Pełna moc we wszystkich sytuacjach.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Pełna moc we wszystkich sytuacjach."

Transkrypt

1 PL 1350 VT

2 Pełna moc we wszystkich sytuacjach. Maszyny przedstawione na zdjęciach mogą mieć dodatkowe, ponadstandardowe wyposażenie Pełna prędkość. Tak szybko jak możesz lub jak chcesz. Kabina jest cicha i wygodna a operator ma doskonałą widoczność. Wszystkie koła oraz obszar prac są widoczne bez zbędnego wysiłku. 2 Dysponując dużą ładownością Gremo 1350VT charakteryzuje się równocześnie dużą łatwością poruszania. Duża skrętność oraz perfekcyjna widoczność ułatwiają pracę w trzebieżach.

3 1350 VT, Dane techniczne Silnik Cummins QSB 4cyl, turbodoładowany z intercoolerem, common-rail EC 3 Pojemność [dm 3 ] 6,7 Moment [Nm] / obroty Ponad 900, w zakresie obr/min Moc [kw / KM] / obroty System chłodzenia Zbiornik paliwa Napęd Siła uciągu [kn] Napęd hydrostatyczny Zakresy prędkości Bogie (tandemy) Blokada mostów Zwolnice Kierowanie skrętem 141 / 191 przy 1700 obr./min (ograniczenie obrotów do 1700 obr./min) Hydrauliczny wentylator z automatyczną zmianą kierunku obrotu, zarządzany oprogramowaniem GreControl 3 zbiorniki łącznie 210 dm 3. Zarządzane przez GreControl. Napełnianie przez szybkozłącze. Elektryczna pompa z automatycznym wyłącznikiem 184, dostępna na obydwu zakresach prędkości. Gre-VT (Gremo Variable Transmission) - zmienny napęd zarządzany oprogramowaniem GreControl 1 zakres 0-11,8 km/h; 2 zakres 0-25 km/h; programowalne Odlewane stalowe przekładnie walcowe bogie. Rozłączalny napęd. Kontrolowane indywidualnie z 100% blokadą każdej osi. W każdym kole Hydrauliczno-elektryczne, współmierne do terenu osobnym joystickiem Moment skrętu [knm] 42 Kąt skrętu +/- 45 Hamulce Inne Elektro-hydrauliczne. Cztery hamulce wielotarczowe w kąpieli olejowej Oprogramowanie GreControl do ustawień, lokaliacji uszkodzeń (ważne przy serwisowaniu) oraz ostrzegania informacjami o uszkodzeniach Hydraulika Hydraulika robocza Z systemem kontroli obciążenia Pompa [cc] 145 o zmiennym wydatku, elektronicznie kontrolowanym Ciśnienie robocze [MPa] 23,5 Chłodzenie, fi ltrowanie Osobna pompa do chłodzenia i fi ltrowania. Filtr powrotny, fi ltr dokładny. Hydrauliczny wentylator ze zmiennym kierunkiem obrotów w celu przedmuchania radiatora chłodnicy, kontrolowany systemem GreControl. Napełnianie Elektrycznie poprzez fi ltr, funkcja auto-stop Żuraw / Sterowanie żurawiem Żuraw Cranab FC106 Zasięg [m] 7,8 Moment udźwigu [knm] 106 System sterowania GreControl, 6 ustawień dla operatorów, wykrywanie uszkodzeń Układ elektryczny Napięcie [V] 24 Alternator [A] 175 Akumulatory 2 x 145 Ah Światła robocze Ksenonowe 15 szt. Skrzynia ładunkowa Powierzchnia miedzy kłonicami [m 2 ] 5,3 / 5,0 Ładowność [kg] Inne Hydrauliczna krata oporowa, 3(4?) ławy kłonicowe z wyjmowanymi kłonicami. Środkowa i tylna ława ze zmiennym ustawieniem Gremo Zastrzegamy sobie prawo do zmian w specyfi kacji i wzornictwie. Wszystkie wymiary i wartości są orientacyjne i odnoszą się do maszyny ze standardowym wyposażeniem.

