Co udało nam się przez 10 lat?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Co udało nam się przez 10 lat?"

Transkrypt

1 portfolio

2 Co udało nam się przez 10 lat? Stworzyć około projektów dla blisko 80 Klientów z Polski i nie tylko. Uruchomić prężnie działający dział kreacji, w którym wszystko się da i nigdy nie mówimy nigdy. Nauczyć się wiele o strategii marketingowej, przetrwania, rozwoju, pokonania wroga Dzięki temu możemy tą wiedzą dzielić się z naszymi Klientami, by mogli efektywnie zarządzać swoją marką.

3 Wybrani Klienci kilka słów o współpracy

4 Z Bankiem BPH współpracujemy od ponad 3 lat odkąd rozpoczęły się przygotowania do fuzji z GE Money Bankiem. Ze względu na wielowymiarowość i intensywność współpracy Bank BPH zaliczamy do grona naszych strategicznych Klientów, podobnie jak przed fuzją GE Money Bank, z którym pracowaliśmy od 2002 r. Wspieraliśmy wszelkie działania związane z rebrandingiem Banku i wdrażaniem nowej identyfikacji wizualnej. Na bieżąco zajmujemy się projektowaniem w ramach BTL i ATL, akcjami wewnętrznymi oraz kreacją materiałów dla partnerów. Obsługujemy Bank w direct marketingu i w produkcjach internetowych.

5 GE Money Bank Punktomania to konkurs zorganizowany dla sprzedawców przedsięwzięcie jest do dziś wspominane przez GEMB jako duży sukces. Punktomianię przygotowaliśmy z działem telemarketingu GE Money Banku pracowaliśmy nad scenariuszem, mechanizmami, projektowaliśmy materiały, key visual, serwis internetowy.

6 Bank BPH Wspomagamy Bank BPH w zarządzaniu relacjami z klientami. Ostatnio realizowaliśmy akcję realizując akcję "Wielka wygoda", w której Klienci byli nagradzani pufami relaksacyjnymi za korzystanie z usług bankowych. Wymyśliliśmy założenia akcji, sam prezent, zajęliśmy się także logistyczną stroną przedsięwzięcia m.in. zakupem i dostarczeniem gadżetów.

7 Przykładowe realizacje dla partnerów Banku BPH: Avon, Saturn, Media Markt.

8 Kampania majowa. Na jej potrzeby zaprojektowaliśmy key visual dla akcji promocyjnej Czy moja RATA może być taka niska?. Powstała seria insertów, plakatów i witryn bankowych. W Banku BPH kredyt konsolidacyjny docięty jest do Twoich potrzeb. Sprawdź naszą nową ofertę, poznaj wysokość raty Twojego kredytu i podejmij najlepszą dla siebie decyzję. W naszym Banku: na spłatę raty wybierasz dzień, który najbardziej Ci pasuje; okres kredytowania, który wynosi od 6 do 96 miesięcy, możesz ustalić według swoich możliwości; możesz ubiegać się nawet o zł to maksymalna kwota kredytu.... Aby skorzystać z kredytu, odwiedź naszego Doradcę lub skontaktuj się z naszą Infolinią: Inwestujemy w relacje KONS_0510_POS

9 Materiały dla pracowników Banku, akcja BeeFair.

10 Lider branży piwowarskiej na polskim rynku, stanowi część SABMiller wiodącego producenta piwa na świecie. Korporacja zrzesza kilkanaście najpopularniejszych marek tego trunku. Z Kompanią Piwowarską pracujemy od 2002 r., najbliżej wiążąc się z regionalnym trade marketingiem. KP wspomagamy, projektując POS-y, produkując upominki, zwiększając sprzedaż akcjami reklamowymi skierowanymi do handlowców i sprzedawców. Opracowujemy również mechanizmy programów lojalnościowych, zarówno dla Klientów, jak i dla pracowników KP.

