na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY!"

Transkrypt

1 na telekonferencji Z ŻYCIA AKUNY! Zapraszając nowych ludzi do naszej globalnej społeczności sprawiamy, że nieprzerwanie rośnie jakość życia każdego z nas. 8 maja 2012 r.

2 Nowy i oryginalny gadżet Akuna już w zasięgu Twojej ręki! JAK GO ZDOBYĆ? Odpowiedz na 3 pytania, które znajdziesz JUŻ DZISIAJ PO ZAKOŃCZENIU TELEKONFEENCJI na oraz na naszym fan page na portalu Facebook! 5 PIERWSZYCH OSÓB OTRZYMA NAGRODY! Odpowiedzi wysyłać należy na adres

3 WYSYŁKA ZESTAWÓW POWITALNYCH PLUS

4 WYSYŁKA ZESTAWÓW POWITALNYCH PLUS Teraz możesz wysyłkę ZP Plus rozdzielić na dwa adresy! Zamawiając Zestaw Powitalny Plus możesz: Zestaw Powitalny i materiały reklamowe wysłać na jeden wybrany adres, a Plus, czyli wybrany przez Ciebie produkt za 1 zł możesz wysłać na swój adres.

5 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Aneta Gawrońska Tel.: Aleksandra Komańda Tel.:

6 NOWOŚĆ! PENDRIVE Z WYKŁADAMI

7 NOWOŚĆ! PENDRIVE Z WYKŁADAMI Porcja Alveo? To teraz także porcja szerokiej wiedzy biznesowej i zdrowotnej! Kup oryginalny pendrive Alveo z limitowanej serii, a znajdziesz na nim dwa wartościowe wykłady znakomitych mówców dr. Jaromira Bertlika na temat wątroby, jej funkcjonowania i znaczenia w organizmie oraz sporą porcję motywacji w wykładzie Wiceprezydenta Pawła Boreckiego.

8 NOWOŚĆ! PENDRIVE Z WYKŁADAMI Pendrive Alveo 4GB Jedyne 39,99 zł! Zapraszamy do e-sklepu! Alveo zioła dla ciała, wiedza dla duszy!

9 PANEL WIADOMOŚCI SMS

10 PANEL WIADOMOŚCI SMS Bądź zawsze dobrze poinformowany! Zapewni Ci to NOWY PANEL WIADOMOŚCI SMS! Teraz wszystkie informacje z biura Akuna na Twojej komórce! Wpisz swój numer telefonu w panelu na e-sklepie, w zakładce Moje dane.

11 PANEL WIADOMOŚCI SMS

12 PANEL WIADOMOŚCI SMS

13 NOWA BROSZURA ZIOŁA

14 NOWA BROSZURA ZIOŁA Broszura Zioła najczęściej wykorzystywane opracowanie na temat Alveo czy widziałeś już nową odsłonę? jeszcze więcej informacji o Alveo i o kanadyjskiej jakości produktów Akuny, opis działania ziół wchodzących w skład Alveo, jeszcze więcej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, informacje o Programie Polskie Sztuczne Serce, spis certyfikatów i opinii, opinie klientów!

15 NOWA BROSZURA ZIOŁA Chcesz, by także Twoje słowa znalazły się w Broszurze Zioła, Katalogu produktów bądź innym opracowaniu Akuna? Wejdź do e-sklepu i prześlij nam swoje opinie!

16 NOWA BROSZURA ZIOŁA Uwaga! Raz w tygodniu nagradzamy najciekawszą opinię! Zdobądź nagrodę-niespodziankę o wartości niemal 90 zł! Do tej pory nagrodziliśmy już 23 osoby kolejną możesz być TY!

17 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

18 AKUPUNKTURA ZMIANY W MAJU

19 AKUPUNKTURA ZMIANY W MAJU Już w maju zadbajcie o zdrowie najmłodszych członków Waszych rodzin i jednocześnie dzięki AKUpunkturze o swoją kieszeń, korzystając z dodatkowego rabatu 20% od ceny menedżerskiej na rewelacyjny, witaminowo-mineralny produkt Pinky!

20 AKUPUNKTURA ZMIANY W MAJU Dbaj o zdrowie, oszczędzaj i ciągle walcz o wysokie miejsce w rankingu TOP oraz wspaniałe nagrody! m.in.: kwalifikację za 500 i 1000 zł, zestaw naczyń kuchennych Akuna-Pininfarina, udział w Akuna Exotic Trip.

