W OSTATNIM CZASIE ZREALIZOWALIŚMY DOKUMENTACJE PROJEKTOWE OBEJMUJĄCE SIECI ORAZ INSTALACJE SANITARNE NASTĘPUJĄCYCH OBIEKTÓW:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "W OSTATNIM CZASIE ZREALIZOWALIŚMY DOKUMENTACJE PROJEKTOWE OBEJMUJĄCE SIECI ORAZ INSTALACJE SANITARNE NASTĘPUJĄCYCH OBIEKTÓW:"

Transkrypt

1 W OSTATNIM CZASIE ZREALIZOWALIŚMY DOKUMENTACJE PROJEKTOWE OBEJMUJĄCE SIECI ORAZ INSTALACJE SANITARNE NASTĘPUJĄCYCH OBIEKTÓW: 1. BUDYNKI HANDLOWO- USŁUGOWE Pawilon handlowo - usługowy BRICOMAN w Jaworznie ul. Grunwaldzka. Pawilon handlowy Jysk w Jaworznie ul. Grunwaldzka. Pawilon handlowo usługowy LIDL w Oleśnie przy ul. Opawskiej. Pawilon handlowo - usługowy Biedronka w Gliwicach ul. Daszyńskiego. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Chorzowie ul Św. Piotra. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Dąbrowie Górniczej przy ul. Marii Konopnickiej/Wspólnej. Pawilon handlowo - usługowy LIDL (strefa odpieku pieczywa) w Tychach ul. Sikorskiego 74. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Siemianowicach przy ul. Bańgowskiej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Św. Katarzynie. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Długołęce ul. Wiejska. Pawilon handlowo usługowy ALDI w Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Rybniku, ul. Maksymiliana 28. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Rybniku ul. M. Curie Skłodowskiej. Pawilon handlowo usługowy Netto w Wojkowicach ul. Sobieskiego. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Wrocławiu ul. Wawrzyniaka 2. Pawilon handlowo usługowy Netto w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Pawilon handlowo usługowy Netto w Częstochowie przy ul. Barbary. Pawilon handlowo usługowy Netto w Częstochowie przy ul. Warszawskiej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Wrocławiu ul. Nowowiejska 48. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Wrocławiu ul. Strzegomska. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Gorzowie Śląskim ul. Towarowa. Pawilon handlowo usługowy PSS SPOŁEM w Radzyniu Podlaskim przy ul.koszary Pawilon handlowy w Wodzisławiu na os. 1-Maja. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Raciborzu przy ul. Opawskiej 69. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Dobrodzieniu przy ul. Oleskiej. Pawilon handlowy Agricola w Kędzierzynie Koźlu przy ulicy Głubczyckiej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Wrocławiu przy ul. Jedności (obiekt 2-kondygnacyjny). Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Namysłowie przy ulicy Stawowej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Strzelinie przy ulicy Dzierżoniowskiej. Pawilon handlowo usługowy Biedronka w Oławie przy ulicy Kilińskiego.

