III Aukcja Dzieł Sztuki. Sztuka Współczesna. 12 lipca 2016

Download "III Aukcja Dzieł Sztuki. Sztuka Współczesna. 12 lipca 2016"

1 III Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 12 lipca 2016

3 III Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 12 lipca wtorek, godz przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego Artissima Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST-y, parter) od 4 lipca poniedziałek - piątek od 11:00 do 18:00 obiekty certyfikuje Agencja Ad-Arte

4 1. Kacper Bożek (ur. 1974) Mezzotinta vs Akwatinta akwaforta/papier 49 x 59 cm (w świetle oprawy) sygn. i opisany u dołu: 12/100 MEZZOTINTA VS. AKWATINTA KACPER BOŻEK VIII/XXI cena wywoławcza: 650 zł estymacja: zł 2. Kacper Bożek (ur. 1974) Vamparada 2002 akwaforta/papier 49 x 62,5 cm (w świetle oprawy) sygn. i opisany u dołu: 86/100 VAMPARADA KACPER BOŻEK II/XXI cena wywoławcza: 750 zł estymacja: zł 2

5 3. Wilhelm Sasnal (ur. 1972) Namaluj mnie 2003 serigrafia/papier 50 x 70 cm sygn. na odwrociu ołówkiem: 46/100 WS 2003 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 4. Maciej Nawrot (ur. 1986) Bez tytułu 2011 olej/płótno 33 x 41 cm opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU 2011 cena wywoławcza: 700 zł estymacja: zł 3

6 5. Kajetan Sosnowski ( ) Kompozycja olej/płótno 55 x 73 cm opisany na odwrociu: KAJETAN SOSNOWSKI / OBRAZ OLEJNY / 09/54 / 1959 / FORMAT 73/54 cena wywoławcza: zł estymacja: zł Malarz. Absolwent warszawskiej ASP. Obok m.in. Mariana Bogusza i Zbigniewa Dłubaka był współzałożycielem Grupy 55. Uczestniczył w działalności powołanej przez Grupę Galerii Krzywe Koło. Współpracował również z M. Boguszem przy pracy nad programem Galerii El w Elblągu oraz tamtejszego Biennale Form Przestrzennych. W roku 1969 artysta otrzymał prestiżową Nagrodę Krytyki Artystycznej im. Cypriana Kamila Norwida. Twórczość artysty doczekała się opracowania pióra Bożeny Kowalskiej (Kajetan Sosnowski malarz niewidzialnych snów), która towarzyszyła jego wystawie monograficznej w warszawskiej Zachęcie (1998). 6. Urszula Broll (ur. 1930) Łysa Góra akwarela/papier 30,5 x 45 cm sygn. p.d.: U. BROLL sygn. na odwrciu: UBroll cena wywoławcza: zł estymacja: zł 4

7 7. Zdzisław Stanek ( ) Światła w międzyprzestrzeni XXV 1959 technika własna/płótno 81 X 75,5 cm sygn. i opisany na odwrociu: ZDZISŁAW STANEK / ŚWIATŁA W MIĘDZYPRZESTRZ. XXV / 1959 cena wywoławcza: zł estymacja: zł Malarz. Studiował w krakowskiej ASP, będąc zmuszonym do opuszczenia uczelni nie uzyskał jednak dyplomu. W 1958 r. na podstawie dorobku artystycznego został przyjęty do ZPAP. Był jednym ze współzałożycieli grupy St-53 ( ). Podobnie jak pozostali członkowie grupy był zafascynowany twórczością Wł. Strzemińskiego. Wystawiał zarówno w Polsce, jak i za granicą. Był członkiem Senatu Akademii Rzymskiej i laureatem licznych prestiżowych nagród. Otrzymał m.in. srebrny medal i tytuł Artifex Doctus IPKART za całokształt twórczości (1978) oraz Il Trofeo Internazionale Medusa Aurea (1980). Jego prace znajdują się w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Warszawie, Szczecinie i Krakowie oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Sztokholmie. 5

8 8. Stefan Krygier ( ) Inwazja czerni 1957 olej/płótno 39 x 72,5 sygn. p.d.: S. KRYGIER 57 sygn. i opisany na blejtramie: S. KRYGIER / INWAZJA CZERNI x 38 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 9. Urszula Broll (ur. 1930) Kompozycja l. 50. XX w. technika własna/karton 19,5 x 33,5 cm nie sygn. cena wywoławcza: zł estymacja: zł 6

9 10. Andrzej Gieraga (ur. 1934, Śliwniki) Wariacje na temat progresji 2004 technika własna, akryl, sklejka/ płyta pilśniowa 50 x 50 cm sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ GIERAGA / W. n. t. pt. / tech. własna / 50 x 50 / 2004 cena wywoławcza: zł estymacja: zł Malarz. W 1971 r. uzyskał dyplom łódzkiej PWSSP, której w latach był prorektorem, a od 1990 r. jest profesorem. Dla jego twórczości najbardziej charakterystyczne są ascetyczne w kompozycji geometryczne abstrakcje, będące wynikiem badań nad światłem, kolorem i geometryczną proporcją. Jest autorem cyklu Czerń i Biel, " Uskrzydlenia, a także cyklu obrazów, oznaczonych cyframi rzymskimi, których numeracja doszła do CC. W Muzeum Miasta Łodzi zakończyła się niedawno znakomita retrospektywna wystawa artysty p.t.: Andrzej Gieraga. Progresje. Obrazy i grafiki z lat

10 11. Andrzej Gieraga (ur. 1934, Śliwniki) Italla III 1987 mezzotinta, relief/papier 15 x 11,7 cm (odcisk) sygn. p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `87 l.d.: Italla III éa cena wywoławcza: 550 zł estymacja: zł 12. Andrzej Gieraga (ur. 1934, Śliwniki) Czerń i biel 1988 mezzotinta, relief/papier 15 x 11,7 cm (odcisk) sygn. i opisany p.d. ołówkiem: Andrzej Gieraga `88 l.d.: Czerń i biel III a 20/50 cena wywoławcza: 550 zł estymacja: zł 8