21 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Monika Komor Tel.:

22 PROGRAM ZYSKUJE TWÓJ KLIENT ZYSKUJESZ I TY

23 PROGRAM ZYSKUJE TWÓJ KLIENT ZYSKUJESZ I TY Przypominijmy warunki: r r. Wyślij 4 etykiety Alveo* oraz 5 etykiet z AkuBar Protein *data ważności Alveo Grape grudzień 2013 i późniejsze, Alveo Mint styczeń 2014 i późniejsze Wybierz swój GRATIS! Szampon dla dzieci O wartości 36 zł Mleczko do ciała O wartości 36 zł Szampon dla mężczyzn O wartości 48 zł

24 PROGRAM ZYSKUJE TWÓJ KLIENT ZYSKUJESZ I TY A w czerwcu zdobądź tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 o wartości zł!

25 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Ireneusz Margas Tel.:

26 FUNDACJA AKUNA POMAGA PATRYK PO REHABILITACJI

27 FUNDACJA AKUNA POMAGA PATRYK PO REHABILITACJI Dzięki Waszej pomocy, nasz podopieczny Patryk Równiak korzystał z terapii na turnusie w Centrum Rehabilitacji w Bielsku Białej. Pobyt w Ośrodku w znacznym stopniu usprawnił Patryka i poprawił ogólny stan jego zdrowia.

28 FUNDACJA AKUNA POMAGA PATRYK PO REHABILITACJI Nadal jest podopiecznym fundacji i potrzebuje kolejnych turnusów. Wpłaty można dokonać na Tam również relacja rodziców Patryka z jego pobytu w Bielsku.

29 KONTAKT Z FUNDACJĄ Zadzwoń lub napisz: Kamila Kaczmarkiewicz Tel.:

30 ZDROWE GOTOWANIE PIERWSZE SPOTKANIE W STRUKTURACH

31 ZDROWE GOTOWANIE PIERWSZE SPOTKANIE W STRUKTURACH Zdrowe, wykwintne i oryginalne potrawy gotowane we wnętrzu luksusowego, czterogwiazdkowego Hotelu Sahara to właśnie warsztaty Akuna. Gotuj Zdrowo! Już maja 2012 r., menedżerowie ze struktur: - Mariana Jurga, - Stanisława Musielak, - Haliny i Jana Szynczewskich, - oraz Teresy Hołtra, nauczą się, jak zadbać o zdrową dietę, gdyż zdrowe jedzenie to podstawa wysokiej jakości naszego życia!

32 ZDROWE GOTOWANIE PIERWSZE SPOTKANIE W STRUKTURACH Wypowiedzi dotychczasowych uczestników warsztatów Akuna. Gotuj zdrowo znajdziecie na naszej stronie internetowej w artykule Akuna. Gotuj zdrowo!

33 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

34 WYKŁADY NA KANALE YOUTUBE

35 WYKŁADY NA KANALE YOUTUBE Oglądaj, pokazuj i udostępniaj! Poślij Akunowe przesłanie w świat! Na popularnym kanale youtube wyszukaj akunapolska i bez ograniczeń korzystaj z materiałów video!

36 WYKŁADY NA KANALE YOUTUBE Wśród najnowszych filmów znajdziesz np.: obszerny wykład dr. Jaromira Bertlika na temat wątroby, jej funkcjonowania i znaczenia w organizmie, informacje o zagrożeniach i przeciwdziałaniu GMO, zaprezentowane przez dr. Romana Andrzeja Śniady 15 powodów, dla których warto pić Alveo, omówionych przez jego twórcę, dr. Sohraba Khoshbina sporą porcję motywacji w wykładzie Wiceprezydenta Pawła Boreckiego różne przypadki zdrowotne, które zgłaszacie do prowadzącej infolinię, lek. med. Alicję Olma i wiele, wiele innych!

37 BIULETYN AKUNA INFO.

38 BIULETYN AKUNA INFO Właśnie wyszedł 12-ty numer biuletynu Akuna Info! A w nim: najświeższe informacje, niezwykle przydatne do pracy każdego menedżera, promocje, podpowiedzi jak pracować, aby zwiększyć swoje zyski, wypowiedzi czołowych menedżerów i osób z pierwszych stron gazet., wkładka z certyfikatem dla Twojego klienta i wiele wiele innych. Sprawdź sam. Najnowszy nr Akuna info otrzymasz zupełnie gratis z kolejnym zamówieniem.

