Imprezy integracyjne ZIMA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Imprezy integracyjne ZIMA"

Transkrypt

1 Imprezy integracyjne ZIMA

2 O nas Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych na własnym terenie, terenie wybranych przez Klienta hoteli lub w każdym innym miejscu Dysponujemy terenem o powierzchni ponad 40 ha w okolicach Radziejowiczróżnicowanym pod względem ukształtowania terenu i idealnym do of-road'u, na którym można jeździć legalnie! Organizujemy imprezy dla małych grup i dla bardzo dużych zapewniając każdemu odpowiednią porcję rozrywki i wrażeń Współpracujemy z kilkoma hotelami w okolicy, gdzie zapewniamy naszym Klientom najlepsze warunki organizowania konferencji i noclegów. Charakter imprezy i podstawowe założenia przedstawia Klient - my zajmujemy się całą resztą Polecamy imprezy off-road, o charakterze militarnym z możliwością rozegrania konkurencji alpinistycznych, paintballa, spływy kajakowe po okolicznych rzekach. Zapewniamy zadaszenie, ognisko, grilla możemy dopasować zakres do potrzeb Klienta.

3 Nasz zespół Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wielu dziedzin-organizacji i zarządzania, turystyki, alpiniści, żołnierze Wojska Polskiego, uczestnicy rajdów off-road. A do tego wszyscy mamy swoje PASJE! Ekipę zawsze dobieramy do ustalonych z Klientem zadań:) Organizacja, zdjęcia - Marzena Animacja, Paintball Tomek i Patryk z zespołem Zajęcia militarne żołnierze zawodowi Wojska Polskiego Alpiniści Sławek z zespołem Off -road Tomek, Mieszko, Piotrek, Krzysiek i wielu innych...

4 KONKURENCJE OFF-ROAD

5 Samochody terenowe Grupa dzieli się na 2-3-osobowe drużyny w każdym samochodzie jest instruktor. Pojazdy są przystosowane do jazdy terenowej. Ilość pojazdów zależy od koncepcji zabawy i założeń Klienta Samochody do dyspozycji (w zależności od dostępności) w danym terminie: Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler, Jeep Wrangler Rubicon i inne Po krótkim przeszkoleniu zawodnicy ruszają w trasę rajdu.

6 Quady Grupa dzieli się na 5-osobowe drużyny z instruktorem nadzorującej przejazd grupy (5 pojazdów w grupie). Rekomendowana ilość pojazdów będzie uzależniona od scenariusza. Możliwe jest połączenie szkolenia, jazdy ekstremalnej i zadań na trasie Wykorzystujemy quady przeprawowe: Polaris, Honda, Yamaha, Kawasaki oraz sportowe. Organizator zapewnia kaski, kominiarki, gogle. W rajdzie jednocześnie może uczestniczyć do 30 pojazdów.

7 Konkurencje off-road Jazda wg parametrów GPS - dla wszystkich zostaną zorganizowane trasy do pokonania równolegle dla grupy w jeepach (obok kierowcy siedzi instruktor, z tyłu 2-3 osoby). Rywalizacja będzie miniaturą rajdu-trzeba będzie zgodnie z mapą zaliczyć poszczególne punkty zbierając pieczątki (w wersji łatwiejszej bez moczenia się lub w wersji bardziej hardcorowej). Osoby w samochodzie będą zmieniać się po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek (tzn. każdy będzie miał do zebrania pieczątki w unikalnych, niepowtarzających się miejscach). Oczywiście instruktorzy znają teren i będą pomagać ale nie wyręczać kierowcę. Mini-rajd połączony z zadaniami team-building takimi jak: łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, zabawy z piłeczkami, balonami, przejście pajęczyny, szczudła, budowanie szałasów, konkurencje na dokładność, slalomy pojazdami itp. Wybór zadań dokonywany jest wspólnie z Klientem i dopasowany do możliwości grupy i czasu trwania imprezy. Punktowane jest zarówno wykonanie poszczególnych zadań jak i czas. Oferujemy również przejazd na drugi tor (20ha) położony w pobliżu, gdzie można realizować drugą część zabawy lub zorganizować dłuższy rajd.

8 SZKOLENIE DLA KIEROWCÓW

9 Symulator wypadków Zapraszamy na Szkolenia dla Kierowców - teoria połączona z praktyką pozwoli CI sprawdzić się w wielu hipotetycznych sytuacjach na drodze i w bezpieczny sposób przeżyć najbardziej ekstremalne sytuacje! Nasz sprzęt pozwoli, aby każdy uczestnik szkolenia dotknął swoim ciałem praw fizyki, poczuł, usłyszał efekty działania poduszki powietrznej i mógł doświadczyć wielu innych doznań wywracających jego motoświat do góry nogami. Posiadamy sprzęt, który może być wykorzystywany dla szkoleń w hotelu (prezentacje multimedialne, symulator zderzeń, symulator ekonomicznej jazdy, alkogogle) oraz na terenie otaczającym hotel-symulator dachowania, troleje. W związku z tym jesteśmy niezależni od warunków pogodowych Symulator dachowania to urządzenie dzięki któremu udowodniamy, że pasy bezpieczeństwa to najważniejszy przyjaciel Kierowcy. Zaufaj mu a pozostaniesz w miejscu w którym rozpocząłeś podróż i w którym chciałbyś ją zakończyć, czyli na swoim fotelu. Poczujesz na własnym ciele, jak niebezpieczne dla zdrowia i życia kierowcy i jego pasażerów są niezabezpieczone przedmioty (laptop, komórka, teczka, itp.).wisząc do góry nogami w samochodzie, nasi profesjonalni instruktorzy, uświadomią jak ważnym wyposażeniem Twojego auta powinien być młotek do wybijania szyb i nóż do cięcia pasów i jak wydostać się z samochodu po dachowaniu. Symulator zderzeń - poczuj na sobie siłę, jaka działa przy zderzeniu z niewielką prędkością (ok. 6-8 km/h). W naszym laboratorium Świadomego Kierowcy zrozumiesz, dlaczego zapięcie pasów bezpieczeństwa jest pierwszą i najważniejszą czynnością, którą powinieneś wykonać po zajęciu wygodniej pozycji za kierownicą.

10 Symulator wypadków Symulator EKOjazdy - uczy jak zaoszczędzić paliwo podczas codziennej jazdy samochodem. 32% to średnia redukcja zużycia paliwa w trakcie naszych dotychczasowych szkoleń. Korzyści ekonomiczne z niższego spalania to nie jedyne jakie osiągniesz. Trenażer czasu reakcji - Nasz trenażer czasu reakcji sprawdzi jaki jest Twój czas reakcji. W ciągu 30 sekund dowiemy się jaka jest Twoja koordynacja wzrokoworuchowa. Czy dorównujesz umiejętnościom kierowcom Formuły 1 czy może jesteś od nich lepszy. Troleje to proste urządzenie, montowane w miejscu tylnych kół, dzięki któremu samochód jest wprowadzany w poślizgi przy bardzo małej prędkości. Zadaniem kierowcy jest wyczucie zbliżającego się uślizgu tylnej osi pojazdu i zapobieżeniu mu. Jeżeli jednak samochód wymknie się spod kontroli i będzie kontynuował tzw. jazdę bokiem, kierowca będzie musiał obronić siebie i samochód, stosując techniki jazdy demonstrowane przez naszych instruktorów. Talerz Stewarda - montowany na masce samochodu, tzw., weryfikuje umiejętność płynnej i delikatnej jazdy. Slalom miedzy słupkami potrafi być zadaniem przerastającym możliwości kierowcy z twardą stopą. Pamiętajmy, że płynne i delikatne manewrowanie pedałem przyspieszenia to jeden z ważnych czynników EKOjazdy. AIRBAGsimTM - bezlitośnie rozprawi się z Twoimi wyobrażeniami na temat działania AIRBAGów. Zobacz, poczuj i usłysz to co się dzieje, kiedy AIRBAG próbuje ratować życie Twoje i Twojej rodziny. Pomóż mu w tym - dzieli Cię od tego tylko 0,0025 sek.! Alkogogle Używając w ćwiczeniu naszych alkogogli sprawimy, że w Twoich żyłach popłyną wirtualne 2 promile alkoholu i dzięki temu przekonasz się jak gwałtownie wzrasta czas reakcji pijanego kierowcy. Warsztaty można połączyć z zajęciami z pierwszej pomocy.

