wszechnica Samorządowa. Rozmowa z dyrektor KSAP Marią Gintowt-Jankowicz. Rozmowa z profesorem Witoldem Kieżunem Nr 102/2006 Europejska Wszechnica Samorządowa Rozmowa z dyrektor KSAP Marią Gintowt-Jankowicz Rozmowa z profesorem Witoldem Kieżunem E-handlowiec zawód przyszłości dla kobiet Zarządzanie projektami wyzwanie

Bardziej szczegółowo

Wstęp. 1 W oryginale: The annual implementation report for the year 2010 and the final implementation report shall contain a chapter assessing

Wstęp. 1 W oryginale: The annual implementation report for the year 2010 and the final implementation report shall contain a chapter assessing SPIS TREŚCI Wstęp...3 PROMOCJA...5 1. KAMPANIE PROMOCYJNE O SZEROKIM ZASIĘGU...5 a. Ogólnopolska kampania IK NSRO i IZ PO promująca efekty wdrażania FE...5 b. Kampanie organizowane przez Instytucje Zarządzające

Bardziej szczegółowo

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Wskaźniki według standardu Global Reporting Initiatives (GRI) Poziom aplikacji A+ Raport zweryfikowany przez firmę PwC Raport Społeczny (CSR) 2010 Ringier

Bardziej szczegółowo

Sprawozdania. Polskiego Towarzystwa. z działalności Oddziałów. Ekonomicznego w latach 2010 2015

Sprawozdania. Polskiego Towarzystwa. z działalności Oddziałów. Ekonomicznego w latach 2010 2015 Sprawozdania z działalności Oddziałów Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w latach 2010 2015 SPRAWOZDANIA Z DZIAŁALNOŚCI ODDZIAŁÓW POLSKIEGO TOWARZYSTWA EKONOMICZNEGO W LATACH 2010 2015 SPIS TREŚCI Oddział

Bardziej szczegółowo

Rapor t Roczny 2010. spis treści

Rapor t Roczny 2010. spis treści Raport Roczny 2010 Rapor t Roczny 2010 spis treści 4 8 9 9 19 31 34 46 47 48 51 61 62 List od Kierownictwa Obszary Działania Fundacji Jedenasty Rok Działalności Inicjatywy w zakresie edukacji Rozwój społeczności

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ W 2013 r. Warszawa 2014. Strona 1

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ W 2013 r. Warszawa 2014. Strona 1 SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI ROZWOJU DEMOKRACJI LOKALNEJ W 2013 r. Warszawa 2014 Strona 1 SPIS TREŚCI WŁADZE ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

POLSKIE PROJEKTY ORAZ KRAJOWI LAUREACI

POLSKIE PROJEKTY ORAZ KRAJOWI LAUREACI EUROPEJSKIE NAGRODY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I / 2008 POLSKIE PROJEKTY ORAZ KRAJOWI LAUREACI KONKURS 2007 Ministerstwo Gospodarki Departament Instrumentów Wsparcia Warszawa 2008 EUROPEJSKIE NAGRODY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

S p r a w o z d a n i e z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (Organizacja Pożytku Publicznego) za okres 1.01. 31.12.

S p r a w o z d a n i e z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (Organizacja Pożytku Publicznego) za okres 1.01. 31.12. Warszawa, dnia 31.03.2007 S p r a w o z d a n i e z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (Organizacja Pożytku Publicznego) za okres 1.01. 31.12.2006 1. Nazwa: Fundacja Centrum Edukacji

Bardziej szczegółowo

Konfraternia Turystyczna

Konfraternia Turystyczna ISSN 2082-8454 Konfraternia Turystyczna Czasopismo o badaniach i dydaktyce w turystyce R.10: 2012, nr 24 (366) 8 października 2012 roku Aktualności Konfraterni Turystycznej znajdziesz na Facebooku!!!!

Bardziej szczegółowo

Z prac WUP w Warszawie. Filia Ostrołęka. Filia Ciechanów. Filia Radom. Filia Siedlce. Filia Płock. Wiadomości z Mazowsza EFS

Z prac WUP w Warszawie. Filia Ostrołęka. Filia Ciechanów. Filia Radom. Filia Siedlce. Filia Płock. Wiadomości z Mazowsza EFS Z prac WUP w Warszawie IV Dzień Otwarty w WUP Lista zawodów refundowanych Regionalny Plan Działania na Rzecz Zatrudnienia WUP rozpoczyna współpracę z pracodawcami Współpraca polsko - fińska E-Centra Telepracy

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Procesy Środowisko

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Procesy Środowisko Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Procesy Środowisko Centrum Edukacji Obywatelskiej Warszawa Mazowiecki Kurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Warszawie Przebieg

Bardziej szczegółowo

19.1. MIASTO JAKO PRZEDMIOT I PODMIOT DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH

19.1. MIASTO JAKO PRZEDMIOT I PODMIOT DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH 19. MARKETING MIASTA Raport o stanie miasta Szczecin 19.1. MIASTO JAKO PRZEDMIOT I PODMIOT DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH Działania marketingowe Miasta przybierają różne formy. Różny jest również zakres tych działań.