39 PRZEŚLIJ NAM SWOJE SUGESTIE DO KOLEJNYCH NUMERÓW! Kamila Kaczmarkiewicz Tel.:

40 WASZE PRZYPADKI ZDROWOTNE

41 WASZE PRZYPADKI ZDROWOTNE Weź osobiście udział w telekonferencji Akuna. Czuję się dobrze!! Chcesz się z nami podzielić swoja historią o tym, jak produkty Alveo Family zmieniły Twoje życie? Napisz do nas i opowiedz ją podczas jednej cyklicznych telekonferencji zdrowotnych! Twoja historia może pomóc innym w poszukiwaniu ich sposobu na zdrowie.

42 WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE Na Twoje zgłoszenia czekamy pod adresem: Napisz do nas już dziś!

43 PRZEDSPRZEDAŻ YOUR AKUNA DAY LISTOPAD 2012

44 PRZEDSPRZEDAŻ YOUR AKUNA DAY LISTOPAD 2012 Weekend listopada 2012 r. zapowiada się rewelacyjnie! A już 14 maja wielki START! Ruszy przedsprzedaż biletów w promocyjnej cenie! Szczegóły podane zostaną już niebawem na Ilość biletów: tylko 100 szt.

45 PRZEDSPRZEDAŻ YOUR AKUNA DAY LISTOPAD 2012 Dojedź do Wisły z Akuną! Z takich miejsc jak Kołobrzeg, Wrocław, Lublin, Łódź, Szczecin organizujemy dojazd autokarem na Your Akuna Day jesień Koszty aktualnie w trakcie analizowania. Potrzebujecie dojechać z innego miejsca? Napiszcie na adres:

46 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Joanna Frysztacka Tel.:

47 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MAJÓWKOWEGO

48 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MAJÓWKOWEGO W konkursie Alveo Family wybiera się na majówkę zwycieżyła praca zespołowa autorstwa Magdaleny Staniak, Katarzyny Staniak oraz Marcina Lemke. GRATULUJEMY!!!

49 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MAJÓWKOWEGO

50 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU MAJÓWKOWEGO Nagroda dodatkowa została przyznana Elżbiecie Inglot za opisową pracę Alveo Family wybiera się na majówkę. Na majówkę wzięłam Alveo miedzy innymi do CUKIERNI. Przy kawie ciastku w miłej atmosferze mogłam opowiedzieć jak dużo ja, moja rodzina i znajomi zawdzięczamy Alveo Famili. Dziś nasze życie jest jeszcze pełniejsze bo nie skupiamy się na chorobach ale na tym by pomagać innym pozbywać się chorób z pomocą produktów Akuny. A kiedy dajemy coś innym to spełniają się na nas słowa Największego z ludzi który powiedział: "WIĘCEJ SZCZĘŚCIA WYNIKA Z DAWANIA NIŻ Z OTRZYMYWANIA" i właśnie tej radości zaznałam wykorzystując słoneczne majowe dni długiego weekendu, by dzielić się ze znajomymi wiedzą o Alveo Famili. Cieszę się że tą radością mogę podzielić się również z wami. SERDECZNIE POZDRAWIAM-Elżbieta Inglot.

51 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROGRAMU BENEFIT

52 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROGRAMU BENEFIT Już za tydzień, podczas telekonferencji Akuna. Czuję się dobrze rozstrzygnięcie konkursu Programu Benefit! To kolejna szansa dla Ciebie na zdobycie cennych nagród!

53 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PROGRAMU BENEFIT NAGRODY: Dla Złotych Partnerów I miejsce: kwalifikacja za 1,00 PLN II miejsce: kwalifikacja za 500,00 PLN III miejsce: kwalifikacja za 1000,00 PLN Dodatkowa nagroda niespodzianka Zaproszenie na Your Akuna Day listopad 2012 nagroda dla dystrybutora będącego najbliżej poprawnej odpowiedzi.

54 CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń lub napisz: Monika Komor Tel.:

55 KOLEJNE TELEKONFERENCJE

56 KOLEJNE TELEKONFERENCJE 15 maja 2012 r. (wtorek), godz Akuna. Czuję się dobrze! Wypowiedzi Akunowiczów o problemach i przypadkach zdrowotnych, o poszukiwaniu rozwiązań i o doświadczeniach z produktami Alveo Family. Wykład specjalisty z dziedziny pediatrii, od lat współpracującej z Akuną, lek. med. Alicji Olma, która o naszych produktach wie niemal wszystko.