11 PISTONS CUP

12 Po kilku latach przerwy, po raz kolejny na polskich szosach pojawi się FIAT 126p. Za tym spektakularnym powrotem stoicie Wy! Zebraliśmy w jednym miejscu najlepszych projektantów, mechaników i kierowców świata, aby stworzyć nowe oblicze naszego Fiata. Podzielimy Was na 6 zespołów. Zespoły walczyć będą w 3 kategoriach: - najefektowniejszy tuning oceniany podczas parady maluchów nowej generacji - ocena jury w składzie zarządu firmy - wyścig maluchów nowej generacji po torze WRC. - najbardziej pakowny maluch konkurencja dla spragnionych wrażeń Aby ztuningować auto uczestnicy muszą wykupić materiały oraz narzędzia potrzebne do wykonania zadania. Pieniądze na ten cel zdobędą na motopunktach (konkurencje powiązane z tematyką transportu i przemieszczania się). Każdy zespół musi opracować własną strategię, która pozwoli mu na optymalne wykorzystanie czasu. Kiedy auta będą gotowe odbędzie się parada, podczas której jury wybierze najefektowniejsze metamorfozy. Po części oficjalnej rozpoczną się zawody, podczas których zawodnicy będą konkurować, o miano najszybszego i najdokładniejszego zespołu. Ostatnią odsłoną całodziennych potyczek będzie konkurencja dla najodważniejszych. Zadaniem zespołów będzie zapakowanie do maluchów jak najwięcej przedstawicieli każdej grupy. Podsumowaniem zmagań będzie dekoracja uczestników.

13 Scenariusz STANOWISKA DO ZBIERANIA MOTOPUNKTÓW m.in: QUAD Wszyscy wiedzą jak wygląda i tu opis jest zbędny. Tym razem o ilości punktów decyduje nie prędkość a precyzja jazdy. Dla utrudnienia do quada jest przymocowana nagroda na wieczór no i im mniej jej przyjedzie na metę to tym gorzej dla drużyny. DISC GOLF Tego jeszcze nie widzieliście. Disc Golf (nazywany czasem freesbie golfem) jest grą bardzo podobną do tradycyjnego golfa, jednak w tym przypadku kij i piłeczka zastąpione zostały specjalnym, latającym dyskiem. Celem gry jest umieszczenie dysku w specjalnym koszu podczas jak najmniejszej liczby rzutów. Ta drużyna która zrobi to dokładniej i szybciej wygrywa. STRZELINCA Profesjonalna strzelnica śrutowa gdzie przygotowana będzie najnowocześniejsza i najmocniejsza bron śrutowa z napędem na naboje, Co2, KALASCHNIKOV Ak47, WINCHESTER. Zasady no w tym przypadku chyba są tak oczywiste że nie warto tłumaczyć. DMUCHANA SCIANA WSPINACZKOWA Osiem metrów wysokości, dwie trasy wspinaczkowe. Do góry nie dotrzemy żadnym źrodkiem transportu niezastąpiona jest siła mięsni. Dmuchana konstrukcja robi duże wrażenie i gwarantuje dobra zabawę. Ściana zadowoli wyjadaczy skałkowych, jak również amatorów. Oczywiście wszystko jest w solidnej

14 Scenariusz STANOWISKA DO ZBIERANIA MOTOPUNKTÓW m.in: CHOPPER 250ccm amerykański chopper i to wszystko do ogarnięcia na wyznaczonej trasie oczywiście w jak najkrótszym czasie. Każdy z uczestników musi się zmierzyć z amerykańską legendą na naszym torze. TROUSERS RACING Spodnie 3 osobowe to nie lada wyzwanie dla zespołu. Pozornie wygląda to na proste zadanie, ale sami zobaczycie że nie tak łatwo jest się przebiec w trójkę w jednych spodniach MALUCHÓW + MATERIAŁY DO TUNINGU Celem zespołów jest tuning maluchów. Do tego zadania posłużyć mają materiały zakupione w specjalnym sklepie za pieniądze zdobyte na motopunktach. Czas na wykonie zadania wyznaczony jest przez ramy programowe. To zespół decyduje jaką taktykę wybierze, kluczem do sukcesu jest odpowiedni podział pracy. PODIUM I NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW Uhonorowaniem rywalizacji będzie wręczenie pucharu dla zwycięzcy rajdu. Podczas dekoracji na podium nie zabraknie pięknych kobiet oraz dwulitrowego szampana. Klimatu całej imprezie doda scenografia rajdowa oraz tematyczne stroje prowadzących poszczególne konkurencje.

15 KULIG

16 Opis W zależności od pogody oferujemy przejazd saniami lub wozami konnymi po okolicy. Sanie mogą pomieścić 6-8 osób, wozem może jechać jednocześnie osób. Kulig może być zorganizowany również wieczorem z pochodniami. Kulig możemy zakończyć zabawą przy ognisku lub kolacją w karczmie lub hotelu. Pamiętajcie nie ma złej pogody jest tylko niewłaściwe ubranie! Zabierzcie więc ciepłe kurtki, czapki, rękawiczki i w drogę!

17 BIEGI TERENOWE NA ORIENTACJĘ

18 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 1 Czas trwania: ok. 2-3 godzin (do ustalenia) Tematyka: orientacja w terenie POSZUKIWANIE ZAGINIONEGO SKARBU Opis: Gra terenowa mająca na celu uruchomić w was zmysł odkrywcy i poszukiwacza skarbów. Gra odbywa się na otwartej przestrzeni, gdzie będziecie mogli wykazać się swoją orientacją w terenie oraz znajomością map! Świetna zabawa i forma rywalizacji. Podczas biegu będziecie zaliczać zadania, zbierać punkty i wskazówki, które poprowadzą was prosto to zaginionego skarbu... Do waszej dyspozycji będzie między innymi wykrywacz metali. Kto wie co kryje się pod ziemią! Scenariusz 2 Czas trwania: do ustalenia Tematyka: militaria survival SZTUKA PRZETRWANIA W LESIE Opis: Specyficzny rodzaj integracji budzący wiele pozytywnych emocji! Każdy będzie mógł przez chwile poczuć się jak w prawdziwym wojsku! Zadania, które dla Was opracowaliśmy ( nie zawsze sportowe) wykorzystywane są przez jednostki specjalne i survivalowców w celach szkoleniowych! Podczas tych zadań dowiemy się kto ma zmysł przywódcy! Las i odgłosy ciszy! A jedyne niebezpieczeństwo to my sami... Podczas zajęć zdobędziecie dużą wiedzę z zakresu survivalu. Dowiecie się do czego służy i jak wygląda puszka suvivalowa. Jak buduje się schronienia i jak wzywamy pomocy! Sporo przydatnej wiedzy podczas dobrej zabawy. Tego typu spotkania na długo pozostają w pamięci uczestników. Polecamy tą formę integracji. Nic nie jednoczy przecież tak jak wspólny cel

