WYCIECZKI DLA GRUP BOCHNIA TOUR. KOPALNIA SOLI BOCHNIA - trasa turystyczna

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WYCIECZKI DLA GRUP BOCHNIA TOUR. KOPALNIA SOLI BOCHNIA - trasa turystyczna"

Transkrypt

1 WYCIECZKI DLA GRUP BOCHNIA TOUR Wycieczka po jednym z najstarszych miast w Małopolsce, którego historia nierozerwalnie wiąże się z wydobyciem soli. To tutaj mieści się wyróżniona certyfikatem UNESCO Kopalnia Soli. Program obejmuje: spacer Plantami Salinarnymi do gotyckiej Bazyliki z cudownym obrazem Matki Bożej Bocheńskiej i pięknym barokowym wnętrzem. Następnie Rynek ze średniowiecznym układem urbanistycznym, pomnikiem Kazimierza Wielkiego oraz Muzeum w dawnym Klasztorze Dominikanów. Podczas wycieczki można zobaczyć ślady solnej tradycji miasta m.in. szyby górnicze czy wózki kopalniane i spotkać Św. Kingę (legenda, konkursy, solne upominki). Powrót do hotelu. Spacer z przewodnikiem po Bochni to świetne uzupełnienie zwiedzania Kopalni Soli. Czas trwania wycieczki: ok. 2 godz. /przewodnika Spotkanie ze Św. Kingą KOPALNIA SOLI BOCHNIA - trasa turystyczna Proponujemy zwiedzanie z przewodnikiem najstarszej w Polsce Kopalni Soli kamiennej. Unikatowy charakter i piękno solnych podziemi wyróżniono Certyfikatem UNESCO. Atrakcje trasy turystycznej to innowacyjne multimedia czyli podróż w czasie i historia górnictwa na wesoło, przejazd podziemną kolejką, rekreacja 250 m pod ziemią (boisko sportowe, restauracja, sklepik z pamiątkami). Bocheńską Kopalnię charakteryzują: surowe wnętrza, strzeliste komory, labirynty krętych korytarzy, piękne kaplice oraz solne rzeźby. Wyjątkowy, podziemny mikroklimat wpływa korzystnie na drogi oddechowe. Powrót do hotelu. 1.

2 Czas trwania wycieczki: ok. 4 godz. Przewodnik w kopalni Bilet wstępu KOPALNIA SOLI WIELICZKA - trasa turystyczna Wyjazd z pilotem do Wieliczki. Zwiedzanie Kopalni Soli Wieliczka - jednego z najcenniejszych zabytków kultury na ziemiach polskich, wyróżnionego wpisem na listę UNESCO. Atrakcje trasy turystycznej to: ponad 20 komór solnych, monumentalne konstrukcje ciesielskie, dziesiątki rzeźb i płaskorzeźb solnych, podziemne jeziora, kolekcja maszyn oraz urządzeń ilustrujących historię górnictwa. Wnętrzami o szczególnym charakterze są wykute w solnych skałach kaplice. Pod względem okazałości i rzeźbiarskiego wystroju najwspanialsza jest Kaplica Św. Kingi - patronki górników solnych. Trasa turystyczna z przewodnikiem wiedzie na głębokość 135 m pod ziemią. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 4 godz. Przewodnik w kopalni Bilet wstępu KOPALNIA SOLI WIELICZKA - trasa górnicza Wyjazd z pilotem do Wieliczki. Trasa górnicza to świetny sposób na pełne humoru, aktywne zwiedzanie wielickiej Kopalni Soli. Uczestnicy wyprawy stają się adeptami górnictwa - tzw. Śleprami. Schodzą pod ziemię w pełnym roboczym stroju i z górniczym ekwipunkiem: lampą, pochłaniaczem, hełmem. Przemierzając unikatowe solne wyrobiska wykonują powierzone im zadania np. wydobywają i transportują sól, mierzą poziom metanu, przeciągają wózki, czy badają nieznane 2.

