Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Forum Fryzjerstwa LOOK 2012

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Forum Fryzjerstwa LOOK 2012"

Transkrypt

1 Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na Forum Fryzjerstwa LOOK 2012 Linia do stylizacji i pielęgnacji włosów KMS California HAIRPLAY. Kao Germany GmbH, Niemcy Zgłaszający: JBS Kisielewski-Turos-Kisielewski sp. j., Gdańsk KMS California HAIRPLAY to profesjonalna linia do stylizacji i pielęgnacji włosów, która umoŝliwia swobodną i giętką stylizację. Produkty od momentu przygotowania włosów szamponem, aŝ po końcową stylizację nadają elastyczność, teksturę oraz pozwalają na spręŝyste modelowanie fryzury. W skład linii wchodzi dziesięć kosmetyków, w tym tak wyjątkowe produkty jak spray z efektem wody morskiej, po uŝyciu którego włosy będą wyglądały jak po wyjściu prosto z oceanu czy odświeŝający spray, którym oczyścimy włosy z sebum i innych produktów do stylizacji. Hitem serii jest molding paste pasta modelująca, która na świecie jest bestsellerem KMS California. Seria LOTON PROFESSIONAL Firma Kosmetyczna LOTON S.P., Słupsk Seria LOTON PROFESSIONAL NEW PRODUCT DESIGN. Stworzona została głównie z myślą o profesjonalistach jako narzędzie do pracy w salonach fryzjerskich. To nowoczesne preparaty, które pozwalają pielęgnować, stylizować i utrwalać Dają wyjątkowe trwałe efekty GEL-SPRAY do włosów LOTON PROFESSIONAL zapewnia ultra mocne i natychmiastowe utrwalenie kaŝdej fryzury. Daje moŝliwość modelowania całej fryzury jak i akcentowania pojedynczych kosmyków. Idealny do kaŝdego rodzaju włosów. Szybko wysycha, pozostawia przyjemny zapach i nie skleja włosów. Doskonale utrwala fryzurę nadając włosom elastyczność i odrobinę połysku. MoŜe być stosowany zarówno na suche jak i na wilgotne włosy.łatwy do wyczesania. VOLUME -SPRAY zwiększający objętość włosów LOTON PROFESSIONAL polecany jest do wszystkich rodzajów włosów w tym cienkich i zniszczonych. Spray unosi włosy u nasady nadając im efekt długotrwałej objętości bez ich obciąŝania. Proteiny pszenicy i keratyna zapewniają połysk, wygładzenie i zdrowy wygląd włosów. Dzięki zwiększonej elastyczności włosy stają się podatne na zabiegi kosmetyczne oraz odporne na wilgoć. TERMO-SPRAY do prostowania włosów z serii LOTON PROFESSIONAL przeznaczony jest dla osób prostujących włosy przy uŝyciu prostownicy lub suszarki. Skutecznie chroni włosy przed destrukcyjnym działaniem wysokiej temperatury. Formuła stylizującą zapewnia długotrwały efekt prostych włosów a naturalne proteiny jedwabiu nadają połysk i gładkość.

