PRODUCENT CHEMII GOSPODARCZEJ OPIS PRODUKTÓW DOZOWANIE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PRODUCENT CHEMII GOSPODARCZEJ OPIS PRODUKTÓW DOZOWANIE"

Transkrypt

1 PRODUCENT CHEMII GOSPODARCZEJ OPIS PRODUKTÓW DOZOWANIE

2 Nr 10 Nazwa ODKAMIENIACZ ECO ODKAMIENIACZ PROFI PREPARAT DO ODKAMIENIANIA ekspresów, czajników, zmywarek przemysłowych oraz kotłów Opis produktu Przeznaczenie Usuwa osady mineralne z powierzchni mających kontakt z żywnością, a także plamy po wodzie, zabrudzenia tłuszczowe i pozostałości białek. Środek bezwonny zmywarek, i bezpieczny dla produktów spożywczych, czajników, nie zawiera substancji zapachowych ekspresów do i barwników. kawy i herbaty Skoncentrowany preparat kwasowy przeznaczony do usuwania osadów mineralnych. Regularne stosowanie w przypadku twardej wody zapewnia utrzymanie maksymalnej wydajności maszyn przemysłowych maszyn przez długi czas. Środek bezwonny do mycia naczyń, i bezpieczny dla produktów spożywczych, ekspresów do kawy i herbaty nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Oszczędność czasu i niższe zużycie o 20%. 11 ODKAMIENIACZ STRONG Środek silnie skoncentrowany, skutecznie usuwa tłuszcz, osad kamienia oraz resztki spożywcze. Produkt jest przeznaczony do użytku przemysłowego (restauracje, kuchnie przemysłowe, firmy cateringowe, piekarnie itp.) zmywarek podblatowych, kapturowych oraz zmywarek z transportem koszowym i taśmowym; 12 ODTŁUSZCZACZ Należy napełnić zbiorniki myjące 10% roztworem odkamieniacza, a następnie uruchomić urządzenie oraz pompy na minut. Po zakończeniu procesu usunąć roztwór, a całe urządzenie dokładnie spłukać czystą wodą. Należy napełnić zbiorniki myjące 10% roztworem odkamieniacza, a następnie uruchomić urządzenie oraz pompy na minut. Po zakończeniu procesu usunąć roztwór, a całe urządzenie dokładnie spłukać czystą wodą. odpowiedni do czyszczenia przyborów kuchennych, szkłą, do każdego rodzaju naczyń i sztućców. Preparat szybko przenika tłuszcz, doskonały do gruntownego i codziennego czyszczenia, łatwy w użyciu. Dozowanie/sposób użycia piekarników, grilli, okapów, przewodów wentylacyjnych Spryskać powierzchnię zabrudzoną i poczekać do ok. 4 minut, następnie spłukać wodą. W przypadku filtrów do okapu pozostawić na 30 minut w roztworze wodnym z 10% rozpuszczonego produktu, po czym spłukać.

