NOWA Scania streamline. Kształt przyszłości

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NOWA Scania streamline. Kształt przyszłości"

Transkrypt

1 NOWA Scania streamline Kształt przyszłości

2 NOWA Scania streamline 2-3 Podróż trwa. Nawet najlepszą ciężarówkę można zrobić lepiej. To siła napędowa naszych działań. Wiemy, że nie zadowolisz się niczym, co jest zaledwie dobre. Nowa Scania Streamline, dzięki udoskonalonej aerodynamice i zmodyfikowanej skrzyni Scania Opticruise wznosi oszczędności na całkiem nowy poziom. Ich źródłem jest przede wszystkim szeroka gama niezwykle wydajnych jednostek napędowych Euro 6, zawierająca również legendarne silniki Scania V8. Streamline to świadectwo naszego przekonania, że zawsze można ulepszyć nawet ciężarówkę, która już jest doskonała.

3 EKONOMIKA PALIWOWA scania 4-5 Paliwo CO 2 Wszystko się liczy. Rewelacyjnie niskie zużycie paliwa. Scania oszczędza paliwo. Doświadczenie nauczyło nas, że oszczędności zależą od trzech kluczowych czynników: kierowcy, pojazdu i serwisu. Razem pracują na wyjątkowo niskie zużycie paliwa, jakim szczyci się Scania. Małe zużycie paliwa jest znakiem rozpoznawczym ciężarówek Scania od bardzo dawna. Nowa Scania Streamline dokonała dalszego postępu. Nie zostawiliśmy w spokoju ani jednej części. Odwróciliśmy ciężarówkę do góry nogami i przyjrzeliśmy się każdemu jej elementowi. Każdy z nich doprowadzając do perfekcji. Efekt rewelacyjnie niskie zużycie paliwa. Kierowca. Nawet doświadczony kierowca jest w stanie znacząco zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 10% jeżeli zostanie odpowiednio przeszkolony. Szkoła Jazdy Scania uczy techniki oszczędnego prowadzenia pojazdu. Prędkość przejazdowa rośnie, zużycie paliwa spada. Pojazd. Właściwie przygotowany pojazd ma znaczący wpływ na zmniejszenie zużycia paliwa. Odpowiedni układ napę dowy, właściwe opony oraz dobrze dobrane i ustawione spojlery mają korzystny wpływ na niskie zużycie paliwa. 8 % Scania Streamline z ulepszoną aerodynamicznie kabiną, nowymi silnikami i skrzyniami biegów zużywa do 8% mniej paliwa. Serwis. W utrzymywaniu niskiego zużycia paliwa ważną rolę odgrywa właściwie zaplanowana obsługa serwisowa. Prawidłowa geometria zawieszenia, właściwe ciśnienie w ogumieniu oraz odpowiednie smarowanie decydują o niskim zużyciu paliwa. Odwiedzaj serwis regularnie.

