Imprezy integracyjne ZIMA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Imprezy integracyjne ZIMA"

Transkrypt

1 Imprezy integracyjne ZIMA

2 O nas Specjalizujemy się w organizacji imprez plenerowych na własnym terenie, terenie wybranych przez Klienta hoteli lub w każdym innym miejscu Dysponujemy terenem o powierzchni ponad 40 ha w okolicach Radziejowiczróżnicowanym pod względem ukształtowania terenu i idealnym do of-road'u, na którym można jeździć legalnie! Organizujemy imprezy dla małych grup i dla bardzo dużych zapewniając każdemu odpowiednią porcję rozrywki i wrażeń Współpracujemy z kilkoma hotelami w okolicy, gdzie zapewniamy naszym Klientom najlepsze warunki organizowania konferencji i noclegów. Charakter imprezy i podstawowe założenia przedstawia Klient - my zajmujemy się całą resztą Polecamy imprezy off-road, o charakterze militarnym z możliwością rozegrania konkurencji alpinistycznych, paintballa, spływy kajakowe po okolicznych rzekach. Zapewniamy zadaszenie, ognisko, grilla możemy dopasować zakres do potrzeb Klienta.

3 Nasz zespół Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wielu dziedzin-organizacji i zarządzania, turystyki, alpiniści, żołnierze Wojska Polskiego, uczestnicy rajdów off-road. A do tego wszyscy mamy swoje PASJE! Ekipę zawsze dobieramy do ustalonych z Klientem zadań:) Organizacja, zdjęcia - Marzena Animacja, Paintball Tomek i Patryk z zespołem Zajęcia militarne żołnierze zawodowi Wojska Polskiego Alpiniści Sławek z zespołem Off -road Tomek, Mieszko, Piotrek, Krzysiek i wielu innych...

4 KONKURENCJE OFF-ROAD

5 Samochody terenowe Grupa dzieli się na 2-3-osobowe drużyny w każdym samochodzie jest instruktor. Pojazdy są przystosowane do jazdy terenowej. Ilość pojazdów zależy od koncepcji zabawy i założeń Klienta Samochody do dyspozycji (w zależności od dostępności) w danym terminie: Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler, Jeep Wrangler Rubicon i inne Po krótkim przeszkoleniu zawodnicy ruszają w trasę rajdu.

6 Quady Grupa dzieli się na 5-osobowe drużyny z instruktorem nadzorującej przejazd grupy (5 pojazdów w grupie). Rekomendowana ilość pojazdów będzie uzależniona od scenariusza. Możliwe jest połączenie szkolenia, jazdy ekstremalnej i zadań na trasie Wykorzystujemy quady przeprawowe: Polaris, Honda, Yamaha, Kawasaki oraz sportowe. Organizator zapewnia kaski, kominiarki, gogle. W rajdzie jednocześnie może uczestniczyć do 30 pojazdów.

7 Konkurencje off-road Jazda wg parametrów GPS - dla wszystkich zostaną zorganizowane trasy do pokonania równolegle dla grupy w jeepach (obok kierowcy siedzi instruktor, z tyłu 2-3 osoby). Rywalizacja będzie miniaturą rajdu-trzeba będzie zgodnie z mapą zaliczyć poszczególne punkty zbierając pieczątki (w wersji łatwiejszej bez moczenia się lub w wersji bardziej hardcorowej). Osoby w samochodzie będą zmieniać się po zebraniu odpowiedniej ilości pieczątek (tzn. każdy będzie miał do zebrania pieczątki w unikalnych, niepowtarzających się miejscach). Oczywiście instruktorzy znają teren i będą pomagać ale nie wyręczać kierowcę. Mini-rajd połączony z zadaniami team-building takimi jak: łucznictwo, strzelanie z wiatrówki, zabawy z piłeczkami, balonami, przejście pajęczyny, szczudła, budowanie szałasów, konkurencje na dokładność, slalomy pojazdami itp. Wybór zadań dokonywany jest wspólnie z Klientem i dopasowany do możliwości grupy i czasu trwania imprezy. Punktowane jest zarówno wykonanie poszczególnych zadań jak i czas. Oferujemy również przejazd na drugi tor (20ha) położony w pobliżu, gdzie można realizować drugą część zabawy lub zorganizować dłuższy rajd.