3 komory. Trasa Górnicza z przewodnikiem prowadzi podziemnymi wyrobiskami, które do tej pory nie były udostępniane. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 4 godz. Przewodnik w kopalni Bilet wstępu, strój i sprzęt górniczy KRAKÓW - Droga Królewska Przejazd do Krakowa - miasta bogatej historii, pięknych zabytków i urokliwych zakątków. Droga Królewska to najbardziej popularna trasa turystyczna Krakowa. O najważniejszych obiektach w ciekawy sposób opowie licencjonowany przewodnik. Idąc śladami królewskiego orszaku zobaczymy: dziedziniec Zamku Królewskiego, gotycką Katedrę Wawelską, Kościół św. Andrzeja, Plac Wszystkich Świętych, Pałac Biskupi i Okno Papieskie, Colegium Maius, Rynek Główny, Sukiennice, wnętrze kościoła Mariackiego z ołtarzem Wita Stwosza, ul. Floriańską, Barbakan. Czas wolny i możliwość zakosztowania magicznego klimatu Krakowa. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 5 godz. Opcjonalnie: zwiedzanie Muzeum w Podziemiach Krakowskiego Rynku (cena 25 zł/os.) Przewodnik miejski 3.

4 KRAKÓW - Kazimierz Przejazd do Krakowa. Zwiedzanie Kazimierza, który dawniej stanowił odrębne miasto a dzisiaj jest wyjątkową dzielnicą Krakowa. Tu współistnieją dwie kultury i religie - żydowska oraz chrześcijańska. Zwiedzając z przewodnikiem zobaczymy: kościół na Skałce, kościół św. Katarzyny, Kościół Bożego Ciała, Plac Wolnica, Starą Bożnicę przy ul. Szerokiej, fragmenty murów obronnych, Bożnicę Remuh, Stary Cmentarz, Mykwę Wielką (dawną łaźnią), Synagogę Tempel, Plac Nowy. Niepowtarzalną atmosferę tego miejsca tworzą przytulne kafejki, restauracje, galerie artystyczne, antykwariaty. Czas wolny. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 5 godz. Przewodnik miejski SPŁYW TRATWAMI PRZEŁOMEM DUNAJCA Przejazd do Sromowców Wyżnych, gdzie znajduje się przystań flisacka. Spływ tratwami to jedna z największych atrakcji turystycznych Pienin - znakomita przygoda dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji. Trasa przeprawy wiedzie poprzez dziewicze tereny Pienińskiego Parku Narodowego. Dookoła rozciągają się malownicze widoki na szczyty górskie, z najwyższym w Pieninach szczytem Trzech Koron. Spływ prowadzą flisacy, którzy umilą czas opowiadając barwne anegdoty. Przystanek końcowy w Szczawnicy, czas wolny. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 7 godz. 4.

5 Opcjonalnie: degustacja śliwowicy w Łącku (cena do ustalenia). RAFTING NA DUNAJCU Przejazd do Sromowców Wyżnych, gdzie rozpoczynamy spływ spienionymi wodami rzeki na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Rafting to atrakcja gwarantująca zastrzyk adrenaliny, która nie wymagana doskonałej kondycji fizycznej. Spływ prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy sportów wodnych, zapewniając uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo oraz świetną zabawę. Do dyspozycji grupa otrzymuje profesjonalny sprzęt: pontony, wiosła, kamizelki ochronne i kaski. Program obejmuje odpowiednie szkolenie uczestników, a także spływ rekreacyjny. Czas wolny. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 7 godz. Opcjonalnie: degustacja śliwowicy w Łącku (cena do ustalenia). Szkolenie i profesjonalny sprzęt ZAKOPANE Przejazd do Zakopanego. Gorską stolice Polski charakteryzują niezwykły urok, wspaniały klimat i bogata, tatrzańska przyroda. Nad miastem góruje Giewont, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Gubałówka i Krokiew. Po Zakopanem oprowadza doświadczony przewodnik tatrzański. Program obejmuje: wyjazd na Wielką Krokiew (zwiedzanie zespołu skoczni), podziwianie panoramy miasta, poznanie architektury w Stylu Zakopiańskim, zwiedzanie cmentarza na Pęksowym Brzyzku. Następnie wyjazd kolejką na Gubałówkę, piesze przejście na Butorowy Wierch i zjazd wyciągiem krzesełkowym. 5.