4 EKONOMIKA PALIWOWA scania 6-7 Coaching Kierowców Scania. Coaching Kierowców Scania to stały kontakt z ekspertem. Każdy kierowca ma osobistego trenera, z którym telefonicznie rozwiązuje problemy dotyczące oszczędnego stylu jazdy. Trener na bieżąco ocenia sytuację i podaje zalecenia. Coaching Kierowców Scania jest częścią szeroko zakrojonego szkolenia kierowców. Obejmuje ono również Szkołę Jazdy Scania oraz system Scania Driver Support. Scania Opticruise z trybem Economy. Obniż zużycie paliwa utrzymując wysoką prędkość przejazdową. Skrzynia Scania Opticruise jest teraz wyposażona w kilka trybów pracy, które optymalizują zużycie paliwa. Tryb Economy, który jest w pełni zintegrowany z przewidującym tempomatem Scania Active Prediction pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 4 5%. 4 5 % Doskonalsza aerodynamicznie. Dwie z najbardziej aerodynamicznych kabin na rynku są teraz jeszcze bardziej opływowe. Zaprojektowaliśmy na nowo naroża kabin serii G i R, aby poprawić opływ powietrza wzdłuż boków. Zmodernizowana osłona przeciwsłoneczna, wyposażona w opcjonalne światła poprawia opływ w okolicy dachu. Rezulatem jest nie tylko niższe zużycie paliwa ale również atrakcyjniejszy wygląd. Silniki Scania Euro 6. Nowe silniki Euro 6 drugiej generacji mają typowe zalety wszystkich silników Scania: wysoką moc i moment obrotowy oraz niezwykle niskie zużycie paliwa. Udoskonalając każdy element nowych silników obniżyliśmy zużycie paliwa o ponad 2%. Przedstawiamy również pierwszy na rynku silnik V8 Euro 6. Oddajemy do dyspozycji czystą moc legendarnego Scania V8. Niskie opory wewnętrzne. Zoptymalizowana ilość oleju w skrzyniach biegów zmniejsza opory wewnętrzne i sprzyja oszczędności. Olej jest starannie rozprowadzany i dociera do każdego zakątka skrzyni biegów. Efektem jest obniżenie zużycia paliwa o 0,4 %. 1,2 % 2,2 % 0,4 %

5 DYSPOZYCYJNOŚĆ scania 8-9 Zawsze dostępna. Nowa Scania Streamline łączy się ze światem za pomocą modułu Scania Communicator, który dostarcza praktycznych informacji użytkownikowi i serwisowi. Jeśli dojdzie do awarii na drodze, ciężarówkę można poddać zdalnej diagnozie i podać kierowcy zalecenia lub poinformować spieszącego na pomoc mechanika, jakie części zamienne powinien zabrać. Zanim ciężarówka trafi do warsztatu, można sprawdzić, czy są tam niezbędne części. W Scania wszystko co robimy, robimy z myślą o Tobie. Pora na jakość. Nie ma jak ruch w interesie. Maksymalna dyspozycyjność. To naczelna zasada Scania, gdy projektujemy nową ciężarówkę i wprowadzamy nowe usługi. Umiejętność oszczędzania, przewidywalność i solidność stanowią podstawę udanego, długotrwałego partnerstwa. Nowa Scania Streamline łączy ze sobą nowe usługi, które pobudzą Twoją firmę. Pełny obraz. Ty i Twoja ciężarówka jesteście zawsze na pierwszym miejscu. Naszym ludziom możesz powierzyć również obsługę Twojej przyczepy lub naczepy oraz zabudowy. Dzięki naszym usługom w jednym miejscu zaspokoisz wszystkie potrzeby. Dokonamy przeglądu i naprawy przy użyciu części Scania. Ty możesz skupić się na Twoim biznesie. Podwójne zabezpieczenie. Energia elektryczna jest kluczowa dla pojazdu. Aby wyeliminować niedostatek prądu, Scania prezentuje nowy, wyjątkowy system podwójnych akumulatorów, który zawsze zapewnia zasilanie pojazdu. Główny akumulator jest wykorzystywany wyłącznie do uruchamiania pojazdu. Osobna bateria zasila inne układy pojazdu i urządzenia w kabinie. Twoja Scania zawsze ruszy z miejsca. Planowanie obsługi. Wczesne wykrycie elementów, które wymagają uwagi serwisu oznacza wyższą dyspozycyjność pojazdu. Planowy serwis Scania pomaga kierowcy lub menedżerowi floty zgłaszać przeprowadzenie koniecznych prac obsługowych. Można tego dokonać przez portal Scania Fleet Management lub bezpośrednio z tabletu lub smartfona z odpowiednią aplikacją. Aby skrócić przebieg zaplanowanego przeglądu, można zdalnie powiadomić warsztat o aktualnym statusie ciężarówki.