8 SZKOLENIE DLA KIEROWCÓW

9 Symulator wypadków Zapraszamy na Szkolenia dla Kierowców - teoria połączona z praktyką pozwoli CI sprawdzić się w wielu hipotetycznych sytuacjach na drodze i w bezpieczny sposób przeżyć najbardziej ekstremalne sytuacje! Nasz sprzęt pozwoli, aby każdy uczestnik szkolenia dotknął swoim ciałem praw fizyki, poczuł, usłyszał efekty działania poduszki powietrznej i mógł doświadczyć wielu innych doznań wywracających jego motoświat do góry nogami. Posiadamy sprzęt, który może być wykorzystywany dla szkoleń w hotelu (prezentacje multimedialne, symulator zderzeń, symulator ekonomicznej jazdy, alkogogle) oraz na terenie otaczającym hotel-symulator dachowania, troleje. W związku z tym jesteśmy niezależni od warunków pogodowych Symulator dachowania to urządzenie dzięki któremu udowodniamy, że pasy bezpieczeństwa to najważniejszy przyjaciel Kierowcy. Zaufaj mu a pozostaniesz w miejscu w którym rozpocząłeś podróż i w którym chciałbyś ją zakończyć, czyli na swoim fotelu. Poczujesz na własnym ciele, jak niebezpieczne dla zdrowia i życia kierowcy i jego pasażerów są niezabezpieczone przedmioty (laptop, komórka, teczka, itp.).wisząc do góry nogami w samochodzie, nasi profesjonalni instruktorzy, uświadomią jak ważnym wyposażeniem Twojego auta powinien być młotek do wybijania szyb i nóż do cięcia pasów i jak wydostać się z samochodu po dachowaniu. Symulator zderzeń - poczuj na sobie siłę, jaka działa przy zderzeniu z niewielką prędkością (ok. 6-8 km/h). W naszym laboratorium Świadomego Kierowcy zrozumiesz, dlaczego zapięcie pasów bezpieczeństwa jest pierwszą i najważniejszą czynnością, którą powinieneś wykonać po zajęciu wygodniej pozycji za kierownicą.

10 Symulator wypadków Symulator EKOjazdy - uczy jak zaoszczędzić paliwo podczas codziennej jazdy samochodem. 32% to średnia redukcja zużycia paliwa w trakcie naszych dotychczasowych szkoleń. Korzyści ekonomiczne z niższego spalania to nie jedyne jakie osiągniesz. Trenażer czasu reakcji - Nasz trenażer czasu reakcji sprawdzi jaki jest Twój czas reakcji. W ciągu 30 sekund dowiemy się jaka jest Twoja koordynacja wzrokoworuchowa. Czy dorównujesz umiejętnościom kierowcom Formuły 1 czy może jesteś od nich lepszy. Troleje to proste urządzenie, montowane w miejscu tylnych kół, dzięki któremu samochód jest wprowadzany w poślizgi przy bardzo małej prędkości. Zadaniem kierowcy jest wyczucie zbliżającego się uślizgu tylnej osi pojazdu i zapobieżeniu mu. Jeżeli jednak samochód wymknie się spod kontroli i będzie kontynuował tzw. jazdę bokiem, kierowca będzie musiał obronić siebie i samochód, stosując techniki jazdy demonstrowane przez naszych instruktorów. Talerz Stewarda - montowany na masce samochodu, tzw., weryfikuje umiejętność płynnej i delikatnej jazdy. Slalom miedzy słupkami potrafi być zadaniem przerastającym możliwości kierowcy z twardą stopą. Pamiętajmy, że płynne i delikatne manewrowanie pedałem przyspieszenia to jeden z ważnych czynników EKOjazdy. AIRBAGsimTM - bezlitośnie rozprawi się z Twoimi wyobrażeniami na temat działania AIRBAGów. Zobacz, poczuj i usłysz to co się dzieje, kiedy AIRBAG próbuje ratować życie Twoje i Twojej rodziny. Pomóż mu w tym - dzieli Cię od tego tylko 0,0025 sek.! Alkogogle Używając w ćwiczeniu naszych alkogogli sprawimy, że w Twoich żyłach popłyną wirtualne 2 promile alkoholu i dzięki temu przekonasz się jak gwałtownie wzrasta czas reakcji pijanego kierowcy. Warsztaty można połączyć z zajęciami z pierwszej pomocy.

