Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód"

Transkrypt

1 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 1 1_Marriott_Hotels.qxp Marriott Hotels Statement Insert Panel permission of Marriott Hotels. Skorzystaj z 10% rabatu na wybrane pakiety Escape w hotelach Marriott w Jordanii, płacąc kartą Visa. Marriott International, Inc. to jedna z najbardziej liczących się na świecie firm branży hotelarskiej. Jej historia zaczęła się od stoiska z piwem korzennym otwartym w Washington DC, w 1927 roku przez J. Willarda i Alice S. Marriott. Obecnie Marriott International posiada blisko 2800 obiektów noclegowych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych oraz w 66 innych krajach i rejonach. Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć w spa czy szukasz romantycznego zacisza, możesz skorzystać ze doskonałych pakietów usług dostępnych w dowolnym z trzech hoteli i kurortów Marriott w Jordanii, jeżeli dokonasz płatności kartą Visa. Amman Marriott Hotel Pakiet Escape! Spa w cenie od 159 dinarów jordańskich Jordan Valley Marriott Resort & Spa Pakiet Escape! Romance w cenie od 230 dinarów jordańskich Petra Marriott Hotel Pakiet Escape! Spa w cenie od 79 dinarów jordańskich Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z Jordanii pod numer: lub wejść na stronę podać kod promocyjny VSP i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. W niektórych hotelach wymagany jest minimalny okres pobytu. Podane opłaty dotyczą ceny jednego pokoju za jedną noc. Ceny są uzależnione od dostępności. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

2 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 2 2_InterContinental_Hotel.qxp InterContinental Hotel Statement Insert Panel permission of InterContinental Hotel. Zatrzymaj się na dwie noce w hotelach InterContinental w Jordanii i skorzystaj z 15% rabatu w stosunku do najbardziej elastycznej stawki, płacąc kartą Visa. Korzystając z oferty hoteli grupy InterContinental, możesz odkryć Jordanię. To miejsce, w którym czeka na Ciebie zarówno historia jak i gościnne przyjęcie, niezliczone cuda Jordanii, Amman, tętniąca życiem stolica będąca spektakularnym połączeniem starego świata z nowym. Miasto Petra, mozolnie wykute w ciemnoróżowej skale, należy do tych starożytnych miejsc, które budzą podziw turystów. Aqaba, miasto położone na południu kraju, to idealne miejsce do nurkowania w czystej, błękitnej wodzie i podziwiania cudownych raf koralowych Morza Czerwonego. Zatrzymaj się na dwie noce i skorzystaj z 15% rabatu w stosunku do najbardziej elastycznej ceny, w następujących uczestniczących w promocji hotelach InterContinental w Jordanii: InterContinental Jordan, InterContinental Aqaba, Crowne Plaza Amman, Crowne Plaza Petra i Holiday Inn Amman. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić pod bezpłatny numer naszego globalnego działu rezerwacji: z Bahrajnu: , z Egiptu: , z Jordanii: , z Kuwejtu: wew. 6233, z Libanu: +(01) i poprosić , z Omanu: , z Kataru: , z Arabii Saudyjskiej: lub z innej lokalizacji: , podać kod promocyjny Visa promotion of IHG Jordan i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Cena podana w oparciu o najbardziej elastyczną stawkę. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

3 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 3 3_Marriott.qxp Marriott Statement Insert Panel 1 July 24 December, 2007 permission of Marriott. Skorzystaj z pakietu obejmującego trzy noclegi w luksusowym pokoju, wraz ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego, jednym obiadem i 20% rabatem na masaże, płacąc kartą Visa. Rozkoszuj się pobytem w jednym z kurortów Marriott położonych nad Morzem Czerwonym. Riwiera Morza Czerwonego to idealne miejsce na spędzenie cudownych wakacji i jeden z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących rejonów na Bliskim Wschodzie. Jest to region nie tylko piękny, ale również pełen kontrastów. Piaszczyste, pustynne przestrzenie ciągną się aż do wybrzeża, gdzie przeobrażają się w cudowne, złote plaże, pełne dziewiczych raf koralowych. Maska, rurka i para płetw to wszystko, co jest potrzebne, aby zbadać niezwykły świat podwodny i rafy koralowe. Amatorzy nurkowania w głębszych wodach mogą odkryć magię tego podwodnego raju poznać muszle, rzadkie ryby i być może spotkać się z przepływającym od czasu do czasu rekinem. Sharm El Sheikh Marriott Beach Resort cena od 340 USD do 499 USD Hurghada Marriott Beach Resort 330 USD Taba Heights Marriott Beach Resort 270 USD Od 25 lipca do 25 sierpnia 2007 r. oraz od 28 września do 28 października 2007 r. obowiązuje dopłata w wysokości 30,00 USD. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić do centrum rezerwacji na numer: Sharm Marriott: / Hurghada Marriott: / Taba Heights Marriott: lub z innej lokalizacji: , bądź odwiedzić stronę internetową / / podać kod promocyjny VSCR (VSP) i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 24 grudnia 2007 r. Oferta ważna przez 7 dni w tygodniu; jest uzależniona od dostępności miejsc hotelowych; wymagana jest rezerwacja z wyprzedzeniem. Oferta podana dla noclegu ze śniadaniem, wymagany jest pobyt na minimum trzy noce, stawkę za pobyt podano w odniesieniu do zakwaterowania w pokoju dwuosobowym, cena obejmuje jeden obiad w trakcie pobytu. Przedstawiona oferta odnosi się do pokoju dwuosobowego zajmowanego przez dwie osoby, cena obejmuje opłaty za obsługę oraz podatki, dopłata za pobyt w okresie szczytu wynosi 30,00 USD. Oferta nie dotyczy grup składających się z 10 lub większej liczby osób. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

4 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 4 4_Rotana Hotels.qxp Rotana Hotels Statement Insert Panel permission of Rotana Hotels. Zatrzymaj się w jednym z hoteli Rotana i skorzystaj z bezpłatnych udogodnień, płacąc kartą Visa. Zasmakuj w luksusie i arabskiej gościnności w ich najdoskonalszej postaci. Nasze hotele i kurorty, usytuowane w doskonałych lokalizacjach, oferują wyjątkowe usługi w zakresie organizowania kolacji, konferencji i bankietów, a ponadto są wyposażone w obiekty sportowe i wypoczynkowe. Posiadacze karty Visa mogą skorzystać z bezpłatnego transportu z lotniska, śniadania w Rotana Club Lounge, szybkiego dostępu do Internetu i jednej godziny masażu w cenie360 USD za pokój za noc, w dowolnym hotelu biorącym udział w promocji: Al Bustan Rotana Hotel - Dubaj, Al Murooj Rotana Hotel & Suites - Dubaj oraz Beach Rotana Hotel and Towers Abu Dhabi. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić do Al Bustan Rotana Hotel, w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie, pod numer: (+971) , Al Murooj Rotana Hotel & Suites, w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie: (+971) , lub Beach Rotana Hotel & Towers, w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie: (+971) , bądź odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny: Visa WBO 07 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Rezerwacje pokoi i ceny są uzależnione od dostępności. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami. Cena nie obejmuje bezpłatnego transportu z lotniska w przypadku Beach Rotana Hotel and Towers. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

5 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 5 5_Millennium_Hotels _Dubai.qxp Millennium Hotels Dubai Statement Insert Panel permission of Millennium Hotels Dubai. Zatrzymaj się w hotelu Millennium Airport w Dubaju, hotelu Millennium w Abu Dhabi lub hotelu Millennium w Doha i skorzystaj z bezpłatnego podwyższenia standardu do kolejnej dostępnej kategorii pokoju, płacąc kartą Visa. Posiadacze karty Visa mogą otrzymać bezpłatne podwyższenie standardu w odniesieniu do najlepszej dostępnej ceny, bezpłatną gazetę, bezpłatny przejazd z lotniska oraz kosz owoców na powitanie. Aby dokonać rezerwacji w hotelu Millennium Airport w Dubaju, należy zadzwonić pod numer: , podać promocyjny kod Visa 1, w hotelu Millennium w Abu Dhabi: +971 (0) , podać promocyjny kod Visa Promotion, w hotelu Millennium w Doha: , podać promocyjny kod VI 2007, bądź odwiedzić stronę internetową i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Rezerwacje są uzależnione od dostępności. Anulowanie rezerwacji na 24 godzin lub krócej przed planowanym przybyciem podlega opłacie z tytułu niewykorzystania rezerwacji, w kwocie równej cenie jednego noclegu. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

6 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 6 6_Sheraton_Israel_Hotels_ &_Resorts.qxp Sheraton Israel Hotels & Resorts Statement Insert Panel permission of Sheraton Israel Hotels & Resorts. Zatrzymaj się w hotelach i kurortach Sheraton w Izraelu i skorzystaj z podwyższenia standardu pokoju oraz bezpłatnej butelki wina. Hotele i kurorty Sheraton w Izraelu usytuowane są w pięciu doskonałych lokalizacjach w Jerozolimie, Tel Awiwie, Tyberiadzie, nad Morzem Martwym i w Ejlat. Oferujemy naszym klientom wyjątkową gościnność i obsługę, z jakiej słynie Sheraton. W przypadku każdej rezerwacji dokonanej w jednym lub w kilku spośród poniższych hoteli oferujemy podwyższenie standardu pokoju (do następnej możliwej kategorii) oraz bezpłatną butelkę wina: Sheraton Jerusalem Plaza, Sheraton Moriah Tel-Aviv, Sheraton City Tower, Sheraton Tiberias, Sheraton Dead Sea, Sheraton Eilat, Herods Sheraton Resort Eilat, Herods Forum Sheraton Covention Center Eilat oraz Herods Vitalis Health & Lifestyle Resort. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić na bezpłatny numer z USA/Kanady: , z Izraela: lub odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny Visaglob i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Wyżej wymienione hotele biorą udział w programie SPG Starpoints. Podwyższenie standardu jest uzależnione od dostępności. Promocyjne oferty nie mogą być łączone. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

