Czym się zajmujemy? Agencja WeAreMedia tworzy efektywne kampanie, oparte na skutecznych strategiach.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Czym się zajmujemy? Agencja WeAreMedia tworzy efektywne kampanie, oparte na skutecznych strategiach."

Transkrypt

1

2 Czym się zajmujemy? Agencja WeAreMedia tworzy efektywne kampanie, oparte na skutecznych strategiach. Na podstawie szczegółowych analiz i twardych danych przygotowujemy precyzyjną strategię komunikacji. Naszym macierzystym środowiskiem jest Internet, ale oferujemy kompleksową obsługę także w innych mediach. Tworzymy angażujące kreacje i komunikaty dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Osiągamy sukcesy, które przekładają się na zyski naszych Klientów. Nasze działania cechuje maksymalna efektywność.

3 Dla kogo pracowaliśmy?

4 Nagrody i wyróżnienia o Złoty Orzeł kategoria: Interactive Social Media Marketing w ogólnopolskim konkursie reklamy, za kampanię Paczkobranie. o Kampania Roku wg raportu Interaktywnie za najbardziej spektakularną akcję w 2010 r. o Mixx Awards Best in Show (nagroda główna) omixx Awards marketing społecznościowy. o Webstar Festwal wyróżnienie w kategorii Webstar Creative. o Kreatura, ogólnopolski festiwal reklamy nominacja.

5 Marketing B2B nowy model W tradycyjnym modelu B2B pozyskiwanie klientów bazuje na pracy handlowców i osobistych kontaktach właścicieli lub kadry zarządzającej. Marketing często traktowany jest jako zbędny wydatek. Jeśli w ogóle funkcjonuje, ogranicza się do minimum lub do oprawy udziału w imprezach branżowych. * *B2B (ang. Business to Business, pol. biznes dla biznesu) rynek podmiotów biznesowych, na którym odbiorcami towarów i usług są firmy, a nie konsumenci. Nowy model nastawiony jest na zwiększenie efektywności. Osiąga to przez wykorzystanie potencjału nowych mediów. Nowoczesne firmy aktywnie i świadomie budują swoją markę w Internecie. Bezpośrednio pozyskują w nim klientów, wchodzą na nowe rynki i wspierają swoje tradycyjne działania.

6 Tanio i efektywnie Nowoczesny, wydajny marketing B2B wiele zawdzięcza amerykańskim startupom, czyli nowym przedsięwzięciom internetowym. Trudno w to uwierzyć, ale wielu dzisiejszych gigantów zaczynało z minimalnymi budżetami! Przedsiębiorcy stanęli przed wyzwaniem: jak przy niedużych środkach, na konkurencyjnym rynku, przebić się do świadomości klientów? W odpowiedzi, pracujący dla nich marketerzy zaczęli wykorzystywać nowe kanały komunikowania - media społecznościowe, blogi, treści video, precyzyjnie kampanie nastawione na wyniki. Tworzono też autorskie rozwiązania na potrzeby konkretnych projektów. Efekty zaskoczyły wszystkich, a Internet stał się istotnym środowiskiem dla komunikacji i pozyskiwania klientów także w sektorze B2B.

7 Liczby nie kłamią B2B Content Marketing fakty i trendy Najbardziej popularne strategie w content marketingu B2B Nabywców B2B deklaruje, że przed podjęciem decyzji zakupowej, zadaje kontrahentom pytania za pomocą mediów społecznościowych. Nabywców B2B deklaruje, że przed podjęciem decyzji zakupowej, skontaktowali się z potencjalnymi dostawcami bezpośrednio w internecie Firmy, które prowadzą bloga, mają o 55% więcej odwiedzin na swojej stronie internetowej niż te, które bloga nie prowadzą.

8 Nowy model, a konkretnie? Na kompleksową analizę nowego modelu nie starczyłoby slajdów. Dlatego napiszemy w skrócie, jak rozumiemy i stosujemy go w agencji WeAreMedia: Osią nowego modelu jest marketing treści (ang. content marketing). W największym uproszczeniu polega na generowaniu unikatowych i innowacyjnych przekazów (w formie tekstowej, graficznej, audio lub video), dystrybuowanych w internecie i niosących wartość dla odbiorcy. Drugim filarem naszego podejścia jest nastawienie na efekty. Internet, jak żadne inne medium pozwala ocenić skuteczność działań. Używamy mierzalnych wskaźników i narzędzi oraz zaawansowanych statystyk.

