Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających"

Transkrypt

1 Cisco informacje o firmie Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań internetowych, które umożliwiają zarówno użytkownikom indywidualnym, firmom, jak i całym państwom podniesienie efektywności, zwiększenie poziomu zadowolenia klientów oraz poprawę konkurencyjności. Polski oddział Cisco został założony w Warszawie w 1995 roku. Od tego czasu Cisco aktywnie wspiera budowę w Polsce gospodarki opartej na wiedzy. W tym czasie powstała też sieć partnerów do której należy około 1000 przedsiębiorstw w całym kraju. W maju 2012 r. otwarto w Krakowie Cisco Global Services Center. W tym samym roku Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) wyróżniła Cisco Global Services Center w Krakowie, uznając je za najbardziej znaczącą inwestycję w Polsce. Na skutek dynamicznego rozwoju i wzrostu zatrudnienia, w lipcu 2013 r. Cisco Global Services Center otworzyło drugie biuro, zaś styczeń 2015 r. to oficjalna data otwarcia trzeciego już biura w Krakowie.

2 Największą inicjatywą Cisco w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu jest Cisco Networking Academy program edukacyjny działający w Polsce od 2000 r. W całym kraju funkcjonuje dziś ponad 400 współpracujących z programem szkół i uczelni Akademii Cisco, w których uczy się ponad 30 tys. słuchaczy. Od uruchomienia programu w oferowanych przez Cisco Networking Academy kursach z różnych obszarów IT wzięło udział ponad 100 tys. uczniów i studentów, zdobywając wiedzę i umiejętności z dziedziny najnowszych technologii sieciowych i zwiększając tym samym swoją atrakcyjność na rynku pracy. Cisco umożliwia pracownikom wszechstronny rozwój dzięki specjalnie przygotowanym programom. Niezależnie od płci, wieku czy pochodzenia, każdy otrzymuje możliwość uczestniczenia w szeregu atrakcyjnych aktywności ułatwiających pracę nad sobą.

3 Talent Connection program rekrutacji wewnętrznej, dostępny dla wszystkich pracowników. Przed rozpoczęciem poszukiwań kandydatów na rynku zewnętrznym, rekruterzy Cisco przeszukują bazę wewnętrznych zgłoszeń. Wszystkie nowootwarte pozycje są dostępne w intranecie a poszukujący nowych wyzwań pracownicy mogą wypełniać swoje profile online. Wewnętrzny proces rekrutacyjny jest ustrukturyzowany lecz uproszczony przed formalnym zaaplikowaniem kandydat ma możliwość rozmowy z rekrutującym managerem, następnie zgłasza swoją kandydaturę i w przypadku akceptacji, po 1-2 rozmowach otrzymuje nową ofertę. (przy zmianie stanowiska istnieje możliwość zarówno podwyżki, jak i promocji). Istotnym elementem procesu jest spotkanie pomiędzy nowym a obecnym managerem pracownika, podczas którego następuje transfer wiedzy odnośnie zmieniającej dział osoby. Do tej pory z programu skorzystały dziesiątki osób chcących wykonać kolejny krok w ramach swojej kariery w Cisco. Programy JUMP i DARE unikalne programy dedykowane utalentowanym kobietom pracującym w Cisco. W programie JUMP na przestrzeni pół roku grupa uczestniczek spotyka się trzykrotnie na dwudniowych sesjach w jednym z europejskich miast aby podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać umiejętności miękkie. Ten doskonale oceniany program umożliwia zidentyfikowanie swoich mocnych stron i efektywne wykorzystanie ich w codziennej pracy, jak również lepsze zrozumienie własnych preferencji i celów zawodowych. Absolwentki programu uczestniczą w regularnych spotkaniach odświeżających wiedzę oraz umożliwiających śledzenie dokonywanych w rozwoju osobistym i zawodowym postępów. W wielu przypadkach w niedługim okresie po ukończeniu programu absolwentki są promowane bądź zmieniają rolę w organizacji zgodnie z preferowanym kierunkiem. Trwający dwa dni program DARE jest dedykowany kobietom o krótszym doświadczeniu zawodowym. Do programu zapraszane są ambitne i aktywne osoby, które pragną poznać narzędzia umożliwiające im realizację swoich planów zawodowych. Dni Kariery i Akademie Rozwoju kilka razy w roku w warszawskim i krakowskich biurach Cisco organizowane są warsztaty i prezentacje dotyczące rozwoju zawodowego. W ramach spotkań oferowane są moduły takie jak Skutecznie zarządzaj swoją karierą, Coaching błyskawiczny czy też Osobista marka i sztuka autopromocji. Prelegentami spotkań są osoby z działów HR, profesjonalni trenerzy oraz doświadczeni pracownicy Cisco. Uczestnicy wybierają interesujące ich moduły i poznają konkretne narzędzia przydatne w planowaniu ścieżki kariery. Podczas warsztatów szczegółowo omawiane są również kwestie tego, w jaki sposób pracownik, jego manager i firma mogą najbardziej efektywnie współpracować w celu osiągnięcia satysfakcji zawodowej przez pracownika.