11 13. Jan Ziemski ( ) Trzy białe koła l. 80-te XX w. olej/płyta 100 x 41,5 cm cena wywoławcza: zł estymacja: zł wyst. i repr.: Jan Ziemski , Galeria Stara Lublin, 2003, jako wł. Danuty Ziemskiej Malarz. Przedstawiciel op-artu i abstrakcji geometrycznej. Studiował historię sztuki na KUL-u od 1956 roku. Przyjęty do ZPAP bez ukończenia edukacji artystycznej. Współtwórca Grupy Zamek. Jego pierwsze malarskie kompozycje można określić jako metaforyczne. Od roku 1958 artysta eksperymentował z powierzchnią obrazu, wprowadzając obce materie, a następnie stworzył w latach formury, obiekty o skomplikowanej fakturze, formowane w gipsie. Od połowy lat 60. fascynowały artystę problemy wizualizacji przestrzeni, ruchu i światła (RYTMY, 1971; PERMUTACJE, 1973), które zbliżały go do nurtu op-artu. W latach 80. Ziemski skrajnie uprościł paletę i w ostatnich pracach posługiwał się wyłącznie bielą, szarością i czernią (cykl METAMORFOZY). 9

12 14. Andrzej Gieraga (ur. 1934, Śliwniki) Dwa kwadraty 2004 technika własna/płyta 70 x 70 cm opis na odwrociu: ANDRZEJ GIERAGA / DWA KWADRATY / TECH. MIESZANA / 70X70 cm / ROK 2004 Cena wywoławcza: 9800 Estymacja: cena wywoławcza: zł estymacja: zł 15. Krystyn Zieliński ( ) C-XVIII-91A 1991 technika własna/papier 29 x 44 cm sygn. p.d.: Krystyn Zieliński opisany l.d.: C-XVIII-91A cena wywoławcza: zł estymacja: zł 10

13 16. Jan Ziemski ( ) Z cyklu Metamorfozy - tryptyk 1980 olej/płótno 70x175 cm sygn. na odwrociu: Jan Ziemski / Lublin / 1980 cena wywoławcza: zł estymacja: zł wyst. i repr.: Jan Ziemski , Galeria Stara Lublin, 2003, jako wł. Danuty Ziemskiej Malarz. Przedstawiciel op-artu i abstrakcji geometrycznej. Studiował historię sztuki na KUL-u od 1956 roku. Przyjęty do ZPAP bez ukończenia edukacji artystycznej. Współtwórca Grupy Zamek. Jego pierwsze malarskie kompozycje można określić jako metaforyczne. Od roku 1958 artysta eksperymentował z powierzchnią obrazu, wprowadzając obce materie, a następnie stworzył w latach formury, obiekty o skomplikowanej fakturze, formowane w gipsie. Od połowy lat 60. fascynowały artystę problemy wizualizacji przestrzeni, ruchu i światła (RYTMY, 1971; PERMUTACJE, 1973), które zbliżały go do nurtu op-artu. W latach 80. Ziemski skrajnie uprościł paletę i w ostatnich pracach posługiwał się wyłącznie bielą, szarością i czernią (cykl METAMORFOZY). 11

14 17. Krystyn Zieliński ( ) XXXII-87-A 1987 technika własna 34 x 34 cm w świetle passe-partout sygn. p.d.: Krystyn Zieliński opisany l.d.: XXXII-87-A cena wywoławcza: zł estymacja: zł 18. Włodzimierz Pawlak (ur. 1957) Dziennik 1997 olej, ołówek/płótno 24 x 33 cm sygn. i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 1997 / 24 x 33 na blejtramie ołówkiem: W. PAWLAK DZIENNIK 1997 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 12

15 19. Zofia Artymowska ( ) Poliformy LXVII 1976 akryl/płótno 89,5 x 81,5 cm sygn. na blejtramie: Poliformy LXVII - Zofia Artymowska 1976 na blejtramie naklejka z napisami pochodzenie: od rodziny artystki cena wywoławcza: zł estymacja: zł Malarka. Studiowała na krakowskiej ASP. Dyplom uzyskała w roku 1950 w pracowni E. Eibischa. W latach wraz z mężem Romanem Artymowskim wykonała freski na elewacjach kamienic na Starym i Nowym Mieście w Warszawie. Była pedagogiem warszawskiej i krakowskiej ASP oraz wrocławskiej PWSSP. Wykładała także na uniwersytetach w Bagdadzie i Teheranie. Była związana z Galerią Krzywe Koło. Miała 30 wystaw indywidualnych (m.in. w warszawskiej Zachęcie), zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej prace znajdują się w zbiorach m.in. Muzeum Narodowego w Warszawie i Krakowie, a także w wielu kolekcjach muzealnych na świecie. Poliformy to główny cykl malarski artystki, zapoczątkowany w roku Był wynikiem wieloletnich badań nad przestrzenią w obrazie. 13

16 20. Roman Modzelewski ( ) Kompozycja fakturalna 1988 technika własna/pilśnia 52 x 63 cm sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1988 na odwrociu papierowa nalepka z numerem: 20 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 21. Roman Modzelewski ( ) Tragon 1959 technika własna/płótno 62 x 51 cm sygn. i dat. p.d.: ROMAN MODZELEWSKI 1959 cena wywoławcza: zł estymacja: zł Malarz, projektant, pedagog. Studiował na warszawskiej ASP ( ) u Felicjana Kowarskiego oraz Leonarda Pękalskiego. Dyplom uzyskał w 1946 r. Był jednym z organizatorów oraz wykładowców łódzkiej PWSSP. W latach pełnił funkcję jej rektora. Początkowo malował w konwencji impresjonizmu, w roku 1946 rozpoczął eksperymenty z formą i kolorem, które doprowadziły go do solaryzmu, a następnie kubizmu. Eksperymentował z materią malarską tworząc cykle obrazów reliefowych. Artysta zajmował się projektowaniem i na tym też polu także eksperymentował stosując rozmaite tworzywa syntetyczne. W 1958 r. stworzył fotel RM 58, którym zainteresował się Le Corbusier. 14

17 22. Władysław Hasior ( ) Koncelebrant 1992 technia własna - assamblage ok. 90 x 65 x 17 cm sygn. na odwrociu: - Koncelebrant- / 1992 / Hasior cena wywoławcza: zł estymacja: zł 15

18 23. Artur Kolnik ( ) Kogut olej/tektura 35 x 27,5 cm sygn. p.d.: Kolnik cena wywoławcza: zł estymacja: zł 24. Artur Kolnik ( ) Syrena olej/tektura 35 x 27,5 cm sygn. p.d.: Kolnik cena wywoławcza: zł estymacja: zł 16