3 Do pielęgnacji i nabłyszczania: PŁYN DO PIELĘGNACJI I NABŁYSZCZANIA STALI NIERDZEWNEJ Preparat do nabłyszczania i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej, delikatnie usuwa odciski palców, ślady wodne i inne łatwo zmywalne plamy pozostawiając na nich warstwę chroniącą przed ponownym zabrudzeniem. Jest ekonomiczny i łatwy w użyciu. 14 MYDŁO W PŁYNIE Mydło w płynie przeznaczone do codziennego użytu. Oparte na bazie delikatnych środków myjących, które zapobiegają nadmiernemu wysuszaniu skóry. Do mycia rąk Nanieść niewielką ilość płynu bezpośrednio na ręce, namydlić pod strumieniem bieżącej wody i spłukać. 15 MYDŁO ANTYBAKTERYJNE Nie podrażnia skóry; zawarty w kosmetyku środek antybakteryjny jest aktywny przez wiele godzin. Do mycia rąk Nanieść niewielką ilość płynu bezpośrednio na ręce, namydlić pod strumieniem bieżącej wody i spłukać. Produkt posiada bardzo dobre właściwości piorące, świetnie wypłukuje się z tkanin i pozostawia świeży, długotrwały zapach, a dzięki zawartości enzymów chroni włókna tkanin i zapobiega ich mechaceniu, działa już w temperaturze 30 oc Do prania tkanin 1 nakrętkę płynu wlać do pojemnika na płyn/proszek do prania lub bezpośrednio do bębna pralki. (przy więszych zabrudzeniach należy zwięszyć dawkę) PŁYN DO PŁUKANIA Produkt przeznaczony do płukania tkanin, nadaje miękkość i puszystość, pozostawia świeży zapach. Do płukania tkanin 1 nakrętkę płynu wlać do pojemnika na płyn do płukania PŁYN DO MASZYNOWEGO I RĘCZNEGO PRANIA DYWANÓW I TAPICERKI Nowoczesny skoncentrowany preparat przeznaczony zarówno do prania ręcznego jak i maszynowego. Usuwa plamy i neutralizuje zapachy. Dzięki starannie opracowanej formule zapobiega ponownemu zabrudzeniu, chroni kolory i włókna dywanów. 13 PŁYN DO PRANIA 16 (KOLOR/ UNIWERSALNY) urządzeń, maszyn oraz stołów wykonanych ze stali nierdzewnej; Przed użyciem preparatu przetrzeć powierzchnię uniwersalnym środkiem czyszczącym, następnie nanieść nierozcieńczony produkt na delikatną ściereczkę lub spryskać bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Przetrzeć suchą, niestrzępiącą się ściereczką. Nierównomierne powierzchnie (okapy, zmywarki, windy itp.) przecierać zgodnie z kierunkiem ziarna. Produkt nie wymaga spłukiwania. (np. do zmywarek do naczyń, szaf chłodniczych, lad, półek, blaszanych obić drzwiowych wind, kontuarów, naczyń ze stali szlachetnej) Do czyszczenia i pielęgnacji: dywanów, wykładzin, tapicerek Powierzchnię gruntownie odkurzyć, czyścić roztworem 1% lub 2% przy pomocy urządzeń rozpylającoekstrakcyjnych zgodnie z zaleceniami producenta (lub ręcznie).

4 24 PŁYN DO MYCIA PODŁÓG CERAMICZNYCH Profesjonalny środek do bieżącej pielęgnacji materiałów podłogowych i posadzek odpornych na działanie wody. podłóg, posadzek, Szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia materiałów podłogowych, charakterystyczne dla podłóg. Nie pozostawia smug, szybko wysycha i nadaje połysk. Stosować ml płynu na 10L wody. Przy lekkich zabrudzeniach rozcieńczać ok. 100 ml, a do silniejszych zabrudzeń stosować roztwór mocniejszy (ok. 200 ml płynu na 10L wody). Specjalnie opracowany skład płynu sprawia, że z łatwością usuwa on odciski palców, brud, zacieki wodne i ślady po insektach pozostawiając lśniące pozbawione smug powierzchnie oraz świeży zapach. Preparat zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu. okien, szyb, szkła, luster, lakierowanego drewna, aluminium, monitorów oraz gładkich powierzchni z tworzyw sztucznych 25 PREPARAT DO MYCIA SZYB I INNYCH POWIERZCHNI GŁADKICH 30 Profesjonalny preparat do mycia i dezynfekcji Do mycia i dezynfekcji: wykazujący aktywne działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. armatury łazienkowej Nie powoduje korozji, nie niszczy muszli toaletowych, powierzchni szklanych, akrylowych czy CHLOREAGENT wanien, umywalek, zlewów, lakierowanych. Może być stosowany do podłóg, ciągów MYJĄCO-DEZYNFEKUJĄCY dezynfekcji i mycia urządzeń mających technologicznych w zakładach kontakt z żywnością. przemysłu spożywczego oraz Producent posiada pozwolenie Ministra w punktach gastronomicznych Zdrowia nr 4357/11 na obrót produktem i restauracjach biobójczym. 31 Wyjątkowy, wielofunkcyjny płyn przeznaczony do skutecznego mycia i czyszczenia łazienki. Doskonale usuwa brud oraz kamień z urządzeń sanitarnych, akrylowych i ceramicznych, armatury, PŁYN DO MYCIA ŁAZIENEK glazury, terakoty oraz elementów ozdobnych. płytek ceramicznych, wanien, Aktywne składniki płynu znakomicie radzą kabin prysznicowych, sobie również z osadami z mydła, zaciekami brodzików, umywalek itp. wodnymi, tłustymi plamami i innymi zanieczyszczeniami, otaczając łazienkę świeżym zapachem. Niewielką ilość płynu nanieść na zabrudzoną powierzchnię przez 3-4 krotne naciśnięcie spryskiwacza. Następnie zetrzeć powierzchnię do uzyskania idealnego połysku. W postaci nierozcieńczonej stosować do mycia armatury łazienkowej; w postaci rozcieńczonej ( ml płynu na 10L wody): stosować do dezynfekcji podłóg, ciągów technologicznych. Nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię.