2 Szampon i odŝywka - zestaw regeneracyjny 47 fourty seven do pielęgnacji włosów LH GROUPE, Warszawa Zgłaszający : N.F.P. Andrzej Klogie, Warszawa Krem trwale koloryzujący OALIA MONTIBELLO/ Cosmética Cosbar S.L. Hiszpania Zgłaszający : POLWELL sp. z o.o., Bydgoszcz Wyjątkowy zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów potrzebujących natychmiastowej pomocy i regeneracji, polecany szczególnie do włosów bardzo suchych, szorstkich, kręconych i przedłuŝanych. Zawarte w formule cząsteczki keratyny a takŝe Vitamina E powoduję natychmiastowy efekt juŝ po pierwszym uŝyciu dzięki któremu włosy stają się wygładzone. Wyjątkowa Formuła oczyszczająco pielęgnująca z vite+,oczyszcza i tworzy na uszkodzonej powierzchni włosa niewidoczny dla oka balsamiczny opatrunek wyrównujący zniekształcenia powstałe w wyniku czynników termiczno - mechanicznych towarzyszących codziennej stylizacji włosów. Oalia to nowy system permanentnej koloryzacji włosów. Jego innowacyjna formuła bez zawartości amoniaku, parabenów i pochodnych PPD bazuje na technologii Micellar Oil Hi.Tech, opracowanej w laboratoriach Montibello. Technologia Micellar Oil Hi.Tech opiera się na unikalnej kombinacji specjalnych biodegradowalnych cząsteczek aktywnych zwanych APG i naturalnym oleju arganowym. APG są uzyskiwane z surowców roślinnych, takich jak oleje roślinne, skrobia, a ich struktura molekularna jest bardzo podobna do naturalnych cukrów, takich jak sacharoza lub maltoza. Gwarantuje to łagodność zabiegu farbowania włosów. Olej arganowy znany jako "płynne złoto" z powodu swoich wielorakich funkcji: wzmocnienie włosów, nadanie połysku i miękkości, odŝywienie i rewitalizacja skóry głowy. Otrzymuje się go z drzewa argania spinosa, występującego tylko w południowo-zachodnim regionie Maroko, w jego naturalnym obszarze, który został uznany za rezerwat biosfery UNESCO w 1998 roku. Olej arganowy stosowany w farbach Oalia pochodzi od wybranych lokalnych producentów i jest wyrobem całkowicie rzemieślniczym, ze zbioru ręcznego. Proces produkcyjny ma poparcie kilku programów zrównowaŝonego rozwoju. Przy produkcji farb Oalia nie uŝywa się nanomateriałów, metali cięŝkich, parabenów. Proces produkcyjny farby został zaprojektowany tak, aby zminimalizować straty energii. Na przykład, para o niskim ciśnieniu jest uŝywana do ogrzewania a odzyskana bieŝąca woda stosowana jest w układach chłodzenia, zamiast elektrycznych systemów chłodzenia. Czyszczenie maszyny jest wykonywane w systemie CIP (Clean In Place), które zmniejszają zuŝycie wody. Ponadto woda uŝywana do czyszczenia podlega ultrafiltracji i jest ponownie wykorzystana. Materiały wykorzystane do produkcji farby do włosów Oalia w 100% podlegają recyklingowi. Opakowanie zostało zredukowane do minimum, aby uniknąć marnotrawstwa materiałów i zmniejszenie zuŝycia energii w transporcie. Tworzywa sztuczne stosowane w Kremie Aktywującym Oalia zostały zredukowane o 10 proc.