19 25. Jerzy Skarżyński ( ) Projekt ilustracji l. 60. XX w. gwasz, tusz/papier 32,5 x 50 cm sygn. l.d.: J. Skarżyński cena wywoławcza: zł estymacja: zł 26. Eugeniusz Waniek ( ) Drzewo wolności 1964 olej/płótno 70 x 50 cm sygn.. p. d.: E. Waniek sygn. i dat. na odwrociu: Eug. Waniek/ (Kraków)/ "Drzewo wolności"/ 1964 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 17

20 27. Stanisław Fijałkowski (ur. 1922) 4 listopada 2012 serigrafia/papier cm sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 4 listopada /50 S. Fijałkowski cena wywoławcza: zł estymacja: zł 28. Stanisław Fijałkowski (ur. 1922) 10 X 2012 serigrafia/papier cm sygn. i opisany u dołu ołówkiem: 10 X /60 S. Fijałkowski cena wywoławcza: zł estymacja: zł 18

21 29. Włodzimierz Pawlak (ur. 1957) Dziennik 21 II- 17 III/ ZIMA 2015 olej, ołówek/płótno 90 x 60 cm sygn. na odwrociu: Włodzimierz Pawlak / Dziennik 21 II- 17 III/ ZIMA / 90x60 / 2015 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 19

22 30. Stanisław Fijałkowski (ur. 1922) Kompozycja 1960 olej/płyta pilśniowa 17 x 49,5 cm sygn. p.d.: Fijałkowski 16.II.60 pochodzenie: kolekcja prywatna, zakup od artysty cena wywoławcza: zł estymacja: zł 31. Roman Artymowski ( ) Kompozycja litografia, szablon/papier 52 x 38 cm w świetle passe-partout cena wywoławcza: zł estymacja: zł 20

23 32. Stanisław Fijałkowski (ur. 1922) Wielki Rów 1986 akryl/płótno 92,5 x 78,5 cm sygn. i opisany na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI III WIELKI RÓW, 86; 14/86; 201 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 21

24 33. Iwo Zaniewski (ur. 1956) W pracowni 1980 olej/płótno 50 x 60 cm sygn. p.d.: Iwo Zaniewski 80 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 34. Jerzy Krawczyk ( ) Akt z szalem olej/tektura 70 x 50 cm niesygn. cena wywoławcza: zł estymacja: zł 22

25 35. Andrzej Tobis (ur. 1970) Dobrze wypełniam swoje obowiązki 2004 olej/płótno 130 x 100 cm sygn. i opisany na odwrocie: Dobrze wypełniam swoje obowiązki / ol./pł./ Tobis 2004 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 23

26 36. Jan Grzegorz Issaieff (Issajeff) (ur.1953) Misterium II 2005 olej/płótno 100 x 70 cm sygn. dat. i opis na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / AD cena wywoławcza: zł estymacja: zł 37. Jan Grzegorz Issaieff (Issajeff) (ur.1953) Misterium I 2005 olej/płótno 100 x 70 cm sygn. dat. i opis na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / AD cena wywoławcza: zł estymacja: zł 24

27 38. Józef Robakowski (ur.1939) Z cyklu kąty energetyczne/ x 70 cm z ramą; 124 x 94 cm sygnowany i opisany na odwrociu: z cyklu kąty energetyczne/ / J.Robakowski cena wywoławcza: zł estymacja: zł 25

28 39. Benon Liberski ( ) Martwa natura z paczką Caro 1966 olej/płótno 69 x 52,5 cm sygn. p.d.: 66 BL (monogram wiązany) sygn. i opisany na odwrocie: BENON LIBERSKI/MARTWA NATURA cena wywoławcza: zł estymacja: zł 26

29 40. Antoni Kowalski (ur. 1957) Modlitwa z Neuchâtel 1999 olej/płótno 73 x 100 cm sygn. i dat. l.d.: ANTONI KOWAL 99 na odwrocie napis autorski: ANTONI KOWALSKI / MODLITWA Z NEUCHATEL / OLEJ x 100 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 41. Roman Stanisław Byrski ( ) Martwa natura ze strugiem 1962 olej/płótno 58 x 71,5 cm sygn. l.d.: Byrski na odwrocie 2 nalepki: 1) Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z roku ) nalepka z pismem odręcznym i informacjami o pracy, na niej naklejka z numerem 83 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 27

30 42. Iwona Wojewoda-Jedynak (ur. 1976) Wnętrze 2003 tempera /płótno 100 x 150 cm sygn. i opisany na odwrociu: IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / WNĘTRZE 2003 / 150 X 100 / TEMPERA JAJOWA cena wywoławcza: zł estymacja: zł 43. Barbara Gębczak (ur. 1976) Bar olej/płótno 92 x 73 cm sygn. i opisany na blejtramie: BARBARA GĘBCZAK-JANAS BAR cena wywoławcza: zł estymacja: zł 28

31 44. Maciej Nawrot (ur. 1986) Orient II 2012 olej/płótno 70 x 50 cm opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT ORIENT cena wywoławcza: 900 zł estymacja: zł 45. Maciej Nawrot (ur. 1986) Orient I 2012 olej/płótno 70 x 50 cm opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT ORIENT cena wywoławcza: 900 zł estymacja: zł 29

32 46. Henryk Dąbrowski ( ) Ściana Wschodnia 1964 giclée, edycja x 70 cm certyfikat Kuratora Spuścizny Henryka Dąbrowskiego cena wywoławcza: 950 zł estymacja: zł 47. Grzegorz Sztabiński (ur. 1946) Dom 1965 olej/płótno 65 x 45 cm sygn. na odwrociu: G. SZTABIŃSKI 1965 cena wywoławcza: zł estymacja: zł 30

33 48. Jerzy Panek ( ) Autoportret pastel/papier 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy) sygn. l.g.: Panek cena wywoławcza: zł estymacja: zł 49. Igor Mitoraj ( ) Medal Articulations brąz średnica 9 cm sygn. na awersie: MITORAJ na rewersie numer bity: G009/500 załączony certyfikat, w pudełku cena wywoławcza: zł estymacja: zł 31

34 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I I. Obiekty licytacji. 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, rzemiosła i inne obiekty powierzone przez Klientów oraz stanowiące Własność Domu Aukcyjnego. 2. Obiekty są opisane i ponumerowane w katalogu aukcji. Opisy mogą zostać zmienione lub uzupełnione przed rozpoczęciem licytacji przez Aukcjonera. 3. Aukcjoner ma prawo łączyć, rozdzielać obiekty i zmieniać kolejność licytacji. Może także wyłączyć obiekty z licytacji albo wprowadzić nowe. 4. Wszystkie obiekty są udostępniane Kupującym przed aukcją w określonym w katalogu terminie, zwanym wystawą przedaukcyjną. 5. Dom Aukcyjny zaleca dokładne obejrzenie obiektów przed zakupem, a w szczególności skonsultowanie stanu ich zachowania z konserwatorem. Fakt nie podania w katalogu, że dany obiekt został poddany zabiegom konserwatorskim lub posiada widoczne uszkodzenia, nie stanowi żadnych podstaw do reklamacji. 6. Obiekty wystawione na aukcję posiadają określoną cenę wywoławczą oraz estymację wartości. Posiadają także cenę rezerwową znaną Domowi Aukcyjnemu. Jest to ustalona z Właścicielem najniższa cena, za którą Dom Aukcyjny może sprzedać obiekt. Cena rezerwowa nie jest wyższa niż dolna kwota estymacji. II. Przystąpienie do licytacji. 1. Do licytacji mogą przystąpić osoby, które posiadają numer licytacyjny. Jest on wydawany przed aukcją Kupującym, po podaniu przez nich danych osobowych, przedstawieniu dokumentu tożsamości oraz podpisaniu zobowiązania. 2. Osoby nie znane Domowi Aukcyjnemu, a zamierzające dokonać poważnego zakupu, proszone są o przedstawienie się przynajmniej 24 godziny przed aukcją, gdyż mogą zostać poproszone o podanie wiarygodnych referencji, numeru karty kredytowej lub wpłacenie wadium, zwracanego w wypadku nie dokonania zakupu. 3. W licytacji można uczestniczyć osobiście, poprzez pozostawienie Domowi Aukcyjnemu zlecenia licytacji z limitem kwoty lub zlecenia telefonicznego. 4. Dom Aukcyjny przyjmuje zlecenia najpóźniej 24 godziny przed aukcją. 5. Dane osobowe Kupujących pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego. III. Przebieg licytacji. 1. Licytację prowadzi Aukcjoner. Obiekty są licytowane od ceny wywoławczej w górę. Zakończenie licytacji i sprzedaż zostają potwierdzone uderzeniem młotka aukcyjnego. Nabywcą zostaje osoba oferująca najwyższą kwotę, wskazana przez Aukcjonera. Uderzenie młotkiem i wskazanie Nabywcy oznacza zawarcie pomiędzy Domem Aukcyjnym a Nabywcą Umowy (zgodnie z art Kodeksu Cywilnego). Jeżeli zakończenie licytacji następuje poniżej ceny rezerwowej, uderzenie młotkiem oznacza zawarcie Kupującym transakcji warunkowej, o czym informuje Aukcjoner. 2. W przypadku sporu Aukcjoner ma prawo go rozstrzygnąć lub powtórzyć licytację. 3. Postąpienia w licytacji ustala Aukcjoner. 4. Transakcja warunkowa obliguje Kupującego do wykupienia obiektu, jeżeli Dom Aukcyjny, po uprzedniej konsultacji z Właścicielem, wyrazi zgodę na sprzedaż w oferowanej cenie. Dom aukcyjny ma 5 dni roboczych na konsultacje. Kupujący może też wykupić obiekt po cenie rezerwowej. W przypadku pojawienia się innego oferenta proponującego cenę rezerwową, dom aukcyjny daje Kupującemu pierwszeństwo zakupu w tej cenie. Tabela podstawowych postąpień: Przedział cenowy do zł minimalne postąpienie 50 zł zł 100 zł zł 200 zł zł zł zł 500 zł DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁA SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

35 R E G U L A M I N U C Z E S T N I C T W A W L I C Y T A C J I zł zł zł zł powyżej zł zł IV. Zakup obiektu. 1. Nabywca ma obowiązek wykupić wylicytowany obiekt w ciągu 7 dni od licytacji lub w przypadku transakcji warunkowej 7 dni od powiadomienia o zgodzie na oferowaną cenę. Po uprzedniej zgodzie Domu Aukcyjnego istnieje możliwość wpłaty 20% zadatku i wykupienie w ciągu 14 dni od aukcji. 2. Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata organizacyjna zw. premium w wysokości 15%. Opłata Obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej. 3. Płatność może zostać dokonana gotówką w siedzibie firmy lub przelewem na konto wskazane w katalogu oraz na stronie internetowej. Wszelkie koszty bankowe transakcji ponosi Nabywca. W przypadku płatności w innych walutach, kwoty będą księgowane po aktualnym kursie zakupu waluty NBP. Dodatkowo Dom Aukcyjny doliczy 1% od całej należnej kwoty z tytułu obsługi transakcji walutowej. 4. Prawo własności zakupionego obiektu przechodzi na Nabywcę w momencie dokonania całej wpłaty. 5. W przypadku niedotrzymania warunków Umowy przez Nabywcę, Dom Aukcyjny może odstąpić od Umowy. Dom Aukcyjny zastrzega sobie również prawo sądowego dochodzenia realizacji Umowy i obciążenia Nabywcy wszelkimi kosztami wynikłymi z tego tytułu. 6. Dom Aukcyjny potwierdza autorstwo oraz inne cechy obiektu opisane w katalogu. Gdyby jednak opis okazał się niezgodny ze stanem rzeczywistym w istotnej kwestii, Nabywca może w ciągu 14 dni od daty aukcji zwrócić obiekt do Domu Aukcyjnego, który w takim wypadku zwróci całą wpłaconą kwotę. Zakwestionowanie opisu katalogowego musi być udokumentowane wiarygodnymi ekspertyzami. 7. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 8. Polskie muzea rejestrowane mają prawo pierwokupu po cenie wylicytowanej pod warunkiem, że zgłoszą to bezpośrednio po zakończeniu licytacji obiektu. Mogą tego dokonać przedstawiciele muzeów, którzy najpóźniej w dniu licytacji okazali pełnomocnictwa do zakupu. 9. Dom Aukcyjny przypomina, że zgodnie z obowiązującymi przepisami wywóz obiektów starszych niż 50 lat oraz o wartościach przekraczających limity określone w ustawie O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami poza granice kraju, wymaga zgody odpowiednich władz. Przypominamy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami Dom Aukcyjny jest zobowiązany do zbierania danych osobowych Klientów dokonujących transakcji w kwocie powyżej Euro. V. Odbiór obiektu. 1. Obiekt zostanie wydany Nabywcy po zaksięgowaniu wpłaty całej należnej kwoty. 2. Dom Aukcyjny wydaje certyfikat zakupu obiektu podpisany przez współpracującą agencję ekspercką Ad-Arte. 3. Odbiór zakupionych obiektów odbywa się w siedzibie Domu Aukcyjnego. Na wyraźne życzenie Nabywcy Dom Aukcyjny może zlecić wysłanie obiektu pod wskazany adres profesjonalnej firmie. Koszty Przesyłki, w tym pakowania i ubezpieczenia, pokrywa Nabywca. 4. Odpowiedzialność Domu Aukcyjnego za obiekt ustaje w momencie odbioru obiektu w siedzibie Domu Aukcyjnego lub z chwilą nadania przesyłki. 5. Obiekty nie odebrane w terminie 30 dni od daty aukcji, zostaną obciążone kosztami przechowywania w wysokości 2% ceny ich sprzedaży miesięcznie. 6. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z przepisami prawa polskiego. Reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową Nabywca może zgłosić w ciągu jednego roku od wydania obiektu. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów wobec osób niebędących bezpośrednimi nabywcami na aukcji. Wpłatę za zakupione obiekty prosimy przesyłać na konto: PKO BP W tytule prosimy wpisać nazwę i datę aukcji oraz numer obiektu. DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁA SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

