Wsparcie. Bezpieczeństwo. Efekty.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wsparcie. Bezpieczeństwo. Efekty."

Transkrypt

1 Wsparcie. Bezpieczeństwo. Efekty. System do zarządzania placówkami medycznymi. Elektroniczna dokumentacja Rejestracja pacjentów Wywiady, skierowania, recepty Bazy leków i refundacji Rozliczanie NFZ ewuś Rozliczanie usług komercyjnych

2 Bezpieczeństwo. Oddajemy Państwu użyteczny i intuicyjny system. Wsparcie. Państwa dane w systemie są chronione na najwyższym poziomie. Efekty. Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze, dbając jednocześnie o spokój i wygodę. Wsparcie Rozumiemy skomplikowaną rzeczywistość służby zdrowia. Wiemy, że leczenie pacjentów odbywa się najskuteczniej wtedy, gdy efektywnie współpracują ze sobą wszystkie grupy zaangażowane w ochronę zdrowia: lekarze, pielęgniarki i położne, terapeuci, zarządcy i menedżerowie, płatnicy, a także sami pacjenci. Łączymy tę wiedzę z doświadczeniem w budowie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, aby przekazać Państwu funkcjonalne oprogramowanie, intuicyjne i wygodne w codziennym użytkowaniu, tak aby mogli Państwo skupić się na swojej pracy. Bezpieczeństwo Serwery i bazy danych to domena informatyków. Bierzemy na siebie organizację i utrzymanie miejsca przetwarzania Państwa danych, oferując najbezpieczniejsze z dostępnych rozwiązań chmurę obliczeniową. Wystarczy jedynie łącze internetowe i przeglądarka, aby cieszyć się stałym i pewnym dostępem do danych, pozostających pod profesjonalną opieką. Chronimy Państwa przed utratą danych i nieuprawnionym dostępem. Efekty Wspomagając codzienną pracę, system przynosi wymierne korzyści. Więcej czasu lekarzy, to lepsza opieka nad pacjentem. Więcej czasu zarządców, to możliwość skupienia się na lepszej organizacji pracy placówki, a także negocjacji lepszych warunków z płatnikami. Lepszy kontakt z pacjentami, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w komunikacji, to ich większe zadowolenie i promocja placówki. Nasz system nie wymaga jakichkolwiek nakładów inwestycyjnych, jednocześnie oferując korzyści i oszczędności już od pierwszego dnia wdrożenia. Nasze zautomatyzowane rozwiązania eliminują zbędną biurokrację i ograniczają liczbę potencjalnych błędów w dokumentacji. Program oszczędzi Państwa czas i pieniądze.

3 System Mediporta stworzyliśmy i nieustannie doskonalimy wspólnie z Państwem, dzięki czemu z dopasowanej funkcjonalności mogą korzystać: Poradnie POZ i specjalistyczne Gabinety stomatologiczne Poradnie rehabilitacyjne Indywidualne praktyki lekarzy i lekarzy dentystów Indywidualne praktyki pielęgniarek i położnych W razie wątpliwości, czy Mediporta spełni Państwa oczekiwania, prosimy o kontakt chętnie opowiemy o możliwościach naszego systemu oraz zaprezentujemy go na żywo!

4 To najłatwiejszy program, jaki widziałam. Lekarz POZ, pracujący w przychodni i w szpitalu Wsparcie. Oddajemy Państwu użyteczny i intuicyjny system.

5 Wiemy, że dla lekarzy najistotniejszy jest czas, który mogą poświęcić swoim pacjentom. Przygotowując nasz program spędziliśmy wiele godzin rozmawiając z pracownikami placówek medycznych o tym, co pomoże im w codziennej pracy. Dzięki temu mogliśmy stworzyć intuicyjny w użytkowaniu system. Teraz mają Państwo wszystko pod ręką. Mediporta to więcej czasu dla pacjenta: Przebieg wizyty dostosowany do specjalizacji i indywidualnych wymagań Wszystkie niezbędne informacje dostępne na jednej stronie Historia wszystkich wizyt dostępna za jednym kliknięciem Stale widoczne najważniejsze informacje o pacjencie Możliwość dołączania zewnętrznej dokumentacji i przeglądania obrazów DICOM Wbudowana, zawsze aktualna baza leków i poziomów refundacji Szybkie powtarzanie recept, skierowań i opisów z danych historycznych Obsługi Mediporta nie trzeba się uczyć. Dzięki systemowi Mediporta wprowadzanie, odszukiwanie i korzystanie z informacji medycznej jest po prostu szybkie i łatwe, ponieważ to system dopasowuje się do Państwa stylu pracy.

