Regulamin Programu SKY BENEFIT dla Pasażerów Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Regulamin Programu SKY BENEFIT dla Pasażerów Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta"

Transkrypt

1 Regulamin Programu SKY BENEFIT dla Pasażerów Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta 1. Definicje 1.1. Na potrzeby niniejszego Regulaminu wprowadza się następujące definicje użytych w nim pojęć: PL Łódź - Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (94 328), przy ul. Gen. S. Maczka Program SKY BENEFIT program motywacyjny dla pasażerów lotów czarterowych i regularnych z PL Łódź Strona internetowa programu oficjalna strona programu SKY BENEFIT zawierająca aktualne informacje dotyczącego zasad jego funkcjonowania Partner programu podmiot współpracujący z PL Łódź na podstawie odrębnego porozumienia, oferujący zniżki dla pasażerów PL Łódź Touroperator biuro podróży będące organizatorem lotów czarterowych z PL Łódź Pasażer pasażer lotu czarterowego lub regularnego z wylotem z Łodzi, którego organizatorem lub operatorem jest touroperator lub linia lotnicza, posiadający ważną umowę zgłoszenie na uczestnictwo w imprezie turystycznej, kartę pokładową, voucher, elektroniczny bilet lotniczy w zależności od rodzaju rejsu Umowa zgłoszenie umowa zawarta pomiędzy osobą fizyczną a agentem turystycznym uprawniająca go do uczestnictwa w imprezie turystycznej z wylotem z Łodzi Lot regularny lot odbywający się z PL Łódź zgodnie z rozkładem, którego operatorem jest linia lotnicza Lot czarterowy lot odbywający się poza lotami rozkładowymi, organizowany przez Touroperatora z PL Łódź Cennik Parkingu cennik opłat za parkowanie pojazdów na terenie parkingów PL Łódź dostępny na Bon zakupowy SKY BENEFIT bon przysługujący pasażerom wybranych lotów czarterowych i/lub regularnym, stanowiący ekwiwalent gotówki o nominale wskazanym na bonie. 2. Okres obowiązywania Program obowiązuje od dnia 17 grudnia 2012 roku do 31 grudnia 2013 roku. 3. Zasady Pasażer każdego planowego lotu czarterowego lub regularnego (wyszczególnionego w załączniku nr 1) z PL Łódź, objętego programem uprawniony jest do następujących zniżek udzielanych przez: 3.1. Partnerów Programu SKY BENEFIT: Aelia DUTY FREE (parter, hala odlotów) 10 % od cen regularnych na cały asortyment z wyłączeniem wyrobów tytoniowych; Cafe Miś (I piętro, hala ogólnodostępna) 10% od cen regularnych na cały asortyment; Keraniss (parter, hala odlotów) 5 % od cen regularnych na cały asortyment z wyłączeniem wyrobów tytoniowych przeznaczonych dla pasażerów odlatujących do krajów UE; Mezzo di Pasta (I piętro, hala odlotów) od momentu otwarcia punktu, 10 % na makarony i zestawy; Minute (parter, hala ogólnodostępna) - od 20 grudnia 2012 r., 10% od cen regularnych na cały asortyment z wyłączeniem wyrobów tytoniowych, kart telefonicznych, doładowań telefonicznych, biletów komunikacji miejskiej i prasy ZTP Radio Taxi Dwa Dwa:

2 Kursy w granicach administracyjnych miasta Łodzi 10 % zniżki; Kursy poza granice administracyjne miasta do 50 km 10 % zniżki; Kursy poza granice administracyjne miasta ponad 50 km 41 % zniżki; Zniżki udzielane są od cen opublikowanych w cenniku ZTP Radio Taxi Dwa Dwa na stronie internetowej Objęte zniżką są kursy tylko i wyłącznie realizowane na trasie z / do Portu Lotniczego Łódź bezpośrednio przed wylotem z Łodzi lub bezpośrednio po przylocie do Łodzi. Zniżka realizowana jest poprzez zgłoszenie przed wykonaniem kursu pod numerem telefonu lub (z telefonów komórkowych lub ) dyspozytorowi lub bezpośrednio kierowcy na postoju taksówkowym, potrzeby wykonania kursu w ramach programu SKY BENEFIT podając hasło Lotnisko Łódź. Do zrealizowania zniżki niezbędne jest także okazanie kierowcy ważnej umowy zgłoszenia, vouchera lub karty pokładowej (po przylocie) Księgarnia internetowa TravelCo zniżka polega na przyznaniu 5 % rabatu na zakupy w księgarni internetowej Zniżka przyznawana jest po podaniu kodu rabatowego LotniskoLodz Zniżki o których mowa w pkt do są realizowane po okazaniu ważnej umowy zgłoszenia uczestnictwa w imprezie turystycznej, karty pokładowej, vouchera lub elektronicznego biletu lotniczego w zależności od rodzaju rejsu, przed złożeniem zamówienia / dokonaniem zakupu Zniżki o których mowa w pkt do nie łączą się z innymi aktualnie obowiązującym promocjami prowadzonymi niezależnie przez Partnerów Programu Port Lotniczy Łódź: Parking udziela zniżek na pakowanie aut od kwot zawartych w Cenniku Parkingu, zgodnie z załącznikiem nr 2 do niniejszego regulaminu. Przy czym PL Łódź zastrzega sobie prawo do zastosowania innych zniżek niż wymienione w toku indywidualnych negocjacji z touroperatorem lub agentem turystycznym i na podstawie odrębnego porozumienia Zniżka realizowana jest w Biurze Parkingu znajdującym się przy terminalu nr 1, po wykonaniu usługi na podstawie ważnej umowy zgłoszenia, karty pokładowej, vouchera lub elektronicznego biletu lotniczego w zależności od rodzaju rejsu. Niezgłoszenie się do Biura Obsługi Parkingu przed opuszczeniem miejsca parkingowego uniemożliwi przyznanie zniżki Realizacja bonów zakupowych SKY BENEFIT: Pasażerowie (którzy w dniu wylotu mają ukończone 2 lata) lotów czarterowych i/lub regularnych, o których mowa w załączniku nr 3 niniejszego Regulaminu są uprawnieni do pobrania z Punktu Informacji Lotniskowej (parter, hala ogólnodostępna, strefa odlotów) bonu zakupowego SKY BENEFIT będącego ekwiwalentem gotówki o nominale wskazanym na bonie Bon zakupowy uprawnia do dokonania zakupów w punkcie Partnera Programu tj. sklepie Keraniss (parter, hala odlotów Schengen) z wyłączeniem następujących produktów: Alkohol; Wyroby tytoniowe przeznaczone dla pasażerów podróżujących do krajów UE W przypadku gdy wartość zakupu dokonanego przez pasażera będzie większa niż wartość bonu, pasażer jest zobowiązany dopłacić różnicę.

3 W przypadku gdy wartość zakupu dokonanego przez pasażera będzie mniejsza niż wartość bonu, nie jest możliwe dokonanie płatności bonem Realizacja bonu zakupowego nie łączy się ze zniżką o której mowa w pkt Zrealizowanie bonu jest możliwe tylko po okazaniu go przed złożeniem zamówienia / dokonaniem zakupu wraz z ważną umową zgłoszeniem, kartą pokładową, voucherem lub elektronicznym biletem lotniczym w zależności od rodzaju rejsu Bony nie podlegają wymianie na gotówkę lub inne dobra Bony mogą być realizowane tylko i wyłącznie na terenie Potu Lotniczego w punkcie Partnera wymienionym w pkt w dniu wylotu i przy okazji rejsów, których wykaz stanowi załącznik nr 3 do niniejszego regulaminu Bon niewykorzystany w dniu wylotu i przy okazji rejsu o którym mowa w załączniku nr 3 traci ważność Konkurs SKY BENEFIT: Każdy pasażer, który w okresie funkcjonowania programu tj. od17 grudnia 2012 do 31 grudnia odbędzie minimum 2 razy podróż z wylotem z Portu Lotniczego z czego minimum jeden raz lotem czarterowym uprawniony jest do wzięcia udziału w konkursie SKY BENEFIT Nagrodami w konkursie są: Jeden voucher o wartości 5000 zł brutto oraz zestaw gadżetów Portu Lotniczego Łódź; Jeden voucher o wartości 3000 zł brutto oraz zestaw gadżetów Portu Lotniczego Łódź; Jeden voucher o wartości 1000 zł brutto oraz zestaw gadżetów Portu Lotniczego Łódź Aby przystąpić do losowania należy zachować karty pokładowe będące poświadczeniem wylotu z Portu Lotniczego Łódź i wraz z wypełnionym formularzem konkursowy stanowiący załącznik nr 4 do niniejszego regulaminu przesłać je do dnia 10 stycznia 2014 r. na adres: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Konkurs Sky Benefit Ul. Gen. S. Maczka Łódź W ciągu 5 dni roboczych od daty o której mowa w pkt , losowo zostaną wyłonieni zwycięzcy W losowaniu wezmą udział tylko te osoby, które potwierdzą swój fakt wylotu z PL Łódź poprzez przesłanie odcinków kart pokładowych z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz prawidłowo wypełnione i podpisane formularz konkursowy Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej mailowo, ich nazwiska zostaną opublikowane także na stronie internetowej Programu. W przypadku braku korespondencji zwrotnej od zwycięzcy potwierdzającej przyjęcie do wiadomości informacji o wygranej i szczegółów dotyczących odbioru i realizacji nagrody przez okres 5 dni roboczych, 6 dnia roboczego zostanie przeprowadzone ponownie losowanie spośród pozostałych zgłoszeń Vouchery będą możliwe do zrealizowania za pośrednictwem Centrum Obsługi Podróży - Biura Podróży Portu Lotniczego Łódź i uprawniają do zakupu wycieczki lub biletu lotniczego z wylotem z Portu Lotniczego Łódź Zakup wycieczki lub biletu lotniczego o którym mowa w pkt musi nastąpić w ciągu 30 dni od dnia losowania nagród, natomiast wylot z Portu Lotniczego Łódź musi nastąpić w ciągu 6 miesięcy od dnia losowania nagród Voucher niezrealizowany zgodnie z pkt traci ważność.

4 Jeżeli wartość zakupionej wycieczki lub biletu lotniczego będzie przewyższała wartość vouchera, laureat konkursu zobowiązany będzie dopłacić różnicę w cenie Jeśli wartość wybranego produktu będzie niższa niż wartość vouchera, laureatowi nie przysługuje zwrot różnicy w gotówce Voucher nie podlega wymianie na gotówkę lub inne dobra jak również nie może zostać przekazany i wykorzystany przez osobę nie będącą laureatem konkursu W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, posiadające obywatelstwo polskie, legitymujące sie dowodem osobistym lub innym dokumentem tożsamości W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy PL Łódź Zwycięzca jest zobowiązany do zapłaty podatku od wygranej zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4. Postanowienia końcowe 4.1. Informacje dotyczące Programu SKY BENEFIT są dostępne na stronie internetowej oraz telefonicznie pod numerem Skargi lub wnioski należy kierować na adres Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o., ul. Gen. S. Maczka 35, Łódź Skorzystanie ze zniżek, bonów zakupowych czy wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z uczestnictwem w Programie SKY BENEFIT i oznacza akceptację warunków niniejszego Regulaminu W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy prawa polskiego. Załącznik nr 1 Kierunki regularne objęte Programem SKY BENEFIT: Kierunek Linia lotnicza Okres operowania Kopenhaga SAS Scandinvian Airlines Od Załącznik nr 2 Zniżki na parking Portu Lotniczego Łódź przysługujące pasażerom podróżującym na następujących kierunkach: Kierunek Wielkość zniżki Okres obowiązywania zniżki BUŁGARIA - Burgas 30% Sezon letni 2013 EGIPT - Hurghada 30% EGIPT - Marsa Alam 75% EGIPT - Sharm El Sheikh (Egipt) 75% EGIPT - Sharm El Sheikh 30% Sezon letni 2013 GRECJA Kreta (Heraklion) 30% GRECJA Kreta (Chania) 30% GRECJA Rodos 30% GRECJA - Zakhyntos 75% HISZPANIA - Barcelona 75%

5 HISZPANIA Majorka (Palma de 75% Mallorca) IZRAEL Tel Awiw 50% TUNEZJA - Enfidhia 30% HISZPANIA Fuertaventura 75% TURCJA - Antalya 30% Załącznik nr 3 Bony zakupowe SKY BENEFIT przysługują pasażerom podróżującym na następujących kierunkach: Kierunek Wartość bonu Okres realizacji bonów EGIPT - Marsa Alam 30PLN EGIPT - Sharm El Sheikh 30PLN GRECJA - Zakhyntos 30PLN Sezon letni 2013 HISZPANIA Fuertaventura 30 PLN HISZPANIA - Barcelona 30 PLN HISZPANIA Majorka (Palma de Mallorca) 30PLN Załącznik nr 4 Formularz konkursowy Podróże odbyte z Portu Lotniczego Łódź Data wylotu 1 Kierunek 2 Dane pasażera Imię Nazwisko Adres Telefon 1. Oświadczam, że zapoznałam/łem się i akceptuję Regulamin Programu SKY BENEFIT dla Pasażerów Portu Lotniczego Łódź oraz, że podane powyżej informacje i dane są prawdzie. 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PL Łódź w ramach konkursu SKY BENEFIT. 3. Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Port Lotniczy Łódź treści marketingowych na podany adres mailowy.

6 Data Podpis

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka

Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka Regulamin rezerwacji i zakupu biletów w Firmie Skandia Bogdan Palka 1 Definicje 1. Regulamin niniejszy dokument regulujący zasady dokonywania transakcji związanych z zamówieniem i realizacją rezerwacji

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU CLUBCARD wersja z dnia 01 sierpnia 2015 r. Definicje:

REGULAMIN PROGRAMU CLUBCARD wersja z dnia 01 sierpnia 2015 r. Definicje: REGULAMIN PROGRAMU CLUBCARD wersja z dnia 01 sierpnia 2015 r. Definicje: Program CLUBCARD - oznacza Program dla Klientów, którego organizatorem jest TESCO (Polska) Sp. z o.o., prowadzony w Sklepach sieci

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 01.09.2014 I. SŁOWNICZEK UŻYTYCH POJĘĆ. Terminy użyte w Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymują następujące znaczenie:

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Francuskie wakacje z Carte d Or

Regulamin Konkursu Francuskie wakacje z Carte d Or Regulamin Konkursu Francuskie wakacje z Carte d Or 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod nazwą Francuskie wakacje z Carte d Or zwanym dalej Konkursem jest Advalue Sp. z o.o., z siedzibą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD

REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD REGULAMIN PROGRAMU RODZINKA DLA STAŁYCH KLIENTÓW OBOWIĄZUJĄCY OD 02.05.2013 I. SŁOWNICZEK UŻYTYCH POJĘĆ. Terminy użyte w Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymują następujące znaczenie:

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ LOTERIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ LOTERIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ LOTERIA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA 1. NAZWA I RODZAJ LOTERII PROMOCYJNEJ Loteria promocyjna, zwana dalej Loterią, urządzana jest pod nazwą Loteria Świąteczno-Noworoczna 2. NAZWA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Konkurs Jaki jest Twój przepis na miłość? Pasaż Świętokrzyski w Kielcach POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU Konkurs Jaki jest Twój przepis na miłość? Pasaż Świętokrzyski w Kielcach POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU Konkurs Jaki jest Twój przepis na miłość? Pasaż Świętokrzyski w Kielcach 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorem Konkursu Jaki jest Twój przepis na miłość? - zwanego dalej Konkursem,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK

Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK Regulamin Programu Lojalnościowego KLIK 1. Definicje Terminy i pojęcia użyte w niniejszym Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymały następujące znaczenie: 1.1. Program Program lojalnościowy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ WYGRANE ZAPA(R)KOWANE

REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ WYGRANE ZAPA(R)KOWANE REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ WYGRANE ZAPA(R)KOWANE Postanowienia ogólne 1. Nazwa loterii Loteria będzie prowadzona pod nazwą WYGRANE ZAPA(R)KOWANE. 2. Nazwa organizatora loterii Organizatorem loterii

Bardziej szczegółowo

3. Program SERVICE PRO - Program SERVICE PRO, którym objęte są 5-letnie i

3. Program SERVICE PRO - Program SERVICE PRO, którym objęte są 5-letnie i Regulamin Konkursu Pochwal się przebiegiem i zgarnij nagrody! Konkurs dla uczestników Programu SERVICE PRO. Niniejszy Regulamin określa zasady Konkursu Pochwal się przebiegiem i zgarnij nagrody! Konkurs

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu internetowego Luxury Products 1 Postanowienia ogólne Sklep Internetowy Luxury Products, działający pod adresem

Regulamin sklepu internetowego Luxury Products 1 Postanowienia ogólne Sklep Internetowy Luxury Products, działający pod adresem Regulamin sklepu internetowego Luxury Products 1 Postanowienia ogólne Sklep Internetowy Luxury Products, działający pod adresem www.luxuryproducts.pl, prowadzony jest przez firmę Luxury Products Cylwik

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Nowy Smak przerwy z Żabką 1. [POSTANOWIENIA OGÓLNE]

REGULAMIN KONKURSU Nowy Smak przerwy z Żabką 1. [POSTANOWIENIA OGÓLNE] REGULAMIN KONKURSU Nowy Smak przerwy z Żabką 1. [POSTANOWIENIA OGÓLNE] 1. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem strony marki Sunbites na stronie internetowej: www.przerwanabierasmaku.pl 2. Konkurs

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH REGULAMIN KORZYSTANIA Z SYSTEMU REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH INFORMACJE OGÓLNE 1. Udostępniony system rezerwacji umożliwia Użytkownikowi Internetu uzyskanie informacji o aktualnie dostępnych połączeniach

Bardziej szczegółowo

1. Postanowienia ogólne

1. Postanowienia ogólne REGULAMIN akcji promocyjnej Paliwo za komplet opon 1. Postanowienia ogólne 1. Akcja promocyjna Paliwo za komplet opon (zwana dalej Akcją ) stanowi przedsięwzięcie marketingowe Spółki działającej pod firmą:

Bardziej szczegółowo

4. Programem Ambasador nie jest objęty zakup od Organizatora lokalu mieszkalnego,

4. Programem Ambasador nie jest objęty zakup od Organizatora lokalu mieszkalnego, Regulamin Programu Ambasador 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin ( Regulamin") określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w programie rekomendacyjnym Ambasador ( Program Ambasador ). 2. Organizatorem

Bardziej szczegółowo

16.06.2010. Szanowni Państwo,

16.06.2010. Szanowni Państwo, 16.06.2010 Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że dbając o Państwa wygodę korzystania z Karty Programu Lojalnościowego DOM, z dniem 16 lipca 2010 r. wprowadzamy następujące udogodnienia: Bezpłatne

Bardziej szczegółowo

polskieubezpieczenia.pl REGULAMIN SERWISU

polskieubezpieczenia.pl REGULAMIN SERWISU polskieubezpieczenia.pl REGULAMIN SERWISU Witamy w Polskich Ubezpieczeniach. AutoCard Sp. z o.o. jako zarządca serwisu zastrzega w niniejszym regulaminie wyłączne prawa i warunki do korzystania z portalu.

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Biuro Podróży TravelNeo 1. Postanowienia ogólne 1.1 Właścicielem serwisu www.travelneo.pl jest Biuro Podróży TravelNeo z siedzibą w Łazanach 259, 32-020

Bardziej szczegółowo

Regulamin Akcji Promocyjnej Jesienne upominki w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach (dalej jako: Regulamin )

Regulamin Akcji Promocyjnej Jesienne upominki w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach (dalej jako: Regulamin ) Regulamin Akcji Promocyjnej Jesienne upominki w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach (dalej jako: Regulamin ) Postanowienia Ogólne 1 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa, zasady

Bardziej szczegółowo

Regulamin programu MISTRZOWIE TYTANA Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie oznaczają: Formularz Rejestracji Transakcji - formularz

Regulamin programu MISTRZOWIE TYTANA Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie oznaczają: Formularz Rejestracji Transakcji - formularz Regulamin programu MISTRZOWIE TYTANA Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie oznaczają: Formularz Rejestracji Transakcji - formularz otrzymywany przez Uczestnika po rejestracji w Programie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Raty i świąteczny prezent

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Raty i świąteczny prezent REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ Raty i świąteczny prezent I) Słowniczek użytych pojęć 1) Organizator - Sprzedaż Premiowa Raty i świąteczny prezent, zwana dalej Sprzedaż Premiowa, organizowana jest przez

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU 8 EDYCJA

REGULAMIN KONKURSU 8 EDYCJA REGULAMIN KONKURSU 8 EDYCJA Dom Handlowy MAXIM w Legionowie 05-120, przy ul. Siwińskiego 2. 1 ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1. Konkurs (zwany dalej Konkursem ) organizowany jest przez Dom Handlowy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI Wielkanoc 2015 w Carrefour z bonami i kartami podarunkowymi. I. Słowniczek użytych pojęć

REGULAMIN PROMOCJI Wielkanoc 2015 w Carrefour z bonami i kartami podarunkowymi. I. Słowniczek użytych pojęć REGULAMIN PROMOCJI Wielkanoc 2015 w Carrefour z bonami i kartami podarunkowymi I. Słowniczek użytych pojęć Terminy użyte w niniejszym Regulaminie, o ile z kontekstu nie wynika inaczej, otrzymały następujące

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu - SMS 71244- Piłkarski konkurs platformy n

Regulamin Konkursu - SMS 71244- Piłkarski konkurs platformy n Regulamin Konkursu - SMS 71244- Piłkarski konkurs platformy n 1.Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin (zwany dalej "Regulaminem") określa ogólne warunki uczestnictwa w Konkursie Piłkarski konkurs

Bardziej szczegółowo

OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU

OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU OGÓLNE WARUNKI PRZEWOZU PASAŻERÓW I BAGAŻU wydane przez Eurolot S.A. na podstawie art. 205 ust. 3 Ustawy z dnia 3 lipca 2002 r. Prawo Lotnicze (tj. Dz. U. 2006 r. Nr 100 poz. 696 z późn. zm.). Wersja z

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r.

Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r. Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r. I Postanowienia ogólne 1.1. Konkurs promocyjny skierowany jest do klientów detalicznych nabywających

Bardziej szczegółowo

Zamówienie Bonów Podarunkowych BonCard

Zamówienie Bonów Podarunkowych BonCard Dotacje na innowacje Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej Zamówienie Bonów Podarunkowych BonCard (FORMULARZ PROSIMY WYPEŁNIAĆ DRUKOWANYMI LITERAMI) 1. Dane podmiotu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU CYBERBONUS 16 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

REGULAMIN KONKURSU CYBERBONUS 16 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. REGULAMIN KONKURSU CYBERBONUS 16 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem Konkursu CYBERBONUS 16 edycja, zwanego dalej Konkursem jest Fujitsu Technology Solutions

Bardziej szczegółowo

Regulamin sprzedaży premiowej dla konsumentów Promocja Wiosenna

Regulamin sprzedaży premiowej dla konsumentów Promocja Wiosenna Regulamin sprzedaży premiowej dla konsumentów Promocja Wiosenna 1 Definicje 1. Sprzedaż premiowa dla konsumentów dokonujących zakupu produktów z linii lodówek, AGD do zabudowy oraz odkurzaczy, oznaczonych

Bardziej szczegółowo