6 Spacer po Krupówkach, jednym z najpopularniejszych deptaków w całej Polsce. Czas wolny. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 9 godz. WIŚNICZ - LIPNICA Wyjazd z pilotem do Wiśnicza. Zwiedzanie monumentalnego Zamku Kmitów. Historia tej architektonicznej perły regionu sięga XIV wieku. Z zamkowego wzgórza rozciąga się piękny widok na dawny Klasztor oraz okolicę. Następnie zwiedzanie drewnianego dworku Koryznówki - Muzeum Pamiątek po Janie Matejce. Przejazd do Lipnicy słynącej z konkursu na najwyższą Palmę Wielkanocną. Zwiedzanie XIV w. kościoła p.w. Św. Leonarda, zabytku UNESCO, kościoła Św. Szymona oraz owalnego Rynku z oryginalnie zachowanymi domami z podcieniami. Dla chętnych spacer po Wiśnicko-Lipnickim Parku Krajobrazowym do tzw. Kamieni Brodzińskiego. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 4 godz. Przewodnicy lokalni 6.

7 SZLAK PAPIESKI: Niegowić - Wadowice - Kalwaria Przejazd do Niegowici - najstarszej parafii na Podkarpaciu gdzie przyszły Papież pełnił swoją pierwszą posługę kapłańską. Zwiedzanie oryginalnie zachowanej Wikarówki i pomnika Karola Wojtyły. Drugi przystanek to Wadowice. Zwiedzanie Domu Rodzinnego Jana Pawła II (multimedialne muzeum), którego sercem jest odtworzone mieszkanie Wojtyłów. Następnie Plac Jana Pawła II i czas wolny, np. na skosztowanie wadowickich kremówek. Na koniec przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie znajduje się Sanktuarium Pasyjno-Maryjne oo. Bernardynów. Niezwykły zespół architektoniczny oraz Park Pielgrzymów, jako jedyna Kalwaria na świecie, została umieszczona na Liście UNESCO. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 6 godz. Przewodnicy lokalni ZIELONY KULIG W PUSZCZY Przejazd do Niepołomic gdzie, w niepowtarzalnej scenerii Puszczy Niepołomickiej zwanej Zielonymi płucami Krakowa, obywa się Zielony kulig. W sercu puszczy działa Ośrodek Hodowli Żubrów Komfortowy przejazd wozami wśród szumiących lasów, malowniczych terenów i dzikiej przyrody to relaksująca atrakcja plenerowa. Podczas wycieczki można odwiedzić ekologiczną farmę strusi. Powozy posiadają zadaszenie umożliwiające komfortowy przejazd również podczas deszczu. Czas trwania wycieczki: ok. 4 godz. Opcjonalnie: piknik w chacie z pieczonymi kiełbaskami i herbatką po góralsku (cena 25 zł/os.) zwiedzanie renesansowego Zamku Myśliwskiego w Niepołomicach (cena 15 zł/os.) 7.

8 OŚWIECIM Przejazd do Oświęcimia. Zwiedzanie dawnego hitlerowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady ( ): Auschwitz I i Auschwitz II w Brzezince. W roku 1947 obóz został przekształcony w Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, a w roku wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Obecnie na terenie muzeum zapoznać się można z historią obozu, zwiedzić wnętrza baraków drewnianych i murowanych, a także ruiny krematoriów i doły spaleniskowe. Powrót do hotelu. Czas trwania wycieczki: ok. 5-6 godz. Przewodnik w muzeum Bilet wstępu KRYNICA I REGION ŁEMKOWSKI Krynica, położona w najpiękniejszym zakątku Beskidu Sądeckiego, nazywana jest Perłą Polskich Uzdrowisk. Ze względu na unikatowy klimat i wody lecznicze (kilka pijali wód) jest uznanym w świecie kurortem. Wycieczka obejmuje: zwiedzanie Parku Zdrojowego w centrum uzdrowiska, pijalni wód, Muzeum Nikifora - malarza prymitywisty, Cerkwi Łemkowskiej oraz wyjście na Górę Parkową. Następnie przejazd do Berestu, zwiedzanie XVII-wiecznej Cerkwi Kosmy i Damiana oraz cmentarza łemkowskiego. Powrót do hotelu. 8.