6 Wiemy, że pacjenci są też klientami, którzy oczekują profesjonalnej obsługi przed i po wizycie. Lekarze, pielęgniarki i położne oraz terapeuci to osoby, dzięki którym pacjent wraca do zdrowia. Wiemy jednak, że proces leczenia zaczyna się długo przed wejściem do gabinetu i kończy długo po jego opuszczeniu. Mediporta to odciążenie rejestracji: Elastyczna siatka godzinowa wizyt Szybkie wyszukiwanie wolnych terminów Umawianie w ramach lokalizacji, poradni, lekarza Kategorie wizyt dopasowane do organizacji pracy przychodni W pełni automatyczna komunikacja z ewuś Powiadomienia i przypomnienia i SMS Rejestracja wizyt on-line przez Internet Gotowe, wypełnione danymi druki deklaracji, zgód, oświadczeń Mediporta to elastyczność papierowych kalendarzy, ale pozbawiona ich wad. System ułatwia porządkowanie wizyt, eliminuje przepisywanie danych, automatyzuje najczęściej wykonywane czynności. Więcej czasu pozostaje na nawiązanie kontaktu z pacjentem, często zestresowanym wizytą.

7 Wiemy jak wielu wyzwań dostarcza kierowanie placówką medyczną. Aby efektywnie kierować przychodnią niezbędne jest dysponowanie przez zarządców stale aktualnymi danymi. Mediporta automatyzuje tworzenie raportów dla właścicieli, zarządców i płatników, aby na bieżąco informować o stanie placówki i jej finansów, bez angażowania personelu medycznego, zajętego leczeniem pacjentów. Mediporta to ułatwienie zarządzania: Przejrzyste raporty obrazujące stan placówki Dostęp do systemu z dowolnego miejsca Praca z wykorzystaniem urządzeń mobilnych Dostosowanie aplikacji do zmieniającego się prawa Automatyczne aktualizacje systemu, baz leków, klasyfikacji ICD-10, ICD-9 itp. Jedna baza danych dla wielu lokalizacji Dajemy możliwość elastycznej pracy z dowolnego miejsca i za pomocą różnych urządzeń. Przejmujemy obowiązki związane z ochroną danych, kopiami zapasowymi i aktualizacjami oprogramowania. W każdej chwili można skontaktować się z nami w sprawie udoskonalenia lub uzupełnienia potrzebnego raportu czy innej funkcji programu. Przejrzyste raporty Dostęp do systemu z dowolnego miejsca Praca z wykorzystaniem urządzeń mobilnych Dostosowanie aplikacji do zmieniającego się prawa Automatyczna aktualizacja systemu Jedna baza danych dla wielu lokalizacji

