AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"

Transkrypt

1 Biuro Karier AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wydział Matematyki i Informatyki ul. Umultowska 87 Campus Morasko Czekają na Ciebie szkolenia: Praca w korporacji finansowej - tylko dla ekonomistów? Jak najlepiej, najtaniej i najszybciej założyć swoją pierwszą firmę? Kariera w organizacjach międzynarodowych. Skąd brać dobre pomysły na biznes? Jak stworzyć CV i list motywacyjny w języku angielskim? WLB o co kaman? Czyli o równowadze między życiem zawodowym i prywatnym. Zarządzanie pracą w firmach IT, czyli o co warto zapytać pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Social Network Analysis Example - wykorzystania zagadnień sieci społecznościowych w informatyce, poprzez analizę big data. Czym się kierujemy zatrudniając pracowników w branży IT? Be SMART! Czyli o tym, jak wyznaczać cele. Krok po kroku do własnej firmy. Praca w IT instrukcja obsługi. Konsultant IT = Programista 2.0 Teamwork.

2 Oferta szkoleniowa - Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości października - Wydział Matematyki i Informatyki UAM, ul. Umultowska 87 Sala A0-11 Sala A0-12 Sala A2-4 Sala Posiedzeń Rady Wydziału 10:30 11:30 Teamwork. Kinga Gałęcka arvato Polska Praca w korporacji finansowej - tylko dla ekonomistów? Adam Drzewiecki, Jarosław Kwapich Franklin Templeton Investments Poland Jak najlepiej, najtaniej i najszybciej założyć swoją pierwszą firmę? Łukasz Puchalski Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Kariera w organizacjach międzynarodowych. Joanna Buszkiewicz Ośrodek Debaty Międzynarodowej Poznań 12:00-13:00 Skąd brać dobre pomysły na biznes? Małgorzata Marczak, Jacek Wajda Preinkubator Akademicki UAM Uczelniane Centrum Innowacji i Transferu Technologii UAM Jak stworzyć CV i list motywacyjny w języku angielskim? Paweł Dzierżak Camp Leaders WLB o co kaman? Czyli o równowadze między życiem zawodowym i prywatnym. Jacek Janicki Fundacja Aktywności Lokalnej Krok po kroku do własnej firmy. Karolina Szalewska Urząd Miasta Poznania Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa 13:30-14:30 Ludzka twarz IT. Tajniki rekrutacji w software housie. Łukasz Sobek Redexperts Praca w IT instrukcja obsługi. Maciej Rusinek JCommerce Konsultant IT = Programista 2.0 Marta Wachołek Rule Financial Zarządzanie pracą w firmach IT, czyli o co warto zapytać pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Tomasz Kiełbowicz Atrem 15:00 16:00 Social Network Analysis Example - wykorzystania zagadnień sieci społecznościowych w informatyce, poprzez analizę big data. Szkolenie prowadzone w j. angielskim Grzegorz Wojciechowski BAE System Poland Be SMART! Czyli o tym, jak wyznaczać cele. Filip Zaręba CreoProgres

3 Teamwork Wspólnie zastanowimy się nad fenomenem pracy zespołowej i poznamy sekrety efektywnych zespołów. Wskażemy także dysfunkcje pracy zespołowej. Będziemy ćwiczyć, dyskutować i wyciągać wnioski. Osoba prowadząca Kinga Gałęcka: Koordynator Rozwoju Kadr, w arvato Polska wspiera głównie Obszar Logistyki oraz IT. Absolwentka Międzywydziałowych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych z zakresu arządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Blisko 10 lat doświadczenia w HR, w firmach z branży retail, FMCG i usług. Główne obszary zainteresowań to: rekrutacja i rozwój pracowników. Praca w korporacji finansowej - tylko dla ekonomistów? Przedstawienie możliwości pracy oraz ścieżki rozwoju i kariery w korporacji finansowej dla osób niekoniecznie z ekonomicznym wykształceniem, na przykładzie departamentu Transfer Agency w firmie Franklin Templeton Investments; Ogólne wprowadzenie - czym zajmuje się FTI oraz dział TA z uwzglednieniem miedzynarodowego środowiska pracy; Prezentacja wybranych zadań i zagadnień, którymi pracownicy Agencji Transferowej zajmują się każdego dnia; Interaktywne ćwiczenia pokazujące wybrane elementy codziennej pracy w TA. Osoba prowadząca Adam Drzewiecki (US TA Manager) oraz Jarosław Kwapich (Intl TA Manager), związani z firmą Franklin Templeton Investments już od ponad 7 lat. Odpowiedzialni za procesy operacyjne, a także za rekrutacje.

