Społeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich. Kronika 2011/2012

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Społeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich. Kronika 2011/2012"

Transkrypt

1 Społeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich Kronika 2011/2012

2 Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2011/ września 2011 roku był dniem inauguracji Roku Szkolnego 2011/2012 w nowopowstałej Społecznej Szkole Podstawowej w Borkach Wielkich. Uczniowie mogli poznać nowe grono pedagogiczne, które przedstawiła pani dyrektor Beata Żukowska, życząc wszystkim zgromadzonym powodzenia i sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

3

4

5 Dożynki Dożynki wiejskie roku 2011 odbyły się 24 września. Na wspólnej imprezie bawili się mieszkańcy Borek Wielkich, Sadowa, Kamionki, Pierwoja, Parlezy Wielkiej i Parlezy Małej. Dożynki otworzyła pani Beata Żukowska dyrektor szkoły i pani Bogumiła Pstrągowska - sołtys wsi Borki Wielkie. Uczniowie i ich rodzice przygotowali uginające się stoły "Jesiennych przysmaków", które były sprzedawane na kiermaszu. Pierwsza cześć święta odbyła się na boisku wiejskim i składała się z kiermaszu, zawodów sportowych oraz wspólnego ogniska i degustacji pieczonych kiełbasek. Cześć druga to zabawa przy muzyce zespołu Samba.

6

7

8 Dzień Chłopca 29 września 2011 roku odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka.W trakcie zabawy przeprowadzono wybory SUPER CHŁOPAKA został nim Mariusz Łyżwa. Uczniowie przeszli też próbę Odwagi, Powagi, Wytrzymałości oraz próbę Mądrości. Zwycięscy zostali nagrodzeni słodkimi upominkami. Opiekę w trakcie imprezy sprawowały Joanna Zaręba i Anna Rurys.

9

10 Dzień Edukacji Narodowej 14 października 2011 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli : uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas III VI wyrażając swą wdzięczność za opiekę jaką są otaczani każdego dnia spędzanego w szkole.

11

12

13 Helloween w przedszkolu i oddziale przedszkolnym r w grupie dzieci 3,4,5,6 letnich odbyła się zabawa z okazji Helloween. Celem imprezy była integracja dzieci ze środowiska przedszkolnego oraz rozwijanie sprawności manualnej i ruchowej poprzez zabawę. Wszystkie przedszkolaki przebrane były za stwory bajkowe. W zabawie uczestniczyli rodzice, którzy brali czynny udział w zabawie. Zabawę zwieńczył słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników.

14

15 Alarm przeciwpożarowy Jednym z najważniejszych zadań szkoły jest dbać o bezpieczeństwo uczniów r. został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy. Wszyscy uczniowie naszej szkoły i przedszkola, będąc pod opieką nauczycieli, wyszli ze szkoły po usłyszeniu trzech krótkich dzwonków. Bezpiecznie dotarli do miejsca zbiórki jakim jest róg boiska szkolnego. Następnie dyżurni klas zdali raport pani M. Szczęsnej odpowiedzialnej za prawidłowy przebieg alarmu. Na tym akcja została zakończona.

16

17 ,,Rodzina bez przemocy, to szczęśliwa rodzina r. w Społecznej Szkole Podstawowej w Borkach Wielkich odbyło się spotkanie edukacyjne psychoterapeutki pani Ewy Duchnowskiej z rodzicami i kadrą pedagogiczną w ramach kampanii społecznej przeciwdziałania przemocy w rodzinie prowadzonej na terenie gminy Biskupiec. Tematem spotkania było Rodzina bez przemocy to szczęśliwa rodzina. Poruszane były problemy związane z przemocą i agresją w rodzinie. Przedstawione zostały także rodzaje pomocy oraz sposoby przeciwdziałania przemocy. Słuchacze dowiedzieli się o zewnętrznych i wewnętrznych objawach przemocy i ich wpływie na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pokazane zostały również mechanizmy prawidłowo funkcjonującej rodziny, a także rodziny dysfunkcjonalnej. Słuchacze otrzymali ulotki informacyjne dotyczące kampanii Nie bądź widzem reaguj na przemoc, w których znaleźć nożna informacje na temat instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy na terenie gminy Biskupiec. Spotkanie zakończyło się wypełnieniem ankiety ewaluacyjnej. W spotkaniu udział wzięło około 40 osób.

18 Święto Niepodległości Polski roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Borkach Wielkich odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości Polski. Uczniowie klas IV i V przybliżyli dzieje walki Polaków o niepodległość w wierszach i komentarzach słowno muzycznych. Uroczystość przygotowała Mariola Jaskulska.

19

20 Pasowania na ucznia pierwszoklasistów 14 listopada 2011 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia pierwszoklasistów. Dzieci z klasy I, aby zostać prawowitymi uczniami naszej szkoły musieli wykazać się umiejętnościami i wiadomościami z różnych dziedzin. Na uroczystość przybył do dzieci szczególny gość - Dobra Wróżka. Nagle ku zdziwieniu wszystkim pojawiła się Zła Wróżka, która rozdając dzieciom zabawki oświadczyła, że na zawsze pozostaną przedszkolakami. Ale Dobra Wróżka pocieszyła dzieci mówiąc, że dobro zawsze pokona zło i wie jak je odczarować. Odbyły więc podróż do 4 krain Krainy Muzyki, Krainy Pracy, Krainy Miłości i Krainy Mądrości. Po wykonaniu wszystkich zadań otrzymały symbole tych krain klucz wiolinowy, pszczołę, serce i sowę, które wręczyły Dobrej Wróżce. Były one przepustką do stania się prawdziwym uczniem. Ceremonii pasowania na ucznia klasy I dokonała pani dyrektor Beata Żukowska, która mianowała każdego ucznia wielkim ołówkiem i wręczyła piękne pamiątkowe dyplomy mianowania. Na koniec uczennica klasy VI złożyła pierwszakom życzenia w imieniu wszystkich starszych kolegów i koleżanek, a rodzice wręczyli swoim pociechom niespodzianki ukryte w kolorowym rożku.

21

22

23 Spotkania z muzyką r. rozpoczęliśmy Spotkania z muzyką. Było to pierwsze spotkanie przedstawienie GITARA NIEZWYKŁY INSTRUMENT. Uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z historią gitary, wysłuchać klasycznego repertuaru oraz uczestniczyć w zabawie jako wykonawcy. Spotkanie poprowadził J. Zapasek i J. Tomaszewski.

24

25 Wyjazd do kina r. uczniowie naszej szkoły pojechali do Olsztyna do kina Helios na film pt. Mali Agenci wyścig z czasem. Uczniowie z zainteresowaniem śledzili akcję filmu i poczynania bohaterów. Wszyscy wrócili do szkoły w doskonałych humorach.

26 Mikołajki r. w szkole zostały zorganizowane Mikołajki. Wiele radości sprawiła uczniom wizyta Świętego Mikołaja, który wręczył im słodkie upominki. Nie zabrakło również wspólnych konkursów, gier i zabaw przy muzyce. Uczniowie uwielbiają takie zabawy. Jest to czas, kiedy wszyscy mogą się zintegrować i wspólnie bawić.