8 Wiemy, że w zarządzaniu placówką ważne jest również przekazanie płatnikom dokładnej informacji o zrealizowanych świadczeniach. Współpracujemy zarówno z placówkami realizującymi kontrakty z NFZ jak i placówkami działającymi komercyjnie. Znając problematykę bieżących i comiesięcznych rozliczeń, przygotowaliśmy rozwiązania usprawniające raportowanie oraz pomagające uniknąć częstych błędów. Mediporta ułatwia sprawną współpracę z płatnikami, aby zapewnić nieprzerwane finansowanie Państwa działalności. Mediporta to łatwiejsza realizacja kontraktu z NFZ: Dla specjalistów medycznych: Podpowiadanie rozpoznań według klasyfikacji ICD-10 Podpowiadanie procedur medycznych według klasyfikacji ICD-9 Podpowiadanie produktów NFZ na bazie procedur (gruper JGP) Wczesne ostrzeganie o potencjalnych problemach z rozliczeniem wizyty Dla osób rozliczających: Automatyczne obliczanie kolejek oczekujących na podstawie kalendarza Szybkie generowanie plików rozliczeniowych Raporty obrazujące stan wykonania umowy z NFZ Wczesne wykrycie błędów w dokumentacji to oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki możliwości ich poprawienia na początkowym etapie przygotowywania rozliczania, przez osobę, która posiada najlepszą wiedzę o stanie faktycznym. Informacja o błędach pojawi się w systemie, a nie raporcie zwrotnym z NFZ. Mediporta to wsparcie dla usług komercyjnych: Niezależne cenniki dla poradni Wystawianie rachunków i faktur Obsługa drukarek fiskalnych Przejrzyste raporty finansowe Rozliczenia zbiorcze z różnorodnymi płatnikami: towarzystwa ubezpieczeniowe, placówki zlecające podwykonawstwo, pracodawcy korzystający z medycyny pracy.

9 Każda placówka jest inna. Żadnego systemu nie można wprowadzić z dnia na dzień. Potrzeba czasu, aby wszyscy pracownicy zapoznali się z pełnymi ożliwościami systemu. Poznajmy się! Chętnie przyjedziemy do Państwa i zaprezentujemy aplikację Mediporta, a także porozmawiamy o wyzwaniach, którym powinno sprostać nasze oprogramowanie. Pracujemy wspólnie z Państwem nad wymaganiami, kładąc nacisk na osobisty kontakt, a następnie odpowiednio konfigurujemy dla Państwa oprogramowanie. Przygotowujemy konta pracowników z odpowiednimi uprawnieniami. Przenosimy dane z poprzedniego systemu. Odwzorowujemy strukturę organizacyjną placówki: lokalizacje, poradnie, gabinety. Opracowujemy elektroniczne wersje formularzy i druków wykorzystywanych w placówce. Szkolimy wszystkich użytkowników oprogramowania. Wdrożenie systemu jest bezpłatne. Po wdrożeniu również pozostajemy do Państwa dyspozycji w ramach telefonicznego i mailowego wsparcia.

10 "Kilka lat temu zdarzyło nam się włamanie i kradzież laptopów ze wszystkimi danymi. Teraz to niemożliwe." "Dla nas najważniejsze jest wsparcie i to, że lekarze w każdej chwili mogą liczyć na pomoc." Właściciele przychodni wielospecjalistycznej Bezpieczeństwo. Państwa dane w systemie są chronione na najwyższym poziomie.

11 Mediporta to poczucie bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i poufność danych osobowych i medycznych to nie tylko prawo pacjenta, ale także spokój i pewność wszystkich pracowników placówki medycznej. Konieczność zapewnienia szczególnego bezpieczeństwa danych nie daje dużego pola na kompromisy. Na szczęście mamy rozwiązanie system Mediporta, działający w tzw. chmurze obliczeniowej. Ochrona przed obcym dostępem Ochrona przed utratą danych Stała dostepność systemu Chmura eliminuje zagrożenia... Utrzymuje działanie systemu mimo braku zasilania. Zabezpiecza i ubezpiecza przed nieuniknionymi awariami sprzętu. Uniemożliwia kradzież komputera z danymi. Zabezpiecza dane przed wypadkami losowymi: pożarem, powodzią....a na ich miejsce wprowadza korzyści: Oszczędność czasu: automatyczne aktualizacje automatyczne kopie zapasowe w odrębnej, bezpiecznej lokalizacji Oszczędność pieniędzy: bez kupna serwerów bez budowy serwerowni Najwyższe bezpieczeństwo: dane zgromadzone w profesjonalnym data center dużej serwerowni nowoczesne środki ochrony danych System Mediporta został zbudowany od podstaw z myślą o najwyższym bezpieczeństwie: System uprawnień to placówka decyduje do jakich danych mają dostęp poszczególne grupy pracowników. Szyfrowanie danych nie ma mowy o dostępie do danych medycznych przez jakąkolwiek osobę nieupoważnioną. Hasła jednorazowe dostęp do danych może zostać zabezpieczony tak samo jak dostęp do pieniędzy w banku. Dziennik zdarzeń bieżąca informacja o tym kto, kiedy i w jaki sposób przetwarzał dane w systemie. Na kolejnych stronach wskazujemy jak dużo czasu i pieniędzy mogą Państwo zaoszczędzić dzięki zastosowaniu systemu Mediporta, działającego w chmurze obliczeniowej.