7 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód PAKIETY PODRÓŻNE 7 7_Israir_Airlines.qxp Israir Airlines Statement Insert Panel permission of Israir Airlines. Płacąc za przelot do Izraela i z powrotem kartą Visa możesz skorzystać z bezpłatnego zwiedzania Jerozolimy. Wycieczka rozpoczyna się od podziwiania panoramy Jerozolimy. Następnie planowany jest przejazd przez ogrody Getsemani i wjazd do Starego Miasta, a następnie zwiedzanie niedawno odnowionej żydowskiej dzielnicy Cardo. Trasa wycieczki wiedzie do Zachodniego Muru, wzdłuż Via Dolorosa (Drogi Krzyżowej) i Bazyliki Grobu Pańskiego. Zwiedzanie kończy się w Starym Mieście. (Nie przewiduje się transportu z powrotem do hotelu). Uwaga: Zwiedzanie miejsc kultu religijnego wymaga skromnego ubioru (krótkie spodenki nie są dozwolone) i zakrycia ramion. Zaleca się zabranie wygodnego obuwia oraz nakrycia głowy. Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić z USA/Kanady pod numer: lub z innej lokalizacji: +(516) , bądź odwiedzić stronę podać kod promocyjny Visa 07USA i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 1 grudnia 2007 r. Oferta ważna przy zakupie biletu lotniczego w obie strony na przelot liniami Israir Airlines, w przypadku wylotu z Nowego Jorku. Rezerwacji wycieczki po mieście należy dokonać w momencie dokonywania rezerwacji biletu lotniczego. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

8 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód LINIE LOTNICZE 8 8_Etihad_Airways.qxp Etihad Airways Statement Insert Panel 1 July 30 November, 2007 permission of Etihad Airways. Zakup jeden pełnopłatny bilet na przelot liniami lotniczymi Etihad Airways w klasie First Class Diamond Zone lub Business Class Pearl Zone, z wylotem z lotniska JFK i przylotem do Abu Dhabi, Dubaju lub innego miejsca na Bliskim Wschodzie, i skorzystaj z bezpłatnego biletu na tej samej trasie płacąc kartą Visa. Etihad Airways to linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki wyjątkowym, dostosowanym do potrzeb klienta usługom świadczonym w powietrzu i na lądzie, linie Etihad Airways zasłużyły sobie przez trzy kolejne lata z rzędu na tytuł Najlepszego na Świecie Nowego Przewoźnika Lotniczego, przyznawany w konkursie World Travel Awards. Rozpocznij podróż z lotniska JFK w Nowym Jorku, kierując się do Abu Dhabi, Dubaju lub innego miejsca na Bliskim Wschodzie, korzystając z linii lotniczych Etihad Airways. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z USA pod numer: ETIHAD, z innej lokalizacji: lub wysłać wiadomość na adres podać kod promocyjny Visa NYC 072 i zapłacić kartą Visa. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi dowozu i odwozu pasażerów samochodem z szoferem w Nowym Jorku i Abu Dhabi informacji udziela operator w dziale rezerwacji Etihad. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 30 listopada 2007 r. Bilety należy zakupić i z podróży należy skorzystać przed 30 listopada 2007 r. Oferta ważna jedynie dla posiadaczy karty Visa mieszkających na terenie USA. Wszystkie bilety będą wyłącznie wydawane bezpośrednio przez amerykańskie biuro Etihad. Oferta obowiązuje w przypadku zakupu normalnego, nieograniczonego biletu publikowanego w ramach pierwszej oferty (Diamond Zone) lub biletu w klasie biznesowej (Pearl Zone). Płatność w kilku walutach nie będzie akceptowana. Liczba miejsc jest ograniczona i jest uzależniona od dostępności. Oferta ważna wyłącznie w przypadku przelotu liniami lotniczymi Etihad Airways. Podróż należy rozpocząć na lotnisku JFK w Nowym Jorku i zakończyć w Abu Dhabi, Dubaju lub innym miejscu na Bliskim Wschodzie, korzystając z linii lotniczych Etihad Airways. Wszystkie bilety należy zakupić przed wylotem, korzystając z ważnej karty Visa. Posiadacz płatnego biletu oraz posiadacz bezpłatnego biletu muszą korzystać z tej samej trasy przelotu w każdym momencie podróży; ponadto, bilety muszą zostać jednocześnie zarezerwowane i wystawione. Bilety otwarte nie są dozwolone. Oferty nie można łączyć z uprzednim rabatem lub inną ofertą promocyjną. Oferta nie jest dostępna w przypadku dzieci lub niemowląt. Zmiany trasy oraz wszelkie inne prośby będą obsługiwane zgodnie z przepisami dotyczącymi opłat dla danego biletu lotniczego; w takich przypadkach należy przedstawić obydwa bilety. Zwroty będą dokonywane w przypadku przedstawienia całkowicie niewykorzystanego biletu bezpłatnego. Bezpłatna usługa przejazdu z szoferem w celu przywozu lub odwozu pasażerów jest dostępna w promieniu 113 km od lotniska JFK International oraz w Abu Dhabi. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

9 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód POSIŁKI 9 9_Fairmont_Dubai.qxp Fairmont Dubai Statement Insert Panel permission of Fairmont Dubai. Skorzystaj z 20% rabatu na kolację w The Fairmont Dubai, płacąc kartą Visa. Zasmakuj w niezwykłych potrawach, korzystając z przeznaczonej dla dwóch osób oferty dwóch restauracji hotelowych. Restauracja Bacchus jest usytuowana przy brzegu basenu; jej wystrój nawiązuje do zdrowego trybu życia, a w menu serwowane są lekkie włoskie potrawy. Restauracja Cascades oferuje świeże produkty pochodzące z lokalnego rynku i przyrządzone w wyszukany sposób, a jej zróżnicowane menu składa się z m.in. z potraw charakterystycznych dla regionu. Zrób sobie przyjemność i rozkoszuj się smakiem najdoskonalszych dań serwowanych w tych dwóch słynnych restauracjach. Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić pod numer: +(971) lub odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny Visa 20 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Oferta nieważna w połączeniu z innymi ofertami lub rabatami. Oferta ważna wyłącznie w restauracjach Bacchus i Cascades. Możliwość rezerwacji zależna od dostępności. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

10 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 10 10_Visa_Destinations.qxp Visa Destinations Statement Insert Panel Sprawdź promocyjne oferty podróży z kartą Visa, aby poznać wyjątkowe przywileje, dostępne wyłącznie dla posiadaczy karty Visa. Portal Visa Destinations to innowacyjny i interaktywny portal poświęcony podróżom. Visa Destinations prezentuje wyjątkowe oferty i promocje wybranej grupy globalnych partnerów organizacji Visa, takich jak biura podróży, sprzedawcy detaliczni i partnerzy specjalizujący się w branży rozrywkowej. Ten szeroki asortyment interesujących ofert w formie przyjaznej użytkownikowi witryny internetowej jest dostępny pod adresem permission of Visa Destinations.

11 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 11 11_AIG.qxp AIG Statement Insert Panel permission of AIG. Skorzystaj z 10% zniżki na opłacie za członkostwo w AIG, która ma na celu zapewnić Ci pomoc podczas podróży międzynarodowych i ochronić przed kradzieżą tożsamości, gdy płacisz kartą Visa. Członkostwo w AIG Travel Safe ID, to Międzynarodowe usługi AIG gdy jesteś za granicą lub gdy jedynie buszujesz po Internecie, jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy. Jako posiadacz karty Visa możesz uzyskać rabat w wysokości 10% od opłaty członkowskiej, mającej na celu jednocześnie zapewnić Ci pomoc podczas podróży międzynarodowych oraz chronić Cię przed kradzieżą tożsamości. Doskonałe rozwiązanie w przypadku podróży służbowych i turystycznych. Program oferuje całodobową/całoroczną sieć bezpieczeństwa gwarantowaną przez dostawcę, któremu można zaufać. W czasie trwania okresu członkostwa osoby podróżujące do innych krajów mogą zadzwonić pod numer widniejący na ich karcie w przypadku nagłych sytuacji medycznych, prawnych lub związanych z podróżą; mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanego koordynatora, świadczącego pomoc w odpowiednim języku, przez całą dobę. Członkostwo gwarantuje również pomoc ekspercką oraz wsparcie finansowe do wysokości USD w przypadku, gdy padniesz ofiarą kradzieży tożsamości. Zabezpiecz się gdziekolwiek się udajesz. Zapłać za członkostwo kartą Visa i skorzystaj z 10% zniżki. Wybierz plan srebrny lub złoty. Członkostwo jest dostępne dla klientów indywidualnych, w okresach 3, 6 i 12 miesięcy, w cenie od 25,00 USD. Aby skorzystać z tej oferty i dowiedzieć się więcej na temat członkostwa, należy zadzwonić z USA pod numer: lub z innej lokalizacji pod numer: , bądź odwiedzić stronę powołać się na kod promocyjny AIG TravelSafe ID Memberships: AIGISV04 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Plany srebrne obejmują pomoc ekspercką i finansową do wysokości 2500 USD, przy udziale własnym w kwocie 100 USD dla ofiar kradzieży tożsamości; plany złote zapewniają pomoc do wysokości USD, bez udziału własnego. Plany obejmują Ubezpieczenie ochrony dochodów w przypadku zarobków utraconych w wyniku przerwy w pracy w związku z przypadkiem kradzieży tożsamości oraz zwrot kosztów związanych z odzyskaniem tożsamości, włącznie z kosztami obrony w przypadku niektórych sądowych spraw cywilnych, spłacenia pożyczek i zwrotu opłat. W niniejszej broszurze zawarto krótki opis oferty. Kompletny opis zawarty jest w podsumowaniu planu, który zostanie przesłany do użytkownika po dołączeniu się do programu. W przypadku braku zgodności między niniejszą broszurą a streszczeniem planu, decydujące znaczenie mają warunki podsumowania planu. Wszelkie ubezpieczenia, zasiłki i składki wymienione w niniejszej broszurze są podane w dolarach amerykańskich. Informacje kontaktowe do miejscowych lekarzy, dentystów, szpitali i klinik są podawane członkom na żądanie. W razie potrzeby zapewniana jest pomoc tłumacza oraz współpraca z instytucją zapewniającą podstawowe ubezpieczenie zdrowotne podróżnego. Program pozwala uzyskać informacje na temat dokumentów potrzebnych na czas podróży, szczepień, ostrzeżeń związanych z sytuacją polityczną/środowiskową, informacje na temat walut oraz lokalizacji bankomatów, pogody na świecie, pomocy w przypadku zagubienia i kradzieży mienia osobistego, zagubienia/kradzieży dokumentów podróżnych, przelewów pieniężnych, zwrotu pojazdu i porad prawnych. Partnerstwo w AIG TravelSafe ID można anulować, przekazując informację o anulowaniu przed rozpoczęciem obowiązywania członkostwa. Nie są dozwolone żadne zwroty w przypadku próśb o anulowanie otrzymanych po rozpoczęciu obowiązywania członkostwa. Wszystkie usługi muszą być dostarczane i organizowane przez AIG International Services Inc. lub przez jego uznanego, stowarzyszonego dostawcę. AIG International Services Inc. jest firmą członkowską American International Group, Inc. (AIG). Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub innym ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