3 100% naturalne włosy do przedłuŝania (ludzkie) DIBIASE HAIR DI AMELLO DI BIASE, Włochy Zgłaszający: ESTILO DE MANUELA Manuela Michalak, Luboń Di Biase Hair Poland jest szybko rozwijającą się firmą, zaopatrującą fryzjerów, salony fryzjerskie, oraz dystrybutorów w Polsce, w najwyŝszej jakości włosy ludzkie naturalne do przedłuŝania. W naszej ofercie znajdziecie równieŝ profesjonalne akcesoria do przedłuŝania i zagęszczania włosów. Jesteśmy dumni z reprezentowania Di Biase Hair trzeciego pokolenia rodziny specjalizującej się w produkcji wysokiej jakości naturalnych ludzkich włosów. Dzięki wieloletniemu zaangaŝowaniu, kompetencji i pasji, oraz wdraŝaniu swoich wizjonerskich technik obróbki włosów, firma Di Biase Hair stała się liderem w sprzedaŝy włosa ludzkiego do przedłuŝania na świecie. Kolekcja mebli fryzjerskich Obsession by Swarovski AYALA Wojciech Wierzchowski, Agnieszka Hankiewicz Sp. j., Piaseczno Myjnia fryzjerska COMFORT PANDA TRZEBNICA Sp. z o.o., Trzebnica Kolekcja Obsession to zestaw niezbędnych do urządzenia salonu mebli fryzjerskich fotel, konsoleta, myjnia, kanapa, recepcja, które jako pierwsze na świecie ozdobione zostały oryginalnymi kamieniami Swarovskiego. Meble zostały wykonane w najmodniejszym w tym roku stylu barokowym. Ich elementy zostały ozdobione wykonywanymi ręcznie i przeszytymi przez tapicera zakładkami w kształcie karo. Daje to nieporównywalnie lepszy efekt w porównaniu z produktami, które są wyłącznie przeszyte guzikami bez ręcznie robionych profilowanych zakładek w formie karo. PoniewaŜ w produkcji uŝywamy wyłącznie oryginalnych kryształów, posiadamy licencję firmy Swarovski, na posługiwanie się ich logo. Kolekcję charakteryzuje niska cena. Myjnia COMFORT została stworzona po to, by Wellness & Spa było czymś więcej niŝ hasłem reklamowym ma stanowić obietnicę chwil relaksu i odpręŝającej atmosfery. Fotel myjni w szybki sposób rozkłada się do pozycji leŝącej i równie sprawnie powraca do pozycji siedzącej, a dodatkowo ma moŝliwość obrotu oraz zdejmowany zagłówek. Myjnia jest niezwykle komfortowa dla klienta, wprost niezastąpiona przy długich zabiegach nie tylko mycia głowy, ale moŝe i nawet masaŝu stóp Myjnia COMFORT to zapowiedź linii COMFORT, która uświetni stoisko firmy Panda podczas targów LOOK. Zamysłem projektantów Pandy było stworzenie kolekcji, która stanowiłaby bazę do uzupełnienia podstawowej oferty fryzjerskiej o usługi nadzwyczajne. Wnętrze zainspirowane meblami Panda jest bowiem punktem wyjścia dla wnętrza typu Day-Spa.

4 Forum Kosmetyki i Solariów BEAUTY VISION 2012 Preparaty do opalania natryskowego SunFX SunFX PRO PTY LTD, Australia Zgłaszający: SunFx Polska Małgorzata Majcher, Warszawa SunFX Preparaty do opalania natryskowego Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie naraŝając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV. Profesjonalny sprzęt SunFX, w połączeniu z płynami opalającymi o naturalnym składzie, gwarantuje najwyŝszą jakość usługi, zaś bezpieczeństwo zabiegu potwierdza jego przeznaczenie nawet dla bardzo wraŝliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików czy przyszłych mam. Płyny SunFX występują w kilku odcieniach, które moŝna dobrać odpowiednio do karnacji. W czasach kiedy nasza skóra jest naraŝona na działanie silnych chemikaliów i sztucznych związków, SunFX pracuje nad tym, aby mieć pewność, Ŝe nasze produkty pozostają najczystsze na świecie. Aby to uzyskać stworzyliśmy preparaty opalające w 100% z naturalnych skłaników, nie zawierające: alkoholu, środków zapachowych, środków konserwujących, parabenów, olejów. Sekret sukcesu opalania natryskowego SunFX leŝy w zaawansowanej, naturalnej formule, która łączy najczystszą wodę i naturalne brązery, z najczystszym dostępnym DHA - posiadającym ECO CERTYFIKAT. Stosując produkty SunFX wiemy, Ŝe nasi klienci nie chcą być naraŝeni na potencjalnie szkodliwe chemikalia, dlatego dokonaliśmy wysiłku aby stworzyć całkowiecie naturalną alternatywę. model ALAMO 2012 ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, Poznań Zgłaszający: Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, Poznań ALAMO to marka, firmy Esthetique, lecz całe urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Niemczech. Aparat spełnia najsurowsze wymogi w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny. Aparatura do makijaŝu permanentnego z kryształkami ALAMO to nowy wizerunek oraz technologia w pigmentacji permanentnej i medycznej. Nowy design nie tylko zachwyci wymagających Odbiorców, ale równieŝ pozwoli na cichą pracę urządzenia oraz delikatne dozowanie barwnika z regulacją w rączcze, co pozwoli na ekonomiczne wykonanie zabiegu. Dzięki zastosowaniu kryształków Swarovskiego zyskaliśmy estetyczny, szybki i niezawodny sprzęt do makijaŝu permanentnego z ozdobną biŝuterią. Kryształki Swarovskiego zyskały popularność na całym świecie, dlatego zdecydowaliśmy się zastosować i wyróŝnić sprzęt do makijaŝu permanentnego. Jesteśmy pierwsi, w Polsce, którzy wzbogacili nie tylko dane techniczne ale i design, jako odpowiedź dla wymagających Odbiorców. Dostępne modele:

5 ALAMO Silver SWAROVSKI ALAMO Love SWAROVSKI ALAMO Gold SWAROVSKI Model ALAMO 2012 jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Zapewnia moŝliwość wykonania zarówno makijaŝu permanentnego oczu, brwi i ust, jak równiez ma zastosowanie przy rekonstrukcji blizn. Dzięki moŝliwości II raczek modułowej i igłowej mamy moŝliwość pracy bardzo precyzyjnej i delikatnej. model ALAMO 2012 to perfekcyjna jakość i gwarancja szybkiej, niezawodnej pracy. Dla naszych Klientów oznacza to gwarancję najwyŝszej jakości. KaŜdy produkt podczas opracowywania i przed wprowadzeniem do uŝytku podlega długotrwałym

NU SKIN /Pharmanex KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX

NU SKIN /Pharmanex KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX NU SKIN /Pharmanex KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 KATALOG PRODUKTOWY 2013/2014 NU SKIN /PHARMANEX PRODUKTY NU SKIN DZIAŁAJĄCE ZARÓWNO OD WNĘTRZA ORGANIZMU DO ZEWNĄTRZ I VICE VERSA TO KLUCZ DO LEPSZEGO WYGLĄDU

Bardziej szczegółowo

ROK IV nr 2 (8) 2012 półrocznik

ROK IV nr 2 (8) 2012 półrocznik ROK IV nr 2 (8) 2012 półrocznik nr 2 (8) 2012 str. 10 str. 14 str. 17 str. 38 str. 60 targi i konferencje 4 Targi SoFab + solidna wiedza 6 ProMaTap 2012 akcesoria 6 Nóżki chromowane 7 Stalmot & Wolmet

Bardziej szczegółowo

KATALOG 2014/2015 ŚWIATOWY LIDER W PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI PAZNOKCI

KATALOG 2014/2015 ŚWIATOWY LIDER W PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI PAZNOKCI KATALOG 2014/2015 ŚWIATOWY LIDER W PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI PAZNOKCI Beauty In - wyłączny importer O.P.I w Polsce siedziba Łódź, ul. Pomorska 41, tel. (42) 639 98 99 opi@opinails.pl showroom sklep centrum

Bardziej szczegółowo

DULCIA WITAL I TONICA

DULCIA WITAL I TONICA NASZA OFERTA 2009 Pielęgnacja, koloryzacja i przedłużanie włosów. Chwile niewysłowionej, zmysłowej przyjemności w połączeniu z profesjonalną troską o naturalne piękno i zdrowie Twoich włosów Podcięcie

Bardziej szczegółowo

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna wobec potrzeb społecznych i rynkowych.

Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna wobec potrzeb społecznych i rynkowych. Makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna wobec potrzeb społecznych i rynkowych. RAPORT Z BADAŃ RYNKOWYCH [Wpisz tutaj] SPIS TREŚCI Metodologia badań... 3 Triangulacja metodologiczna... 3 Metody

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Natalia Łęcka, Bartosz Zadurski Redakcja: Natalia Łęcka. Projekt okładki i opracowanie graficzne: Bartosz Czarnecki. Wydane przez firmę Veba

Autorzy: Natalia Łęcka, Bartosz Zadurski Redakcja: Natalia Łęcka. Projekt okładki i opracowanie graficzne: Bartosz Czarnecki. Wydane przez firmę Veba Autorzy: Natalia Łęcka, Bartosz Zadurski Redakcja: Natalia Łęcka Projekt okładki i opracowanie graficzne: Bartosz Czarnecki Wydane przez firmę Veba Veba ul. Lubichowska 126 83-200 Starogard Gdański www.veba.pl

Bardziej szczegółowo

Żeby dłonie nas nie zdradziły. Uśmiech jak milion dolarów. Mniej skalpela więcej igieł. Co mamy dla mamy 24 STRONY. Zanim pomalujesz paznokcie

Żeby dłonie nas nie zdradziły. Uśmiech jak milion dolarów. Mniej skalpela więcej igieł. Co mamy dla mamy 24 STRONY. Zanim pomalujesz paznokcie WIOSNA 2013 EZGEMPLARZ BEZPŁATNY Żeby dłonie nas nie zdradziły Zanim pomalujesz paznokcie Uśmiech jak milion dolarów Stomatologia i ortodoncja w służbie pięknego wyglądu strona 20 strona 8 Co mamy dla

Bardziej szczegółowo

dla piękna tyle drogerii czeka na Ciebie w całym kraju. W tym roku drogerie osiemnaste urodziny. m ura! Jest już 265 drogerii Natura Uroda

dla piękna tyle drogerii czeka na Ciebie w całym kraju. W tym roku drogerie osiemnaste urodziny. m ura! Jest już 265 drogerii Natura Uroda 18. urodziny Uroda dla piękna W tym roku drogerie osiemnaste urodziny. Cieszymy się, że niemal od dwóch dekad możemy spotykać się z Wami w naszych sklepach. Dziękujemy za wspólne zakupy! Z uśmiechem na

Bardziej szczegółowo

W numerze. BeautyMed Top 4 15 Aptos innowacja w odmładzaniu 16 Wiemy jak cofnąć czas 17 Zamykanie naczynek laserem Excel V 18.

W numerze. BeautyMed Top 4 15 Aptos innowacja w odmładzaniu 16 Wiemy jak cofnąć czas 17 Zamykanie naczynek laserem Excel V 18. 36 razy dziennie PTMEIAA w trosce o zdrowie i piękno Nawyki, które pracują na Twój wygląd w przyszłości 2 Top 5 zabiegów medycyny estetycznej 3 Przegląd treści 4 Twarz Odmładzanie twarzy najbardziej skuteczne

Bardziej szczegółowo

NOWOŚCI TAROPAK 2010 Przygotowane na podstawie informacji nadesłanych przez wystawców. Stan na 23.07.2010

NOWOŚCI TAROPAK 2010 Przygotowane na podstawie informacji nadesłanych przez wystawców. Stan na 23.07.2010 NOWOŚCI TAROPAK 2010 Przygotowane na podstawie informacji nadesłanych przez wystawców. Stan na 23.07.2010 ACG Worldwide Pawilon 3A, stoisko 66 PVC/PVdC Polimerowa folia barierowa PVdC o wysokiej jakości

Bardziej szczegółowo

FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową.

FIRMA LYCON. LYCON cieszy się niezrównanym uznaniem na całym świecie ze względu na niedoścignioną jakość produktów i uczciwość zawodową. FIRMA LYCON Założona w Australii, w 1978 roku, przez światowej sławy kosmetologa Lydię Jordane. Woski LYCON cieszą się zasłużoną renomą jako Crème de la Crème wśród wosków depilacyjnych na świecie i są

Bardziej szczegółowo

Inspirujemy! Pomóż nam pomagać innym!

Inspirujemy! Pomóż nam pomagać innym! katalog produktów nr 5 2012 Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości 23%. Katalog produktów FM GROUP MAKE UP nr 5 obowiązuje od marca 2012 r. Zawarta w katalogu oferta w zakresie

Bardziej szczegółowo

MAGNES-TRANSFORMER TWÓJ WKŁAD W LAS TIANDE»!