11 PISTONS CUP

12 Po kilku latach przerwy, po raz kolejny na polskich szosach pojawi się FIAT 126p. Za tym spektakularnym powrotem stoicie Wy! Zebraliśmy w jednym miejscu najlepszych projektantów, mechaników i kierowców świata, aby stworzyć nowe oblicze naszego Fiata. Podzielimy Was na 6 zespołów. Zespoły walczyć będą w 3 kategoriach: - najefektowniejszy tuning oceniany podczas parady maluchów nowej generacji - ocena jury w składzie zarządu firmy - wyścig maluchów nowej generacji po torze WRC. - najbardziej pakowny maluch konkurencja dla spragnionych wrażeń Aby ztuningować auto uczestnicy muszą wykupić materiały oraz narzędzia potrzebne do wykonania zadania. Pieniądze na ten cel zdobędą na motopunktach (konkurencje powiązane z tematyką transportu i przemieszczania się). Każdy zespół musi opracować własną strategię, która pozwoli mu na optymalne wykorzystanie czasu. Kiedy auta będą gotowe odbędzie się parada, podczas której jury wybierze najefektowniejsze metamorfozy. Po części oficjalnej rozpoczną się zawody, podczas których zawodnicy będą konkurować, o miano najszybszego i najdokładniejszego zespołu. Ostatnią odsłoną całodziennych potyczek będzie konkurencja dla najodważniejszych. Zadaniem zespołów będzie zapakowanie do maluchów jak najwięcej przedstawicieli każdej grupy. Podsumowaniem zmagań będzie dekoracja uczestników.

13 Scenariusz STANOWISKA DO ZBIERANIA MOTOPUNKTÓW m.in: QUAD Wszyscy wiedzą jak wygląda i tu opis jest zbędny. Tym razem o ilości punktów decyduje nie prędkość a precyzja jazdy. Dla utrudnienia do quada jest przymocowana nagroda na wieczór no i im mniej jej przyjedzie na metę to tym gorzej dla drużyny. DISC GOLF Tego jeszcze nie widzieliście. Disc Golf (nazywany czasem freesbie golfem) jest grą bardzo podobną do tradycyjnego golfa, jednak w tym przypadku kij i piłeczka zastąpione zostały specjalnym, latającym dyskiem. Celem gry jest umieszczenie dysku w specjalnym koszu podczas jak najmniejszej liczby rzutów. Ta drużyna która zrobi to dokładniej i szybciej wygrywa. STRZELINCA Profesjonalna strzelnica śrutowa gdzie przygotowana będzie najnowocześniejsza i najmocniejsza bron śrutowa z napędem na naboje, Co2, KALASCHNIKOV Ak47, WINCHESTER. Zasady no w tym przypadku chyba są tak oczywiste że nie warto tłumaczyć. DMUCHANA SCIANA WSPINACZKOWA Osiem metrów wysokości, dwie trasy wspinaczkowe. Do góry nie dotrzemy żadnym źrodkiem transportu niezastąpiona jest siła mięsni. Dmuchana konstrukcja robi duże wrażenie i gwarantuje dobra zabawę. Ściana zadowoli wyjadaczy skałkowych, jak również amatorów. Oczywiście wszystko jest w solidnej

14 Scenariusz STANOWISKA DO ZBIERANIA MOTOPUNKTÓW m.in: CHOPPER 250ccm amerykański chopper i to wszystko do ogarnięcia na wyznaczonej trasie oczywiście w jak najkrótszym czasie. Każdy z uczestników musi się zmierzyć z amerykańską legendą na naszym torze. TROUSERS RACING Spodnie 3 osobowe to nie lada wyzwanie dla zespołu. Pozornie wygląda to na proste zadanie, ale sami zobaczycie że nie tak łatwo jest się przebiec w trójkę w jednych spodniach MALUCHÓW + MATERIAŁY DO TUNINGU Celem zespołów jest tuning maluchów. Do tego zadania posłużyć mają materiały zakupione w specjalnym sklepie za pieniądze zdobyte na motopunktach. Czas na wykonie zadania wyznaczony jest przez ramy programowe. To zespół decyduje jaką taktykę wybierze, kluczem do sukcesu jest odpowiedni podział pracy. PODIUM I NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW Uhonorowaniem rywalizacji będzie wręczenie pucharu dla zwycięzcy rajdu. Podczas dekoracji na podium nie zabraknie pięknych kobiet oraz dwulitrowego szampana. Klimatu całej imprezie doda scenografia rajdowa oraz tematyczne stroje prowadzących poszczególne konkurencje.