11 Cenówki do akcji promocyjnej piwa Miller różne warianty Plakaty

12 Plakaty

13 Ulotka z wykrojnikiem Seria podkładek kolekcjonerskich

14 Kupon promocyjny Pokal okolicznościowy

15 Mapa Tyskie Jarmark Dominikański Reklama prasowa

16 Firma produkująca nowoczesne materiały chemii budowlanej, powstała w 1989 r. Od 2006 r. funkcjonuje w strukturach grupy Atlas. Odkąd nasza firma zaistniała na rynku, Izohan pozostaje wobec nas wierny i lojalny, współpracuje tylko z nami. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem opakowań, katalogów, wzornictwem i przygotowaniem do produkcji materiałów POS, także twardych. Prowadzimy badania jakościowe i ilościowe dotyczące konkurencyjności istniejącej oferty produktowej. Układamy także kwestionariusze badawcze i tworzymy raporty z badań pomocne w opracowywaniu strategii pozycjonowania nowych produktów.

17 strażnik bruku ochrona kostki brukowej ISO L KOSTKA BRUKOWA OKŁADZINA KAMIENNA I BETONOWA Do zabezpieczania kostki brukowej oraz betonowych i kamiennych okładzin elewacyjnych. Izohan Wybrane projekty opakowań. Izohan Strażnik Bruku 5l 205x :34:11

18 Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie. Niepubliczna uczelnia, założona w 1992 r. przez działaczy Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. WSP prowadzi projekty finansowane głównie z funduszy Unii Europejskiej. Z uczelnią współpracujemy od 2 lat ostatnio także z nowo powstałą komórką zajmującą się szkoleniami, programami rozwojowymi, działalnością wydawniczą, kampaniami edukacyjnymi prowadzonymi na rynku ogólnopolskim. Obsługujemy WSP w zakresie projektowania identyfikacji wizualnej, materiałów BTL.

19 Seria książek Nowej polityki społecznej oraz Współczesna polityka społeczna WSP, których okładki projektowaliśmy. Obok plakat.

20 Przyjaciel Piekarz to sieć samoobsługowych sklepów z pieczywem nowy brand Piekarni Kiedrowscy, która zwróciła się do nas o opracowanie nazwy, logotypu oraz księgi identyfikacji wizualnej. Przygotowaliśmy system oznakowania placówek, aranżację wnętrz, odzieży roboczej, systematycznie projektujemy materiały reklamowe oraz POS.

21 Fragment księgi identyfikacji wizualnej znak i przykład layoutu.

22 Fragment księgi indentyfikacjii wizualnej oznakowanie placówek

23 Wprowadziliśmy markę na rynek, przeprowadziliśmy kampnaię promocyjną: zaprojektowaliśmy stronę www, materiały BTL i ATL, wykupiliśmy media, zorganizowaliśmy otwarcie 6 piekarni w Polsce północnej.

24 MoneyNow! to instytucja finansowa, będąca częścią międzynarodowej firmy Dollar Financial Corporation, założonej w Stanach Zjednoczonych w 1979 roku. Obsługujemy firmę w zakresie ATL i BTL. Wymyśliliśmy nazwę, opracowaliśmy logotyp oraz księgę identyfikacji wizualnej, zbudowaliśmy stronę internetową, wypełniając ją treścią, zajęliśmy się oznakowaniem placówek oraz projektowaniem materiałów reklamowych. Jesteśmy autorami kampanii outdorowych oraz radiowych, przeprowadziliśmy badania dotyczące rozpoznawalnosci marki. W ciągu 2 miesięcy na terenie Trójmiasta osiagnęliśmy wzrost sprzedaży o ponad 20%.

25 Identyfikacja wizualna logotyp.

26 Oznakowanie placówki.

27 Przeprowadziliśmy kampanię świąteczną: zaprojektowaliśmy bilboardy, city scrolle, city lighty, plakaty, ulotki

28 optima Optima to to firma świadcząca usługi pożyczkowe. naszym Naszym zadaniem było opracowanie księgi identyfikacji wizualnej oraz sukcesywne opracowywanie materiałów reklamowych. obsługujemy Projektowaliśmy firmę materiały w zakresie ATL i BTL. atl i btl.

29 Ulotka Plakat

30 EuroService to firma oferująca usługi assistance dla krajów Europy Wschodniej. Naszym zadaniem było opracowanie nazwy oraz zaprojektowanie pakietu materiałów reklamowych BTL w kilku wersjach językowych.