9 Korzyści płynące z marketingu treści Oszczędności umiejętnie dobrany przekaz i precyzyjnie zaplanowane działania pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Nie musisz strzelać z armaty do wróbla. Skuteczność czy wiesz, że 1000 wyświetleń bannera nie generuje średnio nawet dwóch kliknięć? Po co drażnić odbiorców skoro można ich zainteresować? Precyzja docierasz z komunikatem do tych, na których naprawdę Ci zależy, co znowu przekłada się na efektywność i oszczędności. Nieograniczony czas oddziaływania - w nowym modelu materiały udostępnione w sieci nie znikają zaraz po kampanii, ale pracują na Ciebie latami. Efekt wizerunkowy - wartościowa treść generowana w content marketingu zamienia Twoją firmę w rynkowego eksperta, a odbiorców w przyszłych klientów i partnerów biznesowych. Pozycja w Google - unikatowe, wysokiej jakości treści to obecnie podstawa silnej pozycji w wyszukiwarkach.

10 Jak to robią na świecie Amerykański producent maszyn budowlanych Caterpillar stworzył w tym (2014) roku filmy video, w których operatorzy ich maszyn grają w popularną grę zręcznościową Jenga. Demonstruje to niezwykłą precyzję maszyn. Film wygenerował ponad 2,5 miliona wyświetleń na samym YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=dwc8dul7xfo Operator kontenerowy - firma Maersk regularnie publikuje w serwisach społecznościowych wysokiej jakości zdjęcia nie tylko swojej floty, ale i ciekawych zjawisk i krajobrazów. Historie Maersk trafiają także na bloga na którym obok zdjęć możemy znaleźć wpisy tekstowe i video.

11 Jak to robią na świecie Koncern General Electric podaje, że odkąd wykorzystuje content marketing uzyskuje o 30% lepsze wyniki marketingowe. Jednym z działań firmy było opracowanie ścieżki dźwiękowej, bazującej na nagraniach dźwięków wydawanych przez rozmaite produkty firmy. https://www.youtube.com/watch?v=ccux4ddjhbq Volvo Trucks zademonstrowało niezwykłą precyzję swoich ciężarówek w filmie Epic Split, w którym popularny aktor Jean Claude Van Damme wykonał ze stoickim spokojem spektakularny szpagat pomiędzy dwoma rozpędzonymi pojazdami. https://www.youtube.com/watch?v=m7fivfx5j10

12 Jak to robią na świecie American Express prowadzi bloga z poradami dla segmentu swoich klientów - small businessu. https://www.americanexpress.co m/us/smallbusiness/openforum/explore/ Firma Intel regularnie publikuje infografiki demonstrujące korzyści płynące z zastosowania ich rozwiązań dla życia codziennego.

13 Co możesz zyskać na współpracy z nami Bardzo skuteczne wsparcie sprzedaży Nowych partnerów biznesowych Nowych klientów Nowe rynki np. za granicą Aktywizację leadów i/lub dotychczasowych kontrahentów Pozycję eksperta w swojej branży Zwiększenie świadomości marki Poprawę pozycji w wyszukiwarkach internetowych Umocnienie pozytywnego wizerunku Oszczędności na reklamie Inne założone cele

14 Co dla Ciebie zrobimy Wspólnie opracujemy strategię i wybierzemy najlepsze kanały komunikacji. Przeanalizujemy też Twoje dotychczasowe działania pod kątem ich optymalizacji. Zaproponujemy całościowe działania ukierunkowane na osiągnięcie założonego celu standardowe lub niestandardowe. Opracujemy szczegółowy harmonogram, a także konkretne rozwiązania - pomysły, treści, scenariusze etc. Kompleksowo zajmiemy się produkcją potrzebnych materiałów stworzymy oprogramowanie, materiały graficzne, filmy video etc. Zajmiemy się zakupem mediów na korzystnych warunkach. Będziemy prowadzić i nadzorować Twoją kampanię na każdym jej etapie. W razie potrzeby zajmiemy się także optymalizacją SEO i kampanii AdWords. Będziemy mierzyć, analizować i raportować uzyskiwane wyniki.

