Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód"

Transkrypt

1 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 1 1_Marriott_Hotels.qxp Marriott Hotels Statement Insert Panel permission of Marriott Hotels. Skorzystaj z 10% rabatu na wybrane pakiety Escape w hotelach Marriott w Jordanii, płacąc kartą Visa. Marriott International, Inc. to jedna z najbardziej liczących się na świecie firm branży hotelarskiej. Jej historia zaczęła się od stoiska z piwem korzennym otwartym w Washington DC, w 1927 roku przez J. Willarda i Alice S. Marriott. Obecnie Marriott International posiada blisko 2800 obiektów noclegowych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych oraz w 66 innych krajach i rejonach. Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć w spa czy szukasz romantycznego zacisza, możesz skorzystać ze doskonałych pakietów usług dostępnych w dowolnym z trzech hoteli i kurortów Marriott w Jordanii, jeżeli dokonasz płatności kartą Visa. Amman Marriott Hotel Pakiet Escape! Spa w cenie od 159 dinarów jordańskich Jordan Valley Marriott Resort & Spa Pakiet Escape! Romance w cenie od 230 dinarów jordańskich Petra Marriott Hotel Pakiet Escape! Spa w cenie od 79 dinarów jordańskich Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z Jordanii pod numer: lub wejść na stronę podać kod promocyjny VSP i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. W niektórych hotelach wymagany jest minimalny okres pobytu. Podane opłaty dotyczą ceny jednego pokoju za jedną noc. Ceny są uzależnione od dostępności. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

2 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 2 2_InterContinental_Hotel.qxp InterContinental Hotel Statement Insert Panel permission of InterContinental Hotel. Zatrzymaj się na dwie noce w hotelach InterContinental w Jordanii i skorzystaj z 15% rabatu w stosunku do najbardziej elastycznej stawki, płacąc kartą Visa. Korzystając z oferty hoteli grupy InterContinental, możesz odkryć Jordanię. To miejsce, w którym czeka na Ciebie zarówno historia jak i gościnne przyjęcie, niezliczone cuda Jordanii, Amman, tętniąca życiem stolica będąca spektakularnym połączeniem starego świata z nowym. Miasto Petra, mozolnie wykute w ciemnoróżowej skale, należy do tych starożytnych miejsc, które budzą podziw turystów. Aqaba, miasto położone na południu kraju, to idealne miejsce do nurkowania w czystej, błękitnej wodzie i podziwiania cudownych raf koralowych Morza Czerwonego. Zatrzymaj się na dwie noce i skorzystaj z 15% rabatu w stosunku do najbardziej elastycznej ceny, w następujących uczestniczących w promocji hotelach InterContinental w Jordanii: InterContinental Jordan, InterContinental Aqaba, Crowne Plaza Amman, Crowne Plaza Petra i Holiday Inn Amman. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie internetowej Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić pod bezpłatny numer naszego globalnego działu rezerwacji: z Bahrajnu: , z Egiptu: , z Jordanii: , z Kuwejtu: wew. 6233, z Libanu: +(01) i poprosić , z Omanu: , z Kataru: , z Arabii Saudyjskiej: lub z innej lokalizacji: , podać kod promocyjny Visa promotion of IHG Jordan i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Cena podana w oparciu o najbardziej elastyczną stawkę. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

3 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 3 3_Marriott.qxp Marriott Statement Insert Panel 1 July 24 December, 2007 permission of Marriott. Skorzystaj z pakietu obejmującego trzy noclegi w luksusowym pokoju, wraz ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego, jednym obiadem i 20% rabatem na masaże, płacąc kartą Visa. Rozkoszuj się pobytem w jednym z kurortów Marriott położonych nad Morzem Czerwonym. Riwiera Morza Czerwonego to idealne miejsce na spędzenie cudownych wakacji i jeden z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących rejonów na Bliskim Wschodzie. Jest to region nie tylko piękny, ale również pełen kontrastów. Piaszczyste, pustynne przestrzenie ciągną się aż do wybrzeża, gdzie przeobrażają się w cudowne, złote plaże, pełne dziewiczych raf koralowych. Maska, rurka i para płetw to wszystko, co jest potrzebne, aby zbadać niezwykły świat podwodny i rafy koralowe. Amatorzy nurkowania w głębszych wodach mogą odkryć magię tego podwodnego raju poznać muszle, rzadkie ryby i być może spotkać się z przepływającym od czasu do czasu rekinem. Sharm El Sheikh Marriott Beach Resort cena od 340 USD do 499 USD Hurghada Marriott Beach Resort 330 USD Taba Heights Marriott Beach Resort 270 USD Od 25 lipca do 25 sierpnia 2007 r. oraz od 28 września do 28 października 2007 r. obowiązuje dopłata w wysokości 30,00 USD. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić do centrum rezerwacji na numer: Sharm Marriott: / Hurghada Marriott: / Taba Heights Marriott: lub z innej lokalizacji: , bądź odwiedzić stronę internetową / / podać kod promocyjny VSCR (VSP) i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 24 grudnia 2007 r. Oferta ważna przez 7 dni w tygodniu; jest uzależniona od dostępności miejsc hotelowych; wymagana jest rezerwacja z wyprzedzeniem. Oferta podana dla noclegu ze śniadaniem, wymagany jest pobyt na minimum trzy noce, stawkę za pobyt podano w odniesieniu do zakwaterowania w pokoju dwuosobowym, cena obejmuje jeden obiad w trakcie pobytu. Przedstawiona oferta odnosi się do pokoju dwuosobowego zajmowanego przez dwie osoby, cena obejmuje opłaty za obsługę oraz podatki, dopłata za pobyt w okresie szczytu wynosi 30,00 USD. Oferta nie dotyczy grup składających się z 10 lub większej liczby osób. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