31 Wobler Ulotka składana do formatu karty kredytowej Plakat

32 karty kredytowe

33 Karty kredytowe to nasza specjalność Ze względu na wysokie nakłady, a co za tym idzie koszta tej skomplikowanej operacji, jaką jest projekt i produkcja kart kredytowych, musimy dbać o najmniejsze szczegóły. Oznacza to umiejętność godzenia oczekiwań projektowych Klienta GE Money Banku czy Banku BPH z rygorami narzucanymi przez wydawcę Visa czy MasterCard oraz z możliwościami technologicznymi jednej z fabryk, z którymi współpracujemy.

34 Zaprojektowane przez nas koperty i vademecum do kart.

35 Karta kredytowa dla klienta prestiżowego Zepter.

36 MATERIAŁY POS

37 We wszechstronnej ofercie Sopockiej Grupy Marketingowej, na którą składa się szeroka gama usług i realizacji z różnych sektorów branży reklamowej, silną pozycję stanowią miękkie materiały POS z całą różnorodnością form i gatunków. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, lecz także przygotowaniem materiałów do produkcji sprawujemy opiekę merytoryczną i nadzór nad cyklem produkcyjnym koncepcji pochodzących również ze źródeł zewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Sopocka Grupa Marketingowa

38 DISPENSERY dispensery SGM przykładowe realizacje materiałów wspierających sprzedaż

39 WELCOME PACK welcome pack SGM przykładowe realizacje materiałów wspierających sprzedaż

40 Plakaty i stojak na ulotki.

41 SESJE FOTOGRAFICZNE

42 Realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne. Ostatnio na potrzeby Banku BPH powstał obszerny wielotematyczny zbiór zdjęć do wykorzystania na różnych nośnikach.

43

44 realizacje interaktywne

45 Sopocka Grupa Marketingowa od lat pomaga swoim Klientom w tworzeniu koncepcji efektywnego wykorzystania interaktywnych narzędzi dostępnych w sieci. Wiemy, że kreacja dobrego wizerunku marki na rynku nie może odbywać się bez Internetu. Naszym zdaniem podstawą jest pomysł plus atrakcyjna i czytelna forma przekazu, która zapewni doskonałą komunikację między firmą a jej klientami. Jak to robimy? Tworzymy m.in. kompletne layouty serwisów internetowych, portali, wortali, serwisów korporacyjnych oraz intranetowych w technologii Flash lub HTML. realizujemy animacje i wizualizacje 3D, zajmujemy się obróbką i montażem video. Kreujemy i wykonujemy wszelkie akcje społecznościowe typu prezentacje, gry, konkursy wdrażane na stronach www lub na platformach typu Facebook. przygotowujemy i nadzorujemy sesje fotograficzne oraz video na potrzeby www. na każdym etapie ściśle współpracujemy z Flash developerami, web developerami i programistami. Znamy potęgę Internetu jest na naszych usługach. Wiemy, jakim narzędziami się posłużyć, by osiągać satysfakcjonujące cele reklamowe. Działamy kompleksowo. Projektujemy strony www, dbając o każdy wymiar konceptualny, tekstowy, wizerunkowy. Realizujemy akcje viralowe i mailingowe, przygotowujemy prezentacje, konstruujemy gry on-line od pomysłu po programowanie. Także Social Media nie mają przed nami tajemnic. Kiedy trzeba, zapraszamy do współpracy, uznanych specjalistów.

46 Avon - popup reklamowy. Avon i Ge Money Bank - kampania internetowa dotycząca kart kredytowych.

47 the BEST - Szkoła Języka Angielskiego Projekt strony ukierunkowany na dzieci i młodzież, a także na firmy. ASG strona internetowa

48 STIR to ponad rok trwający projekt, który prezentował międzynarodową działalność GE Money Banku; to obszerna prezentacja, którą składaliśmy i aktualizowaliśmy. Wszystkie materiały w niej użyte wyszły spod naszej ręki zdjęcia, rysunki, treść, audio i video.

49 portal internetowy Etat TATA

50 Tata jak Mama ogólnopolska kampania informacyjna na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego - w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Etat Tata. Lubię to!

51 Celem akcji jest podkreślenie roli ojca w życiu i funkcjonowaniu rodziny oraz zachęcenie do bycia na co dzień świadomym i otwartym na dzieci tatą.