4 Gremo myśli o wielu aspektach To czym się zajmujemy jest najcenniejszym majątkiem na tym świecie - Las i Ludzie. Nasze wyzwanie to spowodować by ludzie czuli się komfortowo w naszych maszynach. Dbamy aby rozwój, produkcja oraz sprzedaż maszyn leśnych cechowały się możliwie najmniejszym oddziaływaniem na środowisko leśne bez obniżania efektywności i wydajności. Przez 20 lat wypracowaliśmy Gremo way Drogę Gremo. Oznacza to, że nasi konstruktorzy i styliści pracują pod tym samym dachem co pracownicy produkcji, zespół serwisowy i dział sprzedaży. Rezultatem tego jest bezpośredni dialog pomiędzy wszystkimi zaangażowanymi osobami. Jest to bezcenne w pracach nad ciągłym doskonaleniem funkcjonalności maszyn w praktyce. Jednak najważniejszym podmiotem naszego kierunku prac jest klient. Oczywistym jest, że robimy wszystko, aby umożliwić mu uzyskanie największych profi tów z pracy maszynami. Klienci doceniają efekty naszej pracy. Często odwiedzają naszą fabrykę a my uwzględniamy ich opinie i uwagi. Jest to nieocenioną korzyścią dla nas oraz dla wszystkich pracujących maszynami Gremo. Kiedy doskonalimy nasze maszyny leśne zawsze pamiętamy o środowisku. Wydajność i efektywność musi uwzględniać możliwie najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Las jest nie tylko wytwórnią drewna, ale przede wszystkim miejscem życia pełnym wrażeń, zabawy i odpoczynku. Zarówno dla małych jak i dużych, ludzi i zwierząt. Nigdy nie możemy o tym zapominać.

5 Pełna siła i pełna prędkość na skinienie palcem. Gremo 1350VT jest silnym i elastycznym forwarderem klasy 13 ton. Tak jak mniejszy brat Gremo 950F (numer 1 w Szwecji od 1996 roku) Gremo 1350VT łatwo znajduje drogę w każdym terenie. Gremo 1350VT jest wyposażony w system Gre-Vt. Nowością oczekiwaną przez rynek i po raz pierwszy wprowadzoną przez Gremo. Gre-Vt jest unikalnym, bezawaryjnie pracującym napędem hydrostatycznym ze zmiennymi prędkościami, co oznacza, że nie trzeba zmieniać biegów. Wystarczy tylko wybrać zakres jazdy: 1 dla prędkości 0-11,8 km/h a 2 dla prędkości 0-25 km/h. Niezależnie od zakresu prędkości operator dysponuje pełną siłą uciągu od samego początku (18,4 tony). Tak więc wystarczy zaledwie poruszyć palcem, by osiągnąć pełną siłę i pełna prędkość w lesie. Skrócenie cyklu pracy i podniesienie ładowności oraz wydajności przynosi dodatkowe korzyści. Poprzez nasze własne oprogramowanie GreControl operator może samodzielnie dostosować do swoich predyspozycji poszczególne funkcje kierowania, sterowania żurawiem itp. Pozwala to na ograniczenie zużycia paliwa i tym samym obniżenie kosztów. Jeśli chodzi o redukcję zużycia paliwa, silnik Cummins ma ograniczenie obrotów do 1700 obr./min. Obiecujemy nie będziesz potrzebował większych. Dodatkowo, stanowisko operatora staje się dużo bardziej komfortowe i przyjazne. Upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu. Olbrzymia siła i stabilność Gremo 1350VT umożliwia sukces we wszystkich trudnych sytuacjach Maszyny przedstawione na zdjęciach mogą mieć dodatkowe, ponadstandardowe wyposażenie 3