27

28 Kolędy i pastorałki r. odbył się finał konkursu śpiewania kolęd. Jury oceniło występ uczniów w dwóch kategoriach : klasy O( oddział przedszkolny) III i klasy IV- VI. Laureaci: I. klasy 0- III 1. Mazurkiewicz Aleksandra - kl. II 2. Prościńska Julia i Kasprzak Natalia - kl. II 3. Helcer Alicja - oddział przedszkolny II. klasy IV- VI 1. Gawryś Sebastian, Brzostek Jan kl. V 2.Klik Andżelika i Kasprzak Julia kl. V 3.Kacprzak Dominika i Kiryła Krzysztof kl. IV

29

30 Jasełka r. w Społecznej Szkole Podstawowej w Borkach Wielkich odbyły się Jasełka pt. Pierwsza gwiazdka, przygotowane przez dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego. Zgromadzeni goście zostali wprowadzeni w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Jasełka były również okazją do wręczenia upominków i nagród za konkurs plastyczny zorganizowany przez BDK Boże Narodzenie, oraz szkolny konkurs Kolęd i pastorałek. Ostatnią atrakcją wieczoru był słodki poczęstunek dla wszystkich przybyłych gości.

31

32 III WARMIŃSKI JARMARK CITTASLO Wspólnym wysiłkiem Społecznych Szkół Podstawowych w Bredynkach i Borkach przygotowaliśmy pokaz, kiermasz i kolorowe zabawki choinkowe, które uświetniły kolejny Świąteczny Jarmark w Biskupcu.

33

34 DZIEŃ BABCI I DZIADKA Dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego przygotowały występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni zostali dziadkowie, którzy gromkimi brawami dziękowali maluchom za występ. Goście zostali obdarowani upominkami wykonanymi przez dzieci. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem.

35

36

37 Karnawał r. odbył się integracyjny bal karnawałowy uczniów klas III VI ze szkół w Borkach Wielkich i Bredynkach. Hol szkoły tego dnia za sprawą kolorowej dekoracji zamienił się w salę balową. Przy ulubionych dźwiękach muzyki uczniowie bawili się, prezentując swoje wyjątkowe stroje nie zabrakło wróżek, księżniczek, klaunów i rycerzy. W programie imprezy oprócz wspólnej dyskoteki znalazły się konkursy, zabawy, karaoke. Ważnym punktem balu były wybory Królowej i Króla. W tym roku zaszczyt ten spotkał Monikę Piotrowską ( uczennicę ze szkoły w Borkach Wielkich) i Przemka Lewandowskiego ( ucznia szkoły w Bredynkach). Wszyscy laureaci konkursów oraz pozostali uczestnicy balu otrzymali upominki i słodycze. Bal dostarczył uczniom niezapomnianych i miłych wrażeń.

38

39

40 Walentynki 14 lutego 2012 roku w Dniu Świętego Walentego - patrona zakochanych - uczniowie naszej szkoły zorganizowali walentynki. Przygotowano pocztę walentynkową, do której wpłynęło mnóstwo serduszek, karteczek z życzeniami i wierszyków. Listonosz miał pełne ręce roboty, wręczając pięknie ozdobione "walentynki". Tradycja mówi, że kartki powinny być anonimowe, podpisane "Twój Walenty" lub "Twoja Walentynka". Uczniowie bawili się w czasie przerw przy sentymentalnej muzyce przerywanej wróżbami.

41

42 DYKTANDO r.w Gimnazjum nr 1 w Biskupcu odbył się Otwarty Konkurs Ortograficzny dla mieszkańców miasta i gminy Biskupiec. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali uczniowie klasy piątej: Oliwia Klik, Julia Kasprzak, Sebastian Gawryś. Tekst dyktanda był zatytułowany Przedwiośnie i skrzaty zatem uczestnicy konkursu musieli zmierzyć się z ortografią świata baśni.

43

44 Pani Dyrektor Beata Żukowska - Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur 2012 Beata Żukowska - Dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej w Bredynkach i Szkoły Podstawowej w Borkach Wielkich, członek zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Bredynki i Stanclewo została wybrana Kobietą Sukcesu Warmii i Mazur Kapituła była pod wrażeniem dokonań Pani Beaty i tego, jak wiele zrobiła na rzecz rozwoju środowiska lokalnego i szkolnictwa w naszym regionie. XIV Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur odbyła się 7 marca w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie, gdzie Pani Dyrektor odebrała zaszczytny tytuł "Kobieta Sukcesu Warmii i Mazur 2012".

45

46

47 DZIEŃ KOBIET 8- go marca odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie kl. IV- V przedstawili inscenizację " Mężczyźni o kobietach sportu". Przewodnicząc Samorządu Uczniowskiego Mariusz Łyżwa złożył życzenia kobietom tym dużym i tym małym. Mężczyźni ci mali i duzi wręczyli okolicznościowe upominki.

48

49 Ogólnopolskim Konkursie Historycznym W marcu 2012r. 13 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym MIX 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Najwyższą lokatę spośród uczniów naszej szkoły uzyskał Rafał Niedźwiecki, uczeń klasy IV, który zajął 15 miejsce w skali kraju i otrzymał Wyróżnienie. Pozostali uczniowie otrzymali Dyplomy Uznania. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego uczestnictwa w konkursach. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka historii Pani Mariola Jaskulska.

50

51 WYJAZD DO MRĄGOWA NA SPEKTAKL r. był dniem spotkania ze sztuką teatralną. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję bawić się i uczyć razem z Narodowym Teatrem Edukacyjnym im. A. Mickiewicza z Wrocławia podczas spektaklu "ORTOGRAFIA NA WESOŁO".

52

53 POWITANIE WIOSNY r. w naszej szkole obchodziliśmy Kalendarzowy Dzień Wiosny. Dzieci z pomocą nauczycieli wykonały plakaty o tematyce wiosennej, które zostały wyeksponowane na holu. Uczniowie klas IV-VI, biorąc udział w konkursie Przyroda wokół nas mogli wykazać się wiedzą z zakresu przyrody. Każda klasa wykonała również Marzannę z ekologicznych materiałów, która symbolizuje pożegnanie zimy. Następnie zebraliśmy się na holu, aby zaprezentować przygotowane kukły. Komisja po naradzie wybrała najciekawszą, ekologiczną Marzannę. I miejsce zajęli uczniowie klasy piątej, II oddział przedszkolny i grupa 0, III uczniowie klasy pierwszej. Po krótkim apelu i ogłoszeniu wyników udaliśmy się na ognisko. Ten dzień był cudowny i wyjątkowy. Było dużo zabawy, śmiechu i zapewne zapamiętamy go przez długi czas.

54

55 Ogólnopolskim Turniej Pożarniczy r. drużyna w składzie Julia Kasprzak, Krzysztof Gołaś, Sebastian Gawryś i Paweł Ładziński wzięła udział w gminnych eliminacjach OTWP. Pierwsze miejsce zajął Krzysztof Gołaś wyprzedzając koleżankę z drużyny Julię Kasprzak, która była druga oraz pozostałych uczestników gminnych eliminacji r. nasi zwycięscy w Olsztynie w eliminacjach powiatowych ocierając się o podium zajęli IV miejsce. Drużynę mobilizował pan Arkadiusz Ślebioda.

56

57 SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 28 marca 2012 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych : klasy I - III, klasy IV- VI. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: Klasy I- III I miejsce Paweł Nieczepa kl. III ( Jan Brzechwa, Rozmawiała gęś z prosięciem ) II miejsce Nikola Niedźwiedzka kl. I ( Tadeusz Śliwiak, Zakochana żaba ) Klasy IV- VI I miejsce Rafał Niedźwiedzki kl. IV ( Ludwik Jerzy Kern, Powietrze ) II miejsce Oliwia Klik kl. V ( Danuta Wawiłow, Wędrówka ) Osoby te reprezentowały naszą szkołę w XXX Konkursie Recytatorskim Spotkania z poezją, który odbył się 17 kwietnia 2012 roku w Biskupieckim Domu Kultury.