15 KULIG

16 Opis W zależności od pogody oferujemy przejazd saniami lub wozami konnymi po okolicy. Sanie mogą pomieścić 6-8 osób, wozem może jechać jednocześnie osób. Kulig może być zorganizowany również wieczorem z pochodniami. Kulig możemy zakończyć zabawą przy ognisku lub kolacją w karczmie lub hotelu. Pamiętajcie nie ma złej pogody jest tylko niewłaściwe ubranie! Zabierzcie więc ciepłe kurtki, czapki, rękawiczki i w drogę!

17 BIEGI TERENOWE NA ORIENTACJĘ

18 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 1 Czas trwania: ok. 2-3 godzin (do ustalenia) Tematyka: orientacja w terenie POSZUKIWANIE ZAGINIONEGO SKARBU Opis: Gra terenowa mająca na celu uruchomić w was zmysł odkrywcy i poszukiwacza skarbów. Gra odbywa się na otwartej przestrzeni, gdzie będziecie mogli wykazać się swoją orientacją w terenie oraz znajomością map! Świetna zabawa i forma rywalizacji. Podczas biegu będziecie zaliczać zadania, zbierać punkty i wskazówki, które poprowadzą was prosto to zaginionego skarbu... Do waszej dyspozycji będzie między innymi wykrywacz metali. Kto wie co kryje się pod ziemią! Scenariusz 2 Czas trwania: do ustalenia Tematyka: militaria survival SZTUKA PRZETRWANIA W LESIE Opis: Specyficzny rodzaj integracji budzący wiele pozytywnych emocji! Każdy będzie mógł przez chwile poczuć się jak w prawdziwym wojsku! Zadania, które dla Was opracowaliśmy ( nie zawsze sportowe) wykorzystywane są przez jednostki specjalne i survivalowców w celach szkoleniowych! Podczas tych zadań dowiemy się kto ma zmysł przywódcy! Las i odgłosy ciszy! A jedyne niebezpieczeństwo to my sami... Podczas zajęć zdobędziecie dużą wiedzę z zakresu survivalu. Dowiecie się do czego służy i jak wygląda puszka suvivalowa. Jak buduje się schronienia i jak wzywamy pomocy! Sporo przydatnej wiedzy podczas dobrej zabawy. Tego typu spotkania na długo pozostają w pamięci uczestników. Polecamy tą formę integracji. Nic nie jednoczy przecież tak jak wspólny cel

19 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 3 Czas trwania ok. 2-3 godzin Tematyka : ALE KINO! Opis: Cały team building opierał się będzie na opracowanym wcześniej scenariuszu filmowym! Podczas biegu będziecie musieli uruchomić swoją wyobraźnię a nawet wrócić do czasów dzieciństwa. Spokojna atmosfera i dużo śmiechu cechują tą zabawę. Wprowadzamy również elementy rywalizacji między drużynami tak, abyście prześcigali się w swoich pomysłach! Dodatkowo przygotujemy dla was masę zabawnych zadań, które będziecie mile wspominać przez lata. Z pewnością każdy pozbędzie się wstydu którego tak NIE LUBIMY na naszych spotkaniach! Jednym słowem każdy może być aktorem :) Scenariusz 4 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: HEJ PRZYGODO! Opis: Wiele, wiele, wiele fajnych i ciekawych i sportowych i logicznych wyzwań stawia przed wami scenariusz numer 4! W worku tym znajdują się zarówno zadania mocno drużynowe jak i bardziej indywidualne! Każdy może spróbować swoich sił podczas realizacji punktów. Pomiędzy zadaniami wplecione są zagadki i rebusy edukacyjne mobilizujące was do pracy. Pamiętajcie że co dwie głowy to nie jedna W trakcie zabawy wykorzystywać będziemy łuki, wiatrówki, narty wieloosobowe, atki I inne przyrządy sprawnościowe.