15 Jak działamy model współpracy 1. Jesteśmy ekspertami w komunikacji rynkowej, ale na swojej branży to Ty znasz się najlepiej. Dlatego najchętniej zaczynamy współpracę od spotkania merytorycznego. Przez ustalony czas uczymy się wszystkiego, co powinniśmy wiedzieć o Twojej branży. Zadajemy dużo pytań wiedza to fundament naszej dalszej pracy. 2. Precyzujemy cele naszych działań i ustalamy dla nich miarodajne wskaźniki. Przygotowujemy strategię oraz media plan. Prezentujemy i rozmawiamy z Tobą o przyjętych rozwiązaniach. 1. Tworzymy treści wg przyjętych założeń. W razie wątpliwości konsultując się z Tobą lub Twoimi ekspertami. 2. Po uzyskaniu akceptacji dystrybuujemy przygotowane treści w wybranych mediach. 3. Monitorujemy efekty kampanii. Na każdym etapie dbamy o dobry kontakt i pełną integrację z działaniami Twojej firmy. 4. Raportujemy wyniki i rozliczamy się z osiągnięcia wyznaczonych celów.

16 Płacisz za efekty model rozliczeń Wierzymy w efektywność, przejrzystość i mierzalność nowoczesnego marketingu B2B. Jesteśmy na tyle pewni swojej skuteczności, że związaliśmy nasze wynagrodzenie z Twoim sukcesem! Bierzemy na siebie odpowiedzialność za uzyskane efekty. Dlatego jedyny gwarantowany składnik naszego wynagrodzenia stanowi pokrycie kosztów działań. Pozostała część to tzw. success fee rodzaj premii za uzyskane wyniki. Wysokość sucess fee ustalamy wspólnie. Płacisz nam premię wyłącznie wtedy, gdy uzyskamy efekt, na który się umówiliśmy. W ten sposób minimalizujemy Twoje ryzyko!

17 Efekty naszej pracy wybrane realizacje Paczkobranie i Paczkozagadka Klient: Integer S.A. Etap I Dwuetapowa realizacja dla usługi Paczkomaty InPost Etap II Pozyskanie nowych klientów - system Paczkomatów odnotował rejestracji bezpośrednio z opracowanej przez nas aplikacji; 44% osób, które dokonały rejestracji w systemie Paczkomaty udało się do paczkomatu w swojej lokalizacji;

18 Efekty naszej pracy wybrane realizacje Wprowadzenie na rynek nowej usługi B2B, klient: BrandoMetr Ponad 200 firm zgłoszonych do testowania usługi Brandometr.pl w pierwszym tygodniu akcji, Ponad 30 publikacji w największych portalach w pierwszym tygodniu kampanii m.in. Gazeta.pl, Bankier.pl, Money.pl, Mediarun.pl, Wirtualnemedia.pl i inne; 5,910 linków wygenerowanych w wyszukiwarce Google; Blog dla marki Paczkomaty 24/7 Blog Social-Commerce.pl, skierowany do branży ecommerce. Spełnia rolę platformy wiedzy o ecommerce oraz wymiany doświadczeń praktyków e-handlu. Buduje wizerunek ekspercki marki, oswaja z usługą, poprawia pozycję w wyszukiwarkach

19 Efekty naszej pracy wybrane realizacje Czubówna zezwierza klient: KRD S.A. Test stanowiący treść akcji rozwiązało 7000 użytkowników. Materiały video z Krystyną Czubówną zostały obejrzane łącznie ponad razy. Videownia.pl klient: Studi.net Zintegrowane działania: filmy, strona www oraz blogi. Efekty kampanii: 3 mln odsłon, 850 tys. absolutnie unikalnych użytkowników; 20 tys nowych użytkowników serwisu www klienta ciągu 4 tygodni; penetracja grupy docelowej > 50%; konwersja prawie 13%.

20 Sprawdź, co zadziała dla Twojej firmy Kontakt: Tomasz Olejnik

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl 1 O NAS Misją Media Solutions Group są kompleksowe, skuteczne i przejrzyste rozwiązania reklamowe. Nie jesteśmy agencją sieciową dlatego pozwala nam to głęboko zaangażować

Bardziej szczegółowo

STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM. LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska. Raport opracowany przez ekspertów:

STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM. LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska. Raport opracowany przez ekspertów: STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Raport opracowany przez ekspertów: LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska Z KLIENTEM 1 Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś

Bardziej szczegółowo

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes?

Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI. Jak wzmacniać swój biznes? Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? Wsparcie medialne Marketing ofert nieruchomości 2 Łukasz Kruszewski MARKETING OFERT NIERUCHOMOŚCI Jak wzmacniać swój biznes? www.lukaszkruszewski.pl

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia 2015 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ RAPORT SIECI AFILIACYJNE WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ Partner złoty Partnerzy Wydawca ArtemSam - Fotolia Potencjał na rynku wciąż

Bardziej szczegółowo

Wirtualni fani - realny zysk

Wirtualni fani - realny zysk magazyn firmy nr 2[3]_2010 Poradnik o usługach internetowych dla przedsiębiorców ekspert Wirtualni fani - realny zysk Doradca numeru: w numerze również Bezpieczne logowanie Oszczędności w Internecie Serwery

Bardziej szczegółowo

strategia internetowa planowanie. kreacja

strategia internetowa planowanie. kreacja coal creative badanie. strategia internetowa planowanie. kreacja Spis treści 1. Coal Creative 2 2. Strategie internetowe 4 2.1 Co to jest strategia internetowa? (4) 2.2 Istota strategii internetowej (5)

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Partnerzy Wydawca Marta Smaga kierownik ds. rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Marta Smaga jest

Bardziej szczegółowo

Podręcznik do content marketingu

Podręcznik do content marketingu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie. Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji

Bardziej szczegółowo

Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT

Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT Raporty, badania, dobre praktyki Maria Johann, Malina Jankowska Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT 89 Podstawowym zadaniem marketerów jest precyzyjne rozpoznanie potrzeb

Bardziej szczegółowo

RTB. Poradnik. Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła

RTB. Poradnik. Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła Poradnik RTB Fot. Corbis/FotoChannels Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła IAB Polska PORADNIK RTB dodatek do Media

Bardziej szczegółowo

content marketing raport specjalny

content marketing raport specjalny content raport specjalny CONTENT SIŁA content u Znakomita większość konsumentów woli dowiadywać się o usługach i produktach z artykułów i lmów niż poprzez oglądanie tradycyjnych form reklamowych. Odbiorcy

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Poradnik. RTB Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła

Poradnik. RTB Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła Poradnik RTB Fot. Corbis/FotoChannels Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej RTB IAB Polska. Zespół redakcyjny: Anna Listopad-Nowocin, Anna Wątła rozdział 1 CO TO JEST RTB? 48 Rozdział 1

Bardziej szczegółowo

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY HARVARD BUSINESS REVIEW POLSKA REKOMENDUJE: Praktyczny i zorientowany na wyniki program dla działów marketingu B2B ICAN TOTAL MARKETING B2B Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY Zintegrowane podejście

Bardziej szczegółowo

reklamy online w Polsce

reklamy online w Polsce Raport Perspektywy rozwojowe reklamy online w Polsce Partner strategiczny Przedmowa Często słyszy się, że rynek online jest jak perpetuum mobile. Sporo w tym prawdy przedstawiciele branży zgodni są, że

Bardziej szczegółowo

raport marketing szeptany Sponsor Partnerzy

raport marketing szeptany Sponsor Partnerzy raport marketing szeptany Sponsor Partnerzy sierpień 2010 spis treści 5 Szeptanie jest w cenie W informacje znalezione w sieci wierzy niemal trzy czwarte Polaków. Jedynym europejskim narodem, który wyprzedza

Bardziej szczegółowo

Twoja firma w Internecie. Od czego zacząć?

Twoja firma w Internecie. Od czego zacząć? Twoja firma w Internecie Od czego zacząć? Spis treści Dlaczego Twoja firma powinna być w Internecie? Strony internetowe Facebook Kampanie Google 3 8 17 23 ul. Kościelna 44, 18-200 Wysokie Mazowieckie woj.