4 Mentoring i Coaching Cisco rekomenduje przypisanie mentora każdemu nowozatrunionemu pracownikowi. Celem mentoringu jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, ułatwienie orientowania się w organizaji w pierwszych dniach oraz umożliwienie płynnego wejścia w nowe obowiązki. Poza mentoringiem nowozatrudnionych osób, Cisco oferuje równiez program mentoringu międzykulturowego oraz odwrotnego, w którym to mniej doświadczony pracownik dzieli się swoją perspektywą i wiedzą z osobą dłużej już zatrudnioną w organizacji. Każdy pracownik ma również możliwość wyrażenia swojego zainteresowania coachingiem, w ramach którego spotyka się z wybranym kolegą/koleżanką i w atmosferze poufności rozmawia na temat wszelkich kwestii związanych ze swoim funkcjonowaniem w ramach firmy. Shadowing inicjatywa, której pilot został z sukcesem przeprowadzony w ubiegłym roku w biurze warszawskim, w tym roku ewoluuje do postaci pełnowymiarowego programu dostępnego dla wszystkich pracowników w Polsce. Zainteresowane osoby będą miały możliwość towarzyszenia wybranemu pracownikowi w jego/jej codziennych aktywnościach, tak, aby dowiedzieć się więcej o wybranym stanowisku. Doświadczenie typu Shadowing daje możliwość szerszego

5 spojrzenia na całość funkcjonowania firmy oraz bezpośredniego przyjrzenia się funcjonowaniu osób na stanowiskach które są przez pracowników rozważane jako potencjalne kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Cisco jest firmą odpowiedzialną społecznie, która angażuje pracowników w rozmaite aktywności wykorzystujące energię i chęć niesienia pomocy. Jednocześnie firma kładzie duży nacisk na praktyki związane z równym traktowaniem wszystkich pracowników, docenianiem oraz wspieraniem ich również w trudnych sytuacjach życiowych. Ważnym aspektem pracy w Cisco jest elastyczność dotycząca godzin pracy oraz możliwość pogodzenia życia zawodowego z prywatnym. Connected Poland jest wewnętrznym stowarzyszeniem, które gromadzi pracowników chcących współpracować w ramach czterech obszarów Giving Back, Inclusion&Diversity, Social Events oraz Career Development. Ich aktywności koncentrują się na organizowaniu działań charytatywnych mających na celu wsparcie organizacji pożytku publicznego, kreowaniu środowiska otwartości i równości, organizowaniu spotkań dla pracowników oraz działań dotyczących rozwoju kariery. Connected Poland corocznie organizuje dziesiątki imprez, spotkań i innych aktywności sprawiających, że pracownicy mają poczucie bycia częścią wspólnoty i wywierają pozytywny wpływ na otoczenie w którym funkcjonują.

