LIMITOWANA SERIA ROBOTÓW PLANETARNYCH KENWOOD, SYGNOWANA NAZWISKAMI NAJLEPSZYCH SZEFÓW KUCHNI JUŻ TERAZ W TWOIM DOMU!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "LIMITOWANA SERIA ROBOTÓW PLANETARNYCH KENWOOD, SYGNOWANA NAZWISKAMI NAJLEPSZYCH SZEFÓW KUCHNI JUŻ TERAZ W TWOIM DOMU!"

Transkrypt

1 LIMITOWANA SERIA ROBOTÓW PLANETARNYCH, SYGNOWANA NAZWISKAMI NAJLEPSZYCH SZEFÓW KUCHNI JUŻ TERAZ W TWOIM DOMU! LIMITOWANA SERIA ROBOTÓW ZAPROJEKTOWANA PRZEZ NAJLEPSZYCH CHCESZ BYĆ JEDNYM ZE 100 POSIADACZY URZĄDZENIA Z TOP CHEF REKOMENDOWANEGO PRZEZ NAJLEPSZYCH POLSKICH SZEFÓW KUCHNI? Marka Kenwood, we współpracy z najlepszymi szefami kuchni w Polsce: Kurtem Schellerem, Adamem Chrząstowskim, Giancarlo Russo, Dariuszem Kuźniakiem, Theofilisem Vafidisem, Bożenną Sikoń, Tomaszem Dekerem, Martinem Gimenezem Castro, Piotrem Ślusarzem, stworzyła pierwszą, unikalną serię limitowaną robotów planetarnych. Wybrane maszyny kuchenne - tylko 100 sztuk - oznaczone zostały indywidualnym numerem seryjnym i podpisem szefa kuchni. Każde urządzenie jest wyposażone w bogaty zestaw sprofilowanych zgodnie z potrzebami i zaleceniami znawców sztuki gotowania. Przystawki do mieszania, tarcia, mielenia, szatkowania możesz mieć to wszystko w jednym, wybranym przez siebie urządzeniu! To wyjątkowe narzędzie pracy o niepowtarzalnym wyglądzie, wszechstronne, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Gwarantuje wieloletnią trwałość, niezawodność i komfort w codziennym przygotowywaniu niebanalnych posiłków. Od początku do końca zaprojektowane zostało z myślą o wymagających użytkownikach. Pracują na nim profesjonalni kucharze na całym świecie. Docenili go również szefowie kuchni podczas rywalizacji w popularnym show kulinarnym TOP CHEF. Jedna maszyna, 24 przystawki - setki możliwości! Już dziś wybierz zestaw dla siebie! Znajdź zestaw stworzony dla Ciebie! +8 Kurt Scheller Tomasz Deker +6 Martin Gimenes Castro +10 Adam Chrząstowski +4 Giancarlo Russo +6 Dariusz Kuźniak Bożenna Sikoń Theofilos Vafidis Piotr Ślusarz +3 Piotr Ślusarz PRZEPISY NAJLEPSZYCH SZEFÓW KUCHNI Masz ochotę na rewelacyjne osso bucco a la Kurt Scheller, chrupiące rosti z cukinią według Adama Chrząstowskiego, czarny makaron bigoli Giancarlo Russo, makaron miętowy Dariusza Kuźniaka, greckie Pasticjo Theo Vafidisa? Perfekcyjne desery jak Bożenna Sikoń, a może delikatne makaroniki niczym Tomasz Deker lub jagnięcinę Martina Gimeneza Castro? Teraz będziesz mógł przygotować te potrawy i wiele więcej, używając sekretnych przepisów najlepszych szefów kuchni, zamieszczonych w specjalnym katalogu, dodawanym do zestawu. ZESTAWY LIMITOWANE DOSTĘPNE U NASZYCH PARTNERÓW