58

59 MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ Uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Bredynkach, którzy gościli u nas r. wprowadzili nas w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych przedstawiając Misterium Męki Pańskiej. Przedstawienie pozostawiło nas w zadumie i pomogło w przemyśleniach okresu Wielkiego Postu. Te wspaniale przygotowane przedstawienie zawdzięczamy wspomnianym już uczniom oraz pani Joannie Dzikiej.

60

61 SZKOLNY DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH r. był dniem języków obcych. Za sprawą pani Katarzyny Lewandowskiej, pani Marty Kontraktowicz nauczycieli języków niemieckiego i angielskiego spędziliśmy na dobrej zabawie poznając bliżej ojczyzny języków, których uczymy się na co dzień.

62

63 Konstytucja 3 Maja r.w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Była to uroczystość przeprowadzona w podniosłej atmosferze, z udziałem Pocztu Flagowego, atrakcyjna dla uczniowskiej widowni. Stanowiła też piękną lekcję patriotyzmu. Apel przygotowali uczniowie klasy V pod kierunkiem Pani Marioli Jaskulskiej, Pani Joanny Zaręby i Pana Arkadiusza Ślebiody.

64

65 SZKOLNE OBCHODY DNIA RODZINY 25 maja 2012 r. był uroczystym dniem w naszej szkole. Gościliśmy rodziców naszych uczniów z okazji ich święta. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób uroczysty i wyjątkowy. Występ szkolnych artystów, recytowane wiersze oraz śpiewane piosenki wywołały wzruszenie i miły nastrój. Dla rodziców oprócz występu uczniowie przygotowali własnoręcznie wykonane upominki oraz bukiety kwiatów. Po występie dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek.

66

67

68 Biwak klasy IV i V czerwca 2012 roku uczniowie klasy IV i V wraz z opiekunami byli na biwaku w Rusku Wielkim w domu agroturystycznym Rusałka. Podczas biwaku uczniowie: zapoznali się z terenem wycieczka piesza przez wieś, wypoczywali na świeżym powietrzu, grali w piłkę, smażyli kiełbaski na ognisku, przygotowywali samodzielnie śniadanie i kolację,

69

70 Zielona Dolina 19 czerwca 2012 r. grupa przedszkolna, zerówka oraz pierwszoklasiści wybrali się na wycieczkę do ZIELONEJ DOLINY położonej nad rzeką, otoczonej lasem. Tam poznaliśmy: zwierzęta domowe i egzotyczne. Zobaczyliśmy również jak wyglądają maszyny rolnicze. Chłopców zainteresowała kolekcja wojskowych pojazdów. Atrakcją był rejs wojskowym pontonem po starorzeczu Łyny. Było to miejsce, które posłużyło nam do zdobycia nowej wiedzy, wspaniałej zabawy i wypoczynku.

71

72 Wycieczka klasy III r. klasa III udała się na wycieczkę do Miasteczka Westernowegow Mrągowie gdzie uczniowie otarli się o świat "Dzikiego Zachodu". W Parku Miniatur w Gierłoży podziwialiśmy zabytki Warmii i Mazur w miniaturze. Wycieczkę zakończyła zabawa na placu zabaw i smakowity grill.

73

74 FESTYN RODZINNY 23 czerwca 2012 roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Borkach Wielkich odbył się Festyn Rodzinny, na który zostali zaproszeni wszyscy uczniowie szkoły wraz z rodzinami oraz mieszkańcy wsi: Borki Wielkie, Kamionka, Sadowo, Parleza Wielka i Parleza Mała. Wśród największych atrakcji imprezy znalazły się: - gry i zabawy sportowe, - malowanie twarzy, - Mały bufet na mały głód, - pieczenie kiełbasek na fińskich ogniach, - zabawy na trampolinie, - słodki poczęstunek - przejażdżka kładem oraz pokaz motocyklowy. W czasie festynu nie zawiodła nas pogoda, a wszyscy uczestnicy z zadowoleniem wrócili do swych domów.

75

76

77 Wycieczka do Warszawy 27 czerwca 2012r. spędziliśmy w Warszawie. Mieliśmy tam okazję zobaczyć i odwiedzić miejsca, które znaliśmy z opowieści i TV. Starówka zachwyciła nas uroczymi kamienicami. Z dachu Biblioteki Uniwersyteckiej oglądaliśmy panoramę Warszawy ze Stadionem Narodowym w tle. Uwieńczeniem pobytu była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, gdzie wpadliśmy w wir nauk ścisłych przez, które prowadziły nas labirynty doświadczeń.

78

79

80 SPORT W NASZEJ SZKOLE Szkolny Turniej Unihokeja W styczniu w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Unihokeja. Wzięły w nim udział drużyny mieszane z klas IV-VI. Organizatorami były nauczycielki wychowania fizycznego: Pani Małgorzata Szczęsna i Malwina Kozłowska. Wyniki: I miejsce : Weronika Kraśniewska i Mariusz Łyżwa II miejsce : Grażyna Kiryła i Batrosz Płóciennik III miejsce: Kamil Korczyński i Sebastian Gawryś

81

82 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego W marcu w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Wzięły w nim udział osoby chętne z klas IV- VI. Organizatorami były nauczycielki wychowania fizycznego: Pani Małgorzata Szczęsna i Malwina Kozłowska. Wyniki: Kat. dziewczyn: I miejsce: Julia Kasprzak II miejsce: Natalia Prościńska III miejsce: Dominika Kacprzak Kat. chłopcy: I miejsce: Dominik Olbryś II miejsce: Dominik Makarewicz III miejsce: Paweł Ładziński

83 Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej W Społecznej Szkole Podstawowej w Bredynkach odbył się Międzyszkolny Turniej Mini Piłki Siatkowej. Wzięły w nim udział drużyny z następujących szkół: Szkoły Podstawowej z Węgoja, Sorkwit, Bredynek i Borek Wielkich. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Kasprzak, Julia Wałkucka, Rafał Niedźwiecki i Mariusz Łyżwa, która zajęła IV miejsce.

84 Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego W marcu w Społecznej Szkole Podstawowej w Bredynkach odbył się Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Krasniewska, Julia Prościńska, Julia Kasprzak, Paweł Ładziński, Dominik Makarewicz, Rafał Niedźwiecki, Mariusz Łyżwa i Dominik Olbryś.

85

86 Biegi na orientację w Kobułtach W sobotę r. przy Zespole Szkół w Kobułtach odbyły się IX Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację, organizowane wspólnie przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy. W zawodach wzięło udział 121 biegaczy w 13 kategoriach. Do udziału w mistrzostwach zgłosili się zawodnicy z całego województwa: Olsztyna, Rucianego Nidy, Mrągowa, Olsztynka, Ostródy, młodzież ze szkoły w Pieckach, Borkach Wielkich i Kobułtach. Udział wzięli również uczniowie z naszej szkoły: Rafał Niedźwiecki, Mariusz Łyżwa, Dominik Makarewicz, Paweł Ładziński, Nikolas Behrendt. Uczniowie na medal w kategorii M 12 to Paweł Ładziński II miejsce i Dominik Makarewicz III miejsce.

87 Zakończenie Roku Szkolnego 2011/ roku o godzinie 9,00 w naszej szkole po raz ostatni w tym roku szkolnym zadźwięczał dzwonek. Pożegnaliśmy dziś swoich uczniów. Najlepsi odebrali nagrody za osiągnięcia w nauce, w życiu artystycznym i sportowym szkoły, a pozostali uczniowie świadectwa ukończenia i promocji do następnej klasy. Uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem Pani Dyrektor Beaty Żukowskiej, nauczycieli, pracowników socjalnych oraz uczniów i ich rodziców uświetniły występy uczniów klas III, V i VI.