2 2. ADAPTACJA LOKALI W GALERIACH HANDLOWYCH Adaptacja lokalu użytkowego 013a w galerii handlowej na potrzeby sklepu odzieżowego Pepco w Rudzie Śląskiej przy ul. Górnośląskiej. Adaptacja lokalu użytkowego na funkcję Apteki w 'CH ODRZAŃSKIE OGRODY' w Kędzierzyn-Koźle przy ulicy Armii Krajowej. Adaptacja lokalu użytkowego na funkcję Apteki w CH Tesco w Żarach. Adaptacja lokalu użytkowego 013b w galerii handlowej na potrzeby sklepu odzieżowego KIK w Rudzie Śląskiej przy ul. Górnośląskiej. Adaptacja lokalu użytkowego w galerii handlowo-usługowej Rydułtowy na potrzeby sklepu odzieżowego KIK. Projekt budowlany instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji adaptowanego punktu gastronomicznego w Centrum Handlowym Plejada Bytom. Adaptacja lokalu na Bank PKO S.A. w Lipsku przy ul.1-ego Maja 6. Adaptacja lokalu użytkowego na funkcję Apteki 'CH NOMI', Leszno ; al. Jana Pawła. Adaptacja lokalu użytkowego na funkcję Apteki 'CH KARUZELA', Wodzisław Śląski ul Targowa. Adaptacja lokalu na ING Bank Śląski w pawilonie handlowym przy ul. Obrońców Westerplatte 36 w Rudzie Śląskiej. Projekt budowlany i wykonawczy Restauracji "MANGIONI" lokal M.32 w rozbudowie CH SILESIA Katowice. Adaptacja lokalu na drogerię ROSMANN w zespole handlowym w Wrocławiu przy ulicy Nowowiejskiej. 3. BUDYNKI MIESZKALNE Osiedle budynków wielorodzinnych w Zabrzu przy ulicy Żywieckiej (12 obiektów). Budynek mieszkalny, wielorodzinny w Łodzi przy ulicy Gdańskiej 35. Budynek mieszkalny wielorodzinny w Czeladzi przy ul. Warszawskiej 10. Zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych - w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych w Chorzowie przy ulicy Słowików. Budynek mieszkalno-usługowy w Rybniku przy ulicy Wodzisławskiej 2. Budowa budynku usługowo-mieszkalnego w Gliwicach przy ulice Kozielskiej. Budowa osiedla domów jednorodzinnych w Ornontowicach przy ul. Grabowej na dz. nr 2861/55 i 2864/55, budowa dwóch zjazdów z drogi publicznej wraz z realizacją towarzyszących elementów infrastruktury technicznej i urządzenia terenu.

3 4. DOSTOSOWANIE BUDYNKÓW DO OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW P-POŻ W ZAKRESIE SIECI I INSTALACJI HYDRANTOWYCH Budynek mieszkalny w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Kaszubskiej 1,3,5,7. Budynek mieszkalny w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Kaszubskiej 8,9,10,11,12,14. Budynek mieszkalny w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Kurpiowskiej 1,3,5. Budynek mieszkalny w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Śląskiej. Budynek mieszkalny w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Marusażówny. Przebudowa obiektu CENTRUM PRASOWO POLIGRAFICZNE polegająca na dostosowaniu do wskazań ekspertyzy technicznej zabezpieczenia przeciwpożarowego w Gdańsku przy ul. Połęże BUDYNKI BIUROWE Rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku słodowni na budynek biurowo -wystawienniczy w Tychach przy ulicy Browarowej 7. Pawilon biurowo usługowy w Bieruniu przy ul. Sosnowej. Budynek biurowy w Wiskitkach przy ulicy Żyrardowskiej. Budynek biurowy w Rybniku przy ul Rymera (4-kondygnacje). Rozbudowa i nadbudowa istniejącego budynku biurowego ZiK sp. z o.o.w Czeladzi przy ul Będzińskiej. Budynek biurowo usługowy z garażem wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą w Bieruniu przy ulicy Sosnowej. Nowa siedziba Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Wesołej, na dz. nr 3788/ BUDYNKI SŁUŻBY ZDROWIA Projekt budowlany i wykonawczy budynku wielofunkcyjnego zespołu opieki zdrowotnej z gabinetami zabiegowymi, stomatologicznym i towarzyszącymi, izbą chorych i pomieszczeniami magazynowymi dla potrzeb oddziału zewnętrznego w Przywarach. Przebudowa gabinetu stomatologicznego z dostosowaniem do warunków NZOZ w Wieszowej przy ul. Bytomskiej 23. Budynku N.Z.O.Z. - Szpital chirurgii mikroinwazyjnej z hotelem wraz z oddziałami: chirurgii ogólnej wraz z usługami z zakresu chirurgii dziecięcej i ginekologii, urologii, ortopedii z usługami z zakresu neurochirurgii kręgosłupa w Nieborowicach - sieci zewnętrzne. AMBULATORIUM zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Piłsudskiego. 7. HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNOWE ITP. Budynek hali produkcyjnej z częścią socjalno-biurową w Rydułtowach przy ul. Strzody. Budynek hali magazynowej z częścią biurowo-warsztatową w Dańcu przy ul. Dąbrowickiej 50. Rozbudowa zakładu produkcyjnego oraz budowa hali produkcyjnej z zapleczem socjalnym w