2 Kurt Scheller +8 KMM020 TITANIUM Kurta Schellera Malakser (6 tarcz) Sokowirówka (na całe jabłka) Przystawka do krojenia w kostkę (z tarczą do rigati) 6 wykrojników do wyrobu makaronu Młynek uniwersalny Waga tylko 75 sztuk! Kurt Scheller Malakser (6 tarcz) bigoli casarecce maccheroni lisci pappardelle spaghetti quadri silatelli +6 wykrojników do wyrobu makaronu Przystawka do krojenia w kostkę Waga (z tarczą do rigati) Sokowirówka Młynek uniwersalny Kurt Scheller Prawdopodobnie najbardziej znany Szwajcar w Polsce! Wyjątkowy szef kuchni, osobowość medialna. Niezwykle doświadczony, mentor wielu najlepszych szefów kuchni w Polsce. Ambasador marki od 2009 roku. Ukończył szkołę gastronomiczną w Lucernie, a profesjonalne szlify zdobywał w hotelach i restauracjach m. in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, na Jamajce. Szefował kuchni prezydenckiej w Ekwadorze, gotował dla szejków w Kuwejcie. Od ponad dwudziestu lat wpływa na poziom i kształt polskiej gastronomii. Tworzył i współpracował z najlepszymi restauracjami: w warszawskich hotelach Bristoli Sheraton, które pod jego kierownictwem wzniosły się na kulinarne wyżyny oraz Rialto, gdzie znajdowała się wielokrotnie nagradzana autorska restauracja - Kurt Scheller s Restaurant. Aktywnie dzieli się wiedzą z miłośnikami dobrego jedzenia. Od 12 lat prowadzi Akademię Kulinarną, gdzie każdy może rozwinąć skrzydła pod jego czujnym okiem oraz przy użyciu profesjonalnych urządzeń marki. Jest stale obecny w mediach: prowadził Alfabet Kulinarny Schellera, występował gościnnie w MasterChef, a także pojawia się w polskiej edycji Hell s Kitchen udzielając porad uczestnikom biorącym udział w programie. Bardzo szanowany i ceniony, odznaczony Grand Croix de l order Etole d Europe i polskim Oskarem Kulinarnym, doktor honorowy za działalność na rzecz polskiego hotelarstwa i gastronomii. Członek i założyciel wielu organizacji kulinarnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

3 Adam Chrząstowski +10Adama Chrząstowskiego KMC010 TITANIUM Sokowirówka (na całe jabłka) szatkowania i tarcia (7 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wałkowarka do ciasta tagliatelle spaghetti Młynek uniwersalny Waga Adam Chrząstowski Sokowirówka szatkowania i tarcia (7 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wałkowarka do ciasta tagliatelle spaghetti Młynek uniwersalny Waga Adam Chrząstowski Filozof z wykształcenia, z pasji kucharz. Jeden z najlepszych polskich szefów kuchni rozwijał się u boku mistrzów. Doświadczenie zdobywał w lokalach na całym świecie.prowadził dwie restauracje w Szanghaju. Pracował m.in. w warszawskim hotelu Bristol i Rialto, aby później przez lata budować prestiż i sukces krakowskiej restauracji Ancora, polecanej przez przewodnik Michelin i mającej rekomendację Slow Food. Aktualnie jest szefem kuchni i współwłaścicielem krakowskiej restauracji EdRed, która podbija podniebienia klientów daniami z sezonowanej wołowiny. Od 2010 roku jest Ambasadorem marki. Szerzy wiedzę o dobrej kuchni. Prowadzi własne programy w telewizyjnym kanale kulinarnym kuchnia+. Wyznacza trendy, podnosi jakość polskiej gastronomii. Jego pasję i profesjonalizm doceniło polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, mianując go w 2011 Patronem merytorycznym działań kulinarnych podczas polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Prowadzi pokazy i warsztaty kulinarne dla profesjonalistów oraz głodnych wiedzy amatorów. Swoją pracę wspiera profesjonalnymi urządzeniami marki. Daje wyraz swoim zamiłowaniom do tradycyjnych smaków polskiej kuchni. Sprawia, że do kulinarnej mody wracają dawno zapomniane, lokalne składniki. Ty też możesz je odkryć na nowo.

4 Bożenna Sikoń KMM020 TITANIUM Bożennę Sikoń rozdrabniania i tarcia (5 bębnów) Sokowirówka (na całe jabłka) Młynek uniwersalny Maszynka do lodów Młynek do ziaren Bożenna Sikoń rozdrabniania i tarcia Sokowirówka Młynek żarnowy do ziaren (6 tarcz) Młynek uniwersalny Maszynka do lodów (na całe jabłka) Bożenna Sikoń Najbardziej ceniona cukiernik w Polsce, obecnie szefująca pracowni tortownia.pl, gdzie kładzie nacisk na kreację smaku i dekorację deseru. Jest Ambasadorem marki od 2012 r. Cukiernik znana większości wielbicieli słodyczy w Polsce jest absolwentką wielu szkoleń zawodowych i zagranicznych staży m.in. we francuskiej szkole Lenotre koło Paryża, w Szkole Dekoratorstwa Artystycznego w Yssingeaux nieopodal Lionu, w Brukseli i Barcelonie. Wielokrotnie wyróżniana w konkursach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Gotowała dla największych osobistości w kraju. Jest autorytetem dla nowego pokolenia polskich mistrzów deserów, zasiada w jury licznych konkursów cukierniczych, trenuje innych w zakresie zarządzania profesjonalną cukiernią. Swoją wiedzą stale dzieli się w mediach: występowała w Polskim Turnieju Wypieków oraz prowadziła autorski program Warsztaty smaku: Łakocie Bożenny Sikoń w kanale kulinarnym kuchnia+. Przez lata zawodowo związana z pracownią cukierniczą w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Mentorka polskich cukierników jest zdania, że człowiek w dużej mierze je oczami, dlatego, z pomocą sprzętu marki, tworzy desery nie tylko smaczne i harmonijne, o ciekawych strukturach, ale też piękne.