4 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 4 4_Rotana Hotels.qxp Rotana Hotels Statement Insert Panel permission of Rotana Hotels. Zatrzymaj się w jednym z hoteli Rotana i skorzystaj z bezpłatnych udogodnień, płacąc kartą Visa. Zasmakuj w luksusie i arabskiej gościnności w ich najdoskonalszej postaci. Nasze hotele i kurorty, usytuowane w doskonałych lokalizacjach, oferują wyjątkowe usługi w zakresie organizowania kolacji, konferencji i bankietów, a ponadto są wyposażone w obiekty sportowe i wypoczynkowe. Posiadacze karty Visa mogą skorzystać z bezpłatnego transportu z lotniska, śniadania w Rotana Club Lounge, szybkiego dostępu do Internetu i jednej godziny masażu w cenie360 USD za pokój za noc, w dowolnym hotelu biorącym udział w promocji: Al Bustan Rotana Hotel - Dubaj, Al Murooj Rotana Hotel & Suites - Dubaj oraz Beach Rotana Hotel and Towers Abu Dhabi. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić do Al Bustan Rotana Hotel, w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie, pod numer: (+971) , Al Murooj Rotana Hotel & Suites, w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie: (+971) , lub Beach Rotana Hotel & Towers, w Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie: (+971) , bądź odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny: Visa WBO 07 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Rezerwacje pokoi i ceny są uzależnione od dostępności. Oferty nie można łączyć z innymi promocjami. Cena nie obejmuje bezpłatnego transportu z lotniska w przypadku Beach Rotana Hotel and Towers. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

5 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 5 5_Millennium_Hotels _Dubai.qxp Millennium Hotels Dubai Statement Insert Panel permission of Millennium Hotels Dubai. Zatrzymaj się w hotelu Millennium Airport w Dubaju, hotelu Millennium w Abu Dhabi lub hotelu Millennium w Doha i skorzystaj z bezpłatnego podwyższenia standardu do kolejnej dostępnej kategorii pokoju, płacąc kartą Visa. Posiadacze karty Visa mogą otrzymać bezpłatne podwyższenie standardu w odniesieniu do najlepszej dostępnej ceny, bezpłatną gazetę, bezpłatny przejazd z lotniska oraz kosz owoców na powitanie. Aby dokonać rezerwacji w hotelu Millennium Airport w Dubaju, należy zadzwonić pod numer: , podać promocyjny kod Visa 1, w hotelu Millennium w Abu Dhabi: +971 (0) , podać promocyjny kod Visa Promotion, w hotelu Millennium w Doha: , podać promocyjny kod VI 2007, bądź odwiedzić stronę internetową i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Rezerwacje są uzależnione od dostępności. Anulowanie rezerwacji na 24 godzin lub krócej przed planowanym przybyciem podlega opłacie z tytułu niewykorzystania rezerwacji, w kwocie równej cenie jednego noclegu. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

6 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód NOCLEGI 6 6_Sheraton_Israel_Hotels_ &_Resorts.qxp Sheraton Israel Hotels & Resorts Statement Insert Panel permission of Sheraton Israel Hotels & Resorts. Zatrzymaj się w hotelach i kurortach Sheraton w Izraelu i skorzystaj z podwyższenia standardu pokoju oraz bezpłatnej butelki wina. Hotele i kurorty Sheraton w Izraelu usytuowane są w pięciu doskonałych lokalizacjach w Jerozolimie, Tel Awiwie, Tyberiadzie, nad Morzem Martwym i w Ejlat. Oferujemy naszym klientom wyjątkową gościnność i obsługę, z jakiej słynie Sheraton. W przypadku każdej rezerwacji dokonanej w jednym lub w kilku spośród poniższych hoteli oferujemy podwyższenie standardu pokoju (do następnej możliwej kategorii) oraz bezpłatną butelkę wina: Sheraton Jerusalem Plaza, Sheraton Moriah Tel-Aviv, Sheraton City Tower, Sheraton Tiberias, Sheraton Dead Sea, Sheraton Eilat, Herods Sheraton Resort Eilat, Herods Forum Sheraton Covention Center Eilat oraz Herods Vitalis Health & Lifestyle Resort. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić na bezpłatny numer z USA/Kanady: , z Izraela: lub odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny Visaglob i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Wyżej wymienione hotele biorą udział w programie SPG Starpoints. Podwyższenie standardu jest uzależnione od dostępności. Promocyjne oferty nie mogą być łączone. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