4 Wolbromiu przy ul. Łobzów 16. Budynek produkcyjno-magazynowego z częścią biurowo-socjalną w Rudzie Śląskiej przy ul. Kś. Tunkla wraz z realizacją niezbędnych elementów infrastruktury technicznej i uzbrojenia terenu. Remont, przebudowa, rozbudowa i adaptacja istniejącego budynku zabytkowego spichlerza zlokalizowanego w Ujeździe z przeznaczeniem na targowisko miejskie wraz z realizacją niezbędnych elementów infrastruktury technicznej w Ujeździe przy ul. Piotra Skargi 3. Budynek - hala zakładu produkcji ciast i pączków przy ul. Stacyjnej 1 w Chorzowie. Projekt instalacji sanitarnych rozbudowy hali po byłej kotłowni ZPC w Żorach przy ul. Szybowej. Budynek magazynowo-usługowy z zapleczem socjalno-biurowym przy ulicy Roździeńskiej w Katowicach. Przebudowa obiektu CENTRUM PRASOWO POLIGRAFICZNE polegająca na dostosowaniu do wskazań ekspertyzy technicznej zabezpieczenia przeciwpożarowego w Gdańsku przy ul. Połęże BUDYNKI OŚWIATOWE Projekt przebudowy kuchni, zaplecza kuchennego oraz jadalni w szkole podstawowej nr 17 im. T. Kościuszki przy ul. Jana Dekerta 1 w Katowicach. Remont budynku zespołu szkół nr 2 w Jastrzębiu Zdroju instalacje hydrantowe. Projekt rozbudowy i termomodernizacji budynku szkoły podstawowej nr 21 w Katowicach przy ul. Malczewskiego 1. Termomodernizacja budynku przedszkola niepublicznego w Gliwicach przy ul.ossowskiego 8. Zmiana sposobu użytkowania wraz z przebudową części budynku mieszkalnego na klub dziecięcy w Rybniku ul. Kpt. Janiego 12. Nadbudowa o jedną kondygnację budynku Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, ul. Mikołowska 72 a, Katowice. 9. SALE KONFERENCYJNE Projekt instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji dla adaptowanej części parkingowej hotelu Diament Wrocław na sale konsumpcyjną, konferencyjną wraz z zapleczem. Budowa budynku Sali Królestwa Świadków Jehowy wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą w Tychach przy Bratków. Przebudowa sali nr 200 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Instalacja Wentylacji Mechanicznej i Klimatyzacji w Gliwicach przy ulicy Konarskiego 18. Przebudowa wejścia głównego i wykonanie nowego wejścia w budynku przy ul. Adama 1b oraz adaptacja pomieszczeń na potrzeby Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

5 10. SIECI UZBROJENIA PODZIEMNEGO NIE ZWIĄZANGO Z BUDOWNICTWEM KUBATUROWYM Projekt odwodnienia oraz przebudowy infrastruktury technicznej na potrzeby przebudowy ul Głowackiego - Hłaski w Gliwicach. Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy Drogi Wojewódzkiej nr 796 od km do km w miejscowości Chruszczobród projekt kanalizacji deszczowej oraz przebudowy kolidującej infrastruktury sanitarnej. Koncepcja odwodnienia oraz przebudowy infrastruktury podziemnej na potrzeby budowy chodnika i ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Rybnickiej w Gliwicach. Projekt techniczny przebudowy rurociągów wód dołowych 3 x DN355 na KWK "RYDUŁTOWY-ANNA" ulica Leona, Rydułtowy. 11. INNE Projekt budowlano-wykonawczy budowy inhalatorium zasilanego wodami solankowymi w Parku Zdrojowym w Jastrzębie-Zdroju, ul. Witczaka. Projekt instalacji ogrzewania wraz z kotłownią dla budynku nastawni kolejowej w Czudcu. Projekt instalacji ogrzewania wraz z kotłownią dla budynku nastawni kolejowej w Frysztaku.