5 Tomasz Deker Tomasza Dekera KMC010 TITANIUM rozdrabniania i tarcia (5 bębnów) Przecierak / Sito Maszynka do lodów Wyciskarka do cytrusów Młynek uniwersalny Tomasz Deker rozdrabniania i tarcia (6 tarcz) Przecierak / Sito Maszynka do lodów Wyciskarka do cytrusów Młynek uniwersalny Tomasz Deker Osładza życie tym, którzy nie wyobrażają sobie życia bez deserów. Mistrz cukiernictwa kształcony w Poznańskiej Szkole Cukierniczej, doświadczony pracą w wielu polskich restauracjach pod okiem najlepszych krajowych kucharzy, a także poza granicami Polski, m.in.: w szwajcarskiej L Amphitryon w Saint-Genis-Pouilly oraz we włoskiej restauracji w Sztokholmie. Dziś daje upust swojej pasji do słodyczy, współtworząc sieć cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier. Nie spoczywa na laurach, wciąż się szkoli i udoskonala cukierniczy fach, m.in. w ośrodku szkoleniowym Wojtka Kandulskiego, we francuskiej szkole cukierniczej Lenôtre w okolicach Paryża i w Akademii Czekolady w Belgii Barry Callebaut. Wciąż podróżuje, szukając kolejnych kulinarnych inspiracji, którymi chętnie dzieli się na łamach magazynów Food&Friends i Palce Lizać oraz szkoląc nauczycieli cukiernictwa w całej Polsce. Od 2014 roku jest Ambasadorem marki. Pod patronatem prezydenta miasta organizuje w Gdyni Trójmiejskie Warsztaty Kulinarne. Ma nienasycony apetyt na rozwój, dlatego startuje w międzynarodowych olimpiadach kulinarnych i innych tego typu konkursach. W pracy sięga po urządzenia kuchenne marki, by z ich pomocą tworzyć desery nie tylko smakowite, ale też mające apetyczny wygląd. Jest specjalistą w dziedzinie rzeźby w czekoladzie i nowo-czesnej dekoracji.

6 Giancarlo Russo przystawki +4Giancarlo Russo KMM020 TITANIUM Giancarlo Russo (z tarczą do rigati) 8 wykrojników do wyrobu makaronu Malakser (6 tarcz) (z tarczą do rigati) bigoli casarecce maccheroni lisci silatelli bucatini spaghetti quadri pappardelle conchigliette +8 wykrojników do wyrobu makaronu Malakser (6 tarcz) Giancarlo Russo Energiczny Sycylijczyk. Od dziecka podglądał w pracy swojego ojca właściciela lokalnej restauracji. Stawiał swoje pierwsze kroki jako profesjonalista, gotując w restauracjach w różnych częściach kraju, m.in. w Abruzzo czy w Toskanii, w prestiżowym hotelu Savoia di Firenze. Od ponad piętnastu lat zaszczepia w polskich smakoszach pasję i wiedzę na temat kuchni włoskiej. Pisze książki, organizuje pokazy i konkursy kulinarne. Jest zdobywcą rekordu Guinnessa na największą włoską potrawę z grzybów (funghi trifolati). Od 4 lat współpracuje z marką. Doradza restauracjom i hotelom, prowadzi własny lokal w Warszawie. Jedyny w Polsce oficjalny kucharz Episkopatu Polski. Przygotowywał dania dla dwóch papieży - Jana Pawła II i Benedykta XVI. Przede wszystkim jednak gotuje dla zwykłych ludzi, wkładając w każde danie swoją sycylijską charyzmę i profesjonalizm. Tworzy prawdziwe włoskie smaki, korzystając z urządzeń marki. Skorzystaj z jego przepisów, by przenieść się do Italii, nie opuszczając własnej kuchni.