4 Krok po kroku do własnej firmy Celem szkolenia jest wskazanie kolejnych kroków, które podjąć musi przyszły przedsiębiorca. Omówienie poszczególnych etapów rejestracji działalności gospodarczej stanowić będzie okazję do przedstawienia kluczowych kwestii związanych z prowadzeniem własnego biznesu, takich jak podatki i księgowość, ubezpieczenia społeczne, działalność reglamentowana, i wiele innych. Karolina Szalewska : pracownik Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania (WDGR UMP). Autorka publikacji nt. procedur związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla osób myślących o rozpoczęciu lub rozwoju własnej działalności gospodarczej, współpracując w tym zakresie z wieloma poznańskimi instytucjami wsparcia biznesu Konsultant IT = Programista 2.0 Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się o znaczeniu umiejętności miękkich w budowaniu kariery w branży IT. W ramach warsztatów przeprowadzone będą ćwiczenia praktyczne nakierowane na rozwój kompetencji związanych z autoprezentacją, komunikacją i współpracą w zespole. Marta Wachołek: pracuje w firmie Rule Financial.

5 Zarządzanie pracą w firmach IT, czyli o co warto zapytać pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Tomasz Kiełbowicz Od ponad 10 lat pracuje w branży IT. Uczestniczył w kilkunastu projektach jako programista, projektant, architekt oraz analityk. Aktualnie zajmuje się wdrażaniem metodyk zwinnych i trenowaniem zespołów. Be SMART! Czyli o tym, jak wyznaczać cele. Celem spotkania jest poznanie technik i narzędzi pomocnych w realizacji swoich zamiarów. Spróbuj działać w taki sposób abyś był zadowolony z osiągniętych rezultatów. Osiąganie celów to nie zawsze ciągłe życie w biegu - czy słyszałeś o idei slow food, slow life. Przyjdź i zobacz. Filip Zaręba: prezes stowarzyszenia Wielkopolskich Doradców Kariery, pracuje w Stowarzyszeniu Na Tak oraz w CreoProgres. Kariera w organizacjach międzynarodowych Wykład skierowany do studentów zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia w instytucjach Unii Europejskiej oraz w innych organizacjach międzynarodowych. Słuchacze dowiedzą się m.in. gdzie najłatwiej znaleźć informacje o wolnych stanowiskach, jakie są zasady naboru i wymagania stawiane kandydatom, jak wygląda proces rekrutacji, a także gdzie można znaleźć merytoryczne wsparcie przed udziałem w procedurze naboru na stanowiska urzędników unijnych.

6 Joanna Buszkiewicz absolwentka stosunków międzynarodowych na UAM, konsultantka Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej działającego w Poznaniu na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Żywo zainteresowana tematyką zatrudnienia w strukturach międzynarodowych, służy informacją studentom planującym taką ścieżką kariery. Social Network Analysis Example - wykorzystania zagadnień sieci społecznościach w informatyce, poprzez analizę big data. Szkolenie prowadzone w j. angielskim. Na początku przedstawiona zostanie firma BAE Systems Applied Intelligence. Następnie zaprezentowany zostanie główny obszar działalności firmy dotyczący wykrywania nadużyć i kradzieży. Przybliżone zostaną metody wykrywania nadużyć i kradzieży, a w szczególności metoda analizy sieci społecznościowych dostępna w NetReveal - flagowym produkcie firmy. Następnie planowana jest demonstracja produktu NetReveal w celu przybliżenia w jaki sposób klienci firmy BAE Systems Applied Intelligence używają produktu NetReveal w swojej działalności i jakie czerpią z tego korzyści. Na końcu przedstawione zostaną dostępne oferty pracy w firmie BAE Systems Applied Intelligence. Grzegorz Wojciechowski Kierownik Techniczny Produktu NetReveal w BAE Systems Poland. Czym się kierujemy zatrudniając pracowników w branży IT? Łukasz Sobek pracownik firmy Redexperts