MIASTO GLIWICE ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GLIWICE W CELU OCENY AKTUALNOŚCI STUDIUM I PLANÓW MIEJSCOWYCH

MIASTO GLIWICE ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GLIWICE W CELU OCENY AKTUALNOŚCI STUDIUM I PLANÓW MIEJSCOWYCH MIASTO GLIWICE ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GLIWICE W CELU OCENY AKTUALNOŚCI STUDIUM I PLANÓW MIEJSCOWYCH Gliwice, sierpień 2014r. 1 SPIS TREŚCI I. Część tekstowa: 1. Podstawa

Bardziej szczegółowo

CV mgr inż. arch. Zdzisław Wawrzczak e-mail; wawrzczak@onet.pl, arch@onet.eu tel. kom. 882 783 377

CV mgr inż. arch. Zdzisław Wawrzczak e-mail; wawrzczak@onet.pl, arch@onet.eu tel. kom. 882 783 377 CV mgr inż. arch. Zdzisław Wawrzczak e-mail; wawrzczak@onet.pl, arch@onet.eu tel. kom. 882 783 377 Dane personalne Stan cywilny : żonaty Narodowość : polska Wiek : 61 lat Miejsce urodzenia : Słupsk Rodzice

Bardziej szczegółowo

P R O G R A M Z A D A Ń S P O Ł E C Z N Y C H I G O S P O D A R C Z Y C H M I A S T A K A T O W I C E

P R O G R A M Z A D A Ń S P O Ł E C Z N Y C H I G O S P O D A R C Z Y C H M I A S T A K A T O W I C E P R O G R A M Z A D A Ń S P O Ł E C Z N Y C H I G O S P O D A R C Z Y C H M I A S T A K A T O W I C E na 2014 rok Akceptuję Listopad 2013 r. SPIS TREŚCI strona I Zadania i zakupy inwestycyjne /zadania

Bardziej szczegółowo

POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW

POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW KOMUNIKAT nr 13 biały styczeń POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW Zestawienie wybranych rozstrzygniętych przetargów publicznych* na wykonanie dokumentacji projektowych architektoniczno budowlanych PAŻDZIERNIK

Bardziej szczegółowo

Styczeń 2012 (wg wzoru z rozporządzenia Min. Infrastruktury z dn.11 lutego 2009r.)

Styczeń 2012 (wg wzoru z rozporządzenia Min. Infrastruktury z dn.11 lutego 2009r.) 1 Styczeń 2012 (wg wzoru z rozporządzenia Min. Infrastruktury z dn.11 lutego 2009r.) Numer wpisu 1. 2. 3. 4. 5. Data wpisu Imię i nazwisko lub nazwa inwestora Dane organu prowadzącego rejestr Nazwa organu

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR... RADY MIASTA KATOWICE. z dnia... 2014 r. w sprawie przyjęcia Programu zadań społecznych i gospodarczych Miasta Katowice na 2015 rok

UCHWAŁA NR... RADY MIASTA KATOWICE. z dnia... 2014 r. w sprawie przyjęcia Programu zadań społecznych i gospodarczych Miasta Katowice na 2015 rok Projekt UCHWAŁA NR... RADY MIASTA KATOWICE z dnia... 2014 r. w sprawie przyjęcia Programu zadań społecznych i gospodarczych Miasta Katowice na 2015 rok Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt. 6 ustawy z dnia