7 Theofilos Vafidis Theofilosa Vafidisa KMC010 TITANIUM Theofilos Vafidis szatkowania i tarcia (7 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wyciskarka do cytrusów Młynek uniwersalny Młynek żarnowy do ziaren szatkowania i tarcia (7 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wyciskarka do cytrusów Młynek uniwersalny Młynek żarnowy do ziaren Theofilos Vafidis Grek z pochodzenia, z zawodu ekspert i doradca kulinarny, z pasji ambasador kultury i kuchni greckiej w Polsce. Członek Kapituły Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Honorowy Członek Chef s Club Grecji. Jego tradycje kulinarne sięgają wielu pokoleń wstecz. Doświadczenie zdobywał w Ojczyźnie, jak i prowadząc restauracje w innych krajach Europy: w Niemczech, Austrii i Polsce, w której wraz z rodziną osiadł na stałe. Od 2010 roku jest Ambasadorem marki. Niestrudzenie realizuje misję dzielenia się tym, co w jego kraju najlepsze: smacznym i zdrowym jedzeniem. Importuje i promuje produkty greckie na polskim rynku, realizując cykliczny projekt Festiwalu Kuchni Greckiej, którego jest pomysłodawcą i organizatorem. Prowadzi szkolenia dla kucharzy i pasjonatów gotowania, warsztaty oraz pokazy kulinarne podczas eventów tematycznych dla firm i osób prywatnych. Jego kunszt kulinarny doceniany jest na międzynarodowych konkursach, ale przede wszystkim cenią go ludzie, z którymi Teo gotuje. W kuchni najważniejsze są oryginalne produkty, wysokiej jakości sprzęt marki Kenwood i miłość do gotowania. Zdobył sympatię widzów programu Europa da się lubić. Prowadził popularny telewizyjny program Nie Na Żarty. Jest gospodarzem i prowadzącym projekt podróżniczo-kulinarny Teo-ria Smaku Teo Vafidisa na antenie TVP HD. Właściciel Biura Podróży Hellas Travel w Warszawie. Wyrusz z nim w smaczną podróż do Grecji i nie tylko.

8 Martin Gimenez Castro +6 Martina Gimeneza Castro KMC010 TITANIUM Martin Gimenez Castro Malakser (6 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wyciskarka do cytrusów Młynek do ziaren Malakser (6 tarcz) Przystawka do krojenia w kostkę Wyciskarka do cytrusów Młynek żarnowy do ziaren Martin Gimenez Castro W każdym z jego dań widać prawdziwie latynoski sznyt. Nic dziwnego: Martin urodził się w Argentynie, gdzie zdobywał pierwsze zawodowe doświadczenia, aby później podróżować do innych krajów Ameryki Południowej i gotować w najlepszych tamtejszych restauracjach. Los ostatecznie rzucił go do Polski, choć okrężną drogą, przez Florydę. W Warszawie naznaczył swoją pasją menu takich restauracji jak Asador czy Hoża by Mondovino. Szerszej publiczności, kochającej gotowanie pokazał profesjonalizm, niebywałe zdolności organizacyjne i olbrzymią kreatywność kulinarną w Top Chef. Został zwycięzcą tego - sponsorowanego przez markę - polsatowskiego programu. Dań autorstwa Martina można spróbować w stołecznej restauracji Salto, gdzie z pomocą sprzętu marki znakomity szef kuchni interpretuje w sposób nowoczesny i z wielką swadą rdzenne południowoamerykańskie smaki. Nie zabraknie tu jego specjalności - słynnej argentyńskiej wołowiny i owoców morza, które przygotowywane są z duszą, znajomością nowoczesnych metod gotowania, ale i poszanowaniem prostoty tradycyjnej kuchni. W menu znajdują się także wyborne autorskie desery, m.in.: wyrabiane według własnej receptury lody oraz wypieki.

9 Dariusz Kuźniak +6Dariusza Kuźniaka KMM020 TITANIUM Dariusz Kuźniak Malakser (6 tarcz) Wałkowarka do ciasta tagliatelle spaghetti Malakser (6 tarcz) Wałkowarka do ciasta tagliatelle spaghetti Dariusz Kuźniak Artystyczna dusza. Wykształcenie gastronomiczne zdobywał w Łodzi, by następnie doświadczać wrażeń kulinarnych pracując w najlepszych restauracjach w Irlandii, Anglii i Francji. Ten niezwykle utalentowany młody szef kuchni ma niepowtarzalny styl: wyjątkowo łączy znajomość tradycyjnych produktów z nowoczesnym, nie uznającym żadnych barier podejściem do gotowania. Inspirowany wybitnymi francuskimi kucharzami, pokazuje to w swojej kulinarnej wirtuozerii. Kreatywne podejście do jedzenia i zamiłowanie do eksperymentów pokazał szerszej publiczności w sponsorowanym przez programie Top Chef w TV Polsat. Odnalazł swój równoległy, niekonwencjonalny kierunek do tradycyjnego gotowania oraz dał się poznać jako wirtuoz kuchni molekularnej i nowoczesnej. Zajął w finale II miejsce. Od tego czasu jest Ambasadorem marki. Dziś pracuje z najlepszymi szefami kuchni, rewolucjonizuje menu warszawskich restauracji, jest trenerem, doradcą i kreatorem menu, konsultantem, laureatem wielu prestiżowych konkursów kulinarnych. Wystarcza mu energii, by prowadzić pokazy kulinarne, podczas których chętnie sięga po profesjonalny sprzęt marki. Eksperymentator, który proponuje zupełnie nowe i niebanalne kompozycje. Sprawdź jego przepisy, przełam konwenanse!

10 Piotr Ślusarz Piotr Ślusarz przystawki wybrane przez Piotra Ślusarza rozdrabniania kmix KMX50 i tarcia (5 bębnów) Przecierak do miękkich owoców, warzyw oraz ziół Młynek do ziaren Wałkowarka do ciasta spaghetti tagliolini Dariusz Kuźniak rozdrabniania i tarcia (5 bębnów) Przecierak do miękkich owoców, warzyw oraz ziół Wałkowarka do ciasta spaghetti tagliolini Młynek do ziaren Piotr Ślusarz Żywy dowód na to, że w polskiej gastronomii możliwy jest american dream. Piotr Ślusarz to młody szef kuchni, który ukończył szkołę gastronomiczną w Świnoujściu, praktykował w Amber Baltic Hotel w Międzyzdrojach. Porzucił wszystko, by spróbować sił w branży restauracyjnej w Trójmieście, pracował w barach, zakładowych stołówkach i sieciowych fastfoodach, by w końcu trafić do renomowanej restauracji Hotelu Sheraton w Gdańsku. Nienasycona potrzeba rozwoju pchnęła go do londyńskiej restauracji Hibiscus. Po powrocie do Polski ponownie trafił do profesjonalnie zarządzanej i bardzo wymagającej kuchni Hotelu Sheraton. Prawdziwym sprawdzianem zdobytych umiejętności okazał się program kulinarny Top Chef w Polsacie. Piotr wykazał się tak dużą kreatywnością i zapałem, że w finałowym odcinku dostał angaż w Atelier Amaro jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej gwiazdką przez renomowany przewodnik Michelina. Wojciech Modest Amaro podziwiany szef kuchni i prowadzący turniej nie krył uznania dla dokonań młodego kucharza. Piotr Ślusarz wraz z marką Kenwood wspiera aktualnie Modesta Amaro w szkoleniu uczestników polskiej edycji słynnego show Hell s Kitchen-Piekielna Kuchnia. Prowadzi liczne pokazy kulinarne oraz live cooking, udowadniając kreatywność i chęć eksperymentowania w kuchni.

11 Piotr Ślusarz +3 przystawki wybrane przez Piotra Ślusarza rozdrabniania kmix KMX61 i tarcia (5 bębnów) (z tarczą do rigati) +8 wykrojników do wyrobu makaronu Dariusz Kuźniak (z tarczą do rigati) rozdrabniania i tarcia (5 bębnów) bigoli casarecce maccheroni lisci conchigliette silatelli spaghetti quadri pappardelle bucatini +8 wykrojników do wyrobu makaronu Piotr Ślusarz Żywy dowód na to, że w polskiej gastronomii możliwy jest american dream. Piotr Ślusarz to młody szef kuchni, który ukończył szkołę gastronomiczną w Świnoujściu, praktykował w Amber Baltic Hotel w Międzyzdrojach. Porzucił wszystko, by spróbować sił w branży restauracyjnej w Trójmieście, pracował w barach, zakładowych stołówkach i sieciowych fastfoodach, by w końcu trafić do renomowanej restauracji Hotelu Sheraton w Gdańsku. Nienasycona potrzeba rozwoju pchnęła go do londyńskiej restauracji Hibiscus. Po powrocie do Polski ponownie trafił do profesjonalnie zarządzanej i bardzo wymagającej kuchni Hotelu Sheraton. Prawdziwym sprawdzianem zdobytych umiejętności okazał się program kulinarny Top Chef w Polsacie. Piotr wykazał się tak dużą kreatywnością i zapałem, że w finałowym odcinku dostał angaż w Atelier Amaro jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej gwiazdką przez renomowany przewodnik Michelina. Wojciech Modest Amaro podziwiany szef kuchni i prowadzący turniej nie krył uznania dla dokonań młodego kucharza. Piotr Ślusarz wraz z marką Kenwood wspiera aktualnie Modesta Amaro w szkoleniu uczestników polskiej edycji słynnego show Hell s Kitchen-Piekielna Kuchnia. Prowadzi liczne pokazy kulinarne oraz live cooking, udowadniając kreatywność i chęć eksperymentowania w kuchni.

ISSN 231321458. #1 Kwiecień 2015

ISSN 231321458. #1 Kwiecień 2015 #1 Kwiecień 2015 ISSN 231321458 #1 Kwiecień 2015 Wydawca: 1 Adres redakcji: ul. Kadrowa 99 m 110, 04-426 Warszawa redakcja@marketingandmore.com.pl tel. + 48 698 218 831 Redaktor naczelny: Krzysztof Robert

Bardziej szczegółowo

Seeletso. Joseph MAGDA GESSLER. Jego Kucharska Mość OTWARTA KUCHNIA

Seeletso. Joseph MAGDA GESSLER. Jego Kucharska Mość OTWARTA KUCHNIA W ŚRODKU: Chrząstowski, Budynek, Korzyński, Fulara, Dmyterko, Than, Gawlikowski, Hajn, Pasikowski, Rabek wrzesień 2011 nr 110 1231-2274 OTWARTA KUCHNIA CZYLI KULINARNY SPEKTAKL Joseph Seeletso Jego Kucharska