7 Jeśli myślisz, że zdradzimy Ci sekret na udaną rozmowę rekrutacyjną - jesteś w błędzie. HR w branży IT to nie schematy, a ludzie to nie drony. Opowiemy o tym, co zrobić, żeby pracodawca (nawet jeśli jest ślepy jak kret!) poznał Twoją prawdziwą wartość, a headhunterzy wracali jak bociany na wiosnę. Mała zapowiedź: musisz zdjąć maskę i wyjść z labiryntu udawania białego kruka. Myślisz, że wystarczy znać PHP lub C++ i być biegłym w Ruby czy Pythonie? Jeśli nie chcesz być trybikiem w korpo-machinie, to nie - nie wystarczy. Wartość masz w sobie. Jak ją pokazać? Tego dowiesz się podczas szkolenia. Uwaga! Wstęp tylko dla ludzi. Praca w IT instrukcja obsługi. Firmy działające w branży IT są odmienne pod wieloma względami. Różnią się wielkością, specjalizacją, kwalifikacjami i kompetencjami pracowników, ale także modelami i metodykami pracy. Wszystkie te czynniki mają wpływ na rozwój i przebieg kariery pracowników i stażystów. Dlatego też skupimy się na szansach i zagrożeniach związanych z pracą w organizacjach różnego typu. Ustalimy fakty i pomożemy obalić mity związane z karierą w branży IT. Pomożemy zweryfikować, jaka organizacja najlepiej wesprze indywidualne cele rozwojowe i zawodowe programistów na różnych etapach kariery zawodowej. Maciej Rusinek menadżer specjalizujący się w budowaniu rozwiązań biznesowych dla klientów w obszarach software development'u i outsourcingu. Dzięki pracy na różnych szczeblach polskich i międzynarodowych firm IT, posiada doświadczenie w obszarze dostarczania usług i rozwiązań informatycznych oraz praktyczną wiedzę na temat modeli i specyfiki działania firm funkcjonujących w tej branży. W JCommerce odpowiedzialny za poznański oddział firmy.

8 WLB o co kaman? Czyli o równowadze między życiem zawodowym i prywatnym. Jacek Janicki Prezes Zarządu Fundacji Aktywności Lokalnej, Ekspert ds. work-life balance, doradca personalno-zawodowy, doradca psychospołeczny, trener. Ekspert w ponad 20 projektach skierowanych do młodzieży, kobiet w Wielkopolsce, osób pow. 45 roku życia, osób niepełnosprawnych oraz w projekcie Mam dziecko pracuję ( ). Doradca i trener m.in. w projekcie Miejsca pracy w sektorze kultury dla ponad 600 osób w wieku 18-35, Młodzieżowa Akademia Liderów Lokalnych, Chcę - mogę pracować. Wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Prywatnie tata 7-letniego Maksa i 3-letniej Kai. Jak najlepiej, najtaniej i najszybciej założyć swoją pierwszą firmę? Łukasz Puchalski manager AIP w Poznaniu. Zajmuje się promowaniem i rozwojem przedsiębiorczości. Interesuje się startupami i innowacyjnymi modelami biznesowymi. Skąd brać dobre pomysły na biznes? Pomysł na własny biznes - od tego wszystko się zaczyna! Zanim zaczniesz myśleć o zarabianiu musisz mieć dobry pomysł na biznes! Skąd biorą się dobre pomysły biznesowe? Gdzie szukać inspiracji? Jak zidentyfikować dobry pomysł na biznes? Na te i wiele innych pytań odpowiemy na naszym warsztacie.

9 Małgorzata Marczak pracownik Uczelnianego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca, trener. Autorka, współautorka oraz realizatorka projektów szkoleniowych, doradczych, badawczych i promocyjnych z zakresu wspierania przedsiębiorczości. Jacek Wajda dyrektor Uczelnianego Centrum Innowacji i Transferu Technologii UAM, wykładowca, szkoleniowiec. Zarządzający projektami z zakresu przedsiębiorczości akademickiej oraz współpracy na linii nauka-gospodarka.

Opisy warsztatów i informacje o prowadzących

Opisy warsztatów i informacje o prowadzących Opisy warsztatów i informacje o prowadzących Temat: Świat należy do nas, czyli rozwój kariery w międzynarodowym środowisku wolontariat, praktyki, programy edukacyjne, studia za granicą! Spotkanie szkoleniowe

Bardziej szczegółowo

Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013. Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny!

Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013. Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny! Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013 Szkoleniowy Zawrót Głowy Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny! Od 10 do 18 października br. można rezerwować miejsce na szkolenie oraz odebrać bilety wstępu

Bardziej szczegółowo

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Rejestracja / poranna kawa: 8:30 9:00 Sesja główna: 9:00 10:30 (30 min) Powitanie - Łukasz Żelewski, Prezes

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. SZKOLENIA GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROZWOJU SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

STUDENCKIE CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII. www.scitt.paip.pl

STUDENCKIE CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII. www.scitt.paip.pl STUDENCKIE CENTRUM INNOWACJI I TRANSFERU TECHNOLOGII www.scitt.paip.pl Dla kogo i po co, CZYLI zamiast wstępu Jesteś studentem lub doktorantem jednej z wielkopolskich uczelni i masz pomysł na innowację,

Bardziej szczegółowo

SKIEROWANA SPECJALNIE DO

SKIEROWANA SPECJALNIE DO OFERTA SZKOLENIOWA SKIEROWANA SPECJALNIE DO DORADCÓW ZAWODOWYCH str. 1 WSTĘP Niniejsza oferta szkoleniowa została przygotowana specjalnie dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Brodnicy, w szczególności

Bardziej szczegółowo

COACHING WEEK 2015 PROGRAM

COACHING WEEK 2015 PROGRAM COACHING WEEK 2015 PROGRAM 18.05.2015 Godzina i adres 11:30 13:15 Temat i prowadzący Szczegóły "COACHING KARIERY. JAK ZNALEŹĆ SWOJĄ DROGĘ?" w procesie edukacji i rozwoju JOANNA GAWLIK-DZIADOŃ - coach "Jeśli

Bardziej szczegółowo

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA WROCŁAW 23 KWIETNIA 2014 SPIS TREŚCI 1. Ramowy harmonogram seminarium... 3 2. Elementy networkingu podczas seminarium...

Bardziej szczegółowo

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 11 maj 2013 Psychologia w biznesie Czy biznes potrzebuje psychologii? Biznes społecznie odpowiedzialny Czy sukcesu i kreatywności

Bardziej szczegółowo

Największy Polski Portal Pracy. przewodnik studenta. praktyki

Największy Polski Portal Pracy. przewodnik studenta. praktyki Największy Polski Portal Pracy praca praktyki staże przewodnik studenta praktyki 2006 Szukasz praktyk na wakacje? A mo e szukasz pracy, ale nie masz doêwiadczenia zawodowego? Przyda by Ci si laptop? Albo

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KATALOG TARGOWY B i u r o K a r i e r U A M w w w. b i u r o k a r i e r. a m u. e d u. p l Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane z myślą

Bardziej szczegółowo

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania

TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. Zero rutyny. Adaptacyjny charakter spotkania WYBIERZ GRĘ Limity uczestników! TRZY GRY SYMULACYJNE! Weź udział, by nauczyć się jak efektywnie zaplanować i wdrożyć dobry projekt. 2Forum KIEROWNIKÓW PROJEKTÓW 2012, Warszawa 23-24 kwietnia INNOWACJE

Bardziej szczegółowo

PROGRAM IV ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY. Poniedziałek 14.11.2011

PROGRAM IV ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY. Poniedziałek 14.11.2011 PROGRAM IV ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W BYDGOSZCZY Poniedziałek 14.11.2011 8.00 16.00 Konsultacje dla osób zakładających działalność gospodarczą w zakresie zasad administracyjno-prawnych i

Bardziej szczegółowo

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Komercjalizacja Innowacji Program specjalizacji: Komercjalizacja Innowacji Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking oferuje wiele możliwości wyboru najbardziej

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z OBSZARÓW: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ

Bardziej szczegółowo

Wieloletni program współpracy międzysektorowej na rzecz rozwoju przedsiębiorczości

Wieloletni program współpracy międzysektorowej na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Wieloletni program współpracy międzysektorowej na rzecz rozwoju przedsiębiorczości Założeniem autorów opracowania było stworzenie uniwersalnego narzędzia do pracy członków nowopowstających partnerstw lokalnych.