Bardziej szczegółowo

Dane organu prowadzącego rejestr

Dane organu prowadzącego rejestr Załącznik do Rozporządzenia Ministra Infrastruktury Z dnia 11 lutego 2009 roku (od 1 stycznia 2014 31 grudnia 2014) Numer wpisu Data wpisu Imię i nazwisko lub nazwa Inwestora Dane organu prowadzącego rejestr

Bardziej szczegółowo

* Wprowadzenie nowych zadań inwestycyjnych. Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 291/XXI/08 Rady Miasta Płocka z dnia 26 lutego 2008 roku

* Wprowadzenie nowych zadań inwestycyjnych. Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 291/XXI/08 Rady Miasta Płocka z dnia 26 lutego 2008 roku * Wprowadzenie nowych zadań inwestycyjnych Załącznik nr 1 do Uchwały Nr 291/XXI/08 Rady Miasta Płocka z dnia 26 lutego 2008 roku Załącznik nr 2 Wykaz planowanych inwestycji na obszarach objętych procesem

Bardziej szczegółowo

Małe Naramowice Pod Klonami - Poznań, ul. Czarnucha, dom szeregowy nr D2-.. Stan na dzień sporządzenia prospektu informacyjnego PROSPEKT INFORMACYJNY

Małe Naramowice Pod Klonami - Poznań, ul. Czarnucha, dom szeregowy nr D2-.. Stan na dzień sporządzenia prospektu informacyjnego PROSPEKT INFORMACYJNY Załącznik nr 1 Stan na dzień sporządzenia prospektu informacyjnego 2014-..-.. PROSPEKT INFORMACYJNY Niniejszy Prospekt Informacyjny sporządzany jest dla Zadania Inwestycyjnego tj. zespołu zabudowy 14 domów

Bardziej szczegółowo

MIASTO GŁOGÓW. ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM w latach 2011-2014

MIASTO GŁOGÓW. ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM w latach 2011-2014 PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA MIASTO GŁOGÓW ANALIZA ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM w latach 2011-2014 Prezydent Miasta Jan Zubowski Opracowano w Wydziale Rozwoju Miasta Dział Planowania i Architektury

Bardziej szczegółowo

PORR W POLSCE. Charakterystyka działalności firmy

PORR W POLSCE. Charakterystyka działalności firmy PORR W POLSCE Firma PORR (POLSKA) S.A. została założona w roku 1993 i jest jedną ze spółek austriackiego koncernu budowlanego PORR Holding siedzibą w Wiedniu. Koncern PORR został założony w roku 1869 i

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA FIRMY P.A. NOVA S.A.

PREZENTACJA FIRMY P.A. NOVA S.A. PREZENTACJA FIRMY P.A. NOVA S.A. PODSTAWOWE DANE O FIRMIE Pełna nazwa Forma prawna P.A. NOVA S.A. Spółka Akcyjna Adres siedziby 44-100 Gliwice, ul. Górnych Wałów 42 Nr KRS 0000272669 Organ rejestrowy Sąd

Bardziej szczegółowo

PORR W POLSCE. Charakterystyka działalności firmy

PORR W POLSCE. Charakterystyka działalności firmy PORR W POLSCE Firma PORR (POLSKA) S.A. została założona w roku 1993 i jest jedną ze spółek austriackiego koncernu budowlanego PORR Holding siedzibą w Wiedniu. Koncern PORR został założony w roku 1869 i

Bardziej szczegółowo

Mamy przyjemność zaprezentować wybrane realizacje naszej pracowni projektowej.