MAGNES-TRANSFORMER TWÓJ WKŁAD W LAS TIANDE»! KATALOG 2015 Botoluxe KOMPLEKS AKTYWNYCH PEPTYDÓW I KWASU HIALURONOWEGO SKUTECZNIE WYGŁADZA SKÓRĘ W STREFACH INTENSYWNEJ MIMIKI! PEPTYDY MIORELAKSUJĄCE o działaniu podobnym do toksyny botulinowej zmniejszają

Bardziej szczegółowo

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu.

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu. Koncepcja sprzątania w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska 2013 / 2014 Firma ACT POLSKA swój początek wiąże z Rudolfem Nordinem, założycielem szwedzkiej firmy ACT, który to w 1990 roku wynalazł, jako pierwszy

Bardziej szczegółowo

Drewniane podłogi do każdego pomieszczenia. Spis treści

Drewniane podłogi do każdego pomieszczenia. Spis treści Drewniane podłogi do każdego pomieszczenia. Piękne podłogi dużo wnoszą do wystroju wnętrz. Zapewne widzieliście w prasie zdjęcia inspirujących wnętrz z pięknymi podłogami albo rozmawialiście o wnętrzach

Bardziej szczegółowo

Szymon - TEST. Informacje poufne. Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa. Biznesplan Sierpień 2013

Szymon - TEST. Informacje poufne. Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa. Biznesplan Sierpień 2013 Szymon - TEST Biznesplan Sierpień 2013 Informacje poufne Enocnoshare Sp. z o.o. Jana Pawła II 12/23 00-001 Warszawa Klauzula o poufności Niniejsze materiały stanowią tajemnice przedsiębiorstwa. Zabronione

Bardziej szczegółowo

2009_ac_katalog_pl:2009_RAC_Katalog 3/15/09 9:31 PM Page 60. Powietrze, które zmienia jakość życia obudź wyobraźnię

2009_ac_katalog_pl:2009_RAC_Katalog 3/15/09 9:31 PM Page 60. Powietrze, które zmienia jakość życia obudź wyobraźnię 2009_ac_katalog_pl:2009_RAC_Katalog 3/15/09 9:31 PM Page 60 Powietrze, które zmienia jakość życia obudź wyobraźnię Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. ul. Szturmowa 2a, 02-678 Warszawa tel. +48 22 607

Bardziej szczegółowo

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015 Koncepcja życia w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska /2015 / 2016 ACT Polska istnieje w naszym kraju na rynku sprzedaży bezpośredniej już od 15 lat, a swój początek wiąże z założycielem szwedzkiej firmy

Bardziej szczegółowo

katalog produktów dla hoteli

katalog produktów dla hoteli katalog produktów dla hoteli No w o ś c i No w o ś c i zdjęcia w publikacji pochodzą z: Roccoforte Hotels, Mandarin Oriental Hotels, Hotel Delaire Graff, Raffles Hotels, Shangri-La Hotels Spis treści:

Bardziej szczegółowo

A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

A&D Pharma Poland Sp. z o.o. WYSTAWCY modny ślub 2013 Stoisko E-66 A&D Pharma Poland Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 146 D 02-305 Warszawa tel. +48 22 570 27 00 fax +48 22 570 27 01 e-mail: alcovit@adpharma.com ALCOVIT MED JUŻ NIGDY

Bardziej szczegółowo

ISSN 1689-7064 WIOSNA 2(25)/2015

ISSN 1689-7064 WIOSNA 2(25)/2015 ISSN 1689-7064 WIOSNA 2(25)/2015 Zdrowie i uroda Skuteczne WYSZCZUPLANIE Jak raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów? Odpowiedzi udziela farmaceutka Ewa Kłosowska z Apteki Medicover we Wrocławiu.