20 Biegi nocne i dzienne Scenariusze Scenariusz 5 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: WYPRAWA RYCERSKA Opis: Witamy w okresie średniowiecza. Ten wspaniały okres był czasem, gdy uzbrojeni od stóp do głów rycerze potykali się w turniejowych szrankach, stawiając na szali zwycięstwa swój honor, jak również dobre imię swej wybranki. Dzisiaj i Wy możecie poczuć na sobie ciężar rycerskiej zbroi oraz zobaczyć na własne oczy bezwzględne pojedynki na śmierć i życie. Aby zadość uczynić turniejowej tradycji, musimy się pojedynkować o honor dam naszych serc, a te wybierzemy spośród przybyłych W programie: konkurs w cięciu drewna, nauka posługiwania się mieczem, walka na poduchy, cięcie główek kapusty mieczem, strzelanie z kuszy lub łuku, rzut toporkiem. Możliwe są pokazy rycerskie w trakcie zabawy. Scenariusz 6 Czas trwania ok 3 godzin Tematyka: ZBÓJECKA WYPRAWA Nowy nabór do zbójeckiej kupy - przyjętych zostanie kilku nowych. Sprawdzian będzie trza zrobić by obaczyć czy aby bitne chłopy i dziewuchy są. Do tego specjalnie na tę okoliczność przygotowany został zbójecki tor sprawnościowy, by każdy chętny mógł do zbójnickiego fachu wstąpić. Do pokonania go potrzeba, żeby z całej kupy nowych ceprów, mniejsze drużyny wyłonić i w takich to kupach na swój szlak zbójecki iść. Zaliczyć trzeba będzie 10 stanowisk z różnymi zadaniami - która szybciej przejdzie zbójecki szlak ta dostaje dodatkowe punkty. Przykładowe konkurencje: potyczki z ceprem - konkurs na kawały o góralach, janosikowe tańcowanie - nauka śpiewu i tańców góralskich jak ograbić, zgubiła Maryna kolczyk w stogu siana, strzelanie z wiatrówki - do postaci Janosika rzut pyzdrą - rzut metalową kulą z sznurkiem do celu i inne

21 Obóz rekrutów Tego jeszcze nie przeżyliście! Zawodowi żołnierze Wojska Polskiego biorący udział w misjach zagranicznych poprowadzą zajęcia dla rekrutów! W programie między innymi: Techniki kamuflażu Przeprawa przez błoto i wodę Nalot Skażenie chemiczne Ostrzał Musztra i wiele innych.. Czas trwania zajęć i stopień ich trudności zależy od grupy Możliwe jest połączenie z zajęciami paintball a i pojazdami wojskowymi

22 Sztafeta militarna Cała zabawa odbywa się na czas a zadania są punktowane. Bieg terenowy z przeszkodami w stylu militarnym do pokonania przez całą drużynę. Do pokonania 11 odcinków o różnym stopniu trudności przykładowe zadania: 1/transport na noszach (3 osoby), 2/równoważnia (1 osoba), 3/wyścig mumii (2 osoby); 4/ścianka 2m; 5/ czołganie w kombinezonie OP-1; 6/taczki (2 osoby); 7/ przeprawa nad rwącą rzeką z użyciem skrzynek (3 osoby); 8/wyścigi w workach (2 osoby); 9/ przeprawa przez błoto (1 osoba); 10/bieg z plecakiem szturmowym (1 osoba); 11/ strzelanie z ASG do celu (1 osoba.). Bieg ma charakter sztafety (w charakterze pałeczki będzie pałka gumowa).

23 SPORTY ZIMOWE

24 Opis W zależności od warunków panujących na zewnątrz zimowych lub wiosennych zimą proponujemy typowe i mniej typowe aktywności zimowe: Narty biegowe Skutery śnieżne Nordic walking Narto-rolki Zajęcia odbywają się zawsze pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Podczas ich trwania zapewniamy naukę połączoną z zabawą Oczywiście zawsze teren możemy dodatkowo zaśnieżyć lub stworzyć lodowisko.