5 32 ŚRODEK DO MYCIA MUSZLI TOALETOWYCH Profesjonalny żel, który skutecznie usuwa osady kamienne, rdzawe zacieki i brud, Produkt pozostawia higieniczną czystość i przyjemny świeży zapach w całej toalecie. muszli toaletowych odpływów wanien Do zastosowania w: ZAPACHOWY PŁYN DO TOALET PRZENOŚNYCH Preparat o działaniu zapachowym, przeznaczony do bezodpływowych toalet wolnostojących i toalet turystycznych. Redukuje powstawanie gazów, osadów i nieprzyjemnych zapachów. Ułatwia opróżnianie zbiorników toaletowych. PREPARAT DO HIGIENICZNEJ DEZYNFEKCJI RĄK Alkoholowy preparat zalecany do stosowania przy produkcji i przetwórstwie żywności, w zakładach przemysłowych (m.in. przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego), medycynie, weterynarii oraz w zakładach użyteczności publicznej. Produkt posiada pozwolenie Misistra Zdrowia nr 4364/11 na obrót produktem biobójczym. toaletach przenośnych, turystycznych (w camperach, przyczepach campingowych, na statkach i jachtach, w autobusach, pociągach i samolotach) Do dezynfekcji rąk Otworzyć butelkę w oznaczonym miejscu i polać wnętrze muszli toaletowej. Spłukać po 30 minutach. Po użyciu zamknąć nakrętkę butelki. Do pustego zbiornika na fekalia wlać odpowiednią dawkę preparatu, rozpuszczoną w L wody, (w zależności od temperatury powietrza: 50 C 60 ml, 5-10 C 80 ml.) Zapełnioną toaletę opróżniać regularnie raz w tygodniu, wyłącznie do urządzenia ściekowego przeznaczonego na fekalia Preparat nie może dostać się do zbiorników wodnych i do gleby. Nanieść 3ml preparatu na dłonie, wcierać w skórę rąk w czasie 1 minuty i pozostawić do wyschnięcia. Efekt przedłużony: 3ml preparatu wcierać w skórę rąk przez 1,5 min. Czynność tę wykonać dwukrotnie (łącznie 6ml preparatu, 3 minuty), następnie pozostawić do wyschnięcia. 40 PŁYN MYJĄCY DO ZMYWAREK Z AKTYWNYM CHLOREM Intensywny preparat myjąco-dezynfekujący z aktywnym chlorem. Bardzo wydajny środek, który bez trudu usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi. szkła, ceramiki i stali szlachetnej (nie nadaje się do aluminium, aluminum anodowanego, lekkich stopów metalu) Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika płynu myjącego zmywarki zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać poziom płynu i uzupełniać pojemnik.