88

89

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH NA ROK 2013/2014

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH NA ROK 2013/2014 KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH NA ROK / Lp. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Termin 2 wrzesień 20-22 wrzesień 30 wrzesień wrzesień/ pażdziernik 14 8 listopad 29 listopad 20 grudnia 21 styczeń

Bardziej szczegółowo

K A L E N D A R Z I M P R E Z

K A L E N D A R Z I M P R E Z K A L E N D A R Z I M P R E Z Plan uroczystości na rok szkolny 2014/2015 Lp. Tematyka Formy realizacji Termin Odpowiedzialni 1. Inauguracja nowego roku 01.09. szkolnego 2014/2015 Rocznica wybuchu II wojny

Bardziej szczegółowo

K A L E N D A R Z I M P R E Z

K A L E N D A R Z I M P R E Z K A L E N D A R Z I M P R E Z Plan uroczystości na rok szkolny 2015/2016 Lp. Tematyka Formy realizacji Termin Odpowiedzialni 1. Inauguracja nowego roku 01.09. szkolnego 2015/2016 Rocznica wybuchu II wojny

Bardziej szczegółowo

GAZETKA NASZE PRZEDSZKOLE Nr 3

GAZETKA NASZE PRZEDSZKOLE Nr 3 Miejskie Przedszkole Nr 18 w Puławach ul. Norwida 32 A GAZETKA NASZE PRZEDSZKOLE Nr 3 / styczeń - luty 2010 / Zimo, zimo przybądź biała Przynieś śniegu po kolana Zimo, zimo to nie wszystko Chcemy jeszcze

Bardziej szczegółowo

Działania Zespołu Humanistycznego w roku szkolnym 2014/2015.

Działania Zespołu Humanistycznego w roku szkolnym 2014/2015. Działania Zespołu Humanistycznego w roku szkolnym 2014/2015. 1. Obchody 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej pogadanka okolicznościowa i minuta ciszy w hołdzie ofiar. Udział delegacji Zespołu Szkół

Bardziej szczegółowo

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w Brodnicy

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017. ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w Brodnicy Kalendarz roku szkolnego 2016/2017 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 w Brodnicy WRZESIEŃ 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 1 1 1 Sprzątanie świata Sprzątanie świata 1 1 1 Zebrania z rodzicami i wybory do Rad Rodziców

Bardziej szczegółowo

ŻYCIE SZKOŁY. INFORMATOR ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PĘPOWIE. Nr 49. Cz. 1. Przedszkole maj - czerwiec 2013

ŻYCIE SZKOŁY. INFORMATOR ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PĘPOWIE. Nr 49. Cz. 1. Przedszkole maj - czerwiec 2013 ŻYCIE SZKOŁY INFORMATOR ZESPOŁU SZKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM im. Jana Pawła II W PĘPOWIE Nr 49. Cz. 1. Przedszkole maj - czerwiec 2013 i edukacja wczesnoszkolna STRONA GŁÓWNA ZESPOŁU SZKÓŁ: www.zspepowo.edu.pl

Bardziej szczegółowo

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015 Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2014/2015 Główne cele działalności Samorządu Uczniowskiego: Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działania na rzecz szkoły;

Bardziej szczegółowo

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU Dnia: 07.03.2014r. 8 marca, to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. W tym dniu jest obchodzony Dzień Kobiet. Przedszkolaki także

Bardziej szczegółowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2012 z udziałem szkół oraz pozostałych instytucji kultury w Gminie Bobrowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2012 z udziałem szkół oraz pozostałych instytucji kultury w Gminie Bobrowo Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2012 z udziałem szkół oraz pozostałych instytucji kultury w Gminie Lp. Nazwa imprezy Termin Miejsce imprezy 1. XX FINAŁ WIELKIEJ 8 stycznia 2012r.

Bardziej szczegółowo

WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKJOLA PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKJOLA PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA WITAMY NA STRONIE NASZEGO PRZEDSZKJOLA W naszym przedszkolu dziecko i jego potrzeby są priorytetem. Dzieci w naszej placówce czują się dobrze i bezpiecznie. W odpowiedniej atmosferze łatwo zawierają nowe

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w Publicznej Szkole Podstawowej w Szwagrowie

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w Publicznej Szkole Podstawowej w Szwagrowie PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w Publicznej Szkole Podstawowej w Szwagrowie Praca Samorządu Uczniowskiego dotyczy pewnych kręgów tematycznych rozwijanych i realizowanych w

Bardziej szczegółowo

Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej Pasowanie pierwszoklasistów

Zespół Szkół w Rzeczycy Długiej Pasowanie pierwszoklasistów Pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszej szkole. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Uroczystość

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH W LUBINIE ROK SZKOLNY 2013/2014 MIESIĄC TEMAT SPOSOBY I FORMY REALIZACJI wrzesień 1. Spotkanie organizacyjne - przypomnienie regulaminu SU

Bardziej szczegółowo

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki 12 86 160 Warlubie PLAN PRACY

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki 12 86 160 Warlubie PLAN PRACY SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki 12 86 160 Warlubie PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. Przyjaciół Borów Tucholskich (KALENDARZ IMPREZ) ROK SZKOLNY 2013/2014 Lipinki

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017. Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017. Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni WRZESIEŃ 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Pomoc w organizacji apelu

Bardziej szczegółowo

Rok szkolny 2013/2014. Pożegnanie kierownika świetlicy

Rok szkolny 2013/2014. Pożegnanie kierownika świetlicy Rok szkolny 2013/2014 Pożegnanie kierownika świetlicy 27 września 2013 r. w świetlicy,,pod Pajęczynką odbyła się uroczystość pożegnania kierownika świetlicy Pani mgr Balbiny Wawrzyniak w związku z przejściem

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH W LUBINIE ROK SZKOLNY 2011/2012

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH W LUBINIE ROK SZKOLNY 2011/2012 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH W LUBINIE ROK SZKOLNY 2011/2012 MIESIĄC TEMAT SPOSOBY I FORMY REALIZACJI wrzesień 1. Spotkanie organizacyjne - przypomnienie regulaminu SU

Bardziej szczegółowo

C Y K L I C Z N E I M P R E Z Y S Z K O L N E

C Y K L I C Z N E I M P R E Z Y S Z K O L N E C Y K L I C Z N E I M P R E Z Y S Z K O L N E DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 14.10.2010r. Dzień Edukacji Narodowej uświetnił program artystyczny SOWY 2010 w wykonaniu uczniów klasy IIIb. DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Bardziej szczegółowo

Szósty grudnia to niezwykły dzień szczególnie dla dzieci. W swoje imieniny św. Mikołaj rozdaje wszystkich dzieciakom prezenty. W tym roku tradycyjnie

Szósty grudnia to niezwykły dzień szczególnie dla dzieci. W swoje imieniny św. Mikołaj rozdaje wszystkich dzieciakom prezenty. W tym roku tradycyjnie Numer 4-2016/2017 Szósty grudnia to niezwykły dzień szczególnie dla dzieci. W swoje imieniny św. Mikołaj rozdaje wszystkich dzieciakom prezenty. W tym roku tradycyjnie maluchy wchodzące do Bajeczki powitała

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016. Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016. Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni WRZESIEŃ PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM W MAŁDYTACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 Termin Zadanie Cel Odpowiedzialni 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016. Pomoc w organizacji apelu

Bardziej szczegółowo

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego klas I III

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego klas I III Plan pracy Samorządu Uczniowskiego klas I III na rok szkolny 2016/2017 Odpowiedzialni :Iwona Witak, Janusz Pakuła Celem pracy Samorządu Uczniowskiego jest: integracja uczniów klas młodszych wdrażanie do

Bardziej szczegółowo

IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2012 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA STYCZEŃ 2012

IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2012 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA STYCZEŃ 2012 IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2012 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA NAZWA IMPREZY DATA ORGANIZATOR STYCZEŃ 2012 Bal karnawałowy dla dzieci oraz dyskoteka dla młodzieży 0 1 Wielka Orkiestra Świątecznej

Bardziej szczegółowo

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku przedszkolnym 2015/2016

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku przedszkolnym 2015/2016 Niepubliczne Przedszkole Przy Lesie 05-123 Chotomów, ul. Partyzantów 118 www.przedszkole.info.pl, tel. 661-333-173 Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Chotomowie w roku

Bardziej szczegółowo

DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR

DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR DAWNYCH WSPOMNIEŃ CZAR Tak to się zaczęło. Pan dyrektor Wyskiel Obchody 1-majowe Jedna z sal w latach 70-tych Zabawa karnawałowa Pani Morawiec z uczniami w czasie zabawy noworocznej Wybieramy przedstawicieli

Bardziej szczegółowo

1. Organizacja Samorządu Uczniowskiego

1. Organizacja Samorządu Uczniowskiego 1. Organizacja Samorządu Uczniowskiego 1. Wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego 1. Przygotowanie kampanii wyborczej. 2. Przeprowadzenie tajnego głosowaniawszyscy uczniowie kl. IV-VI -X 3. Zebranie

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABOROWIE NA ROK SZKOLNY 2011/2012

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABOROWIE NA ROK SZKOLNY 2011/2012 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABOROWIE NA ROK SZKOLNY 2011/2012 I Cele i zadania: a) Działanie na rzecz społeczności uczniowskiej i obrona jej praw. b) Celem samorządu jest kształtowanie

Bardziej szczegółowo

Terminarz uroczystości i apeli szkolnych oraz spotkań z rodzicami w ZPO w Tuczępach - rok szkolny 2014/2015

Terminarz uroczystości i apeli szkolnych oraz spotkań z rodzicami w ZPO w Tuczępach - rok szkolny 2014/2015 Terminarz uroczystości i apeli szkolnych oraz spotkań z rodzicami w ZPO w Tuczępach - rok szkolny 2014/2015 L.p. Rodzaj uroczystości Tematyka ( środki realizacji) Termin Odpowiedzialny 1. Inauguracja roku

Bardziej szczegółowo

Gazetka dla najmłodszych dzieci Wydanie III wiosna 2012/2013. Pokoloruj obrazek:

Gazetka dla najmłodszych dzieci Wydanie III wiosna 2012/2013. Pokoloruj obrazek: Gazetka dla najmłodszych dzieci Wydanie III wiosna 2012/2013 Pokoloruj obrazek: POWITANIE WIOSNY! 21 marca to pierwszy kalendarzowy dzień wiosny. Dzieci z klas I-III postanowiły pożegnać zimę. Przygotowały

Bardziej szczegółowo

Funkcjonowanie Oświaty w Gminie Miedzichowo DZIAŁALNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W MIEDZICHOWIE

Funkcjonowanie Oświaty w Gminie Miedzichowo DZIAŁALNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W MIEDZICHOWIE Funkcjonowanie Oświaty w Gminie Miedzichowo DZIAŁALNOŚĆ ZESPOŁU SZKÓŁ W MIEDZICHOWIE Witamy w Zespole Szkół w Miedzichowie Rok szkolny 2014/2015 Dzień przedszkolaka 19.09.2014 Początek roku szkolnego w

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNOWSKGO ROK SZKOLNY 2016/2017 TRMN ZADANA FORMY RALZACJ UWAG 1.Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 - apel z okazji inauguracji roku szkolnego 2016/2017. W R Z S Ń 2.

Bardziej szczegółowo

W listopadzie odbyło się w naszym przedszkolu drugie spotkanie z teatrzykiem edukacyjnym.

W listopadzie odbyło się w naszym przedszkolu drugie spotkanie z teatrzykiem edukacyjnym. 1. W Samorządowym Przedszkolu w Zatorze odbywają się cykliczne spotkania z teatrem. We wrześniu, teatr edukacyjny przybliżył przedszkolakom wiadomości o sposobach przygotowania się zwierząt do zimy. W

Bardziej szczegółowo

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Legionowie w roku przedszkolnym 2015/2016

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Legionowie w roku przedszkolnym 2015/2016 Niepubliczne Przedszkole Przy Lesie 05-120 Legionowo, ul. Hetmańska 52 www.przedszkole.info.pl, tel. 661-333-175 Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Legionowie w roku przedszkolnym

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W KŁODZKU. Rok szkolny 2007/2008. OPRACOWAŁY: Marta Gryl Wołyniak

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W KŁODZKU. Rok szkolny 2007/2008. OPRACOWAŁY: Marta Gryl Wołyniak PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W KŁODZKU Rok szkolny 2007/2008 OPRACOWAŁY: Marta Gryl Wołyniak Agata Cięszka Lp Zadania Sposób realizacji Osoby odpowiedzialne termin I.

Bardziej szczegółowo

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego. w roku szkolnym 2015/2016

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego. w roku szkolnym 2015/2016 Zadania Samorządu Uczniowskiego: Plan pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016 1. Angażowanie uczniów do wykonywania niezbędnych prac na rzecz szkoły i poszczególnych klas. 2. Dbanie o estetykę

Bardziej szczegółowo

Dyskoteka z okazji " Dnia Chłopaka"- pomoc przy ustawieniu sprzętu, konkursy - wybór Super Chłopaka szkoły.

Dyskoteka z okazji  Dnia Chłopaka- pomoc przy ustawieniu sprzętu, konkursy - wybór Super Chłopaka szkoły. Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej w Trzebieży na rok szkolny 2012/2013. Opracowany przez opiekuna SU: mgr Helenę Milewską-Rzaniak I Cele i zadania: a) Celem samorządu

Bardziej szczegółowo

IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2013 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA STYCZEŃ 2013

IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2013 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA STYCZEŃ 2013 IMPREZY KULTURALNO OŚWIATOWE W 2013 ROKU NA TERENIE GMINY ŻABIA WOLA NAZWA IMPREZY DATA ORGANIZATOR STYCZEŃ 2013 Gminny Przegląd Widowisk Jasełkowych Jasełkowe Zmagania 10.0 szkoły, Koncert kolędowo karnawałowy.

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ GIMNAZJUM im. Adama Mickiewicza 2014/2015 W R Z E S I E Ń

KALENDARZ GIMNAZJUM im. Adama Mickiewicza 2014/2015 W R Z E S I E Ń KALENDARZ GIMNAZJUM im. Adama Mickiewicza 2014/2015 W R Z E S I E Ń PN 1 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 Obchody 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej WT 2 ŚR 3 CZ 4 PT 5 SO 6 N 7 PN 8

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2014/2015

HARMONOGRAM PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2014/2015 HARMONOGRAM PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 16 IM. WŁ. BRONIEWSKIEGO W RZESZOWIE NA ROK SZKOLNY 2014/2015 MIESIĄC ZADANIA FORMA REALIZACJI OSOBY ODPOWIEDZIALNE Wrzesień 1.Organizacja

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017. Zadania Forma realizacji Termin Uwagi

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017. Zadania Forma realizacji Termin Uwagi PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 Zadania Forma realizacji Termin Uwagi Opracowanie planu pracy SU na rok szkolny 2011/2012. Stałe informowanie nauczycieli, uczniów o życiu szkoły,

Bardziej szczegółowo

017Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

017Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 017Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 Główne cele działalności Samorządu Uczniowskiego: Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działania na rzecz szkoły;

Bardziej szczegółowo

Analiza i ocena realizacji. Planu Pracy Samorządu Uczniowskiego. za rok szkolny 2015/2016

Analiza i ocena realizacji. Planu Pracy Samorządu Uczniowskiego. za rok szkolny 2015/2016 Analiza i ocena realizacji Planu Pracy Samorządu Uczniowskiego za rok szkolny 2015/2016 Główne cele działalności Samorządu Uczniowskiego: Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności

Bardziej szczegółowo

W R Z E S I E Ń SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W II SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

W R Z E S I E Ń SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W II SEMESTRZE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 SPWODN PY SMOĄDU UNOWSKGO W SMST W OKU SKOLNYM 2012/2013 arząd: Karolina Grochal milia Foit oksana Kudryk Opiekun: nna Ostafińska - Dziwisz TMN W S WYNON DO LJ DN 1. Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Bardziej szczegółowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2017 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo.