Bardziej szczegółowo

Startup WOM. maciej oleksy TO TYLKO POCZĄTEK TRENDY W ZARZĄDZANIU EFEKTYWNE PROGRAMY PARTNERSKIE MARCIN ŁUKIAŃCZYK UKRYTY POTENCJAŁ WIRTUALNY OKUP

Startup WOM. maciej oleksy TO TYLKO POCZĄTEK TRENDY W ZARZĄDZANIU EFEKTYWNE PROGRAMY PARTNERSKIE MARCIN ŁUKIAŃCZYK UKRYTY POTENCJAŁ WIRTUALNY OKUP WSZYSTKO O e-biznesie MARZEC 2013 UKRYTY POTENCJAŁ ALICJA ZBYTNIEWSKA MAREK DORNOWSKI WIRTUALNY OKUP Foto: Archiwum własne autora maciej oleksy Startup MA ZArabiać WOM TO TYLKO POCZĄTEK Marek gawdzik TRENDY

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI 2 1. DLACZEGO MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE? 3 2. KLIKA SŁÓW O AGENCJI SOCIALPATHS 4 3. DOŚWIADCZENIE I SUKCESY 5

SPIS TREŚCI 2 1. DLACZEGO MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE? 3 2. KLIKA SŁÓW O AGENCJI SOCIALPATHS 4 3. DOŚWIADCZENIE I SUKCESY 5 Spis Treści SPIS TREŚCI 2 1. DLACZEGO MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE? 3 2. KLIKA SŁÓW O AGENCJI SOCIALPATHS 4 3. DOŚWIADCZENIE I SUKCESY 5 4. STRATEGIA KROK PO KROKU 5 KROK 1 ANALIZA 5 KROK 2 DEFINICJA CELÓW 6

Bardziej szczegółowo

Jak rozwija się polski handel elektroniczny na tle rynku światowego?

Jak rozwija się polski handel elektroniczny na tle rynku światowego? 22 E- COMMERCE W POLSCE Jak rozwija się polski handel elektroniczny na tle rynku światowego? E-commerce to handel internetowy wykorzystujący do swego funkcjonowania środki i urządzenia elektroniczne. Według

Bardziej szczegółowo

Programy lojalnościowe i motywacyjne

Programy lojalnościowe i motywacyjne Media & Marketing Polska DODATEK BIURA REKLAMY Programy lojalnościowe i motywacyjne Badanie potencjału rynku BtoB Nowe trendy okiem ekspertów Skuteczny program w biznesie Mechanizmy społecznościowe a lojalność

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3. Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17

Spis treści. Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3. Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17 Spis treści Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3 Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17 Rozwijanie sprzedaży e-commerce w modelu success fee dla In360.pl 25 Wsparcie

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU 12 MAJA 2015 1 Spis treści List do Akcjonariuszy... 6 Skonsolidowane sprawozdanie Zarządu Grupy Comperia za pierwszy

Bardziej szczegółowo

MARKETING W WYSZUKIWARKACH

MARKETING W WYSZUKIWARKACH Grudzień 2011 RAPORT MARKETING W WYSZUKIWARKACH Sponsor Partnerzy Wydawca Nie nachalnie, lecz skutecznie Klikamy w nie czasem nawet nie zdając sobie sprawy, że to linki sponsorowane. Nie ma to jednak dla

Bardziej szczegółowo

Definicja reklamy efektywnościowej w Onet.pl:

Definicja reklamy efektywnościowej w Onet.pl: Co to jest reklama efektywnościowa? Definicja reklamy efektywnościowej w Onet.pl: W ogólnym rozumieniu jest to obszar działań marketingowych realizowanych w modelu płatności za efekt Onet.pl emituje kreacje

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści

Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014. Spis treści Sprawozdanie Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej K2 Internet w roku 2014 Spis treści List Prezesa Zarządu K2 Internet S.A. do Akcjonariuszy, Klientów i Pracowników... 3 Kim jesteśmy... 5 Historia

Bardziej szczegółowo

Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa

Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa 1 Case studies 4 projektów: Wdrożenie e-commerce Optymalizacja działającego e-commerce E-marketing Kompleksowa obsługa kompleksowa realizacja e-commerce agencja interaktywna e-mail marketing system rekomendacji

Bardziej szczegółowo

RAPORT WIDEO W INTERNECIE

RAPORT WIDEO W INTERNECIE 2015 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ RAPORT WIDEO W INTERNECIE Partner złoty Partnerzy Wydawca everythingpossible - Fotolia Wideo w polskiej

Bardziej szczegółowo