Bardziej szczegółowo

w numerze: ciasto miesiąca baba, babka, babeczka

w numerze: ciasto miesiąca baba, babka, babeczka 2(15) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE NAKŁAD 6 000 EGZ. / luty 2012/ w numerze: ciasto miesiąca baba, babka, babeczka Ekonomia 10 rzeczy, które rewolucjonizują branżę B&S Business News Świat Obligacje bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Skład: Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiego w Warszawie

Skład: Technikum Księgarskie im. Stefana Żeromskiego w Warszawie Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy ul. Górskiego 7 00-033 Warszawa tel. 22 44 33 500 www.edukacja.warszawa.pl Opracowanie: Mieczysława Nowotniak Barbara Krępska Barbara Drewnowska Projekt okładki: Agnieszka

Bardziej szczegółowo

gu każdego, kto ma dostęp do kuchni. Ale jak przyrządzić samemu fondue albo zupę pho? Pora zwrócić się do profesjonalistów.

gu każdego, kto ma dostęp do kuchni. Ale jak przyrządzić samemu fondue albo zupę pho? Pora zwrócić się do profesjonalistów. Kursy gotowania ŚWIAT NA TALERZU tekst Grzegorz Dzięgielewski ilustracje Tomasz Walenta p o r a d y d o Wakacje dawno za nami, ale apetyt na egzotykę pozostał. Nic nie ożywia tak wspomnień minionych przygód,

Bardziej szczegółowo

ZAPRASZAMY NA TARGI: KARPACZ 28 30 listopada 2012

ZAPRASZAMY NA TARGI: KARPACZ 28 30 listopada 2012 2012 / 4 (16), ZIMA MAGAZYN TARGOWY dla GASTRONOMII HOTELARSTWA I CUKIERNICTWA ZAPRASZAMY NA TARGI: KARPACZ 28 30 listopada 2012 porady SZKOLENIA nowości rynkowe 20 edycji KUCHNIA MOLEKULARNA pokazy na

Bardziej szczegółowo

atrakcje targowe: fachowcy radzą: WHISKY POKAZY, SZKOLENIA Kołobrzeg 29 Lutego 02 Marca 2012 Mikołajki 18 20 kwietnia 2012

atrakcje targowe: fachowcy radzą: WHISKY POKAZY, SZKOLENIA Kołobrzeg 29 Lutego 02 Marca 2012 Mikołajki 18 20 kwietnia 2012 2012 / 1 (13), Zima MAGAZYN TARGOWY dla GASTRONOMII HOTElaRSTWA I CUKIERNICTWA ZAPRASZAMY NA TARGI: Kołobrzeg 29 Lutego 02 Marca 2012 Mikołajki 18 20 kwietnia 2012 atrakcje targowe: kuchnia mistrzów konkurs

Bardziej szczegółowo

prostoty social media >>> >>> >>> Wanilia i porzeczki Niestrudzone poszukiwanie Lodowe receptury Filippo Zampierona od podszewki

prostoty social media >>> >>> >>> Wanilia i porzeczki Niestrudzone poszukiwanie Lodowe receptury Filippo Zampierona od podszewki Wanilia i porzeczki wiosenna receptura >>> 1 nr 5 (4) maj 2011 Niestrudzone poszukiwanie prostoty rozmowa z gianlucą fusto W numerze m.in.: social media >>> >>> www.wcukierni.pl WPC maj 2011 od podszewki

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE RZECZOWE. Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego. z wykonania zadań w roku 2014

SPRAWOZDANIE RZECZOWE. Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego. z wykonania zadań w roku 2014 SPRAWOZDANIE RZECZOWE Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mięsa Wołowego z wykonania zadań w roku 2014 Warszawa, 24.03.2015 1 Zadania zaplanowane i realizowane w 2014 r. ze środków Funduszu Promocji

Bardziej szczegółowo

Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. www.ambas.pl

Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. www.ambas.pl www.ambas.pl Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej Szanowni Państwo, Z ogromną satysfakcją przekazuję Państwu publikację prezentującą sylwetki pierwszych stu Ambasadorek w Polsce.

Bardziej szczegółowo

FOOD SZTUKA PAIRING. łączenia smaków. Czym jest smak i jak można go oszukać zdradza RAFAŁ HRECZANIUK

FOOD SZTUKA PAIRING. łączenia smaków. Czym jest smak i jak można go oszukać zdradza RAFAŁ HRECZANIUK a k a d e m i a s m a k u o n l i n e. p l FOOD PAIRING N r / 2 / 2 0 1 3 / W R Z E S I E Ń Czym jest smak i jak można go oszukać zdradza RAFAŁ HRECZANIUK 1 Sandacz z puree brokułowym Risotto kalafiorowe