Mamy przyjemność zaprezentować wybrane realizacje naszej pracowni projektowej. Szanowni Państwo, Mamy przyjemność zaprezentować wybrane realizacje naszej pracowni projektowej. Od 2000 roku zajmujemy się pełną obsługą inwestycji budowlanych w zakresie projektowania na terenie całego

Bardziej szczegółowo

Zakres rzeczowy zadań inwestycyjnych wieloletnich (projekty UE) Okres realizacji. Łączne nakłady finansowe

Zakres rzeczowy zadań inwestycyjnych wieloletnich (projekty UE) Okres realizacji. Łączne nakłady finansowe RAZEM: 475 828 186 w tym: środki UE 364 289 272 dotacja z MFEOG 5 878 558 środki własne 105 660 356 placówek w Rzeszowie 6 896 996 w tym: środki UE 2 876 924 Społecznej przy ul. Powst. Styczniowych placówek

Bardziej szczegółowo

LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH

LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH Nr umowy Inwestor Tytuł projektu Zakres prac 3461 Polfa Starogard Gdański Polfa Starogard Gdański Projekty Budowlano Wykonawcze 20.000m

Bardziej szczegółowo

BURMISTRZ GIŻYCKA A N A L I Z A ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GIŻYCKO 2011-2014. Giżycko, kwiecień 2015r.

BURMISTRZ GIŻYCKA A N A L I Z A ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GIŻYCKO 2011-2014. Giżycko, kwiecień 2015r. BURMISTRZ GIŻYCKA A N A L I Z A ZMIAN W ZAGOSPODAROWANIU PRZESTRZENNYM MIASTA GIŻYCKO 2011-2014 Giżycko, kwiecień 2015r. SPIS TREŚCI: I. Cel i podstawa opracowania II. Analiza studium uwarunkowań i kierunków

Bardziej szczegółowo

LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH

LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH LISTA REFERENCYJNA WYKAZ WAŻNIEJSZY PRAC WYKONANYCH W OSTATNICH LATACH Nr umowy Inwestor Tytuł projektu Zakres prac 3461 Polfa Starogard Gdaoski Polfa Starogard Gdaoski Projekty Budowlano Wykonawcze 20.000m

Bardziej szczegółowo

POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW

POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW KOMUNIKAT nr 18 biały styczeń POWSZECHNA AKCJA ARCHITEKTÓW Zestawienie wybranych rozstrzygniętych przetargów publicznych* na wykonanie dokumentacji projektowych architektoniczno budowlanych MARZEC 2015

Bardziej szczegółowo

XX Jubileuszowy Konkurs PZITB Budowa Roku 2009 rozstrzygnięty!

XX Jubileuszowy Konkurs PZITB Budowa Roku 2009 rozstrzygnięty! XX Jubileuszowy Konkurs PZITB Budowa Roku 2009 rozstrzygnięty! 29 czerwca br. odbyło się w Warszawie w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej uroczyste wręczenie nagród XX, a więc jubileuszowej edycji

Bardziej szczegółowo

CZTEROLETNI PLAN INWESTYCYJNY NA LATA 2014-2017

CZTEROLETNI PLAN INWESTYCYJNY NA LATA 2014-2017 Załącznik do Zarządzenia Nr ON.0050.3644.RG Prezydenta Miasta Bielska - Białej z dnia 25 września 2014 r. CZTEROLETNI PLAN INWESTYCYJNY NA LATA w tys. zł Lp. Nazwa w latach planu I.1 MZD I.2 MZD Dział:

Bardziej szczegółowo

Kultura i edukacja w ramach Inicjatywy JESSICA w Województwie Śląskim

Kultura i edukacja w ramach Inicjatywy JESSICA w Województwie Śląskim Kultura i edukacja w ramach Inicjatywy JESSICA w Województwie Śląskim 1. Pasaż Kulturalny "ANDROMEDA" w Tychach projekt zakończony. W wyniku realizacji przedmiotowego projektu został zaadaptowany niezagospodarowany