6 41 PŁYN MYJĄCY DO ZMYWAREK BEZ CHLORU Intensywny preparat, który doskonale radzi sobie z twardą wodą. Bardzo wydajny środek, bez trudu usuwa zabrudzenia z tłuszczu, białka i skrobi. szkła, ceramiki i stali szlachetnej (nie nadaje się do aluminium, aluminum anodowanego, lekkich stopów metalu) Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika płynu myjącego zmywarki zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać poziom płynu i uzupełniać pojemnik. PREPARAT USUWAJĄCY PRZYPALENIA I TŁUSZCZ Rozpylić preparat dokładnie pokrywając pianą zabrudzony obszar. W zależności od stopnia zabrudzenia, odczekać 3-15 Bezpieczny preparat do usuwania przypaleń minut, pozwalając by środek przeniknął w piekarnikach, i tłuszczu. Nie wymaga zastosowania osad tłuszczu. UWAGA: nie należy kuchenkach mikrofalowych, środków ochrony osobistej, dopuścić do wsychnięcia produktu grillach, na patelniach, rondlach przez co eliminuje ryzyko związane na powierzchni. Po użyciu zetrzeć i innych naczyniach z zastosowaniem odtłuszczaczy alkalicznych. rozpuszczont tłuszcz gąbką aluminiowych, emaliowanych, do szorowania lub mokrą ściereczką, ceramicznych, żaroodpornych a następnie przepłukać powierzchnię i ze stali szlachetniej. czystą wodą. PREPARAT DO RĘCZNEGO MYCIA NACZYŃ Skoncentrowany produkt przeznaczony Do ręcznego mycia: do ręcznego mycia naczyń i innych przyborów kuchennych. Doskonale usuwa naczyń zabrudzenia pochodzenia spożywczego, (szklanych, ceramicznych, tłuszcze, brud, nie pozostawiając przy tym metalowych), smug i zacieków. Produkt nadaje się do mycia przyborów kuchennych naczyń szklanych, ceramicznych oraz metalowych Do usuwania przypaleń i tłuszczu: ZASADOWY PREPARAT CZYSZCZĄCY DO PIECÓW KONWEKCYJNOPAROWYCH, GRILLI I KUCHENEK Silnie alkaliczny preparat do intensywnego czyszczenia, skutecznie usuwa przypalony tłuszcz, pozostałości grillowania oraz nalot na szybach pieców i kominków. Preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej i żeliwa. Uwaga: nie stosować do aluminium. 1-2 krople płynu wycisnąć na wilgotną gąbkę, przetrzeć nią naczynia i spłukać pod bieżącą wodą lub rozpuścić 1 łyżkę płynu w 5L wody, w tak przygotowanym roztworze umyć naczynia, następnie spłukać pod bieżącą wodą. W zależności od stopnia zabrudzenia rozpylić nierozcieńczony lub rozcieńczony 10% (100 ml na 1L wody) roztwór na czyszczonej powierzchni. Pozostawić na kilka minut, następnie spłukać rozpuszczony brud dużą ilością pieców konwekcyjno-parowych, świeżej wody. W przypadku trudnego grilli, kuchenek do usunięcia zaschniętego brudu należy powtórzyć czynność lub użyć przyrządu mechanicznego aby wspomóc czyszczenie.