6 scania MA MOC Ciężka praca. Zespołowy wysiłek pokona najtrudniejsze drogi. Twoja ciężarówka to Twój partner. Najważniejsze jest dla nas, abyś miał w zasięgu ręki moc, której potrzebujesz. Nowa Scania Streamline jest wyposażona w niezawodne silniki, z których słynie Scania. A co najważniejsze, ich wybór jest większy niż kiedykolwiek. Żebyś miał pewność, że Twoja ciężarówka jest wystarczająca mocna, aby wypełnić swoje zadanie. Patrząc w przyszłość. Bezpieczeństwo na drodze zawsze ma pierwszeństwo, ale imponujący styl jest mile widzianym dodatkiem. Scania Streamline ma nowe światła, które wytyczą Ci drogę. Reflektory mają nowe obudowy oraz kierunkowskazy i światła do jazdy dziennej w technologii LED. Wśród opcji są reflektory H4, H7 oraz ksenonowe, przy czym H7 jest standardem w kabinach sypialnych G i R. Nowa osłona przeciwsłoneczna może być wyposażona na życzenie w światła o szerokim strumieniu światła, które oferują kierowcy duży komfort podczas nocnej jazdy. Legendarna siła V8 Euro 6. Scania V8 była i pozostanie Królową Szos. Teraz przekroczyła nowy próg: spełnia najostrzejszą normę emisji spalin, ale nie poświęciła nic ze swej nadzwyczajnej mocy. Wraz z jedynym silnikiem V8 zgodnym z Euro 6, otrzymujesz legendarny moment obrotowy, dostępny od najniższych obrotów pozostając wciąż w przyjaźni ze środowiskiem. Wybierz poziom mocy. Scania przedstawia drugą generację swoich renomowanych silników Euro 6. Nowe jednostki 9-, 13- i 16-litrowe dają do wyboru jedenaście poziomów mocy od 250 do 580 KM, w tym dwa silniki V8 Euro 6. Cokolwiek robisz, zawsze znajdziesz właściwe źródło napędu. Ponadto oferujemy szeroką gamę silników Euro 5 i EEV. Scania elastycznie dopasowuje się do potrzeb. Wprowadza nowe typy zbiorników AdBlue, aby idealnie współgrały z zastosowanym silnikiem i zbiornikiem paliwa.

7 scania DRIVER FOCUS Silna osobowość. Podróżuj wygodnie i z klasą. Scania Streamline ma nowy, firmowy system audio z nawigacją, Bluetooth, złączem USB, czytnikiem kart SD i gniazdem AUX w opcji. Wykończenie ścian i dachu kabiny wykonane jest z nowego materiału o wysokiej jakości. W okolicy leżanek ma ciemniejszą, nastrojową tonację. Specjalne akcesoria i listwy progowe Streamline należą do standardu. Tak samo jak dolna, rozkładana leżanka o zwiększanej szerokości, która jest teraz standardem w kabinach sypialnych serii R. Klasa przychodzi wraz z pewnością siebie. Jazda ciężarówką Scania zawsze była powodem do dumy. Liczy się nie tylko to co jest widoczne na pierwszy rzut oka. Równie ważne jest nieodparte wrażenie wysokiej klasy, wynikające z jakości charakterystycznej dla ciężarówek Scania. Nowa Scania Streamline jest wierna temu duchowi i wzbogaca go. Czysty styl. Nowe luksusowe fotele. Scania Streamline wyposażona jest w luksusowe fotele, które nie mają sobie równych pod względem komfortu. Można je regulować we wszystkich kierunkach i wyposażyć w dwustopniową wentylację. Są wygodne, eleganckie i w najwyższym stopniu ergonomiczne. Dostępne są z ciemną lub jasno piaskową tapicerką welurową lub w klasycznym wykonaniu z wysokiej jakości skóry. Prawdziwych liderów widać od razu. Poza lepszą aerodynamiką, nowa Scania Streamline wyróżnia się gładkim, starannie zarysowanym przodem. Harmonizuje z nim nowa osłona przeciwsłoneczna ze zintegrowanymi światłami. Jeśli pod kabiną pracuje legendarny silnik V8, jego obecność zaznaczają wyjątkowe zabiegi stylistyczne. Ukoronowaniem sylwetki nowej ciężarówki jest nowy, opcjonalny lakier metaliczny Ocean Blue i oklejenie Streamline.