6 Girls in ICT Cisco aktywnie uczestniczy w corocznym programie promującym branżę technologiczną jako interesującego pracodawcę również dla kobiet. W okolicach kwietnia, we wszystkich biurach firmy na świecie organizowane są warsztaty i spotkania dla gimnazjalistek, licealistek i studentek, podczas których dowiadują się one o możliwościach stwarzanych przez firmy IT. Istotnym elementem spotkań są rozmowy z pracującymi w Cisco kobietami które opowiadają o swojej ścieżce zawodowej i dzielą się praktyczną wiedzą. Connected Recognition to globalny program umożliwiający pracownikom wyróżnienie pracy kolegów/koleżanek poprzez przyznanie im nagrody, którą można zrealizować w postaci wybranych przez siebie produków i usług (na rynku polskim i za granicą). Program umożliwia przyznanie nagrody na jednym z ośmiu poziomów, w sześciu kategoriach. (Make Innovation Happen, Respect and Care for each other, Win Together, Always do the right Thing, Intensely Focus on Customers, Change the World). Dwa razy do roku każdy pracownik ma możliwość nagrodzenia wybranej osoby bez konieczności uzyskiwania dodatkowego pozwolenia od managera, w przypadku większej częstotliwości nagród, zgoda managera jest wymagana. Narzędzie obsługujące program CR jest intuicyjne i proste w stosowaniu, co dodatkowo zachęca do korzystania z programu.

7 Jedną z bardzo cenionych przez pracowników Cisco praktyk są elastyczne godziny pracy, umożliwiające skuteczne łączenie życia zawodowego z prywatnym. Korzystając z technologii Cisco, pracownicy mogą odtworzyć w domu środowisko pracy tożsame z dostępnym w biurze (Cisco Virtual Office), wdzwaniać się na tele-i wideokonferencje z domu lub z podróży oraz dzielić dzień pracy w zależności od bieżących potrzeb (na przykład praca rano i póżniejszym popołudniem, wcześniejszym popołudniem dłuższa przerwa na odebranie dzieci ze szkoły). Pracownicy mogą pracować z domu, jednakże świetnie wyposażone biura (najwyższy standard umeblowania i materiałów, obszerne przestrzenie kafeteryjnokuchenne, pokoje relaksu i odpoczynku, bilard) są bardzo wysoko oceniane przez pracowników i stanowią zachętę do integracji z innymi również w otoczeniu biurowym.

8 Cisco oferuje pracownikom szereg praktyk wspomagających ich w szczególnie ciężkich sytuacjach życiowych. W ramach Employee Assistance Program program pracownicy mogą otrzymać darmową i poufną pomoc psychologiczną, prawną i finansową. W przypadku choroby, istnieje również możliwość uzyskania Second Medical Opinion darmowej porady wykwalifikowanego lekarza, która umożłiwi podjęcie właściwych decyzji dotyczących dalszego leczenia. Tworzone przez ochotników Cisco Support Networks wspierają z kolei pracowników i ich rodziny cierpiących na rozmaite schorzenia, oferując dostęp do wiedzy oraz wszechstronne wsparcie.

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015

Spis treści. Wprowadzenie. Rok 2014 w PSZK. Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 RAPORT 2014 Raport 2014 Spis treści Wprowadzenie Rok 2014 w PSZK Kalendarz wydarzeń PSZK 2015 ` Projekty realizowane przez firmy wyróżnione certyfikatem HR Najwyższej Jakości CSR Allianz Centrum Rozwoju

Bardziej szczegółowo

Raport z analizy przypadków

Raport z analizy przypadków LLP/Program Leonardo da Vinci Numer umowy grantowej: 2010-1-PT1-LEO05-05164 Raport z analizy przypadków Wersja ostateczna Wrzesień 2011 XXI INVESLAN S.L. 1 Spis treści Nr slajdu 1. Wstęp...3 2. Krajowe

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer projektu: POKL.04.01.01-00-311/10 FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE Magazyn nr 2/2013 (6) KUŹNIA KADR IV Dlaczego

Bardziej szczegółowo

W r o l r d l s d s Mo M s o t s t Et E hi t c hi a c l a l Co C mp mp n a i n e i s E i t s i p s he p re I s n t s i t t i u t t u e

W r o l r d l s d s Mo M s o t s t Et E hi t c hi a c l a l Co C mp mp n a i n e i s E i t s i p s he p re I s n t s i t t i u t t u e Microsoft w Polsce Microsoft to nazwa dobrze znana każdemu, kto ma choć trochę do czynienia z nowymi technologiami. Nazwa wzbudzająca rozmaite emocje, ale nikogo niepozostawiająca obojętnym. Microsoft

Bardziej szczegółowo

Obietnica marki zmieniamy jutro

Obietnica marki zmieniamy jutro Odpowiedzialność Biznesu Raport 2012 Przesłanie Prezesa Zarządu O ArcelorMittal Poland Dbamy o pracowników Zdrowie i bezpieczeństwo Szkolenia Inwestujemy w przyszłych pracowników Odpowiadając na potrzeby

Bardziej szczegółowo

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011

Raport Zrównoważonego Rozwoju RWE Polska 2011 Zrównoważony rozwój w RWE Polska Strategia zrównoważonego rozwoju stanowi integralną część strategii biznesowej RWE Polska. Zarząd RWE Polska zatwierdza kierunek działań strategicznych oraz otrzymuje roczne

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY 1 Spis treści WSTĘP... 3 WSPARCIE STUDENTÓW W UCZELNIACH EUROPEJSKICH... 6 1. Podsumowanie kontaktów z uczelniami zagranicznymi... 6 2. Seminaria

Bardziej szczegółowo

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych

Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Wspólny Plan Działania dla branż kreatywnych Lokalny Plan Działania dla Metropolii Gdańskiej Agnieszka Meller Marta Tyborska GDAŃSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI This project is implemented through the

Bardziej szczegółowo

www.inkubator.po.opole.pl

www.inkubator.po.opole.pl OKŁADKA Wydawca Politechnika Opolska Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości egzemplarz bezpłatny Zespół redakcyjny Damian Kolarczyk Mgr inż. Beata Kipigroch Nakład 400 egz. Biuletyn wydany w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór)

Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Dobre praktyki CSR w aspekcie pracowniczym (Wybór) Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Region Warmińsko-Mazurski NSZZ Solidarność 10-448 Olsztyn

Bardziej szczegółowo

31 marca 2015. Sprawozdanie z przejrzystości działania Deloitte Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

31 marca 2015. Sprawozdanie z przejrzystości działania Deloitte Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 31 marca 2015 Sprawozdanie z przejrzystości działania Deloitte Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Spis treści List Prezesa Zarządu spółki Deloitte Polska Sp. z o.o. będącej

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE WIEKIEM SKIEROWANE NA OSOBY 50+

ZARZĄDZANIE WIEKIEM SKIEROWANE NA OSOBY 50+ ZARZĄDZANIE WIEKIEM SKIEROWANE NA OSOBY 50+ PORADNIK DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW I NIE TYLKO Tomasz Schimanek Joanna Kotzian Magdalena Arczewska Warszawa, marzec 2015 Projekt współfinansowany

Bardziej szczegółowo

Antoni Sobolewski (redakcja)

Antoni Sobolewski (redakcja) Antoni Sobolewski (redakcja) Krzysztof Matlak (sekretarz redakcji) Przemysław Piechota i Michał Matlak (tłumaczenie) Projekt graficzny: Kazimierz Krystosik Wydawca Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego

Bardziej szczegółowo

CSR w Grupie LOTOS. z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością

CSR w Grupie LOTOS. z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością Natali Dimitrova Olena Gordiienko Lucyna Seretny Michał Sułkowski Alexandra Zmachynskaya CSR w Grupie LOTOS z podkreśleniem zarządzania stosunkami z lokalną społecznością Wyzwania zrównoważonego rozwoju

Bardziej szczegółowo

Najbliższe miesiące będą stabilne

Najbliższe miesiące będą stabilne 30 NAJLEPSZY PRACODAWCA 2015 Najbliższe miesiące będą stabilne dla pracowników Rok 2015 rozpoczął się w atmosferze bardzo dynamicznego tempa zmian na rynku pracy oraz wzrostem publikowanych ofert zatrudnienia.