7 AKTYWNA PIANA Profesjonalny alkaliczny środek usuwający wszelkiego rodzaju brud z różnych powierzchni. W dużym rozcieńczeniu doskonale sprawdza się jako produkt do wstępnego mycia samochodów osobowych. Skutecznie usuwa resztki osadów. PŁYN PŁUCZĄCY DO PIECÓW KONWEKCYJNOPAROWYCH Profesjonalny płyn płuczący do pieców konwekcyjno-parowych wyposażonych w automatyczne systemy myjące w punktach gastronomicznych oraz innych obszarach przemysłu spożywczego. Dzięki formule ochronnej zapobiega ponownemu osadzaniu drobinek brudu i tłuszczu, nie pozostawia smug i zacieków. NABŁYSZCZACZ DO ZMYWAREK Produkt zmiękcza wodę, dzięki czemu naczynia zyskują połysk i szybciej schną, a zawarta w nim formuła ochronna sprawia, że pozostają jak nowe nawet po wielu myciach. Nabłyszczacz zapobiega również ponownemu osadzeniu drobinek tłuszczczu i brudu. samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych i terenowych, busów, plandek brezentowych itp. Stosować w postaci wodnego roztworu w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Myjnie automatyczne: roztwór 1% (100ml/ 10L wody), środki transportu : zimą 1:20 z wodą, latem 1:50 z wodą. Po użyciu spłukać gruntownie czystą wodą. UWAGA: nie nanosić na rozgrzane powierzchnie. Mycie przeprowadzać w cieniu. Nie dopuszczać do wyschnięcia produktu na czyszczonej powierzchni. Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać pieców konwekcyjno-parowych poziom płynu i uzupełniać pojemnik. Do płukania: Do nabłyszczania: naczyń, sztućców i szklanek mytych w zmywarkach Środek dozowany jest bezpośrednio do zbiornika płynu myjącego zmywarki zgodnie z instrukcją producenta. Należy regularnie sprawdzać poziom płynu i uzupełniać pojemnik.

8 Stosować ml płynu na 10L wody. Przy lekkich zabrudzeniach rozcieńczać podłóg ok. 100 ml, a do silniejszych zabrudzeń (podłóg z kamienia, paneli, stosować roztwór mocniejszy płytek PCV, linoleum, terakoty) (ok. 200 ml płynu na 10L wody) PŁYN UNIWERSALNY Środek przeznaczony do mycia powierzchni, doskonale usuwa brud, nie tworzy smug, pozostawia przyjemny zapach. ALKALICZNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY Niskopieniący preparat do wysokociśnieniowego mycia zasadniczego. Usuwa najtrudniejsze zabrudzenia z oleju, smoły, sadzy i żywic. dużych powierzchni, podłóg, posadzek przemysłowych, Produkt przeznaczony do mycia hal magazynowych, maszynowego (może być stosowany sklepów również do mycia ręcznego). wysokopowierzchniowych, Wysoka wydajność czyszczenia płyt chodnikowych we wszystkich zakresach temperatur ml preparatu na 10L wody; przy dużym stopniu zabrudzenia powierzchni dozowanie należy zwięszyć.

PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE

PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE edycja marzec 2010 TENZI: Profesjonalnie i czysto Sławomir Wasiak Mistrz Polski 2008 2009 budowa i przygotowanie nowego auta do sezonu 2010 RALLY TEAM Terminarz rajdów 2010

Bardziej szczegółowo

CENNIK PRODUKTÓW EILFIX

CENNIK PRODUKTÓW EILFIX CENNIK PRODUKTÓW EILFIX podane ceny nie zawierają kosztów dostawy PASTY DO MYCIA RĄK Mycie i pielęgnacja rąk nazwa symbol pojem. op. oz paleta netto brutto PASTA DO MYCIA RĄK Pasta produkowana na bazie

Bardziej szczegółowo

MGhigiena. kabin prysznicowych SUCHA PIANA. nano bio. Cząstki srebra w higienie wyjątkowa technika NANO SILVER

MGhigiena. kabin prysznicowych SUCHA PIANA. nano bio. Cząstki srebra w higienie wyjątkowa technika NANO SILVER MGhigiena R 95-100 Zgierz, ul. A. Struga 18 marka własna MGhigiena 42 7160888 793 01 01 01 www.mghigiena.pl biuro@mghigiena.pl www.mghigiena.com KATALOG_2013 Mycie i dezynfekcja w przetwórstwie spożywczym