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2017 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo. Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2017 z udziałem instytucji kultury w Gminie. Lp. Nazwa imprezy Termin 1. 2. 3. XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 15 stycznia 2017

Bardziej szczegółowo

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2016/2017 MIESIĄC WRZESIEŃ HASŁO MIESIĄCA powitania szkoły PAŹDZIERNIK dobroci dla zwierząt i oszczędzania ZADANIA RO REALIZACJI 1)Wybór nowego OSU, apel

Bardziej szczegółowo

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA Każdej jesieni w naszej szkole odbywa się impreza środowiskowa Święto Pieczonego Ziemniaka z udziałem podopiecznych Domu Pomocy

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 WRZESIEŃ. Opiekunowie SU. Wychowawcy klas. Opiekunowie SU. Wychowawcy klas PAŹDZIERNIK

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 WRZESIEŃ. Opiekunowie SU. Wychowawcy klas. Opiekunowie SU. Wychowawcy klas PAŹDZIERNIK PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 WRZESIEŃ l.p. Zadania i sposób realizacji Odpowiedzialni i współodpowiedzialni 1. Opracowanie planu Samorządu Uczniowskiego. 2. Zorganizowanie

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY. 30.09.2015r.

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY. 30.09.2015r. KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 2. Całoroczny konkurs Super Klasa

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W GIMNAZJUM NA ROK SZKOLNY 2016/2017

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W GIMNAZJUM NA ROK SZKOLNY 2016/2017 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W GIMNAZJUM Cele i zadania samorządu uczniowskiego: NA ROK SZKOLNY 2016/2017 1. Doskonalenie samorządności i praworządności młodzieży, organizowanie zebrań samorządu

Bardziej szczegółowo

PLANP RACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM nr 1im. ŚW. WOJCIECHA W INOWROCŁAWIU ROK SZKOLNY 2012/2013.

PLANP RACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM nr 1im. ŚW. WOJCIECHA W INOWROCŁAWIU ROK SZKOLNY 2012/2013. PLNP Y SMOĄU UNOWSKGO GMNJUM nr 1im. ŚW. WOJH W NOWOŁWU OK SKOLNY 2012/2013. Prace Samorządu Uczniowskiego przez cały rok szkolny 2012/2013: organizowanie zebrań samorządu uczniowskiego współdziałanie

Bardziej szczegółowo

ECHO SZKOŁY - GAZETKA SZKOLNA

ECHO SZKOŁY - GAZETKA SZKOLNA FRAGMENTY GAZETKI NR 2 ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. J. JANUSZEWSKIEJ W CIEMNEM ECHO SZKOŁY - GAZETKA SZKOLNA listopad grudzień 2010, styczeń 2011 Numer 2 Rok szkolny 2010/2011 Wydarzenia: 10.11 apel

Bardziej szczegółowo

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016 Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2015/2016 Główne cele działalności Samorządu Uczniowskiego: Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działania na rzecz szkoły;

Bardziej szczegółowo

AKTUALNOŚCI ŚWIETLICY,,POD PAJĘCZYNKĄ

AKTUALNOŚCI ŚWIETLICY,,POD PAJĘCZYNKĄ AKTUALNOŚCI ŚWIETLICY,,POD PAJĘCZYNKĄ Rok szkolny 2014/2015 OWOCE I WARZYWA - SAMO ZDROWIE!!! We wrześniu 2014 r. dzieci ze świetlicy udały się na targowisko w Gdyni - Chyloni, gdzie miały okazję zapoznać

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. M. KOPERNIKA w ŁĘKIŃSKU

KALENDARZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. M. KOPERNIKA w ŁĘKIŃSKU KALENDARZ SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. M. KOPERNIKA w ŁĘKIŃSKU rok szkolny 2012/2013 Opracowanie: Małgorzata Skrzynecka, Członkowie rady pedagogicznej w porozumieniu z samorządem uczniowskim i radą rodziców

Bardziej szczegółowo

KAENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH GMINY CHOCZ 2014. Lp. Termin Wydarzenia/uroczystości Miejsce Organizacja

KAENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH GMINY CHOCZ 2014. Lp. Termin Wydarzenia/uroczystości Miejsce Organizacja KAENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH GMINY CHOCZ 2014 Lp. Wydarzenia/uroczystości Miejsce Organizacja 1. styczeń 02.01 06.01 12.01 18.01 25.01 31.01 Konkurs na najpiękniejszy wiersz o Choczu Koncert Kolęd i Pastorałek

Bardziej szczegółowo

W gabinecie lekarskim Zajęcia otwarte

W gabinecie lekarskim Zajęcia otwarte STYCZEŃ 2015 W gabinecie lekarskim Na początku stycznia grupa 3-4 latków odwiedziła szkolny gabinet lekarski. Pani pielęgniarka zapoznała dzieci z podstawowym wyposażeniem gabinetu oraz podkreśliła znaczenie

Bardziej szczegółowo

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki Warlubie PLAN PRACY

SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki Warlubie PLAN PRACY SZKOŁA PODSTAWOWA im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach Lipinki 12 86 160 Warlubie PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. Przyjaciół Borów Tucholskich (KALENDARZ IMPREZ) ROK SZKOLNY 2015/2016 Lipinki

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. RTM. WITOLDA PILECKIEGO W RĘKUSACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. RTM. WITOLDA PILECKIEGO W RĘKUSACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 ZADANIA ODPOWIEDZIALNI WSPOMAGAJĄCY TERMIN REALIZACJI I. Uroczystości państwowe 1.Uroczyste obchody Święta Niepodległości - apel okolicznościowy, - dekoracje tematyczne. 2. Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych

Bardziej szczegółowo

Kalendarz imprez szkolnych

Kalendarz imprez szkolnych Kalendarz imprez szkolnych Rok szkolny 2012/2013 Data Tematyka Forma Odpowiedzialny 03.09.2012 Rozpoczęcie roku szkolnego Spotkanie uczniów z Dyr. szkoły wychowawcami 14.09.12 Sprzątanie Świata Akcja sprzątania

Bardziej szczegółowo

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Jabłonnie w roku przedszkolnym 2015/2016

Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Jabłonnie w roku przedszkolnym 2015/2016 Niepubliczne Przedszkole Przy Lesie 05-110 Jabłonna, ul. Przylesie 60 www.przedszkole.info.pl, tel. 661-333-171 Co ciekawego wydarzyło się w Niepublicznym Przedszkolu Przy Lesie w Jabłonnie w roku przedszkolnym

Bardziej szczegółowo

PLAN WYCHOWAWCZY DLA KLASY PIERWSZEJ A 2014/2015

PLAN WYCHOWAWCZY DLA KLASY PIERWSZEJ A 2014/2015 PLAN WYCHOWAWCZY DLA KLASY PIERWSZEJ A 2014/2015 LP. ZADANIA OGÓLNE 1. POZNAJEMY KOLEGÓW (IMIONA I MIEJSCE ZAMIESZKANIA) ZADANIA SZCZEGÓŁOWE SPOSÓB REALIZACJI OSIĄGNIĘCIA EWALUACJA Integracja uczniów w

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2007/08

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2007/08 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ROK SZKOLNY 2007/08 Termin Zadania Formy realizacji Wrzesień WYBORY 2007/2008 Październik LAURKA DLA NASZEJ PANI 1. Wybory do samorządu uczniowskiego. 2. Opracowanie

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM Nr 48 im. JAN PAWŁA II W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM Nr 48 im. JAN PAWŁA II W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO GIMNAZJUM Nr 48 im. JAN PAWŁA II W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 Praca Samorządu Uczniowskiego dotyczy pewnych kręgów tematycznych rozwijanych i realizowanych w ciągu całego

Bardziej szczegółowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2015 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo.