19 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 3 Czas trwania ok. 2-3 godzin Tematyka : ALE KINO! Opis: Cały team building opierał się będzie na opracowanym wcześniej scenariuszu filmowym! Podczas biegu będziecie musieli uruchomić swoją wyobraźnię a nawet wrócić do czasów dzieciństwa. Spokojna atmosfera i dużo śmiechu cechują tą zabawę. Wprowadzamy również elementy rywalizacji między drużynami tak, abyście prześcigali się w swoich pomysłach! Dodatkowo przygotujemy dla was masę zabawnych zadań, które będziecie mile wspominać przez lata. Z pewnością każdy pozbędzie się wstydu którego tak NIE LUBIMY na naszych spotkaniach! Jednym słowem każdy może być aktorem :) Scenariusz 4 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: HEJ PRZYGODO! Opis: Wiele, wiele, wiele fajnych i ciekawych i sportowych i logicznych wyzwań stawia przed wami scenariusz numer 4! W worku tym znajdują się zarówno zadania mocno drużynowe jak i bardziej indywidualne! Każdy może spróbować swoich sił podczas realizacji punktów. Pomiędzy zadaniami wplecione są zagadki i rebusy edukacyjne mobilizujące was do pracy. Pamiętajcie że co dwie głowy to nie jedna W trakcie zabawy wykorzystywać będziemy łuki, wiatrówki, narty wieloosobowe, atki I inne przyrządy sprawnościowe.

20 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 5 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: WYPRAWA RYCERSKA Opis: Witamy w okresie średniowiecza. Ten wspaniały okres był czasem, gdy uzbrojeni od stóp do głów rycerze potykali się w turniejowych szrankach, stawiając na szali zwycięstwa swój honor, jak również dobre imię swej wybranki. Dzisiaj i Wy możecie poczuć na sobie ciężar rycerskiej zbroi oraz zobaczyć na własne oczy bezwzględne pojedynki na śmierć i życie. Aby zadość uczynić turniejowej tradycji, musimy się pojedynkować o honor dam naszych serc, a te wybierzemy spośród przybyłych W programie: konkurs w cięciu drewna, nauka posługiwania się mieczem, walka na poduchy, cięcie główek kapusty mieczem, strzelanie z kuszy lub łuku, rzut toporkiem. Możliwe są pokazy rycerskie w trakcie zabawy. Scenariusz 6 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: ZBÓJECKA WYPRAWA Nowy nabór do zbójeckiej kupy - przyjętych zostanie kilku nowych. Sprawdzian będzie trza zrobić by obaczyć czy aby bitne chłopy i dziewuchy są. Do tego specjalnie na tę okoliczność przygotowany został zbójecki tor sprawnościowy, by każdy chętny mógł do zbójnickiego fachu wstąpić. Do pokonania go potrzeba, żeby z całej kupy nowych ceprów, mniejsze drużyny wyłonić i w takich to kupach na swój szlak zbójecki iść. Zaliczyć trzeba będzie 10 stanowisk z różnymi zadaniami - która szybciej przejdzie zbójecki szlak ta dostaje dodatkowe punkty. Przykładowe konkurencje: potyczki z ceprem - konkurs na kawały o góralach, janosikowe tańcowanie - nauka śpiewu i tańców góralskich jak ograbić, zgubiła Maryna kolczyk w stogu siana, strzelanie z wiatrówki - do postaci Janosika rzut pyzdrą - rzut metalową kulą z sznurkiem do celu i inne

21 Obóz rekrutów Tego jeszcze nie przeżyliście! Zawodowi żołnierze Wojska Polskiego biorący udział w misjach zagranicznych poprowadzą zajęcia dla rekrutów! W programie między innymi: Techniki kamuflażu Przeprawa przez błoto i wodę Nalot Skażenie chemiczne Ostrzał Musztra i wiele innych.. Czas trwania zajęć i stopień ich trudności zależy od grupy Możliwe jest połączenie z zajęciami paintball a i pojazdami wojskowymi

22 Sztafeta militarna Cała zabawa odbywa się na czas a zadania są punktowane. Bieg terenowy z przeszkodami w stylu militarnym do pokonania przez całą drużynę. Do pokonania 11 odcinków o różnym stopniu trudności przykładowe zadania: 1/transport na noszach (3 osoby), 2/równoważnia (1 osoba), 3/wyścig mumii (2 osoby); 4/ścianka 2m; 5/ czołganie w kombinezonie OP-1; 6/taczki (2 osoby); 7/ przeprawa nad rwącą rzeką z użyciem skrzynek (3 osoby); 8/wyścigi w workach (2 osoby); 9/ przeprawa przez błoto (1 osoba); 10/bieg z plecakiem szturmowym (1 osoba); 11/ strzelanie z ASG do celu (1 osoba.). Bieg ma charakter sztafety (w charakterze pałeczki będzie pałka gumowa).

23 SPORTY ZIMOWE

24 Opis W zależności od warunków panujących na zewnątrz zimowych lub wiosennych zimą proponujemy typowe i mniej typowe aktywności zimowe: Narty biegowe Skutery śnieżne Nordic walking Narto-rolki Zajęcia odbywają się zawsze pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Podczas ich trwania zapewniamy naukę połączoną z zabawą Oczywiście zawsze teren możemy dodatkowo zaśnieżyć lub stworzyć lodowisko.

25 PSIE ZAPRZĘGI

26 Opis konkurencji Ten rodzaj konkurencji rozpoczyna się od wskazówek jak prowadzić psi zaprzęg, jak komunikować się z psami, jak się nimi zajmować i czego się wystrzegać. W ramach imprezy oferujemy: pokaz pracy dużego złożonego z kilkunastu psów zaprzęgu krótkie kursy maszerskie Po takim kursie każdy uczestnik będzie wiedział jakiego i kiedy używa się sprzętu, gdzie jest miejsce każdego psa w zaprzęgu i dlaczego takie, a nie inne, chętni będą mieli okazję założyć psom uprzęże, wreszcie każdy sam poprowadzi mały zaprzęg złożony z 2-4 psów. Na koniec każdej tury proponujemy przeprowadzenie mini wyścigów zespołów biorących udział w tej konkurencji. W tym celu przygotowujemy dwa wyznaczone taśmami tory, po których równocześnie ścigają się dwa zaprzęgi. Jesteśmy uniezależnieni od pogody-mogą być to zarówno sanie jak i pojazdy na kołach.