Bardziej szczegółowo

REJESTR DECYZJI POZWOLEŃ NA BUDOWĘ P W 2015 ROKU

REJESTR DECYZJI POZWOLEŃ NA BUDOWĘ P W 2015 ROKU REJESTR DECYZJI POZWOLEŃ NA BUDOWĘ P W 2015 ROKU NR DECYZJI DATA WPŁYWU RODZAJ INWETYCJI DATA WYDANIA DECYZJI NUMER SPRAWY TREŚ DECYZJI 1 2 4 5 6 7 1/P/2015 04.11.2014 2/P/2015 20.11.2014 3/P/2015 21.11.2014

Bardziej szczegółowo

Obiekty handlowousługowe

Obiekty handlowousługowe Obiekty handlowousługowe Centrum Handlowe Galardia w Starachowicach Skanska w Polsce Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. W Polsce jest liderem branży

Bardziej szczegółowo

Wieloletni Plan Inwestycyjny dla Gminy Polanica Zdrój na lata 2008-2015

Wieloletni Plan Inwestycyjny dla Gminy Polanica Zdrój na lata 2008-2015 Wieloletni Plan Inwestycyjny dla Gminy Polanica Zdrój na lata 2008-2015 część opisowa załącznik Nr 2 do Uchwały Nr XXXVI / 212 / 09 Rady Miejskiej w Polanicy Zdroju z dnia 27 października 2009r. 1 1. Transport,

Bardziej szczegółowo

Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014. Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018

Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014. Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018 Analiza zmian w zagospodarowaniu przestrzennym Gdyni w okresie II poł. 2011 2014 Stan opracowań oraz program prac planistycznych 2015 2018 Gdynia, marzec 2015 r. 1 Opracowanie wykonane zostało przez Biuro

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚCI komercyjne działki www.iwn.son.pl sierpień 2010 Nr 08 (144)

NIERUCHOMOŚCI komercyjne działki www.iwn.son.pl sierpień 2010 Nr 08 (144) NIERUCHOMOŚCI komercyjne działki www.iwn.son.pl sierpień 2010 Nr 08 (144) S P R Z E D A Ż Działki POWIAT BIELSKI, działka w widłach autostrady A4/A1 przy węźle tych autostrad, przeznaczenie tereny techniczno-produkcyjne.

Bardziej szczegółowo

LISTA REFERENCYJNA ( tylko najwięksi klienci ) Urządzenia klimatyzacyjne firma OMEGA zainstalowała m. in. w:

LISTA REFERENCYJNA ( tylko najwięksi klienci ) Urządzenia klimatyzacyjne firma OMEGA zainstalowała m. in. w: LISTA REFERENCYJNA ( tylko najwięksi klienci ) Urządzenia klimatyzacyjne firma OMEGA zainstalowała m. in. w: Bankowość i Finanse BANK ROZWOJU EKSPORTU ŁÓDŹ ul. Piotrkowska 148/150 - pomieszczenia techniczne

Bardziej szczegółowo

WIELOLETNI PLAN INWESTYCYJNY GMINY WIELICZKA NA LATA 2007-2013

WIELOLETNI PLAN INWESTYCYJNY GMINY WIELICZKA NA LATA 2007-2013 WIELOLETNI PLAN INWESTYCYJNY GMINY WIELICZKA NA LATA 2007-2007 r. latach 2 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 1 2 3 4 Rewitalizacja poprzez przywrócenie wartości historycznej miastu Wieliczka

Bardziej szczegółowo

POLSKI ZWIĄZEK INŻYNIERÓW i TECHNIKÓW BUDOWNICTWA. Konkurs PZITB Budowa Roku 2011 edycja XXII

POLSKI ZWIĄZEK INŻYNIERÓW i TECHNIKÓW BUDOWNICTWA. Konkurs PZITB Budowa Roku 2011 edycja XXII POLSKI ZWIĄZEK INŻYNIERÓW i TECHNIKÓW BUDOWNICTWA Konkurs PZITB Budowa Roku 2011 edycja XXII Sponsorzy Konkursu: Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

Bardziej szczegółowo