8 NOWA Scania streamline Zdalny dostęp do systemów pojazdu umożliwia dokonanie zdalnej diagnozy. Planowy serwis Scania pozwala kierowcy i menedżerowi floty zgłaszać potrzeby obsługowe. Suma części. Nowości Scania Streamline. Nowa, aerodynamiczna osłona przeciwsłoneczna poprawia opływ powietrza wokół dachu. Nowa Scania Streamline jest nawet o 8% bardziej oszczędna niż poprzedni model, będący wciąż liderem w ekonomice paliwowej. Scania wysoko podniosła poprzeczkę i wciąż jest bezkonkurencyjna. Scania Opticruise z nowymi funkcjami pozwala obniżyć zużycie paliwa. Nowe naroża polepszają opływ powietrza i podkreślają świeży wygląd kabiny. Udoskonalone wnętrze kabiny wyposażone w nowe fotele Premium, nową tapicerkę oraz nowe radio Premium z nawigacją. Nowa wzmocniona, tylna oś jest przydatna w wymagającym terenie. Gama silników Scania Euro 6 drugiej generacji utrzyma Cię na prowadzeniu. Nowe zbiorniki AdBlue dostosowane do potrzeb użytkowników oszczędzają miejsce na ramie. Udoskonalony system poziomowania pozwala kierowcy łatwo połączyć ciągnik z naczepą. Udoskonalone reflektory lepiej oświetlają drogę przed Tobą. Nowy system podwójnych akumulatorów gwarantuje, że Scania Streamline zawsze ruszy z miejsca. Zoptymalizowany poziom oleju w skrzyniach biegów pomaga utrzymać niskie zużycie paliwa. Nowe tylne lampy LED są długowieczne i zwiększają dyspozycyjność.

9 Pakiety dla wygody. Wraz z nowym modelem Scania Streamline, Scania przedstawia szereg pakietów, które pozwolą Ci wygodnie dopasować ciężarówkę do Twoich oczekiwań. Driver Prestige Comfort Leather V8 Leather Lighting Styling Zajrzyj po dodatkowe informacje na Streamline wczoraj. Tendencję do udoskonalania aerodynamiki pojazdów ciężarowych zapoczątkowała pierwsza Scania Streamline z 1991 roku. Była to zmodyfikowana Scania serii 3. Poświęcono w niej wyjątkową uwagę zmniejszeniu oporów powietrza, aby ograniczyć zużycie paliwa. Streamline przeszedł do legendy i znalazł naśladowców w całej Europie. Od tamtej pory pojawiło się wiele opływowych ciężarówek. Nowa Scania Streamline korzysta ze swego dziedzictwa i wzmacnia pozycję marki Scania, jako światowego lidera w niskim zużyciu paliwa i wysokiej wydajności. Scania prowadzi aktywną politykę rozwoju i doskonalenia swoich produktów. Dlatego Scania zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu bez wczesniejszego powiadomienia. Co więcej, ze względu na przepisy krajowe lub wspólnotowe (UE), niektóre akcesoria mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach. Aby uzyskac więcej informacji, skontaktuj się z dilerem lub odwiedź Edition plpl Scania CV AB

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton.

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

Nowy Land Cruiser V8

Nowy Land Cruiser V8 Nowy Land Cruiser V8 Nowy, odświeżony Land Cruiser V8 posiada wiele udoskonaleń technologicznych i zmian w linii nadwozia, które nadają mu jeszcze bardziej zdecydowany charakter. Jedź tam, gdzie tylko

Bardziej szczegółowo

NOWA GAMA SCANIA V8. Moc z klasą

NOWA GAMA SCANIA V8. Moc z klasą NOWA GAMA SCANIA V8 Moc z klasą NOWA GAMA SCANIA V8 2-3 Na miarę Twoich aspiracji. Nowa gama samochodów ciężarowych Scania V8 reprezentuje typowy charakter Scania. Łączy w sobie cechy praktyczne zapewniające

Bardziej szczegółowo

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy.