27 Śnieżne konkurencje Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy unikalną propozycję zimową - możemy wyczarować dla nas padający śnieg, ślizgawkę, ośnieżone drzewa, oszronione krzaki, burzę śnieżną -nawet wtedy kiedy za oknem jesień albo wiosna Możecie poślizgać się po specjalnie dla Was wyczarowanej ślizgawce, pobawić się w wojnę na śnieżki i wykonać sobie unikalne ozdoby śniegowe

28 FAJERWERKI

29 Opis Pirotechnika organizowana przez nas to przede wszystkim artystyczna kompozycja obrazów na niebie z muzyką podkreślającą klimat gwiezdnego spektaklu. Każde podniebne widowisko staramy się zaaranżować w osobliwy i niepowtarzalny sposób, tak aby zawsze dostarczało wiele emocji. W naszym pirotechnicznym dorobku możemy pochwalić się współpracą ze światowej sławy artystą Cai Guo Qiangem przy realizacji jego projektu Czerwona flaga organizowanego w czerwcu 2005 roku przed Narodową Galerią Sztuki Zachęta w Warszawie. Współpracujemy także z Teatrem Wielkim Opery Narodowej w Warszawie, Teatrem Dramatycznym oraz Teatrem Roma przy realizacjach efektów pirotechniki scenicznej. Za każdym razem, scenariusza pokazu dopasowany jest do wielkości grupy, oczekiwań oraz topografii terenu. Pozwala nam to na dobranie efektów, które swoim rozmiarem pozwolą nie tylko cieszyć oko widza, ale przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo ich wykorzystania. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów od wiodących hurtowników, a nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje do pracy z materiałami pirotechniki widowiskowej. Oprócz dużych pokazów, które z powodzeniem realizujemy od ponad pięciu lat, swoją pirotechniczną pasję często przenosimy na scenę, gdzie efektowne słupy ognia oraz fukające fontanny iskier podnoszą widowiskowość działań scenicznych. Wykonujemy również płonące napisy, które znacząco podkreślają ekspozycję np. logo firmy. Nasze pokazy składają się z 3 faz o różnej dramaturgii i intensywności pirotechniki. Zawsze przygotowujemy indywidualną propozycję dostosowaną do wielkości budżetu.

30 Kolacja w plenerze Po zakończonej zabawie proponujemy zorganizowanie imprezy w plenerze w namiocie z ogrzewaniem. Możliwe jest zaśnieżenie okolic namiotu celem zbudowania odpowiedniej atmosfery MOŻEMY WYCZAROWAĆ SCENOGRAFIĘ Z DOWOLNEGO FILMU! Wojna na śnieżki, konkursy rzeźbienia w lodzie i budowania igloo albo konkurs ślizgania się na ślizgawce spełniamy marzenia! Menu ekskluzywne albo plenerowe ustalane jest indywidualnie Możliwa jest również wizyta Św. Mikołaja ze śnieżynkami!

31 Dziękujemy i zapraszamy do współpracy

EVENT SAMOCHODOWY SYMULATORY

EVENT SAMOCHODOWY SYMULATORY EVENT SAMOCHODOWY Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako taka podlega

Bardziej szczegółowo

SALE KONFERENCYJNE CATERING

SALE KONFERENCYJNE CATERING O NAS Tor OFF-ROADowy DRIVE POSITION to jedyny taki obiekt w Warszawie!!! To miejsce przygotowane specjalnie dla firm i grup zorganizowanych. Tutaj zorganizujesz imprezę firmową, szkolenie dla pracowników,

Bardziej szczegółowo

Bezpieczna przygoda dla firm

Bezpieczna przygoda dla firm Bezpieczna przygoda dla firm 1 ŠKODA Road Safety O nas Korzystając z wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i działań integracyjnych wypracowaliśmy produkty, które z całą pewnością zapewnią

Bardziej szczegółowo

FIRMOWE IGRZYSKA. outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h. liczba uczestników 15-24 25-36 37-48 49-65 65-80

FIRMOWE IGRZYSKA. outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h. liczba uczestników 15-24 25-36 37-48 49-65 65-80 FIRMOWE IGRZYSKA outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h MIEJSCE DO WYBORU teren Półwyspu Lipa www.polwyseplipa.pl teren hotelu Gołuń www.hotel-golun.com.pl miejsce wskazane przez Ciebie KOSZT liczba uczestników

Bardziej szczegółowo

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych Legionowo, Styczeń 2011 r. Firma Auto Plus s.c. istnieje od maja 1996 r. Od kilku lat bierzemy czynny udział

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA Założenia imprezy szkoleniowej dla 30 osób. Termin??? Miejsce Józefów k/ Legionowa Zajęcia na torze w godzinach 10.00 16.00 Proponujemy zajęcia w grupach 1 instruktor,

Bardziej szczegółowo

OLIMPIADA FIRMOWA. outdoor zł osób 3 h. liczba uczestników

OLIMPIADA FIRMOWA. outdoor zł osób 3 h. liczba uczestników OLIMPIADA FIRMOWA outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 h MIEJSCE DO WYBORU teren Półwyspu Lipa www.polwyseplipa.pl teren hotelu Gołuń www.hotel-golun.com.pl miejsce wskazane przez Ciebie KOSZT liczba uczestników

Bardziej szczegółowo

Zimowe Igrzyska dla Twojej firmy Wyjątkowa oferta wyjazdu dla grup!

Zimowe Igrzyska dla Twojej firmy Wyjątkowa oferta wyjazdu dla grup! Zimowe Igrzyska dla Twojej firmy Wyjątkowa oferta wyjazdu dla grup! Nie pozwól by w roku Zimowych Igrzysk w Sochi ominęła Cię śnieżna zabawa! Koncepcja imprezy Jest to oferta wyjątkowa ze względu na program

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZ KONKURENCJI

SCENARIUSZ KONKURENCJI SCENARIUSZ KONKURENCJI SCENARIUSZ - konkurencje: KONKURENCJE: MOTORYZACYJNE MOTOROWODNE STRZELECKIE ZRĘCZNOŚCIOWE LOGICZNE QUADY Can-Am Outlander Zadaniem uczestników będzie pokonanie specjalnie przygotowanej

Bardziej szczegółowo

Cena zawiera: 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek paintball (tippmann)

Cena zawiera: 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek paintball (tippmann) Paintball Po specjalnym przeszkoleniu weźmiesz udział w grze na specjalnie przystosowanym poligonie (0,5 ha) pod kontrolą instruktora. Czas trwania: 2 godz. 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek

Bardziej szczegółowo

Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia

Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia Zapraszamy Państwa do wspólnego poszukiwania zaginionego Skarbu Śródziemia. W grze tej uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup poszukiwawczych i ruszą na

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA dla 50 osób.

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA dla 50 osób. PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA dla 50 osób. Lokalizacja Legionowo k/ Warszawy Termin Zajecia na torze w godzinach 10:00-17:00. TOR Legionowo Stacja 1 Slalomy tor przeszkód(2 samochody) Celem ćwiczenia

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. dla grup 3-18 osób

OFERTA PROGRAMU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU. dla grup 3-18 osób OFERTA PROGRAMU AKTYWNEGO WYPOCZYNKU dla grup 3-18 osób Doświadczenie i kwalifikacje Jesteśmy stowarzyszeniem, którego misją jest kształtowanie obywateli w duchu dawnych wartości Szkoły Rycerskiej. Istniejemy

Bardziej szczegółowo

Oferta Zimowa. Wszystkie zadania odbywają się na profesjonalnie zaprojektowanym i przygotowanym terenie, który obejmuje:

Oferta Zimowa. Wszystkie zadania odbywają się na profesjonalnie zaprojektowanym i przygotowanym terenie, który obejmuje: Oferta Zimowa TEAMSTREFA Teamstrefa to w stu procentach profesjonalne, jedyne w Polsce centrum integracyjne. Tutaj można sprawdzić się w pokonywaniu samochodami terenowymi i quadami, specjalnie wybudowanych,

Bardziej szczegółowo

JOANNA STACHOW. skaut.pl

JOANNA STACHOW. skaut.pl JOANNA TEL++48 STACHOW SKA asia@ft 6955134 17 skaut.pl WODNE SZALEÑSTWO trampolina wodna 3,5 metrowej średnicy batut, umieszczony na okrągłym pontonie.można na nim skakać wykonywać różne akrobacje, kończąc

Bardziej szczegółowo

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI indoor / outdoor 170 zł 14 100 osób 2 dni MIEJSCE hotel Gołuń www.hotel-golun.com.pl Hotel Gołuń położony jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów, bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Ilość dni: 3. Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie. Pory roku: wiosna, lato JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE!