Bardziej szczegółowo

ILONA FELICJAŃSKA. Biznes. Dress code MODA I TRENDY NOWY DZIAŁ! Szczęśliwa kobieta po przejściach. Pin up powraca STYLOWY MĘŻCZYZNA

ILONA FELICJAŃSKA. Biznes. Dress code MODA I TRENDY NOWY DZIAŁ! Szczęśliwa kobieta po przejściach. Pin up powraca STYLOWY MĘŻCZYZNA miesięcznik bezpłatny nr 03 (21) marzec 2012 r. www.magazynprestiz.com.pl MODA I TRENDY Pin up powraca NOWY DZIAŁ! Biznes STYLOWY MĘŻCZYZNA Dress code Krzysztofa Łoszewskiego W PRESTIŻU TAKŻE Hołowczyc

Bardziej szczegółowo

Wolf ButterBack głęboko mrożone produkty premium. To pyszny smak domowych wypieków!

Wolf ButterBack głęboko mrożone produkty premium. To pyszny smak domowych wypieków! 2(27) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE gastronomia NAKŁAD 6 000 EGZ. / luty 2013/ Wolf ButterBack głęboko mrożone produkty premium. To pyszny smak domowych wypieków! B&S BUSINESS NEWS POLSKA RUSZA NOWY PORTAL

Bardziej szczegółowo

piekarnie 5(30) POLSKIE DOBRO NAKŁAD 6 000 EGZ. / maj 2013/

piekarnie 5(30) POLSKIE DOBRO NAKŁAD 6 000 EGZ. / maj 2013/ 5(30) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE gastronomia NAKŁAD 6 000 EGZ. / maj 2013/ w numerze: MIESZANKI PIECZYWA FUNKCJONALNEGO WYDARZENIA POLSKIE ELIMINACJE WORLD CHOCOLATE MASTERS 2013 MARKETING I ZARZĄDZANIE

Bardziej szczegółowo

Więcej na str. 16-17 i 71-72. wydarzenia TARGI IBA 2012 W MONACHIUM 10(23) RÓŻNE OBLICZA SZAREJ STREFY NADCHODZI CZAS NA KLASTRY

Więcej na str. 16-17 i 71-72. wydarzenia TARGI IBA 2012 W MONACHIUM 10(23) RÓŻNE OBLICZA SZAREJ STREFY NADCHODZI CZAS NA KLASTRY 10(23) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE NAKŁAD 6 000 EGZ. / październik 2012/ wydarzenia TARGI IBA 2012 W MONACHIUM RAPORT RÓŻNE OBLICZA SZAREJ STREFY MARKETING NADCHODZI CZAS NA KLASTRY DODATKI I SUROWCE

Bardziej szczegółowo

w numerze: Zdradzamy kulisy konkursów cukierniczych 2(3)

w numerze: Zdradzamy kulisy konkursów cukierniczych 2(3) 2(3) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE NAKŁAD 6 000 EGZ. /luty 2011/ w numerze: Zdradzamy kulisy konkursów cukierniczych B&S Business News Świat Firma Maple Leaf Foods, zatrudniająca około 8 tys. osób w USA

Bardziej szczegółowo

50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce

50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce I /. 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce Oczekiwania wobec nas, kobiet, rosną, albo też my same stawiamy sobie coraz wyżej poprzeczkę. Chcemy być nie tylko dobrymi matkami i gospodyniami domowymi,

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

7 Patronalne uroczystości pod przewodnictwem ks. abpa Kazimierza Nycza, metropolity warszawskiego Piekarskie imieniny Świętego Klemensa Maria Markiewicz-Bubak i Krzysztof Kałasa, współwłaściciel piekarni

Bardziej szczegółowo

38 KULINARNY 44 NOWOŚCI WYSTAWCÓW ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA PUCHAR POLSKI

38 KULINARNY 44 NOWOŚCI WYSTAWCÓW ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA PUCHAR POLSKI SMAKI REGIONÓW / POLAGRA FOOD / POLAGRA TECH / POLAGRA GASTRO / INVEST HOTEL WYDANIE SPECJALNE MAGAZYNU TARGOWEGO / ISSN 123O-8994 SIERPIEŃ 2O14, POZNAŃ 8 ZŁOCI MEDALIŚCI TARGÓW POLAGRA 38 KULINARNY PUCHAR

Bardziej szczegółowo

DOROTA SKIBA Wiceprezes Firmy SKOFF w Czechowicach-Dziedzicach FIRMA JEST NASZĄ PASJĄ» WYWIAD STR. 4

DOROTA SKIBA Wiceprezes Firmy SKOFF w Czechowicach-Dziedzicach FIRMA JEST NASZĄ PASJĄ» WYWIAD STR. 4 I S S N 1 8 9 9-1 2 7 0 DW U M I E S I Ę C Z N I K R O K V I I N R 1 ( 2 8 ) 2 0 1 4 E G Z E M P L A R Z B E Z P Ł AT N Y DOROTA SKIBA Wiceprezes Firmy SKOFF w Czechowicach-Dziedzicach FIRMA JEST NASZĄ