12 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 12 12_AIG.qxp AIG Statement Insert Panel permission of AIG. Posiadacze karty Visa mogą skorzystać z 10% rabatu na program członkowski AIG International Services, podstawowy pakiet dla dzisiejszego globalnego turysty. AIG International Services: Podróżuj po świecie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy. Jako posiadacz karty Visa, możesz uzyskać 10% rabat na członkostwo w programie pomocy międzynarodowej. Doskonałe rozwiązanie w przypadku podróży służbowych i turystycznych. Program oferuje całodobową/całoroczną sieć bezpieczeństwa gwarantowaną przez dostawcę, któremu można zaufać. W czasie trwania okresu członkostwa, osoby podróżujące do innych krajów mogą zadzwonić pod numer widniejący na ich karcie członkowskiej w przypadku nagłych sytuacji medycznych, prawnych lub związanych z podróżą, mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanego koordynatora, świadczącego pomoc w odpowiednim języku, przez całą dobę. Członkostwo w programie pozwala również na pokrycie wydatków poniesionych zarówno w przypadku ewakuacji z przyczyn medycznych, jak i sprowadzenie szczątków do kraju, jeżeli podróżny znajduje się ponad 160 km od domu. Chroń siebie, swoich pracowników i rodzinę. Zapłać za członkostwo kartą Visa i skorzystaj z 10% zniżki. Zniżka ta jest dostępna do osób prywatnych, podróżujących przez krótszy lub dłuższy czas, od okresu 14 dni za kwotę 35,00 USD. Aby skorzystać z tej oferty lub dowiedzieć się więcej na temat członkostwa, należy zadzwonić pod numer: z USA lub odwiedzić stronę internetową powołać się na kod promocyjny International Assistance Memberships: AIGISV05 i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Oferta jest zależna od dostępności i cen. Do zastosowania jedynie w przypadku zakupu określonych, wskazanych produktów. Ofert tych nie można łączyć z innymi promocyjnymi rabatami. Partnerstwo w AIG TravelSafe ID można anulować, przekazując informację o anulowaniu przed rozpoczęciem obowiązywania członkostwa. Nie są dozwolone żadne zwroty w przypadku próśb o anulowanie otrzymanych po rozpoczęciu obowiązywania członkostwa. Wszystkie usługi muszą być dostarczane i organizowane przez AIG International Services Inc. lub przez jego uznanego, stowarzyszonego dostawcę. AIG International Services Inc. jest firmą członkowską American International Group, Inc. (AIG). Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub innym ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

13 Oferty Ogólnoświatowe LINIE LOTNICZE 13 13_Star_Alliance.qxp Star Alliance Statement Insert Panel Odwiedź witrynę internetową i sprawdź informacje dotyczące 10. rocznicy tych linii lotniczych oraz promocji specjalnych. Star Alliance sieć linii lotniczych działających na całym świecie, założona w roku 1997 jako pierwszy naprawdę globalny sojusz linii lotniczych, oferujący klientom ogólnoświatowy zasięg i bezproblemowe usługi transportowe. Łącznie sieć Star Alliance oferuje ponad codziennych przelotów do 855 miejsc docelowych w 155 krajach. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej permission of Star Alliance.

14 Oferty Ogólnoświatowe NOCLEGI 14 14_Marriott_Hotels_&_ Resorts.qxp Marriott Hotels & Resorts Statement Insert Panel permission of Marriott Hotels & Resorts. Skorzystaj z kuponów Bonus Bucks w wysokości 100 USD podczas następnej wizyty w hotelach i kurortach Marriott, JW Marriott, Renaissance oraz w hotelach Courtyard, rezerwując pokój w ramach oferty Stay for Breakfast i zapłać kartą Visa - w dowolnej lokalizacji poza USA i Kanadą. Pobyt u nas sprzyja wzbudzaniu romantycznych uczuć, bez względu na to, czy nasi gości opuszczają swój pokój czy też nie. Dopilnujemy każdego szczegółu i spełnimy każde życzenie, zatem Wy możecie myśleć już tylko o sobie. Dzięki naszej ofercie możecie skorzystać jeszcze raz z romantycznej krótkiej ucieczki od świata. Możecie relaksować się przez cały weekend, wylegując się do późna we wspaniałej, bawełnianej pościeli i ogromnych, miękkich puchowych poduszkach. Możecie obserwować zachód słońca, oddając się błogiemu lenistwu nad brzegiem basenu. I oczywiście, możecie skorzystać się wystawnego, przygotowanego na zamówienie śniadania wliczonego w cenę! Aby zaplanować swoją randkę, wystarczy skontaktować się z jednym z setki naszych hoteli zlokalizowanych w najbardziej wymarzonych zakątkach świata. Niech wyobraźnia podpowie Wam, jak można spędzić ten czas. To obsługa w stylu Marriott. KUPONY BONUSOWE Hotele i kurorty Marriott, JW Marriott Courtyard i Renaissance Wielka Brytania 100 GBP 50 GBP Bliski Wchód i Afryka, Azja - rejon Pacyfiku i Hawaje, 100 USD 50 USD Karaiby i Ameryka Łacińska Australia 100 AUD 50 AUD Europa kontynentalna i Irlandia (strefa Euro) 100 EUR 50 EUR Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z Kanady/USA pod numer: , lub będąc w innej lokalizacji należy odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny OTP i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 2 września 2007 r w biorących udział w promocji hotelach i kurortach Marriott, JW Marriott oraz Renaissance, a także hotelach Courtyard poza USA i Kanadą. Aby skorzystać ze oferty Stay for Breakfast, goście muszą zarezerwować nocleg z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę. Oferta może być dostępna przez siedem dni w tygodniu w wybranych lokalizacjach. Cena obejmuje śniadanie dla maksymalnie dwóch osób dorosłych oraz dzieci w wieku 12 lat i młodszych. Oferta nie dotyczy grup składających się z 10 lub większej liczby osób. Dostępna jest ograniczona ilość pokoi; mogą obowiązywać dni wyłączone z promocji oraz inne ograniczenia. Aby skorzystać z kuponu Bonus Bucks/Extra Euros/Premium Pounds/Australian Dollars ważnego przez 6 miesięcy od daty wydania i dotyczącego kolejnego pobytu opłacanego na dwie noce, płatności należy dokonać ważną kartą Visa. Za okres pobytu wydawany jest jeden kupon na pokój. Pobyt jest definiowany jako kolejne noce spędzone w tym samym hotelu, bez względu na fakt zameldowania/wymeldowania się z pokoju. Pełen opis warunków dostępny jest w witrynie Marriott.com. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

15 Oferty Ogólnoświatowe SPRZEDAŻ DETALICZNA 15 15_Together_Collection.qxp Together Collection Statement Insert Panel permission of Together Collection. Together to doskonały upominek: 10 płyt CD, 123 ścieżek i nagradzane fotografie, wszystkie zamieszczone w książce z twardą okładką, zawierającą 102 stron. To muzyka, słowa i obrazy, które mają Cię inspirować i wypełniać Twoją duszę. Pianista Carl Doy z członkami nowozelandzkiej orkiestry symfonicznej wykonuje utwory Sinatry, Bacharacha, Streisand, the Beatles, Nat King Cole a i innych artystów. Visa z dumą przedstawia wyjątkową kolekcję Together, składającą się z kolekcji 10 płyt CD za jedynie 149 USD plus podatek i opłaty. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy odwiedzić witrynę internetową i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Zależna od dostępności. Zakupu należy dokonać ważną kartą Visa. Nabywca zobowiązany jest uregulować należności z tytułu wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub innym ograniczeniom prawnym. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

16 Oferty Ogólnoświatowe SPRZEDAŻ DETALICZNA 16 16_Etón_Corporation.qxp Etón Corporation Statement Insert Panel permission of Etón Corporation. Zakup Etón FR350 (60 USD), a otrzymasz gratis słuchawki (o wartości 25 USD), płacąc kartą Visa. Firma Etón Corporation to znany lider na rynku elektroniki użytkowej audio, określający się przez swoją misję Powtórnego wynalazku radia. Łącząc najnowsze osiągnięcia technologiczne z praktycznym wzornictwem, firma Etón oferuje szeroki asortyment produktów, odwołujących się do trzech głównych kategorii: projekt, innowacja i konieczność. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie Ulepszona technologia, funkcjonalność i wszechstronność FR350 łączy w sobie najlepsze cechy FR250 z trwałym nowym wyglądem zewnętrznym i funkcjami dodatkowym. Dzięki FR350 uzyskasz zasilane samodzielnie urządzenie 3-w-1 - radio, latarkę i ładowarkę do telefonu komórkowego. FR350 oferuje również nieograniczoną moc urządzenia, dzięki generatorowi prądu napędzanemu korbą, sprawiając, że jest to idealne urządzenie do wykorzystania w nagłych przypadkach i na co dzień w domu, w ogrodzie, na kampingu czy w podróży. Funkcje: Radio AM/FM oraz możliwość wyboru 8 zakresów fal krótkich (SW 1-8), Wodoszczelna osłona, generator prądu na korbę, 3 diodowy system świetlny ze światłem awaryjnym (wbudowane dwie białe diody LED jako źródło światła i jedna migająca na czerwono), syrena alarmowa, Wbudowana ładowarka do telefonu komórkowego, (źródło zasilania: generator prądu na korbę z akumulatorami, 3 baterie AA (nie dołączono) lub adapter prądu zmiennego (dołączono), wymiary: 114 mm wysokości x 220 mm szerokości x 50 mm głębokości, waga: 538 g, cena detaliczna: 60 USD (plus dodatkowa opłata za wysyłkę i koszty manipulacyjne). Aby dokonać zakupu i skorzystać z oferty, należy odwiedzić stronę internetową wskazać kod promocyjny VISA-WBO-SP2007 i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca 2007 do 31 grudnia 2007 r. Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy kart mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. *Nie wszystkie końcówki do telefonów komórkowych są obsługiwane. Oferta ważna wyłącznie dla posiadaczy kart Visa. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie, bez powiadomienia.

17 Oferty Ogólnoświatowe SPRZEDAŻ DETALICZNA 17 17_GO-SIM.qxp GO-SIM Statement Insert Panel permission of GO-SIM. Zaoszczędź do 85% na kosztach rozmów z telefonu komórkowego za granicą, korzystając z globalnej karty SIM z oferty GO-SIM - płacąc kartą Visa. Globalna karta SIM GO-SIM powstała z myślą o tym, by znacząco zmniejszyć koszt kontaktów telefonicznych przeprowadzanych z własnego telefonu GSM podczas pobytu za granicą. Koszt korzystania z telefonu komórkowego za granicą może ponad dziesięciokrotnie przekroczyć stawki zazwyczaj płacone w kraju, o czym corocznie przekonuje się kilka tysięcy podróżnych. Oferowane rozwiązanie przypomina posiadanie właściwej waluty w telefonie. Oferta obejmuje: 30% rabat w stosunku do standardowej ceny oferowanej w Internecie dla klientów Visa OSZCZĘDNOŚĆ do 85% na kosztach rozmów telefonicznych w porównaniu z korzystaniem ze standardowego telefonu komórkowego za granicą Możliwość stosowania w ponad 130 krajach Bezpłatne rozmowy przychodzące w ponad 40 krajach Bezpłatny kredyt w zestawie startowym w wysokości 10,00 USD Bezpłatne otrzymywanie wiadomości SMS/tekstowych we wszystkich krajach Jeden międzynarodowy numer telefonu komórkowego na zawsze Nieokreślony termin ważności z karty można korzystać przez długie lata System bezabonentowy, bez umowy i comiesięcznych opłat Możliwość zakupu doładowania przez Internet Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić na bezpłatny numer z USA/Kanady: , z innej lokalizacji: lub wejść na stronę internetową podać kod promocyjny GSVWBO i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Obowiązuje opłata w wysokości 25,00 USD z tytułu kosztów wysyłki i opłat manipulacyjnych. Z karty należy korzystać tylko w kompatybilnych telefonach GSM pozbawionych blokady simlock. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

18 Oferty Ogólnoświatowe WYNAJECIÊ SAMOCHODU/LIMUZYNY Z SZOFEREM 18 18_AVIS.qxp AVIS Statement Insert Panel permission of AVIS. Wynajmij samochód w firmie Avis i skorzystaj nawet z 20% rabatu w stosunku do standardowych cen lub 10% rabatu w stosunku do międzynarodowych stawek urlopowych, płacąc kartą Visa. Avis jest jedną z największych firm wynajmujących samochody na świecie, posiadającą ponad 5000 lokalizacji w ponad 170 krajach całego globu. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić pod numer: z Austrii: , z Belgii: , z Finlandii: , z Francji: , z Niemiec: , z Grecji: , z Irlandii: , z Włoch: , z Luksemburga: , z Holandii: , z Norwegii: , z Polski: , z Portugalii: , z RPA: , z Arabii Saudyjskiej: , z Hiszpanii: , ze Szwecji: , ze Szwajcarii: , z Turcji: , z Wielkiej Brytanii: , z Ukrainy: i z USA: ; można również odwiedź stronę internetową Aby skorzystać z tej oferty, należy podać kod promocyjny N w momencie dokonywania rezerwacji i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna w przypadku wynajmów dokonanych i zakończonych w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Rabaty zostaną automatycznie uwzględnione w podanej cenie. Samochód należy wynająć podając następujący kod Visa AWD (Avis Worldwide Discount): N Oferty nie można łączyć z innymi rabatami, promocjami lub ofertami. Oferta nie jest ważna w przypadku wypożyczania samochodów na potrzeby firm lub rządu. Osoba wynajmująca samochód musi spełniać kryteria wiekowe Avis, dotyczące kierowcy i kredytu. Wymagana jest rezerwacja z wyprzedzeniem. Oferta ważna tylko w przypadku stawek międzynarodowych; rabaty nie obowiązują w przypadku wynajmów krajowych. Międzynarodowe stawki urlopowe wymagają wynajmu na minimum 3 dni poza krajem zamieszkania. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

19 Oferty Ogólnoświatowe WYNAJECIÊ SAMOCHODU/LIMUZYNY Z SZOFEREM 19 19_National_Car_Rental.qxp National Car Rental Statement Insert Panel permission of National Car Rental. Wynajmij samochód z National Car Rental i skorzystaj z 20% zniżki, płacąc kartą Visa. National Car Rental to firma wybierana przez tysiące osób prywatnych i firm na całym świecie, z rozmiarem floty przewyższającym pojazdów, obecna w ponad 80 krajach. Sieć wypożyczalni National Car Rental, obecnie oferująca ponad 800 lokalizacji w USA i Kanadzie, ponad 1200 lokalizacji w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, a także ponad 1200 lokalizacji w całej Australii, krajach basenu Oceanu Spokojnego, na Karaibach i w Japonii, nadal się rozwija w niespotykanym dotychczas tempie. National Car Rental ma przyjemność zaoferować posiadaczom kart Visa zniżkę w wysokości 20% w stosunku do międzynarodowych stawek dla klientów, dostępną w ponad 80 krajach na całym świecie. Cena obejmuje nieograniczony przebieg, zrzeczenie się szkód z tytułu kolizji (w USA zrzeczenie się szkód z tytułu utraty), zrzeczenie się odpowiedzialności z tytułu kradzieży, dodatkowe opłaty lotniskowe oraz podatek, o ile nie określono inaczej, a zatem jedynym dodatkowym kosztem, jaki klient musi ponieść, jest koszt paliwa. Aby wynająć samochód w USA i Kanadzie, należy podać identyfikator kontraktu ; aby wynająć samochód w innych lokalizacjach, należy podać identyfikator kontraktu i zapłacić kartą Visa. Dodatkowe informacje dotyczące lokalizacji wypożyczalni National Car Rental oraz floty znajdują się na stronie internetowej Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. w przypadku wynajmów zakończonych przed 31 marca 2008 r. Rezerwacji należy dokonać z wyprzedzeniem i są one zależne od dostępności. Istnieje możliwość występowania terminów wyłączonych z promocji, takich jak święta i dni wolne od pracy. Rabatu nie można łączyć z innymi zniżkami lub stawkami promocyjnymi. Mają zastosowanie standardowe warunki wynajmu samochodu obowiązujące w danej firmie oraz dotyczące kwalifikacji kierowcy i ubezpieczenia. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

20 Oferty Ogólnoświatowe TŁUMACZENIA 20 20_Biznet_Services.qxp Biznet Services Statement Insert Panel permission of Biznet Services. Skorzystaj z 12% zniżki na profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne, dzwoniąc do firmy Biznet Services i płacąc kartą Visa. Biznet Services Ltd to firma zajmująca się zawodowo tłumaczeniem od wielu lat, z siedzibą w Londynie, i klientami na całym świecie. Posiadamy zespół ponad 2000 tłumaczy języka mówionego i pisanego, specjalizujących się w ponad 50 językach. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej TŁUMACZENIA PISEMNE Tłumaczymy wszelkie rodzaje strategicznych dokumentów finansowych, informacji prasowych, prezentacji, specyfikacji technicznych, podręczników, umów, broszur, stron internetowych (włącznie z lokalizacją) z dowolnego języka, na dowolny język. Oferujemy usługi w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim i wszystkich innych językach europejskich, jak również pełen zakres języków wschodnich, bliskowschodnich i azjatyckich, włącznie z rosyjskim, polskim, czeskim, węgierskim, fińskim, arabskim, chińskim, japońskim i koreańskim. Wszystkie nasze tłumaczenia są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy pracujących wyłącznie w swoim języku ojczystym i w zakresie swojej specjalizacji. Możemy dotrzymać najkrótszych terminów, nawet w przypadku bardzo obszernych dokumentów i zawsze gwarantujemy klientowi poufność informacji. TŁUMACZENIA USTNE Możemy zapewnić usługi doświadczonych tłumaczy ustnych w każdym miejscu na świecie, tam gdzie jest to konieczne w celu symultanicznego tłumaczenia konferencji, rozmów biznesowych, sesji szkoleniowych i przewodników wycieczek turystycznych. Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić pod numer: , podać kod promocyjny BIZWBO i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Ważna wyłącznie dla nowych klientów. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES

WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES Program MasterCard Privileges zapewnia posiadaczom kart kredytowych World Elite/Signia wiele atrakcyjnych przywilejów. AVIS Wrzuć wyŝszy bieg - wypoŝyczaj samochody na

Bardziej szczegółowo

termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011

termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011 termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011 ALFA STAR Hotel: TRITON SEA BEACH RESORT (DAWNIEJ HOLIDAY BEACH)- ****+ All inclusive http://www.alfastar.com.pl/egipt,kraj/kurort,marsa+el+alam/hotel,triton+sea+beach+resort+%28dawniej+holiday+beach%29

Bardziej szczegółowo

Przystanek Nowoczesny Dubaj i Abu Dhabi 5 dni/4 noce

Przystanek Nowoczesny Dubaj i Abu Dhabi 5 dni/4 noce Przystanek Nowoczesny Dubaj i Abu Dhabi 5 dni/4 noce Program DZIEŃ 1, PRZYLOT DO DUBAJU Przylot do Dubaju (DXB), transfer do hotelu i zakwaterowanie DZIEŃ 2, NOWOCZESNY DUBAJ & BURJ KHALIFA (Ś) Architektoniczne

Bardziej szczegółowo

KARTA MASTERCARD WORLD SIGNIA BANKU MILLENNIUM

KARTA MASTERCARD WORLD SIGNIA BANKU MILLENNIUM KARTA MASTERCARD WORLD SIGNIA BANKU MILLENNIUM KLUBY PREMIUM I PRZYWILEJE WORLD SIGNIA Kluby Premium: Accor, GHA Discovery, Hertz i Avis to Kluby Premium MasterCard. Skorzystanie z przywilejów dla Posiadaczy

Bardziej szczegółowo

Przystanek Tradycyjny Dubaj & Abu Dhabi, 5 dni/4 noce

Przystanek Tradycyjny Dubaj & Abu Dhabi, 5 dni/4 noce Przystanek Tradycyjny Dubaj & Abu Dhabi, 5 dni/4 noce Program DZIEŃ 1, PRZYLOT DO DUBAJU Przylot do Dubaju (DXB), transfer do hotelu i zakwaterowanie DZIEŃ 2, TRADYCYJNY DUBAJ & REJS ŁODZIĄ DHOW PO CREEK-u

Bardziej szczegółowo

Koszt zakupu wizy przy wjeździe do Egiptu 25$.By usprawnić przebieg wydania wizy radzimy przygotować uprzednio odliczoną kwotę.

Koszt zakupu wizy przy wjeździe do Egiptu 25$.By usprawnić przebieg wydania wizy radzimy przygotować uprzednio odliczoną kwotę. {slide=paszporty i wizy} Wszystkie osoby wyjeżdżające za granicę zobowiązane są posiadać paszport lub w przypadku wyjazdów do Unii Europejskiej paszport lub dowód osobisty. Wymagane jest, aby dokument

Bardziej szczegółowo

Hotel Blue Sea Bugibba*** - wylot Poznań - BB. Blue Sea Bugibba*** Symbol oferty: 1340/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem

Hotel Blue Sea Bugibba*** - wylot Poznań - BB. Blue Sea Bugibba*** Symbol oferty: 1340/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem Hotel Blue Sea Bugibba*** - wylot Poznań - BB Symbol oferty: 1340/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Malta Wyspa Malta Bugibba

Bardziej szczegółowo

Biuro Podróży Vivaldi tel. 515 199 194, e-mail: biuro@vivaldi.org.pl

Biuro Podróży Vivaldi tel. 515 199 194, e-mail: biuro@vivaldi.org.pl Biuro Podróży Vivaldi tel. 515 199 194, e-mail: biuro@vivaldi.org.pl Zapraszamy do miasta niezwykłych kontrastów, gdzie tradycja z nowoczesnością tworzy doskonały mariaż. W Dubaju jest czas na wszystko

Bardziej szczegółowo

40% dla wszystkich A DODATKOWO:

40% dla wszystkich A DODATKOWO: z rabatem 40% dla wszystkich A DODATKOWO: do 1000 zł rabatu dla rodzin do 500 zł rabatu dla par pakiet KOMFORT za drobne WAKACJE 2017 Promocja obowiązuje od 21.01.2017 do 31.01.2017 1. W SECOND MINUTE

Bardziej szczegółowo

Programy zarobkowe 2013

Programy zarobkowe 2013 Programy zarobkowe 2013 Career Investment działa z sukcesem na rynku od 2002 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Wilna WILNO 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 420 zł 51 293,39 zł

Bardziej szczegółowo

www.travelrent.pl kontakt@travelrent.pl tel. +48 508 552 765

www.travelrent.pl kontakt@travelrent.pl tel. +48 508 552 765 Idea firmy Naszą misją jest stworzenie przestrzeni dla osób poszukujących miejsc noclegowych oraz dysponentów obiektów, którzy podróżnym mogą zaoferować swoje pokoje. Realizujemy ją poprzez współpracę

Bardziej szczegółowo

Mauritius wczasy Twoich marzeń, Hotel Recif Attitude***, 2 posiłki. Położenie hotelu. Pokoje. Do dyspozycji gości w hotelu. Symbol oferty: 762/183

Mauritius wczasy Twoich marzeń, Hotel Recif Attitude***, 2 posiłki. Położenie hotelu. Pokoje. Do dyspozycji gości w hotelu. Symbol oferty: 762/183 Mauritius wczasy Twoich marzeń, Hotel Recif Attitude***, 2 posiłki Symbol oferty: 762/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Mauritius

Bardziej szczegółowo

Cennik pobytów 3 tygodniowych CENNIK 2015 r.

Cennik pobytów 3 tygodniowych CENNIK 2015 r. SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Vienna International Hotels & Resorts. Hotele w Polsce

Vienna International Hotels & Resorts. Hotele w Polsce Vienna International Hotels & Resorts Hotele w Polsce VIENNA INTERNATIONAL HOTELMANAGEMENT AG Podsumowanie Rok założenia: Obecne portfolio: Sieć jest obecna w 9 krajach: VI w liczbach: 1989; 5 hoteli w

Bardziej szczegółowo

MAHARAJAS "EXPRESS. Skarby Indii-Złoty Trójkąt 4 dniowa podróż najbardziej luksusowym pociągiem w Indiach

MAHARAJAS EXPRESS. Skarby Indii-Złoty Trójkąt 4 dniowa podróż najbardziej luksusowym pociągiem w Indiach MAHARAJAS "EXPRESS Skarby Indii-Złoty Trójkąt 4 dniowa podróż najbardziej luksusowym pociągiem w Indiach (20 kwietnia 2016) 4 DNI/3 NOCE Delhi - Agra - Ranthambore - Jaipur - Delhi Od 2010 roku, Maharajas

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu Lojalnościowego

Regulamin Programu Lojalnościowego Regulamin Programu Lojalnościowego 1. OPIS PROGRAMU Program lojalnościowy Kormoran Wellness Medical SPA kierowany jest do klientów indywidualnych, którzy korzystają z usług hotelowych O.W. Kormoran. Karta

Bardziej szczegółowo

AIG SPECIALTYsolutions. Wyjątkowe rozwiązania dla nietypowych ryzyk. Bring on tomorrow

AIG SPECIALTYsolutions. Wyjątkowe rozwiązania dla nietypowych ryzyk. Bring on tomorrow AIG SPECIALTYsolutions Wyjątkowe rozwiązania dla nietypowych ryzyk Bring on tomorrow SPECIALTYsolutions to program przeznaczony dla klientów z nietypowych lub złożonych grup ryzyka. W AIG zapewniamy zindywidualizowane

Bardziej szczegółowo

Kurs języka angielskiego w Londynie, Wielka Brytania (WBL 16) Wielka Brytania - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe

Kurs języka angielskiego w Londynie, Wielka Brytania (WBL 16) Wielka Brytania - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe Kurs języka angielskiego w Londynie, Wielka Brytania (WBL 16) Symbol oferty: 754/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: Wielka Brytania Londyn

Bardziej szczegółowo

One & Only Royal Mirage Resort & Spa, Dubaj

One & Only Royal Mirage Resort & Spa, Dubaj One & Only Royal Mirage Resort & Spa, Dubaj One & Only Royal Mirage został zaprojektowany w pełnym przepychu arabskim stylu, przez co uważany jest za jeden z najbardziej stylowych resortów na plaży Jumeirah.

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy na wyprawę do omanu.

Zapraszamy na wyprawę do omanu. Zapraszamy na wyprawę do omanu. Oman (Sułtanat Omanu) to państwo leżące na Półwyspie Arabskim, nad Zatoką Omańską i Morzem Arabskim. Państwa z nim graniczące to Jemen, Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone

Bardziej szczegółowo

RAPORT Warszawa, 30 maja 2011. Wakacje 2011

RAPORT Warszawa, 30 maja 2011. Wakacje 2011 RAPORT Warszawa, 30 maja 2011 Wakacje 2011 Hiszpania, Włochy i, co ciekawe, Stany Zjednoczone to w tym roku najczęściej wybierane przez Polaków kierunki wakacyjne - wynika z badania przeprowadzonego przez

Bardziej szczegółowo

Informator. dla użytkowników kart prestiżowych

Informator. dla użytkowników kart prestiżowych Informator dla użytkowników kart prestiżowych Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło zaoferować Państwu prestiżowe złote karty systemu MasterCard International wydane w ramach Spółdzielczej Grupy

Bardziej szczegółowo

1 [Organizator] 3 [Czas trwania Promocji] 4 [Uczestnicy] 5 [Zasady uczestnictwa w Promocji]

1 [Organizator] 3 [Czas trwania Promocji] 4 [Uczestnicy] 5 [Zasady uczestnictwa w Promocji] Regulamin promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2016 dogrywka 1 [Organizator] Organizatorem promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2016 VI etap jest TUI Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.

Bardziej szczegółowo

Essential Rewards / Program dostaw cyklicznych - Ulotka informacyjna

Essential Rewards / Program dostaw cyklicznych - Ulotka informacyjna Essential Rewards / Program dostaw cyklicznych - Ulotka informacyjna Czym jest program Essential Rewards? Essential Rewards to program regularnych zamówień przeznaczony dla niezależnych dystrybutorów Young

Bardziej szczegółowo

FORMUŁA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2016

FORMUŁA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2016 FORMUŁA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX 2016 TERMIN: 25 27.11.2016 PAKIETY BILETY WSTĘPU I ZAKWATEROWANIE YAS MARINA CIRCUIT ABU DHABI Yas Marina jest super nowoczesnym torem wyścigowym, które pełni

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie opłaty za korzystanie z systemów rezerwacyjnych - Distribution Cost Charge (DCC)

Wprowadzenie opłaty za korzystanie z systemów rezerwacyjnych - Distribution Cost Charge (DCC) Wprowadzenie opłaty za korzystanie z systemów rezerwacyjnych - Distribution Cost Charge (DCC) Zmiany dotyczące linii należących do Lufthansa Group : Austrian Airlines, Brussels Airlines, Lufthansa i SWISS

Bardziej szczegółowo

Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime

Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime Zakres Usług Concierge dla posiadaczy Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime. I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Posiadacze

Bardziej szczegółowo

Hotel Blue Sea Bugibba - wylot Kraków - BB. Hotel. Symbol oferty: 1705/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem.

Hotel Blue Sea Bugibba - wylot Kraków - BB. Hotel. Symbol oferty: 1705/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem. Hotel Blue Sea Bugibba - wylot Kraków - BB Symbol oferty: 1705/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Malta Wyspa Malta Bugibba Samolot

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA. Nie byłem jeszcze wszędzie, ale mam to w planach!

PREZENTACJA. Nie byłem jeszcze wszędzie, ale mam to w planach! PREZENTACJA Nie byłem jeszcze wszędzie, ale mam to w planach! Na początkusą marzenia... * FLORYDA Jako właściciel udziału korzystasz z ponad 2400 miejsc na świecie w sieci DAE. Tydzień 2 290 Tydzień 1

Bardziej szczegółowo

Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Angielski w Londynie

Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Miejscowość. Szkoła w Londynie. Opis Kursów. Angielski w Londynie Kursy języka angielskiego, Londyn Hampstead, od 16 lat (WBL02b) Symbol oferty: 630/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Wielka Brytania Londyn Londyn Własny Profil wyjazdu: Wyjazd językowy, Kurs językowy,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach:

Szczegółowe informacje o warunkach handlowych znajdziesz na następujących stronach: Zarezerwuj hotel bezstresowo, mając pewność, że dokonujesz korzystnej transakcji. Dzięki naszej gwarancji zaoszczędzisz przy bezpośredniej rezerwacji wybranego hotelu sieci Vienna International Hotels

Bardziej szczegółowo

PODRÓŻE SŁUŻBOWE. Zarządzanie budżetem podróży służbowych Rezerwacje najkorzystniejsze stawki

PODRÓŻE SŁUŻBOWE. Zarządzanie budżetem podróży służbowych Rezerwacje najkorzystniejsze stawki PODRÓŻE SŁUŻBOWE Zarządzanie budżetem podróży służbowych Rezerwacje najkorzystniejsze stawki Zorganizujemy Państwa podróż służbową w określone miejsce o określonym czasie w ramach przewidywanego budżetu.

Bardziej szczegółowo

OFERTA ZAGRANICZNYCH STAŻY

OFERTA ZAGRANICZNYCH STAŻY OFERTA ZAGRANICZNYCH STAŻY O nas Camp Leaders Poland sp. z o.o. jest częścią grupy Smaller Earth Inc zajmującej się globalnymi programami mobilności studenckiej. Biuro z siedzibą w Lublinie, zostało założone

Bardziej szczegółowo

Travel Trends Polska 2015

Travel Trends Polska 2015 11 grudnia 2015 Travel Trends Polska 2015 Coroczny raport firmy Skyscanner wskazuje najważniejsze zwyczaje podróżnicze Polaków. Z Travel Trends dowiemy się między innymi, dokąd najchętniej podróżujemy

Bardziej szczegółowo

Opis systemu rezerwacji

Opis systemu rezerwacji Opis systemu rezerwacji http://www.hotres.pl Opis systemu HOTRES to nowoczesny system rezerwacyjny, który umożliwia rezerwację noclegu i płatność zadatku za pośrednictwem karty kredytowej lub przelewu.

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap IV. 1 [Organizator]

Regulamin promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap IV. 1 [Organizator] Regulamin promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap IV 1 [Organizator] Organizatorem promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap IV jest TUI Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.

Bardziej szczegółowo

HOTEL ŚRÓDMIEJSKI HOTEL*BIZNES*KLASA

HOTEL ŚRÓDMIEJSKI HOTEL*BIZNES*KLASA HOTEL ŚRÓDMIEJSKI HOTEL*BIZNES*KLASA ul. Żeromskiego 23 65-066 Zielona Góra Parking ul. Ciesielska 1 Telefon: +48 68 415 2 415 E-Mail: recepcja@hotel-srodmiejski.pl Website: www.srodmiejski.pl XI Konferencja

Bardziej szczegółowo

HOTEL CENTRUM*** Łódź, ul. Kilińskiego 59/63

HOTEL CENTRUM*** Łódź, ul. Kilińskiego 59/63 Gości Stowarzyszenia Konferencji Medycyny Paliatywnej ŁÓDŹ 14-16.11.2013 zapraszamy do korzystania z noclegów w 4 obiektach Centrum-Hotele w centrum Łodzi. Poniżej oferta cenowa przygotowana specjalnie

Bardziej szczegółowo

Kurumba Maldives. Link do hotelu na esky.pl. Udogodnienia. 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Male, Malediwy. Wyposażenie hotelu

Kurumba Maldives. Link do hotelu na esky.pl. Udogodnienia. 801 420 303 lub +48 32 728 3000. Male, Malediwy. Wyposażenie hotelu Infolinia 801 420 303 lub +48 32 728 3000 Poniedziałek - Piątek: 8:00-22:00 Sobota: 8:00-20:00 Niedziela: 12:00-20:00 Kurumba Maldives Male, Malediwy North Male Atoll, Maldives Link do hotelu na esky.pl

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA DOKONYWANIA REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH ON-LINE

INSTRUKCJA DOKONYWANIA REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH ON-LINE INSTRUKCJA DOKONYWANIA REZERWACJI BILETÓW LOTNICZYCH ON-LINE (DLA AGENTÓW PBP) 1. Otwieramy stronę www.pbp.kielce.pl. Następnie klikamy na link Wejście w Strefie dla agentów znajdującej się w prawym dolnym

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2015 r. * turnus 13 dniowy

CENNIK 2015 r. * turnus 13 dniowy SPÓŁDZIELNIA TURYSTYCZNA 32-600 Oświęcim, ul. Solskiego 2 telefony: (0 48 33) 842-43-76, 842-27-19 tel/fax: (0 48 33) 842-59-94 e-mail: turysta@turysta.oswiecim.pl Internet: www.turysta.oswiecim.pl Portal

Bardziej szczegółowo

Rysunek 3.13 Zakup płyty Audio CD w sklepie internetowym

Rysunek 3.13 Zakup płyty Audio CD w sklepie internetowym 64 Zakupy w sieci Trochę inaczej wygląda zakup towarów lub usług. Masz np. zamiar kupić książkę lub płytę CD z muzyką ulubionego zespołu. Wymienione produkty należą do często kupowanych przez Internet,

Bardziej szczegółowo

ZniŜka nawet do 40%! 1779 zł/7dni 2579 zł/14dni. 2059 zł/7dni 2829 zł/14dni. 2549 zł/7dni 3999 zł/14dni. 2699 zł/7dni 4139 zł/14dni

ZniŜka nawet do 40%! 1779 zł/7dni 2579 zł/14dni. 2059 zł/7dni 2829 zł/14dni. 2549 zł/7dni 3999 zł/14dni. 2699 zł/7dni 4139 zł/14dni ZniŜka nawet do 40%! GRECJA Kreta 26.04.2015 Peninsula Bestseler 2014! Znakomite wyŝywienie i serwis WŁOCHY Sycylia 26.04.2015 Le Dune Beach Club Odnowiony w 2014! Bardzo dobre All inclusive HISZPANIA

Bardziej szczegółowo

KROŚNIEŃSKI INFORMATOR TURYSTYCZNY

KROŚNIEŃSKI INFORMATOR TURYSTYCZNY KROŚNIEŃSKI INFORMATOR TURYSTYCZNY BAZA HOTELOWA Hotel Stary Młyn Szklarka Radnica 2, Krosno Odrzańskie Tel. (068) 383 17 78 Fax. (068) 383 17 60 email: starymlyn@home.eu Rodzaje pokoi i ceny: 95 zł pokój

Bardziej szczegółowo

SRI LANKA EGZOTYKA CENNIK 2015-2016

SRI LANKA EGZOTYKA CENNIK 2015-2016 SRI LANKA KOD:SLSWP WYCIECZKA OBJAZDOWA PO SRI LANCE SRI LANKA W PIGUŁCE- 7 DNI (HB) Wyjazdy indywidualne (min.2 osoby) Hotele 4* Polskojęzyczny Wyjazdy indywidualne (min.2 osoby) Hotele 4* Anglojęzyczny

Bardziej szczegółowo

Podstawowe informacje o systemie PayPal dla klientów firmy ecard

Podstawowe informacje o systemie PayPal dla klientów firmy ecard Wygoda. Szybkość. Bezpieczeństwo. Podstawowe informacje o systemie PayPal dla klientów firmy ecard www.paypal.pl 0 800 675 030 (połączenie bezpłatne) PayPal - solidny partner w płatnościach internetowych

Bardziej szczegółowo

1.Zakres i konfiguracja obsługi

1.Zakres i konfiguracja obsługi Załącznik nr 1 do wzoru umowy Załącznik nr 1 do Umowy../2012 określający zasady i warunki świadczenia usług 1.Zakres i konfiguracja obsługi 1. Zakres obsługi 1.1. W ramach świadczonych przez Wykonawcę

Bardziej szczegółowo

Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank World Elite MasterCard Ultime / Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime

Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank World Elite MasterCard Ultime / Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime Usługi dodatkowe do Karty Kredytowej Citibank World Elite MasterCard Ultime / Karty Kredytowej Citibank MasterCard World Signia Ultime Zakres Usług Concierge dla posiadaczy Karty Kredytowej Citibank World

Bardziej szczegółowo

NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC 6 lub7 dni w dowolnym terminie od 1 grudnia 2013 - do 31 marca 2014 r. (z wyjątkiem 28.12-02.01)

NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC 6 lub7 dni w dowolnym terminie od 1 grudnia 2013 - do 31 marca 2014 r. (z wyjątkiem 28.12-02.01) 1 NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC 6 lub7 dni w dowolnym terminie od 1 grudnia 2013 - do 31 marca 2014 r. (z wyjątkiem 28.12-02.01) Bled to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc na Słowenii. Wtulony

Bardziej szczegółowo

EGIPT CALLING. facebook.com/remplustravel remplus kitesurfing. Wyjazd stacjonarny + kite safari łodzią. e-mail: info@remplustravel.

EGIPT CALLING. facebook.com/remplustravel remplus kitesurfing. Wyjazd stacjonarny + kite safari łodzią. e-mail: info@remplustravel. EGIPT CALLING Wyjazd stacjonarny + kite safari łodzią e-mail: info@remplustravel.pl www.remplustravel.pl Telefon: 061 221 30 42 Fax: 061 221 30 41 Kom: 502 751 645 facebook.com/remplustravel remplus kitesurfing

Bardziej szczegółowo

ZIEMIA ŚWIĘTA BIBLIJNYM SZLAKIEM 8 dni. PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ 8 dni

ZIEMIA ŚWIĘTA BIBLIJNYM SZLAKIEM 8 dni. PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ 8 dni ZIEMIA ŚWIĘTA BIBLIJNYM SZLAKIEM 8 dni 24.01-31.01 2890 ZŁ 21.02-28.02 2890 ZŁ 21.03-28.03 2890 ZŁ 25.04-02.05 2990 ZŁ 07.02-14.02 2890 ZŁ 07.03-14.03 2890 ZŁ 11.04-18.04 2890 ZŁ 09.05-16.05 2890 ZŁ 05.09-12.09

Bardziej szczegółowo

Plany awaryjne. work confidently

Plany awaryjne. work confidently Plany awaryjne work confidently Plany awaryjne Pakiet Plan awaryjny firmy Regus udostępnia Twojej firmie globalną sieć ponad 1200 lokalizacji biurowych w 95 krajach. Gdy Twoje miejsce pracy stanie się

Bardziej szczegółowo

Słowniczek hotelowy A-Z

Słowniczek hotelowy A-Z Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 1. esky.pl 2. Porady dla podróżnych Loty Hotele Rezerwacja hotelu Pobyt w hotelu Rodzaje i kategorie hoteli Rodzaje hotelowych pokoi Opinie o hotelach Specjalne kategorie

Bardziej szczegółowo

Hotel Palma Mazas** - Majorka - wylot Kraków - HB. Palma Mazas. Symbol oferty: 1662/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem

Hotel Palma Mazas** - Majorka - wylot Kraków - HB. Palma Mazas. Symbol oferty: 1662/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem Hotel Palma Mazas** - Majorka - wylot Kraków - HB Symbol oferty: 1662/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Hiszpania Majorka Majorka

Bardziej szczegółowo

BRAZYLIA. Wyjazd kitesurfi ngowy. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! e-mail: kite@remplustravel.pl. www.remplustravel.

BRAZYLIA. Wyjazd kitesurfi ngowy. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! e-mail: kite@remplustravel.pl. www.remplustravel. KITE-RAJ Wiatr, słońce, plaża i kitesurfi ng w rytmie samby! BRAZYLIA Wyjazd kitesurfi ngowy e-mail: kite@remplustravel.pl www.remplustravel.pl Telefon: 061 221 30 42 Fax: 061 221 30 41 Kom: 502 751 645

Bardziej szczegółowo

Fereniki Resort & SPA*** - all inclusive - wylot Wrocław. Fereniki Resort & SPA. Symbol oferty: 1624/6034. Georgiopolis-Kavros-Chania

Fereniki Resort & SPA*** - all inclusive - wylot Wrocław. Fereniki Resort & SPA. Symbol oferty: 1624/6034. Georgiopolis-Kavros-Chania Fereniki Resort & SPA*** - all inclusive - wylot Wrocław Symbol oferty: 1624/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Grecja/Kreta

Bardziej szczegółowo

Tajemnica Poland Exclusive

Tajemnica Poland Exclusive Tajemnica Poland Exclusive Odkrycie POLAND EXCLUSIVE The Finest Hotel & Restaurants Collection to elitarna grupa ekskluzywnych hoteli i restauracji w Polsce dla koneserów. Misją grupy jest propagowanie

Bardziej szczegółowo

Bagaż: Wymiary i waga - Swiss International Air Lines

Bagaż: Wymiary i waga - Swiss International Air Lines 1. esky.pl 2. Guide_homepage Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 Porady dla podróżnych Loty Bagaż Bagaż: Wymiary i waga Co można zabrać do samolotu? Jakie dokumenty do samolotu trzeba zabrać? Jak dokupić

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia

Załącznik nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem niniejszego postępowania jest świadczenie usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów

Bardziej szczegółowo

NIELIMITOWANA ILOŚĆ NURKOWAŃ NA RAFIE DOMOWEJ!!! WYPRAWA DLA PRAWDZIWYCH NURKÓW 2013

NIELIMITOWANA ILOŚĆ NURKOWAŃ NA RAFIE DOMOWEJ!!! WYPRAWA DLA PRAWDZIWYCH NURKÓW 2013 NIELIMITOWANA ILOŚĆ NURKOWAŃ NA RAFIE DOMOWEJ!!! WYPRAWA DLA PRAWDZIWYCH NURKÓW 2013 OLE TOURS I BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ zapraszają na integracyjny wyjazd nurkowy CENA ZA OSOBĘ : 360 +1490,00zł - pobyt,

Bardziej szczegółowo

Termin: 31 marzec 2016-23 kwiecień 2016 (ilość dni: 24) Statek: Linia: Cena od: na zapytanie/os. Costa Fortuna. Costa Cruises.

Termin: 31 marzec 2016-23 kwiecień 2016 (ilość dni: 24) Statek: Linia: Cena od: na zapytanie/os. Costa Fortuna. Costa Cruises. Orientalna Podróż - sprzedane Termin: 31 marzec 2016-23 kwiecień 2016 (ilość dni: 24) Costa Fortuna Statek: Linia: Cena od: Costa Cruises na zapytanie/os. 1 z 6 TRASA REJSU Data Port Wpłynięcie Wypłynięcie

Bardziej szczegółowo

RASC FAMILY CAMP sierpnia 2017 GÓRKI ZACHODNIE k. GDAŃSKA

RASC FAMILY CAMP sierpnia 2017 GÓRKI ZACHODNIE k. GDAŃSKA Już po raz trzeci oddajemy w Wasze ręce wakacyjną ofertę. Tym razem zapraszamy nad morze do Górek Zachodnich k. Gdańska. Jak zawsze będzie dużo rodzinnych atrakcji, sportowych emocji i mnóstwo niezapomnianej

Bardziej szczegółowo

Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 18 lat (WBL02) Wielka Brytania - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe

Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 18 lat (WBL02) Wielka Brytania - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe Kursy języka angielskiego, Londyn Centrum, od 18 lat (WBL02) Symbol oferty: 631/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Wielka Brytania Londyn Londyn Własny Profil wyjazdu: Wyjazd językowy, Kurs językowy,

Bardziej szczegółowo

ZADANIE EGZAMINACYJNE

ZADANIE EGZAMINACYJNE ZADANIE EGZAMINACYJNE Jerzy Górski z Zakopanego złożył pisemne zamówienie na usługi w hotelu Neptun *** w Sopocie w terminie 05-11.05.2012. Dokonał rezerwacji dla dwóch osób dorosłych i dziecka (6lat).

Bardziej szczegółowo

Hotel 77 *** Chałupy. www.hotel77.pl

Hotel 77 *** Chałupy. www.hotel77.pl Hotel 77 *** Chałupy Hotel 77*** to wyjątkowe i kameralne miejsce. Usytuowany w jednym z najęższych odcinków Półwyspu Helskiego - 50m do szerokiej, piaszczystej plaży i 30m od brzegu Zatoki Puckiej, która

Bardziej szczegółowo

1 [Organizator] 2 [Dostępność regulaminu] 3 [Czas trwania promocji] 4 [Uczestnicy] 5 [Zasady uczestnictwa w promocji]

1 [Organizator] 2 [Dostępność regulaminu] 3 [Czas trwania promocji] 4 [Uczestnicy] 5 [Zasady uczestnictwa w promocji] Regulamin promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap V 1 [Organizator] Organizatorem promocji Najtaniej w First Minute - Lato 2015 Etap V jest TUI Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul.

Bardziej szczegółowo

zanim wyjedziesz OGSM/PDF11/0609, Strona 1 z 7

zanim wyjedziesz OGSM/PDF11/0609, Strona 1 z 7 OGSM/PDF11/0609, Strona 1 z 7 zanim wyjedziesz zanim wyjedziesz Zanim wyruszysz w zagraniczną podróż: sprawdź, czy masz włączony roaming oraz usługę rozmów międzynarodowych dowiedz się więcej na temat

Bardziej szczegółowo

Bez prowizji od kupujących

Bez prowizji od kupujących Sheraton Hotel Sharm El Sheikh Town Houses Znajdujący się na terenie ośrodka rozległy krajobraz, daje możliwośd amatorom sportów gry w tenisa, koszykówkę, siatkówkę, do korzystania z basenów, a także uprawiania

Bardziej szczegółowo

EGIPT MARSA EL ALAM 7-14 LISTOPADA 2015

EGIPT MARSA EL ALAM 7-14 LISTOPADA 2015 EGIPT MARSA EL ALAM 7-14 LISTOPADA 2015 Marsa El Alam to nieduża egipska mieścina. W jej rejonie, wzdłuż brzegu, na przestrzeni kilkudziesięciu kilometrów usytuowane są hotele korzystające ze spokoju i

Bardziej szczegółowo

Kuba Cayo Coco Hotel Melia All Inclusive

Kuba Cayo Coco Hotel Melia All Inclusive Kuba są miejsca, które warto zobaczyć! Kuba Cayo Coco Hotel Melia All Inclusive 1. Ilość nocy/dni: 14 nocy/ 15 dni 2. Trasa: wg programu 3. Miejsce rozpoczęcia programu: Hawana 4. Miejsce zakończenia programu:

Bardziej szczegółowo

NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC, VOGEL, KRANSKA GORA

NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC, VOGEL, KRANSKA GORA 1 NARTY SŁOWENIA: BLED-KRVAVEC, VOGEL, KRANSKA GORA 7 dni, SKIPASS, śniadania, obiadokolacje, dojazd własny 3-9 stycznia 2016 r. 10-16 stycznia 2016 r. 17 23 stycznia 2016 r. 24 30 stycznia 2016 r. 31

Bardziej szczegółowo

Hotel Canifor**** - wylot Gdańsk - AI OPIS. Symbol oferty: 1672/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem.

Hotel Canifor**** - wylot Gdańsk - AI OPIS. Symbol oferty: 1672/6034. Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny, Nad morzem. Hotel Canifor**** - wylot Gdańsk - AI Symbol oferty: 1672/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Malta Wyspa Malta Qawra Samolot

Bardziej szczegółowo

Ile kosztuje leczenie z EKUZ w państwach UE oraz EFTA?

Ile kosztuje leczenie z EKUZ w państwach UE oraz EFTA? Kraj Pomoc lekarza Pobyt w szpitalu Leczenie stomatologiczne Transport na terenie kraju Transport do Polski Austria Bezpłatna 12 20,10 Częściowo odpłatne w sytuacji zależne od stomatologa Belgia Udział

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po Rezerwacji Transferu

Przewodnik po Rezerwacji Transferu Przewodnik po Rezerwacji Transferu 1. Aby odnaleźć transfery, robić zamówienia, i przejść do wyszukiwarki transferów, należy wybrać Transfery New z Hotelston.com menu na górze strony: 2. W Celu podróży

Bardziej szczegółowo

HOTEL ONLINE - Szybki start

HOTEL ONLINE - Szybki start HOTEL ONLINE - Szybki start Jeżeli nie wiesz co oznacza dana ikona wystarczy zatrzymać nad nią wskaźnik myszy - pojawi się podpowiedź z opisem danej funkcji. 1 Informacja o wolnych pokojach. W celu szybkiego

Bardziej szczegółowo

G R E C J A. il dolce far niente!