25 PSIE ZAPRZĘGI

26 Opis konkurencji Ten rodzaj konkurencji rozpoczyna się od wskazówek jak prowadzić psi zaprzęg, jak komunikować się z psami, jak się nimi zajmować i czego się wystrzegać. W ramach imprezy oferujemy: pokaz pracy dużego złożonego z kilkunastu psów zaprzęgu krótkie kursy maszerskie Po takim kursie każdy uczestnik będzie wiedział jakiego i kiedy używa się sprzętu, gdzie jest miejsce każdego psa w zaprzęgu i dlaczego takie, a nie inne, chętni będą mieli okazję założyć psom uprzęże, wreszcie każdy sam poprowadzi mały zaprzęg złożony z 2-4 psów. Na koniec każdej tury proponujemy przeprowadzenie mini wyścigów zespołów biorących udział w tej konkurencji. W tym celu przygotowujemy dwa wyznaczone taśmami tory, po których równocześnie ścigają się dwa zaprzęgi. Jesteśmy uniezależnieni od pogody-mogą być to zarówno sanie jak i pojazdy na kołach.

27 Śnieżne konkurencje Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy unikalną propozycję zimową - możemy wyczarować dla nas padający śnieg, ślizgawkę, ośnieżone drzewa, oszronione krzaki, burzę śnieżną -nawet wtedy kiedy za oknem jesień albo wiosna Możecie poślizgać się po specjalnie dla Was wyczarowanej ślizgawce, pobawić się w wojnę na śnieżki i wykonać sobie unikalne ozdoby śniegowe

28 FAJERWERKI

29 Opis Pirotechnika organizowana przez nas to przede wszystkim artystyczna kompozycja obrazów na niebie z muzyką podkreślającą klimat gwiezdnego spektaklu. Każde podniebne widowisko staramy się zaaranżować w osobliwy i niepowtarzalny sposób, tak aby zawsze dostarczało wiele emocji. W naszym pirotechnicznym dorobku możemy pochwalić się współpracą ze światowej sławy artystą Cai Guo Qiangem przy realizacji jego projektu Czerwona flaga organizowanego w czerwcu 2005 roku przed Narodową Galerią Sztuki Zachęta w Warszawie. Współpracujemy także z Teatrem Wielkim Opery Narodowej w Warszawie, Teatrem Dramatycznym oraz Teatrem Roma przy realizacjach efektów pirotechniki scenicznej. Za każdym razem, scenariusza pokazu dopasowany jest do wielkości grupy, oczekiwań oraz topografii terenu. Pozwala nam to na dobranie efektów, które swoim rozmiarem pozwolą nie tylko cieszyć oko widza, ale przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo ich wykorzystania. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów od wiodących hurtowników, a nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje do pracy z materiałami pirotechniki widowiskowej. Oprócz dużych pokazów, które z powodzeniem realizujemy od ponad pięciu lat, swoją pirotechniczną pasję często przenosimy na scenę, gdzie efektowne słupy ognia oraz fukające fontanny iskier podnoszą widowiskowość działań scenicznych. Wykonujemy również płonące napisy, które znacząco podkreślają ekspozycję np. logo firmy. Nasze pokazy składają się z 3 faz o różnej dramaturgii i intensywności pirotechniki. Zawsze przygotowujemy indywidualną propozycję dostosowaną do wielkości budżetu.

30 Kolacja w plenerze Po zakończonej zabawie proponujemy zorganizowanie imprezy w plenerze w namiocie z ogrzewaniem. Możliwe jest zaśnieżenie okolic namiotu celem zbudowania odpowiedniej atmosfery MOŻEMY WYCZAROWAĆ SCENOGRAFIĘ Z DOWOLNEGO FILMU! Wojna na śnieżki, konkursy rzeźbienia w lodzie i budowania igloo albo konkurs ślizgania się na ślizgawce spełniamy marzenia! Menu ekskluzywne albo plenerowe ustalane jest indywidualnie Możliwa jest również wizyta Św. Mikołaja ze śnieżynkami!