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Nowy Prius * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Technologia Nowy Prius z systemem Hybrid Synergy Drive

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis. Wyrafinowana sylwetka i niezawodna jakość klasy Premium. 2 lata 3 gwarancji Harmonia kształtu Dopracowane detale nadwozia nadają Toyocie Avensis zdecydowany

Bardziej szczegółowo

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton.

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla kierowców, przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

BUDOWLANE NOWOŚCI CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351.

BUDOWLANE NOWOŚCI CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351. CAT CT660 DAF Z EURO 6 WIELTON NOWA NACZEPA www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XII NR 2 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO BUDOWLANE NOWOŚCI TRANSPORT BUDOWLANY

Bardziej szczegółowo

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS M A G A Z Y N S P R Z E D

Bardziej szczegółowo

Vito. Furgon i Mixto.

Vito. Furgon i Mixto. Vito. Furgon i Mixto. Vito. Po prostu doskonały. Jeśli są Państwo zawsze gotowi do działania, konsekwentnie wykonują swą pracę, chętnie podejmują nowe wyzwania, to zasłużyli Państwo na zoptymalizowany

Bardziej szczegółowo

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Nowy Auris Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Design Gotowy na wszelkie wyzwania - to kwintesencja nowego, bardziej dynamicznego charakteru samochodów marki Toyota. Pojemność Nowy Auris to niezwykle

Bardziej szczegółowo

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Informacje Stara Wieś, 15 kwietnia 2013 r. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Dzięki modułowemu systemowi produktów Scania, klienci mogą wybierać spośród milionów opcji

Bardziej szczegółowo

WIEDZA I PRAKTYKA W POLSCE CZĘŚCI ZAMIENNE ECOLUTION BY SCANIA JAKOŚĆ TO BEZPIECZEŃSTWO BLIŻEJ DOSKONAŁOŚCI. Arkus-Romet YETD W DRODZE NA SZCZYT

WIEDZA I PRAKTYKA W POLSCE CZĘŚCI ZAMIENNE ECOLUTION BY SCANIA JAKOŚĆ TO BEZPIECZEŃSTWO BLIŻEJ DOSKONAŁOŚCI. Arkus-Romet YETD W DRODZE NA SZCZYT BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 2/2014 WWW.SCANIA.PL W POLSCE CZĘŚCI ZAMIENNE JAKOŚĆ TO BEZPIECZEŃSTWO ECOLUTION BY SCANIA BLIŻEJ DOSKONAŁOŚCI WIEDZA I PRAKTYKA Arkus-Romet YETD W DRODZE NA SZCZYT Strona 4 Najmocniejsza

Bardziej szczegółowo

N O W Y J E E P C H E R O K E E

N O W Y J E E P C H E R O K E E NOWY JEEP CHEROKEE STWORZONY Z PRAWDZIWEGO DNA MARKI JEEP. Zupełnie nowy Jeep Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę,

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, Avensis Przewodnik Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, jaką pokonałeś, i poznać cel, do

Bardziej szczegółowo

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata.

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Land Cruiser 150 Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Od afrykańskich sawann i burz śnieżnych na Antarktydzie aż po dżungle Amazonii Land Cruiser odgrywał kluczową rolę

Bardziej szczegółowo

ŁADUNEK UCZUĆ W POLSCE UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE. Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! NOWY TUNEL BADAWCZY.