12 Kiedyś comiesięczne rozliczanie z NFZ było dla mnie udręką, teraz nawet to lubię. Zarządca placówki realizującej AOS, POZ i świadczenia stomatologiczne Efekty. Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze, dbając jednocześnie o spokój i wygodę.

13 Mediporta to oszczędność czasu. Spośród najważniejszych funkcji przyspieszających pracę warto wymienić: Natychmiastowe odnajdywanie wolnych terminów Brak konieczności przenoszenia teczek między rejestracją a gabinetem Natychmiastowy dostęp do historii wizyt Kopiowanie wywiadów, badań, skierowań, recept Podpowiadanie leków i poziomów refundacji Wydruki recept, skierowań i zaświadczeń automatycznie uzupełniane danymi Jednak na tym udogodnienia się nie kończą. System Mediporta działa w chmurze, a to oznacza, oprócz najwyższego bezpieczeństwa i dostępności, że jest nieustannie aktualizowany cały czas ulepszany i uzupełniany nowymi funkcjami, ułatwiającymi pracę. Bez dodatkowych opłat, w ramach abonamentu. Budujemy indywidualne formularze, pozwalające na wprowadzanie danych w formie ankiet z podpowiedziami. Konfigurujemy moduły systemu i uprawnienia tak, aby każdy z pracowników widział tylko te elementy, które są mu potrzebne, a dodatkowe opcje nie rozpraszały. Uważnie słuchamy uwag wszystkich naszych klientów zarówno małych jak i dużych. Mniej czasu koniecznego na pracę z dokumentacją, to więcej czasu lekarzy poświęconego pacjentom. Badania naukowe dowodzą, że wykorzystanie systemu dopasowanego do potrzeb personelu prowadzi do oszczędności czasu w trakcie wizyty od 12.6% do nawet 45.5%. Zródło: L. Poissant, J. Pereira, R. Tamblyn i Y. Kawasumi, The Impact of Electronic Health Records on Time Efficiency of Physicians and Nurses: A Systematic Review, Journal of the American Medical Informatics Association, tom 12, nr 5, p

14 Mediporta to oszczędność pieniędzy. Czy wiedzą Państrwo ile kosztuje wykonywanie kopii zapasowych? Inny program: 5 minut dziennie * 365 dni w roku = 30 h 30 h * 100 zł/h= 3000 zł/rok Mediporta: 0 zł Czy wiedzą Państwo ile kosztuje wykonywanie aktualizacji? Inny program: 35 minut tygodniowo * 52 tyg./rok = 30 h 30 h * 100 zł/h = 3000 zł/rok Mediporta: 0 zł Oprócz kopii zapasowych i aktualizacji, dzięki systemowi Mediporta można zapomnieć również o kosztach serwerów. To my zajmujemy się tym wszystkim. Chmura obliczeniowa to także inny, oszczędniejszy model rozliczeń płacą Państwo tylko za to, z czego aktualnie korzystają. Dodatkowe funkcje można włączać i wyłączać samodzielnie, wraz z rozszerzeniem lub ograniczeniem działalności. Licencje nie marnują się na komputerach w gabinetach aktualnie niewykorzystywanych, ani w czasie urlopów pracowników. } } } Opłaty dodatkowe, często niewykazywane w wycenie Opłaty za usługi w ogóle niewykorzystywane Opłaty za funkcjonalność dopasowaną do potrzeb placówki Inni dostawcy Mediporta Zakup programu Zakup infrastruktury Utrzymanie infrastruktury

15 Zdajemy sobie sprawę, że wdrożenie systemu może rodzić pewne obawy. Dlatego proponujemy skorzystanie z nielimitowanej wersji aplikacji przez 30 dni za symboliczną opłatę 1 zł. 1 ZŁOTY W każdej chwili mają Państwo możliwość rezygnacji. Cały czas będziemy do Państwa dyspozycji, odpowiadając na pytania i pomagając we wdrożeniu. Zależy nam, aby Mediporta dała Państwu prawdziwe wsparcie, bezpieczeństwo i efekty.

16 Mediporta Sp. z o.o. ul. Marcelińska Poznań

OptiMED24. oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią

OptiMED24. oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią OptiMED24 oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przychodnią Informatyzacja - nie czekaj na ostatni dzwonek! Coraz więcej placówek medycznych inwestuje w nowoczesne technologie informatyczne, aby

Bardziej szczegółowo

e-health Optimed24 oprogramowanie dla przychodni

e-health Optimed24 oprogramowanie dla przychodni e-health Optimed24 oprogramowanie dla przychodni Informatyzacja - nie czekaj na ostatni dzwonek! Coraz więcej placówek medycznych inwestuje w nowoczesne technologie informatyczne, aby w znaczący sposób

Bardziej szczegółowo

Platforma. Więcej niż program do gabinetu

Platforma. Więcej niż program do gabinetu Platforma Więcej niż program do gabinetu Czym jest Platforma igabinet? Poznaj ogromne możliwości tego oprogramowania 2 Główna idea Platformy igabinet Poznaj filozofię korzystania z tego oprogramowania

Bardziej szczegółowo

Studio JZK Profesjonalne rozwiązania dla małych firm. Dental X3

Studio JZK Profesjonalne rozwiązania dla małych firm. Dental X3 Studio JZK Profesjonalne rozwiązania dla małych firm Dental X3 Elektroniczna dokumentacja medyczna Grafika Dentogram Baza leków ICD Recepty Fiskalizacja Komunikacja Rozliczenia Dokumenty Optymalne rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Firma: MEDIPORTA SP. Z O.O. Nazwa Produktu: MEDIPORTA

Firma: MEDIPORTA SP. Z O.O. Nazwa Produktu: MEDIPORTA Firma: MEDIPORTA SP. Z O.O. Nazwa Produktu: MEDIPORTA I. ZAGADNIENIA OGÓLNE Pytania Wielkopolskiej Izby Lekarskiej odpowiedź uwagi 1 Czy Państwa obecny produkt (produkty) spełniają wymogi określone przez

Bardziej szczegółowo

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Exact Synergy Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Synergy jako produkt 6 Narzędzia dostępne w Exact Synergy 10 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo

Platforma. Więcej niż program do gabinetu

Platforma. Więcej niż program do gabinetu Platforma Więcej niż program do gabinetu Czym jest Platforma igabinet? Poznaj ogromne możliwości tego oprogramowania 2 Główna idea Platformy igabinet Poznaj filozofię korzystania z tego oprogramowania

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY I DANYCH TECHNICZNYCH

FORMULARZ CENOWY I DANYCH TECHNICZNYCH Załącznik nr 3 do SIWZ FORMULARZ CENOWY I DANYCH TECHNICZNYCH Tryb postępowania: Przetarg nieograniczony Przedmiot zamówienia: Świat e-usług dla zdrowia informatyzacja Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Jeden system - wiele korzyści!