Bardziej szczegółowo

Fundusze unijne. dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego. Numer 15 wrzesień 2013. Człowiek najlepsza inwestycja

Fundusze unijne. dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego. Numer 15 wrzesień 2013. Człowiek najlepsza inwestycja dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 15 wrzesień 2013 Fundusze unijne Wpływ funduszy unijnych na podnoszenie kwalifikacji pracowników Gdzie szukać unijnych szkoleń

Bardziej szczegółowo

OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SEMINARIUM REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO PARP ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI W MSP

OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SEMINARIUM REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO PARP ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI W MSP OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA SEMINARIUM REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU SYSTEMOWEGO PARP ZARZĄDZANIE KOMPETENCJAMI W MSP 13 MARCA 2014, POZNAŃ 1. Ramowy harmonogram seminarium

Bardziej szczegółowo

CO NOWEGO ZAPREZENTUJ SIĘ NA TARGACH PRACY. www.praktyki.eurostudent.pl W REKRUTACJI. Raport. Czy piszesz się na 10.000 zł? pzu.

CO NOWEGO ZAPREZENTUJ SIĘ NA TARGACH PRACY. www.praktyki.eurostudent.pl W REKRUTACJI. Raport. Czy piszesz się na 10.000 zł? pzu. Czy piszesz się na 10.000 zł? pzu.pl/wiedzapisane www.praktyki.eurostudent.pl październik 2013 Kariera CO NOWEGO W REKRUTACJI Raport ZAPREZENTUJ SIĘ NA TARGACH PRACY ZESKANUJ KOD I WEJDŹ NA PRAKTYCZNĄ

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl ATRAKCYJNE KIERUNKI STUDIÓW Z DZIEDZIN: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE RACHUNKOWOŚĆ HR IT MEDIA LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ PEDAGOGIKA PSYCHOLOGIA PRAWO

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 51 ATRAKCYJNYCH KIERUNKÓW STUDIÓW Z DZIEDZIN TAKICH JAK: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI PEDAGOGIKA

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum KONFERENCJA IT Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum PARTNERZY PARTNERZY MERYTORYCZNI PARTNERZY PARTNERZY NASI PRELEGENCI MACIEJ KUREK Specjalista ds. PR marki 2BE.PL, Grupa Adweb. Absolwent

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY

RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY RAPORT Z PRZEBIEGU REALIZACJI PROJEKTU REJS DO KARIERY 1 Spis treści WSTĘP... 3 WSPARCIE STUDENTÓW W UCZELNIACH EUROPEJSKICH... 6 1. Podsumowanie kontaktów z uczelniami zagranicznymi... 6 2. Seminaria

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Poznań, 31 stycznia 2015 r. Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3

KONFERENCJA IT. Poznań, 31 stycznia 2015 r. Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3 KONFERENCJA IT Poznań, 31 stycznia 2015 r. Concordia Design ul. Zwierzyniecka 3 PARTNERZY 2 PARTNERZY MEDIALNI 3 NASI PRELEGENCI MACIEJ KOLPAK Ekspert i trener w zakresie zarządzania usługami IT, bezpieczeństwem

Bardziej szczegółowo

DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ Serdecznie zachęcamy do udziału w studiach podyplomowych pt.: DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ ADRESACI STUDIÓW DO UDZIAŁU W STUDIACH PODYPLOMOWYCH ZAPRASZAMY: Studia kierowane są do obecnych

Bardziej szczegółowo

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Sylwetki trenerów dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE

Szanowni Państwo, SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE SPIS TREŚCI SŁOWO WSTĘPNE SŁOWO WSTĘPNE prof. UAM dr hab. Jacek Guliński 1. PIERWSZE KROKI DO ZAŁOŻENIA WŁASNEJ FIRMY, CZYLI JAKĄ FORMĘ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ WYBRAĆ Marcin Błaszyk, Krzysztof Jarosiński

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie

KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie Małopolskie Targi Innowacji KONFERENCJA: 8.10.2012, Międzynarodowe Centrum Kultury TARGI: 12.10.2012, Mały Rynek w Krakowie Małopolski Festiwal Innowacji 8-12 października 2012 www.imalopolska.eu Patronat

Bardziej szczegółowo