ŁADUNEK UCZUĆ W POLSCE UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE. Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! NOWY TUNEL BADAWCZY. BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 4/2013 WWW.SCANIA.PL W POLSCE Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE NOWY TUNEL BADAWCZY ŁADUNEK UCZUĆ Adampol Ritex EUROPA W 48 H Strona

Bardziej szczegółowo

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie Verso-S Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie wszechstronność i komfort. 2 3 Podnieś swoje oczekiwania

Bardziej szczegółowo

SCANIA I STRAŻACY RAZEM OD 100 LAT SCANIA W POLSCE GRIFFIN. Nowe tryby Scania Opticruise NOWA KOLEKCJA. Coaching Kierowców Scania W KILKU SŁOWACH

SCANIA I STRAŻACY RAZEM OD 100 LAT SCANIA W POLSCE GRIFFIN. Nowe tryby Scania Opticruise NOWA KOLEKCJA. Coaching Kierowców Scania W KILKU SŁOWACH BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 2/2013 WWW.SCANIA.PL SCANIA W POLSCE I STRAŻACY RAZEM OD 100 LAT Nowe tryby Scania Opticruise SCANIA GRIFFIN NOWA KOLEKCJA Coaching Kierowców Scania W KILKU SŁOWACH Strona 16 Schavemaker

Bardziej szczegółowo

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Auris 2 Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Doświadcz nowoczesności, komfortu, przestrzeni i praktyczności. Odkryj możliwości systemu Toyota Optimal Drive, który zapewnia wspaniałą dynamikę

Bardziej szczegółowo

Krone ułatwia pracę. Podwyższona odporność. Nakład: 11 000 egz. Modyfikacje w silnikach Scania. Trzy propozycje dla sektora motoryzacyjnego

Krone ułatwia pracę. Podwyższona odporność. Nakład: 11 000 egz. Modyfikacje w silnikach Scania. Trzy propozycje dla sektora motoryzacyjnego CZERWIEC 6/2012 (16) ISSN 2082-9795 Cena: 5,50 (w tym 5% VAT) Sezon rozpoczęty Europejskie Mistrzostwa Ciężarówek FIA 2012 Nakład: 11 000 egz. Podwyższona odporność Modyfikacje w silnikach Scania Krone

Bardziej szczegółowo

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy

Nowa seria A. ciągnik jeszcze bardziej komfortowy Nowa seria A ciągnik jeszcze bardziej komfortowy 2 Spis treści 3. Valtra Dokładnie dla Was 4. Nowe, praktyczne zalety 6. Modele HiTech nowej serii A 8. Funkcjonalny komfort Valtra A HiTech 10. Valtra seria

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO VOLVO FM 3 6 Dbałość o szczegóły 7 16 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 17 23 Wnętrze Komfort Schowki 24 29 Komunikacja

Bardziej szczegółowo

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków).

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 2 Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 Model GT86 został stworzony przez zespół pasjonatów motoryzacji, którym przyświecał jeden cel: pozwolić kierowcy czerpać czystą radość z jazdy. Design

Bardziej szczegółowo

TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM

TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM TWÓJ ZYSK NASZYM CELEM KAŻDY PLAN ROZWOJU ZACZYNA SIĘ OD PYTANIA: W JAKI SPOSÓB NOWE ROZWIĄZANIE ZWIĘKSZY WYDAJNOŚĆ TRANSPORTU? ODDECH WYDAJNOŚCI DAF rozumie biznes swoich klientów i wie, jak ważny jest

Bardziej szczegółowo

www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT

www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT Od Redakcji Profesjonalna konsekwencja Renault od wielu lat konsekwentnie pracuje na swoją marką jednego z najważniejszych flotowych brandów. Robi to w ciszy i skupieniu,

Bardziej szczegółowo

NOWE DUCATO PRZEWÓZ TOWARÓW. www.fiatprofessional.pl

NOWE DUCATO PRZEWÓZ TOWARÓW. www.fiatprofessional.pl CIAO FIAT to bezpłatny* program usług informacyjnych i pomocy Assistance marki Fiat Professional. Pomoc Assistance dostępna jest przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Od poniedziałku do soboty, w

Bardziej szczegółowo

Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa.

Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa. Jeździsz Volvo. To coś więcej niż tylko ładny samochód. To piękny samochód, który rozumie, że można połączyć chęć spełnienia i potrzebę towarzystwa. Samochód, któremu, dzięki rozwiązaniom technicznym,

Bardziej szczegółowo