6 (600) 2865 (700) Masa z podstawowym wyposażeniem: kg 3 zbiorniki paliwa, łącznie 210 litrów VT, wyposażenie Maszyna, standard Kabina, standard Wyposażenie opcjonalne Żuraw Cranab FC106 7,8 m Chwytak: Hultdins SG 360 Opony Trelleborg 600/50x26,5 profi l 428 SB Rozłączalny napęd Automatyczna blokada przegubu ramy Hydrauliczne schodki Mechaniczna drabinka serwisowa 2 komory narzędziowe ze specjalnymi narzędziami Światła ksenonowe, 15 szt. Pompa elektryczna do tankowania paliwa z funkcją autostop i szybkozłączem Gniazdo 24V do pompy paliwa Pompa elektryczna do oleju z funkcją autostop Filtr do separacji zanieczyszczeń i wody w zbiorniku oleju Hydraulicznie sterowana krata oporowa 3 (4) ławy kłonicowe z wyjmowanymi kłonicami Wyprzedzajace podgrzewanie silnika Odlewane obudowy bogie Dwa zaczepy: z przodu i z tyłu Wyposażenie pożarowe: 2 ręczne gaśnice Szpula węża kompresora Wyposażenie transportowe Kamera z przodu/tyłu, kolorowy monitor Kontrola jazdy Kierownica Wycieraczki z interwałem z przodu i z tyłu, Otwierane okna boczne (wyjścia bezpieczeństwa) Bezpieczne szyby 12 mm Klimatyzacja automatyczna Instalacja do telefonu wraz z anteną Oprogramowanie IQAN Experience wraz z GreControl. Programowale prędkości Kontrola wydatku pomp 5 programowalnych ustawień dla operatorów. Prędkościomierz, licznik drogowy. Alarm i detektor uszkodzeń Osłony przeciwsłoneczne z przodu Lusterko wsteczne Fotel pneumatyczny z elektrycznym podgrzewaniem, pasy bezpieczeństwa, zagłówek Elektryczna blokada obrotu fotela Mini joysticki Radio z CD, 4 głośniki Gniazda 12V i 24V na desce rozdzielczej Pompa ręczna do podnoszenia kabiny Unoszone bogie Trelleborg 710/40x26,5 profi l 428 SB Opony Nokia Cranab FC 115 7,8 lub 10,0 m Amortyzator żurawia Amortyzator obrotu Chwytak alternatywnych producentów Kurtyny przeciwsłoneczne Boczne wycieraczki Fotel wentylowany Fotel poziomowany Fotel amortyzowany w jednym z 2-óch alternatywnych osi System zbierania danych DASA Raportowanie pracy forwardera, GPS Elektryczne podnoszenie kabiny Światła ksenonowe na żurawiu 2szt. Dodatkowe światła ksenonowe Stała krata oporowa Przygotowanie do kleszczy ClampBunk, elektryczno-hydrauliczne Wciągarka 3 tony (alternatywnie 6 ton) montowana na tylnej ramie Półgąsienice / łańcuchy antypoślizgowe Gremo Zastrzegamy sobie prawo do zmian w specyfi kacji i wzornictwie. Wszystkie wymiary i wartości są orientacyjne i odnoszą się do maszyny ze standardowym wyposażeniem.

7 Napełnianie olejem hydraulicznym jest proste elektryczna pompa jest na wyposażeniu. Standardem jest także tankowanie paliwa przy pomocy elektrycznej pompy i szybkozłącza. Obydwie pompy są wyłączane automatycznie. Sterowana hydraulicznie krata oporowa oferuje co najmniej 5,3 m² przestrzeni ładunkowej między kłonicami. W celu uzyskania płynnej zmiany prędkości układ posiada dwa silniki hydrostatyczne. Przy 11,8 km/h jeden silnik jest odłączany, w efekcie czego drugi jest zasilany całym strumieniem oleju. W ten sposób prędkość maszyny może wzrastać do 25 km/h bez zatrzymywania. Podczas zwalniania system ten pracuje odwrotnie. Elektroniczna kontrola pomp jest programowalna przez operatora. Jeśli chcesz jechać wolno, na przykład w bardzo trudnym terenie, operator wybiera pierwotnie ustawione parametry jednym przyciśnięciem guzika.

8

9 Gremo 1350 VT Gremo 1350VT to solidna konstrukcja. Zaprojektowaliśmy go z myślą o Tobie. Praca Gremo 1350VT jest przyjemnym doświadczeniem. Nawet w ekstremalnych warunkach nie potrzebujesz martwić się o przegrzanie. Nie musisz być akrobatą aby wejść na forwarder masz wygodne schody. Do narzędzi i innego ważnego wyposażenia jest kilka praktycznych schowków. W Świecie Gremo szczegóły są dostosowane do pracy. Wiemy, że gdy nawet najmniejsze elementy są funkcjonalne, dzień pracy mija spokojniej i szybciej. Na tej stronie prezentujemy niektóre szczegóły ułatwiające pracę podczas zmiany roboczej.

10 Obok zbiornika oleju znajduje się przedział na akcesoria. Oprogramowanie GreControl steruje hydraulicznym napędem wentylatora układu chłodzenia. GreControl powoduje także, że radiator chłodnicy jest przedmuchiwany co 30 minut, kiedy to obroty wentylatora są odwracane. Aby umożliwić bezpieczne wejście na forwarder także z lewej strony, maszynę wyposażono w schodki serwisowe na skrzynce akumulatorów. Obok schodków hydraulicznych do drzwi kabiny znajduje się łatwo dostępny przedział, np. na skrzynkę z narzędziami.