52 Jako organizatorzy promujemy ideę podziału obowiązków między rodzicami oraz efektywne łączenie roli rodzica z pracą zawodową. Działania kierowane są również do pracodawców kampania podkreśla, że rodzice małego dziecka to wartościowi i perspektywiczni pracownicy, którzy potrzebują zrozumienia i wsparcia. W działania aktywnie zaangażowali się Paulina i Maciej Kurzajewscy. Projekt trwa od października 2012 r. do września 2013 r. Szczegóły akcji oraz informacje o wszystkich działaniach jej towarzyszących dostępne są na stronie

53 Kampania Etat Tata. Lubię to! jest akcją o charakterze społecznym i zasięgu ogólnopolskim. Sopocka Grupa Marketingowa opracowała strategię komunikacji, stworzyła identyfikację wizualną, zaprojektowała wszystkie materiały promujące kampanię, opracowała media plan, nadzoruje ekspozycje. Wartość projektu: zł. Partnerami mediowymi akcji są magazyny: Poza tym naszą akcję wspierają: Mamo to ja Przedszkolak Radio Gdańsk TVP Multikino Trójmiasto.pl GPEC

54 Kampania informacyjna Etat Tata. Lubię to! jest wspierana przez następujące działania:

55 Twarzą naszej kampanii jest Maciej Kurzajewski.

56 PORTAL INTERNETOWY

57 Portal internetowy Portal internetowy

58 OUTDOOR

59 Teasery zapowiadające start kampanii Billboardy, city lighty, city scrolle ekspozycja od lutego do września 2013 w 9 miastach Polski (Warszawa, Łódź, Katowice, Wrocław, Poznań, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Sopot). citilight cityscroll 18m 2

60 billboard 12m 2 Outdoor

61 Outdoor kampania zintegrowana citilight cityscroll 18m 2

62 billboard 12m 2 Outdoor

63 Outdoor citilight cityscroll 18m 2

64 billboard 12m 2 Outdoor

65 Outdoor citilight cityscroll 18m 2

66 billboard 12m 2 Outdoor

67 spoty telewizyjne i radiowe

68 Spoty telewizyjne i radiowe z udziałem rodziny Kurzajewskich emitowane od lutego 2013 r. w telewizji ogólnopolskiej (m.in. TVP, TVN Style i TVN Turbo) oraz w Telewizjach Regionalnych i kablowych.

69 kampania promocyjna w internecie

70 Kampania promocyjna w Internecie luty-czerwiec 2013 Sieć Reklamowa - Kampania uruchomiona na kategorie wskazane wg Google. Pozyskaliśmy unikalnych użytkowników.

71 Dom i ogród > Pokoje dla dzieci Finanse > Kredyty i pożyczki > Pożyczki > Kredyty studenckie i finansowanie studiów Finanse > Planowanie i zarządzanie finansami Finanse > Stypendia i wsparcie finansowe Gry > Gry i rozrywka dla rodziny Gry > Gry i rozrywka dla rodziny > Rysowanie i kolorowanie Hobby i wypoczynek > Specjalne okazje > Śluby Komputery i elektronika > Elektronika użytkowa > Elektronika samochodowa Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Małżeństwo Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Przyjaźń Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Rodzina Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Rodzina > Imiona dla dzieci i zwierząt Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Rodzina > Rodzicielstwo Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Rodzina > Rodzicielstwo > Ciąża i macierzyństwo Ludzie i społeczeństwo > Rodziny i związki > Rodzina > Rodzicielstwo > Niemowlęta i małe dzieci Kampania promocyjna w Internecie

72 Praca i edukacja > Oferty pracy Praca i edukacja > Oferty pracy > CV i Portfolio Praca i edukacja > Oferty pracy > Oferty pracy Praca i edukacja > Oferty pracy > Oferty pracy > Praca tymczasowa i sezonowa Praca i edukacja > Oferty pracy > Oferty pracy > Praca w biurze i administracji Praca i edukacja > Oferty pracy > Oferty pracy > Praca w sektorze rządowym i publicznym Praca i edukacja > Oferty pracy > Oferty pracy > Praca w sprzedaży i marketingu Praca i edukacja > Oferty pracy > Planowanie kariery Prawo i administracja > Prawo > Prawo konstytucyjne i prawa obywatelskie Prawo i administracja > Prawo > Prawo pracy Prawo i administracja > Prawo > Prawo rodzinne i opiekuńcze Prawo i administracja > Usługi społeczne > Opieka społeczna i bezrobocie Samochody i pojazdy Sport > Sporty indywidualne > Bieganie i chodzenie Zakupy > Odzież > Stroje oficjalne > Odzież ślubna Zdrowie > Pediatria Zdrowie > Zdrowie kobiet Zdrowie > Zdrowie mężczyzn Kampania promocyjna w Internecie