Jeden system - wiele korzyści! Jeden system - wiele korzyści! Zapraszam do uporządkowanego świata PROGMATE DOCs. Pytany przy różnych okazjach o to, czym tak naprawdę jest PROGMATE DOCs, odpowiadam: To solidny fundament, na którym można

Bardziej szczegółowo

W tej serii: komunikacja fundraising. zarządzanie

W tej serii: komunikacja fundraising. zarządzanie 3 zarządzanie zarządzanie W tej serii: komunikacja fundraising zarządzanie spis treści redakcja Technologie.org.pl projekt graficzny i skład Marianna Wybieralska Publikacja powstała w ramach dofinansowania

Bardziej szczegółowo

Microsoft Public Cloud

Microsoft Public Cloud 1. Prelegenci Dominik Wojciechowski, eopen; Adrian Przygoda, eopen. Waldemar Skrzypiec, w firmie Microsoft jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne. Dominik Wojciechowski oraz Adrian Przygoda z firmy

Bardziej szczegółowo

Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24

Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24 Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24 nowoczesne usługi księgowe w Twoim Biurze Rachunkowym Oferta dla Biur Rachunkowych oraz Doradców Podatkowych Oferujemy Państwu udział w projekcie Internetowe

Bardziej szczegółowo

Diagnoza stanu infrastruktury ICT jednostek służby zdrowia w projekcie MSIM

Diagnoza stanu infrastruktury ICT jednostek służby zdrowia w projekcie MSIM Diagnoza stanu infrastruktury ICT jednostek służby zdrowia w projekcie MSIM CZERWIEC 0 Spis treści DIAGNOZA STANU INFRASTRUKTURY ICT... SPIS TREŚCI... WSTĘP... DEFINICJE PRZYJĘTYCH POJĘĆ... 4 METODYKA

Bardziej szczegółowo

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać

Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać 30 OPROGRAMOWANIE DLA MSP Polacy lubią nowości i chcą z nich korzystać Oferta rynkowa systemów dostępnych w modelu SaaS jest w Polsce coraz bogatsza, porównywalna do innych krajów Europy Zachodniej, choć

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

Biuletyn informacyjny

Biuletyn informacyjny Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia jednostka Ministra Zdrowia Biuletyn informacyjny CZERWIEC 2013, WYDANIE DZIESIĄTE Koordynator Projektów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia W tym numerze:

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX

OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX Wrocław 2006 OFERTA HANDLOWA na sprzedaż i wdrożenie programu komputerowego FOX Zespół NetCRM tel. 071 341 96 35 e-mail: office@netcrm.pl www: www.netcrm.pl SPIS TREŚCI System FOX bo liczy się efekt!...4

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA Strategia wykorzystania zasobów informacyjnych przez NFZ oraz kierunki rozwoju systemu informatycznego NFZ na lata 2007-2010 Październik 2007 Historia zmian Wersja data strona

Bardziej szczegółowo

Biuletyn informacyjny

Biuletyn informacyjny Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia jednostka Ministra Zdrowia Biuletyn informacyjny KWIECIEŃ 2013, WYDANIE DZIEWIĄTE Koordynator Projektów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia W tym numerze:

Bardziej szczegółowo

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ COFFEE PIERWSZE ZAPOZNANIE SIĘ Z COFFEE Coffee jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym organizację różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje, kongresy,

Bardziej szczegółowo

ISOF. CRM - możliwości

ISOF. CRM - możliwości ISOF kwiecień 2009 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji były aktualne i

Bardziej szczegółowo

Biuletyn informacyjny

Biuletyn informacyjny Centrum Systemów Informacyjnych jednostka Ministra Zdrowia Biuletyn informacyjny Ochrony Zdrowia GRUDZIEŃ 2012, WYDANIE SIÓDME Koordynator Projektów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft

Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft 1. Prelegenci Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft Paweł Kowalski, Integrity Solutions, główny inżynier ds. chmury, serwerów Exchange i zarządzania

Bardziej szczegółowo

Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl

Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl 3. Od redakcji 4. Aktualności z rynku 6. Reportaż: Co w praktyce oznacza fiskalizacja? Temat numeru: 8. Apps in the clouds, czyli jak

Bardziej szczegółowo

Symfonia Kadry i Płace

Symfonia Kadry i Płace Symfonia Kadry i Płace Podręcznik użytkownika Wersja 2010.1 Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Adobe, Acrobat, Acrobat Reader, Acrobat Distiller są zastrzeżonymi znakami towarowymi

Bardziej szczegółowo