7 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód PAKIETY PODRÓŻNE 7 7_Israir_Airlines.qxp Israir Airlines Statement Insert Panel permission of Israir Airlines. Płacąc za przelot do Izraela i z powrotem kartą Visa możesz skorzystać z bezpłatnego zwiedzania Jerozolimy. Wycieczka rozpoczyna się od podziwiania panoramy Jerozolimy. Następnie planowany jest przejazd przez ogrody Getsemani i wjazd do Starego Miasta, a następnie zwiedzanie niedawno odnowionej żydowskiej dzielnicy Cardo. Trasa wycieczki wiedzie do Zachodniego Muru, wzdłuż Via Dolorosa (Drogi Krzyżowej) i Bazyliki Grobu Pańskiego. Zwiedzanie kończy się w Starym Mieście. (Nie przewiduje się transportu z powrotem do hotelu). Uwaga: Zwiedzanie miejsc kultu religijnego wymaga skromnego ubioru (krótkie spodenki nie są dozwolone) i zakrycia ramion. Zaleca się zabranie wygodnego obuwia oraz nakrycia głowy. Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić z USA/Kanady pod numer: lub z innej lokalizacji: +(516) , bądź odwiedzić stronę podać kod promocyjny Visa 07USA i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 1 grudnia 2007 r. Oferta ważna przy zakupie biletu lotniczego w obie strony na przelot liniami Israir Airlines, w przypadku wylotu z Nowego Jorku. Rezerwacji wycieczki po mieście należy dokonać w momencie dokonywania rezerwacji biletu lotniczego. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

8 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód LINIE LOTNICZE 8 8_Etihad_Airways.qxp Etihad Airways Statement Insert Panel 1 July 30 November, 2007 permission of Etihad Airways. Zakup jeden pełnopłatny bilet na przelot liniami lotniczymi Etihad Airways w klasie First Class Diamond Zone lub Business Class Pearl Zone, z wylotem z lotniska JFK i przylotem do Abu Dhabi, Dubaju lub innego miejsca na Bliskim Wschodzie, i skorzystaj z bezpłatnego biletu na tej samej trasie płacąc kartą Visa. Etihad Airways to linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki wyjątkowym, dostosowanym do potrzeb klienta usługom świadczonym w powietrzu i na lądzie, linie Etihad Airways zasłużyły sobie przez trzy kolejne lata z rzędu na tytuł Najlepszego na Świecie Nowego Przewoźnika Lotniczego, przyznawany w konkursie World Travel Awards. Rozpocznij podróż z lotniska JFK w Nowym Jorku, kierując się do Abu Dhabi, Dubaju lub innego miejsca na Bliskim Wschodzie, korzystając z linii lotniczych Etihad Airways. Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z USA pod numer: ETIHAD, z innej lokalizacji: lub wysłać wiadomość na adres podać kod promocyjny Visa NYC 072 i zapłacić kartą Visa. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi dowozu i odwozu pasażerów samochodem z szoferem w Nowym Jorku i Abu Dhabi informacji udziela operator w dziale rezerwacji Etihad. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 30 listopada 2007 r. Bilety należy zakupić i z podróży należy skorzystać przed 30 listopada 2007 r. Oferta ważna jedynie dla posiadaczy karty Visa mieszkających na terenie USA. Wszystkie bilety będą wyłącznie wydawane bezpośrednio przez amerykańskie biuro Etihad. Oferta obowiązuje w przypadku zakupu normalnego, nieograniczonego biletu publikowanego w ramach pierwszej oferty (Diamond Zone) lub biletu w klasie biznesowej (Pearl Zone). Płatność w kilku walutach nie będzie akceptowana. Liczba miejsc jest ograniczona i jest uzależniona od dostępności. Oferta ważna wyłącznie w przypadku przelotu liniami lotniczymi Etihad Airways. Podróż należy rozpocząć na lotnisku JFK w Nowym Jorku i zakończyć w Abu Dhabi, Dubaju lub innym miejscu na Bliskim Wschodzie, korzystając z linii lotniczych Etihad Airways. Wszystkie bilety należy zakupić przed wylotem, korzystając z ważnej karty Visa. Posiadacz płatnego biletu oraz posiadacz bezpłatnego biletu muszą korzystać z tej samej trasy przelotu w każdym momencie podróży; ponadto, bilety muszą zostać jednocześnie zarezerwowane i wystawione. Bilety otwarte nie są dozwolone. Oferty nie można łączyć z uprzednim rabatem lub inną ofertą promocyjną. Oferta nie jest dostępna w przypadku dzieci lub niemowląt. Zmiany trasy oraz wszelkie inne prośby będą obsługiwane zgodnie z przepisami dotyczącymi opłat dla danego biletu lotniczego; w takich przypadkach należy przedstawić obydwa bilety. Zwroty będą dokonywane w przypadku przedstawienia całkowicie niewykorzystanego biletu bezpłatnego. Bezpłatna usługa przejazdu z szoferem w celu przywozu lub odwozu pasażerów jest dostępna w promieniu 113 km od lotniska JFK International oraz w Abu Dhabi. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

9 Wyróżnione Miejsce Docelowe: Bliski Wschód POSIŁKI 9 9_Fairmont_Dubai.qxp Fairmont Dubai Statement Insert Panel permission of Fairmont Dubai. Skorzystaj z 20% rabatu na kolację w The Fairmont Dubai, płacąc kartą Visa. Zasmakuj w niezwykłych potrawach, korzystając z przeznaczonej dla dwóch osób oferty dwóch restauracji hotelowych. Restauracja Bacchus jest usytuowana przy brzegu basenu; jej wystrój nawiązuje do zdrowego trybu życia, a w menu serwowane są lekkie włoskie potrawy. Restauracja Cascades oferuje świeże produkty pochodzące z lokalnego rynku i przyrządzone w wyszukany sposób, a jej zróżnicowane menu składa się z m.in. z potraw charakterystycznych dla regionu. Zrób sobie przyjemność i rozkoszuj się smakiem najdoskonalszych dań serwowanych w tych dwóch słynnych restauracjach. Aby skorzystać z tej oferty, należy zadzwonić pod numer: +(971) lub odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny Visa 20 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Oferta nieważna w połączeniu z innymi ofertami lub rabatami. Oferta ważna wyłącznie w restauracjach Bacchus i Cascades. Możliwość rezerwacji zależna od dostępności. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

10 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 10 10_Visa_Destinations.qxp Visa Destinations Statement Insert Panel Sprawdź promocyjne oferty podróży z kartą Visa, aby poznać wyjątkowe przywileje, dostępne wyłącznie dla posiadaczy karty Visa. Portal Visa Destinations to innowacyjny i interaktywny portal poświęcony podróżom. Visa Destinations prezentuje wyjątkowe oferty i promocje wybranej grupy globalnych partnerów organizacji Visa, takich jak biura podróży, sprzedawcy detaliczni i partnerzy specjalizujący się w branży rozrywkowej. Ten szeroki asortyment interesujących ofert w formie przyjaznej użytkownikowi witryny internetowej jest dostępny pod adresem permission of Visa Destinations.

11 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 11 11_AIG.qxp AIG Statement Insert Panel permission of AIG. Skorzystaj z 10% zniżki na opłacie za członkostwo w AIG, która ma na celu zapewnić Ci pomoc podczas podróży międzynarodowych i ochronić przed kradzieżą tożsamości, gdy płacisz kartą Visa. Członkostwo w AIG Travel Safe ID, to Międzynarodowe usługi AIG gdy jesteś za granicą lub gdy jedynie buszujesz po Internecie, jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy. Jako posiadacz karty Visa możesz uzyskać rabat w wysokości 10% od opłaty członkowskiej, mającej na celu jednocześnie zapewnić Ci pomoc podczas podróży międzynarodowych oraz chronić Cię przed kradzieżą tożsamości. Doskonałe rozwiązanie w przypadku podróży służbowych i turystycznych. Program oferuje całodobową/całoroczną sieć bezpieczeństwa gwarantowaną przez dostawcę, któremu można zaufać. W czasie trwania okresu członkostwa osoby podróżujące do innych krajów mogą zadzwonić pod numer widniejący na ich karcie w przypadku nagłych sytuacji medycznych, prawnych lub związanych z podróżą; mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanego koordynatora, świadczącego pomoc w odpowiednim języku, przez całą dobę. Członkostwo gwarantuje również pomoc ekspercką oraz wsparcie finansowe do wysokości USD w przypadku, gdy padniesz ofiarą kradzieży tożsamości. Zabezpiecz się gdziekolwiek się udajesz. Zapłać za członkostwo kartą Visa i skorzystaj z 10% zniżki. Wybierz plan srebrny lub złoty. Członkostwo jest dostępne dla klientów indywidualnych, w okresach 3, 6 i 12 miesięcy, w cenie od 25,00 USD. Aby skorzystać z tej oferty i dowiedzieć się więcej na temat członkostwa, należy zadzwonić z USA pod numer: lub z innej lokalizacji pod numer: , bądź odwiedzić stronę powołać się na kod promocyjny AIG TravelSafe ID Memberships: AIGISV04 i dokonać płatności kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Plany srebrne obejmują pomoc ekspercką i finansową do wysokości 2500 USD, przy udziale własnym w kwocie 100 USD dla ofiar kradzieży tożsamości; plany złote zapewniają pomoc do wysokości USD, bez udziału własnego. Plany obejmują Ubezpieczenie ochrony dochodów w przypadku zarobków utraconych w wyniku przerwy w pracy w związku z przypadkiem kradzieży tożsamości oraz zwrot kosztów związanych z odzyskaniem tożsamości, włącznie z kosztami obrony w przypadku niektórych sądowych spraw cywilnych, spłacenia pożyczek i zwrotu opłat. W niniejszej broszurze zawarto krótki opis oferty. Kompletny opis zawarty jest w podsumowaniu planu, który zostanie przesłany do użytkownika po dołączeniu się do programu. W przypadku braku zgodności między niniejszą broszurą a streszczeniem planu, decydujące znaczenie mają warunki podsumowania planu. Wszelkie ubezpieczenia, zasiłki i składki wymienione w niniejszej broszurze są podane w dolarach amerykańskich. Informacje kontaktowe do miejscowych lekarzy, dentystów, szpitali i klinik są podawane członkom na żądanie. W razie potrzeby zapewniana jest pomoc tłumacza oraz współpraca z instytucją zapewniającą podstawowe ubezpieczenie zdrowotne podróżnego. Program pozwala uzyskać informacje na temat dokumentów potrzebnych na czas podróży, szczepień, ostrzeżeń związanych z sytuacją polityczną/środowiskową, informacje na temat walut oraz lokalizacji bankomatów, pogody na świecie, pomocy w przypadku zagubienia i kradzieży mienia osobistego, zagubienia/kradzieży dokumentów podróżnych, przelewów pieniężnych, zwrotu pojazdu i porad prawnych. Partnerstwo w AIG TravelSafe ID można anulować, przekazując informację o anulowaniu przed rozpoczęciem obowiązywania członkostwa. Nie są dozwolone żadne zwroty w przypadku próśb o anulowanie otrzymanych po rozpoczęciu obowiązywania członkostwa. Wszystkie usługi muszą być dostarczane i organizowane przez AIG International Services Inc. lub przez jego uznanego, stowarzyszonego dostawcę. AIG International Services Inc. jest firmą członkowską American International Group, Inc. (AIG). Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub innym ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

12 Oferty Ogólnoświatowe PODRÓŻ 12 12_AIG.qxp AIG Statement Insert Panel permission of AIG. Posiadacze karty Visa mogą skorzystać z 10% rabatu na program członkowski AIG International Services, podstawowy pakiet dla dzisiejszego globalnego turysty. AIG International Services: Podróżuj po świecie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebujesz pomocy. Jako posiadacz karty Visa, możesz uzyskać 10% rabat na członkostwo w programie pomocy międzynarodowej. Doskonałe rozwiązanie w przypadku podróży służbowych i turystycznych. Program oferuje całodobową/całoroczną sieć bezpieczeństwa gwarantowaną przez dostawcę, któremu można zaufać. W czasie trwania okresu członkostwa, osoby podróżujące do innych krajów mogą zadzwonić pod numer widniejący na ich karcie członkowskiej w przypadku nagłych sytuacji medycznych, prawnych lub związanych z podróżą, mogą skorzystać z pomocy wykwalifikowanego koordynatora, świadczącego pomoc w odpowiednim języku, przez całą dobę. Członkostwo w programie pozwala również na pokrycie wydatków poniesionych zarówno w przypadku ewakuacji z przyczyn medycznych, jak i sprowadzenie szczątków do kraju, jeżeli podróżny znajduje się ponad 160 km od domu. Chroń siebie, swoich pracowników i rodzinę. Zapłać za członkostwo kartą Visa i skorzystaj z 10% zniżki. Zniżka ta jest dostępna do osób prywatnych, podróżujących przez krótszy lub dłuższy czas, od okresu 14 dni za kwotę 35,00 USD. Aby skorzystać z tej oferty lub dowiedzieć się więcej na temat członkostwa, należy zadzwonić pod numer: z USA lub odwiedzić stronę internetową powołać się na kod promocyjny International Assistance Memberships: AIGISV05 i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 31 grudnia 2007 r. Oferta jest zależna od dostępności i cen. Do zastosowania jedynie w przypadku zakupu określonych, wskazanych produktów. Ofert tych nie można łączyć z innymi promocyjnymi rabatami. Partnerstwo w AIG TravelSafe ID można anulować, przekazując informację o anulowaniu przed rozpoczęciem obowiązywania członkostwa. Nie są dozwolone żadne zwroty w przypadku próśb o anulowanie otrzymanych po rozpoczęciu obowiązywania członkostwa. Wszystkie usługi muszą być dostarczane i organizowane przez AIG International Services Inc. lub przez jego uznanego, stowarzyszonego dostawcę. AIG International Services Inc. jest firmą członkowską American International Group, Inc. (AIG). Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za wywiązanie się z niej oraz za sposób jej realizacji. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub innym ograniczeniom prawnym. Oferta ważna jedynie w przypadku dokonania płatności kartą Visa. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania tej oferty w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

13 Oferty Ogólnoświatowe LINIE LOTNICZE 13 13_Star_Alliance.qxp Star Alliance Statement Insert Panel Odwiedź witrynę internetową i sprawdź informacje dotyczące 10. rocznicy tych linii lotniczych oraz promocji specjalnych. Star Alliance sieć linii lotniczych działających na całym świecie, założona w roku 1997 jako pierwszy naprawdę globalny sojusz linii lotniczych, oferujący klientom ogólnoświatowy zasięg i bezproblemowe usługi transportowe. Łącznie sieć Star Alliance oferuje ponad codziennych przelotów do 855 miejsc docelowych w 155 krajach. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej permission of Star Alliance.

14 Oferty Ogólnoświatowe NOCLEGI 14 14_Marriott_Hotels_&_ Resorts.qxp Marriott Hotels & Resorts Statement Insert Panel permission of Marriott Hotels & Resorts. Skorzystaj z kuponów Bonus Bucks w wysokości 100 USD podczas następnej wizyty w hotelach i kurortach Marriott, JW Marriott, Renaissance oraz w hotelach Courtyard, rezerwując pokój w ramach oferty Stay for Breakfast i zapłać kartą Visa - w dowolnej lokalizacji poza USA i Kanadą. Pobyt u nas sprzyja wzbudzaniu romantycznych uczuć, bez względu na to, czy nasi gości opuszczają swój pokój czy też nie. Dopilnujemy każdego szczegółu i spełnimy każde życzenie, zatem Wy możecie myśleć już tylko o sobie. Dzięki naszej ofercie możecie skorzystać jeszcze raz z romantycznej krótkiej ucieczki od świata. Możecie relaksować się przez cały weekend, wylegując się do późna we wspaniałej, bawełnianej pościeli i ogromnych, miękkich puchowych poduszkach. Możecie obserwować zachód słońca, oddając się błogiemu lenistwu nad brzegiem basenu. I oczywiście, możecie skorzystać się wystawnego, przygotowanego na zamówienie śniadania wliczonego w cenę! Aby zaplanować swoją randkę, wystarczy skontaktować się z jednym z setki naszych hoteli zlokalizowanych w najbardziej wymarzonych zakątkach świata. Niech wyobraźnia podpowie Wam, jak można spędzić ten czas. To obsługa w stylu Marriott. KUPONY BONUSOWE Hotele i kurorty Marriott, JW Marriott Courtyard i Renaissance Wielka Brytania 100 GBP 50 GBP Bliski Wchód i Afryka, Azja - rejon Pacyfiku i Hawaje, 100 USD 50 USD Karaiby i Ameryka Łacińska Australia 100 AUD 50 AUD Europa kontynentalna i Irlandia (strefa Euro) 100 EUR 50 EUR Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić z Kanady/USA pod numer: , lub będąc w innej lokalizacji należy odwiedzić stronę internetową podać kod promocyjny OTP i zapłacić kartą Visa. Warunki oferty: Oferta ważna od 1 lipca do 2 września 2007 r w biorących udział w promocji hotelach i kurortach Marriott, JW Marriott oraz Renaissance, a także hotelach Courtyard poza USA i Kanadą. Aby skorzystać ze oferty Stay for Breakfast, goście muszą zarezerwować nocleg z piątku na sobotę lub z soboty na niedzielę. Oferta może być dostępna przez siedem dni w tygodniu w wybranych lokalizacjach. Cena obejmuje śniadanie dla maksymalnie dwóch osób dorosłych oraz dzieci w wieku 12 lat i młodszych. Oferta nie dotyczy grup składających się z 10 lub większej liczby osób. Dostępna jest ograniczona ilość pokoi; mogą obowiązywać dni wyłączone z promocji oraz inne ograniczenia. Aby skorzystać z kuponu Bonus Bucks/Extra Euros/Premium Pounds/Australian Dollars ważnego przez 6 miesięcy od daty wydania i dotyczącego kolejnego pobytu opłacanego na dwie noce, płatności należy dokonać ważną kartą Visa. Za okres pobytu wydawany jest jeden kupon na pokój. Pobyt jest definiowany jako kolejne noce spędzone w tym samym hotelu, bez względu na fakt zameldowania/wymeldowania się z pokoju. Pełen opis warunków dostępny jest w witrynie Marriott.com. Podmiot składający ofertę jest całkowicie odpowiedzialny za realizację oferty. Nabywca zobowiązany jest do uregulowania wszystkich obowiązujących podatków. Oferta jest nieważna, jeśli podlega zakazom prawnym, opodatkowaniu lub ograniczeniom prawnym. Visa zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian lub anulowania każdej lub wszystkich zaprezentowanych ofert w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

Zakres usług Concierge dla Posiadaczy Kart Kredytowych MasterCard World Signia Banku BPH S.A.

Zakres usług Concierge dla Posiadaczy Kart Kredytowych MasterCard World Signia Banku BPH S.A. Zakres usług Concierge dla Posiadaczy Kart Kredytowych MasterCard World Signia Banku BPH S.A. Poniższy opis ma na celu przybliżenie zakresu usług, które świadczone są Posiadaczowi / Użytkownikowi aktywnej

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki rezerwacji

Ogólne warunki rezerwacji Ogólne warunki rezerwacji Warunki rezerwacji BudgetAir.com Zapoznaj się dokładnie z niniejszymi warunkami przed skorzystaniem z usług i witryny BudgetAir.com (część firmy Travix Nederland B.V.). Uznaje

Bardziej szczegółowo

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO

LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Spełniamy marzenia! LATO 2014 MAROKO TURCJA TUNEZJA DJERBA WYSPY GRECKIE BUŁGARIA EGIPT WYSPY KANARYJSKIE MAROKO Już dziś zaplanuj z nami swoje wakacje LATO 2014 Dziecko już od 690 PLN* Polska ANIMACJA

Bardziej szczegółowo

2015/2016 WAŻNE INFORMACJE AKTUALNE CENY I INFORMACJE NA WWW.NECKERMANN.PL

2015/2016 WAŻNE INFORMACJE AKTUALNE CENY I INFORMACJE NA WWW.NECKERMANN.PL 170 PONIŻSZE INFORMACJE STANOWIĄ UZUPEŁNIENIE WARUNKÓW IMPREZ TURYSTYCZNYCH I PŁATNOŚCI NECKERMANN POLSKA Już od ponad 50 lat Neckermann organizuje najcenniejsze dla swoich Klientów dni w ciągu roku, kierując

Bardziej szczegółowo

www.australiaonline.pl Pracovně - studijní pobyty v Austrálii Nauka i praca w Australii

www.australiaonline.pl Pracovně - studijní pobyty v Austrálii Nauka i praca w Australii www.australiaonline.pl Pracovně - studijní pobyty v Austrálii Nauka i praca w Australii Katalog AustraliaOnline 1. Oferta AustraliaOnline 2 Serwis AustraliaOnline 4. Bilety lotnicze do Australii 5. Nauka

Bardziej szczegółowo

Zima 2010/2011. Neckermann to udany urlop! www.neckermann.pl. Katalog Lotniczy. Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie Cypr Tunezja Maroko.

Zima 2010/2011. Neckermann to udany urlop! www.neckermann.pl. Katalog Lotniczy. Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie Cypr Tunezja Maroko. Neckermann to udany urlop! www.neckermann.pl Zima 2010/2011 Katalog Lotniczy Hiszpania - Wyspy Kanaryjskie Cypr Tunezja Maroko Słońce i Plaża 2 Ważne Informacje Maroko Hiszpania Agadir Teneryfa Fuerteventura

Bardziej szczegółowo

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael

www.sunfun.pl lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael www.sunfun.pl Lato 2012 lato 2012 Kreta Rodos Bułgaria Majorka Egipt Tunezja Turcja Maroko Izrael Szanowni Państwo, przed nami kolejne wakacje. Zazwyczaj na krótko przed rozpoczęciem urlopu dociera do

Bardziej szczegółowo

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele

ISSN 1429-3145. Mauritius. Zanzib. Seszele. Seszele 2010-10-18 23:18 Page 1 ISSN 1429-3145 Seszele_i_inne.qxd ion n u e R Mauritius askar g a d a M Seszele Zanzib ar Seszele Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 ZAPRASZAMY NAD OCEAN INDYJSKI SPIS

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ

LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ Już od ponad 50 lat Neckermann organizuje najcenniejsze dla swoich klientów dni w ciągu roku, kierując się hasłem: Każdy klient jest zadowolonym klientem Neckermann to udany

Bardziej szczegółowo

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays

Przygotuj się do podróży Ważne informacje dla Klientów podróżujących z Wezyr Holidays Niniejsze Warunki Uczestnictwa w Imprezach Turystycznych obowiązują dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.wezyrholidays.pl, przez Centrum Rezerwacji Wezyr Holidays oraz sieć

Bardziej szczegółowo

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej

rejsclub.pl REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 ... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej rejsclub.pl REJSY TO NASZA PASJA JESIEŃ 2014 - ZIMA 2015 REJS, WYPOCZYNEK I ZWIEDZANIE... gdy oczekujesz od swoich wakacji czegoś więcej SPIS TREŚCI AMERYKA POŁUDNIOWA I KARAIBY To rejs podczas którego

Bardziej szczegółowo

Z nami każdy dzień jest inny

Z nami każdy dzień jest inny Z nami każdy dzień jest inny wrzesień 2012 - lipiec 2013 Rejsy wycieczkowe, rejsy rzeczne i wyprawy z polskim pilotem Odwiedź największe targi turystyczne w Polsce 24-27.10.2012 Poznań www.tour-salon.pl

Bardziej szczegółowo

Ważne informacje dla turystów

Ważne informacje dla turystów Ważne informacje dla turystów UWAGA! Biura pośredniczące w zawarciu umowy Agenci nie są uprawnione do składania jakichkolwiek zapewnień czy obietnic lub dokonywania uzgodnień odbiegających od treści podanej

Bardziej szczegółowo

Telefon: +48 455 38 48 i najbardziej innowacyjnych flot morskich na świecie.

Telefon: +48 455 38 48 i najbardziej innowacyjnych flot morskich na świecie. 2014/15 Celebrity Cruises Rejsy po świecie w latach 2014/2015 Rejsy po świecie Witamy na pokładzie. Zadzwoń pod numer +1305 341 0205 (tylko dla osób mówiących po angielsku) Celebrity Cruises nie tylko

Bardziej szczegółowo

Cennik 2014 LANGUAGES. Nowoczesny sposób nauki języka! www.leolanguages.com

Cennik 2014 LANGUAGES. Nowoczesny sposób nauki języka! www.leolanguages.com Cennik 2014 Nowoczesny sposób nauki języka! LANGUAGES www.leolanguages.com Wydany w 01/2014 Rekrutacja internetowa na http://www.leolanguages.com/enrol LANGUAGES www.leolanguages.com Cennik LANGUAGES www.leolanguages.com

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie usług związanych z podróżą 341[05].Z4.04

Prowadzenie usług związanych z podróżą 341[05].Z4.04 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ Barbara Górka Prowadzenie usług związanych z podróżą 341[05].Z4.04 Poradnik dla ucznia Wydawca Instytut Technologii Eksploatacji Państwowy Instytut Badawczy Radom 2006 Recenzenci:

Bardziej szczegółowo

z Neckermannem? Co warto wiedzieć przed wyjazdem 196 ważne informacje Nnnnn Katalog Grecja i Cypr Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.

z Neckermannem? Co warto wiedzieć przed wyjazdem 196 ważne informacje Nnnnn Katalog Grecja i Cypr Aktualne ceny i informacje na www.neckermann. 196 ważne informacje Co warto wiedzieć przed wyjazdem z Neckermannem? Już od 40 lat Nec ker mann or ga ni zu je naj cen niej sze dla swo ich klien tów dni w cią gu ro ku, kie ru jąc się ha słem: Każdy

Bardziej szczegółowo

Edukacja w Islandii...30 Islandzki dla obcokrajowców... 33 Ważne informacje kontaktowe 35

Edukacja w Islandii...30 Islandzki dla obcokrajowców... 33 Ważne informacje kontaktowe 35 Zamieszkanie w innym kraju wymaga odwagi. Stwarza jednak również niezwykłe możliwości oraz stanowi początek czegoś zupełnie nowego. Daj sobie trochę czasu aby dowiedzieć się czego możesz oczekiwać i czego

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych na stronie internetowej www.tui.pl oraz przez Centrum Rezerwacji TUI z katalogów Lato 2014 od dnia 03.03.2014

Bardziej szczegółowo

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48

USA ALASKA KANADA HAWAJE 2012/2013 ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM ISSN 1429-3145. 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 KANADA USA ALASKA HAWAJE 2012/2013 ISSN 1429-3145 NAJWIĘKSZA OFERTA NA ORYNKU POLSKIM ZWIEDZAJ Z NAMI AMERYKĘ SAMOLOTEM AUTOKAREM SAMOCHODEM 42 639 80 47; fax 42 639 80 48 AMERYKA PÓŁNOCNA SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki handlowe i przewozowe (OWHiP linii lotniczych Thomas Cook Airlines Belgium)

Ogólne warunki handlowe i przewozowe (OWHiP linii lotniczych Thomas Cook Airlines Belgium) Ogólne warunki handlowe i przewozowe (OWHiP linii lotniczych Thomas Cook Airlines Belgium) Stan z dnia 20 grudnia 2013 Ogólne warunki handlowe i przewozowe (OWHiP linii lotniczych Thomas Cook Airlines

Bardziej szczegółowo

Przewodnik InterRail Pass 2014

Przewodnik InterRail Pass 2014 Przewodnik InterRail Pass 2014 Pobierz aplikację InterRail Rail Planner App. Jest to nieodpłatne i działa w systemie offline! Drogi użytkowniku biletu InterRail, Wybrałeś najlepszy sposób podróżowania

Bardziej szczegółowo

Ogólne warunki handlowe firmy Air Berlin PLC & Co. Luftverkehrs KG, NIKI Luftfahrt GmbH i Belair Airlines AG

Ogólne warunki handlowe firmy Air Berlin PLC & Co. Luftverkehrs KG, NIKI Luftfahrt GmbH i Belair Airlines AG Spis treści A. Ogólne warunki handlowe... 2 1. Definicje... 2 2. Obszar zastosowania... 3 3. Rezerwacja... 3 3.1 Dane kontaktowe dla powiadomień i informacji... 3 3.2 Umowa... 3 3.3 Zmiany rezerwacji lotów...

Bardziej szczegółowo

Najlepsze połączenia do Australii i Nowej Zelandii

Najlepsze połączenia do Australii i Nowej Zelandii nauka i praca Spis treści Dlaczego Bridge Agency? 2 Dlaczego Australia? 3 Słowo od Ambasadora Australii w Polsce 4 Bridge Agency w Polsce 6 Bridge Agency w Australii 8 Praca w Australii 10 Pomagamy w znalezieniu

Bardziej szczegółowo

Ważne informacje dla turystów

Ważne informacje dla turystów Ważne informacje dla turystów UWAGA! Biura pośredniczące w zawarciu umowy Agenci nie są uprawnione do składania jakichkolwiek zapewnień czy obietnic lub dokonywania uzgodnień odbiegających od treści podanej

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystyczych zarezerwowanych na stronach internetowych TUI Poland oraz przez Call Center od dnia 20.10.2011 r. z katalogów Lato 2012

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych

Warunki Imprez Turystycznych Niniejsze 66 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych od dnia 30.05.2014 r. Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI Poland

Bardziej szczegółowo

KOMPUTEROWE PLATFORMY REZERWACYJNE W TURYSTYCE

KOMPUTEROWE PLATFORMY REZERWACYJNE W TURYSTYCE Scientific Bulletin of Che lm Section of Mathematics and Computer Science No. 1/2008 KOMPUTEROWE PLATFORMY REZERWACYJNE W TURYSTYCE ROBERT RAJS Instytut Politechniczny, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

Bardziej szczegółowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo

Warunki Imprez Turystycznych. Warunki Ubezpieczenia. Dodatkowo Niniejsze 62 wydanie Warunków Imprez Turystycznych obowiązuje dla imprez turystycznych zarezerwowanych z katalogów Zima 2012/2013 Warunki Imprez Turystycznych Szczegółowe warunki imprez turystycznych TUI

Bardziej szczegółowo