Ilość dni: 3. Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie. Pory roku: wiosna, lato JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Mazury Zachodnie campingowo i caravaningowo Ilość dni: 3 Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie Pory roku: wiosna, lato JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Czekają na Ciebie: rodzinne pola campingowe wyżywienie

Bardziej szczegółowo

Catering NIKU RESTAURACJA. Niku Restauracja, ul. Piątkowska 200 Poznań catering@nikurestauracja.pl www.nikurestauracja.pl

Catering NIKU RESTAURACJA. Niku Restauracja, ul. Piątkowska 200 Poznań catering@nikurestauracja.pl www.nikurestauracja.pl Catering NIKU RESTAURACJA Niku Restauracja, ul. Piątkowska 200 Poznań catering@nikurestauracja.pl www.nikurestauracja.pl FIRMA NIKU BOWLING & RESTAURANT zajmuje się kompleksową obsługą cateringową wydarzeń.

Bardziej szczegółowo

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O...

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O... Rzeźby z lodu...piękno rodzi się w -20 st C O... ICE EVOLUTION to czołowa firma zajmująca się tworzeniem niesamowitych atrakcji w lodzie. Połączyliśmy pracę z pasją, dzięki czemu już od wielu lat uświetniamy

Bardziej szczegółowo

Aktywna Edukacja. Nauka przez doświadczenie. LondonSAM Polska, Kraków 2014. Praca zespołowa. Doświadczenie. Warsztaty

Aktywna Edukacja. Nauka przez doświadczenie. LondonSAM Polska, Kraków 2014. Praca zespołowa. Doświadczenie. Warsztaty Aktywna Edukacja Nauka przez doświadczenie Praca zespołowa Doświadczenie Warsztaty LondonSAM Polska, Kraków 2014 Spis treści Strona Organizatorzy 2 Aktywna Edukacja 3 Metodologia działania 4 Co wyróżnia

Bardziej szczegółowo

Turystyczny 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Turystyczny 3 dni. Ramowy Program Pobytu Turystyczny 3 dni Liczba osób: 20-50 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Obowiązek posiadania ubrań sportowych oraz terenowych, które mogą sie zabrudzić Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Zimowy obóz narciarski UKS Żoliborz odbędzie się w Zakopanem.

OFERTA. Zimowy obóz narciarski UKS Żoliborz odbędzie się w Zakopanem. OFERTA Zimowy obóz narciarski UKS Żoliborz odbędzie się w Zakopanem. Wyjazd: sobota 11.02.2016r. zbiórka 10.00, parking zewnętrzny OSiR, Potocka 1. Powrót: sobota 18.02.2016r. w godzinach wieczornych.

Bardziej szczegółowo

Arktyczna Szkoła Jazdy

Arktyczna Szkoła Jazdy Arktyczna Szkoła Jazdy Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego Finowie odnoszą takie sukcesy w rajdach samochodowych? Teraz możesz sam się o tym przekonać jeżdżąc z zawodowymi kierowcami rajdowymi

Bardziej szczegółowo

Czekają na Ciebie: Co będziecie robić? Zapraszamy na Mazury Zachodnie! Program 3-dniowy. Cena obejmuje:

Czekają na Ciebie: Co będziecie robić? Zapraszamy na Mazury Zachodnie! Program 3-dniowy. Cena obejmuje: Mazury Zachodnie i gry terenowe Ilość dni: 3 lub 5 Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie Pory roku: wiosna, lato, jesień JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Jeżeli chcesz aktywnie, kreatywnie i niezwykle ciekawie

Bardziej szczegółowo

Impreza W kraju Samurajów

Impreza W kraju Samurajów Impreza W kraju Samurajów Jeżeli chcą Państwo przeżyć naprawdę wyjątkowy wieczór proponujemy imprezę W kraju Samurajów! Nastrojowa scenografia, tradycyjna japońska kuchnia i mnóstwo atrakcji sprawią, że

Bardziej szczegółowo

GRY Z DRESZCZYKIEM EMOCJI

GRY Z DRESZCZYKIEM EMOCJI SALON GIER Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako taka podlega pełnej

Bardziej szczegółowo

JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE!

JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Mazury Zachodnie biznesowo Ilość dni: zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klienta Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie Pory roku: wiosna, lato, jesień, zima JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Jest to

Bardziej szczegółowo

OFERTA Jednodniowy event zimowy

OFERTA Jednodniowy event zimowy OFERTA Jednodniowy event zimowy Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event

Bardziej szczegółowo

Rekreacyjny 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Rekreacyjny 3 dni. Ramowy Program Pobytu Rekreacyjny 3 dni Liczba osób: 20-80 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Istnieje możliwość wynajęcia autokaru, obowiązek posiadania ubrań sportowych. Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

Obóz survivalowy SERPELICE, R.

Obóz survivalowy SERPELICE, R. Fun Active Obóz survivalowy SERPELICE, 6-17.08.2016 R. Fun Active NASZA OFERTA KIEROWANA JEST DO OSÓB, KTÓRE CENIĄ SOBIE: Komfort i absolutne bezpieczeństwo Wysoki profesjonalizm Odpowiedzialność Otwartość

Bardziej szczegółowo

Usługi Konferencyjne. w hotelu borys

Usługi Konferencyjne. w hotelu borys Usługi Konferencyjne w hotelu borys Hotel Borys to idealne miejsce na organizację szkoleń, bankietów, wyjazdów firmowych oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel Borys jest oddalony tylko 15

Bardziej szczegółowo

BIZNES I KONFERENCJE

BIZNES I KONFERENCJE BIZNES I KONFERENCJE Jest takie miejsce... Hotel Senator to doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 80 m od morza, z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Szeroka

Bardziej szczegółowo

Golfowe urodziny. Kreatywnie, nieszablonowo, aktywnie i sportowo: golf na urodzinach!

Golfowe urodziny. Kreatywnie, nieszablonowo, aktywnie i sportowo: golf na urodzinach! Golfowe urodziny Kreatywnie, nieszablonowo, aktywnie i sportowo: golf na urodzinach! Zorganizowanie wyjątkowych urodzin dla dziecka to nie lada wyzwanie. My potrafimy mu sprostać. Zapewniamy doskonałą

Bardziej szczegółowo

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING BIEG NA ORIENTACJĘ (BnO) Bieg na orientację (BnO) jest dyscypliną sportową polegającą na pokonaniu w jak najkrótszym czasie trasy wyznaczonej

Bardziej szczegółowo

Urodziny w rytmie DISCO? Tak!