36 Z L E C E N I E L I C Y T A C J I Zlecenie licytacji z limitem ceny. lub licytacji telefonicznej. na aukcji w dniu:. * * Zlecenie należy dostarczyć osobiście, mailem (zeskanowany dokument z podpisem) lub pocztą do siedziby DA Artissima najpóźniej 24 godziny przed aukcją Imię i Nazwisko Nazwa firmy lub instytucji Rodzaj i nr dowodu tożsamości Klienta (oraz NIP w przypadku firmy) Miejsce zamieszkania / siedziby Telefon, e mail Dom Aukcyjny ma prawo prosić o podanie danych osobowych oraz o dokument potwierdzający te dane. Nr kat. Autor, tytuł Maksymalna oferowana kwota (bez premium) lub licytacja telefoniczna Telefon czynny podczas licytacji Zgadzam się na jedno postąpienie w górę w przypadku zaistnienia zlecenia w tej samej wysokości:. ** ** w przypadku zgody proszę wpisać X. Zlecenie stałe z limitem. Zlecenie jest poufne. Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta podczas licytacji do wysokości podanej kwoty, starając się dokonać zakupu w możliwie najniższej kwocie. W przypadku zaistnienia innych zleceń w tej samej wysokości, Dom Aukcyjny będzie reprezentował Klienta, którego zlecenie zostało złożone wcześniej. Zlecenie telefoniczne. Złożenie zlecenia telefonicznego oznacza potwierdzenie przekazania oferty w cenie wywoławczej. Dom Aukcyjny dołoży wszelkich starań, jednak nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości uzyskania połączenia z Klientem. Ja niżej podpisany/-a oświadczam, że: zapoznałem/-am się i akceptuję warunki Regulaminu uczestnictwa w licytacji organizowanej przez Dom Aukcyjny Artissima opublikowanego w katalogu aukcyjnym oraz na stronie ; zobowiązuje się do zrealizowania zawartych transakcji zgodnie z Regulaminem, w szczególności do zapłacenia za wylicytowane obiekty w terminie 7 dni od licytacji; wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach realizacji aukcji, przetwarzania płatności za obiekty oraz marketingowych przez Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o. oraz podmioty, których akcjonariuszem lub udziałowcem jest lub będzie Dom Aukcyjny Artissima sp. z o.o.; wszelkie dane zawarte w niniejszym formularzu są prawdziwe; w przypadku zatajenia lub podania nieprawdziwych danych DA Artissima nie ponosi odpowiedzialności., dnia: r. Podpis Klienta DZIEŁA SZTUKI I RZEMIOSŁA SALON: UL. ZIELNA WARSZAWA TEL.: , KOM.: MAIL: SALON@ARTISSIMA.PL

37

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016

IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 11 października 2016 IV Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 11 października 2016 - wtorek, godz. 18.00 przedaukcyjna

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda

X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 16 listopada BARBARA JONSCHER INTYMNIE wystawa prac listopad Artissima, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa www.artissima.pl X Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny

Rybki, Kotki, Pieski... dla Walentynek

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017

IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda. 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda 27 lipca 2017 IX Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 27 lipca 2017 - czwartek, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów w Salonie

VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016

VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna. 20 grudnia 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna 20 grudnia 2016 V Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Aktualna 30 listopada 2016 VI Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Współczesna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 20

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży,

REGULAMIN AUKCJI. Obiekt dzieło sztuki lub inny obiekt kolekcjonerski będący przedmiotem sprzedaży, REGULAMIN AUKCJI I. DEFINICJE: Dom Aukcyjny Libra Dom Aukcyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców

II Aukcja Dzieł Sztuki. Sztuka Abstrakcyjna

II Aukcja Dzieł Sztuki. Sztuka Abstrakcyjna II Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Abstrakcyjna 18.05 2016 II Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Abstrakcyjna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 18 maja 2016 - środa, godz. 19.00 przedaukcyjna wystawa obiektów

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy.

Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Regulamin aukcji charytatywnej obrazów prowadzonej przez Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy. 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin określa zasady przeprowadzania

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski Dom Aukcyjny REMPEX Marcin Gołębiewski oraz Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny zapraszają na aukcję prac w Domu Aukcyjnym Rempex 14 grudnia

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. 1. Regulamin, określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez INPROGRESS, warunki zawierania umów o świadczenie takich usług,

Zamówienia, zawarcie umowy;

Zamówienia, zawarcie umowy; Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące w spółce LUBRICANT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czechowicach- Dziedzicach wpisanej do rejestru przedsiębiorców

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego:

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada do sprzedaży nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN)

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM FIRMY NAD-Rol I POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.Niniejszy regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.nad-rol.pl, którego właścicielem

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 2 03 lutego 2017 r. Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres

Szanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro.

Szanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro. Szanowni Państwo, Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z wyklucza jego postanowień.

DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT

DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT aukcja internetowa 9-16 grudnia 2018 DZIEŁA SZTUKI NA PREZENT aukcja internetowa Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie 9-16 grudnia 2018 wystawa obiektów w Salonie Domu Aukcyjnego

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX

REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX REGULAMIN FIRMY PPHU EUROECOTEX Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem ) reguluje zasady dokonywania zakupów w firmie PPHU EUROECOTEX, działającym pod adresem http://www.wyposazsklep.pl oraz na serwisie

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO Regulamin sklepu internetowego Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem określa zakres i warunki sprzedaży produktów przez Muzeum z siedzibą w Zakopanem, adres:

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.

Regulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem  prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego Przemyśl 2013

Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego Przemyśl 2013 Przemyśl, dnia 23 stycznia 2013 r. Decyzją Kapituły Artystycznej Nagrody im. Mariana Strońskiego od roku 2013 Doroczna Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego przyznawana będzie co dwa lata i przyjmuje

ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE

ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE ZARZĄDZENIE NR 98/2018 Z DNIA 31.12.2018 DYREKTORA SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W GRĘBOWIE w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego (licytacji) na sprzedaż

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne

REGULAMIN. 1. Informacje Ogólne REGULAMIN 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem nick u Swiat-Florysty na poratlu internetowym Allegro jest firma Sky-Net Łukasz Przeździecki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szańcowa 28. 2. Nasza obecność

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ATOMIK VIBES (aktualny na 2018 rok) I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca Stworzyszenie Rozwoju Sportu, Muzyki i Rozrywki oraz polskiego wikliniarstwa Atomik Vibes z siedzibą

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku

REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia roku REGULAMIN SPRZEDAŻY OFERTOWEJ POJAZDÓW I SPRZĘTU w PUK Radzyń Podlaski z dnia 07.11.2016 roku Rozdział I Zasady ogólne 1 (Zakres regulacji) 1. Niniejszy regulamin konkursu określa zasady sprzedaży składników

REGULAMIN. I. Podstawowe pojęcia

REGULAMIN. I. Podstawowe pojęcia REGULAMIN I. Podstawowe pojęcia Sprzedawca MASTERPART Grzegorz Janusz z siedzibą w Warszawie przy ulicy Ostroroga 10 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Stołecznego

1 Postanowienia ogólne

1 Postanowienia ogólne Regulamin sklepu DQstore.pl dla transakcji zawartych od 25 grudnia 2014r. 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep DQstore.pl, nazywany dalej Sklepem prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu, na

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA PONOWNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO BĘDACEGO MIENIEM ZOO WROCŁAW sp. z o.o. REGULAMIN w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia przetargu ustnego na

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne. 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG. Postanowienia ogólne. 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa rodzaje, zakres oraz warunki świadczenia usług szkoleniowych przez Synergit 1. Sp. z o. o Sp. k, warunki zawierania umów o świadczenie

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego:

Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN) Poj. silnika

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A.

Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki sprzedaży pojazdów i innych ruchomości poprzez aukcję

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ

REGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23

ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r.

ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r. ZARZĄDZENIE NR 33/2016 WÓJTA GMINY STARE BABICE z dnia 21 marca 2016 r. w sprawie: powołania komisji przetargowej i przeprowadzenia przetargu ustnego na sprzedaż gminnego pojazdu. Na podstawie art. 30

Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego Przemyśl 2015

Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego Przemyśl 2015 Zapraszamy do udziału w 9. edycji konkursu Nagroda Artystyczna im. Mariana Strońskiego - którego celem jest promocja przemyskich artystów plastyków i fotografików, a także twórczości i dorobku artystycznego

REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz

REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz REGULAMIN SPRZEDAŻY PROMOCYJNEJ extradekarz Szczecin, 30.08.2019r. 1 1 POSTANOWIENIA WSTĘPNE 1. Niniejszy Regulamin Sprzedaży Promocyjnej extradekarz", zwany w dalej Programem". określa zasady premiowania

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW. (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA

REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW. (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA Płock, dnia 27.06.2019 roku REGULAMIN SPRZEDAŻY I REALIZACJI VOUCHERÓW (dalej Regulamin ) UŻYTE POJĘCIA 1. Organizator / Administrator danych osobowych - firma BLACREA Grzegorz Błaszczak z siedzibą w Płocku,

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ.

REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. REGULAMIN PRZEPROWADZENIA AUKCJI NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (CIĘŻAROWO OSOBOWEGO) MARKI FS-LUBLIN TYP ŻUK A07J O NR REJ. SWY 4939 Sporządziła: Katarzyna Kołaszewska Dnia: Zatwierdził:. Dnia: Przeglądu

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.

4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych. REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNiG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNIG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie

REGULAMIN SZKOLEŃ. 2. Formularz zgłoszeniowy powinien być wypełniony dla każdego uczestnika z osobna.

REGULAMIN SZKOLEŃ. 2. Formularz zgłoszeniowy powinien być wypełniony dla każdego uczestnika z osobna. REGULAMIN SZKOLEŃ 1 Szkolenia są organizowane przez firmę Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata, z siedzibą w Bydgoszczy (85-164), ul. Karpacka 54, NIP: 9531714903 (zwaną dalej Organizatorem),

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL

Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Regulamin korzystania z Voucherów Turystycznych Grupy Why Not TRAVEL Użyte w niniejszym Regulaminie wyrażenia oznaczają: 1 Definicje 1. Voucher imienny dokument upoważniający Beneficjenta do nabycia dowolnych

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ MIENIA RUCHOMEGO

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ MIENIA RUCHOMEGO Załącznik nr 1 Do zarządzenia nr 10/2016 Z dnia 2 czerwca 2016r. REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ MIENIA RUCHOMEGO 1. Przetarg na sprzedaż maszyn i urządzeń zawartych w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu

OGŁOSZENIE o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym

OGŁOSZENIE o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym OGŁOSZENIE o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym Burmistrz Gminy Zakroczym działając na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce

Szanowni Państwo, , zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Szanowni Państwo, , zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Szanowni Państwo, złożenie zamówienia w naszym sklepie internetowym jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z tymi zasadami

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.

Regulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest

Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o.

Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o. Regulamin Świadczenia Usług Aircompensation sp. z o.o. 1 Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze Strony internetowej AirCompensation, w tym politykę prywatności oraz sposób

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH

REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH REGULAMIN POSTĘPOWANIA LICYTACYJNEGO NA SPRZEDAŻ ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady zbywania maszyn, urządzeń, pojazdów i innych przedmiotów będących własnością Powiatu Bydgoskiego,

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ

REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ REGULAMIN PRZETARGU (LICYTACJI) NA PRZENIESIENIE POZWOLENIA NA UTWORZENIE UCZELNI NIEPUBLICZNEJ WRAZ Z MAJĄTKIEM NA RZECZ OSOBY FIZYCZNEJ LUB PRAWNEJ 1. Niniejszy regulamin przetargu (licytacji), zwany

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016

FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:

Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell

Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell Regulamin sklepu internetowego Piri in Hell 1. Postanowienia ogólne. 1.1 Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów na stronie internetowej www.piri-inhell.com 1.2 Sprzedawcą jest firma Piri

Wojskowa Drukarnia w Łodzi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji ul. Gdańska 130, 90-520 Łódź tel. (42) 637 77 75 fax (42) 637 77 75

Wojskowa Drukarnia w Łodzi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji ul. Gdańska 130, 90-520 Łódź tel. (42) 637 77 75 fax (42) 637 77 75 Wojskowa Drukarnia w Łodzi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w likwidacji ul. Gdańska 130, 90-520 Łódź tel. (42) 637 77 75 fax (42) 637 77 75 działając na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów

Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego

Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego Obwieszczenie o przetargu w drodze przetargu ustnego na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego PKS w Suwałkach Spółka Akcyjna z siedzibą w Suwałkach 16-400 przy ul. Wojska Polskiego 100 wpisana do Krajowego

REGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN Akcji Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne REGULAMIN Akcji "Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć! (dalej,,regulamin ) I. Postanowienia ogólne 1.1. Organizatorem Akcji jest Kärcher Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (31-346), ul. Stawowa 138-140, wpisana

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU W TRYBIE PRZETARGU PUBLICZNEGO Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Lwówku Śląskim ul. Ogrodowa 1, 59-600 Lwówek Śląski, zgodnie z Rozporządzeniem

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ MIENIA RUCHOMEGO REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ MIENIA RUCHOMEGO 1. Przetarg na sprzedaż mienia ruchomego określonego w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu ma formę publicznego przetargu pisemnego ofertowego. 2.

VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017

VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna. 15 marca 2017 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna 15 marca 2017 VII Aukcja Dzieł Sztuki Sztuka Młoda i Aktualna Dom Aukcyjny Artissima w Warszawie aukcja 15 marca 2017 - środa, godz. 19.00 przedaukcyjna

REGULAMIN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ FORECAST CONSULTING SP. Z O.O.

REGULAMIN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ FORECAST CONSULTING SP. Z O.O. REGULAMIN SZKOLEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ FORECAST CONSULTING SP. Z O.O. I. Postanowienia ogólne 1 1. Niniejszy Regulamin określa zasady organizowanych szkoleń oraz prawa i obowiązki uczestników szkoleń realizowanych

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży

Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży Regulamin sklepu internetowego z dnia 15.12.2014 / Umowa sprzedaży 1 Informacje ogólne Sklep internetowy działający pod adresem http://agapo.pl prowadzony jest przez firmę: PC-NET Rafał Latacz wpisaną

REGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne. REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:

1 Definicja Sprzedawcy

1 Definicja Sprzedawcy REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO 1 Definicja Sprzedawcy Sprzedawca w portalu wszystko.pl: ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków NIP: 6762495204 REGON: 362855439 Tel. 601740065 E-mail: biuro@alsitech.pl Numer

Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C.

Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C. Regulamin Sklepu Internetowego KODER S.C. Informacja o Firmie: Sklep internetowy działający pod adresem www.koder.krakow.pl prowadzony jest przez KODER S.C. z siedzibą w Krakowie przy ulicy Szczęśliwej

1 Postanowienia ogólne.

1 Postanowienia ogólne. REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO V edycja Odkrywamy nieznane zabytki powiatu rzeszowskiego 1 Postanowienia ogólne. 1. Tematem konkursu jest fotograficzna rejestracja nieznanych obiektów naszego

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY Tekst regulaminu obowiązujący przed dniem 25.12.2014 roku SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INFORMACYJNEJ FIRMY Firma DE-ELCO jest profesjonalnym dostawcą nowoczesnych i energooszczędnych artykułów oświetleniowych

Regulamin sklepu. I. Składanie zamówień

Regulamin sklepu. I. Składanie zamówień Regulamin sklepu Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma EMALPOL.PL "EMALPOL.PL" ul.myśliborska 53 03-185 Warszawa tel/fax 22 889 00 11 NIP: 7421189398 REGON 141537110 Konto bankowe : ING 91105010251000009093961754

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie

OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. Zakład Gospodarki Komunalnej w Parzęczewie Parzęczew, 22 lipca 2016 roku OGŁOSZENIE o przetargu ofertowym na sprzedaż składników rzeczowych majątku ruchomego przez. 1. NAZWA I SIEDZIBA SPRZEDAJĄCEGO, 95-045 Parzęczew, ul. Południowa 5, NIP 732-00-18-353,

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO numizmato.pl 1. Właścicielem sklepu jest Non Stop Sp. z o.o., Zarejestrowana przez Sąd Rejonowy : dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy pod nr. KRS: 0000290972.

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO

REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO 1. Podstawa i forma prawna. POSTĘPOWANIE PRZETARGOWE 1.1. Przetarg odbywa się na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 05-10-1993 r. w sprawie

Regulamin Konkursu plastycznego dla dzieci klas I VI oraz młodzieży gimnazjum 70 lat Banku Spółdzielczego w Chojnie

Regulamin Konkursu plastycznego dla dzieci klas I VI oraz młodzieży gimnazjum 70 lat Banku Spółdzielczego w Chojnie Załącznik do uchwały nr 35/2017 Zarządu Banku Spółdzielczego w Chojnie z dnia 30.03.2017 Regulamin Konkursu plastycznego dla dzieci klas I VI oraz młodzieży gimnazjum 70 lat Banku Spółdzielczego w Chojnie

REGULAMIN KONFERENCJI BEAUTY INNOVATIONS 1 KONFERENCJA

REGULAMIN KONFERENCJI BEAUTY INNOVATIONS 1 KONFERENCJA REGULAMIN KONFERENCJI BEAUTY INNOVATIONS 1 KONFERENCJA 1. Organizatorem konferencji Beauty Innovations (dalej: Konferencja), jest BIO-TECH Media sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kamińskiego 23, 90-229

Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A.

Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A. Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. REGULAMIN ZAKUPÓW 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci

REGULAMIN KART PREZENTOWYCH

REGULAMIN KART PREZENTOWYCH REGULAMIN KART PREZENTOWYCH 1 Postanowienia ogólne 1. Regulamin określa prawa i obowiązki posiadacza Karty Prezentowej oraz zasady otrzymywania i korzystania z Karty Prezentowej ( Karta Prezentowa ). 2.

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH/KURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W SZCZECINIE

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH/KURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE ODDZIAŁ W SZCZECINIE REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH/KURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa warunki rekrutacji, prawa i obowiązki stron oraz

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO Wójt Gminy Sieciechów, informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu na sprzedaż samochodu marki AUTOSAN (autobus szkolny). 1. Nazwa i siedziba sprzedającego: Urząd

REGULAMIN PRAKTYCZNYCH KURSÓW KROJU I SZYCIA organizowanych przez Ośrodek Edukacyjno-Profilaktyczny w Mariówce

REGULAMIN PRAKTYCZNYCH KURSÓW KROJU I SZYCIA organizowanych przez Ośrodek Edukacyjno-Profilaktyczny w Mariówce REGULAMIN PRAKTYCZNYCH KURSÓW KROJU I SZYCIA organizowanych przez Ośrodek Edukacyjno-Profilaktyczny w Mariówce obowiązujący od dnia 7 października 2018 r. 1 Podstawowe pojęcia 1. Kurs - zorganizowane zajęcia

REGULAMIN drugiego przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż samochodu osobowego marki Skoda Octavia

REGULAMIN drugiego przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż samochodu osobowego marki Skoda Octavia REGULAMIN drugiego przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż samochodu osobowego marki Skoda Octavia 1. Nazwa i siedziba organizatora przetargu: Urząd Gminy Siedlce ul. Asłanowicza 10, 08-110 Siedlce

Regulamin: 4 Spełnienie świadczenia 1. Zakupiony towar dostarczamy w sposób, jaki wybrali Państwo podczas zakupu, czyli poprzez:

Regulamin: 4 Spełnienie świadczenia 1. Zakupiony towar dostarczamy w sposób, jaki wybrali Państwo podczas zakupu, czyli poprzez: Regulamin: 1 Informacje ogólne 1. Podmiotem odpowiedzialnym za dostarczenie Państwu zakupionego towaru jest Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Netexpol Bartłomiej Kątniak, z siedzibą w Markach, przy ul.

OGŁOSZENIE o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym WIR.6840.5.2018 OGŁOSZENIE o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym Burmistrz Zakroczymia działając na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 1 i 2, art. 40 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997

Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, Bielsko-Biała. Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI

Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, Bielsko-Biała. Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI Techmex SA w upadłości likwidacyjnej ul.partyzantów 71, 43-316 Bielsko-Biała Sygn.akt VI GUp 5/10 Lik REGULAMIN LICYTACJI Techmex SA w upadłości likwidacyjnej Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 71 w sprawie

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne.

Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów. usługa ekspresowy transport. Postanowienia wstępne. Regulamin świadczenia przez isprzet.pl usług transportu zakupionych towarów usługa ekspresowy transport 1 Postanowienia wstępne Niniejszy regulamin (Regulamin) określa zasady świadczenia przez spółkę isprzęt.pl

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

I POSTANOWIENIA OGÓLNE Załącznik do Zarządzenia Nr 25/2014 Dyrektora SOSW w Koninie z dnia 20 listopada 2014 r. REGULAMIN PUBLICZNEGO PRZETARGU OFERTOWEGO NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU FURGON OSOBOWY FORD TRANSIT 9 OSOBOWY + WINDA BĘDĄCEGO

Regulamin sklepów internetowych

Regulamin sklepów internetowych 1. Postanowienia ogólne Regulamin sklepów internetowych www.sklep.fotofocus.pl i www.digi.fotofocus.pl 1.1. Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa zasady składania oraz realizacji zamówień

REGULAMIN SPRZEDAŻY KART WSTĘPU NA WYDARZENIE 1 INFORMACJE OGÓLNE

REGULAMIN SPRZEDAŻY KART WSTĘPU NA WYDARZENIE 1 INFORMACJE OGÓLNE REGULAMIN SPRZEDAŻY KART WSTĘPU NA WYDARZENIE 1 INFORMACJE OGÓLNE 1. Organizatorem Wydarzenia jest Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki HALS z siedzibą 31-113 Kraków ul. Straszewskiego 27.

Regulamin uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego

Regulamin uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego Regulamin uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego 1 Informacja ogólne 1. Niniejszy Regulamin uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez Wydział

Regulamin zakupów. 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej:

Regulamin zakupów. 1. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem strony internetowej: Obowiązuje od dnia 01.01.2011 roku. Regulamin zakupów Sklep internetowy działający pod adresem www.koinonia.org.pl, prowadzony jest przez: Wydawnictwo KOINONIA Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja,

OGŁOSZENIE O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

OGŁOSZENIE O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM OGŁOSZENIE O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej, 23-275 Gościeradów Tel.15 838 11 38 ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu

3. Sklep BELMEB zajmuje się sprzedażą akcesoriów meblowych. Kontakt ze Sklepem BELMEB jest możliwy przez adres e-mail: sklep@belmeb.pl.

3. Sklep BELMEB zajmuje się sprzedażą akcesoriów meblowych. Kontakt ze Sklepem BELMEB jest możliwy przez adres e-mail: sklep@belmeb.pl. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BELMEB I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep Internetowy znajdujący się pod adresem http://www.belmeb.pl ma siedzibę pod adresem: 34-144 Izdebnik 542 i prowadzony jest przez BELMEB

Regulamin sklepu internetowego. 1 Postanowienia wstępne

Regulamin sklepu internetowego. 1 Postanowienia wstępne Regulamin sklepu internetowego 1 Postanowienia wstępne 1. Sklep internetowy Muzeum świat Iluzji, dostępny pod adresem internetowym www.swiatiluzji.pl/prezent, prowadzony jest przez Muzeum Świat Iluzji

Regulamin Przetargowy

Regulamin Przetargowy NITROERG S.A. Plac Alfreda Nobla 1 43-150 Bieruń Regulamin Przetargowy na sprzedaż samochodów Krupski Młyn, wrzesień 2016r. 1/5 15 1 1. Przedmiotem przetargu jest sprzedaż samochodów: Samochód ciężarowy