31 Dziękujemy i zapraszamy do współpracy

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Imprezy tematyczne ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE SCENARIUSZE OSADA ŚREDNIOWIECZNA Opis: Impreza zaczyna się od powitania gości przez Komesa, który zapoznaje wszystkich z programem imprezy i wprowadza

Bardziej szczegółowo

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Zapraszamy Paostwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się organizacją eventów dla firm, imprez integracyjno- motywacyjnych,

Bardziej szczegółowo

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu!

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu! Katalog ofertowy 2015 Od rozrywki do biznesu! Kim jesteśmy? Sukcesywnie od 1997 roku pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych

Bardziej szczegółowo

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz facebook.com/kulka.mazury

Bardziej szczegółowo

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut, Jakub Obarek SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok. Przykładowy piknik rodzinny Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.100-500 Po przybyciu gości i przywitaniu, omówienie zasad i podział na grupy.

Bardziej szczegółowo

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Tw ó j p r z e w o d n i k p o e v e n t a c h Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Maj 2010 Podróże biznesowe z EventMapa.pl Cykl e-przewodników po Atrakcjach i Destynacjach dla biznesu

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę LATO 2015 Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę www.ctravel.pl KOLONIE I OBOZY Miasta, z których możesz dojechać na swoją kolonię /obóz SKĄD GDZIE Wdzydze Borków Rabka Zdrój Zakopane Rabka Zdrój

Bardziej szczegółowo

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz ISO 9001:2008 ISO 9001:2008 BIURO PODRÓŻY "SZARPIE TRAVEL" 10-508 Olsztyn, ul. Mickiewicza 17/2

Bardziej szczegółowo

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET:

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET: O NAS ARK świadczy usługi szkoleniowe dla firm oraz zajmuje się organizacją eventów i imprez pracowniczych. Nasze działania cechuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego projektu, który

Bardziej szczegółowo

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również

Bardziej szczegółowo

www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI

www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI SPIS TREÂCI www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI Zakopane Sugerowany wiek dziecka 6-9, 10-12 17 Łeba Sugerowany wiek dziecka 6-9,

Bardziej szczegółowo

OFERTA GRUPY FANTASY

OFERTA GRUPY FANTASY OFERTA GRUPY FANTASY (OFERTA GRUPY FANTASY 2009-OFERTA NA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ NA WYNAJMY) ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA Z NASZĄ OFERTĄ USŁUG w 2009r. HISTORIA GRUPY FANTASY Firma FANTASY rozpoczęła działalność

Bardziej szczegółowo

eventy imprezy dla firm

eventy imprezy dla firm eventy imprezy RAPORT IPO Szanowni Państwo Branża eventów i konferencji wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju. Działania nastawione na zewnątrz firmy lub do jej wewnątrz, czynią z niej ważne narzędzie

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA programy integracyjne PROGRAMOWA gry scenariuszowe NA imprezy IMPREZY integracyjno-szkoleniowe INTEGRACYJNE pikniki i festyny W PLENERZE programy

Bardziej szczegółowo

LIPIEC / 14 / 2014 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 TANGO BAR / 24 / 16

LIPIEC / 14 / 2014 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 TANGO BAR / 24 / 16 WWW. EVENTMANAGERNEWS.PL LIPIEC / 14 / 2014 NA TEMAT CASE STUDY PRAWO W EVENTACH ABC MULTIMEDIÓW / 16 TANGO BAR / 24 ASPEKTY PRAWNE ORGANIZOWANIA LOTERII / 28 OD REDAKCJI... Morza szum, ptaków śpiew,

Bardziej szczegółowo

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV.