57 KOLEJNE TELEKONFERENCJE 22 maja 2012 r. (wtorek), godz Akuna. Tutaj są pieniądze! Akunowicze powiedzą, jak najefektywniej wykorzystać oferowane przez Akunę możliwości oraz opowiedzą o swoich doświadczeniach i rozwoju w Akujnie. Majową telekonferencję biznesową poprowadzą Katarzyna i Marek Dziura ze swoim zespołem menedżerów.

58 Zapraszając nowych ludzi do naszej globalnej społeczności sprawiamy, że nieprzerwanie rośnie jakość życia każdego z nas.

Z ŻYCIA AKUNY! 8 stycznia 2013 r.

Z ŻYCIA AKUNY! 8 stycznia 2013 r. Z ŻYCIA AKUNY! Zapraszając nowych ludzi do naszej globalnej społeczności sprawiamy, że nieprzerwanie rośnie jakość życia każdego z nas. 8 stycznia 2013 r. Dzisiejsze tematy: 1. Zmiany w programach na 2013

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU spis treści FACEBOOK DLA BIZNESU 4 6 Mobile first, mobile best Dlaczego Mark Zuckerberg wyprasza ze swojego pokoju zespoły projektowe? Jaki cel przyświeca Facebookowi

Bardziej szczegółowo

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ www.eurostudent.pl czerwiec 2015 WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW RAPORT SPECJALNY INŻYNIER W AUTOMOTIVE RAPORT CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH: BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ PIERWSZE KROKI W KIERUNKU KARIERY SPRAWDŹ NA S. 9 KARIERA

Bardziej szczegółowo

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl

ABC. CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU. www.finclub.pl ABC CZŁONKA i KONSULTANTA FINCLUBU www.finclub.pl Spis treści WSTĘP s.3 Wstęp MLM w Finclubie s.4 Misja, wizja, wartości s.6 PREZENTACJA FINCLUBU s.7 Historia firmy s.7 Asortyment Finclubu s.8 Punkty Ekspozycyjne

Bardziej szczegółowo

FORE ER POLAND. Lato 2014 Numer 113

FORE ER POLAND. Lato 2014 Numer 113 FORE ER POLAND Lato 2014 Numer 113 Skontaktuj się z nami Lato 2014, nr 113 (06/2014) ISSN 1733-7992 Wydawca: Dział Marketingu FLP Poland Sp. z o.o. e-mail: m.hajzner@fl pp.com.pl W tym wydaniu 03 List

Bardziej szczegółowo

Wrzesień 07. Diamentowy Niezależny Przedsiębiorca Maria i Stanisław Derejczykowie AMWAY POLSKA

Wrzesień 07. Diamentowy Niezależny Przedsiębiorca Maria i Stanisław Derejczykowie AMWAY POLSKA MAGAZYN DLA NIEZALEŻNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW I STAŁYCH KLIENTÓW PLUS Wrzesień 07 Diamentowy Niezależny Przedsiębiorca Maria i Stanisław Derejczykowie AMWAY POLSKA ŚWIEŻOŚĆ DELIKATNOŚĆ AKSAMITNOŚĆ dzięki zawartości

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www

Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Copyright by Złote Myśli & Krzysztof Morawski, rok 2009 Autor: Krzysztof Morawski Tytuł: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim założysz własną stronę www Nr zamówienia: 998756-20110615 Nr Klienta: 1212055

Bardziej szczegółowo

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str.

Jaka jest ich. tajemnica sukcesu? Ochrona prawna przed atakami internetowymi firmy MLM WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU. czytaj na str. WYŻSZA KULTURA NETWORKINGU Cena 19,90 PLN (w tym podatek VAT) Nr 7 / 2013 www.rankingmlm.pl Jaka jest ich tajemnica sukcesu? czytaj na str. 8 Raport branżowy Kompetencje lidera MLM Daniel Kubach, dr Adam

Bardziej szczegółowo

Poradnik dla osób oczekujących najprostszych rozwiązań rozpoczynających konwencjonalne leczenie insuliną. Rozumiemy cukrzycę. Rozumiemy Ciebie.