73 Kampania promocyjna w Internecie Dodatkowo na wskazanych witrynach (bannery i teksty): autoklub.pl babyonline.pl dzidziusiowo.pl dziennik.pl ebobas.pl fakt.pl forum.gazeta.pl futbolowo.pl gazeta.pl goldenline.pl gowork.pl gratka.pl jobrapido.com kariera.pl kobieta.pl mediarun.pl nk.pl nokaut.pl onet.pl planujemydziecko.pl praca.gratka.pl praca.money.pl przedszkolak.pl rodzice.pl sport.interia.pl sport.pl sportowefakty.pl tvn24.pl v10.pl we-dwoje.pl wp.pl wykop.pl fanpage na facebooku

74 Kampania promocyjna w Internecie fanpage na Facebooku Cel w postaci pozyskania 500 fanów został osiagnięty w pierwszym z 12 miesiecy trwania kampanii.

75 konferencje dla dziennikarzy

76 Dwie konferencje dla dziennikarzy w Warszawie: otwierająca: r. oraz podsumowująca działania r. konferencja prasowa

77 Konferencje dla dziennikarzy Etat Tata. Lubię to! w mediach:

78 - promocja kampanii w TVP1, w programie Kawa, czy herbata - artykuł promocyjny w miesięczniku Przedszkolak - artykuł promocyjny w Dzienniku Bałtyckim - audycja promocyjna w Radiu PIN - artykuł promocyjny w miesięczniku Mamo to ja Konferencje dla dziennikarzy

79 eventy

80 Dwa eventy dla rodziców małych dzieci pracowników i pracodawców 23 marca 2013r. oraz 23 czerwca 2013 r. event 23 marca w hotelu Faltom był festiwalem dla tatów z dziećmi. Podczas festiwalu zaproponowaliśmy ojcom szereg warsztatów, zajęć sportowych i technicznych, które zainspirowały ich do ciekawego i intensywnego spędzenia z dzieckiem czasu oraz posłużyły do zdobycia cennej wiedzy i fachowych porad od specjalistów w dziedzinie opieki i wychowania małych dzieci; event 23 czerwca to połączenie zabawy z uroczystą Galą wręczenia nagród w konkursach: Ogólnopolskiego Dnia z Dzieckiem w Pracy oraz Dobry Pracodawca. festiwal TataFest

81 konkursy dla przedsiębiorców

82 Dwa konkursy dla przedsiębiorców realizujących dobre praktyki w zakresie godzenia ról zawodowych z rodzicielskimi: od marca do maja 2013 r. Konkurs 1 - na datę i sposób obchodzenia Ogólnopolskiego Dnia z Dzieckiem w Pracy. Zwycięskim firmom przyznaliśmy i przekazaliśmy 100 nagród w postaci mobilnych kącików dla dziecka (stolik, krzesełko, kredki, kolorowanki, książeczki). Konkurs 2 - Dobry Pracodawca na najlepsze dobre praktyki prorodzinnej polityki kadrowej realizowane w firmach. Nawiązaliśmy współpracę z ok. 300 firmami/przedsiębiorstwami w całej Polsce. konkurs Dnia z Dzieckiem w Pracy

83 karty rabatowe

84 Karty rabatowe Mozaika Rodzinna dla pracowników - rodziców małych dzieci uprawniające do zniżek na atrakcyjne z punktu widzenia rodziców produkty/usługi/miejsca kart rabatowych przekazaliśmy bezpłatnie pracownikom firm głównie za pośrednictwem pracodawców w całej Polsce; Już ponad 80 miejsc oferuje użytkownikom kart Mozaika Rodzinna możliwość uzyskania zniżki na atrakcyjne formy relaksu z dzieckiem, zakupy przeznaczonych dla dzieci akcesoriów, butów i ubrań, ale również różnego rodzaju usługi medyczne dla dzieci.

85 filmy dokumentalne

86 6 filmów dokumentalnych przedstawiających zmagania kilku różnych ojców z godzeniem etatu taty z pracą zawodową. Filmy promują postawy i pomysły łączenia obu ról, traktowania ich równoważnie i będą emitowane na portalach internetowych oraz w telewizjach regionalnych od lipca 2013 r.