11 Nasza pozycja na szczycie nie jest przypadkiem. Maszyny przedstawione na zdjęciach mogą mieć dodatkowe, ponadstandardowe wyposażenie Od ponad 10 lat jesteśmy nr 1 w klasie 8-10 ton. To nie przypadek. Ciężka i długa praca owocuje sukcesem. Dotyczy ona wszystkich naszych maszyn leśnych. Naszą ambicją jest przynależność do absolutnej czołówki, niezależnie którą z naszych maszyn wybierzecie. Dążymy do tego aby maszyna była łatwa w prowadzeniu i serwisowaniu. Z tego powodu wiele elementów w naszych maszynach jest standardowych. To upraszcza wiele spraw właścicielowi maszyny, osobom serwisującym oraz rynkowi wtórnemu. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo. Z tego powodu kamera wsteczna jest standardem w naszych maszynach. Ze względów bezpieczeństwa zaprojektowaliśmy także drzwi kabiny z prawej strony - operator nie 2 powinien wychodzić na środek ruchliwej drogi.

12 Nigdy nie jesteś sam Gremo AB Box 44 SE Ätran Telefon +46 (0) Telefax +46 (0) ForTech System Technologie dla leśnictwa Ul. Wiejska 14 Nowy Bedoń k. Łodzi Andrespol Tel. +48 (0) Gremo , version 1 Printed by Hyltebruks Tryckeri

Forwardery 810E /1010E

Forwardery 810E /1010E Forwardery 810E /1010E Wyjątkowe techniczne innowacje w naszych nowych forwarderach serii E sprawią, że Twoja praca związana ze zrywką drewna będzie teraz jeszcze bardziej efektywna. 810E jest najmniejszym

Bardziej szczegółowo

Koparko-ładowarka 432F

Koparko-ładowarka 432F Koparko-ładowarka 432F Silnik wysokoprężny Cat 3054C DIT* Znamionowa moc maksymalna (wg normy ISO 14395) przy 2200 obr./min 74,5 kw (101 KM) Znamionowa moc użyteczna (wg normy ISO 9249) przy 2200 obr./min

Bardziej szczegółowo

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 5600 85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Spis treści Strona 04 Skonstruowane przez nas, stworzone dla Was Strona 06 Duża moc i niezawodność od firmy Massey Ferguson Strona 10 Moc nowej

Bardziej szczegółowo

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy Nowa seria A ciągnik jeszcze bardziej komfortowy 2 Spis treści 3. Valtra Dokładnie dla Was 4. Nowe, praktyczne zalety 6. Modele HiTech nowej serii A 8. Funkcjonalny komfort Valtra A HiTech 10. Valtra seria

Bardziej szczegółowo

Ładowarka kołowa. Kompaktowy fenomen pośród ładowarek kołowych. Genialna wielkość genialna wydajność.

Ładowarka kołowa. Kompaktowy fenomen pośród ładowarek kołowych. Genialna wielkość genialna wydajność. Ładowarka kołowa Kompaktowy fenomen pośród ładowarek kołowych. Genialna wielkość genialna wydajność. Zaprojektowane z potrzeby. Stworzone do działania. Manila, Philippinen Kompaktowe ładowarki kołowe marki

Bardziej szczegółowo

Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828

Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828 Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828 800 Nowe ciągniki Fendt 800 Vario Kiedy pasja tworzy innowację Wraz z nowymi ciągnikami Fendt serii 800 Vario, Fendt wprowadza nową generację ciągników kompaktowych

Bardziej szczegółowo

Seria 6 TTV. Deutz-Fahr 6120.4-6130.4-6140.4 -- 6150.4 - - 6160.4

Seria 6 TTV. Deutz-Fahr 6120.4-6130.4-6140.4 -- 6150.4 - - 6160.4 Seria 6 TTV Deutz-Fahr DEUTZ-FAHR 6120.4-6130.4-6140.4 -- 6150.4 - - 6160.4 6160 6140-6180 6160-6190 6180 TTV - 6190 Agrotron TTV Agrotron 02-03 Gama modeli ciągła ewolucja technologii. Seria 6 TTV 6120.4

Bardziej szczegółowo

D 51EX/PX. Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22. MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13.

D 51EX/PX. Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22. MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13. D 51EX/PX Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22 MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13.100 kg Prezentacja Spycharki Komatsu D51EX/PX-22 są niezawodne,

Bardziej szczegółowo

Terra Dos T3 Najwyższa jakość bez kompromisów

Terra Dos T3 Najwyższa jakość bez kompromisów Terra Dos T3 Terra Dos T3 Najwyższa jakość bez kompromisów Inteligentna i celna odpowiedź na wszystkie wyzwania Ubiegłoroczne zbiory buraków cukrowych były dobre. Obecnie należy skupić się jednak na nadchodzącym

Bardziej szczegółowo

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton.