Urodziny w rytmie DISCO? Tak! Serdecznie zapraszamy do naszej Placówki na organizację imprezy urodzinowej Twojego dziecka! W cenie zapewniamy niezapomnianą zabawę, a w tym: - salę udekorowaną na wyłączność (2h) - animatora podczas

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI indoor / outdoor 270 zł 14 100 osób 3 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze,

Bardziej szczegółowo

NASZA OFERTA KIEROWANA JEST DO OSÓB, KTÓRE CENIĄ SOBIE:

NASZA OFERTA KIEROWANA JEST DO OSÓB, KTÓRE CENIĄ SOBIE: Fun Active NASZA OFERTA KIEROWANA JEST DO OSÓB, KTÓRE CENIĄ SOBIE: Komfort i absolutne bezpieczeństwo Wysoki profesjonalizm Odpowiedzialność Otwartość na innowacje Duży entuzjazm Fachową opiekę Potrzebę

Bardziej szczegółowo

Oferta imprez integracyjnych Grupy Domino

Oferta imprez integracyjnych Grupy Domino 1. Wstęp 2. Postawa 3. Sugerowane tematy imprez 4. Rozwiązania 5. Kontakt Spis treści: Wstęp Oferta, którą macie Państwo przed sobą, to nie tylko kolorowy wykaz tego, na co możecie się zdecydować i zapłacić,

Bardziej szczegółowo

PAKIET IV opcja zimowa

PAKIET IV opcja zimowa PAKIET IV opcja zimowa DZIEŃ I Transport Po Państwa przylocie do Polski zostaną Państwo odebrani z lotniska przez naszego opiekuna i przewiezieni busem lub samochodem osobowym do wybranego przez Państwa

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA FIRM SEZON 2012. www.cascaderpark.pl

OFERTA DLA FIRM SEZON 2012. www.cascaderpark.pl OFERTA DLA FIRM SEZON 2012 Dlaczego Cascader Park? Niezapomniane wrażenia Nic nie równa się emocjom, których dostarczają nasze atrakcje linowe. Bezpieczeństwo Cascader Park otrzymał certyfikat Bezpieczny

Bardziej szczegółowo

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK Doskonałe zaplecze i ciekawy program, który dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Oferta zielonych szkół przygotowana została z myślą

Bardziej szczegółowo

ŠKODA Road Safety Partnerzy

ŠKODA Road Safety Partnerzy 1 2 ŠKODA Road Safety Partnerzy 3 ŠKODA Road Safety Typy szkoleń Bezpieczna jazda Jazda ekonomiczna Jazda defensywna Jazda po bezdrożach Trenerzy Dzięki certyfikatom ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI indoor / outdoor 150 160 zł 10 100 osób 2 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora

Bardziej szczegółowo

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień STANOWISKA TEMATYCZNE KAŻDE STANOWISKO Z TEGO DZIAŁU ZAIWERAJA W SOBIE KONKURENCJE PRZYGOTOWANĄ I PRZEPROWADZANĄ WG SCENARIUSZA TEMATYCZNEGO. DANA

Bardziej szczegółowo

ZIMOWY WYJAZD W TATRY

ZIMOWY WYJAZD W TATRY NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE ANITY MARCZUŁAJTIS SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI W WIEKU 4-6 LAT WRAZ Z RODZICAMI NA ZIMOWY WYJAZD W TATRY TERMIN: 16.02.-23.02.2013r. MIEJSCE: PORONIN K/ZAKOPANEGO PENSJONAT LITWORÓWKA

Bardziej szczegółowo

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PROGRAM SZKOLENIA

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PROGRAM SZKOLENIA PROGRAM SZKOLENIA z zakresu doskonalenia techniki kierowania samochodem osobowym w ramach projektu pt. Droga do bezpiecznej służby realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet

Bardziej szczegółowo

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl Centrum Adiutor od ponad pięciu lat zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Nasz profesjonalizm został doceniony

Bardziej szczegółowo

WORLD SERIES 3000. Nissan 3000 to wspaniały samochód!!!

WORLD SERIES 3000. Nissan 3000 to wspaniały samochód!!! WORLD SERIES 3000 Nissan 3000 to wspaniały samochód!!! Formula Nissan to świetna alternatywa w stosunku do Formuły 1, ze względu na niskie koszty,jak i łatwiejsze prowadzenie, nie tak ekstremalne jak w

Bardziej szczegółowo

Postawa obronna w przypadku ataku psa

Postawa obronna w przypadku ataku psa Zadanie 3. Przeprowadzenie spotkań uczniów z przedstawicielami Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, organizacji społecznych etc. nt. Bezpieczne zachowanie w szkole, domu, na ulicy; zagrożenia,

Bardziej szczegółowo

Symulatory sportowe 1. Symulator strzelniczy 230V/1kW 3mx6m 2500

Symulatory sportowe 1. Symulator strzelniczy 230V/1kW 3mx6m 2500 Cennik wynajmu ważny od 002017, tel. 501-807-007 Arkadiusz Makuła, mail: arek@vreal.pl Urządzenie Zasilanie Rozmiary D/S Cena netto Nowość! Rzeczywistość Wirtualna symulatory z hełmem Oculus Rift Platforma

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI indoor / outdoor 250 270 zł 10 100 osób 3 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora

Bardziej szczegółowo

Propozycja dla Reklamodawców Ogólnopolski Program na rzecz Rozwoju Rekreacji Zimowej Nasze Lodowisko

Propozycja dla Reklamodawców Ogólnopolski Program na rzecz Rozwoju Rekreacji Zimowej Nasze Lodowisko Propozycja dla Reklamodawców Ogólnopolski Program na rzecz Rozwoju Rekreacji Zimowej Nasze Lodowisko Propozycja dla Reklamodawców Propozycja dla Reklamodawców Ogólnopolski Program na rzecz OGÓLNOPOLSKI

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

Twoje Ogniste Atrakcje. Katalog 2017

Twoje Ogniste Atrakcje. Katalog 2017 Twoje Ogniste Atrakcje Katalog 2017 O firmie Teatr ognia Nam-Tara istnieje od 2008 roku. W tym czasie mieliśmy przyjemność wykonać kilkaset pokazów na scenach ogólnopolskich oraz europejskich. Od początku

Bardziej szczegółowo

Piknik piłkarski. Oferta organizacji imprez

Piknik piłkarski. Oferta organizacji imprez Piknik piłkarski Oferta organizacji imprez Piknik piłkarski ANIMACJA ZABAW Uczestnicy zabawy biorąc udział w konkursach będą zdobywać fikcyjną walutę - sztosy. Z uzbieraną gotówką będą mogli przystąpić

Bardziej szczegółowo

Temat: Ćwiczyć każdy może i mały i duży.

Temat: Ćwiczyć każdy może i mały i duży. Scenariusz imprezy rodzinnej Aktywność w gronie rodziny (obszar 8) 1 Prowadzący: Krystyna Chaciak, Małgorzata Sikorska Miejsce zajęć: sala gimnastyczna Liczba ćwiczących: klasa - 37 Klasa: IA, II Temat:

Bardziej szczegółowo

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 4 DNI

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 4 DNI BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 4 DNI indoor / outdoor 400 zł 14 100 osób 4 dni MIEJSCE hotel Gołuń www.hotel-golun.com.pl Hotel Gołuń położony jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów, bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Firma Xtraining S.C. "Świat Przygody" prowadzi działalność Organizatora Turystyki pod

Firma Xtraining S.C. Świat Przygody prowadzi działalność Organizatora Turystyki pod Firma. "Świat Przygody" prowadzi działalność Organizatora Turystyki pod numerem 765 podlegającą przepisom Kodeksu Cywilnego Prawa Polskiego oraz postanowieniom Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o Usługach

Bardziej szczegółowo

Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie

Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie Ta gra polegała na tym że rysowało się trasę wyścigu i trzeba było pstrykać kapslami tak, by dotrzeć do mety. Ten, kto był najszybciej na mecie ten wygrywał.

Bardziej szczegółowo

Barwy Jesieni w Mazurolandii!

Barwy Jesieni w Mazurolandii! Barwy Jesieni w Mazurolandii! Już od września Mazurolandia zaprasza do odkrycia barw jesieni. Będziecie mogli zajrzeć do Chaty Leśnego Czarodzieja, gdzie m.in. posłuchacie ciekawych opowieści o darach

Bardziej szczegółowo

MOBILNE MIASTECZKO BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO

MOBILNE MIASTECZKO BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO MOBILNE MIASTECZKO BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO Zapraszamy osoby i instytucje organizujące festyny bądź inne imprezy masowe, szkoły nauki jazdy, salony samochodowe oraz firmy ubezpieczeniowe do skorzystania

Bardziej szczegółowo

ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH

ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH PRZECIĄGANIE LINY GIGANTYCZNE SZACHY Gra polega na zdobyciu pól przeciwnika zadanie ma takie utrudnienie że tylko jedna drużyna zna całkowite zasady gry. Drużyna

Bardziej szczegółowo

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody Piknik Ekologiczny Plac zabaw Recykling Atrakcja skierowana do małych dzieci. Jest to dmuchane urządzenie pneumatyczne, które zawiera mini tunele i miejsce do skakania. Zabawa w placu zabaw jest w pełni

Bardziej szczegółowo

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA KOLOROWA IMPREZA BALONOWA Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako

Bardziej szczegółowo

Sportowy Dzień Dziecka

Sportowy Dzień Dziecka Sportowy Dzień Dziecka SCENARIUSZ ZAJĘĆ NA DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w LO. im. B. Prusa w Skierniewicach W festynie biorą udział wszystkie klasy I- II. Będą one rywalizowały na swoich poziomach w poszczególnych

Bardziej szczegółowo

"PRZYGODA Z HISTORIĄ" Dzień I Dzień II Dzień III Dzień IV Dzień V PRZYJAZD NA MAZURY POBUDKA POBUDKA POBUDKA POBUDKA ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE ŚNIADANIE RYN - zwiedzanie zamku Ryn z przewodnikiem MAZUROLANDIA

Bardziej szczegółowo

łucznictwa historycznego, autorzy podręczników oraz producenci replik łuków średniowiecznych)

łucznictwa historycznego, autorzy podręczników oraz producenci replik łuków średniowiecznych) SOBOTA 23 SIERPNIA PROGRAM XVI MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU RYCERSKIEGO NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W ŁĘCZYCY 23-24 SIERPNIA 2014 ROKU 11.11 11.20: Rozpoczęcie turnieju tradycyjną Paradą Rajców miejskich przed Starym

Bardziej szczegółowo

MRZEŻYNO i Bieszczady

MRZEŻYNO i Bieszczady KRAV MAGA KIDS - JUDO WAKACJE NAD MORZEM OBÓZ SPORTÓW WALKI MRZEŻYNO i Bieszczady 2014 MRZEŻYNO KMK / JUDO 2014 TYLKO Z NAMI OBÓZ SPORTÓW WALKI, KMK - JUDO NAD MORZEM CIEKAWE ZAJĘCIA i WSPANIAŁA ZABAWA!!!

Bardziej szczegółowo

BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców

BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w obszarze aktywnej turystyki biznesowej i indywidualnej. W czasie 8 lat naszej obecności

Bardziej szczegółowo

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY. Od przedszkola na stadion

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY. Od przedszkola na stadion RODZINNY PIKNIK SPORTOWY Od przedszkola na stadion Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Prudniku Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku Zdrowie- to nie tylko brak choroby, lecz stan dobrego samopoczucia fizycznego,

Bardziej szczegółowo

BIWAK W NAMIOTACH 2 DNI

BIWAK W NAMIOTACH 2 DNI BIWAK W NAMIOTACH 2 DNI indoor / outdoor 140 zł 14 80 osób 2 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze,

Bardziej szczegółowo

Terenowy 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Terenowy 3 dni. Ramowy Program Pobytu Terenowy 3 dni Liczba osób: 20-50 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Istnieje możliwość wynajęcia autokaru, obowiązek posiadania ubrań sportowych. Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.02-27.02.2015 r. w godzinach od 9.00 do 13.

Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.02-27.02.2015 r. w godzinach od 9.00 do 13. Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.0-7.0.015 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 sportowo-rekreacyjnie- artystycznie Prowadzący: Kierownik:

Bardziej szczegółowo

Przy wynajmie kilkudniowym lub cyklach imprez ceny ustalane są indywidualnie. Urządzenie Zasilanie Rozmiary Szer./Dł. Symulatory samochodowe

Przy wynajmie kilkudniowym lub cyklach imprez ceny ustalane są indywidualnie. Urządzenie Zasilanie Rozmiary Szer./Dł. Symulatory samochodowe www.vreal.pl, tel. 501807007 Arkadiusz Makuła, tel. 58 676 00 33 mail: arek@vreal.pl Cennik na 2012 rok wynajem symulatorów Najlepsza cena, najlepsza jakość, najlepsze symulatory. Przy wynajmie kilkudniowym

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RAJDU - MASTERS

REGULAMIN RAJDU - MASTERS REGULAMIN RAJDU - MASTERS UCZESTNICTWO W RAJDZIE 1. W rajdzie mogą brać udział pełnoletnie osoby, jako zespoły dwuosobowe. 2. Zespoły uczestniczą w zawodach pod podaną nazwą własną zespołu. 3. Każdy zespół

Bardziej szczegółowo

Scenariusz zajęć Temat: Jak bezpiecznie się bawić i spędzać czas?

Scenariusz zajęć Temat: Jak bezpiecznie się bawić i spędzać czas? Scenariusz zajęć Temat: Jak bezpiecznie się bawić i spędzać czas? Cele operacyjne: Uczeń: pokonuje sztuczne przeszkody, posługuje się piłką: rzuca i chwyta, wskazuje, gdzie można bezpiecznie organizować

Bardziej szczegółowo

DNI KŁOBUCKA WYMIATACZE

DNI KŁOBUCKA WYMIATACZE warunki OFERTA Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku pragnie przedstawić Państwu ofertę turnieju Wymiatacze. Zwracamy się do Państwa z propozycją zgłoszenia swoich drużyn, które w strojach

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE. Serdecznie zapraszamy!!! Bartosz Obracaj. Wojciech Obracaj

O FIRMIE. Serdecznie zapraszamy!!! Bartosz Obracaj. Wojciech Obracaj O FIRMIE Firma Polconn - Complete Sailing Service to przedsięwzięcie bazujące na naszym wieloletnim doświadczeniu żeglarskim, skierowane do wszystkich pasjonatów tego sportu, zarówno osób prywatnych jak

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKA ROWEROWA PO GLIWICACH

WYCIECZKA ROWEROWA PO GLIWICACH WYCIECZKA ROWEROWA PO GLIWICACH 28 września 2012 WŁÓCZYKIJE pod opieką pani Ewy Fugowskiej i pani Bożeny Purchały udały się na wycieczkę rowerową po Gliwicach w ramach ROKU TURYSTYKI ROWEROWEJ. Trasa prowadziła

Bardziej szczegółowo

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu Szkolenia dla kierowców posiadających prawo jazdy kat. D z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy autobusem (w ramach programu: Program Operacyjny Kapitał Ludzki,

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH

OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH 2017 www.sztormgrupa.pl SZTORM GRUPA istnieje na polskim rynku od 2006 roku, pierwotnie jako firma organizująca imprezy firmowe, konferencje i szkolenia, pod nazwą Agencja

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN GRY TERENOWEJ. Azymut na historię. organizowanej w ramach projektu Gmina Komarów-Osada inkubatorem aktywności społecznej.