Bardziej szczegółowo

Współpraca pracodawców ze szkołami zawodowymi. Teraźniejszość i przyszłość

Współpraca pracodawców ze szkołami zawodowymi. Teraźniejszość i przyszłość Współpraca pracodawców ze szkołami zawodowymi. Teraźniejszość i przyszłość Współpraca pracodawców ze szkołami zawodowymi. Teraźniejszość i przyszłość Współpraca pracodawców ze szkołami zawodowymi Teraźniejszość

Bardziej szczegółowo

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych. Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych. Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych Uczelnia Wydział Zarządzania Kierunek Zarządzanie i Marketing Specjalizacje Negocjator, Menedżer Mediów, Menedżer Kultury,

Bardziej szczegółowo

PLAN DZIAŁANIA NA LATA 2014-2015 PRZYJĘTY PRZEZ RADĘ POT

PLAN DZIAŁANIA NA LATA 2014-2015 PRZYJĘTY PRZEZ RADĘ POT PLAN DZIAŁANIA NA LATA 2014-2015 PRZYJĘTY PRZEZ RADĘ POT W DNIU 18.02.2014 1 Spis treści 1. Wstęp... 4 1.1. Aktualna sytuacja w turystyce międzynarodowej... 4 1.2. Rezultaty działao promocyjnych POT...

Bardziej szczegółowo

Poradnictwo zawodowe w OHP i szkołach

Poradnictwo zawodowe w OHP i szkołach Poradnictwo zawodowe w OHP i szkołach Zeszyt nr 3 Monograficzna seria wydawnicza Dobre praktyki w poradnictwie zawodowym KG OHP, Warszawa 2007 1 D 1746 Zeszyt nr 3. Poradnictwo zawodowe w OHP i szkołach

Bardziej szczegółowo

Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich

Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich I. Informacje wstępne MINISTERSTWO ROZWOJU REGIONALNEGO W PROCESIE INFORMOWANIA O FUN- DUSZACH EUROPEJSKICH Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Bardziej szczegółowo

Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1

Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1 WYDAWNICTWO ZACHODNIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ 7 (52) /2012 Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1 LUBUSKI FUNDUSZ POŻYCZKOWY Lubuski Fundusz

Bardziej szczegółowo

4 listopada 2010 r. - Klub Garnizonowy w Zamościu

4 listopada 2010 r. - Klub Garnizonowy w Zamościu 4 listopada 2010 r. - Klub Garnizonowy w Zamościu Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakład Doskonalenia Zawodowego W Zamościu W Zamościu Spis treści 4 PWSZ w Zamościu kształci nowocześnie, działa lokalnie 5

Bardziej szczegółowo

Klubu Europejskiego. Przewodnik Szkolnego

Klubu Europejskiego. Przewodnik Szkolnego Przewodnik Szkolnego Klubu Europejskiego PUBLIKACJA WSPÓŁFINANSOWANA PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ PUBLICATION SUPPORTED

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej

Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej Warszawa, 27.06.2013 r. Sprawozdanie z działalności Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (organizacja pożytku publicznego) za okres 1 stycznia 31 grudnia 2012 r. Spis treści 1. Dane organizacji... 4

Bardziej szczegółowo

Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie

Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska

Bardziej szczegółowo

Perspektywy dla dialogu międzykulturowego w programach dotacyjnych

Perspektywy dla dialogu międzykulturowego w programach dotacyjnych Perspektywy dla dialogu międzykulturowego w programach dotacyjnych 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 Źródła finansowania projektów... 6 Europejska Fundacja Kultury... 6 Europejska Fundacja Młodzieży... 8

Bardziej szczegółowo

Z Comeniusem dookoła Europy. w ramach europejskiego programu edukacyjnego Uczenie się przez całe życie

Z Comeniusem dookoła Europy. w ramach europejskiego programu edukacyjnego Uczenie się przez całe życie Z Comeniusem dookoła Europy w ramach europejskiego programu edukacyjnego Uczenie się przez całe życie Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Warszawa 2009 Redakcja: Agnieszka Fijałkowska i Julia Płachecka Przykłady

Bardziej szczegółowo

Inspiracja do działania. Aktywne społeczeństwo

Inspiracja do działania. Aktywne społeczeństwo R A P O R T R O C Z N Y 2 0 0 Inspiracja do działania Aktywne społeczeństwo 4 R A P O R T R O C Z N Y F U N D A C J I K R O N E N B E R G A 2 0 0 9 S p i s t r e ś c i List Prezesa Zarządu citi Handlowy

Bardziej szczegółowo

Program rozwoju edukacji w Warszawie w latach 2013-2020

Program rozwoju edukacji w Warszawie w latach 2013-2020 Załącznik do Uchwały Nr LXIII/1751/2013 Rady m.st. Warszawy z dnia 29 sierpnia 2013 r. Program rozwoju edukacji w Warszawie w latach 2013-2020 Warszawa, 2013 r. 1 Program rozwoju edukacji w Warszawie w

Bardziej szczegółowo

Informator 2015/2016. Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa w Walczu. rektorat@pwsz.eu www.pwsz.eu facebook.com/pwszwalcz

Informator 2015/2016. Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa w Walczu. rektorat@pwsz.eu www.pwsz.eu facebook.com/pwszwalcz Informator 2015/2016 Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa w Walczu rektorat@pwsz.eu www.pwsz.eu facebook.com/pwszwalcz strona 2 Dlaczego warto studiowac w Walczu.............. 3 SLowo Rektora..................................

Bardziej szczegółowo

N E W S L E T T E R R. 9: 2011, nr 8 (306) poniedziałek, 21 lutego 2011 roku

N E W S L E T T E R R. 9: 2011, nr 8 (306) poniedziałek, 21 lutego 2011 roku N E W S L E T T E R R. 9: 2011, nr 8 (306) poniedziałek, 21 lutego 2011 roku ISSN 2082-8454 KONFERENCJE NAUKOWE i BRANŻOWE z a p o w i e d z i Bezpieczny Hotel 2012 konferencja branżowa, Warszawa, 12-13

Bardziej szczegółowo