Bardziej szczegółowo

MYCIE I PIELĘGNACJA POSADZEK 3 MYCIE I GRUNTOWNE DOCZYSZCZANIE POSADZEK 3 PIELĘGNACJA MEBLI 4 MYCIE SZYB I PRZESZKLEŃ 4

MYCIE I PIELĘGNACJA POSADZEK 3 MYCIE I GRUNTOWNE DOCZYSZCZANIE POSADZEK 3 PIELĘGNACJA MEBLI 4 MYCIE SZYB I PRZESZKLEŃ 4 Spis treści strona MYCIE I PIELĘGNACJA POSADZEK 3 MYCIE I GRUNTOWNE DOCZYSZCZANIE POSADZEK 3 PIELĘGNACJA MEBLI 4 MYCIE SZYB I PRZESZKLEŃ 4 PIELĘGNACJA I DOCZYSZCZANIE SANITARIATÓW 4 PRANIE I CZYSZCZENIE

Bardziej szczegółowo

CENNIK NA PREPARATY DO MYCIA I PILĘGNACJI SAMOCHODÓW FIRMY FLOWEY PREPARATY DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO I RĘCZNEGO

CENNIK NA PREPARATY DO MYCIA I PILĘGNACJI SAMOCHODÓW FIRMY FLOWEY PREPARATY DO MYCIA BEZDOTYKOWEGO I RĘCZNEGO P.P.H.U. KARTPOL ul.oszmiańska11 03-503 Warszawa tel/fax: 022 678 16 06, tel: 022 619 27 18 e-mail: tarbudsc@flowey.pl www.flowey.pl CENNIK NA PREPARATY DO MYCIA I PILĘGNACJI SAMOCHODÓW FIRMY FLOWEY PREPARATY

Bardziej szczegółowo

Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP

Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP K S I Ę G A P R O D U K T Ó W Materiały informacyjno-szkoleniowe dla Partnerów Biznesowych FM GROUP marzec 2015 S P I S T R E Ś C I PRODUKTY DO OGRODU (GARDEN) Płyn myjący do powierzchni plastikowych (Plastic

Bardziej szczegółowo

Kwadratura trójkąta. 1. Linie produktów 2. Systemy dozowania 3. Serwis i obsługa Klienta 4. Doradztwo i szkolenia

Kwadratura trójkąta. 1. Linie produktów 2. Systemy dozowania 3. Serwis i obsługa Klienta 4. Doradztwo i szkolenia Institutional Division Asortyment produktów Institutional Division 1. Linie produktów 2. Systemy dozowania 3. Serwis i obsługa Klienta 4. Doradztwo i szkolenia Kwadratura trójkąta Klienci naszej firmy

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych BSM Group Sp. z o.o. Sp. k. Toruń, ul.mickiewicza 82 www.bsmgastro.pl Dział handlowy: tel. +48 (56) 658 72 35 firma@bsmgastro.pl Serwis: tel. +48 (56) 655 46 00 faks: (56) 658

Bardziej szczegółowo

Aktywny środek do czyszczenia stali szlachetnej (NSF) 500 ml (Aktiv Edelstahl-Reiniger) Kod produktu: 63308401

Aktywny środek do czyszczenia stali szlachetnej (NSF) 500 ml (Aktiv Edelstahl-Reiniger) Kod produktu: 63308401 Aktywny środek do czyszczenia stali szlachetnej (NSF) 500 ml (Aktiv Edelstahl-Reiniger) Kod produktu: 63308401 : Aktywny środek czyszczący do stali szlachetnej CARAMBA czyści skutecznie wszystkie metalowe