REGULAMIN GRY TERENOWEJ. Azymut na historię. organizowanej w ramach projektu Gmina Komarów-Osada inkubatorem aktywności społecznej. REGULAMIN GRY TERENOWEJ Azymut na historię organizowanej w ramach projektu Gmina Komarów-Osada inkubatorem aktywności społecznej. I. CELE: 1. Rozwijanie integracji, uczenie współzawodnictwa w grupie, posługiwania

Bardziej szczegółowo

EVENTOVSKY. wieczór góralski

EVENTOVSKY. wieczór góralski EVENTOVSKY wieczór góralski Propozycja programu góralskiego na imprezę Ramowy program imprezy: POCZĄTEK Z PRZYTUPEM! Impreza odbywa się w Karczmie/Hotelu. My przyjeżdżamy trochę wcześniej, aby przygotować

Bardziej szczegółowo

EnjoyDriving. Odpowiedzialny biznes 2014

EnjoyDriving. Odpowiedzialny biznes 2014 EnjoyDriving Odpowiedzialny biznes 2014 EnjoyDriving Kompleksowo organizujemy szkolenia bezpiecznej, defensywnej i ekonomicznej jazdy. Prowadzimy imprezy integracyjne i motywacyjne z bezpieczną jazdą i

Bardziej szczegółowo

Obóz Windusurfingowy Brajniki r.

Obóz Windusurfingowy Brajniki r. Nasz Obóz skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów wodnych, a w szczególności windsurfingu. Program opiera się w szczególności na żeglarstwie

Bardziej szczegółowo

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze. Konkurencje zawodów. MARZEC 2016 r.

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Zielonej Górze. Konkurencje zawodów. MARZEC 2016 r. Konkurencje zawodów. Opis stacji Poniższy opis stacji służy przygotowaniu drużyn do zawodów użyteczno-bojowych pk. Marsz Nadodrzański 2016 r. Drużyna otrzyma obiegówkę, celem odnotowania wyników uzyskanych

Bardziej szczegółowo

WIosenne przebudzenie w Mazurolandii!

WIosenne przebudzenie w Mazurolandii! WIosenne przebudzenie w Mazurolandii! Już od marca Mazurolandia zaprasza na żywą lekcję przyrody. Będziecie mogli zajrzeć do Chaty Leśnego Czarodzieja, gdzie posłuchacie ciekawych opowieści o żyjących

Bardziej szczegółowo

JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE!

JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Mazury Zachodnie i żeglarstwo Ilość dni: 5 lub 7 Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie Pory roku: wiosna, lato JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Jeżeli uwielbiasz żeglować, bądź chcesz się tego nauczyć to

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. MnO Harce Bytonia rok

REGULAMIN. MnO Harce Bytonia rok REGULAMIN MnO Harce Bytonia 6.10.2012 rok IX Runda Pucharu Borów Tucholskich 2012 Marsze na Orientację Harce Organizator i zespół organizacyjny: Uczniowski Klub Sportowy Bytonia, Kierownik imprezy - Mateusz

Bardziej szczegółowo

Strona 1 z 7

Strona 1 z 7 1 z 7 www.fitnessmozgu.pl WSTĘP Czy zdarza Ci się, że kiedy spotykasz na swojej drodze nową wiedzę która Cię zaciekawi na początku masz duży entuzjazm ale kiedy Wchodzisz głębiej okazuje się, że z różnych

Bardziej szczegółowo

Noworoczne zabawy. w Mazurolandii

Noworoczne zabawy. w Mazurolandii Noworoczne zabawy / ze `Swietym Mikolajem, w Mazurolandii Już od stycznia Wioska Świętego Mikołaja zaprasza na noworoczne zabawy ze Świętym Mikołajem! Będziecie mogli spotkać Świętego Mikołaja osobiście,

Bardziej szczegółowo

Oferta grupowa - min. 10 osób. 2godz. zabawy

Oferta grupowa - min. 10 osób. 2godz. zabawy Oferta grupowa - min. 10 osób *każde kolejne rozpoczęte 30 min. zabawy 2zł/os. 14zł/os. 18zł/os. Korzystanie ze wszystkich atrakcji w centrum zabaw: - interaktywna podłoga - małpi gaj - strefa malucha

Bardziej szczegółowo

IV Dzień Cichociemnych już dzisiaj

IV Dzień Cichociemnych już dzisiaj IV Dzień Cichociemnych już dzisiaj Dzisiaj w godz. 12.00 19.00 na terenie zielonym na przedłużeniu ul. rtm. W. Pileckiego (przedpole góry Trzech Szczytów) odbędzie się IV Dzień Cichociemnych na Ursynowie,

Bardziej szczegółowo

Oferta imprez. Czy dobrze zorganizowany event może wpłynąć na poprawę wizerunku firmy? Tak, jeśli powierzymy jego organizację w ręce fachowców.

Oferta imprez. Czy dobrze zorganizowany event może wpłynąć na poprawę wizerunku firmy? Tak, jeśli powierzymy jego organizację w ręce fachowców. Oferta imprez Czy dobrze zorganizowany event może wpłynąć na poprawę wizerunku firmy? Tak, jeśli powierzymy jego organizację w ręce fachowców. Organizujemy ) oferta dla firm Catering Imprezy plenerowe

Bardziej szczegółowo

Kim jesteśmy? Poprzez dostarczane usługi wspieramy swoich Klientów w budowaniu strategicznej

Kim jesteśmy? Poprzez dostarczane usługi wspieramy swoich Klientów w budowaniu strategicznej Kim jesteśmy? Liga Firm organizuje profesjonalne rozgrywki piłkarskie dla firm i instytucji. Kompleksowa organizacja rozgrywek sportowych i imprez dla biznesu obejmuje m.in.: ligi dla firm, rozgrywki wewnętrzne

Bardziej szczegółowo

FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym,

FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym, FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym, gdzieindziej to tylko slogan, u nas rzeczywistość!!! Koktajl zwycięstwa w najbardziej ekskluzywnym klubie prędkości Pure Sport. Zapisy otwarte dla osób prywatnych,

Bardziej szczegółowo

Projekt edukacyjny realizowany w formie konkursu pod nazwą. Liga BRD. adresowany do uczniów klas czwartych pabianickich szkół podstawowych.

Projekt edukacyjny realizowany w formie konkursu pod nazwą. Liga BRD. adresowany do uczniów klas czwartych pabianickich szkół podstawowych. Jacek Jaśkiewicz nauczyciel SP nr 8 Projekt edukacyjny realizowany w formie konkursu pod nazwą Liga BRD adresowany do uczniów klas czwartych pabianickich szkół podstawowych. Pabianice 2009 r. REGULAMINI

Bardziej szczegółowo

AKTYWNIE PAINTBALL WSPINACZKA QUADY I OFF-ROAD

AKTYWNIE PAINTBALL WSPINACZKA QUADY I OFF-ROAD AKTYWNIE PAINTBALL Paintball jest sportem zespołowym, który dostarcza ogromnych emocji i dużych dawek adrenaliny. Uprawiają go ludzie w różnym wieku, każdej płci, każdej profesji. O swojej skuteczności

Bardziej szczegółowo