G R E C J A. il dolce far niente! il dolce far niente! Korfu, Paxos, Antypaxos, Morze Jońskie wiosną 2017! Rejs komfortowym yachtem połączony z Tango Argentino Atrakcyjna trasa rejsu Wspaniałe doznania żeglarskie Cudowne wakacje 26 MAJA

Bardziej szczegółowo

WSPÓŁPRACA Z EXPEDIA ZARZĄDZANIE CENAMI I DOSTĘPNOŚCIĄ

WSPÓŁPRACA Z EXPEDIA ZARZĄDZANIE CENAMI I DOSTĘPNOŚCIĄ WSPÓŁPRACA Z EXPEDIA ZARZĄDZANIE CENAMI I DOSTĘPNOŚCIĄ ZARZĄDZANIE CENAMI I DOSTĘPNOŚCIĄ WPROWADZENIE W tej instrukcji omówimy najważniejsze funkcje systemu Expedia PartnerCentral umożliwiające aktualizację

Bardziej szczegółowo

Hotel HTOP Palm Beach*** - wylot Warszawa Modlin - AI

Hotel HTOP Palm Beach*** - wylot Warszawa Modlin - AI Hotel HTOP Palm Beach*** - wylot Warszawa Modlin - AI Symbol oferty: 1389/6034 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: świadczenia: Hiszpania Inne Lloret

Bardziej szczegółowo

RODZINNE FERIE Monte Bondone 2016

RODZINNE FERIE Monte Bondone 2016 WŁOCHY RODZINNE FERIE 2016 Do narciarskiego raju trzeba trafić choć raz RODZINNE FERIE Monte Bondone 2016 Długość wyjazdu: 7 nocy na miejscu Terminy: 16.01-23.01.2016 23.01-30.01.2016 30.01-06.02.2016

Bardziej szczegółowo

AKTYWNY WEEKEND W GÓRACH NA 3 KOŁOWCACH

AKTYWNY WEEKEND W GÓRACH NA 3 KOŁOWCACH AKTYWNY WEEKEND W GÓRACH NA 3 KOŁOWCACH Termin - 3 dni 27-07 do-29-07-2012r. Firma DobraIntegracja.pl wraz z portalem www.gorami.pl zaprasza na 3 dniowy aktywny weekend w Sudetach. Polecamy imprezę wszystkim,

Bardziej szczegółowo

Eurolot. komfortowa podróż w optymalnej cenie!

Eurolot. komfortowa podróż w optymalnej cenie! Eurolot komfortowa podróż w optymalnej cenie! Eurolot łączy stolicę polskiego wina z grodem Kraka Z krakowskiego lotniska do stolicy województwa lubuskiego będzie można polecieć w każdy piątek, zgodnie

Bardziej szczegółowo

EUROPA CENNIK 2015. Kod EUFZPSP OD ZIELONEJ PÓŁNOCY PO SKĄPANE W SŁOŃCU POŁUDNIE BB 18.07.15-16.08.15 17.08.15-15.09.15 01.04.15-30.06.

EUROPA CENNIK 2015. Kod EUFZPSP OD ZIELONEJ PÓŁNOCY PO SKĄPANE W SŁOŃCU POŁUDNIE BB 18.07.15-16.08.15 17.08.15-15.09.15 01.04.15-30.06. PORTUGALIA WYCIECZKI OBJAZDOWE Kod EUPYWC PORTUGALIA NA KRAŃCU ŚWIATA 1.04-24.04.15 3590 ZŁ 20.0-2.0.15 3690 ZŁ 25.05-01.06.15 3690 ZŁ 0.09-.09.15 3690 ZŁ 20.06-0.0.15 3690 ZŁ 19.10-26.10.15 3590 ZŁ CENA

Bardziej szczegółowo

Egipt Nowy projekt nurkowy!

Egipt Nowy projekt nurkowy! Egipt Nowy projekt nurkowy! Samodzielny wybór spotów. Nurkowanie tylko w miejscach nieznanych... Termin wyjazdu» 17 październik - 24 październik 2015 (8 dni) Cena wyjazdu» 4.690,00 zł osoba nurkująca Główne

Bardziej szczegółowo

313 pokoi, hall z recepcją czynną całą dobę, restauracja, night club, bary przy basenach, bar wewnętrzny, sala konferencyjna.

313 pokoi, hall z recepcją czynną całą dobę, restauracja, night club, bary przy basenach, bar wewnętrzny, sala konferencyjna. Wczasy na Malcie, Hotel Mellieha Bay****, All Inclusive Symbol oferty: 672/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: Malta Wyspa Malta Mellieha Samolot

Bardziej szczegółowo

Program Motywacyjny. IZRAEL Ten, który walczy z Bogiem

Program Motywacyjny. IZRAEL Ten, który walczy z Bogiem Program Motywacyjny IZRAEL Ten, który walczy z Bogiem Izrael Wyjazd firmowy do Izraela Caesarea Nazaret Kana Galilejska Jerozolima lat Morze Czarne Morze Czerwone Quran Kościół Narodzenia Pańskiego Ściana

Bardziej szczegółowo

Mercedes-Benz MobiloVan. Siła napędowa Twojego biznesu

Mercedes-Benz MobiloVan. Siła napędowa Twojego biznesu Mercedes-Benz MobiloVan Siła napędowa Twojego biznesu Wciąż w drodze. Nawet przez 30 lat Zielone światło dla Citana, Sprintera i Vito: połączenie Mercedes-Benz MobiloVan i regularnych przeglądów w Autoryzowanym

Bardziej szczegółowo

FlightExpress Zakładanie rezerwacji krótka instrukcja

FlightExpress Zakładanie rezerwacji krótka instrukcja FlightExpress Zakładanie rezerwacji krótka instrukcja W tym rozdziale uzyskają Państwo informacje, jak wprowadzić dane pasażerów, formy płatności i uwagi na koniec do każdej rezerwacji założonej we FlightExpress.

Bardziej szczegółowo

HOTEL CENTRUM*** Łódź, ul. Kilińskiego 59/63

HOTEL CENTRUM*** Łódź, ul. Kilińskiego 59/63 Gości Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Otorynolaryngologia Łódź 07-09.03.2012 zapraszamy do korzystania z noclegów w 5 obiektach Centrum-Hotele w centrum Łodzi Poniżej oferta cenowa przygotowana specjalnie

Bardziej szczegółowo

SPOTKAJMY SIĘ W RAJU

SPOTKAJMY SIĘ W RAJU SPOTKAJMY SIĘ W RAJU Wycieczka do Chin 13 dni: Pekin Tianjin Chengdu Leshan Jiuzhaigou Pekin Dzień 1: 29 sierpnia 2012: Pekin Przylot do Pekinu, stolicy Chin, spotkanie z przewodnikiem na lotnisku Przejazd

Bardziej szczegółowo

Ostatnia aktualizacja: esky.pl 2. Porady dla podróżnych

Ostatnia aktualizacja: esky.pl 2. Porady dla podróżnych Ostatnia aktualizacja: 13.01.2017 1. esky.pl 2. Porady dla podróżnych Loty Bagaż Ciąża a lot samolotem Dziecko w samolocie Zwierzęta Odprawa i obsługa pasażera Zdrowie i bezpieczeństwo Informacje celne

Bardziej szczegółowo

MARENA WELLNESS & SPA

MARENA WELLNESS & SPA MARENA WELLNESS & SPA POZNAJ NAS I Z SUKCESEM OSIĄGNIJ BIZNESOWE CELE P 6 POWIERZCHNIA KONFERENCYJNA 430 osób USTAWIENIE KINOWE 4 sale KONFERENCYJNO EVENTOWE 77 pokoi W DWÓCH BUDYNKACH 126 MIEJSC PARKINGOWYCH

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE OGÓLNE KIEDY? KIEDY? GDZIE? GOŚĆ SPECJALNY:

INFORMACJE OGÓLNE KIEDY? KIEDY? GDZIE? GOŚĆ SPECJALNY: INFORMACJE OGÓLNE Główny celem konferencji jest prezentacja możliwości eksportowych dla polskich producentów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz zapoznanie się z możliwościami uczestnictwa i rozwoju

Bardziej szczegółowo

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka

Pekin Tianjin Luksusowa 12-dniowa wycieczka Luksusowa 12-dniowa wycieczka Data Miasto Plan Podróży Posiłki Dzień 1 3 Wrz Przylot do u Spotkanie z anglojęzycznym przewodnikiem Zameldowanie w hotelu w ie Hotel w Dzień 2 4 Wrz Po śniadaniu - zwiedzanie

Bardziej szczegółowo

Kursy języka angielskiego, Montreal, Kanada, od 18 lat (KAM03) Kanada - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe

Kursy języka angielskiego, Montreal, Kanada, od 18 lat (KAM03) Kanada - idealne miejsce na zagraniczne kursy językowe Kursy języka angielskiego, Montreal, Kanada, od 18 lat (KAM03) Symbol oferty: 37/183 Państwo: Region: Miasto: Transport: Profil wyjazdu: Wyżywienie: Zakwaterowanie: Wyposażenie: Kanada Quebec Montreal

Bardziej szczegółowo

Planowane leczenie w Europie dla mieszkańców regionu Lothian

Planowane leczenie w Europie dla mieszkańców regionu Lothian Planowane leczenie w Europie dla mieszkańców regionu Lothian Wstęp W niniejszej ulotce wyjaśniamy, jakie leczenie możesz uzyskać, jeśli mieszkasz w regionie Lothian (Edynburg, West Lothian, Midlothian

Bardziej szczegółowo

Przedstawicielstwo szkoły języka angielskiego na Malcie

Przedstawicielstwo szkoły języka angielskiego na Malcie Przedstawicielstwo szkoły języka angielskiego na Malcie www.angielskinamalcie.pl e-mail: ewa@translatorka.pl tel. 691 280 500 INFORMACJE O KURSACH Ceny w euro za osobę na dla uczestników powyżej 18 roku

Bardziej szczegółowo

Sierra Resort. Bez prowizji od kupujących Będziesz twórcą dobrobytu dzięki naszym. Lokalizacja. Nieruchomości od 350.000EGP (Około 38.

Sierra Resort. Bez prowizji od kupujących Będziesz twórcą dobrobytu dzięki naszym. Lokalizacja. Nieruchomości od 350.000EGP (Około 38. Lokalizacja Exclusive projektom! Sierra Resort Będziesz twórcą dobrobytu dzięki naszym Nabq Bay jest znany jako rejon chroniony, ale te same cechy, czynią go doskonałym miejscem na urlop oraz sprawiają,

Bardziej szczegółowo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice Reguły, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1 05-816 Michałowice

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Michałowice Reguły, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1 05-816 Michałowice OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do SIWZ znak sprawy GOPS.SAIK.231.81.2013 Przedmiotem zamówienia jest : zadanie 1 przedmiotu zamówienia: Zapewnienie bazy dydaktycznej, zakwaterowania, wyżywienia

Bardziej szczegółowo

1. Al. Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk tel./fax (+48) 58-341-16-60, (+48) 58-341-41-08, (+48) 58-341-33-06 email: ssm.grunwaldzka@neostrada.

1. Al. Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk tel./fax (+48) 58-341-16-60, (+48) 58-341-41-08, (+48) 58-341-33-06 email: ssm.grunwaldzka@neostrada. Hotele i schroniska w okolicy Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej Schroniska Młodzieżowe 1. Al. Grunwaldzka 244, 80-314 Gdańsk tel./fax (+48) 58-341-16-60, (+48) 58-341-41-08, (+48) 58-341-33-06 email:

Bardziej szczegółowo