Bardziej szczegółowo

Car Line 2015. z dumą wyprodukowane w POLSCE

Car Line 2015. z dumą wyprodukowane w POLSCE Car Line 205 z dumą wyprodukowane w POLSCE tenziquartz.com Istniejemy od 999 roku. W nowej siedzibie pracujemy od 203 roku. Dział Szkoleniowy to 4 nowoczesne, w pełni wyposażone sale wykładowe. Szkolenia

Bardziej szczegółowo

Katalog środków chemicznych

Katalog środków chemicznych Katalog środków chemicznych WSPÓŁPRACA HANDLOWA: mail: marcin@optinet.com.pl telefon: 0-507 03 95 94 ZAMÓWIENIA: mailem: biuro@optinet.com.pl faxem: (22) 754 69 72 telefonicznie: (22) 754 69 69-71 2 SPIS

Bardziej szczegółowo

katalog produktów nr 8

katalog produktów nr 8 katalog produktów nr 8 dla Ciebie dla Twojego domu 2013 spis treści K U KITCHEN UNIVERSAL płyn do mycia lodówek i mikrofalówek (fridge and microwave cleaner) new! płyn do mycia płyt ceramicznych (ceramic

Bardziej szczegółowo

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu.

Metoda tradycyjna. Produkty oferowane przez ACT POLSKA dostępne są w systemie sprzedaży bezpośredniej. Zapraszamy do lektury naszego katalogu. Koncepcja sprzątania w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska 2013 / 2014 Firma ACT POLSKA swój początek wiąże z Rudolfem Nordinem, założycielem szwedzkiej firmy ACT, który to w 1990 roku wynalazł, jako pierwszy

Bardziej szczegółowo

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015

Koncepcja życia w zgodzie z naturą. Katalog ACT Polska /2015 Koncepcja życia w zgodzie z naturą Katalog ACT Polska /2015 / 2016 ACT Polska istnieje w naszym kraju na rynku sprzedaży bezpośredniej już od 15 lat, a swój początek wiąże z założycielem szwedzkiej firmy

Bardziej szczegółowo

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015

dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 dla Ciebie dla Twojego domu katalog produktów nr 11 2015 Dla Twojego domu i ogrodu Dom to miejsce wyjątkowe. Dzielimy go z tymi, którzy są dla nas najważniejsi, gościmy w nim osoby bliskie naszym sercom

Bardziej szczegółowo

250 promocji! GORĄCA WYPRZEDAŻ! SPIESZ SIĘ! 20 % 35 % 50 % oszczędź. Na sałatki i dania smażone. Warto mieć go w szufladzie.

250 promocji! GORĄCA WYPRZEDAŻ! SPIESZ SIĘ! 20 % 35 % 50 % oszczędź. Na sałatki i dania smażone. Warto mieć go w szufladzie. SIERPIEŃ 2011 KATALOG WAŻNY OD 01.08 DO 31.08 www.betterware.pl 250 promocji! GORĄCA WYPRZEDAŻ! SPIESZ SIĘ! Liczba produktów ograniczona 35 % Warto mieć go w szufladzie Więcej na stronie 7. Muchomorek

Bardziej szczegółowo

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące F30 Płyn do mycia wszelkiego rodzaju szkła, nie zawiera chloru

Bardziej szczegółowo

Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9

Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9 Czyść Pielęgnuj Odpoczywaj P R Z E G L Ą D P R O D U K T Ó W 2 0 0 8 / 2 0 0 9 Rozwiązanie w chemii Środki chemiczne ułatwiają bez wątpienia Państwa codzienną pracę. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz

Bardziej szczegółowo

PERFEKCYJNY PROGRAM HIGIENY W KAŻDEJ KUCHNI

PERFEKCYJNY PROGRAM HIGIENY W KAŻDEJ KUCHNI PERFEKCYJNY PROGRAM HIGIENY W KAŻDEJ KUCHNI Koncepcja higieny w profesjonalnej kuchni Filie Partnerzy handlowi Jako profesjonalista w dziedzinie czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji, Werner & Mertz Professional