Poradnik dla osób oczekujących najprostszych rozwiązań rozpoczynających konwencjonalne leczenie insuliną. Rozumiemy cukrzycę. Rozumiemy Ciebie. Życie z cukrzycą Poradnik dla osób oczekujących najprostszych rozwiązań rozpoczynających konwencjonalne leczenie insuliną Rozumiemy cukrzycę. Rozumiemy Ciebie. Spis treści Początki leczenia insuliną 2

Bardziej szczegółowo

LEPIEJRAZEM news ISOVER BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU ISOVER Z NAJLEPSZYMI - WYWIAD Z KAMILEM STOCHEM HAKUNA MATATA WSPIERAMY MŁODE TALENTY

LEPIEJRAZEM news ISOVER BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU ISOVER Z NAJLEPSZYMI - WYWIAD Z KAMILEM STOCHEM HAKUNA MATATA WSPIERAMY MŁODE TALENTY LEPIEJRAZEM news NR 10 kwiecień 2014 ISOVER BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU ISOVER Z NAJLEPSZYMI - WYWIAD Z KAMILEM STOCHEM HAKUNA MATATA - WRAŻENIA BEATY PAWLIKOWSKIEJ Z AFRICA TOUR WSPIERAMY MŁODE TALENTY MISTRZOWIE

Bardziej szczegółowo

11 Produkty firmy Akuna

11 Produkty firmy Akuna Spis treści I. Wstęp II. Współpraca i relacje handlowe Najważniejsze zasady współpracy Relacje między dystrybutorami Relacje w linii sponsorskiej 2 3 VII. Awans na pozycję Lider Warunki awansu Cztery sposoby

Bardziej szczegółowo

Perfekcyjna kombinacja ceny, niezawodności działania i jakości.

Perfekcyjna kombinacja ceny, niezawodności działania i jakości. Oświetlenie Elektrotechnika Elektronika Systemy termiczne Wspomaganie sprzedaży Serwis techniczny Nasze pomysły, Państwa sukces. Perfekcyjna kombinacja ceny, niezawodności działania i jakości. TERAZ! Test

Bardziej szczegółowo

EDUKACJA DIABETOLOGICZNA

EDUKACJA DIABETOLOGICZNA 6/I/2009 ISSN 1689-8435 Kwartał I 2009 EDUKACJA DIABETOLOGICZNA TERAŹNIEJSZOŚĆ A WYZWANIA PRZYSZŁOŚCI MATERIAŁY Z KONFERENCJI PFED ZNACZENIE EDUKACJI PACJENTA Z CUKRZYCĄ DLA PROMOWANIA ZACHOWAŃ PROZDROWOTNYCH

Bardziej szczegółowo

Więc Zaczynamy! Grupy Wsparcia! Koniecznie Dodaj je do zakładki ulubione po lewej stronie paska nawigacyjnego na stronie Facebook a jeśli

Więc Zaczynamy! Grupy Wsparcia! Koniecznie Dodaj je do zakładki ulubione po lewej stronie paska nawigacyjnego na stronie Facebook a jeśli Witaj i Baw Się Dobrze! Jeśli otrzymałeś dostęp do tej strony to znaczy, że już jesteś w jednym zespole i gramy do jednej bramki. Prawdopodobnie to ja albo któryś z moich kluczowych graczy zaprosił Cię

Bardziej szczegółowo

Sklep internetowy. sukces trzeba zaplanować

Sklep internetowy. sukces trzeba zaplanować Sklep internetowy sukces trzeba zaplanować Copyright by Paweł Meyer Projekt okładki Jakub Piesik ISBN 978-83-272-3809-2 Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części publikacji

Bardziej szczegółowo

Zarabianie przez internet finansowy program partnerski Wprowadzenie do ebiznesu

Zarabianie przez internet finansowy program partnerski Wprowadzenie do ebiznesu Niniejsza publikacja może być kopiowana oraz rozpowszechniana bez pobierania opłat w niezmienionej formie. Niedozwolone są jakiekolwiek zmiany w treści publikacji bez wiedzy autora. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bardziej szczegółowo

Jak się robi internet? Sadowski + Wnukiewicz, czyli Brand24. Wypełnić lukę finansowania. Dostarczyć inspiracji. Każdy klient jest wartościowy

Jak się robi internet? Sadowski + Wnukiewicz, czyli Brand24. Wypełnić lukę finansowania. Dostarczyć inspiracji. Każdy klient jest wartościowy WSZYSTKO O e-biznesie e-profit Grudzień 2012 Foto: Brand24.pl Sadowski + Wnukiewicz, czyli Brand24 Jak się robi internet? Wypełnić lukę finansowania Michał Bańka (PARP) o wspieraniu działalności innowacyjnej

Bardziej szczegółowo

Timing Trader. Jaki jest dokładny program szkolenia?