9 Czas trwania wycieczki: ok. 8 godz. /przewodnika 9.

MOTYWACJA PRZEZ INTEGRACJĘ OFERTA DLA FIRM wiosna/lato 2015

MOTYWACJA PRZEZ INTEGRACJĘ OFERTA DLA FIRM wiosna/lato 2015 MOTYWACJA PRZEZ INTEGRACJĘ OFERTA DLA FIRM wiosna/lato 2015 www.witravel.pl Wyjazdy Integracyjne Travel 0. Tel./Fax: 14 612 31 05 Pakiet KOPALNIA SOLI I SPA Hotel Wellness & SPA: bogate zaplecze SPA i

Bardziej szczegółowo

Odkryj Małopolskę. turystycznych

Odkryj Małopolskę. turystycznych Odkryj Małopolskę Przewodnik Przewodnik po wybranej po wybranych ofercie trasach kulturowej i szlakach turystycznych Małopolska informacje ogólne: Oprac. Wydawnictwo Kartograficzne Compass Stolica regionu:

Bardziej szczegółowo

Motywacja przez integrację! OFERTA DLA FIRM ZIMA 2015

Motywacja przez integrację! OFERTA DLA FIRM ZIMA 2015 1 Motywacja przez integrację! OFERTA DLA FIRM ZIMA 2015 www.witravel.pl Pakiet KOPALNIA SOLI I SPA Hotel Wellness & SPA: bogate zaplecze SPA i pełnowymiarowy basen, eleganckie wnętrza, przestronne pokoje

Bardziej szczegółowo

SZANOWNI PAŃSTWO!!! ŻYCZYMY UDANYCH WYJAZDÓW Z BIUREM PODRÓŻY ODYSEUSZ!!! Biuro Podróży Odyseusz S.C. www.odyseusz.com.pl

SZANOWNI PAŃSTWO!!! ŻYCZYMY UDANYCH WYJAZDÓW Z BIUREM PODRÓŻY ODYSEUSZ!!! Biuro Podróży Odyseusz S.C. www.odyseusz.com.pl WYCIECZKI PRACOWNICZE 014/015 SZANOWNI PAŃSTWO!!! Z prawdziwą satysfakcją i przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny katalog wycieczek objazdowych. Zachęcamy do wspólnego podróżowania z naszym biurem

Bardziej szczegółowo

HARCTUR LATA DOŚWIADCZENIA GWARANCJĄ JAKOŚCI WSZYSTKIE IMPREZY PODZIELILIŚMY NA 6 KATEGORII POŚWIADCZONE UPRAWNIENIA. GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

HARCTUR LATA DOŚWIADCZENIA GWARANCJĄ JAKOŚCI WSZYSTKIE IMPREZY PODZIELILIŚMY NA 6 KATEGORII POŚWIADCZONE UPRAWNIENIA. GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO HARCTUR bezpieczne biuro podróży ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI I ZIELONE SZKOŁY LATA DOŚWIADCZENIA GWARANCJĄ JAKOŚCI POŚWIADCZONE UPRAWNIENIA. wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszych oddziałów:

Zapraszamy do naszych oddziałów: BIURO TURYSTYCZNE ELŻBIETA Elżbieta Szymborska Ul. Hallera 10, 83-200 Starogard Gdański Tel. 58 5625159 Fax. 58 5630086 Zapraszamy do naszych oddziałów: Ul. Lubichowska 14 C.H Kociewie 83-200 Starogard

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA PAŃSTWA FIRMY

OFERTA DLA PAŃSTWA FIRMY Wyjazdy Integracyjne TRAVEL OFERTA DLA PAŃSTWA FIRMY LATO - JESIEŃ 2013 www.kopalniesoli.pl www.witravel.pl PROGRAM TATRZAŃSKI Przykładowy plan 2-dniowy: Obiad w eleganckiej restauracji hotelowej Wieczór

Bardziej szczegółowo

Warszawa Warszawa 2dni Centrum nauki Kopernika + zwiedzanie. Warszawa 2 dni Szlakiem Marii Curie Skłodowskiej.

Warszawa Warszawa 2dni Centrum nauki Kopernika + zwiedzanie. Warszawa 2 dni Szlakiem Marii Curie Skłodowskiej. Spis treści: Kraków Kraków 1 dzień Muzeum Armii Krajowej, Rynek i inne. Kraków 1 dzień Zamek Królewski, Rynek i inne. Kraków 1 dzień - czasów wojny 1939-1945. Kraków 1 dzień Śladami Jana Matejki. Kraków

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do naszych oddziałów:

Zapraszamy do naszych oddziałów: BIURO TURYSTYCZNE ELśBIETA ElŜbieta Szymborska Ul. Hallera 10, 83-200 Starogard Gdański Tel. 58 5625159 Fax. 58 5630086 Zapraszamy do naszych oddziałów: Ul. Lubichowska 14 C.H Kociewie 83-200 Starogard

Bardziej szczegółowo

PIELGRZYMKI. Kolekcja ZAMORSKA zaprasza...str. 52-59. Kolekcja BIBLIJNA zaprasza...str. 34-45

PIELGRZYMKI. Kolekcja ZAMORSKA zaprasza...str. 52-59. Kolekcja BIBLIJNA zaprasza...str. 34-45 2015 PIELGRZYMKI Kolekcja POLSKA zaprasza...str. 2-5 POLSKA Sanktuaria Podlasia 6 dni... 2 POLSKA Sanktuaria Podkarpacia 4 dni... 3 POLSKA Śladami Jana Pawła II 4 dni... 4 POLSKA LITWA Śladami św. siostry

Bardziej szczegółowo

KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH FIFI TRAVEL

KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH FIFI TRAVEL KATALOG WYCIECZEK SZKOLNYCH FIFI TRAVEL NAUKA ZABAWA- BEZPIECZEŃSTWO SPIS TREŚCI: HITY 2015: 1. TORUŃ-SOLEC KUJAWSKI 1dzień od 65zł/os. 2. TRÓJMIASTO-WYSPA SOBIESZEWSKA 2dni od 100zł/os. 3. BISKUPIN-GNIEZNO-POZNAŃ-KRUSZWICA

Bardziej szczegółowo

Turystyka Biznesowa. Business Tourism. Wzbogaca. Wzbogaca MUZEA OFERTA SPOTKAŃ

Turystyka Biznesowa. Business Tourism. Wzbogaca. Wzbogaca MUZEA OFERTA SPOTKAŃ Business Tourism Turystyka Biznesowa Wzbogaca Wzbogaca MUZEA OFERTA SPOTKAŃ MUZEA OFERTA SPOTKAŃ 3 4 5 WSTĘP Kraków jest światowym dziedzictwem kultury, a zarazem najbardziej rozpoznawalną na świecie polską

Bardziej szczegółowo

Czerwiec PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW FRANCJI 8-18.06.2015... 19 PIELGRZYMKA DO BIAŁORUSI 29.06-6.07.2015...21

Czerwiec PIELGRZYMKA DO SANKTUARIÓW FRANCJI 8-18.06.2015... 19 PIELGRZYMKA DO BIAŁORUSI 29.06-6.07.2015...21 Spis treści Kwiecień PIELGRZYMKA DO WŁOCH 11-18.04.2015... 5 PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ JORDANIA I IZRAEL 16-26.04.2015... 7 PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE Z WYPOCZYNKIEM NAD WODOSPADAMI KRAVICE I MORZEM

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo!!! e-mail: biuro@junior.bialystok.pl www.bialowieza.net.pl www.junior.bialystok.pl

Szanowni Państwo!!! e-mail: biuro@junior.bialystok.pl www.bialowieza.net.pl www.junior.bialystok.pl Szanowni Państwo!!! Przedstawiamy ofertę krajowych i zagranicznych wycieczek szkolnych oraz biwaków dla dzieci i młodzieży na 2011 rok. Cena poszczególnych imprez została skalkulowana średnio na 42 uczestników

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI SZKOLNE. wiosna I lato I jesień 1-DNIOWE: www.globolsztyn.pl

WYCIECZKI SZKOLNE. wiosna I lato I jesień 1-DNIOWE: www.globolsztyn.pl wiosna I lato I jesień 1-DNIOWE: TORUŃ - KRUSZWICA, SOPOT (AQUAPARK), GDAŃSK-SOPOT, GDYNIA - ZOO, GDAŃSK, NOWA HOLANDIA - MALBORK, WARSZAWA, OLSZTYNEK - GIETRZWAŁD, KADZIDŁOWO - RUCIANE NIDA, ŹRÓDŁA RZEKI

Bardziej szczegółowo

zielone szkoły kolonie zimowiska

zielone szkoły kolonie zimowiska INDEX - lider polskiej turystyki 2009-2014 w kategorii organizatorzy turystyki dzieci i młodzieży zielone szkoły kolonie zimowiska 2015/2016 BIURO PODRÓŻY INDEX = WYSOKA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE Drodzy

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI. zielone szkoly kolonie. 21 lat pracujemy dla Was!

WYCIECZKI. zielone szkoly kolonie. 21 lat pracujemy dla Was! INDEX - lider polskiej turystyki 2009-2014 w kategorii organizatorzy turystyki dzieci i młodzieży zielone szkoly kolonie WYCIECZKI 2015 21 lat pracujemy dla Was! Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie

Bardziej szczegółowo

WWW.PIENIO-TRAVEL.PL info@pienio-travel.pl Tel. 693 425 610 1

WWW.PIENIO-TRAVEL.PL info@pienio-travel.pl Tel. 693 425 610 1 Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1359: DG Monika Pieńkowska ul. Świętokrzyska 75 05-300 Mińsk Mazowiecki NIP 822-142-01-24 WWW.PIENIO-TRAVEL.PL

Bardziej szczegółowo

Czy wiesz że... i... gdziekolwiek chcesz jechać. dla 85% Polaków najprostsza droga do Lwowa prowadzi przez Zamość i Roztocze.

Czy wiesz że... i... gdziekolwiek chcesz jechać. dla 85% Polaków najprostsza droga do Lwowa prowadzi przez Zamość i Roztocze. Zapraszamy do naszych biur: Siedziba główna: ul. Zamojska 2, 22600 Tomaszów Lubelski, 84 665 89 90, 84 664 21 37, 782 300 400 Godziny otwarcia: pn.pt: 818, sobota 814, quand@quand.com.pl Biura w Zamościu:

Bardziej szczegółowo

HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA

HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA HISZPANIA WŁOCHY FRANCJA GRECJA ANGLIA NIEMCY CZECHY SŁOWACJA WĘGRY LITWA BIURO TURYSTYKI 80-401 Gdańsk, Al. Hallera 14 tel./fax: 58 344 66 55, tel./fax: 58 341 66 55 www.unitur.pl biuro@unitur.pl NIP:

Bardziej szczegółowo

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC

WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY CZŁONEK WIELKOPOLSKIEJ IZBY TURYSTYCZNEJ - KONCESJA WOJEWODY WIELKOPOLSKIEGO NR 0148K STYCZEŃ LUTY MARZEC WYCIECZKI DLA NAUCZYCIELI I ZAKŁADÓW PRACY STYCZEŃ LUTY 6 0 7 4 5 7 8 0 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 0 7 4 MARZEC 4 5 6 7 8 4 5 6 8 0 5 6 7 8 KWIECIEŃ MAJ 7 8 4 5 8 6 0 4 5 6 0 7 8 0 4 5 6 7 5 6 6 0 7 7 4 8 8 5

Bardziej szczegółowo

Wszystkie oblicza Krakowa

Wszystkie oblicza Krakowa Wszystkie oblicza Krakowa (5 dni, program maj-październik, dla grup znajomych, ludzi pozytywnie zakręconych ) Kraków studencki, Kraków podziemny, Kraków kulinarny, Kraków królewski, Kraków komunistyczny,

Bardziej szczegółowo

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA

Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Twój pierwszy wybór POLFERRIES KATALOG OFERT TURYSTYCZNYCH 2015 POLSKA ŻEGLUGA BAŁTYCKA SA Szanowni Państwo, Przedstawiamy katalog wycieczek i wyjazdów pobytowych Polferries na rok 2015, który stworzyliśmy

Bardziej szczegółowo

podró e integracja szkolenia

podró e integracja szkolenia podró e integracja szkolenia Kim jesteśmy Jesteśmy zespołem ludzi którzy łączą wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Naszym celem jest ciągły rozwój, a pracę trakujemy jako misję. Działamy od

Bardziej szczegółowo

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA ISSN 1429-3145 Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001 POLSKA Z A P R A S Z A Kim jesteśmy? Jesteśmy jednym z wiodących, Polskich touroperatorów, którzy spełniają najbardziej egzotyczne marzenia Klientów.

Bardziej szczegółowo

BIURO PODRÓŻY "O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy" A. Mickiewicz. Pielgrzymki. autokarowe.

BIURO PODRÓŻY O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy A. Mickiewicz. Pielgrzymki. autokarowe. BIURO PODRÓŻY "O ile się dusza wzruszy tyle Boga wzruszy; o ile dusza w Bogu, o tyle Bóg w duszy" A. Mickiewicz Pielgrzymki autokarowe i samolotowe Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymkach łączących

Bardziej szczegółowo

WŁOCHY FRANCJA NIEMCY GRECJA LITWA UKRAINA CZECHY WĘGRY

WŁOCHY FRANCJA NIEMCY GRECJA LITWA UKRAINA CZECHY WĘGRY WŁOCHY FRANCJA NIEMCY GRECJA LITWA UKRAINA CZECHY WĘGRY www.relax-travel.pl BIURO PODRÓŻY I WYNAJEM AUTOKARÓW Oferta WYCIECZEK dla każdego Przyjemnej podróży! KRAKÓW WARSZAWA GDAŃSK ZAKOPANE KOTLINA KŁODZKA

Bardziej szczegółowo

KIERUNKI ROZWOJU TURYSTYKI dla WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO na lata 2008-2013

KIERUNKI ROZWOJU TURYSTYKI dla WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO na lata 2008-2013 PROJEKT KIERUNKI ROZWOJU TURYSTYKI dla WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO na lata 2008-2013 Zarząd Województwa Małopolskiego Opracowanie Zespół w składzie: Elżbieta Kantor, dr Marek Łabaj, Anna Niedźwieńska, Mateusz

Bardziej szczegółowo

Kierunek Polska. przewodnik

Kierunek Polska. przewodnik Kierunek Polska przewodnik Tomasz Ławecki Kazimierz Kunicki Liliana Olchowik-Adamowska Kierunek Polska przewodnik I II III Miejsce w środku Europy 8 Kronika Polski, czyli spacerkiem przez wieki 20 Sławni

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZE HOTELE I OBIEKTY HOTELARSKIE

NAJLEPSZE HOTELE I OBIEKTY HOTELARSKIE NAJLEPSZE HOTELE I OBIEKTY HOTELARSKIE z Godłem Złoty Standard w obsłudze Gości Katalog 2013 OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PODNOSZENIA JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTA www.zlotystandard.info Najlepsze hotele i obiekty hotelarskie

Bardziej szczegółowo