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2015 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo. Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2015 z udziałem instytucji kultury w Gminie. Lp. Nazwa imprezy Termin Miejsce imprezy Organizator/współorganiza tor Opis imprezy Uwagi 1. XXIII

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 I. Rozwijanie samorządności: 1. Opracowywanie planu pracy SU. 2. Stałe prowadzenie tablicy informacyjnej: GABLOTA SU. 3. Regularne prowadzenie

Bardziej szczegółowo

L.p. Planowane zadania Termin Odpowiedzialni Uwagi

L.p. Planowane zadania Termin Odpowiedzialni Uwagi L.p. Planowane zadania Termin Odpowiedzialni Uwagi 1 2 3 4 5 1. Wycieczki i spacery po okolicy: las, działki itp. obserwowanie zmian zachodzących w przyrodzie w różnych porach roku, zbieranie darów przyrody,

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/2015

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/2015 PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2014/2015 Główne cele działalności Samorządu Uczniowskiego: Budowanie wśród uczniów poczucia własnej wartości i przydatności działań na rzecz szkoły. Urzeczywistnienie

Bardziej szczegółowo

Semestr I: do

Semestr I: do KALENDARZ PRACY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 w Katolickiej Szkole Podstawowej im. ks. dra Bernarda Sychty w Świeciu Wydarzenie Termin Semestr I: 01.09.2016 do 27.01.2017 WRZESIEŃ Osoby odpowiedzialne Rozpoczęcie

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2016/2017 OPIEKUNOWIE: ANETA MAKIEL-DUDEK, MONIKA RUPAR

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2016/2017 OPIEKUNOWIE: ANETA MAKIEL-DUDEK, MONIKA RUPAR PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2016/2017 OPIEKUNOWIE: ANETA MAKIEL-DUDEK, MONIKA RUPAR Miesiąc Wrzesień Październik Listopad Zadania 1. Wykonanie gazetki na rozpoczęcie roku szkolnego

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ 2013r

KALENDARZ IMPREZ 2013r KALENDARZ IMPREZ 2013r Data Wydarzenie Organizator Miejsce 6 styczeń Uroczystość opłatkowa styczeń Związek Emerytów i Rencistów 7 styczeń Spotkanie Noworoczne 13 styczeń 14 styczeń 25 styczeń 16 styczeń

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w GIMNAZJUM Nr 48 im. Jana Pawła II

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w GIMNAZJUM Nr 48 im. Jana Pawła II PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 w GIMNAZJUM Nr 48 im. Jana Pawła II Praca Samorządu Uczniowskiego dotyczy pewnych kręgów tematycznych rozwijanych i realizowanych w ciągu całego

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ADAMA MICKIEWICZA W GOGOLEWIE

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ADAMA MICKIEWICZA W GOGOLEWIE PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ADAMA MICKIEWICZA W GOGOLEWIE Wstęp Organizacja samorządności w szkole polega na tym, by oddać w ręce młodzieży ich sprawy tak, by realizując własne

Bardziej szczegółowo

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA ROK SZKOLNY 2011/2012

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA ROK SZKOLNY 2011/2012 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA ROK SZKOLNY 2011/2012 I SEMESTR Zadzwonił pierwszy dzwonek. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Przed nami dużo nauki, ale nie tylko. Zobaczcie co ciekawego dzieje się w klasach 1-3

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ GRUPY WIEKOWEJ I-III 2016/2017

KALENDARZ IMPREZ GRUPY WIEKOWEJ I-III 2016/2017 KALENDARZ IMPREZ GRUPY WIEKOWEJ I-III 2016/2017 Wrzesień Nr Nazwa imprezy Forma Odpowiedzialni 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 Powitanie klas I 1 wrzesień (czwartek) 2. Pożegnanie lata

Bardziej szczegółowo

opracowanie: Aneta Duda-Spandel, Joanna Błażusiak-Dudała

opracowanie: Aneta Duda-Spandel, Joanna Błażusiak-Dudała opracowanie: Aneta Duda-Spandel, Joanna Błażusiak-Dudała W szkole działa Samorząd Uczniowski, który tworzą wszyscy uczniowie szkoły poprzez swoich reprezentantów. Samorząd Uczniowski jest najwyższym organem

Bardziej szczegółowo

Akcje trwające przez cały rok: zbiórka baterii, płyt CD/DVD. zbiórka nakrętek

Akcje trwające przez cały rok: zbiórka baterii, płyt CD/DVD. zbiórka nakrętek Akcje trwające przez cały rok: zbiórka baterii, płyt CD/DVD zbiórka makulatury zbiórka nakrętek SU nazwisko, klasa Gazetka Rozpoczęcie roku szkolnego SU Dyskoteka kl. VI b Wybory Mistera-gentlemana szkoły

Bardziej szczegółowo

PLAN IMPREZ KULTURALNYCH MOK NA ROK 2006

PLAN IMPREZ KULTURALNYCH MOK NA ROK 2006 PLAN IMPREZ KULTURALNYCH MOK NA ROK 2006 TERMIN NAZWA IMPREZY MIEJSCE IMPREZY STYCZEŃ ZASIĘG IMPREZY 08.01.2006 1 XIV WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄ TECZNEJ POMOCY -Koncert Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej,

Bardziej szczegółowo

Wrzesień 2016 r r. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno- wychowawczych, r.

Wrzesień 2016 r r. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno- wychowawczych, r. Wrzesień 2016 r. 01.09.2016 r. Rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno- wychowawczych, 06.09.2016 r. 17.30 - Spotkania z rodzicami uczniów klas I III. 18.00 - Spotkanie z rodzicami uczniów klas IV - VI.

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności zespołu przedmiotowego klas 0 w pierwszym semestrze roku szkolnego2015/2016 Sporządzone przez: Annę Biryło

Sprawozdanie z działalności zespołu przedmiotowego klas 0 w pierwszym semestrze roku szkolnego2015/2016 Sporządzone przez: Annę Biryło Sprawozdanie z działalności zespołu przedmiotowego klas 0 w pierwszym semestrze roku szkolnego2015/2016 Sporządzone przez: Annę Biryło 1. Spotkania zespołu 2. Konkursy 3. Inne działania Zespół nauczycieli

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TUCHOLI IM. KS. PPŁK. JÓZEFA WRYCZY NA ROK SZKOLNY 2015-2016

PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TUCHOLI IM. KS. PPŁK. JÓZEFA WRYCZY NA ROK SZKOLNY 2015-2016 PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TUCHOLI IM. KS. PPŁK. JÓZEFA WRYCZY NA ROK SZKOLNY 2015-2016 Rodzaj imprezy (święta, apele, spotkania okolicznościowe, konkursy, rozgrywki sportowe i inne ) Data wrzesień

Bardziej szczegółowo

Nowinki Szkolnej Rodzinki

Nowinki Szkolnej Rodzinki Nowinki Szkolnej Rodzinki ORGANIZATOR PROJEKTU ZGSP im.janusza Korczaka w Pawłowiczkach ul. Korfantego 3 47-2, Pawłowiczki Numer 51 11/15 PARTNER W TYM NUMERZE: - spotkanie z Panią Poprawialską, -spektakl