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV. Nr 1(5) styczeń-luty-marzec 2007 ReLease Magazyn Partnerów LeasePlan Fleet Management (Polska) Temat numeru: Wsparcie Pierwsze własne w każdej minucie ubezpieczenie i na każdym kilometrze firmy CFM na

Bardziej szczegółowo

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie

MERCEDES C63 AMG. Dziki, drapieżny, trudny do poskromienia, ale fascynujący przy każdym kontakcie »» www.jazdamiejska.pl AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI WYWIADY magazyn Polacy to zdolni kierowcy rozmowa z Krzysztofem Hołowczycem, byłym rajdowym mistrzem Polski oraz Europy, obecnie zawodnikem ORLEN Teamu

Bardziej szczegółowo

Mariusz Berczyński. WYCHOWANIE FIZYCZNE W SZKOLE Poradnik dla nauczyciela

Mariusz Berczyński. WYCHOWANIE FIZYCZNE W SZKOLE Poradnik dla nauczyciela Mariusz Berczyński WYCHOWANIE FIZYCZNE W SZKOLE Poradnik dla nauczyciela Mariusz Berczyński wychowanie fizyczne W SZKOLE Poradnik dla nauczyciela Warszawa 2012 Wydawca: Ośrodek Rozwoju Edukacji Aleje Ujazdowskie

Bardziej szczegółowo

Oferta dla korporacji, firm, instytucji

Oferta dla korporacji, firm, instytucji 1 S t r o n a Witojcie Syćka Razym! O nas Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z brygadą i kapelą góralską Karpackie Zbóje podczas pikniku firmowego z wieloma atrakcjami w dowolnym miejscu

Bardziej szczegółowo

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl Firma BARTBO istnieje od 1997 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od stworzenia małej bazy noclegowej na Mazurach. Zauważyliśmy wówczas zainteresowanie klientów aktywnym spędzaniem czasu i słabą ofertą

Bardziej szczegółowo

PORADNIK DLA KADRY KOLONII ZUCHOWEJ

PORADNIK DLA KADRY KOLONII ZUCHOWEJ PORADNIK DLA KADRY KOLONII ZUCHOWEJ pwd. Monika Witusik phm. Agnieszka Kander phm. Anna Książek phm. Agnieszka Półtorak hm. Emilia Kulczyk przy współpracy hm. Adama Czetwertyńskiego ilustracje Beata Sajewska

Bardziej szczegółowo

Volkswagen Magazyn. Rajd Dakar. Wulkan energii. Sportowe areny. Prestiżowy tytuł dla Volkswagena Polo. Spełnione marzenia trzy Race Touaregi na podium

Volkswagen Magazyn. Rajd Dakar. Wulkan energii. Sportowe areny. Prestiżowy tytuł dla Volkswagena Polo. Spełnione marzenia trzy Race Touaregi na podium Volkswagen Magazyn Życie w nowoczesnym świecie 01 / 2010 Rajd Dakar Spełnione marzenia trzy Race Touaregi na podium Wulkan energii Silniki Volkswagena źródłem prądu dla miast Sportowe areny Architektoniczne

Bardziej szczegółowo

EVENTY MOTORYZACYJNE

EVENTY MOTORYZACYJNE EVENTY MOTORYZACYJNE Poza standardową działalnością szkoleniową z powodzeniem zajmujemy się także organizacją i prowadzeniem imprez o charakterze sportowym oraz integracyjnym. Na przestrzeni ostatnich

Bardziej szczegółowo

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Strona1 Strona2 Spis treści: 1. PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...5 2. DLACZEGO PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...7 2.1. Nowa podstawa programowa...7

Bardziej szczegółowo

WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE

WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE WAKACJE Z LAUREN PESO POLSKA S.A. WYKORZYSTAJ ENERGIĘ, KTÓRA ZAPROCENTUJE WSTĘP Drodzy Państwo, Nasza firma od lat przeciera szlaki w innowacyjności działań szkoleniowo-doradczych. Śpieszymy zatem z informacją,

Bardziej szczegółowo

Pozyskiwanie funduszy na działalność drużyny harcerskiej

Pozyskiwanie funduszy na działalność drużyny harcerskiej Praca podharcmistrzowska Pozyskiwanie funduszy na działalność drużyny harcerskiej pwd. Przemysław Kot Kotecki 733 Morska Drużyna Harcerska Panta Rhei 07 czerwca 2010r. Pozyskiwanie funduszy na działalność

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Czesława Hajduk Jurajska Siłaczka. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu. Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach

Czesława Hajduk Jurajska Siłaczka. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu. Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach Pismo ZawiercianinSpołecznej Lokalnej Aktywności Nakład: 2000 egz. Nr 02 zima 2009 Bezpłatny www.zawiercianin.pl Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Łazach

Bardziej szczegółowo