Bardziej szczegółowo

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna

Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie. Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Znakowanie z TruMark: Łatwe znakowanie Obrabiarki / Elektronarzędzia Technika laserowa / Elektronika Technika medyczna Bez TruMark Z TruMark Znakowanie z TruMark. Osiągnij swój sukces łatwiej z prostym

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR ALERGIKA. wydanie wiosna/lato 2015. alergik.info Informator o produktach, usługach i wydarzeniach. Patronat Honorowy:

INFORMATOR ALERGIKA. wydanie wiosna/lato 2015. alergik.info Informator o produktach, usługach i wydarzeniach. Patronat Honorowy: INFORMATOR ALERGIKA wydanie wiosna/lato 2015 alergik.info Informator o produktach, usługach i wydarzeniach Patronat Honorowy: INFORMATOR ALERGIKA WIOSNA/LATO 2015 POLECAMY ADRESY WWW ALLERGY PURE Idealny

Bardziej szczegółowo

INDULINE PREMIUM-COATINGS. Systemy powłok do okien i drzwi

INDULINE PREMIUM-COATINGS. Systemy powłok do okien i drzwi INDULINE PREMIUM-COATINGS Systemy powłok do okien i drzwi 2 Spis treści 4 Induline Premium-Coatings 4 6 8 9 10 11 12 14 15 16 18 19 20 22 24 25 Induline Premium-Coatings Zalety środka wzmacniającego drewno

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja: produkty BLACHPROFIL 2 dostępne są w ponad 800 profesjonalnych

Dystrybucja: produkty BLACHPROFIL 2 dostępne są w ponad 800 profesjonalnych Katalog 2015 20 lat Blachprofil 2 W bieżącym roku mija 20 lat działalności naszej Firmy. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie, przyczyniła się do zaufania jakiego udzielacie nam Państwo

Bardziej szczegółowo

beauty inspiration Sprzedaż w salonie beauty i spa wizaz nowy dział: Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie

beauty inspiration Sprzedaż w salonie beauty i spa wizaz nowy dział: Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie biznes kosmetyka medycyna estetyczna spa wizaz beauty numer 1/2015 styczeń-luty inspiration magazyn dla managera nowy dział: wizaz Peelingi ziołowe Trendy spa 2015 Jak być bardziej widocznym w internecie

Bardziej szczegółowo

Sprawdź, jak cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem

Sprawdź, jak cieszyć się zdrowym i aktywnym życiem Czerwiec 2008 Zbilansuj swoje odżywianie Ciesz się doskonałym zdrowiem Kontrola wagi: produkty wspierające (strony 16-23) Energia dla twojego ciała: suplementy energetyzujące i fitness (strony 24-29) NAPÓJ

Bardziej szczegółowo

Profesjonalna pielęgnacja i stylizacja paznokci Opracowanie: Małgorzata Ruprich MBA

Profesjonalna pielęgnacja i stylizacja paznokci Opracowanie: Małgorzata Ruprich MBA Profesjonalna pielęgnacja i stylizacja paznokci Opracowanie: Małgorzata Ruprich MBA Materiał który Pani otrzymała nie wyczerpuje w całości zagadnień dotyczących metod przedłużania i stylizacji paznokci.

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWY PROGRAM HIGIENY DLA POMIESZCZEŃ I PERSONELU

KOMPLEKSOWY PROGRAM HIGIENY DLA POMIESZCZEŃ I PERSONELU KOMPLEKSOWY PROGRAM HIGIENY DLA POMIESZCZEŃ I PERSONELU Zapewniamy optymalne rozwiązania dla pomieszczeń w różnych klasach czystości powietrza Oferujemy szeroką paletę produktów chemicznych dostosowaną

Bardziej szczegółowo

Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP

Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP K S I Ę G A P R O D U K T Ó W Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP marzec 2015 S P I S T R E Ś C I PRODUKTY DO OGRODU (GARDEN) Płyn myjący do powierzchni plastikowych (Plastic

Bardziej szczegółowo