Bardziej szczegółowo

zeszyt 4 Firma = pracownicy

zeszyt 4 Firma = pracownicy zeszyt 4 Firma = pracownicy odpowiedzialność rozwój zaangażowanie Spis treści Wprowadzenie 3 Strategia a Pracownicy 4 Odpowiedzialność 8 1. Rekrutacja 9 2. Warunki formalne zatrudnienia 16 3. Wdrożenie

Bardziej szczegółowo

ArcelorMittal Poland Odpowiedzialność Biznesu Raport 2010

ArcelorMittal Poland Odpowiedzialność Biznesu Raport 2010 Odpowiedzialność Biznesu Raport 2010 www.arcelormittal.com/poland Al. Józefa Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza tel: (32) 776 66 66 fax: (32) 776 82 00 Opinie dotyczące raportu prosimy przesyłać na

Bardziej szczegółowo

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013

Kadry i rozwój. Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych projektów dofinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Kadry i rozwój Doświadczenia i dobre praktyki wybranych

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY. w latach 2014-2020

PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY. w latach 2014-2020 PROJEKT WOLONTARIATU MIEJSKIEGO w WARSZAWIE OCHOTNICY WARSZAWSCY w latach 2014-2020 Spis treści 1. Założenia projektu Ochotnicy warszawscy... 3 1.1. Wizja i misja projektu... 3 1.2. Definicja wolontariatu

Bardziej szczegółowo

IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI

IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI www.eurostudent.pl marzec / kwiecień 2015 RAPORT IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI KARIERA ZAPLANUJ KARIEROWE WAKACJE RAPORT SPECJALNY BRANŻA IT CZEKA NA CIEBIE! PARTNER STRATEGICZNY MAMY SERCE DO IT KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Stres w pracy? Nie, dziękuję!

Stres w pracy? Nie, dziękuję! Bezpieczeństwo i zdrowie w pracy dotyczy każdego. Jest dobre dla ciebie. Dobre dla firmy. Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy Stres w pracy? Nie, dziękuję! www.healthy-workplaces.eu Konkurs Dobrych Praktyk

Bardziej szczegółowo

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa

Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Witold Szwebs Olsztyn 2006 Niniejsza publikacja została przygotowana przez projekt Budujmy Razem finansowany w ramach

Bardziej szczegółowo

Call center nowy pomysł na jesień życia Jak wykorzystać doświadczenie pracowników 50+ oraz stworzyć miejsce pracy, do którego chce się wracać?

Call center nowy pomysł na jesień życia Jak wykorzystać doświadczenie pracowników 50+ oraz stworzyć miejsce pracy, do którego chce się wracać? Autor: Mieczysław Bąk Call center nowy pomysł na jesień życia Jak wykorzystać doświadczenie pracowników 50+ oraz stworzyć miejsce pracy, do którego chce się wracać? 1. Opis przedsiębiorstwa Domestic and

Bardziej szczegółowo

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014

Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013. Lipiec 2014 Raport odpowiedzialności społecznej Hortimex za rok 2013 Lipiec 2014 w raporcie 1. WPROWADZENIE 1 1.1. List Prezesa 1 1.2. O raporcie 2 2. O FIRMIE 3 2.1. Charakterystyka działalności 3 2.2. Kalendarium

Bardziej szczegółowo

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM Dynamiczny rozwój w Infosys BPO Poland www.eurostudent.pl październik 2014 Rozwiń się z Nami! KONKURS PZU: INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ WYGRAJ 5.000 ZŁ! WYDANIE TARGOWE SZUKAJ PRACY RAPORT SPECJALNY ZRÓB KARIERĘ

Bardziej szczegółowo

Inicjatywy klastrowe:

Inicjatywy klastrowe: Polskie klastry i polityka klastrowa 2011 Inicjatywy klastrowe: skuteczne działanie i strategiczny rozwój Redakcja: Marita Koszarek Inicjatywy klastrowe: skuteczne działanie i strategiczny rozwój pod redakcją

Bardziej szczegółowo

NowoczesnaWizjaEdukacji

NowoczesnaWizjaEdukacji NowoczesnaWizjaEdukacji DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? strategia Long Term Education zgodna z polityką europejską, oparta na własnych markach produktowych, unikalny model aktywności biznesowej,

Bardziej szczegółowo

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+ OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAKTYKI PRZYJAZNE PRACOWNIKOM 50+ Laureaci w kategorii Pracodawca przyjazny pracownikom 50+ Firma IKEA RETAIL Sp. z o.o. za strategiczne podejście do zarządzania różnorodnością w

Bardziej szczegółowo