Timing Trader. Jaki jest dokładny program szkolenia? Timing Trader Sam fakt przeczytania książek, posiadania wiedzy dotyczącej narzędzi inwestycyjnych czy instrumentów giełdowych nie gwarantuje sukcesu, a co gorsza również bardzo często ogranicza rozwój

Bardziej szczegółowo

od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci

od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci 3 od redakcji Drodzy Liderzy, Dystrybutorzy, Konsultanci Przed Wami 60 stron czasopisma Alterbusiness.info w nowym, oryginalnym layoucie. Jest o czym czytać, zapewniam tym bardziej, że tegoroczne przedwiośnie

Bardziej szczegółowo

marketing w sieci - studia przypadków -

marketing w sieci - studia przypadków - marketing w sieci - studia przypadków - Kraków 2012 Redakcja Łukasz Leszczyński Projekt graficzny okładki Monika Pletnia Wydawca Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera ul. Westerplatte 11 31-033

Bardziej szczegółowo

PLAN ZAPLECZA SEO Operatory W GOOGLE SEM A CALL CENTER GOOGLE +1 BUTTON MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

PLAN ZAPLECZA SEO Operatory W GOOGLE SEM A CALL CENTER GOOGLE +1 BUTTON MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 5 kwiecień 2011 ISSN 2082-3894 #5 PLAN ZAPLECZA SEO Operatory W GOOGLE SEM A CALL CENTER GOOGLE +1 BUTTON PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany

Bardziej szczegółowo

Masz więcej niż 50 lat? Zostań wolontariuszem!

Masz więcej niż 50 lat? Zostań wolontariuszem! Masz więcej niż 50 lat? Zostań wolontariuszem! WOLONTARIAT TO MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA POSIADANEGO DOŚWIADCZENIA. TO TAKŻE WYJŚCIE Z OSAMOTNIENIA, WYPEŁNIENIE WOLNEGO CZASU I ZADOWOLENIE Z BYCIA POTRZEBNYM

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Strona12. Azja jest najpotężniejszym eksporterem artykułów promocyjnych. Koszty produkcji są tam najniższe,

Strona12. Azja jest najpotężniejszym eksporterem artykułów promocyjnych. Koszty produkcji są tam najniższe, gazeta Be Ez Z GIwa A b p ł at n y UZ LE e TA t yl nn i k b e zp pł ł AT at N na y b k r ta Po OL p s k e j z b y a r t y k łó w p o ls sk k Ii E ej j Ii Z zb by y A ar rt ty yk ku u ŁÓ łó W w PRo OMO

Bardziej szczegółowo

nowy wymiar SEO INQBE NEWS (2)

nowy wymiar SEO INQBE NEWS (2) e -profitlipiec2011 Grupa Kapitałowa INQBE NEWS (2) Magazyn Grupy InQbe nowy wymiar SEO Biznes? Z nami to dziecinnie proste Joanna Zielinska - Szczepkowska - ekspert Cloud computing - rewolucja czy ewolucja?

Bardziej szczegółowo

LIFE. Wyniki Finansowe Pramerica. Life Planner. Korzystne zmiany. magazyn wszystkich ubezpieczonych

LIFE. Wyniki Finansowe Pramerica. Life Planner. Korzystne zmiany. magazyn wszystkich ubezpieczonych LIFE Zawód Life Planner Ubezpieczenia po japońsku Wyniki Finansowe Pramerica Korzystne zmiany w ofercie produktowej KAMPANIA BILLBOARDOWA Profesjonalizm w każdym detalu SPIS TREŚCI firma 01 Słowo wstępu

Bardziej szczegółowo

Obietnica marki zmieniamy jutro

Obietnica marki zmieniamy jutro Odpowiedzialność Biznesu Raport 2012 Przesłanie Prezesa Zarządu O ArcelorMittal Poland Dbamy o pracowników Zdrowie i bezpieczeństwo Szkolenia Inwestujemy w przyszłych pracowników Odpowiadając na potrzeby

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowy Dzień Konsumenta

Międzynarodowy Dzień Konsumenta Międzynarodowy Dzień Konsumenta Dodatek specjalny Jak klienci oceniają firmy? Raport Programu Jakość Obsługi Już po raz 11. obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Konsumenta, choć święto to, które swoje

Bardziej szczegółowo