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla kierowców, przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17.

X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. X-TYPE X-TYPE 6-11. Dostępne silniki 12-13. Wrażenia z jazdy 14-17. Mistrzowskie wykończenie i wszechstronność 18-23. technologia 24-27. bezpieczeństwo 28-29. Opcjonalne wyposażenie i specyfikacje techniczne

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO VOLVO FMX 3 6 Dbałość o szczegóły 7 15 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 16 23 Wnętrze Komfort Schowki 24 29

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. Nowa Dacia Duster Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO VOLVO FM 3 6 Dbałość o szczegóły 7 16 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 17 23 Wnętrze Komfort Schowki 24 29 Komunikacja

Bardziej szczegółowo

Terra Dos T3 Maksymalna wydajność bez kompromisów.

Terra Dos T3 Maksymalna wydajność bez kompromisów. 11/2013 Terra Dos T3 Maksymalna wydajność bez kompromisów. Bezpiecznie, sprawnie i bez strat zebrać tegoroczny plon. W realizacji tego założenia pomoże Państwu Wasz wieloletni Partner w agrobiznesie firma

Bardziej szczegółowo

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach 540H/548H Skider Skider 540H/548H Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach Kleszcze lub lina: Masz wybór. Obojętne czy Twój skider z innowacyjnej serii H jest wyposażony w kleszcze,

Bardziej szczegółowo

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy.

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Nowy Prius * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Technologia Nowy Prius z systemem Hybrid Synergy Drive

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata.

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Land Cruiser 150 Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Od afrykańskich sawann i burz śnieżnych na Antarktydzie aż po dżungle Amazonii Land Cruiser odgrywał kluczową rolę

Bardziej szczegółowo

Nowe 40-50-tonowe koparki Doosan zgodne z normą Stage IV

Nowe 40-50-tonowe koparki Doosan zgodne z normą Stage IV PRESS RELEASE Nowe 40-50-tonowe koparki Doosan zgodne z normą Stage IV Waterloo, Belgia. Doosan przedstawia nowe, 40-50-tonowe koparki gąsienicowe DX420LC-5, DX490LC-5 i DX530LC-5 największe koparki zgodne

Bardziej szczegółowo

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego.

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Gama OPEL Combo Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Serwis i wzornictwo Opla 4 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku 8 Silniki i bezpieczeństwo 10 Zakup samochodu użytkowego

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA VOLVO TRUCKS

AKCESORIA VOLVO TRUCKS Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA VOLVO TRUCKS NOWA SERIA VOLVO FH I VOLVO FH16 Potraktuj to osobiście. 3 10 Dbałość o szczegóły 11 20 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 21 30

Bardziej szczegółowo

Nowy Land Cruiser V8

Nowy Land Cruiser V8 Nowy Land Cruiser V8 Nowy, odświeżony Land Cruiser V8 posiada wiele udoskonaleń technologicznych i zmian w linii nadwozia, które nadają mu jeszcze bardziej zdecydowany charakter. Jedź tam, gdzie tylko

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy towarzysz 4x4.

Prawdziwy towarzysz 4x4. Zawsze do celu. Suzuki Jimny to sprawdzony przyjaciel, gotowy na każdą wyprawę i przygodę. Poznawaj z nim nowe horyzonty. Pokonaj wszystkie przeszkody i zdobądź szczyt. Uwaga: Aluminiowe obręcze kół oraz

Bardziej szczegółowo

Case IH Magnum 380 CVX Ciągnik Roku 2015

Case IH Magnum 380 CVX Ciągnik Roku 2015 EGZEMPLARZ BEZPŁATNY Case IH Magnum 380 CVX Ciągnik Roku 2015 Agro Show 2014 Chłodnie sadownicze Maszyny przeładunkowe Nowa seria T ciągników Valtra Przyczepy (bardziej) specjalistyczne Temat numeru Ciągniki

Bardziej szczegółowo

ŻWIROWO-BŁOTNA KĄPIEL

ŻWIROWO-BŁOTNA KĄPIEL NOWY L200 ŻWIROWOBŁOTNA KĄPIEL Wjechanie na szczyt góry nie musi oznaczać zostawiania całego ciężkiego sprzętu u jej podnóża. Przewożenie nieporęcznego ładunku o dużej wadze z pewnością nie może także

Bardziej szczegółowo

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS M A G A Z Y N S P R Z E D

Bardziej szczegółowo