87 BADANIA

88 Zorganizowaliśmy badania jakościowe (2 grupy focusowe po 10 osób) i ilościowe (próba 1000), w dwu etapach: w styczniu i lipcu, by ocenić efektywność kampanii i sprawdzić, jak Polacy postrzegają temat łączenia ról zawodowych i rodzinnych.

89 Aniela Łajkowska tel:

90 KONTAKT Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o Armii Krajowej 116/ Sopot tel.: ; fax:

życia zawodowego i rodzinnego - w ramach Programu Operacyj Ludzki - współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

życia zawodowego i rodzinnego - w ramach Programu Operacyj Ludzki - współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Tata jak Mama ogólnopolska kampania informacyjna na rze zecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego - w ramach Programu Operacyj yjnego Kapitał Ludzki - współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 RAPORT 2014 Raport 2014 Spis treści Wprowadzenie Rok 2014 w PSZK Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 ` Projekty realizowane przez firmy wyróżnione certyfikatem HR Najwyższej Jakości CSR Allianz Centrum Rozwoju

Bardziej szczegółowo

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Wstęp. 1 W oryginale: The annual implementation report for the year 2010 and the final implementation report shall contain a chapter assessing

Wstęp. 1 W oryginale: The annual implementation report for the year 2010 and the final implementation report shall contain a chapter assessing SPIS TREŚCI Wstęp...3 PROMOCJA...5 1. KAMPANIE PROMOCYJNE O SZEROKIM ZASIĘGU...5 a. Ogólnopolska kampania IK NSRO i IZ PO promująca efekty wdrażania FE...5 b. Kampanie organizowane przez Instytucje Zarządzające

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ

WSPARCIE 3D AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ WSPARCIE 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY (AMMF) - SZANSĄ NA ROZWÓJ PUBLIKACJA RAPORT BADAWCZY PODSUMOWUJE REALIZACJĘ ROJEKTU PT.: Audyt Marketingowy Młodej Firmy (AMMF)

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2012/2013

studia podyplomowe 2012/2013 studia podyplomowe 2012/2013 www.wsb.pl NOWA LOKALIZACJA, SZERSZA OFERTA STUDIA PODYPLOMOWE TERAZ TAKŻE W ŁODZI! INTERAKTYWNA FORMA ZAJĘĆ Gry biznesowe, case studies, warsztaty PROGRAM FIRMA Kompleksowa

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI

studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI DYPLOM LICENCJATA LUB INŻYNIERA STUDIA W JĘZYKU ANGIELSKIM DODATKOWE

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

#100 numer. finanse na OOH Digital POS. POS stars 2013. Kontent W DS. gadżety medyczne

#100 numer. finanse na OOH Digital POS. POS stars 2013. Kontent W DS. gadżety medyczne news kampanie out of home pos digital signage visual&print artykuły promocyjne 100 kwiecień-czerwiec 2013 cena: 15 PLN (w tym 8% vat) www.oohmagazine.pl #100 numer finanse na OOH Digital POS TEKSTYLIA

Bardziej szczegółowo

c l o s b r o t h e r s

c l o s b r o t h e r s c l o s b r o t h e r s C l o s L a b o r a t o r i u m B r o t h e r s r e k l a m y Witajcie! Na wstępie musimy się do czegoś przyznać... jesteśmy odjechani......ale w granicach normy. Nie opętani wizją

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór)

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Region Warmińsko-Mazurski NSZZ Solidarność 10-448 Olsztyn

Bardziej szczegółowo

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska

Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Raport Społeczny 2010 Ringier Axel Springer Polska Wskaźniki według standardu Global Reporting Initiatives (GRI) Poziom aplikacji A+ Raport zweryfikowany przez firmę PwC Raport Społeczny (CSR) 2010 Ringier

Bardziej szczegółowo

Rozmawiamy z Aleksandrą Wiśnicką, Prezes Banku Spółdzielczego w Chorzelach. Magazyn Grupy BPS

Rozmawiamy z Aleksandrą Wiśnicką, Prezes Banku Spółdzielczego w Chorzelach. Magazyn Grupy BPS Zwiększyć rozpoznawalność sektora Krystyna Majerczyk-Żabówka, Prezes Zarządu KZBS str. 13 Sytuacja w Zrzeszeniu BPS po pierwszym kwartale 2015 roku str. 24 Sukces z Bankiem Bank mi ufa. Ja ufam bankowi

Bardziej szczegółowo

CSR klasycznie i na poważnie. Duża, oszczędna rodzina EDYCJA XXII. 29 sierpnia 4 września 2014 r. Partnerzy merytoryczni.