Bardziej szczegółowo

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Właściwe rozwiązanie Do każdej aplikacji Loctite 7012 Czyszczenie części mechanicznych w warsztatach naprawczych Środek czyszczący

Bardziej szczegółowo

Pomożemy Ci zbudować i wykończyć Twój dom

Pomożemy Ci zbudować i wykończyć Twój dom Pomożemy Ci zbudować i wykończyć Twój dom KATALOG PRODUKTÓW Farby 1- Grunty 3 Impregnaty 4-5 Ochrona drewna 6 Plastyfikatory 7 Dezynfekcja 8 Preparaty czyszczące 9-10 Środki czyszczące dla domu 11 Kleje

Bardziej szczegółowo

Wstęp. Szanowni Państwo

Wstęp. Szanowni Państwo Higiena kuchni Szanowni Państwo Czysta kuchnia to oprócz odpowiednio dobranego menu klucz do sukcesu każdego restauratora. Każda część kuchni to specyficzne zadania w dziedzinie utrzymania czystości. Wstęp

Bardziej szczegółowo

ORAPI JAKOŚĆ GWARANTOWANA

ORAPI JAKOŚĆ GWARANTOWANA ORAPI to firma francuska mieszcząca się w Lyonie. Tam zgrupowane są laboratoria i zakłady produkcyjne. Produkujemy specjalistyczne produkty do konserwacji i ochrony w przemyśle. Profesjonalne smary, kleje,

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW PROFESJONALNE ŚRODKI CHEMICZNE. Be the world s leading away from home skin care system company

KATALOG PRODUKTÓW PROFESJONALNE ŚRODKI CHEMICZNE. Be the world s leading away from home skin care system company KATALOG PRODUKTÓW PROFESJONALNE ŚRODKI CHEMICZNE Be the world s leading away from home skin care system company CHEMITECH Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Pracujemy bardzo ciężko,

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS PROFESJONALNE URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS KATALOG 2012 GARNKI PROFI LINE - GARNEK WYSOKI Z POKRYWKA wyjątkowo masywna, najwyższej jakości stal chromowo-niklowa 18/10 powierzchnia zewnętrzna

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do Ogłoszenia OR.272.01.02.2013 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa niżej opisanych materiałów biurowych dla potrzeb Starostwa Powiatowego

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA INSTRUCTIONS FOR USE ZMYWARKA DO NACZYŃ DISHWASHER

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA INSTRUCTIONS FOR USE ZMYWARKA DO NACZYŃ DISHWASHER EN INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA INSTRUCTIONS FOR USE ZMYWARKA DO NACZYŃ DISHWASHER Szanowny Kliencie, Szanowna Klientko, Dziękujemy za zakup zmywarki Mastercook. Dołożyliśmy wszelkich starań i wykorzystaliśmy

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości z uwzględnieniem dezynfekcji powierzchni w obiektach szpitala, transportu

Bardziej szczegółowo

PRZEDSTAWIAMY EKOLOGICZNĄ LINIĘ

PRZEDSTAWIAMY EKOLOGICZNĄ LINIĘ PRZEDSTAWIAMY EKOLOGICZNĄ LINIĘ PRODUKTÓW BIOLOGICZNYCH bioexpert PRODUKTY bioexpert SĄ: EKOLOGICZNE SKUTECZNE - EKONOMICZNE Zalecane stosowanie Nazwa preparatu TABLETKI BIOLOGICZNE bioexpert do szamb

Bardziej szczegółowo

Komunikat nr 38 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2 grudnia 2013 roku

Komunikat nr 38 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2 grudnia 2013 roku DO-0133/38/2013 Komunikat nr 38 Kanclerza Uniwersytetu Jagiellońskiego z 2 grudnia 2013 roku w sprawie: zakupu oraz dostawy środków czystości i preparatów chemicznych do automatów czyszczących dla potrzeb

Bardziej szczegółowo