Bardziej szczegółowo

Ochrona danych osobowych. Pomorskie. Interaktywna podróż w czasie. www. eventmanagernews.pl / 14 / 22 / 28. sierpień / 15 / 2014

Ochrona danych osobowych. Pomorskie. Interaktywna podróż w czasie. www. eventmanagernews.pl / 14 / 22 / 28. sierpień / 15 / 2014 www. eventmanagernews.pl sierpień / 15 / 2014 Na temat Case Study Prawo w eventach Interaktywna podróż w czasie / 14 Pomorskie Rendez-Vous / 22 Ochrona danych osobowych / 28 od redakcji... Zapewne, na

Bardziej szczegółowo

edycja targowa ORGANIZATOR: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA TORWAR

edycja targowa ORGANIZATOR: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA TORWAR edycja targowa ORGANIZATOR: PATRON MEDIALNY: 13-14 GRUDNIA WARSZAWA partnerzy: www.sukienkikomunijne.emmimariage.pl www.emmimariage.pl Salon firmowy, Warszawa ul.targowa 20B, tel 697 023 693 Katalog targowy

Bardziej szczegółowo

RZEMIEŚLNICY ROKU - LAUREACI

RZEMIEŚLNICY ROKU - LAUREACI 1 RZEMIEŚLNICY ROKU - LAUREACI 1994 WITOLD BARTNIK - właściciel Zakładu Produkcji Kotłów JUBAM w Mikołowie 1995 JAN SERWATKA - właściciel Zakładu Przetwórstwa Mięsnego JANO w Zabrzu 1996 KRYSTIAN CYPRYS

Bardziej szczegółowo

w numerze: Miliard złotych można zarobić na lodach

w numerze: Miliard złotych można zarobić na lodach 11(0) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE NAKŁAD 6 000 EGZ. /LISTOPAD 2010/ w numerze: Miliard złotych można zarobić na lodach B&S Business News Kilkaset punktów w całym kraju zamierza otworzyć sieć Gorąco

Bardziej szczegółowo

Biznesowa Turystyka. Miasto Marzeń, ogrom wrażeń, moc wydarzeń. Street Art Festival. » Temat numeru Hotel z klasą

Biznesowa Turystyka. Miasto Marzeń, ogrom wrażeń, moc wydarzeń. Street Art Festival. » Temat numeru Hotel z klasą Biznesowa Turystyka KWARTALNIK nr1/2012 ISSN: 2084-7416 magazyn zmieniającego się Śląska» Temat numeru Hotel z klasą» Nowa dzielnica Katowic Strefa Kultury» IV Europejski Kongres Gospodarczy Miasto Marzeń,

Bardziej szczegółowo

kulinarna uczta gastro-hotel z Markiem Widomskim

kulinarna uczta gastro-hotel z Markiem Widomskim 2012 / 3 (15), jesień www.gastro-hotel.pl MAGAZYN TARGOWY dla GASTRONOMII HOTELARSTWA I CUKIERNICTWA ZAPRASZAMY NA TARGI: wrocław 3 5 października 2012 kulinarna uczta gastro-hotel z Markiem Widomskim

Bardziej szczegółowo

4. Wybrane przykłady działalności szkoły z ostatnich lat

4. Wybrane przykłady działalności szkoły z ostatnich lat 4. Wybrane przykłady działalności szkoły z ostatnich lat Baza dydaktyczna, doświadczenie nauczycieli i korzystanie z funduszy strukturalnych pozwalają naszej placówce na wszechstronny rozwój, przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

w numerze: ciasto miesiąca ciasto francuskie

w numerze: ciasto miesiąca ciasto francuskie 4(17) piekarnie CUKIERNIE LODZIARNIE NAKŁAD 6 000 EGZ. / kwiecień 2012/ w numerze: ciasto miesiąca ciasto francuskie Ekonomia Komu ma zaszkodzić afera solna? B&S Business News Świat Modern Bakery w Moskwie

Bardziej szczegółowo

Numer 45. W wydaniu: SZCZEBEL WYŻEJ czy Szkoła Biznesu MBA - str. 3 Znowu najlepsi - str. 5 Centrum Kultury i Języka Polskiego w Tibilisi - str.

Numer 45. W wydaniu: SZCZEBEL WYŻEJ czy Szkoła Biznesu MBA - str. 3 Znowu najlepsi - str. 5 Centrum Kultury i Języka Polskiego w Tibilisi - str. Numer 45 W wydaniu: SZCZEBEL WYŻEJ czy Szkoła Biznesu MBA - str. 3 Znowu najlepsi - str. 5 Centrum Kultury i Języka Polskiego w Tibilisi - str. 8 MBA Mistrz i Uczeń praktyczna teoria nie teoria praktyki

Bardziej szczegółowo