CSR klasycznie i na poważnie. Duża, oszczędna rodzina EDYCJA XXII. 29 sierpnia 4 września 2014 r. Partnerzy merytoryczni. 29 sierpnia 4 września 2014 r. 25 Partnerzy merytoryczni Partner raportu EDYCJA XXII fot: fotolia Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie (SKOK Wołomin) wyróżniona w XXII edycji Raportu

Bardziej szczegółowo

* * * * * agencje reklamowe

* * * * * agencje reklamowe * * * * * agencje reklamowe 04 Panorama świątecznych gadżetów reklamowych W maju Starlink przedstawił zestawienie wydatków na reklamę. Potem pojawiły się prognozy wydatków na działania promocyjne na 2010

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Strona 1 I INFORMACJE OGÓLNE Nowoczesna Firma S.A.. została zarejestrowana w Sądzie Rejowym dla m. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Bardziej szczegółowo

Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich

Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich Działania informacyjne i promocyjne na temat Funduszy Europejskich I. Informacje wstępne MINISTERSTWO ROZWOJU REGIONALNEGO W PROCESIE INFORMOWANIA O FUN- DUSZACH EUROPEJSKICH Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzialne społecznie instytucje finansowe

Odpowiedzialne społecznie instytucje finansowe 32 Społeczna odpowiedzialność a zyski przedsiębiorstwa Nie tylko nowoczesne technologie, lecz także innowacyjne działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu mogą przynieść przedsiębiorcom wymierne

Bardziej szczegółowo

w rozwój Liczby mówią same za siebie www.rpo.podkarpackie.pl Inwestujemy Przyciągnąć tłumy Zainwestuj w promocję

w rozwój Liczby mówią same za siebie www.rpo.podkarpackie.pl Inwestujemy Przyciągnąć tłumy Zainwestuj w promocję www.rpo.podkarpackie.pl Inwestujemy w rozwój Biuletyn informacyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 Nr 2(14)/2013 egzemplarz bezpłatny ISSN 2081-3643 Liczby

Bardziej szczegółowo

Strategia komunikacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. 22 lipca 2015 r.

Strategia komunikacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. 22 lipca 2015 r. Strategia komunikacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 22 lipca 2015 r. 2 Spis treści Wstęp... 5 1. Określenie sytuacji wyjściowej... 5 1.1. Diagnoza... 5 1.2.

Bardziej szczegółowo

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe:

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe: Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ul. Cieplaka 1c tel. 32 262 28 05 rekrutacja_wsb 4736950 e-mail: info@wsb.edu.pl Kraków *Wydział

Bardziej szczegółowo

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną

Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Kategoria: Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną Urząd Miejski w Andrychowie za stronę m.andrychow.eu. Realizator: www.ssmm.pl Mobilna witryna miasta Andrychów oparta o autorskie rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Słowo wstępne Prezesa Zarządu. 7 powodów do dumy: największe osiągnięcia Spółki w 2009 roku. Szanowni Państwo,

Słowo wstępne Prezesa Zarządu. 7 powodów do dumy: największe osiągnięcia Spółki w 2009 roku. Szanowni Państwo, Raport roczny 2009 Kapitał, informacja, innowacyjność, promocja jest wiele składników budujących mocną pozycję firmy na rynku. I co najmniej tyle samo odpowiedzi na pytanie o to, jak osiągnąć sukces w

Bardziej szczegółowo

MARKETING SOLUTIONS AGENCY CREDENTIALS

MARKETING SOLUTIONS AGENCY CREDENTIALS MARKETING SOLUTIONS AGENCY CREDENTIALS FESTIVALS PARTIES EVENTS CONFERENCES CONCERTS STRATEGIA BADANIA RESEARCH BUZZ NON STANDARD AMBIENT GUERILLA MARKETING SOLUTIONS AGENCY INTERNET SOCIALMEDIA NEW MEDIA

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo