Soneta sp. z o.o. producent oprogramowania enova365

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Soneta sp. z o.o. producent oprogramowania enova365"

Transkrypt

1 Soneta sp. z o.o. producent oprogramowania enova365

2 Historia firmy Najważniejsze dla nas było skonstruowanie systemu, który spełniając najwyższe normy branżowe tj. bezpieczeństwo biznesowe, stabilność, zgodność z przepisami oraz szybką reakcję na zmiany w przepisach, jednocześnie będzie zawierał w sobie potencjał rozwojowy i ułatwiał codzienną pracę przedsiębiorcom. Robert Czuła Prezes Zarządu Soneta Sp. z o.o. Wypowiedź dla Forbesa Wystąpienie w TV Biznes Chcemy tworzyć takie oprogramowanie, które sprawi, że nasi Partnerzy i Klienci będą osiągali najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, w celu odniesienia sukcesów biznesowych. Chcemy być nie tylko producentem, ale również doradcą biznesowym i prowadzić naszych Partnerów i Klientów w kierunku nowych rozwiązań technologicznych, pokazując im bardzo konkretne korzyści biznesowe. Już dziś projektujemy rozwiązania, które będą powszechne w nadchodzących latach.

3 Historia firmy 2002 r. powstanie spółki w lutym, pierwsza transakcja handlowa 2005 r. ponad 1000 klientów; 2006 r. osiągnięcie 34% dynamiki sprzedaży, ponad 2000 klientów, system enova zdobył wyróżnienie w konkursie Microsoft Aplikacja Roku w kategorii Oprogramowanie do Zarządzania ; 2007 r. dynamika sprzedaży ponad 50%, dwukrotny wzrost zatrudnienia; 2008 r. wzrost obrotów o kolejne 25%, ponad 3000 klientów, tytuł Grand Prix CRM, firma nagrodzona tytułem Solidnej Firmy, członkostwo w International Association of Microsoft Certified Partners; 2009 r. kolejny wzrost obrotów o prawie 15%, ponad 3900 klientów w całej Polsce, dostarczenie oprogramowania dla Stowarzyszenia Księgowych w Polsce; 2010 r. 44% wzrost sprzedaży nowych licencji; 2011 r. prawie 6500 Klientów, 230 Partnerów; 2012 r. enova w chmurze, 10 pozycja ERP w Polsce; 2013 r. ponad 7500 Klientów, zatrudnienie przekracza 50 osób, uruchomienie enova na platformie Microsoft Azure 2014 r. pierwszy kompletny ERP w chmurze - enova365, firma współorganizatorem Konkursu Księgowi Przyszłości o ogólnopolskim zasięgu. Nagroda Partner Roku Microsoft w kategorii Aplikacja r. ponad 8500 Klientów

4 Produkt enova365 to pierwsze w Polsce oprogramowanie ERP dostępne na urządzeniach mobilnych oraz na Windows 8. To jeden system o tej samej funkcjonalności, logice i bazie danych, który udostępniony został w różnych interfejsach, odpowiadających różnym potrzebom i preferencjom Użytkowników - okienkowym (Windows Forms), przeglądarkowym (HTML 5) i dotykowym (Windows 8 i Windows Phone).

5 Produkt Jesteśmy polskim producentem unikalnego w skali kraju rozwiązania ERP wspierającego zarządzanie biznesem enova365. Modułowa konstrukcja Każdy moduł ma za zadanie wspomagać określony obszar działalności organizacji. moduły podstawowe: Kadry Płace, Księgowość, Handel, CRM, Workflow rozwiązania dodatkowe i branżowe. Trzy kolory funkcjonalności System enova365 sprzedawany jest w trzech wariantach funkcjonalnych: srebrna dla małych firm; złota da średnich firm; platynowa dla dużych firm. Efekt jeden system na długie lata, niskie koszty rozwoju systemu Jedna baza danych System rozwija się wraz z firmą - można dodawać moduły lub zwiększać ich funkcjonalność przechodząc na wyższą wersję za różnicę w cenie.

6 Skalowalność systemu Efekt rozszerzenie funkcjonalności zamiast wymiany systemu

7 Jak działamy Działamy w oparciu o sieć ponad 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski. Podstawowym przedmiotem ich działalności jest sprzedaż i wdrożenie oprogramowania enova365 oraz świadczenie usług w celu zapewnienia Klientom dostępu do kompleksowych rozwiązań biznesowych.

8 Co nas wyróżnia? Dostarczyliśmy unikalne w skali kraju rozwiązanie, które jest wykorzystywane codziennie przez ponad polskich przedsiębiorstw! zastosowanie najnowszej, sprawdzonej technologii; unikalny produkt jeden system, cztery interfejsy Użytkownika; ciągła praca nad rozwojem i doskonaleniem jednego produktu; kompetencje w zakresie budowy systemów informatycznych w firmie Soneta pracują jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów w Polsce, którzy tworzą oprogramowanie dla biznesu już od 20 lat niezmienny zespół projektowy; doskonała znajomość rynku; know-how w dziedzinie technologii; życzliwe nastawienie do Użytkowników; znajomość problemów i potrzeb przedsiębiorców.

9 Złoty Partner Microsoft Parter Roku 2014 w kategorii Aplikacja otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego partnera w kategorii Aplikacja. Spółka została doceniona za udostępnienie całości systemu enova365 w chmurze MS Azure oraz za zaprojektowanie interfejsu na Windows 8, w tym na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy. uczestniczymy w konferencjach, m.in.: Microsoft Technology Summit, Microsoft Strategy Partner Conference, Microsoft Worldwide Partner Conference, Przedstawiciele Microsoft goszczą na naszej dorocznej Konferencji Partnerów Soneta, współpracujemy w zakresie działań marketingowo-prowych.

10 Wspieramy, czyli CSR Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, kierującą się w swoich działaniach zarówno zasadami etyki zawodowej, jak i dbałością o środowisko naturalne i innych. Podejmujemy działania na rzecz potrzebujących, czynnie wspierając wiele organizacji pozarządowych, m.in.: Stowarzyszenie WIOSNA (Szlachetna Paczka, Akademia Przyszłości). Fundacje Anny Dymnej Mimo Wszystko. Toruńską Agendę Kulturalną. Stowarzyszenie Manko (Zostań Ambasadorem 1%). Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty (Kraków Business Run). Poznaj naszą drużynę tutaj!

11 Sponsorujemy talenty Drużyna studentów z Politechniki Gdańskiej Magnat Cyber Forge Team, która zaprojektowała robota enova, startującego w turniejach walk robotów automatycznych, w kategorii minisumo oraz robota enova365 startującego w kategorii microsumo. Drużyna zdobyła liczne tytuły, jest m.in. Mistrzem Europy w zawodach Robot Challenge 2013 r. w Wiedniu, w 2014 r. zdobyła również Mistrzostwo Szwecji. W 2015 r. międzynarodowym turnieju walk robotów w San Mateo w USA (Kalifornia) RoboGames robot enova365 pokonał wszystkich konkurentów w kategorii microsumo i został mistrzem świata. Zobacz ceremonię wręczenia nagród w Wiedniu tutaj.

12 Organizujemy Wspólnie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce organizujemy ogólnopolski, drużynowy konkurs z rachunkowości Księgowi Przyszłości (470 drużyn tj osób). W ramach projektu prowadzimy też portal dla finansistów z pasją (prawie 4000 zarejestrowanych księgowych). Oraz zorganizowaliśmy cykl ogólnopolskich konferencji o zmianach w VAT (800 uczestników, prawie 2000 zgłoszeń).

13 Patroni i Partnerzy Konkursu Patroni medialni: PAP Biznes, Money.pl, Vat.pl, Pit.pl, Kariera w Finansach.pl, ERPview.pl, capital24.tv, Rachunkowość, Świat Księgowych oraz Controling.

14 Wyróżnili nas W opublikowanych przez Computerworld raporcie polskiego rynku teleinformatycznego TOP200, firma Soneta uplasowała się w pierwszej 10. dostawców systemów ERP w Polsce! Otrzymaliśmy Diament Forbes 2012, status Solidnej Firmy w 2011 r. oraz Jakość i Innowację Roku W 2013 r. Soneta odebrała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od D&B Poland. W 2014 r. uzyskała tytuł Rzetelnej Firmy oraz została wyróżniona w plebiscycie Równo-Ważni organizowanym przez TVP. Zobacz materiał o firmie Soneta w TVP Info tutaj.

15 Wybrani Klienci System z powodzeniem wdrażany jest w przedsiębiorstwach małych, średnich i dużych - wszystkich branż. Ponadto: Grupa Hoteli WAM Małopolski Urząd Wojewódzki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Wydawnictwo Znak Yves Rocher Akademia Muzyczna w Krakowie Alior Bank Axel Springer Chiquita Delikatesy Piotr i Paweł Fuji Seal

16 Zapraszamy do kontaktu! Soneta sp. z o.o. ul. Wadowicka 8A, Kraków tel.:

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA PRZEMYSŁU I ADMINISTRACJI PARTNERZY www.kadry.tv telewizja interaktywna dla mened erów wykorzystaj multimedia w ogl daj prezentacje produktu

Bardziej szczegółowo

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM OPROGRAMOWA DLA FIRM SYSTEMY DO ZARZADZANIA Ą KIM JESTEŚMY POLKAS działa na rynku od 2004 roku. Firmę tworzy kadra z ponad 20-letnim doświadczeniem we wspieraniu firm w obszarze systemów fiskalnych i w

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

wynajem aplikacji dostępnych online dla biznesu Cennik Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Soneta Sp. z o.o.

wynajem aplikacji dostępnych online dla biznesu Cennik Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Soneta Sp. z o.o. wynajem aplikacji dostępnych online dla biznesu Cennik Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Soneta Sp. z o.o. ZETO365 ZETO365 to platforma serwerowa, na której jest udostępnione oprogramowanie (stale

Bardziej szczegółowo

1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT. 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce

1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT. 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce 1. Rosnące znaczenie Polski w globalnej branży IT/ICT strona 5 2. Wzrost znaczenia branży IT/ICT w polskiej gospodarce strona 6 3. Charakterystyka polskiego sektora IT/ICT strona 8 4. Firmy polskiego sektora

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014 Spis treści List Prezesa Zarządu K2 Internet S.A. do Akcjonariuszy, Klientów i Pracowników... 3 Kim jesteśmy... 5 Historia

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

#1 List do akcjonariuszy 6 #2 Zarząd 8 #3 Rada Nadzorcza 16 #4 Wybrane dane finansowe 18 #5 Rok 2008 rok jubileuszów 26 15 lat Comarch 27 Debiut na

#1 List do akcjonariuszy 6 #2 Zarząd 8 #3 Rada Nadzorcza 16 #4 Wybrane dane finansowe 18 #5 Rok 2008 rok jubileuszów 26 15 lat Comarch 27 Debiut na Zarząd Comarch SA przedstawia Państwu raport roczny za 2008 rok. Rok ten był dla firmy nie tylko kolejnym okresem szybkiego wzrostu i sukcesów finansowych, ale również rokiem ważnych jubileuszów. Comarch

Bardziej szczegółowo

Wszechświat funkcjonuje dzięki ciągłemu przekształcaniu się różnych rodzajów energii: chemicznej, cieplnej, świetlnej, mechanicznej czy elektrycznej.

Wszechświat funkcjonuje dzięki ciągłemu przekształcaniu się różnych rodzajów energii: chemicznej, cieplnej, świetlnej, mechanicznej czy elektrycznej. Połączyła nas Spis treści 02 04 06 08 10 12 14 16 18 20 22 24 Rozwijamy grupę technologiczną Podążamy drogą strategii Mierzymy wszystkie media Dostarczamy nowoczesne produkty Tworzymy z pasją Wdrażamy

Bardziej szczegółowo

PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80

PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80 PRZEMYSŁ ZBROJENIOWY str. 80 NR INDEKSU 344583 Cena 4.20 zł (w tym 8% VAT) Nr 4 (58) Lipiec/Sierpień 2012 20 LAT PROMOCJI POLSKIEJ MARKI str. 70 ANKOL ROZWÓJ Z ROZMACHEM I SUKCESAMI str. 94 SUKCES ZINTEGROWANYCH

Bardziej szczegółowo

III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu

III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu Ogólnopolskie Badanie Rynku 2013 Outsourcingu III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu Payroll consulting Administracja wynagrodzeniami Zarzàdzanie dokumentacjà personalnà

Bardziej szczegółowo

ZMIANY PRZEPISÓW W 2013 R. W PIGUŁCE cz. II

ZMIANY PRZEPISÓW W 2013 R. W PIGUŁCE cz. II ZMIANY PRZEPISÓW W 2013 R. W PIGUŁCE cz. II // PODATEK VAT - zmiany od 1 kwietnia // // ROZLICZANIE PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH zmiany od 1 marca // aktualizacja 3.04.2013 r. ZMIANY PRZEPISÓW OBOWIĄZUJĄCE OD 2013

Bardziej szczegółowo

Spis Treści. comarch 2006 raport roczny

Spis Treści. comarch 2006 raport roczny raport roczny 2006 raport roczny 2006 Spis Treści 1 Misja Comarch 3 2 List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy 4 3 Wybrane dane finansowe 5 4 Wyniki finansowe 6 5 Władze Comarch 10 5.1 Zarząd Comarch 12

Bardziej szczegółowo

#1 List Prezesa Zarządu Comarch SA do akcjonariuszy 7 #2 Organy spółki 8 Zarząd 9 Rada Nadzorcza 16 Akcjonariusze 17 #3 Comarch 2009 fakty i liczby

#1 List Prezesa Zarządu Comarch SA do akcjonariuszy 7 #2 Organy spółki 8 Zarząd 9 Rada Nadzorcza 16 Akcjonariusze 17 #3 Comarch 2009 fakty i liczby SPIS TREŚCI #1 List Prezesa Zarządu Comarch SA do akcjonariuszy 7 #2 Organy spółki 8 Zarząd 9 Rada Nadzorcza 16 Akcjonariusze 17 #3 Comarch 2009 fakty i liczby Grupa Kapitałowa Comarch rok 2009 w liczbach

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics analiza wdrożenia

Microsoft Dynamics analiza wdrożenia Microsoft Dynamics analiza wdrożenia System Microsoft Dynamics AX, rozbudowany o rozwiązania przygotowane pod kątem wymagań branży farmaceutycznej, kompleksowo wspiera Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana

Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana MAGAZYN COMARCH Nr 3/20 05 ( 03) w w w.comarch.pl Strategia partnerska :: Sieci partnerskie :: Partnerstwo dla EDI :: Program Partnerski Comarch :: Technologia gwarantowana R OZ W IĄ Z AN IA I WDROŻ E

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja procesów biznesowych

Optymalizacja procesów biznesowych www.comarch.pl Nr 2/2006 (06) MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 Optymalizacja procesów biznesowych :: Optymalne strategie banku :: Oblicza Business Process Management :: Nowoczesne modele w firmie R OZ W

Bardziej szczegółowo

Integralny element długookresowej strategii

Integralny element długookresowej strategii 22 Integralny element długookresowej strategii Rok 2014 był bardzo dobry dla przedsiębiorstw działających w branży outsourcingu. Wyraźnie wzrosło zarówno zainteresowanie usługami, jak i zaufanie do firm,

Bardziej szczegółowo

INFOVIDE-MATRIX SPÓŁKA AKCYJNA SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI INFOVIDE-MATRIX S.A. ZA 2011 ROK

INFOVIDE-MATRIX SPÓŁKA AKCYJNA SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI INFOVIDE-MATRIX S.A. ZA 2011 ROK INFOVIDE-MATRIX SPÓŁKA AKCYJNA SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI INFOVIDE-MATRIX S.A. ZA 2011 ROK WARSZAWA, 14 MARCA 2012 ROKU SPIS TREŚCI 1. PRZEDSTAWIENIE SPÓŁKI... 3 1.1 AKCJONARIUSZE POSIADAJĄCY CO NAJMNIEJ

Bardziej szczegółowo

PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA

PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA PRAKTYCZNIE NAJLEPSZA INFORMATOR 2012/2013 STUDIA INŻYNIERSKIE AUTOMATYKA I ROBOTYKA INFORMATYKA OCHRONA ŚRODOWISKA ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI STUDIA LICENCJACKIE ZARZĄDZANIE STUDIA PODYPLOMOWE

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie relacjami z klientami

Zarządzanie relacjami z klientami www.comarch.pl Nr 1/2006 (05) MAGAZYN COMARCH ISSN 1734-4212 Zarządzanie relacjami z klientami :: CRM w bankowości korporacyjnej :: Wartościowe relacje z klientami :: Call Center R OZ W IĄ Z AN IA I WDROŻ

Bardziej szczegółowo

NowoczesnaWizjaEdukacji

NowoczesnaWizjaEdukacji NowoczesnaWizjaEdukacji DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ? strategia Long Term Education zgodna z polityką europejską, oparta na własnych markach produktowych, unikalny model aktywności biznesowej,

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez wartości

Zarządzanie przez wartości 1 S&T w Polsce Services Polska to polski oddział Grupy S&T. Oferuje klientom pełen zakres usług w takich S&T obszarach jak: konsulting, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie

Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie Niniejszy dokument został opublikowany przy pomocy finansowej Unii Europejskiej. Poglądy w nim wyrażone należą do Podkarpackiego Klubu Biznesu i nie odzwierciedlają w żadnym razie oficjalnego stanowiska

Bardziej szczegółowo

PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY ASSECO. Za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2014 roku

PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY ASSECO. Za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2014 roku PÓŁROCZNE SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY ASSECO Za okres 6 miesięcy zakończony dnia 30 czerwca 2014 roku Obecność w ponad 40 krajach Uzyskana sprzedaż 2 913 mln PLN 18 195 osób pracujących na uzyskane

Bardziej szczegółowo

Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl

Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl Magazyn Comarch ERP nr 1/2011 (15) ISSN 2082-1581 www.erp.comarch.pl 3. Od redakcji 4. Aktualności z rynku 6. Reportaż: Co w praktyce oznacza fiskalizacja? Temat numeru: 8. Apps in the clouds, czyli jak

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU B3SYSTEM S.A. Z DZIAŁALNOŚCI W 2009 ROKU Warszawa 2010-1 - 1. Podstawowe informacje o Spółce Nazwa (firma): B3System Spółka Akcyjna Skrót firmy: B3System S.A. Siedziba: Warszawa Adres:

Bardziej szczegółowo

Raport. Społeczna odpowiedzialność biznesu.

Raport. Społeczna odpowiedzialność biznesu. Raport. Społeczna odpowiedzialność biznesu. RAPORT. SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU. INTEGRATOR I TWÓRCA INNOWACYJNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH 883,9 mln PLN Przychody ze sprzedaży 30,8 mln PLN Zysk

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie... 2. Cemat Silicon S.A... 3. Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4. GEA Technika-Cieplna... 5. Grupa Powen-Wafapomp SA...

Wprowadzenie... 2. Cemat Silicon S.A... 3. Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4. GEA Technika-Cieplna... 5. Grupa Powen-Wafapomp SA... Spis treści Wprowadzenie... 2 Cemat Silicon S.A.... 3 Gates Polska sp. z o.o. w Legnicy... 4 GEA Technika-Cieplna... 5 Grupa Kęty S.A... 6 Grupa Powen-Wafapomp SA... 7 Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol"

Bardziej szczegółowo

W drodze na NewConnect

W drodze na NewConnect S.A. W drodze na NewConnect Memorandum Informacyjne Maj 2012 Spis treści 1. Opis spółki O Webventure S.A. Główne obszary działalności Webventure S.A. Podstawowe Dane Informacje o udziałowcach Historia

Bardziej szczegółowo