Bardziej szczegółowo

WRZESIEŃ 2014 PAŹDZIERNIK 2014 LISTOPAD 2014 GRUDZIEŃ 2014 STYCZEŃ 2015 Pn 1, Rozpoczęcie roku szkolnego. Śr 1 Sb 1 Dzień Wszystkich Świętych

WRZESIEŃ 2014 PAŹDZIERNIK 2014 LISTOPAD 2014 GRUDZIEŃ 2014 STYCZEŃ 2015 Pn 1, Rozpoczęcie roku szkolnego. Śr 1 Sb 1 Dzień Wszystkich Świętych WRZESIEŃ 2014 PAŹDZIERNIK 2014 LISTOPAD 2014 GRUDZIEŃ 2014 STYCZEŃ 2015 Pn 1, Rozpoczęcie roku szkolnego Śr 1 Sb 1 Dzień Wszystkich Świętych Pn 1 Cz 1 Nowy Rok dzień wolny Wt 2. Cz 2 Nd 2 Zaduszki Wt 2

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ GMINY BODZANÓW NA 2017 ROK

KALENDARZ IMPREZ GMINY BODZANÓW NA 2017 ROK KALENDARZ IMPREZ GMINY BODZANÓW NA 2017 ROK Data imprezy Nazwa imprezy Organizator imprezy Miejsce przeprowadzenia imprezy 15 stycznia 2017 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Gmina / Gminne Centrum Pomocy

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY

KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH DLA KLAS 0 VI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 LP. NAZWA IMPREZY TERMIN ODPOWIEDZIALNY 1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 2. Całoroczny konkurs Super Klasa

Bardziej szczegółowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2016 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo

Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2016 z udziałem instytucji kultury w Gminie Bobrowo Harmonogram planowanych konkursów i imprez gminnych w roku 2016 z udziałem instytucji kultury w Gminie Lp. Nazwa imprezy Termin 1. 2. 3. 4. XXIV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 10 styczeń 2016

Bardziej szczegółowo

Plan pracy samorządu uczniowskiego. Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie. na rok szkolny 2014/2015

Plan pracy samorządu uczniowskiego. Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie. na rok szkolny 2014/2015 Plan pracy samorządu uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Starym Kurowie na rok szkolny 2014/2015 Opracowanie: Joanna Tokarek opiekun SU 1 I Cele i zadania: a) Celem samorządu jest kształtowanie samodzielnego

Bardziej szczegółowo

Znów jesteśmy w szkole!!!

Znów jesteśmy w szkole!!! Znów jesteśmy w szkole!!! 1 września 2003r. uroczystymi apelami rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Elżbieta Pytka powitała nas i naszych rodziców bardzo serdecznie. Następnie wprowadzony został

Bardziej szczegółowo

Lp. Zadanie do realizacji Termin Odpowiedzialny. 2. Zatwierdzenie planu pracy SU do r. opiekun SU

Lp. Zadanie do realizacji Termin Odpowiedzialny. 2. Zatwierdzenie planu pracy SU do r. opiekun SU PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W PIERZCHOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 Samorząd Szkolny realizuje zadania zawarte w rocznym planie pracy szkoły.

Bardziej szczegółowo

r. WALENTYNKI

r. WALENTYNKI 14.02.2014r. WALENTYNKI Drugi semestr przywitaliśmy wesoło i ochoczo zabraliśmy się do pracy. Zorganizowaliśmy przedstawienie z okazji Święta Miłości. Była poczta walentynkowa i mnóstwo serdeczności dookoła.

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ WYDARZEŃ SZKOLNYCH w roku szkolnym 2013/2014

KALENDARZ WYDARZEŃ SZKOLNYCH w roku szkolnym 2013/2014 WRZESIEŃ Miesiąc Dzień KALENDARZ WYDARZEŃ SZKOLNYCH w roku szkolnym 2013/2014 Wydarzenie Odpowiedzialni Forma realizacji Dekoracja 2. pn. godz. 9:00 17. wt. 20. 26. Uroczysta inauguracja roku szkolnego

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2010/2011

PLAN PRACY SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2010/2011 PLAN PRACY SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2010/2011 Praca Samorządu Uczniowskiego dotyczy kręgów tematycznych rozwijanych i realizowanych w ciągu całego roku. Są to następujące zagadnienia: I.

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ, KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowogardzie

KALENDARZ IMPREZ, KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowogardzie PAŹDZIERNIK WRZESIEŃ KALENDARZ IMPREZ, KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Nowogardzie Miesiąc Uroczystość Odpowiedzialni Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 Sprzątanie

Bardziej szczegółowo

Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2016/2017

Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2016/2017 Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2016/2017 L.p. Nazwa imprezy Nauczyciel odpowiedzialny Nauczyciel Termin współodpowiedzialny 1. Dzień Edukacji Elżbieta Ostrowska Grażyna Wójcik Narodowej

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY SAMOĄD UNOWSK Przewodniczący: Katarzyna Drubkowska kl. G -ca przewodniczącego: Dominik Nowakowski kl. Sekretarz: Julia Matusiak kl. G Skarbnik: Katarzyna Baraniak kl. G PLAN PAY SAMOĄDU UNOWSKGO NA OK

Bardziej szczegółowo

,,Przyjazna atmosfera w szkole

,,Przyjazna atmosfera w szkole Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Jaworznie SZKOLNY PROGRAM EDUKACJI ZDROWOTNEJ pod hasłem,,przyjazna atmosfera w szkole realizowany w latach 2005-2008 Koordynatorzy: mgr Anna Ziętara i

Bardziej szczegółowo

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RÓŻANNIE PLAN PRACY SZKOŁY NA ROK 2013/2014

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RÓŻANNIE PLAN PRACY SZKOŁY NA ROK 2013/2014 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RÓŻANNIE PLAN PRACY SZKOŁY NA ROK 2013/2014 WRZESIEŃ 1. 2.09.2013 r. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 2. 13.09.2013 r. Międzyszkolny konkurs

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 Miesiąc Wrzesień PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS I-III W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 Hasła miesiąca Wracamy do szkoły. Chodzimy do szkoły Dbamy o porządek i czystość wokół siebie. Dbamy o bezpieczeństwo

Bardziej szczegółowo

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH, SPORTOWYCH I TURYSTYCZNYCH GMINY MASZEWO NA ROK 2008 TERMIN I MIEJSCE IMPREZY STYCZEŃ 2008

KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH, SPORTOWYCH I TURYSTYCZNYCH GMINY MASZEWO NA ROK 2008 TERMIN I MIEJSCE IMPREZY STYCZEŃ 2008 NAZWA IMPREZY KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH, SPORTOWYCH I TURYSTYCZNYCH GMINY MASZEWO NA ROK 2008 TERMIN I MIEJSCE IMPREZY ORGANIZATOR (DOKŁADNY ADRES, TEL., FAX, E-MAIL) STYCZEŃ 2008 XVI Finał Wielkiej

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012

PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 PLAN PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO NA ROK SZKOLNY 2011/2012 WRZESIEŃ 1/ Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 ślubowanie klas pierwszych Apel 1.09 2/ Dzień Chłopaka Dyskoteka

Bardziej szczegółowo

NA ROK SZKOLNY 2014/2015

NA ROK SZKOLNY 2014/2015 Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 8 76 200 Słupsk, ul. Wiatraczna 10, tel./fax. (059) 841-78-69 Konto: mbank nr 21 1140 1153 0000 2176 8100 1001 KALENDARZ IMPREZ I UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNYCH PRZEDSZKOLA

Bardziej szczegółowo